Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Правова система в Ізраїлі та інваліди - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » Правова система в Ізраїлі та інваліди

Правова система в Ізраїлі та інваліди

За останні роки правова система Ізраїлю пройшла значний процес реформування, який суттєво вплинув на людей з обмеженими можливостями. Реформа включала зміни в дію чинних законів, створення нових законів і зміну підходів і правових процесів.

Одне з головних питань, які вирішують нові закони, – права інвалідів. У минулому спільнота інвалідів стикалася з багатьма труднощами, коли вони намагалися посилатися на правову систему в Ізраїлі. Судовий процес був складним, незрозумілим і важким для орієнтування. Закон про права людей з обмеженими можливостями, прийнятий Кнесетом у 1998 році, був відносно сильним, але все ще стикався з багатьма труднощами та тривалими процесами.

У рамках реформи нове законодавство деталізувало та збагачувало права інвалідів, а також створювало простіші та зручніші механізми. Наприклад, було оголошено про різні права для інвалідів у різних сферах їхнього життя, а також додано процеси звільнення від судового розгляду для інвалідів.

Зміни в правовій системі в Ізраїлі допомогли людям з обмеженими можливостями ефективніше працювати з правовою системою та поставити їхні права на центральну роль у прийнятті законів і в судових процесах.

У рамках реформи також було створено центр допомоги інвалідам на основі співпраці між державними міністерствами та громадськими організаціями інвалідів. Центр надає інвалідам інформацію та юридичні консультації та допомагає їм орієнтуватися в правовій системі та процесах компенсації.

Реформа також призвела до розробки нових і передових технологій для підтримки інвалідів у правовій системі. Наприклад, розробка розумного програмного забезпечення, яке визначає потреби людей з обмеженими можливостями та пропонує індивідуальні рішення для них. Це дозволяє людям з обмеженими можливостями більш ефективно отримувати необхідну підтримку та ефективніше отримувати компенсацію.

І на закінчення:

Реформа правової системи в Ізраїлі суттєво та позитивно вплинула на спільноту інвалідів. Нові закони та нові механізми покликані допомогти інвалідам впоратися з системою.

 

 

A. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, яке я надіслав у той час у різні місця:

Кому: кого це може стосуватися.

Тема: рух «Невидимі інваліди».

Шановний пане/пані!

В останні роки я є партнером у боротьбі людей з обмеженими можливостями, в якій я беру участь, спрямованій на підвищення виплат по інвалідності до рівня, який дозволить нам, інвалідам в Ізраїлі, досягти мінімально гідного способу життя.

У рамках цієї боротьби я прийшов 10 липня 2018 року на сесію Комітету прозорості Кнесету щодо державного житла. У цю дату також відзначають День ЖКГ.

У комітеті я познайомився з жінкою на ім’я Тетяна Кадучкіна, яка заснувала громадський рух під назвою «Нітгабер» («Ми переможемо») – рух, який намагається просувати права невидимих ​​інвалідів – тобто людей, які страждають від серйозних медичних проблем, а також серйозні інваліди, але на перший поверхневий погляд про їхню інвалідність нічого не можна помітити, і вони виглядають так само, як і будь-яка інша людина. Той факт, що інвалідність людей (включаючи мою власну) є зовнішньо невидимою, на практиці спричиняє дискримінацію та відмову в наданні їм багатьох прав, наданих іншим особам з інвалідністю – державні установи часто застосовують дуже поверхневі та поверхневі підходи, що призводить до маркування людей у цій групі як нібито «здорові».

У нашому новому русі, русі Nitgaber, ми намагаємося боротися з цією широко поширеною відмовою надати нам права, підвищити обізнаність про цю тему серед широкої громадськості, а також серед ізраїльських осіб, які приймають рішення.

З цієї причини я ділюся цим повідомленням у соціальних мережах – і буду вдячний, якщо хтось натрапить на нього, щоб поділитися ним у соціальних мережах, на форумах в Інтернеті та якомога більше фреймворків.

І перш ніж завершити, ще одна деталь: телефон засновниці руху пані Тетяни Кадучкіної 972-52-3708001 і в ці дні вона доступна з 11:00 до 20:00.

з повагою,

Ассаф Біньяміні

115 Коста Ріка вул.

Під’їзд А – Квартира 4,

Кір’ят Менахем

Єрусалим, Індекс: 9662592

номери телефонів:

Головний – 972-2-6427757

Моб.- 972-52-4575172

Факс – 972-77-2700076

PS: 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) Лікувальний заклад, в якому я лікуюся:

ГО «Реут» – Хостел «Авівіт».

Гаавівіт, 6, вул.

Кір’ят Менахем,

Єрусалим, поштовий індекс: 9650816

Телефони офісів гуртожитку:

972-2-6432551 або: 972-2-6428351

Електронна адреса хостелу: [email protected]

4) Соціальний працівник гуртожитку «Авівіт», коли я зустрівся з нею у вівторок, 12 грудня 2017 року, о 13:30, заборонила мені повідомляти будь-які подробиці про неї та/або інших працівників хостелу «Авівіт» чи « ГО «Реут».

5) Мій лікуючий лікар загальної практики:

Доктор Майкл Халаб

«Клаліт Медікал Сервісез» – клініка «Борохов».

КІрьят Йовел

Єрусалим, поштовий індекс: 9678150

Телефон кабінету клініки:

972-2-6440777

Номер факсу клініки:

972-2-6438217

6) Додаткові персональні дані: Вік: 47. Сімейний стан: Неодружений.

Дата народження: 11 листопада 1972 року.

  

7) Нижче наведено коротке пояснення руху “Нітгабер”, яке з’являється в пресі:

Пересічна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила заснувати рух «Нітгабер» для допомоги тим, кого вона називає «невидимими інвалідами». Наразі близько 500 людей з усіх частин Ізраїлю приєдналися до її руху. В інтерв’ю «7 каналу» вона розповідає про проект і про тих інвалідів, які не отримують належної та достатньої допомоги з відповідних сторін лише тому, що вони непомітні.

Вона каже, що інвалідів можна поділити на дві групи: інваліди з візком та інваліди без візка. Вона визначила другу групу як «невидимі інваліди», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з інвалідними візками, незважаючи на те, що вони мають 75%-100% інвалідності.

Ці люди, пояснює вона, не можуть самі заробляти на життя, і їм потрібна допомога додаткових послуг, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, невидимі інваліди отримують нижчу допомогу по інвалідності від Національного інституту страхування та не отримують певних додатків, таких як спеціальні послуги та пільги на мобільність, а також вони отримують меншу допомогу від Міністерства житлового будівництва.

Згідно з дослідженням, проведеним Кадучкіним, ці «невидимі інваліди» є бідними, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі 2016 року ніхто не голодує. Її дослідження також показує, що їхній відсоток самогубств високий. У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб додати «невидимих ​​інвалідів» до списку очікування на державне житло. Це тому, що, каже вона, зазвичай вони не потрапляють у ці списки, хоча формально мають на це право. Вона проводить багато зустрічей з членами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях і обговореннях відповідних комітетів Кнесету, але каже, що люди, які можуть допомогти, не слухають, а ті, хто слухає, знаходяться в опозиції і тому безсилі допомогти.

Тепер вона закликає все більше і більше «невидимих ​​інвалідів» приєднуватися до неї, щоб вона могла їм допомогти. За її оцінками, якщо все триватиме так, як зараз, не буде іншого виходу, окрім як провести демонстрацію людей з обмеженими можливостями, щоб вимагати своїх прав і основних засобів до існування.

8) Ось посилання на сторінку нашого руху у Facebook:

https://www.facebook.com/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%A0%D7% AA%D7%92%D7%91%D7% A8-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

9) Ось моє листування з Марією Кривошеїною з сайту semrush.com:

Привіт Ассаф,

Так, будь ласка. Буду вдячний, якщо ви надасте мені деталі щодо вашого проекту та ваших очікувань від SEMrush

Заздалегідь спасибі!

З найкращими побажаннями

Марія

Марія Кривошеїна

Менеджер по роботі з клієнтами

Телефон: +442032870265

Електронна адреса: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

  

У понеділок, 14 жовтня 2019 р. о 22:13Асаф Бенджамін‎ < [email protected] > написав:

У мене немає «колег» – наш рух дуже маленький – і ми сподіваємося, що в майбутньому він буде більшим. Наша діяльність дуже важлива для нас, і відтепер я можу надати ваші дані всім платформам, на які я пишу, якщо ви вважаєте, що у вас є бажання, а також можливість зробити значно більше громадської обізнаності, а також відповідне законодавство в усьому світі, яке може сприяти громадськості інвалідів. Якщо ви погоджуєтесь і даєте свою згоду, я починаю це робити.

Ассаф Беньяміні.  

в 14 жовтня 2019 15:13 Марія Кривошеїна написала:

Привіт Ассаф,

Я сподіваюся, що з тобою все в порядку. Я хочу повідомити вам, що я намагався зв’язатися з пані Кадочкіною минулого тижня, на жаль, безуспішно.

Якщо можливо можете дати мій тел. номер своїм колегам і попросіть її зателефонувати мені, будь ласка?

Заздалегідь спасибі!

З найкращими побажаннями,

Марія Кривошеїна

Менеджер по роботі з клієнтами

Телефон: +442032870265

Електронна адреса: [email protected]

Пт, 4 жовтня 2019 р. о 23:17Асаф Бенджамін‎ < [email protected] > написав:

У мене немає сайту. Я намагаюся популяризувати людей з обмеженими можливостями. Ви можете поговорити з нашим менеджером-Mrs. Кадочкін – у неї немає електронної адреси. Зателефонувати їй можна за номером телефону 972-52-3708001. Я знаю, що вона розмовляє російською як рідною мовою, а іврит вона вивчила в Ізраїлі. Я не впевнений, що вона також говорить англійською – можливо…. Ассаф Бенджамін.

Ok 20:17:30 Марія Кривошеїна написала:

Привіт Ассаф,

Дякуємо за детальний відгук.

Ok 20:17:30 Марія Кривошеїна написала:

Привіт Ассаф,

Дякуємо за детальний відгук

Чи правильно я вас зрозумів, що ви хочете просувати свій веб-сайт?

Якщо хочете, я можу поговорити з пані Кадочкіною. Не могли б ви надіслати мені e-mail пані Кадочкін, будь ласка?

Заздалегідь спасибі!

З найкращими побажаннями,

Марія

Марія Кривошеїна

Менеджер по роботі з клієнтами

Телефон: +442032870265

Електронна адреса: [email protected]

SEMrush www.semrush.cом

Вміст цього електронного листа та доданих до нього документів (якщо є) є конфіденційними та призначені лише для одержувача, зазначеного в повідомленні. Суворо забороняється передавати будь-яку частину цього повідомлення та/або доданих до нього документів (якщо є) будь-якій третій стороні без письмової згоди відправника. Якщо ви отримали це повідомлення помилково, надішліть відповідь на це повідомлення та видаліть його, щоб ми могли гарантувати, що така помилка не виникне в майбутньому

У середу, 2 жовтня 2019 р. о 17:23Асаф Бенджамін‎ < [email protected] > написав:

  

Я намагаюся популяризувати нашу кампанію – людей з інвалідністю. Ось ще кілька пояснень щодо руху, до якого я приєднався минулого року. Ви також можете поспілкуватися з менеджером нашого руху – вона володіє івритом і російською. Я не знаю, чи вона також розмовляє англійською, ми намагаємося популяризувати людей з обмеженими можливостями, яких не бачать ззовні, тому в результаті наші громадянські права не виконуються. ми хотіли б виправити цю несправедливу ситуацію.

наш менеджер пані тетяна кадочкіна, і вона доступна за її номером телефону 972-52-3708001 з

З 11:00 до 20:00 з неділі по четвер – крім єврейських свят.

наш рух називається єврейською назвою «nitgaber».

*Ось посилання на сторінку нашого руху у Facebook:

https://www.facebook.com/movement-netgabr-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

 _______________________________________

  

в 1 жовтня 2019 13:33 Марія Кривошеїна написала:

Привіт Ассаф,

мене звуть Марія, я менеджер по роботі з клієнтами компанії SEMrush.

  

Я пишу вам через ваше прохання. Не могли б ви вказати, яка допомога вам потрібна? Хочете дізнатися ключові слова, за якими рейтингуються такі сайти?

Заздалегідь спасибі!

З найкращими побажаннями,

Марія

Марія Кривошеїна

Телефон: +442032870265

Електронна адреса: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

Вміст цього електронного листа та доданих до нього документів (якщо є) є конфіденційними та призначені лише для одержувача, зазначеного в повідомленні. Суворо заборонено передавати будь-яку частину цього повідомлення та/або доданих до нього документів (якщо застосовно) будь-якій третій стороні, без

письмова згода відправника. Якщо ви отримали це повідомлення помилково, надішліть відповідь на це повідомлення та видаліть його, щоб ми могли гарантувати, що така помилка не виникне в майбутньому.  

10) Ось моє листування з членом британського парламенту Керолайн Лукас:

Шановний Ассаф!

Велике спасибі за ваш електронний лист, який я подбаю про те, щоб Керолайн побачила його якнайшвидше. Я боюся, що вона не має можливості листуватися з неучасниками, але вона побачить ваше повідомлення.

З найкращими побажаннями, Іно

Від імені Керолайн Лукас

Керолайн Лукас, депутат від Брайтонського павільйону

палата громад

Лондон SW1A 0AA

Телефон: 020 7219 7025

Електронна адреса: [email protected]

Веб-сайт www.carolinelucas.com

Facebook /carolinelucas.page

Twitter @carolinelucas

Якщо ви хочете отримувати щотижневі бюлетені новин електронною поштою від Керолайн Лукас, будь ласка, надішліть відповідь на це повідомлення, указавши в темі «бюлетень електронною поштою».

Щоб дізнатися більше про те, як використовується ваша особиста інформація, як ми забезпечуємо безпеку вашої інформації та ваші права на доступ до інформації, яку ми зберігаємо про вас, відвідайте:

https://www.carolinelucas.com/get-in-touch

Від: Ассаф Біньяміні < [email protected] >

Надіслано: 17 жовтня 2019 10:37

Кому: LUCAS, Caroline < [email protected] >; [email protected]

Тема: невидима інвалідність.

11) Ось посилання на мій обліковий запис PayPal:

Оплатіть Asaf Benjamin за допомогою PayPal

 

  

B. Нижче наведено моє листування від 26 березня 2023 року з асоціацією «Access Israel»:

У суботу, 25 березня, о 18:23

офіс< [email protected] >

до:

Ассаф Беньяміні

Неділя, 26 березня о 9:53

Привіт, Ассаф, я думаю, вам слід пошукати в Інтернеті фонди та/або пожертви.

Я насправді не знаю.

Можна звернутися до Комісії з питань рівності прав людей з інвалідністю.

З найкращими побажаннями,

Ніра Бен Яїр – директор Ізраїльської асоціації доступності (AR) 580341204 за сприяння доступності незалежності та інтеграції людей з обмеженими можливостями
http://www.aisrael.org| Роса. 972-9-7640400 | Моб. 972-54-2422973 | факс. 972-9-7451127 Ми будемо дуже вдячні, якщо ви також допоможете нам із чимось невеликим і важливим для сприяння доступності Ізраїлю. Клацніть тут, щоб обвести на користь Ізраїльської асоціації доступності

 Приховати оригінальне повідомлення

—–Оригінальне повідомлення—–

 

Від: assaf benyamini <[email protected]>

Надіслано: субота, 25 березня 2023 р. 18:24

Кому: офіс <[email protected]>

Тема: Мої листи до асоціації “Негішут Ізраїль”.

Кому: Асоціація “Access Israel”.

Розглянутий: аксесуар.

Шановні пані/панове.

Я шукаю посудомийну машину, яку можна було б поставити на прилавок таким чином, щоб було легше для людини з обмеженими можливостями в моїй ситуації, якій важко нахилитися, щоб помити посуд, але я також не хочу використовувати одноразову посуд через шкоду, яку це завдає навколишньому середовищу.

Але тут є ще одна проблема: я людина, яка живе на дуже низький дохід – допомогу по інвалідності від НСЗУ, і я не можу заплатити за ці допомоги.

Моє запитання до вас: чи знаєте ви фонди чи благодійні організації, які можуть допомогти в такій ситуації?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

Номери телефонів: вдома – в таємниці через переслідування та скаргу до ізраїльської поліції, яку не розглянули.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Місце в моєму будинку, де можна поставити посудомийну машину такого типу:

Довжина-55см. Ширина-30 см. Висота-50см.

2) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

3) Мій e-поштові адреси: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

C. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, які я надсилаю в різні місця:

до:

Я шукаю багатомовну систему створення відео штучного інтелекту – і в безкоштовній моделі.

Чи знаєте ви компанії, які можуть порадити мені такі системи?

Ассаф Беньяміні,

115/4 Costa Rica Street,

район qiriat menahem,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

*1) мої номери телефонів: вдома – конфіденційно через переслідування та скаргу в ізраїльську поліцію, яка не була розглянута.

стільниковий-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

2) мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: assaf[email protected] і: [email protected] і: [email protected]

3) мій сайт: https://www.disability55.com/

4) моя рідна мова – іврит (עברית).

5) Я не використовую zoom, skype чи будь-яке інше програмне забезпечення для відеоконференцій.

D. Нижче наведено ідеї щодо програмного забезпечення/систем в Інтернеті, про які я подумав:

1) Відкрийте веб-сайт/систему під назвою «Івритські версії».

Метою такої системи буде переклад програмного забезпечення, веб-сторінок і різних сайтів з іноземних мов на іврит.

Як ми знаємо, ця операція можлива сьогодні через служби автоматичного перекладу, такі як Google Translate, але служби автоматичного перекладу мають, як ми знаємо, багато помилок, настільки, що іноді неможливо зрозуміти значення речей.

Тому в багатьох випадках людину-перекладача не можна замінити – і тому веб-сайт «Версії на івриті» базуватиметься лише на роботі перекладачів-людей, а не на системах автоматичного перекладу.

Звичайно, таким чином можна буде зробити різноманітні інтернет-системи доступними для носіїв івриту, які не знають інших мов.

Крім того: можна буде пропонувати відкриті системи для носіїв будь-якої іншої мови (наприклад: відкрита система для іспаномовних, які не знають інших мов, крім іспанської, відкрита система для російськомовних, які не знають інших мов, окрім іспанської). російська тощо).

 

2) Відкрийте веб-сайт під назвою «Особиста фінансова модель»:

Намір полягає в тому, щоб відкрити систему на основі штучного інтелекту, яка буде призначена для користувачів мережі, які мають ідеї відкривати різні системи або веб-сайти.

Користувач повинен буде заповнити відповідні дані, такі як короткий пояснення ідеї, про яку йде мова, посилання на профілі власника ідеї в соціальних мережах, посилання на веб-сайт користувача (якщо є), а також пояснення ідеї. фінансове становище власника.

Завдання такої системи полягатиме в тому, щоб на основі аналізу всіх цих даних написати цьому користувачеві, яка економічна модель є найбільш правильною для нього на основі особистих даних, а також надати рекомендації, які будуть правильні для нього в персоналізований спосіб.

E. Нижче наведено електронний лист, який я тоді надіслав у різні місця:

до:

Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету (додається)

Шановний пане/пані!

Нещодавно я вів додане тут листування з Комітетом праці та соціального забезпечення Кнесету.

Я намагаюся зрозуміти, що мені робити в такій ситуації: Закон зобов’язує мене повідомляти про домробітницю, яка у мене працює – з одного боку, а з іншого, і як не парадоксально, не дозволяє мені щоб це зробити… І причина: від мене очікують, що я, інвалід, який живу на пенсію від Національної страхової установи, повинен платити ті ж виплати, що і підрядник або власник великої компанії. Підрядник чи власник великої компанії може зайнятися виплатою пенсій, а я – не можу.

Тут утворився глухий кут, в якому різні органи Держави Ізраїль не пропонують мені рішення і нічого не роблять, окрім того, як посилають мене туди-сюди, від одного до іншого. І перш ніж буде надано повну картину, я хотів би запитати вас: чи можете ви втрутитися? Це для того, щоб змусити владу Держави Ізраїль запропонувати розумне вирішення проблеми, з якою я зіткнувся.

З повагою,

Ассаф Беньяміні

Fw – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

08.06.2019

Тому я намагаюся зрозуміти – яке має бути рішення за вашим методом: чи потрібно мені повертатися – не від звітності? Де логіка – ви прийняли закон – а потім не даєте громадянину його виконувати, а з мене всіляко хочете зробити правопорушника.

Чи потрібно мені повертатися до відсутності звітності? Мені здається, що в створеній вами ситуації це єдиний вихід.

Я хочу знати, як це зробити.

З повагою,

Ассаф Беньяміні

У понеділок, 5 серпня 2019 р., 13:16:35 [email protected] Комітет трудового соціального забезпечення та охорони здоров’я Кнесету +3 GMT> написав:

дорогий сер

Додаємо відповідь від НСЗУ.

Якщо ви просите змінити закон, ви можете написати членам Кнесету, сподіваючись, що тема їх зацікавить.

Будь ласка, зверніть увагу, що Кнесет зараз у канікулах, пов’язаних з виборами, і не впевнений, що наразі можна прийняти закон.

З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

Від: Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:39

[email protected] >Копія: [email protected]

Fw – Ассаф Беньяміні – Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

 

до:

08.06.2019 Fw – Yahoo mail: Ассаф Беньяміні – Fw: мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету 08.06.2019

 

Національна страхова установа

Відділ розгляду скарг громадян

Дорогий сер,

Тут додається лист від Ассафа Беньяміні.

Будемо вдячні за відповідь на його звернення.

 З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

 

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

 

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

[Форма: Ассаф Беньяміні [пошта [email protected]

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:39

до: [email protected] Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

Fw – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

08.06.2019

Fw Ассаф Беньяміні – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету. 08.06.2019

Від: Ассаф Беньяміні < [email protected]

Кому: < [email protected] > Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Дата відправлення: вівторок, 6 серпня 2019 р. 08:59:21 GMT +3

тема: Ассаф Беньяміні Ф.В.: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

Інститут національного страхування не пропонує рішення, тому я звернувся до вас.

Вівторок, 6 серпня 2019 р. 08:42:19 GMT +3

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

<[email protected] > написав:

 

дорогий сер,

Про це уточнюють в НСЗУ

 З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

Від: Ассаф Беньяміні [електронна пошта до< [email protected]

Понеділок, 5 серпня 2019 р. 14:37

Кому: [email protected] Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

FW- Assaf Benyamini Re: Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

«Відповідь», яку надає НСЗУ, це не відповідь – це не «стягнення з роботодавців» – з мене, як з потребуючої людини, яка живе на прожитковий мінімум, не можуть стягувати ті самі суми, які стягували. від підрядника, який керує великою компанією.

Оскільки я малозабезпечена людина, я все одно не можу платити пенсію домробітниці, яка працює на мене. Що б ти не робив – я просто не можу це заплатити!!!

08.05.2019

Кому: Комітет праці та соціального забезпечення Кнесету

Тема: Моє повторне звернення

Шановний пане/пані

Сьогодні, у понеділок, 08.05.2019 р. я надіслав вам вкладене повідомлення, але ви на нього не відповіли. О 14:45 я зв’язався з вами по телефону, але представник комітету, з яким я спілкувався, категорично відмовився направити мене до компетентних у цьому питанні, але поклав трубку.

І якщо вже на те пішло, то я (знову) звертаюся до вас зі своїм запитанням і намагаюся зрозуміти, що мені, як громадянину, робити в ситуації, коли ви, з одного боку, прийняли закон – і не дозволяєте мені підкорятися йому, з іншого.

Цього разу я чекаю справжньої та поширеної відповіді, а не циклу минулих, принизливих відповідей.

З повагою,

Ассаф Беньяміні

08.05.2019

Re – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

Від: Ассаф Беньяміні ( [email protected] )

до: [email protected]

Дата: понеділок, 08.05.2019 GTM +3 14:36

«Відповідь», яку надає НСЗУ, це не відповідь – це не «стягнення з роботодавців» – з мене, як з потребуючої людини, яка живе на прожитковий мінімум, не можуть стягувати ті самі суми, які стягували. від підрядника, який керує великою компанією.

Оскільки я малозабезпечена людина, я все одно не можу платити пенсію домробітниці, яка працює на мене. Що б ти не робив – я просто не можу це заплатити!!!

Тому я намагаюся зрозуміти – яке має бути рішення за вашим методом: чи потрібно мені повертатися – не від звітності? Де логіка – ви прийняли закон – а потім не даєте громадянину його виконувати, а з мене всіляко хочете зробити правопорушника.

Чи потрібно мені повертатися до відсутності звітності? Мені здається, що в створеній вами ситуації це єдиний вихід.

Я хочу знати, як це зробити.

З повагою,

Ассаф Беньяміні

У понеділок, 5 серпня 2019 р., 13:16:35 GMT +3

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

<[email protected] > написав:

дорогий сер

Ось відповідь від НСЗУ.

Якщо ви просите змінити закон, ви можете написати членам Кнесету, сподіваючись, що тема їх зацікавить.

Будь ласка, зверніть увагу, що Кнесет зараз у канікулах, пов’язаних з виборами, і не впевнений, що наразі можна прийняти закон.

З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

 

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

 

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

Від: Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:39

[email protected] >Копія: [email protected]

Fw – Ассаф Беньяміні – Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

до:

Національна страхова установа

Відділ розгляду скарг громадян

Дорогий сер,

Тут додається лист від Ассафа Беньяміні.

 

08.05.2019

Re – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

Будемо вдячні за відповідь на його звернення.

З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Електронна адреса: [email protected]

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

—-

[Від: Ассафа Беньяміні [ надіслати лист на: [email protected]

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:20

до:<[email protected] >Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

08.05.2019

Fw – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

Fw – Ассаф Беньяміні – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

Від: Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я [email protected]

Кому: [email protected]

Дата: понеділок, 5 серпня 2019 р., 13:16 GMT +3

 

дорогий сер

Ось відповідь від НСЗУ.

Якщо ви просите змінити закон, ви можете написати членам Кнесету, сподіваючись, що тема їх зацікавить.

Будь ласка, зверніть увагу, що Кнесет зараз у виборчих канікулах і не впевнений, що на даний момент можна прийняти закон.

З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

Від: Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:39

[email protected] >Копія: [email protected]

Fw – Ассаф Беньяміні – Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

до:

Національна страхова установа

Відділ розгляду скарг громадян

08.05.2019

Fw – Yahoo mail: Assaf Benyamini – Fw: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету.

Дорогий сер,

Тут додається лист від Ассафа Беньяміні.

Будемо вдячні за відповідь на його звернення.

 

З повагою, головний Бен Амі – старший парламентський координатор

Телефон: 972-2-6408068 Факс: 972-2-6408315

Пошта: [email protected]

 

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Кнесет зберігає довкілля. Уникайте непотрібного друку електронного листа

[Форма: Ассаф Беньяміні [електронна пошта на адресу [email protected]

Надіслано: неділя, 30 червня 2019 р. 14:39

до: [email protected] Комітет соціального захисту праці та охорони здоров’я

Тема: Мій лист до Комітету праці та соціального забезпечення Кнесету

pgf файл Ассаф Беньяміні

Національний інститут страхування Відділ розгляду скарг громадян

До: 07.07.2019

Пані Мейн Бен Амі – старший парламентський координатор

Кнесет

Комітет з питань праці та охорони здоров’я

Єрусалим        

справа: 40738/72

ID номер 02954740/3

Шановна мадам,

Тема: Збірка від роботодавців -г. Ассаф Беньяміні

Ваш лист від 30.06.2019

Тут додається копія відповіді безпосередньо пану Беньяміні від нашого місцевого відділення від 12 червня 2019 року.

З повагою

Еті Коен /підпис/

Відділ розгляду скарг громадян

Копія: пану Елі Назрі – керівнику Єрусалимського відділення

Єрусалим, Шд. Вацмана 13, індекс 91909, тел. 972-2-6709070,

факс: 972-2-6525038, наша адреса для онлайн-дзвінків: www.btl.gov.il

1741711

Національний інститут страхування Єрусалимська філія

12 червня 2019 р

до:

Пан Ассаф Беньяміні

Коста Ріка 115, кв.4

Єрусалим 9662592

Тема: Ваше звернення від 26.05.2019

 

Відповідаючи на Ваш запит щодо вищезазначеної теми, хочу відповісти, що одержувачі допомоги по загальній непрацездатності не звільняються від сплати страхових внесків за працівників, які працюють у них у домашньому господарстві. Таким чином, з вас стягується оплата відповідно до законодавства (тарифи нараховуються в платіжній книжці, яку вам надіслали).

Слід зазначити, що якщо вам потрібна допомога інших у повсякденній діяльності, ви можете подати заяву про перевірку права на спеціальні послуги.

З повагою

Ортал Мізрахі

Голова Єрусалимського відділення

Копіювати до: Відділ розгляду скарг громадян

Національний інститут страхування – Головний офіс

Шимона Бен Шетаха, 4, 91007, тел.: 972-2-6755675, факс: 972-2-6755447 [email protected]

 

 

до:

Тема: госп.

Шановний пане/пані

Приблизно на початку грудня 2018 року я почув у ЗМІ, що є новий закон, який зобов’язує кожного, хто найме на дому працівника, який допомагає йому з прибиранням чи іншою роботою по дому, підписувати з працівником трудовий договір про порядок і звітувати перед влади. Зазначу, що через мою фізичну інвалідність приблизно з 2002 року до мене приходить домробітниця; вона виконує роботу з прибирання за винагороду. Проте за цей час я переїхала з кількох житлових квартир (Цей факт має відношення до теми?) І я викликала час від часу домробітницю, у міру потреби – то у неї не було нормальних годин чи днів роботи, а також частота прибуття час від часу змінювалася. В останні роки вона зазвичай приїжджає раз на три тижні.

Зазначу, що зі свого знайомства з нею я знаю, що це веселкова жінка, яка напевно не захоче співпрацювати з оформленням трудового договору – як хтось

Зауважу, що мій знайомий з нею, я знаю, що ця бідна жінка, ймовірно, не хоче співпрацювати з підготовкою трудового договору – як людина, яка живе на допомогу від Національної страхової установи, вона, ймовірно, не буде зацікавлена ​​в тому, що остання знає про інше джерело її доходу. З іншого боку, я не хочу бути правопорушником чи діяти протизаконно.

Як мені діяти? Що ти думаєш про це?

З повагою

Ассаф Беньяміні

Особисті дані:

 Ім’я Ассаф Прізвище Бенджамін

ID номер 029547403

Повна поштова адреса:

Ассаф Беньяміні

Коста Ріка, 115, вул.

Під’їзд А – квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим, індекс 9662592.

Телефони: домашній – 972-2-6427757

Моб. 972-52-4575172. Факс: 972-77-2700076

Моя електронна адреса:

walla.co.il@029547403 або:

[email protected]  або:

[email protected]     або:

[email protected] або:

[email protected]

Терапевтична система, в якій я перебуваю:

Асоціація “Реут” – Хостел “Авівіт”,

Гаавівіт, 6, вул.

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, індекс 9650816.

Телефони офісу гуртожитку:

972-2-6432551 або:

972-2-6428351

Електронна пошта хостелу:

[email protected]

Соціальний працівник гуртожитку «Авівіт» під час моїй зустрічі з нею у вівторок 12.12.2017 о 13:30 суворо заборонив повідомляти будь-які подробиці про неї та/або щодо інших працівників гуртожитку «Авівіт» чи «Реут» об’єднання.

Сімейний лікар, який мене спостерігав:

Док. Майкл Халав,

«Клаліт Медікал Сервіс» – клініка «Борохова»

Борохова, 63, вул.

Кір’ят Ювал

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, індекс 9678150

Телефони кабінету клініки:

972-2-6440777

Факс кабінету клініки: 972-2-6438217

Вік: 46. Сімейний стан: незаміжня.

Вказана економка суб’єкта: пані Єгудіт Кохель.

Її номер телефону: 972-50-2169965 або

972-55-2288208

День народження: 11.11.1972

Підпис

………………………………………..

Переклала з івриту на англійську TatianaTirgumim Office

                                                                        972-54-5516860

 

F. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, яке я надіслав у той час у різні місця:

до:

Тема: Пошук благодійних організацій.

Шановна ПАНІ ТА пане

Останніми роками я брав участь у боротьбі за інвалідів у Державі Ізраїль – боротьбі, про яку також широко відомо в ЗМІ. Однак навіть після багатьох років боротьби стало зрозуміло, що в державі Ізраїль досі немає розумного рішення в житловому секторі для інвалідів та інших незахищених груп населення. Звичайно, епідемія Корони, яка болить останні місяці (пишу ці слова у неділю, 12 липня 2020 року), призвела до значного погіршення ситуації – і не тільки інвалідів

населення: багато людей, які втратили можливість заробляти на життя, стали буквально голодними до хліба. Я вас запитую: чи знаєте ви благодійні організації чи бізнесменів, які можуть допомогти, щоб полегшити становище цих груп населення — і враховуючи, що ніхто не знає, як довго триватиме така ситуація?

Далі у своєму листі я розповідаю про труднощі суспільства, до якого я належу, – людей з обмеженими можливостями.

1) Мій ідентифікаційний номер: 02947403

2) Мої електронні адреси: [email protected] або: [email protected] або : [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) Моя організація з догляду:

Ройт – Хостел Авівіт

вул. Хаавівіт, 6

Кір’ят Менахем,

Єрусалим

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефон офісу хостелу: +972-2-6432551 або +972-2-5428351

Електронна адреса хостелу: [email protected]

4) Під час зустрічі з соціальним працівником Avivit Hostel о 13:30 12 грудня 2017 року мені було прямо заборонено розголошувати будь-які її дані та/або інших співробітників Avivit Hostel або Reuth.

5) Мій сімейний лікар:

Доктор Майкл Халав

Clalit Healthcare Services, філія Ir Ganim

Борохов вул.63

Кір’ят Йовел,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9678150.

Телефон клініки: +972-2-6440777, факс: +972-2-6438217.

6) Нижче наведено мій кореспондент із соціальним працівником із Ройта наприкінці січня 2020 року:

25.01.2020

Шановна пані Таль Лотан,

Re: Квартира на вул. Коста Ріка, 115

Я хочу повідомити вам, що жалюзі у вітальні застрягли, і їх неможливо зрушити. Чи може працівник гуртожитку це полагодити? (Я не знаю, як це виправити, чи потрібно для цього телефонувати власнику квартири). Що ти думаєш? З повагою

Ассаф Беньяміні, мешканець гуртожитку для людей з підтримкою Avivit

PS

Нещодавно я надіслав вам вкладеного листа звичайною поштою через Ізраїльську поштову компанію. Я був би вдячний, якщо б ви відповіли на запитання, яке я поставив у ньому.

12.01.2020 р.

Шановна пані Таль Лотан,

Re: Термін оренди

Договір оренди моєї квартири закінчується 14 липня 2020 року. Я вважаю, що є можливість розглянути можливість звернутися до власника квартири з проханням пояснити, чи згодна вона продовжити договір оренди. Зауважу, що я хочу продовжувати жити в квартирі, але якщо власник квартири не хоче продовжувати договір оренди, я повинен підготуватися до цього і почати шукати іншу квартиру.

З повагою

ассаф беньяміні, мешканець гуртожитку з підтримкою Avivit

PS Мій ідентифікаційний номер: 029547403

Мій лист до соціального працівника Тал Лотана 10

Yahoo/вхідна пошта

Ассаф Беньяміні 15

січня о 15:50

на + 6

Тал

Ассаф Беньяміні

Я не розумію. Коли ви збираєтеся поставити питання власнику квартири? КОЛИ? З відповіді «Три місяці наперед — звичайна практика» неможливо зрозуміти, коли ви збираєтеся задати їй це запитання. (Я віддаю перевагу якомога швидше, тому що, на відміну від попередніх випадків, коли я переїжджав, цього разу мій

здоров’я погіршилося, і я не можу особисто зібрати свої речі. Якщо мені доведеться переселяти квартири, то цього разу мені буде набагато важче фізично, і тому весь процес займе набагато більше часу. Однак емоційно було б набагато легше. Тому ще раз запитую, якщо мої зауваження не були зрозумілі: коли ви збираєтеся запитати власника квартири з цього приводу?

З повагою

Ассаф Беньяміні, мешканець гуртожитку для людей з підтримкою Avivit

Неділя, 26 січня 2020 р., GMT+2 10:46:27

ТАЛ ЛОТАН [email protected] написав 26

12:28 січня

ТАЛ ЛОТАН [email protected]

до:Ассаф Беньяміні

26 січня о 14:09

Ми зв’яжемося з вами наступного місяця. Тільки майте на увазі, що за договором ви можете попередити про це за три місяці.

У неділю, 26 січня 2020 р., о 12:29 від Ассафа Беньяміні

<[email protected]>

Показати оригінальне повідомлення

Ассаф Беньяміні <[email protected]>

Кому: Таль Лотан

26 січня 2020, 14:13

Гаразд. Дякую тобі.

У неділю, 26 січня 2020 р., о 14:09:58 GMT+2

ТАЛ ЛОТАН [email protected] написав

Приховати оригінальне повідомлення

Ми зв’яжемося з вами наступного місяця. Тільки майте на увазі, що за договором ви можете попередити про це за три місяці.

У неділю, 26 січня 2020 р., о 12:29 від Ассафа Беньяміні

<[email protected]>

Я не розумію. Коли ви збираєтеся поставити питання власнику квартири? КОЛИ? З відповіді «Три місяці наперед — звичайна практика» неможливо зрозуміти, коли ви збираєтеся задати їй це запитання. (Я віддаю перевагу якомога швидше, тому що, на відміну від попередніх випадків, коли я переїжджав, цього разу мій

здоров’я погіршилося, і я не можу особисто зібрати свої речі. Якщо мені доведеться переселяти квартири, то цього разу мені буде набагато важче фізично, і тому весь процес займе набагато більше часу. Однак емоційно було б набагато легше. Тому ще раз запитую, якщо мої зауваження не були зрозумілі: коли ви збираєтеся запитати власника квартири з цього приводу?

З повагою

Ассаф Беньяміні, мешканець гуртожитку для людей з підтримкою Avivit

У неділю, 26 січня 2020 р., о 14:09:58 GMT+2

ТАЛ ЛОТАН[email protected] написав

Привіт, прийнято повідомляти за три місяці, але можна й раніше.

Субота, 25 січня 2020 р. о 20:00 від Ассафа Беньяміні

<[email protected]>

Я розумію, але коли ви збираєтеся поставити це питання?

Субота, 25 січня 2020 р., о 19:46:52 GMT+2

ТАЛ ЛОТАН [email protected] написав

Зарано, навіть якщо ви говорите, що гіпотетично хочете продовжити, але вона зобов’язана.

Одним словом, ще зарано.

Субота, 25 січня 2020 р. о 19:07 від Ассафа Беньяміні <[email protected]> — Повідомлення надіслано —-

Від: Ассаф Беньяміні <[email protected]>

Кому: TAL [email protected]

Надіслано: субота, субота, 25 січня 2020 р., о 16:31:35 GMT+2 Re: Мій лист до соціального працівника Тала Лотана

добре. Що ви думаєте про друге запитання, яке я поставив (питати власника квартири, чи має намір продовжити договір оренди чи ні)? Природно, якщо власники квартири не погодяться продовжити договір оренди після 14 липня 2020 року, мені доведеться шукати інше житлове рішення (і цього разу збирання особистих речей займе набагато більше часу через погіршення стану здоров’я, що не дозволить пакую сам).

Ассаф Беньяміні

Субота, 25 січня 2020 р., о 16:22:17 GMT+2

ТАЛ ЛОТАН [email protected] написав

Привіт Ассаф. Що стосується жалюзі, я попрошу Баруха оглянути, і якщо це буде більша несправність, я зв’яжуся з Сігалітом.

Assaf як цілі, які повинні бути досягнуті.

7) Це 17-сторінковий соціальний звіт, який був написаний про мене 28.06.2011.

* Хочу зазначити, що я прибув на реабілітацію в психіатричну лікарню Кфар Шаул в Єрусалимі 8 березня 1994 року, а не протягом 2004 року, як було помилково написано в цьому звіті.

 

Зареєстроване товариство психічного здоров’я REUT Гуртожиток “Авівіт”.

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jerusalem 96508, Телефакс: 972-2-6432551

Електронна адреса: [email protected]

28 червня 2011 року

до

Компанія MGAR

Re: Ассаф Біньяміні, Id. немає. 29547403 – Психосоціальний звіт

Загальна довідка: Ассаф 1972 р.н., холостяк, проживає один у квартирі по вул. Ха-Ракефет у статусі захищеного житла (захищеного житла) на рахунок реабілітаційного кошика, утримується за рахунок допомоги по інвалідності на фоні психічної вади.

Ассаф – старший син у родині з чотирьох осіб. Його батьки розлучилися, коли йому було вісім років, стосунки між батьками під час шлюбу описуються як жорсткі. Батько одружився вдруге, і від цього шлюбу Ассаф мав трьох зведених братів і сестер. Після розлучення Ассаф залишився з матір’ю і сестрою.

З дитинства Ассаф страждав від емоційних і рухових проблем. Після зміни місця проживання в 4 роки перестав розмовляти. Був направлений на психотерапію в терапевтичний дитячий садок. Ассаф був тихою дитиною, яка звикла усамітнюватися, він проводив післяобідні години за читанням історичних книг, працюючи на комп’ютері, його єдина соціальна діяльність була в рамках гри в шахи.

У підлітковому віці стан його психічного здоров’я серйозно погіршився, у нього розвинулися марення переслідування (нерозбірливо), серед іншого щодо дружини його батька. Була виявлена ​​спроба самогубства, і його кілька разів госпіталізували до Центру психічного здоров’я Геха. Його намагалися реабілітувати в гуртожитку в Петах-Тіква, але вона не вдалася. З цього віку він більше не був інтегрований у жодні рамки, він був соціально відкинутою дитиною, його дивна поведінка також викликала велику агресію з боку його оточення щодо нього, і це ще більше погіршило його стан.

На початку 20 років Ассаф страждав від різноманітних симптомів, основними з яких були обсесивно-компульсивні стани, які включали також самоушкодження – такі прояви фізичного самоушкодження ніколи не поверталися таким чином, але зараз Ассаф завдає собі шкоди за допомогою манера він

використовує для того, щоб справлятися з суспільством і реальністю, яка його оточує (а щодо цього питання – далі буде інформація).

У 2004 році Ассаф був госпіталізований у реабілітаційне відділення в Кфар-Шаулі, а звідти переїхав до захищеного житла (захищене житло) у супроводі Асоціації психічного здоров’я Еноша. За роки лікування у відділенні реабілітації його стан покращився, обсесивно-компульсивні симптоми значно ослабли, психотичного змісту, такого як марення чи галюцинації, не спостерігалося. Ассафа супроводжувала реабілітаційна команда психіатричної лікарні Кфар-Шаул, він продовжував отримувати супровід у своєму місці проживання через Асоціацію психічного здоров’я Еноша, він отримав психіатричне лікування, його психічний стан здоров’я стабілізувався, і він живе самостійно в громаді.

Ассаф кілька років добровільно працював у Національній бібліотеці Ізраїлю, але покинув її через погіршення свого фізичного стану. Після цього Ассаф близько півтора років працював у захищеній компанії Ha’Meshakem (2005-2006). Він пішов через труднощі з персоналом, за його словами. Згодом він працював на закритому виробничому підприємстві на вулиці Ха-Оман, і пішов через транспортні труднощі, намагаючись прибути на це робоче місце. Протягом 2006 – 2007 років відбулося поступове погіршення його фізичного та психічного стану, і з тих пір він страждає від накопичення психічних і фізичних проблем – проблем зі спиною, проблем з травленням, погіршення його псоріатичного стану, проблем із суглобами, більш серйозних і почастішання нападів тривоги. Ассаф втратив віру в державні служби, він стверджує, що спостерігається погіршення якості обслуговування та професіоналізму працівників. Він припинив зв’язок і стосунки з

Асоціація психічного здоров’я Enosh,

намагався супроводити помешкання за допомогою Kidum

Зареєстроване товариство психічного здоров’я REUT Гуртожиток “Авівіт”.

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jerusalem 96508, Телефакс: 972-2-6432551

Електронна адреса: [email protected]

Асоціація, яка не досягла успіху. У квітні 2007 року він звернувся до приватної асоціації Tzohar Association, яка займається реабілітацією та відновленням.

У листопаді 2007 року він був направлений до Reut Community Mental Health Registered Society і був прийнятий у статусі захищеного житла (захищеного житла) у хостелі Avivit, і його супроводжує персонал хостелу.

Під час нашого супроводу, наданого протягом останніх трьох років, можна спостерігати погіршення стану психічного здоров’я Ассафа, і нижче є кілька показників щодо цього погіршення:

1. Рівень підозрілості Ассафа зростає, підозрілість, яка посилюється через песимістичний світогляд, абсолютну відсутність довіри та віри в будь-який терапевтичний фактор, медичний, психіатричний чи професійний. Стосунки, які він підтримує з персоналом хостелу, є дуже упередженими, він відмовляється приймати гідів (інструкторів) з гуртожитку і готовий підтримувати контакт виключно з соціальним працівником, якого також вважає представником системи, яка не шукайте його благополуччя.

2. Тенденція до усамітнення, яка посилюється. Ассаф не пов’язаний ні з якими соціальними рамками. Він не підтримує ніяких дружніх людських стосунків, ні з Хостелом

мешканців, і, як зазначено вище, ні з гідами (інструкторами) з гуртожитку, ні з його родиною, від якої він також дистанціюється, майже аж до повної відстороненості (слово «майже» вживається, оскільки його мати наполягає на підтримці зв’язок, незважаючи на його опір). Він не бере участі в жодному суспільному житті, усамітнюється в повну самотність по суботах і святах, не реагує на жодну пропозицію приєднатися до певної рамки, події, святкових вечорів тощо.

3. Заплутаності та зіткнення з терапевтичними факторами: протягом трьох років, протягом яких ми супроводжували Ассафа, йому вдалося помінятися між кількома сімейними лікарями в HMO, деякі з них явно шукали його благополуччя, але він не знав, як щоб визначити це. Він сварився та сперечався з персоналом громадської клініки психічного здоров’я в Кір’ят-Йовелі та категорично відмовився продовжувати там психіатричне спостереження. Там також співробітники намагалися підійти до нього, але він цього не помітив. Незважаючи на те, що він є основним постраждалим від цієї історії, він звертався до всіх суб’єктів, пов’язаних з психічним здоров’ям, щоб отримати альтернативний психіатричний нагляд. Нарешті, після нашого звернення до HMO Ir Ganim, було досягнуто певної домовленості, яка не відповідає букві закону, дозволяючи необхідне спостереження в HMO.

4. Бойкот хостелу та супроводжуючої асоціації: хоча він продовжує отримувати супровід від імені Зареєстрованого товариства психічного здоров’я Реута, він відмовляється прибути сам до хостелу, і зустрічі проводяться виключно як домашні виклики. Його підозрілість і неприязнь спрямовані на персонал хостелу та мешканців, він навіть пише скарги і дуже нарікає на сам ескорт. Тим не менш, певний рівень нормального судження про реальність існує, і, незважаючи на гнів і скарги, він поки що утримується від розриву стосунків із нами.

5. Зростаючий рівень тривоги: Ассаф дуже стурбований своїм майбутнім, як щодо свого психіатричного здоров’я, так і щодо можливостей проживання, а також фінансово та екзистенційно. Цей рівень занепокоєння змушує його жити в нестерпній нестачі та суворій економії.

6. Утримання та економія в повсякденному житті: Ассаф переконаний, що в недалекому майбутньому він стане бездомним, і з власних міркувань він економить електроенергію та економить на будь-яких інших витратах, а тому не опалює свою квартиру взимку, не розігріває їжу і не дозволяє собі відчувати жодного задоволення чи задоволення. Він також економить, коли йдеться про його здоров’я, наприклад, лікування зубів або ліки, які можуть полегшити фізичні страждання та біль, від яких він страждає.

Зареєстроване товариство психічного здоров’я спільноти REUT

Хостел “Авівіт”.

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jerusalem 96508, Телефакс: 02-6432551

Електронна пошта:  [email protected]

7. Нав’язлива залученість у листування та листування з усіма можливими факторами, які, на його думку, можуть торкнутися його розповіді, що змушує його надавати допомогу в рамках обширного листування, стало його життєвою практикою, він пише, фотографує та іноді розповсюджує десятками копій. , урядовим установам, членам Кнесету,

періодичні видання та журнали, асоціації, юридичні фірми, приватні організації та організації, місця діяльності тощо. У більшості випадків він не отримує жодних відповідей, в деяких випадках йому приділяють певну увагу – така практика надала сенсу і змісту його життю. За його словами, поки він живий, він буде продовжувати і це його спосіб боротьби за права, на які він заслуговує.

8. Труднощі з пристосуванням до місця роботи: за весь час Ассаф змінив кілька місць роботи, щоразу через труднощі, доступність або скарги щодо умов роботи. Проте варто зазначити, що нещодавно він знайшов собі бізнес, де працює тричі на тиждень, і поки що ним задоволені. Сам Ассаф не дуже вірить у це місце, але на сьогодні та протягом останніх двох місяців йому вдалося вистояти.

Підсумовуючи: немає сумніву, що його психіатричний образ не є звичайним, є кілька здібностей, які відносно збережені, наприклад: когнітивні здібності, його можливості усного та письмового вираження, і, з іншого боку, серйозна психічна травма. Він перебуває в замкнутому колі самотності та відчаю. Характер його симптомів не дозволяє йому отримати будь-яку допомогу чи підтримку, він переконаний, що весь світ проти нього, що виходу немає, і ситуація буде тільки погіршуватися. Немає психотичних спалахів у звичайному розумінні, але є істерики та сильна агресія, які зараз, головним чином, спрямовані на його матір, коли вона наважується відвідати його (це було набагато гірше, коли він жив із партнеркою, яка страждала від його сильних істерик , і в результаті ми були змушені припинити їх квартирне партнерство). Стосовно Ассафа створюється відчуття, що вся структура є герметичною параноїдальною структурою, його судження про реальність є дуже дефектним і неадекватним, і це особливо очевидно, коли він не визначає людей, які хочуть йому допомогти, і відштовхує всіх. Можна помітити зниження ефекту, аж до відсутності будь-яких людських емоцій, навіть щодо близьких людей або опікунів/терапевтів, з якими він щодня контактує. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. його судження про реальність є дуже дефектним і неадекватним, і це особливо очевидно, коли він не визначає людей, які хочуть йому допомогти, і відштовхує всіх. Можна помітити зниження ефекту, аж до відсутності будь-яких людських емоцій, навіть щодо близьких людей або опікунів/терапевтів, з якими він щодня контактує. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. його судження про реальність є дуже дефектним і неадекватним, і це особливо очевидно, коли він не визначає людей, які хочуть йому допомогти, і відштовхує всіх. Можна помітити зниження ефекту, аж до відсутності будь-яких людських емоцій, навіть щодо близьких людей або опікунів/терапевтів, з якими він щодня контактує. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, на якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, на якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. з якими він щодня спілкується. Домінуючою емоцією, яка ним керує, є відчай, який постійно посилюється. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. яка постійно погіршується. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе. яка постійно погіршується. Це впливає на якість його життя, не кажучи вже про надзвичайно низький рівень життя, в якому він живе.

Як особа, яка супроводжувала його протягом останніх двох років, і з розмов, які він вів з психіатром, який його лікував, немає сумніву, що його поведінкові труднощі, його психічні проблеми, істерики тощо, стосуються та походять від його психічний розлад, а отже, його грубу, образливу та обурливу поведінку також слід розглядати як симптом його проблем, а не як окрему їх частину.

Наомі Харпаз

Соціальний працівник

Хостел Авівіт

Ір Ганім.

8) Нижче наведено деякі пояснення/подробиці щодо житлових умов інвалідів.

1. Проблема фінансування/оплати оренди – багато років тому (і незрозуміло ким, але, мабуть, якимось державним чиновником) було вирішено, що інваліди, які проживають у громаді, мають право на 770 шекелів на місяць для оплати оренди. Як відомо, в Ізраїлі різко зросли ціни на житло

в останні роки, природно, тягне за собою і орендну плату. Але цифра 770 шекелів, абсолютно довільно встановлена ​​багато років тому без будь-яких пояснень і логіки, не була оновлена.

На жаль, навіть після великої переписки (тисячі чи навіть десятки тисяч листів, і, на жаль автора, ці цифри не є перебільшенням), розісланої у всі можливі сторони – на різні столи в Мінжитлобудівництві, в інших міністерствах, такі як Міністерство фінансів та офіс прем’єр-міністра, численні журналісти, з багатьма з яких автор спілкувався особисто, численні адвокати та навіть слідчі фірми та посольства іноземних держав – нічого не допомогло. У результаті суми допомоги не оновлюються, і багато інвалідів викидаються на вулиці, щоб померти там від голоду, спраги чи холоду взимку або від теплового удару та зневоднення влітку.

Слід зазначити, що правозахисні організації, такі як Yedid: Асоціація розширення можливостей громад та клініки юридичної допомоги університетів і коледжів, з якими листується цей автор, ніколи не можуть допомогти з простої причини: сума допомоги в 770 шекелів становить передбачено законом, і правозахисні організації можуть допомогти дотримуватися чинного законодавства. Єдиною адресою, де є потреба внести зміни до законодавства, є Кнесет.

Але справа тільки ускладнюється: як відомо, протягом тривалого часу (ці рядки написано у п’ятницю, 17 січня 2020 року) в Ізраїлі йдуть одна виборча кампанія за одною, і навіть треті вибори, заплановані через шість тижнів, не обов’язково означатиме створення діючого уряду. Слід зазначити, що навіть коли Кнесет та уряд відповіли на запити цього автора та організацій інвалідів та багатьох інших щодо допомоги, депутати Кнесету автоматично направили запити правозахисним організаціям, хоча члени Кнесету повністю усвідомлюють, що в даному випадку адресою не є організації; вони самі.

2. Спілкування з власниками квартир: є багато випадків, коли інваліди намагаються домовитися з власниками квартир через свою інвалідність або хворобу. За цих обставин соціальні працівники повинні виконувати функції посередників, і більшість соціальних працівників не можуть виконувати цю роль у кожному випадку. Крім того, останніми роками різко скоротилася кількість посад соціальних працівників, а також важкі умови праці, низька оплата праці, часте неналежне ставлення з боку сімей пацієнтів, які часто невиправдано вважають соціальних працівників відповідальними за поганий догляд родичів. отримувати – у поєднанні з непосильним робочим навантаженням, яке іноді змушує їх нехтувати терміновими чи небезпечними справами, додаючи труднощів інвалідам у пошуку підходящої квартири та допомоги соціального працівника.

3. Засоби оплати пацієнтів – бувають випадки, коли особа переїжджає жити в громаду після тривалого періоду перебування в лікарні та не має звичайних звичок, таких як ходіння на роботу чи відповідальність за управління своїм життям. Часто такі умови для підписання договору оренди, як гарантійний чек, є недосяжними для людей на цьому етапі їхнього життя. Попередні лікувальні та реабілітаційні структури (одну з яких автор використовував 25 років тому, коли його виписали з лікарні до інтернатного закладу) були закриті або скоротили свою роботу в останні роки, таким чином перешкоджаючи реабілітації людям на цьому етапі їхнього життя , які не можуть прогресувати без цих критично важливих структур для лікування та реабілітації.

4. Регуляторні проблеми – на даний момент існує повний дисбаланс прав та обов’язків власників квартир з одного боку та орендарів з іншого. Багато законів захищають власників квартир від можливого зловживання терміном оренди з боку орендарів; навпаки, немає законів, які б захищали орендарів від зловживань з боку власників квартир. Отже, договори оренди включають багато скандальних, драконівських, а іноді навіть незаконних пунктів, і немає законів, які б захищали орендарів, які змушені підписувати договори оренди. У багатьох випадках орендарі не мають законного права заперечувати проти шкідливих умов, які вони повинні підписати як умову оренди майна, і вони повністю наражаються на примхливість власників квартири, іноді навіть протягом терміну оренди. Очевидно, це проблема для населення в цілому,

5. Труднощі пояснень – існують суттєві труднощі щодо викладених труднощів та їх оприлюднення у публічному просторі з метою внесення необхідних змін. Нинішні пріоритети різних засобів масової інформації, які не цікавляться темою, поділ між організаціями інвалідів, незацікавленість багатьох сторін у суспільстві, в якому ми живемо, брати активну участь у зусиллях щодо виправлення та покращення ситуації значною мірою перешкоджають зусиллям з підвищення обізнаності громадськості про ці проблеми таким чином, щоб змусити членів Кнесету внести зміни до законів, а не продовжувати їх ігнорувати та нічого не робити. Є ще одна складність щодо запуску рекламної кампанії:

9) Посилання на YouTube-канал, який я відкрив 28 квітня 2020: https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwY LVJNQN9Qlzrg

10)10 серпня 2018 року я приєднався до громадського руху «Ми будемо

Подолай» – рух, який прагне представляти інтереси в

прозорі інваліди, а саме: люди, які страждають від серйозних проблем зі здоров’ям, які не є помітно зовнішніми для невидимості, яка заперечує громадянські та соціальні права в дуже широкому масштабі.

Його керівником і засновником руху є Тетяна Кадочкіна, з якою можна зв’язатися за телефоном 972-52-3708001 з неділі по четвер з 11.00 до 20.00 – крім єврейських та ізраїльських свят.

Додаю посилання на наш

сайт руху:  https://www.nitgaber.com/

11) мої номери телефонів:

вдома-972-2-6427757.

стільниковий-972-52-4575172.

факс-972-77-2700076.

12) Більше особистих даних:

Дата народження: 11.11.1972 Сімейний стан: незаміжня.

G. Протягом багатьох років Міністерство добробуту та соціальних послуг Держави Ізраїль категорично відмовлялося лікувати психічно хворих. Догляд за психічно хворими в Ізраїлі було доручено Міністерству охорони здоров’я. У випадках, коли Міністерство охорони здоров’я не могло допомогти психічно хворій особі, яка була евакуйована, направляли б до Міністерства соціального забезпечення, і це незважаючи на те, що персонал Міністерства охорони здоров’я завжди дуже добре знав, що Міністерство добробуту не лікує розумово відсталий. Міністерство соціального захисту, зі свого боку, ніколи не погоджувалося лікувати, коли йшлося про психічно хворих – і знову направляло людину до МОЗ.

Це створило ситуацію, коли нужденні психічно ушкоджені люди, які потребували допомоги Міністерства соціального забезпечення, фактично зіткнулися з розбитим коритом, і різні державні міністерства не робили нічого, окрім як направляти нужденну психічно ушкоджену особу туди-сюди з одного офіс до іншого. Слід зазначити, що автор цих рядків неодноразово стикався з такою ситуацією.

Це була реальність до сьогодні (ці слова написані у неділю, 2 квітня 2023 року – за кілька днів до свята Пасхи).

Але в останній рік відбулися зміни, і це пов’язано з законодавством РФ

Права Закону про добробут людей з обмеженими можливостями(текст на івриті), де йдеться про те, що в певних ситуаціях Міністерство соціальних справ зможе допомогти психічно ушкодженим, які одночасно перебувають на лікуванні в МОЗ.

Цей закон зареєстровано в Збірнику законів Держави Ізраїль 22 липня 2022 року.

Станом на сьогодні, неділю, 2 квітня 2023 року, незрозуміло, в яких випадках чи ситуаціях Міністерство добробуту Держави Ізраїль справді може допомогти психічно ушкодженим.

 

Я вважаю, що ця інформація має бути доступною для працівників Міністерства добробуту, працівників Міністерства охорони здоров’я, а також для психічно ураженої громадськості у максимально легкий і простий спосіб.

Я хотів би зазначити, що посилання, яке я додав до Закону про соціальні права для людей з обмеженими можливостями (текст закону на івриті), було взято з

веб-сайт Іззі Шапіро додому.

H. Нижче наведено публікації, якими я поділився в соціальній мережі Facebook:

1) Нижче наведено пост, який я написав на сторінці мережі Shufersal у Facebook:

Ланцюг Шалом Шуферсал:

Я замовив на сьогодні доставку, яка мала прибути о 13:00.

Коли я намагаюся зв’язатися з вашою службою підтримки по телефону

За номером 1-800-56-56-56 на тому кінці телефонної лінії ніхто не відповідає.

Є автоматична відповідь, що посилка прибуде лише о 16:22

Тому я питаю вас:

1. Чи здається вам логічною чи розумною затримка доставки в межах міста більше трьох годин?

2. Чи означає це, що відтепер я маю замовляти доставку приблизно за 3 години до того, як я хочу, щоб вона прибула (тобто: я маю відзначити на вашому веб-сайті 11:00, щоб доставка прибула о 14:00, позначити 13:00 якщо я хочу, щоб доставка прибула о 16:00 і т.д. )?

3. І чому ваша служба підтримки не відповідає на телефонні дзвінки?

Я точно очікую більш розумного обслуговування!!!!

Навіть якщо запізнюєтеся – хоч на телефон відповідайте!!!!

Асаф Бенджамін.

 

2)ти надіслав

До Шуферсала Шалома:

Я замовив на сьогодні доставку, яка мала прибути о 13:00.

Коли я намагаюся зв’язатися з вашою службою підтримки по телефону

За номером 1-800-56-56-56 на тому кінці телефонної лінії ніхто не відповідає.

Є автоматична відповідь, що посилка прибуде лише о 16:22

Тому я питаю вас:

1. Чи здається вам логічною чи розумною затримка доставки в межах міста більше ніж на три години?

2. Чи означає це, що відтепер я маю замовляти доставку приблизно за 3 години до того, як я хочу, щоб вона прибула (тобто: я маю позначити вашу адресу на 11:00, щоб доставка прибула о 14:00, позначте 13: 00, якщо я хочу, щоб доставка прибула о 16:00: 00 і тому подібне)?

3. А чому ваша служба обслуговування клієнтів не відповідає на телефонні дзвінки?

Я точно очікую більш розумного обслуговування!!!!

Навіть якщо запізнюєтеся – хоч на телефон відповідайте!!!!

Асаф Бенджамін.

Шуферсал

Шуферсал

Привіт, Тамар

ти надіслав

Так що буде? чому ти не приходиш І чому ти в біса не відповідаєш на телефон??? чому??? Просто набридло!!!

Шуферсал

Шуферсал

По-перше, те, що сталося, – це затримка, яка іноді буває

Була затримка завантаження і тому затримка сталася, ви праві, що це неправильно з нашого боку бути причиною затримки і що ми не відповідаємо на телефони

Але наша лінія працює у звичному режимі і ми отримуємо дзвінки у звичному режимі

Я не знаю, чому ми не отримали ваш дзвінок

Звісно, ​​знову ж таки те, що трапилося, є одноразовим збоєм і більше не повториться

Я буду дуже радий відрахувати вам кошти за доставку замовлення, щоб показати вам, що ми щиро шкодуємо та покращимо наші послуги в майбутньому

ти надіслав

Це добре – порахуйте мені плату за доставку. Але як щодо самої відправки? Я бачу ти ще не прийшов!! А це відправлення, яке мало прибути о 13:00!!! У мене є інші справи в житті, крім чекання на тебе!!!!

Шуферсал

Шуферсал

Будь ласка, з чого свідоцтво про особу?

ти надіслав

Мій ідентифікаційний номер: 029547403

ти надіслав

Ну що ж? Вже 16:35 – чому не приходиш? чому???

Шуферсал

Перепрошую за очікування

Шуферсал

Я бачу, що ваше бронювання між 16:00 і 18:00

Шуферсал

Шуферсал

І вона повинна дістатися до вас будь-якої хвилини

ти надіслав

І що???? Щоб мені подзвонив кур’єр якщо місця не знайде!!! А моє бронювання на 13:00 – а не на 16:00 – 18:00 – навіщо брехати?

Шуферсал

Шуферсал

Я не брешу

Це те, що я бачу в системі

ти надіслав

Брешеш – бронь на 13:00. Це те, про що з вами домовилися.

Прохання дотримуватись домовленостей з вами!!!

Шуферсал

Шуферсал

Мабуть, був збій, передаю його для уточнення

Я кредитую вам плату за доставку, і це не станеться в майбутньому

ти надіслав

Блажен віруючий… Те, що ви обіцяєте, що «в майбутньому не станеться», завжди відбувається і завжди повторюється. Чому я повинен тобі вірити?

Шуферсал

Шуферсал

Мені шкода, що це ваш досвід з нами

Я знаю про себе, що як представник я роблю все можливе, щоб обробляти запити та надавати найкращі послуги, і коли я кажу, що я щось вирішу, питання буде вирішено, і вам нема про що хвилюватися

ти надіслав

Дійсно… ми вже про це чули…

Шуферсал

Шуферсал

Я розумію вас, сер, але, на жаль, це моя відповідь, і вона не зміниться..

ти надіслав

Ці претензії спрямовані проти поведінки Шуферсала, а не проти вас особисто.

Напишіть Шуферсалу

Я розумію, ваше звернення передано на лікування, і не хвилюйтеся, я подбаю про те, щоб це було розглянуто і щоб такого не сталося

Звичайно, я вже зарахував вам на додаток до комісії за доставку в розмірі 30 шекелів

3)Ось моє листування з Шуферсалом у соціальній мережі whatsapp:

Привіт Шуферсал! Я замовив у вас посилку, яка мала прибути сьогодні о 13:00. чому ти не приходиш

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні.

Привіт, велике спасибі за запит.

Я автовідповідач Shufersel, я спробую допомогти вам, поставивши кілька коротких запитань.

Якщо мені не вдасться, тут приєднається представник, який із задоволенням допоможе

Шановні клієнти, у вас є можливість відкрити заявку в «клік-сервісі» за доданим посиланням і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Який твій номер соціального страхування? Тільки не забудьте ввести всі 9 цифр.

029547403

У вас відкрите замовлення у нас, приїзд кур’єра очікується 04.02.2023 о 16:22.

Виберіть тему, яку ми можемо обслуговувати:

Відповісти…

1 – Дякую, і все

2 – Отримайте рахунок-фактуру для цього замовлення електронною поштою

3 – Листуватися з представником

4 – Отримати рахунок і листуватися з представником

3

Я передаю лікування представнику служби, який зв’яжеться з вами за кілька хвилин.

Дякую тобі за терпіння

Привіт, мене звуть Орен, просто перевіряю

До Шуферсала Шалома:

Сьогодні я замовив у вас посилку, яка мала прибути о 13:00. чому ти не приходиш

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,…

Дякуємо за очікування.

Зараз я розмовляв з кур’єром, йому сказали, що це через затримку в дорозі, оскільки він прибуде приблизно через 15 хвилин.

Я зарахував вам плату за доставку

добре. Буду чекати гінця вдома. Якщо він не прийде протягом 15 хвилин, я зв’яжуся з вами знову. Асаф Бенджамін.

Я був радий бути корисним, гарного дня

Бачу, посильний досі не прийшов – і він зі мною теж не виходить.

Минуло більше 15 хвилин.

Привіт, велике спасибі за запит.

Я автовідповідач Shufersel, я спробую допомогти вам, поставивши кілька коротких запитань.

Якщо мені не вдасться, тут приєднається представник, який із задоволенням допоможе

Шановні клієнти, у вас є можливість відкрити заявку в «клік-сервісі» за доданим посиланням і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Який твій номер соціального страхування? Тільки не забудьте ввести всі 9 цифр.

029547403

У вас відкрите замовлення у нас, приїзд кур’єра очікується 04.02.2023 о 16:22.

Виберіть тему, яку ми можемо обслуговувати:

Відповісти…

1 – Дякую, і все

2 – Отримайте рахунок-фактуру для цього замовлення електронною поштою

3 – Листуватися з представником

4 – Отримати рахунок і листуватися з представником

3

Я передаю лікування представнику служби, який зв’яжеться з вами за кілька хвилин.

Дякую тобі за терпіння

Привіт, мене звати Іден, що я можу зробити?

Я замовив доставку, яка мала прибути о 13:00.

Так чому б вам не прийти?

Я вже писав тут вашим представникам служби, що вони написали, що месенджер приїде через 15 хвилин.

Минуло набагато більше 15 хвилин, а месенджер не прийшов і не зв’язався зі мною.

Що буде?

Так що буде? Чому посилка не приходить?

Ще не доставлено?

Вже 16:35 – то чому б вам не прийти? Принаймні месенджер зв’яжеться!!!

Що буде,???

Привіт, велике спасибі за запит.

Я автовідповідач Shufersel, я спробую допомогти вам, поставивши кілька коротких запитань.

Якщо мені не вдасться, тут приєднається представник, який із задоволенням допоможе

Шановні клієнти, у вас є можливість відкрити заявку в «клік-сервісі» за доданим посиланням і ми зв’яжемося з вами протягом робочого дня

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Який твій номер соціального страхування? Тільки не забудьте ввести всі 9 цифр.

029547403

У вас відкрите замовлення у нас, приїзд кур’єра очікується 04.02.2023 о 16:22.

Виберіть тему, яку ми можемо обслуговувати:

Відповісти…

1 – Дякую, і все

2 – Отримайте рахунок-фактуру для цього замовлення електронною поштою

3 – Листуватися з представником

4 – Отримати рахунок і листуватися з представником

[16:38, 2.4.2023] Шуферсал: Я передаю обробку представнику сервісної служби, який незабаром зв’яжеться з вами.

Дякую тобі за терпіння

[16:39, 2.4.2023] Шуферсал: Привіт, мене звуть Анжеліка, я займусь вашим запитом, я перевіряю

[16:41, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: То чому, в біса, посилка не приходить?

А чому месенджер не зв’язується зі мною? чому????

Я вже написав сюди кільком вашим представникам служби обслуговування – і кожного разу запит починається – і через короткий час припиняється.

Я вже не маю на це сил!!!! Просто набридло!!!

Де ваша відповідальність???

[16:42, 2.4.2023] Шуферсал: Я щойно спілкувався з месенджером, він на вулиці, через 2 хвилини до вас приїде

[16:44, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Тому я хочу побачити, щоб він дійсно прибув. Сьогодні ти вже писав мені, що гонець мав прибути — а потім не прибув.

Так нехай прийде з відправкою!!!!

Припиніть грати в ці ігри!!!!

[16:45, 2.4.2023] Шуферсал: Мені дуже шкода, я йому дзвонив, і він мені сказав, що він на вулиці і йде

[16:46, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: То чому він не приходить? Ти мені вже близько півтори години пишеш, що ось-ось прийде гонець, а він не приходить!!!

[16:47, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Ви жартуєте?

[16:48, 2.4.2023] Шуферсал: Ми не жартуємо, ми розповідаємо вам те, що нам каже месенджер, я подзвонив месенджеру, він відповів і сказав мені, що він на вашій вулиці і прийде до вас в 2 хвилини, я зможу подзвонити йому знову

[16:50, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Тож він повинен подзвонити мені, якщо не зможе знайти квартиру, і я поясню йому, як до мене додзвонитися.

мій номер телефону;

58-6784040-972.

[16:50, 2.4.2023] Шуферсал: Я зараз йому дзвоню

[16:51, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Тож скажіть йому, щоб зателефонував мені – це дійсно не складно чи складно написати 7 цифр на телефоні.

[16:52, 2.4.2023] Шуферсал: Я послав його і сказав йому дзвонити за номером, який ви мені записали

[16:54, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: То чому він не дзвонить? Я вже не маю сил на цю дурницю!!!!

Яка, в біса, проблема набрати 7 цифр на телефоні???

[16:58, 2.4.2023] Шуферсал: Месенджер ще не дзвонив?

[17:00, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Він подзвонив кілька хвилин тому, і я пояснив йому, як туди потрапити, але я бачу, що він не приходить. Від цих дурних ігор можна просто збожеволіти!!! Просто набридло!!!

[17:02, 2.4.2023] Шуферсль: Я щойно говорив з кур’єром, він сказав, що доставив посилку

[17:02, 2.4.2023] Ассаф Біньяміні: Зараз гонець прибув – більш ніж через 4 години після узгодженого з вами часу!!! Просто ганьба!!! ганьба!!!

4)Ассаф Беньяміні

17 березня B- 18:19

Поділився з громадськістю

https://www-mako-co-il.translate.goog/hix-special/Article-dfada8301a48481026.htm?fbclid=IwAR2e4t5iiQOh_xDUAi9yUlE_hCg1HNbQoT8k0Siae0S73lTEpdjwmSiuA7k&_x_tr_sl=tri_w_tr&_x=tri_w&_x=tri_w&_x= _x_tr_pto=wapp

Аднан Охтер – лідер секти в Туреччині, яка діяла в 90-х роках.

Наскільки відомо, зараз чоловік сидить у в’язниці в Туреччині – суд у Туреччині засудив його до 1075 років ув’язнення…

Протягом багатьох років багато високопоставлених чиновників з Ізраїлю відвідували його та зустрічалися з ним, серед них прем’єр-міністри, старші міністри, відомі бізнесмени, члени Кнесету, старші генерали в ЦАХАЛІ та навіть головні рабини.

Що у нього знайшли?:

Чому так багато старших ізраїльтян хотіли зустрітися з ним?

Хтось має цьому пояснення?

 

 

Асаф Бенджамін

Подав апеляцію на вирок у 1075 років ув’язнення – і у відповідь суд збільшив йому покарання до… 8658 років ув’язнення. А чоловікові зараз 66 років, а це означає, що він так чи інакше закінчить своє життя у в’язниці – то чому вироку у 1075 років ув’язнення мало? Через що проходять судді в суді Туреччини?

 

5)асоціація для негайної допомоги тим, хто пережив Голокост(ця сторінка на Facebook на івриті)

6 березня B- 18:29

 

Пурім солодкий навіть для тих, хто пережив Голокост з діабетом і хворобами серця!

Сьогодні розійшлися сотні поставок страв, які готують волонтери асоціації зі спеціальних інгредієнтів для діабетиків та серцево-судинних хворих.

Нам потрібні ваші пожертви, щоб придбати більше сировини для виготовлення щасливих солодощів для тих, хто пережив Голокост у Хайфі, Єрусалимі та на півдні.

Пожертвувати можна за посиланням: https://secure.cardcom.solutions/e/UF1F

6)Інноваційна розробка збитків за допомогою chatgpt (стаття на івриті):

https://www.pc.co.il/news/379076/

 

7) Лекція Сільвії Ліхт (на івриті) в галузі історії онкології:

https://www.youtube.com/watch?v=X5v2dXuDtw4

8) Стаття (івритом) наДодаток “Альбі” – додаток, який намагається полегшити роботу тих, хто страждає на деменцію чи хворобу Альцгеймера:

https://www.ynet.co.il/activism/article/B1E7XRVju

 

Ассаф Беньяміні

Почекай, про що я написав? Вибач я забув

9) Прем’єр-міністра визнають винним у судовому процесі, його засуджують до в’язниці і він потрапляє до в’язниці.

У кімнату заходить новий в’язень і прем’єр, йому кажуть: тут є двоспальне ліжко – ти будеш спати внизу, а цей хлопець поруч з тобою буде на ліжку зверху.

Екс-прем’єр: Що??? Я був прем’єр-міністром – я заслуговую спати в ліжку нагорі!!!

Охорона: Не сперечайтеся з нами – тут ми вирішуємо, а не ви!!

Колишній прем’єр і новий в’язень: Знаєте що – у мене є ідея. Ми демократична країна (все ще). Розмістимо бюлетені в центрі кімнати – і всі ув’язнені в кімнаті проголосують за доленосне питання:

Прем’єр-міністр спить на ліжку зверху чи на ліжку внизу?

Більшість вирішить…

Лол…

10)Демонстранти побоюються, що Ізраїль перетвориться на диктатуру.

Як ми знаємо, в диктаторських режимах існує таємна поліція, яка постійно стежить за громадянами з метою моніторингу будь-якої можливої ​​опозиції владі.

Як називатиметься секретна поліція Бібі Нетаньяху? Хтось має там ідею?

Ой… Я назвав ім’я керівника – мене за це судитимуть?

Я боюся…

11) Ми хочемо оголосити про заснування нової компанії – “Громадяни на Страйку”.

Серед запропонованих вакансій:

  1. Блокпости.
  2. Отримання та нанесення фізичних ударів поліцейським.
  3. Професійна лайка. Ті, хто має креативний репертуар прокляття, отримають спеціальний бонус – подробиці про це буде надано пізніше.
  4. Підбурювання до провокацій. Досвід провокацій з попередніх демонстрацій є перевагою.
  5. Гучномовець і гучномовці.
  6. Будівельники творчих протестних вистав. Для цього будується спеціальна студія.

З жалем повідомляємо, що сьогодні ми розпочинаємо страйк.

Лол…

12)І цього разу серйозне питання (ні в якому разі не жарт):

 Як відомо, Хабіб Бургіба був президентом Тунісу в 1957-1987 роках і помер у 2000 році у віці 97 років.

Кажуть, що на одному із засідань Ліги арабських держав, в якому він брав участь, він намагався переконати своїх колег з інших арабських країн не продовжувати війни проти Ізраїлю. Оскільки Бургіба мав, як відомо, вороже ставлення і навіть займав дуже різку позицію проти Ізраїлю (а також мав явні антисемітські настрої, які спричинили багато утисків щодо єврейської громади під час його правління – що завершилося депортацією 1967 року – під час Шестиденної війни, користуючись тим, що під час війни ЗМІ The International займалися подіями війни і навіть не згадували про вигнання євреїв) – зрештою, ця його рекомендація друзям з Ліга арабських держав була невід’ємною частиною його антисемітської лінії. Мабуть, тут було внутрішнє протиріччя: як може лідер, який так вороже ставиться до Ізраїлю, радити арабським країнам утримуватися від війни проти Ізраїлю? Але дивно чи ні, рекомендація була невід’ємною частиною антиізраїльської та антисемітської лінії, яку дотримувався Бургіба: він намагався пояснити своїм друзям з Ліги арабських держав, що за відсутності реальної та достатньо сильної зовнішньої загрози, Держава Ізраїль розпадеться зсередини через внутрішні конфлікти та чвари (чи можна щось зрозуміти в цих днях і дебатах навколо реформи судової системи?). З цієї причини Бургіба розглядав пряму військову конфронтацію з Ізраїлем як щось, що не служить меті арабських країн щодо ліквідації Держави Ізраїль – але насправді викликає прямо протилежний результат – який, на його думку,

Як відомо, представники інших арабських країн не сприйняли цю позицію Бургіби, яку, як відомо, не підтримала жодна арабська країна.

Тут ще є кілька відкритих питань:

1. У якому році відбулася ця зустріч? Це було під час президентства Бургіби? І якщо Бургіба прийшов на цю зустріч поза межами свого президентства (до чи після нього) – як це сприйняли в Тунісі?

2. Чи є протокол цієї зустрічі? А якщо протокол засідання не оприлюднили – які на це були причини? І якщо протокол існує, чи був він колись перекладений на іврит?

3. Яким був геополітичний контекст цієї єшиви? І чи була в арабських країнах громадськість, яка підтримувала такий підхід Бургіби щодо протистояння з Ізраїлем – чи спротив був тотальним і масовим?

цікаво…

  

13)”унікальність задоволення»- військовий «підрозділ» із сумнівною та кримінальною діяльністю в армії Північної Кореї.

Чи можливо, що жінки із західних країн намагаються проникнути в цей підрозділ, з метою шпигунства? Чи можливо, що в такий спосіб намагаються зібрати інформацію про те, що відбувається в Північній Кореї? Або шляхом проникнення в цей підрозділ, щоб спробувати усунути «голову змії» (Кім Чен Ина)?

Мабуть, на це немає відповідей… навіть якщо така діяльність існує – ймовірно, що жодна розвідувальна організація будь-якої країни не зізнається в цьому…

14)В Державі Ізраїль створюється нова спортивна ліга: автомобільні перегони на робочих місцях.

Учасники першого заїзду:

1. Команда психіатрів Histadrut.

2. Команда міліції (необхідна умова для прийняття до команди: не менше 15 випадків, коли кандидат продемонстрував вміння застосовувати силу та бити протестувальників. Кандидат повинен додати відео, які це підтверджують).

3. Команда робітників Кнесету.

4. Команда керівників державних компаній.

хто виграє? Хто діятиме з більшою хижістю?

Будь-яка інша робоча команда, яка зацікавлена ​​в участі в конкурсі в майбутньому, повинна буде довести хижацьку поведінку на розумному рівні.

Заявки без достатніх доказів хижацтва не розглядатимуться.

Під час змагань комендантська година буде введена для всіх жителів Ізраїлю – за винятком списку поліцейських, які будуть її дотримуватись.

Мешканця, якого в дні змагань затримають за дверима свого будинку на відстані понад метр, два сантиметри, два міліметри, 3 мікрони та 15 мілімікрон, до кінця терміну помістять у психопатологічний ізолятор. життя.

Лол…

 

15) І цього разу справа серйозна, а ні в якому разі не жарт:

Як ми знаємо, шум ненормальної та надзвичайної інтенсивності може завдати серйозної шкоди здоров’ю або навіть смерті. Однак, наскільки відомо, в даний час не існує акустичних засобів для ураження, наприклад, противника під час війни в прямому строю з гармат, гармат або ракет.

Чи можливо, що така зброя розробляється таємно для різних армій світу? І поза парадоксом (зброя з незвичайною інтенсивністю звуку, яка відкривається… тихо) – як існування такої зброї, якщо і коли вона буде розроблена, вплине на майбутнє поле бою?

Можна, мабуть, спробувати уявити, але можна лише припустити, що сьогодні неможливо отримати відповіді на це…

16) Яка жорстокість по відношенню до водія в Бат-Ямі (місто Бат-Ям в Ізраїлі)!!

Які злі люди є в нашому світі!!

Просто ганьба!!!!

https://fb.watch/jIk_Klu_d0/

(Відео та пояснення на івриті)

І. Нижче наведено повідомлення, яке я залишив 4 квітня 2023 року на сторінці Facebook компанії «Google Ізраїль»:

Вітання компанії “Google Ізраїль”:

13 березня 2023 року я відкрив канал YouTube

https://www.youtube.com/channel/UCbVyfaoRzsde7YEEvGpeULw

Але зараз я зіткнувся з проблемою: неможливо завантажити нові відео. Причина: я не можу завершити процес підтвердження, який вимагає система YouTube, і постійно зависаю.

Що робити? Як можна подолати цю помилку?

З найкращими побажаннями,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим, поштовий індекс: 9662592.

Номер телефону: 972-58-6784040.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403

2) Канал YouTube, про який йде мова, пов’язаний з електронною адресою [email protected]

3) Я додаю сюди скріншот повідомлення про помилку, яке я отримую під час невдалих спроб завантажити відео на канал.

 

J. Мої посилання:

1) сайт freelancer.com

2)координатор наук. буд

3)Запас інформації охопить Харні-знавця християнства

4)фестиваль «connected» – досвід, який дівчина замовила мамам і дівчатам

5)проект ізраїльського метелика

6)інститут демократ

7)редакція “кнопка”

8)проект “she space” – Академічні дослідження, пов’язані з індустрією простору для жінок

9)Асоціація “Захищені місця” – культура доступності для дітей з неврологічними проблемами

10)«Тут будівельні»-майстерні столярні кочівники

11)мережі bitchute.com

 

Print Friendly, PDF & Email