Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Оренда квартири для інвалідів в Ізраїлі - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Оренда квартири для інвалідів в Ізраїлі

Оренда квартири для інвалідів в Ізраїлі

Оренда квартири для людей з обмеженими можливостями в Державі Ізраїль: проблеми та можливості

Що означає бути інвалідом? Це питання викликає багато знаків запитання, і не завжди можна дати просту відповідь. Людина з обмеженими можливостями може бути людиною з фізичними, емоційними чи духовними вадами, і в усіх випадках її життя має бути інтегрованим у суспільство. Одним із основних прав кожної людини є право на приємне житло, пристосоване до її потреб. Це фундаментальне право, від якого не може відмовитися жодна людина з інвалідністю. Ось чому ми стикаємося з унікальними проблемами, коли справа доходить до оренди квартир в Державі Ізраїль.

Оренда квартири є складним питанням в Державі Ізраїль, навіть якщо людина не є інвалідом. Високі ціни, географічні обмеження та гостра конкуренція між поселеннями та містами спонукають десятки тисяч людей шукати рішення, адаптовані до різних ринкових тенденцій, і шукати підходяще житло.

Останнім часом місцева влада намагається знайти житло для людей з інвалідністю, але реальність показує, що роботи ще багато. Люди з обмеженими можливостями стикаються з особливими труднощами в пошуку квартири, пристосованої до їхніх потреб. Органи влади та підприємства повинні розробити ефективну та сприятливу політику на користь людей з обмеженими можливостями, щоб допомогти їм знайти відповідне житло.

Однією з головних проблем на ринку житла в Ізраїлі є відсутність квартир, доступних для людей з обмеженими можливостями, і варіантів житла поблизу місця проживання людини з обмеженими можливостями. Як наслідок, вибір місця проживання людей з обмеженими можливостями майже завжди є нерозумним і не відповідає основним життєвим потребам, а також може призвести до того, що люди з обмеженими можливостями почуваються ізольованими та не беруть участь у суспільстві, в якому вони живуть. Родичі інвалідів, які намагаються допомогти їм знайти житло, стикаються з численними бюрократичними труднощами. Крім того,

В останні роки стали розвиватися стабільні рішення для людей з обмеженими можливостями в оренді квартир. Наприклад, ізраїльська місцева влада почала розробляти програми, що дозволяють людям з обмеженими можливостями орендувати квартири за субсидованими цінами, що відповідають їхнім фінансовим можливостям. Крім того, приватні компанії співпрацюють з місцевою владою та державними установами, щоб забезпечити людям з обмеженими можливостями та їхнім родинам відповідне житло.

Одним із найуспішніших прикладів цього рішення є «Фонд Кармель» у місті Хайфа. Фонд допомагає фінансувати та купувати квартири для людей з обмеженими можливостями та допомагає їм знайти відповідне та доступне житло в місті. Успіх таких проектів сприяє значному покращенню якості життя людей з інвалідністю та дає їм можливість інтегруватися в суспільство так, як кожен заслуговує.

Проте в Державі Ізраїль є ще багато проблем, коли справа доходить до оренди квартир для людей з обмеженими можливостями. Постійна потреба адаптувати квартири до фізичних та емоційних потреб орендарів, а також фінансування, необхідне для таких проектів, є дуже дорогим викликом. Крім того, усвідомлення проблеми та постійне вдосконалення з часом призвели до збільшення запитів на придбання доступних квартир, що може викликати почуття розчарування та бюрократичні ускладнення, з якими дуже важко впоратися.

Підсумовуючи, оренда квартир для людей з обмеженими можливостями в Державі Ізраїль є важливим і делікатним питанням, яке вимагає уваги місцевої влади, уряду та приватних компаній. Заходи, які вживаються для людей з обмеженими можливостями, відрізняються від міста до міста та місця до місця, і вони стикаються зі значними проблемами, щоб досягти успіху в цьому завданні. Зусилля, спрямовані на пошук рішень щодо оренди квартир для людей з обмеженими можливостями в Державі Ізраїль, вимагають наполегливості, креативного мислення та партнерства між урядом і громадськістю, щоб гарантувати людям з обмеженими можливостями право жити повноцінним життям у будинку, пристосованому до їхні потреби.

 

А. Ось ідея системи, про яку я думав:

Створіть веб-сайт або систему, яка слугуватиме своєрідним «архівом» для деталей занедбаних або покинутих проектів. Тобто: усі випадки, коли особа чи група людей почали певний проект і з тих чи інших причин не змогли його завершити або продовжити.

 

Усі, хто бажає допомогти налаштувати систему, можуть зв’язатися зі мною, Ассафом Беньяміні, за допомогою:

1) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

2) Мій сайт:  https://www.disability55.com/

B. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав у неділю, 20 серпня 2023 року, до служби технічної підтримки Facebook:

Чому (знову) я не можу надсилати повідомлення за допомогою програми Messenger? Чому мене знову заблокували?

Я зазначаю (знову), що у своєму обліковому записі Facebook я не пишу образ, ненависті, погроз, наклепів чи ненависті чи будь-яких образ, які могли б справді виправдати таке покарання.

Тому я прошу вас дозволити мені надсилати й отримувати повідомлення за допомогою програмного забезпечення Messenger.

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. 1) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

2) Посилання на мій профіль у Facebook:https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

C. Нижче наведено пост, який я опублікував у групі Facebook “припинити переслідування у Facebook“:

 

Facebook раптом не дозволяє мені надсилати повідомлення через програмне забезпечення для обміну повідомленнями — просто так і без причини.

Окрім повідомлення про саме блокування, Facebook нічого не пояснює.

Хтось коли-небудь стикався з чимось подібним?

Я додаю сюди знімок екрана проблеми (підпис до цього знімка екрана на івриті).

Асаф Бенджамін.

 

D. Нижче наведено електронне повідомлення, надіслане в моїх справах до «Центру ініціації клінічного права» Єврейського університету + їх відповідь на запит:

 

Номер файлу 64226/23 – Benyamini Asaf [посилання 66540639]

Yahoo/Вхідні

Сіюа Мішпаті< [email protected] >

 має:

 [email protected]

 копія:

 [email protected]

 У неділю, 20 серпня, о 13:02.

 Привіт Міхал,

Я пересилаю вам запит, який ми отримали від пана Ассафа Біньяміні, одержувача цього електронного листа. Документи, що додаються, передаються з його дозволу.

 Ассаф зв’язався з нами, щоб отримати юридичну допомогу в отриманні основної допомоги через державну заяву/клопотання про житло. З того, що мені сказав Ассаф, здається, що він кілька разів звертався до Міністерства з питань житлово-комунального господарства, щоб підвищити його право на допомогу в оренді та визнати його правом на отримання соціального житла, але кожного разу він отримував негативну відповідь. За його словами, основною причиною є те, що він самотній і без дітей, що дискримінує його порівняно з іншими кандидатами в Міністерство житлово-комунального господарства, навіть якщо його медичний та особистий стан виправдовує переваги допомоги.

На жаль, через фінансову заставу на кредит заявника заявник не відповідає економічним умовам, встановленим законом, щоб скористатися правовим представництвом від імені правової допомоги від Міністерства юстиції. Тому ми не змогли прийняти запит Ассафа та детально його вивчити. Проте я був би дуже вдячний, якщо б ви могли надати йому допомогу через Центр клінічної юридичної освіти Єврейського університету. З подякою адв. Liron Keshet Legal Aid Je District [email protected] У рамках послуг, які надає вам Міністерство юстиції, ми запрошуємо вас отримати доступ до веб-сайту Every Right за адресою: https://go.kolz.org. il /g


 

У неділю, 20 серпня, о 16:40 год.

Привіт Лірон і Привіт Ассаф,

 

Перевірю, чи підходить кейс в принципі для клініки, навіть якщо це складне питання.

Мені потрібен деякий час, щоб вивчити випадок і дати відповідь, і в будь-якому випадку, якщо предмет підходить для нашого лікування, клініка не зможе розпочати лікування до початку семестру (кінець жовтня). .

 

З повагою

 

Адвокат Міхал Горен

Міжнародна клініка прав людини

Клініка представництва населення периферії, клінічний юридичний навчальний центрЮридичний факультет Єврейського університету в Єрусалимі, Ізраїль. Телефон: 972-2-5882569. Факс: 972-2-5882544.[email protected]
  www.cle.huji.ac.il

 

Переглянути оригінальний допис

E. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав до офісу заступника міністра фінансів Ізраїлю Міхала Валдігера:

Мій лист до офісу заступника міністра фінансів Міхала Вельдігера.

Yahoo/надіслано

Асаф Бенджамін< [email protected] >

має:

 [email protected]

У суботу, 19 серпня, о 20:07 год.

Кому: Офіс заступника міністра фінансів Міхала Вальдігера.

  

Тема: постійні житлові рішення.

Шановні пані та панове.

Я, Ассаф Біньяміні, 50 років, живу в орендованій квартирі в районі Кір’ят Менахем в Єрусалимі. Я живу на допомогу по інвалідності від Інституту національного страхування. Крім того, я отримую приблизно 770 шекелів на місяць як допомогу в оплаті оренди від Міністерства будівництва та житлового будівництва через MGR. Незважаючи на численні звернення, розмір допомоги на оренду не оновлювався багато років – і цей маршрут наразі не може бути адекватним рішенням. житлове забезпечення інвалідів. Додатково: Коли йдеться про житло для людини з обмеженими можливостями, іноді виникають додаткові витрати через необхідність різноманітних засобів доступності. Моє запитання полягає в наступному:

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

під’їзд А-квартира 4, Кір’ят Менахем,

 

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному будинку через домагання та безадресну скаргу в ізраїльську поліцію.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Нижче наведено моє листування з менеджером з питань житлово-комунального господарства Міністерства будівництва та житлово-комунального господарства: Ви надіслали електронний лист у невідміченому полі – номер повідомлення: 0005204  [email protected]

  Середа, 16 серпня о 9:20 ранку. Вітаємо, ви надіслали електронний лист на скриньку, яка не була відзначена. Відкрити звернення можна на онлайн-формі Мінбуду:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected] _ _


З повагою, Міністерство будівництва та житлово-комунального господарства, середа, 16 серпня 2023 р. о 08:36:54 GMT+3, громадське розслідування, відповідальне за житлову допомогу<

[email protected]> Автор: assaf Шалом, дякую за ваш запит, і я маю честь відповісти. Я не зрозумів Ваш запит, 07.05.2023 ми відповіли на Ваш запит щодо Вашого запиту на отримання квартири, згідно з яким Ви можете розглядати заяву на державну квартиру, через компанію Magaarr. Дякуємо за розуміння та співпрацю. З повагою, Центр громадських запитів Adena Avera 


Адміністрація житлової допомоги [https://hoc-hamecher.microsoftcrmportals.com/misrad_habinui_vehashikun/]2) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.3) Нижче наведено пояснення щодо медичної послуги, яку я шукаю: Я чоловік, 50 років із район Єрусалиму, який страждає різними фізичними та психічними захворюваннями. Останніми роками мій стан значно погіршився, через що мені стає все важче фізично відвідувати клініку для медичного обстеження чи лікування, якщо і коли це необхідно. Крім того, через занепад державної медицини мені стає все важче знайти медичних асистентів, якщо і коли вони мені потрібні. Ось чому я намагаюся знайти вихід з цієї ситуації, в якій, Через погіршення стану здоров’я мені стає все важче фізично ходити в клініки на обстеження чи лікування – якщо і коли це необхідно. 4) Терапевтична система, в якій я знаходжуся:

 

Асоціація «Реут» – Хостел «Авівіт»,

вул. Ха-Авівіт, 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. або: 972-2-6428351.

Соціальний працівник гуртожитку, який прибирає мою квартиру: пані Сара Стора-972-55-6693370. 5) 10 липня 2018 року я приєднався до руху «Нітгабер» – прозорі інваліди. У русі ми намагаємось діяти на користь прозорих інвалідів, тобто таких людей, як я, які мають серйозні проблеми зі здоров’ям, які не помітні ззовні, і, отже, також дискриміновані порівняно з іншими інвалідами. . Директором руху, який також є його засновником, є пані Тетяна Кадучкіна, її телефони: 972-52-3708001. Або: 972-3-5346644.Наш сайт:https://www.nitgaber.com/

F. Нижче ви знайдете публікації, якими я поділився в соціальній мережі Facebook:

1) Кнесет нещодавно прийняв «Основний закон про вивчення Тори».

Коли я пишу тут, я говорю про Тору Facebook – теж свого роду Тору.

Тож я розглядаю можливість перекваліфікації — і подання заяви на визнання мене знавцем Тори.

Сподіваюся, ви будете отримувати хорошу зарплату на цій посаді.

Лол…

МАЄ

2),Талі Охайонє зЛеа Кеніг Столпер.

15 серпня Б-13:19

 

У фільмі — кохання Лії Кеніг — її цілковита любов до свого покійного чоловіка Цві Столпера протягом ювілейних років до його смерті та ще 25 років до цього дня, а також її повна любов до театру.

Фільм описує зустріч і прийняття Леа між її реальним світом і вигаданим світом, який вона пережила на сцені.

Наречена премії Ізраїлю, перша леді ізраїльського театру!!!

З вересня фільм буде транслюватися на каналі History {Yes and Hot}.

Прем’єра 23.09.2023 21:50 Субота Додаткові трансляції:

24.09.2023 03:04 Неділя

27.09.2023 18:45 середа

30.09.2023 12:25 субота

Стаття, опублікована перед показом фільму на Epic Art Film Festival 2013 у Тель-Авівському музеї

https://www.habama.co.il/Pages/Description.aspx?Subj=1…

Трейлер

https://www.youtube.com/watch?v=clwkVg4_qE0…

3)Бургер Choushi підтримка людей з обмеженими можливостями

2 у серпні B-17:50

 

Ви боїтеся ходити в громадські місця через проблему паркування?

Якщо у мене немає місця для паркування, придатного для мого ліфта, я не можу вийти з машини. Я не можу стрибнути, це єдиний вихід, який у мене є».

Значне збільшення кількості листків непрацездатності залишає справжніх інвалідів вдома

Паркувальні наклейки для інвалідів покликані допомогти тим, кому важко пересуватися, але коли їх роздають без компенсації, ті, хто їх справді потребує, залишаються без рішення. Люди з обмеженими можливостями говорять про напругу, яка супроводжує їх щоразу, коли вони виходять з дому, щодо проблеми паркування та хочуть зміни законодавства та його застосування.

перш за все джерело| Ішай Алмакайс

Стаття в першому коментарі >>

Посилання на статтю –https://www.makorrishon.co.il/news/yoman/648797/

4)Асаф Бенджамін

15 серпня Б-14:28.

 

Поділився з громадськістю

Чоловік іде дорогою сам, шукаючи людей, яких він може запитати, чи варто йому повернути ліворуч чи праворуч, щоб дістатися до села, до якого він намагається дістатися.

У тій місцевості, де ходить чоловік, є ще два села: село правдолюбів – людей, які завжди говорять правду, і інше село брехунів – людей, які завжди брешуть.

Чоловік випадково зустрічає людину, яку хоче запитати, чи варто йому повертати на своєму шляху праворуч чи ліворуч. Невідомо, чи належить людина, яку чоловік зустрічає на своєму шляху, до села правдомовців чи села брехунів.

Тож про що людина перед нами може запитати людину, яку він випадково зустріне, щоб знати, ліворуч чи праворуч їй повертати на своєму шляху?

Ну, він повинен запитати чоловіка, що, на його думку, на це запитання дадуть люди з іншого села (а не села, де він живе) – відповідь, яку ви отримаєте, завжди буде неправильною…

 

5)Асаф Бенджамін

14 серпня Б – 23:31.

 

Поділився з громадськістю

 

Людина відчуває сильний зубний біль і йде до стоматолога.

Стоматолог поліклініки запевняє: не переживай, я допоможу тобі забути зубний біль.

Пацієнт сидить на лікувальному кріслі в клініці:

Стоматолог починає голити голову пацієнта.

Пацієнт кричить лікарю: «Що ви робите? Я прийшла на стоматологічну роботу, а не в перукарню. »

Лікар відповідає пацієнту: «Будь ласка, наберіться терпіння. Ми в середині лікування. Не хвилюйтеся, після закінчення лікування ви зможете забути про зубний біль, як я і обіцяв».

Лікар закінчує голити голову хворого і починає капати на голову хворого киплячою олією.

Хворий кричить: «У мене болить голова!!! Що ти робиш, ти хочеш мене вбити? “.

Лікар робить висновок: ні. Я не намагаюся тебе вбити, я просто хочу допомогти тобі забути про зубний біль. Пообіцяв – і виконав. Тепер можна йти додому. »

 

6)

Асаф Бенджамін

14 серпня B-18:12

 

Поділився з громадськістю

 

Ми, Нова ізраїльська кліматична партія, хочемо раз і назавжди вирішити питання температури, погоди та опадів в Ізраїлі.

Ми обіцяємо:

1. Довгих святкових днів більше не буде. Вони не отримають від нас ліцензії і їх поява буде неможлива.

2. Ми гарантуємо кількість опадів, яка забезпечить усі потреби ізраїльської економіки.

3. Ми також не будемо підтверджувати наявність повені в країні.

4. Операторів повені заборонили.

5. Крім того, багато злочинців також оголошені поза законом.

6. Тих, хто порушить статті 4 і 5, відправлятимуть у спеціально призначені виправні колонії, де цілий рік буде температура 45 градусів – вас попередили!!

Тому ми попросимо вас піднятися на дахи будівель і будинків і проголосувати в небі, щоб вибрати нас!!

7)14 серпня Б-17:59

 

Поділився з громадськістю

Вибраному уряду, Кнесету та всім державним установам нашого королівства.

Ми, громадяни Ізраїлю, хочемо висловити рішучий протест проти сильної спеки. Ми готові прийняти 25 градусів, можливо, навіть 30 градусів, а за деяких обставин навіть піти на компроміс із 32 градусами – але 40 градусів протягом цілого тижня? Вам не здається, що ви переборщили??

Тому ми просимо вас вжити необхідних заходів для встановлення необхідних температур!! Де наші чудові служби безпеки? Чому вони не витримують трохи більш нормальних температур?

Кліматична безпека – одна з вимог роботи!!

Ви провалили місію – йдіть додому!!

Лол…

8)Асаф Бенджамін

14 серпня Б-17:15

 

Поділився з громадськістю

 

Багато клінік в області психологічного лікування отримують ліцензію на проведення «Махадрін лікування»:

Психологи-чоловіки лікуватимуть лише чоловіків, а психологи-жінки – лише клієнтів-жінок.

Крім того, у дні та час, відведені для лікування жінок, чоловіки не будуть допускатися до клінік, а у дні та час, відведені для лікування чоловіків, не будуть допускатися жінки. рівне відокремлення.

Жіночі організації висловлюють велике задоволення: «Як гарно. Ми маємо тут чудовий предмет для судочинства та публічної агітації».

«У нас тут буде шалений медійний шум – цілі дні, протягом яких радіо- та телеканали Держави Ізраїль говоритимуть лише про нашу тему. Як ми веселимося!!».

Лол…

 

9)Асаф Бенджамін

14 серпня В-11:52

 

Поділився з громадськістю

 

Останніми днями в Державі Ізраїль була сильна і нестерпна спека: ще вчора в Єрусалимі було понад 40 градусів за Цельсієм.

Але коли люди використовують різні засоби захисту від спеки, як-от кондиціонери, вони погіршують проблему, а коли проблема посилюється, для цього знадобляться ще кращі чи потужніші кондиціонери, що, у свою чергу, погіршить ситуацію. ситуації. посилюють шкоду, завдану навколишньому середовищу, і таким чином створюється порочне руйнівне коло, яке може призвести до вимирання людей із землі.

У мене вдома немає кондиціонера, тільки вентилятор.

І коротко: я пожертвую собою заради довкілля.

Я також багато буваю вдома і майже ніколи не виходжу на вулицю – і таким чином я певною мірою зменшую забруднення повітря, спричинене роботою двигуна автомобіля.

Я чув, наприклад, що деякі авіакомпанії в усьому світі дійшли висновку, що клієнти із зайвою вагою завантажуватимуть більше в літак і призведуть до збільшення споживання пального. Так у різних куточках світу склалася дивна практика, згідно з якою пасажири в літаку повинні зважуватися перед посадкою – і чим важчий пасажир, тим вище ціна квитка на літак, і навпаки : стрункі пасажири заплатять дорого. менше.

Тож вам доведеться сісти на дієту перед тим, як сісти в літак…

Лол…

 

10)Асаф Бенджамін

9 серпня В-16:44

 

Поділився з громадськістю

 

Пацієнт психіатричної палати прокидається вранці і каже медсестрам: «Мені наснилося, що я вбив усіх психіатрів світу».

Співробітники приголомшені: “Що вам наснилося? Хто вам дав право таке мріяти?? Нахабство!!!”

Пацієнт додає і каже: «Але ж я бачу, що всі лікарі ще живі. Ви думали щось робити?»

Команда медиків відповідає: «Ви скоро побачите, що ми з цим робимо. »

У кімнаті спрацьовує сигналізація, співробітники силою притискають пацієнта до ліжка і говорять один одному: «Зараз дамо йому хорошу дозу, він більше не встане». Наснилося, що вбив? психіатри? Побачимо, що він мріє зараз – наяву. »

 

11)Йорам Адрі

18 серпня Б-17:51

 

Шломо Філбер кидає бомбу та розкриває драматичного персонажа!!

«Більше десяти років Ізраїль продає «повітряні сили на заміну» — ракети класу «земля-земля» з точністю на відстані в десятки й сотні кілометрів багатьом країнам, які є недостатньо багатими або яким загрожує недостатня загроза. Ударна інфраструктура та цілі в тилу ворога.

І тільки швець ходить босоніж, сам Ізраїль цією альтернативою майже не користується і натомість запускає бойову авіацію. Мабуть, ніхто не хотів братися за потужне лобі ВПС.

Тепер пілоти змушують осіб, які приймають рішення, розглянути альтернативу принаймні деяким місіям, на які їх відправляли раніше. »

Після образливих висловлювань оманливих лівих вони прийшли недовго.

Філбер продовжив і відповів на ці божевільні запитання:

«Я бачу, що всі Ралбім і Каплан Каплан були надіслані відповідати на твіт відповідно до сторінки повідомлення: «Тепер ви також є експертом?»

Отже, за мить до того, як ви пустите слину по клавіатурі, рада директорів IAS, яка виробляє та продає такі ракети по всьому світу, домовилася дружно.

Так, я добре знаю предмет.

Почніть викидати слиз. »

І на це я кажу: браво пану Філберу, який говорить лише про факти, на відміну від оманливих лівих отруйників, які випускають безглузді гасла.

Поставте величезний лайк!!!

Натисніть Далі:  https://www.facebook.com/yoram.adri?mibextid=ZbWKwL

 

12)

активний

,Ровесник РотемаЯ почуваюся позитивно.

4 дні

 

19 вересня Психіатрична асоціація проводить трапезу Рош Ха-Шана для 60 дивовижних кандидатів на психічне здоров’я, і я досі не знайшов компанію, яка зробить пожертву для всіх них.

Приходь, допоможи мені принести їм трохи щастя в усій складності життя.

За останні два роки асоціація НПС організувала 17 соціальних заходів і я з волонтерами порадували тисячі людей з нульовим держбюджетом.

Я був би дуже вдячний за вашу допомогу в пожертвуванні чи ідентифікації власників бізнесу

  

13)Ярів Фішер

13 серпня В-12:51

 

Великий провал комплексу Nof Yam IAS записаний на ім’я Padlon!

Незліченні бочки з нітрогліцерином і вибухівкою поховані під покинутою територією промислового заводу Ноф Ям, і серйозні наслідки небезпеки очевидні на землі – вогонь, який поширився на десятки дунамів і досяг до 300 метрів від резиденції жителів Ноф Ям.

Що ще має статися, щоб Падалон прокинувся?!

Замість того, щоб бігти до урядових установ і виконувати справді важливу роботу, Падлон воліє кричати в ЗМІ та уникати будь-якої реальної практичної відповідальності, яка забезпечить безпеку жителів Герцлії.

Приєднуйтесь до мене та підтримайте мене в боротьбі за посаду мера Герцлії,

Тому що пора прокидатися.

У нас лише одна Герцлія!

 

14)Асаф Бенджамін

20 серпня о 00:41 ·

Поділився з громадськістю

Facebook вирішив заборонити мені надсилати чи отримувати повідомлення через програмне забезпечення Messenger — просто так і без причини.

Тому до подальшого повідомлення я не можу надсилати приватні повідомлення, а лише відкрито.

Незрозуміло, як довго триватимуть ці рекомендації.

Окрім повідомлення про саме блокування, Facebook нічого не пояснює.

Асаф Бенджамін.

Сьогодні вранці (неділя, 27 серпня 2023 р.) обмін повідомленнями знову працює належним чином.

Facebook, звичайно, нічого не оголошує – ви повинні “вгадати”, як довго триватиме проблема.

Я вважаю, що це неприйнятна поведінка – це доречно, щоб Facebook пояснював причину блокування, і якщо користувач Інтернету заслуговує на «покарання» та блокування, то доречно, щоб Facebook пояснював, чому та як триватиме блокування довгий час.

І, звісно, ​​нічого не станеться, якщо Facebook відійде від своєї політики і також почне реагувати на запити своїх клієнтів.

 

15)https://www.internationaldays.org/january

Веб-сайт «Міжнародні дні» – сайт, який збирає інформацію про міжнародні дні, що відзначаються протягом року: «Міжнародний день рідної мови», Міжнародний жіночий день, «Міжнародний день кави» тощо.

 

16) Вирішено створити «міжнародний екологічний суд», у якому будуть переслідуватися люди, компанії чи організації, а також керівники держав, які завдали шкоди якості навколишнього середовища в минулому: заводи, які скидали токсичні стоки в річки, моря або струмки, особа, яка зрубала дерево без поважних причин, люди, які займалися полюванням, незаконне життя, нездатність оперативно впоратися з випадками розливу нафти або погане обслуговування об’єктів, де зберігається нафта чи ядерна зброя, тощо.

Суд використовував системи стеження Google, щоб знайти потенційних злочинців по всьому світу та притягнути їх до відповідальності.

Скільки ізраїльтян постане перед таким судом?

У всіх випадках підсудних, яких визнають винними, відправлятимуть до мережі екологічних в’язниць, які будуть створені спеціально для цього.

Як виглядатиме чи працюватиме екологічна в’язниця? У когось є ідея?

 

17) Як відомо, після Джорджія Мелоні була обрана прем’єр-міністром Італії майже рік тому, вона прийняла закон, згідно з яким офіційні документи в державних установах Італії повинні використовуватися тільки італійською мовою (мабуть, донедавна все частіше використовували англійську, а не італійську).

Я чув, що згідно з цим законом, прийнятим в Італії, кожен, хто його порушить, буде оштрафований на 100 000 євро.

Чи приймуть подібний закон в Ізраїлі щодо івриту?

І якщо так, то які будуть статті закону і який розмір штрафу буде накладено на тих, хто використовує іноземну мову в міністерських документах? А що будуть робити нові іммігранти, які ще не знають івриту, чи інші групи населення, такі як іноземні робітники, багато з яких також не знають івриту? Або вони вирішать, як і в багатьох інших випадках в Ізраїлі, поводитись ненажерливо й неуважно і таким чином спровокувати численні насильницькі інциденти з населенням, яке просто не вміє користуватися івритом?

Я не здивуюся, якби Держава Ізраїль вибрала таку поведінку – як ми знаємо, жадібність і відсутність уважності характеризують поведінку урядових міністерств у багатьох сферах…

18) Запроваджено нові правила, які забороняють демонстрації перед будинками обраних посадовців (членів Кнесету, міністрів і прем’єр-міністра).

Так, було вирішено, що під час прогулянки в оселі народного обранця:

1. Не кричи.

2. говорити заборонено.

3. Без свисту.

4. Забороняється використовувати підсилювачі звуку – динаміки, сирени тощо.

5. Ніяких розмахуючих знаків.

6. Заборонено бурмотіти слова протесту.

7. Ізраїльська поліція уважно стежитиме за рухами губ перехожих у цих місцях. Ті, хто демонструє нетипові рухи губ, будуть негайно видалені з приміщення.

Ох, і як ми забули: при проході дихати фактично не можна.

Дихання спричиняє рух повітря – що дуже заважає священній роботі обранців та їхній здатності правильно формулювати міркування на благо Батьківщини!!

Лол…

 

19)Директор банку крові в Ізраїлі божеволіє і вирішує нові критерії для проведення аналізів крові в Ізраїлі:

Окремі аналізи для тих, хто має червону кров, і тих, хто має синю кров.

Населення в цілому буде визначено як люди з червоною кров’ю та матиме право лише на базовий аналіз крові без більш поглиблених тестів, призначених для визначення рівня певної речовини в крові, тесту на виявлення певного захворювання і т.д.

У рамках нового регламенту було вирішено:

1. Люди з червоною кров’ю, в розумінні закону, матимуть можливість і надалі проходити обстеження в діючих медичних структурах – клініках медичного страхування та державних лікарнях.

2. Для блакитнокровних людей будуть створені медичні центри, а будь-який громадський транспорт, автобуси та таксі не будуть доїжджати до цих місць. Власники транспортних засобів громадського транспорту, які вирішать їздити в ці місця, незважаючи на заборону, будуть відправлені на все життя до мережі в’язниць, які будуть створені спеціально для цієї мети, і будуть визначені як такі, що не можуть пройти перевірку, тобто сказати: вони більше не зможуть взяти кров.

3. На вході до об’єктів, призначених для людей блакитної крові, здійснюватиметься жорсткий контроль, який пропускатимуть лише за наявності відповідного дозволу. Перевірка всіх бажаючих потрапити до цих закладів триватиме одну годину 32 хвилини 21 секунду 541 мілісекунду. Охоронці цих медичних установ, які перевищили цей термін перевірки, також будуть направлені до пенітенціарних установ, зазначених у статті 2.

4. Сертифікат блакитної крові буде видаватися лише високопоставленим політикам (прем’єр-міністру, міністрам і членам Кнесету) або керівникам вищої ланки, чия зарплата становить 200 000 шекелів або більше на місяць.

5. Час від часу в ЗМІ буде публікуватися впорядкований список людей блакитної крові.

6. Демонстрації перед будинками блакитних кровей будуть повністю заборонені, а кожен, хто демонструватиме перед ними, буде підданий смертній карі.

Що ж, я простий громадянин, який не займає жодної керівної посади, і я заробляю менше ніж 200 000 нових шекелів на місяць. Точніше: є допомога по інвалідності від Національного інституту страхування в розмірі 3591 шекелів на місяць.

Тому я, ймовірно, не зможу пройти обстеження під час медичних оглядів, які будуть доступні лише людям з блакитною кров’ю.

Я постараюся взяти це до уваги і не викликати аномалії в моїй крові…

ха-ха-ха…

 

20)новітні знання Yedioth Ahronoth

8 вересня 2022 року

 

Тобі пора визнати: ти зазнав невдачі.

Манар Хаджай та її 14-річну дочку Хадеру застрелили під їхнім житловим будинком, коли вони розвантажували машину після покупок у супермаркеті. Міріам, сестра-близнюк Хадери, побачила, як її матір і сестра стріляли в упор, і втекла, а вбивця вистрелив їй у ногу.

Ще одна дівчина, яка миттєво втратила всю сім’ю і все життя буде змушена носити перед очима образ своєї сестри та матері, що спливають кров’ю. Міріам не змогла вчора супроводжувати свою матір і сестру-близнючку на похорон. Вона не мала можливості попрощатися з ними, вихваляти їх, оплакувати їхні могили.

Поліція та Міністерство внутрішньої безпеки кажуть, що докладаються зусилля для викорінення злочинності в арабському суспільстві. Але після кривавих тижнів тут – злочинців, яких відправили знищити матір та її двох доньок, журналіста, убитого через його роботу, матір, застрелену в упор, тримаючи на руках свою маленьку дівчинку, – очевидно, що громадяни необережні.

Це сталося під час вашої служби. Подивіться своїми очима на слід розбитих сімей, які мовчать перед лицем втрати, подивіться на всіх тих, хто живе в страху та жаху, і визнайте, що вам не вдалося зберегти наші вулиці в безпеці.

Фото: Tal Shahar Hadar Gil-ad Для повної хроніки  https://bit.ly/3B3aLJg

 

21)активний

Асаф Бенджамін Професійний WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock тощо

13 годин

 

має: “Професійний WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock тощо“.

Тема: Мета-опис на сайті WordPress.

Шановна пані/пане..

Я володію сайтом site disability55.com, створеним на wordpress.org

Це багатомовний сайт на 67 мовах: узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська. . , голландська, угорська, хінді, в’єтнамська, таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька , іспанська, сербська, іврит, арабська, пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

На моєму сайті встановлено плагін Yoast, і, як ви знаєте, за допомогою цього плагіна ви можете писати мета-опис для кожної публікації в блозі.

Я шукаю спосіб зробити так, щоб опис теми автоматично адаптувався до мови, якою написана публікація, наприклад:

1. метаопис буде таким:

בלוג שעוסק בנושאים הקשורים לנכות, ציבור הנכים ומאבק הנכים בישראל

Коли повідомлення на івриті

2. опис теми буде таким:

A blog that deals with issues related to disability, the disabled community and the struggle of the disabled in Israel

Коли повідомлення англійською мовою

3. опис теми буде таким:

ආබාධිත ප්‍රජාව, ආබාධිත ප්‍රජාව සහ ඊශ්‍රායලයේ ආබාධිතයන්ගේ අරගලය සම්බන්ධ ගැටළු සමඟ කටයුතු කර නබ්ලොග් අඩවියකි

 

Коли повідомлення сингальською мовою

(Я не знаю сингальської – я використовував Google Translate, щоб написати опис)

тощо’.

Як автоматично налаштувати мову опису теми на мову публікації?

Зазначу, що для визначення багатомовного сайту, на якому я пишу, я використовую додатокspolylang і: loco переклад.

З повагою

Ассаф Беньямін,

115 Costa Rica Street,

ля-бемоль 4 вхід,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному будинку через домагання та безадресну скаргу в ізраїльську поліцію.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1. Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2. Посилання на мій сайт:   https://www.disability55.com

3. Мої електронні адреси: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

 

22) Нижче наведено повідомлення, яке я написав на сторінці Facebook Шуферсал мережі

Сьогодні, четвер, 7 вересня 2023 р.:

Я все ще чекаю відправлення – а коли дзвоню вам за номером 972-1-800-56-56-56, щоб дізнатися, що з відправленням, ніхто не відповідає!! а також в WhatsApp не відповідаєш На сайті пишеш що доставка прибуде о 23:19 – тобто: після 23 години!!! Запізнення на 4 години – з звичайною доставкою по місту – просто хамство!!! У чому ваша проблема з дотриманням того, що з вами домовлено?? Мені просто набридло!!! Асаф Бенджамін.

 

Асаф Бенджамін

Привіт Шуферсал: я все ще чекаю на доставку!! Нагадуємо – Ви мали прибути вже о 19:00 – вже більше ніж на 3 години запізнення!!! У мене є інші справи в житті, ніж чекати тебе!!! О 21:33 мені зателефонувала ваша представниця – дзвінок з номера 972-3-9481077 – і під час розмови з нею мені повідомили, що ви приїдете протягом години!! То чому ти не приходиш?? Для чого??? Мені просто набридло!!!

Ассаф Беньяміні.

. пост Scriptum. Нагадую, мій номер телефону: 972-58-6784040. А номер замовлення: 07974044.

G. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав у четвер, 24 серпня 2023 року, до служби технічної підтримки Facebook:

У своєму обліковому записі Facebook я не можу надсилати повідомлення за допомогою програмного забезпечення для обміну повідомленнями.

Я хотів би пояснити, що у своєму обліковому записі Facebook я не пишу образ, ненависті, погроз, наклепів чи ненависті чи будь-яких образ, які могли б справді виправдати таке покарання.

Тому я знову прошу дозволити мені надсилати повідомлення за допомогою програмного забезпечення Messenger.

Я також хотів би знати, чому ви не відповідаєте на мої повідомлення

З повагою

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. 1) Посилання на мій акаунт у Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

2) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

H. Нижче наведено моє листування в WhatsApp зі співробітником «Facebook Ізраїль»:

 

23.8.2023, 18:42 – Повідомлення та дзвінки мають наскрізне шифрування. будь-кому за межами цього чату, навіть у WhatsApp, їх неможливо читати та слухати. Натисніть, щоб дізнатися більше.

23.8.2023, 18:41 – Ассаф Беньяміні: Допоможіть

23.8.2023, 18:42 – Ассаф Беньяміні: ‏IMG-20230823-WA0000.jpg (прикріплений файл)

Вітання пані Рінат Фрідман:

Тема: збій в роботі служби обміну повідомленнями.

Шановна пані.

Кілька днів тому я отримав повідомлення у своєму обліковому записі Facebook, у якому повідомлялося, що я не можу надсилати повідомлення за допомогою програмного забезпечення для обміну повідомленнями.

Я хотів би пояснити, що у своєму обліковому записі Facebook я не пишу образ, ненависті, погроз, наклепів чи ненависті чи будь-яких образ, які могли б справді виправдати таке покарання.

Що робити? Як таке можна вирішити?

З повагою

Ассаф Беньяміні.

 

пост Scriptum. 1) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

 

2) Посилання на мій профіль у Facebook:

https://www.facebook.com/people/%D7%90%D7%A1%D7%A3-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0% D7%99/pfbid0zpW6rYgrdRQfTEuLYDBah3KoarUAmda3GuoNjJmnRte36wxpVYeqLN7VTvoHm71yl/

3) Мій обліковий запис Facebook пов’язано з електронною адресою: [email protected]

4) Мої додаткові адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected]

або: assaf1972 54@yahoo.co.il або: [email protected] або: [email protected]

5) Я додаю скріншот проблеми (я позначив червоне коло навколо повідомлення про помилку).

23.08.2023, 18:42 -+972 50-887-9300: Доброго дня, я не співробітник Facebook. Рекомендую звернутися до онлайн-довідкового центру

23.08.2023, 18:43 -+972 50-887-9300: https://he-il.facebook.com/help

23.8.2023, 18:51 – assaf benyamini: Як відомо, в центрі допомоги кандидатам ніхто не відповідає і не допомагає. Якби можна було отримати відповідь у довідковому центрі Facebook, я б не зв’язувався з вами. Ви вдаєте, що не працюєте у Facebook? Що ж, ваше ім’я є в списку співробітників. Ви точно працюєте в компанії. Тому я знову запитую, як отримати відповідь – і чому ніхто у Facebook не відповідає мені. Це погана поведінка.

23.8.2023, 19:06 -+972 50-887-9300: Я не працюю і сайт, про який ви говорите, не є сайтом Facebook

24.8.2023, 11:37 – Ассаф Беньяміні: Як це можливо? Ваше ім’я та номер WhatsApp, які я зараз пишу, щоб вони з’явилися в списку співробітників Facebook Israel.

Я просто не розумію, чому ви блокуєте людей так ні за що і без будь-якої причини чи обґрунтування, ви не вказуєте і не пояснюєте причину блокування, а також не даєте людям можливість зв’язатися з вами та отримати відповідь .

Facebook має більш ніж достатньо ресурсів, щоб надавати трохи більш розумні послуги.

Ваше зневажливе ставлення не має абсолютно ніякого значення.

 

I. Ось моє листування з асоціацією «Access Israel»:

  

Кому: Ізраїльська асоціація доступності.

  

У мене вдома зламалася мікрохвильова піч. Я шукаю компанію, в якій я можу придбати новий пристрій, а також отримати допомогу в тому, щоб витягти старий пристрій з місця, де він знаходиться в моїй квартирі, щоб поставити на його місце новий – дії, які я не можу виконати через моя фізична вада. Чи знаєте ви якісь компанії з них. Чи можна скористатися такою послугою? Я хочу зазначити, що я знаю, що ви не продаєте мікрохвильову техніку.

Вітаю,

Ассаф Беньяміні,

вул. Коста-Ріка, 115,

під’їзд А-квартира 4, Кір’ят Менахем,

 

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному будинку через домагання та безадресну скаргу в ізраїльську поліцію. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Розміри старого пристрою, який зараз є у мене вдома: довжина – 31 см. ширина-46см. Висота-27 см.2) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

3) Мої електронні адреси: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

Я був би вдячний, якщо б ви могли переслати мій запит іншим співробітникам Ізраїльської асоціації доступності, які можуть знати, як мені допомогти.

Проблема полягає в тому, що через мою фізичну інвалідність я не можу підняти новий мікрохвильовий прилад, який я збираюся придбати, з підлоги на прилавок – те, що я не можу зробити через свою фізичну ваду.

Я розумію, що у вас немає списку дилерів, які продають мікрохвильові печі.

Питання в тому, що робити: що робити інваліду в такій ситуації.

Я живу одна, і поруч зі мною немає нікого, хто міг би мені допомогти.

Я так розумію, що ви особисто не знаєте, як допомогти – можливо, знають інші працівники асоціації. З повагою, Асаф Біньяміні.


 

 Приховати оригінальний допис

  

Середа, 30 серпня 2023 р. о 13:01:44 GMT+3, Моран Фрідман<[email protected]> Автор:

Я це помітив і допоміг вам, чим міг.

  

У нас немає списку постачальників мікрохвильових печей.

З повагою

Моран Фрідман

Спадок доступності послуг

Відділ консалтингу з питань доступності

Ізраїльська асоціація доступності (AR)

Сприяти доступності до автономії та інтеграції людей з обмеженими можливостями

  

Моб.: 972-50-7788416

  

Доповнення до кращого для Ізраїльської асоціації доступності

______________________________

Автор: Ассаф Біньяміні <[email protected]>

Надіслано: середа, 30 серпня 2023 р., 13:00:26.

Кому: Моран Фрідман <[email protected]>

Тема: Re: Мої листи до Ізраїльської асоціації доступності.

У Моран Шалом:

Не знаю, чи справді ви звернули увагу на зміст моєї заявки.

Окрім демонтажу старого виробу, мені також потрібна допомога в тому, щоб доставити електроприлад, який я збираюся придбати, у визначене місце в моєму домі, щоб почати ним користуватися – чого я не можу зробити сам через мою фізичну інвалідність.

Я переконаний у цьому, тому що Ізраїльська асоціація доступності має інформацію про те, як можна допомогти такому інваліду, як я, у описаній мною ситуації.

Ізраїльська асоціація доступності працює над тим, щоб зробити різні послуги доступними для людей з обмеженими можливостями.

Це послуга, до якої я не можу отримати доступ через мою фізичну ваду.

Тому мені було б цікаво дізнатися, хто може допомогти в такій ситуації.

З повагою

Асаф Бенджамін.

  

Середа, 30 серпня 2023 р. о 12:43:18 GMT+3, Моран Фрідман<[email protected]> Автор:

  

Асаф Шалом.

Це не сфера діяльності асоціації.

  

Однак, наскільки мені відомо, кожен, хто перевозить великий електричний виріб, зобов’язаний зняти подібний виріб під час транспортування, вам просто потрібно узгодити це заздалегідь.

З повагою

  

Моран Фрідман

Спадок доступності послуг

Відділ консалтингу з питань доступності

Смерть доступності Ізраїль (AR)

  

Сприяти доступності до автономії та інтеграції людей з обмеженими можливостями

  

Моб.: 972-50-7788416

  

Доповнення до кращого для Ізраїльської асоціації доступності

 

 ________________________________

Автор: Ассаф Біньяміні <[email protected]>

Надіслано: середа, 30 серпня 2023 р. 12:40:19

Кому: Луїза Бургос <[email protected]>

 Копія: Дар’я Будняцька <[email protected]>

Тема: Мої листи до Ізраїльської асоціації доступності.

Ви можете попросити того, хто принесе вам мікрохвильову піч, поставити її там, де ви хочете.

В асоціації немає нікого, хто дасть вам відповідь, крім цього.

 

З повагою

Служба доступності спадщини Moran Friedman

Відділ консалтингу з питань доступності

Ізраїльська асоціація доступності (AR)

Сприяти доступності до автономії та інтеграції людей з обмеженими можливостями

 

мобільний:972-50-7788416.

зробити коло на краще для доступності Асоціації Ізраїлю

 Моран Фрідман

 У середу, 30 серпня, о 13.16 год.

Але в чому ваша проблема пересилати мою заявку іншим людям в асоціації?

Я зрозумів, що ти нічим не можеш допомогти – можливо, інші люди з тобою можуть.

  

Привіт Моран:

Я бачу, що навіть найелементарніше прохання передати справу іншим людям в асоціації залишається без відповіді – просто так і без причини.

Я опублікую листування між нами.

Ви не можете просто вирішувати погано поводитися з людьми, які звертаються до вашої асоціації.

до твого відома.

З повагою

Ассаф Беньяміні.

 

Приховати оригінальний допис

 

Середа, 30 серпня 2023 р., о 13:31:24 GMT+3, Моран Фрідман<[email protected]> Автор:

 

Я дав вам саме ті відповіді, які ви просили – будь-який постачальник може надати вам потрібну послугу, але ви повинні будете її запитати. У мене немає причин пересилати ваш запит іншим людям.

Якщо спроба допомогти вам поза професійними вимогами сприймається вами як зухвалість, я приношу вибачення і запрошую до публікації. Сподіваюся, ви також опублікуєте це

Безумовно, я опублікую повідомлення повністю.

Всупереч тому, що ви тут пишете, ви насправді не намагаєтеся допомогти.

Ти пишеш мені агресивні та злі відповіді – і я не розумію чому. Ти мене не знаєш.

Зрештою, яка різниця, якщо я звернуся до інших людей в асоціації? Це не вимагає нічого або будь-яких зусиль з вашого боку!! Чому ви продовжуєте наполягати на тому, щоб цього не робити? Для чого???

Саме цю нахабність я намагаюся висвітлити.

Я скаржуся не на те, що ви не можете мені допомогти — повірте, я дуже добре розумію.

Скарга на зухвалість пов’язана з упертою відмовою зрозуміти інші елементи асоціації, які насправді могли б вам допомогти – дія, яка займе у вас щонайбільше кілька хвилин – а можливо, і набагато менше.

Прикро, що ви так ставитеся до тих, хто до вас звертається.

З повагою

Ассаф Беньяміні.

 

З повагою

Доктор Моран Фрідман (MD)

Спадщина доступних послуг

Відділ консалтингу з питань доступності

Ізраїльська асоціація доступності (AR)

 

Сприяти доступності до автономії та інтеграції людей з обмеженими можливостями

 

Телефон: 972-50-7788416 (тільки SMS, дякую)

 

У середу, 30 серпня 2023 року о 1:59:25 GMT+3, Моран Фрідман < [email protected] > написав:

  

  

Асаф.

Перечитайте те, що я написав.

Будь-яке місце, де ви вирішите придбати мікрохвильову піч з доставкою, має поставити мікрохвильову піч там, де ви захочете, а не на підлозі. Їм також доведеться спорожнити стару мікрохвильовку під час транспортування.

Я пропоную вам запитати це заздалегідь, під час замовлення. Але ви не повинні замовляти в конкретному місці, а в будь-якому місці, яке пропонує товар, який вас цікавить, за справедливою ціною.

Незважаючи на те, що ти, здається, намагаєшся мені погрожувати, я не серджуся. Я відповів на твоє запитання. Немає причин продовжувати запитувати мене чи інших членів асоціації.

З успіхом.

З повагою

Доктор Моран Фрідман (MD)

Спадщина доступних послуг

Відділ консалтингу з питань доступності

Ізраїльська асоціація доступності (AR)

  

Сприяти доступності до автономії та інтеграції людей з обмеженими можливостями

У середу, 30 серпня, о 14:11.

Я досі не розумію цієї заплутаної відмови не контактувати з іншими людьми в асоціації, які, можливо, могли б нам допомогти.

На відміну від того, що ви тут пишете, компанії, які продають мікрохвильову техніку, сьогодні фактично зобов’язані викинути стару техніку через законодавство в цій сфері – однак вони ставлять мікрохвильову піч на землю і не допомагають доставити її у відповідне місце. в квартирі. Кожен раз, коли я замовляв мікрохвильову техніку на увазі, але вони завжди ставлять прилад на підлогу і категорично відмовляються допомогти поставити його на прилавок – навіть якщо їм пропонують за це додатково.

Це якраз і є проблемним моментом. Наскільки вам відомо, законодавства чи нормативних актів у цій сфері немає.

Я досі не можу зрозуміти, чому вам так проблематично контактувати з іншими людьми в асоціації. Звідки ви знаєте, що вони також не матимуть рішення? Можливо, хтось із них знає те, чого не знаєш ти? Ви навіть думали про таку можливість?

 

J. Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав на факультети арабських та ісламських досліджень кількох університетів і коледжів Держави Ізраїль:

має:

 

Як відомо, у багатьох країнах арабського та ісламського світу прийнято виносити покарання у вигляді ампутації засуджених за майнові злочини, крадіжки чи крадіжки.

 

Чи знаєте ви про веб-сайт будь-якою мовою, на якому зібрано особисті історії всіх підсудних в арабських чи мусульманських країнах, які зазнали ампутації кінцівок після майнового злочину, за який вони були засуджені?

 

Хочу підкреслити, що я не сходознавець і не маю жодного відношення до арабського чи ісламського світу.

Це питання, про яке я думав, і більше нічого.

З повагою

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. Мій сайт: https://disability55.com/

K. Нижче наведено повідомлення, яке я надсилаю в різні місця:

МАЄ:

Тема: Догляд за педикюром.

Шановні пані/панове.

Мене цікавить догляд за педикюром в домашніх умовах. Мені дуже важко ходити в педикюрні салони через мою фізичну ваду.

Крім того, оскільки я не хворий на цукровий діабет, я не маю права на ці процедури в рамках субсидованої системи медичного страхування в Ізраїлі.

Чи можете ви запропонувати лікування? І якщо так, то за які фінансові витрати?

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

ля-бемоль 4 вхід,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у секретному будинку через домагання та безадресну скаргу в ізраїльську поліцію.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]  або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

L. Ось 2 ідеї соціальних медіа, які я подумав:

 

1) Соціальна мережа під назвою «Жіноча кандидатура» – мережа, орієнтована на жінок, які раніше обіймали ті чи інші політичні чи громадські посади, або жінок, які мають намір балотуватися на політичні чи громадські посади в майбутньому.

У цій мережі жінки зможуть проконсультуватися з різних питань, пов’язаних із їхньою політичною кар’єрою.

 

2) Соціальна мережа під назвою «Дім і історія» — соціальна мережа, де користувачі можуть ділитися контентом, пов’язаним із їхнім будинком чи місцем проживання, у вигляді текстів, фотографій, відео або будь-яким іншим способом на вибір користувачів.

М. Мої посилання:

 

1) icanlocalize.com-Мої послуги перекладу 

2) phantombuster.com-генератор потенційних клієнтів

3) Голос переживає годування в Ізраїлі

4) проект “Притулок Незалежності”

5) Рух «Центри соціальної справедливості в Ізраїлі»

6) linkvertise.com-отримувати плату за обмін посиланнями

7) antflights.com – міжнародний сайт, за яким варто стежити Інші літні шлюби та ефірне парування космічних мурах світу

8) Listennotes.com-Engine Пошук подкастів

 

Print Friendly, PDF & Email