Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs התכתבויות. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Home » התכתבויות.

התכתבויות.

      

    התכתבות מספר 1-עם הנציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות:

 

 

יום ב׳, 13 ביוני ב-11:02

ובכל זאת שאלת אותי על צפיות, אז אכתוב אותן לסיכום ובקצרה:

1)על הפסיכיאטרים לחזור ולעקוב אחר הטיפול התרופתי של מטופליהם-זה תפקידם.

2)להפסיק להתייחס באופן משפיל ודורסני ובאופן אוטומטי לכל פגוע נפש שמגיע לטיפול-זה מונע מראש כל אפשרות להיעזר.

3)להפסיק לחשוב שלכל פגועי הנפש מתאים בדיוק אותו הטיפול-ולהתייחס לכל מקרה באופן פרטני על-פי נסיבותיו.

4)להפסיק את הקישור האוטומטי בין בעיות נפשיות לפיגור שכלי, או לחלופין מצב בו אדם אינו אחראי למעשיו-במקרים רבים מאוד זה פשוט לא נכון.

5)להקשיב למטופל שמגיע לתחנה לטיפול-פסיכיאטר שמתעקש להקשיב לעצמו בלבד לא יוכל לעולם לעזור לאף אחד.

 

זהו.

ביום שני, 13 ביוני 2022, 10:42:57 GMT‎+3‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

הסתר הודעה מקורית

וכידוע, בהרבה מאוד מצבים בחיים השאלה החשובה  באמת היא לא תוכנן שלך הטענות עצמם-אלא הרבה יותר השאלה מי מעלה אותן.
אין לי שום ספק כי במידה וכל הטענות הללו לא היו מועלות על-ידי אלא על-ידי, למשל רופא בכיר במשרד הבריאות התייחסותכם היתה אחרת לחלוטין.
כמה קל להתעלם(שוב) מפגועי נפש… הם הרי לא יודעים מה שהם עושים-אז למה בכלל להקשיב…

ביום שני, 13 ביוני 2022, 10:37:54 GMT‎+3‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:


כפי שהסברתי, אני לא החלטתי שלא להיות מטופל. כנראה שדבריי לא הובנו, אז אנסה(שוב) להסביר את תמונת המצב: בפועל הפסיכיאטרים כיום לא עוקבים אחר הטיפול התרופתי-כך שזה יהיה טפשי למדי לגשת לתחנות  לבריאות הנפש אך ורק בכדי להיווכח במה שכבר ידוע ממילא.
הטענות בדבר התיפקוד המקצועי הלקוי כבר הועלו אינספור פעמים בפני האגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות-ובכל פניותיי אני נתקל בקיר אטום-איש אינו מוכן להקשיב, ופשוט אין עם מי לדבר.
במידה ואתם סבורים כי אני משקר, וכי המציאות אותה תיארתי היא לא נכונה, או לחלופין שאין לי יכולת לראות את המציאות באופן הנכון בשל מוגבלותי הנפשית זו כמובן זכותככם המלאה.
במידה ובאמת היה ניתן למצוא פסיכיאטרים שבאמת יאפשרו מעקב אחר הטיפול התרופתי אני כבר מזמן הייתי נמצא במעקב אצלם-וזו תמונת המצב האמיתית. הגעה לתחנות לבריאות הנפש אין פירושה להיות “מטופל”-ובהינתן שמה שנעשה שם הוא לא טיפול אלא משהו אחר לגמרי שמזכיר הרבה יותר את הדרך בה מתנהגים אל אסירים בבתי סוהר כל הגעה לשם כרוכה במפח נפש ובהעצמת משברים נפשיים.
כל איש מקצוע צריך לדעת כי יש הכרח לעשות הערכה מחדש כל הזמן-וכי מה שמתאים למטופל מסוים לא בהכרח יתאים למטופל אחר-וההחלטה השרירותית לפיה לכל פגועי הנפש מתאים בדיוק אותו הטיפול היא החלטה לא רצינית, לא מקצועית וגם פוגענית-וגם אם תבחרו להמשיך להתעלם מהסבריי ולחשוב שאני כותב זאת בשל מגבלותיי הנפשיות זה לא יעזור-למרבה  הצער זו המציאות כיום.
לא כל פגוע נפש הוא בהכרח גם אדם מפגר או לא אחראי למעשיו-ואין שום סיבה להתייחס כך באופן אוטומטי לכל מי שמגיע לטיפול אצלם.
אז אני יודע: אני אכן פגוע-נפש-אז קשה להתייחס לדבריי או להתמודד עם ההסברים שאני נותן-מה שלא ייתן שום סיכוי לפתרון.
לפיכך טענתך לפיה “אני יכולתי להסתייע במעקב אחרי תרופות” היא טענה מגוחכת, ומנותקת לחלוטין מן המציאות השוררת כיום.
ובמידה והדברים עדיין לא הובנו, אנסה להסביר שוב: אני לא החלטתי על הפסקת המעקב אחר הטיפול התרופתי, והתנהגותם גסת הרוח והתוקפנית של הפסיכיאטרים בתחנות(ואני נוכחתי בכך פעמים רבות) היא שמונעת מעקב זה לו אני זקוק באופן נואש.
התנהלותם היא התנהלות נפשעת ומסכנת חיי אדם-ואני מאוד מקווה שביום מן הימים האנשים שהובילו מדיניות פוגענית זו ייתנו על כך את הדין-ולמרות שכמובן אין לי שום יכולת להשפיע עלך כך. אני לא אתן לשום רופא, בעל תואר אקדמי מכובד ככל שיהיה לדרוך עליי ולהשפיל אותי פעם מאחר פעם בהתייחסו אליי כמפגר שאינו אחראי למעשיו עוד ולעשות זאת במסווה של “טיפול” כביכול.
אני זקוק לטיפול ולעזרה בעיקר לאחר שאני יוצא מן הפגישות עימם.
בברכה,
אסף בנימיני.

ביום שני, 13 ביוני 2022, 08:52:36 GMT‎+3‎,‏ Tova Recanati<[email protected]>‏ כתב/ה:


שלום אסף
טענות מקצועיות לגבי תפקוד הפסיכיאטרים כדאי להפנות לגורם האחראי על הנושא שהוא אגף לבריאות הנפש במשרד הבריאות.
בכל מקרה, החלטה שלא להיות מטופל כלל, פוגעת בראש ובראשונה בך, וחבל.
לו היית מטופל, גם אם ברמה שאינה מספקת אותך בשלב זה, יכולת להסתייע במעקב אחרי תרופות שהיה מבוצע לך על ידי המטפל.
אני מציעה לך לשוב ולשקול את החלטתך בנושא
בהצלחה.

יום טוב
טובה


עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור)
המחלקה המשפטית
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!From: אסף בנימיני <[email protected]>
Sent: Monday, June 13, 2022 8:42 AM
To: Tova Recanati‏ <[email protected]>
Subject: Re: פנייתך לנציבות השוויון בעניין מעקב על תרופות SHACHAR:0088980

כפי שהסברתי, כרגע אין פתרון לעניין. מאחר ואין כיום כתובת כלשהיא לקשיים אותם תיארתי אני פונה למקומות רבים-ובדרך זו הגעתי, בין היתר גם אליכם. אלו צעדים של ייאוש-ואין לי עוד צפיות כלשהן.
כמובן שהזנחה ומשקעים של חוסר אמון של שנים רבות לא ניתן לפתור בפנייה או במכתב אחד.
בברכה,
אסף בנימיני.
ביום שני, 13 ביוני 2022, 08:35:06 GMT‎+3‎,‏ Tova Recanati<[email protected]>‏ כתב/ה:


שלום אסף
מדבריך אני מבינה כי החלטת שלא להגיע לטיפול פסיכיאטרי שבו, בין היתר, אמור להיעשות מעקב על התרופות שהנך מקבל,
בנסיבות אלה אודה אם תסביר לי איזה פתרון הנך מצפה לקבל מאתנו.

יום טוב
טובה


עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור)
המחלקה המשפטית
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!From: אסף בנימיני <[email protected]>
Sent: Sunday, June 12, 2022 5:15 PM
To: Tova Recanati‏ <[email protected]>
Subject: Re: פנייתך לנציבות השוויון בעניין מעקב על תרופות SHACHAR:0088980

אני סובל כבר מילדותי המוקדמת מאוד מבעיות נפשיות, בגללן הייתי במסגרות טיפול רבות, כולל בבתי חולים פסיכיאטריים. הבעיות הנפשיות מלוות אותי למעשה כל חי-וכמו כן אני נוטל תרופות פסיכיאטריות כבר שנים רבות.
כידוע, התרופות הפסיכיאטריות גורמות  לעתים לשינויים שונים גם ברמה הגופנית-ומאחר וישנם הרבה מאוד מצבים בהם בתקופות חיים שונות שלח אדם יש לעתים צורך גם בטיפול אחר או שונה ישנו צורך כי החולה יגיע אחת לתקופה מסוימת למעקב לצורך ביצוע הערכה מחדש ושינויי מינון או סוג התרופות-אם וכאשר הדבר נדרש.
אלא שבשנים האחרונות הפסיכיאטרים בתחנות לבריאות הנפש הפסיקו את המעקב אחר הטיפול התרופתי של האנשים(אני יודעי שזה נשמע אבסורד-אבל זהו המצב כיום). אני תולה זאת בהצטברות שורה של גורמים:
1)מאפייני המקצוע בישראל:
כידוע הפסיכיאטריה היא המקצוע הרפואי היחיד בארץ בו לרופאים יש גם סמכויות של אכיפה ומתן טיפול בכפייה-דבר שלא קיים בשום מקצוע רפואי אחר, ואפילו במצבים מסכני חיים. מצב זה גורם להרבה מאוד פסיכיאטרים להתבלבל, ליחס לעצמן חשיבות עצמית מוגזמת ולא להקשיב כלל למטופליהם. כאשר רופא מחליט עוד לפני תחילת הטיפול, ועל סמך מידע חלקי מאוד שהוא יודע בדיוק מהם התסמינים מהם אני סובל, הדבר מוביל לטעויות קשות שהיו יכולות להימנע בנקל אילו הרופא היה רק מוכן להקשיב. פרט לכך אני סבור כי פסיכיאטרים שנוהגם כך בוגדים גם בעקרונות המקצוע שלהם עצמם: הרי כידוע תחום מחלות הנפש או הבעיות הנפשיות הוא התחום הכי פחות מוגדר ברפואה, וההנחה כי לכל מי שבא לתחנה יש בדיוק אותה בעיה מעידה מבחינה זו על חוסר מקצועיות שלדעתי ננקטת בזדון מתוך התנשאות קשה וזילזול כלפיי כמטופל.
2)האוירה במערכת הבריאות:
כידוע, בשנים האחרונות, ואף בחודשים האחרונים אירעו בבתי חולים שונים בישראל מקרים של אלימות כנגד צוותים רפואיים. עובדת התרחשותם של מקרים, וחלקם חמורים מאוד גורם להיווצרות אווירה עכורה, בה כאשר מטופל מגיע למרפאה הרופא מראש מתרכז בנסיון להגן על עצמו-וכתוצאה מכך כלל לא מתייחס למצוקות אובייקטיביות של המטופל. במרפאות הפסיכיאטריות גישה זו חמורה בהרבה-למרות שאין לכך שום הצדקה. בפעם האחרונה בה הייתי במעקב פסיכיאטרי(במרפאת ברזיל, אצל רופא בשם ד”ר עמירם גפני) ראיתי איך מתייחסים אליי כל הזמן כאל סוג של “פצצה מתקתקת” ולא כאל חולה שבא להתייעץ בקשר לטיפול התרופתי. הדברים הגיעו לשיאם כאשר אני והעובדת הסוציאלית שליוותה אותי באחד הימים למרפאה ניסינו לשאול צאת הרופא שאלה קצרה, אך חשובה מאוד אודות הטיפול התרופתי אותו אני נוטל-והרופא בתגובה פשוט התעלם וטרק לנו את הדלת בפרצוף-כך סתם וללא שום סיבה. כאשר זו ההתייחסות-איך אפשר בכלל לטפל או לעזור לאנשים?
3)אני מתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי, ואין ביכולתי לשלם עבור פסיכיאטרים שמקבלים באופן פרטי(ולמרות שכפי שהללו בוחרים להתנהג ספק רב מאוד אם אפילו מרפאה פרטית היתה בכלל יכולה לעזור. אציין כי גם המעקב אצל פסיכיאטרים במסגרת קופת חולים כלית בה אני חבר הוא בתשלום. מדובר אומנם בעלות שהיא פחותה באופן משמעותי מפסיכיאטרים שמקבלים באופן פרטי-אולם לנוכח חומרת מצבי פתרון זה אינו אפשרי: אין לי את היכולת לשלחם על כך, וכמובן שלנוכח התנהגותם גם במקרה הזה נשאלת השאלה אם זה בכל מקרה  היה בכלל עוזר.
4)במסגרת הטיפולית בה אני נמצא(של הוסטל אביבית) מפרשים את סירובי ללכת ל”טיפול” לכאורה בתחנות לבריאות הנפש(שכפי שהסברתי לא מדובר כיום כלל בטיפול אלא במשהו אחר לגמרי) באופן אוטומטי כחוסר שיתוף פעולה שלי בטיפול ובכך שאני הפסקתי, כביכול את הטיפול שלא קיים על דעת עצמי(מה שכאמור פשוט לא נכון). חוסר הקשבה זה מקשה עוד יותר בהתמודדות עם המצב בו אני נוטל תרופות פסיכיאטריות ללא פקוח בעל כורחי-והמציאות בה עליי לחזור באוזני עובדי העמותה על כל ההסברים הללו פעם אחר פעם גורמת לנזקים רבים ומתמשכים: אווירת מתח ועוינות, וכן חוסר אמון וחשדנות  שמתחזקים אצלי יותר ויותר. ותוצאה נוספת, והרסנית לא פחות-אם כי לפחות כאן היתה התמתנות משמעותית בשנה האחרונה: ההתעקשות שהיתה אצל עובדי העמותה שלא להתייחס אל כל ההסברים שהעליתי כאן-וזאת בהנחה כי מאחר ואני פגוע נפש אני גם פגוע שכלית ולא מסוגל להיות או אחראי או לנסח טיעונים באופן הגיוני(מה שכפי שניתן לראות כאן פשוט לא נכון)-כל אלו גרמו לי לנסח תגובות חריפות תוך הליכה לתקשורת בחלק מן המקרים, וכן מקרים בהם העליתי את הדברים ברשתות החברתיות השונות, ביודעי שלא נותר לי עוד מה להפסיד בחיי וכבר לא היה לי כלל אכפת מכלום. משחקים אלו של “חתול ועכבר” נמשכו עד שבשלב מסוים היתה הבנה אצלם למידת הנזק שהדבר גורם-אם כי מדי פעם עדיין ישנם מקרים של עובדים חדשים או לא מנוסים שמגיעים לעבודה בעמותה איתם כל ה עניין נפתח מחדש בגלל קבעון מחשבתי-והתוצאות הן תמיד הרסניות. אני לא אהיה מוכן לשתף פעולה עם גישה כל כך מבטלת, מזלזלת  ומקוממת-שאחרי כן יכנו אותה “טיפול”.
5)ובשנה האחרונה ישנו קושי נוסף: עקב החמרה נוספת במצב בריאותי הגופנית והתפתחות שורה של מחלות כתוצאה מתאונת עבודה אותה עברתי בתחילת שנת 1998 (תאונת העבודה שעברתי, וכן כל המחלות הגופניות אינן מוכרות על ידי המוסד לביטוח לאומי, שמתעקש להמשיך ולא להתחשב בכל גם כיום)-גם ההגעה הפיסית לתחנות לבריאות הנפש קשה לי יותר ויתר. אין לי שום עניין לעשות מאמצים כל כך משמעותיים מבחינתי ולהגיע לפגישה עם פסיכיאטר בתחנה רק בכדי להיווכח(שוב) כי התנהגות הפסיכיאטרים לא מאפשרת את המעקב לו אני זקוק. גישתם הנוכחית של הפסיכיאטרים מביאה לכך שכל מפגש כזה מעצים ומחזק את הבעיות והמצוקות-ולכן אין שום היגיון להגיע לשם רק בשביל לספוג נזקים בריאותיים נוספים-אני החלטתי פשוט לשים לזה סוף.

ולסיכום: קבעון מחשבתי, חוסר הקשב כרוני ויחס מקומם ומזלזל-כל אלו מונעים כיום כל אפשרות של מעקב אמיתי ורציני אחר התרופות הפסיכיאטריות אותן אני נוטל.
אדגיש כי אלו בשום אופן לא מסקנות נמהרות או פזיזות. אלו מסקנות אליהן נאלצתי להגיע לאחר בחינה יסודית ומקיפה ביותר של הדברים, ובמשך שנים רבות.
גם במידה ויאלצו אותי תוך שימוש בכח או באיומים לחזור “למעקב” ול”טיפול” כביכול זה לא יפתור דבר-וכל המצב אותו תיארתי כאן יחזור שוב כעבור זמן קצר מאוד.
נכון להיום נראה שאין פתרון לעניין-לא ניתן לעולם לטפל או לעזור לשום אדם בלי לגלות מינימום הכרחי של הקשבה.
בברכה,
אסף בנימיני.
ביום ראשון, 12 ביוני 2022, 15:11:54 GMT‎+3‎,‏ Tova Recanati<[email protected]>‏ כתב/ה:


שלום אסף
אודה להתייחסותך.
יום טוב
עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור- שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות)
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!——————- הודעה מקורית ——————-
מ: טובה רקנטי
התקבל: Tue Jun 07 2022 13:54:02 GMT+0300 (Israel Daylight Time)
אל: אסף בנימיני
נושא: פנייתך לנציבות השוויון בעניין מעקב על תרופות SHACHAR:0088980
שלום אסף
ותודה על פנייתך
כדי לנסות ולייעץ לך אשמח להבין את בקשתך.
למה הנך מתכוון כשאתה מחפש “כתובת למעקב אחרי התרופות” שהנך לוקח.
תודה

עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור- שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות)
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!From: אסף בנימיני <[email protected]>
Sent: Friday, June 3, 2022 12:55 AM
To: Tova Recanati‏ <[email protected]>
Subject:


scanned by Ministry of Justice
scanned by Ministry of Justice
scanned by Ministry of Justice

 

 

 

            התכתבות מספר 2-עם הנציבות לשוויון זכוית לאנשים עם מוגבלויות:

 

 

יום ג׳, 7 ביוני ב-13:30

שלום אסף

האם העמותה המנהלת את הדיור המוגן אינה משתתפת איתך במימון הדירה?

תודה והמשך יום טוב

עו”ד טובה רקנטי

ממונה (פניות ציבור- שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות)

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

משרד המשפטים

ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

 

http://www.gov.il/mugbaluyot

https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot

כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!

 

 

 

——————- הודעה מקורית ——————-

מ: טובה רקאנטי
התקבל: Mon Jun 06 2022 14:57:34 GMT+0300 (Israel Daylight Time)
אל: מוקד פניות הציבור; מוקד פניות הציבור
נושא: FW: כל המעוניין.


היי שרון
פתחי בבקשה פניית ייעוץ בדיור לאסף בנימיני והעבירי אלי
תודה רבה

יום טוב
טובה

עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור)
המחלקה המשפטית
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!From: אסף בנימיני <[email protected]>
Sent: Friday, June 3, 2022 12:56 AM
To: Tova Recanati‏ <[email protected]>
Subject: אל: כל המעוניין.


scanned by Ministry of Justice

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

Tova Recanati

יום ג׳, 7 ביוני ב-14:44

עמותת “רעות” מעניקה לי סיוע מוגבל בשכר-דירה בשלך ההחמרה הניכרת שחלה בשנים האחרונות במצבי הבריאותי-סיוע בסך 750 שקלים לחודש. מצב זה הוא מצב חריג מאוד, שכן ברוב המוחלט של המקרים לעמותות שמלוות פגועי נפש בדיור המוגן בקהילה אין כלל שום קשר לסיוע לצורך תשלום שכר דירה בו נעזרים רוב רובם של המטופלים דרך משרד ממשלתי אחר: משרד הבינוי והשיכון.

סכום זה עומד כיום על סך 770 שקלים-וכבר שנים רבות הוא לא מתעדכן. מדובר בסכום אותו קבעו משרדי הממשלה השונים באופן שרירותי לחלוטין-וללא שום קשר למדדים כלכליים רלוונטיים כמו מחירי הדיור, מדד המחירים לצרכן וכיו”ב.

עליית מחירי הדיור בשנים האחרונות השליכה, כמובן גם על מחירי השכירות-וכמובן שלא ניתן כיום לשכור דירה בשום אזור בארץ בהסתמך על סכום סיוע זה. 

המצב שלי מעט טוב יותר בזכות קרובי משפחה שמסייעים לי מעת לעת-אולם בהיותי חלק מאוכלוסיית הנכים גם אני לא יכול להשלים עם עוול נורא זה-ואכן לפני בערך כ-4 שנים גם הצטרפתי לתנועה  חברתית בשם “נתגבר” שמנסה לפעול בעניין. 

המצב בתחום בלתי נסבל-ובגלל אטימות הממשלות השונות אנו עדים לעוד ועוד אוכלוסיות נכים שנפלטים כתוצאה מכך לרחוב ומוצאים שם את מותם.

זהו תקציר המצב כיום-העצוב והמייאש.

בברכה,

אסף בנימיני.

ביום שלישי, 7 ביוני 2022, 13:30:16 GMT‎+3‎,‏ Tova Recanati<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

הסתר הודעה מקורית

שלום אסף
האם העמותה המנהלת את הדיור המוגן אינה משתתפת איתך במימון הדירה?
תודה והמשך יום טוב

עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור- שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות)
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!
——————- הודעה מקורית ——————-
מ: טובה רקאנטי
התקבל: Mon Jun 06 2022 14:57:34 GMT+0300 (Israel Daylight Time)
אל: מוקד פניות הציבור; מוקד פניות הציבור
נושא: FW: כל המעוניין.


היי שרון
פתחי בבקשה פניית ייעוץ בדיור לאסף בנימיני והעבירי אלי
תודה רבה

יום טוב
טובה

עו”ד טובה רקנטי
ממונה (פניות ציבור)
המחלקה המשפטית
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
משרד המשפטים
ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

http://www.gov.il/mugbaluyot
https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot
כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!From: אסף בנימיני <[email protected]>
Sent: Friday, June 3, 2022 12:56 AM
To: Tova Recanati‏ <[email protected]>
Subject: אל: כל המעוניין.


scanned by Ministry of Justice

Tova Recanati <[email protected]>

אל:

‘אסף בנימיני’

יום ד׳, 8 ביוני ב-10:29

תודה אסף.

אני מבינה שפנייתך היא יותר מהצד הרוחבי עקרוני, ופחות במקרה הספציפי שלך.

משום כך, אני מעבירה את הנושא למחלקת שילוב בקהילה בנציבות, להחלטתם האם וכיצד להתערב בו ברמה הרוחבית.

מודים לך על הפניית תשומת לבנו לדברים

ובריאות טובה.

יום טוב

טובה

 

עו”ד טובה רקנטי

ממונה (פניות ציבור)

המחלקה המשפטית

נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

משרד המשפטים

ישיר: 073-3925884 פקס (ממוחשב) – 02-6467594 מזכירות: 073-3925999

 

http://www.gov.il/mugbaluyot

https://www.facebook.com/NetzivutMugbaluyot

כחלק מהשירות שניתן לך אנו מזמינים אותך להיכנס לאתר ”כל זכות’‘ – כי יש לך זכות לדעת מהן הזכויות שלך!

 

 

 

הצג הודעה מקורית‏

scanned by Ministry of Justice

 

התכתבות מספר 3-עם האתר racheli.co.il:

מכתבי אל “racheli.co.il”.2

Yahoo/תיבת דואר נכנס

אסף בנימיני

אל: “racheli.co.il”. הנדון: רעיונות לתסריטים. א.ג.נ. אני כתבתי את 5 הסיפורים הבדיוניים המצ”ב-ואני מחפש אתרי אינטרנט שעורכים מעין “תחרויות” בין משתמשים שמציעים רעיונות בעבור תעשיית הקולנוע או הטלוויזיה אליהם ניתן להגיש סיפורים כאלו. האם הינכם מכירים אתרי אינטרנט כאלו? בברכה, אסף בנימיני. סיפו

יום ה׳, 9 ביוני ב-13:10

[email protected]

אל:

‘אסף בנימיני’

יום ה׳, 9 ביוני ב-13:40

אני לא מכירה בכלל את תחום התסריטאות.

שיהיה בהצלחה!

 

הסתר הודעה מקורית

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Thursday, 9 June 2022 13:11

To: [email protected]

Subject: מכתבי אל “racheli.co.il”.

 

אל: “racheli.co.il”.

הנדון: רעיונות לתסריטים.

א.ג.נ.

אני כתבתי את 5 הסיפורים הבדיוניים המצ”ב-ואני מחפש אתרי אינטרנט שעורכים מעין “תחרויות” בין משתמשים שמציעים רעיונות בעבור תעשיית הקולנוע או הטלוויזיה אליהם ניתן להגיש סיפורים כאלו.

האם הינכם מכירים אתרי אינטרנט כאלו?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

סיפור מספר 1-טמפרטורות קטלניות:

 

השנה היא 2070. משבר האקלים במדינת ישראל ובכל העולם מחריף-אולם האנושות הצליחה באמצעים טכנולוגיים להתגבר על בעיות כמו מחסור במים ומוצאים את הדרך אפילו לקיים חקלאות בתנאים אלו. בכל ימות השנה הטמפרטורה במדינת ישראל(בכל הארץ) עולה ל-90 מעלות צלזיוס בשעות הצהריים-וכ-70 מעלות צלזיוס בשעות הלילה. במציאות כזו אנשים לא יכולים להתקיים בלי ציוד מיגון מיוחד-בלעדיו אדם למעשה נידון למוות. אלא שמדובר בציוד מדעי מתוחכם ויקר-ובמדינת ישראל מתפתח דיון ציבורי שעוסק בשאלה לאילו קבוצות לאפשר, או לא לאפשר גישה לציוד הזה: האם זכאות לשימוש בו תהיה גם לאנשים שפשעו ופגעו בחברה כמו אסירים או מחבלים שביצעו פיגועים או פעולות טרור? האם על המדינה לממן את הציוד היקר ומציל החיים לכולם-או שעליה להגדיר בחוק מי יקבל אותו ומי לא(ואין בנמצא ציוד חלופי למטרה זו-למרות נסיונות בלתי פוסקים של מדענים לפתחו)? ומהו היחס של מערכת המשפט כלפי מי שמונע מאדם אחר גישה לציוד המיגון-בשגגה או בזדון? והאם מדינת ישראל צריכה לסייע בעניין למדינות עולם שלישי בהן הציוד חסר או לא תקין-מה שגורם לתמותה המונית-או שבגלל מחירו הגבוה מדינת ישראל מחויבת לספק את הגנה הזו קודם כל לאזרחיה שלה-וללא קשר להשתייכותם הפוליטית או האידיאולוגית? וכיצד אמצעי התקשורת: רדיו, טלוויזיה, עיתונות או תקשורת שעושה שימוש באמצעים טכנולוגיים אחרים שעדיין לא קיימים בימינו, בשנת 2022 מסקרים את הנושאים שקשורים לכל מה שנוגע לציוד המיגון הזה(ואיך נקרא לו? מה יהיה השם הלועזי, או העברי?).

וישנן דילמות נוספות שקשורות לאותו ציוד מיגון: בחלק מן המפעלים שמייצרים אותו עושים שימוש בשמן שמופק מבעלי חיים שאינם כשרים-שימוש שהינו חלק חיוני בתהליך הייצור, בלעדיו לא ניתן לקבל את המוצר הסופי. הרבנים הראשיים אינם מתירים את השימוש בציוד הזה מסיבות הלכתיות-ולכן בציבור הדתי והחרדי מצאו דרך לייצר את אותו ציוד מיגון בשימוש בשמן שמופק מבעלי חיים כשרים בלבד-מה שמייקר את כל תהליך הייצור באופן ניכר. במצב זה נוצרים מתחים בין הציבור החילוני שטוען כי הוא לא מוכן לממן את הוצאות הייצור העודפות-לבין הציבור החרדי בו טוענים כי מאחר ומדינת ישראל היא מדינתו של העם היהודי, ולצורך שמירה על אופיה היהודי של המדינה על כל הציבור להשתתף בעלויות עודפות אלו. הצורך במימון אותם מפעלים מיוחדים גם עולה במערכות בחירות השונות-תוך ויכוחים מרים, יצריים מאוד ואינסופיים בין המפלגות השונות. כמובן שגם בקרב המוסלמים בעולם, להם יש מערכת של מעין כשרות ייחודית להם(כשרות שמכונה כידוע בשם “חלאל”)-שגם כן גורמת לייקור בתהליך הייצור מתעוררים ויכוחים עזים בין המצדדים בצורך לתשלום העלויות העודפות בכדי לא לעבור על חוקי דת האיסלם לבין אלו הסבורים כי יש להקצות כספים אלו למטרות חברתיות למען אנשים נזקקים או חולים.

וישנן גם השלכות גיאו-פוליטיות: חלק ניכר מן המוסלמים באירופה, שבינתיים הפכו לרוב ביבשת מצדדים במפעלים שלהם עם כל העלויות העודפות. האוכלוסיות הנוצריות מסרבות לציית-וכתוצאה מכך אנו עדים לעימותים בלתי פוסקים שגולשים למלחמות דת של ממש. המצב ביבשת מגיע לתוהו-ובוהו מוחלט-והתערבות המעצמות רק מחריפה את המצב בגלל האינטרסים המנוגדים כאשר כל מעצמה מתערבת בסיוע לצד אחר בלחימה. מדינת ישראל אינה מתערבת בנעשה-אולם שירותי הבטחון במדינת ישראל מודאגים מכך מאוד בשל קרבתם היחסית של חלק מן האזורים בהם מתנהלים הקרבות באותו איחוד אירופי שחדל מלתפקד ברמה האזרחית מכל בחינה שהיא-והפך לזירת התגוששות אינסופית בה נופלים קורבנות רבים. בישראל נעשים מאמצים רבים לחלץ אוכלוסיות יהודיות  מאזורי הקרבות ולסייע להן לעלות לישראל-אולם בגלל המשאבים הגדולים שמדינת ישראל עצמה נאלצת לשלם עבור ייצורו של ציוד המיגון נותר תקציב קטן מאוד עבור שירותי הבטחון שעוסקים בפעילויות אלו. עובדי התעשיות הבטחוניות יוצאים להפגנות גדולות, מקימים מחאה ציבורית גדולה שנמשכת שנים ארוכות והם אינם מאמינים למדינת ישראל כי אין די תקציבים לפעולות ההצלה. מחאות אלו אינן מצליחות ולטענת המוחים ממשלות ישראל השונות מגלות כלפיהן אטימות מוחלטת. בצר להם, ולנוכח מצב בלתי נסבל זה בו לא ניתן לממן את פעולות ההצלה שירותי הבטחון הישראלים מנסים כל העת לחפש דרכים חדשניות ויצירתיות בכדי לחלץ את היהודים שנקלעו לאזורי הקרבות באירופה המדממת:  נסיון לגייס כספים באמצעות עמותות מיוחדות, וכן פנייה לאנשים צעירים שבקיאים בתחומי הטכנולוגיה בצפייה לקבלת רעיונות חדשניים ויצירתיים לפעולות החילוץ הללו.

 

סיפור מספר 2-משק חרקים:

 

בתעשיות הצבאיות בכל העולם מפתחים כלי נשק מסוג חדש: חרקים אלקטרוניים מעופפים, שנשלטים מרחוק על ידי מחשבים. השבבים שמותקנים בחרק זעיר זה מתוכנתים “להתיישב” על מטרה מסוימת(כלומר: חיילים מצבא האויב) ולהזריק להם רעל קטלני שיגרום למותם תוך שניות בודדות.  מייד לאחר מכן פועל מנגנון השמדה עצמית, בו החרק האלקטרוני למעשה “מחסל את עצמו” באמצעות פיצוץ מבוקר.

מדינות שונות מפתחות כלי נשק זה באופן חשאי-כאשר המהירות בה פועל אותו חרק מקשה מאוד על גילויו-כאשר כל פעולותיו-“ההתיישבות” על הקורבן, הזרקת הרעל האוטומטית וכן הפיצוץ המבוקר נמשכים מספר עשיריות השנייה בלבד.

אלא שחלק מן השירותים החשאיים של חלק ממדינות העולם מצליחים לגלות את קיומם של מערכות אלו אצל מדינות אויב-דבר שנשמר גם הוא בסודיות מוחלטת.

שרותי הבטחון במדינת ישראל מחליטים להצטרף ל”אופנה” הזו אולם עושים בכל זאת דבר שהינו ייחודי לישראל-שלא קיים בשום מדינה אחרת.  בכל העולם המתקנים בהם מיוצרים חרקים אלקטרוניים אלו הם קטנים מאוד-והגדולים שבהם מגיעים לכמה מטרים מעוקבים לכל היותר למתקן-ולשם המחשה: בסלון של בית רגיל נכנסים לפחות כמה מאות מתקנים כאלו. אלא שבמדינת ישראל מתרחשת מציאות שונה, ומקוממת בהרבה: מוקמים מתקני ענק באזורים נרחבים-שכמובן בשל סודיותם איש אינו יודע מה באמת נעשה בהם. אזרחי ישראל נותרים חסרי אונים: בגלל השטחים הנרחבים שמוקצים לכל אותם מתקני ייצור(שכמובן אינם הכרחיים: הרי ניתן בהחלט  לייצר חרקים אלקטרוניים אלו בשטחים אפסיים וקטנים לאין שיעור) לא נותר מקום לצרכים אזרחיים חיוניים כמו בתי חולים, גני ילדים, בתי ספר-ולמעשה כל המשק הישראלי משועבד לטובת מתקנים סודיים אלו. הדבר גורר מחאות ציבוריות נרחבות-אולם הן מדוכאות ביד קשה תוך שימוש באלימות קשה מצד השוטרים. כל המשק הישראלי משותק בגלל מה שהוגדר “צרכים בטחוניים” אלו-ומלבד ענף הייצור של חרקים אלו כל ענפי המסחר  והשירותים האחרים במדינה קורסים בזה אחר זה.

במציאות זו גם המחאות הציבוריות מקצינות והופכות קשות ואלימות יותר ויותר-וכוללות אף יותר ויותר מקרים של ירי חי בכוחות הבטחון.

כתוצאה מכך מדינת ישראל נקלעת למלחמת אזרחים של ממש שגוררת לתוכה גם את כל יתר מדינות האזור-מה שמביא לחורבן, הרס והשמדה בהיקפים נרחבים. בעלי חברות הנדל”ן הגדולות, אליהם מגיעים כל הרווחים הכספיים מהפעלת המתקנים, שחלק מהם הפכו אף למעין שותפי סוד ומודעים היטב לפעילות  המוגזמת שנערכת בהם ממשיכים לשתף פעולה עם הממשלה אפילו בשלב זה של מלחמת האזרחים-ומעדיפים תמיד את הרווח הכספי העצום שלהם על פני רכושם, וגם חייהם של מאוד אלפים שמוצאים את מותם במלחמה זו.

 

סיפור מספר 3-סוכני צפון קוריאה:

כידוע, בצבא קוריאה הצפונית קיימת יחידה “צבאית” בעלת פעילות שערורייתית בשם יחידות העונג. שליט צפון קוריאה מחליט על פעילות זדונית, של סוכנים צפון קוריאנים שיפעלו במדינות העולם וינסו להבריח נשים צעירות ממדינות שונות ולהביאן לצפון קוריאה בדרכי רמייה. רוב רובם של “הסוכנים” הללו פועלים בשיטות מתוחכמות ולא נתפסים-אולם בעיתונות העולם מתחילים להתפרסם סיפורים על סוכנים אלו ושיטות פעולתם. בהתחלה הציבור במדינות השונות אינו מאמין לסיפורי הזוועה שמתפרסמים-וכל כלי תקשורת שמפרסם כתבות בנושא נחשד באופן אוטומטי בכך שהוא עושה זאת בנסיון להשיג רייטינג נוסף ותו לא. אולם עם הגידול במספר המקרים, וסוכנים צפון קוריאנים שנתפסים במקומות שונים בעולם ונידונים לתקופות מאסר ארוכות, ובחלק מן המקרים אף מוצאים להורג-וזאת בד בבד עם סיפורים מחרידים שממשיכים להתפרסם ממשלות העולם נאלצות, גם בעקבות מחאות נרחבות של ארגוני הנשים במדינות השונות להודות בקיומה של הבעיה, ומתחילות להיאבק בה. יחד עם זאת לא בכל המקרים הסוכנים נתפסים-ובהרבה מאוד אזורים בעולם לא מצליחים למנוע את החטיפות. האווירה הציבורית קשה ועכורה בעולם כולו, סנקציות כלכליות קשות ואגרסיביות למדי מוטלות על צפון קוריאה-אולם בשל הנשק הגרעיני שברשותה שום מדינה, ואפילו המעצמות הגדולות לא יוצאות למלחמה על מנת להפיל את המשטר בצפון קוריאה ובדרך זו לחסל את התופעה המכוערת והנפשעת.

שני סוכנים צפון קוריאנים מגיעים לאחר מספר שנים לישראל ובשלב כלשהוא של פעילותם נתפסים על ידי השב”כ-ומייד קמה מחאה ציבורית נרחבת שדורשת להוציאם להורג-כפי שנעשה במדינות רבות אחרות. אלא שהדבר אינו קורה: שני הסוכנים אומנם עומדים לדין ומורשעים בעבירות חמורות של נסיון לביצוע סחר בבני אדם-ומקבלים עונש של מאסר עולם-אולם בית המשפט העליון במדינת ישראל מסרב לגזור עליהם עונש מוות. בכך ישראל אינה נרתעת מאיומיה של צפון קוריאה, כי במידה וישראל לא תשחרר מיד את שני המורשעים היא תפתח במלחמה גרעינית שתחריב את העולם כולו. בכך מדינת ישראל זוכה לשפר באופן ניכר את מצבה בדעת הקהל הבינלאומית. חלק קטן מאוד מן הנחטפות שהצליחו לברוח מצפון קוריאה ולהינצל מחיי הגיהנום ביחידה הצבאית השערורייתית מגוללות את סיפוריהן בהרחבה והופכות למרואיינות מבוקשות מאוד בכלי התקשורת בעולם כולו.

 • יחד עם זאת, המשך קיומה של התופעה, וחוסר האפשרות של העולם לעקור אותה מן השורש מביאים לחרדה גדולה ולמציאות בלתי נסבלת בה נשים בכל העולם חוששות בכל רגע נתון שמא ייחטפו. ארגוני מודיעין בעולם כולו מפרסמים מעין “מכרז” בינלאומי-בו מוצעים פרסים כספיים גבוהים לכל מי שיצליחו למצוא דרכים יצירתיות למיגור תופעת החטיפות. מתפתחות מעין “תחרויות” בהן משתתפים אנשי מודיעין בכל העולם-ובכל שנה מתקיים טקס חשאי בו מוענקים הפרסים. הזוכים חותמים על טפסי סודיות בסיווג גבוה מאוד-וזאת תוך כדי “מלחמת הסוכנים” שמתפתחת בעולם כולו: סוכנים צפון קוריאנים שמנסים לבצע את החטיפות-ומנגד אנשי מודיעין ממדינות אחרות שמנסים לסכל אותן ולתפוס את הסוכנים מצפון קוריאה על מנת לבוא עימם חשבון לפני שהללו מצליחים לחזור למדינתם.

 

 

סיפור מספר 4-גלי סרטן:

קבוצה מצומצמת של מדענים ממדינות שונות בעולם מפתחת טיפול חדשני שמרפא את כל סוגי הסרטן. הטיפול מבוצע, בשלב הראשון על זיהוי טביעת הקול הזעיר(שלא ניתן להבחין בו באוזן אנושית) של זרימת הדם בגופו של החולה-זיהוי שמתאפשר גם ממרחק של אלפי קילומטרים, ובמכשירים שיודעים לברור תביעות  קול אלו תוך התעלמות מגלי קול שמגיעים מהרבה מאוד מקורות נוספים כמו רעש של מכוניות, רעש של שידור רדיו או טלוויזיה, דיבור רגיל בין אנשים וכד’. לאחר שהמכשיר מזהה את טביעת הקול מדמו של החולה הוא יודע, על פי מאפייניו הייחודיים לזהות מהו סוג הסרטן ממננו סובל החולה, ותוך שניות בודדות “לשגר” קרינה מיוחדת שמגיעה אל החולה ויודעת לחסל את הגידול הסרטני. הטכנולוגיה מתוחכמת ומתקדמת מאוד-והמפעילים של מכשירי הריפוי הללו יודעים איך לשגר את אותה קרינה ייחודית כך שתגיע אל החולה המיועד בלבד ותתעלם מהרבה מאוד עצמים אחרים שנמצאים בדרך: מכוניות, בניינים או אפילו אנשים אחרים או בעלי חיים-וגם אם הם נמצאים בקרבה גדולה מאוד אל החולה לו רוצים לסייע.

אלא שמדובר בטכנולוגיה סודית שאינה נגישה לציבור הרחב שכלל אינו יודע על קיומה. טכנולוגיה זו נגישה למספר מצומצם מאוד של שועי עולם כמו המיליארדרים ובעלי ההון הגדולים ביותר, נשיא ארצות הברית או נשיא רוסיה.

סוכן מוסד ישראלי חולה בסרטן סופני-וכאשר הרופאים מבשרים לו כי נותרה לו עוד חצי שנה בלבד לחיות מפעיל את כישוריו הייחודיים ומצליח לגלות את דבר קיומה של שיטת הריפוי הייחודית-והאיש משתף בכך את רופאיו שתחילה לא מאמינים לו, מתייחסים אל דבריון בזילזול ומאבחנים אצלו מחלת נפש ואיבוד קשר עם המציאות. אלא שהאיש אינו מזיק לסביבה ואינו מסוכן-ולכן לא מאשפזים אותו בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי-ומחליטים להניח לו לנפשו נוכח העובדה שממילא לו נותר לו עוד זמן רב לחיות. איש המוסד שעולה על הטיפול הסודי זוכה לזילזול בוטה גם מחבריו לקהיליית המודיעין-ופשוט אומרים לו ש”יפסיק לדבר שטויות”. האיש מחליט, בנסיון להציל את חייו ליצור קשר באופן ישיר עם מפתחיו של הטיפול החדשני, ומצליח, תוך כדי ביצוע עבירה פלילית חמורה לשחד אותם על מנת שיוכל לקבל מהם את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק. מצבו  משתפר במהירות-דבר שמתקבל בהפתעה גמורה בקרב כל האנשים מסביבו-והדבר קורה בו זמנית לחשיפת מעשה השוחד החמור שאירע. כאשר משטרת ישראל מתחילה לחקור את המקרה מתחילים עוד ועוד אנשים במערכת לטעון כי לא יכול להיות שיש כאן צירוף מקרים בלבד, וכי חייב להיות קשר בין השניים. איש המוסד שחלה בסרטן והבריא מן הטיפול החדשני נלקח לחקירות רבות-ובשדל השיפור הניכר שחל במצב בריאותו מחליטים לחקור אותו באינטנסיביות רבה יותר ויותר-ובשלב כזה או אחר הוא נשבר בחקירה, ומוביל את החוקרים לשיטות בהן השתמש כדי להשיג את הטיפול שקיבל. החוקרים משוכנעים בשלב זה כי אין שום סיבה בנסיבות אלו להמשיך בחקירות ומשחררים את הנחקר מייד. במקביל הם מחליטים, מסיבות אידיאולוגיות לחשוף את שיטת הטיפול החדשנית ולהדליפה לעיתונות.

תחילה איש אינו מאמין לסיפור, אולם עם הצגת עוד ועוד הוכחות לקיומה של טכנולוגיית הריפוי החדשנית התדמית הציבורית שלה משתנה תוך מספר שנים ומקבלת לגיטימציה. אלא שלמרות הלגיטימציה הציבורית הרחבה איש המוסד לשעבר, וכן חוקריו נעצרים ועומדים לדין בשורה של סעיפי אישום כמו קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הפרת חובת סודיות של נושאי תפקיד ועוד. הציבור דורש לשחרר את הנאשמים, ונערכות  הפגנות רבות לתמיכה בהם. אלא שדבר אינו עוזר-ובית המשפט העליון במדינת ישראל שולח את הנאשמים לתקופות מאסר ארוכות, תוך התעלמות מוחלטת מנסיבות מקילות רבות ביניהן ההכרח בחשיפתה של טכנולוגיית הריפוי המיוחדת לצורך הצלת חיים.

סוף דבר, התוצאה עגומה: טכנולוגיית הריפוי הייחודית אינה סודית עוד-אולם היא נותרת נגישה לאנשים מועטים מאוד בשל מחירה האסטרונומי-80 מיליון דולר. כמו כן אותם אנשים שהדליפו אותה, סוכן המוסד לשעבר וחוקריו נותרים בכלא לכל ימי חייהם-ובית המשפט מתעקש להקפיד כאן על החוק היבש ועומד על כך שהנאשמים יישארו בכלא בגלל העבירות  אותן ביצעו-וכמובן שלנסיבות המקילות הכל כך משמעותיות של הצלת חיים אין שום ערך בעיני השופטים במדינת ישראל.

 

סיפור מספר 5-מות הפרופסור:

קבוצת חוקרי מח-ישראלים ואמריקנים עובדים בשיתוף פעולה-בהרצאות, כנסים מדעיים משותפים ואף עובדים בבתי חולים בישראל ובארצות הברית במחלקות בהן מטפלים בחולים עם מחלות נוירולוגיות: פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה וכד’. אחד מן החוקרים הישראלים מגיע להישגים מדעיים חסרי תקדים במחקריו-מה שמעורר רגשות עזים של קנאה אצל אחד מעמיתיו האמריקנים-והרופא הישראלי כלל אינו יודע על כך, ולמרות שקנאתו של הרופא האמריקני נהפכת מהר מאוד לשנאה של ממש כלפי עמיתו הישראלי זה האחרון לא יכול לדעת על כך בשלב זה בו אין לכך כל סימן במציאות ודברים מתנהלים, על פניו כרגיל.

הפרופסור האמריקני מחליט לנקום בעמיתו הישראלי בדרך מזעזעת: הוא מגיע לישראל, כביכול על מנת לבקר את אחד ממטופליו של הרופא הישראלי-אדם שחולה במחלה נוירולוגית קשה-איש ערירי ללא קרובי משפחה. בצוות בית החולים בישראל מתרגשים מן המחווה ההומניטרית כביכול-ואיש אינו מעלה בדעתו את המעשה אותו תיכנן הרופא האמריקני לפרטי פרטים. לנוכח האמון הרב לו זוכה הרופא הבכיר נותנים לו להישאר לבד באותו חדר עם מטופלו של הרופא הישראלי. הרופא האמריקני מנצל את האמון הרב שניתן לו ושולף זוג מספריים קטנים, שאמצעי האבטחה של בית החולים לא הצליחו לגלות בעזרתם הוא “גוזר” את הצינור דרכו מקבל מטופלו של הרופא הישראלי חמצן-מה שגורם תוך מספר שניות בודדות למותו. בשל העומס הרב בבתי החולים בישראל, וכן בשל העובדה שאיש לא העלה בדעתו כי זו כוונתו האמיתית של הרופא האמריקני המקרה מתגלה רק כעבור מספר שעות-וצוות האחיות שמגלות את הזוועה מערבות מייד את המשטרה-שפותחת בחקירה רק יומיים מאוחר יותר-כתוצאה מעומס עבודה שלא מאפשר לטפל באירוע באופן מיידי למרות חומרתו.  בחקירתה מגיעה משטרת ישראל למסקנה כי הרופא האמריקני הוא אכן מבצע המעשה-אולם פרק הזמן שעבר עד שהמשטרה בישראל מתחילה לפעול נוצל היטב על ידי הרופא האמריקני שמצליח בינתיים לברוח מישראל ולחזור לביתו בארצות הברית.

הרשויות במדינת ישראל פונות למקביליהן האמריקניות ודורשות את הסגרתו של האיש על מנת להעמידו לדין בישראל על מעשהו החמור. אלא שהרשויות בארצות הברית מסרבות בתוקף להסגירו ועומדות בתוקף על כך שמשפטו צריך להתנהל בארצות הברית ולא בישראל. בארצות הברית מתנהל הליך משפטי מושחת ולא הוגן-בסיומו מזוכה הפרופסור מכל האישומים החמורים, ואפילו לא מאבד את רישיונו וממשיך לטפל בחולים בארצות  הברית. במהלך משפטו נשמעות אף טענות אנטישמיות בוטות ועל “נקמתו המוצדקת”, כביכול של הרופא האמריקני ביהודים. עמיתיו בישראל כועסים מאוד ומנתקים עימו קשר-ובמקביל מנהלים מאבק ציבורי שמטרתו להביא להסגרתו של הפרופסור האמריקני הפושע לישראל. אלא שמדינת ישראל תלויה, כידוע בסיוע האמריקני, ולכן ידיה כבולות והאפשרויות לפעול הן מוגבלות מאוד-אם בכלל.

כמה חודשים לאחר סיומו של ההליך המשפטי בארצות הברית אישתו של הפרופסור האמריקני הצעיר מוצאת באחד הימים את גופתו בחצר ביתם-כאשר על הגופה סימני אלימות קשים. היא כמובן פונה מייד למשטרה המקומית-ומתנהלת  חקירה שנקלעת למבוי סתום ולאיש אין קצה חוט באשר לזהות הרוצח. גם חקירות של שירותי המודיעין האמריקנים, ה-CIA וה-FBI  מגיעות גם הן למבוי סתום  ולא מצליחות להגיע אפילו לרמז הקלוש ביותר באשר לזהותו של הרוצח.

שאלות רבות נותרות ללא מענה: מקום מגוריו של אותו פרופסור היה מוגן היטב בשערים חשמליים, מערכת זיהוי חכמה(שבגללה אפילו לקרובי משפחתו היה קשה מאוד להיכנס לביתם-שלהם)-אז איך הצליחו הרוצחים להגיע לחצר, לגרור לשם את הפרופסור ולרצוח אותו-ועוד כאשר איש לא הבחין במעשה בזמן אמת? איך יכול להיות בכלל מצב כזה? ומדוע ה-CIA וה-FBI בכלל פתחו בחקירה או נכנסו לתמונה, בהתחשב בכך שמדובר במקרה פלילי פרטי ולא עניין שנוגע לבטחון לאומי של ישראל או של ארצות הברית? האם שותפיו הישראלים לשעבר הם שהביאו למותו-לנוכח כעסם הרב על בגידתו בהם, מעשהו הנפשע, האמירות האנטישמיות בזמן משפטו לאחר מכן וגם על תוצאת ההליך המשפטי המושחת בו הוא זוכה? ואם אכן זה המצב-מדוע איש במדינת ישראל לא חושד בהם, ולא נפתחת חקירת משטרה נגדם? האם ייתכן כי ה”חקירה” כביכול של ה-CIA וה-FBI לא היתה חקירה אמיתית אלא מהלך מבוים?  ואם אכן כך היו הדברים-מדוע ל-CIA ול-FBI היה בכלל אינטרס להציג מצג שווא כזה? או שישנה עוד אפשרות: המטופל הערירי אותו רצח הפרופסור האמריקני למעשה לא היה כזה, והיו לו קשרים שאיש בבית החולים לא ידע עליהם? והאם אותם אנשים(שאיש לא יודע מיהם) הם שהחליטו לנקום בפרופסור האמריקני ולרצוח אותו? האם יכול להיות מצב כזה?

                                            פרטיי האישיים:

שם פרטי-אסף בנימיני.                                   שם משפחה-בנימיני.

מספר זהות-029547403.

כתובת מלאה למשלוח דואר-

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או:  [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected]

 

                 התכתבות מספר 4-עם האתר “סיפור פשוט”:

מסיפור פשוט

Yahoo/תיבת דואר נכנס

[email protected] <[email protected]>

אל:

‘אסף בנימיני’

יום ד׳, 15 ביוני ב-17:17

שלום אסף,

תודה שפנית אלינו,

לצערי אנחנו לא מכירים אתרים כאלה, מניחה שבאנגלית הם נפוצים יותר אבל אולי כדאי לך לשאול בקבוצות הסופרים בפייסבוק – יש הרבה כאלה.

 בברכה,

 

 

 

סיגלית עשת
סיפור פשוט – הבית לסופרים העצמאיים

 

 

 

 

From: אסף בנימיני <>

Sent: Monday, June 13, 2022 7:47 PM

To: סיפור פשוט <[email protected]>

Subject: Re: הוצאת הספר לאור בסיוע הדסטארט – חלק 2 (מכיל פרסומת)

 

 

אל: “סיפור פשוט”.

הנדון: רעיונות לתסריטים.

א.ג.נ.

אני כתבתי את 5 הסיפורים הבדיוניים המצ”ב-ואני מחפש אתרי אינטרנט שעורכים מעין “תחרויות” בין משתמשים שמציעים רעיונות בעבור תעשיית הקולנוע או הטלוויזיה אליהם ניתן להגיש סיפורים כאלו.

האם הינכם מכירים אתרי אינטרנט כאלו?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

סיפור מספר 1-טמפרטורות קטלניות:

 

השנה היא 2070. משבר האקלים במדינת ישראל ובכל העולם מחריף-אולם האנושות הצליחה באמצעים טכנולוגיים להתגבר על בעיות כמו מחסור במים ומוצאים את הדרך אפילו לקיים חקלאות בתנאים אלו. בכל ימות השנה הטמפרטורה במדינת ישראל(בכל הארץ) עולה ל-90 מעלות צלזיוס בשעות הצהריים-וכ-70 מעלות צלזיוס בשעות הלילה. במציאות כזו אנשים לא יכולים להתקיים בלי ציוד מיגון מיוחד-בלעדיו אדם למעשה נידון למוות. אלא שמדובר בציוד מדעי מתוחכם ויקר-ובמדינת ישראל מתפתח דיון ציבורי שעוסק בשאלה לאילו קבוצות לאפשר, או לא לאפשר גישה לציוד הזה: האם זכאות לשימוש בו תהיה גם לאנשים שפשעו ופגעו בחברה כמו אסירים או מחבלים שביצעו פיגועים או פעולות טרור? האם על המדינה לממן את הציוד היקר ומציל החיים לכולם-או שעליה להגדיר בחוק מי יקבל אותו ומי לא(ואין בנמצא ציוד חלופי למטרה זו-למרות נסיונות בלתי פוסקים של מדענים לפתחו)? ומהו היחס של מערכת המשפט כלפי מי שמונע מאדם אחר גישה לציוד המיגון-בשגגה או בזדון? והאם מדינת ישראל צריכה לסייע בעניין למדינות עולם שלישי בהן הציוד חסר או לא תקין-מה שגורם לתמותה המונית-או שבגלל מחירו הגבוה מדינת ישראל מחויבת לספק את הגנה הזו קודם כל לאזרחיה שלה-וללא קשר להשתייכותם הפוליטית או האידיאולוגית? וכיצד אמצעי התקשורת: רדיו, טלוויזיה, עיתונות או תקשורת שעושה שימוש באמצעים טכנולוגיים אחרים שעדיין לא קיימים בימינו, בשנת 2022 מסקרים את הנושאים שקשורים לכל מה שנוגע לציוד המיגון הזה(ואיך נקרא לו? מה יהיה השם הלועזי, או העברי?).

וישנן דילמות נוספות שקשורות לאותו ציוד מיגון: בחלק מן המפעלים שמייצרים אותו עושים שימוש בשמן שמופק מבעלי חיים שאינם כשרים-שימוש שהינו חלק חיוני בתהליך הייצור, בלעדיו לא ניתן לקבל את המוצר הסופי. הרבנים הראשיים אינם מתירים את השימוש בציוד הזה מסיבות הלכתיות-ולכן בציבור הדתי והחרדי מצאו דרך לייצר את אותו ציוד מיגון בשימוש בשמן שמופק מבעלי חיים כשרים בלבד-מה שמייקר את כל תהליך הייצור באופן ניכר. במצב זה נוצרים מתחים בין הציבור החילוני שטוען כי הוא לא מוכן לממן את הוצאות הייצור העודפות-לבין הציבור החרדי בו טוענים כי מאחר ומדינת ישראל היא מדינתו של העם היהודי, ולצורך שמירה על אופיה היהודי של המדינה על כל הציבור להשתתף בעלויות עודפות אלו. הצורך במימון אותם מפעלים מיוחדים גם עולה במערכות בחירות השונות-תוך ויכוחים מרים, יצריים מאוד ואינסופיים בין המפלגות השונות. כמובן שגם בקרב המוסלמים בעולם, להם יש מערכת של מעין כשרות ייחודית להם(כשרות שמכונה כידוע בשם “חלאל”)-שגם כן גורמת לייקור בתהליך הייצור מתעוררים ויכוחים עזים בין המצדדים בצורך לתשלום העלויות העודפות בכדי לא לעבור על חוקי דת האיסלם לבין אלו הסבורים כי יש להקצות כספים אלו למטרות חברתיות למען אנשים נזקקים או חולים.

וישנן גם השלכות גיאו-פוליטיות: חלק ניכר מן המוסלמים באירופה, שבינתיים הפכו לרוב ביבשת מצדדים במפעלים שלהם עם כל העלויות העודפות. האוכלוסיות הנוצריות מסרבות לציית-וכתוצאה מכך אנו עדים לעימותים בלתי פוסקים שגולשים למלחמות דת של ממש. המצב ביבשת מגיע לתוהו-ובוהו מוחלט-והתערבות המעצמות רק מחריפה את המצב בגלל האינטרסים המנוגדים כאשר כל מעצמה מתערבת בסיוע לצד אחר בלחימה. מדינת ישראל אינה מתערבת בנעשה-אולם שירותי הבטחון במדינת ישראל מודאגים מכך מאוד בשל קרבתם היחסית של חלק מן האזורים בהם מתנהלים הקרבות באותו איחוד אירופי שחדל מלתפקד ברמה האזרחית מכל בחינה שהיא-והפך לזירת התגוששות אינסופית בה נופלים קורבנות רבים. בישראל נעשים מאמצים רבים לחלץ אוכלוסיות יהודיות  מאזורי הקרבות ולסייע להן לעלות לישראל-אולם בגלל המשאבים הגדולים שמדינת ישראל עצמה נאלצת לשלם עבור ייצורו של ציוד המיגון נותר תקציב קטן מאוד עבור שירותי הבטחון שעוסקים בפעילויות אלו. עובדי התעשיות הבטחוניות יוצאים להפגנות גדולות, מקימים מחאה ציבורית גדולה שנמשכת שנים ארוכות והם אינם מאמינים למדינת ישראל כי אין די תקציבים לפעולות ההצלה. מחאות אלו אינן מצליחות ולטענת המוחים ממשלות ישראל השונות מגלות כלפיהן אטימות מוחלטת. בצר להם, ולנוכח מצב בלתי נסבל זה בו לא ניתן לממן את פעולות ההצלה שירותי הבטחון הישראלים מנסים כל העת לחפש דרכים חדשניות ויצירתיות בכדי לחלץ את היהודים שנקלעו לאזורי הקרבות באירופה המדממת:  נסיון לגייס כספים באמצעות עמותות מיוחדות, וכן פנייה לאנשים צעירים שבקיאים בתחומי הטכנולוגיה בצפייה לקבלת רעיונות חדשניים ויצירתיים לפעולות החילוץ הללו.

 

סיפור מספר 2-משק חרקים:

 בתעשיות הצבאיות בכל העולם מפתחים כלי נשק מסוג חדש: חרקים אלקטרוניים מעופפים, שנשלטים מרחוק על ידי מחשבים. השבבים שמותקנים בחרק זעיר זה מתוכנתים “להתיישב” על מטרה מסוימת(כלומר: חיילים מצבא האויב) ולהזריק להם רעל קטלני שיגרום למותם תוך שניות בודדות.  מייד לאחר מכן פועל מנגנון השמדה עצמית, בו החרק האלקטרוני למעשה “מחסל את עצמו” באמצעות פיצוץ מבוקר.

מדינות שונות מפתחות כלי נשק זה באופן חשאי-כאשר המהירות בה פועל אותו חרק מקשה מאוד על גילויו-כאשר כל פעולותיו-“ההתיישבות” על הקורבן, הזרקת הרעל האוטומטית וכן הפיצוץ המבוקר נמשכים מספר עשיריות השנייה בלבד.

אלא שחלק מן השירותים החשאיים של חלק ממדינות העולם מצליחים לגלות את קיומם של מערכות אלו אצל מדינות אויב-דבר שנשמר גם הוא בסודיות מוחלטת.

שרותי הבטחון במדינת ישראל מחליטים להצטרף ל”אופנה” הזו אולם עושים בכל זאת דבר שהינו ייחודי לישראל-שלא קיים בשום מדינה אחרת.  בכל העולם המתקנים בהם מיוצרים חרקים אלקטרוניים אלו הם קטנים מאוד-והגדולים שבהם מגיעים לכמה מטרים מעוקבים לכל היותר למתקן-ולשם המחשה: בסלון של בית רגיל נכנסים לפחות כמה מאות מתקנים כאלו. אלא שבמדינת ישראל מתרחשת מציאות שונה, ומקוממת בהרבה: מוקמים מתקני ענק באזורים נרחבים-שכמובן בשל סודיותם איש אינו יודע מה באמת נעשה בהם. אזרחי ישראל נותרים חסרי אונים: בגלל השטחים הנרחבים שמוקצים לכל אותם מתקני ייצור(שכמובן אינם הכרחיים: הרי ניתן בהחלט  לייצר חרקים אלקטרוניים אלו בשטחים אפסיים וקטנים לאין שיעור) לא נותר מקום לצרכים אזרחיים חיוניים כמו בתי חולים, גני ילדים, בתי ספר-ולמעשה כל המשק הישראלי משועבד לטובת מתקנים סודיים אלו. הדבר גורר מחאות ציבוריות נרחבות-אולם הן מדוכאות ביד קשה תוך שימוש באלימות קשה מצד השוטרים. כל המשק הישראלי משותק בגלל מה שהוגדר “צרכים בטחוניים” אלו-ומלבד ענף הייצור של חרקים אלו כל ענפי המסחר  והשירותים האחרים במדינה קורסים בזה אחר זה.

במציאות זו גם המחאות הציבוריות מקצינות והופכות קשות ואלימות יותר ויותר-וכוללות אף יותר ויותר מקרים של ירי חי בכוחות הבטחון.

כתוצאה מכך מדינת ישראל נקלעת למלחמת אזרחים של ממש שגוררת לתוכה גם את כל יתר מדינות האזור-מה שמביא לחורבן, הרס והשמדה בהיקפים נרחבים. בעלי חברות הנדל”ן הגדולות, אליהם מגיעים כל הרווחים הכספיים מהפעלת המתקנים, שחלק מהם הפכו אף למעין שותפי סוד ומודעים היטב לפעילות  המוגזמת שנערכת בהם ממשיכים לשתף פעולה עם הממשלה אפילו בשלב זה של מלחמת האזרחים-ומעדיפים תמיד את הרווח הכספי העצום שלהם על פני רכושם, וגם חייהם של מאוד אלפים שמוצאים את מותם במלחמה זו.

 

סיפור מספר 3-סוכני צפון קוריאה:

כידוע, בצבא קוריאה הצפונית קיימת יחידה “צבאית” בעלת פעילות שערורייתית בשם יחידות העונג. שליט צפון קוריאה מחליט על פעילות זדונית, של סוכנים צפון קוריאנים שיפעלו במדינות העולם וינסו להבריח נשים צעירות ממדינות שונות ולהביאן לצפון קוריאה בדרכי רמייה. רוב רובם של “הסוכנים” הללו פועלים בשיטות מתוחכמות ולא נתפסים-אולם בעיתונות העולם מתחילים להתפרסם סיפורים על סוכנים אלו ושיטות פעולתם. בהתחלה הציבור במדינות השונות אינו מאמין לסיפורי הזוועה שמתפרסמים-וכל כלי תקשורת שמפרסם כתבות בנושא נחשד באופן אוטומטי בכך שהוא עושה זאת בנסיון להשיג רייטינג נוסף ותו לא. אולם עם הגידול במספר המקרים, וסוכנים צפון קוריאנים שנתפסים במקומות שונים בעולם ונידונים לתקופות מאסר ארוכות, ובחלק מן המקרים אף מוצאים להורג-וזאת בד בבד עם סיפורים מחרידים שממשיכים להתפרסם ממשלות העולם נאלצות, גם בעקבות מחאות נרחבות של ארגוני הנשים במדינות השונות להודות בקיומה של הבעיה, ומתחילות להיאבק בה. יחד עם זאת לא בכל המקרים הסוכנים נתפסים-ובהרבה מאוד אזורים בעולם לא מצליחים למנוע את החטיפות. האווירה הציבורית קשה ועכורה בעולם כולו, סנקציות כלכליות קשות ואגרסיביות למדי מוטלות על צפון קוריאה-אולם בשל הנשק הגרעיני שברשותה שום מדינה, ואפילו המעצמות הגדולות לא יוצאות למלחמה על מנת להפיל את המשטר בצפון קוריאה ובדרך זו לחסל את התופעה המכוערת והנפשעת.

שני סוכנים צפון קוריאנים מגיעים לאחר מספר שנים לישראל ובשלב כלשהוא של פעילותם נתפסים על ידי השב”כ-ומייד קמה מחאה ציבורית נרחבת שדורשת להוציאם להורג-כפי שנעשה במדינות רבות אחרות. אלא שהדבר אינו קורה: שני הסוכנים אומנם עומדים לדין ומורשעים בעבירות חמורות של נסיון לביצוע סחר בבני אדם-ומקבלים עונש של מאסר עולם-אולם בית המשפט העליון במדינת ישראל מסרב לגזור עליהם עונש מוות. בכך ישראל אינה נרתעת מאיומיה של צפון קוריאה, כי במידה וישראל לא תשחרר מיד את שני המורשעים היא תפתח במלחמה גרעינית שתחריב את העולם כולו. בכך מדינת ישראל זוכה לשפר באופן ניכר את מצבה בדעת הקהל הבינלאומית. חלק קטן מאוד מן הנחטפות שהצליחו לברוח מצפון קוריאה ולהינצל מחיי הגיהנום ביחידה הצבאית השערורייתית מגוללות את סיפוריהן בהרחבה והופכות למרואיינות מבוקשות מאוד בכלי התקשורת בעולם כולו.

יחד עם זאת, המשך קיומה של התופעה, וחוסר האפשרות של העולם לעקור אותה מן השורש מביאים לחרדה גדולה ולמציאות בלתי נסבלת בה נשים בכל העולם חוששות בכל רגע נתון שמא ייחטפו. ארגוני מודיעין בעולם כולו מפרסמים מעין “מכרז” בינלאומי-בו מוצעים פרסים כספיים גבוהים לכל מי שיצליחו למצוא דרכים יצירתיות למיגור תופעת החטיפות. מתפתחות מעין “תחרויות” בהן משתתפים אנשי מודיעין בכל העולם-ובכל שנה מתקיים טקס חשאי בו מוענקים הפרסים. הזוכים חותמים על טפסי סודיות בסיווג גבוה מאוד-וזאת תוך כדי “מלחמת הסוכנים” שמתפתחת בעולם כולו: סוכנים צפון קוריאנים שמנסים לבצע את החטיפות-ומנגד אנשי מודיעין ממדינות אחרות שמנסים לסכל אותן ולתפוס את הסוכנים מצפון קוריאה על מנת לבוא עימם חשבון לפני שהללו מצליחים לחזור למדינתם.

 סיפור מספר 4-גלי סרטן:

קבוצה מצומצמת של מדענים ממדינות שונות בעולם מפתחת טיפול חדשני שמרפא את כל סוגי הסרטן. הטיפול מבוצע, בשלב הראשון על זיהוי טביעת הקול הזעיר(שלא ניתן להבחין בו באוזן אנושית) של זרימת הדם בגופו של החולה-זיהוי שמתאפשר גם ממרחק של אלפי קילומטרים, ובמכשירים שיודעים לברור תביעות  קול אלו תוך התעלמות מגלי קול שמגיעים מהרבה מאוד מקורות נוספים כמו רעש של מכוניות, רעש של שידור רדיו או טלוויזיה, דיבור רגיל בין אנשים וכד’. לאחר שהמכשיר מזהה את טביעת הקול מדמו של החולה הוא יודע, על פי מאפייניו הייחודיים לזהות מהו סוג הסרטן ממננו סובל החולה, ותוך שניות בודדות “לשגר” קרינה מיוחדת שמגיעה אל החולה ויודעת לחסל את הגידול הסרטני. הטכנולוגיה מתוחכמת ומתקדמת מאוד-והמפעילים של מכשירי הריפוי הללו יודעים איך לשגר את אותה קרינה ייחודית כך שתגיע אל החולה המיועד בלבד ותתעלם מהרבה מאוד עצמים אחרים שנמצאים בדרך: מכוניות, בניינים או אפילו אנשים אחרים או בעלי חיים-וגם אם הם נמצאים בקרבה גדולה מאוד אל החולה לו רוצים לסייע.

אלא שמדובר בטכנולוגיה סודית שאינה נגישה לציבור הרחב שכלל אינו יודע על קיומה. טכנולוגיה זו נגישה למספר מצומצם מאוד של שועי עולם כמו המיליארדרים ובעלי ההון הגדולים ביותר, נשיא ארצות הברית או נשיא רוסיה.

סוכן מוסד ישראלי חולה בסרטן סופני-וכאשר הרופאים מבשרים לו כי נותרה לו עוד חצי שנה בלבד לחיות מפעיל את כישוריו הייחודיים ומצליח לגלות את דבר קיומה של שיטת הריפוי הייחודית-והאיש משתף בכך את רופאיו שתחילה לא מאמינים לו, מתייחסים אל דבריון בזילזול ומאבחנים אצלו מחלת נפש ואיבוד קשר עם המציאות. אלא שהאיש אינו מזיק לסביבה ואינו מסוכן-ולכן לא מאשפזים אותו בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי-ומחליטים להניח לו לנפשו נוכח העובדה שממילא לו נותר לו עוד זמן רב לחיות. איש המוסד שעולה על הטיפול הסודי זוכה לזילזול בוטה גם מחבריו לקהיליית המודיעין-ופשוט אומרים לו ש”יפסיק לדבר שטויות”. האיש מחליט, בנסיון להציל את חייו ליצור קשר באופן ישיר עם מפתחיו של הטיפול החדשני, ומצליח, תוך כדי ביצוע עבירה פלילית חמורה לשחד אותם על מנת שיוכל לקבל מהם את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק. מצבו  משתפר במהירות-דבר שמתקבל בהפתעה גמורה בקרב כל האנשים מסביבו-והדבר קורה בו זמנית לחשיפת מעשה השוחד החמור שאירע. כאשר משטרת ישראל מתחילה לחקור את המקרה מתחילים עוד ועוד אנשים במערכת לטעון כי לא יכול להיות שיש כאן צירוף מקרים בלבד, וכי חייב להיות קשר בין השניים. איש המוסד שחלה בסרטן והבריא מן הטיפול החדשני נלקח לחקירות רבות-ובשדל השיפור הניכר שחל במצב בריאותו מחליטים לחקור אותו באינטנסיביות רבה יותר ויותר-ובשלב כזה או אחר הוא נשבר בחקירה, ומוביל את החוקרים לשיטות בהן השתמש כדי להשיג את הטיפול שקיבל. החוקרים משוכנעים בשלב זה כי אין שום סיבה בנסיבות אלו להמשיך בחקירות ומשחררים את הנחקר מייד. במקביל הם מחליטים, מסיבות אידיאולוגיות לחשוף את שיטת הטיפול החדשנית ולהדליפה לעיתונות.

תחילה איש אינו מאמין לסיפור, אולם עם הצגת עוד ועוד הוכחות לקיומה של טכנולוגיית הריפוי החדשנית התדמית הציבורית שלה משתנה תוך מספר שנים ומקבלת לגיטימציה. אלא שלמרות הלגיטימציה הציבורית הרחבה איש המוסד לשעבר, וכן חוקריו נעצרים ועומדים לדין בשורה של סעיפי אישום כמו קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הפרת חובת סודיות של נושאי תפקיד ועוד. הציבור דורש לשחרר את הנאשמים, ונערכות  הפגנות רבות לתמיכה בהם. אלא שדבר אינו עוזר-ובית המשפט העליון במדינת ישראל שולח את הנאשמים לתקופות מאסר ארוכות, תוך התעלמות מוחלטת מנסיבות מקילות רבות ביניהן ההכרח בחשיפתה של טכנולוגיית הריפוי המיוחדת לצורך הצלת חיים.

סוף דבר, התוצאה עגומה: טכנולוגיית הריפוי הייחודית אינה סודית עוד-אולם היא נותרת נגישה לאנשים מועטים מאוד בשל מחירה האסטרונומי-80 מיליון דולר. כמו כן אותם אנשים שהדליפו אותה, סוכן המוסד לשעבר וחוקריו נותרים בכלא לכל ימי חייהם-ובית המשפט מתעקש להקפיד כאן על החוק היבש ועומד על כך שהנאשמים יישארו בכלא בגלל העבירות  אותן ביצעו-וכמובן שלנסיבות המקילות הכל כך משמעותיות של הצלת חיים אין שום ערך בעיני השופטים במדינת ישראל.

 

 סיפור מספר 5-מות הפרופסור:

קבוצת חוקרי מח-ישראלים ואמריקנים עובדים בשיתוף פעולה-בהרצאות, כנסים מדעיים משותפים ואף עובדים בבתי חולים בישראל ובארצות הברית במחלקות בהן מטפלים בחולים עם מחלות נוירולוגיות: פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה וכד’. אחד מן החוקרים הישראלים מגיע להישגים מדעיים חסרי תקדים במחקריו-מה שמעורר רגשות עזים של קנאה אצל אחד מעמיתיו האמריקנים-והרופא הישראלי כלל אינו יודע על כך, ולמרות שקנאתו של הרופא האמריקני נהפכת מהר מאוד לשנאה של ממש כלפי עמיתו הישראלי זה האחרון לא יכול לדעת על כך בשלב זה בו אין לכך כל סימן במציאות ודברים מתנהלים, על פניו כרגיל.

הפרופסור האמריקני מחליט לנקום בעמיתו הישראלי בדרך מזעזעת: הוא מגיע לישראל, כביכול על מנת לבקר את אחד ממטופליו של הרופא הישראלי-אדם שחולה במחלה נוירולוגית קשה-איש ערירי ללא קרובי משפחה. בצוות בית החולים בישראל מתרגשים מן המחווה ההומניטרית כביכול-ואיש אינו מעלה בדעתו את המעשה אותו תיכנן הרופא האמריקני לפרטי פרטים. לנוכח האמון הרב לו זוכה הרופא הבכיר נותנים לו להישאר לבד באותו חדר עם מטופלו של הרופא הישראלי. הרופא האמריקני מנצל את האמון הרב שניתן לו ושולף זוג מספריים קטנים, שאמצעי האבטחה של בית החולים לא הצליחו לגלות בעזרתם הוא “גוזר” את הצינור דרכו מקבל מטופלו של הרופא הישראלי חמצן-מה שגורם תוך מספר שניות בודדות למותו. בשל העומס הרב בבתי החולים בישראל, וכן בשל העובדה שאיש לא העלה בדעתו כי זו כוונתו האמיתית של הרופא האמריקני המקרה מתגלה רק כעבור מספר שעות-וצוות האחיות שמגלות את הזוועה מערבות מייד את המשטרה-שפותחת בחקירה רק יומיים מאוחר יותר-כתוצאה מעומס עבודה שלא מאפשר לטפל באירוע באופן מיידי למרות חומרתו.  בחקירתה מגיעה משטרת ישראל למסקנה כי הרופא האמריקני הוא אכן מבצע המעשה-אולם פרק הזמן שעבר עד שהמשטרה בישראל מתחילה לפעול נוצל היטב על ידי הרופא האמריקני שמצליח בינתיים לברוח מישראל ולחזור לביתו בארצות הברית.

הרשויות במדינת ישראל פונות למקביליהן האמריקניות ודורשות את הסגרתו של האיש על מנת להעמידו לדין בישראל על מעשהו החמור. אלא שהרשויות בארצות הברית מסרבות בתוקף להסגירו ועומדות בתוקף על כך שמשפטו צריך להתנהל בארצות הברית ולא בישראל. בארצות הברית מתנהל הליך משפטי מושחת ולא הוגן-בסיומו מזוכה הפרופסור מכל האישומים החמורים, ואפילו לא מאבד את רישיונו וממשיך לטפל בחולים בארצות  הברית. במהלך משפטו נשמעות אף טענות אנטישמיות בוטות ועל “נקמתו המוצדקת”, כביכול של הרופא האמריקני ביהודים. עמיתיו בישראל כועסים מאוד ומנתקים עימו קשר-ובמקביל מנהלים מאבק ציבורי שמטרתו להביא להסגרתו של הפרופסור האמריקני הפושע לישראל. אלא שמדינת ישראל תלויה, כידוע בסיוע האמריקני, ולכן ידיה כבולות והאפשרויות לפעול הן מוגבלות מאוד-אם בכלל.

כמה חודשים לאחר סיומו של ההליך המשפטי בארצות הברית אישתו של הפרופסור האמריקני הצעיר מוצאת באחד הימים את גופתו בחצר ביתם-כאשר על הגופה סימני אלימות קשים. היא כמובן פונה מייד למשטרה המקומית-ומתנהלת  חקירה שנקלעת למבוי סתום ולאיש אין קצה חוט באשר לזהות הרוצח. גם חקירות של שירותי המודיעין האמריקנים, ה-CIA וה-FBI  מגיעות גם הן למבוי סתום  ולא מצליחות להגיע אפילו לרמז הקלוש ביותר באשר לזהותו של הרוצח.

שאלות רבות נותרות ללא מענה: מקום מגוריו של אותו פרופסור היה מוגן היטב בשערים חשמליים, מערכת זיהוי חכמה(שבגללה אפילו לקרובי משפחתו היה קשה מאוד להיכנס לביתם-שלהם)-אז איך הצליחו הרוצחים להגיע לחצר, לגרור לשם את הפרופסור ולרצוח אותו-ועוד כאשר איש לא הבחין במעשה בזמן אמת? איך יכול להיות בכלל מצב כזה? ומדוע ה-CIA וה-FBI בכלל פתחו בחקירה או נכנסו לתמונה, בהתחשב בכך שמדובר במקרה פלילי פרטי ולא עניין שנוגע לבטחון לאומי של ישראל או של ארצות הברית? האם שותפיו הישראלים לשעבר הם שהביאו למותו-לנוכח כעסם הרב על בגידתו בהם, מעשהו הנפשע, האמירות האנטישמיות בזמן משפטו לאחר מכן וגם על תוצאת ההליך המשפטי המושחת בו הוא זוכה? ואם אכן זה המצב-מדוע איש במדינת ישראל לא חושד בהם, ולא נפתחת חקירת משטרה נגדם? האם ייתכן כי ה”חקירה” כביכול של ה-CIA וה-FBI לא היתה חקירה אמיתית אלא מהלך מבוים?  ואם אכן כך היו הדברים-מדוע ל-CIA ול-FBI היה בכלל אינטרס להציג מצג שווא כזה? או שישנה עוד אפשרות: המטופל הערירי אותו רצח הפרופסור האמריקני למעשה לא היה כזה, והיו לו קשרים שאיש בבית החולים לא ידע עליהם? והאם אותם אנשים(שאיש לא יודע מיהם) הם שהחליטו לנקום בפרופסור האמריקני ולרצוח אותו? האם יכול להיות מצב כזה?

 

פרטיי האישיים:

שם פרטי-אסף בנימיני.                                   שם משפחה-בנימיני.

מספר זהות-029547403.

כתובת מלאה למשלוח דואר-

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או:  [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected]

 

ביום שני, 13 ביוני 2022, 19:43:04 GMT‎+3‎,‏ סיפור פשוט<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

אם אינכם מצליחים לצפות במסר לחצו כאן

 

 

 

לפני מספר ימים סיפרנו לכם על קמפיין הדסטארט לטובת ספרו

של עמית, “כסף והשקעות”.

הספר נועד לשדרג את החינוך הפיננסי בישראל לכל הגילאים.

 

 

לשמחתנו במוצאי שבת עברנו את 100% הנדרשים, כרגע אנחנו בגיוס בגובה 110% מסכום היעד.

 

רצינו לשתף בעוד כמה תובנות המשך למייל הקודם בנושא:

 

1. חימום קהילה וחברים מראש

כשבועיים-שלושה לפני העלאת הקמפיין כדאי לכתוב כל מיני רמזים על הגיוס.

להעלות התלבטויות כדוגמת עזרה בבחירת הכריכה, כאלו שמעוררות מעורבות יפה של העוקבים.

לספר על דילמות אמיתיות בזמן הכתיבה, 

שיתוף הקהל בבחירת התשורות ורעיונות נוספים.

הכוונה היא שביום העלייה לאויר כבר יצרתם סקרנות.

 

2. רשימת פוסטים ולו”ז פרסום

בזמן הקמפיין לעיתים אנחנו נסערים מדי רגשית,

ויש פעולות טכניות לביצוע כי הכל קורה במקביל לחיים עצמם.

רצוי להכין לו”ז יומי של נושא הפוסט שתכתבו.

למי שיש קהילה, פייסבוק או פלטפורמות נוספות חשוב לסמן ולציין מתי מפרסמים ואיפה.

יש כאלה שכותבים גם את הפוסטים מראש ולא רק ראשי פרקים, עמית לא עשה זאת.

 

3. שיתופי פעולה ועזרה

חשוב מאד להגיע גם לקהלים שפחות מכירים אתכם.

חשוב להגיע לקבוצות רלבנטיות, לבקש מאנשים לפרסם פוסטים על הגיוס.

להיות מאד נוכחים ברשתות ולבקש הרבה עזרה וסיוע.

עמית קצת נרדם עם זה בשבועות הראשונים,

וכשהתעורר זה הקפיץ את קצב הגיוס.

 

מקווים שמייל זה והקודם יסייעו לכם לגייס בהצלחה אם וכאשר תבחרו. 

 

אם תמיכה בחינוך הפיננסי בישראל חשובה לכם, נשמח שתציצו בקישור

ותבחרו תשורה מהמגוון הקיים – ביום רביעי בערב 15/6 הקמפיין מסתיים.

 

 

קמפיין לספר “כסף והשקעות”

 

בהצלחה בשבוע הספר,

עמית וסיגלית

 

 

 

 סיפור פשוט  •  טל. 04-6311662   •  [email protected]  •   www.simplestory.co.il

 

נשלח לכתובת [email protected] מהכתובת [email protected]

שולח: סיפור פשוט

כתובת השולח: רקפת, משגב

הסרה | עדכון פרטים | דיווח דיוור לא מורשה

 

רב מסר מערכת דיוור ודפי נחיתה

 

הורד את כל הקבצים המצורפים כקובץ zip

image004.png

6.9kB

image005.png

659B

image006.png

531B

השב

השב לכולם

 או 

העבר

 

התכתבות מספר 5-עם “bio-air.co.il”:

 

מכתבי אל “bio-air.co.il”.2

Yahoo/תיבת דואר נכנס

אסף בנימיני

אל: “bio-air.co.il”. הנדון: חיפוש עבודה. א.ג.נ. אני אדם בן 49 מירושלים-פגוע נפש שמתגורר במסגרת של דיור מוגן(דירת לוויין), ואני מתמודד כיום גם עם מספר בעיות גופניות כרוניות. כבר שנים רבות אינני מצליח לחזור לשוק העבודה-ומצבי הרפואי הלא פשוט אינו מקל גם הוא על נסיונות אלו. לאורך השנים כבר מוצו עד ת

יום ג׳, 7 ביוני ב-19:21

Bio-Air <[email protected]>

אל:

אסף בנימיני

יום ד׳, 8 ביוני ב-9:22

שלום רב,

לצערנו, אין בשלב הזה משרות פתוחות כלל בחברה.

איחולי הצלחה בהמשך דרכך

בתאריך יום ג׳, 7 ביוני 2022 ב-19:21 מאת אסף בנימיני <‪[email protected]‬‏>:‬

הסתר הודעה מקורית

אל:  “bio-air.co.il“.

הנדון: חיפוש עבודה.

א.ג.נ.

אני אדם בן 49 מירושלים-פגוע נפש שמתגורר במסגרת של דיור מוגן(דירת לוויין), ואני מתמודד כיום גם עם מספר בעיות גופניות כרוניות. כבר שנים רבות אינני מצליח לחזור לשוק העבודה-ומצבי הרפואי הלא פשוט אינו מקל גם הוא על נסיונות אלו. לאורך השנים כבר מוצו עד תום כל הנסיונות להיעזר בשרותי השמה של “סל שיקום”, וכן של אירגונים רבים מאוד עימם הייתי בקשר. ובהינתן מציאות בה אין שום רשות או משרד ממשלתי או אפילו עמותה כלשהיא שיכולים לסייע לי בהשמה בעבודה(אדגיש כי אין זו מסקנה נחפזת או נמהרת, אלא מסקנה אליה נאלצתי להגיע  לאחר בדיקה מקיפה ויסודית ביותר של הנושא, ובמשך שנים רבות) אני בוחר לפנות אל חברות פרטיות שונות ולהציע עצמי לעבודה באמצעות שליחת קורות החיים המצ״ב באופן עצמאי וללא הסתייעות באירגונים או עמותות כלשהן.

שאלתי אליכם היא: האם יש לכם ר עיונות כלשהם באשר לתחומי פעילות או עבודה שיכולים אולי בכל זאת להתאים לאדם כמוני? או שאולי יש לכם רעיונות אחרים ויצירתיים יותר?

אודה לכם באם תוכלו לפרט ולהסביר בנוגע לכך, ואני אשמח לשמוע על כל רעיון שרק יעלה בדעתכם-ואפילו כזה שייראה מופרך או “משוגע” ככל שיהיה.

בברכה,

אסף בנימיני.

אל:

הנדון: שאלה בנוגע להשמה בעבודה.

א.ג.נ.

אני, אסף בנימיני, בן 48,  מתגורר בשכירות בשכונת קרית מנחם שבירושלים, ואני אדם הסובל מנכות גופנית קלה. שאלתי אליכם היא: האם קיימת באירגונכם תוכנית, שמטרתה לאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות להשתלב בעבודה במסגרת המקום? ובמידה ואכן קיימת אצלכם תוכנית כזו-איך פונים, ומה עליי לעשות לשם כך?

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757.

נייד-058-6784040.

פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: 029547403@walla.co.il או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected]  או: [email protected]

 

3)קורות חיים-אסף בנימיני:

פרטים אישיים: אסף בנימיני, ת.ז. 029547403.

תאריך לידה: 11.11.1972.

כתובת: רחוב קוסטה ריקה 115, קרית מנחם, ירושלים.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757.

נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

השכלה: 10 שנות לימוד ובגרות חלקית.

שירות צבאי: פטור מסיבות רפואיות.

נסיון תעסוקתי:

1991-עבודה בנגריית ר.ש.ת.(דרום תל אביב)

1998-2005-עבודה בספרייה הלאומית, סיוע לצוות המקצועי של הספרנים במגוון רחב של משימות.

2009-2010-עבודה ברשת “אבגד” לתכשיטים-במיון סחורה.

פברואר-מאי 2019-עבודה בחברת המחשבים HMSOFT

התנדבות:

פעיל במטה המאבק של הנכים.

התנדבות במרכז למיצוי זכויות של עיריית ירושלים בסיוע לאוכלוסייה נזקקת.

מידע כללי: בעל מוטיבציה גבוהה, יכולת התנסחות גבוהה בעל-פה ובכתב, יכולת אילתור ופתרון בעיות.

בעל היכרות ארוכת שנים עם אירגוני החברה האזרחית.

סובל מנכות פיסית המונעת ממני להרים משאות כבדים ולעמוד זמן ממושך על הרגליים.

אתר: www.bio-air.co.il

דוא”ל: [email protected]

מרכז הזמנות ושירות לקוחות: 1-700-557-800

התכתבות מספר 6-עם חברת הכנסת ענבר בזק:

Open the options list in your conversation with MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק

Expand your conversation with MK Inbar Bezek

Close your conversation with MK Inbar Bezek ח&quot;כ ענבר בזק

 

Status is reachable

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק 

1st degree connection

· 1st

Knesset Member at The Israeli Knesset (Parliament)

MONDAY

assaf benyamini sent the following message at 4:58 PM

View assaf’s profile

assaf benyamini  4:58 PM

לחברת-הכנסת ענבר בזק שלום רב:

להלן הודעה מטעמה של הגברת טטיאנה קדוצ’קין מתנועת “נתגבר”.

הנדון: תנועת “נתגבר” (נכים “שקופים”)

לפני כעשור, אני הח”מ ייסדתי את תנועת “נתגבר”, למען הנכים “השקופים”. נכים בעלי אחוזי נכות גבוהים וללא כשירות עבודה, אך שאינם מוגבלים בתנועה.

התנועה שלי מונה ומייצגת כ-1300 אנשים מכל רחבי הארץ, שהם בעלי נכות הנעה בין 75% ל-100%, שאינם כשירים לעבוד ושאינם בעלי מוגבלות בתנועה או הזקוקים להעלאה של אחוזי הנכות שלהם.

התנועה מאפשרת לאותם אנשים למצא את כל זכויותיהם מול המדינה וניתנת גם תמיכה פיננסית מסוימת לנזקקים ביותר.

התנועה שלנו נאבקת למען דיור ציבורי בר השגה ותנאי מחייה נאותים לקבוצת האוכלוסייה הנ”ל.

נכים רבים שאינם כשירים לעבוד, ובעלי 75%-100% נכות, אך לא מוגבלי תנועה חיים בתנאים מחפירים.

הם אינם מקבלים את אותן ההטבות אשר נהנים מהן גמלאים המקבלים גם השלמת הכנסה.

כלומר, אין להם הנחות לקניית תרופות, הנחות על חשבון החשמל, וארנונה, הנחות לנסיעה בתחב”צ וסיוע בשכר דירה בדומה לגמלאים, הם אינם זכאים למענקי “חימום/קירור” ועוד.

במילים אחרות, הם לא זכאים לכמעט לשום הטבות, למרות מצבם הקשה.

יתרה מזאת, הם גם אינם זכאים לדיור ציבורי למרות התנאים הקשים שבהם הם חיים יום-יום.

 

ישנו הבדל מהותי בין הנכים השונים, ואנו סוברים כי כך לא צריך להיות!

נכה עם מוגבלות בתנועה, זכאי לדיור ציבורי ומקבל סיוע לשכר דירה הנע בין 3000 ל-3900 ₪ בחודש.

כמו כן, נכים בעלי מוגבלות בתנועה מקבלים קצבאות גדולות יותר, מהנכים, אותם מייצגת התנועה, הודות לתוספות לקצבה הבסיסית, הכוללת בין היתר שירותים מיוחדים, קצבת ניידות ומלווה ועוד.

במצב כזה,

גודל הקצבאות האלה מגיעות לכדי 15000-17000 ₪ בחודש.

אך לעומתם, הנכים אותם מייצגת התנועה, אשר אינם בעלי מוגבלות בתנועה, בעלי 75%-100% נכות ואינם כשירים לעבוד, מקבלים רק 3211 ₪ בחודש נטו בלבד!

מכאן יוצא, כי הקבוצה הזו, היא האוכלוסייה הענייה והפגיעה ביותר במדינת ישראל!!!

 

במהלך שנות פעילותי, נפגשתי עם גורמים רבים ממפלגות שונות בכנסת ובמשרדי הממשלה השונים.

אבל, לצערי הרב, התנועה לא מצליחה זה כבר עשור, לקדם את ההצעה שתאפשר לנכים שאינם מוגבלי תנועה, בעלי 75%-100% נכות ולא כשירים לעבוד, לקבל דיור ציבורי, או לכל הפחות להעלות להם את סכום הסיוע בשכירת דירה ולשפר ולו במקצת את תנאי חייהם.

לאור האמור לעיל, אני, טטיאנה קדוצ’קין, יו”ר תנועת “נתגבר” (נכים שקופים),

מבקשת להיפגש איתכם, ע”מ לקדם את הפרויקט הזה ולעזור לאנשים האלה לחיות חיים מכובדים ונאותים יותר.

בברכה ובתקווה גדולה, טטיאנה קדוצ’קין, יו”ר תנועת “נתגבר” (נכים שקופים).

טלפון 1: 052-370-8001

טלפון 2: 03-534-6644

 

פרטיי האישיים:

שם פרטי-אסף. שם משפחה-בנימיני.

מספר זהות-029547403.

כתובת מלאה למשלוח דואר-

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757.

נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

כתובות האי.מייל שלי: [email protected]

או: [email protected]

או: [email protected] או: ass.benyamini@yandex.com או: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected]

או: [email protected]

או: [email protected]

WEDNESDAY

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק sent the following messages at 12:31 PM

View MK Inbar Bezek’s profile

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק  12:31 PM

הי. ממליצה לך לשלוח מייל ללשכתו של ח”כ יוראי להב הרצאנו שמטפל באנשים עם צרכים מיוחדים. הוא הכתובת לקידום הנושא

View MK Inbar Bezek’s profile

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק  12:33 PM

[email protected]

TODAY

assaf benyamini sent the following message at 12:06 AM

View assaf’s profile

assaf benyamini  12:06 AM

אני מבין, ומודה לך על תשובתך. בעבר כבר פניתי כמה פעמים ללשכתו של חבר-הכנסת יוראי להב הרצנו-ובכל מקרה אהיה מעוניין לדעת באיזו מידה להערכתך  תהיה לך אפשרות לסייע בקידום הנושא. בברכה, אסף בנימיני

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק sent the following messages at 6:11 PM

View MK Inbar Bezek’s profile

MK Inbar Bezek ח”כ ענבר בזק  6:11 PM

יש חלוקת תחומים בינינו והנושא של צרכים מיוחדים מטופל בלשכתו. כך שבכל מקרה גם אם תשלח אלי זה יועבר לטיפול הצוות שלו. לכן שתשלח ישירות אליו

*לכן עדיף שתשלח ישירות אליו

assaf benyamini sent the following messages at 6:32 PM

View assaf’s profile

assaf benyamini  6:32 PM

Okay

View assaf’s profile

assaf benyamini  6:34 PM

כבר פניתי מספר פעמים ללשכתו, והדברים לא טופלו-האם יש באפשרותך להפנות אליו ואל צוות לשכתו את פנייתי והנושא אותו העליתי?  בברכה, אסף בנימיני.

 

התכתבות מספר 7-עם האתר clicky.co.il:

Yahoo/תיבת דואר נכנס
יום ג׳, 21 ביוני ב-11:35

שלום אסף,

 

קבלתי את הפניה שלך

לא בדיוק יודע מה קרה אבל עושה רושם שאולי נחסם לך האיפי כי אולי ניסית להיכנס מספר פעמים ללא הצלחה

זה משתחרר אוטומטית אחרי כמה זמן או שאתה צריך לפנות לחברת האחסון שלך שישחררו

איו סיבה שלא יעזרו לך שם

https://www.siteground.com/

 

 

אם יש בעיה עם הסיסמה שלך למערכת וורדפרס תוכל לשחזר כאן..

https://www.disability55.com/wp-login.php?action=lostpassword

 

 

במידה ותרצה שאני אבדוק אז אוכל

עלות שעת עבודה 200 ₪ לא כולל מע”מ

אצטרך פרטי כניסה לפנל שרת/אחסון

 

 

בברכה,

 

מפתח לעולם הדיגיטל

דוד אוריאלי טלפון: 054-4511133|  www.clicky.co.il

  

—–Original Message—–
From: [email protected] On Behalf Of wpfix
Sent: Tuesday, June 21, 2022 10:47 AM
To: [email protected]
Subject: wpfix הודעה מטופס צור קשר באתר

מאת: אסף בנימיני <[email protected]>

טלפון: 02-6427757

אתר: : https://disability5.com/

 

תוכן ההודעה:

הכניסה לאתר שלי : https://disability5.com/  -שנבנה במערכת של wordpress.org נחסמה באופן פתאומי-כך סתם וללא שום סיבה.

באתר של חברת האיחסון  של האתר siteground.com אני לא מצליח למצוא שום כפתור לצורך פנייה אליה ם.

מה עושים? כיצד ניתן לפתור את זה?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

אימייל זה נשלח מטופס יצירת קשר ב wpfix (https://www.wpfix.co.il)

בלי וירוסים. www.avast.com

הורד את כל הקבצים המצורפים כקובץ zip

image001.png
4.7kB
image002.jpg
2.1kB
image003.png
2.2kB
אסף בנימיני
אין ביכולתי לשלם 200 שקלים לשעת עבודה. לפיכך אוותר על שירותכם. בברכה, אסף בנימיני. ביום שלישי, 21 ביוני 2022, 11:35:04 GMT+3, [email protected]<[email protected]> כתב/ה:
יום ג׳, 21 ביוני ב-12:32
אל:‘אסף בנימיני’
יום ג׳, 21 ביוני ב-12:38

בסדר

אז פנה לנותן השירות שלך

 

From: אסף בנימיני
Sent: Tuesday, June 21, 2022 12:33 PM
To: [email protected]
Subject: Re: wpfix הודעה מטופס צור קשר באתר

 

אין ביכולתי לשלם 200 שקלים לשעת עבודה.

לפיכך אוותר על שירותכם.

בברכה,

אסף בנימיני.

ביום שלישי, 21 ביוני 2022, 11:35:04 GMT+3, [email protected]<[email protected]>‏ כתב/ה:

שלום אסף,

 

קבלתי את הפניה שלך

לא בדיוק יודע מה קרה אבל עושה רושם שאולי נחסם לך האיפי כי אולי ניסית להיכנס מספר פעמים ללא הצלחה

זה משתחרר אוטומטית אחרי כמה זמן או שאתה צריך לפנות לחברת האחסון שלך שישחררו

איו סיבה שלא יעזרו לך שם

https://www.siteground.com/

 

 

אם יש בעיה עם הסיסמה שלך למערכת וורדפרס תוכל לשחזר כאן..

https://www.disability55.com/wp-login.php?action=lostpassword

 

 

במידה ותרצה שאני אבדוק אז אוכל

עלות שעת עבודה 200 ₪ לא כולל מע”מ

אצטרך פרטי כניסה לפנל שרת/אחסון

 

 

בברכה,

 

 

מפתח לעולם הדיגיטל

דוד אוריאלי טלפון: 054-4511133|  www.clicky.co.il

 

 

—–Original Message—–
From: [email protected] On Behalf Of wpfix
Sent: Tuesday, June 21, 2022 10:47 AM
To: [email protected]
Subject: wpfix הודעה מטופס צור קשר באתר

מאת: אסף בנימיני <[email protected]>

טלפון: 02-6427757

אתר: : https://disability5.com/

 

תוכן ההודעה:

הכניסה לאתר שלי : https://disability5.com/  -שנבנה במערכת של wordpress.org נחסמה באופן פתאומי-כך סתם וללא שום סיבה.

באתר של חברת האיחסון  של האתר siteground.com אני לא מצליח למצוא שום כפתור לצורך פנייה אליה ם.

מה עושים? כיצד ניתן לפתור את זה?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

אימייל זה נשלח מטופס יצירת קשר ב wpfix (https://www.wpfix.co.il)

בלי וירוסיםwww.avast.com

הורד את כל הקבצים המצורפים כקובץ zip

image001.png
4.7kB
image002.jpg
2.1kB
image003.png

 

 

התכתבות מספר 8-עם הוצאת הספרים של עדי איצקוביץ:

 

 

יום ה׳, 23 ביוני ב-15:26

תודה על דברי העידוד-אלא שהמציאות היא לא כפי שאת מתארת.

זה יכול להיות נכון כאשר מדובר באנשים צעירים ובריאים אצלם הקושי הכלכלי הוא החסם היחיד.

אצלי המצב חמור בהרבה: ישנם אינספור חסמים שנובעים ממצב בריאותי קשה-וזאת בנוסף לחסם הכלכלי.

אין לי ספק שכונותייך טובות-אז אשאיר זאת כך ולא אמשיך לפרט אודות שלל הנסיבות והחסמים הנוספים(והרשימה היא ארוכה מאוד).

אסף בנימיני.

 

ביום רביעי, 22 ביוני 2022 בשעה 13:31:23 GMT‎+3‎,‏ עדי איצקוביץ<[email protected]>‏ כתב/ה:

הסתר הודעה מקורית

הי אסף,

צריך להישאר אופטימי ובעל יוזמה. אנשים במצב קשה משלך הצליחו להגשים חלומות.

יש טונות על טונות של מידע חינמי באינטרנט.

מאמרים, בלוגים, סרטוני וידאו ביוטיוב, להירשם לרשימות תפוצה במייל של תסריטאים שנותנים טיפים והדרכות חינמיים,

ואם אתה דובר אנגלית אז בכלל יש אינספור מידע על כך. אתה יכול להירשם לחודש ניסיון בחינם לאתר קורסים, ולשמוע קורסים של התסריטאים הטובים בעולם.

אתה יכול להגיע לספרייה הקרובה לביתך ולקרוא ספרי הדרכה בתחום או לבקש ברשתות החברתיות תרומה של ספרים בנושא שישלחו אליך הביתה

יש המון מה לעשות בלי להוציא שקל.

יום נפלא ומלא השראה! 

עדי איצקוביץ

http://ktivatova.co.il

[email protected]

0523-394382 , 072-2356449

 

 

‪On Wed, Jun 22, 2022 at 12:19 PM ‫אסף בנימיני‬‎ <[email protected]> wrote:‬

לגברת עדי איצקוביץ’ שלום רב:

הרעיונות שכתבתי הם אכן רק רעיונות כלליים-ובל מקרה אני מבקש להודות לך על הערותייך החשובות.

הוצאת ספר עימכם(או עם כל חברה אחרת) בכל מקרה אינה אפשרית במצבי: אני אדם שמתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי, ואין ביכולתי לשלם על כך. זאת ועוד: בשל חומרת מצבי גם הנחות גבוהות מאוד פשוט לא יעזרו.

בנוסף אציין כי אני אדם בודד וללא קשרים חברתיים כלשהם-ומוגבל מאוד בניידותי ואין לי רכב או רישיון נהיגה, שאני גם לעולם לא אוכל להוציא בשל התרופות אותן אני נוטל.

אני מודע לחלוטין לעובדה שהדרך מן הרעיונות הכלליים שכתבתי לתסריט של ממש היא ארוכה מאוד-ובהתחשב בכך שאין לי כל ידע, רקע, נסיון או הכשרה בתחום התסריטאות ייתכן מאוד ורעיונות אלו יישארו על הנייר בלבד.

כמו כן תמיד קיימת האפשרות שבעל מקצוע כזה או אחר ייקח את אחד הרעיונות שלי(או כמה מהם), יכתוב על-פיהם סיפור/ים ויציג את אותן יצירות מבלי להשאיר לי קרדיט כלשהוא. במצב זה גם לא תהיה לי כלל כל אפשרות לנהל מאבק משפטי משום שכפי שבוודאי ידוע לך מאבקים משפטיים כאלו עולים כסף רב שאין לי. כמובן שגם בתי המשפט עצמם תמיד יעדיפו את האינטרסים של החברות הגדולות ולא את האינטרס של בעל הרעיון שנפגע מגניבתו. זה לא צודק, וגם לא מוסרי-אולם ברוב המכריע של המקרים זו תהיה התוצאה בפועל.

אני מודע לחלוטין למציאות זו.

בברכה,

אסף בנימיני.

ביום רביעי, 22 ביוני 2022, 11:52:38 GMT‎+3‎,‏ עדי איצקוביץ<[email protected]>‏ כתב/ה:

הי אסף,

אני עוסקת בספרים ולא מכירה את תחום התסריטאות כמעט בכלל.

ככל הידוע לי, אין ׳אתרי אינטרנט׳ שמציעים תחרויות הצעת רעיונות, אלא מדי פעם חברות הפקה מוציאות ״קול קורא״ לשליחת הצעות.

האתר היחיד שאני מכירה בעולם התסריטאות נקרא ״תעשייה״ והוא מציע לוח דרושים ומביא חדשות בתחום כולל קולות קוראים שיוצאים מדי פעם.

בכל קול קורא כזה עליך לקרוא טוב את ההוראות ולשלוח לפי מה שמבקשים.

יש לך שפע רעיונות מקוריים, אבל שים לב שיש הבדל בין רעיון לתסריט לבין רעיון לעולם ולרקע. 

הרעיון הראשון שלך על הטמפרטורות הגבוהות למשל, הוא רק רעיון של עולם. של רקע לסיפור. אין בו סיפור, ואין בו רעיון לתסריט לסרט או לסדרה, אלא רק רקע שעליו אפשר לבנות אינספור סיפורים שונים בז׳אנרים שונים. 

לדוגמה: האם הסרט יהיה דרמה על שר בממשלה שעליו האחריות להחליט למי לא לתת מכשיר, ויש עליו לחץ לא לאשר קבלת מכשירים לבעלי עבר פלילי, אבל זה אומר שבנו של השר ימות לבטח רק בגלל איזו שטות שגנב מחנות משהו כשהיה קטן. או אולי הסרט יעקוב אחרי ילד או נער שנולד למצב הזה ויראה איך החיים נראים כשאסור לצאת מהבית בכלל ויום אחד הוא מקבל אישור חריג לצאת ולהגיע לאנשהו ומה הוא מרגיש ומה קורה. או אולי זה יהיה סרט אקשן מהיר על מרדף של שוטרים אחרי פושע שמאיים להפיץ וירוס ממוחשב שיפגע בכל מכשירי ההצלה האלה במקביל. או אולי זו תהיה קומדיית מצבים על בחור עני שביום חתונתו שודדים לו את המכשיר והוא עובר הרפתקאות מטורפות ומצחיקות כדי להגיע לאולם. ואפשר להמשיך ולהמשיך עם אינספור סיפורים שונים.

המצב הכלכלי/פוליטי של העולם הוא רק הרקע לסרט. הוא לא הסרט. העלילה תמיד תהיה על אדם (או אישה) ואיזושהי דילמה או קונפליקט או בעיה שהוא נתקל בה וצריך להתגבר עליה.

 

בקיצור, יש לך רעיונות טובים, עליך להיכנס לעולם התסריטאות, ללמוד איך לפתח את הרעיונות שלך לתסריטים, ואיך לכתוב ולהגיש הצעות.

ואם תרצה לפתח את אחד הרעיונות לספר, הצוות שלי ואני כאן ונשמח לעזור. 

בהצלחה!

ויום נפלא ומלא השראה! 

 

עדי איצקוביץ

http://ktivatova.co.il

[email protected]

0523-394382 , 072-2356449

 

‪On Thu, Jun 9, 2022 at 1:15 PM ‫אסף בנימיני‬‎ <[email protected]> wrote:‬

אל:  “כתיבה טובה”.

הנדון: רעיונות לתסריטים.

א.ג.נ.

אני כתבתי את 5 הסיפורים הבדיוניים המצ”ב-ואני מחפש אתרי אינטרנט שעורכים מעין “תחרויות” בין משתמשים שמציעים רעיונות בעבור תעשיית הקולנוע או הטלוויזיה אליהם ניתן להגיש סיפורים כאלו.

האם הינכם מכירים אתרי אינטרנט כאלו?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

סיפור מספר 1-טמפרטורות קטלניות:

 

השנה היא 2070. משבר האקלים במדינת ישראל ובכל העולם מחריף-אולם האנושות הצליחה באמצעים טכנולוגיים להתגבר על בעיות כמו מחסור במים ומוצאים את הדרך אפילו לקיים חקלאות בתנאים אלו. בכל ימות השנה הטמפרטורה במדינת ישראל(בכל הארץ) עולה ל-90 מעלות צלזיוס בשעות הצהריים-וכ-70 מעלות צלזיוס בשעות הלילה. במציאות כזו אנשים לא יכולים להתקיים בלי ציוד מיגון מיוחד-בלעדיו אדם למעשה נידון למוות. אלא שמדובר בציוד מדעי מתוחכם ויקר-ובמדינת ישראל מתפתח דיון ציבורי שעוסק בשאלה לאילו קבוצות לאפשר, או לא לאפשר גישה לציוד הזה: האם זכאות לשימוש בו תהיה גם לאנשים שפשעו ופגעו בחברה כמו אסירים או מחבלים שביצעו פיגועים או פעולות טרור? האם על המדינה לממן את הציוד היקר ומציל החיים לכולם-או שעליה להגדיר בחוק מי יקבל אותו ומי לא(ואין בנמצא ציוד חלופי למטרה זו-למרות נסיונות בלתי פוסקים של מדענים לפתחו)? ומהו היחס של מערכת המשפט כלפי מי שמונע מאדם אחר גישה לציוד המיגון-בשגגה או בזדון? והאם מדינת ישראל צריכה לסייע בעניין למדינות עולם שלישי בהן הציוד חסר או לא תקין-מה שגורם לתמותה המונית-או שבגלל מחירו הגבוה מדינת ישראל מחויבת לספק את הגנה הזו קודם כל לאזרחיה שלה-וללא קשר להשתייכותם הפוליטית או האידיאולוגית? וכיצד אמצעי התקשורת: רדיו, טלוויזיה, עיתונות או תקשורת שעושה שימוש באמצעים טכנולוגיים אחרים שעדיין לא קיימים בימינו, בשנת 2022 מסקרים את הנושאים שקשורים לכל מה שנוגע לציוד המיגון הזה(ואיך נקרא לו? מה יהיה השם הלועזי, או העברי?).

וישנן דילמות נוספות שקשורות לאותו ציוד מיגון: בחלק מן המפעלים שמייצרים אותו עושים שימוש בשמן שמופק מבעלי חיים שאינם כשרים-שימוש שהינו חלק חיוני בתהליך הייצור, בלעדיו לא ניתן לקבל את המוצר הסופי. הרבנים הראשיים אינם מתירים את השימוש בציוד הזה מסיבות הלכתיות-ולכן בציבור הדתי והחרדי מצאו דרך לייצר את אותו ציוד מיגון בשימוש בשמן שמופק מבעלי חיים כשרים בלבד-מה שמייקר את כל תהליך הייצור באופן ניכר. במצב זה נוצרים מתחים בין הציבור החילוני שטוען כי הוא לא מוכן לממן את הוצאות הייצור העודפות-לבין הציבור החרדי בו טוענים כי מאחר ומדינת ישראל היא מדינתו של העם היהודי, ולצורך שמירה על אופיה היהודי של המדינה על כל הציבור להשתתף בעלויות עודפות אלו. הצורך במימון אותם מפעלים מיוחדים גם עולה במערכות בחירות השונות-תוך ויכוחים מרים, יצריים מאוד ואינסופיים בין המפלגות השונות. כמובן שגם בקרב המוסלמים בעולם, להם יש מערכת של מעין כשרות ייחודית להם(כשרות שמכונה כידוע בשם “חלאל”)-שגם כן גורמת לייקור בתהליך הייצור מתעוררים ויכוחים עזים בין המצדדים בצורך לתשלום העלויות העודפות בכדי לא לעבור על חוקי דת האיסלם לבין אלו הסבורים כי יש להקצות כספים אלו למטרות חברתיות למען אנשים נזקקים או חולים.

וישנן גם השלכות גיאו-פוליטיות: חלק ניכר מן המוסלמים באירופה, שבינתיים הפכו לרוב ביבשת מצדדים במפעלים שלהם עם כל העלויות העודפות. האוכלוסיות הנוצריות מסרבות לציית-וכתוצאה מכך אנו עדים לעימותים בלתי פוסקים שגולשים למלחמות דת של ממש. המצב ביבשת מגיע לתוהו-ובוהו מוחלט-והתערבות המעצמות רק מחריפה את המצב בגלל האינטרסים המנוגדים כאשר כל מעצמה מתערבת בסיוע לצד אחר בלחימה. מדינת ישראל אינה מתערבת בנעשה-אולם שירותי הבטחון במדינת ישראל מודאגים מכך מאוד בשל קרבתם היחסית של חלק מן האזורים בהם מתנהלים הקרבות באותו איחוד אירופי שחדל מלתפקד ברמה האזרחית מכל בחינה שהיא-והפך לזירת התגוששות אינסופית בה נופלים קורבנות רבים. בישראל נעשים מאמצים רבים לחלץ אוכלוסיות יהודיות  מאזורי הקרבות ולסייע להן לעלות לישראל-אולם בגלל המשאבים הגדולים שמדינת ישראל עצמה נאלצת לשלם עבור ייצורו של ציוד המיגון נותר תקציב קטן מאוד עבור שירותי הבטחון שעוסקים בפעילויות אלו. עובדי התעשיות הבטחוניות יוצאים להפגנות גדולות, מקימים מחאה ציבורית גדולה שנמשכת שנים ארוכות והם אינם מאמינים למדינת ישראל כי אין די תקציבים לפעולות ההצלה. מחאות אלו אינן מצליחות ולטענת המוחים ממשלות ישראל השונות מגלות כלפיהן אטימות מוחלטת. בצר להם, ולנוכח מצב בלתי נסבל זה בו לא ניתן לממן את פעולות ההצלה שירותי הבטחון הישראלים מנסים כל העת לחפש דרכים חדשניות ויצירתיות בכדי לחלץ את היהודים שנקלעו לאזורי הקרבות באירופה המדממת:  נסיון לגייס כספים באמצעות עמותות מיוחדות, וכן פנייה לאנשים צעירים שבקיאים בתחומי הטכנולוגיה בצפייה לקבלת רעיונות חדשניים ויצירתיים לפעולות החילוץ הללו.

 

סיפור מספר 2-משק חרקים:

 

בתעשיות הצבאיות בכל העולם מפתחים כלי נשק מסוג חדש: חרקים אלקטרוניים מעופפים, שנשלטים מרחוק על ידי מחשבים. השבבים שמותקנים בחרק זעיר זה מתוכנתים “להתיישב” על מטרה מסוימת(כלומר: חיילים מצבא האויב) ולהזריק להם רעל קטלני שיגרום למותם תוך שניות בודדות.  מייד לאחר מכן פועל מנגנון השמדה עצמית, בו החרק האלקטרוני למעשה “מחסל את עצמו” באמצעות פיצוץ מבוקר.

מדינות שונות מפתחות כלי נשק זה באופן חשאי-כאשר המהירות בה פועל אותו חרק מקשה מאוד על גילויו-כאשר כל פעולותיו-“ההתיישבות” על הקורבן, הזרקת הרעל האוטומטית וכן הפיצוץ המבוקר נמשכים מספר עשיריות השנייה בלבד.

אלא שחלק מן השירותים החשאיים של חלק ממדינות העולם מצליחים לגלות את קיומם של מערכות אלו אצל מדינות אויב-דבר שנשמר גם הוא בסודיות מוחלטת.

שרותי הבטחון במדינת ישראל מחליטים להצטרף ל”אופנה” הזו אולם עושים בכל זאת דבר שהינו ייחודי לישראל-שלא קיים בשום מדינה אחרת.  בכל העולם המתקנים בהם מיוצרים חרקים אלקטרוניים אלו הם קטנים מאוד-והגדולים שבהם מגיעים לכמה מטרים מעוקבים לכל היותר למתקן-ולשם המחשה: בסלון של בית רגיל נכנסים לפחות כמה מאות מתקנים כאלו. אלא שבמדינת ישראל מתרחשת מציאות שונה, ומקוממת בהרבה: מוקמים מתקני ענק באזורים נרחבים-שכמובן בשל סודיותם איש אינו יודע מה באמת נעשה בהם. אזרחי ישראל נותרים חסרי אונים: בגלל השטחים הנרחבים שמוקצים לכל אותם מתקני ייצור(שכמובן אינם הכרחיים: הרי ניתן בהחלט  לייצר חרקים אלקטרוניים אלו בשטחים אפסיים וקטנים לאין שיעור) לא נותר מקום לצרכים אזרחיים חיוניים כמו בתי חולים, גני ילדים, בתי ספר-ולמעשה כל המשק הישראלי משועבד לטובת מתקנים סודיים אלו. הדבר גורר מחאות ציבוריות נרחבות-אולם הן מדוכאות ביד קשה תוך שימוש באלימות קשה מצד השוטרים. כל המשק הישראלי משותק בגלל מה שהוגדר “צרכים בטחוניים” אלו-ומלבד ענף הייצור של חרקים אלו כל ענפי המסחר  והשירותים האחרים במדינה קורסים בזה אחר זה.

במציאות זו גם המחאות הציבוריות מקצינות והופכות קשות ואלימות יותר ויותר-וכוללות אף יותר ויותר מקרים של ירי חי בכוחות הבטחון.

כתוצאה מכך מדינת ישראל נקלעת למלחמת אזרחים של ממש שגוררת לתוכה גם את כל יתר מדינות האזור-מה שמביא לחורבן, הרס והשמדה בהיקפים נרחבים. בעלי חברות הנדל”ן הגדולות, אליהם מגיעים כל הרווחים הכספיים מהפעלת המתקנים, שחלק מהם הפכו אף למעין שותפי סוד ומודעים היטב לפעילות  המוגזמת שנערכת בהם ממשיכים לשתף פעולה עם הממשלה אפילו בשלב זה של מלחמת האזרחים-ומעדיפים תמיד את הרווח הכספי העצום שלהם על פני רכושם, וגם חייהם של מאוד אלפים שמוצאים את מותם במלחמה זו.

 

סיפור מספר 3-סוכני צפון קוריאה:

כידוע, בצבא קוריאה הצפונית קיימת יחידה “צבאית” בעלת פעילות שערורייתית בשם יחידות העונג. שליט צפון קוריאה מחליט על פעילות זדונית, של סוכנים צפון קוריאנים שיפעלו במדינות העולם וינסו להבריח נשים צעירות ממדינות שונות ולהביאן לצפון קוריאה בדרכי רמייה. רוב רובם של “הסוכנים” הללו פועלים בשיטות מתוחכמות ולא נתפסים-אולם בעיתונות העולם מתחילים להתפרסם סיפורים על סוכנים אלו ושיטות פעולתם. בהתחלה הציבור במדינות השונות אינו מאמין לסיפורי הזוועה שמתפרסמים-וכל כלי תקשורת שמפרסם כתבות בנושא נחשד באופן אוטומטי בכך שהוא עושה זאת בנסיון להשיג רייטינג נוסף ותו לא. אולם עם הגידול במספר המקרים, וסוכנים צפון קוריאנים שנתפסים במקומות שונים בעולם ונידונים לתקופות מאסר ארוכות, ובחלק מן המקרים אף מוצאים להורג-וזאת בד בבד עם סיפורים מחרידים שממשיכים להתפרסם ממשלות העולם נאלצות, גם בעקבות מחאות נרחבות של ארגוני הנשים במדינות השונות להודות בקיומה של הבעיה, ומתחילות להיאבק בה. יחד עם זאת לא בכל המקרים הסוכנים נתפסים-ובהרבה מאוד אזורים בעולם לא מצליחים למנוע את החטיפות. האווירה הציבורית קשה ועכורה בעולם כולו, סנקציות כלכליות קשות ואגרסיביות למדי מוטלות על צפון קוריאה-אולם בשל הנשק הגרעיני שברשותה שום מדינה, ואפילו המעצמות הגדולות לא יוצאות למלחמה על מנת להפיל את המשטר בצפון קוריאה ובדרך זו לחסל את התופעה המכוערת והנפשעת.

שני סוכנים צפון קוריאנים מגיעים לאחר מספר שנים לישראל ובשלב כלשהוא של פעילותם נתפסים על ידי השב”כ-ומייד קמה מחאה ציבורית נרחבת שדורשת להוציאם להורג-כפי שנעשה במדינות רבות אחרות. אלא שהדבר אינו קורה: שני הסוכנים אומנם עומדים לדין ומורשעים בעבירות חמורות של נסיון לביצוע סחר בבני אדם-ומקבלים עונש של מאסר עולם-אולם בית המשפט העליון במדינת ישראל מסרב לגזור עליהם עונש מוות. בכך ישראל אינה נרתעת מאיומיה של צפון קוריאה, כי במידה וישראל לא תשחרר מיד את שני המורשעים היא תפתח במלחמה גרעינית שתחריב את העולם כולו. בכך מדינת ישראל זוכה לשפר באופן ניכר את מצבה בדעת הקהל הבינלאומית. חלק קטן מאוד מן הנחטפות שהצליחו לברוח מצפון קוריאה ולהינצל מחיי הגיהנום ביחידה הצבאית השערורייתית מגוללות את סיפוריהן בהרחבה והופכות למרואיינות מבוקשות מאוד בכלי התקשורת בעולם כולו.

יחד עם זאת, המשך קיומה של התופעה, וחוסר האפשרות של העולם לעקור אותה מן השורש מביאים לחרדה גדולה ולמציאות בלתי נסבלת בה נשים בכל העולם חוששות בכל רגע נתון שמא ייחטפו. ארגוני מודיעין בעולם כולו מפרסמים מעין “מכרז” בינלאומי-בו מוצעים פרסים כספיים גבוהים לכל מי שיצליחו למצוא דרכים יצירתיות למיגור תופעת החטיפות. מתפתחות מעין “תחרויות” בהן משתתפים אנשי מודיעין בכל העולם-ובכל שנה מתקיים טקס חשאי בו מוענקים הפרסים. הזוכים חותמים על טפסי סודיות בסיווג גבוה מאוד-וזאת תוך כדי “מלחמת הסוכנים” שמתפתחת בעולם כולו: סוכנים צפון קוריאנים שמנסים לבצע את החטיפות-ומנגד אנשי מודיעין ממדינות אחרות שמנסים לסכל אותן ולתפוס את הסוכנים מצפון קוריאה על מנת לבוא עימם חשבון לפני שהללו מצליחים לחזור למדינתם.

 

 

סיפור מספר 4-גלי סרטן:

קבוצה מצומצמת של מדענים ממדינות שונות בעולם מפתחת טיפול חדשני שמרפא את כל סוגי הסרטן. הטיפול מבוצע, בשלב הראשון על זיהוי טביעת הקול הזעיר(שלא ניתן להבחין בו באוזן אנושית) של זרימת הדם בגופו של החולה-זיהוי שמתאפשר גם ממרחק של אלפי קילומטרים, ובמכשירים שיודעים לברור תביעות  קול אלו תוך התעלמות מגלי קול שמגיעים מהרבה מאוד מקורות נוספים כמו רעש של מכוניות, רעש של שידור רדיו או טלוויזיה, דיבור רגיל בין אנשים וכד’. לאחר שהמכשיר מזהה את טביעת הקול מדמו של החולה הוא יודע, על פי מאפייניו הייחודיים לזהות מהו סוג הסרטן ממננו סובל החולה, ותוך שניות בודדות “לשגר” קרינה מיוחדת שמגיעה אל החולה ויודעת לחסל את הגידול הסרטני. הטכנולוגיה מתוחכמת ומתקדמת מאוד-והמפעילים של מכשירי הריפוי הללו יודעים איך לשגר את אותה קרינה ייחודית כך שתגיע אל החולה המיועד בלבד ותתעלם מהרבה מאוד עצמים אחרים שנמצאים בדרך: מכוניות, בניינים או אפילו אנשים אחרים או בעלי חיים-וגם אם הם נמצאים בקרבה גדולה מאוד אל החולה לו רוצים לסייע.

אלא שמדובר בטכנולוגיה סודית שאינה נגישה לציבור הרחב שכלל אינו יודע על קיומה. טכנולוגיה זו נגישה למספר מצומצם מאוד של שועי עולם כמו המיליארדרים ובעלי ההון הגדולים ביותר, נשיא ארצות הברית או נשיא רוסיה.

סוכן מוסד ישראלי חולה בסרטן סופני-וכאשר הרופאים מבשרים לו כי נותרה לו עוד חצי שנה בלבד לחיות מפעיל את כישוריו הייחודיים ומצליח לגלות את דבר קיומה של שיטת הריפוי הייחודית-והאיש משתף בכך את רופאיו שתחילה לא מאמינים לו, מתייחסים אל דבריון בזילזול ומאבחנים אצלו מחלת נפש ואיבוד קשר עם המציאות. אלא שהאיש אינו מזיק לסביבה ואינו מסוכן-ולכן לא מאשפזים אותו בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי-ומחליטים להניח לו לנפשו נוכח העובדה שממילא לו נותר לו עוד זמן רב לחיות. איש המוסד שעולה על הטיפול הסודי זוכה לזילזול בוטה גם מחבריו לקהיליית המודיעין-ופשוט אומרים לו ש”יפסיק לדבר שטויות”. האיש מחליט, בנסיון להציל את חייו ליצור קשר באופן ישיר עם מפתחיו של הטיפול החדשני, ומצליח, תוך כדי ביצוע עבירה פלילית חמורה לשחד אותם על מנת שיוכל לקבל מהם את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק. מצבו  משתפר במהירות-דבר שמתקבל בהפתעה גמורה בקרב כל האנשים מסביבו-והדבר קורה בו זמנית לחשיפת מעשה השוחד החמור שאירע. כאשר משטרת ישראל מתחילה לחקור את המקרה מתחילים עוד ועוד אנשים במערכת לטעון כי לא יכול להיות שיש כאן צירוף מקרים בלבד, וכי חייב להיות קשר בין השניים. איש המוסד שחלה בסרטן והבריא מן הטיפול החדשני נלקח לחקירות רבות-ובשדל השיפור הניכר שחל במצב בריאותו מחליטים לחקור אותו באינטנסיביות רבה יותר ויותר-ובשלב כזה או אחר הוא נשבר בחקירה, ומוביל את החוקרים לשיטות בהן השתמש כדי להשיג את הטיפול שקיבל. החוקרים משוכנעים בשלב זה כי אין שום סיבה בנסיבות אלו להמשיך בחקירות ומשחררים את הנחקר מייד. במקביל הם מחליטים, מסיבות אידיאולוגיות לחשוף את שיטת הטיפול החדשנית ולהדליפה לעיתונות.

תחילה איש אינו מאמין לסיפור, אולם עם הצגת עוד ועוד הוכחות לקיומה של טכנולוגיית הריפוי החדשנית התדמית הציבורית שלה משתנה תוך מספר שנים ומקבלת לגיטימציה. אלא שלמרות הלגיטימציה הציבורית הרחבה איש המוסד לשעבר, וכן חוקריו נעצרים ועומדים לדין בשורה של סעיפי אישום כמו קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הפרת חובת סודיות של נושאי תפקיד ועוד. הציבור דורש לשחרר את הנאשמים, ונערכות  הפגנות רבות לתמיכה בהם. אלא שדבר אינו עוזר-ובית המשפט העליון במדינת ישראל שולח את הנאשמים לתקופות מאסר ארוכות, תוך התעלמות מוחלטת מנסיבות מקילות רבות ביניהן ההכרח בחשיפתה של טכנולוגיית הריפוי המיוחדת לצורך הצלת חיים.

סוף דבר, התוצאה עגומה: טכנולוגיית הריפוי הייחודית אינה סודית עוד-אולם היא נותרת נגישה לאנשים מועטים מאוד בשל מחירה האסטרונומי-80 מיליון דולר. כמו כן אותם אנשים שהדליפו אותה, סוכן המוסד לשעבר וחוקריו נותרים בכלא לכל ימי חייהם-ובית המשפט מתעקש להקפיד כאן על החוק היבש ועומד על כך שהנאשמים יישארו בכלא בגלל העבירות  אותן ביצעו-וכמובן שלנסיבות המקילות הכל כך משמעותיות של הצלת חיים אין שום ערך בעיני השופטים במדינת ישראל.

 

 סיפור מספר 5-מות הפרופסור:

קבוצת חוקרי מח-ישראלים ואמריקנים עובדים בשיתוף פעולה-בהרצאות, כנסים מדעיים משותפים ואף עובדים בבתי חולים בישראל ובארצות הברית במחלקות בהן מטפלים בחולים עם מחלות נוירולוגיות: פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה וכד’. אחד מן החוקרים הישראלים מגיע להישגים מדעיים חסרי תקדים במחקריו-מה שמעורר רגשות עזים של קנאה אצל אחד מעמיתיו האמריקנים-והרופא הישראלי כלל אינו יודע על כך, ולמרות שקנאתו של הרופא האמריקני נהפכת מהר מאוד לשנאה של ממש כלפי עמיתו הישראלי זה האחרון לא יכול לדעת על כך בשלב זה בו אין לכך כל סימן במציאות ודברים מתנהלים, על פניו כרגיל.

הפרופסור האמריקני מחליט לנקום בעמיתו הישראלי בדרך מזעזעת: הוא מגיע לישראל, כביכול על מנת לבקר את אחד ממטופליו של הרופא הישראלי-אדם שחולה במחלה נוירולוגית קשה-איש ערירי ללא קרובי משפחה. בצוות בית החולים בישראל מתרגשים מן המחווה ההומניטרית כביכול-ואיש אינו מעלה בדעתו את המעשה אותו תיכנן הרופא האמריקני לפרטי פרטים. לנוכח האמון הרב לו זוכה הרופא הבכיר נותנים לו להישאר לבד באותו חדר עם מטופלו של הרופא הישראלי. הרופא האמריקני מנצל את האמון הרב שניתן לו ושולף זוג מספריים קטנים, שאמצעי האבטחה של בית החולים לא הצליחו לגלות בעזרתם הוא “גוזר” את הצינור דרכו מקבל מטופלו של הרופא הישראלי חמצן-מה שגורם תוך מספר שניות בודדות למותו. בשל העומס הרב בבתי החולים בישראל, וכן בשל העובדה שאיש לא העלה בדעתו כי זו כוונתו האמיתית של הרופא האמריקני המקרה מתגלה רק כעבור מספר שעות-וצוות האחיות שמגלות את הזוועה מערבות מייד את המשטרה-שפותחת בחקירה רק יומיים מאוחר יותר-כתוצאה מעומס עבודה שלא מאפשר לטפל באירוע באופן מיידי למרות חומרתו.  בחקירתה מגיעה משטרת ישראל למסקנה כי הרופא האמריקני הוא אכן מבצע המעשה-אולם פרק הזמן שעבר עד שהמשטרה בישראל מתחילה לפעול נוצל היטב על ידי הרופא האמריקני שמצליח בינתיים לברוח מישראל ולחזור לביתו בארצות הברית.

הרשויות במדינת ישראל פונות למקביליהן האמריקניות ודורשות את הסגרתו של האיש על מנת להעמידו לדין בישראל על מעשהו החמור. אלא שהרשויות בארצות הברית מסרבות בתוקף להסגירו ועומדות בתוקף על כך שמשפטו צריך להתנהל בארצות הברית ולא בישראל. בארצות הברית מתנהל הליך משפטי מושחת ולא הוגן-בסיומו מזוכה הפרופסור מכל האישומים החמורים, ואפילו לא מאבד את רישיונו וממשיך לטפל בחולים בארצות  הברית. במהלך משפטו נשמעות אף טענות אנטישמיות בוטות ועל “נקמתו המוצדקת”, כביכול של הרופא האמריקני ביהודים. עמיתיו בישראל כועסים מאוד ומנתקים עימו קשר-ובמקביל מנהלים מאבק ציבורי שמטרתו להביא להסגרתו של הפרופסור האמריקני הפושע לישראל. אלא שמדינת ישראל תלויה, כידוע בסיוע האמריקני, ולכן ידיה כבולות והאפשרויות לפעול הן מוגבלות מאוד-אם בכלל.

כמה חודשים לאחר סיומו של ההליך המשפטי בארצות הברית אישתו של הפרופסור האמריקני הצעיר מוצאת באחד הימים את גופתו בחצר ביתם-כאשר על הגופה סימני אלימות קשים. היא כמובן פונה מייד למשטרה המקומית-ומתנהלת  חקירה שנקלעת למבוי סתום ולאיש אין קצה חוט באשר לזהות הרוצח. גם חקירות של שירותי המודיעין האמריקנים, ה-CIA וה-FBI  מגיעות גם הן למבוי סתום  ולא מצליחות להגיע אפילו לרמז הקלוש ביותר באשר לזהותו של הרוצח.

שאלות רבות נותרות ללא מענה: מקום מגוריו של אותו פרופסור היה מוגן היטב בשערים חשמליים, מערכת זיהוי חכמה(שבגללה אפילו לקרובי משפחתו היה קשה מאוד להיכנס לביתם-שלהם)-אז איך הצליחו הרוצחים להגיע לחצר, לגרור לשם את הפרופסור ולרצוח אותו-ועוד כאשר איש לא הבחין במעשה בזמן אמת? איך יכול להיות בכלל מצב כזה? ומדוע ה-CIA וה-FBI בכלל פתחו בחקירה או נכנסו לתמונה, בהתחשב בכך שמדובר במקרה פלילי פרטי ולא עניין שנוגע לבטחון לאומי של ישראל או של ארצות הברית? האם שותפיו הישראלים לשעבר הם שהביאו למותו-לנוכח כעסם הרב על בגידתו בהם, מעשהו הנפשע, האמירות האנטישמיות בזמן משפטו לאחר מכן וגם על תוצאת ההליך המשפטי המושחת בו הוא זוכה? ואם אכן זה המצב-מדוע איש במדינת ישראל לא חושד בהם, ולא נפתחת חקירת משטרה נגדם? האם ייתכן כי ה”חקירה” כביכול של ה-CIA וה-FBI לא היתה חקירה אמיתית אלא מהלך מבוים?  ואם אכן כך היו הדברים-מדוע ל-CIA ול-FBI היה בכלל אינטרס להציג מצג שווא כזה? או שישנה עוד אפשרות: המטופל הערירי אותו רצח הפרופסור האמריקני למעשה לא היה כזה, והיו לו קשרים שאיש בבית החולים לא ידע עליהם? והאם אותם אנשים(שאיש לא יודע מיהם) הם שהחליטו לנקום בפרופסור האמריקני ולרצוח אותו? האם יכול להיות מצב כזה?

 

 פרטיי האישיים:

שם פרטי-אסף בנימיני.                                   שם משפחה-בנימיני.

מספר זהות-029547403.

כתובת מלאה למשלוח דואר-

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או:  [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected]

 

התכתבות מספר 9-עם אזרח ניגריה Castel Emmanuel Arieto:

 

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • In these days I know it is a very problematic issue-and there are a plen…

Ok big brother just the high rate of unemployment here is too much I ain’t do anything

Enter

22.11.2021, 14:20

אתה שלחת

 • It is a real problem-and I don’t know what to advise you to do. I only can share my point of view, and I don’t know if it really helps: In the current work market we have a situation, in all over the world of chronic instability-and very often it is very hard for us(even the most talented workers) to do the necessary changes for market that changes so fast. The instability is not only about the sort of works-but also in game rules that are also not permanent-and this situation began only 10-20 years ago. the very problematic and uninsolved issue   is that in many cases we cannot   do that changes so fast. So I think we should remember two things: 1)in many situations we will not succeed to do it-and in this cases there is nothing to do-only leave it and go ahead to the next mission, job and so on. 2)Nowadays there is no occupational security-and the only way to survive in work places today is by an active access of workers that should very often reinvent ourseves-and even people which are doing not it not always help.                                            The  economists are calling it “disrupted markets”-and this trend is going faster and faster-so in this situation it is impossible to give any specific advice-but general advices only.                                   I think the biggest mistake  worker can do is trying to fight against it-this is a lost war anyway-and we would better simply to give it up.                                      assaf benyamini.

Enter

22.11.2021, 15:35

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • It is a real problem-and I don’t know what to advise you to do. I only c…

That accurate of your analysis but here in Nigeria we the citizens have no way if survival the lucky ones get out of the country in search of a greener pastures

Enter

22.11.2021, 16:50

אתה שלחת

 • I see. unfortunately there is no solution to it in this time also in a plenty other regions in the world. Why is the situation of economy is so difficult in Nigeria? Is it also refer to the climate crisis? or there are also another causes like self security because of activity of terror organizations?or another causes? assaf benyamini.

Enter

Castle

Bad government sir

Enter

אתה שלחת

I see.

Enter

22.11.2021, 18:54

Castle

Enter

30.11.2021, 20:59

Castle

Sir good evening from here

Enter

Castle

Sir i need your help am very sick

Enter

30.11.2021, 21:40

אתה שלחת

what can I help? I am not a doctor-and I don’t have medical education. So I cannot advise you what to do-I think you’d better to ask the doctors-not me.   assaf benyamini.

Enter

Castle

Sir since this week I can’t even get out of bed am very sick malaria and typhoid there is no money to go to hospital sir

Enter

30.11.2021, 22:00

אתה שלחת

 

 • So it is realy a very difficult problem-I don’t know what to write to you. Sure there are no magical solution. I also know nothing about the area you live in. but Maybe there is something you can check: as we know, in some regions of the world, and it can occur from very types of reasons the local population don’t have accessibility to medical treatment like hospitals. In some of these places there are offices of charity international organizations trying to help[ the local population in such problems. Do you know about offices like this in the area you live? and if there are such offices maybe try to call them and explain them the situation? asaf benyamini.

 

Enter

30.11.2021, 22:42

Castle

Hmmm not in Nigeria

Enter

Castle

I guess I will put my fate in what it comes out

Enter

30.11.2021, 23:33

אתה שלחת

 • What city in Nigeria you live? and in what street/neighborhood? can you write your phone number? I share our correspondence with  nigerian ministries-maybe one of them can help. Maybe your exact details can help these organization arrive and help you faster. assaf benyamini.

Enter

אתה שלחת

 • I read about a lot of Nigerian doctors are going working abroad because of higher salaries they get out of Nigeria-is it true? Is this the reason there are so little doctors and medical help in Nigeria? Or maybe it is not the issue, and there are another reasons? assaf benyamini.

Enter

1.12.2021, 9:59

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • I read about a lot of Nigerian doctors are going working abroad because …

Nigeria has intelligent medical practitioners (doctors) but the government don’t take care of them they, don’t give a damn about them most of our doctors are outside country like you said country like Saudi Arabia, USA, Canda, UK etc, in previous years our doctors went on strike, strike means stopping work because of government don’t want to give in to their demands like increament of salary the doctors and other medical bodiess went on a strike which many patience lost their lives due to no one to examine their ill health condition the morgue filled up with dead bodies on a daily basis

Enter

Castle

Why will our government officials take care of them where all the government officials travel out for treatment and not treating their selves here in Nigeria it’s very shameful and pity that we they citizens are the ones who suffer it the most 

 

 If I decided to go to hospital they won’t attend to me without depositing a big sum of money to start the medical treatment and after the treatment I will pay a total huge amount of money and i dont have that kind of money sir

Enter

1.12.2021, 10:23

Castle

If I know how I can leave this country for good I need a sponsor if u can get one I will be happy

Enter

1.12.2021, 11:30

אתה שלחת

I don’t know about any sponsor. the only way I can help is trying to post our correspondence to Nigerian authorities-I don’t have any other possibilities. I am only a simple citizen-and I cannot change these facts or fix the world. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I don’t know about any sponsor. the only way I can help is trying to pos…

There is no problem sir

Enter

Castle

 • Let me ask you something?

Enter

אתה שלחת

sure you can ask whatever you want.

Enter

Castle

Ok thanks sir for audience

Enter

Castle

 • You resides in Israel right?

 

 • It has been my dream to leave this country of suffering to travel out and look for a greener pasture I mean work I want to know if it’s possible if you have people who need labourers over there I can work with?

Enter

Castle

I don’t like depending on people

Enter

1.12.2021, 12:35

אתה שלחת

I don’t have connections-and I don’t have any personal recognition with any organizations or private people who need labourers. In this world we all depending on other people-there is no person who can live without it. I can tell you with deep sorrow and shame that here in ISRAEL the authorities relate very bad to immigrants from africa. we are also a very small country-and our government cannot have any other policy except of prevent their arrival. In the last 3-4 years a very high wall was built in our southern border with Egypt for this purpose. In our country there is “חוק השבות”-a law that enable Jewish people to come-but not other groups. Non-Jewish people are coming from time to time to work-and they must live after some years.     this is the policy of our authorities. In the same time there are some ISRAELI organizations trying to help in another countries-also in states of africa. If you give me some additional details like your phone number, which city in Nigeria you live and also in what neighborhood and street I can try to refer you to them-of course only if you are interested in it. assaf benyamini.

 

Enter

1.12.2021, 12:54

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I don’t have connections-and I don’t have any personal recognition with …

I need to tell you Little about myself before I give you my details, I have suffered so much in this world from my childhood till date I wass born may 5th 1995 i lost my dad at the age of 5 since my dad died things  hasnt been the way it supposed to be i finished my high school in 2014 but waited till 2019 because no money to further ahead, in 2019 I decided to take the risk to enter into university i wrote an entry exam i passed and was admitted into the university to study ny dream course i have been longing to study CRIMINOLOGY AND SECURITY STUDIES i got married same year because in African tradition as the only child of my parents and my dad is late i need to marry ontime, so i got married to my wife early this year she had a serious problem in child delivery which she delivered a premature baby through Cs and we lost the baby all these put me in hardship loss of focus middle of this year i dropped out of school as am talking to you now we dont have anything doing to sustain our lives we are jobbles sir

Enter

Castle

Country: Nigeria  

State of residence: Ebonyi state

Town/city of residence: Abakaliki

 • Phone Number: +2348138412994

Enter

1.12.2021, 13:37

אתה שלחת.

 • Ok-I will try to help an organization or association can help-but I cannot promise anything. Anyway I will try. assaf benyamini.

Enter

 

1.12.2021, 13:55

Castle

Thank you sir

Enter

Castle

I pray it works out

Enter

1.12.2021, 18:09

Castle

I saw your post sir thanks for having me in mind hopes it works out

Enter

2.12.2021, 13:28

אתה שלחת

 • I continue to search-I hope we can find somewhere help.  assaf benyamini.

Enter

2.12.2021, 13:48

Castle

Ok sir I hope it works sir thank you so much for for your kindness and help

Enter

3.12.2021, 15:14

Castle

 • Good afternoon sir how are you doing?

Enter

אתה שלחת

 • I am fine-I continue to search. As you know it is very difficult do find.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • I am fine-I continue to search. As you know it is very difficult do find.
 • I understand sir but if it will give you hard time you can leave it ok?

Enter

אתה שלחת.

 

 • Ok-we can do only what is possible. Sure if you have any other ideas you can write it here.

Enter

Castle

 • Ok sir am considering something I can do with myself without asking people for help…

One who cast his faith on any man we will be likely be disappointed

So am suggesting, you remember the time I translated for you the little project you asked me to work on for you 

 • I can translate, transcrib, proofread and video edit…..

 I don’t if anyone around you need such services maybe the two of us can partner at least let me have something doing sir

Enter

Castle

I can type too

Enter

אתה שלחת

 • Ok.

Enter

Castle

Yeah sir what do you say sir

Enter

אתה שלחת

I have nothing to add. If I know about people

Enter

Castle

Ok

Enter

אתה שלחת

 • if I know about peoplke seeking for translation services I can suggest them your services. what languages you work with?

Enter

Castle

All languages sir

Enter

אתה שלחת

 • How can it be possible? in our world there are more than 7000 languages-and noone knows all of them. if you don’t want to write here what languages you work and/or special expertise(like medical translations, law translations etc.) it is Okay-but all languages? it is impossible in any case.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

How can it be possible? in our world there are more than 7000 languages-…

I use some software to narrow down my work with accuracy sir

Enter

אתה שלחת

the problem with translation softwares is the very severe mistakes which occurred. if it is one or two word only-then anyway anyone can use it and it will be enough. in more complicated and long texts it cannot be enough-every language have diffirent structure-and for using software translations people can do it themselves-with no need of translators. if we talk about languages you know personally-this is another case.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

the problem with translation softwares is the very severe mistakes which…

Ok

Enter

4.12.2021, 11:02

Castle

Shalom

Enter

18.12.2021, 11:04

Castle

Good morning sir

Enter

21.12.2021, 21:21

Castle

Benyamini asfa

Enter

22.12.2021, 12:02

Castle

Hi sir

Enter

אתה שלחת

Hi-I didn’t forget. I still trying to search the help for you. Did anyone called you? assaf benyamini.

Enter

Castle

How are you doing sir?

Enter

Castle

Good morning from here

Enter

אתה שלחת

Good morning. I will continue to search the help you need.

Enter

Castle

Hmmmm ok bro

Enter

Castle

So how is israel

Enter

אתה שלחת

We have here a new government in the last two month. All ISRAELI population hope the government will succeed improving our lives-even every group is meaning to different things(and there are also a lot of conflicts-each group see different things as improvement).  assaf benyamini.

Enter

Castle

Oh! Thats a good news bro I pray one day I will visit israel

Enter

22.12.2021, 12:41

אתה שלחת

We all hope life will improve-each group in its way-but anyway I think the most majority of ISRAELI public want to see health and welfare minstries improve for all of us-in spite of the idealogical disagree in a plenty of life sections.

Enter

22.12.2021, 13:00

Castle

Are you serious

Enter

22.12.2021, 13:25

אתה שלחת

I am absolutely serious. Here in ISRAEL we have a very difficult bureaucracy in almost every subject that is very difficult also for  native ISRAELIS like me. It is much more difficult for people don’t know Hebrew coming here from abroad. I hope our new government will do the reforms we need as a public. ISRAELI politics is very complicated-a lot of groups, ideologists that very often conflict one another-and a plenty of times it is very difficult, or even impossible to understand what is realy going on.

Enter

30.12.2021, 18:42

Castle

Hi big bro

Enter

אתה שלחת

Hi-I continue to search the help you need. Did anyone called you? assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Hi-I continue to search the help you need. Did anyone called you? assaf benyamini.

No sir

Enter

Castle

Sir is there anyone who you may want to contact that can hire me for work overseas

Enter

30.12.2021, 19:51

אתה שלחת

Sorry-but I don’t have connections for it. Maybe I have an idea for you: there is a website called “renafriend.com”-in which you can earn money for talking phone conversations withy people arround the world. Most of conversations are in English-and if your English is in good level maybe you can earn money using this service. I add a link to this site: https://rentafriend.com/

renafriend.com

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Sorry-but I don’t have connections for it. Maybe I have an idea for you:…

Seriously is it applicable for Nigerians?

Enter

אתה שלחת

I don’t know-I never tried it. You can try-it is supposed to be global service.

Enter

Castle

Oh ok thanks allot let me check out

Enter

30.12.2021, 21:59

Castle

Sir am checking it not but got confused is it Renta or Rena?

Enter

Castle

Enter

Castle

Is it the website

Enter

30.12.2021, 22:21

אתה שלחת

yes-this is the site rentafriend.com       I know nothing about this website-so you can check it and see if you want to try it or not.

Rent a Friend To Meet New People And Find Platonic Companionship Companion Caregiver Respite

Enter

30.12.2021, 22:40

Castle

Ok I have checked it they said the website is close for now for becoming a friend, that I should drop my email once they reopen they will notify me

Enter

אתה שלחת

Ok. I cannot write anything about it-I never used their site system. I guess you can decide according to their site system.

Enter

Castle

Ok sir thanks so much I appreciate your goodness

Enter

30.12.2021, 23:50

Castle

Big brother am tired of this world to be sincere with

Enter

Castle

You

Enter

31.12.2021, 0:06

אתה שלחת

me too-but what is the alternative? none.

Enter

Castle

I have been suffering all through my life

Enter

אתה שלחת

 

You write about the disease you wrote about? something else? assaf benyamini.

Enter

 

 

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You write about the disease you wrote about? or something else? assaf benyamini

Sir it’s all about hardship and poor livelihood

Enter

אתה שלחת

You are right-it is a big problem in our world which is very unfair for some of us. Only one percent of world population have 99% of money and resources. and what about us-me and you and all the rest 99% of population? there is no answer to this. And the corona pandemic made this situation even worst and go to theextreme-and no sign of changing direction of how the global economy is going to. but remember that simple people as you and me cannot change this situation-that’s what we have.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You are right-it is a big problem in our world which is very unfair for …

I don’t even know what to do am jobless after I dropped out from school, I have nothing doing

Enter

אתה שלחת

You are right-it is a very difficult situation-but nowadays we don’t have solutions. In a plenty of places in our world the way the global market behave to us leave a plenty of people with no chance-and it is not our fault. I think in a plenty of places the state autorities and the wealthy people would like to make us despaired. And very much areas in our world the situation is really despaired.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You are right-it is a very difficult situation-but nowadays we don’t have…

I wish I can see someone who can hire I and wife to come and work in oversea

Enter

אתה שלחת

 

 similarsites.com , alternativeto.net, sitelike.org and so on maybe you can find more sites like rentafriend.com which can give you alternatives of working(I am not sure-but you can try it). Of cource it is a lot of work-checking a plenty of websites one after one and see if the site can give you what you seek. I use these internal search engines-and some of the sites you see there may be relevant-and some others not. anyhow you can try it. Remember that searching for a job is a job itself.

 

Similarsites.com – Easily Explore alternative websites

Enter

Castle

Thanks bro I appreciate Sir for what you are doing sir

Enter

5 בינו’ 2022, 22:43

Castle

Good evening my big brother and how are you doing?

Enter

אתה שלחת

I am fine. Meanwhile I don’t succeed to find the assistance you need. I thought about trying to write to president or ministers of nigerian government. what do you think about it? Can it be helpfull-or maybe we would better not to do it? what do you prefer? How nigerian government relate to citizens writing to them? Or maybe writing to Nigerian journalists can be better? assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I am fine. Meanwhile I don’t succeed to find the assistance you need. I …

Big brother it won’t hold any water writing to Nigeria government won’t help had it been it will be, I could have done it myself, the government don’t give a damn to it’s citizens bro

Enter

Castle

We the citizens of Nigeria are suffering so much in this so called country Sir that’s why many Nigerians migrate to other parts of the world for a greener pasture

Enter

אתה שלחת

I see. So maybe there is nothing to do about it? Is Nigerian government so detached from its citizens? So maybe there are no solutions. If the government is so bad and don’t mind, don’t help in anything and also don’t allow international aid come to those who need it-how Discouraging…. they are so cruel and not accessible…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I see. So maybe there is nothing to do about it? Is Nigerian government …

yeah bro that’s why i am so confused brother

  I have searched everywhere here online to know if  there is anyone that can help me and my wife to hire us

 • Enter
 • אתה שלחת

Yes-it is realy very sad. Seeing government behave like this-leaving so many families in absolutely deadlock…

Enter

Castle

I wish I will have the opportunity to leave this country I will be happy

Enter

אתה שלחת

And I guess it is absolutely not so simple…. Maybe you are seeking a way to do it for a very long time…. Maybe for a lot of years…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

And I guess it is absolutely not so simple…. Maybe you are seeking a w…

Yeah bro I have nothing to live for I dropped out from school early this year and cut my dream short because of money, I lost my unborn child because of no money to take care of my wife when she was pregnant leading to her giving birth prematurely and losing the baby

Enter

אתה שלחת

Are there a plenty of nigerian citizens trying to leave? And maybe the nigerian governement also don’t let people who want to leave doing it? So sad and difficult…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Are there a plenty of nigerian citizens trying to leave? And maybe the n

What is stopping some people from leaving the country is not the government but money and no sponsor to obtain visa

Enter

אתה שלחת

Very sad and Deep Sorrow…

Enter

אתה שלחת

But I think you should be aware of something: A plenty of agencies can suggest you to leave and tell you a lot of things about another country you leave to-but after you arrive your destination you discover people lied to you and you see that what you got is completely different from what they told you in the begging. These agencies very often exploit this very difficult distress in a very cruel and inhuman way-and of course it makes this all situation event much more catastrophic…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

But I think you should be aware of something: A plenty of agencies can s…

Are you serious brother

Enter

Castle

Brother please I need to ask you please is there any one who you know or from different countries that need people to hire for work?

Enter

אתה שלחת

 

I am absolutely serious-a plenty of people in africa are not aware to this and these agencies misslead them from one catastroph to another… for example: european countries are struggling between themselves what country will get the lowest number of immigrants… and there are also a lot of cases boats of people from africa drown in the Mediterranean sea and large number of people died there. I am sorry I cannot give any direction

 

 difficult to go in ways because of so many flights, buses and so on stopped arround the world. Also the United States is not better-they also give very few people come as a part of their policy… even I think they can help much more if the americans were care about it… I think they simply don’t want to help-they have a lot of money and resources-much more than any other State. they are so evil and stingy in this matter… Their policy in such cases make me realy angry…ifmatter… Their policy in such cases make me realy angry

Enter

 

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I am absolutely serious-a plenty of people in africa are not aware to th…

Hmmmm that means no hope for me and my wife

Enter

אתה שלחת

Sorry-I wish there was a solution. I simply cannot change it..

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Sorry-I wish there was a solution. I simply cannot change it..

Ok big brother, you have tried sir

Enter

16 בינו’ 2022, 17:36

Castle

Hello bro

Enter

16 בינו’ 2022, 18:55

אתה שלחת

 • Hello-how are you? what is now the situation in nigeria? I have heard in News there was a combat action of the nigerian army against terror groups…. Do you see it also in the region you are living? assaf benyamini.

Enter

16 בינו’ 2022, 19:10

Castle

Yeah but we are fine sir

Enter

16 בינו’ 2022, 21:10

אתה שלחת

Maybe people are afraid this time?

Enter

16 בינו’ 2022, 21:53

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Maybe people are afraid this time?

Yeah very afraid sir

Enter

17 בינו’ 2022, 13:29

Castle

So how are you doing?

Enter

17 בינו’ 2022, 14:40

אתה שלחת

fine.

Enter

Castle

And your family?

Enter

אתה שלחת

I hope they are alright. Here in ISRAEL we have now huge numbers of people with corona virus-and people are afraid of getting out of home not to get the illness from other people. Even we don’t have rules people mustn’t go out-people doing it for their owen confidence. As we know the corona, and the current omicron varient going from one person to another much more quickly related to the former varients of corona virus. people are aware of it and trying to keep themselves safe as they can. Of course it causes us very severe mental problems of very large number of the population-and no one knows how many time we should live like this.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I hope they are alright. Here in ISRAEL we have now huge numbers of peop…

Hmmmm this is serious I pray it end soon

 

But if I may ask are you not living with your wife and kids?

Enter

17 בינו’ 2022, 18:10

אתה שלחת

I don’t have wife or kids. I am living alone.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I don’t have wife or kids. I am living alone.

But why aren’t you married?

Enter

אתה שלחת

I am 49 years old disabled man-and because of mental and phisycal health problems it was never possible for me.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I am 49 years old disabled man-and because of mental and phisycal health…

Oh! Bro you have the right to marry your condition didn’t deprive you from getting married, over here everyone is entitled to marriage irrespective of your condition bro

Enter

Castle

Am so sorry bro

Enter

20 בינו’ 2022, 13:58

Castle

Good day brother

Enter

אתה שלחת

good day.

Enter

Castle

How are you doing?

Enter

אתה שלחת

 • fine.

Enter

Castle

Enter

27 בינו’ 2022, 21:17

Castle

Hi big brother

Enter

אתה שלחת

hi.

Enter

Castle

It’s not well big brother

Enter

Castle

Hunger want to kill me here

Enter

Castle

For over four days now we have not eaten

Enter

אתה שלחת

What happened? do you have so difficult problem of hunger in Nigeria? I don’t know what to advise you-If the authorities in Nigeria don’t help, Then… the question is who can help. very difficult problem.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • What happened? do you have so difficult problem of hunger in Nigeria? I …

Am talking about me personal I have not eaten for days now

Enter

אתה שלחת

 • Maybe I try to write to public persons in Nigeria about your case-maybe one of them will agree to help? who are these public persons(ministers of Nigerian’s government, the mayor of city you are living etc.)?

Enter

אתה שלחת

can you write their names?

Enter

Castle

No one is willing to help

Enter

אתה שלחת

Of course I cannot promise anything-but sure I can try.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Of course I cannot promise anything-but sure I can try.

Why can’t you help me from your end, you are better than me, you can even ask your friends to help me

Enter

אתה שלחת

So? very Discouraging

Enter

Castle

Enter

אתה שלחת

I don’t have friends-and I don’t have(and I never had) any connections in Nigeria. Nevertheless I can write to famous people of Nigeria-this is the only thing I can do. I am only a simple citizen-and I cannot influence or change this situation. Sorry-I don’t have more abilities. So the only thing I can do is to write to   famous people from Nigeria-but I cannot do it if I don’t have their names.

Enter

אתה שלחת

Who is your Mayor? His/her deputy? Nigerian celebs or influencers?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Who is your Mayor? His/her deputy? Nigerian celebs or influencers?

forger about it it won’t yield any fruit the one you wrote before how did it go?

Enter

אתה שלחת

Ok-so I am sorry-I cannot do anything. I don’t have the relevant connections.

Enter

3 בפבר’ 2022, 18:08

Castle

Good evening

Enter

אתה שלחת

good evening.

Enter

Castle

How are you doing?

Enter

אתה שלחת

I am fine.

Enter

Castle

How is your health

Enter

אתה שלחת

I have a lot of health problems-and today in ISRAERL it is very difficult to find and arrive to relevant treatment. In these days it is very difficult problem-in our country there is very hard and Endless bureaucracy.

Enter

אתה שלחת

It is very complicated.

Enter

Castle

Am so sorry just make sure you take care of yourself very well

Enter

אתה שלחת

And I am not the only one with this difficulty-it is very hard and complicated to a lot of ISRAELI citizens. every simple procedure needs fullfill a document, and more document with impossible procedures-and for a lot of people here the Bureaucracy prevent treatment and help.

Enter

Castle

It’s so bad

Enter

אתה שלחת

Yes-it is very bad and also absurd. we have a very high level of medicine, with very inteligent and talented doctors, nurses and so on-but most of us cannot use it because of bureaucracy is so  complicated for even the most simple procedure. Bureaucracy itself can harm and cuase damages to health-sometimes much more than medical treatment can help. For this reason me, and a plenty of other people decide not to arrive to treatment or even trying it at all-because in the general balance sheet it is simply not worth it.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-it is very bad and also absurd. we have a very high level of medicin…

It’s bad am hearing thos from Israel a country people respect so much we call you guys Gods own people peculiar people but I think after hearing this from you, Israel is fucked up

Enter

Castle

We read about you guys from the Bible

Enter

אתה שלחת

The update is much more complicated. we should remember nothing is perfect-and what we read in the bible, if you read it and learn it also don’t describe something perfect. In bible you can read about a lot of sins people did-even those who where leaders and prophets. In ISRAEL we have very high level of technologies and also very high level in universities-but we have in the same time very difficult social problem. I think Advantages and Disadvantages are in any country on the globus-and the whole reality is much more complex and complicated than just “good” or just “bad”. we should always remember it.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

The update is much more complicated. we should remember nothing is perfe…

That’s the fact brother

Enter

Castle

I wish I will have time to visit Israel

Enter

3 בפבר’ 2022, 19:11

אתה שלחת

Okay. as we know traveling and tours cost a lot of money. And also there are places in globus people cannot exit the country in any case-for example north korea. Their country enable people come to them(that’s what I have heard-I have never been there). In the last years their leader decided he agree also ISRAELI tourists can come. But it is very dangerous because of their regime, and it is very not recommended for everyone. they do a lot of Executions-and even it is the most Curious country I think we would better not to come to there-simply for our personal security. their country nowadays is simply horrible. what is the situation in Nigeria-according to tourists? Are you familiar with this interest? assaf benyamini.

Enter

Castle

Not really bro, Nigeria is not a way forward bro just am confused and tired don’t know what else to do

Enter

3 בפבר’ 2022, 19:52

אתה שלחת

I see-so if you are tired we can finish in this point continue in another time.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I see-so if you are tired we can finish in this point continue in another time.

I mean am tired of Iife

Enter

אתה שלחת

Nothing to do about it. I will not ask how old are you-but people who are tired of life regularly are in the old age. Of course old age is not absolute thing. And even not always בhronological interest. For example: I am 49 years old man-and related to everage Life Expectancy in ISRAEL(79 for men, 84 for women) I am not supposed to be called “an old man”-even I feel like it.  But maybe in other places in the world a man in my age can absolutely belong to old age-and I mean in places where life expectancy is shorter. what is life expectancy in Nigeria? Do you have any recognition with this? assaf benyamini.

Enter

אתה שלחת

And there is one another thing should be taken into consideration: My case don’t represent the average ISRAELI-most ISRAELI men in my age works in the free market, have families and children of their own and also studied in university-all the things I didn’t do because of my health(physical and mental) problems-so answers I give in any subject cannot reflect what the average ISRAELI think. Just take it into consideration. assaf benyamini.

Enter

10 בפבר’ 2022, 22:46

Castle

Shalom

Enter

אתה שלחת

Shalom.

Enter

Castle

How are you?

Enter

אתה שלחת

fine.

Enter

Castle

Good to hear that

Enter

אתה שלחת

Yes-we continue our lives-trying not to think all the time about our troubles-if not lives cannot continue.

Enter

אתה שלחת

and sure it will not help.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-we continue our lives-trying not to think all the time about our tro…

Hmmmm true but agony is what I put on like a robe

Enter

אתה שלחת

and so…. what we can do? only continue our lives-nothing more. what is the agony now? Do you see a significant aggravation last time in the area you are living? and if so-what happened? for example in the last days or weeks-do you see a big change in anything? and if so-what’s going on? you can elaborate if you want to. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

and so…. what we can do? only continue our lives-nothing more. what is…

Just want to end this life bro, am just tired of it bro

Enter

אתה שלחת

plenty of people have this feeling-especially in the old age. I am 49 years old man-and sometimes I have also this feeling. the only suggestion can be given is finding anything which is interesting for you-and you you can find it as your “reason to life” or “a reason to wake up in the morning”-and it can be all kinds of things.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

plenty of people have this feeling-especially in the old age. I am 49 ye…

Nothing worth living for bro

Enter

10 בפבר’ 2022, 23:35

אתה שלחת

So the only suggestion is to think and find something-and I cannot tell you what it is. every person have a different thing-and no one can know it-only you. In my early life I have been in mental hospitals because of my health problems-and I saw what happened’ for example to people who committed suicide but not “succeed” in it-and their life after it were horrible. Even for the younger-a plentry of years after it they still don’t succeed to return to normal life-and there are sometimes very sad ones who cannot do it at all. Nowadays-even I don’t do uicidal attempts for a plenty of years I will not be able to have a normal life because of other complicated problem. Even I am not a religious man-in Judaism we have very דevere prohibition on attempting suicide. the explanation is our soul(unlike our phisycal body) is not belong to us but to God. also in christianity and ISlam you can find this very severe prohibition-of course in changes in every religion. Jewish people who committing suicide are נuried out of the fence in every Jewish cemetary. I don’t know what happen in such incident in Muslim cemetaries or christian cemetaries-maybe you know? what are the

נurial customs in these religions? assaf benyamini.

Enter

Castle

Sometimes in life the most ugliest decision is the options with the end desired solution

Enter

אתה שלחת

First of all I cannot judge you-I am not living where you live and I cannot know. But from what I see in the mental hospitals some people who attempted suicide and nevertheless didn’t die their lives were much harder then before-and it should be taken into consideration because we do something which there is no way back after it. I hope you will  find any thing or interest in life-and remember sometimes our choices are not between good and bad but between two horrible choices-as we know in our world there are a plenty of cases like it.

Enter

 

אתה שלחת

now I am going to sleep-I will back in a couple of hours. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

now I am going to sleep-I will back in a couple of hours. assaf benyamini.

Ok bro have a good night rest

Enter

5 במרץ 2022, 22:45

Castle

Good evening bro

Enter

5 במרץ 2022, 23:03

אתה שלחת

good evening.

Enter

Castle

Enter

Castle

How are you doing

Enter

Castle

It’s been long sir

Enter

אתה שלחת

I am fine personally. Now in ISRAEL and in a plenty other places we are very concerned about the war between Russia and Ukraine. Maybe you are hearing about it also in the news. Russia and Ukraine are very far from ISRAEL Geographically-but because of what happened in the last years in Syrian civil war we have now a land border with Russia who nowadays dominates also Syria. Our government have a lots of difficulties: we don’t want to make Mr. Vladimir Putin angry-but in the other hand all western world i-

 ing econimic sanctions against Russia-and we are in a very difficult confusion-it is very hard

 to know what to do. In Ukraine there is also a big Jewish community-and most of them, and also many other citizens in this country are in real danger now-Russian army attack Ukraine cities-and also citizens-and since now approximately 2000 citizens died(no one knows right now the exact number-it can be also more). And of course we all hope the war ends as fast as possible-but it depends on the Russians. in these moments there are more the milion and a half refugees… we all pray and hope this tragedy will end as soon as possibleo

Enter

אתה שלחת

And we are afraid of the worst possibilty-third world war-after it no one stay alive…  Russia for one side-and united States and european union countries in the other side don’t want to compromise-and the confrontation is escalating-and it is very bad for everyone…

Enter

Castle

 

Oh! My God I heard it on the news

Enter

אתה שלחת

Yes-we are very afraid of it. we all hope this confrontation will end-I think someone must give up for humanity existense-third world war will destroy all our world population-Russia has a very strong nuclear weapons-and also to United States. the third world power, china Meanwhile don’t intervene…

Enter

Castle

Oh! My God am so scared bro

Enter

אתה שלחת

Yes-very scared for everyone. All our media channels reporting about this war all hours of days and night… what do you think about it? what is your point of view? assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-very scared for everyone. All our media channels reporting about thi…

I think the world power countries should have a peace talk to have lasting solution for this conflicts all we need in the  world is peace

Enter

אתה שלחת

Yes-I agree. the problem now no one give up-not the Russians in one side, and not the western countries in the other side. we all trying to understand what Russians will do and what are their intentions-but it is a riddle. No one knows-except of the Russians thmseleves-and actually Vladimir Putin-as we know Russia is a dictatorship of this man who decide about all in his country…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-I agree. the problem now no one give up-not the Russians in one side…

Hmmm this is a serious matter

Enter

Castle

I hope and pray peace is restored

Enter

6 במרץ 2022, 0:18

אתה שלחת

we all pray-as we know it depends on Russian president-we only coping with results of this situation. In ISRAEl we are a very small country-and we cannot influence on it. There are people say maybe Vladimir Putin is not insane these days-and he is a leader of so strong and big country…. very problematic combination. Irrational decisions of this man can cause a global Catastroph…..  How to prevent it? no one have the answer to it.

Enter

10 במרץ 2022, 22:20

Castle

Hello big brother

Enter

אתה שלחת

hello. we continue to hear the news about what Russian Army attack in Ukraine(Maybe you have heard about it in the news too). They shot at a children’s hospital!!! So awful!!! We in Israel are very shocked hearing about it!!!

Enter

Castle

Hmmm this my first time hearing it

Enter

אתה שלחת

It happened approximately 24-36 hours ago. All media arround the world are talking about it-and a plenty of economic sanctions of western countries against Russia. But nothing helps. Vladimir putin continue doing it.

Enter

11 במרץ 2022, 13:19

Castle

Hello I want to seek for your advice sir

Enter

11 במרץ 2022, 14:30

אתה שלחת

I don’t have an advice-and I am not the only one in this position. No one have advice-but we cannot ignore of what Russian Army do. They are war criminals-and we think(in ISRAEL) it is very important not to stop talking about it. Today the Ukrainians suffer from it-and another time it can be in gold forbid someone else, in another places. We mustn’t shut up-and we have to remind the Russians this behaviour is not acceptable in any case. Of course it is not so simple-Russia is a very big and strong, and has nuclear weapons-and no one can occupy them or defeat them. In the last days their leaders are talking about using their nuclear weapons-and all of us are very scared. No one want third world war. We know it depends on the Russians. assaf benyamini.

Enter

11 במרץ 2022, 14:45

Castle

The advice isn’t about what is going on between Russia and Ukrain

Enter

אתה שלחת

So what advice you mean?

Enter

Castle

I am idle and unemployed 

 

Am confused I don’t know what to do

Enter

Castle

Am dying of depression bro

Enter

אתה שלחת

Maybe you can find something you learned-and advise it as service in internet-so you can get paid for it as a freelancer. there are a lot of websites in this model of employment. Maybe it is the solution-we know in a plenty of places it is very difficult to find a job. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • Maybe you can find something you learned-and advise it as service in int…

Hmmm I don’t know what to do no work here

Enter

אתה שלחת

So in this model of employment, and because of this difficulty sometimes people can go arround this-and of course there are a plenty of disadvantages in such a job: you cannot get paid for vacations or sick days-youy are getting paid only for work you do-and also without any social conditions. Okay-we have all these disadvantages-but sometimes, and for large group of people today there is no another possibility. So what is your preference: stay unemployed-or maybe take this problematic model of employment? We know it is unfair choice-but there is no other possibility. So it is up to you-what you decide.  assaf benyamini.

Enter

Castle

I want to have something doing but the problem is no help no work

Enter

אתה שלחת

 • So maybe you can try in something you know to do-and suggest your services in internet and getting money for it. you have some possibilities: build a website of your own for it, using networks(even here in facebook), using freelancers websites or any other digital possibilities I am not familiar about them-remember I am not an expert to the employment market. So from what I know-maybe you can try one or more of these options. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So maybe you can try in something you know to do-and suggest your servic…

How can I do those things when I have no idea concerning it

Enter

אתה שלחת

the first thing is finding something you can do and suggest your services. Maybe something you learned in school or university, profession you learned from life experience or work you did in the past and so on.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

the first thing is finding something you can do and suggest your service…

Remember I told you I dropped out of University last year

Enter

Castle

I don’t have anything I know I can do on my own

Enter

אתה שלחת

So maybe try suggesting online services in the profession you learned in University.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So maybe try suggesting online services in the profession you learned in University.

What I studied but couldn’t finish was criminology and security studies but couldn’t finish it sir I dropped out

Enter

Castle

What could that do for me here

Enter

אתה שלחת

It is one possible idea-but maybe you can find more while continue with it. remember even the biggest porojects we know about began in a very simple and tiny move.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

It is one possible idea-but maybe you can find more while continue with …

Hmmmm brother am confused

Enter

אתה שלחת

So maybe there are sites people are seeking for advice in criminology. I don;’t know about sites like this-but you can search. and maybe I can think about one more possibility: if you also write essays in criminology-ther are sites(like google scholar for example) let you publish your essays-of course with proper peer review of another people from this profession. you can try it. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So maybe there are sites people are seeking for advice in criminology. I…

how things have made I feel like taking my life

Enter

אתה שלחת

So I wrote here all I know-I don’t have another ideas-but mnaybe you can ask another people from the criminology professions-lecturers from the university you learned, other students learned with you.  assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So I wrote here all I know-I don’t have another ideas-but mnaybe you can…

Ok bro thanks for your advice

Enter

19 במרץ 2022, 21:48

Castle

My dear big brother

Enter

19 במרץ 2022, 22:19

אתה שלחת

OK.

Enter

Castle

How are you doing?

Enter

אתה שלחת

fine personally-but we  in ISRAEL are still very concerned of what Russian army doing in Ukraine. Russians still do Indiscriminate shooting and kill civilians. We, as Jewish people who had the holocaust in second world war cannot shut down. Our prime minister has his efforts of  mediation between Russia and Ukraine-and almost every israeli citizen think and search of how can this war can be ended. Also many places in Ukraine have special meaning in Jewish history….

Enter

15 באפר’ 2022, 14:16

Castle

Hello

Enter

15 באפר’ 2022, 17:54

אתה שלחת

Hello-we in ISRAEL are stiil very Shocked of what Russian army do in Ukraine-and according to us the eternal question of Why the world is silent has no answer. Do you hear about it also in the news? or read about it in the newspapers? assaf benyamini.

Enter

15 באפר’ 2022, 18:41

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Hello-we in ISRAEL are stiil very Shocked of what Russian army do in Ukr…

No sir

Enter

16 באפר’ 2022, 10:36

אתה שלחת.

Enter

So I understand you don’t listen to the news very often. I think it is the best thing people can do. I am addicted to news-and it is very bad for each person according to what we hear in the news. assaf benyamini

16 באפר’ 2022, 12:23

 

צ’אטים

 

11 שעות

 

Castle Emmanuel Anieto

Assafari benyanpussy where are you?

 

2 ימים

Castle Emmanuel Anieto

15 באפר’ 2022, 18:41

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Hello-we in ISRAEL are stiil very Shocked of what Russian army do in Ukr…

No sir

Enter

16 באפר’ 2022, 10:36

אתה שלחת

So I understand you don’t listen to the news very often. I think it is the best thing people can do. I am addicted to news-and it is very bad for each person according to what we hear in the news. assaf benyamini.

Enter

16 באפר’ 2022, 12:23

Castle

Ok

Enter

23 באפר’ 2022, 16:58

Castle

Hi

Enter

24 באפר’ 2022, 14:44

אתה שלחת

Hi.

Enter

24 באפר’ 2022, 19:33

Castle

Enter

28 באפר’ 2022, 18:08

אתה שלחת

for almost a week I didn’t have access to internet-that why I couldn’t write here. assaf benyamini.

Enter

29 באפר’ 2022, 2:20

Castle

Oh! Ok sir

Enter

10 במאי 2022, 19:49

Castle

Hi

Enter

10 במאי 2022, 21:50

אתה שלחת

Hi.

Enter

11 במאי 2022, 5:42

Castle

Enter

10 ביוני 2022, 17:22

Castle

Shalom dike mmadu

Enter

10 ביוני 2022, 17:46

אתה שלחת

what is “dike mmadu”? what language is it? assaf benyamini.

Enter

10 ביוני 2022, 19:43

Castle

Dike mmadu means mighty man it’s my language Igbo language

Enter

אתה שלחת

Is Igbo language the main language in Nigeria? Are nigerian people learn English as a second language?

Enter

אתה שלחת

I don’t know even one single word in Igbo-so if you write in Igbo I will not understand. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Is Igbo language the main language in Nigeria? Are nigerian people learn…

We have 3 main languages in Nigeria

For the East we speak Igbo

North speak Huasa/Fulani

West speak Yoruba 

 

But our general language is English

Enter

אתה שלחת

So those languages-Igbo, Huasa Fulani and Yoruba are languages of local tribes? Are those languages very antique in history of Nigeria? maybe people in Nigeria started to speak English only in the colonial times? Did Nigeria been a part of british Empire? Or there were also other european countries fighting on this region in Africa? assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So those languages-Igbo, Huasa Fulani and Yoruba are languages of local …

Yeah those languages I mentioned above are the main ethnical language of Nigeria,

 

Nigeria was once a British colony

Enter

אתה שלחת

I see. I think european countries-not only britain but also france, portugal, spain and germany did very Horrific acts in the countries they occupied in africa Beginning in the late 15th century. But today the world start to try to cope with what had done in the past. I think it is too late and too little. for example: after they appologized they should help the Nigerian people much more they do today. instead of it they do only symbolic moves(like, for example hattering statues of governors from the colonial period). I learn from it they are not really serious, and even not really sorry of what they did.  what do you think about it? assaf benyamini.

Enter

10 ביוני 2022, 20:27

Castle

It’s so bad bro, after their colonisation African hasn’t seen the verge of development, we are back from civilization

Enter

אתה שלחת

Yes-and this is the horrible injustice african coutries sufers from. Africa is very rich in Natural Resources like petrolium, Copper, tin and so on-and the former european colonialists stole all of this-I think they were offenders and criminals by doing it-and today  they shouls do much more. Of course nothing can Erase past crimes-but from what I see I am impressed

these european countries are very two-face and hypocrite-and my criticism of what they do today, and more than it what they can do and not acting is very hard. As Jewish People we also never forget what they did to us: Inquisition trials, blood libels, anti-Semitis and also the holocaust when they murdered six million Jews in Europe in second world war.

Enter

אתה שלחת

But Israel state today get help from those countries-so our feelings and also relations with this part of the world are very complicated and in many cases not unambiguous

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-and this is the horrible injustice african coutries sufers from. Afr…

This very sad

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

But Israel state today get help from those countries-so our feelings and…

hmm understand

Enter

Castle

Can I ask you something brother?

Enter

אתה שלחת

ask.

Enter

Castle

Can you teach me your language to the extent I can speak and write it fluently

Enter

אתה שלחת

I can try. But Hebrew(עברית) is very different from English-we have different letters, different grammar. How many words Do you know in Hebrew? כמה מלים אתה יודע בעברית? but of course thre is one more difficulty-I know hebrew as first language in my everyday life-but I am not a professional teacher. Anyway I can try give you basic vocabulary in Hebrew-and anyway as we know study new language can take at least some years…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I can try. But Hebrew(עברית) is very different from English-we have diff…

I will be happy to learn Hebrew brother, but I don’t know any alphabet

Enter

אתה שלחת

So our first letter is “alef”-written א, the second is “bet”-ב third is “gimel”-ג forth is “dalet”-ד. we have 22 letters in hebrew. some of our letter called-אותיות סופיות-saying: otiot sofiot. It is something not exist in English: some letters in hebrew are written differently when they come in the end of a word. Do you want me to write here our more 18 letters-or doing it in later?

Enter

אתה שלחת

I found also the following youtube channel-teaching Hebrew for english speakers: https://www.youtube.com/watch?v=jvDCEXbxxL0

Learn Hebrew in 25 Minutes – ALL the Basics You Need

Enter

אתה שלחת

Anyway if you have any question you can write here.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So our first letter is “alef”-written א, the second is “bet”-ב third is …

Wow! I love that it will be my pleasure big brother 

 

I have to get a book to be writing it down

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Anyway if you have any question you can write here.

Ok big brother

Enter

אתה שלחת

I don’t know about books for learning Hebrew for English speakers-maybe in Nigeria it is very difficult to find this kinds of books…. Am I right?

Enter

10 ביוני 2022, 22:34

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I don’t know about books for learning Hebrew for English speakers-maybe …

Uea that’s true

Enter

אתה שלחת

So you can try to continue in internet.

Enter

אתה שלחת

Or there is also another possibility: invite books from amazon store.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Or there is also another possibility: invite books from amazon store.

How do I do that

Enter

אתה שלחת

anyone can open account in amazon. But it depends on two things: 1)I don’t know if amazon book store have also books for learning Hebrew. I don’t use this platform-and I don’t know more than it. 2)It depends also in postal services-and I don’t know how Nigerian postal services working, and if letters or packages arrive in time.       In ISRAEL we have in these days a plenty of problems in postal services in ISRAEL-and letters or packages take a very long time till it arrives-and sometimes not arrive at all and dissapear somewhere.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

anyone can open account in amazon. But it depends on two things: 1)I don…

I see….

  Ok

Enter

14 ביוני 2022, 22:22

Castle

Hi

Enter

14 ביוני 2022, 23:44

אתה שלחת

Hi.

Enter

Castle

How are you bro

Enter

אתה שלחת

I am fine. I am going to sleep in a couple of minutes-it is very late hour in ISRAEL. I will be be back here in a couple of hours. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I am fine. I am going to sleep in a couple of minutes-it is very late ho…

Ok big brother have a wonderful night

Enter

שבת 18:41

Castle

Hi

Enter

שבת 20:23

אתה שלחת

Hi.

Enter

Castle

Shalom

Enter

אתה שלחת

shalom-“שלום”-as we write it in Hebrew when people meet each other. But in Hebrew we say the “Shalom” also when people want to say “goodbye”-even we have different word for saying “goobye”-and the word is “lehitraot”-“להתראות”. But in our everyday life in ISRAEL we have a very strange word for “goodbye”:                                   “להתראות יאללה באי”-lehitraot yalla bye-and it is complex of 3 languages: “lehitraot” is in Hebrew, “Yalla” is in Arabic and “bye” comes of course from English-and I never succeed to understand why we need 3 words for saying “goodbye”, and in 3 different languages-do you have any idea?  assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

shalom-“שלום”-as we write it in Hebrew when people meet each other. But …

Wow! I am hearing it the first time

Enter

שבת 21:07

אתה שלחת

yes-we use these words when people meet each other, or when every person go do different place.  we have also the expression “lech lashalom”-and we use it in, for example funerals, after someone is dying naturally from very difficult disease or very old age. But when someone is dying as a result of combat confrontation(In ISRAEL we always have very difficult military confrontations with arab countries in our borders like Egypt, Syria, Lebanon  or Jordan for the last 70-80 years)-then we use the edxpression is also written on soldier’s  gravestone: “hashem yikom damo”-השם ייקום דמו”. “hashem”(השם) is god, “yikom”(ייקום) is revenge, and “damo”(דמו) means “his blood”-of the soldiers took part in defending our state. In 1948, when our state established 7 armies of arab countries tried to destroy us: Egypt Army, Jordan Army(who called the “ligion”), Lebanese army who called “tzva hahatzala”(צבא ההצלה”) and also the syrian army. except for it military volunteer units from Iraq, Saudi arabia and Yemen also arrived to fight against us. But today our condition is much better-even we have also in these days very difficul problems connecting to our security. we are very small state surrouding hostile arab countries-and we have no choice but give very large part of our state budget for military needs-and for this legitimate reason budget for disabled people like me are always very problematic issue.  assaf benyamini.

Enter

שבת 21:38

Castle

You mean you guys always have confrontation with this countries, must of these countries are being mentioned in the Bible like Egypt and Lebanon, 

 

But Egypt is in Africa how did you guys have boarder?

Enter

שבת 22:34

אתה שלחת

Egypt is in Africa, and also the bible tells about Egypt-but there is no connection between Egypt from  the bible(and it was approximately  in the years 1200-2500 Before the Christian count who called “Pharaonic Egypt”(מצרים הפרעונית)-and the people in this period was not arabs. Arab Egypt of today is one of the states developed as a result of countries the first moslems occupied Beginning in the seventh century). if you look at the map you can see egypt has a border with ISRAEL-they are in our sounth border. ISRAEL is in the middle of the middle east-like a “bridge” between asia and africa. Lebanon is in our north border-and Lebanon from the bible also not connected at all to Arab lebanon from the seventh century and after it. the Lebanese from the bible also didn’t have any connection to Arab language or Arab culture-and they called “The Phoenicians”-“הפיניקים” in Hebrew letters.  the Phoenicians of lebanon, and also the Pharaonic Egypt not existing today-these people dissapears during history. the only people you can read in bible and also exist today are the Jewish people-even in our history of 3500 years a plenty of times other nations tried to destroy us. From the year 1978 we have a peace agreement with Egypt-but till today the Egyptian media, and also very large part of public and other authorities are very hostile in their attitude and acdtions, even they don’t attack us directly by their army as they did until peace agreement. Syria and Lebanon are still enemies of ISRAEL also today-and ISRAELI citizens are not allowed  traveling there. ISRAELI citizen who do it is going to jail for many years. But ISRAELI citizens can visit Egypt even it can be sometimes a little dangerous because of their hostility against us. Also some of my family relatives visited there as tourists. Because of their hostility coming of Egyptian tourists to ISRAEL is very rare-all of my life(I am 49 years old) in ISRAEL I have never met tourist from egypt-and a large number of ISRAELIS  assaf benyamini

Enter

אתה שלחת

A very large Number of ISRAELIS never met Egyptian tourist. there are a plenty of organizations not let their members visit ISRAEL-and punish very hard(sometimes even in death punishment) member who dare to visit ISRAEL. some of Egyptian newspapers(I cannot read it because I don’t know Arabic-but in ISRAEL very large part nof Jewish population know also arabic-and they tell about it) have anti-semitic articles in central part of their writing). assaf benyamini.

Enter

שבת 23:51

אתה שלחת

And it is a sort of absurd: anti-semitism is not only hating Jewish people, but also hating by definition against semitic peoples at all-and the arabs are semitic people themselves…

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Egypt is in Africa, and also the bible tells about Egypt-but there is no…

Wow! This a touching history, I have heard some part of this but never knew it was so serious like this oh!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

And it is a sort of absurd: anti-semitism is not only hating Jewish peop…

Hmm Israel must have a big piles of enemies and also surrounded with country who hate them

Enter

ראשון 0:29

אתה שלחת

Yes-for the deep sorrow this is our reality for the last 70-80 years. Also coutries like Egypt and also Jordan(from 1994 we havr peace agreement also with this coutry) which not fighting against us directly anymore still act against ISRAEL in international arena and in any other place they can do it. But me, and also a plenty of other ISRAELIS hope these agreement will continue-even they are very problematic-it is muich better from the wars bwe had untill then. It is Of course depends on both sides. Syria is still an enemy-but from 2011 there is a very cruel civil war inside syria-when syrian people tried to get read from their dictator bashar el asad. but this rebelion didn’t succeed-and Russian Army, and also Iranian forces helped bashar el-asad keep his domination-so our north border with syria in the last years is acdtually a land border with russia. And when we have a land Border with so strong State like Russia we have to do all we can not argue with them and not annoy them-small and little country like us can not cope with huge global country like Russia anyway-and we continue with it even after all they did in Ukraine and some anti-sermitic statements of Russian government from time to time-we simply have no choice. In the syrian civil war approximately 500,000 people died, and millions of syrian people were injured and remain Lacking all. Syrian themselves cannot threat us today-but when Vladimir Putin is the Landlord in Syria today we must be very carefull in this bborder-and because of this Syrian civil war and millions of Syrian refugees went to European union all the “game rules” in this border were totally changed-from 2011 till today.

Enter

ראשון 13:43

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-for the deep sorrow this is our reality for the last 70-80 years. Al…

This is so touching

Enter

רביעי 15:40

Castle

Good afternoon

Enter

אתה שלחת

good afternoon-it is now 15:40 in ISRAEL-what’s the hour now in NIgeria? assaf benyamini.

 • Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

good afternoon-it is now 15:40 in ISRAEL-what’s the hour now in NIgeria? assaf benyamini.

It’s 1:45pm here

Enter

Castle

Brother I have problem now

Enter

אתה שלחת

 • So it is three hours between ISRAEL and Nigeria.  as we know it depened on which Latitude of the globus-or it is not accurate? Is it possible two  places on the globus with same Latitude will have different hours-or you don’t know? But I leave it now-and you can write what you mean-which problem? assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So it is three hours between ISRAEL and Nigeria.  as we know it depened …

You know since I don’t have a job and now my house bills has expired and no money to renew it

Enter

אתה שלחת

I am sorry-but I cannot advertise in it. I have never been in Nigeria-and I know nothing about the authorities in Nigeria or how to deal with them-I simply don’t have the relevant know ledge. But maybe there is somethin g can be done:  in ISRAEL, for example we have organization trying to advertise in issues of Family economy-do you have such organizations in NIgeria? For deep sorrow part of the cases realy have no solutions.  assaf benyamini.

Enter

אתה שלחת

Maybe there are 2 things I can do-but I will do it only if you agree.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Maybe there are 2 things I can do-but I will do it only if you agree.

What’s that bro

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I am sorry-but I cannot advertise in it. I have never been in Nigeria-an…

We don’t have such agency here bro

Enter

אתה שלחת

I can write to these organizations in ISRAEL, with or without your personal details and ask them if they know about similar organizations in Nigeria. You have to understand that in many places in the world finding these organizations is a very difficult task. 2. write to Mayor/ city council of the county you live in-and ask them to intervene and tryting to help.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I can write to these organizations in ISRAEL, with or without your pe…

Even it you write to any organization or government nothing will be done

Enter

Castle

We have talked about this before

Enter

 • רביעי 16:45
 • אתה שלחת
 • Yes-you are right-sop Ileave it. Maybe there is no solution. I guess it is a problem of wide populations in Nigeria-and not only of you and your family. I saw in internet there are american organization of the category “donate abroad”-and they have huge amounts of money. But there are 2 difficulties: it is very rare they donate private people-generally they donate only companies or organizations.  Only if you establish an organization and succeed to convince them to donate they will do it-but there is a big absurd in it: for enrolling their systems you have to pay them every month only for the right to be in their system, and it is also A gamble-in a planty of cases, when you write to company you cannot know if they are scammers or legit-this market rules are very cruel to everybody. and the second difficulty wityh them they never relate to distress of people-and the economic issue is the only thing they can hear about and nothing else. I think it is horrible: these organizations declare about themselves as  “charities”-but all their mechanism Is being conducted in very distorted 
 • Laws of bureaucracy-that causes they can donate only people can pay who don’t need the donation…  when I wrote to these organization I saw it-as we know there is very basic values in these american organization-and for their point of view(I don’t think so-it is what they think) people who don’t succeed to make money are the less valued people, and they deserve living in difficult poverty all their lives. this reality is very severe especially when the republican party  is in power-but even now, when Joe Biden is the president it is still not change-they understand only the value of “making business”-and no other values-even they will never say it aboiut themselves…                          So maybe there is no solution: United States is very rich country, but don’t help in many plavces of the world they can… They are very rich-and very disconnected to huge number of populations Suffering-and only to outside poopul;ations but also to very huger number of populations in their country.    Or you know what-you try to do another thing in the internet-do you know how to use hashtags?

Enter

אתה שלחת

You can try to crfeate a campaign with very short slogan of no more than two or three simple and short words, such as: “help nigerians” or any other slogan you think about. In the last years some people really tried eve

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You can try to crfeate a campaign with very short slogan of no more than…

Hmm slogan?

Enter

Castle

Bro let’s forget that Nigeria is not like Israel or the western world

Enter

אתה שלחת

In the last years there were cases very simple and unknown  people succeeded even to change the regime in their country with it-for example: In 2011 Hussni mubarak, who was the leader of Egypt was forced to leave his duty-and Egypt is dictatorship and also not a party of western world.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

In the last years there were cases very simple and unknown  people succe…

Bro please forget about history and let’s face the fact, history won’t pay my house bills

Enter

Castle

I am thinking of what will help me pay my house bills, before I will be thrown out of my house

Enter

Castle

I will be homeless in no distance time of I don’t pay my bille

Enter

אתה שלחת

 • Okay-so I don’t have any other idea. Maybe it is a problem of very huge number of populations in nigeria, and also in the area you live. Maybe try to connect them and thinking what you can do?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Okay-so I don’t have any other idea. Maybe it is a problem of very huge …

Let me ask you a question?

 

Why is that since I have started associating myself with isrealites, you people can never help someone in need?

Enter

אתה שלחת

In the city you are living-I guess there is a municipality-so maybe you can go there and demonstrate? If more people from your region will join you maybe authoritied will have no choice and they will have to help?

Enter

Castle

This is a sign of being stingy, selfish and self centered I have encountered with some of your country men they can never ever someone in need all they will be giving is useless advice 

Why?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • In the city you are living-I guess there is a municipality-so maybe you …

Hmm you people are just being stingy bro 

I have friends here on Facebook but Israel people are the worst people I have ever met in my entire life

Enter

אתה שלחת

It is not depends on me-if I hads any other idea I was written it here. So maybe the only option in this situation you have nothing to ,lose is going to city council and demonstrate.

Enter

Castle

I helped you once when you came begging for someone to help you with translation I did helped you, but I never gotten anything reasonable from your hand as a friend 

You guys are very stingy set of people

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

It is not depends on me-if I hads any other idea I was written it here. …

Why won’t you go and demonstrate when you needed help 

 

You people are so disgusting no wonder some countries hate you people with passion nonsense people

Enter

Castle

I will never have anything to do with Israeli people again 

Hashem forbid!!!

Enter

אתה שלחת

and if a large number of people will join you maybe it will help-no government in the world, and even in dictatorship cannot ignore huge number of people in the streets-I think it is the only and last thing that is realy possible after all other action failed. 

What do you care? You have nothing to lose anymore. assaf bernyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

and if a large number of people will join you maybe it will help-no gove…

You are talking nonsense and rubbish you Isaeli are selfish that’s the fact

Enter

אתה שלחת

Okay..

Enter

Castle

When you come crawling like puppy for me to do some work for you free without pay 

 

 • You didn’t demonstrate right?

Enter

Castle

No wonder Arab nation, Egypt, Lebanon etc are rudely dealing with you stupid people

 

You guys deserve the treatment you are getting

Enter

Castle

You people are so stingy to the extent it’s obvious 

 

Now I understand you people’s behavior in the Bible stinking people

Enter

אתה שלחת

Okay-if you continue cursing me I simply leave the chat. Why you think I can help and not doing it? I have no inflluence of what authorities in Nigeria do or not do!!!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Okay-if you continue cursing me I simply leave the chat. Why you think I…

Go and sit down you are the seventh Israeli I have encountered with same story 

Selfish and stingy people

Enter

Castle

If not for anything I have helped you once and now I am seeking for that same help from you now and this all could say to me

 

If you help me once same I helped you before, will you die???

Enter

אתה שלחת

So there are 2 possiblities: you continue to attack me personaly I simply leave the chat.  or if you want to Have a cultural conversation I wil stay-the decision is yours. I absolutly understand youyr distress-but it is not my personal fault!!!

Enter

Castle

Don’t you eat in your gouse? 

Every time you don’t have?

Do you eat sand?

Enter

אתה שלחת

Yes-I only eat sand-very tasty…

Enter

Castle

Oga go and have a sit, you Israeli are disgusting for my liking

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Yes-I only eat sand-very tasty…

Anu mmpama you eat sand

Off course that’s what you should eat ewu

Enter

אתה שלחת

So what you decide?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • So what you de4cide?

Get out from here, you look disgusting to me bro

Enter

Castle

Fuck israel

Enter

אתה שלחת

You want to continue attack me personally?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You want to continue attack me personally?

Bro fuck you there

Enter

אתה שלחת

So I leave the chat-I understand your decision-cheers.

Enter

Castle

You lack common sense, stingy and useless nation

 

Egypt and Lebanon etc should deal with you people very well

Enter

Castle

Disgusted nation

Enter

Castle

Mr stingy

Enter

אתה שלחת

I block you now-you can continue cursing. assaf benyamini.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I block you now-you can continue cursing. assaf benyamini.

Your father there

Enter

רביעי 17:58

אתה שלחת

I give you a link to organization  help homless people in Nigeria:                                     https://www.dreamcatchersfoundation.org/

DreamCatchers Foundation

Enter

אתה שלחת

You want to continue cursing me? continue to curse ISRAEL? Do you really think ISRAEL is the reason for all your distress? what do you say? So take care and responsibility of your life!!! I am not the reason  of  all your troubles!! and also not ISRAEL-you have no excuse to these statements!!!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You want to continue cursing me? continue to curse ISRAEL? Do you really…

I thought you blocked me?

Enter

Castle

Oga I don’t need your help again, you go to the homeless agency to get a home

 

As I can see you are homeless

Enter

Castle

You can block me back

Enter

Castle

Am waiting Mr stingy man block me

Enter

Castle

Umu Israeli

Enter

אתה שלחת

I blocked you because of your behaviour and cursing me and ISRAEL.  If you will curse I will block you back-it depends on you.  I am not the reason to your troubles-and me personally have no influence on it-and you know it very well!! so take care of your life and call this organizxation-they have activity also inj Nigeria. and don’t blame me or ISRAEL-we are a very small country(9.217 citizens, 206.1 million people in Nigeria, 250 million people in the United Sttes)-so we, the ISRAELIS  not Managers of the world!!! there are much more powerfull states can help you and much more Nigerias, such as the United Srates, European Union, Russia, China-and I can understand if you blame them. they have the global power-and not so small country like ISRAEL have no influence on it!! For example-the Area of only one city or council in Nigeria is bigger than ISRAEL!!!

Enter

Castle

You are a foolish man hopeless Israeli

Enter

אתה שלחת

HAHA-so ISRAELIS are responsible to all your troubles? and what about your responsibility to your life? call the organization helping homeless people in NIgeria-it will maybe help. Blaming me sure will not help you. assaf benyamini.

Enter

אתה שלחת

we are  a very small coutry-the area of only one city in Nigeria is bigger than ISRAEL.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

HAHA-so ISRAELIS are responsible to all your troubles? and what about yo…

Oga go and sit down and stop disturbing me nah

Enter

אתה שלחת

I don’t disturb in anything-you distui-and you can call me in my name: assaf benyamini-not just “man”.

Enter

Castle

Silent is the best answer to a fool like you

Enter

אתה שלחת

you disturb yourself when you don’t call this organization can help you. they help homeless people in Nigeria.

Enter

אתה שלחת

much more curses?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

you disturb yourself when you don’t call this organization can help you.…

It’s your father that is a homeless man

Enter

אתה שלחת

don’t remind my father or my family-you don’t know them and it is not your business./;

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

don’t remind my father or my family-you don’t know them and it is not your business./;

Like I said it’s your father and your family who are homeless

Enter

אתה שלחת

more curses? from now any curse you write here I give here the Hebrerw translation-you  want to lerarn Hebrew?  There are curses in every languages-also in Hebrew.

Enter

אתה שלחת

Curses?

Enter

Castle

Olori buruku

Enter

Castle

Mumu man

Enter

Castle

Ode!

Enter

Castle

Oloshi

Enter

Castle

Anumanu

Enter

Castle

Ewu

Enter

Castle

Idiot

Enter

Castle

I gave you a chance to block me but you want my insult

Enter

אתה שלחת

what is “mumu man” what is “ode”? what is “Ewu”? I don’t know Igbo-maybe you can teach me how to curse in Igbo? for the curse I do understand Here: “Idiot” in Hebrew is “אידיוט”

Enter

אתה שלחת

more curses?

Enter

אתה שלחת

I cannot wait anymore

Enter

Castle

Stingy man

Enter

אתה שלחת

“stingy man”-איש קמצן

Enter

אתה שלחת

that’s all? only one curse? you are really exaggereting-you know moch more…. 

What a wasted talent… when in curse worlwide championship?

Enter

אתה שלחת

You can go there and get gold medal-you will be very rich!!

Enter

אתה שלחת

Meanwhile you can practice here.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

You can go there and get gold medal-you will be very rich!!

Akpa amu

Enter

רביעי 19:47

אתה שלחת

What is Akpa amu? I don’t know Igbo. Anyway I see you are not serious. you don’t want to practice? why only one curse?  you don’t want to win gold medal in curse worldwide championship? you don’t want to be rich?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

What is Akpa amu? I don’t know Igbo. Anyway I see you are not serious. y…

Ikpu!

Enter

אתה שלחת

Okay-you don’t want to be a champion? It is your life and your decision-not mine.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Okay-you don’t want to be a champion? It is your life and your decision-not mine.

Otu!

Enter

אתה שלחת

not enough. really dissapointed.

Enter

אתה שלחת

Meanwhile I found translation system from Igbo to Hebrew-you can now practice also in Igbo.

Enter

אתה שלחת

“ikpu”-וואגינה

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

“ikpu”-וואגינה

I guess you have found the meaning bro, continue learning my language

Enter

אתה שלחת

Yes sir. I do it immediately.

Enter

אתה שלחת

So lets stop be cinical-I did it because of your behaviour. blame me’ blame ISRAEL-all of this will not help you. you can call the organization helping homeless people in Nigeria-maybe they can help you. if you want to help yourself cvall them, and if not it is your business-not mine. It is your life and your responsibility-and you have to remember your troubles are not because of me and not because of ISRAEL-which is smaler than even one Nigerian city. that’s all. assaf benyamini.

Enter

חמישי 13:25

Castle

Benyamini mini mart

Enter

חמישי 14:12

אתה שלחת

as I have alreaduy explain you-I am not the reason of all your troubles. I totallly understand your distress and I don’t disparage in it. but try to

think logically-you decide to blame me-when I am a needy man muself-and also ISRAEL that is smaler than even one Nigerian City-does it make sense?  I can understand if you blame huge and powerfull countries like the UNITES STATES, Russia, European UNION or China-but blaming ISRAEL-that is less than Pinhead on the world map? I do believe to all what you wrote about your distress-and I really think in this situation therte are only two last options: going to demonstrate near the city your are living in, and call the organization  help homeless peopl I gave you a link to-and they are active also in NIgeria. that’s what can maybe help-blaming or cursing me and ISRAEL sure will not help you-ISRAEL is not

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

as I have alreaduy explain you-I am not the reason of all your troubles.…

Oga stingy man

Enter

אתה שלחת

ISRAEL is not  the manager of the world!!! the big and huge manager are the united states, russia and china-and I have no problem if you blam,e or cursing them. In my point of view I even can join such statements. that’s all-cursing me or ISRAEL which is smaller than even one Nigerian city will not help you anyway!!! if you don’t want to call this organization it is your decision-it is youyr last chance-and as americans say “take it or leave it”!!!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

ISRAEL is not  the manager of the world!!! the big and huge manager are …

Your country isn’t ashamed of themselves as you people have lived for ages and you couldn’t dominate the earth, hmm what a useless country

 

USA of yesterday are bigger in anything but Israel that have lived for ages are like puppy shits

Enter

חמישי 15:00

אתה שלחת

So you want to help yourself? call the organization help Nigerian homeless people. if you don’t want it is your choice. and ISRAEL is not useless country-and our powers are not in global military power, and also not in economic powers, not in number of civilisans and also not in our area which is very small-but in something absolutely else you cannot even think about. I guess it is not interesting for you to know-so I leave it. I explain it only if you want to know. if you don’t I will not write it here.  assaf benyamini.

Enter

חמישי 19:47

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So you want to help yourself? call the organization help Nigerian homele…

Why not carry a card and write something on it with an inscription “help me ooh hunger don’t do me shege oooh government help me I no get house I dey sleep for gutters”

Olodo stingy man

Enter

חמישי 20:22

אתה שלחת

I have already written messages to facebook groups of nigarian people with all our correspondence and your personal details. I also wrote about it to one of

Enter

Castle

What are you posting and which group is that?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

I have already written messages to facebook groups of nigarian people wi…

What is the meaning of this thing you did?

Enter

אתה שלחת

I also wrote  to one of ISRAELI ministers-and I hope somewhere I can find help for you. If you don’t believe me you can look at my facebook profile-I will continue to try. I can promise I try hard-but I cannot promise you good resuts-and the most of it not depends on me-so your anger to me is a little ridiculous!!! I am not going to take you from home-I only try to help you prevent it!!! but I am not a magician-I can continue to try-but I cannot promise it will succeed!!! I attach here the files of what I am posting-one file in Hebrew, and one file in English. assaf benyamini.

Enter

אתה שלחת

my apply.docx

31.14 KB

Enter

אתה שלחת

פנייתי. (1).docx

26.16 KB

Enter

Castle

Delete it

Enter

אתה שלחת

and here is a link to the ISRAELI minister facebook page, and I wrote to her profile in Hebrew:  https://www.facebook.com/PninaTamano                                          in her ministry they speak Hebrew and Amharic. I don’t know even one single word in Amharic-so I write them  in Hebrew. I also gave you a link to organization help homeless people in Nigeria-please call them, mayber it will help. If you don’t try you never know.

פנינה תמנו שטה Pnina Tamano Shata

Enter

Castle

Delete the post anywhere you know you posted it right now

Enter

Castle

Which Nigeria group did you post that thing

Enter

אתה שלחת

 • So what do you thinkl now? do you still blame me and ISRAEL about all your troubles in this world? I only tried to help you!!! and I cannot delete the posts-it is already on facebook pages-and it is your last chance!!! You should appreciate it and not cuursing me and ISRAEL with also some anti-semitic statements!!! think about it!!!

Enter

Castle

I said you should delete it find a way and do it right now

Enter

Castle

Am warning you ato delete it now if I wanted to do so I would have done it

Enter

Castle

Delete the post from ant Nigerian group you posted it

Enter

אתה שלחת

Okay-so don’t blame m, e in all your troubles-and don’t cry to me you are going to be homeless. If yoiu don’t agree to help yourself noone never help you!!! and stop immediately cursin g me and ISRAEL-we are not cause of all your problems!!! be rersponsible about your life and call this organization!!! they help homeless people in NIgeria!!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

Okay-so don’t blame m, e in all your troubles-and don’t cry to me you ar…

Just delete those posts wherever you posted it

Enter

אתה שלחת

So what do you say? you want to call them and save your lives-or you have no problem be homeless? if you don’t want to c all them and you want to ve homeless it is your choice-but don’t dare to curse the only one who really tried to save your lives!!!

Enter

Castle

Have you deleted what I said you should delete in those Nigeria groups?

Enter

אתה שלחת

human beings not behave liker this!!! I don’t try to insult you-I only ask you to think about it and not curse people try to help you!!!

Enter

Castle

Delete those posts first then we can talk

Enter

אתה שלחת

you can look at my facebok profile and you will see all facebook groups I popsted it-I really don’t remember.

Enter

Castle

Just send me group link

Enter

Castle

And delete them

Enter

אתה שלחת

So no problem-don’t call this organization and don’t help yourself-but don’t blame me and ISRAEL in all your troubles and don’t cry toi me

Enter

Castle

Ok I have heard just delete those posts from where you posted them

Enter

Castle

After deleting them show me evidence that you have deleted them

Enter

Castle

Have you done it

Enter

אתה שלחת

don’t cry to me your are going to be homeless!!! and sto[p cursing me and ISRAEL!!!! we are also human beings-not all of our lives are money money and money!!! Americans think like it and you can blame them-I don’t think so!!! I think America have the ability, they are very strong and powerful;l country and they should help you and many other Nigerian much more than they do today. they are enough strong and rich and they can help-and they are, and also other powerful coutries like Russia China and the european Union are  the real Guilty inj this story-and aftyer all they did to Nigerian and also many other african people they shouls pay very high compensations.

Enter

Castle

Have you deleted the post

Enter

אתה שלחת

So if you want to end our correspondence I have no problem with it. don’t help yourself, be homeless-but don’t cry to me about this.

Enter

Castle

Delete that post from the Nigeria groups you posted it

Enter

Castle

Are you going to delete those things you posted on the Nigeria groups or not?

Enter

 • אתה שלחת

and if I don’t-what will you do? you wil contact facebok and File a complaint against me? for this thing you have money-but for paying bills and not be homeless you don’t have-HAHAHA. how ridiculous-so maybe you lied-you don’t have a problem to pay bills, and you are not going to be homeless. In  Hebrew we call it “סיפורים מההפטרה”-sipurim mehahaftara, meaning: ridiculous stories.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

and if I don’t-what will you do? you wil contact facebok and File a comp…

If I wanted to post it on any of the Nigeria Facebook group or page I would have done so

Enter

Castle

Am telling you to remove and delete those post

Enter

אתה שלחת

A person really need help don’t behave like this!!!! If there was a real danger you are going to be homeles you would not even think aboiut facebook groups-it was the last thing interesting you. So what I should think? maybe it is a scam? you realy thought I am so foolish man-as you curse me one after time?

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

A person really need help don’t behjave like this!!!! If there was a rea…

It’s not a scam I really need help but not going all over everywhere to post it

Enter

אתה שלחת

So you can write to facebook and complain me-you have money for it-but you don’t have money to pay bills. I understand.

Enter

Castle

Ok no problem you can leave the post

Enter

Castle

Now I know how mentally derange you are, you aren’t supposed to socialize with people you are psychopathic person no wonder people don’t give a damn about you

Enter

אתה שלחת

So if it is not a scam: 1)stop immediately cursing ISRAEL or cursing me-the only person tried to help you. 2)leave the interest of facebook group-it is not important now. call the organization help Nigerian homeless people.    You don’t want to do it and help yourself-don’t cry to me.

Enter

Castle

Old crippled fellow like you added to the fact that you are psycho

Enter

Castle

Your family must be a house of psycho and cripple hahaha

Enter

Castle

Was or is your mom a psycho and cripple like you

Enter

Castle

Hahaha does mental problem and cripple runs in your family

Enter

Castle

Your father stopped having babies because of his cripple condition

 

Unfortunately he gave birth to you as a cripple

Enter

אתה שלחת

How disgusting behaviuor!!  I tried to help you-and intead of thank me you ncurse me-and ISRAEL-and with anti-semitic statements. you should  be ashamed!!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

How disgusting behaviuor!!  I tried to help you-and intead of thank me y…

Your mother was sacked in 1980 because of her mental health issue 

. House of psycho

Enter

Castle

How do you even take your bath?

 

Do you crawl like a cricket to the bath tub

Enter

Castle

where are you punk

Enter

Castle

Are you there?

Enter

אתה שלחת

How you casn dare to say this things? you realy not ashamed? In Hebrew we call mit “חוצפה”-and I will not translate it-you can translate it by google translate-or maybe you don’t want to know.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • How you casn dare to say this things? you realy not ashamed? In Hebrew w…

Hahaha you are a dick dickhead

Enter

Castle

Hahah asshole

Enter

Castle

Israel bastard son of a thousand father

Enter

Castle

 

Pussy head

Enter

אתה שלחת

Yes-I am here-and pay attention I continue writing to inspite of your Ungrateful behaviour. It is not a shame to appologize and say you had a mistke-and you said it I really appreciate it. and it is a sign to power-not to weakness. every man or woman make a lot of mistakes in their lives-and also me. Nothing will happen to you if you do this.

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

 • Yes-I am here-and pay attention I continue writing to inspite of your Un…

Hahahaha apologies your head there

Enter

Castle

I begged you to stop this but you refused, I asked you as a friend to delete it but you refused

Enter

Castle

Hahahahaha why aren’t you married oh! Maybe because of your condition nobody wants to associate with you

Enter

Castle

Where are you!

Enter

אתה שלחת

So I will not get back to Here nevertheless you improv e this behaviiour. I am also a human being-and there is a border of what I agree to here from you. So I will not answer here anymore untill I see Here a real appology-and mean it very seriously. Other than you can continue writing here, cursing, be anti-semitic-and no one answer you-continue to speak with yourself!!!  That’s all!!

Enter

מישהו השיב לך

ההודעה המקורית:

So I will not get back to Here nevertheless you improv e this behaviiour…

Dickhead

Enter

Castle

Delete your post and your where busy toiling with me you son of a bitch

Enter

Castle

Once you delete the post I will render an apology

Enter

Castle

you think you are wise abhi?

Enter

Castle

Assaf benyapussy

Enter

Castle

Enter

Castle

Assafari benyanpussy where are you?

Enter

אדם זה לא זמין ב-Messenger.

Castle Emmanuel Anieto

 

 

התכתבות מספר 10-עם עובדת איגוד האינטרנט הישראלי בשם אורנה היילינגר:

 

 

יום א׳, 3 ביולי ב-17:42

לגברת אורנה היילינגר שלום רב:

כאזרח במדינת ישראל זו זכותי המלאה לפנות לאיגוד האינטרנט הישראלי -או לחלופין לכל ארגון אחר על-פי שיקול דעתי.

אין לך שום סמכות לאסור עליי לפנות לאיגוד האינטרנט הישראלי-אם וכאשר אני אחליט לעשות זאת.

הפנייה היא בכל מקרה אל האיגוד ולא אלייך באופן אישי-ואת לא תקבעי בעבורי אל מי אני פונה או אל מי לא.

לפיכך אני לא אכבד בקשתך זו!!

לידיעתך.

אסף בנימיני.

 

ביום ראשון, 3 ביולי 2022 בשעה 17:35:43 GMT‎+3‎,‏ Orna Heilinger<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

הסתר הודעה מקורית

עובדי איגוד האינטרנט לא מתעסקים בזה זה לראות קשור לאיגוד האינטרנט.  אני מבקשת שתפסיק לפנות להשיג האיגוד 

בתאריך יום א׳, 3 ביולי 2022, 17:29, מאת אסף בנימיני ‏<[email protected]>:

 

אני לא “מטריד”-אני פונה לעובדים של איגוד האינטרנט הישראלי-דבר לגיטימי לחלוטין.

בברכה,

אסף בנימיני.

ביום ראשון, 3 ביולי 2022 בשעה 17:23:03 GMT‎+3‎,‏ Orna Heilinger<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

מספיק להטריד

 

‫בתאריך יום א׳, 3 ביולי 2022 ב-17:18 מאת אסף בנימיני <‪[email protected]‬‏>:‬

 

אל: עובדי איגוד האינטרנט הישראלי.

הנדון: בעיית תצוגה.

א.ג.נ.

בבעלותי אתר האינטרנט https://disability5.com/ שנבנה במערכת של wordpress.org-ולאחרונה(אני כותב דבריי אלו ביום 2.7.20222) אני שם לב לתקלה מוזרה: מתוך כ-518 פוסטים שפרסמתי עד היום בבלוג רק כ-164 פוסטים מופיעים בו-וכל היתר פשוט נעלמו…

כמו כן כאשר אני מנסה לחפש פוסטים בשורת החיפוש בבלוג שלי אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה:

מה יכולה להיות הסיבה לכך? וכיצד ניתן לסדר את זה?

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757.

נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]  

3)קישור לעמוד הפוסטים בבלוג שלי, בו נעלמו רבים מן הפוסטים אותם פרסמתי:

Log In ‹ מידע לאנשים עם מוגבלויות — WordPress

 

 

 

Log In ‹ מידע לאנשים עם מוגבלויות — WordPress

 

 

 

 

 

 

 

אל: 

הנדון: תקלה בכתובת ip.

א.ג.נ.

בימים האחרונים(אני כותב דבריי אלו ביום ראשון, ה-3 ליולי 20222) אני נתקל בתקלה מוזרה: המחשב שלי קיבל כתובת ip שאינה ישראלית(כתובת ip של גרמניה-אינני יודע מדוע דווקא כתובת ip של מדינה זו)-וזאת בגלל תקלה בשרתים של חברת “בזק”-ובמצב זה חברת “בזק” רוצה לגבות ממני כ-14 שקלים לחודש עבור קבלת כתובת ip קבועה. אציין כי העניין תמוה ולא מובן, וזאת לנוכח העובדה שאני לא משתמש בשום שרות של vpn או של פרוקסי-וכן לנוכח העובדה שאני כלל לא משתמש ב-wifi ואין עוד מחשבים ברשת-ויש לי רק מחשב אחד בבית, והוא המחשב היחיד ברשת שלי. מה יכולה להיות הסיבה לבעיה כזו? וכיצד ניתן לסדר את זה? 

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] 

3)אציין כי אני מתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי. לפיכך אין ביכולתי לשלם בעבור תיקונה של תקלה זו. זאת ועוד: בשל חומרת מצבי גם הנחות גבוהות מאוד פשוט לא יעזרו.

 

אורנה היילינגר -נטיקה- איגוד האינטרנט הישראלי ISOC-IL (ע”ר) | orna heilinger| Israel Internet 

טל קו חם: 05848858911 hotline

 

 


התכתבות מספר 11-עם “פורום ארלוזרוב”:

 

מריה בבושקין שור, פורום ארלוזורוב <[email protected]>

אל:

אסף בנימיני

יום ב׳, 4 ביולי ב-8:55

אסף שלום,

תודה רבה על הפנייה.

 

פורום ארלוזורוב הוא מכון מחקר שמתמקד בבעיות ובאתגרים של שוק העבודה, ובמקומה של העבודה המאורגנת בהגנה על זכויותיהם של העובדות והעובדים בישראל.

נושא התמיכה הסוציאלית בבעלי מוגבלויות הוא חשוב מאד, ומהפרטים שצירפת עולה שאתם פועלים לקידום הזכויות באופן נמרץ.

 

תוכנית העבודה של הפורום אינה כוללת, נכון לעכשיו, מחקר בנושאים אלה.

תודה רבה ובהצלחה,

 

‪On Sun, Jul 3, 2022 at 5:27 PM ‫אסף בנימיני‬‎ <[email protected]> wrote:‬

 

 

מריה בבושקין שור  |  מנהלת אופרציה ומשרד
אתר: www.arlozforum.org

 

אל: פורום ארלוזרוב.

להלן הודעה מטעמה של הגברת טטיאנה קדוצ’קין מתנועת “נתגבר”.

 

 

הנדון: תנועת “נתגבר” (נכים “שקופים”)

לפני כעשור, אני הח”מ ייסדתי את תנועת “נתגבר”, למען הנכים “השקופים”. נכים בעלי אחוזי נכות גבוהים וללא כשירות עבודה, אך שאינם מוגבלים בתנועה.

התנועה שלי מונה ומייצגת כ-1300 אנשים מכל רחבי הארץ, שהם בעלי נכות הנעה בין 75% ל-100%, שאינם כשירים לעבוד ושאינם בעלי מוגבלות בתנועה או הזקוקים להעלאה של אחוזי הנכות שלהם.

התנועה מאפשרת לאותם אנשים למצא את כל זכויותיהם מול המדינה וניתנת גם תמיכה פיננסית מסוימת לנזקקים ביותר.

התנועה שלנו נאבקת למען דיור ציבורי בר השגה ותנאי מחייה נאותים לקבוצת האוכלוסייה הנ”ל.

נכים רבים שאינם כשירים לעבוד, ובעלי 75%-100% נכות, אך לא מוגבלי תנועה חיים בתנאים מחפירים.

הם אינם מקבלים את אותן ההטבות אשר נהנים מהן גמלאים המקבלים גם השלמת הכנסה.

כלומר, אין להם הנחות לקניית תרופות, הנחות על חשבון החשמל, וארנונה, הנחות לנסיעה בתחב”צ וסיוע בשכר דירה בדומה לגמלאים, הם אינם זכאים למענקי “חימום/קירור” ועוד.

במילים אחרות, הם לא זכאים לכמעט לשום הטבות, למרות מצבם הקשה.

יתרה מזאת, הם גם אינם זכאים לדיור ציבורי למרות התנאים הקשים שבהם הם חיים יום-יום.

 

ישנו הבדל מהותי בין הנכים השונים, ואנו סוברים כי כך לא צריך להיות!

נכה עם מוגבלות בתנועה, זכאי לדיור ציבורי ומקבל סיוע לשכר דירה הנע בין 3000 ל-3900 ₪ בחודש.

כמו כן, נכים בעלי מוגבלות בתנועה מקבלים קצבאות גדולות יותר, מהנכים, אותם מייצגת התנועה, הודות לתוספות לקצבה הבסיסית, הכוללת בין היתר שירותים מיוחדים, קצבת ניידות ומלווה ועוד.

במצב כזה, 

גודל הקצבאות האלה מגיעות לכדי 15000-17000 ₪ בחודש.

אך לעומתם, הנכים אותם מייצגת התנועה, אשר אינם בעלי מוגבלות בתנועה, בעלי 75%-100% נכות ואינם כשירים לעבוד, מקבלים רק 3211 ₪ בחודש נטו בלבד!

מכאן יוצא, כי הקבוצה הזו, היא האוכלוסייה הענייה והפגיעה ביותר במדינת ישראל!!!

 

במהלך שנות פעילותי, נפגשתי עם גורמים רבים ממפלגות שונות בכנסת ובמשרדי הממשלה השונים.

אבל, לצערי הרב, התנועה לא מצליחה זה כבר עשור, לקדם את ההצעה שתאפשר לנכים שאינם מוגבלי תנועה, בעלי 75%-100% נכות ולא כשירים לעבוד, לקבל דיור ציבורי, או לכל הפחות להעלות להם את סכום הסיוע בשכירת דירה ולשפר ולו במקצת את תנאי חייהם.

לאור האמור לעיל, אני, טטיאנה קדוצ’קין, יו”ר תנועת “נתגבר” (נכים שקופים),

מבקשת להיפגש איתכם, ע”מ לקדם את הפרויקט הזה ולעזור לאנשים האלה לחיות חיים מכובדים ונאותים יותר.

בברכה ובתקווה גדולה, טטיאנה קדוצ’קין, יו”ר תנועת “נתגבר” (נכים שקופים).

טלפון 1: 052-370-8001

טלפון 2: 03-534-6644

  

להלן ההודעה שהשארתי לחבר-הכנסת מוסי רז-אשר לפגישה עימו בכנסת הגעתי ביום שלישי, ה-20.4.2021 בשעה 13:30 בצהריים.

 

20.4.2021

לחבר-הכנסת מוסי רז שלום רב

הנדון: בעיית דיור לנכים.

א.נ.

להלן מספר נושאים הקשורים לאוכלוסיית הנכים ופגועי הנפש(אוכלוסייה שגם אני כלול בה) אותם ברצוני להעלות בפניך.

אהיה מעוניין לדעת באיזו מידה יש ביכולתך לקדם נושאים אלו ו/או לעשות תיקוני חקיקה דחופים בכדי לשפר את מצבנו, תנאי הטיפול בנו וסיכויינו לשרוד ולהשתלב בחברה.

אציין כי מנסיון העבר אני למד כי בפגישות מן הסוג הזה ייאמר לי לפני הגעתי כי תינתן לי רשות הדיבור על-מנת להעלות את הנושאים שברצוני לדבר עליהם-אולם בפגישה עצמה רשות הדיבור לא תינתן לי אפילו לשנייה אחת-ובמידה ואני, חלילה אנסה לדבר הדבר ייחשב באופן אוטומטי ל”הפרת סדר” חמורה מאוד ועל כן המאבטחים יתנפלו עליי ויגרשו אותי באגרסיביות רבה-וזאת גם כשאין בכך צורך וכאשר הדבר מיותר לחלוטין, וגם כאשר ברור לחלוטין שלא נשקפת ממני שום “סכנה” לאף אחד.

ובהכירי מציאות זו אני מוסר לך מכתב זה-למקרה שגם הפעם זו תהיה ההתנהלות כלפיי. ככל הנראה עצם העובדה שאני מעיז להעלות מצוקות של ציבור הנכים מתפרשת כאיום חמור מאוד-למרות שלא ברור לי כלל על מי או על מה זה בדיוק מאיים. אני משאיר לך ולעובדי לשכתך מכתב זה-לא אקח אותו בחזרה לביתי.

וכעת לפירוט הנושאים עצמם:

1)בעיית מימון/תשלום שכר-דירה– לפני שנים רבות נקבע(ולא ברור על-ידי מי-אולם ככל הנראה מדובר בפקיד ממשלתי כזה או אחר), כי נכים שמתגוררים בקהילה זכאים לסיוע בסך 770 שקלים לחודש לצורך תשלום שכר-דירה. כידוע, בשנים האחרונות היתה עלייה משמעותית מאוד  במחירי הדירות במדינת ישראל-ובעקבותיה הגיעה, כמובן גם עלייה משמעותית בגובה שכר-הדירה. אלא שסכום  הסיוע בסך 770 שקלים שנקבע לפני שנים רבות באופן שרירותי לחלוטין, וללא שום הסבר או היגיון אינו מתעדכן. למרבה הצער גם לאחר התכתבויות רבות מאוד(ומדובר בלפחות כמה אלפים או אפילו עשרות אלפים של מכתבים, ולצערו של כותב דברים אלו מספרים אלו אינם מוגזמים כלל וכלל), ושנשלחו לכל גורם אפשרי: משרד הבינוי והשיכון על שלוחותיו השונות, משרדי ממשלה נוספים כמו משרד האוצר ומשרד ראש הממשלה, עיתונאים רבים שעם חלקם הגדול כותב מסמך זה שוחח באופן אישי, עורכי-דין רבים ואפילו למשרדי חקירות ולשגרירויות  של מדינות זרות-דבר אינו עוזר-וכתוצאה מכך שסכום הסיוע אינו מתעדכן נכים רבים נפלטים לרחוב ומוצאים שם את מותם מרעב, צמא או מקור בחורף ולחלופין ממכת חום או התייבשות בקיץ. יש לציין כי ארגונים למיצוי זכויות כמו עמותת “ידיד”(שכידוע נסגרה לפני מספר חודשים) או קליניקות לסיוע משפטי באוניברסיטאות ובמכללות שגם עימם נמצא כותב דברים אלו בקשר אינם יכולים לעולם לסייע, והסיבה לכך פשוטה: סכום הסיוע  של 770 שקלים ניתן על-פי חוק, וארגונים למיצוי זכויות יכולים לסייע אך ורק על-פי החוק הקיים, והכתובת היחידה במקרים בהם יש צורך בשינויי חקיקה היא כידוע הכנסת. אלא שכאן המצב רק ממשיך להסתבך: כידוע כבר תקופה ארוכה מאוד של למעלה משנתיים אין ממשלה וכנסת מתפקדות ומדינת ישראל נמצאת במצב של, למעשה ממשלת מעבר מתמשכת. התוצאה הישירה וההרסנית של מצב זה היא היעדר אפשרות לעשות תיקונים חיוניים בחוק שנדרשים באופן דחוף-אשר על כמה מהם אני מפרט כאן. יש לציין כי גם כאשר הכנסת והממשלה פעלו פניותיו של כותב שורות אלו, וגם פניות של ארגוני הנכים וגורמים רבים נוספים בעניין סכום הסיוע אל חברי-הכנסת הופנו באופן אוטומטי לארגונים למיצוי זכויות-וזאת למרות שגם חברי-הכנסת עצמם יודעים טוב מאוד שבמקרה הזה הארגונים למיצוי זכויות לא יכולים להיות הכתובת אלא אך ורק הם עצמם.

2)תקשורת עם בעלי-הדירות– ישנם מקרים רבים בהם נכים מתקשים בניהול משא ומתן עם בעל/ת הדירה בגלל סיבות שקשורות למחלתם או נכותם. במצבים אלו העובדים הסוציאליים נדרשים לשמש כמתווכים-וחלק גדול מאוד מן העובדים הסוציאליים לא באמת יכולים לקחת על עצמם תפקיד זה בכל מקרה ומקרה. זאת ועוד: הקיצוצים הנרחבים שהיו בשנים האחרונות בתקנים שמיועדים למשרות של העובדים הסוציאליים, וזאת בצירוף עם תנאי העבודה הקשים, השכר הנמוך, ההתייחסות הלא נאותה מצד משפחות של מטופלים שבמקרים רבים רואות בהם, ושלא בצדק את האחראים לטיפול הלקוי שמקבלים קרובי המשפחה שלהם-וכל זאת בצירוף עומס העבודה הבלתי אפשרי שלעתים מאלץ אותם, בלית ברירה  להזניח גם מצבים דחופים או מסוכנים-כל אלו מקשים עוד יותר על האדם בעל המוגבלות למצוא דירה מתאימה ועל העובד הסוציאלי לסייע.

3)אמצעי תשלום של מטופלים– ישנם מצבים בהם אדם עובר לגור בקהילה לאחר תקופה ארוכה של שהייה בבתי חולים, וללא הרגלי  חיים שנחשבים כנורמטיביים כמו יציאה לעבודה, נשיאה באחריות לניהול חייו וכיו”ב. לעתים קרובות מאוד דרישות שמוצבות כתנאי לחתימה על חוזה שכירות  כמו חתימה על צ’ק ערבון אינם ניתנים להשגה בעבור אנשים בשלב זה של חייהם. מסגרות טיפול ושיקום רבות שהיו קיימות בעבר(שבאחת מהן כותב מסמך זה נעזר לפני כ-26 שנים בעת היציאה מאישפוז בבית חולים לדיור מוגן) נסגרו או הקטינו באופן משמעותי את היקף פעילותם בשנים האחרונות-דבר שעשוי למנוע שיקום מאנשים שבשלב זה של חייהם לא יוכלו להתקדם ללא מעטפת טיפולית ושיקומית חיוניות אלו.

 

4)בעיית הסדרה-ישנו כיום חוסר איזון מוחלט בכל הנוגע לחובותיהם וזכויותיהם של בעלי הדירות מצד אחד ושוכרי הדירות מצד שני. ישנם חוקים רבים שמגנים על בעלי דירות  מפני ניצול לרעה כזה או אחר של תקופות השכירות שעשויות להיות מצידם של השוכרים. לעומת זאת לא קיימים חוקים שמטרתם להגן על האנשים שמתגוררים בדירות מפני ניצול של בעלי בתים-וכתוצאה מכך ניתן למצוא בחוזי שכירות רבים סעיפים שערורייתיים, דרקוניים ולעתים אפילו לא חוקיים-ובאין חוקים שמטרתם הגנה על שוכרי הדירות הללו נאלצים לחתום על חוזים אלו. במקרים רבים לא קיימת לשוכרי הדירות זכות חוקית להתנגד לסעיפים פוגעניים שחתימה עליהם מוצבת כתנאי להשכרת הנכס-והם יהיו חשופים לחלוטין לגחמותיהם של בעלי הדירות, ולעתים גם בתקופת השכירות עצמה.

כמובן שבעיה זו היא של האוכלוסייה כולה-אולם יש לתת את הדעת על כך שההתמודדות עם בעלי הדירות במצבים אלו היא קשה יותר מטבע הדברים לאוכלוסיות מוחלשות כמו נכים או חולים.

5)קושי בהסברה-ישנם קשיים ניכרים בכל הנוגע להעלאת הקשיים שהוזכרו וחשיפתם בזירה הציבורית לצורך עשייתם של התיקונים ההכרחיים הנדרשים. סדרי העדיפויות הנוכחיים של אמצעי התקשורת השונים שכמעט ואינם מתעניינים בנושא, פיצול בין ארגוני הנכים, חוסר רצון של גורמים רבים מאוד בחברה בה אנו חיים לקחת חלק פעיל בנסיונות לעשיית תיקון ושיפור במצב-כל אלו מכבידים ומקשים מאוד על המאמצים להעלות בעיות אלו למודעות ציבורית באופן שייאלץ את חברי-הכנסת לעשות את תיקוני החקיקה הנדרשים במקום להמשיך ולהתעלם ולא לעשות מאומה. קושי נוסף קיים בכל הנוגע להעלאת קמפיין פרסומי: נכים שמתקיימים מקצבאות הנכות לא יכולים לשלם את סכומי העתק אותם מבקשות חברות הפרסום בעבור ניהול קמפיין לצורך קידום הטיפול בנושא-וגם נסיונות רבים מאוד של כותב המסמך לעקוף מחסום זה באמצעות הצטרפות לפרויקט סטודנטיאלי כזה או אחר של סטודנטים לפרסום לא עזר-וזאת משום שגם אלו האחרונים לא גילו בכך עניין ולא ראו בכך נושא שבאמת חשוב לטפל בו.

6)זמן המתנה לטיפול-ישנם מקרים רבים בהם אנשים שעד לשלב מסוים בחייהם לא נזקקו כלל לסיוע של שירותי בריאות הנפש-אולם כתוצאה מנסיבות חיים קשות או אירוע טראומטי או קשה כזה או אחר נזקקים לסיוע של איש מקצוע בתחום בריאות הנפש-וכמובן שבהרבה מאוד מקרים מדובר בסיוע זמני או נקודתי ולא כרוני. כיום תקופות ההמתנה לטיפול או סיוע נפשי הן ארוכות מאוד-וכתוצאה מהיעדרה של עזרה שניתנת בזמן מצבם של אנשים עלול להידרדר ללא כל צורך. השקעת משאבים נוספים במערכת בריאות הנפש הציבורית בהחלט יכולה להביא לשינוי המצב. יש לזכור כי גם מבחינה כלכלית ותקציבית אין כל היגיון בהתנהלות כזו: כאשר מצבם של אנשים מחמיר בתקופת המתנה ממושכת לטיפול המצב שלהם ממשיך להסתבך-ומה שיכול היה להיות סיוע נקודתי שאומנם עולה למדינה כסף הופך למצב חמור פי כמה וכמה שלאחר מכן עולה למדינה בעלות כספית גבוהה לאין שיעור. מסיבות אלו יש לשקול הוספת תקנים למערכת בריאות הנפש הציבורית ושיפורה-יש לזכור כי רובה המכריע של האוכלוסייה במדינת ישראל לא יכולים לממן את הטיפולים הללו באופן פרטי-שעלותם כמה מאות שקלים לכל פגישה בודדת.

7)טיפולי שיניים-כידוע, במדינת ישראל אדם שזקוק לטיפולי שיניים ילך כמעט תמיד לרופאים פרטיים-וזאת מאחר ומערכת הבריאות הציבורית אינה נותנת כיום מענה בתחום הזה. יש לציין כי אצל פגועי נפש, וגם נכים באופן כללי שמצוקתם הכלכלית קשה מאוד ברמה היום-יומית גם בלי קשר לטיפולי שיניים מתקשים אף הרבה יותר לקבל טיפולים אלו, אם וכאשר יש בכך צורך. השילוב של בעיות נפשיות חמורות ומצוקה כלכלית קשה גורם לאנשים הללו לעמוד מול שוקת שבורה ובמבוי סתום מוחלט כאשר יש צורך, ולעתים דחוף בטיפולי שיניים. יש לתת את הדעת לכך שכיום לא קיים, למעשה פתרון מערכתי לנושא שלא מטופל כלל-ויש לחשוב על חקיקה מתאימה ויצירת מענים סבירים בכל הנוגע לטיפולי שיניים לאוכלוסיות הללו.

8)אזורי אישפוז-אדם שנזקק כיום לטיפול פסיכיאטרי מסיבי בבית חולים או מרפאה ציבורית יכול לקבל אותם אך ורק במרפאה או בית חולים שסמוכים לאזור מגוריו. ישנם מקרים בהם מטופלים מעדיפים, מסיבות כאלו או אחרות להיות מטופלים במרפאה אחרת-לאו דווקא זו הסמוכה מאוד לאזור מגוריהם. יש לאפשר חופש בחירה למטופלים-ולתת למטופל שלא מרוצה מטיפול במרפאה או בית חולים מסוים את האפשרות לעבור למרפאה או בית חולים במקום אחר. אפשרות זו ניתנת כיום בכל תחומי הרפואה האחרים-ואין שום סיבה לשלילת חופש הבחירה באשר למקום הטיפול בתחום של הטיפול הנפשי בלבד.  זאת ועוד: חופש בחירה כזה, אם יינתן יכול בהחלט לגרום לבתי חולים ומרפאות בתחום בריאות הנפש להתחרות ביניהם על המטופלים-דבר שבהחלט עשוי להביא לטיפול ושירות טובים יותר.

9)מודעות האוכלוסייה-האוכלוסייה הכללית מגלה לעתים התנגדות משמעותית מאוד כאשר מדובר בטיפולים נפשיים שניתנים באזור מגוריהם של אנשים-דבר שנובע מחוסר מודעות והיעדר הכרה של התחום-וללא כל הצדקה מעשית או הגיונית. הפחתת ההתנגדות והרתיעה של האוכלוסייה באמצעות מערכת הסברה מערכתית מתאימה עשויים בהחלט להקל על חייהם של מטופלים וחולים שחייהם קשים מאוד בכל מקרה בעקבות המחלה והנכות עצמם. היעדר המודעות בחברה בה אנו חיים גורם למקרים של התנגדויות התושבים לפתיחת הוסטלים או מסגרות טיפול בקרבת מקום מגוריהם-דבר שמביא לעיכובים ניכרים בפתיחת המסגרות הללו, ולעתים אף למניעת פתיחתן בעקבות תביעות משפטיות שתושבים מגישים. זאת ועוד: ישנם מקרים לא מעטים בהם ישנה התנכלות מכוונת של האוכלוסייה כלפי מסגרות הטיפול הללו כאשר הן נמצאות באזור מגוריהן-וייתכן מאוד והעלאת המודעות הציבורית תוכל להביא להפחתה ניכרת של מספר המקרים הללו.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

 

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected]

או: [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected] או:  [email protected]   

או: [email protected]

3)המסגרת הטיפולית בה הייתי עד ליום 16.3.2021(בגלל המשך הקיצוצים והצימצומים בתקציבי הבריאות והרווחה וחוסר הטיפול בנושאים אלו באין ממשלה או כנסת מתפקדות אני נותרתי, כחולה כרוני במחלות ובעיות קשות מאוד ללא כל מסגרת טיפול מתאימה. כל נסיונותיי למצוא מסגרת טיפול רלוונטית עליה אוכל להסתמך מעלים חרס-ואין לדעת כמה זמן יימשך מצב קטסטרופלי זה):

עמותת “רעות”-הוסטל “אביבית”,

רחוב האביבית 6,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9650816.

מספרי הטלפון במשרדי ההוסטל:

02-6432551. או: 02-6428351.

כתובת האי.מייל של ההוסטל:  [email protected]

העובדת הסוציאלית מצוות ההוסטל, עימה אני הייתי בקשר: אושרת-050-5857185.

4)רופא המשפחה אצלו אני נמצא במעקב:

ד”ר ברנדון סטיוארט,

“שרותי בריאות כללית”-מרפאת הטיילת,

רחוב דניאל ינובסקי 6,

ירושלים, מיקוד: 9338601.

מספר הטלפון במשרדי המרפאה: 02-6738558. מספר

הפקס במשרדי המרפאה: 02-6738551.

 

 

5) פירוט התרופות הקבועות אותן אני נוטל:

1.תרופות פסיכיאטריות:

א.Seroquel-

2 כדורים של 300 מ”ג כל אחד בכל ערב.

ב. Tegretol CR-

400 מ”ג-כל בוקר. 400 מ”ג-כל ערב.

ג.Effexor-

150 מ”ג-כל בוקר. 150 מ”ג-כל ערב.

2. symvastatine-

10 מ”ג בכל יום בערב.

 

 

6) להלן רשימת הבעיות הרפואיות מהן אני סובל:

 

1.מחלה נפשית-תסמונת כפייתית O.C.D וכן מחלה המוגדרת כ-schyzo-affective disorder

2.דלקת פרקים פסוריאטית.

3. בעיה נוירולוגית שהגדרתה אינה ברורה. תסמיניה העיקריים: חפצים שנשמטים  מן הידיים בלי שאני שם לב לכך, סחרחורות, איבוד תחושה בחלק מאזורי כפות הידיים ובעיה מסוימת בשיווי משקל ויציבה.

4. פריצת דיסק כרונית בגב בחוליות 4-5-שמקרינה גם לרגליים ומקשה בהליכה.

5.תסמונת המעי הרגיז.

6.התחלה של סימנים לבעיה קרדיולוגית מן החודש האחרון(אני כותב דבריי אלו ביום חמישי, ה-22.3.2018). נכון לזמן כתיבת שורות אלו לא ברורה עדיין מהות הבעיה, שבאה לידי ביטוי בכאבים בחזה במשך מרבית שעות היום, קשיים בנשימה וגם בדיבור.

7. היחלשות משמעותית בראייה, שהתחילה בערך לפני כחצי שנה(אני כותב דבריי אלו ביום שני, ה-19.4.2021). 

7)פרטים אישיים נוספים: גיל: 48. מצב משפחתי: רווק.  תאריך לידה: 11.11.1972.

 

אל:

הנדון: ייעוץ עיתונאי.

א.ג.נ.

בשנת 2007 הצטרפתי למאבק הנכים בישראל, ומיום 10.7.2018 אני עושה זאת במסגרת תנועת “נתגבר” אליה הצטרפתי. בתנועת “נתגבר” אנו מנסים לקדם את זכויותיהם של “הנכים השקופים”-אנשים כמוני שסובלים מנכויות ובעיות בריאות קשות שאינן נראות באופן בולט כלפי חוץ-מה שגורם לאפליה גם ביחס לנכים אחרים.

אציין כי ההצלחות בקידום המאבק היו מוגבלות ביותר, וגם כיום(אני כותב דבריי אלו ביום חמישי, ה-16 ליוני 2022) הרשויות השונות במדינת ישראל לא משתפות עימנו פעולה-ואינן עושות דב ר פרט להפנייתנו הלוך-ושוב מאחר לשניה.

לאחר שגם פניות רבות לתקשורת הישראלית וכתבות שהתפרסמו בה(שבחלקן השתתף גם כותב מכתב זה) לא עזרו אני חשבתי לנסות אפיק פעולה נוסף: פנייה לתקשורת הזרה מחוץ למדינת ישראל, בנסיון למצוא עיתונאים ממקומות שונים בעולם שיגלו עניין בנושא.

לפיכך ברצוני לשאול אתכם: האם יש לכם רעיונות באשר לדרכים באמצעותן ניתן לעשות זאת? 

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040.  פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מנהלת תנועת “נתגבר”, שהיא גם המייסדת שלה היא הגברת טטיאנה קדוצ’קין, ומספר הטלפון שלה הוא: 

052-3708001.

ניתן ליצור עימה קשר טלפוני בימי ראשון עד חמישי בין השעות 11:00-20:00.

אתר האינטרנט של תנועתנו: https://www.nitgaber.com/ 

2) להלן מספר מלות הסבר על התנועה שלנו, כפי שהופיעו בעיתונות:

 טטיאנה קדוצ’קין, אזרחית מהשורה, החליטה להקים את תנועת ‘נתגבר’ לעזרתם של מי שהיא מכנה אותרם ‘הנכים השקופים’. עד כה התכנסו אל התנועה שלה כ-500 איש מכל רחבי הארץ. בראיון ליומן ערוץ 7 היא מספת על המיזם ועל אותם נכים שלא זוכים לסיוע ראוי ומספיק מהגורמים הרלוונטיים, רק משום שהם שקופים.

לדבריה את אוכלוסיית הנכים ניתן לחלק לשתי קבוצות: נכים עם כסא גלגלים ונכים ללא כסא גלגלים. את הקבוצה השנייה היא מגדירה כ”נכים שקופים” מפני שלדבריה אינם מקבלים את אותם השירותים כפי שמקבלים הנכים עם כסא הגלגלים, למרות שהם מוגדרים בעלי 75-100 אחוזי נכות.

אנשים אלו, היא מסבירה, אינם יכולים להתפרנס לבד, והם זקוקים לעזרת השירותים הנוספים שזכאים להם הנכים עם כסאות הגלגלים. לדוגמא, הנכים השקופים מקבלים קצבת נכות נמוכה מביטוח לאומי, לא מקבלים תוספות מסוימות כמו קצבת שירותים מיוחדים, קצבת מלווה, קצבת ניידות וכן הם מקבלים קצבה נמוכה יותר ממשרד השיכון.

לפי המחקר שערכה קדוצ’קין נכים שקופים אלו רעבים ללחם למרות הניסיון לטעון שבישראל של 2016 אין אנשים רעבים ללחם. עוד קובע המחקר שביצעה כי אחוזי ההתאבדות בקרבם גבוהים. בתנועה שהקימה היא פועלת להכנסת הנכים השקופים לרשימות ההמתנה לדיור ציבורי. זאת מאחר ולדבריה הם אינם נכנסים לרשימות אלו בדרך כלל למרות שהם אמורים להיות זכאים. היא מקיימת לא מעט מפגשים עם חברי כנסת ואף משתתפת בישיבות ודיוני ועדות רלוונטיות בכנסת, אך לדבריה המסוגלים לסייע אינם מקשיבים והמקשיבים נמצאים באופוזיציה ולכן אינם יכולים לסייע.

כעת היא קוראת לעוד ועוד נכים “שקופים” לחבור אליה, לפנות אליה על מנת שתוכל לסייע להם. להערכתה לו יימשך המצב כפי שהוא כיום לא יהיה מנוס מהפגנת נכים שיתבעו את זכויותיהם ואת התנאים הבסיסיים למחייתם.

3)אתר האינטרנט שלי:

https://disability5.com/

 

4)מספר הזהות שלי: 029547403.

5)כתובות האי.מייל שלי [email protected] או:    [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected] 

או: [email protected] או: ass.benya[email protected] או: [email protected] או: [email protected] 

 

6)להלן מספר קישורים, דרכם ניתן למצוא מידע נוסף אודותיי ואודות מאבק הנכים בו אני משתתף:

 

https://www.facebook.com/groups/545981860330691/ 

 

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing 

 

https://assafcontent.ghost.io/  

 

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/ 

 

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg 

 

לחיות מ-1,000 שקל בחודש: “אני מגיע למצב של סחרחורות מרוב רעב” 

 

 

 

 

 

 

 

לחיות מ-1,000 שקל בחודש: “אני מגיע למצב של סחרחורות מרוב רעב”

הילה ויסברג

אסף בנימיני, פגוע נפש בן 39, לא יכול להרשות לעצמו לחמם את הבית בחורף ולקנות תרופות חיוניות – ואפילו כסף לדי אוכל…

 

 

 

 

 

אל:

הנדון: בעיית מעקב טיפולי.

א.ג.נ.

אני, אסף בנימיני, בן 49, מתגורר בשכונת קרית מנחם בירושלים, ואני הייתי עד היום בליווי של עמותת  “רעות” בדיור מוגן של משרד הבריאות, ובמסגרת של “סל שיקום בירושלים”.

כעת נוצרה בעיה: העובדת הסוציאלית שפרטיה מצ”ב מסרבת באופן פתאומי מלבצע את תפקידה-כך סתם וללא שום סיבה, ותוך התעמרות סתמית וחסרת פשר בי כמטופל.

אני מבקש לדעת מה ניתן לעשות במצב זה.

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. א. כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

ב. כתובתי המלאה למשלוח דואר-

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

ג. תאריך לידה שלי: 11.11.1972.

ד. רופא המשפחה אצלו אני נמצא במעקב:

ד”ר ברנדון סטיוארט,

“שרותי בריאות כללית”-מרפאת הטיילת,

רחוב דניאל ינובסקי 6,

ירושלים, מיקוד: 9338601.

מספר הטלפון במשרדי המרפאה: 02-6738558.

מספר הפקס במשרדי המרפאה: 02-6738551.

ה. המסגרת הטיפולית בה מדובר:

עמותת “רעות”-הוסטל “אביבית”,

רחוב האביבית 6,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9650816.

כתובת האי.מייל של ההוסטל: [email protected]

מספרי הטלפון במשרדי ההוסטל: 02-6432551. או: 02-6428351.

מנהל ההוסטל: מר יבגני פאיקין.

להלן ההודעה ששלחתי אליהם ביום שני, ה-20 ליוני 2022:

לצוות הוסטל “אביבית” שלום רב:

הריני להודיעכם כי אני שלחתי היום, יום שני, ה-20 ליוני 2022 את ההודעה המצ”ב לעובדת העמותה בשם שרה  סטורה, שליוותה אותי עד היום בדיור המוגן.

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. 1)מספר הוואטסאפ שלה, אליו שלחתי הודעה זו: 055-6693370.

2)מספר הזהות שלי: 029547403.

3)מספרי הטלפון שלי: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040.

פקס-077-2700076. 

 

לגברת שרה סטורה שלום רב:

הנדון: הפסקת מעקב.

ג.נ.

בעקבות פגישתנו מיום שני, ה-21 ליוני 2022 בשעה 14:00 בה סירבת בתוקף לעשות פעולה שהיא חלק בלתי נפרד מעבודתה של כל עובדת סוציאלית שמלווה דירות בדיור המוגן, הריני מודיע לך כי אינני מעוניין עוד בקורי בית בדירתי, ולפיכך הינך מתבקשת שלא להגיע עוד לביקורי בית בדירה שברחוב קוסטה ריקה 115.

אני שוקל הגשת תלונה מסודרת בעניין זה.

בברכה,

אסף בנימיני-דייר מן הדיור המוגן של הוסטל ״אביבית״.

 

אל:

הנדון: רעיונות לתסריטים.

א.ג.נ.

אני כתבתי את 8 הסיפורים הבדיוניים המצ”ב-ואני מחפש אתרי אינטרנט שעורכים מעין “תחרויות” בין משתמשים שמציעים רעיונות בעבור תעשיית הקולנוע או הטלוויזיה אליהם ניתן להגיש סיפורים כאלו.

האם הינכם מכירים אתרי אינטרנט כאלו?

בברכה,

אסף בנימיני.

 

סיפור מספר 1-טמפרטורות קטלניות:

 השנה היא 2070. משבר האקלים במדינת ישראל ובכל העולם מחריף-אולם האנושות הצליחה באמצעים טכנולוגיים להתגבר על בעיות כמו מחסור במים ומוצאים את הדרך אפילו לקיים חקלאות בתנאים אלו. בכל ימות השנה הטמפרטורה במדינת ישראל(בכל הארץ) עולה ל-90 מעלות צלזיוס בשעות הצהריים-וכ-70 מעלות צלזיוס בשעות הלילה. במציאות כזו אנשים לא יכולים להתקיים בלי ציוד מיגון מיוחד-בלעדיו אדם למעשה נידון למוות. אלא שמדובר בציוד מדעי מתוחכם ויקר-ובמדינת ישראל מתפתח דיון ציבורי שעוסק בשאלה לאילו קבוצות לאפשר, או לא לאפשר גישה לציוד הזה: האם זכאות לשימוש בו תהיה גם לאנשים שפשעו ופגעו בחברה כמו אסירים או מחבלים שביצעו פיגועים או פעולות טרור? האם על המדינה לממן את הציוד היקר ומציל החיים לכולם-או שעליה להגדיר בחוק מי יקבל אותו ומי לא(ואין בנמצא ציוד חלופי למטרה זו-למרות נסיונות בלתי פוסקים של מדענים לפתחו)? ומהו היחס של מערכת המשפט כלפי מי שמונע מאדם אחר גישה לציוד המיגון-בשגגה או בזדון? והאם מדינת ישראל צריכה לסייע בעניין למדינות עולם שלישי בהן הציוד חסר או לא תקין-מה שגורם לתמותה המונית-או שבגלל מחירו הגבוה מדינת ישראל מחויבת לספק את הגנה הזו קודם כל לאזרחיה שלה-וללא קשר להשתייכותם הפוליטית או האידיאולוגית? וכיצד אמצעי התקשורת: רדיו, טלוויזיה, עיתונות או תקשורת שעושה שימוש באמצעים טכנולוגיים אחרים שעדיין לא קיימים בימינו, בשנת 2022 מסקרים את הנושאים שקשורים לכל מה שנוגע לציוד המיגון הזה(ואיך נקרא לו? מה יהיה השם הלועזי, או העברי?).

וישנן דילמות נוספות שקשורות לאותו ציוד מיגון: בחלק מן המפעלים שמייצרים אותו עושים שימוש בשמן שמופק מבעלי חיים שאינם כשרים-שימוש שהינו חלק חיוני בתהליך הייצור, בלעדיו לא ניתן לקבל את המוצר הסופי. הרבנים הראשיים אינם מתירים את השימוש בציוד הזה מסיבות הלכתיות-ולכן בציבור הדתי והחרדי מצאו דרך לייצר את אותו ציוד מיגון בשימוש בשמן שמופק מבעלי חיים כשרים בלבד-מה שמייקר את כל תהליך הייצור באופן ניכר. במצב זה נוצרים מתחים בין הציבור החילוני שטוען כי הוא לא מוכן לממן את הוצאות הייצור העודפות-לבין הציבור החרדי בו טוענים כי מאחר ומדינת ישראל היא מדינתו של העם היהודי, ולצורך שמירה על אופיה היהודי של המדינה על כל הציבור להשתתף בעלויות עודפות אלו. הצורך במימון אותם מפעלים מיוחדים גם עולה במערכות בחירות השונות-תוך ויכוחים מרים, יצריים מאוד ואינסופיים בין המפלגות השונות. כמובן שגם בקרב המוסלמים בעולם, להם יש מערכת של מעין כשרות ייחודית להם(כשרות שמכונה כידוע בשם “חלאל”)-שגם כן גורמת לייקור בתהליך הייצור מתעוררים ויכוחים עזים בין המצדדים בצורך לתשלום העלויות העודפות בכדי לא לעבור על חוקי דת האיסלם לבין אלו הסבורים כי יש להקצות כספים אלו למטרות חברתיות למען אנשים נזקקים או חולים.

וישנן גם השלכות גיאו-פוליטיות: חלק ניכר מן המוסלמים באירופה, שבינתיים הפכו לרוב ביבשת מצדדים במפעלים שלהם עם כל העלויות העודפות. האוכלוסיות הנוצריות מסרבות לציית-וכתוצאה מכך אנו עדים לעימותים בלתי פוסקים שגולשים למלחמות דת של ממש. המצב ביבשת מגיע לתוהו-ובוהו מוחלט-והתערבות המעצמות רק מחריפה את המצב בגלל האינטרסים המנוגדים כאשר כל מעצמה מתערבת בסיוע לצד אחר בלחימה. מדינת ישראל אינה מתערבת בנעשה-אולם שירותי הבטחון במדינת ישראל מודאגים מכך מאוד בשל קרבתם היחסית של חלק מן האזורים בהם מתנהלים הקרבות באותו איחוד אירופי שחדל מלתפקד ברמה האזרחית מכל בחינה שהיא-והפך לזירת התגוששות אינסופית בה נופלים קורבנות רבים. בישראל נעשים מאמצים רבים לחלץ אוכלוסיות יהודיות  מאזורי הקרבות ולסייע להן לעלות לישראל-אולם בגלל המשאבים הגדולים שמדינת ישראל עצמה נאלצת לשלם עבור ייצורו של ציוד המיגון נותר תקציב קטן מאוד עבור שירותי הבטחון שעוסקים בפעילויות אלו. עובדי התעשיות הבטחוניות יוצאים להפגנות גדולות, מקימים מחאה ציבורית גדולה שנמשכת שנים ארוכות והם אינם מאמינים למדינת ישראל כי אין די תקציבים לפעולות ההצלה. מחאות אלו אינן מצליחות ולטענת המוחים ממשלות ישראל השונות מגלות כלפיהן אטימות מוחלטת. בצר להם, ולנוכח מצב בלתי נסבל זה בו לא ניתן לממן את פעולות ההצלה שירותי הבטחון הישראלים מנסים כל העת לחפש דרכים חדשניות ויצירתיות בכדי לחלץ את היהודים שנקלעו לאזורי הקרבות באירופה המדממת:  נסיון לגייס כספים באמצעות עמותות מיוחדות, וכן פנייה לאנשים צעירים שבקיאים בתחומי הטכנולוגיה בצפייה לקבלת רעיונות חדשניים ויצירתיים לפעולות החילוץ הללו.

 • סיפור מספר 2-משק חרקים:
 •  
 • בתעשיות הצבאיות בכל העולם מפתחים כלי נשק מסוג חדש: חרקים אלקטרוניים מעופפים, שנשלטים מרחוק על ידי מחשבים. השבבים שמותקנים בחרק זעיר זה מתוכנתים “להתיישב” על מטרה מסוימת(כלומר: חיילים מצבא האויב) ולהזריק להם רעל קטלני שיגרום למותם תוך שניות בודדות.  מייד לאחר מכן פועל מנגנון השמדה עצמית, בו החרק האלקטרוני למעשה “מחסל את עצמו” באמצעות פיצוץ מבוקר.
 • מדינות שונות מפתחות כלי נשק זה באופן חשאי-כאשר המהירות בה פועל אותו חרק מקשה מאוד על גילויו-כאשר כל פעולותיו-“ההתיישבות” על הקורבן, הזרקת הרעל האוטומטית וכן הפיצוץ המבוקר נמשכים מספר עשיריות השנייה בלבד.
 • אלא שחלק מן השירותים החשאיים של חלק ממדינות העולם מצליחים לגלות את קיומם של מערכות אלו אצל מדינות אויב-דבר שנשמר גם הוא בסודיות מוחלטת.
 • שרותי הבטחון במדינת ישראל מחליטים להצטרף ל”אופנה” הזו אולם עושים בכל זאת דבר שהינו ייחודי לישראל-שלא קיים בשום מדינה אחרת.  בכל העולם המתקנים בהם מיוצרים חרקים אלקטרוניים אלו הם קטנים מאוד-והגדולים שבהם מגיעים לכמה מטרים מעוקבים לכל היותר למתקן-ולשם המחשה: בסלון של בית רגיל נכנסים לפחות כמה מאות מתקנים כאלו. אלא שבמדינת ישראל מתרחשת מציאות שונה, ומקוממת בהרבה: מוקמים מתקני ענק באזורים נרחבים-שכמובן בשל סודיותם איש אינו יודע מה באמת נעשה בהם. אזרחי ישראל נותרים חסרי אונים: בגלל השטחים הנרחבים שמוקצים לכל אותם מתקני ייצור(שכמובן אינם הכרחיים: הרי ניתן בהחלט  לייצר חרקים אלקטרוניים אלו בשטחים אפסיים וקטנים לאין שיעור) לא נותר מקום לצרכים אזרחיים חיוניים כמו בתי חולים, גני ילדים, בתי ספר-ולמעשה כל המשק הישראלי משועבד לטובת מתקנים סודיים אלו. הדבר גורר מחאות ציבוריות נרחבות-אולם הן מדוכאות ביד קשה תוך שימוש באלימות קשה מצד השוטרים. כל המשק הישראלי משותק בגלל מה שהוגדר “צרכים בטחוניים” אלו-ומלבד ענף הייצור של חרקים אלו כל ענפי המסחר  והשירותים האחרים במדינה קורסים בזה אחר זה.
 • במציאות זו גם המחאות הציבוריות מקצינות והופכות קשות ואלימות יותר ויותר-וכוללות אף יותר ויותר מקרים של ירי חי בכוחות הבטחון.
 • כתוצאה מכך מדינת ישראל נקלעת למלחמת אזרחים של ממש שגוררת לתוכה גם את כל יתר מדינות האזור-מה שמביא לחורבן, הרס והשמדה בהיקפים נרחבים. בעלי חברות הנדל”ן הגדולות, אליהם מגיעים כל הרווחים הכספיים מהפעלת המתקנים, שחלק מהם הפכו אף למעין שותפי סוד ומודעים היטב לפעילות  המוגזמת שנערכת בהם ממשיכים לשתף פעולה עם הממשלה אפילו בשלב זה של מלחמת האזרחים-ומעדיפים תמיד את הרווח הכספי העצום שלהם על פני רכושם, וגם חייהם של מאוד אלפים שמוצאים את מותם במלחמה זו.
 •  
 • סיפור מספר 3-סוכני צפון קוריאה:
 • כידוע, בצבא קוריאה הצפונית קיימת יחידה “צבאית” בעלת פעילות שערורייתית בשם יחידות העונג. שליט צפון קוריאה מחליט על פעילות זדונית, של סוכנים צפון קוריאנים שיפעלו במדינות העולם וינסו להבריח נשים צעירות ממדינות שונות ולהביאן לצפון קוריאה בדרכי רמייה. רוב רובם של “הסוכנים” הללו פועלים בשיטות מתוחכמות ולא נתפסים-אולם בעיתונות העולם מתחילים להתפרסם סיפורים על סוכנים אלו ושיטות פעולתם. בהתחלה הציבור במדינות השונות אינו מאמין לסיפורי הזוועה שמתפרסמים-וכל כלי תקשורת שמפרסם כתבות בנושא נחשד באופן אוטומטי בכך שהוא עושה זאת בנסיון להשיג רייטינג נוסף ותו לא. אולם עם הגידול במספר המקרים, וסוכנים צפון קוריאנים שנתפסים במקומות שונים בעולם ונידונים לתקופות מאסר ארוכות, ובחלק מן המקרים אף מוצאים להורג-וזאת בד בבד עם סיפורים מחרידים שממשיכים להתפרסם ממשלות העולם נאלצות, גם בעקבות מחאות נרחבות של ארגוני הנשים במדינות השונות להודות בקיומה של הבעיה, ומתחילות להיאבק בה. יחד עם זאת לא בכל המקרים הסוכנים נתפסים-ובהרבה מאוד אזורים בעולם לא מצליחים למנוע את החטיפות. האווירה הציבורית קשה ועכורה בעולם כולו, סנקציות כלכליות קשות ואגרסיביות למדי מוטלות על צפון קוריאה-אולם בשל הנשק הגרעיני שברשותה שום מדינה, ואפילו המעצמות הגדולות לא יוצאות למלחמה על מנת להפיל את המשטר בצפון קוריאה ובדרך זו לחסל את התופעה המכוערת והנפשעת.
 • שני סוכנים צפון קוריאנים מגיעים לאחר מספר שנים לישראל ובשלב כלשהוא של פעילותם נתפסים על ידי השב”כ-ומייד קמה מחאה ציבורית נרחבת שדורשת להוציאם להורג-כפי שנעשה במדינות רבות אחרות. אלא שהדבר אינו קורה: שני הסוכנים אומנם עומדים לדין ומורשעים בעבירות חמורות של נסיון לביצוע סחר בבני אדם-ומקבלים עונש של מאסר עולם-אולם בית המשפט העליון במדינת ישראל מסרב לגזור עליהם עונש מוות. בכך ישראל אינה נרתעת מאיומיה של צפון קוריאה, כי במידה וישראל לא תשחרר מיד את שני המורשעים היא תפתח במלחמה גרעינית שתחריב את העולם כולו. בכך מדינת ישראל זוכה לשפר באופן ניכר את מצבה בדעת הקהל הבינלאומית. חלק קטן מאוד מן הנחטפות שהצליחו לברוח מצפון קוריאה ולהינצל מחיי הגיהנום ביחידה הצבאית השערורייתית מגוללות את סיפוריהן בהרחבה והופכות למרואיינות מבוקשות מאוד בכלי התקשורת בעולם כולו.
 • יחד עם זאת, המשך קיומה של התופעה, וחוסר האפשרות של העולם לעקור אותה מן השורש מביאים לחרדה גדולה ולמציאות בלתי נסבלת בה נשים בכל העולם חוששות בכל רגע נתון שמא ייחטפו. ארגוני מודיעין בעולם כולו מפרסמים מעין “מכרז” בינלאומי-בו מוצעים פרסים כספיים גבוהים לכל מי שיצליחו למצוא דרכים יצירתיות למיגור תופעת החטיפות. מתפתחות מעין “תחרויות” בהן משתתפים אנשי מודיעין בכל העולם-ובכל שנה מתקיים טקס חשאי בו מוענקים הפרסים. הזוכים חותמים על טפסי סודיות בסיווג גבוה מאוד-וזאת תוך כדי “מלחמת הסוכנים” שמתפתחת בעולם כולו: סוכנים צפון קוריאנים שמנסים לבצע את החטיפות-ומנגד אנשי מודיעין ממדינות אחרות שמנסים לסכל אותן ולתפוס את הסוכנים מצפון קוריאה על מנת לבוא עימם חשבון לפני שהללו מצליחים לחזור למדינתם.
 •  
 •  
 • סיפור מספר 4-גלי סרטן:
 • קבוצה מצומצמת של מדענים ממדינות שונות בעולם מפתחת טיפול חדשני שמרפא את כל סוגי הסרטן. הטיפול מבוצע, בשלב הראשון על זיהוי טביעת הקול הזעיר(שלא ניתן להבחין בו באוזן אנושית) של זרימת הדם בגופו של החולה-זיהוי שמתאפשר גם ממרחק של אלפי קילומטרים, ובמכשירים שיודעים לברור תביעות  קול אלו תוך התעלמות מגלי קול שמגיעים מהרבה מאוד מקורות נוספים כמו רעש של מכוניות, רעש של שידור רדיו או טלוויזיה, דיבור רגיל בין אנשים וכד’. לאחר שהמכשיר מזהה את טביעת הקול מדמו של החולה הוא יודע, על פי מאפייניו הייחודיים לזהות מהו סוג הסרטן ממננו סובל החולה, ותוך שניות בודדות “לשגר” קרינה מיוחדת שמגיעה אל החולה ויודעת לחסל את הגידול הסרטני. הטכנולוגיה מתוחכמת ומתקדמת מאוד-והמפעילים של מכשירי הריפוי הללו יודעים איך לשגר את אותה קרינה ייחודית כך שתגיע אל החולה המיועד בלבד ותתעלם מהרבה מאוד עצמים אחרים שנמצאים בדרך: מכוניות, בניינים או אפילו אנשים אחרים או בעלי חיים-וגם אם הם נמצאים בקרבה גדולה מאוד אל החולה לו רוצים לסייע.
 • אלא שמדובר בטכנולוגיה סודית שאינה נגישה לציבור הרחב שכלל אינו יודע על קיומה. טכנולוגיה זו נגישה למספר מצומצם מאוד של שועי עולם כמו המיליארדרים ובעלי ההון הגדולים ביותר, נשיא ארצות הברית או נשיא רוסיה.
 • סוכן מוסד ישראלי חולה בסרטן סופני-וכאשר הרופאים מבשרים לו כי נותרה לו עוד חצי שנה בלבד לחיות מפעיל את כישוריו הייחודיים ומצליח לגלות את דבר קיומה של שיטת הריפוי הייחודית-והאיש משתף בכך את רופאיו שתחילה לא מאמינים לו, מתייחסים אל דבריון בזילזול ומאבחנים אצלו מחלת נפש ואיבוד קשר עם המציאות. אלא שהאיש אינו מזיק לסביבה ואינו מסוכן-ולכן לא מאשפזים אותו בכפייה בבית חולים פסיכיאטרי-ומחליטים להניח לו לנפשו נוכח העובדה שממילא לו נותר לו עוד זמן רב לחיות. איש המוסד שעולה על הטיפול הסודי זוכה לזילזול בוטה גם מחבריו לקהיליית המודיעין-ופשוט אומרים לו ש”יפסיק לדבר שטויות”. האיש מחליט, בנסיון להציל את חייו ליצור קשר באופן ישיר עם מפתחיו של הטיפול החדשני, ומצליח, תוך כדי ביצוע עבירה פלילית חמורה לשחד אותם על מנת שיוכל לקבל מהם את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק. מצבו  משתפר במהירות-דבר שמתקבל בהפתעה גמורה בקרב כל האנשים מסביבו-והדבר קורה בו זמנית לחשיפת מעשה השוחד החמור שאירע. כאשר משטרת ישראל מתחילה לחקור את המקרה מתחילים עוד ועוד אנשים במערכת לטעון כי לא יכול להיות שיש כאן צירוף מקרים בלבד, וכי חייב להיות קשר בין השניים. איש המוסד שחלה בסרטן והבריא מן הטיפול החדשני נלקח לחקירות רבות-ובשדל השיפור הניכר שחל במצב בריאותו מחליטים לחקור אותו באינטנסיביות רבה יותר ויותר-ובשלב כזה או אחר הוא נשבר בחקירה, ומוביל את החוקרים לשיטות בהן השתמש כדי להשיג את הטיפול שקיבל. החוקרים משוכנעים בשלב זה כי אין שום סיבה בנסיבות אלו להמשיך בחקירות ומשחררים את הנחקר מייד. במקביל הם מחליטים, מסיבות אידיאולוגיות לחשוף את שיטת הטיפול החדשנית ולהדליפה לעיתונות.
 • תחילה איש אינו מאמין לסיפור, אולם עם הצגת עוד ועוד הוכחות לקיומה של טכנולוגיית הריפוי החדשנית התדמית הציבורית שלה משתנה תוך מספר שנים ומקבלת לגיטימציה. אלא שלמרות הלגיטימציה הציבורית הרחבה איש המוסד לשעבר, וכן חוקריו נעצרים ועומדים לדין בשורה של סעיפי אישום כמו קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, הפרת חובת סודיות של נושאי תפקיד ועוד. הציבור דורש לשחרר את הנאשמים, ונערכות  הפגנות רבות לתמיכה בהם. אלא שדבר אינו עוזר-ובית המשפט העליון במדינת ישראל שולח את הנאשמים לתקופות מאסר ארוכות, תוך התעלמות מוחלטת מנסיבות מקילות רבות ביניהן ההכרח בחשיפתה של טכנולוגיית הריפוי המיוחדת לצורך הצלת חיים.
 • סוף דבר, התוצאה עגומה: טכנולוגיית הריפוי הייחודית אינה סודית עוד-אולם היא נותרת נגישה לאנשים מועטים מאוד בשל מחירה האסטרונומי-80 מיליון דולר. כמו כן אותם אנשים שהדליפו אותה, סוכן המוסד לשעבר וחוקריו נותרים בכלא לכל ימי חייהם-ובית המשפט מתעקש להקפיד כאן על החוק היבש ועומד על כך שהנאשמים יישארו בכלא בגלל העבירות  אותן ביצעו-וכמובן שלנסיבות המקילות הכל כך משמעותיות של הצלת חיים אין שום ערך בעיני השופטים במדינת ישראל.
 •  
 •  סיפור מספר 5-מות הפרופסור:
 • קבוצת חוקרי מח-ישראלים ואמריקנים עובדים בשיתוף פעולה-בהרצאות, כנסים מדעיים משותפים ואף עובדים בבתי חולים בישראל ובארצות הברית במחלקות בהן מטפלים בחולים עם מחלות נוירולוגיות: פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה וכד’. אחד מן החוקרים הישראלים מגיע להישגים מדעיים חסרי תקדים במחקריו-מה שמעורר רגשות עזים של קנאה אצל אחד מעמיתיו האמריקנים-והרופא הישראלי כלל אינו יודע על כך, ולמרות שקנאתו של הרופא האמריקני נהפכת מהר מאוד לשנאה של ממש כלפי עמיתו הישראלי זה האחרון לא יכול לדעת על כך בשלב זה בו אין לכך כל סימן במציאות ודברים מתנהלים, על פניו כרגיל.
 • הפרופסור האמריקני מחליט לנקום בעמיתו הישראלי בדרך מזעזעת: הוא מגיע לישראל, כביכול על מנת לבקר את אחד ממטופליו של הרופא הישראלי-אדם שחולה במחלה נוירולוגית קשה-איש ערירי ללא קרובי משפחה. בצוות בית החולים בישראל מתרגשים מן המחווה ההומניטרית כביכול-ואיש אינו מעלה בדעתו את המעשה אותו תיכנן הרופא האמריקני לפרטי פרטים. לנוכח האמון הרב לו זוכה הרופא הבכיר נותנים לו להישאר לבד באותו חדר עם מטופלו של הרופא הישראלי. הרופא האמריקני מנצל את האמון הרב שניתן לו ושולף זוג מספריים קטנים, שאמצעי האבטחה של בית החולים לא הצליחו לגלות בעזרתם הוא “גוזר” את הצינור דרכו מקבל מטופלו של הרופא הישראלי חמצן-מה שגורם תוך מספר שניות בודדות למותו. בשל העומס הרב בבתי החולים בישראל, וכן בשל העובדה שאיש לא העלה בדעתו כי זו כוונתו האמיתית של הרופא האמריקני המקרה מתגלה רק כעבור מספר שעות-וצוות האחיות שמגלות את הזוועה מערבות מייד את המשטרה-שפותחת בחקירה רק יומיים מאוחר יותר-כתוצאה מעומס עבודה שלא מאפשר לטפל באירוע באופן מיידי למרות חומרתו.  בחקירתה מגיעה משטרת ישראל למסקנה כי הרופא האמריקני הוא אכן מבצע המעשה-אולם פרק הזמן שעבר עד שהמשטרה בישראל מתחילה לפעול נוצל היטב על ידי הרופא האמריקני שמצליח בינתיים לברוח מישראל ולחזור לביתו בארצות הברית.
 • הרשויות במדינת ישראל פונות למקביליהן האמריקניות ודורשות את הסגרתו של האיש על מנת להעמידו לדין בישראל על מעשהו החמור. אלא שהרשויות בארצות הברית מסרבות בתוקף להסגירו ועומדות בתוקף על כך שמשפטו צריך להתנהל בארצות הברית ולא בישראל. בארצות הברית מתנהל הליך משפטי מושחת ולא הוגן-בסיומו מזוכה הפרופסור מכל האישומים החמורים, ואפילו לא מאבד את רישיונו וממשיך לטפל בחולים בארצות  הברית. במהלך משפטו נשמעות אף טענות אנטישמיות בוטות ועל “נקמתו המוצדקת”, כביכול של הרופא האמריקני ביהודים. עמיתיו בישראל כועסים מאוד ומנתקים עימו קשר-ובמקביל מנהלים מאבק ציבורי שמטרתו להביא להסגרתו של הפרופסור האמריקני הפושע לישראל. אלא שמדינת ישראל תלויה, כידוע בסיוע האמריקני, ולכן ידיה כבולות והאפשרויות לפעול הן מוגבלות מאוד-אם בכלל.
 • כמה חודשים לאחר סיומו של ההליך המשפטי בארצות הברית אישתו של הפרופסור האמריקני הצעיר מוצאת באחד הימים את גופתו בחצר ביתם-כאשר על הגופה סימני אלימות קשים. היא כמובן פונה מייד למשטרה המקומית-ומתנהלת  חקירה שנקלעת למבוי סתום ולאיש אין קצה חוט באשר לזהות הרוצח. גם חקירות של שירותי המודיעין האמריקנים, ה-CIA וה-FBI  מגיעות גם הן למבוי סתום  ולא מצליחות להגיע אפילו לרמז הקלוש ביותר באשר לזהותו של הרוצח.
 • שאלות רבות נותרות ללא מענה: מקום מגוריו של אותו פרופסור היה מוגן היטב בשערים חשמליים, מערכת זיהוי חכמה(שבגללה אפילו לקרובי משפחתו היה קשה מאוד להיכנס לביתם-שלהם)-אז איך הצליחו הרוצחים להגיע לחצר, לגרור לשם את הפרופסור ולרצוח אותו-ועוד כאשר איש לא הבחין במעשה בזמן אמת? איך יכול להיות בכלל מצב כזה? ומדוע ה-CIA וה-FBI בכלל פתחו בחקירה או נכנסו לתמונה, בהתחשב בכך שמדובר במקרה פלילי פרטי ולא עניין שנוגע לבטחון לאומי של ישראל או של ארצות הברית? האם שותפיו הישראלים לשעבר הם שהביאו למותו-לנוכח כעסם הרב על בגידתו בהם, מעשהו הנפשע, האמירות האנטישמיות בזמן משפטו לאחר מכן וגם על תוצאת ההליך המשפטי המושחת בו הוא זוכה? ואם אכן זה המצב-מדוע איש במדינת ישראל לא חושד בהם, ולא נפתחת חקירת משטרה נגדם? האם ייתכן כי ה”חקירה” כביכול של ה-CIA וה-FBI לא היתה חקירה אמיתית אלא מהלך מבוים?  ואם אכן כך היו הדברים-מדוע ל-CIA ול-FBI היה בכלל אינטרס להציג מצג שווא כזה? או שישנה עוד אפשרות: המטופל הערירי אותו רצח הפרופסור האמריקני למעשה לא היה כזה, והיו לו קשרים שאיש בבית החולים לא ידע עליהם? והאם אותם אנשים(שאיש לא יודע מיהם) הם שהחליטו לנקום בפרופסור האמריקני ולרצוח אותו? האם יכול להיות מצב כזה?
 •  
 •                                סיפור מספר 6-המערכת:
 • בעולם כולו מתרחשים באופן פתאומי מקרי מוות רבים, שאיש אינו מבין את מקורם או סיבתם. לאחר מספר חודשים של חקירות המקרים על-ידי כל משטרות העולם מצליחים לבסוף לגלות שכל הנפטרים למעשה נהרגו מירי-ומתנהלות חקירות בהן מורשעים מי שבטוחים שביצעו את כל מעשי הרצח. אולם איש אינו יודע להסביר כיצד ייתכן שמימדי הפשיעה עלו באופן פתאומי באופן חד כל כך בלי שום הסבר או סיבה הגיוניים. כתוצאה ממצב זה נאלצים לבנות עוד ועוד בתי סוהר-וענף בניית בתי הסוהר הופך לענף המרכזי בכלכלה העולמית כולה אותו מתחילים לנהל עשירי העולם.
 • לאחור מספר שנים בהן מספר הקורבנות מגיע למיליונים רבים משטרות העולם משתפות פעולה בחקירת המקרים במאמץ מוגבר לנסות ולגלות מהי הסיבה האמיתית לעליה החדה בשיעורי הפשיעה-ומתגלית מציאות מדהימה במוזרותה: כל מקרי הירי, וללא יוצא מן הכלל לא בוצעו על-ידי עבריינים בשר ודם אלא על-ידי מערכת ממוחשבת של זיהוי פנים-שבגלל תקלה בתוכנה החלה לירות למוות באופן אוטומטי בכל אדם שמעלה חיוך על פניו. נסיונות חוזרים ונשנים של טובי המומחים לתקן את הבאג בתוכנה נוחלים כישלון חרוץ-עד שלבסוף העולם נאלץ להשלים עם קיומה של המערכת האימתנית שגובה עוד ועד קורבנות.
 • בכל העולם נערכות סדנאות שבהן מנסים ללמד אזרחים שלא לחייך-ובדרך זו להציל את חייהם. סדנאות אלו מוגדרות כסדנאות הישרדות שמגיעות לכל מקום: מקומות  עבודה, בתי ספר וגם אמצעי התקשורת משדרות אותן ללא הרף-וכל אמצעי תקשורת שמעז להציג דברים, בכל נושא שהוא באופן הומוריסטי נסגר באופן מיידי בפקודת השלטונות. נוצרת מציאות חברתית קודרת בה נאסרות על-פי חוק  אמירה או פרסום של בדיחות או אמירות ציניות כלשהן-והחורגים מהוראות אלו מוצאים להורג בהמוניהם. וישנן השלכות בהרבה מאוד תחומי חיים נוספים:  חגיגת חגים מכל סוג שהוא נאסרת לחלוטין-ואפילו בעלי ההון שמרוויחים סכומי כסף גבוהים מבניית עוד ועוד מתקני כליאה וכתוצאה מכך מפתחים רגשות חיוביים שגורמים להם להעלות חיוך על פניהם נורים למוות בזה אחר זה.
 • מצד שני בעלי הון אלו מסרבים בתוקף לכל הצעה לצמצם את מספר מתקני הכליאה העצום ולשחרר את כל האסירים שהורשעו במעשי הרצח עוד בטרם העולם ידע כי אלו מבוצעים על יד המערכת הממוחשבת ולא על-ידי רוצחים שמגיעים מחברת בני האדם,  ולמרות שגם הם עצמם נורים למוות בהמוניהם. זאת ועוד: גם כאשר ברור שבעלי הון אלו יהיו הקורבנות הבאים הם עדיין לא מוכנים לשחרר אף אסיר שמא תהיה פגיעה ברווחיהם הכספיים. מתפרסמים סיפורים רבים על בעלי הון שלא הסכימו לכך אפילו ברגעי חייהם האחרונים.
 • מציאות זו מובילה לשינויים קיצוניים גם בתחומי חיים רבים נוספים: נאסר באופן חמור ומוחלט על קיומם של מופעי שירה, תיאטרון או הקרנת סרטים בבתי קולנוע. כמו כן כל החברות שעוסקות בפיתוח משחקי מחשב או משחקי יצירה מכל סוג נסגרות באופן מיידי בפקודת ממשלות העולם. כל החנויות לממכר ספרים או צעצועים לילדים נסגרות גם הן. שוטרים שמוצבים ברחובות אוכפים באופן קפדני את האיסורים על שמחה מכל סוג-ומי שעובד על איסור זה נעצר מייד. במסגרת מאמצעי ההצלה ישנו הכרח למנוע שמחה מאנשים בכל מחיר-וכל אמצעי התקשורת מקבלים הוראה לשדר מחזות זוועה בלבד. מתפתחת גם תעשייה זדונית שעורכת תחרות בין ערוצי התקשורת השונים על פרסום התכנים המזעזעים ביותר-ולאחר מכן להעתיר על הזוכים בתחרות שבחים רבים, לבלבל אותם, לגרום להם לבסוף לחייך-וכך להביא למותם. אופייה החוקי לכאורה של תעשייה זו מקשה מאוד על הרשויות במלחמה בתחום פשיעה  חדש זה-ובמקביל קמות יחידות משטרה רבות שעוקבות אחר חברות שנחשדות בפעילות האסורה.
 • נוצרת מציאות חברתית כאוטית בה העולם כולו עומד חסר אונים מול המערכת הקטלנית. האם האנושות תמצא בכל זאת את הדרך לצאת מן המשבר-או שאותה מערכת זיהוי פנים קטלנית תיגרום להיכחדותה של האנושות כולה? האם יהיה מי שיצליח למצוא את הפטנט שיציל את בני האדם מפני המערכת והטכנולוגיה שהם עצמם פיתחו?
 • סיפור מספר 7-המכונה:
 • אי שם מומצאת מכונה מוזרה, שפעולתה היחידה היא פציעה קשה של כל מי שעובר דרכה.  קבוצת אנשים לוקים בנפשם מוצאת את המכונה המוזרה, נכנסת אליה-ולאחר שהם יוצאים ממנה עם פציעות קשות(ואיש אינו מבין מדוע, שכן קבוצה קטנה זו של אנשים הם היחידים בעולם כולו שיודעים על קיומה) הם מצליחים בכוחותיהם האחרונים לפנות לעזרה ומאושפזים למשך חודשים ארוכים עם גבס על כל הגוף-כאשר הם מספרים לצוותים הרפואיים המטפלים בהם כי הם פצעו את עצמם באופן יזום-אולם קיומה של המכונה נשמר על ידם בסוד-וגם לאחר שיחות רבות עימם הצוותים הרפואיים לא מצליחים להבין מה גרם לפציעותיהם הקשות. במהלך אישפוזם הצוות הרפואי מטפל באנשים במסירות רבה-וביודעו כי מדובר באנשים עם לקות נפשית שפצעו עצמם מודגש בפניהם שוב ושוב הצורך להימנע מפגיעה עצמית.
 • לבסוף חבורת האנשים הללו מבריאה-ולמרות כל הסבל שהיה מנת חלקם הם שבים לאותה מכונה, ושוב עוברים דרכה ונפצעים קשה-אלא שהפעם הם לא שורדים את הפציעות הקשות והולכים לעולמם.  היעדרות החבורה מורגשת במקום מגוריהם, המשטרה מקבלת על כך דיווח-ומתחילה לחפש אחריהם. לאחר חודשים ארוכים של חיפושים מוצאת לבסוף המשטרה את גופות האנשים-ומבחינה גם בקיומה של אותה מכונה מוזרה שנלקחת לבדיקה. הסיפור המוזר מתפרסם-ולאחר מכן גם מתגלית דרך פעולתה המוזרה של המכונה הקטלנית והיא מתחילה להיחקר מתוך נסיון להבין מיהם האחראים להמצאתה, מתוך כוונה להביאם לדין.
 • אלא שהחקירה נקלעת למבוי סתום-ואף אחד לא מצליח לענות על השאלה מי המציא את המכונה המוזרה ומדוע היא בכלל נבנתה. סימני השאלה רק מתגברים לנוכח העובדה ששום גורם לא הרוויח מפעילותה-והיא לא שימשה לשום מטרה פרט לפציעתם של העוברים דרכה. הדברים נותרים בגדר תעלומה. יש קורבנות-אבל אין אשמים אותם אפשר להביא לדין-ולאחר שאף אחד לא מצליח להבין איך מכונה זו נבנתה, מדוע היא נבנתה ומי אשם בבנייתה מחליטים להשמיד אותה-והתעלומה אודותיה תישאר בלתי פתורה לעולם ועד.
 • סיפור מספר 8-המבנים:
 • כידוע, בשל התחממות כדור הארץ יציבותם של מבני מגורים רבים מתערערת: הברזל שבשלד הבניינים מתרחב, סודק את הבטון-ומה שמביא באופן טכעי לקריסת המבנה כולו. כתוצאה מהחמרה ניכרת של המצב מבני מגורים רבים בעולם כולו אינם ראויים עוד למגורים-ואוכלוסיות נרחבות יותר ויותר נאלצות להשלים עם ירידה ניכרת ברמת החיים-מעבר למגורים בבתי בוץ או אפילו במערות-ומאחר ובחלק מן המקרים אפילו פתרונות המגורים הללו לא מתאפשרים ואוכלוסיות נרחבות נאלצות לנהל את כל חייהן תחת כיפת השמים.
 • עשירי העולם במצב זה מתאגדים באופן סודי, ומשלמים כספים רבים למשרדי אדריכלים על-מנת שאלו ימציאו עבורם שיטות בנייה אלטרנטיביות באמצעותן ניתן יהיה לבנות בתים שיחזיקן מעמד בתנאים החדשים. האדריכלים בעולם כולו מוצאים לבסוף טכנולוגיה מתאימה עבור אותם בעלי הון-והטכנולוגיה החדשה, וכן הקשרים בין משרדי האדריכלים לבעלי ההון נשמרים בסוד ומידע זה אינו נגיש לאוכלוסיות הגדלות והולכות שאין עוד מקומות מגורים עבורם. נוצר ענף שלם בכלכלה העולמית שמבוסס על בניית מבנים מיוחדים אלו.
 • הציבור הרחב מבחין בכך שלבעלי ההון ישנם בתים שמחזיקים מעמד ולא מתמוטטים-אולם לאיש אין הסבר לתופעה זו שנראית מוזרה מאוד בעיני רבים.  החשדות של הציבור הרחב, וכן הסקרנות הרבה שמתלווה לתעלומה זו גורם לציבור הרחב לחקור ולנסות ולהבין מדוע לאותם עשירים יש בתים כל כך יציבים. לבסוף מתגלית האמת-מה שמוביל לזעם רב ולדרישה חד משמעית מאותם בעלי הון כי הטכנולוגיה שמאפשרת להם מגורים בבתים יציבים תהיה נגישה מעתה ואילך לציבור הרחב-ולא להם בלבד.
 • אלא שבעלי ההון, למרות הבטחותיהם החוזרות ונשנות כי הדברים הללו ייעשו-הרי שבפועל הדבר אינו קורה, וטכנולוגיית הבנייה הייחודית נותרת נגישה לקבוצה מצומצמת זו באוכלוסייה בלבד-מה שגורם לזעם הציבורי לגבור ולתחילתם של נסיונות פלישה אלימים למתחמי המגורים המיוחדים. בעלי ההון, מתוך עניין להגן על עצמם משמשים בכספם על מנת לגייס מעין כוחות שיטור פרטיים-וזאת לאחר שפניותיהם לכוחות המשטרה או הצבא במדינותיהם אינן נענות בגלל רצונם של השוטרים או החיילים, שלרובם המכריע גם כן אין מקום מגורים לאחר שגם הבתים שלהם קרסו, אינן נענות. החיילים במעין צבאות פרטיים אלו זוכים, בתמורה לפעולותיהם למגורים נוחים באותם מתחמים מיוחדים של בעלי ההון-ועיעמותים אלו מחריפים והולכים ומתפתחים לקרבות רחוב של ממש בעולם כולו, כאשר כוחות המשטרה והצבא המקומיים ניצבים לימינו של הציבור הרחב.
 • אלא שלמרבה הפליאה כוחות הצבא והמשטרה הסדירים לא מצליחים להכריע את צבאותיהם הפרטיים של בעלי ההון-ו”מלחמות מגורים” אלו נותרות ללא הכרעה וגובות עשרות מיליוני קורבנות.  עשירי העולם עדיין אינם מוכנים להתפשר-ולמרות מרחץ הדמים הנרחב והנורא הם מחזיקים בכל כוחם בשליטתם בטכנולוגיית הבנייה שמאפשרת להם פתרון מגורים שנגזל ממאות מליוני בני אדם בעולם כולו.
 • האם נראה אצל מי מהם ניצוץ כלשהוא של אנושיות? האם מי מעשירי העולם יהיו מוכנים באמת לשחרר את טכנולוגיית הבנייה הייחודית לציבור כולו ובמחירים שפויים-מה שיכול להביא להפסקתן של מלחמות ההתשה הבלתי מוכרעות בין צבאותיהם לצבאות מדינות העולם השונות? או שאפילו במציאות כל כך קיצונית שורת הרווח-היא ורק היא קובעת?
 •                                   סיפור מספר 9-ארכיאולוגיה מהעתיד:
 • כולם נוכחים בשיעור? בסדר גמור. בשיעורים הקודמים דברנו בהרחבה על החפירות שנערכו באזור ממלכת ירדן, ששופכות אור ומרחיבות מאוד את הידע שלנו על שהתרחש בממלכה בתחילת המאה ה-21 וגם באמצעה. כמו כן קבלנו מידע חשוב על תרבותם, שפתם ועל היחסים המורכבים ששררו בינם לממלכת ישראל השכנה, הן בתקופת שלטונו של בנימין נתניהו, וכן בשנים שהגיעו לאחר מכן. מי שמעוניינים להרחיב בעניין יכולים לקרוא את מאמרה המאלף והמעלף של פרופסור מאשרע טועכדו שכידוע לכם מלמדת כבר שנים רבות באוניברסיטה שלנו. כמו כן אני ממליץ לכם לקרוא את ספרו החשוב של הסופר בן המאה ה-23 שאטוטו קרואטו בשם “הציביליזציה של האינטרנט הקדום במזרח התיכון”-בו ישנם מחקרים חשובים שעוסקים בתקופת המאה ה-21 עליה אנו מלמדים.
 • כפי שהזכרנו המהפכה הרובוטית והמיחשובית היתה בראשיתה-ומכוניות, משאיות, מטוסים ואפילו חלק גדול מן הרכבות השתמשו לצורך נסיעתם ונעתם בנהגים אנושיים ולא במכונות שאנו מכירים היום בשנת 2540. ישנן עדויות רבות על כך שגם מגוון פעילויות אחרות כמו ניקוי בתים ובניינים, חלוקת חבילות או דברי דואר וכן אכיפת חוקי התנועה נעשו על ידי בני אדם ולא מכונות. יחד עם זאת קיימות עדויות סותרות באשר לתפקיד שמילאו מדפסות תלת מימד-ולא לחלוטין ברור לנו מדוע או באילו נסיבות הן הומצאו ואפילו תחומי החיים בהן עשו בהן שימוש אינם ברורים לנו.
 • יש בידינו עדויות לתאונות דרכים-שהיו מנת חלקה של האוכלוסיה בעולם כולו בתקופה זו-ויש לזכור כי המערכת שיודעת למנוע אותן באופן מוחלט אותה אנו מכירים כיום בשם “מערכת המודיעין של רכבי העל” הומצאה רק בשנות ה-40 של המאה ה-22 על-ידי מהנדסי הרכב שהמציאו את רכבי העל שבשימוש עד ימינו אלה. אני מראה לכם כאן צילומים של תוצאותיהן הקשות שהיו לתאונות בימים ההם-ובאתר האוניברסיטה תוכלו למצוא גם הסרטות הממחישות את דרכי התרחשותן. 
 • בחלקה האחרון של ההרצאה שלנו אזכיר את החפירות שנערכות באתר בדרום העיר ירושלים-בו נתקלנו בכמה ממצאים מעניינים. בחלקים רבים מאוד מאזור החפירות נתקלנו בכתובות “קרית מנחם”, קרית משה”, “הוסטל אביבית”, “שכונת בית הכרם” וכן בכתובת “אגודת יד שרה”.איננו יודעים עדיין מהי משמעותן של כתובות אלו: האם היו אלו מבני ציבור גדולים? שמות של קהילות? שמות של ארגונים גדולים-אולי כמו ארגונים גדולים אחרים כמו “מפלגת הליכוד” שמוכרים לנו מן התקופה הזו שבין שנת 2010 לשנת 2020? בידינו כיום השערות בלבד-אולם טרם הצלחתנו להבין את משמעותם האמיתית של הכתובות הללו-שכתובות באותיות ששונות לחלוטין מן הכתב העברי הדיגיטלי החדש שבשימוש עד היום,  ושהומצא כבר בשנת 2080.
 • נציין כי גם משמעותן של כמה כתובות אחרות כמו “מצעד הגאווה”, “ועדת הבחירות המרכזית לכנסת” וכן הכתובת “העם הפלסתיני” אינן ברורות לנו כיום-ואין אנו יודעים עדיין מה היו משמעותם של אותם מושגים בימים ההם של תחילת המאה ה-21. אנו בינתיים ממשיכים בחפירות-אתר חפירות שמנוהל על-ידי המרצה לארכיאולוגיה שוטיאו קרוטי עימו תוכלו להתייעץ או לשאול אותו שאלות.
 • אז עד השיעור הבא תוכלו לעיין בחומרים בהן נסיתי לעורר את סקרנותכם-וניפגש בשיעור שייערך בשבוע הבא.  
 •  
 • פרטיי אישיים:
 • שם פרטי-אסף בנימיני.                                   שם משפחה-בנימיני.
 • מספר זהות-029547403.
 • כתובת מלאה למשלוח דואר-
 • אסף בנימיני,
 • רחוב קוסטה ריקה 115,
 • כניסה א’-דירה 4,
 • קרית מנחם,
 • ירושלים, מיקוד: 9662592.
 • מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
 • כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או:  [email protected]
 • או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]
 • או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected]
 • או: [email protected]
 •  
 • אל:
 • הנדון: שימוש בטביעת קול.
 • א.ג.נ.
 • אני השתמשתי בתוכנה שבאתר kolishi.co.il-שזהו אתר בו נעזרים על פי רוב חולי ALS בכדי שיוכלו לעשות שימוש בקולם האישי גם לאחר שהוא יאבד כחלק מתהליכי הניוון שמאפיינים כידוע מחלה זו.
 • אמנם אני אינני חולה ALS-אבל בכל זאת הפקתי טביעת קול אישית באתר זה(זוהי פרוצדורה שפתוחה בפני כל הגולשים, ולא לחולי ALS בלבד).
 • החל משנת 2007 אני משתתף במאבק הנכים בישראל-והחל מתאריך 10 ליולי 2018 אני עושה זאת במסגרת תנועת “נתגבר”-נכים שקופים-ואני מצרף בהמשך מסמך זה קישור לאתר התנועה בו ניתן למצוא הסברים
 •  אודותיה .
 • שאלתי אליכם היא: האם יש לכם רעיונות בדבר דרכים באמצעותן אוכל להשתמש בתביעת הקול שהפקתי לצורך קידום המאבק? אציין כי תביעת הקול שלי היא בעברית-האם ניתן להשתמש בה, למשל לצורך הקראת טקסטים בשפות אחרות(או אפילו שפות שאינני יודע)? האם הדבר אסור או מותר על-פי חוק?
 • בברכה,
 • אסף בנימיני,
 • רחוב קוסטה ריקה 115,
 • כניסה א’-דירה  4,
 • קרית מנחם,
 • ירושלים, מיקוד: 9662592.
 • מספרי טלפון: בבית-02-6427757.
 • נייד-058-6784040.  פקס-077-2700076.
 • נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.
 • 2)קישור לאתר של תנועת “נתגבר”-נכים שקופים:  https://www.nitgaber.com/
 • 3)אתר האינטרנט שלי:  https://disability5.com/
 

 

 

 

 

 

מידע לאנשים עם מוגבלויות

אתר האינטרנט של הנכים

 

 

 •  
 • 4)כתובות האי.מייל שלי: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • או: [email protected]
 • התכתבות מספר 11-עם חברת “דיביין אתרים”:
 • מכתבי לחברת “דיביין אתרים”.3
  Yahoo/תיבת דואר נכנס
  אסף בנימיני
  אל: חברת “דיביין אתרים”. הנדון: תקלות בבלוג. א.ג.נ. בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’. אציין כי הבלוג שלי נבנה במ
  יום ג׳, 19 ביולי ב-13:09
  Elad Yanai <[email protected]>
  אל:אסף בנימיני
  יום ג׳, 19 ביולי ב-13:11
  בשמחה – מוזמן לרכוש חבילת שעות

     בברכה,
  אלעד ינאי
  logo
  אלעד ינאי
  אדריכל אינטרנט, ניהול וחווית משתמש | קבוצת דיביין פיתוח בע”מ
  אימייל: [email protected]
  נייד: 0525973322
  טלפון קווי: 046990096
  אתר אינטרנט: Divinesites.co.il
  כלי הזמנת הפגישות: booking.eladyanai.com
  כלי התמיכה המקוונת: divinesites.co.il/support
          

   

  ‪On Tue, Jul 19, 2022 at 1:09 PM ‫אסף בנימיני‬‎ <[email protected]> wrote:‬
  אסף בנימיני <[email protected]>
  אל:Elad Yanai
  יום ג׳, 19 ביולי ב-13:17
  כמה זמן לוקח תיקון כזה? ובאיזו עלות?
  אני לא יודע איך משתמשים ב”בנק שעות”.
  כמו כן אני עדיין לא יודע אם, או איך אתם יכולים לטפל בתקלות עליהם הסברתי.
  אני מניח שזו תשובה שניתנת באופן אוטומטי לכל מי שפונה אליכם.
  לצערי לא קבלתי התייחסות לעניין עצמו.
  ביום שלישי, 19 ביולי 2022 בשעה 13:11:29 GMT‎+3‎,‏ Elad Yanai<[email protected]>‏ כתב/ה:
  בשמחה – מוזמן לרכוש חבילת שעות

     בברכה,
  אלעד ינאי
  logo
  אלעד ינאי
  אדריכל אינטרנט, ניהול וחווית משתמש | קבוצת דיביין פיתוח בע”מ
  אימייל: [email protected]
  נייד: 0525973322
  טלפון קווי: 046990096
  אתר אינטרנט: Divinesites.co.il
  כלי הזמנת הפגישות: booking.eladyanai.com
  כלי התמיכה המקוונת: divinesites.co.il/support
          

   

  ‪On Tue, Jul 19, 2022 at 1:09 PM ‫אסף בנימיני‬‎ <[email protected]> wrote:‬

   

  אל: חברת “דיביין אתרים”.

  הנדון: תקלות בבלוג.

  א.ג.נ.

  בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com

  בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE

  לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’.

  אציין כי הבלוג שלי נבנה במערכת של wordpress.org-וחברת האחסון שלי היא

  servers24.co.il .

  לפיכך הבעיות בבלוג אותן אני מעוניין לתקן הן:

  1)כרגע הבעיה היא שהכיתוב “קרא עוד” מופיע בעברית עבור כל הפוסטים בבלוג-וגם עבור כאלה שאינם בעברית. אני מעוניין בהתאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפה של הפוסט. אציין כי הבלוג שלי הוא ב-67 שפות: אוזבקית, אוקראינית,  אורדו,  אזרית,  איטלקית, אינדונזית, איסלנדית, אלבנית, אמהרית, אנגלית, אסטונית, ארמנית, בולגרית, בוסנית, בורמזית, בלארוסית, בנגלית, בסקית, גיאורגית, גרמנית, דנית, הולנדית, הונגרית, הינדית, ויאטנמית, טג’יקית, טורקית, טורקמנית, טלוגו, טמילית, יוונית, יידיש, יפנית, לטבית, ליטאית, מונגולית, מלאית, מלטזית, מקדונית, נורבגית, נפאלית, סוואהילי, סינהלזית, סינית, סלובנית, סלובקית, ספרדית , סרבית, עברית, ערבית, פאשטו, פולנית, פורטוגזית, פיליפינית, פינית, פרסית, צ’כית, צרפתית, קוריאנית, קזחית, קטלאנית, קירגיזית, קרואטית, רומנית, רוסית, שבדית ותאילנדית.

  2)כאשר גולשים מגיעים לקישור: https://www.disability55.com/#pll_switcher

  יש להם גישה ל-59 שפות בבלוג-ולא לכל 67 השפות בבלוג שלי.

  אני מעוניין שלחיצה על קישור זה תוביל לתצוגה של כל 67 השפות של הבלוג-ולא רק של 59 מהן.

  אני מצרף כאן צילום מסך של רשימת השפות:

   3)כאשר גולשים לוחצים על הקישור הבא: https://disability5.com/wp-admin/edit.php?post_status=publish&post_type=post

  הם מועברים באופן אוטומטי למסך:

  אני מעוניין שלחיצה על הקישור הזה תוביל את הגולשים באופן ישיר לפוסטים עצמם בהם יוכלו לצפות-ולגרום לכך שמסך זה לא יופיע.

  כיצד ניתן לתקן בעיות אלו?

  בברכה,

  אסף בנימיני,

  רחוב קוסטה ריקה 115,

  כניסה א’-דירה 4,

  קרית מנחם,

  ירושלים, מיקוד: 9662592.

  מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

  נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

  2) כתובות האי.מייל שלי: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

  התכתבות מספר 13-עם “sitesuccess.co.il”:

  Crea

  Asaf Epshtain

  צהריים טובים ותודה על פנייתך, כדי שניתן יהיה לענות על השאלה אם ואיך ניתן לטפל בבעיות שהעלית, יש לבדוק את האתר דרך ממשק הניהול. זמן הבדיקה הינו כשעה והעלות היא 450 ₪ + מע”מ בתשלום מראש באשראי או העברה בנקאית. במידה והבדיקה תעלה תוצאות, ניתן יהיה לתמחר את זמן הטיפול. במידה ואתה מעוניין להתקדם, עדכן אותי איך אתה מעוניין לשלם ואשלח לך פרטים המשך יום נעים From: אסף אפשטין [mailto:[email protected]] Sent: Tuesday, July 19, 2022 2:30 PM To: [email protected] Subject: יצירת קשר שם מלא אסף בנימיני טלפון: 058-6784040 אימייל: [email protected] נושא הפניה: אל: “sitesuccess.co.il”. הנדון: תקלות בבלוג. א.ג.נ. בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’. אציין כי הבלוג שלי נבנה במערכת של wordpress.org-וחברת האחסון שלי היא servers24.co.il . לפיכך הבעיות בבלוג אותן אני מעוניין לתקן הן: 1)כרגע הבעיה היא שהכיתוב “קרא עוד” מופיע בעברית עבור כל הפוסטים בבלוג-וגם עבור כאלה שאינם בעברית. אני מעוניין בהתאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפה של הפוסט. אציין כי הבלוג שלי הוא ב-67 שפות: אוזבקית, אוקראינית, אורדו, אזרית, איטלקית, אינדונזית, איסלנדית, אלביום ג׳, 19 ביולי ב-15:31

  אסף בנימיני

  אני לא אשלם 450 שקלים לשעת עבודה אחת-ועוד כאשר מדובר אך ורק בבדיקה של האתר. זו הצעה מופרזת, חצופה וחזירית-ואין בדעתי להיענות לה!!! אסף בנימיני. ביום שלישי, 19 ביולי 2022 בשעה 15:31:08 GMT+3, Asaf Epshtain<[email protected]> כתב/ה:

  יום ג׳, 19 ביולי ב-16:51

   

  Asaf Epshtain <[email protected]>

  אל:

  ‘אסף בנימיני’

  יום ג׳, 19 ביולי ב-17:08

  מזל, כי אין בדעתי לעבוד עם לקוחות חצופים מהסוג שלך.

  הסתר הודעה מקורית

  From: אסף בנימיני [mailto:[email protected]]

  Sent: Tuesday, July 19, 2022 4:52 PM

  To: Asaf Epshtain <[email protected]>

  Subject: Re: יצירת קשר

  אני לא אשלם 450 שקלים לשעת עבודה אחת-ועוד כאשר מדובר אך ורק בבדיקה של האתר.

  זו הצעה מופרזת, חצופה וחזירית-ואין בדעתי להיענות לה!!!

  אסף בנימיני.

  ביום שלישי, 19 ביולי 2022 בשעה 15:31:08 GMT‎+3‎,‏ Asaf Epshtain<[email protected]>‏ כתב/ה:

  צהריים טובים ותודה על פנייתך,

  כדי שניתן יהיה לענות על השאלה אם ואיך ניתן לטפל בבעיות שהעלית, יש לבדוק את האתר דרך ממשק הניהול.

  זמן הבדיקה הינו כשעה והעלות היא 450 ₪ + מע”מ בתשלום מראש באשראי או העברה בנקאית.

  במידה והבדיקה תעלה תוצאות, ניתן יהיה לתמחר את זמן הטיפול.

  במידה ואתה מעוניין להתקדם, עדכן אותי איך אתה מעוניין לשלם ואשלח לך פרטים

  המשך יום נעים

  From: אסף אפשטין [mailto:[email protected]]

  Sent: Tuesday, July 19, 2022 2:30 PM

  To: [email protected]

  Subject: יצירת קשר

   

  שם מלא
  אסף בנימיני
  טלפון:
  058-6784040
  אימייל:
  [email protected]
  נושא הפניה:
  אל: “sitesuccess.co.il”.

  הנדון: תקלות בבלוג.

  א.ג.נ.

  בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com

  בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE

  לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’.

  אציין כי הבלוג שלי נבנה במערכת של wordpress.org-וחברת האחסון שלי היא

  servers24.co.il .

  לפיכך הבעיות בבלוג אותן אני מעוניין לתקן הן:

  1)כרגע הבעיה היא שהכיתוב “קרא עוד” מופיע בעברית עבור כל הפוסטים בבלוג-וגם עבור כאלה שאינם בעברית. אני מעוניין בהתאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפה של הפוסט. אציין כי הבלוג שלי הוא ב-67 שפות: אוזבקית, אוקראינית, אורדו, אזרית, איטלקית, אינדונזית, איסלנדית, אלבנית, אמהרית, אנגלית, אסטונית, ארמנית, בולגרית, בוסנית, בורמזית, בלארוסית, בנגלית, בסקית, גיאורגית, גרמנית, דנית, הולנדית, הונגרית, הינדית, ויאטנמית, טג’יקית, טורקית, טורקמנית, טלוגו, טמילית, יוונית, יידיש, יפנית, לטבית, ליטאית, מונגולית, מלאית, מלטזית, מקדונית, נורבגית, נפאלית, סוואהילי, סינהלזית, סינית, סלובנית, סלובקית, ספרדית , סרבית, עברית, ערבית, פאשטו, פולנית, פורטוגזית, פיליפינית, פינית, פרסית, צ’כית, צרפתית, קוריאנית, קזחית, קטלאנית, קירגיזית, קרואטית, רומנית, רוסית, שבדית ותאילנדית.

  2)כאשר גולשים מגיעים לקישור: https://www.disability55.com/#pll_switcher
  יש להם גישה ל-59 שפות בבלוג-ולא לכל 67 השפות בבלוג שלי.
  אני מעוניין שלחיצה על קישור זה תוביל לתצוגה של כל 67 השפות של הבלוג-ולא רק של 59 מהן.
  אני מצרף כאן צילום מסך של רשימת השפות:

  3)כאשר גולשים לוחצים על הקישור הבא: https://disability5.com/wp-admin/edit.php?post_status=publish&post_type=post
  הם מועברים באופן אוטומטי למסך:

  אני מעוניין שלחיצה על הקישור הזה תוביל את הגולשים באופן ישיר לפוסטים עצמם בהם יוכלו לצפות-ולגרום לכך שמסך זה לא יופיע.
  כיצד ניתן לתקן בעיות אלו?
  בברכה,
  אסף בנימיני,
  רחוב קוסטה ריקה 115,
  כניסה א’-דירה 4,
  קרית מנחם,
  ירושלים, מיקוד: 9662592.
  מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
  נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.
  2) כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected]
  או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected]

  כתובת אייפי:
  2a0d:6fc2:4980:1900:455e:b8b:ff0a:6310
  עמוד:
  צרו קשר

   

   

  התכתבות מספר 14-עם חברת “parallax.co.il”:

  מכתבי אל “parallax.co.il”.4
  Yahoo/תיבת דואר נכנס
  אסף בנימיני
  אל: “parallax.co.il”. הנדון: תקלות בבלוג. א.ג.נ. בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’. אציין כי הבלוג שלי נבנה במערכת של word
  יום ג׳, 19 ביולי ב
  עומרי קדוש
  היי אסף, בשמחה רבה.. על פניו נראה שנצטרך כ-10 שעות לכל היותר לפתור את כל הבעיות למעט זו שבסעיף 3 – שים לב שבלינק עצמו אחרי הדומיין של יש /wp-admin וזו הסיבה שהגולשים שלך מגיעים למסך התחברות ולא לעמוד שאתה רוצה שהם יגיעו. הייתי ממליץ למשוך את הלינק לעמוד כאשר אתה לא מחובר כאדמין ואז יהיה לך לי
  יום ג׳, 19 ביולי ב-15:20
  אסף בנימיני
  אני אדם פרטי ולא חברה או עסק. אני לא אשלם לכם 3500 שקלים על עבודה זו-זהו מחיר מופרז. אני מבין את הצורך שלכם ברווח כספי נאה-אולם גם לכך צריכה להיות מידתיות כלשהיא-3500 שקלים לעבודה הזו זה פשוט מחיר לא סביר. בברכה, אסף בנימיני. ביום שלישי, 19 ביולי 2022 בשעה 15:20:31 GMT+3, עומרי קדוש<[email protected]> כתב/ה:
  יום ג׳, 19 ביולי ב-16:55

  נשמע שאתה קצת כעוס..פחות מתאים לי הגישה ועוד אחרי שעזרתי לך לפתור בעיה שבמקום אחר היית משלם על זה כסף.

  בכל מקרה, שמח על התגובה שלך שגרמה לי להבין שאתה לא לקוח שהייתי רוצה להכניס לרשימת הלקוחות שלי.

  שלום ולא להתראות  Sender notified by
  Mailtrack
  19.07.22, 17:29:06


  ‫בתאריך יום ג׳, 19 ביולי 2022 ב-16:55 מאת אסף בנימיני <‪[email protected]‬‏>:‬
  אני אדם פרטי ולא חברה או עסק.
  אני לא אשלם לכם 3500 שקלים על עבודה זו-זהו מחיר מופרז.
  אני מבין את הצורך שלכם ברווח כספי נאה-אולם גם לכך צריכה להיות מידתיות כלשהיא-3500 שקלים  לעבודה הזו זה פשוט מחיר לא סביר.
  בברכה,
  אסף בנימיני.
  ביום שלישי, 19 ביולי 2022 בשעה 15:20:31 GMT‎+3‎,‏ עומרי קדוש<[email protected]>‏ כתב/ה:

  היי אסף,

  בשמחה רבה..
  על פניו נראה שנצטרך כ-10 שעות לכל היותר לפתור את כל הבעיות למעט זו שבסעיף 3 – שים לב שבלינק עצמו אחרי הדומיין של יש /wp-admin וזו הסיבה שהגולשים שלך מגיעים למסך התחברות ולא לעמוד שאתה רוצה שהם יגיעו. הייתי ממליץ למשוך את הלינק לעמוד כאשר אתה לא מחובר כאדמין ואז יהיה לך לינק נקי שתוכל להעביר ללקוחות שלך.
  עלות של 10 שעות היא 3500 ש”ח לפני מע”מ ואשמח להפיק הצעה מסחרית פורמלית.
  לצורך כך אשמח אם תוכל להעביר את הפרטים הבאים:
  – שם חברה כפי שמופיעה ברשויות המס
  – מספר עוסק
  – כתובת פיזית
  – כתובת למשלוח מסמכים חשבונאיים.

  המשך יום נעים שיהיה =)   Sender notified by
  Mailtrack
  19.07.22, 15:16:32


  ‫בתאריך יום ג׳, 19 ביולי 2022 ב-15:12 מאת אסף בנימיני <‪[email protected]‬‏>:‬

   

  אל: “parallax.co.il“.

  הנדון: תקלות בבלוג.

  א.ג.נ.

  בבעלותי בלוג רב-לשוני https://disability5.com

  בו אני נעזר בתוסף LOCO TRANSLATE

  לצורך התאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפת הפוסט, קרי: “קרא עוד” כאשר הפוסט הוא בעברית, “”read more כאשר הפוסט הוא באנגלית, “читать далее” כאשר הפוסט הוא ברוסית וכד’.

  אציין כי הבלוג שלי נבנה במערכת של wordpress.org-וחברת האחסון שלי היא

  servers24.co.il .

  לפיכך הבעיות בבלוג אותן אני מעוניין לתקן הן:

  1)כרגע הבעיה היא שהכיתוב “קרא עוד” מופיע בעברית עבור כל הפוסטים בבלוג-וגם עבור כאלה שאינם בעברית. אני מעוניין בהתאמת הכיתוב “קרא עוד” לשפה של הפוסט. אציין כי הבלוג שלי הוא ב-67 שפות: אוזבקית, אוקראינית,  אורדו,  אזרית,  איטלקית, אינדונזית, איסלנדית, אלבנית, אמהרית, אנגלית, אסטונית, ארמנית, בולגרית, בוסנית, בורמזית, בלארוסית, בנגלית, בסקית, גיאורגית, גרמנית, דנית, הולנדית, הונגרית, הינדית, ויאטנמית, טג’יקית, טורקית, טורקמנית, טלוגו, טמילית, יוונית, יידיש, יפנית, לטבית, ליטאית, מונגולית, מלאית, מלטזית, מקדונית, נורבגית, נפאלית, סוואהילי, סינהלזית, סינית, סלובנית, סלובקית, ספרדית , סרבית, עברית, ערבית, פאשטו, פולנית, פורטוגזית, פיליפינית, פינית, פרסית, צ’כית, צרפתית, קוריאנית, קזחית, קטלאנית, קירגיזית, קרואטית, רומנית, רוסית, שבדית ותאילנדית.

  2)כאשר גולשים מגיעים לקישור: https://www.disability55.com/#pll_switcher

  יש להם גישה ל-59 שפות בבלוג-ולא לכל 67 השפות בבלוג שלי.

  אני מעוניין שלחיצה על קישור זה תוביל לתצוגה של כל 67 השפות של הבלוג-ולא רק של 59 מהן.

  אני מצרף כאן צילום מסך של רשימת השפות:

   3)כאשר גולשים לוחצים על הקישור הבא: https://disability5.com/wp-admin/edit.php?post_status=publish&post_type=post

  הם מועברים באופן אוטומטי למסך:

  אני מעוניין שלחיצה על הקישור הזה תוביל את הגולשים באופן ישיר לפוסטים עצמם בהם יוכלו לצפות-ולגרום לכך שמסך זה לא יופיע.

  כיצד ניתן לתקן בעיות אלו?

  בברכה,

  אסף בנימיני,

  רחוב קוסטה ריקה 115,

  כניסה א’-דירה 4,

  קרית מנחם,

  ירושלים, מיקוד: 9662592.

  מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

  נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

  2) כתובות האי.מייל שלי: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]

  או: [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected]   

  בברכה,

   

  התכתבות מספר 15-עם חברת “ליצ’י תרגומים”:
אסף בנימיני <[email protected]>
יום א׳, 24 ביולי ב-15:28
עבודת התרגום עצמה אינה דחופה. הסיבה בגללה אני נסיתי(ובינתיים גם הצלחתי) למצוא חברת תרגום אחרת היא שונה לחלוטין:
המחירים שחברות תרגום ישראליות לוקחות על עבודה כזו נע, כפי שוודאי ידוע לכם בערך בין 1300 ל-1600 שקלים. כאדם שמתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי אין שום סיכוי שאוכל לעמוד בעלויות כאלו. במצב זה פניתי לחברות רבות בתקווה למצוא חברה בה ניתן יהיה למצוא הצעת מחיר שאיכשהו תוכל להיות רלוונטית בהתייחס למצבי.
בסופו של דבר הצלחתי למצוא חברת תרגום זרה ממנה ניתן היה להזמין את השירות במחיר של 158$, דהיינו: 544 שקלים עבור כל העבודה.
הבדל זה הוא קריטי בעבורי-וגם אם אקבל מהם שירות או איכות עבודה נמוכה יותר(עדיין אינני יודע-מדובר בחברה עימה לא עבדתי עוד מעולם) אין לי ברירה אלא לשאת במחיר הזה-ישנן עלויות בהן אדם במצבי בכל מקרה לא יוכל לעמוד.
בברכה,
אסף בנימיני.ביום ראשון, 24 ביולי 2022 בשעה 15:13:00 GMT‎+3‎,‏ <[email protected]>‏ כתב/ה:

הי אסף, מה נשמע? אה, באמת? כי פנית אלינו ביום שישי… לא הבנתי שזה דחוף

בכל מקרה, תודה שפנית 😊 נשמח לסייע פעם הבאה

בברכה,מיכל חפר
מנכ”לית
ליצ’י תרגומים בע”מ
052-3516070
[email protected] <mailto:[email protected]>
www.lichi.co.il <http://www.lichi.co.il/>—–הודעה מקורית—–
מאת: אסף בנימיני <[email protected]>
נשלח: יום א 24 יולי 2022 15:11
אל: [email protected]
נושא: Re: מכתבי לחברת “ליצ’י תרגומים”.

בינתיים אני הזמנתי את השירות מחברה אחרת.
בברכה,
אסף בנימיני.


ביום ראשון, 24 ביולי 2022 בשעה 15:04:31 GMT‎+3‎,‏ <[email protected]
<mailto:[email protected]> >‏ כתב/ה:


הי אסף, מה נשמע?

תודה רבה על פנייתך, נשמח לסייע
 
אני מכתבת את רעות, מנהלת הפרוייקטים, שתחזור אליך עם פרטים נוספים

הטלפון של רעות: 052-5268027, [email protected] <mailto:[email protected]>

בברכה,מיכל חפר
מנכ”לית
ליצ’י תרגומים בע”מ
[email protected]
<mailto:[email protected]>


מאת: אסף בנימיני <[email protected] <mailto:[email protected]>
> נשלח: יום ו 22 יולי 2022 11:40אל: [email protected]נושא: מכתבי לחברת
“ליצ’י תרגומים”.

אל: חברת “ליצ’י תרגומים”.
הנדון: עבודת תרגום.
א.ג.נ.
אני מעוניין בתרגום הקובץ המצ”ב:
1)תרגום אחד מעברית לספרדית.
2)תרגום אחד מעברית לפורטוגזית.
3)תרגום אחד מעברית ליפנית.
4)תרגום אחד מעברית לטורקית.
5)תרגום אחד מעברית ליוונית.
6)תרגום אחד מעברית לגרמנית.
7)תרגוןם אחד מעברית לערבית.
8)תרגום אחד מעברית לדנית.

אהיה מעוניין לקבל את הקבצים המתורגמים בפורמט וורד.
אודה לכם באם תוכלו לשלוח אליי הצעת מחיר על-פיה אחליט באם אני מעוניין להמשיך
או לא.
בברכה,
אסף בנימיני,
רחוב קוסטה ריקה 115,
כניסה א’-דירה 4,
קרית מנחם,
ירושלים, מיקוד: 9662592.
מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
נ.ב. 1)מספר זהות-029547403.
2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>  או: [email protected]
<mailto:[email protected]>   


                    התכתבות מספר 16-עם חברת-הכנסת ענבר בזק:
RE: מכתבי לחברי-הכנסת.2
Yahoo/תיבת דואר נכנס
ענבר בזק
אסף שלום מודה לך על המייל המפורט. כחברה בשדולה החקלאית אנו עוסקים רבות בנושא של בטחון המזון ומודעים היטב להשלכות ההרסניות של ההתחממות הגלובאלית, המלחמה באוקראינה ומגיפת הקורונה על התוצרת החקלאית והצורך של ישראל לשמר את החקלאות המקומית. עסקנו בנושא רבות במהלך המו”מ על הרפורמה בחקל
יום ב׳, 25 ביולי ב-12:06
 • התכתבות מספר 17-עם מערכת האתר wefixit.com:

  ת, 6 באוג׳ ב-17:57
אסף בנימיני <[email protected]>
אל:WP Fix It Support
שבת, 6 באוג׳ ב-18:01
I see you email me again-but I don’t understand: Your worker named Sandy decided to deportate me from this site-so I ask you again: why you continue to email me? what do you want from me or from my life? Pleases explain it to me!!! assaf benyamini.
ביום שבת, 6 באוגוסט 2022 בשעה 17:57:14 GMT‎+3‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:
Here is your announcement of deportating me from site system:

are extremely difficult and impatient to work with. I will not be responding to you anymore.

ביום שבת, 6 באוגוסט 2022 בשעה 17:45:47 GMT‎+3‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:
So I ask you again: why you continue to email me? what do you want from me  or from my life?? assaf benyamini
You decided to deportate me from wefixit.com site system-announcement sent to me by your worker named SANDY. so I don’t understand why you email me-what do you want from me or from my life?? assaf benyamini.
*Here is the announcement I got from you about the deportation from site system:

As I said in my last reply we have issued a full refund. We cannot help you any further. You are extremely difficult and impatient to work with. I will not be responding to you anymore.

 

ביום שבת, 6 באוגוסט 2022 בשעה 17:40:33 GMT‎+3‎,‏ WP Fix It Support<[email protected]>‏ כתב/ה:

Hello

Just wanted to let you know that your email was received. I am in the office Monday – Friday 7am to 6pm PST. I will respond to this during those hours.

If your email was sent during the hours above, I will be replying shortly.

If you need something fixed on your site right away, you can purchase the service you need at THIS LINK and our agents will jump into action as they are available 24/7.

 

 

 


SandyService Manager WP Fix It
CLICK HERE TO VIEW OUR SERVICES

 

 

 

                       התכתבות מספר 18-עם חברת “דיגידם”:

 

 

Re: דיגידם – הודעה חדשה מטופס המלצה3

Yahoo/תיבת דואר נכנס

eran levy <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום ה׳, 25 באוג׳ ב-15:16

הי אסף,

 

קיבלתי את הפנייה שלך.

אנו מבצעים שירות תחזוקה לאתרים בדיוק כפי שביקשת כאן.

 

אם מדובר באתר סטנדרטי עלות האחסון החודשית תהיה 89 ש”ח + מעמ.

 

לגבי טיפול בתקלות, פתרון באגים, עדכון גרסאות ופיתוחים עתידיים. ניתן לתמחר את זה לפי 260 ש”ח לשעת עבודה, או לרכוש בנק שעות במחיר מוזל, או לקבוע ריטיינר תחזוקה חודשי. לשם כך אני אצטרך לדעת מה היקף התחזוקה והשירות שאתה צריך.

 

לכל שאלה או התייעצות, דבר איתי בשמחה

ערן 

 

ערן לוי מנכ”ל
נייד: 052-3383-581  משרד: 02-652-8040
[email protected]  www.digidam.co.il

 

 

 

 ‫בתאריך יום ד׳, 24 באוג׳ 2022 ב-23:21 מאת ‪Digidam‬‏ <‪[email protected]‬‏>:‬

 

אסף בנימיני

אני לא שאלתי בנוגע לאחסון האתר-יש לי כבר חברת אחסון. אני שאלתי על טיפול בתקלות שיש מדי פעם באתר בתמורה לדמי מנוי חודשיים. ביום חמישי, 25 באוגוסט 2022 בשעה 15:16:18 GMT+3, eran levy<[email protected]> כתב/ה:

יום ה׳, 25 באוג׳ ב-16:15

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

eran levy

יום ה׳, 25 באוג׳ ב-16:17

יחד עם זאת 200 שקלים לשעת עבודה אחת בלבד נראה לי מחיר מוגזם. במידה וזה התעריף שלכם נראה לי שאוותר על השירות.

בברכה,

אסף בנימיני.

 

ביום חמישי, 25 באוגוסט 2022 בשעה 16:15:19 GMT‎+3‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

הסתר הודעה מקורית

אני לא שאלתי בנוגע לאחסון האתר-יש לי כבר חברת אחסון. אני שאלתי על טיפול בתקלות שיש מדי פעם באתר בתמורה לדמי מנוי חודשיים.

 

 

ביום חמישי, 25 באוגוסט 2022 בשעה 15:16:18 GMT‎+3‎,‏ eran levy<[email protected]>‏ כתב/ה:

 

 

הי אסף,

 

קיבלתי את הפנייה שלך.

אנו מבצעים שירות תחזוקה לאתרים בדיוק כפי שביקשת כאן.

 

אם מדובר באתר סטנדרטי עלות האחסון החודשית תהיה 89 ש”ח + מעמ.

 

לגבי טיפול בתקלות, פתרון באגים, עדכון גרסאות ופיתוחים עתידיים. ניתן לתמחר את זה לפי 260 ש”ח לשעת עבודה, או לרכוש בנק שעות במחיר מוזל, או לקבוע ריטיינר תחזוקה חודשי. לשם כך אני אצטרך לדעת מה היקף התחזוקה והשירות שאתה צריך.

 

לכל שאלה או התייעצות, דבר איתי בשמחה

ערן 

 

ערן לוי מנכ”ל
נייד: 052-3383-581  משרד: 02-652-8040
[email protected]  www.digidam.co.il

 

 

 

 

 

 

‫בתאריך יום ד׳, 24 באוג׳ 2022 ב-23:21 מאת ‪Digidam‬‏ <‪[email protected]‬‏>:‬

שם: אסף בנימיני
טלפון 026427757
כתובת אימייל [email protected]
כתובת האתר שלך https://disability5.com
הערות אל: “digidam.co.il“.

הנדון: תחזוקת אתר.

א.ג.נ.

בבעלותי אתר האינטרנט https://disability5.com שמוקדש לנושא אנשים עם מוגבלויות.

האתר הינו אתר רב לשוני שנבנה במערכת של wordpress.org, שמאוחסן בשרתים של חברת האחסון servers24.co.il

כידוע, באתרים ישנן לעתים תקלות ובעיות שונות: תוכן שאינו נגיש לגולשים, בעיות בהעלאת פוסטים לאתר וכיו”ב.

מאחר ואני לא איש מחשבים או מתכנת אני לא יודע במרבית המקרים לפתור את הבעיות הללו בכוחות עצמי.

אני מחפש חברות שנותנות שירות של תחזוקת אתרים: טיפול בתקלות אפשריות של האתר תמורת דמי מנוי אחת לתקופה מסוימת.

האם הינכם מכירים חברות מהן ניתן לקבל שירות כזה?

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757.

נייד-058-6784040.

פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

eran levy <[email protected]>
אל:אסף בנימיני
יום ה׳, 25 באוג׳ ב-17:37

בהצלחה אסף

 

 

line
ערן לוי מנכ”ל
נייד: 052-3383-581  משרד: 02-652-8040
[email protected]www.digidam.co.il

 

 

Print Friendly, PDF & Email