Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs ідеї боротьби. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Перейти до вмісту
Home » ідеї боротьби.

ідеї боротьби.

до:

Тема: Пошук ідей.

Шановні пані/панове.

У 2007 році я приєднався до боротьби громадськості інвалідів Ізраїлю. З 10.07.2018 я роблю це в рамках руху “nitgaber” – прозорих інвалідів.

Однак навіть сьогодні (я пишу ці слова 3 вересня 2022 року) боротьба все ще застрягла – зроблено багато кроків, які включали, серед іншого, демонстрації, звернення до преси та багатьох членів кнесету(ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ парламент), і багато іншого не допомогло, і ситуація людей з обмеженими можливостями в Державі Ізраїль все ще дуже важка, і багато з нас змушені робити неможливий вибір між придбанням основних продуктів харчування та придбанням ліків або основного медичного обладнання).

Тому ми будемо просити додаткових ідей, щоб продовжити популяризацію боротьби.

Будь-які ідеї вітаються.

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

пост Scriptum. 1) Мій ідентифікаційний номер: 029547403.

2)мої електронні адреси: [email protected]або:[email protected]або:[email protected]або:[email protected]або:[email protected]або:[email protected]або:assaff[email protected]або:[email protected]або: [email protected]

3)Нижче кілька пояснень про громадський рух, до якого я приєднався 10 липня 2018 року, як вони з’явилися в пресі:

Пересічна громадянка Держави Ізраїль Тетяна Кадучкіна вирішила заснувати рух «нітгабер» для допомоги тим, кого вона називає своїми «прозорими інвалідами». Наразі до її руху приєдналося близько 500 осіб з усієї держави ІЗРАЇЛЬ. В інтерв’ю мовникам «7 каналу» вона розповідає про проект і про тих інвалідів, які не отримують належної та достатньої допомоги від профільних відомств лише через те, що вони прозорі.

За її словами, інваліди можна розділити на дві групи: інваліди з візком та інваліди без візка. Другу групу вона визначає як «прозорих інвалідів», оскільки, за її словами, вони не отримують тих самих послуг, що й інваліди з візками, хоча їм визначено 75-100% інвалідності.

Ці люди, пояснює вона, не можуть заробити самі, і їм потрібна допомога додаткових послуг, на які мають право інваліди з візками. Наприклад, прозорі інваліди отримують низьку допомогу по непрацездатності від Національного страхування, вони не отримують певних доплат, таких як допомога на спеціальні послуги, допомога на супутника, допомога на мобільність, і вони також отримують нижчу допомогу від Міністерства житлового будівництва.

Згідно з дослідженням Кадучкіна, ці прозорі інваліди голодні до хліба, незважаючи на спробу стверджувати, що в Ізраїлі 2016 року голодних людей немає. Проведене нею дослідження також свідчить про високий рівень самогубств серед них. У рух, який вона заснувала, вона працює над тим, щоб помістити людей із явними обмеженими можливостями в списки черги на державне житло. Це пов’язано з тим, що, за її словами, вони зазвичай не потрапляють у ці списки, хоча й мають бути відповідними. Вона проводить чимало зустрічей з членами Кнесету і навіть бере участь у засіданнях та обговореннях відповідних комітетів Кнесету, але, за її словами, ті, хто може допомогти, не слухають, а ті, хто слухає, перебувають в опозиції і тому не можуть допомогти.

Тепер вона закликає все більше «прозорих» інвалідів приєднуватися до неї, звертатися до неї, щоб вона могла їм допомогти. За її оцінками, якщо ситуація триватиме так, як зараз, то нікуди не дітися від демонстрації інвалідів, які вимагатимуть своїх прав і елементарних умов для існування.

4) Нижче наведені контактні дані менеджера з руху пані Тетяни Кадучкіної:

Її номери телефонів:

972-52-3708001. та: 972-3-5346644.

Її телефонні відповіді: з неділі по четвер (включно) з 11:00 ранку до 20:00 вечора – з одинадцятої ранку до восьмої години вечора за часом ІЗРАЇЛЮ, за винятком єврейських та різних ізраїльських свят.

5) Нижче наведено початок листа, який я надіслав у різні місця:

до:

Тема: нарощування системи.

Шановні пані/панове.

Мене цікавить замовлення від програмістів наступної послуги: налаштування системи TTS-TEXT TO SPEECH

Вірменською, білоруською, туркменською, киргизькою, ідиш і баскською мовами – мовами, яких немає в системах TTS, якими я користуюся сьогодні (play.ht, voicemaker.in і aivoov.com), – але вони є на моєму блог disability5.com

Чи справді можливий такий розвиток подій? І якщо так, то скільки це займає часу і які необхідні фінансові витрати?

Маю зазначити, що я не комп’ютерник і не програміст, тому я не маю можливості перевірити речі.

З повагою,

Ассаф Беньяміні.

6) Нижче наведено моє листування з групою “Вперед до професорів” у Facebook:

Кому: “באים אל הפרופסורים.היסטוריה וארכיאולוגיה»

Я є громадянином Ізраїлю, який бере активну участь у боротьбі за людей з обмеженими можливостями, в рамках якої я також звертаюся до міжнародних організацій за межами держави ІЗРАЇЛЬ. Серед іншого, я також звертався до людей з Вірменії.

Як ви знаєте, приблизно два з половиною роки тому була війна між Вірменією та Азербайджаном за зони впливу в регіоні Нагірного Карабаху, і, згідно з тим, що я чув у новинах, Ізраїль не був нейтральним у цьому конфлікті та ототожнювався з азербайджанська сторона.

Тому я очікував, що коли я звернуся до людей з Вірменії, як до громадянина ІЗРАЇЛЮ (а я так і представлявся), ставлення до мене буде дуже поганим.

На мій великий подив, я отримав від усіх людей з Вірменії, з якими я спілкувався через Інтернет, і без винятку дуже шанобливе ставлення, і люди, які намагалися допомогти навіть більше, ніж люди з будь-якої іншої країни.

Звичайно, для мене це приємний сюрприз, але, як людина, яка нічого не знає про вірменську чи азербайджанську культуру, я припускаю, що тут є всякі речі, про які я навіть не знаю.

Так де ж мої помилки? що я не розумію?

Хочу підкреслити, що я не задаю це питання як непокору – мені просто цікаво знати, які є пояснення того, що я описав.

З повагою,

Асаф Бенджамін.

Девід Коен

Цікаво, який зв’язок між боротьбою інвалідів в ІЗРАЇЛІ та наклепом на державу ІЗРАЇЛЬ?

Вірмени вчинили розправу з канюками.

Вірмени завжди обережно ставилися до честі ІЗРАЇЛЮ і намагалися конкурувати з ним, щоб досягти статусу, який євреї зуміли надати Голокосту, звідси їхня повага до нас, а також їхня заздрість.

ІЗРАЇЛЬ не брав активної участі у війні, він підписав угоди про продаж зброї азербайджанцям, які є нашими друзями, на відміну від вірмен.

У будь-якій країні третього світу вони були б дуже раді отримати допомогу, яку отримують наші інваліди тут, в ІЗРАЇЛІ, і умови життя, тому, на мій погляд, для Реша це жарт і насмішка звертатися до громадян, які заробляють у кращому випадку 400 доларів на місяць і отримати від них допомогу в боротьбі, коли допомога по інвалідності, яку вони отримують в Ізраїлі, в рази більше, а також мрія людини такого статусу проміжного цих країн.

 

Девід Коен

Я не стверджував, що існує зв’язок між боротьбою інвалідів в ІЗРАЇЛІ та ставленням вірмен до нації

Я просто підняв питання як людина, яка нічого не знає про вірменську культуру. Перепрошую, що підняв питання – я дійсно не знав, що за вашою методикою заборонено ставити питання по темі. Крім того, тут немає жодної спроби наклепити на державу ІЗРАЇЛЬ – це ваша вигадка. Я також уточню, що я не звертався безпосередньо до громадян Вірменії щодо прохання про будь-які фінансові пожертви – запити були на абсолютно різні теми, в основному через сайти фрілансерів, такі якfivver.com. Я згоден з вами, що ситуація з інвалідами в ІЗРАЇЛІ незрівнянно краща, ніж ситуація з інвалідністю в такій країні, як Вірменія. І можна піти набагато далі: примітивні суспільства, в яких ті, хто не займаються важкою фізичною працею і не воюють на війнах, не мають шансів на виживання – і, звичайно, в цих суспільствах нема чого говорити про права інвалідів, люди похилого віку чи будь-яке лікування, яке просто не існує – або доступне лише для певного прошарку населення Дуже обмежене уявлення про короля та його найближче оточення – ви зацікавлені в тому, щоб це було для нас в державі ІЗРАЇЛЬ модель для порівняння? І який висновок? що соціальне лихо завжди, як і багато інших речей у нашому житті, є відносною, а не абсолютною річчю. Як особа з обмеженими можливостями в державі ІЗРАЇЛЬ, я роблю порівняння між тим, що держава ІЗРАЇЛЬ може без будь-яких проблем дати нашій громадськості та полегшити її життя, та ланцюгом провалів уряду, через які інваліди отримують багато менше, ніж мінімум, необхідний для гідного життя тут, в Ізраїлі, а не де-небудь ще. Порівняння між становищем інвалідів у державі ІЗРАЇЛЬ і становищем інвалідів у бідних країнах (і навіть у тих, які перебувають у набагато гіршому становищі, ніж Вірменія) не є основою претензій інвалідів до держави ІЗРАЇЛЬ. . Я не сумніваюся, що в країнах третього світу цілком можуть виникнути ситуації, коли, якщо ви чи я отримаємо травму,

 

Девід Коен

Ассаф Беньяміні

Щодо ставлення до вірмен, я просто написав вам, чому вони шанобливо ставляться до Ізраїльтян, незважаючи на війну.

Ви, звичайно, можете задати будь-яке запитання… вільно.

Я досі не розумію, який зв’язок між громадянами країни третього світу та становищем інвалідів в Ізраїлі.

Я не тільки не порівнював людей з обмеженими можливостями в Ізраїлі з людьми з обмеженими можливостями у Вірменії, я порівняв становище здорових людей із становищем людей з обмеженими можливостями в ІЗРАЇЛІ – краще бути інвалідом в ІЗРАЇЛІ, ніж звичайним громадянином Вірменії.

Я все ще дивуюся:

Навіщо привносити боротьбу інвалідів у міжнародні відносини?

Хіба це не наклеп на ІЗРАЇЛЬ у найдивніший і непотрібний спосіб?

Звертатися до стражденного народу і махати йому перед очима вимогами, які для нього є мрією? Яка з цього користь? А яке їм діло до інвалідів?

І знову: питайте що хочете і робіть що хочете, мені просто цікаво про логіку і чи так це впливає на репутацію Держави ІЗРАЇЛЬ?

 

якСаф Беньямінi

автор

 

Девід Коен

Уточнюю (знову), що немає ніяких спроб наклепити на державу ІЗРАЇЛЬ, і найкращим доказом цього є: я все ще пишу тут у Facebook, і я вдома, а не в ув’язненні в підвалах Генеральної безпеки Служба, куди мене б відправили, якби я справді таке зробив… І я перед ними не пред’являю жодних вимог: я просто зв’язався з тими людьми з Вірменії через сайти фрілансерів – і заплатив їм повну оплату. за завдання, за які фрілансери з будь-якої іншої країни також отримували б повну оплату. У моєму листуванні з ними я дуже намагався говорити на рівні очей – і це включало лише те, що технічно та безпосередньо пов’язане із завданням, для якого вони також були підключені до тих самих веб-сайтів, – і нічого більше. Як ви знаєте, ці сайти відкриті для реєстрації для людей з усього світу. Я вважаю (і це, звісно, ​​моя особиста думка — і не більше того), що ми в ІЗРАЇЛІ винні в жахливій моральній несправедливості, скоєній під начебто невинною назвою «безпековий експорт» — у рамках якого зброя, вироблена в Держава Ізраїль продається з міркувань жадібності лише режимам або сумнівним організаціям, які вчиняють акти масового вбивства, але, звичайно, пересічному ізраїльтянину завжди буде набагато зручніше говорити такі речі, як «це не має прямого відношення до мене» або «Я не я не вирішую про це” або “Це не залежить від мене” та інші твердження, які можуть змусити нас почуватися краще про себе – зрештою, хто дійсно захоче визнати, що зброя, яку продає їхня країна, використовується для вчинення таких жахливих злочинів? І ви запитуєте, навіщо виводити боротьбу громадськості інвалідів в ІЗРАЇЛІ в поле міжнародних відносин? Ну, я роблю це за бажанням. Я приєднався до боротьби інвалідів в ІЗРАЇЛІ в 2007 році – тобто 15 років тому. Протягом багатьох років я та багато інших інвалідів всіляко, а не лише на демонстраціях, намагалися боротися з жахливою несправедливістю, через яку багато інвалідів уже знайшли свою смерть на вулиці: незліченні звернення та зустрічі з членами Кнесет (ІЗРАЇЛЬСЬКИЙ парламент), звертається до преси або до всіх можливих секторів у державі ІЗРАЇЛЬ. Після того, як мене стільки разів образили та обманули, я особисто (і я я пишу тут тільки як все виглядає з моєї точки зору – і звичайно для інших все може виглядати по-іншому) Я повністю втратив довіру до різних державних органів. Як останній засіб від відчаю, я звертаюся до багатьох міжнародних організацій (а оскільки я часто звертаюся до мов, яких я взагалі не знаю, і використовую переклади, отримані для цієї мети в перекладацьких компаніях, тому в багатьох випадках я надсилати запити організаціям або окремим особам, взагалі не знаючи їхньої особи). Звернення до сторін за межами держави ІЗРАЇЛЬ мають дві цілі: спроба започаткувати співпрацю того чи іншого роду між організаціями інвалідів у державі ІЗРАЇЛЬ та організаціями інвалідів з інших місць, а також спроба викликати тиск ззовні на тих, хто приймає рішення в державі ІЗРАЇЛЬ, щоб вони почали дбати про наші труднощі трохи серйозніше. Ви хочете розглядати це як наклеп на державу ІЗРАЇЛЬ? Отже, ви знаєте що: у цьому питанні я беру провину на себе – як я пояснив, у мене не було іншого вибору чи можливості. На сьогоднішній день існує довгий перелік питань, у яких взагалі не пропонується вирішення, тож ви можете продовжувати стверджувати проти мене, що я ганьблю державу ІЗРАЇЛЬ, і водночас я запевняю вас, що зневажливе ставлення багато, багато органів влади в державі ІЗРАЇЛЬ у багатьох випадках насправді гарантують, що я буду змушений продовжувати це через відсутність вибору. Чи справді держава ІЗРАЇЛЬ почне серйозно дбати, а не просто сказати і далі брехати? У такому випадку я був би дуже радий припинити бійку і не посилати більше жодного листа. Але тим часом ми не бачимо жодної зміни напрямку в цьому питанні – і продовження багаторічної політики нехтування та зневаги означає, що шансів на щось більше немає. То ви також хочете назвати це наклепом на державу ІЗРАЇЛЬ? Тож ви маєте повне право так думати про тих, хто робить це з волі – я не буду з цим сперечатися. З повагою, Ассаф Беньяміні. То ви також хочете назвати це наклепом на державу ІЗРАЇЛЬ? Тож ви маєте повне право так думати про тих, хто робить це з волі – я не буду з цим сперечатися. З повагою, Ассаф Беньяміні. То ви також хочете назвати це наклепом на державу ІЗРАЇЛЬ? Тож ви маєте повне право так думати про тих, хто робить це з волі – я не буду з цим сперечатися. З повагою, Ассаф Беньяміні.

 

Девід Коен

яксаф Беньямінi

Навіть якщо ти погано обмовиш Ізраїль, вони не посадять тебе у в’язницю. демократія…

І я не засуджую вас за ваш біль і я не засуджую вас за ваші страждання.

Робіть те, що, на вашу думку, сприятиме вам.

Я запевняю вас, що жоден міжнародний тиск не змусить державу ІЗРАЇЛЬ виділяти більше грошей людям з обмеженими можливостями, це внутрішня справа держави, і держава дає розумні суми інвалідам порівняно з іншими західними країнами, тому це смішно думати, що хтось втрутиться і, звичайно, організації чи люди з країн третього світу.

Я згоден, що цього справді замало і що можна і потрібно давати більше (і є з кого брати) – але, як було сказано: ніякий зовнішній тиск не допоможе – і так, це форма наклепу на державу. Ізраїлю.

Держава ІЗРАЇЛЬ знаходиться в такому місці, де всі його вороги шукають способи класифікувати її, і, на щастя для нас, більшість наших ворогів були б щасливі жити тут і прийняти умови, які тут отримують наші інваліди.

Здоров’я тобі

 

Девід Коен

Ти маєш рацію. Як я вже пояснював, у нас, як у людей з обмеженими можливостями, не залишається іншого виходу.

 

Ліор Пастернак

З мого досвіду спілкування з вірменами як в Америці, так і в Японії, вони поважають євреїв у «реалістичному, тяжкому та підозрілому вигляді», і це походить від християнства, яке практикується в Центральній Азії порівняно з західним християнством.

Я помітив, що вони майже не говорять «Ісус Христос» на відміну від американців, і взагалі вони замкнуті і віддалені, я зрозумів, що це їхня культура, не спілкуватися і спілкуватися з чужими людьми. Таким чином, якщо вони сказали добре слово, це ввічливо.

якСаф Беньяміня

автор

Ліор Пастернак

дякую за відповідь. Все одно звучить цікаво.

 

Брурія Гінтон-Лавандер

Ліор Пастернак

Нічого собі, мій досвід у Північній Америці дещо інший — я відчуваю і бачу близькість і братерство, включаючи шлюби між євреями та вірменами. Багато євреїв, до речі, також говорять «Ісус Христос» або «Світ Ісус» без будь-якого релігійного наміру чи звинувачення, так само багато хто каже «Могутній Боже», «Господь світу» тощо. З релігійним наміром і без нього. , але за звичкою, яка не має на меті завдати шкоди, а висловити шок/здивування або дотепні жарти.

Неважко зрозуміти, що азербайджанці Ірану, як і інші неперські народи Ірану, можуть допомогти собі та Близькому Сходу повернутися до днів до шиїтської революції. Якщо можливо, було б добре знайти дипломатичний спосіб зберегти братерські стосунки і з вірменами, не тільки тому, що Чарльз Езенборян (Езенбор) виконав найзворушливішу «Хайдишер маман», але й тому, що вони теж зазнали серйозного холокосту «через « до релігії рабства (в Туреччині).

7) Нижче наведено пост, який я опублікував у соціальній мережі Facebook про поведінку мережі Shufersal по відношенню до мене (зазначу, що номери телефонів, на які не було відповіді з мережі, це: 972-1-800-56-56 -56 і: 972-3-9481515).

 

Сьогодні, п’ятниця, 2 вересня 2022 року я отримав доставку додому від Шufersal-Доставка, який також включав п’ятничний Yedioth Ahronoth nгазета. Як відомо, суботня газета Yedioth Ahronoth коштує близько 20 шекелів і містить, окрім основної частини, додатки.

Проте з невідомих причин мережа «Шуферсал» вирішила доставити лише основну частину газети без додатків.

Я вважаю, що коли клієнт замовляє товар і оплачує його, він повинен отримати цей же продукт цілком, а не лише його частину. Це питання принципу.

Більше того: коли я намагаюся встановити телефонний зв’язок із мережею Shufersal для з’ясування питання, ніхто не відповідає, і дзвінки відразу один за одним розриваються.

Я вважаю, що це некоректна поведінка.

З повагою,

Ассаф Беньямін,

115 Costa Rica Street,

Під’їзд А-кв.4,

Кір’ят Менахем,

Єрусалим

ІЗРАЇЛЬ, поштовий індекс: 9662592.

мої телефони: вдома-972-2-6427757.

Моб.-972-58-6784040. Факс-972-77-2700076.

8)Зазначу, що я розмовляю івритом, і моє знання інших мов дуже обмежене. За винятком середнього або низького рівня англійської мови та дуже низького рівня французької, я не маю жодних додаткових знань у цій галузі.

Для написання цього листа я скористався допомогою професійної перекладацької компанії.

9) Нижче кілька посилань, за якими ви можете знайти більше інформації про мене та про боротьбу інвалідів в Ізраїлі, в якій я беру участь:

 

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/AssafBenyamini

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://open.spotify.com/show/4KKwFBQBwwapfWMb1tvdEw

https://vk.com/id384940173

www.tiktok.com/@assafbenyamini

 https://disability5.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.4shared.com/folder/oOyYCabv/_online.html

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email