Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Лікування психічно ушкоджених за допомогою тварин - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Лікування психічно ушкоджених за допомогою тварин

Лікування психічно ушкоджених за допомогою тварин

Використання тварин у психічній терапії є альтернативним та ефективним методом, який використовує особливий зв’язок між людиною та твариною, щоб допомогти людям, які мають справу з психічними та емоційними проблемами. Лікування за допомогою тварин широко використовується і відоме в основному в області психотерапії, психологічного лікування та групової терапії.

Людино-життєвий зв’язок між людиною і твариною існує з давніх часів і знаходиться в центрі різних культур. Тварини дають людям емоційну підтримку, безумовну любов і почуття безпеки. Завдяки цьому особливому зв’язку тварини можуть емоційно, фізично та духовно реагувати на людей, які перебувають у біді або переживають травму.

Однією з основних функцій тварин у психічній терапії є сприяння психічним і фізичним процесам загоєння пораненої людини. Вони можуть допомогти полегшити відчуття тривоги, депресії та самоушкодження. Крім того, значення тварин у психічній терапії.

Крім того, важливість тварин у догляді за психічним здоров’ям ґрунтується на їхній унікальній здатності створювати справжні, лояльні та безумовні стосунки з людьми. Завдяки таким якостям, як уміння не засуджувати, глибокий емоційний зв’язок і здатність служити ідеальною моделлю поточної любові, тварини пропонують ідеальну відповідь тим, хто страждає від розбитого серця або психічної травми.

Під час терапії за допомогою тварин людина спілкується та з’єднується з твариною природним та автентичним способом. Унікальна здатність власника розуміти свої емоції та настрій і діяти відповідно до них може викликати позитивні емоції та зменшити рівень стресу та депресії. Цілющий зв’язок, створений між людиною та твариною, дозволяє жертвам зосередитися на теперішньому місці, перестати думати про минуле чи майбутнє та почати переживати момент позитивно та потужно.

Крім того, терапія за допомогою тварин може покращити фізичний стан постраждалих. Згідно з багатьма дослідженнями, виявилося, що тварини можуть знижувати артеріальний тиск, покращувати імунну систему та знижувати рівень стресу. Контраст сучасних передових технологій, зв’язок і зв’язок із тваринами забезпечують фізичний і духовний комфорт перед обличчям складного й фінансового світу, в якому ми живемо.

Окрім життєвого та емоційного внеску, тварини також можуть бути використані як знаряддя для виховання та вдосконалення соціальних і комунікативних здібностей людини. Тварина може служити містком між людьми в терапевтичних групах і сприяти спілкуванню та зв’язку між учасниками. Це походить від природної здатності тварин створювати умови для того, щоб людина почувалася комфортно та безпечно в навколишньому середовищі, яке може сприяти активності команди, дискурсу та активній участі в лікуванні.

Крім того, важливість тварин як інструментів лікування в групах психічної терапії полягає в їхній здатності дарувати відчуття надії та розслаблення. Тварини створюють моменти свободи та комфорту, які допомагають людям, які мають справу з депресією, тривогою чи травмою, отримати новий подих і врятуватися від важких моментів.

Для ефективного проведення психічної терапії за допомогою тварин важливо дотримуватися вказівок і обмежень, визначених у процесі лікування. З моменту вибору відповідної тварини необхідно переконатися, що тварина пройшла відповідне навчання та здатна відповідати необхідним вимогам. Крім того, необхідно враховувати потреби особи, яку лікують, і переконатися, що тварина буде придатною для лікування відповідно до її обмежень і побажань.

Таким чином, лікування психічно травмованих за допомогою тварин є унікальним і ефективним методом, який використовує особливі стосунки між людиною і твариною, щоб допомогти впоратися з психічними та емоційними проблемами. Тварини забезпечують емоційну підтримку та відчуття безпеки, а також можуть бути використані як інструмент для виховання та вдосконалення соціальних і комунікативних навичок. З їх допомогою жертви отримують комфортне, дружнє та безпечне місце, яке допомагає їм відчути моменти дихання та спокою. Використання тварин у психічній терапії дає людям, які лікуються, необхідні інструменти для просування в процесі зцілення та покращення якості життя.

A. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав до «Молочної ради в Ізраїлі»:

Мій лист до «Молочної ради в Ізраїлі».

Yahoo/надіслано

Ассаф Беньяміні< [email protected] >

до:

[email protected]

Неділя, 4 червня о 12:20

Вітання «Молочній раді в Ізраїлі»:

Тема: Звернення на консультацію.

Шановні пані/панове.

Я 50-річний чоловік, живу в Єрусалимі, купую й споживаю йогурт «Активіа» за медичними рекомендаціями.

Однак останнім часом (пишу ці слова в неділю, 4 червня 2023 року) я помітив, що знайти цей продукт у великих торгових мережах стає все важче. Я не знаю причин цього. Моє запитання до вас: чи є в Ізраїлі приватні продавці, у яких я можу замовити продукт доставкою прямо додому? Хочу зазначити, що через мою фізичну ваду я не можу фізично дістатися до різних точок продажу, і всі мої покупки здійснюються доставкою. Мережі, у яких я зараз замовляю доставку, це Shufersell і Kwik. І якщо адреса не приватна роздрібна торгівля, де я можу зараз замовити товар?

Буду вдячний, якщо ви докладніше розкажете та поясните, наскільки це можливо.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

під’їзд А-квартира 4, Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

Post Scriptum. Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] 

або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

B. Нижче наведено публікації, якими я поділився в соціальній мережі Facebook:

1)

Ассаф Беньяміні

18 травня B- 23:48

 

Поділився з громадськістю

троянда хвала

9 травня B-14:17

Хто, як я, знає… у мого батька деменція, на жаль

Хтось одного разу сказав, що коли ти любиш людину з деменцією, ти втрачаєш її двічі: один раз, коли їй ставлять діагноз, а потім, коли вона помирає, це називається «неоднозначною втратою».

“Швидко зменшується мозок”, як описали це лікарі. Я б нікому не бажав деменції, тому що мозок пацієнтів повільно вмирає, вони змінюються фізично і з часом забувають, хто їхні близькі. Пацієнти можуть опинитися у замкнутому стані, не маючи можливості рухатися, їсти чи пити.

Знайдуться люди, які гортатимуть це повідомлення, тому що деменція їх не торкнулася. Можливо, вони не знають, як це, коли кохана людина бореться з деменцією або бореться з нею

З метою підвищення обізнаності про цю жорстоку хворобу я був би вдячний, якби мої друзі розмістили це на вашій сторінці на день.

Тримайте палець у будь-якому місці повідомлення, щоб скопіювати та вставити на свою часову шкалу.

Дякую

Усім тим, у кого постраждали друзі чи члени родини

2) Ассаф Беньяміні

20 травня В-0:00

Поділився з громадськістю

Міжнародний олімпійський комітет приймає рішення про створення нового виду спорту, змагання з якого будуть проводитися:

Чемпіонат лайки водіями за кермом.

Хто хоче представляти Ізраїль?

Чи є кандидати?

Лол…

3) Ассаф Беньяміні

20 травня B-17:19

Поділився з громадськістю

Створена мною група:

Група «Приємний пест-контроль» – група для встановлення контакту між людьми, у яких вдома проводяться дератизаційні роботи та не мають альтернативного місця, де вони можуть бути під час дії пестицидів, і людьми, які будуть готові їх прийняти під час цей період часу.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)група аматорів історія

Альмог Леві

2 в березні

 

Найсмердюча робота в світі

Одна з найбільш затребуваних робіт в Англії 16 століття називалася Groom of the stol («хлопчик зі стільця») або іншими словами «прибиральник сідниць» короля. Обіймач цієї посади був слугою царя, він піклувався про його комфорт і, коли було необхідно, був присутній у будинку крісла (туалету) і піклувався про очищення його спини після дефекації.

Навіщо королю потрібен був очищувач для недопалків? В Англії звикли думати, що король перед вами з милості Божої, а королівська дупа справді свята, тому король, який стоїть перед вами з милості Божої, точно не може витертися…

Цю посаду займали лише дворяни або члени вищого класу, коли не кожна особа могла бути прийнята на цю посаду, а ті, хто отримував цю посаду, не могли заперечувати. Чистильник попів був довіреною особою короля і був буквально близький до всіх його інтимних питань. Король ділився політично важливими подробицями зі своїм близьким прибиральником, і, звичайно, знання — це сила.

За Генріха VIII ця посада була справді небезпечною, оскільки він був параноїком, особливо на пізніх стадіях свого життя, і завжди думав, що на нього нападають. Він стратив кількох своїх дружин, а також Норріса, свого нареченого.

Ця посада була скасована в 1901 році, зі вступом на престол Едуарда VII.

Тож наступного разу, коли ви подумаєте, що ваша робота смердюча чи небезпечна, подумайте про прибиральник сідниць Генріха VIII.

історії в маси

джерело:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5) Ассаф Беньяміні

1 день

Поділився з громадськістю

Подружжя, наречений і наречена, починають свій шлях від місця весілля в місті до свого дому в селі верхи на віслюку.

Через кілька хвилин вони зустрічають групу людей, які кажуть їм: «Який бідний осел. Йому доводиться нести двох людей на спині. Йому так важко».

Наречений і наречена чують це, злізають з осла і продовжують йти, як осел йде поруч з ними.

Через кілька хвилин наречений і наречена зустрічають іншу групу людей, які кажуть їм: “Який бідний цей осел. Йому так важко ходити – і ніхто йому не допомагає”.

Почули це наречений і наречена, підняли осла і далі йшли, несучи осла в руках.

Минає ще кілька хвилин, і наречений і наречена зустрічають іншу групу людей, які починають знущатися над ними: «Подивіться на цих двох дурних людей. Замість того, щоб кататися на ослі, як це роблять усі, вони несуть осла в руках. Ха-ха. ..”.

Почувши це, наречений і наречена обережно опускають осла на землю і знову сідають на нього.

Висновок: той, хто вирішує вести своє життя виключно відповідно до того, що йому говорять інші люди, без будь-яких міркувань чи самодумань, є….

Ви можете завершити відповідь навіть без моєї допомоги…

Або як написано в одному з єврейських джерел (я не знаю точно де – ви, звичайно, можете перевірити це):

Є різниця між людьми, які живуть своїм життям, і тими, чиє життя живе ним.

6) Ассаф Беньяміні

6 днів

Поділився з громадськістю

В одній єврейській громаді був магнат (або як називали цих людей у ​​минулому: «Гвір»), якого ненавиділи всі люди громади. Усі були впевнені, що він не дарує світу милосердя – навіть тоді, коли навколо нього люди в скруті та злиднях.

Багато днів, коли той пан помирав, ніхто з членів громади не погоджувався вимовити йому панегірик – настільки сильною була ненависть до нього.

Проте за кілька місяців після смерті чоловіка члени спільноти помітили дивну річ: усі благодійні фонди, які до смерті того пана наповнювалися щодня, адже після того, як чоловік пішов з життя, вони залишилися порожніми. і ніхто їх не заповнював.

Лише в цей момент люди громади усвідомили масштаб помилки та жахливу несправедливість, яку вони вчинили щодо цього джентльмена, який насправді таємно давав багато пожертвувань, що, як відомо, є найвищою чеснотою милосердя.

Люди громади дуже хотіли вибачитися перед ним за масштаби несправедливості, але, звичайно, було вже надто пізно.

Висновок: коли ми висловлюємо тверду думку з будь-яких питань, ми завжди повинні пам’ятати, що можуть бути речі, яких ми не знаємо.

7) Розповідь з одного з джерел, пов’язаних із Шавуотом (я не знаю точно, де – ви, звичайно, можете перевірити це):

Кажуть, що Святий, благословенний Він, пропонує Тору народам світу.

Спочатку він пропонує Тору італійцям.

Італійці запитують: «Що ми повинні дотримуватися в рамках Тори?».

Святий, благословенний, відповідає їм: «Не вбий».

Італійці чують це, відмовляються прийняти Тору і відповідають: «Ні, дякую, ні».

Потім Святий, благословенний Він, пропонує Тору французам.

Французи запитують: «Що нам підтримувати?»

Святий, благословенний, відповідає їм: «Не чини перелюбу».

Це чують французи, які також відмовляються прийняти Тору і відповідають: «Ні, дякую, немає милосердя».

Так просить Господь світу всі народи – і кожен народ відмовляється прийняти Тору, розуміючи, які заповіді він повинен виконати.

Нарешті Святий, благословенний Він, приходить до євреїв і пропонує їм Тору.

Євреї задають питання, якого до них не задавав жоден інший народ: «Скільки це коштує?».

Святий, благословенний Він, відповідає євреям: «Це нічого не коштує. Це безкоштовно».

Євреї чують це і негайно приймають Тору…

Лол…

8) Ассаф Беньяміні

24 травня B-19:36

Поділився з громадськістю

Спокій літнього чоловіка порушує група дітей, які щодня граються біля його будинку по багато годин і створюють багато шуму.

Старий вирішує тримати їх подалі, але робить це за допомогою витонченого методу.

Старий виходить до дітей і каже їм: «Ви тут дуже гарно граєте. Мені дуже подобається дивитися, як ви тут граєте — відсьогодні я буду платити кожному з вас по 15 центів за кожен день, коли дитина прийде сюди і пограє. “

Так і було – старий платив кожній дитині по 15 центів за кожен день, коли дитина приходила гратися біля його будинку.

Через тиждень старий знову виходить до дітей і каже їм: «Слухайте, моя фінансова ситуація важка. Мені шкода, але відсьогодні я можу платити кожному з вас лише 8 центів за кожен день гри, а не 15 “.

У цій ситуації частина дітей залишилася гратися на місці, але частина пішла.

Минає ще тиждень, і старий знову виходить до дітей і каже їм: «Слухайте, моя ситуація справді важка — відсьогодні я зможу платити кожному з вас лише по одному центу за кожен день гри».

Коли діти почули це, вся група розлючених покинула це місце, і вони сказали старому: «Ні за один цент ми не готові продовжувати тут грати!!»

Лол…

9) Ассаф Беньяміні

24 травня B-19:13

Поділився з громадськістю

Історія взята з одного з єврейських джерел (я не пам’ятаю, де ця історія з’явилася – ви, звичайно, можете перевірити):

В одному місті жили багатий і бідний чоловік. Одного разу бідняк захотів запросити гостей до себе в дім. Він підходить до хати багача і просить позичити йому вазу – щоб гостям було у нього комфортно і приємно. Бідний чоловік запевнив багатого, що поверне йому вазу наступного дня і що йому нема про що хвилюватися. Нарешті багатій переконується і позичає бідняку ​​вазу.

Наступного дня, коли гості покинули дім бідняка, він приходить до багатія і повертає йому дві вази замість однієї. Багач не розуміє і питає: звідки друга ваза? Відповів йому бідний чоловік: Не питай, вночі сталося диво – ваза народила іншу вазу”. Багач не зрозумів – як ваза могла народити? Але дуже швидко сказав собі: я не Не розумію – та яке мені діло – я заробив вазу.

Минає ще кілька тижнів, і бідняк знову приходить в будинок багатого і просить позичити йому набір столових приладів для гостей, які приходять до нього. Багач погоджується позичити бідному набір столових приборів — і знову повторюється та сама подія: наступного дня бідняк повертає багатому два набори столових приборів і каже йому, що народився ще один набір столових приборів. ніч – і цього разу багатий не розуміє логіки цього – але погоджується прийняти – адже що заважає йому отримати безкоштовні подарунки.

Минає ще кілька тижнів, і бідняк знову приходить до будинку багатого і на цей раз просить його позичити свій золотий світильник для гостей, які прийдуть до нього.

Коли багач чує пропозицію, він думає собі: «У мене тут гарна угода. Позичу бідному свій золотий світильник — а завтра отримаю дві золоті лампи — яка краса!!».

Таким чином багатий позичає бідному свій золотий світильник, але цього разу проходить день, два дні, тиждень і ще тиждень, а бідний не повертає світильник.

Багач приходить до дому бідняка, сповнений гніву: Чому ти не повертаєш мені мою лампу? Що??”.

Відповідає бідняк багатому: «Не питай, що трапилось, мені шкода повідомляти тобі гірку новину, але золота лампа, яку я позичив у тебе… вона мертва!!!».

Багач ще більше розлютився: “Скажи, ти знущаєшся з мене? Як лампа вмирає?”.

Бідолаха йому відповідає: «А як же ваза родить?».

Висновок: ті, хто готові миритися з абсурдами у своєму житті в певній сфері – не повинні дивуватися, якщо вони погоджуються на абсурди свого оточення і в інших сферах…

Всі емоції:

1

Малі Бенджіан

10) Ассаф Беньяміні

24 травня Б- 18:23

Поділився з громадськістю

Новий рух за економічне покарання в Ізраїлі, заснований новим всемогутнім капіталістичним урядом, шукає:

1. патрулі для пошуку бідних людей з метою притягнення їх до відповідальності.

2. Територіальним координаторам постійно знаходити нові патрулі.

3. Прийняття на роботу скаута буде можливим лише для тих, хто має власний капітал щонайменше 2 мільярди нових шекелів.

4. У розвідника, який нехтує пошуком бідних людей, буде негайно конфісковано все його майно та гроші.

5. Кримінальні привілеї та тривале ув’язнення в минулому кандидата.

Заклики моральних чи етичних людей вас не зацікавлять.

Лол…

11) Поради щодо невдачі на співбесіді:

1. прийти зі смердючим і в брудному одязі.

2. Ставте інтерв’юерам відверті запитання про їх особисте життя (чи одружені/неодружені, скільки у них дітей тощо).

3. кричати на інтерв’юерів.

4. На співбесіду візьміть з собою радіоприймач і час від часу вмикайте його на велику гучність – без жодного відношення до самого співбесіди.

5. Принесіть на співбесіду спрей-освіжувач повітря та бризніть ним в обличчя інтерв’юерів – нічого спільного з самою співбесідою.

6. Скажіть інтерв’юерам, що ми завжди приходимо на роботу з бажанням розпалити заворушення та порушити повсякденну роботу підприємства чи робочого місця.

7. Розкажіть інтерв’юерам про багату кримінальну або психіатричну історію. Рекомендується бути максимально детальним.

Є ще ідеї?

Лол…

12)Ассаф Беньяміні

Хвилина перша·

Поділився з громадськістю

Вони розповідають про одне єврейське містечко, де жило багато бідних людей – настільки, що вони не могли подбати про опалення своїх домівок протягом зимових місяців у місцевості з дуже холодним кліматом.

Недалеко від міста жив відомий меценат з язичників, який ніколи не погодився пожертвувати жителям міста, щоб його жителі могли опалювати свої оселі.

В один із суворих зимових днів рабин міста виходить на сніг і йде до будинку благодійника, щоб благати його пожертвувати бідним людям, які там живуть.

До будинку благодійника приходить рабин, який відкриває двері і пропонує рабину увійти – адже всередині резиденції чоловіка тепло і затишно.

Але рабин відмовляється увійти в дім чоловіка – і двоє продовжують розмову, в той час як благодійник постійно намагається переконати рабина увійти в його будинок, але рабин наполягає на продовженні розмови на порозі благодійника, не входячи.

Під час розмови благодійник, який постійно перебуває у своїй опаленій оселі і не відчуває холоду, вже на порозі починає відчувати холод – настільки, що врешті переконується і погоджується пожертвувати мешканцям міста на опалення своїх будинків.

Висновок: у нашому житті інколи бувають ситуації, які неможливо зрозуміти без особистого досвіду, який нам їх проілюструє.

13)

https://rentafriend.com/

орендувати друга

Веб-сайт, на якому ви можете заробляти гроші, якщо людина запропонує себе як людину, яка готова спілкуватися з різними людьми з усього світу, відповідно до попиту (різновид роботи фрілансера).

Крім того, відповідно до того, що вони рекламують, можна знайти людей, щоб поговорити з ними з метою полегшення самотності – і за оплату цьому “фрілансеру” за цю розмову.

Я не пробував сайт або сервіс особисто, тому я не можу висловити свою думку про них.

У будь-якому випадку – це онлайн-сервіс для полегшення самотності….

14)книги-Рекомендації,Рецензії,інтерв’ю

Песя Сара Зельманович

20 квітня

Будь ласка, поширюйте!

Мені 91 рік, хто пережив Голокост. Нещодавно я написав про своє дитинство під час Голокосту в новій книзі. Книга «Дитинство» вийшла у «Видавництві Галілей» за підтримки Яд Вашем.

Книга пройшла комісію Яд Вашем і їх підтримка підтверджує її історичну важливість. Щодо опису історичного тла, то розповідається про боротьбу за існування 13-річного хлопчика в концентраційних та трудових таборах в Австрії, куди я був депортований з Угорщини. Історія сповнена чудес, яким немає логічного пояснення.

(Хоч я піду долиною смерті, я не буду боятися зла, бо ти стоїш)

Немає потреби пояснювати національно-просвітницьку потребу широкого розповсюдження такої книги. Книга продається в книгарнях «Стімацький» та «Zumat books», але без публікації про її існування вона не буде розповсюджена та не дійде до публіки та майбутніх поколінь.

Я просив більшість представників ЗМІ допомогти мені, публікуючи статті, інтерв’ю тощо, але вони відмовлялися, тому що я не настільки відома людина, щоб отримувати рейтинги за їхньою думкою.

Тому я прошу вашої допомоги. Наперед дякую

З найкращими побажаннями

Іцхак Уолстер Домашній телефон: 972-4-6940586 Мобільний: 972-52-8695778

15)

Ассаф Беньяміні

Поділився з громадськістю

3 молоді жінки зустрічаються в автобусі.

Одна з них каже своїм двом друзям: Знаєте, мій чоловік з роками все менше цікавиться мною.

Дві подруги жінки запитують її: А яка професія вашого чоловіка?

Вона відповідає: Мій чоловік продавець в овочевому магазині.

Дві її подруги відповідають їй: чого ти хочеш – твій чоловік завжди шукає все нове і свіже…

Інша жінка з трьох також каже, що її чоловік з роками виявляє до неї все менше інтересу.

Дві подруги запитують її: «А яка професія вашого чоловіка?».

Вона відповідає: «У нас є машина».

Дві подруги їй відповідають: чого ти хочеш – твій чоловік завжди шукає найновіші моделі…

Третя жінка каже двом друзям: «Ви знаєте, мій чоловік з роками все більше цікавиться мною».

І питають її дві подруги: «А яка професія вашого чоловіка?»

Вона відповідає: «Мій чоловік — археолог».

16) На березі річки зустрілися жаба і скорпіон.

Скорпіон звертається до жаби: “Будь ласка, допоможи мені перепливти річку. Я не можу перепливти її сам – я не вмію плавати”.

Жаба відповідає: «Та ти мене вжалиш — і ми обоє втопимось».

Скорпіон: “Я тебе вжалю – тільки щоб ми обидва потонули – навіщо!! Обіцяю тобі – я тебе не вжалю”.

Жаба переконана, несе скорпіона на спині і починає перепливати річку.

На середину ріки приходить жало. Жаба і скорпіон тонуть і гинуть.

Висновок: скорпіон завжди залишається скорпіоном. Деякі речі неможливо змінити чи виправити.

17) Суд засуджує підсудного, електрика за професією, до смертної кари – розстрілу на електричному стільці.

Вони силою забирають електрика, прив’язують до електричного стільця і ​​готуються його активувати, щоб виконати рішення суду.

Але за кілька хвилин до страти електричний стілець ламається.

Зверніться до електрика і попросіть його полагодити стілець.

Електрик: «Що я вам скажу – крісло можу полагодити, але не буду. Мотивації немає».

ха-ха-ха…

18) Я передусім попереджу: наступне містить різкі та шокуючі графічні описи – тих, хто цього не витримує, просимо йти далі та не продовжувати читати публікацію (і ні – це ні в якому разі не жарт чи жарт будь-якого роду ):

З епохи Голокосту є історія про табір, де проводилися надзвичайні за своєю жорстокістю медичні експерименти – і навіть у порівнянні з іншими концтаборами чи таборами смерті нацистів, їх назва буде забута:

Наприклад: розкриття всього тіла людини – від області шиї до попереку без застосування анестетиків. Жахливо, але кажуть, що нацистські лікарі проводили ці експерименти з широкою посмішкою на обличчях. Є також розповіді про незвичайну за своєю жорстокістю «операцію», яка включала три етапи: на першому етапі — розтин шлунка жертви, зрозуміло, без застосування анестетиків. На другому етапі вони брали живих котів і поміщали їх у створене середовище. На третьому етапі жертві зашивали шлунок із живим котом усередині, а потім кидали цього в’язня на подвір’я табору й давали йому повільно помирати, доки він не вдихне.

Очевидно, переважна більшість жертв цих експериментів були євреями.

Але є ще деякі запитання:

Чи були ці експерименти частиною так званих «медичних досліджень», які проводив доктор Йосеф Мангала?

У якому році вони відбувалися і в якому таборі? Чи були серед німецьких офіцерів спроби протистояти проведенню експериментів – чи їхня підтримка була надзвичайною?

А чи були випадки, коли ув’язнені мали намір провести ці досліди, але так чи інакше їх вдалося врятувати від жорстокої долі? Є такі історії?

19)Ассаф Беньяміні

одна хвилина

до: “Парламент соц.“.

Тема: Пошук платформи.

Шановні пані/панове.

Я подумав про наступну ідею розробки програми для людей, які страждають на захворювання, що супроводжуються зниженням когнітивних здібностей і станами деменції, такими як хвороба Альцгеймера:

Як ми знаємо, пацієнти із захворюваннями, основною характеристикою яких є зниження когнітивних здібностей (такими як хвороба Альцгеймера чи інші захворювання, що супроводжуються деменцією), поступово втрачають багато здібностей, наприклад короткочасну пам’ять або повсякденне функціонування, тобто поступово погіршується. Ідея полягає в тому, щоб створити програмне забезпечення або систему, яка буде розроблена для людей, які опинилися в такій ситуації. Завдання полягає в тому, щоб зібрати в такій системі всі програми або системи, якими користується людина, і завдяки системі штучного інтелекту операційний механізм ставатиме все простішим і простішим у міру прогресування хвороби. Звичайно, щоб побудувати систему таким чином, щоб вона якомога точніше адаптувалася до ситуації людини, яка її використовує, під час розробки необхідно буде консультуватися та співпрацювати з дослідниками мозку,

Мета системи, звичайно, полягає в тому, щоб люди, які звикли використовувати комп’ютер для різних цілей і знаходяться на межі деменції, не втратили повністю доступ до систем, якими вони звикли користуватися протягом багатьох років свого життя. – і таким чином певною мірою покращити якість їхнього життя, яке вже значно погіршилося внаслідок симптомів самої хвороби.

Стільки про саму ідею.

Хоча це ідея, про яку я думав, я не маю нічого спільного з лікуванням деменції в моєму особистому житті.

Хочу зауважити, що в усьому, що стосується мене особисто, є ряд моментів, які слід враховувати:

1. Я не є професіоналом у галузі програмування, ані професіоналом у галузі дослідження мозку, пізнання чи неврології – і з цієї причини я не зможу супроводжувати такий проект крок за кроком.

Це ідея, над якою я думав, і я не зможу допомогти на жодному іншому етапі проекту, окрім надання початкової ідеї.

2. Живу на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від НСЗУ. Тому я не маю можливості вкладати якісь бюджети в реалізацію ідеї. І більше того: через серйозність моєї ситуації навіть дуже високі знижки просто не допоможуть.

3. Я живу в районі Кір’ят-Менахем в Єрусалимі, і в мене немає автомобіля чи водійських прав. За станом здоров’я та фінансовим становищем я також не маю шансів отримати водійські права чи купити автомобіль у майбутньому.

Тому моєї можливості приходити на консультаційні зустрічі в офіси компаній, які значно віддалені від мого місця проживання, немає.

Моє запитання до вас таке: на вашу думку, яка інтернет-платформа є найбільш підходящою для завантаження такого проекту, керування ним і спроби його просування?

Мої особисті дані:

Ім’я – ассаф. Прізвище – беньяміні.

ІПН-029547403.

Повна поштова адреса –

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або : [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]  або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

Мій сайт:  https://www.disability55.com/

C. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав Єрусалимському округу Служби охорони здоров’я Клаліт:

Листи до Головної служби охорони здоров’я Єрусалимського округу.

Yahoo/надіслано

Ассаф Беньяміні< [email protected] >

до:

[email protected]

Понеділок, 5 червня, о 23:09

Кому: Служба охорони здоров’я Klalit – округ Єрусалим.

Тема: Моя заявка додається тут..

Шановні пані/панове.

Деякий час тому я залишив наступне повідомлення на веб-сайті Klalit Health Services.

Я хотів би отримувати оновлення щодо обробки цієї програми. Хочу зазначити, що в особистому кабінеті сайту не відображається зведення мого візиту до сімейного лікаря від 1 червня 2023 року.

Вітаю, Ассаф Беньяміні.

14 травня 2023 року я відвідала свого сімейного лікаря – і через кілька хвилин після виходу з кабінету я зробила ЕКГ в поліклініці. Окрім підсумків візиту до сімейного лікаря, а також результату ЕКГ. що я не відображався в особистому кабінеті на сайті «Клаліт Онлайн». Тому мені цікаво знати, як подолати цю проблему та дозволити мені переглянути ці документи з моєї медичної карти та завантажити їх на свій персональний комп’ютер вдома.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.


Мої особисті дані:


Ім’я – ассаф. Прізвище – беньяміні.

Ідентифікаційний номер – 029547403.

Повна адреса для доставки пошти –

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

Вхід A – Квартира 4, Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]  або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Асоціація “Реут” – Хостел “Авівіт”,

6 Ha-Avivit Street, Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. та: 972-2-6428351.

Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

Данила Яновського, 6, вул.

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

Телефон кабінетів клініки: 972-2-5098282.

Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

Вік: 50. Сімейний стан: незаміжня.

D. Ось ідея програмного забезпечення, яку я подумав:

На жаль, останніми роками (пишу ці слова у вівторок, 6 червня 2023 року) в державі ІЗРАЇЛЬ були випадки жорстокого поводження з малюками в дитячих садках, які виявляються після того, як батьки дітей встановлюють камери, якщо і коли є підозра у вчиненні злочинних дій з боку вихователя або педагогічного персоналу дитячого садка.

Коли справи потрапляють до поліцейського розслідування, розслідування іноді затягується на багато місяців або навіть довше через труднощі з набором персоналу, необхідного для перегляду багатогодинних записів.

Завдання полягає в тому, щоб розробити програмне забезпечення на основі штучного інтелекту, яке буде сканувати відео та представляти дослідникам проблемні частини, у яких є жорстоке поводження, наприклад: дитина, яку примусово годують, бездоглядна дитина, якій не приділяють уваги. йому потрібно протягом дня, дитина, яку б’є вихователька, та інше.

Таким чином можна зробити розслідування більш ефективними, заощадити робочу силу – і призвести до ситуації, коли можна буде швидше рухатися вперед із судовим провадженням проти обвинувачених.

E. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав у різні місця, намагаючись допомогти громадянину Нігерії, з яким я листувався:

до:

Тема: Я звернувся.

Шановні пані/панове.

Останніми днями (пишу ці слова в середу, 1 грудня 2121 р.) я вів листування, що додається, у соціальній мережі Facebook із жителем Нігерії – і, за його словами, вищезгаданий потребує термінової медичної допомоги. Але, на жаль, медична допомога, якої він потребує, не існує в системі охорони здоров’я його країни.

Моє запитання до вас таке: чи знаєте ви будь-які ізраїльські чи інші гуманітарні організації, які діють у районі, де він живе (нижче вказано його місце проживання та способи зв’язку з ним), які могли б потрапити туди та допомогти йому?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

Телефони: домашній-972-2-6427757.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Адреси електронної пошти [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

Замок

Мені б хотілося, щоб одного дня я cВівторок 20:59

Замок

Сер доброго вечора звідси

Введіть

Замок

Сер, мені потрібна ваша допомога. Я дуже хворий

Введіть

Третій 21:40

ти надіслав

чим я можу допомогти? Я не лікар і не маю медичної освіти. Тому я не можу вам порадити, що робити – думаю, вам краще запитати у лікарів, а не в мене. Ассаф Беньяміні.

Введіть

Замок

Сер, оскільки цього тижня я навіть не можу встати з ліжка, я дуже хворий на малярію та тиф, немає грошей, щоб поїхати в лікарню, сер

Введіть

Третій 22:00

ти надіслав

Тому це справді дуже складна проблема – я не знаю, що вам написати. Звичайно, немає магічних рішень. Я також нічого не знаю про територію, де ви живете. Але, можливо, ви можете щось перевірити: як ми знаємо, у деяких регіонах світу це може статися з багатьох причин, через які місцеве населення не має доступу до медичної допомоги. лікування, як у лікарнях. У деяких із цих місць розташовані офіси міжнародних благодійних організацій, які намагаються допомогти місцевому населенню в подібних проблемах. Чи знаєте ви про подібні офіси у вашому районі? а якщо є такі контори може спробувати до них подзвонити і пояснити їм ситуацію?

Ассаф Беньяміні.

Введіть

Третій 22:42

Замок

Хм, не в Нігерії

Введіть

Замок

Я думаю, що я вставлю свою долю в те, що це вийде

Введіть

Третя 23:33

ти надіслав

У якому місті Нігерії ти живеш? а на якій вулиці/мікрорайоні? Ви можете написати свій номер телефону? Я ділюся нашим листуванням з міністерствами Нігерії – можливо, хтось із них допоможе. Можливо, ваші точні дані допоможуть цим організаціям швидше приїхати та допомогти вам. Ассаф Беньяміні.

Введіть

ти надіслав

Я читав про те, що багато нігерійських лікарів збираються працювати за кордоном через вищі зарплати, які вони отримують у Нігерії, чи це правда? Чи це причина того, що в Нігерії так мало лікарів і медичної допомоги? А може справа не в цьому, а є інші причини? Ассаф Беньяміні.

Введіть

9:59

Ви отримали відповідь від Castle

Оригінальне повідомлення:

Я читав про те, що багато нігерійських лікарів збираються працювати за кордоном, тому що…

У Нігерії є розумні медики (лікарі), але уряд не піклується про них, їм наплювати, більшість наших лікарів знаходяться за межами таких країн, як ви сказали, таких як Саудівська Аравія, США, Канда, Великобританія тощо, у попередні роки наші лікарі страйкували, страйк означає припинення роботи через те, що уряд не хоче поступатися їхнім вимогам, таким як підвищення зарплати, лікарі та інші медичні установи оголосили страйк, через який багато терпіння втратили життя ні з якої причини щоб перевірити стан їх здоров’я, морг щодня заповнювався трупами

Введіть

Замок

Чому наші урядовці будуть піклуватися про них, коли всі урядовці їздять на лікування, а не лікувати себе тут, у Нігерії, це дуже соромно і шкода, що ми, громадяни, найбільше страждаємо від цього

Якщо я вирішу піти до лікарні, вони не звернуться до мене без внеску великої суми грошей, щоб розпочати лікування, а після лікування я заплачу величезну суму грошей, а таких грошей у мене немає, сер

Введіть

10:23

Замок

Якщо я знаю, як я можу покинути цю країну назавжди, мені потрібен спонсор, якщо ви можете знайти його, я буду радий

Введіть

11:30

ти надіслав

Я не знаю жодного спонсора. єдиний спосіб, яким я можу допомогти, це спробувати опублікувати нашу кореспонденцію нігерійській владі. У мене немає інших можливостей. Я лише простий громадянин і не можу змінити ці факти чи виправити світ.

Ассаф Беньяміні.

Введіть

Ви отримали відповідь від Castle

Оригінальне повідомлення:

Я не знаю жодного спонсора. єдиний спосіб, яким я можу допомогти, це спробувати опублікувати це.

Немає проблем, сер

Введіть

Замок

Дозволь запитати тебе дещо?

Введіть

ти надіслав

звичайно, ви можете запитати, що завгодно.

Введіть

Замок

Добре, дякую, сер, за аудиторію

Введіть

Замок

Ви живете в Ізраїлі, так?

Моєю мрією було покинути цю країну страждань, щоб подорожувати та шукати зеленіші пасовища. Я маю на увазі роботу. Я хочу знати, чи це можливо, чи є у вас люди, яким потрібні робітники, з якими я можу працювати?

Введіть

Замок

Я не люблю залежати від людей

Введіть

12:35

ти надіслав

У мене немає зв’язків – і я не маю жодного особистого визнання з будь-якими організаціями чи приватними людьми, які потребують робітників. У цьому світі всі ми залежимо від інших людей – немає людини, яка могла б прожити без цього. З глибоким сумом і соромом можу вам сказати, що тут, в ІЗРАЇЛІ, влада дуже погано ставиться до іммігрантів з Африки. ми також дуже маленька країна, і наш уряд не може мати жодної іншої політики, окрім запобігання їх приїзду. За останні 3-4 роки для цього на нашому південному кордоні з Єгиптом була побудована дуже висока стіна. У нашій країні існує “חוק השבות” – закон, який дозволяє євреям приїжджати, але не іншим групам. Неєвреї час від часу приїжджають працювати – і вони повинні жити через кілька років. така політика нашої влади. У той же час є деякі ІЗРАЇЛЬСЬКІ організації, які намагаються допомогти в інших країнах – також в країнах Африки. Якщо ви надасте мені деякі додаткові відомості, як-от ваш номер телефону, місто в Нігерії, де ви живете, а також у якому районі та на якій вулиці, я спробую направити вас до них – звичайно, лише якщо вас це цікавить. Ассаф Беньяміні.

1

Введіть

12:54

Ви отримали відповідь від

Мені потрібно розповісти вам трохи про себе, перш ніж дати вам свої подробиці, я так багато страждав у цьому світі з дитинства до дати, коли я народився 5 травня 1995 року, я втратив свого тата у віці 5 років, оскільки мій тато помер речі гавань Все було не так, як мало бути. Я закінчив середню школу в 2014 році, але чекав до 2019 року, тому що не було грошей на майбутнє. У 2019 році я вирішив ризикнути і вступити до університету. Я склав вступний іспит, який склав, і мене зарахували до Університет, щоб вивчати курс своєї мрії, я дуже прагнув вивчати КРИМІНОЛОГІЮ І Касл

Оригінальне повідомлення:

Я не маю зв’язків і не маю жодного особистого визнання з…

ДОСЛІДЖЕННЯ БЕЗПЕКИ Я одружився в тому ж році, тому що за африканською традицією, оскільки єдина дитина моїх батьків і тата запізнюється, мені потрібно одружитися вчасно, тому я одружився на своїй дружині на початку цього року, у неї були серйозні проблеми з пологами, яких вона народила передчасно народжена дитина через Cs, і ми втратили дитину, все це поставило мене в труднощі, втрату зосередженості в середині цього року я кинув школу, оскільки зараз я з вами розмовляю, ми нічого не робимо, щоб підтримувати наше життя, ми є роботою, сер

Введіть

Замок

Країна: Нігерія

Держава проживання: штат Ебоні

Місто проживання: Абакалікі

Номер телефону: +2348138412994

Введіть

13:37

ти надіслав

Гаразд, я спробую допомогти, організація чи асоціація можуть допомогти, але я не можу нічого обіцяти. Все одно спробую.

Ассаф Беньяміні.

F. Нижче наведено опис системи, якої, мабуть, не існує і яку неможливо розробити за допомогою існуючих сьогодні технологій (і в будь-якому випадку це лише уява, а не будь-яка практична пропозиція):

Як ми знаємо, у кожному регіоні світу є природні явища або шкідливі комахи, які заважають людям або загрожують їм, а іноді навіть перешкоджають будь-якій можливості поселення (екстремальні кліматичні умови в Антарктиді, які не дозволяють існування будь-яких поселень, терміти виявлені в прикордонних районах між Францією та Іспанією, які загрожують багатьом дерев’яним будинкам, що в цих районах є зграї сарани, яка іноді з’являється в Ізраїлі та інших країнах Близького Сходу та загрожує сільськогосподарським культурам тощо) і я подумав, що приблизно в цьому контексті:

Відкрита система зброї, заснована на штучному інтелекті, яка «знатиме», як запускати зграї роботизованих комах, які будуть прикидатися шкідниками, що існують на тій же території, таким чином заплутуючи ворога, який активуватиме системи боротьби зі шкідниками, які не допоможуть, звичайно, проти роботизованих комах. Ідея полягає в тому, що система завжди знатиме, які комахи вдають, що запускаються, на основі даних, введених її операторами. На додаток до цього, встановлення систем стрільби на цих роботів-комах цілком може спричинити набагато більшу плутанину та анархію. У цій ситуації ворог може помилково подумати, що проблема шкідників не вирішується через недостатнє використання пестицидів, що змусить його використовувати пестициди в набагато вищих дозах і таким чином завдати подвійної шкоди – і все це правда. ,

За тим самим уявним сценарієм країни почнуть розробляти засоби захисту, виявлення або перехоплення проти зброї цього типу, що може відкрити кампанію, якої ніколи не існувало за всю історію людства (і, як відомо, будь-які засоби, які людина або група людей розвивається – завжди буде людина або група людей з іншого місця або Іншого разу вони знатимуть, як розробити систему, яка знищить попередню або суттєво завадить її роботі І цей принцип завжди правда: у світі, в якому ми живемо, постійно існують системи будівництва та руйнування, і так поводяться не лише люди, а й сама природа – весь час будує та руйнує по черзі) .

Звичайно, мучителі також можуть розвиватися в кіберсфері, які намагатимуться перешкодити активації цих систем ворогом, або, альтернативно, армія, яка використовуватиме ці системи зброї, намагатиметься використати ті самі кіберінструменти, щоб саботувати системи перехоплення ворога. .

G. Нижче наведено пояснення програми, яку я шукаю:

Я шукаю програмне забезпечення або систему, за допомогою якої можна автоматично створювати відео за допомогою штучного інтелекту за моделлю filki.ai Я користувався ним до сьогоднішнього дня, коли він раптом перестав працювати (всі відео, які я намагаюся створити через них, мовчать, і я не знаю, як вирішити цю проблему).

Я хотів би зазначити, що я людина, яка живе на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування, і тому я шукаю програмне забезпечення або таку систему, якою можна користуватися безкоштовно.

Чи відома вам система такого типу?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: 1972assaf@mailfence.com або: [email protected] або: [email protected]

H. Ось ідея програмного забезпечення, про яку я подумав:

Система, де можна буде вводити певні дані користувача, такі як ім’я, адреса електронної пошти чи номери телефонів – і після сканування Інтернету можна буде отримати посилання на всі облікові записи, до яких прив’язані дані.

Це може допомогти користувачам, які мають облікові записи на багатьох сайтах і не можуть їх усі запам’ятати – і такий пошук, безумовно, може допомогти в цих випадках.

I. Нижче наводиться моє листування з компанією «Купель Рам Продукціон Сахрамет»:

Ассаф Беньяміні< [email protected] >

до:

Коппель, Зеев

У середу, 14 червня, о 15:30 год

Всі ці речі мені відомі.

Як відомо, щоб захистити ідею, завжди потрібно злагоджено працювати з офісом патентних повірених.

У моєму випадку це в жодному разі неможливо через мій низький дохід і неможливість оплатити послуги цих офісів.

У всякому разі, заробляти на цьому наміру немає – тут і так не буде.

Мета полягає в тому, щоб така система дійсно була розроблена для благополуччя пацієнтів з хворобою Альцгеймера.

Це єдина мета моїх запитів на цю тему.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

Приховати оригінальне повідомлення

У середу, 14 червня 2023 р. о 12:32:15 GMT+3, Коппель, Зеєв < [email protected] > написав:

Привіт, пане Бенджамін

Дякую, що написали

Ідея, яку ви висунули, справді дуже цікава

Наша компанія не може прийняти таке рішення з усіма його наслідками

Нехай моя відповідь не збентежить вас, є багато великих виробників програмного забезпечення, які можуть прийняти цю рукавичку – one, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam тощо або стартапи в галузі медицини (можна знайти в Google)

Зауважте, що вони можуть взяти ідею та розробити таку систему повністю без вас і без інформування…. якщо ви хочете трохи захистити ідею, не розкривайте її повністю

Порада – видаліть номер ID-картки зі своїх персональних даних. Бажано не надсилати, звичайно, на етапі встановлення первинних відносин

З найкращими побажаннями

Зеєв Копель

генеральний директор

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Єврейська держава 60

PO 12260

Герцлія

ІЗРАЇЛЬ 4676652

Телефон 972-77-2060606

Факс 972-77-2060039

‪У середу, 14 червня 2023 р. о 9:46‫’assaf benyamini ‘через sales < [email protected] > написав:

Кому: “kopelreem.com”.

Тема: програмне забезпечення/система для хворих на деменцію.

Шановні пані/панове.

Я подумав про наступну ідею розробки програми для людей, які страждають на захворювання, що супроводжуються зниженням когнітивних здібностей і станами деменції, такими як хвороба Альцгеймера:

Як ми знаємо, пацієнти із захворюваннями, основною характеристикою яких є зниження когнітивних здібностей (такими як хвороба Альцгеймера чи інші захворювання, що супроводжуються деменцією), поступово втрачають багато здібностей, наприклад короткочасну пам’ять або повсякденне функціонування, тобто поступово погіршується. Ідея полягає в тому, щоб створити програмне забезпечення або систему, яка буде розроблена для людей, які опинилися в такій ситуації. Завдання полягає в тому, щоб зібрати в такій системі всі програми або системи, якими користується людина, і завдяки системі штучного інтелекту операційний механізм ставатиме все простішим і простішим у міру прогресування хвороби. Звичайно, щоб побудувати систему таким чином, щоб вона якомога точніше адаптувалася до ситуації людини, яка її використовує, під час розробки необхідно буде консультуватися та співпрацювати з дослідниками мозку,

Мета системи, звичайно, полягає в тому, щоб люди, які звикли використовувати комп’ютер для різних цілей і знаходяться на межі деменції, не втратили повністю доступ до систем, якими вони звикли користуватися протягом багатьох років свого життя. – і таким чином певною мірою покращити якість їхнього життя, яке вже значно погіршилося внаслідок симптомів самої хвороби.

Стільки про саму ідею.

Хоча це ідея, про яку я думав, я не маю нічого спільного з лікуванням деменції в моєму особистому житті.

Хочу зауважити, що в усьому, що стосується мене особисто, є ряд моментів, які слід враховувати:

1) Я не є професіоналом у сфері програмування, ані професіоналом у галузі дослідження мозку, пізнання чи неврології – і з цієї причини я не можу супроводжувати такий проект крок за кроком.

Це ідея, над якою я думав, і я не зможу допомогти на жодному іншому етапі проекту, окрім надання початкової ідеї.

2) Я живу на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від Інституту національного страхування. Тому я не маю можливості вкладати якісь бюджети в реалізацію ідеї. І більше того: через серйозність моєї ситуації навіть дуже високі знижки просто не допоможуть.

3) Я живу в районі Кір’ят-Менахем в Єрусалимі, і в мене немає автомобіля чи водійських прав. За станом здоров’я та фінансовим становищем я також не маю шансів отримати водійські права чи купити автомобіль у майбутньому.

Тому моєї можливості приходити на консультаційні зустрічі в офіси компаній, які значно віддалені від мого місця проживання, немає.

Як ви думаєте, тут може бути якась адреса для просування такого проекту, чи я маю покинути це й забути про це?

Мої особисті дані:

Ім’я – ассаф. Прізвище – беньяміні.

ІПН-029547403.

Повна поштова адреса –

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або : [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]  або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

Мій сайт:  https://www.disability55.com/

J. Ось питання/проблема, над якою я думав:

Як відомо всім шахістам, на шаховій дошці з 8 рядів і 8 стовпців кількість ферзів, які можуть бути розміщені на дошці, і жодна з них не буде в зоні попадання іншої, дорівнює 8.

З іншого боку, на меншій дошці з 3 рядів і 3 стовпців кількість ферзів, які можна розмістити, не перебуваючи в діапазоні ударів іншої, становить 2.

Але що відбувається в набагато більших панелях? Наприклад: на уявній дошці з 1000 рядків і 1000 стовпців – скільки ферзів можна розмістити на ній, щоб жодна з них не перебувала в радіусі удару іншої? Або на дошці з, наприклад, 10 мільйонів колонок і 100 мільйонів рядків — скільки ферзів можна розмістити, щоб жодна з них не перебувала в радіусі удару іншої?

І як загальне правило: якщо припустити, що у нас є таблиця з x рядків і y стовпців, чи можна знайти формулу, за допомогою якої можна обчислити кількість ферзів, які можна розмістити, не перебуваючи в діапазоні ударів інший? І чи існує, наприклад, теоретично якась комп’ютерна програма, яка може намалювати ту саму велику дошку, наприклад, мільярд рядків на мільярд стовпців, яка, окрім того, що може обчислити кількість ферзів, які можна розмістити на ній? якщо жоден із них не перебуває в радіусі ураження іншого, програмне забезпечення також матиме можливість знати, у яких квадратах розмістити їх точно?

Чи хтось із математиків чи комп’ютерників коли-небудь намагався вирішити цю задачу? І якщо так, то які вони зробили висновки?

K. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав через соціальну мережу Facebook Міністру будівництва та житлового будівництва в ІЗРАЇЛІ пану Іцхаку Вассерлауфу:

ти надіслав

Миру міністру Іцхаку Вассерлауфу:

Тема: постійне проживання для інвалідів.

Дорогий сер.

Я 50-річний інвалід з Єрусалиму, який протягом багатьох років не міг повернутися на ринок праці. Зараз я живу на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування – і отримую приблизно 770 шекелів на місяць як допомогу для сплати оренди (і зараз є проблема з продовженням отримання цієї необхідної допомоги – і докладніше про це пізніше в моєму лист). Зрозуміло, що в такій ситуації у інваліда немає жодних шансів ні на придбання квартири, ні на будь-яке рішення про постійне проживання. І більше того: погіршення стану державного житла в Державі Ізраїль також не дає інвалідам жодного шансу. Питання, яке я хотів би адресувати вам, Міністерству будівництва та ЖКГ у цьому питанні: Висловите свою думку з цього проблемного питання? Чи є у Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства якісь плани, які дозволять інвалідам у моїй ситуації все ж отримати постійне місце проживання?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. Нижче наведено електронні листи, які я надіслав у різні місця щодо відсутності відповіді від Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства:

до:

Тема: Мінбуд – відсутність відповіді.

Шановні пані/панове.

Я намагаюся надіслати вищевказаний електронний лист до Департаменту громадських запитів Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства – щодо рішення про припинення допомоги на оплату квартплати, яку я отримую від них через компанію MAGAAR – і це на підставі неправильна інформація, за винятком того, що електронний лист, який я намагаюся їм надіслати, [email protected] , повернувся до мене та не був доставлений до місця призначення. Що робити? Я вважаю, що рішення про припинення виплати допомоги на квартплату виключно через неякісну бюрократичну поведінку підрядної компанії Міністерства будівництва та ЖКГ є скандальним рішенням. Також ніхто не відповідає мені і не пояснює мені, що відбувається з цією справою. Це просто некоректна поведінка!! Чому ви так ставитесь до найслабших верств населення? чому???

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

28.06.2023 а

Кому: Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства – Департамент громадських запитів.

Тема: Допомога в оренді.

Шановні пані/панове.

Я Ассаф Беньямін з Єрусалиму, і протягом багатьох років я отримую допомогу на сплату орендної плати від Міністерства будівництва та житлового будівництва через компанію MAGGAR, яка вирішила раптово припинити допомогу в оренді, і це ґрунтується на неправильній інформації. Я хотів би зазначити, що електронний лист, який я намагаюся надіслати їм у цьому питанні, повертається до мене та не доставляється за призначенням. Більше того: коли я намагаюся зв’язатися з ними за номером 8583*, дзвінки йдуть на зовнішню гарячу лінію, а не на співробітників МАГААР. У мене до вас просте запитання: навіщо інваліда так мучити ні за що? Чому припиняється допомога зі сплати квартплати за недостовірною інформацією? І чому неможливо зв’язатися з компанією MAGAAR телефоном або електронною поштою, щоб вирішити питання? Чекаю відповіді по цьому питанню!! Прошу розглядати мою заяву як скаргу на компанію МАГААР.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. 1) Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. Або: 972-2-6428351.

Електронна адреса гуртожитку: [email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, яка працює в моїй квартирі: пані Сара Стора-972-55-6693370.

2) Адреса електронної пошти, на яку я намагався надіслати вищезазначене повідомлення компанії MAGAAR: [email protected]

Кому: Компанія MAGGAR – Єрусалимська філія.

Тема: Ваше повідомлення з поліції.

Шановні пані/панове.

У понеділок, 26 червня 2023 року о 19:32 я отримав від вас таке повідомлення:

Привіт, після закінчення терміну оренди виплата допомоги припиняється в місяці 07/2023. Мінбуд та ЖКГ запрошує повідомляти про новий договір оренди в онлайн-формі через національну систему ідентифікації https://go.gov.il/contract-update без необхідності приїзду у відділення компанії. Ви, звичайно, можете звернутися до Мегера. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером *8583. Вітаю, Міністерство будівництва та ЖКГ

Хочу зазначити, що Ваше повідомлення викликає здивування та незрозумілість, оскільки договір, який я підписав із власником квартири (копію якого Вам також надали) закінчується 14 липня 2024 року. два роки, а не один рік – і тому він закінчується трохи більше ніж через рік, а не в ці дні. З цих причин мені незрозуміло, чому ви вирішили припинити допомогу, яку я отримую з метою сплати орендної плати – і це на основі невірної інформації. Чекаю пояснень.

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: assaf[email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Хочу зазначити, що за останній рік відбулося помітне погіршення мого фізичного здоров’я. З цієї причини мені буде дуже важко фізично прийти до ваших офісів з метою вирішення питання – і тому я прошу вас розглянути це питання та дозволити мені вирішити питання віддалено через комп’ютер вдома без змушуючи мене приїхати до вас, щоб вирішити справу.

4) Я додаю до вашої заяви копію договору оренди, який я зараз підписую – копію, яку, як згадувалося, було доставлено вам приблизно рік тому, коли я підписував договір оренди.

5) Зараз я надсилаю вам це повідомлення факсом, оскільки електронний лист, який я намагався надіслати вам на pni [email protected] , повернувся до мене та не дійшов до місця призначення.

Л. Нижче наведено опис ланцюжка упущень, з якими я зараз стикаюся (пишу ці слова у вівторок, 4 липня 2023 року), через які неможливо зв’язатися з Мінбудком, якщо і коли є потреба в цьому:

1) Мій договір оренди закінчується приблизно через рік, про що MGR також добре знає. Через неї я отримую допомогу. І незважаючи на це, і незважаючи на те, що копія договору оренди була передана приблизно рік тому MJR, вони вирішили надіслати мені повідомлення, в якому було сказано, що оскільки договір у моїй квартирі закінчується, нібито 7 місяця, /2023 Я повинен прийти до них з новим контрактом, інакше допомогу, яку я отримую, припинять. І коротко: припинення допомоги на підставі недостовірної інформації.

2) На звернення до компанії МАГААР з цього приводу відповідь не надійшла. З їхніх відповідей: «Перевели», «буде подбати» – звісно, ​​нічого з цього зрозуміти не можна. Я вважаю, що я як громадянин, який стикається з подібним бездіяльністю, однозначно маю право на відповідь.

3) У цій ситуації я спробував надіслати електронний лист до Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства. за винятком того, що електронні листи, які я надсилаю з [email protected] , повертаються до мене один за одним і не доставляються за призначенням. Тому я хотів би знати, чи був я заблокований вами, і чому я не можу зв’язатися з Міністерством будівництва та ЖКГ електронною поштою.

4) Два дні тому (я пишу це у вівторок, 4 липня 2023 р.) я отримав повідомлення від MGR, який повідомляє, що сума допомоги з метою оплати оренди в розмірі 100 шекелів буде перерахована на мій рахунок.

Маю зазначити, що я отримую цю допомогу протягом багатьох років, яка наразі становить 770 шекелів на місяць, і я не розумію, чому її зменшили лише до 100 шекелів на місяць. Такому кроку немає виправдання.

5) Повідомлення про помилку, яке я отримав під час невдалих спроб зв’язатися з Міністерством будівництва та житлово-комунального господарства електронною поштою:

 

[email protected]

податкове повідомлення

10:50

,Ні Ви можете для доставки: Мої листи запити громадськостіМіністерства будівництва та житлово-комунального господарства

Недоставлено: листи на громадські запити МінЖКГ

Yahoo/Вхідні

[email protected]

до:

[email protected]

Вівторок, 4 липня о 10:50

Не вдалося доставити цим одержувачам або групам:

[email protected] ( [email protected] ) Не вдалося доставити ваше повідомлення, оскільки ви не маєте дозволу на надсилання цьому одержувачу. Попросіть адміністратора електронної пошти одержувача надати вам дозвіл, а потім повторіть спробу.

Діагностична інформація для адміністраторів:
Сервер творця: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected]Віддалений сервер повернув ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; не авторизовано надсилати одержувачу, оскільки відправника немає в списку відправників одержувача, від яких можна приймати пошту”

Оригінальні назви: Отримано: від SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117)

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) із сервером Microsoft SMTP

(версія=TLS1_2, шифр=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) ідентифікатор

15.1.2507.6; Вт, 4 липня 2023 р. 10:50:09 +0300

Отримано: з mail-int20.gov.il (192.168.174.2)

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) із сервером Microsoft SMTP

(версія=TLS1_2, шифр=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) ідентифікатор 15.1.2507.6

через Frontend Transport; Вт, 4 липня 2023 р. 10:50:09 +0300

Отримано: з blue-av10.tehila.gov.il (невідомо [147.237.70.51])

на mail-int20.gov.il (Postfix) з ідентифікатором ESMTP C933120095250

для < [email protected] >; Вівторок, 4 липня 2023 р. 10:47:55 +0300 (IDT)

Отримано: з blue-av10.tehila.gov.il (невідомо [127.0.0.1])

від IMSVA (Postfix) з ідентифікатором ESMTP 86D41DE050

для < [email protected] >; Вівторок, 4 липня 2023 р. 10:50:09 +0300 (IDT)

Отримано: з fe-vex-1.insight.gov (невідомо [147.237.71.81])

від blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) з ідентифікатором SMTP 7B13BDE04E

для < [email protected] >; Вівторок, 4 липня 2023 р. 10:50:09 +0300 (IDT)

Отримано: з localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

від fe-vex-1.insight.gov (Postfix) з ідентифікатором SMTP 4QwFM53TKYz3x6d

для < [email protected] >; Вівторок, 4 липня 2023 р. 10:50:09 +0300 (IDT)

Отримано: з mx2.tehila.gov.il (невідомо [147.237.71.4])

від fe-vex-1.insight.gov (Postfix) з ідентифікатором ESMTP 4QwFM43L9Fz3x6G

для < [email protected] >; Вівторок, 4 липня 2023 р. 10:50:08 +0300 (IDT)

Received-SPF: Pass (mx2.tehila.gov.il: домен

[email protected] позначає 74.6.128.31 як дозволений

відправник) identity=mailfrom; клієнт-ip=74.6.128.31;

receiver=mx2.tehila.gov.il;

envelope-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-відповідність=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?все”

Результати автентифікації: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (час підписання в майбутньому) header.i=none; spf=Передавати smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=пройти (p=відхилити dis=немає) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMACikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Результат: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGELIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPAry8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIerS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOŽFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: вірно

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Forwarded-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Ні, рівень 0, Unknown – Unknown

Отримано: від sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

від mx2.tehila.gov.il з ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256; 04 липня 2023 10:36:35 +0300

DKIM-підпис: v=1; a=rsa-sha256; c=розслаблений/розслаблений; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Дата:Від:Кому:Тема:Посилання:Від:Тема:Відповідь-Кому; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDBjzHAlUo9mvqKR1xN1pdLrOtH6/yI6nrm2 dXpa7ZJMGOa+tkGwwr2F++ DSFb3tghgl5gt1RjgxGrsjJU7W3Yx3fk8kSITCX2Ta72o0JWSjnQa2bl9cNbxzZA1s4J/H9uU808lf071z+HxfbuPiNRvLB+1xONA+5jwbWsxKpcpUn1qfD0 i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c=розслаблений/розслаблений; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Дата:Від:До:Тема:Від:Тема; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xTXdRDzWVhH7mQ91Rfe113P9C1tgHqZobiWz4+ FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR1PROtETLZoKE/vihi5+fKssLJomYot5kcrgOGT4/IVGF7KH3ZZ/V hgug2Aecj5oW1F6Zs+AEs/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVIlRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

Ідентифікатор X-Sonic: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Отримано: від sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com через sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com з HTTP; Вт, 4 липня 2023 р. 07:50:02 +0000

Дата: вівторок, 4 липня 2023 р. 07:49:58 +0000

X-FireEye: чистий

Від: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Кому: ” [email protected] ” < [email protected] >

Ідентифікатор повідомлення: < [email protected] >

Тема: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME-версія: 1.0

Content-Type: text/plain; charset=”UTF-8″

Кодування передачі вмісту: base64

Література: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Product-Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-User-Approved-Sender: Ні

Версія X-TMASE: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Результат: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Результат: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Зворотний шлях: [email protected]

Переглянути оригінальне повідомлення

 

М. Нижче лист, який я надіслав співробітникам хостелу “Авівіт”:

В останньому будинку.

Yahoo/надіслано

 

 

Ассаф Беньяміні < [email protected] >

Кому: [email protected]  [email protected]

 

Четвер, 6 липня о 15:49

 

Привіт Вардхан:

Тема: Ваша поведінка.

Дорогий сер.

З незрозумілих для мене причин під час візиту додому, який відбувся сьогодні, у четвер, 6 липня 2023 року о 14:50, ви прибули з дуже агресивним настроєм і почали нападати на мене в грубій та вульгарній формі – так само, як що і без причини.

Як ви знаєте, це сталося без будь-яких провокацій з мого боку.

Я дам зрозуміти, що якщо ви маєте намір продовжувати це робити, я прошу вас більше не відвідувати квартиру на вулиці Коста-Ріка, 115.

Чи будете ви готові діяти як людина? Тож з вашим подальшим приїздом проблем не буде. Ти хочеш і далі поводитись як дикун? Так що краще просто не приходити і все.

Деякі речі просто не виконуються.

З найкращими побажаннями,

ассаф беньяміні – мешканець інтернату гуртожитку «Авівіт».

пост Scriptum. Мій ідентифікаційний номер: 029547403

 

N. Мої посилання:

1) сайт “Все Сервіс”

2) група Facebook “вихід із самотності”

3)допомога на завантаження адрес групи WhatsApp старенька в Ізраїлі

4)перекладацькі послуги США

5) Асоціація «Бегін Ре» – порятунок і порятунок З Хаїмом пройшло насильство

6) обмін відео на rumble.com

7) компанія finzmo

8)Асоціація”друзі”-допомога в дорозі

9) ящик даних компанії

10) trauma for good – асоціація для постраждалих від травм

11)лінія народжувати-адреса жінок, які пережили Посилання насильницькі або принизливі На час пологів

12) проект «сонце для кожного»-допомога спільним будинкам у встановленні сонячних дахів

13)Асоціація дії відкриває очі і серце для моїх потреб незрячих

14) disability match – міжнародний сайт знайомств для людей з обмеженими можливостями

15)координатор “баштового світла” – звернення до людей з вадами зору або сліпотою

 

Print Friendly, PDF & Email