Перейти до вмісту
Home » הפוסטים באתר » Пропозиція приєднання.

Пропозиція приєднання.

10 липня 2018 року я приєднався до руху “нітгабер” – прозорих інвалідів.

Ми намагаємося сприяти просуванню соціальних прав «прозорих інвалідів», тобто: таких людей, як я, які страждають на інвалідність і серйозні хвороби, які не помітні зовні – відсутність зовнішньої видимості, що спричиняє серйозну дискримінацію навіть у стосунках до інших груп інвалідів.

Долучитися до руху можуть усі бажаючі, а для цього можна звернутися до директора пані Тетяни Кадучкіної:

972-52-3708001. або: 972-3-5346644.

Неділя-четвер з 11:00 до 20:00 за ізраїльським часом – і це за винятком єврейських та різних ізраїльських свят.

Ассаф Беньяміні – автор листа.

Вивчайте більше:

https://www.nitgaber.com/

https://disability5.com

пост Scriptum. 1) Нижче наведено лист, який я надіслав компанії «Радет обладнання та системи RDT Equipment & Systems»:

—– Повідомлення переслано —–автор: Asaf Binyamini < [email protected] >

до: [email protected] < [email protected] > Надіслано: вівторок, 16 серпня 2022 р. о 20:57:34 GMT+3 Тема: Листи до “RDT Equipment & Systems” .

Компанії «Редет Обладнання та Системи».

Вітання:

Тема: Підозрілий телефонний дзвінок.

Шановні пані/панове.

Сьогодні, у вівторок, 16 серпня 2022 року о 14:00 мені зателефонувала на мій номер телефону 972-2-6427757 жінка, яка представилася вашою співробітницею, вільно розмовляла івритом і категорично відмовилася називатися по імені. За її словами, громадський рух, в якому я беру активну участь (рух “нітгабер” – прозорі інваліди), нібито замовляв у вас ті чи інші послуги вимірювання. Зазначу, що протягом усієї розмови я чув, як двоївся, коли говорив (чи можливо це було зроблено навмисно, щоб мене заплутати?). Зазначу, що вся ця історія звучить для мене дуже дивно з двох причин:

а) Сфери діяльності руху «нітгабер» – прозорі інваліди ніяк не пов’язані зі сферами діяльності вашої компанії.

б) У nitgaber movement ми ніколи не замовляли у вас жодних послуг.

І з огляду на ці загадкові, а також підозрілі обставини, мені незрозуміло, чому Ви взагалі вирішили зв’язатися зі мною по телефону.

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

Post scriptum. A) Мій ідентифікаційний номер: 029547403. B) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: assaf [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

2) Нижче наведено лист, який я надіслав до «Цейрім Боарім» (єврейська назва руху «спалення молодих людей»):

 [email protected]

Вітання руху «Цейрім Боарім»:

Нижче наведено повідомлення від імені пані Тетяни Кадочкін з руху “ніцгабер”.

Тема: рух “нітгабер” (“прозорі” інваліди)

Приблизно десять років тому я, Хем, заснував рух «нітгабер» за «прозорих» інвалідів. Інваліди з високим відсотком втрати працездатності та непрацездатності, але не обмежені в пересуванні.

Мій рух нараховує та представляє близько 1300 людей з усього штату ІЗРАЇЛЬ, які мають інвалідність від 75% до 100%, які не здатні працювати та не мають обмежень у пересуванні або потребують збільшення відсотка інвалідності . Рух дозволяє цим людям знайти всі свої права по всій державі ІЗРАЇЛЬ, а також надається певна фінансова підтримка тим, хто її найбільше потребує.

Наш рух бореться за доступне державне житло та належні умови життя для вищезгаданої групи населення. Багато непрацездатних інвалідів, які мають 75-100% інвалідності, але не обмежені в пересуванні, живуть у жалюгідних умовах.

Вони не отримують тих пільг, як пенсіонери, які також отримують надбавку до доходу. Тобто вони не мають знижок на купівлю ліків, знижок на оплату електроенергії та податку на нерухомість, знижок на проїзд у громадському транспорті та допомоги на квартплату, як пенсіонери, вони не мають права на субсидії на «опалення/охолодження» тощо. . Іншими словами, вони не мають права майже на жодні пільги, незважаючи на тяжке становище. Крім того, вони також не мають права на державне житло, незважаючи на важкі умови, в яких вони живуть щодня.

Існує принципова різниця між різними формами інвалідності, і ми вважаємо, що так бути не повинно!

Інвалід з обмеженими можливостями пересування, який має право на державне житло та отримує допомогу на оренду житла в розмірі від 3000 до 3900 шекелів на місяць.

Крім того, інваліди з обмеженими можливостями пересування отримують більші надбавки, ніж інваліди, представлені рухом, завдяки додаткам до базової допомоги, яка включає, серед іншого, спеціальні послуги, допомогу на мобільність і супроводжуючих осіб тощо.

у такій ситуації розмір цих надбавок сягає 15 000-17 000 шекелів на місяць. Але на відміну від цього, інваліди, представлені рухом, які не мають обмежень рухливості, мають 75%-100% інвалідності та непридатні до роботи, отримують лише 3211 шекелів на місяць чистими!

З цього випливає, що ця група є найбіднішою та найуразливішою групою населення в державі ІЗРАЇЛЬ!!!

За роки своєї діяльності я зустрічався з багатьма офіційними особами з різних партій у Кнесеті (парламенті ІЗРАЇЛЮ) та в різних урядових міністерствах.

Але, на жаль, уже десяток років руху не вдається просунути пропозицію, яка б дозволила необмеженим у пересуванні інвалідам, які мають 75-100% інвалідності та непрацездатні, отримати державне житло чи принаймні збільшити розмір допомоги, яку вони отримують при оренді квартири, і хоча б дещо покращити свої житлові умови.

У зв’язку з вищевикладеним, я, Тетяна Кадучкіна, голова руху «нітгабер» (прозорі інваліди),

Я хотів би зустрітися з вами, щоб популяризувати цей проект і допомогти цим людям жити більш гідним і правильним життям.

З благословенням і великою надією Тетяна Кадучкіна, голова руху «нітгабер» (прозорі інваліди).

Телефон 1: 972-52-370-8001. Телефон 2: 972-3-534-6644.     

Нижче наведено повідомлення, яке я залишив члену Кнесету (парламенту ІЗРАЇЛЮ) Моссі Разу, яке я прибув для зустрічі з ним у Кнесеті. Я прийшов на зустріч у вівторок, 20 квітня 2021 року, о 13:30.

20.04.2021

Вітання депутату Кнесету Моссі Разу.

Тема: Квартирна проблема інвалідів.

Дорогий сер.

Нижче наведено низку питань, пов’язаних із людьми з обмеженими можливостями та психічно хворими (до яких я також належу), які я хотів би підняти перед вами.

Мені було б цікаво дізнатися, наскільки ви можете просувати ці проблеми та/або вносити термінові зміни до законодавства, щоб покращити наше становище, умови нашого лікування та наші шанси на виживання та інтеграцію в суспільство.

Зазначу, що з минулого досвіду я зрозумів, що на зустрічах такого типу мені повідомлять до мого прибуття, що я отримаю дозвіл виступити, щоб підняти питання, про які я хочу поговорити, але на самій зустрічі я не дадуть дозволу говорити навіть на одну секунду – і якщо я спробую говорити, не дай Бог, це буде автоматично розцінено як дуже серйозне “заворушення”, і тому охоронці нападуть на мене та виженуть мене дуже агресивно – і це навіть коли в цьому немає потреби і коли це зовсім непотрібно, а також коли абсолютно ясно, що я нікому не становлю «небезпеки».

І, знаючи цю реальність, я передаю тобі цього листа – про всяк випадок і цього разу такою буде поведінка до мене. Мабуть, сам факт того, що я наважуюся порушувати становище спільноти інвалідів, трактується як дуже серйозна загроза – хоча мені зовсім не зрозуміло, кому і чим саме це загрожує. Я залишаю вас і працівників вашого офісу з цим листом – я не заберу його додому.

А тепер подробиці самих тем:

1) Проблема фінансування/оплати оренди – багато років тому було визначено (і незрозуміло ким – але, ймовірно, тим чи іншим урядовцем), що інваліди, які проживають у громаді, мають право на допомогу в розмірі 770 шекелів на місяць для сплати орендної плати. Як ми знаємо, останніми роками відбулося дуже значне зростання цін на квартири в Державі Ізраїль – і як наслідок, звичайно, також відбулося значне зростання орендної плати. Однак сума допомоги в 770 шекелів, яка була визначена багато років тому абсолютно довільно, без будь-яких пояснень і логіки, не оновлюється. На жаль, навіть після великого листування (а мова йде щонайменше про кілька тисяч або навіть десятків тисяч листів, і, на жаль, для автора цих слів, ці цифри зовсім не надмірні), які були надіслані всім можливим сторонам: Міністерству будівництва та житлово-комунального господарства та його різним галузям, іншим урядовим міністерствам, таким як Міністерство фінансів і прем’єр-міністр Офіс, багато журналістів, з якими автор цього документу спілкувався особисто, багато адвокатів і навіть слідчі служби та посольства іноземних держав – нічого не допомагає – і в результаті суми допомоги не оновлюються, багато інвалідів кидають на на вулицю і знаходять там свою смерть від голоду, спраги чи холоду взимку та альтернативно від теплового удару чи зневоднення влітку. Слід зазначити, що організації з експлуатації прав, такі як асоціація «Ядід» (яка, як відомо, була закрита кілька місяців тому) або клініки юридичної допомоги в університетах і коледжах, з якими автор цієї статті також контактує, ніколи не можуть допомогти, і причина цього проста: сума допомоги 770 шекелів надається відповідно до закону , і організації з експлуатації прав можуть допомогти лише згідно з існуючим законом, а єдиною адресою у випадках, коли необхідні законодавчі зміни, є, як відомо, Кнесет. Але тут ситуація тільки ускладнюється: як ми знаємо, протягом дуже тривалого періоду понад два роки немає функціонуючого уряду, а Кнесет і Держава Ізраїль перебувають у стані фактично постійного перехідного уряду. Прямим і руйнівним результатом цієї ситуації є відсутність можливості внести терміново необхідні суттєві зміни до закону, деякі з яких я детально описую тут. Слід зазначити, що навіть коли Кнесет та уряд реагували на запити автора цих рядків, а також запити організацій інвалідів та багатьох інших партій щодо розміру допомоги членам Кнесету, вони були автоматично спрямовані до організацій з експлуатації прав – і це навіть незважаючи на те, що самі члени Кнесету добре знають, що в цьому випадку адресою не є організації з експлуатації прав, а лише вони самі.

2) Спілкування з орендодавцями – є багато випадків, коли інвалідам важко домовитися з орендодавцем через причини, пов’язані з їхньою хворобою або інвалідністю. У таких ситуаціях соціальні працівники зобов’язані діяти як посередники – і дуже велика частина соціальних працівників не може справді взяти на себе цю роль у кожному випадку. Більше того: значне скорочення останніми роками стандартів зайнятості соціальних працівників у поєднанні з важкими умовами праці, низькою оплатою праці, неадекватним ставленням з боку сімей пацієнтів, які в багатьох випадках сприймають їх як і несправедливо

3) Засоби оплати пацієнтів – існують ситуації, коли людина переїжджає жити в громаду після тривалого періоду перебування в лікарнях і без життєвих звичок, які вважаються нормативними, наприклад, ходити на роботу, брати на себе відповідальність за управління своїм життям. , і т.д. Дуже часто вимоги, які висуваються як умова для підписання договору оренди, такі як Підписання гарантійного чеку, є недосяжними для людей на цьому етапі їхнього життя.Багато систем лікування та реабілітації, які існували в минулому (в одній з яких автор цього документа отримав допомогу близько 26 років тому, коли вийшов із лікарні для проживання з допоміжним пацієнтом), закрили або значно скоротили сферу своєї діяльності в останні роки – те, що може запобігти реабілітації людям, які на цьому етапі свого життя не зможуть рухатися вперед без цих основних терапевтичних та реабілітаційних пакетів.

4) Проблема регулювання – сьогодні існує повний дисбаланс щодо обов’язків і прав власників квартир з одного боку та орендарів квартир з іншого. Існує багато законів, які захищають орендодавців від тих чи інших зловживань щодо термінів оренди з боку орендарів. З іншого боку, немає законів, спрямованих на захист людей, які живуть у квартирах, від експлуатації з боку орендодавців – і, як наслідок, у багатьох договорах оренди можна знайти скандальні, драконівські, а часом навіть незаконні пункти – а законів немає. спрямовані на захист мешканців цих квартир, які змушені підписувати ці договори. У багатьох випадках

Звичайно, це проблема населення

Однак слід взяти до уваги, що мати справу з орендодавцями в таких ситуаціях, природно, важче для незахищених верств населення, таких як інваліди або хворі.

5) Труднощі в інформуванні – існують значні труднощі, коли йдеться про підняття згаданих труднощів і оприлюднення їх на публічній арені з метою внесення необхідних необхідних виправлень. Сучасні пріоритети різних ЗМІ, які майже не цікавляться проблемою, роздробленість серед організацій інвалідів, небажання багатьох елементів суспільства, в якому ми живемо, брати активну участь у спробах виправити та покращити ситуацію – усе це обтяжує та дуже ускладнює спроби привернути увагу громадськості до цих проблем таким чином, щоб члени Кнесету були змушені внести необхідні зміни до законодавства замість того, щоб продовжувати ігнорувати та нічого не робити. Інша складність існує, коли мова заходить про підвищення рекламної кампанії:

6) Час очікування на лікування – є багато випадків, коли люди, які до певного етапу свого життя взагалі не потребували допомоги психіатричних служб, але в результаті складних життєвих обставин або травматичної чи важкої події тому чи іншому виду потрібна допомога професіонала в області психічного здоров’я – і, звичайно, у багатьох випадках це тимчасова або одноразова допомога, а не хронічна. Сьогодні періоди очікування на лікування чи психологічну допомогу дуже тривалі – і через відсутність своєчасної допомоги стан людей може погіршитися без потреби. Вкладення додаткових ресурсів у державну систему психічного здоров’я, безперечно, може змінити ситуацію. Слід пам’ятати, що навіть з економічної та бюджетної точки зору в такій поведінці немає логіки: коли люди

7) Лікування зубів. Як відомо, в Державі Ізраїль особа, яка потребує лікування зубів, майже завжди звертається до приватних лікарів, і це тому, що державна система охорони здоров’я наразі не дає відповіді в цій сфері. Слід зазначити, що психічно хворим, а також людям з обмеженими можливостями в цілому, чиє фінансове становище є дуже важким у повсякденному житті, навіть без зв’язку з лікуванням зубів, ще важче отримати це лікування, якщо і коли це необхідно. Поєднання серйозних психічних проблем і важких економічних труднощів призводить до того, що ці люди стикаються з розбитим коритом і повним глухим кутом при необхідності, а іноді і термінової стоматологічної допомоги. Треба враховувати, що сьогодні фактично немає

8) Зони госпіталізації – особа, яка зараз потребує масивного психіатричного лікування в державній лікарні чи клініці, може отримати його лише в клініці чи лікарні, яка знаходиться поблизу місця її проживання. Бувають випадки, коли пацієнти з тих чи інших причин вважають за краще лікуватися в іншій клініці – не обов’язково тій, що знаходиться зовсім поруч з місцем їх проживання. Пацієнтам слід надати свободу вибору, а пацієнту, який не задоволений лікуванням у конкретній клініці чи лікарні, слід надати можливість перевестись до іншої клініки чи лікарні. Ця можливість в даний час надається в усіх інших галузях медицини – і немає підстав заперечувати свободу вибору щодо місця лікування лише в галузі психічного лікування. Більше того: така свобода вибору, якщо дана,

9) Поінформованість населення – загальне населення іноді виявляє значну опозицію, коли йдеться про лікування психічного здоров’я, яке надається в регіоні, де живуть люди – те, що виникає через недостатню обізнаність і невизнання сфери – і без будь-яких практичне чи логічне обґрунтування. Зменшення опору та небажання населення за допомогою відповідної системної інформаційної системи, безумовно, може полегшити життя пацієнтів і пацієнтів, чиє життя в будь-якому випадку є дуже важким через саму хворобу та інвалідність. Відсутність обізнаності в суспільстві, в якому ми живемо, викликає випадки заперечень мешканців щодо відкриття гуртожитків чи лікувальних закладів поблизу місця їх проживання, що призводить до значних затримок у відкритті цих закладів, а інколи навіть до перешкоджання їх відкриттю після позовів мешканців. Більше того: є досить багато випадків, коли відбувається навмисне переслідування населення по відношенню до цих закладів догляду, коли вони знаходяться в районі свого проживання, і дуже можливо, що підвищення обізнаності громадськості може призвести до значного скорочення кількість цих випадків.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757.

Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

 

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected]

або: [email protected]

або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

або: [email protected]

3) Рамки лікування, в яких я перебував до 16 березня 2021 року (через триваючі скорочення та скорочення бюджетів на охорону здоров’я та соціального забезпечення, а також відсутність вирішення цих проблем через відсутність функціонуючого уряду чи Кнесету) я залишився, хронічно хворі з дуже серйозними захворюваннями та проблемами без будь-якої належної бази лікування. Усі мої спроби знайти відповідну схему лікування для неї я можу покладатися на глиняні горщики – і невідомо, як довго триватиме ця катастрофічна ситуація):

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

Ізраїль, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку:

972-2-6432551. Або: 972-2-6428351.

Електронна адреса гуртожитку: [email protected]

Соціальний працівник з колективу гуртожитку, з яким я був

контакт: Ошрат-972-50-5857185.

4) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

«Клаліт Хелс Сервісез» – клініка «тайелет»,

Данила Яновського, 6, вул.

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

Телефони кабінетів клініки:

972-2-6738558. Кабінет поліклініки

номер факсу: 972-2-6738551.

 

5) Деталі регулярних ліків, які я приймаю:

  1. Психіатричні препарати:

А.Сероквель-

2 таблетки по 300 мг щовечора.

Б. Тегретол CR-

400 мг – щоранку. 400 мг – щовечора.

C .Effexor-

150 мг – щоранку. 150 мг – щовечора.

  1. симвастатин-

10 мг щодня ввечері.

 

 

6) Нижче наведено список медичних проблем, від яких я страждаю:

 

  1. Психічне захворювання-компульсивний синдром ОКР, а також захворювання, яке визначається як шизо-афективний розлад
  2. Псоріатичний артрит.
  3. Неврологічна проблема, визначення якої неясно. Основні симптоми проблеми: предмети, які непомітно падають з моїх рук, запаморочення, втрата відчуття в деяких областях долонь і певні проблеми з рівновагою та поставою.
  4. Хронічна грижа диска в спині в хребцях 4-5, яка також іррадіює в ноги та ускладнює ходьбу.
  5. Синдром подразненої товстої кишки.
  6. Початок ознак кардіологічної проблеми з останнього місяця (пишу ці слова в четвер, 22.03.2018). На момент написання цих рядків залишається незрозумілою суть проблеми, яка проявляється в болях у грудях протягом більшої частини дня, утрудненнях дихання, а також мови.
  7. Значне ослаблення зору, яке почалося близько півроку тому (пишу ці слова в понеділок, 19.04.2021).

7) Додаткові особисті дані: Вік: 48 років.

Сімейний стан Неодружений. Дата народження: 11.11.1972.

 

Print Friendly, PDF & Email