Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs עזרה רפואית דחופה. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Home » עזרה רפואית דחופה.

עזרה רפואית דחופה.

אל:

הנדון: בעיית טיפול/ מעקב.

א.ג.נ.

אני אדם בן 50 מאזור ירושלים שסובל שנים רבות מבעיות נפשיות-וגם מטופל בתרופות פסיכיאטריות.

אלא שכבר מספר שנים אני נותר ללא מעקב אחרי התרופות הפסיכיאטריות שאני נוטל. הסיבה: הפסיכיאטרים בתחנות לבריאות הנפש הפסיקו לתת את השירות הזה. אני יודע שזה נשמע מופרך ואבסורד גמור-אבל לצערי זהו המצב.

מצד שני, ולאור המצוקה הכלכלית שלי כמי שחי מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי, הרי שמעקב אצל פסיכיאטר באופן פרטי אינו אפשרי.

זאת ועוד: בעקבות תאונת עבודה שעברתי בתחילת שנת 1998 והידרדרות איטית ועקבית במצב בריאותי הגופנית מאז ועד היום יש לי קושי הולך וגובר בהגעה פיסית למרפאות לבדיקה או טיפול-אם וכאשר יש בכך צורך. לקושי הזה משרד הבריאות וקופת חולים כללית בה אני מבוטח לא נותנים כיום מענה כלשהוא. 

אני מחפש פתרון-אני זקוק למעקב אחר הטיפול התרופתי באופן דחוף.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1. מספר הזהות שלי: 029547403.

2. כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected]

3. המסגרת הטיפולית בה אני נמצא:

עמותת “רעות”-הוסטל “אביבית”,

רחוב האביבית 6,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 96508.

מספרי הטלפון במשרדי ההוסטל:

02-6432551. או: 02-6428351.

כתובת האי.מייל של ההוסטל:  [email protected]

העובדת הסוציאלית מצוות ההוסטל, שמלווה אותי בדיור המוגן של ההוסטל: גברת שרה סטורה-055-6693370.

4. להלן הודעת האי.מייל אותה שלחתי למדריך בהוסטל:

ביום שישי, 13 בינואר 2023 בשעה 21:41:49 GMT‎+2‎,‏ אסף בנימיני<[email protected]>‏ כתב/ה:

למר ורדן לה-זוז שלום רב:

הנדון: תגובתי לדבריך מיום 12.1.2023.

א.נ.

בהמשך לטענותיך מיום 12.1.2023 אני מצרף כאן את הפוסט שכתבתי בפייסבוק בנושא הנדון. אני מבקש ממך, ובכל לשון של בקשה שלא ללחוץ עליי בעניין זה. הפסיכיאטרים בתחנות לבריאות הנפש ממילא לא עוקבים כיום אחרי הטיפול התרופתי-ואני נמנע מללכת לשם מתוך רצון לשמור על עצמי ועל בריאותי-ובדיוק מאותה הסיבה אני מבקש ממך, ובכל לשון של בקשה לחדול מללחוץ עלי בעניין זה!!! אתה בוחר לראות את המציאות(וזו לא “מציאות שלי”!!!  זו המציאות בה נתקל כל מי שמגיע לתחנות לבריאות הנפש).

וכעת לציטוט עצמו:

http://antipsychiatry.org/

The

Antipsychiatry

Coalition-

ארגון בינלאומי של נפגעי תקיפות פסיכיאטריות, קרי: הפרות חמורות של זכויות אדם שנעשות בידי פסיכיאטרים.

האם ישנם מקרים כאלו גם במדינת ישראל? אני משוכנע שיש-והרבה, בגלל המעמד הייחודי שיש למקצוע הפסיכיאטריה, שמבדיל אותו מכל מקצוע רפואי אחר.

מקצוע הפסיכיאטריה הוא המקצוע היחיד מבין מקצועות הרפואה בישראל, בו לרופא ישנן גם סמכויות אכיפה. הפסיכיאטר, בהחלטתו יכול לשלוח מטופל לאשפוז בכפייה-מה ששום רופא בשום תחום אחר ברפואה לא יכול לעשות, ואפילו במקרים שבאמת יכולים להצדיק זאת(כמו למשל אדם שלקה באירוע מוחי שלפי דעתי ישנם מקרים בהם יש לקחת את האיש לטיפול גם אן הוא באותו הרגע מתנגד לכך, וזאת מן הסיבה הפשוטה שבאותו הרגע אותו אדם לא כשיר לקבל החלטות). אמנם כל אשפוז בכפייה דורש אישור של הפסיכיאטר המחוזי, אבל בהינתן שברוב המוחלט של המקרים מי שמכיר את המטופל או את האדם בקהילה הוא הפסיכיאטר בקהילה ולא הפסיכיאטר המחוזי. במצב כזה, כאשר יש מצד אחד את עמדתו של המטופל שלא מעוניין להגיע לאישפוז במחלקה פסיכיאטרית, ומצד שני את עמדתו של הפסיכיאטר המחוזי בדבר הצורך באישפוז הרי ברור לחלוטין כי הפסיכיאטר המחוזי יאמץ באופן אוטומטי את עמדת עמיתו למקצוע ולא את עמדת המטופל.

מציאות זו, שמעניקה לפסיכיאטרים רבים כח וסמכות בלתי מוגבלים גורמת לרבים מהם להתבלבל, לשכוח לשם מה או לשם מי הם עובדים בלבד-וכתוצר לוואי אני, וגם הרבה מאוד מטופלים אחרים נתקלים ביחס אגרסיבי ומשפיל מצידם של הפסיכיאטרים. מסיבות אלו אני הפסקתי ללכת לתחנה לבריאות הנפש על מנת פשוט לשמור על עצמי ועל בריאותי. ברור לי לחלוטין שדרך ההתנהלות עליה הסברתי כאן לא תאפשר בכל מקרה שום מעקב ושום טיפול. למרבה הצער המסגרת הטיפולית בה אני נמצא בקהילה בוחרת לפרש מציאות  זו באופן מעוות ולהציג את הדברים משל אני, כביכול בוחר לא לשתף פעולה ב”טיפול” או ב”עזרה” שכביכול מוצעים לי שם. כמובן שאין בכך שום תועלת: יהיה  זה הרי מטופש למדי מבחינתי לגשת שוב לתחנות לבריאות הנפש רק בכדי להיווכח שוב במה שאני ממילא יודע על סמך נסיון ארוך שנים שלצערי צברתי כמטופל. פרט לכך מצב בריאותי הגופני מקשה עליי יותר ויותר את ההגעה הפיסית לתחנות לצורך מעקב-ולכך אין כיום מענה במסגרת הרפואה הציבורית בישראל. אין שום סיבה מבחינתי להתאמץ ולהגיע לשם רק בכדי לספוג את עוגמת הנפש והזילזול שמחכים לי אצלם.

אדגיש כי מסקנות אלו אינן בשום אופן מסקנות נמהרות או פזיזות-אלו מסקנות אליהן נאלצתי להגיע לאחר בירור יסודי ומעמיק מאוד של הדברים, ובמשך שנים רבות.

במסגרת הטיפולית בה אני נמצא ישנה פסיכיאטרית שלעתים עושה בקורי בית אצל מטופלים. הגעתה לביתי יכולה היתה להקל במידת מה את המצוקה-אלא שהעמותה בה אני נמצא מסרבת בתוקף לאפשר זאת-ומבלי לתת לסירובם זה הסבר או נימוק כלשהם.

השולח הוא מר אסף בנימיני-דייר מן הדיור המוגן של הוסטל “אביבית”.

מספר הזהות שלי: 029547403  .

5. רופא המשפחה שלי:

ד”ר ברנדון סטיוארט,

“שרותי בריאות כללית”-מרפאת הטיילת,

רחוב דניאל ינובסקי 6,

ירושלים, מיקוד: 9338601.

מספר הטלפון במשרדי המרפאה: 02-6738558. מספר הפקס במשרדי המרפאה: 02-6738551.

6. התרופות אותן אני נוטל:

תרופות פסיכיאטריות:

Seroquel .I-

 2  כדורים של 300 מ”ג כל אחד בכל ערב.

 Tegretol CR .II-

 400  מ”ג-כל בוקר. 400 מ”ג-כל ערב.

Effexor .III-

150 מ”ג-כל בוקר. 150 מ”ג-כל ערב.

 1. רשימת הבעיות הרפואיות מהן אני סובל:

I. מחלה נפשית-תסמונת כפייתית O.C.D- וכן מחלה המוגדרת כ-schyzo-affective disorder.

II. דלקת פרקים פסוריאטית. מחלה זו נמצאת במעקב של מרפאת החוץ הראומטולוגית של בית החולים הדסה עין כרם.

אני נמצא במעקב אצל מנהלת המחלקה, ד”ר חגית פלג.

III. בעיה נוירולוגית שהגדרתה אינה ברורה. תסמיניה העיקריים: חפצים שנשמטים מן הידיים בלי שאני שם לב לכך, סחרחורות, איבוד תחושה בחלק מאזורי כפות הידיים ובעיה מסוימת בשיווי משקל ויציבה.

1. פריצת דיסק כרונית בגב בחוליות 4-5- שמקרינה גם לרגליים ומקשה בהליכה.

2. תסמונת המעי הרגיז.

3. התחלה של סימנים לבעיה קרדיולוגית מן החודש האחרון(אני כותב דבריי אלו בימים חמישי, ה-22.3.2018)- ונכון לזמן כתיבת שורות אלו לא ברורה עדיין מהות הבעיה, שבאה לידי ביטוי בכאבים בחזה במשך מרבית שעות היום, קשיים בנשימה וגם בדיבור.

VII. היחלשות משמעותית בראייה שחלה בשנים האחרונות(אני כותב דבריי אלו ביום חמישי, ה-3.6.2021).

אני נאלץ להזניח את הבעיה ולא לטפל בה, וזאת הן בגלל מצוקה כלכלית קשה כמי שמתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי והן בגלל התנהלות בירוקרטית מסורבלת מאוד של קופת חולים כללית בה אני חבר שלא מאפשרת לי במקרים רבים מאוד להגיע לבדיקות או טיפולים רפואיים להם אני זקוק.  

א. להלן מייל שאני שולח לחברות שונות:

To:

Does your company have an affiliate program?

Can you elaborate about it?

assaf benyamini.

*1)my email addresses: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected]

2)my phone numbers: at home-972-2-6427757. cellular-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

3)my postal address:

assaf benyamini,

115/4 costa rica street,

qiriat menahem neighborhood,

Jerusalem,

ISRAEL, zip: 9662592.

4)my first language is Hebrew(עברית).

5)my websites:  https://www.disability55.com/ and: https://assaf-permalinks.com and: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io 

ב. להלן ההודעה ששלחתי למנכלי”ת המוסד לביטוח לאומי, הגברת ירונה שלום ביום שלישי, ה-24 לינואר 2023 בשעה 13:35 בצהריים:

לגברת ירונה שלום שלום רב:

אני, אסף בנימיני, נכה בן 50 מירושלים-שמתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוחו לאומי וחבר בתנועת “נתגבר”-נכים שקופים. בתנועה אנו מנסים לפעול למען ציבור הנכים השקופים-כל אותם אנשים שסובלים מנכויות ובעיות בריאות קשות שלא נראות באופן בולט כלפי חוץ.

מנהלת התנועה שלנו, שהיא גם המייסדת שלה, הגברת טטיאנה קדוצ’קין מעוניינת להיות עימך, כמנכלי”ת המוסד לביטוח לאומי בקשר על מנת לראות מה ניתן לעשות עבור ציבור הנכים עבורו אנו מנסים לפעול.

האם יש באפשרותך להיות עימה בקשר?

מספרי הטלפון שלה הם: 

052-3708001. ו-: 03-5346644.

בברכה,

אסף בנימיני-חבר בתנועת “נתגבר”-נכים שקופים.

נ.ב. 1)מספרי הטלפון שלי: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

2)אתר האינטרנט של תנועתנו: https://www.nitgaber.com/news 

ג. להלן מספר פוסטים שפרסמתי ברשת החברתית פייסבוק:

1)חברת הייטק ישראלית יוצאת במיזם חדש-“הפגנתון” שמו.

זו רשת חברתית חדשה, בה ניתן להזמין הפגנות בנושאים שונים-לפי תשלום.

לחבילה הבסיסית, שכוללת העלאת נושאים להפגנות יש גם שירותים בתשלום:

תשלום מיוחד בעבור הנפת שלטים(באפליקציה ניתן להגדיר פרמטרים כמו גודל השלט, הצבע בו יודפסו האותיות, הסמלים, הקריקטורות או הציורים, וכן ניתן להגדיר מהו החומר ממנו יורכבו השלט והידית הדרושה לשם נשיאתו. כמובן שלכל חומר ישנו תימחור שונה).

כמו כן יש תשלום מיוחד בעבור עימות עם שוטרים, תשלום מיוחד בעבור שימוש ברמקולים ועוד כהנה וכהנה.

מתארגנת הפגנה המונית מול משרדיה של חברת ההייטק שמפתחת את ה”הפגנתון”: “הפגנות לא יכולות להיות נחלתם של עשירים בלבד!!! אתם לא יכולים לעשות דבר כזה!!! זה לא מוסרי!! מה יעשו עניים שרוצים להפגין ולמחות נגד עוולות חברתיות?

למרות הכל המיזם תופס תאוצה ומצליח מאוד, ועובדי החברה יוצאים למפגינים ומאיימים עליהם:

“ההפגנה שלכם היא לא חוקית!! אתם לא שילמתם!! אנחנו מעבירים את העניין להוצאה לפועל!!”.

“וחוץ מזה אנחנו לא מבינים על מה המהומה”-אומרים בחברה.

אתם משלמים על רכב, על נסיעה באוטובוס, או על כל מוצר אחר-אז למה שאתם לא תשלמו גם על הפגנות? אתם לא יודעים שכסף מסובב את העולם?”.

רשויות ומשרדי ממשלה בכל העולם מרוצים מהמיזם: “איזה כיף לנו. יהיו פחות הפגנות. ואם יהיו-לפחות נרוויח מזה כסף. אנחנו נעשה דברים שירגיזו את הציבור, נגרום לו לצאת ולהפגין-ולאחר מכן נגבה תשלום. איזה יופי-יש לנו אחלה ביזנס!!”.

חחח…

2)פוסט מתאריך 23 לינואר 2023:

בחודשים האחרונים תוקף את מדינת ישראל וירוס מיסתורי(ולא-אני לא מתכוון לקורונה).

הסימפטומים: אנשים נעשים יותר עצבנים, לא מקשיבים לאף אחד ובלא מעט מקרים זה מידרדר גם לאלימות. אבל אנחנו הרי צודקים: האזרח הוא הרי לקוח של המדינה-והלקוח, כידוע תמיד צודק. רואים את זה בכל מקום: בכבישים ובדרכים, במוסדות לימוד ובתי ספר, בבתי החולים ובמרפאות, בתחבורה הציבורית(עוד ועוד מקרים של אלימות כלפי נהגי אוטובוסים) ובעוד משרדי ממשלה ומוסדות ציבור שונים-וגם בגנים ציבוריים ובשטח הפתוח. כמובן שהמגיפה לא פוסחת גם על חברי הכנסת, שמקללים אחד את השני, צועקים ומדברים בגסות האחד כלפי רעהו ללא הרף.

ובקיצור: לאנשים בכל מקום יש “פתיל קצר”-עם פחות ופחות נכונות לעצור או להקשיב למישהו אחר. מעניין בהקשר זה לדעת באם נעשה מחקר שיבדוק מהו פרק הזמן הממוצע בשיחה בין שני אזרחים ישראלים שלוקח מרגע שאדם התחיל לדבר ועד ששותפו לשיחה יקטע אותו ויפסיק להקשיב לו. האם זה יהיה כמה שניות בודדות? או אולי אפילו שבריר שנייה? והאם נעשה מחקר כזה במקומות אחרים בעולם? ואם כן-האם מצבנו בישראל טוב יותר או גרוע יותר מבחינה זו ביחס למדינות אחרות?

וגם אם לא נעשה או ייעשה מחקר כזה אודות מידת הקשב הלאומי(ואולי אפשר ליצור את “מדד הקשב”-על מנת לעקוב אחר נתוני הקשב של האוכלוסייה?)-האם ניתן לזהות את אותו וירוס מסתורי שגורם לכל כך הרבה אנשים להפסיק להקשיב זה לזה, לקטוע אחד את דברי רעהו בגסות, לקלל ולהיות אלימים יותר ויותר?

ייתכן ובמידה והוירוס הזה יזוהה, נכיר טוב יותר את מנגנון הפעולה שלו או מהיכן הוא מגיע-או אז ייתכן ונמצא דרכים להתמודד איתו.

או שמדובר במחלה כרונית או סופנית, ולכן שום דבר כבר לא יעזור?

פסיכיאטרים יקרים: מה הדיאגנוזה כאן? איך תקראו להפרעת קשב המונית וקולקטיבית זו?

או שבינתיים הפסקתם לקרוא או להקשיב?

חחח…

3)פוסט מתאריך 23 לינואר 2023:

במחלקה פסיכיאטרית מחליטים על הפסקת טיפול תרופתי לכל המטופלים, ללא יוצא מן הכלל.

הסיבה: הולכת לצאת תקנה חדשה, שתאפשר הטלת קנסות למטופלים שיתקפו אנשי צוות רפואי.

במחלקה מחליטים להטיל את הקנס כעונש קולקטיבי על כל המטופלים, בגלל כמה מקרים של מטופלים או בני משפחותיהם ש”לא דיברו יפה” אל אנשי צוות. למטופלים אין כסף לשלם את הקנס-אז מחליטים לעשות מעין “קיזוז” עם החיסכון לקופת המחלקה שיושג באי רכישת התרופות.

האם זה תרחיש דמיוני? או שצוותים רפואיים באמת יהיו מסוגלים לנקוט בצעד כזה?

אז איפה עובר הגבול? אילו משפטים אסור להגיד לרופא, לעובדת הסוציאלית או למטפלים האחרים אשר על אמירתם יהיה עליי, כמטופל לשלם קנס?

בחדשות הודיעו על כך בקצרה-מדוע לא מפרטים? הרי גם אלימות מילולית היא סוג של אלימות לשיטתם של הרבה מאוד פסיכיאטרים-הלא כן?

אני תוהה מדוע לא מפרטים-לפני הגעתו של המטופל לזירה הטיפולית עליו לדעת מהם כללי המשחק, מה אסור להגיד ומה מותר-וגם מה קורה במידה ורופאים כאלו ואחרים מחליטים לנקוט בקנסות אלו שלא בצדק וללא שום סיבה רלוונטית או עניינית. כמובן שייתכנו גם מקרים בהם הדבר ינוצל לרעה לצורכי נקמנות אישית או חיסולי חשבונות בלבד-וללא שום הצדקה עניינית או מצב בו הצוות הרפואי באמת הותקף או היה בסכנה.

האם נגיע למצב בו לכל בדיקה רפואית, צילום, או טיפול כזה או אחר ייכנסו גם שוטרים-בנוסף לצוות הרפואי? ומה יהיו במקרים אלו הוראות הפתיחה באש?

וכמובן שמאחר וישנה סכנה כי שוטרים או רופאים יעשו שימוש לרעה בתקנות אלו ייתכן ויגיעו למסקנה כי ישנו צורך כי בנוסף אליהם ייכנסו לכל בדיקה גם פקחים של מועצה ציבורית מיוחדת שתוקם במטרה למנוע מקרים של ניצול לרעה של מנגנון הקנסות שהולך לקום.

ובסוף מה? לכל בדיקה רפואית ייכנס צוות של בית משפט שלם?

מזעזע ומביך…

תעשו לי בבקשה רשימה מסודרת/ טבלה:

עמודה אחת של מלים שמותר לומר לרופאים.

בעמודה השנייה מלים שאסור להגיד לרופאים.

באמת שאני זקוק לזה. אקח את הטבלה לכל פגישה עם רופא, אחות או עובדת סוציאלית-אחרת איך אוכל לדעת?

אני מתחנן-תשלחו אליי את הטבלה-אין לי כסף לשלם קנסות למערכת הבריאות.

הכתובת למשלוח הטבלה: 

המטופל אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

אני מתחייב: 1. לדאוג לכך שטבלת מלים זו תהיה תלויה במקום בולט בכל אחד מן החדרים בביתי.

2. להביא העתק של טבלה זו לכל זירה טיפולית אליה אגיע.

3. בשיחה עם איש צוות רפואי אשתמש אך ורק במלים שמופיעות בטבלה ומותרות לשימוש.

4. מלים שלא מופיעות בטבלה, או שנמצאות בעמודת המלים שאסורות בשימוש-הרי שמכאן ואילך הן לא יאמרו על-ידי, וגם אם הדבר יהיה חיוני לצורך תיאור מהלכים רפואיים כאלו או אחרים.

5. במקרה של שכחת הטבלה בביתי לפני הגיעי לרופא-הרי שעם היוודע הדבר יהיה  עליי להימנע מהגעה לזירת הבדיקה או הטיפול.

אז אני מחכה בקוצר רוח-היכן הטבלה?

אז רופאים יקרים, אתם לא סומכים על חברת דואר ישראל(אה נכון-גם אני לא סומך עליהם)? אתם יכולים לשלוח אליי את הטבלה גם לפקס

שמספרו: 077-2700076.

או למייל: [email protected]

4)להלן הפוסט שפרסמתי בתאריך 30 לינואר 2023:

מטופל במחלקה פסיכיאטרית לצוות האחיות: “יש לי כאבים. אני רוצה שתבדקו אותי”.

צוות אחיות למטופל: “תשתוק!!! פה זה בית חולים פסיכיאטרי-לא הבית שלך. אנחנו, ורק אנחנו נחליט על הטיפול ומתי כואב לך ומתי לא-ובשום אופן לא אתה!!! חולה-נפש עלוב!!”.

מטופל נאנק מכאבים: “אבל באמת שכואב לי, בבקשה…”.

צוות אחיות: “טוב-המטופל הזה כנראה לא מבין מה שאומרים לו. אנחנו נקשור אותך עכשיו שבוע למיטה-ושלא תעז עוד לומר לנו שכואב לך משהו!! עוד מעט נגמרת המשמרת ואנחנו הולכות הביתה-ואין לנו עכשיו כח לשטויות שלך!!!”.

5)היום, 30 לינואר 2023-בדיוק 90 שנה לאירוע ההיסטורי האיום והנורא.

30 לינואר 1933-עליית הנאצים לשלטון בגרמניה-ועל שאירע לאחר מכן לעולם לא נוכל לשכוח…

עליית הנאצים לשלטון בגרמניה-30 לינואר 1933

6)חברת סטארט-אפ ישראלית מפתחת אפליקציה בשם “מקצועי ואמיתי”-אפליקציה שמטרתה לאפשר למשתמשיה לדווח על בעלי מקצוע מתחזים, וכן לשתף פעולה עם רשויות המדינה הרלוונטיות(רשות התחרות, משטרת ישראל, בתי המשפט וכד’)-אם וכאשר יהיה בכך צורך.

כמה אנשים ירשמו לאפליקציה כזו?

ד. להלן המייל ששלחתי לד”ר חגית פלג מבית החולים הדסה עין כרם:

מכתבי לד”ר חגית פלג.

 

[email protected]

יום ה׳, 26 בינו׳ ב-16:28

לד”ר חגית פלג שלום רב:

הנדון: בקשה להתייעצות.

ג.נ.

בפעם האחרונה שנבדקתי במרפאתך אמרת לי כי ישנן כיום תרופות חדשות לטיפול בפסוריאזיס, וכן כי ייתכן כי גם אנשים כמוני שסובלים ממצוקה כלכלית קשה יכולים כיום להיעזר בעמותת “חברים לרפואה” אליה את מפנה מטופלים במצב הזה.

לאחר מכן בקרתי אצל רופא המשפחה שלי-ד”ר ברנדון סטיוארט-והבנתי ממנו כי הוא ישוחח עימך על כך.

האם שוחחת עימו?

כמו כן ככל הידוע לי אין כיום טיפול שיכול לרפא פסוריאזיס-האם זה נכון? ובמידה וזה לא נכון או לא מדויק-האם תוכלי להסביר מהן, נכון להיום האפשרויות של טיפול בפסוריאזיס?

בעבר לא רציתי לקבל טיפול תרופתי לפסוריאזיס משיקול נוסף: הסיכוי הגבוה לסבול מתופעות לוואי-ובמקביל תקופות הפוגה קצרות מאוד שניתן להשיג, אם בכלל.

מדברייך הבנתי שמצב זה היה נכון לפני 10-15 שנים(שזו התקופה בה רופאי עור אצלם נבדקתי סיפרו לי על תמונת המצב שהזכרתי קודם, ולא המליצו לי על טיפול ביולוגי מן הסיבות שהוזכרו)-וכבר לא נכון כיום.

ולפיכך ברצוני לשאול: מהי תקופת ההפוגה בפסוריאזיס שאני יכול להשיג במידה ואתחיל להיות מטופל באחת מן התרופות החדשות? ובאילו תרופות מדובר?

כמו כן, ובמידה ואכן התרופות החדשות יכולות לאפשר לי להשיג תקופת הפוגה ממושכת בפסוריאזיס בלי תופעות לוואי קשות ואכן יש אפשרות להיעזר בעמותת “חברים לרפואה” לצורך סיוע במימון הטיפול-הרי שבמקרה כזה אהיה מעוניין לדעת מהי הפרוצדורה הנדרשת בכדי לקבל את הטיפול התרופתי.

בברכה,

אסף בנימיני-מטופל במרפאת החוץ הראומטולוגית של בית החולים הדסה עין כרם.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)מספרי הטלפון שלי: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040.

ה. להלן הודעת המייל אותה שלחתי אל “modest.app”:

my letter to “modest.app”.

Yahoo/נשלח

 

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום ראשון, 29 בינואר 2023 ב-15:49

  • To:  “modest.app”.

  Subject: Technological tools.

  Dear Madames/ Sirs.

  Since 2007, I have been participating in the struggle for the disabled in Israel – a struggle that is known to be extensively covered in the media as well.

  One of the means by which we try to advance the struggle is by using various technological tools: writing on social networks, opening websites and trying to promote and improve them, managing virtual communities and so on.

  My question in this regard is: Is it possible for your company or organization to offer technological tools that can help us in our struggle? And if so – in what areas, and how?
  Best regards,
  assaf benyamini,
  115 Costa Rica Street,
  Entrance A-Apartment 4,
  Kiryat Menachem,
  Jerusalem,
  ISRAEL, Zip code: 9662592.
  my phone numbers: at home-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.
  post Scriptum. 1) My ID number: 029547403.

  2) My websites: https://www.disability55.com/ and: https://assaf-permalinks.com  and:
 •  https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

  3) On 10.7.2018 I joined a social movement called “Overcome” – transparent disabled. We try to promote the rights of the transparent disabled, ie: people like me who suffer from medical problems and very serious diseases that are not conspicuously visible to the outside – external invisibility that causes very severe discrimination against us .


  The movement’s director, who is also its founder, is Mrs. Tatiana Kaduchkin, and can be reached at 972-52-3708001.


  Telephone response times: Sunday to Thursday from 11:00 to 20:00. Israel time – except for Jewish holidays and various Israeli holidays.

  4) Here are some explanatory words about our movement, as they appeared in the press:
  Tatiana Kaduchkin, an ordinary citizen, decided to establish the “Overcome” movement with the help of what she calls the “Transparent Disabled”.

  So far, about 500 people from all over the State of ISRAEL have gathered for its movement. In an interview with the Channel 7 Diary, she talks about the project and those disabled people who do not receive proper and sufficient assistance from the relevant parties, just because they are transparent.

  According to her, the disabled population can be divided into two groups: disabled people with wheelchairs and disabled people without wheelchairs. She defines the second group as “transparent disabled” because she says they do not receive the same services as the disabled with a wheelchair, even though they are defined as having 75-100 percent disability. These people, she explains, cannot make a living on their own, and they need the extra services that the disabled with wheelchairs are entitled to.  For example, the transparent disabled receive a low disability pension from the National Insurance Institute, do not receive certain supplements such as special services allowance, escort allowance, mobility allowance and they also receive a lower allowance from the Ministry of Housing.

  According to a study conducted by Kaduchkin, these transparent disabled people are hungry for bread despite the attempt to claim that in Israel in 2016 there are no people hungry for bread. The study she conducted also states that the suicide rates among them are high.

  In the movement she founded, she works to include the transparent disabled on waiting lists for public housing. This is because she says they do not usually enter these lists even though they are supposed to be eligible. She holds quite a few meetings with Knesset members and even participates in meetings and discussions of relevant committees in the Knesset, but she says those who are able to help do not listen and the listeners are in opposition and therefore cannot help.

  She is now calling on more and more “transparent” disabled people to join her, to turn to her so that she can help them. In her estimation, if the situation continues as it is today, there will be no escape from a demonstration of the disabled who will claim their rights and the basic conditions for their livelihood.


  5) My email addresses: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected] and: [email protected]


  6)Here are some links to my profiles on various social networks:


  https://www.webtalk.co/assaf.benyamini


  https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424


  https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze


  https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg


  https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY    https://anchor.fm/assaf-benyamini


  https://assafcontent.ghost.io/  https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA  https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing  7)Here is a message wrote  on facebook by ISRAELI film editor Tali Ohaion:

  18m

  Tali Ohaion

  6 days

  for a documentary that she has been working on in recent years “Esther Cinema – from the White City to the Netflix generation”,

  Looking for personal archives, photographs of the atmosphere in Hamkin in the 90s on Fridays at noon and in general, as well as of Dizengoff Square in the early 80s, the children of the square, the “freaks” who used to gather in the square.

  Please contact in private or by phone 972-52-2846954

ו. להלן הודעת האי.מייל אותה שלחתי אל “amodat.com”:

מכתבי אל “amodat.com”.

Yahoo/נשלח

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום ב׳, 30 בינו׳ ב-13:45

אל:   “amodat.com”.


הנדון: חיפוש רעיונות למשרות.


א.ג.נ.


אני אדם בן 50 מירושלים-אדם שסובל מנכויות ומחלות קשות. כבר שנים רבות אני לא מצליח לחזור אל שוק העבודה-ובשל מצבי ומגבלותיי עליי לחפש רעיונות בלתי שגרתיים באמצעותם אוכל אולי לעשות זאת-ולהלן מספר דוגמאות:


1)אני קראתי על פרויקט בשם “גירית הדבש”-במסגרתו ענקיות הטכנולוגיה כמו גוגל או פייסבוק מפעילות חברה קבלנית שמקום מושבה בעיר מנילה שבפיליפינים. תפקידם של העובדים בחברה זו, או בחברות קבלניות אחרות(מספרן של החברות העוסקות בתחום זה אינו ידוע) הוא להסיר תכנים בעייתיים(סמים, זנות, פדופיליה, שידורים של הוצאות להורג או פעילות טרור וכיו”ב) מרשת האינטרנט. בשנת 2018 שני במאי קולנוע גרמנים בשם האנס בלוק ומוריץ רייזוויק הפיקו סרט קולנוע תיעודי בשם “מנקי האינטרנט” אודות עבודתם של העובדים בחברות הללו.


חשבתי, למשל על עבודה במסגרת כזו.


אציין כי אני מודע לחלוטין לאופיה הפוגעני של עבודה כזו ביחס לעוסקים בה: לפי פרסומים שונים הרבה מן האנשים שעבדו במשרות הללו שלחו יד בנפשם, או לחלופין פיתחו מחלות נפשיות וגופניות קשות מאוד כתוצאה מהיחשפות מתמדת ויום-יומית לתכנים הקשים. אלא שהדבר אינו מרתיע אותי, וזאת משום שממילא לא נותר לי עוד מה להפסיד בחיי-וכפי שציינתי כבר שנים רבות אני לא מצליח לחזור לשוק העבודה(כל האפשרויות האחרות של הסתייעות בארגונים, לוחות דרושים או פנייה ישירה להרבה מאוד חברות כבר מוצו עד תום-ובמשך שנים רבות).

2) כידוע, חברות הפקה ותסריטאים שמצלמים סצנות מסוימות לסרטי קולנוע מטעמם מצלמים לעתים קטעים בהם מצולמות גופות או אנשים מתים לכאורה. חשבתי על משרה כזו של גילום גופות-משרה שלא נדרש מאמץ פיזי כלשהוא בכדי לעשותה וגם נכות קשה בהחלט לא אמורה להפריע. אדגיש כי זו אינה  הלצה או בדיחה מכל סוג שהוא-אני מתכוון לכך במלוא הרצינות-וגם אם ייתכן ולפחות במבט ראשון הדבר יראה מגוחך או מטופש.

3)אני שמעתי כי קיים תחום של אימון תוכנות, קרי: עובדים  שתפקידם הזנת נתונים במערכות של פיתוח בינה מלאכותית או למידת מכונה-עבודה שהיא כידוע הכרחית. באמצעות הזנת נתונים “מלמדים” את התוכנות איך לפעול או להגיב במצבים כאלו או אחרים.

אני חושב כי עבודה מן הסוג הזה יכולה להיות פתרון מצוין עבור אותם מקרים בהם מצד אחד אין יכולת לעשות עבודה פיסית  או מאומצת מדי בשל הנכות הגופנית, אבל במקביל גם אין ידע מספיק במחשבים על מנת לעבוד בתיכנות. 

שמעתי כי בבתי הסוהר של פינלנד נותנים לאסירים לעשות את העבודה הזו.
אני חשבתי כי גם בעבודה כזו ייתכן והייתי יכול להשתלב.

האם יש לכם עוד רעיונות למשרות בלתי שגרתיות בהן יכול להשתלב גם אדם עם נכות קשה?
בברכה,
אסף בנימיני,
רחוב קוסטה ריקה 115,
כניסה א’-דירה 4,
קרית מנחם,
ירושלים, מיקוד: 9662592.
מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או:
[email protected] או: [email protected]  או: [email protected]
או: [email protected]


3)קורות חיים-אסף בנימיני:

פרטים אישיים: אסף בנימיני, ת.ז. 029547403.


תאריך לידה: 11.11.1972.


כתובת: רחוב קוסטה ריקה 115, קרית מנחם, ירושלים.


מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
השכלה: 10 שנות לימוד ובגרות חלקית.
שירות צבאי: פטור מסיבות רפואיות.
נסיון תעסוקתי:

1998-עבודה בנגריית ר.ש.ת.(דרום תל אביב)

1998-2005-עבודה בספרייה הלאומית, סיוע לצוות המקצועי של הספרנים במגוון רחב של משימות.


2009-2010-עבודה ברשת “אבגד” לתכשיטים-במיון סחורה.


פברואר-מאי 2019-עבודה בחברת המחשבים HMSOFT


תחילת חודש פברואר 2020-שלושה ימי עבודה של חלוקת עיתונים לעוברים ושבים ברחוב.


התנדבות:

פעיל במטה המאבק של הנכים.
התנדבות במרכז למיצוי זכויות של עיריית ירושלים בסיוע לאוכלוסייה נזקקת.
מידע כללי: בעל מוטיבציה גבוהה, יכולת התנסחות גבוהה בעל-פה ובכתב, יכולת אילתור ופתרון בעיות.
בעל היכרות ארוכת שנים עם אירגוני החברה האזרחית.

סובל מנכות פיסית המונעת ממני להרים משאות כבדים ולעמוד זמן ממושך על הרגליים.

ז. להלן ההודעה, שפרסמתי בעמוד הפייסבוק של “box office mojo“:

 

To: “Box Office Mojo”.

Re: Promotional videos.

Dear Madames/ Sirs .

On July 10, 2018, I joined a social movement called “Overcome” – Transparent Disabled(in Hebrew:.(תנועת “נתגבר”-נכים שקופים

In our movement we try to promote the rights of the transparent disabled, ie: people like me who suffer from serious illnesses and disabilities, and at the same time suffer from the denial of social rights on a very large scale due to the fact that their disability or illness has no obvious external features.

We would like to know if you can help us by producing videos about us and uploading them to the Internet – thus trying to improve our visibility on the web and in this way promote the goals of our movement.

Regards,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Entrance A-Apartment 4,

Kiryat Menachem,

Jerusalem,

ISRAEL Zip code: 9662592.

my phone numbers: at home-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) My ID number: 029547403.

2) My e-mail addresses: [email protected]

And: [email protected]

And: [email protected]

And: [email protected]

3) The current director of the “Get Over” movement, who is also the movement’s founder, is Mrs. Tatiana Kaduchkin. Her phone number is 972-52-3708001 – and you can contact her at this number on Sundays to Thursdays between 11: 00-20: 00 – except for Jewish holidays and various Israeli holidays. Tatiana speaks, apart from Hebrew, also Russian at a very high level of mother tongue. I do not know the level of her knowledge of other languages.

4) Below is a link to our movement’s website:

https://www.nitgaber.com/

5) Here are some explanatory words about our movement, as they appeared in the press:

Tatiana Kaduchkin, an ordinary citizen, decided to form the “Overcome” movement with the help of what she calls the “Transparent Disabled.”

So far, about 500 people from all over the State of Israel have gathered for its movement.

In an interview with the Channel 7 Diary, she talks about the project and those disabled people who do not receive proper and sufficient assistance from the relevant parties, just because they are transparent. According to her, the disabled population can be divided into two groups: disabled people with wheelchairs and disabled people without wheelchairs. She defines the second group as “transparent disabled” because she says they do not receive the same services as the disabled with a wheelchair receive, even though they are defined as having 75-100 percent disability. These people, she explains, cannot make a living on their own, and they need the extra services that the disabled with wheelchairs are entitled to. For example, the transparent disabled receive a low disability pension from the National Insurance Institute, do not receive certain supplements such as special services allowance, escort allowance, mobility allowance and they also receive a lower allowance from the Ministry of Housing.

According to a study conducted by Kaduchkin, these transparent disabled people are hungry for bread despite the attempt to claim that in Israel in 2016 there are no people hungry for bread.

The study she conducted also states that the suicide rates among them are high. In the movement she founded, she works to include the transparent disabled on waiting lists for public housing. This is because she says they do not usually enter these lists even though they are supposed to be eligible. She holds quite a few meetings with Knesset members and even participates in meetings and discussions of relevant committees in the Knesset, but she says those who are able to help do not listen and the listeners are in opposition and therefore cannot help. She is now calling on more and more “transparent” disabled people to join her, to contact her so that she can help them.

In her opinion, if the situation continues as it is today, there will be no escape from a demonstration of the disabled who will claim their rights and the basic conditions for their livelihood.

 

6) Here are some links to my profiles on various social networks:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

 

https://assafcontent.ghost.io/

7)Since our movement is a movement of disabled, hard-working people who are quite often forced to decide between buying medicines and buying basic foodstuffs – it is clear that this situation does not exist, nor will we be able to have any advertising budget in the foreseeable future. This must be taken into consideration.
 

ח. קישורים שלי:

1)עוקץ תיירים בישראל-מה יהיה? מתי הרשויות בישראל יפעלו כנגד הרמאים?

2)קחו איתכם את הזבל-ארגון לשימוש הסביבה

3)חברת “סולותום טכנולוגיות”-תחליפי פלסטיק ידידותיים לסביבה

4)עמותת “לתת פה”-תוכנית מוגנות לנוער מפני פגיעות מיניות

5)עמותת “שרק תחייך”-עמותה המסייעת בסבסוד טיפולים פסיכולוגיים ופסיכיאטריים לזכרה של רונית וולף

6)קהילת “סובאדה ישראל”

 

Print Friendly, PDF & Email