Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Платформи для збору коштів - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Платформи для збору коштів

Платформи для збору коштів

МАЄ:

Тема: пошук платформ для підбору персоналу.

Шановні пані/ панове.

На початку липня 2023 року я створив сайт scammers-out.com. Мета сайту – слугувати платформою для користувачів Інтернету, які бажають проконсультуватися один з одним з питань, пов’язаних з інформаційною безпекою або онлайн-шахрайством. Сайт scammers-out.com створено на базі системи wordpress.org, а система форумів на сайті базується на плагіні bbpress.org.

Шукаю веб-хостингову компанію, у якої я можу замовити такі послуги для веб-сайту:

1) Мені потрібна буде допомога в підключенні сайту до відповідної системи компенсації, через яку я можу отримувати платежі від користувачів, які реєструються на сайті.

2) Також мене цікавить хостингова компанія, до якої буде переданий сайт, щоб я міг надавати послуги технічної підтримки користувачам сайту.

3) Я був би зацікавлений у постійному контакті з компанією, що займається зберіганням, щоб уважно стежити як за підключенням до системи компенсації на сайті, так і щодо технічної підтримки, яка буде запропонована користувачам Інтернету, які реєструються на сайті.

4) Мета полягає в тому, щоб на сайті зареєструвалася якомога більше користувачів Інтернету, я рекламую його на максимальній кількості платформ. З цієї причини та для того, щоб надавати користувачам Інтернету якомога кращу та зручну послугу, для мене важливо, щоб план зберігання включав якомога більший обсяг трафіку, а також якомога більше місця для зберігання для сайту себе.

5) Для мене важливо мати SSL-сертифікат, який я зараз маю для домену веб-сайту.

6) Звичайно, мені було б цікаво дізнатися, яка політика компанії, що займається зберіганням, щодо кожного з моментів, які я тут згадав.

 

І тут є ще одна складність/проблема: через мою важку фінансову ситуацію (я живу на допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування) я не можу заплатити хостинговій компанії веб-сайту, щоб вона розмістила веб-сайт у них і підключила веб-сайт до клірингова система. Також я не можу платити програмістам за виправлення недоліків на сайті – якщо вони є і коли вони є.

Зазначу, що витрати складають (приблизно) кілька десятків шекелів на місяць у більшості компаній, що займаються зберіганням даних, і кілька сотень шекелів, які потрібно буде заплатити програмістам, щоб виправити помилки на сайті – якщо і коли вони є .

Моє запитання: яка, на вашу думку, є найбільш підходящою платформою для спроби зібрати кошти для такого проекту?

З повагою

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. 1) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

2) Посилання на відповідний сайт:  https://scammers-out.com

3) Веб-сайт, де ви можете отримати більше інформації про мене:  https://www.disability55.com/

4) І ще одна складність, яку необхідно взяти до уваги: ​​я обмежена в мобільності за станом здоров’я, і я не можу ходити на зустрічі в недоступні для людей з обмеженими можливостями місця та дуже далеко від мого дому (я живу в м. Район Кір’ят-Менахем на південному заході Єрусалиму). Крім того, я не маю ні автомобіля, ні водійських прав і їзджу лише громадським транспортом.

A. Ідея для веб-сайту/проекту, про яку я думав – проект під назвою “Подяка співробітникам”.

Як ми знаємо, у багатьох будівельних компаніях, які існували протягом всієї історії (Цар Давид, біблійна особа, яка, згідно з традицією, побудував Єрусалим, Велика Китайська стіна, яка існує донині і яка, згідно з традицією, була побудована королі династії Мін у 15-му та 16-му століттях, Ейфелева вежа в Парижі, побудована інженером 

Густав Ейфельі багато іншого) згадуються імена королів або членів дворянства або високий соціальний статус, під час яких ці проекти були побудовані.

Але, як ми знаємо, ті, хто побудував ці будівлі, не були цими королями чи членами вищого соціального класу, а простими робітниками, які працювали в полях і про яких ніколи не згадували.

Тому метою проекту «Вдячність працівникам» є спроба зібрати особисті історії цих простих робітників з різних будівельних фабрик за всю історію, щоб завантажити ці історії на сайт.

Я думаю (як той, хто придумав ідею), що іноді особисті історії цих простих робітників не можуть бути менш цікавими, ніж історії королів або представників дворянства, яких ми всі знаємо).

 

B. Нижче наведено повідомлення, якими я поділився в соціальній мережі Facebook:

1) Травмована людина прибуває з групою волонтерів для участі в археологічних розкопках. На свій подив, він зустрічає психолога, який лікує його замість нього.

Постраждалий звертається до психолога і запитує його: «Що ти тут робиш? “.

Психолог відповідає: «Що я тут роблю? Я прийшов допомогти з розкопками, як і ти.

Травмований відповідає: «Я думав, що психологи копаються в душах своїх пацієнтів. Ніколи б не подумав, що вони також копаються в землі».

Психолог відповідає: “Це правда – я копаюся в людській душі. Це моя робота – і цим я займаюся все своє життя. У своїх копаннях я знаходжу багато цікавого. Але я думаю, що навіть коли копаєшся в землі можна знайти багато цікавого».

Постраждалий вагається і не знає, що відповісти, за звичкою починає колупатися в носі.

Психолог продовжує: «Ви маєте рацію. У цьому розкопці теж можна знайти багато цікавого».

ха-ха-ха…

 

2) Кому: “федерації до Ізраїлю-автономії для громад“.

Тема: Фандрайзингові платформи.

Шановні пані/ панове.

Я громадянин Ізраїлю і живу в Єрусалимі. Я народився наприкінці 1972 року, а сьогодні, у 2023 році, мені 50 років.

Я страждаю різними вадами та проблемами зі здоров’ям, фізичними та психічними проблемами, через які я не міг вписатися на ринок праці протягом багатьох років. Моє резюме розіслали в кілька десятків тисяч приватних компаній (і, на жаль, я не перебільшую ці цифри), але я просто не можу знайти підходящу роботу.

Я роблю різні спроби обійти цю складність.

На початку липня 2023 року я створив sitescammers-out.com. Мета сайту — служити форумом, на якому користувачі Інтернету можуть консультуватися один з одним з питань інформаційної безпеки.

Але зараз виникає ще одна складність: через гостру фінансову скруту я не маю можливості фінансувати фінансові витрати, необхідні для заснування компанії.

На вашу думку, які платформи найбільше підходять для залучення коштів на таку мету?

З повагою

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. 1. Посилання на відповідний веб-сайт:  https://scammers-out.com

2. Мій номер телефону (який також є номером листування в соціальній мережі WhatsApp): 972-58-6784040.

3. Веб-сайт, через який ви можете отримати більш детальну інформацію про мене: https://disability55.com/

 

3) Таємна розробка програми під назвою “Serika Rabha”.

За допомогою цього додатка постійно скануються міста чи агломерації з метою виявлення проблемної поведінки громадян: загрози життю обранців під час демонстрацій, розміщення знаків у заборонених місцях тощо. Крім того, система може допомогти розкрити серйозні злочини, такі як вбивства, зґвалтування, крадіжки тощо.

Механізм роботи системи не буде опублікований.

Велике задоволення від уряду: «Ми маємо ефективний інструмент для спостереження за опонентами або потенційними опонентами, які загрожують порядку, спокою та миру в суспільстві. Ми не терпітимемо непотрібних перешкод – це заважає нашій роботі».

Що ж, наступного разу, коли я йду вулицею, я постараюся не робити того, що може, не дай Боже, образити чиновників, які мають у своєму розпорядженні систему «розширеної зачистки». Є закон, який забороняє ображати чиновників.

Але стривайте – що ображає наших чиновників?

Як я знатиму, як не образити їх?

Вони не публікують достатньо зрозумілі для громадськості нормативні акти щодо цього – дуже серйозно!!!

Лол…

 

4) У новинах анонсували, що в рамках протестів проти законодавства щодо змін у судовій системі також відбудеться «податковий бунт».

Але не пояснили: хто буде платити податки, а хто ні? І за яких умов?

Будь ласка, пояснення…

 

5) Як відомо, у Сполучених Штатах зростає вплив груп населення, які ніколи не займали значних позицій впливу, наприклад, латиноамериканці.

Однак спільним для цих груп населення є вороже ставлення до Ізраїлю – це означає, що через кілька десятиліть, якщо і коли ці групи населення досягнуть ключових позицій в уряді – дуже можливо і за цих обставин тиск на американське суспільство скорочення допомоги Ізраїлю або навіть її повне припинення з роками зростатиме

Цілком можливо, що останні заходи уряду почнуть враховувати ці тенденції, змушуючи Ізраїль стати залежним від іншої держави в довгостроковій перспективі, наприклад Китаю чи Росії.

Звичайно, це повільний процес, який триває і буде тривати ще багато років.

Також можливо, що законодавче законодавство є частиною цього процесу, у якому Ізраїль, щоб з’єднатися з Китаєм чи Росією, все більше прийматиме характеристики цих режимів, що може призвести до подальших збитків і навіть набагато більше. дивіться сьогодні в ізраїльських громадянських правах і правах людини.

Це може покласти край усім процесам американізації, через які пройшло ізраїльське суспільство за останні десятиліття.

Ця тенденція є дуже проблематичною в багатьох відношеннях – однак, враховуючи те, що відбувається в американському суспільстві, цілком можливо, що політика ізраїльського уряду сьогодні є дуже розумною і насправді не безладним або дурним, як дехто каже.

Цілком можливо, що вибору немає і ігнорувати ці тривалі процеси просто неможливо.

6) У новинах ми чуємо про величезну економічну шкоду ізраїльській економіці в результаті скорочення інвестицій в ізраїльську економіку в результаті нового правового законодавства.

З іншого боку, ті ж канали новин повідомляють про все більше угод про співпрацю ізраїльських компаній з різними компаніями по всьому світу, про їх розширення та процвітання.

Так навіщо вірити? Стан ізраїльської економіки погіршується чи покращується?

Я збентежений…

 

7) Капітан корабля божеволіє і наказує матросам просвердлити дірки в днищі корабля.

Пасажири корабля перелякано кричать морякам: “Що ви робите? Вода увійде в корабель і ми потонемо в морі!!!”.

Моряки корабля відповідають: «Це вказівка, яку ми отримали від капітана. Не заважайте нашим професійним судженням!!!».

 

8) У новинах повідомили, що велика група резервістів припинила волонтерство. Чи існує реальна небезпека для подальшого існування держави Ізраїль?

Чи знайдеться іноземна армія, яка скористається ситуацією, щоб підкорити Ізраїль і захопити його? Тривожно і страшно…

Чи буде це сирійська армія, солдати терористичної організації Хезболла, солдати єгипетської армії (хоча Ізраїль має мирну угоду з Єгиптом, але можливо в такій ситуації висловлюється їхня велика ненависть до Ізраїлю – а можливо така ж небезпека буде виходити від йорданської армії?). Або це будуть солдати ХАМАС із сектора Газа?

У будь-якому випадку, зрозуміло, що якщо армії з арабської країни чи терористичній організації вдасться увійти до Держави Ізраїль, буде дуже масштабна різанина серед нас – єврейського населення.

Окупаційні солдати справді не цікавитимуться тим, хто підтримує чи виступає проти змін у системі правосуддя. Крім того, вони не будуть розрізняти чоловіків і жінок, молодих і старих, правих і лівих, і їм справді байдуже, чи євреї, яких вони намагатимуться вбити якомога більшу кількість, релігійні, світські чи ультра – Православний. Конфесійні відмінності чи країни походження також не будуть грати ролі – євреї-сефарди та євреї-ашкеназі будуть жертвами точно так само.

Адже їх цікавить лише одне: вбивати євреїв.

Звісно, ​​набагато складніше знати, як окупаційні війська ставитимуться до ізраїльських арабів чи палестинців – додадуть їх до своїх лав і дозволять, так би мовити, брати участь у «святкуванні» – чи самі будуть жертви?

То може тут хтось зупиниться і згадає, що справжні вороги за кордоном, а не всередині нас?

Треба припинити це божевілля!!!

Коли ворожі армії будуть на землі, вони повернуться і нагадають нам про те, хто ми є (як це траплялося багато разів раніше в єврейській історії). То чому б не дізнатися зараз? Навіщо чекати, поки сокира стане на шию – буде пізно. Адже в наших джерелах написано, що «кінцем вчинку є перша думка».

То, може, зупинимося і зробимо поділ влади?

І зрештою, у вечір Тиші Б’Ав – ми повинні знайти здоровий глузд, глузд і розважливість – інакше нас просто не було б тут – і багатьох із нас взагалі б тут не було.

Колись я читав книжку, в якій описана така ситуація, книжку, в якій описується реальність, коли Ізраїль програє Шестиденну війну і його окупують арабські країни. Описи були просто страшними.

Книга називається «Якби Ізраїль зазнав поразки».

Інших подробиць про книгу я не маю — не пам’ятаю, хто її автори і в якому видавництві вона вийшла.

9) Ще деякий час тому, якби вони написали слово «dog» 19 разів у Google Translate англійською мовою, переклад його на маорі, а потім знову на англійську призвело б до християнсько-месіанського твердження, а також антисемітського.

Після публікації справи в ЗМІ проблема була вирішена (перевірив).

Чи означає це, що антисемітизм існував або все ще існує в Google?

Підозрюю, що це була не помилка, а зловмисний вчинок одного із співробітників компанії, який налякався публікації про це, а потім кинувся, так би мовити, «вирішувати» проблему.

У минулому антисемітизм, як ми знаємо, постійно змінював свої форми та методи – і це дуже дивний, але також тривожний спосіб, у який працівники великої технологічної компанії вирішують висловити свою думку.антисеміт.

Я не знаю, чи співробітники, які це робили, досі працюють у Google On, оскільки їх звільнили після публікації новини, – і дуже сумнівно, що можна отримати якусь інформацію з цього приводу.

Крім того, не оприлюднені імена людей, які нібито причетні до вчинку – і дуже сумнівно, що можна отримати відповідну інформацію.

10)Асаф Ясуорганізації прав інвалідів з обмеженими можливостями

28 листопада 2021 року

 

Люди вступають у групи допомоги, донорства та будь-які інші групи, які можуть допомогти людям з обмеженими можливостями та просять допомоги у здорових людей! Пишіть у фейсбуці пости в групах, які не стосуються людей з інвалідністю і пишіть там про становище людей з інвалідністю і про те, що держава ігнорує становище людей з інвалідністю, починайте просити людей про допомогу, виявляйте їхнє розуміння ситуації. людей з обмеженими можливостями і що нам потрібна термінова допомога.

 

11)Бенджамін Асаф

18 липня Б-15:43

 

Кілька років точилися розмови (головним чином серед космічних підприємців) про прагнення створити людські колонії на Марсі.

Але хтось висловив свою думку про сумісність життя представників різних релігій, чи будуть там люди насправді? Наприклад:

1. В ісламі існують заповіді хаджу, згідно з якими кожен мусульманин зобов’язаний хоча б раз у житті здійснити паломництво до Мекки. Отже, що робитиме мусульманин, який живе на Марсі? Адже там немає Мекки… Чи можна знайти відповідь на це в Хадіфі?

2. А щодо євреїв: час свят визначається згідно з календарем, який ми знаємо тут, на Землі, тобто: 365 днів – це, як ви знаєте, період часу, протягом якого Земля завершує оберт навколо Сонця. Але на Марсі тривалість року становить 686 днів, і земний календар буде неактуальним і ще одна проблема: тривалість місяця на Землі, як відомо, визначається Місяцем: адже місяць – це проміжок часу в який Місяць робить один оберт навколо Землі. Але у Марса більше ніж один супутник – тож як вони визначать тривалість місяця? А як вони дізнаються, коли свята? А може, спиратимуться на галаху, яка є в одному з єврейських джерел (не знаю точно, де – звичайно, ви можете перевірити це) – в якому сказано, що єврей, який йшов дорогою і забув, коли був Шабат, тоді він почне рахувати дні з того моменту, коли він зрозуміє, що забув кількість днів тижня – і все це, поки вони не досягнуть єврейська громада, де йому допоможуть «випрямитися» відповідно до правильної кількості днів. Але єврей, який досягає Марса, не досягне там жодної єврейської громади, ані взагалі ніякої громади – то як він почне рахувати дні тижня і роки? потім він почне рахувати дні з того моменту, як він зрозуміє, що забув кількість днів тижня – і все це до тих пір, поки вони не дійдуть до єврейської громади, де йому допоможуть “одужати” відповідно до правильної кількості днів. Але єврей, який досягає Марса, не досягне там жодної єврейської громади, ані взагалі ніякої громади – то як він почне рахувати дні тижня і роки? потім він почне рахувати дні з того моменту, як він зрозуміє, що забув кількість днів тижня – і все це до тих пір, поки вони не дійдуть до єврейської громади, де йому допоможуть “одужати” відповідно до правильної кількості днів. Але єврей, який досягне Марса, не досягне жодної там єврейської громади чи взагалі жодної громади – тож як він почне рахувати дні тижня та роки?

І також зрозуміло, що свята, які складаються з паломництва до певного фізичного місця (наприклад, 3 Омер, під час якого вони здійснюють паломництво до гори Мерон, або гробів праведників в Україні, куди хасиди ходять перед Рош га-Шана. ) також буде недосяжним – на Марсі немає ні гори Мирона, ні України. Тож як вони поводитимуться? Чи будуть євреї, які там живуть, оголошувати про скасування цих свят через відсутність технічної можливості їх проведення? Або вони знайдуть спосіб змінити значення свята та його звичаїв так, щоб їх справді можна було спостерігати і на Марсі? І якщо так, то як вони це зроблять? Більше того: як відомо в юдаїзмі, існують «міцво, які залежать від землі», тобто:

І, звісно, ​​такі питання виникають і до представників інших релігій: що стосується християнства, то на Марсі немає ні Храму Гробу Господнього, ні Голгофи, ні Хойя Долороса.

Мені здається, що зараз на ці питання не варто відповідати з двох причин:

1. На момент написання цієї статті на Марсі немає людського поселення (і дуже сумнівно, що воно коли-небудь буде).

2. Автору цих рядків боляче, що на його звернення все одно не реагують і не мають нічого спільного з очікуваним.

ЛОЛ…

 

12)Бенджамін Асаф

9-й

 

Поділився з громадськістю

активний

Бенджамін Асаф  WordPress

9-й

 

МАЄ: “WordPress“.

У мене є сайт Webassaf-permalinks.com, створений на основі системи wordpress.org і зберігається на серверах hostgator.com.

Я використовую гарний плагін посилань.

Тепер виникла проблема: посилання, які я намагаюся додати до списку, не оновлюються та не відображаються.

Компанія зі зберігання даних hostgator стверджує, що не займається такою проблемою.

Отже, що можна зробити? Як можна вирішити таку проблему?

Уточнюю, що я не професіонал і не програміст і не знаю, як самостійно вирішити таку проблему.

Крім того, через низький дохід я не можу заплатити програмістам за вирішення проблеми.

Так що ж нам робити?

Я додаю скріншот помилки тут – 177 посилань у красивих посиланнях – але лише 174 із них показано у списку.

З повагою

Ассаф Беньяміні.

 

13)

Бенджамін Асаф

23 години

 

Поділився з громадськістю

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Стаття з американського sitepen про відмову від книг.

Виявляється, останніми роками в нібито демократичних, відкритих і плюралістичних Сполучених Штатах спостерігається зростання тенденції дискваліфікації та цензури книг.

Справи дійшли до того, що в деяких штатах США заборонено продавати або торгувати частинами Біблії!!

Звичайно, на сьогоднішній день ця заборона досить дурна – адже можна замовляти, а якщо заборонено замовляти певну книгу, то можна знайти її в Інтернеті і завантажити вдома на персональний комп’ютер, а потім читати скільки завгодно.

Я вважаю, що найобурливішою річчю в усій історії є величезна енергія та зусилля, які зараз докладають американське суспільство щодо цензури книг (на відміну від цього, ми в Державі Ізраїль є набагато більш відкритими та демократичними, ніж вони в цьому відношенні – зрештою, навіть такі книги, як переклад на іврит «Майн Кампф» або переклад на іврит «Протоколів сіонських мудреців» є книгами, які можна знайти в Ізраїлі, і їх придбання не є порушенням будь-який закон – а американці все одно проповідують мораль демократії…).

Я думаю, що всі зусилля і всі ресурси, які зараз вкладаються в США в цю безглузду і марну боротьбу, могли бути спрямовані на вирішення складних і набагато серйозніших проблем, які існують сьогодні в американському суспільстві: ЗМІ і нестерпні легкість отримання зброї, яка періодично провокує стрілянину та масові вбивства в різних місцях. Було також можливо спрямувати всю цю енергію на боротьбу з крайньою бідністю в Сполучених Штатах – країні, такій багатій, але з мільйонами бездомних людей на вулицях…

Якби це не було сумно і трагічно, можна було б і посміятися…

14) І цього разу серйозне питання (хоча і гумор тут теж):

У багатьох єврейських громадах середньовіччя існувала роль людини, яку називали «бадханом».

Роль жартівника полягала в тому, щоб з’являтися на таких святах, як весілля, церемонії бар/бат-міцва тощо. – і він включав у свої жарти імена людей, які були щасливі на цій події.

Сьогодні від цієї практики майже не залишилося й сліду – і навіть в ультраортодоксальному суспільстві дуже важко знайти щось подібне, що стало великою рідкістю навіть у цій аудиторії.

Тут виникають цікаві запитання:

1. Чи є у нас якісь докази чи історії про цих коміків – історії про їх життя, появу на заходах тощо. ?

2. Чи є в академії вчені, які викладають галузі ізраїльської думки чи юдаїки, які проводили дослідження з цього приводу? І якщо так, то про що були ці дослідження?

3. Чи є сьогодні якісь приватні організації чи асоціації, які намагалися відтворити цей звичай і повернути його в події та свята, які відбуваються сьогодні? І якщо так, то чому ці спроби невдалі?

Я знаю багато асоціацій та організацій, хоча ніколи не вивчав організаційний консалтинг впорядковано – і ніде не знайшов такої організації чи асоціації.

4. Чи існували відмінності щодо цього звичаю між єврейськими громадами в Європі (або під іншою назвою: громади ашкеназі) та громадами, які існували в ісламських країнах з другої половини 7 століття – з розширенням мусульманської імперії в ті років?

5. Якою була реакція неєврейського середовища на цих пустунів? Чи була різниця у ставленні влади до них порівняно з іншими членами громад – чи вони та їхні родини зазнавали переслідувань (кровавні змови, заворушення під час хрестових походів тощо), як і всі інші члени єврейських громад?

15) У новинах було оголошено, що через відставку багатьох резервістів зі своїх посад у рамках боротьби проти законодавства, яке стосується запропонованих урядом змін до системи правосуддя протягом місяця або менше, відбудеться значне зменшення у військовій майстерності.

тривожний…

Треба виходити з того, що якщо армії однієї з арабських країн вдасться увійти в державу Ізраїль, окупувати її цілком або частково, відбудеться загальна різанина єврейського населення – різанина, жертвами якої ми всі можемо стати. .

Звичайно, набагато менш зрозуміло і дуже важко знати, що в такому випадку робитимуть ізраїльські араби – чи приєднаються вони до «святкування» з їхньої точки зору чи через конфлікт інтересів, а в багатьох багатьох випадках також відкрита ворожнеча між палестинськими біженцями з усього Близького Сходу та владою арабських країн, вони вирішать нічого не робити або навіть спробують діяти активно та заплутано проти армій загарбників.

Або якщо ви подумаєте про це, може бути третя можливість, і незрозуміло, наскільки вона може бути розумною: активне втручання однієї із західних держав (Сполучені Штати або один із останніх членів, які вийшли з НАТО), яке б запобігло такі масові вбивства, діючи проти армій загарбників – Вони завжди говорять про те, що Сполучені Штати та їхні союзники віддані безпеці Ізраїлю…

Звичайно, інші великі держави, наприклад Росія чи Китай, навряд чи втрутяться у таку війну – і навіть якщо вони втрутяться, це буде втручання арабських країн, а не Ізраїлю.

16) Зараз у новинах було оголошено про значні полегшення в усьому, що стосується використання медичної коноплі (яка, як ви знаєте, є наркотиком марихуани).

Крім того, на знак протесту проти правового законодавства багато медичного персоналу покидають Ізраїль.

Висновок: лікування відсутнє. Можливість отримати медичну відповідь у найближчому майбутньому стане все більш проблематичною. І не всі можуть скористатися приватними медичними послугами. Я, наприклад, живу на пенсію по інвалідності і, можливо, найближчим часом не зможу лікуватися.

Що можливо? Візьміть медичну коноплю, забудьте всі негаразди і вірте, що нібито «все буде добре» — навіть якщо зрозуміло, що тут нічого страшного.

Перетворення хворих на наркоманів, звичайно, нічого не вирішить, а тільки погіршить і без того дуже складну ситуацію. Я пам’ятаю, як один із останніх разів, коли я був у психіатричній клініці (це було близько трьох років тому), психіатр, якого я зустрів, підняв проблему канабісу з власної ініціативи – хоча це не було. не мав жодного відношення до проблем Я привів його.

Отже, чи психіатр, який намагається переконати пацієнтів вживати наркотики (і так, я це так називаю), насправді є лікарем, який намагається допомогти?

Я так не думаю – і дуже скоро я пішов з клініки і більше не повертався.

Вживання наркотиків типу канабісу не є способом лікування психічних проблем, і це було, за винятком екстремальних і рідкісних випадків, коли я нічого не згадував про це. Насправді це втеча від проблеми та небажання дивитися правді в очі – і я впевнений, що психіатр, який намагався мене вмовити, це добре знав.

Тож чи піддався він тиску з боку компаній, що виробляють канабіс, і став їхнім торговим представником, чи це образлива рекомендація психіатра (і, можливо, психіатри так роблять у багатьох інших випадках) зі злого наміру?

У будь-якому випадку, це не спосіб лікування людей – і це правда, я не лікар і не психіатр, але вам не потрібно бути експертом-психіатром, щоб зрозуміти це.

Тож на завершення, шановні терапевти: не буде медичного персоналу і не можна буде лікувати – скажіть мені чесно, і не пропонуйте мені ліки!!!

Просто обурливо!!!

 

17)Роман Волковський

20 липня Б – 12:50·

Усім моїм російськомовним друзям тут із літніми батьками та дідусями

Є спроба телефонного захоплення номера 972-53-889-2350 (є ще, додам пізніше)

Дзвонять людям похилого віку на телефон і в ватсап (!!!) російською мовою і заявляють, що на рахунку виявлено аномальний рух.

Вони просять надати особисті дані та банківські реквізити, щоб допомогти поліції вирішити цю проблему, і уточнюють, що говорити про це ні з ким заборонено, оскільки це «таємна діяльність поліції».

Ці компанії дзвонять з ізраїльського номера, але з-за кордону, тому ви

#Поліція Ізраїлю Це не так цікаво

 

18)Стаття про “електричну дорогу” від компанії “Electreon” – дорогу, по якій їздить електромобіль, який заряджає транспортний засіб під час руху – і таким чином можна подорожувати без обмежень без необхідності підзаряджати акумулятори автомобіль – і, звичайно, з величезною економією фінансових витрат.

Коли дороги в Ізраїлі будуть такими?

https://www.google.co.il/search…

C. Ось повідомлення, яке я надіслав до клініки HMO, де за мною стежать:

 

2.8.2023 р

Кому: Klalit Health Services – клініка Тайелет.

Тема: Схвалення захворювання.

Шановні пані/ панове.

Мене лікує у вашій клініці сімейний лікар на ім’я доктор Брендон Стюарт.

Нещодавно я зіткнувся з юридичною проблемою щодо певної справи. Як особа, яка отримує допомогу по інвалідності від Інституту національного страхування, я не можу дозволити собі оплачувати послуги приватного адвоката.

У цій ситуації я звернувся за допомогою до Офісу державного захисника в Єрусалимі.

Під час моєї телефонної розмови з їхнім представником служби на ім’я Мерав сьогодні, у середу, 2 серпня 2023 року, починаючи з 9:05 ранку, мені сказали, що для того, щоб отримати від них послугу, я повинен показати їм довідку про психічне захворювання, на яке я страждаю .

Тому я був би вдячний, якщо б ви могли надіслати запит до лікаря, тому що лікар пришле мені підтвердження про психічне захворювання, на яке я страждаю.

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А, квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Мої номери телефонів:

У секретному будинку через переслідування та скаргу в ізраїльську поліцію, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: assafben[email protected] і: [email protected] і: [email protected]

D. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав до Департаменту публічних розслідувань Міністерства юстиції Ізраїлю:

Асаф Бенджамін < [email protected] >

має:

 [email protected]

У середу, 2 серпня, о 23.18 год.

Кому: Служба оповіщення Департаменту юстиції.

У питанні: проблема чиновницької поведінки.

Шановні пані/ панове.

Нещодавно (пишу ці слова у середу, 2 серпня 2023 р.) я зіткнувся з юридичною проблемою щодо певної справи – проти мене порушено обвинувальний акт.

Маю зазначити, що я живу на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від Інституту національного страхування. З цієї причини я не можу заплатити приватному адвокату, який представлятиме мене. З цієї причини я звернувся до Офісу громадського захисту з проханням про допомогу. Однак чиновник з офісу державного захисника в Єрусалимі на ім’я Мерав відмовляється передати мій лист їм для подальшої обробки, посилаючись на різні виправдання. Я вважаю, що його поведінка є обурливою: як ми знаємо, чиновники не мають права судити самі і вирішують не направляти запит на професійному рівні лише з довільних причин. Це легковажна образа, яку тут використано без жодного пояснення чи логіки. Я хочу знати, що можна зробити, щоб офіс державного захисника почав розглядати мою скаргу. Прошу розглядати моє звернення як скаргу на Офіс державного захисника. З повагою, 

assaf beyamini.. 

post Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403. 

2) Мій номер телефону: 972-58-6784040

3) Нижче наведено повідомлення, яке я надіслав з цього приводу до Міністерства юстиції через соціальну мережу Facebook: Мені зателефонував представник офісу громадського захисника Мерів. сьогодні вранці – і, за її словами, вони не можуть продовжувати розглядати мою заяву, доки я не пред’явлю їм підтвердження психічної хвороби, на яку я страждаю, або мовою Мерав: “Принесіть мені підтвердження, що ви психічно хворі”. Зазначу, що це заплутано і незрозуміло – оскільки, як видно з мого листування з ними, предмет мого звернення до них не має нічого спільного зі сферою психічного здоров’я. Через кілька годин до мене повернувся захисник і пояснив, що їм потрібен цей дозвіл, перш ніж з мене можна буде зняти звинувачення. То чому підтвердження мого доходу від соціального страхування, яке я їм уже надіслав, недостатньо для цієї мети? Відколи для того, щоб оплатити гонорар клієнта, потрібно деталізувати всі психічні захворювання, якими він страждає? Який зв’язок між цими двома речами? Чому вони продовжують переслідувати мене ні за що? Так що буде? Що робити? Асаф Бенджамін. пост Scriptum. Адреса електронної пошти адвоката захисту, з яким я спілкувався через кілька годин після розмови з Меравом: адвокат повернувся до мене та пояснив, що їм потрібен цей дозвіл, щоб я міг зняти звинувачення. То чому підтвердження мого доходу від соціального страхування, яке я їм уже надіслав, недостатньо для цієї мети? Відколи для того, щоб оплатити гонорар клієнта, потрібно деталізувати всі психічні захворювання, якими він страждає? Який зв’язок між цими двома речами? Чому вони продовжують переслідувати мене ні за що? Так що буде? Що робити? Асаф Бенджамін. пост Scriptum. Електронна адреса захисника, з яким я спілкувався через кілька годин після розмови з Меравом: До мене повернувся адвокат і пояснив, що їм потрібен цей дозвіл, щоб з мене могли зняти звинувачення. То чому підтвердження мого доходу від соціального страхування, яке я їм уже надіслав, недостатньо для цієї мети? Відколи для того, щоб оплатити гонорар клієнта, потрібно деталізувати всі психічні захворювання, якими він страждає? Який зв’язок між цими двома речами? Чому вони продовжують переслідувати мене ні за що? Так що буде? Що робити? Асаф Бенджамін. пост Scriptum. Електронна адреса захисника, з якою я спілкувався через кілька годин після розмови з Меравом: для оплати гонорару клієнта, чи потрібно деталізувати всі психічні захворювання, якими він страждає? Який зв’язок між цими двома речами? Чому вони продовжують переслідувати мене ні за що? Так що буде? Що робити? Асаф Бенджамін. пост Scriptum. Електронна адреса захисника, з яким я спілкувався через кілька годин після розмови з Меравом: для того, щоб заплатити гонорар клієнту, потрібно деталізувати всі психічні захворювання, якими він страждає? Який зв’язок між цими двома речами? Чому вони продовжують переслідувати мене ні за що? Так що буде? Що робити? Асаф Бенджамін. пост Scriptum. Електронна адреса захисника, з яким я спілкувався через кілька годин після розмови з Меравом:[email protected] 

4) До цього запиту я додаю запис свого листування з офісом державного захисника.


E. Нижче наведено моє листування з офісом мого члена Кнесету Шеллі таль-Мейрон:

Ассаф Беньяміні < [email protected] >

має:

Шеллі Тал Мейрон

У четвер, 3 серпня, о 23:40 год.

В офісі кнесету (“кнесет” – парламент ІЗРАЇЛЮ) депутат Кнесету Таль

Мейрон, привіт:

Перш за все, я хотів би подякувати вам за ваші прохання та за те, що ви намагаєтеся допомогти в цьому питанні.

У зв’язку з цим я звернувся із запитом до загальної каси здоров’я, членом якої я є, і до Міністерства охорони здоров’я, але допомогу не погодили.

Я хотів би зазначити, що є приватні компанії, такі як “”mydoctor”, через які ви можете замовити послугу. Зараз я не можу скористатися послугами цих компаній через високу плату, яку вони стягують за можливість замовити лікаря для мій будинок у разі потреби – виплати сотень, а іноді навіть тисяч шекелів на місяць, які я не можу фінансувати через мій низький дохід, який підтримується допомогою з інвалідності Національного інституту страхування. Я сподіваюся, що законопроект Тетяни Мазарської підійде вперед і бути в змозі допомогти людям у ситуації, які потребують цієї допомоги. З повагою,

Ассаф Беньяміні. Приховати оригінальний допис

 

Четвер, 3 серпня 2023 р. о 3:11:48 GMT+3, Шеллі Тал Мейрон [email protected] >

Привіт Ассаф

Згідно з опитуваннями, які ми провели, існує послуга медичного страхування, згідно з якою ті, хто відповідає вимогам за їхніми умовами, можуть отримати послуги сторонньої компанії, яка приїжджає, щоб надати їм допомогу вдома (зокрема, аналіз крові, перев’язки тощо). ) або послуги лікаря з фонду, який призначений для домогосподарств / будинків престарілих / населення групи ризику.

Але така послуга надається за умови направлення сімейного лікаря.

Скористатися такими приватними послугами сьогодні неможливо, тому що медична карта пацієнта не розкривається.

Якщо людина бажає обслуговування вдома, вона має звернутися до своєї лікарняної каси та дізнатися, на що вона має право та яку послугу вона може надати за станом здоров’я.

Член Кнесету Тетяна Мазарська нашої партії працює над законопроектом, який дозволить у майбутньому такі випадки шляхом створення єдиної медичної картки, але до того часу, на жаль, кожна медична послуга надається фондом і додатковими страховками цього фонду.

ДЯКУЮ.

Іцик Сельма

Радник депутата Кнесету Шеллі Тал Мейрон.

972-58-5656777

Від: assaf benyamini < [email protected] >

Надіслано: понеділок, 31 липня 2023 р. 13:47.

Кому: Шеллі Тал Мейрон < [email protected] >

Тема: Мій лист до офісу мого члена Кнесету Таля Мейрона.

F. Нижче наведено електронні листи, які я надіслав різним компаніям:

МАЄ:

Тема: оборонні заходи.

Шановні пані/ панове.

Як ми знаємо, у цей період ми маємо справу з інцидентами безпеки або терористичними нападами, які, на жаль, відбуваються час від часу.

Коли на людину нападають у громадському місці, як відомо, є 2 варіанти реагування: один – помститися та дати відсіч тією ж погрозою, інший – спробувати втекти з місця, поки не буде лють проходить.

Але коли мова йде про людину з обмеженими можливостями (а це тим більше стосується людини, прикутої до інвалідного візка), жоден із цих двох шляхів неможливий.

Моє запитання: чи думали про розробку доступної зброї або зброї, яка могла б допомогти людині з обмеженими можливостями, якщо і коли вона опиняється в такій ситуації?

І наскільки така зброя справді технічно можлива, чи думали вони про те, як встановити критерії та тести, метою яких буде визначити, які інваліди матимуть доступ до такої зброї через потенційне зловживання таким правом до самозахисту?

Або це оманлива та божевільна (або етично чи морально неприйнятна) ідея, яка не заслуговує на розгляд?

що ти думаєш?

Уточню, що я не маю жодних знань – ні в області відкритої зброї, ні в області доступності, яку я знаю лише як інвалід, який періодично шукає товари, які допоможуть мені в повсякденному житті за потреби.

З повагою

Ассаф Біньяміні.

пост Scriptum. 1) Мій номер телефону: 972-58-6784040.

2) Мій сайт: https://www.disability55.com

G. Нижче наведено моє листування з компанією пана Нево Розі:

листи to nevorozi.co.il”

Yahoo/Вхідні

У п’ятницю, 4 серпня, о 21:53 год.

Привіт Асафе, дуже люб’язно!

На цьому етапі я рекомендую вам почати з моїх підручників з написання. На каналі YouTube ви можете знайти 32 епізоди подкастів (кожен епізод на іншу тему), а також десятки коротких фільмів з написання:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

З успіхом!

 

П’ятниця, 4 серпня 2023 р., о 13:53, автор: assaf benyamini < [email protected] >:

Приховати оригінальний допис

має: “nevorozi.co.il“.

Тема: Документування історії життя.

Шановні пані/ панове.

Приблизно з 2007 року я беру участь у боротьбі інвалідів у Державі Ізраїль – боротьбі, яка, як ви знаєте, також широко висвітлюється в ЗМІ. Я думав про те, щоб спробувати популяризувати боротьбу так, як я не пробував досі: задокументувати історію свого життя та опублікувати її в Інтернеті. Я уточнюю, що у мене немає досвіду чи знань з цього питання, і тому принаймні на цьому етапі (я пишу ці слова щодня.

Неділя, 12 вересня 2021 р. – через кілька днів після Рош га-Шана) У мене немає чіткого плану дій, і я відкритий до пропозицій – і буду радий прийняти будь-які пропозиції, які спадають на думку.

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А, квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у таємному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: assaf[email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) Нижче кілька посилань, де ви можете знайти більше інформації про мене та боротьбу за людей з обмеженими можливостями, в якій я беру участь:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Оскільки я маю дуже низький дохід (отримаю допомогу по непрацездатності від Національного інституту страхування), оплата послуг документування історії життя неможлива. І ще: через серйозність моєї ситуації навіть дуже високі знижки мені просто не допоможуть.

З повагою

Nebo Rosi, письменник і літературний сподвижник

♫слухати програму подкаст-година написання♫

H. Нижче наведено допис, яким я поділився в групі Facebook”державне житло“:

 

має: “державне житло“.

Тема: МАГААР. компанія – немає відповіді.

Шановні пані/ панове.

Вищевказаний електронний лист був надісланий мною компанії MGR в Єрусалимі – через них я отримую допомогу для оплати оренди.

Але вони не реагують на це звернення.

Я вважаю, що державні службовці в державній установі, які отримують зарплату з податків, які ми, громадяни країни, їм платимо, безумовно, можуть надавати розумні та кращі послуги.

Їхнє зневажливе ставлення є недоречним.

Так що буде? Що робити?

З повагою

Асаф Бенджамін.

—– Переслане повідомлення —–

Автор: assaf benyamini < [email protected] >

Кому: Єрусалимська оренда < [email protected] >

Надіслано: вівторок, 8 серпня 2023 р. об 11:45:43 AMGMT+3

Тема: Мої листи до МАГААР.

МАГААР. Вітання:

Тема: Я звернувся до вас з поліції.

Шановні пані/ панове.

Я надіслав тобі виклик у поліцію кілька днів тому.

Я хотів би знати, чому ви не відповідаєте на цей запит.

З повагою

Ассаф Беньяміні.

Мої листи до MAGAAR 4

yahoo

/

надісланий

Ассаф Беньяміні < [email protected] >

має:

[email protected]

У неділю, 6 серпня, о 13.08 год.

МАГААР. Вітання:

Тема: соціальне житло.

Шановні пані/ панове.

Я один із ваших клієнтів із Єрусалимського району, і через вас я отримую допомогу в оплаті орендної плати у розмірі 770 шекелів на місяць.

Я хотів би перевірити, чи маю право на квартиру з низькою орендною платою.

Я бажаю отримати впорядковану письмову довідку від імені Департаменту будівництва та житлового господарства на мій запит.

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А, квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у таємному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої електронні адреси: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

I. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав на адресу “Місцевий вплив – органи влади, підприємства та громада працюють разом для клімату”:

 

yahoo/надіслано

Ассаф Беньяміні

[email protected] >

має:

[email protected]

У четвер, 10 серпня, о 14:00 год.

Кому: «Місцевий вплив – влада, бізнес і громада працюють разом заради клімату».

Тема: пошук допоміжних засобів.

Шановні пані/ панове.

У мене є фізична вада, яка погіршується з роками – після нещасного випадку на роботі, який я зазнав на початку 1998 року. Через подальше загострення останніми тижнями фізично все важче мити посуд на кухні після прийом їжі.

Хочу підкреслити, що питання якості навколишнього середовища для мене дуже важливе – і тому я не зацікавлений у використанні одноразових інструментів.

 

Крім того, тут є ще одна складність: я людина, яка живе на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від НСЗУ. З цієї причини придбання дорогих допоміжних засобів у жодному разі неможливе.

Я подумав, що рішенням у такій ситуації може бути покупка одноразових або одноразових столових приборів за розумними цінами.

 

Чи знаєте ви фірми, в яких можна придбати такі столові прибори?

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А, квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у таємному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. Я інвалід, не маю ні водійських прав, ні автомобіля. Тому я шукаю компанії, у яких я можу замовити продукцію з доставкою додому.

J. Нижче наведено електронний лист, який я надіслав членам фінансового комітету Кнесету:

Кому: Члени фінансового комітету Кнесету.

Тема: постійні житлові рішення.

Шановні пані/ панове.

Я, Ассаф Беньяміні, 50 років, живу в орендованій квартирі в районі Кір’ят-Менахем в Єрусалимі.

Я живу на пенсію по інвалідності від Інституту національного страхування. Крім того, я отримую приблизно 770 шекелів на місяць як допомогу на оренду від Міністерства будівництва та житлового будівництва через MGR

Як відомо, ціни на квартири в Державі Ізраїль за останні роки значно зросли – що також призвело до значного зростання цін на оренду.

Однак, незважаючи на численні звернення, розмір допомоги на оренду житла не оновлювався протягом багатьох років – і цей маршрут наразі не може бути адекватним житловим рішенням для інвалідів. Крім того: коли мова йде про розміщення людини з обмеженими можливостями, іноді виникають додаткові витрати через необхідність різноманітних заходів доступності.

Моє запитання: чи планує нинішня влада надати людям з обмеженими можливостями доступ до постійного житла?

З повагою

Асаф Бенджамін.

пост Scriptum. Нижче наведено моє листування з MAGAAR. :

Неділя, 13 серпня о 10:51

Документи, які я вам надсилав останніми роками, є досить актуальними – з тих пір нічого не змінилося.

Ви, звичайно, можете переслати мій запит у призначені місця.

Ваше наполягання не пересилати мою заявку та той факт, що ви продовжуєте переслідувати мене ні за що, є справжнім знущанням над вашими клієнтами – з такою поведінкою я стикався, на жаль, не вперше.

Приховати оригінальний допис

У неділю, 13 серпня 2023 р., о 10:30:18 GMT+3, оренда Єрусалиму< [email protected] > Автор:

Тому я вам ще раз відповім.

Єдині документи, які до мене дійшли, це медичні. (Деякі з них дуже старі та неактуальні

Будь ласка, надішліть те, що я вас просив, інакше ми не зможемо продовжити обробку.

Зверніть увагу, те, що ви надсилали за останні роки, не є актуальним, потрібні актуальні документи!!!

Дякую і доброго дня.

 

—–Оригінальний пост—–

Від: assaf benyamini < [email protected] >

Надіслано: неділя, 13 серпня 2023 р. 10:17.

Кому: Єрусалимська оренда < [email protected] >

Тема: Re: Мої листи до MGER

Тому я (знову) зазначаю, що всі ці документи вже неодноразово надсилалися вам протягом останніх років.

У неділю, 13 серпня 2023 р., о 09:38:28 GMT+3, оренда Єрусалиму< [email protected] > Автор:

Добрий ранок,

Я отримав медичні документи.

Актуальними є лише останні півроку.

Соціальний звіт за 2011 рік не має значення

Крім того, потрібні інші додаткові документи, які не стосуються медичних документів.

Я пишу тут, що вам потрібно взяти з собою:

Підтвердження права на інвалідність 2023

Платіжні реквізити за 2023 рік

Протокол Національної комісії з надання медичної допомоги (яка визнала вашу інвалідність) довідка про неактивність або листки 2-7/23 (якщо активні) минулі 4 місяці детальний лист із заявою комп’ютеризований медичний звіт соціальний звіт (якщо є) актуальний!!!

Боргові сертифікати (за наявності)

Податкова декларація (можна заповнити на сайті)

 

До отримання документів ми не зможемо продовжити обробку.

З успіхом,

—–Оригінальний пост—–

Від: assaf benyamini < [email protected] >

Надіслано: середа, 9 серпня 2023 р. 11:21.

Кому: Єрусалимська оренда < [email protected] >

Тема: Мої листи до МАГААР.

Так я не зрозумів – які документи вам зараз потрібні?

Всі мої медичні документи вже неодноразово надіслані Вам!!!

То в чому проблема з наданням впорядкованої відповіді від імені Міністерства земель та житлово-комунального господарства???

Тому я додаю сюди (знову) файл із моїми медичними документами.

Ассаф Беньяміні.

У середу, 9 серпня 2023 р. о 10:53:45 GMT+3, оренда Єрусалиму< [email protected] > Автор:

Просить надати актуальні документи, інакше комітет не зможе розглянути запит

—–Оригінальний пост—–

Від: assaf benyamini < [email protected] >

Надіслано: середа, 9 серпня 2023 р. 10:52.

Кому: Єрусалимська оренда < [email protected] >

Тема: Re: Мої листи до MAGAAR

MAGAAR Вітання:

Усі документи, які ви тут запитуєте, вже надіслано вам кілька разів.

Тому я ще раз прошу впорядкованої відповіді від Департаменту будівництва та ЖКГ щодо соціального житла – відповідь, яку ви мені надіслали, просто не стосується цього питання!! З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

 

У середу, 9 серпня 2023 р. о 09:45:20 GMT+3, оренда Єрусалиму< [email protected] > Автор:

—–Оригінальний пост—–

Від: assaf benyamini < [email protected] >

Надіслано: понеділок, 7 серпня 2023 р. 22:58.

Кому: Єрусалимська оренда < [email protected] >

Тема: Fw: Мої листи до MAGAAR

 

—– Переслане повідомлення —–

Автор: assaf benyamini < [email protected] >

Кому: [email protected] <[email protected]> Надіслано: неділя, 6 серпня 2023 р. о 13:08:58 GMT+3

Тема: Мої листи до МАГААР.

MAGAAR Вітання:

 

Тема: соціальне житло.

Шановні пані/ панове.

Я один із ваших клієнтів із Єрусалимського району, і через вас я отримую допомогу в оплаті орендної плати у розмірі 770 шекелів на місяць.

Я хотів би перевірити, чи маю право на квартиру з низькою орендною платою.

Я бажаю отримати впорядковану письмову довідку від імені Департаменту будівництва та житлового господарства на мій запит.

З повагою

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А, квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: у таємному домі через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої електронні адреси: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

К. Ось моє листування з американською актрисою Шарліз Терон:

Введіть

Джексон

Приємно познайомитись і звідки ти, мій любий

Введіть

אתה שלחת

Я живу в Єрусалимі-ІЗРАЇЛЬ.

Введіть

Джексон

добре

Введіть

Джексон

Тож ти одружений чи неодружений із дітьми, любий

Введіть

אתה שלחת

Ви знайдете всю цю інформацію в повідомленні, яке я надіслав вам тут. Ассаф Беньяміні.

Введіть

אתה שלחת

Але хто ти? Чому тобі так цікаво, одружений я чи ні? Будь ласка, поясніть мені!! Ассаф Беньяміні.

Введіть

Джексон

Я Шарліз Терон з Південної Африки, але я живу в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія, США, я незаміжня і виглядаю, і я американська актриса

Введіть

Джексон

Тож ти одружений чи неодружений із дітьми, любий

Введіть

אתה שלחת

Я незаміжня. Я 50-річний єврей, інвалід з Єрусалиму, ІЗРАЇЛЬ. Я не можу поїхати в Лос-Анджелес, щоб зустрітися з тобою, просто візьми це до уваги. Ассаф Беньяміні.

Введіть

אתה שלחת

І я бачу у вашому профілі ім’я “Джексон Август”. Я також бачу, що актриса Шарліз Терон має іншу сторінку у Facebook – можливо, класичне шахрайство та фальшивий профіль. Ассаф Беньяміні.

Введіть

19:57

Джексон

Ні, я використовував ім’я своїх дітей, щоб створити таємний приватний обліковий запис, щоб відправляти текстові повідомлення друзям

Введіть

קיבלת תשובה מאתДжексон

ההודעה המקורית:

Я незаміжня. Я 50-річний єврей, інвалід з Єрусалиму, Ізраїль…

Але якщо ти мене любиш, я все одно можу приїхати до Ізраїлю

Введіть

Джексон

Тож чи можемо ми бути добрими, близькими, корисними, надійними та надійними друзями, дорогі

Введіть

אתה שלחת

Тож історія, яку ви мені тут розповідаєте, не має сенсу: ви знаменитість і маєте мільйони (якщо не більше) шанувальників у всьому світі, і ви використовуєте свій таємний профіль, щоб написати мені, приватній особі в ІЗРАЇЛІ, про яку ніхто не пише. щось знає? Чому ти не написав, наприклад, комусь в США, комусь в Європу і т.д. ? чому мені? Це дуже дивно, немає розумного пояснення чогось подібного!! Мені 50 – я не дитина і маю життєвий досвід – чому я повинен вірити такій дивній історії? Ассаф Беньяміні.

Введіть

21:24

Джексон

Гаразд, з часом, мій любий, ми будемо краще знати один одного.

 

L. Мої посилання:

1) ділитися материнством разом

 

2) група у Facebook “жінки👩діліться, консультуйтеся та рекомендуйте🌷“.

 

3) сторінка у Facebook “оборонний викл“.

 

4) Клініка здоров’я жіночої душі “HAVA”.

 

5) організація “матері попереду

 

6) веб-сайт novakid.com– Уроки англійської мови для дітей

 

7) «точний» проект – для популяризації жінок у точних науках

 

8) Профспілкові асоціації звертаються до старого в Ізраїлі

 

9) асоціація «для їхнього блага» – Жінки-лікарі та звернення лікарів, які пережили Голокост в Ізраїлі»

 

Print Friendly, PDF & Email