Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Основи законодавства. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Основи законодавства.

до:

Тема: питання законодавства.

Шановні пані/панове.

Як відомо, в Державі Ізраїль, як і в багатьох інших місцях, є багато груп населення, яким важко виживати та які перебувають у скрутному фінансовому становищі, наприклад люди похилого віку чи інваліди.

У мене є питання, чи може врегулювання питання в рамках комплексного основного закону призвести до покращення ситуації. Я маю на увазі прийняття «Основного закону про соціальні права», про який, як ви знаєте, роками згадувалося також у різних ЗМІ.

Я ставлю питання щодо цього закону як людина, яка брала участь у боротьбі інвалідів в Ізраїлі з 2007 року, і мені було б цікаво дізнатися вашу думку з цього приводу.

З повагою,

Асаф Бенджамін.

A. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав журналісту Keren Neubach. На жаль, останній не відповів на мій запит.

 

—– Переслане повідомлення —–

Автор:Ассаф Бенджамін < [email protected] >

до: [email protected] < [email protected] >

Надіслано:Середа, 7 вересня 2022 р., 11:21:07 PMGMT+3

Тема:Мої листи до пані Карен Нойбах.

 

Вітання пані Керен Нойбах:

Тема: Проблема моніторингу наркотиків.

Шановна мадам.

Я, Асаф Біньяміні, 49 років, живу в притулку для людей з вадами психічного розвитку асоціації «Reot» в Єрусалимі – в рамках житла для людей з вадами психічного розвитку в громаді, яка керує реабілітаційним кошиком від імені Міністерства охорони здоров’я. .

Я приймаю психіатричні ліки – і в останні роки виникла нестерпна реальність, в якій психіатри в центрах психічного здоров’я перестали контролювати психіатричні ліки (я знаю, що це прозвучить абсурдно – але, на жаль, це реальність, з якою я стикаюся знову і знову) . Але оскільки я живу на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від НСЗУ, – ходити до лікарів приватно для мене неможливо.

Але сьогодні іншої альтернативи немає, тому що навіть психіатри в психіатричних стаціонарах для мене вже не адреса з двох причин:

1) Проблемний підхід до лікування – щоразу, коли ви прибуваєте на станцію, до психічно ушкоджених автоматично ставляться як до людей, які також є психічно неповноцінними – те, що призводить до повної відсутності слухання з боку лікарів. З того моменту, як я прибув на станцію, лікарі виходили з передумови, що вони точно знатимуть, які у мене проблеми, не знайомлячись зі мною навіть поверхово чи мінімально. Це знову і знову призводило до того, що до мене застосовували неправильні практики лікування, а також до моєї нездатності співпрацювати зі зневажливим ставленням, яке прийшло з цим. І більше того: навіть у тих випадках, коли персонал клініки або лікарі мене знали, лікування все одно не змінювалося – що унеможливлювало будь-яку можливість лікувати чи допомагати та нескінченні сутички з персоналом, який нібито ” Я б залишив таке ж «відстеження», нібито для того, щоб запобігти собі подальшу шкоду і непотрібні душевні муки під виглядом «допомоги» або «лікування». Я знаю, що це узагальнення, але що поробиш, це реальність. Я б залишив таке ж «відстеження», нібито для того, щоб запобігти собі подальшу шкоду і непотрібні душевні муки під виглядом «допомоги» або «лікування». Я знаю, що це узагальнення, але що поробиш, це реальність.

2) Стан фізичного здоров’я – на початку 1998 року зі мною стався нещасний випадок у готелі «Ларом» в Єрусалимі, де я працював у той час близько трьох місяців у рамках проекту організації «Алвін Ізраїль» – і відтоді я розробив низку фізичних проблем, жодну з яких Національний інститут страхування не визнає. Крім того, наразі немає жодної іншої організації чи державного органу, який би визнав цю шкоду.

Після того нещасного випадку мій стан повільно, але безперервно й постійно погіршувався — і сьогодні я досяг такого стану, коли навіть фізично дістатися до психіатричних станцій стає для мене дедалі складнішим і проблематичнішим.

Загальна медична страхова каса, членом якої я є, а також Міністерство охорони здоров’я стверджували, що у них немає вирішення цієї ситуації і що вони не мають психіатричної служби, яка б працювала вдома.

 

В останні місяці я намагався знайти вихід дещо іншим шляхом: звернувшись до фармаколога. Але виявилося, що фармаколог, якого я відвідав, міг допомогти лише частково, і оскільки він не психіатр, він не міг допомогти мені розібратися з психіатричними препаратами, які я приймаю.

Більше того: мені стало зрозуміло, що через невелику кількість лікарів, які займаються цією сферою (для ілюстрації: у всій мегаполісі Єрусалимі та його околицях є лише 2 лікарі в цій галузі – лікар у своїй клініці я відвідав державну медицину та іншого лікаря, з яким можна зв’язатися приватно, коли кожне відвідування коштує кілька сотень шекелів, які не є, я маю всі можливості їх заплатити, і я не знаю, чи вона також робить це вдома – і зі зрозумілих причин я не пишу тут ні прізвищ цих лікарів, ні назв медичних закладів, де вони працюють) – тому фармакологічний моніторинг неможливий в сучасних реаліях. Як ви знаєте, у фармакології також є підгалузь, яка називається психіатрична фармакологія,

 

І підсумовуючи: ці обставини заводять людину в моїй ситуації, яка потребує послуг психіатра, який працює вдома, в повний глухий кут – і, незважаючи на нагальну потребу контролювати ліки, які я приймаю, мені наразі нічого не пропонують. розумне рішення.

Маю зазначити, що в психіатричному закладі дійсно є психіатр, але вони вперто відмовляються дозволяти їй залишатися в моєму домі, що могло б вирішити проблему принаймні тимчасово. Цю відмову було дано просто так і без будь-якої причини – і в знак повної байдужості до мого стану і до того факту, що відсутність подальшого лікування може навіть загрожувати моєму життю.

У будь-якому випадку я шукаю рішення. У вас є ідея рішення, яке ще можна знайти в цій ситуації?

Зазначу, що я знаю, що ви журналіст, а не лікар, тому я не прошу у вас медичних рекомендацій. Це бюрократична складність, яка не дозволяє мені отримати необхідне лікування – і, можливо, у вас буде можливість допомогти в цьому питанні. Я також буду готовий вийти в ефір, якщо це буде потрібно.

Я хотів би зазначити, що я пишу ці речі як людина, яка слухає багато програм, які ви ведете, а також дуже ціную вашу громадську та медійну діяльність щодо питань психічного здоров’я. Я прослухав багато статей, які ви підготували на цю тему, і оскільки всі державні міністерства не пропонують мені рішення та не роблять нічого, окрім того, як переводять мене з одного на інший, то хто знає, можливо, ваше втручання допоможе в цьому справа, яка застрягла багато місяців.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected]

та: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

3) Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. та: 972-2-6428351.

Електронна адреса хостелу:

[email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, яка працює домробітницею в моїй квартирі: п.

Сара Стора-972-55-6693370.

4) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

«Clalit Health Services» – клініка «HATAYELET»,

вулиця Данила Яновського 6,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

Телефон кабінетів клініки: 972-2-6738558.

Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

B. Нижче моє листування з групою Facebook:

алебарди, помічники та професія моїх людей для семінарів, ретритів, фестивалів та заходів“.

Команда адміністраторів відхилила ваш допис у групі «Помічники, помічники та професіонали для семінарів, ретритів, фестивалів та заходів».

3 години тому

assaf benyamini зібрав помічників, помічників та професіоналів для семінарів, ретритів, фестивалів та заходів

7 вересня о 22:43 ·

Кому: «Помічники, помічники та професіонали для майстерень, ретрітів, фестивалів та заходів».

Тема: записи лекцій.

Шановні пані/панове..

Я веду багатомовний блог https://disability5.comяка займається питаннями хвороби та інвалідності.

Блог побудовано в системі wordpress.org – і зберігається на серверах servers24.co.il

Я шукаю веб-сайт, де можна знайти записи лекцій, які можна використовувати без проблем з авторським правом (подібний, наприклад, до веб-сайту Google Scholar у розділі статей).

Ви знаєте такий сервіс?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

зворотній зв’язок

Не стосується групи

C. Нижче наведено 2 повідомлення, які я залишив на сторінці у Facebook журналістки Есті Перес Бен-Амі:

1)Асаф Бенджамін

Вітання пані Есті Перес Бен-Амі: я слухаю радіо ток-шоу щодня

בחצי היוםПід час подорожі Едіт знепритомніла та перенесла інсульт. Його місце зайняв Вільсон. Хоча вона, як уже згадувалося, не була обрана в жодному демократичному процесі між 1919 і 1920 роками – зрештою, протягом цього періоду вона була президентом для всіх намірів і цілей – поки що єдина жінка-президент в історії Америки. З повагою, Асаф Біньяміні.

2)Асаф Бенджамін

Додаю відповідний запис з Вікіпедії:https://he.wikipedia.org/…/%D7%90%D7%93%D7%99%D7%AA_%D7…

(запис на івриті (עברית-моя перша мова), але я впевнений, що його можна знайти майже будь-якою мовою)

D. Нижче лист, який я надіслав до “біполярного – що цікавить тих, хто має розлади настрою – депресія, тривога та маніакальна депресія”.

 

Асаф Бенджамін< [email protected] >

до:

[email protected]

Понеділок, 12 вересня, о 16:18

Кому: “Біполярний розлад – що цікавить тих, хто має розлади настрою – депресія, тривога та маніакальна депресія”.

Тема: Проблема моніторингу наркотиків.

Шановні пані/панове.

Я, Асаф Біньяміні, 49 років, живу в притулку для людей з вадами психічного розвитку асоціації «Reot» в Єрусалимі – в рамках житла для людей з вадами психічного розвитку в громаді, яка керує реабілітаційним кошиком від імені Міністерства охорони здоров’я. .

Я приймаю психіатричні ліки – і в останні роки виникла нестерпна реальність, в якій психіатри в центрах психічного здоров’я перестали контролювати психіатричні ліки (я знаю, що це прозвучить абсурдно – але, на жаль, це реальність, з якою я стикаюся знову і знову) . Але оскільки я живу на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від НСЗУ, – ходити до лікарів приватно для мене неможливо.

Але сьогодні іншої альтернативи немає, тому що навіть психіатри в психіатричних стаціонарах для мене вже не адреса з двох причин:

1) Проблемний підхід до лікування – щоразу, коли ви прибуваєте на станцію, до психічно ушкоджених автоматично ставляться як до людей, які також є психічно неповноцінними – те, що призводить до повної відсутності слухання з боку лікарів. З того моменту, як я прибув на станцію, лікарі виходили з передумови, що вони точно знатимуть, які у мене проблеми, не знайомлячись зі мною навіть поверхово чи мінімально. Це знову і знову призводило до того, що до мене застосовували неправильні практики лікування, а також до моєї нездатності співпрацювати зі зневажливим ставленням, яке прийшло з цим. І більше того: навіть у тих випадках, коли персонал клініки або лікарі мене знали, лікування все одно не змінювалося – що унеможливлювало будь-яку можливість лікувати чи допомагати та нескінченні сутички з персоналом, який нібито ” Я б залишив таке ж «відстеження», нібито для того, щоб запобігти собі подальшу шкоду і непотрібні душевні муки під виглядом «допомоги» або «лікування». Я знаю, що це узагальнення, але що поробиш, це реальність. Я б залишив таке ж «відстеження», нібито для того, щоб запобігти собі подальшу шкоду і непотрібні душевні муки під виглядом «допомоги» або «лікування». Я знаю, що це узагальнення, але що поробиш, це реальність.

2) Стан фізичного здоров’я – на початку 1998 року зі мною стався нещасний випадок у готелі «Ларом» в Єрусалимі, де я працював у той час близько трьох місяців у рамках проекту організації «Алвін Ізраїль» – і відтоді я розробив низку фізичних проблем, жодну з яких Національний інститут страхування не визнає. Крім того, наразі немає жодної іншої організації чи державного органу, який би визнав цю шкоду.

Після того нещасного випадку мій стан повільно, але безперервно та постійно погіршувався – і сьогодні я дійшов до ситуації, коли навіть фізичне прибуття до психіатричних станцій є для мене важкою справою, яка стає все більш проблематичною.

Загальна медична страхова каса, членом якої я є, а також Міністерство охорони здоров’я стверджували, що у них немає вирішення цієї ситуації і що вони не мають психіатричної служби, яка б працювала вдома.

 

В останні місяці я намагався знайти вихід дещо іншим шляхом: звернувшись до фармаколога. Але виявилося, що фармаколог, якого я відвідав, міг допомогти лише частково, і оскільки він не психіатр, він не міг допомогти мені розібратися з психіатричними препаратами, які я приймаю.

Більше того: мені стало зрозуміло, що через невелику кількість лікарів, які займаються цією сферою (для ілюстрації: у всій мегаполісі Єрусалимі та його околицях є лише 2 лікарі в цій галузі – лікар у своїй клініці я відвідав державну медицину та іншого лікаря, з яким можна зв’язатися приватно, коли кожне відвідування коштує кілька сотень шекелів, які не є, я маю всі можливості їх заплатити, і я не знаю, чи вона також робить це вдома – і зі зрозумілих причин я не пишу тут ні прізвищ цих лікарів, ні назв медичних закладів, де вони працюють) – тому фармакологічний моніторинг неможливий в сучасних реаліях. Як ви знаєте, у фармакології також є підгалузь, яка називається психіатрична фармакологія,

І підсумовуючи: ці обставини заводять людину в моїй ситуації, яка потребує послуг психіатра, який працює вдома, в повний глухий кут – і, незважаючи на нагальну потребу контролювати ліки, які я приймаю, мені наразі нічого не пропонують. розумне рішення.

Маю зазначити, що в психіатричному закладі дійсно є психіатр, але вони вперто відмовляються дозволяти їй залишатися в моєму домі, що могло б вирішити проблему принаймні тимчасово. Цю відмову було дано просто так і без будь-якої причини – і в знак повної байдужості до мого стану і до того факту, що відсутність подальшого лікування може навіть загрожувати моєму життю.

У будь-якому випадку я шукаю рішення. У вас є ідея рішення, яке ще можна знайти в цій ситуації?

З повагою,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected]

та: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

3) Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. та: 972-2-6428351.

Електронна адреса хостелу:

[email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, яка працює домробітницею в моїй квартирі: п

Сара Стора-972-55-6693370.

Психіатр з команди гуртожитку: доктор Катя Левін.

4) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

«Клаліт Хелс Сервісез» – клініка набережної,

вул

Данила Яновського 6,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

Телефон кабінетів клініки: 972-2-6738558.

Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

E. Нижче наведено початок листа, який я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: журналістські поради.

Шановні пані/панове.

У 2007 році я приєднався до боротьби інвалідів в Ізраїлі, а з 10 липня 2018 року роблю це в рамках руху «Natagver», до якого приєднався. У русі “Nategber” ми намагаємося захищати права “прозорих інвалідів” – людей, таких як я, які страждають на інвалідність і серйозні проблеми зі здоров’ям, які не помітні зовні, – що також спричиняє дискримінацію по відношенню до інших людей з обмеженими можливостями. .

Зазначу, що успіхи в просуванні боротьби були вкрай обмеженими, і навіть сьогодні (я пишу ці слова у четвер, 16 червня 2022 р.) різні органи влади Держави Ізраїль не співпрацюють з нами – і не роблять нічого, крім направляти нас туди й назад від одного до іншого.

Після того, як численні звернення до ізраїльських ЗМІ та опубліковані в них статті (у деяких з яких брав участь і автор цього листа) не допомогли, я подумав спробувати інший спосіб дій: звернення до іноземних ЗМІ за межами Держави Ізраїль, намагаючись знайти журналістів з різних куточків світу, які б зацікавилися цією темою.

Тому я хотів би вас запитати: чи є у вас ідеї щодо того, як це можна зробити?

З повагою,

Асаф Бенджамін.

 

F. Нижче наведено кілька пояснень щодо громадського руху, до якого я приєднався 10 липня 2018 року, як вони з’явилися в пресі:

Пересічна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила створити рух «Натгвер», щоб допомогти тим, кого вона називає «прозорими інвалідами». Наразі до її руху приєдналося близько 500 людей з усієї країни. В інтерв’ю Yoman з 7 каналу вона розповідає про проект і про тих людей з обмеженими можливостями, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних відомств лише через те, що вони прозорі.

За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візком та інваліди без візка. Другу групу вона визначає як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з візками, хоча їм визначено 75-100% інвалідності.

Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити самі, і їм потрібна допомога додаткових послуг, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку допомогу по непрацездатності від Національного страхування, вони не отримують певних доплат, таких як допомога на спеціальні послуги, допомога на супутника, допомога на мобільність, і вони також отримують нижчу допомогу від Міністерства житлового будівництва.

Згідно з дослідженням Кадучкіна, ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі 2016 року голодних людей немає. Проведене нею дослідження також свідчить про високий рівень самогубств серед них. У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб помістити людей із явними обмеженими можливостями в списки черги на державне житло. Це пов’язано з тим, що, за її словами, вони зазвичай не потрапляють у ці списки, хоча й мають бути відповідними. Вона проводить чимало зустрічей з членами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях відповідних комітетів Кнесету, але, за її словами, ті, хто може допомогти, не слухають, а ті, хто слухає, перебувають в опозиції і тому не можуть допомогти.

Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона могла їм допомогти. За її оцінками, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не дітися від демонстрації інвалідів, які вимагатимуть своїх прав і елементарних умов для існування.

G. Ви можете зв’язатися з директором руху «Нітгабер», пані Тетяною Кадучкіною, з неділі по четвер з 11:00 до 20:00 за часом ІЗРАЇЛЮ, за винятком єврейських свят і різних свят ІЗРАЇЛЮ.

Номери телефонів, за якими можна зв’язатися

її: 972-52-3708001. та: 972-3-5346644.

H. Нижче наведено початок листа, який я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: ідеї для сценаріїв.

Шановні пані/панове.

Я написав 9 вигаданих історій, написаних тут, і я шукаю веб-сайти, які проводять своєрідне «змагання» між користувачами, які пропонують ідеї для кіно- чи телеіндустрії, на які можна подати такі історії.

Чи знаєте ви такі сайти?

З повагою,

Асаф Бенджамін.

 

Історія номер 1 – Смертельна температура:

 

Рік 2070. Кліматична криза в Державі Ізраїль і в усьому світі посилюється, але людству вдалося подолати такі проблеми, як дефіцит води за допомогою технологічних засобів, і знайти спосіб навіть підтримувати сільське господарство в цих умовах. Цілий рік температура в Державі Ізраїль (по всій країні) піднімається до 90 градусів Цельсія вдень і близько 70 градусів Цельсія вночі. У такій реальності люди не можуть існувати без спеціальних засобів захисту – без них людина фактично приречена на смерть. Але це складне та дороге наукове обладнання, і в Державі Ізраїль розгортається публічна дискусія щодо того, яким групам слід дозволити чи заборонити доступ до цього обладнання: чи будуть люди, які вчинили злочини та завдали шкоди суспільству. , також мають право ним користуватися? Чи повинна держава фінансувати дороговартісне і життєво необхідне обладнання для всіх – чи має законодавчо визначити, хто його отримає, а хто ні (а альтернативного обладнання для цього немає – незважаючи на нескінченні спроби вчених розробити)? А як правосуддя ставиться до тих, хто перешкоджає іншій людині отримати доступ до засобів захисту – ненавмисно чи зловмисно? І якщо Держава Ізраїль допоможе в цьому питанні країнам третього світу, де обладнання відсутнє або несправне – що спричиняє масову смертність – чи через його високу ціну, Держава Ізраїль зобов’язана забезпечити цей захист перш за все своїм громадянам – незалежно від їхньої політичної чи ідеологічної приналежності? І як ЗМІ: радіо, телебачення,

Є й інші дилеми, пов’язані з тим самим захисним обладнанням: на деяких заводах, які його виробляють, використовують олію, вироблену з некошерних тварин, яка є важливою частиною виробничого процесу, без якої неможливо отримати кінцевий продукт. Головні рабини не дозволяють використовувати це обладнання з галахічних міркувань – і тому релігійна та ультраортодоксальна громадськість знайшла спосіб виробляти те саме захисне обладнання, використовуючи лише олію, видобуту з кошерних тварин, що значно здорожує весь виробничий процес . У цій ситуації виникає напруга між світською громадськістю, яка стверджує, що не готова фінансувати надлишкові виробничі витрати, та ультраортодоксальною громадськістю, яка стверджує, що оскільки Держава Ізраїль є державою єврейського народу, і щоб зберегти єврейський характер держави, уся громадськість повинна брати участь у цих надмірних витратах. Потреба у фінансуванні цих спеціальних підприємств також виникає в різних виборчих системах – серед запеклих, дуже пристрасних і нескінченних дебатів між різними партіями. Звичайно, також серед мусульман у світі,

А ще є геополітичні наслідки: значна частина мусульман Європи, які тим часом стали більшістю на континенті, утримують свої заводи всіма надлишковими витратами. Християнське населення відмовляється коритися – і в результаті ми є свідками безперервних конфліктів, які переростають у справжні релігійні війни. Ситуація на континенті досягає повного хаосу, і втручання держав лише погіршує ситуацію через конфлікт інтересів, коли кожна держава втручається, щоб допомогти іншій стороні в боях. Держава Ізраїль не втручається в те, що відбувається – проте, служби безпеки Держави Ізраїль дуже стурбовані цим через відносну близькість деяких територій, де відбуваються бої в тому самому Європейському Союзі, який у будь-якому відношенні перестав функціонувати на цивільному рівні – і став арена нескінченних боїв, у яких падає багато жертв. В Ізраїлі докладається багато зусиль, щоб врятувати єврейське населення із зон бойових дій і допомогти їм іммігрувати до Ізраїлю, однак через великі ресурси, які сама Держава Ізраїль змушена платити за виробництво захисного обладнання, залишається дуже малий бюджет для служб безпеки, які займаються цією діяльністю. Робітники оборонної промисловості виходять на великі демонстрації, влаштували великий громадський протест, який триває багато років, і вони не вірять Державі Ізраїль, тому що не вистачає бюджетів на рятувальні операції. Ці протести не увінчалися успіхом, і, за словами протестувальників, різні ізраїльські уряди виявляють до них повну байдужість. Їм шкода, і з огляду на цю нестерпну ситуацію, коли рятувальні операції неможливо фінансувати, ізраїльські служби безпеки постійно намагаються знайти інноваційні та креативні способи врятувати євреїв, які опинилися в зонах бойових дій у кривавій Європі: спроба збирання коштів через спеціальні асоціації, а також звернення до молодих людей, які мають знання в галузі технологій, спостерігаючи за інноваційними та креативними ідеями для цих рятувальних операцій. Ці протести не увінчалися успіхом, і, за словами протестувальників, різні ізраїльські уряди виявляють до них повну байдужість. Їм шкода, і з огляду на цю нестерпну ситуацію, коли рятувальні операції неможливо фінансувати, ізраїльські служби безпеки постійно намагаються знайти інноваційні та креативні способи врятувати євреїв, які опинилися в зонах бойових дій у кривавій Європі: спроба збирання коштів через спеціальні асоціації, а також звернення до молодих людей, які мають знання в галузі технологій, спостерігаючи за інноваційними та креативними ідеями для цих рятувальних операцій. Ці протести не увінчалися успіхом, і, за словами протестувальників, різні ізраїльські уряди виявляють до них повну байдужість. Їм шкода, і з огляду на цю нестерпну ситуацію, коли рятувальні операції неможливо фінансувати, ізраїльські служби безпеки постійно намагаються знайти інноваційні та креативні способи врятувати євреїв, які опинилися в зонах бойових дій у кривавій Європі: спроба збирання коштів через спеціальні асоціації, а також звернення до молодих людей, які мають знання в галузі технологій, спостерігаючи за інноваційними та креативними ідеями для цих рятувальних операцій.

 

Розповідь № 2 – Ферма комах:

 

У військовій промисловості по всьому світу розробляється новий вид зброї: літаючі електронні комахи, якими дистанційно керують комп’ютери. Чіпи, встановлені в цю крихітну комаху, запрограмовані так, щоб «сидіти» на певній цілі (тобто: солдатах з армії противника) і впорскувати в них смертельну отруту, яка спричинить їхню смерть за кілька секунд. Одразу після цього спрацьовує механізм самознищення, при якому електронна комаха фактично «знищує себе» шляхом контрольованого вибуху.

Різні країни таємно розробляють цю зброю – коли швидкість, з якою діє комаха, дуже ускладнює її виявлення – коли всі її дії – “поселення” на жертву, автоматичне впорскування отрути, а також контрольований вибух тривають лише кілька десятих секунди.

Але деяким спецслужбам деяких країн світу вдається виявити існування цих систем у ворожих країнах – те, що також тримається в цілковитій таємниці.

Служби безпеки Держави Ізраїль вирішують приєднатися до цієї «моди», але вони роблять щось унікальне для Ізраїлю – чого немає в жодній іншій країні. У всьому світі потужності, на яких виробляються ці електронні комахи, дуже малі — і найбільші з них досягають щонайбільше кількох кубічних метрів на установку — і для ілюстрації: у вітальні звичайного будинку є на щонайменше кілька сотень таких об’єктів. Але в Державі Ізраїль відбувається інша реальність, і набагато обурливіша: на великих територіях будуються величезні об’єкти, які, звісно, ​​через їх секретність ніхто не знає, що з ними насправді робиться. . Громадяни Ізраїлю залишаються безпорадними: через великі території, відведені під усі ці виробничі потужності (які, звичайно, не є необхідними: (безперечно, можливо виробляти цих електронних комах на нульових і нескінченно малих територіях) не залишилося місця для основних цивільних потреб, таких як лікарні, дитячі садки, школи – і фактично вся ізраїльська економіка поневолена на користь цих секретів засоби. Це призводить до широких громадських протестів, але вони придушуються жорсткою рукою із застосуванням жорстокого насильства з боку поліції.

У цій реальності громадські протести також загострюються та стають дедалі складнішими та насильницькими – і включають дедалі більше випадків стрілянини по живому з боку сил безпеки.

У результаті держава Ізраїль охоплена справжньою громадянською війною, яка втягує в неї й усі інші країни регіону – що призводить до руйнування, руйнування та винищення у великих масштабах. Власники великих ріелторських компаній, до яких йдуть усі фінансові прибутки від експлуатації об’єктів, деякі з яких навіть стали свого роду таємними партнерами і добре знають про надмірну активність, яка в них відбувається, продовжують співпрацювати з урядом навіть на цьому етапі громадянської війни – і завжди віддавати перевагу своїм величезним фінансовим прибуткам над своїм майном, а також життям багатьох тисяч, які гинуть у цій війні.

 

Історія № 3 – Північнокорейські агенти:

Як відомо, в армії Північної Кореї є «військовий» підрозділ зі скандальною діяльністю під назвоюунікальність задоволення. Правитель Північної Кореї вирішує зловмисну ​​діяльність північнокорейських агентів, які діятимуть у країнах світу та намагатимуться незаконно переправити молодих жінок з різних країн та доправити їх до Північної Кореї обманним шляхом. Більшість із цих «агентів» діють за допомогою витончених методів і не потрапляють у спіймані – проте історії про цих агентів та їхні методи роботи починають публікуватись у світовій пресі. Спочатку громадськість у різних країнах не вірить опублікованим історіям жахів, і будь-яке ЗМІ, яке публікує статті на цю тему, автоматично підозрюється в тому, що робить це з метою отримання додаткових рейтингів і ні в чому іншому. Однак зі збільшенням кількості випадків, і північнокорейських агентів ловлять у різних частинах світу та засуджують до тривалих термінів ув’язнення, а в деяких випадках навіть страчують – і це водночас із жахливими історіями, які продовжують публікуватися, уряди світу змушені, також після широких протестів жіночих організацій у різних країнах визнати існування проблеми та почати з нею боротися. При цьому не у всіх випадках агентів ловлять – і в багатьох регіонах світу їм не вдається запобігти викрадень. Громадська атмосфера в усьому світі важка і хмарна, проти Північної Кореї накладаються суворі і досить агресивні економічні санкції – однак через ядерну зброю, якою не володіє жодна країна,

Через кілька років двоє північнокорейських агентів прибувають до Ізраїлю, і на певному етапі їхньої діяльності спіймано Шин Бет – і відразу ж виникає широкий громадський протест з вимогою їх стратити – як це робиться в багатьох інших країнах. Однак цього не відбувається: двоє агентів справді перебувають під судом і засуджені за серйозні злочини за торгівлю людьми — і отримують довічне ув’язнення — однак Верховний суд Держави Ізраїль відмовляється винести їм смертний вирок. При цьому Ізраїль не ухиляється від погроз Північної Кореї, адже якщо Ізраїль негайно не звільнить двох засуджених, то почне ядерну війну, яка знищить увесь світ. Таким чином, Держава Ізраїль значно покращує свою позицію в міжнародній громадській думці.

У той же час продовження існування цього явища та неможливість світу викорінити його призводять до великої тривоги та нестерпної реальності, в якій жінки в усьому світі в будь-який момент бояться, що їх викрадуть. Розвідувальні організації в усьому світі публікують своєрідний міжнародний «тендер», на якому пропонують високі фінансові винагороди кожному, хто зуміє знайти креативні шляхи викорінення явища викрадення людей. Розвиваються своєрідні «конкурси», в яких беруть участь розвідники з усього світу – і щороку проводиться таємна церемонія вручення нагород. Переможці підписують форми конфіденційності з дуже високим рівнем секретності – і це в розпал «війни агентів», яка розгортається в усьому світі:

 

 

Розповідь №4 – Ракові хвилі:

Невелика група вчених з різних країн світу розробляє інноваційне лікування, яке виліковує всі види раку. Лікування проводиться, на першому етапі, на ідентифікації крихітного звукового сліду (який не розрізняє людське вухо) кровотоку в тілі пацієнта – ідентифікації, яка можлива навіть на відстані тисяч кілометрів, і з пристроями, які знають, як ідентифікувати ці звукові претензії, ігноруючи звукові хвилі, які надходять з багатьох інших джерел, таких як шум автомобілів, шум радіо- чи телевізійної трансляції, звичайна розмова між людьми тощо. Після того, як пристрій розпізнає звуковий друк із крові пацієнта, він знає, відповідно до своїх унікальних характеристик, визначити тип раку, на який пацієнт страждає, і протягом кількох секунд “

Але це секретна технологія, яка недоступна широкому загалу, який взагалі не знає про її існування. Ця технологія доступна дуже обмеженій кількості світових лідерів, таких як мільярдери та найбільші капіталісти, президент Сполучених Штатів чи президент Росії.

Агент ізраїльського Моссаду смертельно хворий на рак – і коли лікарі повідомляють йому, що йому залишилося жити лише шість місяців, він активує свої унікальні навички та успішно відкриває існування унікального методу зцілення – і чоловік ділиться цим зі своїм лікарі, які спочатку йому не вірять, ставляться до нього з презирством і діагностують у нього хворобу душі та втрату зв’язку з реальністю. Але чоловік нешкідливий для навколишнього середовища і не небезпечний – тому його не ставлять примусово в психіатричну лікарню, а вирішують залишити його напризволяще з огляду на те, що йому все одно ще довго жити. . Співробітник Моссаду, який перевищує таємне лікування, також відверто зневажається його друзями в розвідувальному співтоваристві – і вони просто кажуть йому «перестань говорити дурниці». Чоловік вирішує, намагаючись врятувати своє життя, зв’язатись безпосередньо з розробниками інноваційного лікування та вдалось, скоюючи серйозний кримінальний злочин, підкупити їх, щоб отримати від них необхідне лікування. Його стан швидко покращується – те, що сприймається з повним подивом серед усіх людей навколо нього – і це відбувається в той же час, коли розкривається серйозний акт хабарництва, який мав місце. Коли ізраїльська поліція починає розслідувати цю справу, все більше і більше людей в системі починають стверджувати, що це не може бути простим збігом і що між ними повинен бути зв’язок. Чоловіка з Моссаду, який хворів на рак і одужав після інноваційного лікування, проходили численні обстеження – і спонуканий значним покращенням його здоров’я, вони вирішили досліджувати його все більш і більш інтенсивно – і в той чи інший момент він зривався в розслідуванні, що привело слідчих до методів, які він використовував для лікування, яке отримав. Наразі слідчі переконані, що за цих обставин немає підстав для продовження розслідування та негайного звільнення фігуранта. При цьому вони вирішують з ідеологічних міркувань оприлюднити інноваційний метод лікування і злити його в пресу. Чоловіка з Моссаду, який хворів на рак і одужав після інноваційного лікування, проводили численні обстеження – і спонукані значним покращенням його здоров’я вони вирішили досліджувати його все більш інтенсивніше – і в той чи інший момент він зламався. розслідування, підказавши слідчим методи, які він використовував для лікування, яке отримав. Наразі слідчі переконані, що за цих обставин немає підстав для продовження розслідування та негайного звільнення фігуранта. При цьому вони вирішують з ідеологічних міркувань оприлюднити інноваційний метод лікування і злити його в пресу. Чоловіка з Моссаду, який хворів на рак і одужав після інноваційного лікування, проводили численні обстеження – і спонукані значним покращенням його здоров’я вони вирішили досліджувати його все більш інтенсивніше – і в той чи інший момент він зламався. розслідування, що приводить слідчих до методів, які він використовував для лікування, яке отримав. Наразі слідчі переконані, що за цих обставин немає підстав для продовження розслідування та негайного звільнення фігуранта. При цьому вони вирішують з ідеологічних міркувань оприлюднити інноваційний метод лікування і злити його в пресу.

Спочатку ніхто не вірить цій історії, але з пред’явленням нових і нових доказів існування інноваційної технології оздоровлення її суспільний імідж змінюється за кілька років і отримує легітимність. Однак, незважаючи на широку громадську легітимність, колишнього співробітника Моссаду, а також його слідчих заарештовують і постають перед судом за низкою звинувачень, таких як отримання чогось шахрайським шляхом за обтяжуючих обставин, порушення обов’язку зберігати конфіденційність службових осіб тощо. . Громадськість вимагає звільнення обвинувачених, на їх підтримку проводяться численні демонстрації. Але нічого не допомагає – і Верховний суд Держави Ізраїль відправляє обвинувачених на тривалі терміни ув’язнення, повністю ігноруючи багато пом’якшувальних обставин, у тому числі й необхідність розкриття особливої ​​технології зцілення для порятунку життя.

У підсумку результат сумний: унікальна технологія зцілення перестала бути таємницею, але вона залишається доступною мало кому через астрономічну ціну – 80 мільйонів доларів. Крім того, ті самі люди, які це злили, колишній агент Моссаду та його слідчі залишаються у в’язниці до кінця життя – і суд наполягає на дотриманні тут сухого закону та наполягає на тому, щоб підсудні залишалися у в’язниці через злочини, які вони скоїли. – і, звісно, ​​пом’якшувальні обставини, настільки важливі для порятунку життя, не мають значення в очах суддів держави Ізраїль.

 

Історія № 5 – Смерть професора:

Група ІЗРАЇЛЬСЬКИХ і американських дослідників мозку працює у співпраці – на лекціях, спільних наукових конференціях і навіть працює в лікарнях Ізраїлю та США у відділеннях, де лікують пацієнтів із неврологічними захворюваннями: хворобою Паркінсона, Альцгеймера, розсіяним склерозом тощо. ізраїльський дослідник досягає безпрецедентних наукових досягнень у своєму дослідженні – що викликає сильне почуття ревнощів в одного з його американських колег – а ізраїльський лікар про це взагалі не знає, і хоча ревнощі американського лікаря швидко перетворюються на справжню ненависть до його ізраїльського Колега, останній не може знати про Отже, на даному етапі, коли цього немає в реальності, і все відбувається, на перший погляд, як завжди.

Американський професор вирішує помститися своєму ізраїльському колезі карколомним способом: він приїжджає до Ізраїлю нібито для того, щоб провідати одного з пацієнтів ізраїльського лікаря – хворого на серйозне неврологічне захворювання – молодого чоловіка без родичів. Персонал лікарні в Ізраїлі зворушений так званим гуманітарним жестом – і ніхто не уявляє вчинку, який детально спланував американський лікар. Зважаючи на велику довіру старшого лікаря, йому дозволено залишатися наодинці з пацієнтом ізраїльського лікаря в одній кімнаті. Американський лікар користується наданою йому великою довірою і дістає пару маленьких ножиць, які заходи безпеки лікарні не виявили, якими він «розрізає» трубку, через яку пацієнт ізраїльського лікаря отримує кисень, що спричиняє його смерть за кілька секунд. Через велике навантаження на лікарні в Ізраїлі, а також через те, що ніхто не міг уявити, що це був справжній намір американського лікаря, випадок розкривається лише через кілька годин – і команда медсестер, які виявляють жах негайно залучає поліцію – яка починає розслідування лише через два дні – в результаті робочого навантаження, яке унеможливлює негайно впоратися з інцидентом, незважаючи на його серйозність. У своєму розслідуванні ізраїльська поліція приходить до висновку, що американський лікар справді є виконавцем злочину, однак період часу, який минув до моменту, коли поліція в Ізраїлі почала діяти, був добре використаний американським лікарем, який тим часом вдається втекти з Ізраїлю і повернутися додому в Сполучені Штати. А також через те, що ніхто не міг уявити, що це був справжній намір американського лікаря, випадок розкривається лише через кілька годин – і команда медсестер, які виявляють жах, негайно залучають поліцію – яка починає розслідування лише через два дні – через навантаження, яке не дозволяє негайно впоратися з інцидентом, незважаючи на його серйозність. У своєму розслідуванні ізраїльська поліція приходить до висновку, що американський лікар справді є виконавцем злочину, однак період часу, який минув до моменту, коли поліція в Ізраїлі почала діяти, був добре використаний американським лікарем, який тим часом вдається втекти з Ізраїлю і повернутися додому в Сполучені Штати. А також через те, що ніхто не міг уявити, що це був справжній намір американського лікаря, випадок розкривається лише через кілька годин – і команда медсестер, які виявляють жах, негайно залучають поліцію – яка починає розслідування лише через два дні – через навантаження, яке не дозволяє негайно впоратися з інцидентом, незважаючи на його серйозність. У своєму розслідуванні ізраїльська поліція приходить до висновку, що американський лікар справді є виконавцем злочину, однак період часу, який минув до моменту, коли поліція в Ізраїлі почала діяти, був добре використаний американським лікарем, який тим часом вдається втекти з Ізраїлю і повернутися додому в Сполучені Штати. випадок розкривається лише через кілька годин – і команда медсестер, які виявляють цей жах, негайно залучають поліцію – яка починає розслідування лише через два дні – в результаті робочого навантаження, яке унеможливлює негайно впоратися з інцидентом, незважаючи на його тяжкість. У своєму розслідуванні ізраїльська поліція приходить до висновку, що американський лікар справді є виконавцем злочину, однак період часу, який минув до моменту, коли поліція в Ізраїлі почала діяти, був добре використаний американським лікарем, який тим часом вдається втекти з Ізраїлю і повернутися додому в Сполучені Штати. випадок розкривається лише через кілька годин – і команда медсестер, які виявляють цей жах, негайно залучають поліцію – яка починає розслідування лише через два дні – в результаті робочого навантаження, яке унеможливлює негайно впоратися з інцидентом, незважаючи на його тяжкість. У своєму розслідуванні ізраїльська поліція приходить до висновку, що американський лікар справді є виконавцем злочину, однак період часу, який минув до моменту, коли поліція в Ізраїлі почала діяти, був добре використаний американським лікарем, який тим часом вдається втекти з Ізраїлю і повернутися додому в Сполучені Штати.

Влада Держави Ізраїль звертається до своїх американських колег і вимагає екстрадиції чоловіка, щоб притягнути його до відповідальності в Ізраїлі за тяжкий вчинок. Але влада Сполучених Штатів рішуче відмовляється його екстрадувати та рішуче наполягає на тому, щоб суд над ним проходив у Сполучених Штатах, а не в Ізраїлі. У США йде корупційний і несправедливий судовий процес – в кінці якого професор виправдовується за всіма серйозними звинуваченнями, і навіть не позбавляється ліцензії і продовжує лікувати пацієнтів в США. Під час судового процесу над ним також лунали відверті антисемітські звинувачення щодо «виправданої помсти», так би мовити, євреям американського лікаря. Його колеги в Ізраїлі дуже розлючені і припинили з ним зв’язок – і водночас ведуть публічну боротьбу за екстрадицію американського професора-злочинця до Ізраїлю. Але Держава Ізраїль, як відомо, залежить від американської допомоги, тому її руки зв’язані, а можливості діяти дуже обмежені – якщо взагалі є.

Через кілька місяців після завершення судового розгляду в США дружина молодого американського професора одного разу знаходить його тіло у дворі їхнього дому – із серйозними слідами насильства на тілі. Вона, звісно, ​​негайно зв’язується з місцевою поліцією – і ведеться розслідування, яке заходить у глухий кут, і ніхто не має жодного поняття про особу вбивці. Крім того, розслідування американських спецслужб, ЦРУ та ФБР також зайшли в глухий кут і не змогли знайти навіть найменшої підказки щодо особи вбивці.

Багато запитань залишаються без відповіді: те професорське житло було добре захищене електричними воротами, розумною системою ідентифікації (через що навіть його родичам було дуже важко потрапити в їхній будинок) – тож як вбивцям вдалося потрапити на подвір’я, витягнути професора там і вбити його – і більше, коли ніхто не помітив вчинку в реальному часі? Як взагалі може існувати така ситуація? і чому ЦРУ та ФБР взагалі почали розслідування чи втручалися, вважаючи, що це приватна кримінальна справа, а не питання національної безпеки Ізраїлю чи Сполучених Штатів? Чи були його колишні ізраїльські спільники тими, хто спричинив його смерть – зважаючи на їхній великий гнів через його зраду, його злочинний акт, антисемітські висловлювання під час його подальшого судового процесу, а також в результаті корупційного судового процесу, в якому його було виправдано? І якщо це дійсно так, то чому ніхто в Державі Ізраїль не підозрює їх, і проти них не ведеться поліцейське розслідування? Чи можливо, що так зване «розслідування» ЦРУ і ФБР було не справжнім розслідуванням, а постановкою? І якщо це справді так, чому ЦРУ та ФБР взагалі були зацікавлені в тому, щоб представити таке спотворення? Або є інша можливість: самозакоханий пацієнт, якого вбив американський професор, насправді був не одним, і в нього були зв’язки, про які в лікарні ніхто не знав? І чи ті люди (про яких ніхто не знає, хто вони) вирішили помститися американському професору і вбити його? Чи може бути така ситуація?

 

Розповідь № 6 – система:

У всьому світі багато смертей відбувається раптово, походження чи причина яких ніхто не розуміє. Після кількох місяців розслідування справ усіма поліцейськими силами світу їм нарешті вдається з’ясувати, що всі загиблі насправді були вбиті пострілами – і ведуться розслідування, у яких викривають тих, хто впевнений у скоєнні всіх вбивств. Але ніхто не знає, як пояснити, як рівень злочинності міг раптом так різко зрости без жодного логічного пояснення чи причини. В результаті такої ситуації змушені будувати все більше в’язниць – і індустрія будівництва в’язниць стає основною галуззю у всій світовій економіці, якою починають керувати багатії світу.

Після кількох років, коли кількість жертв сягає багатьох мільйонів, світова поліція співпрацює у розслідуванні справ, намагаючись з’ясувати справжню причину різкого зростання рівня злочинності – і виявити дивовижну реальність у своїй дивності: усі без винятку стрілянини були вчинені не злочинцями з плоті та крові, а комп’ютеризованою системою розпізнавання облич, яка через збій у програмному забезпеченні почала автоматично розстрілювати будь-яку особу, яка застосовувала усмішка на їхніх обличчях. Неодноразові спроби найкращих експертів виправити помилку в програмному забезпеченні зазнають цілковитої невдачі – поки, нарешті, світ не змушений миритися з існуванням жахливої ​​системи, яка забирає все більше жертв.

По всьому світу проводяться майстер-класи, на яких намагаються навчити громадян не посміхатися – і таким чином врятувати їм життя. Ці семінари визначаються як семінари з виживання, які охоплюють всюди: робочі місця, школи, а також засоби масової інформації постійно транслюють їх – і будь-які засоби масової інформації, які наважуються представити щось на будь-яку гумористичну тему, негайно закриваються за наказом влади. Створюється похмура соціальна реальність, в якій законом заборонено говорити чи публікувати будь-які жарти чи цинічні висловлювання – а тих, хто відступає від цих інструкцій, масово страчують. І є наслідки в багатьох інших сферах життя:

З іншого боку, ці капіталісти рішуче відмовляються від будь-яких пропозицій скоротити величезну кількість в’язниць і звільнити всіх ув’язнених, які були засуджені за вбивства ще до того, як світ дізнався, що вони були здійснені комп’ютеризованою системою, а не вбивцями, які прийшли від людського суспільства, навіть якщо їх самих масово розстрілюють. І більше того: навіть коли зрозуміло, що наступними жертвами стануть ці капіталісти, вони все одно не готові звільнити в’язнів, щоб не постраждати їхні фінансові прибутки. Багато оповідань публікують про капіталістів, які не погоджувалися на це навіть в останні хвилини життя.

Ця реальність призводить до радикальних змін і в багатьох інших сферах життя: існування поетичних вистав, театральних чи кінопоказів у кінотеатрах суворо й повністю заборонено. Також всі компанії, які займаються розробкою комп’ютерних ігор або творчих ігор будь-якого роду, негайно закриваються за наказом світових урядів. Також закриті всі магазини, що продають книжки чи іграшки для дітей. Поліцейські, які стоять на вулицях, суворо дотримуються заборони будь-якої радості – кожного, хто порушує цю заборону, негайно заарештовують. У рамках рятувальних заходів необхідно за будь-яку ціну не допустити радості людей – і всім ЗМІ наказано транслювати лише шоу жахів.

Створюється хаотична соціальна реальність, у якій увесь світ стоїть безпорадним перед лицем смертоносної системи. Чи знайде людство вихід із кризи чи ця смертоносна система розпізнавання облич призведе до вимирання всього людства? Чи знайдеться хтось, кому вдасться знайти патент, який врятує людей від системи та технології, яку вони самі розробили?

Розповідь № 7 – машина:

Десь винайшли дивну машину, єдина дія якої полягає в тому, щоб серйозно поранити будь-кого, хто проходить крізь неї. Група психічно хворих людей знаходить дивну машину, заходить в неї – і після того, як вони виходять з неї з серйозними травмами (і ніхто не розуміє чому, оскільки ця невелика група людей – єдина в усьому світі, хто знає про її існування ) їм вдається з останніх сил шукати допомоги, і їх госпіталізують на багато місяців з гіпсом по всьому тілу – коли вони кажуть медичним командам, які їх лікують, що вони поранилися заздалегідь – однак існування машини вони тримають у таємниці – і навіть після багатьох розмов з ними бригади медиків не можуть зрозуміти, що стало причиною їхніх важких травм. Під час госпіталізації медичний персонал ставиться до людей з великою віддачею,

Нарешті ця група людей одужує – і, незважаючи на всі страждання, які випали на їх долю, вони повертаються до тієї ж машини, знову проходять через неї і отримують серйозні поранення – але цього разу вони не виживають після серйозних травм і гинуть. Відсутність групи відчувається за місцем проживання, поліція отримує про це повідомлення – починає їх шукати. Після довгих місяців пошуків поліція нарешті знаходить тіла людей, а також помічає існування тієї дивної машини, яку забирають на експертизу. Дивну історію оприлюднюють, а потім також з’ясовують дивну роботу смертоносної машини, і її починають досліджувати, намагаючись зрозуміти, хто відповідальний за її винахід, з наміром притягнути їх до відповідальності.

Але розслідування заходить у глухий кут – і нікому не вдається відповісти на питання, хто винайшов дивну машину і навіщо її взагалі побудували. Знаки питання тільки збільшуються з огляду на те, що жодна сторона не отримала вигоди від його діяльності – і вона не використовувалася ні з якою метою, крім як завдати шкоди тим, хто через неї проходить. Речі залишаються таємницею. Є жертви, але немає винних, яких можна було б притягнути до відповідальності, і оскільки ніхто не може зрозуміти, як була побудована ця машина, навіщо вона була створена і хто винен у її створенні, вони вирішують її знищити – і таємниця навколо неї зникне. залишаються нерозгаданими назавжди.

 

Розповідь № 8 – Будівлі:

Як відомо, через глобальне потепління підривається стійкість багатьох житлових будинків: залізо в каркасі будинків розширюється, тріскається бетон, що технічно призводить до руйнування всієї будівлі. В результаті значного погіршення ситуації багато житлових будинків у всьому світі більше не придатні для проживання – і все більше і більше населення змушене миритися зі значним зниженням рівня життя – переходячи на життя в грязі. будинків чи навіть печер – і оскільки в деяких випадках навіть ці житлові рішення неможливі, і великі групи населення змушені керувати Все своє життя під небом.

У цій ситуації багатії світу таємно збираються разом і платять великі суми грошей архітектурним фірмам, щоб ті винайшли для них альтернативні методи будівництва, за допомогою яких можна буде будувати будинки, які прослужать в нових умовах. Архітектори в усьому світі нарешті знаходять відповідну технологію для цих капіталістів – і нова технологія, а також зв’язки між офісами архітекторів і капіталістами зберігаються в таємниці, і ця інформація недоступна для постійно зростаючого населення, яке не більше є де жити. На основі будівництва цих особливих будівель створена ціла галузь світової економіки.

Широка громадськість помічає, що у капіталістів є будинки, які живуть і не руйнуються, але ніхто не має пояснення цьому феномену, який багатьом здається дуже дивним. Підозри широкого загалу, а також велика цікавість, яка супроводжує цю таємницю, змушують широку громадськість досліджувати та намагатися зрозуміти, чому ці багаті люди мають такі стійкі будинки. Нарешті розкривається правда, що викликає велике обурення та однозначну вимогу капіталістів, щоб технологія, яка дозволяє їм жити в стайнях, відтепер була доступна для широкого загалу, і не тільки для них.

Проте власники капіталу, незважаючи на неодноразові обіцянки, що це буде зроблено – адже на практиці цього не відбувається, і унікальна технологія будівництва залишається доступною лише для цієї обмеженої верстви населення – що викликає переважання громадського гніву і початок спроб насильницького вторгнення в спеціальні житлові комплекси. Капіталісти, щоб захистити себе, використовують свої гроші, щоб вербувати своєрідні приватні поліцейські сили – і це після того, як на їхні звернення до поліції чи військових сил у їхніх країнах не відповідають через бажання поліцейських чи солдатів, переважній більшості з яких також немає де жити після того, як їхні будинки також зруйновані, не відповідають. Солдати в таких приватних арміях отримують у відповідь за свої дії

Але дивно, що регулярні військові та поліцейські сили не в змозі перемогти приватні армії капіталістів – і ці “житлові війни” залишаються невирішеними та забирають десятки мільйонів жертв. Багаті світу все ще не готові йти на компроміс – і, незважаючи на масштабне і жахливе кровопролиття, вони всіма силами тримають контроль над технологією будівництва, яка дозволяє їм отримати житлове рішення, яке було вкрадено у сотень мільйонів людей по всьому світу. світ.

Чи бачимо ми в когось із них іскорку людяності? Чи справді хтось із найбагатших людей світу захоче надати унікальну будівельну технологію всій громадськості та за розумними цінами, що могло б покласти край невирішеній війні на виснаження між їхніми арміями та арміями різних країн світу? Або навіть у такій екстремальній реальності лінія прибутку є єдиним, що визначає?

 

Розповідь № 9 – Археологія з майбутнього:

Чи всі присутні на уроці? добре. У попередніх уроках ми багато говорили про розкопки, проведені на території Королівства Йорданія, які проливають світло і значно розширюють наші знання про те, що відбувалося в Королівстві на початку 21 століття і в його середині. Ми також отримали важливу інформацію про їхню культуру, мову та складні відносини, які панували між ними та сусіднім Королівством Ізраїль як під час правління Біньяміна Нетаньяху, так і в наступні роки. Хто бажає розширити тему, може прочитати повчальну та повчальну статтю професора Машери Тукадо, яка, як відомо, багато років викладає в нашому університеті. Я також рекомендую вам прочитати важливу книгу письменника 23-го століття Шатуту Кроато під назвою “

Як ми вже згадували, роботизована та комп’ютерна революція була на початку – автомобілі, вантажівки, літаки та навіть значна частина поїздів використовували людей-водіїв для їх пересування та руху, а не машини, які ми знаємо сьогодні у 2540 році. Існує багато доказів того, що різні види діяльності, такі як прибирання будинків і будівель, розповсюдження пакунків або пошти, а також дотримання правил дорожнього руху, виконувалися людьми, а не машинами. У той же час існують суперечливі докази щодо ролі 3D-принтерів – і нам не зовсім зрозуміло, чому або за яких обставин вони були винайдені, і навіть сфери життя, в яких вони використовувалися нас.

Ми маємо докази дорожньо-транспортних пригод, які становили частку населення всього світу в той період, і слід пам’ятати, що система, яка знає, як повністю запобігти їм, яку ми сьогодні знаємо як «розвідувальну систему суперкарів», була був винайдений лише в 1940-х роках автомобільними інженерами, які винайшли суперкари, які використовуються донині. Я показую вам тут фотографії жахливих наслідків аварій тих часів, а на сайті університету ви також можете знайти відео, які ілюструють, як вони відбувалися.

В останній частині нашої лекції я згадаю про розкопки, які ведуться на місці на півдні міста Єрусалим, де ми натрапили на кілька цікавих знахідок. У багатьох частинах зони розкопок ми натрапили на написи “Кірьят Менахем”, Кір’ят Моше”, “Хостел Авівіт”, “район Бейт Хакарем”, а також напис “Асоціація Яд Сара”. Ми досі не знаємо, що означає цих написів: чи були це великі громадські будівлі? Назви громад? Назви великих організацій – можливо, як інші великі організації, такі як “Партія Лікуд” що ми знаємо з цього періоду між 2010 і 2020 роками? Сьогодні ми маємо лише здогади, але ми ще не змогли зрозуміти справжнє значення цих написів, які написані зовсім іншими літерами. Від нового цифрового єврейського письма, яке використовується донині, яке було винайдено ще у 2080 році.

Зауважимо, що значення деяких інших написів, таких як «Прайд-парад», «Центральний виборчий комітет Кнесету», а також напису «Палестинський народ» нам сьогодні не зрозумілі – і ми досі не знаємо, що означає тих концепцій були в ті дні початку 21 століття. Тим часом ми продовжуємо розкопки – місцем розкопок керує викладач археології Шотіо Кротті, з яким ви можете проконсультуватися або поставити йому запитання.

Тож до наступного заняття ви можете переглянути матеріали, якими я намагався викликати вашу цікавість – і ми зустрінемося на занятті, яке відбудеться наступного тижня.

 

I. Нижче лист, який я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: дії на сайті.

Шановні пані/панове.

Я володію багатомовним сайтом https://disability5.comяка займається питанням людей з обмеженими можливостями.

Мій сайт був побудований на системі ofwordpress.org – і зберігається на серверах servers24.co.il

Мене цікавить послуга надання статей на сайт – за тематикою, обраною власником сайту. Наприклад (це не має відношення до мого блогу та надається лише з метою пояснення: коли блог стосується автомобільної промисловості, водночас веб-сайт автоматично отримує статті для свого блогу з того самого веб-сайту, де публікуються статті).

Чи знаєте ви сайти чи системи в Інтернеті, які надають таку послугу?

З повагою,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected]

та: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

і: [email protected]

та: [email protected]

3) Мій блог містить 67 мов:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

 Я шукаю веб-сайт або систему в Інтернеті, яка може забезпечити автоматичне додавання статей цими мовами.

4) Я заявляю, що придбав доповнення «» за одноразову вартість 25 шекелів Покращена медіатека», і я додаю тут посилання на веб-сторінку, де можна завантажити програмне забезпечення, а потім завантажити його як плагін для WordPress.

 https://wordpress.org/plugins/tinymce-advanced/

Які дії можна виконувати за допомогою цього плагіна? Для чого його можна використовувати?

J. Нижче моє листування з гідом Хостелу “Авівіт”:

972-54-2604842.

Востаннє був сьогодні о 17:24

Середа, 14 вересня 2022 р

Повідомлення мають наскрізне шифрування. будь-кому за межами цього чату, навіть WhatsApp, їх неможливо читати чи слухати. Натисніть, щоб дізнатися більше.

Привіт Вардан: Завтра близько 10 години ранку на квартиру має приїхати педикюрниця, до якої я зверталася на лікування (до сьогодні я час від часу приходила на такі процедури в інститут “Шол” – однак, через подальше погіршення стану мого здоров’я, відтепер мені доведеться за потреби запрошувати педикюра додому, а не приїжджати фізично до інституту в центрі Єрусалима). Тому в ці години мати будинок у Корі не вийде. При домашньому холоді це можна буде починати пізно вранці або вдень (це лікування, яке я вже проходив багато разів – і воно триває приблизно від 20 хвилин до півгодини). І для загальної інформації: це лікування не входить до кошика здоров’я для застрахованих у касі здоров’я – за винятком діабетиків, які можуть отримати лікування в рамках каси здоров’я. Єдиним виходом для всіх інших застрахованих, які потребують цього лікування, є лікування приватно, як я роблю сьогодні. Хочу зауважити, що я не знаю розміру субвенції, яку мають хворі на цукровий діабет з лікарняної каси на це лікування. Вітаю, Асаф Біньяміні-Дайр з притулку гуртожитку “Авівіт”. Хочу зауважити, що я не знаю розміру субвенції, яку мають хворі на цукровий діабет з лікарняної каси на це лікування. Вітаю, Асаф Біньяміні-Дайр з притулку гуртожитку “Авівіт”. Хочу зауважити, що я не знаю розміру субвенції, яку мають хворі на цукровий діабет з лікарняної каси на це лікування. Вітаю, Асаф Біньяміні-Дайр з притулку гуртожитку “Авівіт”.

19:45

четвер

Гаразд, домовимось пізніше

7:02

Тим часом Тана (Кухня Тана Ефіопська) приїхала сьогодні вранці – приблизно через півгодини після закінчення лікування. З повагою, Ассаф Беньяміні.

 

К. Лікар-ревматолог з лікарні «Хадаса Ейн Керем», у якого я спостерігаюся: доктор Хагіт Пелег.

Її електронна адреса:[email protected]

L. Нижче наведено 2 повідомлення, які я написав на сторінці Facebook мого інтернет-провайдера Bezeq:

Асаф Бенджамін

Привіт Безеку: що буде? Чому (знову) неодноразові відключення від Інтернету, цілком законні сайти, які (знову) заблоковані без причини, і дуже повільний перегляд – і це після того, як я кілька разів звертався до вас із цими проблемами, щоразу, коли ви були, тому говорити, “турботи” – І ці проблеми завжди повторюються знову через короткий час!! Просто набридло!!!! Тому я не розумію: я вам плачу за оптоволоконну послугу, в рамках якої я повинен отримати стабільний інтернет – і коли клієнт оплачує товар, він обов’язково повинен його отримати!!! І без усіх цих непотрібних фокусів!! Так яка у вас проблема розібратися і вирішити проблему раз і назавжди??? Тримай слово і не бреши: я Я платю вам за оптичні волокна та стабільний Інтернет? Тож це саме те, що я маю отримати – і все!!! І перестаньте хитрувати – я повинен отримати те, за що я плачу – а ви нікому не робите послугу – це те, що ви обіцяли!!! Асаф Бенджамін.

 Люблю

  

 відповідь

  13 годин

  активний

  Асаф Бенджамін

 І я чекаю, що ви розберетеся з проблемою раз і назавжди!!! Мої номери телефонів:

Дома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

M. Нижче кілька посилань, за якими ви можете знайти більше інформації про мене та про боротьбу інвалідів в Ізраїлі, в якій я беру участь:

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=ABXTP51Crzs

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://www.nitgaber.com/

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE