Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Лінгвістичне посередництво. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » הפוסטים באתר » Лінгвістичне посередництво.

Лінгвістичне посередництво.

до:

Тема: Лінгвістичне посередництво.

Шановні пані/панове.

З 2007 року я беру участь у боротьбі інвалідів в Державі Ізраїль – а з 10 липня 2018 року я роблю це в рамках руху «nitgaber» – прозорих людей з обмеженими можливостями, до якого я приєднався.

Після того, як протягом багатьох років діяльність всередині держави ІЗРАЇЛЬ була марною, я вирішив звернутися до багатьох джерел за межами держави ІЗРАЇЛЬ – і це було останнім кроком відчаю.

Але є інша проблема: я розмовляю івритом, і мої знання іноземних мов дуже низькі – і, окрім англійської на середньому та низькому рівні та французької на дуже низькому рівні, у мене немає додаткових знань у цій галузі.

Моє запитання до вас таке: чи знаєте ви якісь компанії, які надають лінгвістичне посередництво чи послуги посередництва, якими можна було б скористатися в такому випадку?

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

A. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав викладачам кафедри жіночих і гендерних досліджень Хайфського університету:

Кому: Департамент жіночих і гендерних досліджень, Хайфський університет.

Тема: Пропозиція теми дослідження.

Шановні пані/панове.

У роки, що передували Першій світовій війні, очевидно, існувала організація британських жінок, з одного боку, і німецьких жінок, з іншого – організація, метою якої було примирення між народами та запобігання війні.

Після того, як в серпні 1914 року, мабуть, почалася війна, діяльність цієї організації була повністю припинена, британські жінки, які були її членами, приєдналися до військових зусиль своєї країни, їхні члени організації донедавна німецькі жінки приєдналися до німецької війни зусилля – і, наскільки відомо, ця організація зникла, розпалася і її діяльність ніколи не відновлювалася.

Де можна знайти історію цієї організації та, звичайно, історії жінок, які були її членами? Чи є якісь інші подробиці про цю організацію (як називалася організація, її політична діяльність і причини її невдачі, чи мала ця організація зв’язки з суфражистським рухом в Англії, який, як відомо, діяв наприкінці 19 ст.) століття тощо)?

Я хотів би зазначити, що я не дослідник і не маю жодного відношення до Хайфського університету – і я надсилаю цей лист лише як пропозицію – і нічого більше.

З повагою,

Асаф Бенджамін.

B. Нижче моє листування із соціальної мережі WhatsApp:

 

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: Ей, що відбувається? Ми не знайомі, але можна задати запитання?

[23:06, 7.11.2022] Ассаф Біньяміні: У чому питання?

[1:58, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Чудово, чудово, я Шахар, і правда в тому, що я звернувся до вас, тому що ми шукаємо серйозних людей старше 20 років, які хочуть створити додатковий дохід у розмірі 2000-4000 шекелів на місяць від вільного часу, від двогодинної роботи на день через мобільний (попередній досвід не потрібен).

Я хотів запитати, чи буде вам цікаво почути про можливість заробітку у вільний час?

[11:23, 8.11.2022] Ассаф Біньяміні: Це компанія B Hip Global? А може в компанії Travelor?

Якщо це одна з цих двох компаній, я також рекомендую вам якомога швидше втекти від них.

Вони обіцяють, так би мовити, «пасивний дохід», вимагаючи платежів для початку процесу. Зібравши виплати, навіть пізніше вони просто зникають разом із грошима – і вже ніхто не зможе допомогти. Звичайно, ви ніколи не побачите грошей, які вони обіцяли вам заробити.

Це брехуни, погані люди, дуже досвідчені, а також маніпулятивні.

Звичайно, моє знайомство з ними (я був на зустрічі B Hip Global у лютому 2020 року – незадовго до початку коронапідемії та закриття, які її супроводжували). Помітивши маніпуляції, які вони роблять, користуючись становищем найслабших людей у суспільстві, я не продовжував їх – і навіть повідомив про них Ізраїльському центру для жертв культів.

І на завершення: оскільки я не шукаю проблем, я не маю наміру приєднуватися – і тому я рекомендую це вам чи будь-кому іншому.

З повагою,

Асаф Бенджамін.

[11:38, 8.11.2022] Ассаф Біньяміні: А я надсилаю вам тут посилання на статтю, яка вийшла на державному телеканалі (тут 11) про компанію B Hip Global.

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Any

далі слова непотрібні… З повагою, Ассаф Беньяміні.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Ви знаєте, що це було відредаговано та юридично визначено як право на наклеп

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Хороший брат, удачі

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Статті не рекламують нікого, крім письменників

[11:44, 8.11.2022] ассаф беньяміні: Можливо, компанія B Hip Global подала в цьому питанні позов про мовчання Першому каналу – я не знаю. Таким чином вони продовжують погрожувати та запобігати викриттю своїх злочинних дій. У вас є додаткові гроші, які ви хочете пожертвувати B Hip Global? Так що немає проблем – продовжуйте з ними. Обіцяю тобі, що ти на них не заробиш — тільки неприємності та ускладнення.

Рішення за вами.

на ваш розгляд.

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

C. Нижче наведено пост, який я поділився в групі Facebook «Технічна підтримка – на кожне питання відповідь»:

 

Ассаф Беньяміні

автор

Кому: «Технічна підтримка – на кожне питання є відповідь».

Тема: Перевірка обладнання.

Шановні пані/панове.

Близько півроку тому я придбав ноутбук pcdeal.co.il.

Останнім часом (я пишу ці слова 21 жовтня 2022 року) мій комп’ютер мав декілька несправностей, які відбувалися випадково: чорний екран, який раптово з’явився, комп’ютер, який раптово завис, і клавіші на клавіатурі, які раптово не реагують.

Компанія, у якої я купив комп’ютер (компанія pcdeal.co.il), розташована в північному регіоні Ізраїлю, і оскільки я живу в Єрусалимі, очевидно, я привіз їм комп’ютер, перевірив обладнання в лабораторії, а потім повернув обладнання та перевстановлення його в мене буде дуже громіздким процесом, який займе багато часу (і тому, ймовірно, буде неможливим – і хоча на все обладнання є гарантія) – і це тому, що є дві додаткові труднощі тут:

1) У мене немає автомобіля чи водійських прав, тому я не маю можливості принести їм комп’ютер самостійно. Через мою фізичну інвалідність, економічні труднощі, а також значну географічну відстань доставити обладнання до компанії на таксі також неможливо.

2) Через мою фізичну інвалідність я не можу самостійно запакувати обладнання вдома в коробку перед тим, як передати його в лабораторію. З тієї ж причини я не можу перевстановити комп’ютер після його повернення з тесту.

Тому я шукаю компанію, що працює в районі Єрусалиму, у якій можна отримати цю послугу.

Мені цілком зрозуміло, що гарантія на комп’ютер у такому випадку не буде актуальною, однак, оскільки вміння працювати з комп’ютером сьогодні є важливою річчю, я не можу дозволити собі тривалий період у кілька тижнів або, можливо, навіть більше, в якому я не матиму доступу до комп’ютера (це єдиний комп’ютер, який я маю вдома, і в моїй ситуації я не можу дозволити собі придбати ще один комп’ютер).

Чи знаєте ви компанію, яка працює в районі Єрусалиму і може запропонувати таку послугу? І якщо так, то якою ціною? Я хотів би зазначити, що багато техніків, з якими я вже спілкувався, на жаль, намагалися обдурити за допомогою всіляких обурливих трюків: наприклад, технік, який наполягав, що він може приходити до мене лише в кінці свого робочого дня, у певний час. коли всі магазини вже були закриті – і таким чином він фактично намагався здійснити оплату зі мною та стягнути з мене подвійну ціну без будь-яких обґрунтувань. Або технічні працівники, які хочуть взяти з мене 250 шекелів лише за техогляд — навіть до того, як вони ще щось перевірять на комп’ютері (і ми говоримо про людей, які приїхали з іншого району Єрусалиму — і витрати на пальне справді не потрібні виправдати непомірну ціну, яку вони просять.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

D. Нижче наведено допис, який я написав на своїй сторінці у Facebook:

Я беру участь з 2007 року в боротьбі інвалідів в Державі ІЗРАЇЛЬ – а з 10 липня 2018 року я роблю це в рамках руху “Натагвер” – прозорих людей з обмеженими можливостями, до якого я приєднався.

Після того, як багато років діяльність всередині Держави Ізраїль була марною, я вирішив звернутися до багатьох джерел за межами Держави Ізраїль – і це було останнім кроком відчаю.

Але є проблема: я розмовляю івритом, і через незнання іноземних мов я не можу підтримувати двосторонній зв’язок із багатьма місцями, куди надсилаю лише перекладені файли чи тексти.

Мені дуже погано – я просто не можу втілити свій відчай. ха-ха-ха…

 

E. Нижче наведено лист, який я надіслав пані Сарі Нетаньяху:

 

Асаф Бенджамін< [email protected] >

до:

[email protected]

Середа, 9 листопада – 16:49

Привіт пані Сарі Нетаньяху:

 

Тема: пошук роботи.

Шановна мадам.

У ці дні я шукаю роботу. Нещодавно (я пишу ці слова в неділю, 18 жовтня 2020 р.) я прочитав про проект під назвою «Honey Badger» — у рамках якого такі технологічні гіганти, як Google або Facebook, керують підрядною компанією, що базується в місті Маніла в Філіппіни. Роль співробітників цієї компанії або інших підрядних компаній (кількість компаній, які працюють у цій сфері невідома) полягає у видаленні проблемного контенту (наркотики, проституція, педофілія, трансляції страт чи терористичної діяльності тощо) із Інтернет. У 2018 році Monday May Cinema Germans на ім’я Ганс Блок і Моріц Рейсвік створили документальний фільм під назвою «Інтернет-чистильники» про роботу працівників цих компаній.

 

Моє запитання до вас: чи знаєте ви про компанії, які займаються цією сферою, до яких можна звернутися з метою працевлаштування?

 

Зазначу, що я цілком усвідомлюю образливий характер такої роботи по відношенню до тих, хто нею займається: згідно з різними публікаціями, багато людей, які працювали на цих роботах, покінчили життя самогубством, або ж розвинули дуже серйозні психічні та фізичні захворювання. в результаті постійного та щоденного впливу важкого контенту. Але це мене не зупиняє, і це тому, що мені все одно більше нічого втрачати в моєму житті – і вже багато років я не можу повернутися на ринок праці (усі інші варіанти допомоги організаціям, дошкам з питань праці чи контакту багато компаній безпосередньо були вичерпані – і протягом багатьох років).

 

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Телефони: домашній-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

 

2) Резюме – assaf benyamini:

Особисті дані: Ассаф Беньяміні, тел. 029547403.

 

Дата народження: 11.11.1972.

 

Адреса: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Єрусалим, ІЗРАЇЛЬ.

 

Телефони: домашній-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

 

Освіта: 10 років навчання та часткова зрілість.

 

Військова служба: звільнення за станом здоров’я.

 

Досвід роботи:

 

1991 р.-Робота в столярній майстерні “РЕШЕТ” (Південний Тель-Авів)

 

1998-2005 рр. – Працював у Національній бібліотеці, допомагав професійній команді бібліотекарів у виконанні різноманітних завдань.

2009-2010-Робота в мережі “Авгад” по сортуванню ювелірних виробів.

Лютий-травень 2019 року-робота в комп’ютерній компанії HMSOFT

Початок лютого 2020 року – три дні роботи по роздачі газет перехожим на вулиці.

 

волонтерство:

Учасник бойового штабу інвалідів в ІЗРАЇЛІ.

Волонтерство в Центрі з використання прав муніципалітету Єрусалиму для допомоги нужденним.

Загальні відомості: висока мотивація, здатність добре формулювати усно та письмово, здатність імпровізувати та вирішувати проблеми.

Має давнє знайомство з організаціями громадянського суспільства.

Маю фізичні вади, через які не можу піднімати важкі вантажі та довго стояти на ногах.

 

F. Нижче лист, який я надіслав компанії “logicping.co.il”:

 

листи to logicping.co.il».

 

Ассаф Беньяміні< [email protected] >

[email protected]

Четвер, 10 листопада об 11:39

Кому: “logicping.co.il”.

Тема: Постійні посилання.

Шановні пані/панове.

Я пишу в blogdisability5.com — блозі, присвяченому проблемам людей з обмеженими можливостями, створеному на основі системи wordpress.org — і зберігаючому на серверах servers24.co.il Кожна публікація в моєму блозі містить посилання, яке веде до це – це постійне посилання. Я шукаю програмне забезпечення або систему в Інтернеті, за допомогою якої я міг би поширювати всі Мої постійні посилання поширюються якомога ширше в мережі. Чи знаєте ви такі системи чи програмне забезпечення?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста Ріка, 115, вхід А – квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Постійні посилання блогу disability5.com: Нумерований список:

 

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

або:

https://assaf-permalinks.com/2023/01/15/פרמלינקס-של-פוסט…om-רשימה-ממוספרת/

Ненумерований список:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

 

або:

https://assaf-permalinks.com/2023/01/15/פרמלינקס-של-פוסט…m-רשימה-לא-ממוספ/ ‎

 

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

 

G. Нижче наведено допис, який я опублікував на своїй сторінці у Facebook у четвер, 10 листопада 2022 року о 0:39:

 

Нижче наведено повідомлення, яке я написав кілька хвилин тому тут у Facebook для “Bezeq”:

Ассаф Беньяміні.

Вітання Безеку:

Що буде? Я ваш клієнт із Єрусалиму, і знову маю проблеми із серфінгом, які ви нібито вирішили кілька тижнів тому: неодноразові відключення від Інтернету, веб-сайти не завантажуються.

У чому, в біса, проблема виправити це раз і назавжди?

Просто набридло!!! Ваш сервіс просто огидний!!!

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. Мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Повертайся до мене і виправляйся вже – у мене на тебе вже немає сил!!!

H. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав до фінансового комітету Кнесету (ІЗРАЇЛЬСЬКОГО парламенту):

Листи до фінансового комітету Кнесету

Ассаф Беньяміні< [email protected] >

до:

[email protected]

Четвер, 10 листопада об 11:51

Фінансовому комітету Кнесету Мир вам:

Нещодавно я надіслав звернення до «Клаліт Мушлам», яке відхилило моє прохання про повернення коштів за основне ортопедичне обладнання.

Я закликаю вас переглянути політику і законодавство в цьому питанні – людям, які живуть на допомогу по інвалідності від НСЗУ, дуже важко, а в багатьох випадках просто не витримати раптових фінансових витрат такого роду.

Припускаю (хоча не перевіряв і не маю можливості перевірити), що багато інвалідів змушені відмовитися від цієї послуги через неможливість заплатити 600 шекелів за ортопедичне взуття. Я вважаю, що в цьому плані потрібно терміново змінювати законодавство та процедури. Це не предмет розкоші, а важливе медичне обладнання. Для довідки. З повагою, Асаф Біньяміні.

 

Кому: Клаліт Мушлам – публічні запити.

Тема: ортопедичне взуття.

Шановні пані/панове.

Нещодавно (я пишу ці слова в четвер, 13 жовтня 2022 р.) мені довелося придбати ортопедичне взуття на суму 600 шекелів – що є важким фінансовим тягарем для такої людини, як я, яка живе на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування.

Моє запитання з цього приводу: чи маю я право на відшкодування?

Я був би вдячний, якщо б ви розповіли про це якомога більше.

З повагою

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

під’їзд А-квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

 

пост Scriptum. 1) У мене є файл, який містить: копію мого посвідчення особи. Підтвердження отримання допомоги від Національного інституту страхування. Ксерокопія чеку на придбання ортопедичного взуття від.

2) Мій сайт: https://disability5.com/

3) Мій ІП: 029547403.

4) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: 

[email protected] або: assaffff@ protonmail.com або: ass.benyam[email protected] або: [email protected] або: [email protected]

 

I. Ось кілька ідей, над якими я подумав:

1) Як ви знаєте, в Інтернеті існує дуже багато платформ, веб-сайтів і програмного забезпечення, хоча багато з них не мають пояснень на івриті щодо способу їх роботи, їх призначення, умов їх використання тощо. Звичайно, на YouTube є відео, де можна знайти пояснення івритом на різні теми – проте є платформи, щодо яких є пояснення лише англійською чи іншими іноземними мовами – і іноді є люди (включно з автором цих рядків), які їм дуже важко зрозуміти пояснення англійською чи іншими іноземними мовами, і вони насправді «загублені» і не можуть зрозуміти, скільки платформ у мережі працює. Звичайно, використання служб автоматичного перекладу Google Translate або інших служб автоматичного перекладу не допомагає через багато помилок у перекладах. У цій ситуації людина, яка розмовляє івритом, не отримає допомоги, а нечіткий переклад, повний помилок, лише створить набагато більше плутанини та нерозуміння. Завдання полягає в тому, щоб створити систему на основі штучного інтелекту, яка «знатиме» після введення доменної адреси веб-сайту або URL-адреси, яка буде придатною для автоматичного надання чіткого пояснення на івриті щодо роботи передбачуваної платформи. Така система повинна включати в себе можливість обміну і можливість отримання додаткових пояснень – і це якщо з тих чи інших причин,

Звичайно, після того, як така платформа запрацює, можна буде запропонувати програмістам інших мов розробити подібні системи для носіїв однієї місцевої мови, які вільно не володіють іншими мовами.

2) Мережа, метою якої є сприяння обговоренням висунення ідей, а також суперечок чи спростувань. А сенс: дискусія ведеться так: якийсь користувач мережі висуває ту чи іншу ідею чи твердження, а інші користувачі, які приєднуються до дискусії, повинні спробувати довести, що ідея, висунута цим користувачем, не відповідає дійсності. – і з іншого боку, людина, яка висунула ідею, повинна продовжувати намагатися захищати її і пояснювати, чому вона справді відповідає дійсності. Дискусія, яка завжди складатиметься з претензій і контрпретензій.

3) Мережа замовлення демонстрацій. Як ми знаємо, є громадські активісти, які намагаються просувати різні питання, але з тих чи інших причин не можуть вийти на вулицю і протестувати. Мета цієї соціальної мережі полягатиме в тому, щоб «відповідати» проблемам, які ці соціальні активісти намагатимуться просувати, та іншим людям у тій самій мережі, роль яких полягатиме в тому, щоб виходити та демонструвати ці ідеї.

4) Мережа цензурного контенту. Як відомо, такі технологічні гіганти, як Google, Facebook, Apple, Amazon тощо, іноді блокують різних користувачів через той чи інший вміст, який ці користувачі завантажують. Ідея полягає в тому, щоб створити соціальну мережу, яка слугуватиме своєрідним «притулком» для всіх тих користувачів, які були заблоковані — і, звичайно, така мережа не матиме цензури чи будь-яких обмежень щодо завантаження контенту.

5) Соціальна мережа дивного контенту. Це означає соціальну мережу, яка буде призначена виключно для завантаження божевільного або оманливого контенту чи ідей. Відповідно, будь-який занадто логічний або реалістичний вміст буде негайно заблоковано. Завдання полягатиме, звичайно, у розробці алгоритму, мета якого полягатиме в тому, щоб спробувати знайти вміст, який є занадто розумним або логічним, щоб заблокувати його. Користувачі зможуть подати апеляцію – і якщо виявиться, що завантажений контент справді оманливий і нелогічний або занадто реалістичний, той самий контент буде повернуто на сайт.

J. Нижче наведено листи, які я надіслав у різні місця:

до:

Тема: іноземний інтернет-провайдер.

Шановні пані/панове.

Я є клієнтом компанії “Bezeq” з Єрусалимської області, і я підписаний на послугу підключення до Інтернету та телефонної лінії.

За останній рік (пишу ці слова у п’ятницю, 11 листопада 2022 року – за кілька годин до шабату) особливо епатажна поведінка з їхнього боку повторюється знову і знову: хоч я й абонент, та ще й плачу найкраще моїх грошей за оптико-волоконну послугу, Інтернет-з’єднання знову і знову відключається – Просто так і без причини. Крім того, іноді веб-сторінки цілком легітимних сайтів не відображаються просто так і без причини. Крім того, у багатьох випадках серфінг в Інтернеті стає дуже повільним – також без будь-якої причини чи виправдання. Кожного разу, коли я звертаюся до технічної групи Bezeq, проблема вирішується вчасно, однак вона завжди повторюється знову через короткий час. Я їх багато разів благав вирішити всі проблеми раз і назавжди,

Моє запитання: чи можливо технічно отримати послугу від іноземного інтернет-провайдера (розташованого за межами території Держави Ізраїль)? Або через те, що «Bezeq» має монополію на інфраструктуру, яка досягає домівок в Ізраїлі, навіть якщо мені вдасться підключитися до іноземного Інтернет-провайдера, це фактично не матиме жодного значення, і тому такий тест непотрібний в перше місце?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Мій сайт: https://disability5.com

K. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав до Яд Вашем:

Мої листи до “Яд Вашем – Органу Голокосту та Пам’яті Героїв”.

Yahoo/надіслано

 

Асаф Бенджамін< [email protected] >

[email protected]

П’ятниця, 11 листопада об 11:35

Кому: “Яд Вашем – орган пам’яті Голокосту та героїв”.

Тема: Пропозиція теми дослідження.

Шановні пані/панове.

Наприкінці Другої світової війни Радянський Союз вимагав депортувати всі німецькі меншини та населення зі Східної Європи. Як ми знаємо, це населення, яке проживало в різних країнах Східної Європи і прибуло туди після Австро-Угорської імперії, яка розпалася після закінчення Першої світової війни. Також добре відома роль цих популяцій у допомозі злим арміям нацистської Німеччини та її окупації на перших етапах Другої світової війни. Коли вимога надходить з боку росіян, у політичному та військовому плані це був проміжний етап між закінченням Другої світової війни та початком холодної війни та міжблоковою боротьбою між Сполученими Штатами та Радянським Союзом, яка мала настати пізніше. І оскільки на цьому етапі західні держави, які виграли війну, а саме: Сполучені Штати, Англія та Франція все ще перебували в союзі з Радянським Союзом, тоді для проведення депортації потрібна була згода західних держав, які зрештою дали свою згоду та поставили перед росіянами умову: вимагати депортації І багато актів жорстокості і жаху було вчинено в ньому проти цивільного населення. У рамках цієї депортації – депортації населення з 16 мільйонів німців назад на батьківщину – був короткий період, коли працював табір, яким керував єврей на ім’я Шломо Морель – табір, де ув’язнювали німецьких в’язнів. І тут виникає кілька запитань: де можна знайти історію цього табору? І чи Шломо Морель чи інші менеджери в таборі, мати зв’язок з рухом Месників? І чи мав той же Шломо Морель родинний зв’язок із ізраїльським рекламістом Мотті Морелем, який, як відомо, загинув у ДТП у Тель-Авіві 17 квітня 2018 року?

І на закінчення: я ніколи не працював в інституті Яд Вашем і не маю до цього безпосереднього особистого відношення.

Я пишу ці слова лише як пропозицію – і не більше того.

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

L. Нижче лист, який я надіслав у різні місця:

до:

Тема: Автоматична монетизація.

Шановні пані/панове.

У мене є кілька каналів у різних соціальних мережах, куди я час від часу завантажую контент.

Я шукаю сервіс, у який я можу завантажувати посилання на свої платформи, і який монетизуватиме всі мої канали автоматично, і без необхідності моєї постійної участі весь час.

Ви знаєте такий сервіс?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) моя електронна адреса: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: assaf[email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Мій сайт: https://disability5.com

М. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, яке я починаю надсилати цими днями (я пишу ці слова 11 листопада 2022 року) у різні місця:

до:

Тема: Проектна пропозиція.

Шановні пані/панове.

Я людина з фізичними вадами, через що мені все важче піднімати речі, які випадково впали на підлогу (те, що час від часу трапляється майже в кожній квартирі). Я використовую засіб/допоміжний засіб під назвою «розширювач руки», який:

 

 

Як бачите, цей пристрій може бути ефективним, коли мова йде про твердий предмет, який іноді потрібно підняти з підлоги. Але, як ви знаєте, іноді бувають випадки, коли те, що випадково падає на підлогу, є рідиною, а не твердою речовиною, наприклад: суп випадково розлився на підлогу, випадково розлилося масло тощо.

Якщо мова йде про здорових людей, то, звісно, немає жодних проблем із тим, щоб взяти ганчірку та почистити те, що потрібно, але людям, подібним до мене, які страждають від фізичної вади, яка погіршується й погіршується, іноді важко рухатися вперед і назад рукою, миючи підлогу ганчіркою.

З цих причин я довго шукав продукт, який міг би придбати, який включав би відповідний механізм кріплення для ручного подовжувача, зображення якого я тут додав, і який міг би вбирати пролиту рідину підлогу (і з причин, які я назвав, звичайна ганчірка в такому випадку не виконує свою роботу).

Зазначу, що я не годуюча людина, але через проблеми зі здоров’ям такий продукт мені обов’язково потрібен. Слід пам’ятати, що люди в моєму становищі більшу частину часу проводять на самоті, без іншої людини, яка може бути поруч і допомогти в такій ситуації (а я сьогодні також не потребую такої допомоги).

У будь-якому випадку, і після багатьох пошуків, які також включали звернення до питанняМІЛБАТкомпанії, які займаються виробництвом ергономічної продукції (як ми знаємо, таких компаній в ІЗРАЇЛІ дуже мало, і з тестів, які я провів, мені стало ясно, наприклад, що в усьому районі Єрусалиму є це лише одна невелика компанія, яка займається цим) і для різних мереж, а також для фабрик, де виробляються засоби для чищення, мені стало зрозуміло, що, очевидно, на сьогоднішній день такого продукту не існує.

Тому моє запитання до вас: чи були б ви зацікавлені в тому, щоб запропонувати такий проект розробки продукту студентам, які вивчають сферу дизайну продукту?

Я сподіваюся, що якщо і коли буде такий продукт, а також буде фінансова доцільність його маркетингу, він зможе допомогти багатьом іншим інвалідам або хворим людям.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] 

3) Мій сайт: https://disability5.com

N. Мої посилання:

1)рецепти блогу Талії Бенджаміні

2)сайт getmunch.com

3)Стаття: Чому шахрайство в Інтернеті досягає успіху? Від Revital Solomon

 

Print Friendly, PDF & Email