Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> чорні списки. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

чорні списки.

до:

Тема: Інтернет сайти.

Шановні пані/панове.

Як відомо, в Інтернеті існують веб-сайти або програмне забезпечення, метою якого є заподіяння шкоди користувачам, наприклад фішинг, спуфінг тощо.

Де я можу знайти список таких сайтів?

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

 

A. Нижче наведено публікації, якими я поділився в соціальній мережі Facebook:   

1)Людина приходить на психіатричне лікування.

Пацієнт (труситься): «У мене дуже сильні страхи і тривоги».

Психіатр (підвищує голос, кричить і злиться): «Знай, що якщо ти не припиниш свої страхи, я тебе вб’ю і одурманю тими ліками, які я тобі дам!!! І нехай буде ясно – ти не приходь до мене зі страхами!!! Ти це розумієш??” .

ха-ха-ха…

2) Людина прийшла до лікаря через біль у животі.

Пацієнт: «У мене болить живіт, мені важко перетравлювати їжу».

Лікар: “Скажи мені-чому ти з мене жартуєш?? Так що ти думаєш про перетравлення їжі-це факт, що я перетравлюю!!! Якщо я можу і ти можеш-ти нічим не відрізняєшся від інших!! Так що перетравлюй вже !!”.

Пацієнт (гірко плаче і перелякано): «Але мені справді боляче, мені дуже важко перетравлювати – зрозумійте мене».

Лікар (засмучуючись ще більше): «Якщо я сказав вам перетравлювати, то ви перетравите!! Не сперечайтеся зі мною – я лікар, і я професіонал – чемпіон світу з наук про здоров’я та мудрості .Ти смієш зі мною сперечатися? Я краще за тебе знаю, як ти себе почуваєш – переварюй вже їжу і негайно залишай клініку!!”.

3) Людина приходить до психіатра:

«Лікарю, дайте мені щось заспокоїтися… будь ласка, я не спокійна».

Психіатр: «Проходьте, будь ласка, зі мною у двір — коротко побиємося. Це вас точно заспокоїть».

Пацієнт: «Добре».

Психіатр (вмикає тривогу): «Тут є буйний пацієнт, який насмілився підняти руку на лікарів – і не тільки на лікарів, а на мене – людину, для якої існують сонце і місяць!!! Зупиніть його. негайно – він небезпечний!!! Через нього сонця більше не буде!!!».

Лол…

4) До лікаря звертається особа, яка госпіталізована в психіатричне відділення:

«Лікарю, у мене болить голова».

Лікар: “У вас завтра бесіда з психологом – вам потрібно дізнатися, чому ви думаєте, що у вас болить голова”.

Пацієнт: «Я не думаю, що у мене болить голова – справді. Будь ласка, перевірте мене!!».

Лікар: “Знаєте, чому у вас болить голова? Тому що у вас немає мозку. У дурних постійно болить голова – так воно і є!!! Ти прийшов у психіатричне відділення – ознака того, що ти дурний!!!”.

Пацієнт (кричить – а потім падає на підлогу і втрачає свідомість): “Я більше не можу – перевірте мене!! Будь ласка!”.

Психіатр в палаті (злиться, бере хворого силою і кидає його в одну з кімнат): «Припиніть грати!! Я скоро закінчу зміну і піду додому – ваші головні болі цікавлять мою бабусю!!!» .

 

5) Пацієнт у психіатричному відділенні до лікаря: «У мене є думки».

Психіатр (злиться): «У вас є що?? Думки?? Це психіатричне відділення, і ви тут не думаєте!!! Не смій думати про те, що тобі дозволено думати!! Я попереджаю вас востаннє!!!».

Пацієнт: «Але в мене дійсно є думки. Я думав, що був у вас додому».

Психіатр (розлючуючись ще більше): «Ніколи, але ніколи не зайдеш до мене в дім!! Нахаба!! Я вчився в університеті і маю диплом, а ти хворий – так і хворій!! Негайно зупиняйся, але негайно своїми думками! !!”.

Пацієнт: «Але це неправда – мені дозволено думати».

Лікарі між собою радяться: «Зробимо йому заспокійливі уколи — що цілий місяць він не зрушить з ліжка. Нехай засвоїть урок — думати тільки нам, психіатрам».

 

6) До лікаря підходить пацієнт, який перебуває в психіатричному відділенні, і запитує: «Скажіть, ви знаєте психіатрію?».

Психіатр: “Що це за дурне питання? Звичайно, я знаю психіатрію. Я закінчив ступінь бакалавра, другий, третій і четвертий – а для вас ще й п’ятий!!! Я навчався у вищому університеті психіатричних наук і медичної мудрості – психіатри винайшли мудрість!!! Я знаю все про психіатрію , і знаю її як свої п’ять пальців!!».

Пацієнт: «А ти справді долоньку знаєш?».

Психіатр (починає злитися): “Припиніть придиратися і задавати мені дурні питання!!! Я свою долоню знаю – хто свою долоню не знає??”.

Пацієнт: «Я. Я не знаю своєї долоні».

Психіатр (викликає сигналізацію в палаті): «Тут дрімає хворий – задає дурні питання, не знає пальми руки, а найстрашніше – хамить їх величності психіатрам!!».

Пацієнт: «Я з тобою просто пожартував — я, звичайно, на долоні знаю».

Психіатр: “Ми вас зараз відправимо в карцер на місяць – може, так ви навчитеся не хамити психіатрам. Ми не жартуємо – ви завжди будете з нами говорити, але завжди з похиленою головою і твої очі опущені – ти це розумієш?? І не смій спробувати, і навіть не подумай посміятися з нами!! Ми в 10 разів у 1000 разів розумніші за тебе-пошкодженого-психоделіка. Можливо, це як навчишся!!!».

7) Відбувається велика конференція Асоціації психіатрів.

Директор конференції починає своє слово і каже:

«Ми, психіатри та поборники світу та всесвіту за все і вся, повинні обговорити видалення небажаних елементів психічно хворих із нашого суспільства, щоб створити краще середовище життя для всіх нас. Хто проти?»

Тиша в залі.

Раптом на сцену з’являється психіатр із профспілки, який таємно вислухав слова: «Я думаю, що розумово хворим було б добре інтегруватися в суспільство – це було б добре і для нас, і для суспільства». в якому ми живемо».

Директор конференції: «Я повинен зараз зловити непокірного психіатра, вивести його з профспілки, відсторонити і притягнути до відповідальності».

У залі зчиняється галас. Учасники з’їзду вимагають від режисера заарештувати їхнього друга, справжню особу якого ніхто не знає, який тим часом у паніці втік з місця події. Директор з’їзду починає погоню за людиною – при цьому приймаючи підбадьорення від учасників з’їзду: “Лови його швидше. Це свята гонитва!!!”.

Поки вони були на вулиці, чоловік-втікач сів у своє авто та почав їхати з місця події. Режисер мітингу також сідає в свою машину, і погоня продовжується вулицями міста.

Директор асоціації психіатрів дико й нерозсудливо керує автомобілем — насмерть переїжджає на двох людей, а його машина зіштовхується й застрягає на дереві, яке стоїть на вулиці — і, на його нещастя, біля поліцейської дільниці.

Правоохоронці негайно зупиняють водія – зв’язують йому обидві руки наручниками та вимагають пояснити свої дії та дику їзду.

Водій-психіатр пояснює поліцейським: «Я зараз вів святу погоню».

Міліціонери обурені, а також одягають наручники на ноги підозрюваного: “Ти зараз з нами на арешт!!! Ми побачимо, хто кого святіше – ми чи ви!!!”.

8) Лікар-психіатр у відділенні запитує пацієнта: «Як справи сьогодні?».

Пацієнт: «У мене все добре… у мене все добре… у мене все добре…».

Психіатр починає втрачати терпіння і злитися: «Що я у вас питав? Все, що вам потрібно зробити, це сказати, як ви? Так чому ж ви не можете відповісти!!».

Пацієнт: «У мене все добре… у мене все добре… у мене все добре…».

Психіатр силоміць веде хворого на комісію: «Не допоможе – будеш відповідати, коли психіатр задає питання!!!».

У комісії сидить багато співробітників, і на її відкритті пацієнта запитують: «Як вас звати?».

Пацієнт: «Мене звуть… моє ім’я… моє ім’я…».

Психіатр на комісії: “Що буде? Ви навіть не готові назвати своє ім’я – тому, якщо ви не зрозуміли, я перепитаю: як вас звуть? І цього разу ви відповісте!!! “.

Пацієнт: «Мене звуть… моє ім’я… моє ім’я…».

Психіатр злиться і сильно трясе пацієнта: «Негайно скажи нам своє ім’я!!».

Хворий втрачає свідомість і падає.

Психіатр дзвонить в екстрену допомогу, а оператор відповідає: «Здрастуйте, чим я можу допомогти?».

Психіатр: У нас є пацієнт, який втратив свідомість і знепритомнів. Швидко везіть його в реанімацію».

Оператор: «А як звати пацієнта?».

Психіатр: “Він не погодився назвати своє ім’я – але це не має значення. Його життя в небезпеці – швидше приїжджайте!!!”.

Оператор: «Вибачте, але без імені пацієнта я не можу зателефонувати».

Співробітники в кабінеті лікаря: «Тоді неважливо, називайте своє ім’я – головне, щоб вони врятували пацієнта!!».

Психіатр: “А якщо я скажу своє ім’я?? Є межа!!! Він пацієнт, а я психіатр!!!”.

Психіатр повертається до оператора і благає: «Я не знаю, як звуть пацієнта – але це не має значення. Приходьте швидше і вже займіться ним. Я не хочу відповідальності за пацієнта, який помер у моїй палаті! !!”.

Оператор: “Мені дуже шкода – але він помре у вашій палаті. Такі процедури. Процедури важливіші за порятунок життя – з цим ви обов’язково погодитеся!!”.

9) Чоловік іде по вулиці з повними кишенями порожніх поліетиленових пакетів. Проходить міліціонер і питає: «Що у вас в кишенях?» Громадянин: «У мене в кишенях нічого немає». Громадянин іде далі.

Дорогу йому перегороджує міліціонер і знову просить: «Покажи, що у тебе в кишенях!!!».

Міліціонер лізе до чоловіка в кишені: «Це тобі не допоможе – ти мені скажи, що у тебе в кишенях!!». Громадянин торкається руки поліцейського і пояснює: «Нічого – просто порожні поліетиленові пакети!!!». Поліцейський: “Ти торкнувся мене за руку!!! Ти затриманий за перешкоджання поліцейському виконувати його обов’язки!!!”.

ха-ха-ха…

10) А цього разу зовсім інша історія – серйозна і ні в якому разі не гумор. Ця історія, мабуть, є правдивою історією, яку я почув усно багато років тому (я пишу ці слова в грудні 2022 року) від особи, чиє ім’я або будь-які ідентифікаційні дані про нього я не буду писати з міркувань конфіденційності.

Я хотів би зазначити, що я досі не знаю, чи була записана ця дуже конкретна історія.

 

Історія починається в німецькій Веймарській республіці, яка, як відомо, існувала з кінця Першої світової війни до приходу нацистського режиму 30 січня 1933 року.

Один єврей працює на німецького власника фабрики на ім’я Міллер (як ви знаєте, дуже поширене німецьке прізвище). Щоранку, прийшовши на роботу, єврейський робітник каже своєму роботодавцю: «Доброго ранку, містере Міллер». Мабуть, привітання «доброго ранку» досить буденне – і без особливих смислів.

З моменту приходу нацистів до влади їхні шляхи розійшлися: єврея, як і багатьох його друзів, звільнили з роботи та депортували в гетто – і той самий Міллер записався до Вермахту.

Минає ще кілька років – і внаслідок переслідування євреїв, яке, як ми знаємо, ставало все гіршим і гіршим, того єврея відправляють у концтабір – і потрапляє в одну з сумнозвісних «відбірок».

Він раптом бачить перед собою того самого містера Міллера, який, очевидно, обіймав керівну посаду в тому ж таборі. Єврей впізнає Міллера – але Міллер не впізнає його. За кілька хвилин до того, як його мали відправити на знищення, єврей стоїть перед містером Міллером і каже йому: «Доброго ранку, містере Міллер». Містер Міллер раптом згадує свого колишнього співробітника і його привітання “доброго ранку” – і каже: “Ні. Я звільняю вас негайно. Я подбаю про те, щоб вам нічого не сталося”. Наскільки відомо, містер Міллер таки дотримав своєї обіцянки і, надзвичайно ризикуючи своїм життям, подбав про те, щоб його колишній співробітник не був страчений – і, очевидно, цей єврей справді пережив Голокост – і все завдяки цьому “доброго ранку” твердження, яке на той час було таким, очевидно, безглуздим.

Звісно, ​​тут може виникнути багато морально складних питань (той же єврей вижив, а багато його друзів загинуло). І висновок теж жахливий: як те, що тоді здавалося таким незначним, раптом стало таким доленосним.

Я хотів би зазначити, що я не маю додаткових деталей, яких тут не вистачає: я не знаю, який це був табір, якого року чи числа чи як звали того єврея і що з ним сталося після Другої світової війни та Голокост закінчився. І, звісно, ​​тут бракує багатьох інших деталей, наприклад, у якому місті Німеччини була та фабрика, що там вироблялося і чи отримав той німець право Праведника народів світу – усе це мені невідомо.

11)Літній чоловік на пізній стадії деменції сідає в таксі. Він простягає водієві записку, на якій написано, куди йому потрібно їхати.

Водій: «Я біжу по лічильнику». Пасажир не відповідає.

Водій: «Добре, пристебніть ремінь безпеки». Пасажир не реагує.

Водій (сердиться, і сам пристібає пасажира): «Що тобі біда – що тобі з ременем безпеки!!». Пасажир не реагує.

Таксі їде і приїжджає в пункт призначення.

Водій: “Що ти так дивишся? Плати мені і виходь з таксі!!”.

Пасажир: «Забув гроші».

Водій: “Припини вже свою дурницю!! Заплати – якщо ні, я тобі замовлю поліцейську машину!”.

Пасажир: «Що таке поліція?».

Водій: “Скоро я вам покажу, що таке поліція. Я викликав їх, вони скоро приїдуть”. Пасажир не реагує.

Приїжджає поліція, і водій таксі каже їм: «Тут є пасажир, який не хоче мені платити, і стверджує, що не знає, що таке поліція».

Міліціонери: «Ну скоро він дізнається, що таке міліція!!».

Співробітники міліції звертаються до пасажира: «Проходьте з нами, будь ласка, ми вас беремо під варту!!». Пасажир не реагує.

Міліціонери розлючені, силою забирають пасажира в машину і ведуть на арешт.

У відділку питають у затриманого: “Як вас звуть? У чому вас звинувачують?”.

Затриманий: “Що?? Будинок???”.

Слідчі міліції: “Відповідайте, що вас питають!! Ми вас не про будинок питали – ми питаємо, за що вас саджають!!!”.

Затриманий: «Додому, додому».

Слідчі знущаються над затриманим: “Мабуть, у нього проблеми з розумінням. Посадимо на ніч – допоможемо йому розібратися”.

Вночі затриманий помер – а поліція рано вранці знаходить його тіло і починає сміятися: “Дивіться – він не забув померти. Ознака того, що у нього була відмінна пам’ять. Нам вдалося затримати дуже небезпечного злочинця – Шафо, і вам слава за цілеспрямовану діяльність, високий оперативний рівень і великий професіоналізм, з яким ми затримали шахрая, який не платив за проїзд у таксі!!».

 

B. Нижче мої листи до “filmindependent.org”:

мій лист до “filmindependent.org”.

Yahoo/надіслано

Асаф Бенджамін<[email protected]>

до:

[email protected]

Неділя, 11 грудня о 16:24

До: “filmindependent.org”.

Тема: Технологічні засоби.

Шановні пані/панове.

З 2007 року я беру участь у боротьбі за інвалідів в Ізраїлі – боротьбі, яка, як відомо, також широко висвітлюється в ЗМІ.

Одним із засобів, за допомогою яких ми намагаємось просувати боротьбу, є використання різноманітних технологічних інструментів: написання текстів у соціальних мережах, відкриття веб-сайтів і спроба їх популяризувати та покращувати, керування віртуальними спільнотами тощо.

Моє запитання у зв’язку з цим: чи може ваша компанія чи організація запропонувати технологічні інструменти, які можуть допомогти нам у нашій боротьбі? І якщо так, то в яких сферах і як?

З найкращими побажаннями,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-Квартира 4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мій сайт: https://www.disability55.com/

3) 10.07.2018 я приєднався до громадського руху «Подолай» – прозорих інвалідів. Ми намагаємося захищати права прозорих інвалідів, тобто таких людей, як я, які страждають на медичні проблеми та дуже серйозні захворювання, які не помітні ззовні, – зовнішня невидимість, яка викликає дуже серйозну дискримінацію проти нас.

Керівником руху, який також є його засновником, є пані Тетяна Кадучкіна, зв’язатися з нею можна за

телефоном 972-52-3708001.

Час відповіді по телефону: неділя-четвер з 11:00 до 20:00. Ізраїльський час – крім єврейських свят і різних ізраїльських свят.

4) Ось деякі пояснювальні слова про наш рух, як вони з’явилися в пресі:

Пересічна громадянка Тетяна Кадучкіна вирішила заснувати «Подолання»

руху за допомогою того, що вона називає «Прозорим інвалідом». Наразі на її рух зібралося близько 500 людей з усієї держави Ізраїль. В інтерв’ю «Щоденнику 7 каналу» вона розповідає про проект і тих людей з обмеженими можливостями, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних сторін лише через те, що вони прозорі.

За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візками та інваліди без візків. Вона визначає другу групу як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з інвалідним візком, навіть якщо вони визначені як такі, що мають 75-100% інвалідності. Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити на життя самі, і їм потрібні додаткові послуги, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку пенсію по інвалідності від Національного інституту страхування, не отримують певних доплат, таких як надбавка за спеціальні послуги, допомога на супровід, допомога на мобільність, і вони також отримують меншу допомогу від Міністерства житлового будівництва.

Згідно з дослідженням Кадучкіна, ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі в 2016 році немає голодних людей. У проведеному нею дослідженні також зазначено, що серед них високий рівень самогубств.

У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб залучити людей із явними обмеженими можливостями до списків черги на державне житло. Це тому, що вона каже, що вони зазвичай не входять до цих списків, навіть якщо вони мають відповідати вимогам. Вона проводить чимало зустрічей з депутатами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях профільних комітетів Кнесету, але каже, що ті, хто може допомогти, не слухають, а слухачі в опозиції, тому допомогти не можуть. Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона їм допомогла. За її оцінками, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не втече від демонстрації інвалідів, які відстоюватимуть свої права та елементарні умови для існування.

5) Мої електронні адреси: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected] і: [email protected]

6) Ось кілька посилань на мої профілі в різних соціальних мережах:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

7) Ось повідомлення, написане на Facebook ізраїльським кіномонтажником Талі Охайоном:

18м

Талі Охайон6 днів

за документальний фільм, над яким вона працювала останні роки

«Esther Cinema – від Білого міста до покоління Netflix»,

Шукаю особисті архіви, фотографії атмосфери Хамкіна 90-х по п’ятницях опівдні та взагалі, а також площі Дізенгоф початку 80-х, дітей площі, “фріків”, які збиралися на площі. .

Звертайтеся в приват або за телефоном 972-52-2846954

C. Нижче наведено моє листування з «Центром права, науки та технологій»:

До «Центру права, науки і технологій».“.

Yahoo/Вхідні

 Центр науки і техніки

Assaf Arab Tov – це послуга, яка надається платно, за неї потрібно платити і не використовувати програми обходу, які порушують права власника. Водночас цей електронний лист не є юридичною консультацією. Доброго вечора в понеділок, 28 листопада 2022 р., о 15:05, Ассаф Біньяміні < [email protected] >

Вівторок, 6 грудня о 18:50

Центр науково-технічного права

Вітаю, Асафе, ви запитали, чи дозволено чи заборонено використання такого програмного забезпечення згідно із законом Держави Ізраїль? І відповідь – ні. Що ви мали на увазі своїм запитанням? У вівторок, 6 грудня 2022 р., о 19:36 Ассаф Біньяміні < [email protected] >:

Вівторок, 6 грудня о 19:57

Асаф Бенджамін< [email protected] >

до:

Центр науково-технічного права

Понеділок, 12 грудня о 9:53

Я не розумію питання.

У своєму запитанні я мав на увазі саме те, що запитував – про програмне забезпечення, яке дозволяє веб-сайтам обходити платні екрани.

Ви мені написали, що це заборонено законом – і мені здається, що я точно отримав на це відповідь.

Вітаю, Ассаф Беньяміні.

Приховати оригінальне повідомлення

У вівторок, 6 грудня 2022 р., о 19:57:05 GMT+2 Центр науково-технічного права<[email protected]> Автор:

Привіт Ассаф

Ви запитали, чи дозволено чи заборонено використання такого програмного забезпечення згідно із законом Держави Ізраїль?

І відповідь – ні.  

Що ви мали на увазі своїм запитанням?

У вівторок, 6 грудня 2022 р., о 18:50:16 GMT+2 Центр науково-технічного права<[email protected]> Автор:

Ассаф добрий вечір

За платну послугу потрібно платити

і не використовувати програми обходу, які порушують права власників. Водночас цей електронний лист не є юридичною консультацією

добрий вечір

У понеділок, 28 листопада 2022 р., о 15:05 від Ассафа Біньяміні <[email protected]>:

Кому: «Центр права, науки і технологій».

Під питанням: питання законності.

Шановні пані/панове.

Як ви знаєте, в Інтернеті є багато контент-сайтів, де доступ до матеріалів, знайдених на них, обумовлений оплатою – так званим “paywall”.

Крім того, є програмне забезпечення або веб-сайти, такі як служба кнопки відкритого доступу, які пропонують способи обійти ці платні екрани та фактично отримати повний доступ до вмісту, який зазвичай залежить від оплати, без оплати взагалі.

Чи дозволено чи заборонено використання такого програмного забезпечення відповідно до законодавства Держави Ізраїль? Чи є прецеденти слухань у судах, які розглядали те чи інше. У цьому питанні, як і в багатьох інших питаннях, законодавство не наздогнало технології, які розвивалися набагато швидше, і тому немає жодного посилання на це питання в Ізраїльське законодавство? Яка тут правова ситуація?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

З повагою,

Центр науки і техніки.

Іцхака Рабіна, 2 BSR City TowerI| 11 поверх | Петах-Тіква, Ізраїль 4951738

Поштова адреса: PO 3206, Петах-Тіква, Ізраїль 4952801 | Тел.: 972-3-7746699 |www.lms.org.il

З повагою,

Центр науково-технічного права

Іцхака Рабіна, 2 BSR City TowerI| 11 поверх | Петах-Тіква, Ізраїль 4951738

Поштова адреса: PO 3206, Петах-Тіква, Ізраїль 4952801 | Тел.: 03-7746699 |www.lms.org.il

D. Нижче лист, який я посилаю в різні місця:

до:

Тема: пошук ідей роботи.

Шановні пані/панове.

Я 50-річний чоловік з Єрусалиму – людина, яка страждає від інвалідності та серйозних захворювань. Протягом багатьох років я не міг повернутися на ринок праці – і через мою ситуацію та обмеження я змушений шукати нетрадиційні ідеї, за допомогою яких я міг би це зробити – і нижче наведено кілька прикладів:

1) Я читав про проект під назвою «The Honey Badger», у рамках якого технологічні гіганти, такі як Google або Facebook, керують підрядною компанією, що базується в місті Маніла на Філіппінах. Роль співробітників цієї компанії або інших підрядних компаній (кількість компаній, які працюють у цій сфері невідома) полягає у видаленні проблемного контенту (наркотики, проституція, педофілія, трансляції страт чи терористичної діяльності тощо) із Інтернет. У 2018 році Monday May Cinema Germans на ім’я Ганс Блок і Моріц Рейсвік створили документальний фільм під назвою «Інтернет-чистильники» про роботу працівників цих компаній.

Я, наприклад, думав про роботу в таких рамках.

Зазначу, що я цілком усвідомлюю образливий характер такої роботи по відношенню до тих, хто нею займається: згідно з різними публікаціями, багато людей, які працювали на цих роботах, померли або, навпаки, розвинули дуже серйозні психічні та фізичні захворювання, як результат постійного та щоденного впливу важкого контенту. Однак це мене не зупиняє, і це тому, що мені все одно більше нічого втрачати в житті – і, як я вже згадував протягом багатьох років, я не зміг повернутися на ринок праці (усі інші варіанти допомога організаціям, дошкам вакансій або прямі контакти з багатьма компаніями були вичерпані – і ще багато років).

2) Як відомо, продакшн-компанії та сценаристи, які знімають певні сцени для кінофільмів за їхнім замовленням, іноді знімають частини, в яких зображені трупи або начебто мертві люди. Я думав про таку роботу з зображенням трупів – робота, яка не потребує жодних фізичних зусиль, а також серйозна інвалідність точно не повинна заважати.

Хочу підкреслити, що це не жарт і не якийсь жарт – я кажу це цілком серйозно, – і навіть якщо це можливо, принаймні на перший погляд, це буде виглядати смішно або безглуздо.

3) Я чув, що існує галузь навчання програмному забезпеченню, тобто: співробітники, роль яких полягає в введенні даних у системах розробки штучного інтелекту або машинного навчання – робота, яка, як відомо, потрібна. Вводячи дані, програми «навчають», як діяти або реагувати в певних ситуаціях.

Я думаю, що такий вид роботи може бути відмінним рішенням для тих випадків, коли з одного боку немає здібностей

Виконувати фізичну роботу або занадто багато зусиль через фізичні вади, але в той же час немає знань

Достатня кількість комп’ютерів для роботи в програмуванні.

Я чув, що у в’язницях Фінляндії ув’язненим дозволяють виконувати цю роботу.

Я думав, що навіть на такій роботі це можливо і я зможу вписатися.

Чи є у вас якісь інші ідеї незвичайних вакансій, куди також може підійти людина з серйозними вадами?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: assaf002 @mail2world.com або: [email protected] або:[email protected]або: [email protected]

3)Curriculum Vitae – Асаф Біньяміні:

Особисті дані: Ассаф Беньяміні, тел. 029547403.

Дата народження: 11.11.1972.

Адреса: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Єрусалим, Ізраїль.

Телефони: домашній-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

Освіта: 10 років навчання та часткова зрілість.

Військова служба: звільнення за станом здоров’я.

Досвід роботи:

1991 р.-Робота в столярній майстерні “РЕШЕТ” (Південний Тель-Авів)

1998-2005 рр. – Працював у Національній бібліотеці, допомагав професійній команді бібліотекарів у виконанні різноманітних завдань.

2009-2010-Робота в мережі “Авгад” по сортуванню ювелірних виробів.

Лютий-травень 2019 року-робота в комп’ютерній компанії HMSOFT.

Початок лютого 2020 року – три робочих дні роздачі газет перехожим на вул.

волонтерство:

Активний у штабі боротьби інвалідів.

Волонтерство в Центрі з використання прав муніципалітету Єрусалиму для допомоги нужденним.

Загальні відомості: висока мотивація, здатність добре формулювати усно та письмово, здатність імпровізувати та вирішувати проблеми.

У мене є давнє знайомство з громадськими організаціями.

У мене є фізична вада, через яку я не можу піднімати важкі вантажі та довго стояти на ногах.

E. Нижче наведено електронний лист, який я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: просування сайту.

Шановні пані/панове.

Я власник сайту https://www.disability55.com/ яка займається питанням людей з обмеженими можливостями. Сайт побудовано в системі wordpress.org.

Це багатомовний сайт на 67 мовах:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

Я шукаю систему, за допомогою якої я можу просувати сайт.

Як ви думаєте, хто може в цьому допомогти?

З повагою,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Скажу, що я ніколи не займався темою просування веб-сайтів – і не маю жодних знань чи підготовки з цього питання.

2) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

3) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

4) Я використовую операційну систему Windows 10

5) Я переглядаю Інтернет за допомогою браузера Chrome і використовую значне збільшення літер на екрані через проблеми із зором.

6) Хочу зазначити, що я є особою з інвалідністю, яка утримується по інвалідності від Національного інституту страхування, тому мої можливості щодо виплати допомоги в цьому питанні є вкрай проблематичними.

F. Нижче наведено електронні листи, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: онлайн-архіви.

Шановні пані/панове.

Я намагаюся знайти соціальну мережу, сфера діяльності якої – завантаження різних архівів або колекцій (фотографії різних періодів, унікальні фотографії та інше).

Ви знаєте таку мережу?

З повагою,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

post Scriptum.1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: 029547403walla.co.il або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: assaffff@protonmail .com або:[email protected]або: [email protected]

3) Мій сайт:  https://www.disability55.com/

G. Нижче наведено повідомлення електронної пошти, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: письмові послуги.

Шановні пані/панове.

Я власник сайту https://www.disability55.com/ яка займається питанням людей з обмеженими можливостями. Сайт побудовано в системі wordpress.org.

Це багатомовний сайт на 67 мовах:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

Я шукаю послугу з написання статей для мого сайту цими мовами.

Чи знаєте ви якісь компанії, які можуть надати таку послугу?

З повагою,

Асаф Біньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] 

3) Я використовую операційну систему Windows 10

4) Я переглядаю Інтернет за допомогою браузера Chrome і використовую значне збільшення літер на екрані через проблеми із зором.

H. Нижче лист, який я надіслав до Єрусалимського відділення Національного інституту страхування (я надіслав на адресу:

Національний інститут страхування – Єрусалимський округ,

вулиця Шимон Бен Цет, 4,

Єрусалим

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9414704.):

15.12.2022

Кому: Інститут національного страхування – Єрусалимський округ.

Тема: функціональний звіт.

У понеділок, 21 листопада 2022 року, о 14:00 до моєї квартири завітала медсестра з НСЗУ – і це після того, як я подав заяву щодо головного міністра – спецслужб.

Вранці мені задавали різні запитання про лікування від наркоманії, мій стан здоров’я та повсякденне функціонування.

Припускаю, що після такої застуди медсестра НСЗУ написала про це акуратний звіт.

Я зацікавлений в отриманні звіту, написаного про мене.

Якщо ви не готові надіслати мені звіт, я попрошу знати причини цього.

Мені також було б цікаво отримувати інформацію про статус претензії.

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, Поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. моб.-972-58-6784040. факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) Медсестра НСЗУ, яка перевіряла мою квартиру: Сіма-972-50-7225432.

4) Терапевтичне середовище, в якому я перебуваю:

Об’єднання “Реут”-Хостел “Авівіт”,

Ха Авівіт вул. 6,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9650816.

Телефони офісів гуртожитку: 972-2-6432551. та: 972-2-6428351.

Електронна адреса гуртожитку: [email protected]

Соціальний працівник гуртожитку, який робить уроки в моїй квартирі: місіс Сара

Stora-972-55-6693370.

5) Сімейний лікар, у якого я спостерігаюся:

Доктор Брендон Стюарт,

Clalit Health Services – клініка “Хатаєлет”,

Данила Яновського, 6, вул.

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9338601.

офісний телефон клініки: 972-2-5098282. Номер факсу в

кабінети поліклініки: 972-2-6738551.

6) Додаткові особисті дані: Дата народження: 11.11.1972. Вік: 50. Сімейний стан: незаміжня.

I. Нижче наведено листа, які я надсилаю в різні місця:

до:

Тема: Написання для блогу.

Шановні пані/панове.

Я власник сайту https://www.disability55.com/ яка займається питанням людей з обмеженими можливостями. Сайт побудовано в системі wordpress.org.

Це багатомовний сайт на 67 мовах:Узбецька, українська, урду, азербайджанська, італійська, індонезійська, ісландська, албанська, амхарська, англійська, естонська, вірменська, болгарська, боснійська, бірманська, білоруська, бенгальська, баскська, грузинська, німецька, датська, голландська, угорська, гінді, в’єтнамська, Таджицька, турецька, туркменська, телугу, тамільська, грецька, ідиш, японська, латвійська, литовська, монгольська, малайська, мальтійська, македонська, норвезька, непальська, суахілі, сингальська, китайська, словенська, словацька, іспанська, сербська, іврит, арабська, Пушту, польська, португальська, філіппінська, фінська, перська, чеська, французька, корейська, казахська, каталонська, киргизька, хорватська, румунська, російська, шведська та тайська.

Я шукаю компанії, які платять за публікацію статей на веб-сайтах цими мовами.

Ви знаєте такий сервіс?

З повагою,

Ассаф Беньяміні,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим,

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757. Моб.-972-58-6784040.

Факс-972-77-2700076.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2) Мої адреси електронної пошти: 029547403walla.co.il або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected] або: [email protected]

3) Я використовую операційну систему

Windows 10

4) Я переглядаю Інтернет за допомогою браузера Chrome і використовую значне збільшення літер на екрані через проблеми із зором.

J. Мої посилання:

1) канал rumble.com-Асаф Бенджамін

2) перекладацькі послуги

3) сайт acast.com

4) Мережа patreon.com

5)заробляти гроші з magenet.com

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE