Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> הסברה בסינית. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

הסברה בסינית.

אל:

הנדון: משרדי פרסום בסינית.

א.ג.נ.

בשנת 2007 הצטרפתי למאבק הנכים בישראל בו אני נוטל חלק עד היום-והחל מתאריך 10 ליולי 2018 אני עושה זאת במסגרת תנועת “נתגבר”-נכים שקופים, תנועה  שייסדה וגם מנהלת כיום הגברת טטיאנה קדוצ’קין.

לאחר שנסיונות רבים ומגוונים לקדם את המאבק בתוך מדינת ישראל לא צלחו אני התחלתי במקביל לכך גם לפנות לגורמים רבים מן הקהילייה הבינלאומית. לפניות‚ אלו ישנן שתי מטרות: נסיון להזמין לחץ מבחוץ על מקבלי ההחלטות במדינת ישראל על-מנת שיתחילו לטפל במצוקות ציבור הנכים ברצינות מעט רבה יותר, וכן שאיפה ליצירת קשר או שיתוף פעולה כזה או אחר בין ארגוני נכים ממדינות שונות בעולם.

במסגרת מאמציי אלו אני מנסה, בין היתר גם להגיע לארגונים או אנשים בעלי השפעה בסין, או באוכלוסיות דוברות סינית ברחבי העולם.

כידוע תמונת המצב מורכבת: ישנן ב-20-30 שנים האחרונות שתי מגמות סותרות במדיניות של ממשלת סין שמתקיימות במקביל, זו לצד זו. מצד אחד, בגלל המדיניות של סין לפתח ולמצב עצמה כמעצמה עולמית היא מנסה “לשלוח זרועות” לכמה שיותר מקומות ברחבי העולם, דבר שכמובן אינו פוסח גם על תחום התקשורת. מצד שני ישנה כמובן המגמה הסותרת של הצנזורה החמורה שמטיל המשטר הסיני על גופי תקשורת רבים.

במציאות כזו קשה עד מאוד לדעת כיצד להתנהל בכל הנוגעי להסברה לאוכלוסיות דוברות סינית.

לפיכך אני מחפש משרדי פרסום שיש ביכולתם לסייע בכל הנוגע למתן ייעוץ, הדרכה והכוון.

האם אתם מכירים משרדי פרסום כאלו?

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. א)המסגרת הטיפולית בה אני נמצא:

עמותת “רעות”-הוסטל “אביבית”,

רחוב האביבית 6,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9650816.

מספרי הטלפון במשרדי ההוסטל:

02-6432551. ו-: 02-6428351.

מנהל ההוסטל: מר יבגני פאיקין.

ב)רופא המשפחה אצלו אני נמצא במעקב:

ד”ר ברנדון סטיוארט,

שרותי בריאות כללית-מרפאת “הטיילת”,

רחוב דניאל ינובסקי 6,

ירושלים, מיקוד: 9338601.

מספר הטלפון במשרדי

 המרפאה: 02-6738558.

מספר הפקס במשרדי

 המרפאה: 02-6738551.

ג) להלן מספר מלות הסבר על התנועה אליה הצטרפתי בתאריך 10 ליולי 2018, כפי שהופיעו בעיתונות:

 טטיאנה קדוצ’קין, אזרחית מהשורה, החליטה להקים את תנועת ‘נתגבר’ לעזרתם של מי שהיא מכנה אותרם ‘הנכים השקופים’. עד כה התכנסו אל התנועה שלה כ-500 איש מכל רחבי הארץ. בראיון ליומן ערוץ 7 היא מספת על המיזם ועל אותם נכים שלא זוכים לסיוע ראוי ומספיק מהגורמים הרלוונטיים, רק משום שהם שקופים.

לדבריה את אוכלוסיית הנכים ניתן לחלק לשתי קבוצות: נכים עם כסא גלגלים ונכים ללא כסא גלגלים. את הקבוצה השנייה היא מגדירה כ”נכים שקופים” מפני שלדבריה אינם מקבלים את אותם השירותים כפי שמקבלים הנכים עם כסא הגלגלים, למרות שהם מוגדרים בעלי 75-100 אחוזי נכות.

אנשים אלו, היא מסבירה, אינם יכולים להתפרנס לבד, והם זקוקים לעזרת השירותים הנוספים שזכאים להם הנכים עם כסאות הגלגלים. לדוגמא, הנכים השקופים מקבלים קצבת נכות נמוכה מביטוח לאומי, לא מקבלים תוספות מסוימות כמו קצבת שירותים מיוחדים, קצבת מלווה, קצבת ניידות וכן הם מקבלים קצבה נמוכה יותר ממשרד השיכון.

לפי המחקר שערכה קדוצ’קין נכים שקופים אלו רעבים ללחם למרות הניסיון לטעון שבישראל של 2016 אין אנשים רעבים ללחם. עוד קובע המחקר שביצעה כי אחוזי ההתאבדות בקרבם גבוהים. בתנועה שהקימה היא פועלת להכנסת הנכים השקופים לרשימות ההמתנה לדיור ציבורי. זאת מאחר ולדבריה הם אינם נכנסים לרשימות אלו בדרך כלל למרות שהם אמורים להיות זכאים. היא מקיימת לא מעט מפגשים עם חברי כנסת ואף משתתפת בישיבות ודיוני ועדות רלוונטיות בכנסת, אך לדבריה המסוגלים לסייע אינם מקשיבים והמקשיבים נמצאים באופוזיציה ולכן אינם יכולים לסייע.

כעת היא קוראת לעוד ועוד נכים “שקופים” לחבור אליה, לפנות אליה על מנת שתוכל לסייע להם. להערכתה לו יימשך המצב כפי שהוא כיום לא יהיה מנוס מהפגנת נכים שיתבעו את זכויותיהם ואת התנאים הבסיסיים למחייתם.

ד)אמצעי יצירת הקשר עם טטיאנה קדוצ’קין, בימים א’-ה’ בין השעות 11:00-20:00:

למספרי הטלפון:

 052-3708001. ו-: 02-5346644.

ה)להלן הודעת המייל, אותה שלחתי לד”ר ברכה זיסר מעמותת “עזר מציון”:

 

מכתבי לד”ר ברכה זיסר.

Yahoo/נשלח

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:[email protected]

יום ד׳, 10 באוג׳ ב-17:50

לד”ר ברכה זיסר שלום רב:

ביום שלישי, ה-9.8.2022 האזנתי לתוכניתו של מר יעקב אייכלר(“כאן הלילה”) בה עלית לשידור והסברת על הפרויקט החשוב של תרומת מח עצם שמארגנת עמותת “עזר מציון” ואודות האוכלוסיות שיכולות להתאים לתרומה בעבור הבחור הצעיר שחלה לאחרונה במחלת דם קשה וזקוק לתרומה דחופה.

בדברייך בשידור ציינת כי הקבוצות שמתאימות לתרומה הם יהודים יוצאי סוריה, טורקיה, בולגריה ופולין. אני יהודי יליד ישראל-וכל סביי וסבותיי, הן של המשפחה הגרעינית והן של המשפחה הקצת יותר מורחבת הגיעו מפולין לפני מלחמת העולם השנייה והשואה.  

לאחר מכן כתבתי בגוגל “מח עצם האם אני במאגר”-ולאחר הקשת מספר הזהות שלי התברר לי כי אני לא נמצא במאגר. הבירור במקרה שלי אינו אפשרי דרך הקשת מספר אישי בעת השרות בצבא-וזאת משום שאני לא שרתתי בצבא ולכן לא קיים במקרה שלי מספר כזה.

לפיכך החלטתי להגיע אליכם לצורך בדיקת ההתאמה שלי-וכאשר הגעתי היום, יום רביעי, ה-10.8.2022 בשעה 3:38 בצהריים לסניף של עמותת “עזר מציון” בירושלים שברחוב בית הדפוס 11 בשכונת גבעת שאול  נאמר לי כי אני לא יכול להצטרף למאגר. הסיבה(לדבריה של המזכירה במקום): ההצטרפות למאגר אפשרית רק עד גיל 45(אני אדם בן 49). לפיכך חזרתי לביתי כלעומת שבאתי.

האם תוכלי להסביר לי מדוע אנשים מעל גיל 45 לא יכולים להצטרף למאגר?

כמו כן אציין כי אני אדם לא בריא שסובל משורה של מחלות רקע-וגם לוקח כמה תרופות פסיכיאטריות באופן קבוע כחולה כרוני. האם גם לכך ישנה משמעות בכל הנוגע לאפשרות של הצטרפות למאגר?  

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)אציין כי אני אדם נכה ונזקק ועל כן לצערי אני לא אוכל להעביר תרומות כספיות לפרויקט הכל-כך חשוב אותו את מנהלת. האם ישנה בכל זאת דרך כלשהיא בה אוכל לסייע לפרויקט?

3)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: assaffff@protonmail.com או: [email protected] או: [email protected] 

ו)להלן קישורים שונים, דרכם ניתן לקבל מידע נוסף אודותיי:

https://www.nitgaber.com/

 https://disability5.com

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://anchor.fm/assaf-benyamini

 

 – מצאתם טעות? ספרו לי על כך –

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE