Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Послання світу з Ізраїлю. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Послання світу з Ізраїлю.

Послання світу з Ізраїлю.

Йоні Барак

8 липня 2014 р

 

Гей, світе, що трапилося?

Так, це знову ми.. народ Ізраїлю.

Країна така маленька, що її назву навіть на глобусі не напишеш, бо вона не вміщується, і треба писати частину на море, а частину на сусідню країну.

Єдина країна, яку має єврейський народ, де вони розмовляють своєю мовою, живуть своїм життям і намагаються гарантувати, що Голокост, подібний до того, що стався з ними 60 років тому, більше не повториться…

Країна, яка внесла свій людський капітал, свої технологічні можливості та свої інновації, за 60 років свого існування зробила величезний внесок у розвиток людства.

Маємо до вас невелике прохання.

Ні, ні, не хвилюйтеся, ви зайняті та стурбовані глобальним потеплінням, глобальною енергетичною кризою та економічною ситуацією, ми розуміємо. Ми не займемо у вас багато часу.

Крім того, як ми це говоримо? У нас не так багато вимог до вас. Тільки одна така піца. Невелике прохання.

Найближчими днями армія оборони Ізраїлю (сподіваємось) розпочне потужну та болісну операцію в районі, звідки ведуть вогонь по терористах (який ви самі так визначили, дорогий світе), щоб відновити мир жителям с. Ізраїль.

Люди звільнятимуться з роботи, сім’ї скасовуватимуть літні канікули, а зусилля будуть зосереджені на тому, щоб відбити тих кривдників, для яких і танк, і школа – однакові цілі. для якого діти є належним і виправданим притулком.

Для вас стріляти «дурними» ракетами по густонаселених районах – це «законний» спосіб протесту.

Ні ні, нам не потрібна допомога з солдатами.. Абсолютно не дорогий світ.

У нас є свої солдати. Вони кваліфіковані та мотивовані. Повірте нам, вони найкращі у світі. Найкраща інвестиція в цій країні.

Ми теж не хочемо зброї. Ми самі його розробляємо та щорічно інвестуємо мільярди в технології, щоб діти та невинні не постраждали. Ми досягли дійсно хороших контрзаходів, звідусіль ви приїжджаєте, щоб навчитися у нас, як правильно вести асиметричну війну.

Нам також не потрібно, щоб ви підтримували нас словами, якщо вам це важко. Це могло б бути добре, але все ж… ви залежите від арабської нафти, і ми розуміємо, що ви не хочете дратувати хлопців з кепками на головах і руками на шиварі.

Адже відомо, як це піднімає ціну на барель нафти.

Ми просимо тільки про одне.

не заважай

Жодна країна не дозволить, щоб її населені пункти бомбардували та обстрілювали ракетами вдень і вночі, особливо не така країна, як наша, розміром із Нью-Джерсі.

Жодна країна не буде проявляти толерантність, як ми, коли її громадяни різного віку стають довгостроковою мішенню екстремістської релігійної терористичної організації, яка відмовляється її визнавати.

Ми були досить тихі, і громову тишу змінила луна вибухів.

Знаєте, дорогий світе, ваше мовчання щодо таких питань, як різанина в Сирії, порушення прав людини в Китаї, зникнення меншин і ЛГБТ-людей у ​​Росії просто кричить.

Але чомусь, коли мова заходить про єдину країну, яка стоїть між безмежним смертоносним тероризмом і Заходом, раптом ви маєте багато сказати. багато

Тож просто залиште це нам.

Нам не потрібно, щоб ви вчили нас, як бути моральними, і, звичайно, не як захищати нашу країну. Ось для цього ми тут.

Але якщо ви не збираєтеся допомагати, як багато разів ви стояли поряд і бачили, як євреїв вбивали за те, що вони євреї, то принаймні не втручайтеся.

Тільки не заважай.

Спасибі,

всіх громадян Держави Ізраїль.

Print Friendly, PDF & Email