Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Пояснення китайською мовою. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Пояснення китайською мовою.

до:

 Тема: Китайські рекламні агентства.

Шановні пані/панове.

У 2007 році я приєднався до боротьби інвалідів в Ізраїлі, в якій я беру участь і досі, а з 10 липня 2018 року я роблю це як частина руху «nitgaber» — прозорих людей з обмеженими можливостями, руху, заснованого та керованого зараз Тетяною Кадучкіною. Після того, як численні та різноманітні спроби розгорнути боротьбу в державі Ізраїль були невдалими, я одночасно почав контактувати з багатьма факторами з міжнародної спільноти.

Ці заклики переслідують дві мети: спробу здійснити тиск ззовні на осіб, які приймають рішення в Державі Ізраїль, щоб вони почали серйозніше ставитися до становища людей з обмеженими можливостями, а також прагнення встановити контакт чи співпраця того чи іншого роду між організаціями інвалідів з різних країн світу.

У рамках цих зусиль я намагаюся, серед іншого, охопити впливові організації чи людей у Китаї чи серед китайськомовного населення по всьому світу. Як відомо, ситуація складна: за останні 20-30 років у політиці китайського уряду існують дві суперечливі тенденції, які існують одночасно, пліч-о-пліч. З одного боку, через політику Китаю щодо розвитку та позиціонування себе як світової держави, він намагається «надсилати зброю» якомога більше місць по всьому світу, що, звичайно, не оминає й сферу комунікацій. З іншого боку, звичайно, існує суперечлива тенденція суворої цензури, запровадженої китайським режимом щодо багатьох ЗМІ.

У такій реальності надзвичайно важко зрозуміти, як діяти щодо охоплення китайськомовного населення. Тому я шукаю рекламні агентства, які можуть допомогти в усьому, що стосується надання порад, вказівок і напрямків. Чи знаєте ви такі рекламні агентства?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. A) Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Об’єднання “Реут” – Хостел “Авівіт”,

ГаАвівіт, 6, вул.

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551.

та: 972-2-6428351. Керівник хостелу: Євген Пайкін.

 Б) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

Clalit Health Services – клініка “Хатаєлет”,

Данила Яновського, 6, вул.

 Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9338601.

 Телефон кабінетів клініки: 972-2-6738558.

Номер факсу в кабінетах клініки: 972-2-6738551.

В) Нижче кілька пояснень щодо руху, до якого я приєднався 10 липня 2018 року, як вони з’явилися в пресі: звичайна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила заснувати рух «нітгабер» для допомоги тим, кого вона називає «прозорими інвалідами». ‘.Наразі до її руху приєдналося близько 500 людей з усієї країни ІЗРАЇЛЬ.В інтерв’ю Yoman на 7 каналі вона розповідає про проект і про тих людей з обмеженими можливостями, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних відомств лише через те, що вони прозорі.За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візком та інваліди без візка.

Другу групу вона визначає як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з візками, хоча їм визначено 75-100% інвалідності.Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити самі, і їм потрібна допомога додаткових послуг, на які мають право інваліди з візками.Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку допомогу по непрацездатності від Національного страхування, вони не отримують певних доплат, таких як допомога на спеціальні послуги, допомога на супутника, допомога на мобільність, і вони також отримують нижчу допомогу від Міністерства житлового будівництва.Згідно з дослідженням Кадучкіна,ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі 2016 року немає голодних до хліба.У проведеному нею дослідженні також зазначено, що серед них високий рівень самогубств.

У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб помістити людей із явними обмеженими можливостями в списки черги на державне житло.Це пов’язано з тим, що, за її словами, вони зазвичай не потрапляють у ці списки, хоча й мають бути відповідними.Вона проводить чимало зустрічей з членами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях відповідних комітетів Кнесету, але, за її словами, ті, хто може допомогти, не слухають, а ті, хто слухає, знаходяться в опозиції і тому не можуть допомогти.Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона могла їм допомогти.За її оцінками, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не дітися від демонстрації інвалідів, які вимагатимуть своїх прав і елементарних умов для існування.

Г) Спосіб встановлення зв’язку з Тетяною Кадочкіною, в неділю-четвер з 11:00 до 20:00 за часом Ізраїлю – і це крім єврейських свят та різних ізраїльських свят за номерами телефонів: 972- 52-3708001.та: 972-2-5346644.

E) Нижче наведено електронний лист, який я надіслав доктору Брахі Зіссеру з асоціації «Езер Міціон»:

Мій лист до доктора Брачі Зіссер.

Yahoo/Насвет Асаф Біньяміні

У вівторок, 9 серпня 2022 року, я слухав програму пана Якова Ейхлера («KAN HALAYLA»), у якій ви вийшли в ефір і пояснили про важливий проект донорства кісткового мозку, організований асоціацією «Езер Міціон», і про населення, яке може підійти для донорства молодій людині, яка нещодавно перехворіла на важке захворювання крові і потребує термінового донорства.У своїх словах в ефірі ви заявили, що придатними для донорства є євреї з Сирії, Туреччини, Болгарії та Польщі.Я єврей, який народився в Ізраїлі, і всі мої бабусі та дідусі, як з нуклеарної сім’ї, так і з трохи більшої родини, походили з Польщі до Другої світової війни та Голокосту.Після цього я написав в Google “кістковий мозок, я в базі”- і після введення мого ідентифікаційного номера мені стало зрозуміло, що мене немає в базі.Уточнення в моєму випадку неможливе через застосування особистого номера під час служби в армії ІЗРАЇЛЮ – і це тому, що я не служив в армії ІЗРАЇЛЮ, тому такого номера в моєму випадку немає.

Тому я вирішив прийти до вас з метою перевірки моєї придатності – і коли я прибув сьогодні, середа, 10 серпня 2022 року о 3:38 дня до відділення асоціації “Езер Міціон” в Єрусалимі за адресою 11 Beit На вулиці Хадфус у районі Гіват Шаул мені сказали, що я не можу приєднатися до басейну.Причина (за словами секретаря на місці): зареєструватися в базі можна лише до 45 років (я людина 49 років).

Тому я повернувся додому, а не тоді, коли прийшов.Чи можете ви мені пояснити, чому люди старше 45 років не можуть зайти в базу?Я також зазначу, що я нездорова людина, яка страждає від низки основних захворювань, а також регулярно приймаю деякі психіатричні препарати як хронічне захворювання.Чи це також має значення щодо можливості приєднання до бази даних?

З найкращими побажаннями,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Entrance 1-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jerusalem,

ISRAEL, Поштовий індекс: 9662592. Номери телефонів:

вдома-972-2-6427757.Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum.1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Хочу зазначити, що я інвалід і малозабезпечена особа, тому, на жаль, не зможу перерахувати фінансові пожертви на дуже важливий проект, яким ви керуєте.Чи можу я якось допомогти проекту?

3) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

F) Нижче наведено різні посилання, за якими ви можете отримати більше інформації про мене:

 

https://www.nitgaber.com/ 

 

https://disability5.com 

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE