Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Невідкладна медична допомога - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Невідкладна медична допомога

Невідкладна медична допомога

до:

Тема: проблема лікування/подальшого спостереження.

Шановні пані/панове.

Я 50-річний чоловік з околиць Єрусалима, який багато років страждав від психічних розладів, а також лікувався психіатричними препаратами.

Але вже кілька років я не контролюю психіатричні препарати, які приймаю. Причина: психіатри психіатричних диспансерів припинили надавати цю послугу. Я знаю, що це звучить надумано і абсолютно абсурдно, але, на жаль, це так.

З іншого боку, а також у світлі моїх економічних труднощів як особи, яка живе на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування, приватне спостереження у психіатра неможливе.

Більше того: після нещасного випадку на роботі, який я зазнав на початку 1998 року, а також повільного та постійного погіршення мого фізичного здоров’я з того часу до сьогодні мені стає все важче фізично дістатися до клінік для обстеження чи лікування – якщо і коли це необхідно . Міністерство охорони здоров’я та Загальна медична каса, в якій я застрахований, наразі не дають жодної відповіді на цю проблему.

Я шукаю рішення – мені потрібно терміново проконтролювати лікування.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1. Мій ІП: 029547403.

2. Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3. Терапевтична система, в якій я перебуваю:

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку:

972-2-6432551. або: 972-2-6428351.

Електронна адреса гуртожитку: [email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, який супроводжує мене до захищеного житла гуртожитку: пані Сара Стора-972-55-6693370.

4. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав гіду в хостелі:

У п’ятницю, 13 січня 2023 р., о 9:41:49 PMGMT+2, Ассаф Беньяміні [email protected]> Автор:

Вітання пану Вердану Ла-Зузу:

Тема: Моя відповідь на ваші слова від 12 січня 2023 року:

Дорогий сер.

У зв’язку з вашими претензіями від 1.12.2023 р. додаю допис, який я написав у Facebook на цю тему. Я прошу вас, і на всіх мовах прохання, не тиснути на мене в цьому питанні. Психіатри в центрах психічного здоров’я сьогодні все одно не стежать за ліками – і я уникаю відвідування, щоб захистити себе та своє здоров’я – і з тієї ж причини я прошу вас, і на всіх мовах прохання, перестань тиснути на мене з цього приводу!!! Ви обираєте побачити реальність (і це не «моя реальність»!!! Це реальність, з якою стикається кожен, хто приходить до психіатричних станцій).

А тепер сама цитата:

  

http://antipsychiatry.org/

The

Антипсихіатрія

Коаліція-

Міжнародна організація жертв психіатричних нападів, тобто серйозних порушень прав людини, вчинених психіатрами.

Чи є такі випадки і в державі Ізраїль? Я переконаний, що їх є – і багато, через унікальний статус, який має професія психіатра, що відрізняє її від будь-якої іншої медичної професії.

Професія психіатра є єдиною професією серед медичних професій в Ізраїлі, в якій лікар також має право примусового виконання. Психіатр за своїм рішенням може відправити пацієнта на примусову госпіталізацію – чого не може зробити жоден лікар будь-якої іншої галузі медицини, і навіть у випадках, які можуть це реально виправдати (наприклад, людина, яка перенесла інсульт, що на мою думку на думку, є випадки, коли людину слід відправити на лікування, навіть якщо вона в той час проти цього, і це з тієї простої причини, що в цей момент ця особа не кваліфікована для прийняття рішень). Хоча кожна примусова госпіталізація потребує дозволу дільничного психіатра, враховуючи, що в переважній більшості випадків особа, яка знає пацієнта або людину в громаді, є психіатром у громаді, а не районним психіатром. У такій ситуації, коли є з одного боку позиція пацієнта, який не бажає госпіталізації в психіатричне відділення, а з іншого боку позиція дільничного психіатра щодо необхідності госпіталізації, абсолютно зрозуміло. що дільничний психіатр автоматично стане на позицію свого професійного колеги, а не на позицію пацієнта.

Ця реальність, яка дає багатьом психіатрам необмежену владу та повноваження, змушує багатьох з них заплутуватися, забувати, на що або на кого вони працюють, і як побічний продукт я, як і багато інших пацієнтів, стикаюся з агресивним і принизливим ставленням до з боку психіатрів. З цих причин я перестав ходити в психіатричний центр, щоб просто подбати про себе та своє здоров’я. Мені абсолютно ясно, що спосіб поведінки, який я тут пояснив, у будь-якому випадку не дозволить жодного подальшого спостереження та будь-якого лікування. На жаль, терапевтичні рамки, в яких я перебуваю в спільноті, вирішують інтерпретувати цю реальність у викривлений спосіб і представляти мої власні речі, ніби вирішуючи не співпрацювати з «лікуванням» або «допомогою», які мені нібито там пропонують. Звичайно, користі з цього немає: для мене було б досить дурним знову йти до психіатричних станцій лише для того, щоб знову довести те, що я вже знаю на основі багаторічного досвіду, який я, на жаль, отримав як пацієнт. Крім того, через стан мого фізичного здоров’я мені все важче фізично приходити на станцію для подальшого спостереження – і наразі немає відповіді на це в рамках громадської медицини в Ізраїлі. Немає причин для мене докладати зусиль і приїжджати туди лише для того, щоб поглинути душевний біль і зневагу, які чекають на мене в їхньому місці. через стан мого фізичного здоров’я мені все важче фізично приходити до станцій для подальшого спостереження – і наразі немає відповіді на це в рамках державної медицини в Ізраїлі. Немає причин для мене докладати зусиль і приїжджати туди лише для того, щоб поглинути душевний біль і зневагу, які чекають на мене в їхньому місці. через стан мого фізичного здоров’я мені все важче фізично приходити до станцій для подальшого спостереження – і наразі немає відповіді на це в рамках державної медицини в Ізраїлі. Немає причин для мене докладати зусиль і приїжджати туди лише для того, щоб поглинути душевний біль і зневагу, які чекають на мене в їхньому місці.

Я хотів би підкреслити, що ці висновки ні в якому разі не є поспішними чи необдуманими висновками – це висновки, до яких я мав дійти після дуже ретельного та глибокого дослідження справи та протягом багатьох років.

У терапевтичному закладі, де я перебуваю, є психіатр, який іноді виконує домашнє завдання для пацієнтів. Її прихід до мене додому міг би певною мірою полегшити страждання, але асоціація, до якої я входжу, рішуче відмовляється дозволити це, не надавши жодних пояснень чи аргументів своєї відмови.

Відправник – пан Ассаф Біньяміні-Дієр з притулку гуртожитку “Авівіт”.

Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

5. Мій сімейний лікар:

Доктор Брендон Стюарт,

«Клаліт Хелс Сервісез» – клініка набережної,

Данила Яновського, 6, вул.

Єрусалим, поштовий індекс: 9338601.

Телефон кабінетів клініки: 972-2-5098282. Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

6. Ліки, які я приймаю:

Психіатричні препарати:

I. сероквель –

2 таблетки по 300 мг щовечора.

II. Тегретол CR –

400 мг – щоранку. 400 мг – щовечора.

III. Effexor –

150 мг – щоранку. 150 мг – щовечора.

7. Список медичних проблем, якими я страждаю:

I. Психічне захворювання-компульсивний синдром ОКР- та захворювання, яке визначається як шизо-афективний розлад.

II. Псоріатичний артрит. За цим захворюванням спостерігає ревматологічна амбулаторія лікарні Хадасса Ейн Керем.

За мною стежить керівник відділу, Доктор Хагіт Пелег.

III. Неврологічна проблема, визначення якої неясно. Її основні симптоми: предмети, які непомітно падають з моїх рук, запаморочення, втрата чутливості в деяких областях долонь і певні проблеми з рівновагою і поставою.

IV. Хронічна грижа диска в спині в хребцях 4-5, яка також іррадіює в ноги та ускладнює ходьбу.

V. Синдром подразненого кишечника.

VI. Початок ознак кардіологічної проблеми з минулого місяця (пишу в четвер, 22.03.2018) – і на момент написання цих рядків суть проблеми ще незрозуміла, що проявляється в грудній клітці. болі протягом більшої частини дня, труднощі з диханням і розмовою.

VII. Значне ослаблення зору, яке відбулося в останні роки (пишу ці слова у четвер, 3 червня 2021 року).

Я змушений нехтувати цією проблемою та не лікувати її, і це як через серйозні фінансові труднощі, як людина, яка живе на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування, так і через дуже громіздку бюрократичну поведінку фонду загального медичного страхування, який Я є членом, який у багатьох випадках не дозволяє мені пройти необхідні медичні тести чи лікування.

A. Нижче наведено електронний лист, який я надсилаю різним компаніям:

до:

Чи є у вашій компанії партнерська програма?

Чи можете ви розповісти про це?

Ассаф Беньяміні.

*1) мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

2) мої телефони: вдома-972-2-6427757. стільниковий-972-58-6784040.

факс-972-77-2700076.

3) моя поштова адреса:

Ассаф Беньяміні,

115/4 Costa Rica Street,

район qiriat menahem,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

4) моя рідна мова – іврит (עברית).

5) мої сайти: https://www.disability55.com/ і: https://assaf-permalinks.com і: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

B. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав генеральному директору Національного інституту страхування Держави Ізраїль.Ярона ШаломУ вівторок, 24 січня 2023 року, о 13:35:

до дами Ярона Шалом Вітання:

Я, Ассаф Беньяміні, 50-річний інвалід з Єрусалиму, який живе на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування та учасник руху «nitgaber» — прозорих людей з обмеженими можливостями. У русі ми намагаємося діяти від імені прозорої спільноти інвалідів – усіх тих людей, які мають інвалідність та серйозні проблеми зі здоров’ям, які не помітні зовні.

Директорка нашого руху, яка також є його засновницею, пані Тетяна Кадучкіна, хотіла б бути з вами, як генеральним директором Інституту національного страхування, щоб побачити, що можна зробити для спільноти інвалідів, для якої ми є. намагаючись діяти.

Чи можете ви підтримувати з нею зв’язок?

Її номери телефонів:

972-52-3708001. і-:972-3-5346644.

З повагою,

Ассаф Беньяміні – учасник руху “nitgaber” – прозорі інваліди.

пост Scriptum. 1) Мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

2) Сайт нашого руху: https://www.nitgaber.com/news

C. Нижче кілька публікацій, які я опублікував у соціальній мережі Facebook:

1)Ізраїльська високотехнологічна компанія запускає нове підприємство під назвою «The Demonstration».

Це нова соціальна мережа, де можна замовити демонстрації на різні теми – за окрему плату.

Базовий пакет, що включає підняття тем для демонстрацій, також має платні послуги:

Спеціальна оплата за вивіски, що розмахують (у додатку ви можете визначити такі параметри, як розмір вивіски, колір, яким будуть надруковані букви, символи, мультфільми чи малюнки, а також ви можете визначити матеріал, з якого буде вивіска і ручка, необхідна для його перенесення. Звичайно, кожен матеріал має різну ціну).

Також є спеціальна плата за очну ставку з поліцією, спеціальна плата за користування гучномовцями та багато іншого.

Масову демонстрацію організовують перед офісами високотехнологічної компанії, яка розробляє «демонстрацію»: «Демонстрації не можуть бути територією лише багатих!!! Такого робити не можна!!! Це аморально! Що будуть робити бідні люди, які хочуть протестувати проти соціальної несправедливості?

Попри все, проект набирає обертів і є дуже успішним, а працівники компанії виходять на протести та погрожують їм:

“Ваша демонстрація незаконна!! Ви не заплатили!! Передаємо справу до виконання!!”.

«І до того ж ми не розуміємо, до чого тут ажіотаж», – кажуть у компанії.

Ви платите за автомобіль, проїзд в автобусі чи будь-який інший продукт – то чому б вам не платити також за демонстрації? Хіба ти не знаєш, що гроші крутять світ?»

Влада та державні установи в усьому світі задоволені проектом: «Як нам весело. Буде менше демонстрацій. А якщо будуть – принаймні зароблятимемо на цьому. Будемо робити те, що збурить громадськість. , ми змусимо їх вийти і продемонструвати – а потім візьмемо плату. Яка краса – у нас чудовий бізнес!! !”.

Лол…

2) Допис від 23 січня 2023 р.:

Останніми місяцями державу Ізраїль атакував таємничий вірус (і ні, я не маю на увазі Corona).

Симптоми: люди стають більш нервовими, нікого не слухають, а в багатьох випадках це також переростає в насильство. Але ми маємо рацію: громадянин є замовником держави – а замовник, як відомо, завжди правий. Ви бачите це всюди: на дорогах і стежках, у навчальних закладах і школах, у лікарнях і клініках, у громадському транспорті (все більше і більше випадків насильства проти водіїв автобусів) та в інших державних установах і різних громадських установах – також у громадських парках і на відкритому повітрі. Звісно, ​​епідемія не оминула й депутатів Кнесету, які постійно лаються один на одного, кричать і грубо говорять.

Коротше кажучи, люди скрізь мають «короткий запал» — дедалі менше бажання зупинятися чи слухати когось іншого. У цьому контексті цікаво знати, чи буде проведено дослідження, яке визначить середній проміжок часу в розмові між двома громадянами Ізраїлю, який проходить від моменту, коли людина починає говорити, до моменту, коли його співрозмовник перебиває його і перестає слухати його. Це буде кілька секунд? А може, навіть частку секунди? І чи проводитимуться такі дослідження в інших частинах світу? І якщо так, то наша ситуація в Ізраїлі в цьому плані краща чи гірша порівняно з іншими країнами?

І навіть якщо таке дослідження не буде проведено або буде проведено щодо ступеня загальнонаціональної уваги (а можливо, можна створити «індекс уваги» – для моніторингу даних про увагу населення?) – чи можна виявити той самий таємничий вірус, через який стільки людей перестають слухати один одного, грубо перебиваючи слова один одного, лаючись і стаючи дедалі агресивнішими?

Цілком можливо, що якщо цей вірус буде ідентифіковано, ми краще дізнаємося про його механізм дії або звідки він походить, або тоді ми зможемо знайти способи боротьби з ним.

Або це хронічна або смертельна хвороба, тому вже нічого не допоможе?

Шановні психіатри, який тут діагноз? Як би ви назвали цей розлад масової та колективної уваги?

Або ви тим часом перестали читати чи слухати?

Лол…

3) Допис від 23 січня 2023 р.:

У психіатричному відділенні приймається рішення про припинення наркологічного лікування всім без винятку хворим.

Причина: збирається видати нову постанову, яка дозволить штрафувати пацієнтів, які нападають на медперсонал.

Відділення вирішує накласти штраф як колективне покарання на всіх пацієнтів через кілька випадків, коли пацієнти або члени їхніх родин «недобре говорили» з персоналом. Пацієнти не мають грошей на сплату штрафу – тому вирішують зробити своєрідний «залік» з економії фонду відділення, яка буде досягнута за рахунок відмови від закупівлі ліків.

Це уявний сценарій? Чи справді медичні бригади зможуть піти на такий крок?

Так де межа? Які речення не можна говорити лікарю, соціальному працівнику чи іншим терапевтам, за промову яких мені, як пацієнту, доведеться заплатити штраф?

У новинах повідомили коротко – чому б не уточнити? Зрештою, вербальне насильство – це теж різновид насильства за методикою багатьох психіатрів – чи не так?

Цікаво, чому не вказано – до того, як пацієнт прийде на терапевтичну арену, він повинен знати, які правила гри, що не можна говорити, а що можна, а також що буде, якщо такі-то лікарі вирішать вдаватися до цих штрафів несправедливо та без будь-якої відповідної або істотної причини. Звичайно, також можуть бути випадки, коли це буде використано лише з метою особистої помсти або ліквідації рахунків – і без будь-якого об’єктивного виправдання або ситуації, коли медичний персонал дійсно зазнав нападу або був у небезпеці.

Чи дійдемо до того, що на кожен медичний огляд, фотографію чи те чи інше звернення, окрім медперсоналу, будуть заходити ще й міліціонери? І якими будуть інструкції з відкриття вогню в цих випадках?

І, звісно, ​​оскільки є загроза, що поліцейські чи лікарі зловживатимуть цими правилами, вони можуть дійти висновку про необхідність створення інспекторів спеціальної громадської ради, щоб запобігти випадкам зловживання штрафами. механізм, який буде встановлено, крім них.

І що в підсумку? Кожен медогляд буде охоплювати бригаду цілого суду?

Шокуюче і соромно…

Будь ласка, зробіть мені впорядкований список/таблицю:

Одна колонка слів, які дозволено говорити лікарям.

У другому стовпчику слова, які не можна говорити лікарям.

Мені це дуже потрібно. Я буду брати карту на кожну зустріч з лікарем, медсестрою чи соціальним працівником – інакше як я знатиму?

Благаю – надішліть таблицю – у мене немає грошей платити штрафи в оздоровчу систему.

Адреса для відправки таблиці:

Пацієнт Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Я зобов’язуюсь: 1. Подбати про те, щоб ця таблиця слів була вивішена на видному місці в кожній кімнаті мого будинку.

2. Принесіть копію цієї таблиці на кожну терапевтичну арену, куди я піду.

3. У розмові з медичним працівником я буду використовувати тільки ті слова, які є в таблиці і дозволені до вживання.

4. Слова, яких немає в таблиці, або які знаходяться в колонці слів, які заборонені до вживання – адже відтепер вони не будуть вимовлятися, навіть якщо це важливо для опису одного або інша медична процедура.

5. У випадку, якщо я забув хрещення вдома до приходу до лікаря – адже, як тільки це стане відомо, мені доведеться уникати приїзду на місце огляду чи лікування.

Тож чекаю з нетерпінням — де ж стіл?

Отже, шановні лікарі, ви не довіряєте пошті Ізраїлю (ну, я теж не довіряю)? Ви також можете надіслати мені таблицю факсом

номер якого: 972-77-2700076.

або на електронну адресу: [email protected]

4) Нижче наведено публікацію, яку я опублікував 30 січня 2023 року:

Пацієнт у психіатричному відділенні до медперсоналу: «У мене болить. Я хочу, щоб ви мене оглянули».

Медперсонал пацієнту: “Ти заткнись!!! Це психіатрична лікарня – не твій дім. Ми і тільки ми будемо вирішувати лікування і коли тобі боляче, а коли ні – і ні в якому разі ти!!! Бідний психічно хворий!!”.

Хворий стогне від болю: «Та дуже боляче, будь ласка…».

Бригада медсестер: «Ну, цей пацієнт, напевно, не розуміє, що йому говорять. Ми прив’яжемо вас до ліжка на тиждень – і не смійте нам говорити, що вам більше боляче !! Скоро закінчиться зміна і ми йдемо додому – а на ваші дурниці у нас зараз немає сил!!!” .

 

5) Сьогодні, 30 січня 2023 року – рівно 90 років від страшної та страшної історичної події.

30 січня 1933 р. – прихід нацистів до влади в Німеччині(посилання на запис у Вікіпедії на івриті)

– А те, що сталося після цього, ми ніколи не забудемо…

 

6) Ізраїльська компанія-стартап розробляє програму під назвою «Professional and Real» — програму, мета якої — дозволити своїм користувачам повідомляти про видання себе за професіоналів, а також співпрацювати з відповідними державними органами (Орган з питань конкуренції, Ізраїль Поліція, суди тощо) – якщо і коли це стане необхідним.

Скільки людей зареєструвалися б у такому додатку? 

D. Нижче наведено електронний лист, на який я надіслав Доктор Хагіт Пелег Від лікарні Хадасса Ейн Керем:

Листи до Доктор Хагіт Пелег.

 

 [email protected]

 Четвер, 26 о 16:28

до Доктор Хагіт Пелег Вітання:

Тема: запит на консультацію.

Шановна мадам.

Коли я востаннє проходив обстеження у вашій клініці, ви сказали мені, що зараз є нові ліки для лікування псоріазу, і що, можливо, навіть таким людям, як я, які страждають від серйозних фінансових труднощів, тепер можна допомогти асоціація «haverim lerefuah». До неї ви направляєте пацієнтів у цій ситуації.

 

Після цього я відвідав свого сімейного лікаря – доктора Брендона Стюарта – і зрозумів від нього, що він поговорить з вами про це.

Ви з ним розмовляли?

Крім того, наскільки мені відомо, на даний момент не існує лікування, яке могло б вилікувати псоріаз – це правда? І якщо це неправда або неточна, чи можете ви пояснити, які на сьогодні є варіанти лікування псоріазу?

У минулому я не хотів лікувати псоріаз медикаментами через інше міркування: високий шанс постраждати від побічних ефектів – і в той же час дуже короткі періоди ремісії, яких можна досягти, якщо взагалі можна досягти.

З Ваших слів я зрозумів, що така ситуація була 10-15 років тому (саме тоді дерматологи, у яких я проходив обстеження, розповідали мені про ситуацію, про яку я говорив раніше, і не рекомендували біологічне лікування із зазначених причин) – і сьогодні вже не відповідає дійсності.

І тому я хочу запитати: який період ремісії при псоріазі я можу досягти, якщо почати лікування одним із нових препаратів? А які це препарати?

Крім того, і якщо справді нові препарати можуть дозволити мені досягти тривалого періоду ремісії при псоріазі без серйозних побічних ефектів, і дійсно існує можливість

використовуючи асоціація «haverim lerefuah». За допомогу у фінансуванні лікування – у такому випадку мені було б цікаво дізнатися, яка процедура потрібна для отримання лікування від наркоманії.

З повагою,

Ассаф Беньяміні – пацієнт ревматологічної амбулаторії лікарні Хадасса Ейн Керем.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

E. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав на “modest.app”:

мій лист до “modest.app”.

Yahoo/надіслано

  

 Ассаф Беньяміні< [email protected] >

 до:

 [email protected]

 Неділя, 29 січня 2023 року о 15:49

 

Кому: “modest.app”.

Тема: Технологічні засоби.

Шановні пані/панове.

З 2007 року я беру участь у боротьбі за інвалідів в Ізраїлі – боротьбі, яка, як відомо, також широко висвітлюється в ЗМІ.

Одним із засобів, за допомогою яких ми намагаємось просувати боротьбу, є використання різноманітних технологічних інструментів: написання текстів у соціальних мережах, відкриття веб-сайтів і спроба їх популяризувати та покращувати, керування віртуальними спільнотами тощо.

Моє запитання у зв’язку з цим: чи може ваша компанія чи організація запропонувати технологічні інструменти, які можуть допомогти нам у нашій боротьбі? І якщо так, то в яких сферах і як? З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

 

2) Мої сайти:https://www.disability55.com/ і: https://assaf-permalinks.com і: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

3) 10.07.2018 я приєднався до громадського руху «Подолай» – прозорих інвалідів. Ми намагаємося захищати права прозорих інвалідів, тобто таких людей, як я, які страждають на медичні проблеми та дуже серйозні захворювання, які не помітні ззовні, – зовнішня невидимість, яка викликає дуже серйозну дискримінацію проти нас.

 Керівником руху, який також є його засновником, є пані Тетяна Кадучкіна, зв’язатися з нею можна за телефоном 972-52-3708001. 

Час відповіді по телефону: неділя-четвер з 11:00 до 20:00. Ізраїль

час – крім єврейських свят і різних ізраїльських свят.

4) Ось кілька пояснень про наш рух, як вони з’явилися в пресі: звичайна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила заснувати рух «Подолай» за допомогою, як вона це називає, «Прозорих інвалідів». 

Наразі на нього зібралося близько 500 людей з усієї держави Ізраїль

рух. В інтерв’ю «Щоденнику 7 каналу» вона розповідає про проект і тих людей з обмеженими можливостями, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних сторін лише через те, що вони прозорі.

За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візками та інваліди без візків. Вона визначає другу групу як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з інвалідним візком, навіть якщо вони визначені як такі, що мають 75-100% інвалідності. Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити на життя самі, і їм потрібні додаткові послуги, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку пенсію по інвалідності від Національного інституту страхування, не отримують певних доплат, таких як надбавка за спеціальні послуги, допомога на супровід, допомога на мобільність, і вони також отримують меншу допомогу від Міністерства житлового будівництва.

 

Згідно з дослідженням Кадучкіна, ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі в 2016 році немає голодних людей. У проведеному нею дослідженні також зазначено, що серед них високий рівень самогубств.

 

У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб залучити людей із явними обмеженими можливостями до списків черги на державне житло. Це тому, що вона каже, що вони зазвичай не входять до цих списків, навіть якщо вони мають відповідати вимогам. Вона проводить чимало зустрічей з депутатами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях профільних комітетів Кнесету, але каже, що ті, хто може допомогти, не слухають, а слухачі в опозиції, тому допомогти не можуть.

 

Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона їм допомогла. За її оцінками, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не втече від демонстрації інвалідів, які відстоюватимуть свої права та елементарні умови для існування.

 

5) Мої адреси електронної пошти: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

 

6) Ось кілька посилань на мої профілі в різних соціальних мережах:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Ось повідомлення, написане на Facebook ізраїльським кіномонтажником Талі Охайоном:

18 м. вул

Талі Охайон

6 днів

за документальний фільм, над яким вона працювала протягом останніх років, «Esther Cinema – from the White City to the Netflix generation»,

Шукаю особисті архіви, фотографії атмосфери Хамкіна 90-х по п’ятницях опівдні та взагалі, а також площі Дізенгоф початку 80-х, дітей площі, “фріків”, які збиралися на площі. .

Звертайтеся в приват або за телефоном 972-52-2846954

F. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав на “amodat.com”:

листи toamodat.com».

Yahoo/надіслано

 

 Ассаф Беньяміні< [email protected] >

 до:

 [email protected]

 Понеділок, 30 числа о 13:45

    

Тo: “amodat.com”.

 Тема: пошук ідей роботи.

Шановні пані/панове.

Я 50-річний чоловік з Єрусалиму – людина, яка страждає від інвалідності та серйозних захворювань. Протягом багатьох років я не міг повернутися на ринок праці – і через мою ситуацію та обмеження я змушений шукати нетрадиційні ідеї, за допомогою яких я міг би це зробити – і нижче наведено кілька прикладів:

1) Я читав про проект під назвою «The Honey Badger», у рамках якого технологічні гіганти, такі як Google або Facebook, керують підрядною компанією, що базується в місті Маніла на Філіппінах. Роль співробітників цієї компанії або інших підрядних компаній (кількість компаній, які працюють у цій сфері невідома) полягає у видаленні проблемного контенту (наркотики, проституція, педофілія, трансляції страт чи терористичної діяльності тощо) із Інтернет. У 2018 році Monday May Cinema Germans на ім’я Ганс Блок і Моріц Рейсвік створили документальний фільм під назвою «Інтернет-чистильники» про роботу працівників цих компаній.

Я, наприклад, думав про роботу в таких рамках.

Зазначу, що я цілком усвідомлюю образливий характер такої роботи по відношенню до тих, хто нею займається: згідно з різними публікаціями, багато людей, які працювали на цих роботах, померли або, навпаки, розвинули дуже серйозні психічні та фізичні захворювання, як результат постійного та щоденного впливу важкого контенту. Однак це мене не зупиняє, і це тому, що мені все одно більше нічого втрачати в житті – і, як я вже згадував протягом багатьох років, я не зміг повернутися на ринок праці (усі інші варіанти допомога організаціям, дошкам вакансій або прямі контакти з багатьма компаніями були вичерпані – і ще багато років).

2) Як відомо, продакшн-компанії та сценаристи, які знімають певні сцени для кінофільмів за їхнім замовленням, іноді знімають частини, в яких зображені трупи або начебто мертві люди. Я думав про таку роботу з зображенням трупів – робота, яка не потребує жодних фізичних зусиль, а також серйозна інвалідність точно не повинна заважати. Хочу підкреслити, що це не жарт і не якийсь жарт – я кажу це цілком серйозно, – і навіть якщо це можливо, принаймні на перший погляд, це буде виглядати смішно або безглуздо.

3) Я чув, що існує галузь навчання програмному забезпеченню, тобто: співробітники, роль яких полягає в введенні даних у системах розробки штучного інтелекту або машинного навчання – робота, яка, як відомо, потрібна. Вводячи дані, програми «навчають», як діяти або реагувати в певних ситуаціях.

Я вважаю, що такий вид роботи може бути чудовим рішенням для тих випадків, коли, з одного боку, немає можливості виконувати фізичну роботу або занадто багато зусиль через фізичні вади, але в той же час недостатньо знання комп’ютера працювати в програмуванні.

Я чув, що у в’язницях Фінляндії ув’язненим дозволяють виконувати цю роботу. Я думав, що навіть на такій роботі це можливо і я зможу вписатися.

Чи є у вас якісь ідеї незвичайної роботи, куди підійде навіть людина з важкими вадами?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

Під’їзд А – Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) резюме – assaf benyamini:

Особисті дані: Ассаф Беньяміні, ID. 029547403.

Дата народження: 11.11.1972. Адреса: 115 Costa Rica St., Kiryat Menachem, Єрусалим, ІЗРАЇЛЬ 

Телефони: домашній-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Освіта: 10 років навчання та часткова зрілість. Військова служба: звільнена за станом здоров’я.

Досвід роботи:

1998-робота в Столярній майстерні RESHET (Південний Тель-Авів)

1998-2005 рр. – Працював у Національній бібліотеці, допомагав професійній команді бібліотекарів у виконанні різноманітних завдань.

 

2009-2010-Робота в мережі “Авгад” по сортуванню ювелірних виробів.

 

Лютий-травень 2019 року-робота в комп’ютерній компанії HMSOFT.

Початок лютого 2020 року – три робочих дні роздачі газет перехожим на вул.

волонтерство:

 

Активний у штабі боротьби інвалідів. Волонтерство в Центрі з використання прав муніципалітету Єрусалиму для допомоги нужденним.

Загальна інформація: висока мотивація, високі вербальні та письмові навички спілкування, здатність імпровізувати та вирішувати проблеми. У мене є давнє знайомство з громадськими організаціями.

У мене є фізична вада, через яку я не можу піднімати важкі вантажі та довго стояти на ногах.

G. Нижче наведено повідомлення, яке я опублікував на сторінці Facebook “каса моджо“:

Кому: “Box Office Mojo”.

Re: Рекламні ролики.

Шановні пані/панове.

10 липня 2018 року я приєднався до громадського руху під назвою «Подолання» — прозорий інвалід (івритом: תנועת נכים שקופים).

 У нашому русі ми намагаємося просувати права прозорих інвалідів, тобто:

такі люди, як я, які страждають серйозними захворюваннями та обмеженими можливостями, і в той же час страждають від відмови в соціальних правах у дуже великих масштабах через те, що їхня інвалідність чи хвороба не має явних зовнішніх ознак.

Ми хотіли б знати, чи можете ви допомогти нам, створюючи відео про нас і завантажуючи їх в Інтернет, намагаючись таким чином покращити нашу видимість в Інтернеті та таким чином просувати цілі нашого руху.

 З повагою,

 Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Пost Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

 2) Мої адреси електронної пошти: [email protected]  і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Нинішній директор руху “Нітгабер”, який також є

засновником руху є пані Тетяна Кадучкіна. Її номер телефону 972-52-3708001 – і ви можете зв’язатися з нею за цим номером з неділі по четвер з 11:00 до 20:00 – за винятком єврейських та різних ізраїльських свят. Тетяна володіє, крім івриту, ще й російською на дуже високому рівні рідної мови. Я не знаю рівня її знання інших мов.

 4) Нижче посилання на сайт нашого руху:

 https://www.nitgaber.com/

5) Ось деякі пояснювальні слова про наш рух, як вони з’явилися в пресі:

 Звичайна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила створити рух «Подолай» за допомогою, як вона називає, «Прозорих інвалідів».

 Наразі на його рух зібралося близько 500 людей з усієї держави Ізраїль.

 В інтерв’ю «Щоденнику 7 каналу» вона розповідає про проект і тих інвалідів, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних сторін лише через те, що вони прозорі. За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візками та інваліди без візків. Вона визначає другу групу як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, які отримують інваліди з інвалідним візком, навіть якщо вони визначені як такі, що мають 75-100% інвалідності. Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити на життя самі, і їм потрібні додаткові послуги, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку пенсію по інвалідності від Національного інституту страхування,

 Згідно з дослідженням Кадучкіна, ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі в 2016 році немає голодних людей.

 У проведеному нею дослідженні також зазначено, що серед них високий рівень самогубств. У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб залучити людей із явними обмеженими можливостями до списків черги на державне житло. Це тому, що вона каже, що вони зазвичай не входять до цих списків, навіть якщо вони мають відповідати вимогам. Вона проводить чимало зустрічей з депутатами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях профільних комітетів Кнесету, але каже, що ті, хто може допомогти, не слухають, а слухачі в опозиції, тому допомогти не можуть. Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона могла їм допомогти.

 На її думку, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не дітися від демонстрації інвалідів, які відстоюватимуть свої права та елементарні умови для існування.

  

 6) Ось кілька посилань на мої профілі в різних соціальних мережах: 

  https://www.webtalk.co/assaf.benyamini  

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0  

 https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

   https://assafcontent.ghost.io/

  

 7) Оскільки наш рух – це рух інвалідів, працьовитих людей, які досить часто змушені вирішувати між покупкою ліків і купівлею основних продуктів харчування – зрозуміло, що такої ситуації немає, і ми не зможемо мати жодного рекламного бюджету в доступному для огляду майбутньому. Це необхідно враховувати.  

H. Мої посилання:

1) жалять туристів в Ізраїлі-що буде? Коли влада в Ізраїлі візьме участь у боротьбі з шахраями?

2) взяти з собою Ви сміття-організація Використовуйте навколишнє середовище

3)компанія “Solothum technology” – екологічно чистий замінний пластик

4)асоціація”Дай рот”-програма, захищена для молоді через вразливість сексуальності

5) асоціація «свистуча усмішка»-асоціація тих, хто допомагає субсидованим психологічним і психіатричним лікуванням її пам’яті Роніт Вольф

6)громада “Субада Ісраель”

 

Print Friendly, PDF & Email