Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Віддалена робота - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Віддалена робота

Віддалена робота

до:

Тема: заочне виробництво.

Шановні пані/панове.

У ці дні я шукаю роботу.

Як ми знаємо, на даний момент існує технологія використання 3D-принтерів для виробництва різноманітної продукції.

Чи існує також технологія, яка дозволяє виробляти продукцію за допомогою цих принтерів без необхідності присутності людини біля принтера, але шляхом надання інструкцій віддалено або з персонального комп’ютера вдома?

І якщо така технологія існує сьогодні – чи знаєте ви, які компанії пропонують такі роботи? І які особисті навички потрібні для цього?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

A. Нижче наведено електронні листи, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: Письменницькі організації.

Шановні пані/панове.

Я пишу на сайті disability55.com, який займається питаннями людей з обмеженими можливостями.

Сайт побудовано в системі wordpress.org – і це багатомовний сайт на 67 мовах:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

Я шукаю послугу написання статей на цих мовах для свого блогу. Але тут є інша складність/проблема: я людина, яка живе на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від Інституту національного страхування. З цієї причини я не можу платити високі ціни, які стягують професійні автори статей.

Чи існують великі організації професійних авторів статей у блогах, у яких можна замовити велику кількість статей за зниженою ціною?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Посилання на сайт: https://www.disability55.com/

B. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав до кількох коледжів для вивчення комп’ютера:

до:

Тема: Курс тестувальників ПЗ.

Шановні пані/панове.

Кілька років тому (пишу ці слова 11 лютого 2023 року) я проходив професійний

тест з Коледж Джона Брайса– і мене визнали придатним для курсу тестування програмного забезпечення.

Але моя участь у курсі не принесла результатів. Причина: я не міг, як особа, яка живе на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування, оплатити вартість курсу, яка становила понад 18 000 шекелів.

Я просив вІзраїльська служба зайнятості щоб допомогти мені профінансувати курс, зіткнувся з дуже громіздкою та неефективною бюрократією, яка в поєднанні зі зневажливим ставленням з їхнього боку завадила мені взяти участь у курсі – і тому я був змушений відмовитися від нього. Потрібно взяти до уваги деякі додаткові труднощі : У мене немає ні машини, ні водійських прав – через мої хвороби та ліки, які я приймаю, це в жодному разі неможливо. Крім того, я дуже обмежений у своїй мобільності з тієї ж причини – і тому єдиний варіант, який може мені підійти, це участь у дистанційному курсі – через комп’ютер вдома.

Я хотів би знати, чи може ваша школа щось запропонувати щодо такого курсу.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] та : [email protected]

3)Біографія– Ассаф Беньяміні:

Особисті дані: Ассаф

Беньяміні, ID. 029547403.

Дата народження: 11.11.1972.

Адреса: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Єрусалим, Ізраїль.

Телефони: домашній-972-2-6427757.

Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

освіта:

10 років навчання та часткова зрілість.

Військова служба: звільнення за станом здоров’я.

Досвід роботи:

1991 р. – Робота в столярній майстерні RESHET (Південний Тель-Авів)

1998-2005 рр. – Працював у Національній бібліотеці, допомагав професійній команді бібліотекарів у виконанні різноманітних завдань.

2009-2010-Робота в мережі “Авгад” по сортуванню ювелірних виробів.

Лютий-травень 2019 року-робота в комп’ютерній компанії HMSOFT

Початок лютого 2020 року – три дні роботи по роздачі газет перехожим на вулиці.

волонтерство:

Активний у штабі боротьби інвалідів.

волонтерство

У центрі використання прав муніципалітету Єрусалиму в допомозі малозабезпеченому населенню.

Загальна інформація:

Висока мотивація, висока словесна та письмова чіткість, здатність імпровізувати та вирішувати проблеми.

Має давнє знайомство з організаціями громадянського суспільства.

Маю фізичні вади, через які не можу піднімати важкі вантажі та довго стояти на ногах.

C. Нижче наведені електронні листи, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: відкриті торги.

Шановні пані/панове.

Я шукаю в Інтернеті програмне забезпечення, або системи того чи іншого типу, які призначені для публікації “відкритих тендерів” на різні теми.

Чи знаєте ви такі системи?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. Нижче наведено приклад тендеру, який я хочу опублікувати у відкритій системі публікації тендерів онлайн:

Я пропоную свій блог disability55.com як платформу для публікації статей про людей з обмеженими можливостями кожною з наступних 67 мов:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

пост Scriptum. Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

D. Нижче лист, який я надіслав гіду з гуртожитку “Авівіт”:

Асаф Бенджамін< [email protected] >

до:

[email protected]

[email protected]

У четвер, 16 лютого о 17:01

Привіт Вардан:

Після нашої зустрічі я надіслав цей електронний лист доктору Хагіту Пелегу з лікарні Хадасса Ейн Керем, де я перебуваю під наглядом через псоріатичний артрит, на який я страждаю (згідно зі статистикою, близько 16% пацієнтів з псоріазом розвивають артрит – і, на жаль, , наразі я належу до 16% цих).

Крім того, щодо самого псоріазу важливо розуміти, що:

1) Причина псоріазу невідома. Перші дослідники, яким справді вдасться знайти причину псоріазу, і, звичайно, після того, як відкриття пройде відповідні академічні тести експертної оцінки, ці дослідники отримають Нобелівську премію з медицини.

2) У минулому існувала гіпотеза про генетичну причину, однак вони не змогли знайти підстави для цього. Ця гіпотеза була заснована на тому факті, що в двох групах населення з доведеною генетичною спорідненістю – індіанців і ескімосів – ніколи не спостерігалося жодного випадку псоріазу. Однак слід пам’ятати, що це не можна визначити однозначно, оскільки, як відомо, протягом дуже тривалих періодів часу в історії (насправді до кінця 16-го століття) ці народи не мали нічого спільного з білою людиною – і ми не можемо знати, чи справді вони мали випадки псоріазу – і враховуючи що, мабуть, у більшості цих народів не було писемності (і навіть це неможливо визначити однозначно – тому що завжди існує ймовірність, що були періоди, коли писемність писали на тлінних матеріалах, і з цієї причини вони не в нашому розпорядженні сьогодні) – тоді ми не можемо точно знати, чи ніколи не було випадків псоріазу в цих групах населення. Найдавніші свідчення, які ми маємо, походять від іспанських завойовників, але, звичайно, це відносно пізні свідчення, на основі яких неможливо зробити будь-які висновки з цього приводу.

3) Що стосується псоріатичного артриту, то тут є чітка гендерна ознака: приблизно дві третини хворих насправді є хворими – і лише третина хворих на це захворювання – чоловіки. Я не знаю причини цього – ви, звичайно, можете запитати професіоналів.

4) Бюджети, виділені на дослідження в цій галузі, очевидно, значно нижчі, ніж на дослідження інших захворювань, таких як рак, хвороби серця або неврологічні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера чи Паркінсона. Причина цього проста: у переважній більшості випадків псоріаз не є небезпечним для життя захворюванням – і очікувана тривалість життя хворих на псоріаз не відрізняється від очікуваної тривалості життя населення в цілому – і коли це не впливає на життя очікуваної тривалості, ані на небезпечний для життя характер самої хвороби, а лише на безперервні страждання та значну шкоду якості життя,

5) Хвороба на псоріаз з’явилася у мене приблизно в 15 років – але багато років я взагалі не знала, що це псоріаз. З цієї причини я завжди ходив би до дерматолога через конкретну проблему, і оскільки, як ми знаємо, немає лікування, яке виліковує псоріаз (і навіть дослідники, які знайдуть таке лікування, будуть нагороджені Нобелівською премією з медицини), це ніколи не допоможе . Така ситуація тривала до 2 січня 2007 року, коли я звернувся до дерматолога на ім’я доктор Авраам Злотогорський, від якого я отримав діагноз псоріаз, а також пояснення щодо самої хвороби та її характеристик.

6) Ніколи не було доведено прямого зв’язку між наявністю психічного захворювання та псоріазом. Є багато психічно травмованих людей, які не страждають на псоріаз, і є багато хворих на псоріаз (і в набагато серйозніших ситуаціях, ніж я), які не мають жодних психічних захворювань і ведуть нормальний спосіб життя, як і будь-яка інша людина в суспільстві. З іншого боку, відомо, що стресові ситуації (психічний стрес, депресія, тривога) можуть, безперечно, призвести до погіршення симптомів псоріазу у тих, хто хворіє на це захворювання, але це лише у деяких пацієнтів, а не у всіх.

7) Лікування на Мертвому морі або в інших подібних природних місцях у світі (наприклад, добре відоме місце лікування в Баден-Бадені в Німеччині) може допомогти деяким пацієнтам набагато більше, ніж будь-яке медикаментозне лікування. Є навіть туристи, хворі на псоріаз, які приїжджають до Ізраїлю з різних куточків світу в основному з цією метою. Відомі випадки, коли ці методи лікування дійсно призводили до ремісії захворювання. Відомо про існування великої групи туристів (я не знаю їх кількість – дані, мабуть, є в руках Міністерства туризму, через яке ці групи організовані), хворих на псоріаз, які прибувають до Ізраїлю та негайно прямують до Мертве море для лікування з метою досягнення ремісії від хвороби – і після того, як період ремісії закінчується або наближається до свого завершення,

8) Пам’ятайте, що лікування Мертвим морем не допомагає всім пацієнтам. Важко або неможливо знати наперед, у яких випадках це допоможе, а в яких ні, і майже завжди неможливо знати, доки ви не спробуєте. Я вже кілька разів їздив, і це майже не вплинуло на мій псоріаз. Я не пам’ятаю, скільки разів я був на Мертвому морі – але це було не один раз, і це ніколи не вплинуло на мене. Крім того, доступ до самих лікувальних засобів сьогодні є набагато більш проблематичним через зміни, що відбуваються в самому Мертвому морі: загострення феномену воронки в останні роки призвело до закриття цілих ділянок пляжу -і навіть у ділянках моря. пляжі, які не були закриті, перебування там набагато небезпечніше, ніж у минулому. Крім того, вже були випадки провалів, які з’являлися на дорогах або на дорогах, де ви їдете до готелів – а зараз навіть сам приїзд до готелів і потім повернення звідти набагато небезпечніше, ніж це було до 10-15 років тому – і, звичайно, це теж те, що завжди потрібно враховувати. Я чув, що нещодавно ізраїльська компанія розробила технологію, яка знає, як передбачити провали заздалегідь, щоб ви могли використовувати її, і, отримавши завчасне попередження, просто залишити цю небезпечну зону. Ця компанія експортує технологію в багато куточків світу, і я вважаю, що дуже шкода, що ця технологія не використовується також у регіоні Мертвого моря, де така технологія дуже потрібна. Я не пам’ятаю назву компанії – і я не

—– Переслане повідомлення —–

Приховати оригінальне повідомлення

  

Автор: assaf benyamini <[email protected]>

до: [email protected] <[email protected]>

Надіслано: четвер, 26 січня 2023 р. о 16:28:06 PMGMT+2

Тема: Листи до доктора Хагіта Пелега.  

Мир доктору Хагіту Пелегу:

Тема: запит на консультацію.

Шановна мадам.

Коли я востаннє проходив обстеження у вашій клініці, ви сказали мені, що зараз є нові ліки для лікування псоріазу, і що, можливо, таким людям, як я, які страждають від серйозних фінансових труднощів, тепер можуть допомогти «Друзі медицини». ” асоціації, до якої ви направляєте пацієнтів у цій ситуації.

Після цього я відвідав свого сімейного лікаря – доктора Брендона Стюарта – і зрозумів від нього, що він поговорить з вами про це.

Ви з ним розмовляли?

Крім того, наскільки мені відомо, на даний момент не існує лікування, яке могло б вилікувати псоріаз – це правда? І якщо це неправда або неточна, чи можете ви пояснити, які на сьогодні є варіанти лікування псоріазу?

У минулому я не хотів лікувати псоріаз медикаментами через інше міркування: високий шанс постраждати від побічних ефектів – і в той же час дуже короткі періоди ремісії, яких можна досягти, якщо взагалі можна досягти.

З Ваших слів я зрозумів, що така ситуація була 10-15 років тому (саме тоді дерматологи, у яких я проходив обстеження, розповідали мені про ситуацію, про яку я говорив раніше, і не рекомендували біологічне лікування із зазначених причин) – і сьогодні вже не відповідає дійсності.

І тому я хочу запитати: який період ремісії при псоріазі я можу досягти, якщо почати лікування одним із нових препаратів? А які це препарати?

Крім того, якщо нові препарати справді можуть дозволити мені досягти тривалого періоду ремісії при псоріазі без серйозних побічних ефектів і справді є можливість скористатися асоціацією «Друзі медицини» для допомоги у фінансуванні лікування – у такому випадку я було б цікаво дізнатися, яка процедура необхідна для отримання медикаментозного лікування.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні – пацієнт ревматологічної амбулаторії лікарні Хадасса Ейн Керем.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Е. Нижче моє листування з «Форумом громадянського суспільства»:

Аді Арбель< [email protected] >

до:

Ассаф Беньяміні

Понеділок, 13 лютого о 10:23

є.

У понеділок, 13 лютого 2023 р., о 10:13 від assaf benyamini <‪[email protected]>:

Приховати оригінальне повідомлення

Чи є ваші офіси в Єрусалимі доступними для людей з обмеженими можливостями?

У понеділок, 13 лютого 2023 р., о 09:59:12 GMT+2, Аді Арбель<[email protected]> Автор:

Наші офіси знаходяться в Єрусалимі, а я живу в Гіватаїмі. Ви можете зустрітися або в наших офісах, або в торговому центрі Givatayim. Не соромтеся написати електронного листа Тетяні, щоб уникнути зламаного телефону, якщо ви хочете, щоб зустріч була з вами обома.

У понеділок, 6 лютого 2023 р., о 19:04 від assaf benyamini <‪[email protected]>:

Я не використовую Zoom. Я не знаю, чи Тетяна використовує цю програму. У будь-якому випадку, Тетяна – транспортний менеджер, тому я вважаю, що стосунки повинні бути з нею. Ви можете зв’язатися з нею за телефоном 972-52-3708001. Або: 972-3-5346644. Неділя-четвер з 11:00 до 20:00. З повагою, Асаф Біньяміні. PS Хочу зазначити, що я інвалід і хвора людина, тому не впевнений, що зможу потрапити до ваших офісів в Єрусалимі. Де ваші офіси? Чи є доступність для інвалідів? У будь-якому випадку ви можете зв’язатися зі мною по телефону в будь-який час. Мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

У понеділок, 6 лютого 2023 р., о 12:21:25 GMT+2, Аді Арбель<[email protected]> Автор:

Привіт Ассаф і Тетяна, дякую за запит! Мене звати Аді, я директор форуму громадянського суспільства. Я буду дуже радий організувати з вами ознайомчу зустріч у Zoom або в нашому офісі в Єрусалимі, відповідно до ваших уподобань. З повагою, Аді

У неділю, 5 лютого 2023 р., о 15:22, автор Ассаф Біньяміні <‪[email protected]>: Кому: “Форум громадянського суспільства”. Нижче повідомлення від імені пані Тетяни Кадучкіної з руху “Нітгабер”.

Тема: рух “Нітгабер” (“прозорі” інваліди)

Приблизно десять років тому я, Хам, заснував рух «Нітгабер» за «прозорих» інвалідів. Інваліди з високим відсотком втрати працездатності та непрацездатності, але не обмежені в пересуванні. Мій рух нараховує та представляє близько 1300 людей з усієї країни, які мають інвалідність від 75% до 100%, які не можуть працювати та які не мають інвалідності або потребують збільшення відсотка інвалідності.

Рух дозволяє цим людям вичерпати всі свої права по відношенню до держави, а також надається певна фінансова підтримка найбільш нужденним.

Наш рух бореться за доступне державне житло та належні умови життя для вищезгаданої групи населення.

Багато непрацездатних інвалідів, які мають 75-100% інвалідності, але не обмежені в пересуванні, живуть у жалюгідних умовах.

Вони не отримують тих пільг, якими користуються пенсіонери, які також отримують надбавку до доходу. Тобто вони не мають знижок на купівлю ліків, знижок на оплату електроенергії та податку на нерухомість, знижок на проїзд у громадському транспорті та допомоги на оренду житла, як пенсіонери, вони не мають права на субсидії на «опалення/охолодження» тощо.

Іншими словами, вони не мають права майже на жодні пільги, незважаючи на тяжке становище.

Крім того, вони також не мають права на державне житло, незважаючи на важкі умови, в яких вони живуть щодня.

Існує принципова різниця між різними формами інвалідності, і ми вважаємо, що так бути не повинно!

Людина з обмеженими фізичними можливостями має право на державне житло та отримує допомогу з оренди житла в розмірі від 3000 до 3900 шекелів на місяць. Крім того, інваліди з обмеженими можливостями пересування отримують більші надбавки, ніж інваліди, представлені рухом, завдяки додаткам до основної допомоги, яка включає, серед іншого, спеціальні послуги, допомогу за мобільність та супроводу тощо.

У такій ситуації розмір цих надбавок сягає 15 000-17 000 шекелів на місяць.

Але на відміну від цього, інваліди, представлені рухом, які не мають обмежень рухливості, мають 75%-100% інвалідності та непридатні до роботи, отримують лише 3211 шекелів на місяць чистими! Звідси випливає, що ця група є найбіднішою та найуразливішою верствами населення Держави Ізраїль!!! За роки моєї діяльності я зустрічався з багатьма офіційними особами з різних партій у Кнесеті та в різних урядових міністерствах. Але, на жаль, рух протягом десятиліття не досяг успіху в просуванні пропозиції, яка б дозволила людям з обмеженими можливостями пересування, які мають 75%-100% інвалідності та непрацездатні, отримати державне житло, або принаймні збільшити розмір допомоги при оренді квартири і хоча б трохи покращити свої житлові умови.

Я хотів би зустрітися з вами, щоб популяризувати цей проект і допомогти цим людям жити більш гідним і правильним життям.

З благословенням і великою надією Тетяна Кадучкіна, голова руху «Нітгабер» (прозорий інвалід).

 

Телефон 1: 972-52-370-8001

Телефон 2: 972-3-534-6644

Нижче наведено повідомлення, яке я залишив члену Кнесету Моссі Раз-Ашеру для зустрічі з ним у Кнесеті. Я прибув у вівторок, 20 квітня 2021 року, о 13:30.

20 квітня 2021 р

Вітання члену Кнесету («Кнесет» — парламент ІЗРАЇЛЮ) Моссі Разу

Тема: Проблема забезпечення житлом інвалідів.

Дорогий сер.

Нижче наведено низку питань, пов’язаних із людьми з обмеженими можливостями та психічно хворими (до яких я також належу), які я хотів би підняти перед вами. Мені було б цікаво дізнатися, наскільки ви можете просувати ці проблеми та/або вносити термінові зміни до законодавства, щоб покращити нашу ситуацію, умови лікування та наші шанси на виживання та інтеграцію в суспільство.

Маю зазначити, що з минулого досвіду я зрозумів, що на зустрічах такого типу мені повідомлять до мого прибуття, що я отримаю дозвіл виступити, щоб підняти питання, про які я хочу поговорити, але на самій зустрічі я не дадуть дозволу говорити навіть на одну секунду – і якщо я спробую говорити, боронь Боже, це буде автоматично розцінено як дуже серйозне “заворушення”, і тому охоронці нападуть на мене та виженуть мене дуже агресивно – і це навіть тоді, коли в цьому немає потреби і коли це зовсім непотрібно, а також коли абсолютно ясно, що я нікому не становлю «небезпеки».

І, знаючи цю реальність, я передаю тобі цього листа – про всяк випадок і цього разу такою буде поведінка до мене. Мабуть, сам факт того, що я наважуюся торкатися долі людей з обмеженими можливостями, трактується як дуже серйозна загроза – хоча мені взагалі незрозуміло, кому і чим саме вона загрожує. Я залишаю вас і працівників вашого офісу з цим листом – я не заберу його додому.

А тепер подробиці самих тем:

1) Проблема фінансування/оплати оренди – багато років тому було визначено (і незрозуміло ким – однак, ймовірно, тим чи іншим урядовцем), що люди з обмеженими можливостями, які проживають у громаді, мають право на допомогу в розмірі 770 шекелів на місяць для сплати орендної плати. Як ми знаємо, останніми роками відбулося дуже значне зростання цін на квартири в Державі Ізраїль – і як наслідок, звичайно, також відбулося значне зростання орендної плати. Однак сума допомоги в 770 шекелів, яка була визначена багато років тому абсолютно довільно, без будь-яких пояснень і логіки, не оновлюється. На жаль, навіть після великого листування (а мова йде щонайменше про кілька тисяч чи навіть десятків тисяч листів, і, на жаль для автора цих слів, ці цифри зовсім не перебільшені), які були надіслані всім можливим сторонам: Міністерству будівництва та житлово-комунального господарства та його різним галузям, іншим урядовим міністерствам, таким як Міністерство фінансів та офіс прем’єр-міністра, багатьом журналістам, з якими автор цей документ говорив особисто, Багато адвокатів і навіть слідчі контори та посольства іноземних держав – нічого не допомагає – і в результаті сума допомоги не оновлюється, багато інвалідів викидаються на вулицю і там знаходять смерть від голоду, спраги або застуда взимку та альтернативно від теплового удару чи зневоднення влітку. Слід зазначити, що організації з експлуатації прав, такі як асоціація «Ядід» (яка, як відомо, була закрита кілька місяців тому), або клініки юридичної допомоги в університетах і коледжах, з якими автор цієї статті також контактує, ніколи не можуть допомогти, і причина цього проста: сума допомоги в 770 шекелів надається відповідно до закону , а організації з експлуатації прав можуть допомогти лише згідно з існуючим законом, а єдиною адресою у випадках, коли необхідні законодавчі зміни, є, як відомо, Кнесет. Але тут ситуація тільки ускладнюється: як ми знаємо, протягом дуже тривалого періоду понад два роки немає функціонуючого уряду, а Кнесет і Держава Ізраїль перебувають у стані фактично постійного перехідного уряду. Прямим і руйнівним результатом цієї ситуації є відсутність можливості внести терміново необхідні суттєві зміни до закону, деякі з яких я детально описую тут. Слід зазначити, що навіть коли Кнесет та уряд реагували на запити автора цих рядків, а також запити організацій інвалідів та багатьох інших партій щодо розміру допомоги членам Кнесету, вони були автоматично спрямовані до організацій з експлуатації прав – і це навіть незважаючи на те, що самі члени Кнесету добре знають, що в цьому випадку адресою не є організації з експлуатації прав, а лише вони самі.

2) Спілкування з орендодавцями – є багато випадків, коли інвалідам важко домовитися з орендодавцем через причини, пов’язані з їхньою хворобою або інвалідністю. У таких ситуаціях соціальні працівники зобов’язані діяти як посередники – і дуже велика частина соціальних працівників не може справді взяти на себе цю роль у кожному випадку. Більше того: значне скорочення останніми роками стандартів зайнятості соціальних працівників у поєднанні з важкими умовами праці, низькою оплатою праці, неадекватним ставленням з боку сімей пацієнтів, які в багатьох випадках сприймають їх як і несправедливо

3) Засоби оплати пацієнтів – існують ситуації, коли людина переїжджає жити в громаду після тривалого періоду перебування в лікарнях і без життєвих звичок, які вважаються нормативними, наприклад, ходити на роботу, брати на себе відповідальність за управління своїм життям. , і т.д. Дуже часто вимоги, які висуваються як умова для підписання договору оренди, такі як Підписання гарантійного чеку, є недосяжними для людей на цьому етапі їхнього життя.Багато систем лікування та реабілітації, які існували в минулому (в одній з яких автор цього документа отримав допомогу близько 26 років тому, коли вийшов із лікарні для проживання з допоміжним пацієнтом), закрили або значно скоротили сферу своєї діяльності в останні роки – те, що може запобігти реабілітації людям, які на цьому етапі свого життя не зможуть рухатися вперед без цих основних терапевтичних та реабілітаційних пакетів.

4) Проблема регулювання – сьогодні існує повний дисбаланс щодо обов’язків і прав власників квартир з одного боку та орендарів квартир з іншого. Існує багато законів, які захищають орендодавців від тих чи інших зловживань щодо термінів оренди з боку орендарів. З іншого боку, немає законів, спрямованих на захист людей, які живуть у квартирах, від експлуатації з боку орендодавців – і, як наслідок, у багатьох договорах оренди можна знайти скандальні, драконівські, а часом навіть незаконні пункти – а законів немає. спрямовані на захист мешканців цих квартир, які змушені підписувати ці договори. У багатьох випадках орендарі квартир не мають законного права заперечувати проти образливих пунктів, які підписуються як умова оренди майна – і вони будуть повністю піддані примхам власників квартир, а іноді навіть протягом періоду оренди себе. Власникам квартир у таких ситуаціях, природно, важче для незахищених верств населення, таких як інваліди чи хворі.

5) Труднощі в інформуванні – існують значні труднощі, коли йдеться про підняття згаданих труднощів та оприлюднення їх у публічній арені з метою внесення необхідних виправлень. Нинішні пріоритети різних ЗМІ, які мало цікавляться цією темою, роздробленість серед організацій інвалідів, небажання багатьох елементів суспільства, в якому ми живемо, брати активну участь у спробах виправити та покращити ситуацію – усе це обтяжують і дуже ускладнюють спроби привернути увагу громадськості до цих проблем таким чином, що змусять членів Кнесету внести необхідні зміни до законодавства замість того, щоб продовжувати ігнорувати та нічого не робити. Інша складність існує, коли мова заходить про підвищення рекламної кампанії:

6) Час очікування на лікування – є багато випадків, коли люди, які до певного етапу свого життя взагалі не потребували допомоги психіатричних служб, але в результаті складних життєвих обставин або травматичної чи важкої події тому чи іншому виду потрібна допомога психіатра – і, звичайно, у багатьох випадках це тимчасова або одноразова допомога, а не хронічна. Сьогодні періоди очікування на лікування чи психологічну допомогу дуже тривалі – і через відсутність своєчасної допомоги стан людей може погіршитися без потреби. Вкладення додаткових ресурсів у державну систему психічного здоров’я, безперечно, може змінити ситуацію. Слід пам’ятати, що навіть з економічної та бюджетної точки зору в такій поведінці немає логіки: коли люди їхній стан погіршується під час тривалого періоду очікування на лікування, їхній стан продовжує ускладнюватися – і те, що могло бути одноразовою допомогою, яка коштувала державі грошей, перетворюється на ще більш серйозну ситуацію, яка згодом коштує державі великих фінансових витрат Нескінченно . З цих причин необхідно розглянути питання про додавання стандартів до державної системи охорони психічного здоров’я та її вдосконалення – слід пам’ятати, що переважна більшість населення Держави Ізраїль не може фінансувати це лікування приватно – яке коштує кілька сотень шекелів за кожне індивідуальне заняття. їхній стан продовжує ускладнюватися – і те, що могло бути одноразовою допомогою, яка коштує державі грошей, перетворюється на ще більш серйозну ситуацію, яка згодом коштує державі нескінченно великих фінансових витрат. З цих причин необхідно розглянути питання про додавання стандартів до державної системи охорони психічного здоров’я та її вдосконалення – слід пам’ятати, що переважна більшість населення Держави Ізраїль не може фінансувати це лікування приватно – яке коштує кілька сотень шекелів за кожне індивідуальне заняття. їхній стан продовжує ускладнюватися – і те, що могло бути одноразовою допомогою, яка коштує державі грошей, перетворюється на ще більш серйозну ситуацію, яка згодом коштує державі нескінченно великих фінансових витрат. З цих причин необхідно розглянути питання про додавання стандартів до державної системи охорони психічного здоров’я та її вдосконалення – слід пам’ятати, що переважна більшість населення Держави Ізраїль не може фінансувати це лікування приватно – яке коштує кілька сотень шекелів за кожне індивідуальне заняття.

7) Лікування зубів – як відомо, в Державі Ізраїль особа, яка потребує лікування зубів, майже завжди звертається до приватних лікарів – і це тому, що державна система охорони здоров’я зараз не дає відповіді в цій сфері. Слід зазначити, що психічно хворим, а також людям з обмеженими можливостями в цілому, чиї економічні труднощі є дуже важкими на повсякденному рівні, навіть без зв’язку з лікуванням зубів, ще важче отримати це лікування, якщо і коли це необхідно. Поєднання серйозних психічних проблем і важких економічних труднощів призводить до того, що ці люди стикаються з розбитим коритом і повним глухим кутом при необхідності, а іноді і термінової стоматологічної допомоги. Слід враховувати, що сьогодні фактично немає

8) Зони госпіталізації – особа, яка зараз потребує масивного психіатричного лікування в державній лікарні чи клініці, може отримати його лише в клініці чи лікарні, яка знаходиться поблизу місця її проживання. Бувають випадки, коли пацієнти з тих чи інших причин вважають за краще лікуватися в іншій клініці – не обов’язково тій, що знаходиться зовсім поруч з місцем їх проживання. Пацієнтам слід надати свободу вибору, а пацієнту, який не задоволений лікуванням у конкретній клініці чи лікарні, має бути надана можливість переїхати до клініки чи лікарні в іншому місці. Ця можливість в даний час надається в усіх інших галузях медицини – і немає підстав заперечувати свободу вибору щодо місця лікування лише в галузі психічного лікування. Більше того: така свобода вибору, якщо дана,

9) Обізнаність населення – загальне населення іноді виявляє дуже значний опір, коли мова йде про лікування психічного здоров’я, яке надається в регіоні, де живуть люди – те, що виникає через недостатню обізнаність і невизнання сфери – і без жодного практичного чи логічного обґрунтування. Зменшення опору та небажання населення за допомогою відповідної системної інформаційної системи, безумовно, може полегшити життя пацієнтів і пацієнтів, чиє життя в будь-якому випадку є дуже важким через хворобу та власну інвалідність. Відсутність обізнаності в суспільстві, в якому ми живемо, викликає випадки заперечень мешканців проти відкриття гуртожитків або закладів опіки поблизу їхніх місць проживання, що призводить до значних затримок у відкритті цих закладів, а інколи навіть до перешкоджання їх відкриттю після позовів мешканців. Більше того: є досить багато випадків, коли відбувається навмисне переслідування населення по відношенню до цих закладів догляду, коли вони знаходяться в районі свого проживання – і цілком можливо, що підвищення обізнаності громадськості може призвести до значного зменшення кількості цих випадків. З повагою, Асаф Біньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

під’їзд А-квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

post scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) Рамки лікування, в яких я перебував до 16 березня 2021 року (через триваючі скорочення та скорочення бюджетів на охорону здоров’я та соціального забезпечення, а також відсутність вирішення цих проблем через відсутність функціонуючого уряду чи Кнесету) я залишився, хронічно хворі з дуже серйозними захворюваннями та проблемами без будь-якої належної бази лікування. Усі мої спроби знайти для неї відповідну схему лікування я можу покластися на гончарів – і невідомо, як довго триватиме ця катастрофічна ситуація):

Асоціація “Реут” – Хостел “Авівіт”,

вулиця Ха-Авівіт, 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

телефони в офісах гуртожитку: 972-2-6432551. або: 972-2-6428351.

Електронна адреса гуртожитку: [email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, з яким я спілкувався:

Ошрат-972-50-5857185.

4) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

«Klalit Health Services» – клініка Хатаєлет,

Данила Яновського, 6, вул.

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

Телефони кабінетів клініки:

972-2-6738558. Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

5) Деталі регулярних ліків, які я приймаю:

1.Психіатричні препарати:

I.  сероквель-

2 таблетки по 300 мг щовечора.

II. Тегретол CR-

400 мг – щоранку. 400 мг – щовечора.

III. Effexor-

150 мг – щоранку. 150 мг – щовечора.

2. Симвастатин-

10 мг щодня ввечері.

6) Нижче наведено список медичних проблем, від яких я страждаю:

I. Психічне захворювання-компульсивний синдром ОКР, а також визначене захворювання

як шизоафективний розлад.

II. Псоріатичний артрит.

III. Неврологічна проблема, визначення якої неясно. Її основні симптоми: предмети, які непомітно падають з моїх рук, запаморочення, втрата чутливості в деяких областях долонь і певні проблеми з рівновагою і поставою.

IV. Хронічна грижа диска в спині в хребцях 4-5, яка також іррадіює в ноги та ускладнює ходьбу.

V. Синдром подразненого кишечника.

VI.. Початок ознак кардіологічної проблеми з останнього місяця (пишу ці слова в четвер, 22.03.2018). На момент написання цих рядків залишається незрозумілою суть проблеми, яка проявляється в болях у грудях протягом більшої частини дня, утрудненнях дихання, а також мови.

VII. Значне ослаблення зору, яке почалося близько півроку тому (пишу ці слова в понеділок, 19.04.2021).

7) Додаткові персональні дані: Вік: 48. Сімейний стан: Неодружений. Дата народження: 11.11.1972.

Протест за підвищення пенсії за віком Один з ініціаторів протесту: Урі Флом – тел. 972-54-4725676 Електронна пошта: [email protected]

Ігаль Грінштайн – тел. 972-50-7534271 Електронна пошта: [email protected]

Гіора Харлофскі – тел. 972-52-3820050 Електронна пошта: [email protected]

22 грудня 2022 р

Зборний клич – до боротьби долучається молоде покоління.

Ми, ваші батьки, ваші бабусі та ваші дідусі, закликаємо вас приєднатися та допомогти нам у нашій боротьбі за збільшення ганебної пенсії по старості, яку ми сьогодні отримуємо,

і яка не дає багатьом із нас жити гідно.

Приєднавшись до нашої боротьби сьогодні, вам не доведеться повертатися та битися

Коли досягнеш нашого віку.

Наші діти і онуки, наша пільга була близько до 2003 року

До середньої заробітної плати в економіці, а можна було до 2003 року продовжувати керувати нашим життям,

При прийнятному рівні життя навіть після того, як ми вийшли на пенсію.

Декому з нас (не всім) також вдалося заощадити, комусь більше, а комусь менше, у допоміжних пенсійних планах.

Багато з нас, хто не мав привілеїв працювати на державній службі чи у великих організаціях, взагалі не мають пенсії і покладаються лише на допомогу. Безперечно, розмір грошової допомоги сьогодні не дозволяє мінімально гідно жити.

Багато хто запитує себе, як у країні, яка визначає себе як держава добробуту, ми досягли такого жалюгідного становища. Відповідь – це, м’яко кажучи, жадібність і ганебне порушення наших прав.

Все почалося в 2003 році, коли тодішній міністр фінансів вирішив розірвати зв’язок між коштами для пенсії за віком, яка згодом стала пенсією для людей похилого віку, і прив’язкою до середньої заробітної плати в економіці, і пов’язати пенсії до «споживчого індексу».

Цей крок миттєво спустошив пенсію за віком, і з роками пенсія повністю втратила вплив на життя пенсіонера.

У той же час сотні мільярдів шекелів поступово накопичувалися в Національному страховому фонді.

Це гроші, відібрані у нас протягом десятиліть праці, щоб повернути нам їх, коли ми досягнемо старості, щоб дати нам розумний соціальний захист і дозволити нам продовжувати наше життя на адекватному та шанобливому рівні.

Відключення пенсії за віком від прив’язки до індексу «середньої заробітної плати в економіці» та її прив’язки до «індексу споживачів» штучно створило «надлишок коштів» у Національному страхуванні, який сягнув сотень мільярдів шекелів.

Міністерство фінансів нахабно визнало надлишками величезні суми, що накопичилися в НСЗУ, і привласнило собі кошти, які з самого початку були призначені для забезпечення базового рівня життя понад мільйону громадян.

і ветерани (на даний момент близько 1300000).

Існує і продовжує діяти змова мовчання, метою якої є дозволити продовження цього злочинного пограбування.

Відносини перетинають сторони!

Тоді як заробітна плата вищих посадових осіб в економіці, починаючи від прем’єр-міністра через міністрів і членів Кнесету, голів громадських рад і мерів до генеральних директорів державних компаній та інших вищих посадових осіб на державній службі, пов’язана із середньою зарплатою в економіки, і автоматично оновлюється щороку-

Про пенсію по старості відкинули в безодню жіночості і просто забули.

Не більше!

За останні два десятиліття сотні мільярдів шекелів були передані з Національного страхування до Бюджетного відділу Міністерства фінансів. Кошти були надані у вигляді «позики», а вся акція була зроблена тихо за лаштунками і без належного розголосу. Позику так і не повернули. Навпаки, воно розрослося до жахливих розмірів.

Ми повертаємось і просимо вашої підтримки в нашій справедливій боротьбі. Сьогодні це ми, завтра це ти.

Посилання для приєднання:

Група відкрита для обговорення (галаслива група): https://chat.whatsapp.com/Juztm79HMFYAWsXETIcKkI

Група без обговорень, але з регулярними оновленнями (тиха група):

https://chat.whatsapp.com/F8j6n3d1HeX8BCmU2c3TIC

Посилання на групу Facebook:

https://www.facebook.com/groups/1120435948847976

Подивіться, куди дійшла жадібність (підпис на графіку на івриті)

 

Кнесет («кнесет» — Ізраїльський парламент) Графік підвищення зарплати членів люб’язно надано нашими друзями, інженером Єгудою Гассером

Гіора Харлофскі – один із засновників протестної спільноти Adv.

Гіора Харлофскі, тел. 972-52-3820050 [email protected]

Ігаль Грінштайн, тел. 972-50-7534271 [email protected]

Урі Флом, тел. 972-54-4725676 [email protected]

Мої особисті дані:

Ім’я – ассаф. Прізвище – беньяміні.

Ідентифікаційний номер – 029547403.

Повна адреса для доставки пошти –

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

Під’їзд А – Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

Мій сайт: https://www.disability55.com/

Аді Арбель, Церковний форум громадянського суспільствар

Що б ти хотів робити сьогодні? Взнавати /форум компанії громадян

отримувати оновлення подій Форум каналу громадянського суспільства

слідкуйте за нами уважно наша сторінка у facebook знайти способи змінитися наш цивільний інструментарій

скористайтеся нашим досвідом /консультація та супровід стратег

вчитися на досвіді інших /кодексу цивіл

Знаєте, що коли відбувається? /всі найближчі події

Перетворіть ідею в реальність за один день /майстерня стартер

вникати в тонкощі державного бюджету/Дайвінг безкоштовно

використовувати публічну інформацію у своїх інтересах /винести на світло

Отримайте початкові гроші для своєї нової ініціативи /Гранти поні

Зрозуміти, як правильно працювати з членами Кнесету /рецепт ефекту

Дізнайтеся, як отримати ресурси від широкої громадськості /Стрибок на лінії

F. Нижче наведено публікації, якими я поділився у своєму обліковому записі Facebook:

1)добрий вечір. Я не писав наступний розділ. Внизу письменник не підписувався. Я поширював щосили і прошу зробити те саме.

Я дуже сподіваюся, що політики і президент на чолі з ними не вважають, що ми виходимо на вулиці через кількість членів комісії з призначення суддів…

Ми боремося за втрачену душу країни.

Ми не спимо вночі від тривоги. Наш компас тріпотить, і ми відчуваємо, як небо падає і земля тремтить.

І ми розуміємо, що порятунку немає і ми залишилися самі, і ми назвалися прапором.

Ми робимо все можливе, тому що ти збожеволів.

Ми зустрічаємося для наших батьків і для наших дітей. Тому що так нас виховали і так ми їх виховуємо, любити свою країну і працювати на неї, працювати і поважати інших…

І йдемо, тому що злі, а не через пункти.

Розгніваний тим, що політичні лідери стали провідниками корупції, ненависті, жадібності та жадоби честі та жадібності.

Злі люди, які ухиляються і роз’єднуються, висмоктують поле і майбутнє країни.

Злий, що наші податки безхребетні некомпетентні скиглії викидають, як непотрібні запаси.

Розлючені злочинці в костюмах взяли верх над законом, щоб легалізувати свою скарбницю.

Вони злі на прем’єра, який готовий спалити країну і розірвати народ, якщо він збереже свою шкуру.

І ми йдемо, тому що втомилися від божевілля принижень, а не через дрібні рядки в законах.

Нам набридло, що мохи називають нас зрадниками, а ви мовчите.

Ми втомилися від бідних міністрів, які називають нас расистами та ашкеназами, коли наші діти не знають, звідки вони.

Ми втомилися від годинників Rolex, яких у нас немає і не буде.

Ми втомилися слухати, як злочинці ухиляються, а міністри вдають нас за анархістів.

Ми хочемо сказати вам, пане Президенте, зайняті політики та нешкідливі журналісти – ви втрачаєте багато часу.

Прокиньтеся, тому що ми живемо у фільмі жахів і не маємо наміру сидіти і спостерігати збоку, чим закінчаться суперечки між вами.

Ми прокинулися, бо втомилися мовчати. Бо ми взяли на себе відповідальність.

Не шукайте лідера, якого ви можете купити у нас, і не поширюйте нам уявні компроміси. Ми не такі як ви.

Ми почали боротьбу і будемо боротися, поки ви не заберете руки від Верховного Суду, поки не навчитеся поважати іншого (або хоча б замовкнете) і поки не приймете Декларацію Незалежності своїм серцем.

Не хвилину тому.

Ви теж так відчуваєте? Передайте, щоб воно дійшло до правильних вух.

2)Ротем Пір

Директор

Експерт групи консультантів у сфері психічного здоров’я

1 день ·

Редагування публікації для уточнення:

Важливо зазначити, що вбивця дійсно отримав травму. Я цього не виключаю.

Я просто думаю, що є багато випадків, коли це не так, і спроба приписати майже кожне вбивство психічній боротьбі є травмою для всього населення.

Крім того, статистично очевидно, що якщо взяти вибірку з 10 000 людей, які біжать, і 10 000 людей, які не біжать, ймовірність того, що хтось є вбивцею, буде вищою серед тих, хто не біжить.

Відповідно до закону, кожен вбивця є потенційно психічно хворим. Навіть якщо він не має психічного походження, його відправляють на психіатричну експертизу.

А той, хто раніше був госпіталізований один раз багато років тому, не вважається душевним, і спроба виправдати вбивство через душевну боротьбу є просто несправедливістю.

Всі хочуть втекти з в’язниці, а потім що відбувається?

що всі газети рясніють жахливими тавруючими реченнями, які називають майже кожного вбивцю психічно хворим.

Цього достатньо, щоб завдати шкоди всьому населенню.

Має бути закон проти цього.

Якщо ефіоп вбиває, чи ми кажемо, що він убив тому, що він ефіоп?

Якщо марокканець убив, ми скажемо, що він убив, тому що він марокканець?

звичайно, ні!

Людина вбиває, тому що вона вбиває, тому що вона погана людина.

Шизофреніки не вбивці.

Депресивні люди не вбивають.

Люди з тривогою не є вбивцями.

Засуджуйте це явище, це залежить тільки від нас, тому що ми нікому не байдужі, і через ці публікації люди бояться людей з розумовими вадами і викривають їх з суспільства, з роботи, з політики.

Не дай йому руку.

————————————————– —–

Мені набридло автоматично пов’язувати кожного вбивцю із заподіянням шкоди душам!

Психічно хвора людина не вбивця!!!!

Вбивця є вбивцею, тому що він погана людина.

Він хоче бути вбивцею, тому що йому нема чого втрачати.

Злочинець, ґвалтівник, убивця, нападник є злочинцями, а не емоційно ураженими.

Не дивно, що в країні існує стигматизація щодо людей з розумовими вадами, коли про будь-кого, хто вчиняє вбивство, пишуть як про психічно хворих.

Країна невігласів

3) яксаф Беньямінi

10 лютого B-20:11

Кілька хвилин тому в новинах повідомили, що терорист, який сьогодні вчинив жахливий напад в Єрусалимі, був психічно хворим. Також у студії задавали питання, наскільки те, що клятий терорист (який загинув під час нападу – і добре) психічно хворий, є чинником чи ризиком терористичної діяльності.

Слід пам’ятати, що не всі психічно хворі є терористами, вбивцями чи злочинцями.

Наприклад, я визначений як психічно хворий, я не здійснюю терористичних атак і не належу до жодної злочинної чи терористичної організації.

Ця стигматизація, згідно з якою всі психічно хворі визначаються як вбивці чи злочинці, є дуже проблематичною – і іноді дуже ускладнює надання належного лікування.

4) ассаф беньямінi

7 лютого 2023 р. B-23:25

Кілька хвилин тому новини оголосили про землетрус в районі Єрусалима.

Я живу в Єрусалимі, в районі Кір’ят Менахем – і нічого не відчув.

Мабуть, мені варто піти перевіритися.

Хто лікує такий розлад? До якого лікаря мені звернутися?

І як називається такий розлад?

ха-ха-ха…

5)7 лютого Б- 23:15

І цього разу серйозне питання (ні в якому разі не гумор):

Близько двох-трьох років тому в Державі Ізраїль було запущено нову платформу громадського транспорту: лінію, яка обслуговує пасажирів з Хайфи до Акри та назад морем, на човні. Чи можна скористатися цим маршрутом за багаторядковим чи безкоштовним місячним проїзним квитком (подібно до автобусів)?

Чи існував цей транспортний шлях в історії? І якщо так, то хто має про це деталі (в який період, для чого використовувався маршрут, яка була політична/політична підготовка тощо?)?

У кого є подробиці про це?

G. Нижче наведені електронні листи, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: відкриті торги.

Шановні пані/панове.

Я шукаю в Інтернеті програмне забезпечення, або системи того чи іншого типу, які призначені для публікації “відкритих тендерів” на різні теми.

Чи знаєте ви такі системи?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Телефони: домашній-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. Нижче наведено приклад тендеру, який я хочу опублікувати у відкритій системі публікації тендерів онлайн:

Я пропоную свій блог disability55.com як платформу для публікації статей про людей з обмеженими можливостями кожною з наступних 67 мов:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. мійадреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] або: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

H. Нижче наведені електронні листи, які я надіслав у різні місця:

до:

Тема: Дозволи на публікацію.

Шановні пані/панове.

У мене 2 канали на YouTube https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

і:

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

Я хочу дозволити іншим користувачам YouTube додавати відео до моїх каналів. Мої канали присвячені темі людей з обмеженими можливостями – і тому я зацікавлений у дозволі додавати контент виключно на цю тему – і будь-якою мовою.

Чи є спосіб це зробити? І якщо так – як?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Телефони: домашній-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

I. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: статті для блогу.

Шановні пані/панове.

Веду блог disability55.com – побудований на системі wordpress.org.

Це блог, який займається питанням людей з обмеженими можливостями – багатомовний блог на 67 мовах: узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська. , білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька , непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська , шведською та тайською мовами.

Я хотів би дозволити користувачам Інтернету завантажувати статті на мій сайт – статті про людей з обмеженими можливостями, які можуть бути на будь-якій із 67 згаданих мов.

Чи є спосіб це зробити? І якщо так – як?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Посилання на мій сайт: https://www.disability55.com/

J. Мої посилання:

1)світ і повноцінний центр здоров’я душі і жінки

2)push.house-Мережева реклама

3)асоціація “вітрильна Хайфа”

4)захисту Ідан Дарк

5)звернення організації Сім’я в Ізраїлі-Терапевтичні Зуби до нужденних

6)submenow.com-канал просування YouTube

7)world one-Traffic for democracy global

8)асоціація дихання сітка-камін дерева-небезпека здоровий

9)програма партнерів сайту clickcease.com

 

- Ви знайшли помилку? Розкажи мені про це -
Print Friendly, PDF & Email