Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Наслідки кризи. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » הפוסטים באתר » Наслідки кризи.

Наслідки кризи.

 

до:

Тема: Захист від наслідків кризи

Шановні пане та пані

Як ви знаєте, протягом кількох днів (я пишу це 3 червня 2022 року) існує занепокоєння щодо серйозної кризи, що спалахує у сфері безпеки харчування в усьому світі, це пов’язано з низкою обставин:

1) Війна між Росією та Україною, яка майже повністю припинила можливість імпорту пшениці, зерна та кукурудзи зтам, який, як відомо, становить приблизно від 30 до 40 відсотків доступних запасів цих культур у всьому світі, а з іншого боку, існує величезний потенціал імпорту цих продуктів з Китаю та Індії, який сьогодні далекий від можливості виконано, і це дуже важко зробити ще й з політичних міркувань (країни, які в історії були жертвами західних імперій, тепер не бажають співпрацювати, вбачаючи в кризі винуватим західний світ, і така ситуація, Звісно, ​​спроби пояснити правителям цих країн, що криза є міжнародною і що зрештою від її наслідків постраждають усі жителі світу, незалежно від того, хто винен –ці пояснення не слухаються, а часто історичний гнів і думки,а потім бажання помститися колишнім колоніальним державам, що є набагато важливішим, ніж щира стурбованість триваючою та загострюваною глобальною кризою, яка, зрештою, вдарить і по них).

2) Повернення COVID-кризи до Китаю, чиї порти, як відомо, відіграють дуже значну роль у торгівлі багатьма видами сировини вхарчова промисловість у світі. У зв’язку з поверненням кризи та суворих карантинів у цій країні існує значна шкода для належного функціонування морського транспорту та торгівлі, що спричиняє скорочення поставок багатьох продуктів.

3) Як вам відомо, в останні місяці у всьому світі відбулося значне зростання цін на паливо, що збільшує витрати на транспортування та зберігання в системі охолодження, і, звичайно, відповідно підвищує ціни на продукти, включаючи основні потреби в продуктах харчування в світ.

4) Нескінченні та руйнівні наслідки кліматичної кризи: посухи, скорочення площ, придатних для обробки або сільськогосподарського вирощування, повне осушення щодо кількості опадів: дуже велика кількість дощу, що випадає за короткий проміжок часу, що спричиняє значні повені та зливи, які, крім заподіяння шкоди життю та майну людей, завдавати шкоди також сільськогосподарським угіддям. З іншого боку, ми проходимо через дуже тривалі періоди часу, іноді багато років, коли немає можливості підтримувати багато культур через брак опадів і тривалі періоди посухи.

Крім того, тенденція до опустелювання та екстремальних хвиль спеки спричиняє виснаження джерел води, що, звичайно, становить дуже серйозну загрозу для великого населення, а також ускладнює існування сільського господарства та постачання продовольства в усьому світі. .

5) І специфічна причина для Ізраїлю: затори в портах, як у порту Хайфа, так і в порту Ашдод, через що імпортери в Державі Ізраїль змушені нести надмірні витрати, спричинені іноземні судноплавні компанії. Як відомо, цієї проблеми не булотривалий час вирішувалися через політичні причини та невирішеність проблем у сфері трудових відносин в Державі Ізраїль.

 

Як ви знаєте, результатом цієї реальності є підвищення цін, від якого, як завжди, страждають найбільше слабкі класи, які перебувають у економічних труднощах у різних країнах.

Як інвалід, який живе на грошову допомогу і відноситься до цих категорій, хотів би запитати: чи існують на даний момент якісь політичні та/або громадські організації, в державіІзраїль чи інші місця у світі, чия мета полягає в тому, щоб спробувати пом’якшити шкоду цим людям і допомогти їм вижити? Чи є у вашому розпорядженні якась інформація з цього приводу?

З повагою,

Асаф Веніамін

вул. Коста Ріка № 115, вул.

Під’їзд А.- Квартира 4,

Кір’ят Менахем

Єрусалим

Ізраїль, Поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: Домашній -972-2-6427757 .

Моб.- 972- 58-6784040.

Номер факсу–97277-2700076.

Мадам Б. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403

2) Моя електронна адреса: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

І: [email protected]

3) Зазначу, що я належу до ослабленої групи населення і живу на адопомога по інвалідності від Інституту національного страхування. Тому я також належу до групи населення, яка, безсумнівно, постраждаєтакою кризою найсуворішим і важким чином.

4) Мій сайт:/https://disability5.com

5) І в мене є додаткове запитання: чи існують на даний момент наукові та/або технологічні галузі досліджень, які мають потенціал для створення подібних рішень? І якщо так, то якою мірою вони сприяють і отримують дослідженнябюджети розвитку від урядів світу?

6) Нижче наведено кілька посилань на статті (на івриті), які нещодавно були опубліковані в ізраїльській пресі на цю тему:

https://www.israelhayom.co.il/business/article/8528423

 

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/ryi9v2cvc

 

https://www.mako.co.il/nexter-magazine/bite_from_tomorrow/Article-4375d0721cd1d71026.htm

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001400653

7) Зазначу, що я івритомовна людина, і мої знання іноземних мов дуже обмежені. За винятком середнього та низького рівня англійської мови та дуже низького рівня французької мови, у мене немає додаткових знань у цій галузі.

Написати цей документ мені допомогла професійна перекладацька компанія.

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email