Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs פלטפורמות לגיוס כספים - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » פלטפורמות לגיוס כספים

פלטפורמות לגיוס כספים

אל:

הנדון: חיפוש פלטפורמות גיוס.

א.ג.נ.

בתחילת חודש יולי 2023 הקמתי את האתר scammers-out.com . מטרתו של האתר היא לשמש פלטפורמה בעבור גולשים שיהיו מעוניינים להתייעץ זה עם זה בנושאים שקשורים לאבטחת מידע או הונאות ברשת. האתר scammers-out.com נבנה במערכת של wordpress.org-ומערכת הפורומים באתר מבוססת על הפלאגין bbpress.org .

אני מחפש חברת לאחסון אתרים ממנה אוכל להזמין את השירותים הבאים בעבור האתר:

1)אהיה זקוק לסיוע בחיבור האתר למערכת סליקה מתאימה באמצעותה אוכל לקבל תשלומים מגולשים שיירשמו לאתר.

2)כמו כן אהיה מעוניין שחברת האחסון אליה יועבר האתר תוכל לספק שירותים של תמיכה טכנית בעבור הגולשים באתר. 

3)אהיה מעוניין להיות בקשר כל העת עם חברת האחסון על מנת לעקוב מקרוב הן על החיבור למערכת הסליקה באתר, והן בנוגע לתמיכה הטכנית שתוצע לגולשים שיירשמו לאתר.

4)מאחר והשאיפה היא שכמה שיותר גולשים יירשמו לאתר אני מפרסם אותו בפלטפורמות רבות ככל הניתן. מסיבה זו, ועל מנת להציע לגולשים שירות טוב ונוח ככל הניתן חשוב לי שחבילת האחסון תכלול נפח תעבורה גדול ככל הניתן, וגם שטח אחסון גדול ככל הניתן בעבור האתר עצמו.

5)חשוב לי שבמסגרת האחסון תישמר תעודת ה-SSL שיש לי כיום לדומיין האתר.

6)כמובן שאהיה מעוניין לדעת מהי מדיניות חברת האחסון בנוגע לכל אחת מן הנקודות שציינתי כאן.

ויש כאן קושי/ בעיה נוספים: מפאת מצבי הכלכלי הקשה(אני מתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי) אין ביכולתי לשלם לחברה לאחסון אתרים בעבור אחסון האתר אצלם וחיבור האתר למערכת סליקה. כמו כן אין ביכולתי לשלם למתכנתים בעבור תיקון תקלות באתר-אם וכאשר יהיו כאלו.

אציין כי העלויות הן(בערך) כמה עשרות שקלים לחודש ברוב חברות האחסון, וכמה מאות שקלים שיהיה צורך לשלם למתכנתים בעבור תיקון תקלות באתר-אם וכאשר יהיו כאלו.

שאלתי אליכם היא: מהי לדעתכם הפלטפורמה המתאימה ביותר על מנת לנסות ולגייס מימון לפרויקט כזה?

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. 1)מספר הטלפון שלי: 058-6784040.

2)קישור לאתר בו מדובר:  https://scammers-out.com 

3) אתר בו ניתן לקבל מידע נוסף אודותיי: https://www.disability55.com/ 

4)וקושי נוסף אותו יש לקחת בחשבון: אני מוגבל בניידותי עקב מצבי הבריאותי, ואין ביכולתי להגיע לפגישות במקומות שאינם נגישים לנכים און שמרוחקים באופן משמעותי ממקום מגוריי(אני מתגורר בשכונת קרית מנחם שבדרום-מערב ירושלים). כמו כן אין לי רכב או רישיון נהיגה, ואני מתנייד באמצעות התחבורה הציבורית בלבד.

א. רעיון לאתר אינטרנט/ מיזם עליו חשבתי-מיזם שייקרא “הוקרת עובדים”.

כידוע, במפעלי בנייה רבים שהיו לאורך ההיסטוריה(דוד המלך,דמות מקראית שעל פי המסורת בנה את ירושלים, החומה הסינית שקיימת עד ימינו שלפי המסורת נבנתה על-ידי המלכים משושלת מינג במאות ה-15 וה-16, מגדל אייפל בפריז שנבנה על-ידי המהנדס גוסטב אייפל ועוד) מוזכרים שמות המלכים או בני אצולה או מעמד חברתי גבוה שבתקופתם נבנו אותם פרויקטים.

אלא שכפי שאנו יודעים מי שבפועל בנו את הבניינים האלו הם לא אותם מלכים או בני המעמד החברתי הגבוה-אלא הפועלים הפשוטים שעבדו בשטח אותם לעולם לא מזכירים.

לפיכך, מטרתו של מיזם “הוקרת עובדים” היא לנסות וללקט סיפורים אישיים של אותם פועלים פשוטים ממפעלי בנייה שונים לאורך ההיסטוריה, וזאת על-מנת להעלות לאתר סיפורים אלו.

אני חושב(כמי שמעלה את הרעיון) כי לעתים סיפוריהם האישיים של אותם פועלים פשוטים יכולים להיות לא פחות מעניינים מן הסיפורים של המלכים או בני אצולה אותם כולנו מכירים).

ב. להלן פוסטים אותם שיתפתי ברשת החברתית פייסבוק:

1)פגוע-נפש מגיע עם קבוצת מתנדבים לצורך סיוע בחפירה ארכיאולוגית. לתדהמתו הרבה הוא פוגש במקום את הפסיכולוג שמטפל בו.

פגוע-הנפש פונה לפסיכולוג ושואל אותו: “מה אתה עושה פה?”.

הפסיכולוג משיב: “מה אני עושה כאן? באתי לסייע בחפירות-בדיוק כמוך”.

פגוע-הנפש משיב: “חשבתי שפסיכולוגים חופרים בנפש של המטופלים שלהם. אף פעם לא חשבתי שהם חופרים גם באדמה”.

הפסיכולוג עונה: “נכון-אני חופר בנפש האדם. זה המקצוע שלי-ובכך אני עוסק כל חיי. אני מוצא בחפירות שלי הרבה דברים מעניינים. אבל אני חושב שגם כאשר חופרים באדמה אפשר למצוא הרבה דברים מעניינים”.

פגוע-הנפש מתלבט ולא יודע מה לענות על כך, ומתחיל לחטט באף מתוך הרגל.

הפסיכולוג ממשיך ואומר: “אתה צודק. גם בחפירה הזו אפשר למצוא הרבה דברים מעניינים”.

חחח…

2)  אל: “פדרציה לישראל – אוטונומיה לקהילות“.

הנדון: פלטפורמות לגיוס כספים.

א.ג.נ.

אני אזרח ישראלי, ומתגורר בירושלים. נולדתי בסוף שנת 1972 וכיום, בשנת 2023 אני בן 50.

אני סובל מנכויות ובעיות בריאות שונות, גופניות ונפשיות בגללן אני לא מצליח כבר שנים רבות להשתלב בשוק העבודה. קורות החיים שלי נשלחו לכמה עשרות אלפי חברות פרטיות(ולצערי אני לא מגזים במספרים אלו)-אולם אני פשוט לא מצליח למצוא שום משרה מתאימה.

אני עושה ניסיונות שונים לעקוף את הקושי הזה.

בתחילת חודש יולי 2023 הקמתי את האתר scammers-out.com . מטרת האתר היא לשמש כאתר פורומים בו גולשים יוכלו להתייעץ זה עם זה בנושאים הקשורים לאבטחת מידע.

אלא שישנו כעת קושי נוסף: בשל מצוקתי הכלכלית החריפה אין לי שום יכולת לממן את העלויות הכספיות הדרושות לי לצורך הקמתו של העסק.

מהן לדעתכם הפלטפורמות המתאימות ביותר לצורך גיוס כספים למטרה כזו?

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. 1.קישור לאתר בו מדובר: https://scammers-out.com

2. מספר הטלפון שלי(שהוא גם המספר לצורך התכתבות ברשת החברתית וואטסאפ): 058-6784040.

3. אתר אינטרנט דרכו ניתן לקבל מידע נוסף ומפורט יותר אודותיי: https://disability55.com/

3)  מפתחים בחשאי אפליקציה בשם “סריקה רבה”.

באמצעות אפליקציה זו סורקים כל העת ערים או מקומות יישוב על מנת לזהות התנהגות בעייתית של אזרחים: איום על חייהם של נבחרי ציבור בהפגנות, תליית שלטים במיקום אסור וכדומה. כמו כן המערכת תוכל לסייע בפענוח של פשעים חמורים כמו רצח, מעשי אונס, שוד וכד’.

מנגנון הפעולה של המערכת לא יפורסם.

שביעות רצון רבה בממשלה: “יש לנו כלי יעיל לניטור מתנגדים או יריבים פוטנציאליים שמאיימים על הסדר, השלווה והשלום בציבור. לא נסבול בקורת מיותרת-זה מפריע לנו לעבוד”.

טוב, בפעם הבאה שאלך ברחוב אשתדל לא לעשות דברים שיוכלו, חלילה להעליב את עובדי הציבור שמערכת “סריקה רבה” עומדת לרשותם. יש הרי חוק שאוסר העלבה של עובדי ציבור.

אבל רגע-מה מעליב את עובדי הציבור שלנו?

איך אדע כיצד להימנע מהעלבתם?

לא מפרסמים תקנות ברורות מספיק לציבור בעניין זה-חמור מאוד!!!

חחח…

4) הודיעו עכשיו בחדשות כי במסגרת המחאות כנגד החקיקה לשינויים במערכת המשפט הולך להיות גם “מרד מסים”.

אלא שלא הסבירו: מי ישלם מסים ומי לא? ובאילו תנאים?

הסברים בבקשה…

5)כידוע, בארצות הברית הולכת וגדלה השפעתן של קבוצות אוכלוסייה שלא היו בעמדות השפעה משמעותיות מעולם כמו ההיספנים למשל.

אולם המשותף לקבוצות אוכלוסייה אלו הוא יחס עוין כלפי ישראל-מה שאומר שבטווח של כמה עשרות שנים מהיום, אם וכאשר קבוצות אוכלוסייה אלו יגיעו לעמדות מפתח בממשל-ייתכן מאוד ובנסיבות אלו הלחץ שיהיה בחברה האמריקנית להקטין את הסיוע לישראל, או אף להפסיקו כליל יילך ויתגבר עם השנים.

ייתכן ומהלכיה האחרונים של הממשלה מתחילים לקחת בחשבון מגמות אלו, שיגרמו לכך שישראל תהיה חייבת בטווח הארוך להסתמך על מעצמה אחרת כמו סין או רוסיה למשל.

כמובן שמדובר בתהליך איטי שלוקח, וגם ייקח עוד שנים רבות.

ייתכן וגם החקיקה המשפטית היא חלק מתהליך זה, בו כדי להתחבר לסין או רוסיה ישראל תאמץ יותר ויותר מאפיינים של המשטרים הללו-מה שיכול להיות כרוך בפגיעה מתמשכת ואף גדולה הרבה יותר ממה שאנו רואים כיום בזכויות האזרח וזכויות האדם בישראל.

בכך ייתכן ויקיץ הקץ על כל תהליכי האמריקניזציה שעברה החברה הישראלית בעשורים האחרונים.

המגמה בעייתית מאוד מבחינות רבות-אולם בהתחשב במתרחש בחברה האמריקנית ייתכן ומדיניות ממשלת ישראל כיום היא חכמה מאוד וממש לא מופקרת או מטופשת, כפי שחלק מן האנשים טוענים.

ייתכן מאוד ואין ברירה ופשוט אי אפשר שלא לקחת בחשבון תהליכים אלו בטווח הארוך.

6) שומעים בחדשות על נזק כלכלי אדיר למשק הישראלי כתוצאה מירידה בהשקעות במשק הישראלי שנובעות מן החקיקה המשפטית החדשה.

מצד שני, באותם ערוצי חדשות מדווחים על עוד ועוד הסכמים של שיתוף פעולה של חברות ישראליות עם חברות שונות ברחבי העולם, הרחבתם ושגשוגם.

אז למה להאמין? האם מצב כלכלת ישראל מידרדר או משתפר?

אני מבולבל…

7) קברניט של אונייה משתגע, ונותן הוראה למלחים לקדוח חורים בתחתית הספינה.

נוסעי הספינה נבהלים, וצועקים על המלחים: “מה אתם עושים? ייכנסו מים לספינה ואנחנו נטבע בים!!!”.

מלחי הספינה משיבים: “זו ההוראה שקבלנו מן הקברניט. אל תתערבו בשיקול דעתנו המקצועית!!!”.

8)  הודיעו בחדשות על קבוצה גדולה של אנשי מילואים שהפסיקו את התנדבותם. האם יש סכנה ממשית להמשך קיומה של מדינת ישראל?

האם יהיה צבא זר שינצל את המצב, יכבוש את ישראל וישתלט עליה? מדאיג ומפחיד….

האם זה יהיה הצבא הסורי, חיילי ארגון הטרור חיזבאללה, חיילי הצבא המצרי(אמנם יש לישראל הסכם שלום עם מצרים, אבל ייתכן ובמצב כזה תבוא לידי ביטוי שנאתם הגדולה לישראל-ואולי אותה סכנה תגיע מצידו של הצבא הירדני?). או שיהיו אלו חיילי ארגון החמאס מרצועת עזה?

על כל פנים, ברור שבמידה וצבא של מדינה ערבית או ארגון טרור יצליח להיכנס לתוך מדינת ישראל ייערך טבח בהיקפים נרחבים מאוד בקרבנו-האוכלוסייה היהודית.

החיילים הכובשים ממש לא יגלו שום עניין באשר למי תומך בשינויים במערכת המשפט או מי מתנגד להם. כמו כן הם לא יבדילו בין איש לאישה, צעירים או מבוגרים, ימנים או שמאלנים וגם ממש לא יהיה להם איכפת אם היהודים אותם הם ינסו וכנראה גם יצליחו לקטול במספרים גדולים ככל הניתן יהיו דתיים, חילונים או חרדים. גם הבדלים עדתיים או של ארצות מוצא לא ישחקו שום תפקיד-יהודים ספרדים ויהודים אשכנזים יהיו קורבנות בדיוק באותה מידה.

הרי רק דבר אחד יעניין אותם: להרוג יהודים.

כמובן שקשה הרבה יותר לדעת כיצד הכוחות הכובשים יתייחסו לערביי ישראל או לפלשתינאים-האם הם יצרפו אותם לשורותיהם ויאפשרו להם להשתתף ב”חגיגה”, כביכול-או שגם הם עצמם יהיו קורבנות?

אז אולי מישהו אצלנו צריך לעצור-ולזכור כי האויבים האמיתיים נמצאים מעבר לגבול ולא אצלנו פנימה?

הרי מוכרחים לעצור את הטירוף הזה!!!

כאשר הצבאות העוינים יהיו בארץ הם ישובו ויזכירו לנו מי אנחנו(כפי שכבר קרה פעמים רבות בהיסטוריה היהודית). אז למה לא להבין את זה כבר עכשיו? למה לחכות עד שהגרזן יהיה מונח לנו על הצוואר-הרי זה יהיה מאוחר מדי. הרי כתוב במקורותינו “סוף מעשה במחשבה תחילה”.

אז אולי אפשר לעצור ולעשות הפרדת כוחות?

ואנחנו הרי בערב תשעה באב-אנחנו חייבים להחזיר את השפיות, התבונה ושיקול הדעת-שאם לא כן פשוט לא נהיה כאן-וחלק גדול מאיתנו לא יהיו בכלל.

אני קראתי פעם ספר בו מתואר מצב כזה, ספר בו מתוארת מציאות בה ישראל מפסידה במלחמת ששת הימים ונכבשת בידי מדינות ערב. התיאורים היו פשוט מצמררים.

שמו של הספר” “אילו נוצחה ישראל”.

אין לי פרטים נוספים על הספר-אינני זוכר מי היו מחבריו או באיזו הוצאת ספרים הוא יצא.

9) עד לפני זמן מה, אם היו כותבים בגוגל טרנסלייט 19 פעמים את המילה dog באנגלית, מתרגמים זאת למאורית ולאחר מכן שוב לאנגלית היתה מתקבלת אמירה נוצרית-משיחית, וגם אנטישמית.

לאחר שהעניין פורסם בתקשורת התקלה תוקנה(אני בדקתי את זה).

אז האם הדבר מעיד על אנטישמיות שהיתה, או שיש עדיין בחברת גוגל?

יש לי חשד שלא היה מדובר בטעות אלא במעשה זדוני של מי מעובדי החברה, שנבהל מן הפרסום של העניין ומיהר לאחר מכן “לתקן” את התקלה, כביכול.

בעבר האנטישמיות, כידוע החליפה כל העת את צורותיה ואת שיטותיה-וזו דרך מאוד מוזרה, אבל גם מטרידה בה עובדים של חברת טכנולוגיה גדולה מחליטים להביא לידי ביטוי את דעותיהם האנטישמיות.

אינני יודע אם העובדים שעשו זאת עדיין עובדים בגוגל און שהם פוטרו בעקבות פרסום הידיעה-וספק רב אם ניתן לקבל מידע על כך.

כמו כן לא פורסמו שמותיהם של האנשים שעל פי החשד היו אחראים למעשה-וגם על כך ספק רב אם ניתן להגיע למידע רלוונטי.

10) אסף יאסו  ארגון הנכים זכויות נכים

28 בנובמבר 2021

 

אנשים היכנסו לקבוצות של עזרה ‘ תרומות וכל קבוצה אחרת שיכולה לעזור לנכים ובקשו עזרה מאנשים שהם בריאים! כיתבו פוסטים ברחבי הפייסבוק בקבוצות שלא קשורים לנכים ותכתבו שם על מצב הנכים ועל כך שהמדינה מתעלמת ממצוקת הנכים, התחילו לבקש עזרה מאנשים , גרמו להם להבין את מצבם של הנכים ושאנו צריכים עזרה דחוף.

11) אסף בנימיני

18 ביולי ב-15:43

 

מדברים בשנים האחרונות(בעיקר יזמים בתחום החלל) על השאיפה לייסד מושבות של אנשים במאדים.

אבל האם מישהו נתן דעתו בנוגע להתאמת החיים של בני הדתות השונות, אם וכאשר אכן יהיו שם אנשים? למשל:

1)באיסלאם יש את מצוות החאג’-בה כל מוסלמי מחוייב, לפחות פעם אחת בחייו לעלות לרגל למכה. אז מה יעשה מוסלמי שיחיה במאדים? הרי אין שם את מכה… האם ניתן למצוא על כך תשובה בחד’יף?

2)ובנוגע ליהודים: זמני החגים הרי נקבעים לפי לוח השנה אותו אנו מכירים כאן בכדור הארץ, קרי: 365 ימים-שזה כידוע פרק הזמן בו כדור הארץ משלים סיבוב סביב השמש. אלא שבמאדים אורך השנה הוא 686 ימים, ולוח השנה של כדור הארץ לא יהיה רלוונטי ועוד בעיה: אורך החודש בכדור הארץ נקבע כידוע לפי הירח: חודש הוא הרי פרק הזמן בו משלים הירח סיבוב סביב כדור הארץ. אלא שלמאדים יש יותר מירח אחד-אז כיצד יקבעו את אורך החודש? ואיך יידעו מתי החגים? או שאולי יסתמכו על הלכה שקיימת באחד מן המקורות היהודיים(אינני יודע בדיוק היכן-אפשר כמובן לבדוק זאת)-שאומרת שיהודי שהלך בדרך ושכח מתי שבת, הרי שהוא יתחיל את ספירת הימים מן הרגע בו הבין ששכח את מניין ימות השבוע-וכל זאת עד הגיעו לקהילה יהודית כלשהיא בה יעזרו לו “להתיישר” לפי מניין הימים הנכון. אבל יהודי שיגיע למאדים הרי לא יגיע שם לשום קהילה יהודית, או קהילה כלשהיא בכלל-אז כיצד יתחיל את מניין ימות השבוע והשנים?

וברור גם שחגים שמהותם עלייה לרגל למקום פיסי מסוים(כמו למשל ל”ג בעומר, בו עולים לרגל להר מירון, או קברי צדיקים באוקראינה אליהם מגיעים חסידים לפני ראש השנה) גם הם יהיו בלתי אפשריים לקיום-במאדים הרי אין לא את הר מירון ולא את אוקראינה. אז כיצד ינהגו? האם יהודים שיחיו שם יכריזו על ביטולם של החגים הללו בגלל היעדר אפשרות טכנית לקיימם? או שימצאו דרך לשנות את משמעות החג ומנהגיו כך שבאמת ניתן יהיה לקיימם גם במאדים? ואם כן-כיצד יעשו זאת? זאת ועוד: כידוע ביהדות קיימות “מצוות התלויות בארץ”, קרי: מצוות אותן ניתן לקיים אך ורק בארץ ישראל-אבל במאדים הרי אין גם את ארץ ישראל.. אז האם יהודים שישבו שם יהיו פטורים ממצוות אלו?

וכמובן שגם בנוגע לבני דתות אחרות מתעוררות שאלות כאלו: בנוגע לנצרות-הרי במאדים אין לא את כנסיית הקבר, הגולגולתא או הויה דולורוזה.

נראה לי שכרגע לא צריך לענות על שאלות אלו משתי סיבות:

1. בזמן כתיבת שורות אלו אין יישוב אנושי כלשהוא על המאדים(וספק רב אם יהיה אי פעם).

2. כותב שורות אלו הוא פגוע נפש שפניותיו ממילא אינן נענות, ובלי שום קשר לתוכנן.

חחחח…

 

12) אסף בנימיני

9 דק’

 

משותף עם ציבורי

פעיל/ה

אסף בנימיניוורדפרס

9 דק’

 

אל: “וורדפרס“.

ברשותי אתר האינטרנט assaf-permalinks.com שנבנה במערכת של wordpress.org-ומאוחסן בשרתים של חברת hostgator.com.

אני משתמש בתוסף pretty links.

יש כעת בעיה: קישורים שאני מנסה להוסיף לרשימה לא מתעדכנים ולא מוצגים.

חברת האיחסון hostgator טוענים שהם לא מטפלים בבעיה כזו.

אז מה ניתן לעשות? איך אפשר לסדר בעיה כזו?

אציין כי אני לא איש מקצוע או מתכנת מחשבים ואני לא יודע איך לסדר בעיה כזו בכוחות עצמי.

כמו כן בשל הכנסתי הנמוכה אין ביכולתי לשלם למתכנתים עבור תיקון התקלה.

אז מה עושים?

אני מצרף כאן צילום מסך של התקלה-177 קישורים ב-pretty links-אבל רק 174 מתוכם מוצגים ברשימה.

בברכה,

אסף בנימיני.

13) 

אסף בנימיני

23 שעות

 

משותף עם ציבורי

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

כתבה מן האתר pen american על פסילת ספרים.

מתברר כי בשנים האחרונות בארצות הברית הלכאורה דמוקרטית, פתוחה ופלורליסטית ישנה מגמה הולכת וגוברת של פסילה וצנזורה של ספרים.

הדברים הגיעו לידי כך שבחלק ממדינות ארצות הברית אסור למכור או לשווק חלקים מספר התנ”ך!!

כמובן שכיום האיסור הזה הוא מטופש למדי-שכן אפשר להזמין, ואם אסור להזמין ספר מסוים אפשר למצוא אותו ברשת ולהוריד אותו למחשב האישי בבית ואז לקרוא כמה שרוצים.

אני חושב כי הדבר המקומם בכל הסיפור הוא האנרגיה והמאמצים הכל כך גדולים שנעשים כיום בחברה האמריקנית בכל מה שנוגע לצנזורה של ספרים(ולעומתם אנחנו במדינת ישראל פתוחים ודמוקרטים הרבה יותר מהם מבחינה זו-הרי אפילו ספרים כמו התרגום של “מיין קאמף” לעברית או התרגום לעברית של “הפרוטוקולים של זקני ציון” הם ספרים אותם ניתן למצוא בארץ ורכישתם אינה עבירה על שום חוק-והאמריקנים עוד מטיפים לנו מוסר על דמוקרטיה…).

אני חושב כי כל המאמצים והמשאבים שמושקעים כיום בארצות הברית במאבק המגוחך וחסר התוחלת הזה היו יכולים להיות מופנים להתמודדות עם בעיות קשות וחמורות בהרבה שיש כיום בחברה האמריקנית: התפוצה הגדולה והקלות הבלתי נסבלת של השגת נשק שגורמת מעת לעת לאירועי ירי ולטבח במקומות שונים. כמו כן היה אפשר להפנות את כל האנרגיה הזאת לצורך התמודדות עם העוני הקיצוני בארצות הברית-מדינה כל כך עשירה, אבל עם מיליונים של חסרי בית ברחובות…

אם זה לא היה עצוב וטרגי היה אפשר לצחוק…

14) והפעם שאלה רצינית(למרות שמעורב בה גם הומור):

בקהילות יהודיות רבות בימי הביניים היה תפקיד של אדם שקראו לו “בדחן”.

תפקידו של הבדחן היה להופיע בשמחות כמו חתונות, טקסי בר/ בת מצווה וכד’-והוא היה משלב בבדיחות שהוא היה מספר באירוע את שמותיהם של בעלי השמחה.

כיום לא נותר כמעט זכר מן הנוהג הזה-ואפילו בחברה החרדית קשה מאוד למצוא דבר מעין זה שהפך לנדיר מאוד גם בציבור הזה.

עולות כאן כמה שאלות מעניינות:

1. האם יש בידינו עדויות או סיפורים על הבדחנים הללו-סיפורים על חייהם, הופעותיהם באירועים וכד’?

האם ישנם חוקרים באקדמיה שמלמדים את התחומים של מחשבת ישראל או מדעי היהדות שעשו על כך מחקרים? ואם כן-במה עסקו המחקרים הללו?

2. האם ישנם כיום ארגונים, או עמותות פרטיות שחרטו על דגלן ניסיון לשחזר את המנהג הזה ולהחזירו לאירועים ושמחות שנערכים כיום? ואם כן-מדוע נסיונות אלו אינם מצליחים?

אני מכיר עמותות וארגונים רבים, למרות שמעולם לא למדתי ייעוץ ארגוני באופן מסודר-ולא הצלחתי למצוא בשום מקום ארגון או עמותה כאלו.

3. האם היו הבדלים בכל הנוגע למנהג זה בין הקהילות היהודיות באירופה(או בשמן האחר: קהילות אשכנז) לבין הקהילות שהיו בארצות האיסלאם החל מן המחצית השנייה של המאה השביעית-עם התרחבותה של האימפריה המוסלמית באותן שנים?

4. מה היו התגובות של הסביבה הלא יהודית כלפי הבדחנים הללו? האם היה הבדל ביחס השלטונות כלפיהם ביחס ליתר חברי הקהילות-או שהם ומשפחותיהם סבלו מן הרדיפות(עלילות הדם, פרעות בתקופת מסעי הצלב וכד’) בדיוק כמו כל יתר חברי הקהילות היהודיות?

15) הודיעו עכשיו בחדשות כי עקב פרישתם של אנשי מילואים רבים מתפקידיהם כחלק מן המאבק נגד החקיקה שעוסקת בשינויים המוצעים על ידי הממשלה במערכת המשפט בתוך חודש או פחות תהיה ירידה משמעותית בכשירות הצבא.

מדאיג…

יש להניח כי אם צבא של אחת ממדינות ערב יצליח להיכנס למדינת ישראל, לכבוש את כולה או חלקים ממנה ייערך טבח נרחב באוכלוסייה היהודית-טבח שכולנו עשויים להיות קורבנותיו.

כמובן שהרבה פחות ברור וקשה מאוד לדעת מה יעשו ערביי ישראל במקרה כזה-האם הם יצטרפו ל”חגיגה” מבחינתם או שבגלל ניגוד האינטרסים, ובמקרים רבים גם האיבה הגלויה שיש בין הפליטים הפלסטינאים ברחבי המזרח התיכון לשלטונות במדינות ערב הם יחליטו לעמוד מן הצד ולא לעשות דבר או אפילו ינסו לפעול באופן אקטיבי ומעורר תמיהה כנגד הצבאות הפולשים.

או כאשר חושבים על כך ייתכן וישנה אפשרות שלישית, ולא ברור עד כמה היא יכולה להיות סבירה: התערבות אקטיבית של אחת מן המעצמות המערביות(ארצות הברית או אחת מן החברות האחרונות בבריחת נאט”ו) שתמנע מעשי טבח כאלו באמצעות פעולה כנגד הצבאות הפולשים-הרי תמיד מדברים על כך שארצות הברית ובעלות בריתה מחויבות לבטחונה של ישראל…

כמובן שהמעצמות הגדולות האחרות, קרי: רוסיה או סין ככל הנראה לא יתערבו במלחמה כזו-וגם אם הם יתערבו זו תהיה התערבות למען מדינות ערב ולא למען ישראל.

16) הודיעו עכשיו בחדשות על הקלות משמעותיות שהולכות להיות בכל מה שנוגע לשימוש בקנאביס הרפואי(שזה כידוע סם המריחואנה).

כמו כן במחאה על החקיקה המשפטית הרבה מאוד אנשי צוות רפואי עוזבים את ישראל.

המסקנה: אין טיפול רפואי. האפשרות לקבל מענה רפואי תהיה בעתיד הקרוב בעייתית יותר ויותר. ולא כולם יכולים להיעזר בשירותי הרפואה הפרטית. אני, למשל מתקיים מקצבת נכות ולא אוכל כנראה להיות מטופל בעתיד הקרוב.

מה כן אפשר? לקחת קנאביס רפואי, לשכוח מכל הצרות ולהאמין שכביכול “יהיה בסדר”-למרות שברור ששום דבר כאן לא בסדר.

הפיכת מטופלים לנרקומנים בכח כמובן לא תפתור שום דבר אלא רק תחמיר את המצב הקשה מאוד ממילא. אני זוכר שבאחת הפעמים האחרונות בהן הלכתי למעקב פסיכיאטרי(זה היה לפני בערך כשלוש שנים) הפסיכיאטר עימו נפגשתי הזכיר מיוזמתו את נושא הקנאביס-למרות שלא היה לזה שום קשר לנושאים שהעליתי בפניו.

אז האם פסיכיאטר שמנסה לשדל מטופלים לצרוך סמים(וכן-כך אני קורא לזה) הוא באמת רופא שמנסה לעזור?

אני חושב שלא-ובאמת זמן קצר לאחר מכן עזבתי את המרפאה ולא שבתי לשם עוד.

צריכת סמים מסוג קנאביס היא לא דרך להתמודד עם שום בעיה נפשית-וזאת פרט למקרים קיצוניים ונדירים שאצלי לא היה שום דבר שהזכיר את זה בשום צורה. זו למעשה בריחה מבעיה וחוסר מוכנות להתמודד באמת-ואני בטוח שהפסיכיאטר שניסה לשדל אותי ידע זאת היטב.

אז האם הוא נכנע ללחצים של חברות הקנאביס והפך למעשה לנציג מכירות שלהם, או שמדובר בהמלצה פוגענית אותה נתן הפסיכיאטר(וייתכן והפסיכיאטרים נוהגים כך בעוד הרבה מאוד מקרים) בזדון?

כך או כך זו אינה הדרך לטפל באנשים-ונכון, אני לא רופא ולא פסיכיאטר, אבל לא צריך להיות פסיכיאטר מומחה כדי להבין את זה.

אז לסיכום, מטפלים יקרים: לא יהיו אנשי צוות רפואי ולא ניתן יהיה לטפל-תגידו לי את זה ביושר, ואל תציעו לי סמים!!!

פשוט מקומם!!!

17) Roman Volkovsky

20 ביולי ב-12:50 · 

לכל חברי דוברי הרוסית כאן עם הורים מבוגרים וסבים וסבתות

יש ניסיון עוקץ טלפוני מהמספר 053-889-2350 (יש עוד, אוסיף בהמשך)

הם מתקשרים לאנשים מבוגרים בטלפון ובוואטסאפ(!!!) מדברים ברוסית וטוענים שזוהתה תנועה חריגה בחשבון.

הם מבקשים פרטים אישיים ופרטי בנק בשביל לעזור למשטרה לפתור את זה, ומבהירים שאסור לדבר על זה עם אף אחד כי זו “פעילות משטרתית סודית”.

החברה האלה מתקשרים ממספר ישראלי אבל מחו”ל אז את #משטרתישראל זה לא כלכך מעניין

18) כתבה על “כביש חשמלי” של חברת “אלקטריאון“-כביש עליו נוסע רכב חשמלי, שמטעין את הרכב תוך כדי נסיעה-ובדרך זו ניתן לנסוע ללא הגבלה בלי שום צורך להטעין את הסוללות של הרכב-וכמובן תוך חסכון אדיר בעלויות כספיות.

מתי כבישים בישראל יהיו כאלו?

https://www.google.co.il/search…

ג. להלן ההודעה, אותה אני שלחתי למרפאת קופת החולים בה אני נמצא במעקב:

2.8.2023

אל: שרותי בריאות כללית-מרפאת הטיילת.

הנדון: אישור מחלה.

א.ג.נ.

אני מטופל במרפאתכם אצל רופא משפחה בשם ד”ר ברנדון סטיוארט.

לאחרונה נקלעתי לבעיה משפטית בעניין מסוים. כאדם שמתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי אין לי יכולת לשלם לעורך-דין באופן פרטי.

במצב זה פניתי בבקשה לסיוע אל הסנגוריה הציבורית בירושלים.

בשיחתי הטלפונית עם נציגת שירות שלהם בשם מירב היום, יום רביעי, ה-2.8.2023 משעה 9:05 בבוקר נאמר לי שבכדי לקבל מהם שירות עליי להציג בפניהם אישור על המחלה הנפשית ממנה אני סובל.

לפיכך אודה לכם באם תוכלו להפנות לרופא בקשה כי זה האחרון ישלח אליי אישור על המחלה הנפשית ממנה אני סובל.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי הטלפון שלי:

בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.

נייד-058-6784040.

פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-:  [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

ו-: [email protected]

 ד. להלן המייל אותו שלחתי אל מחלקת פניות הציבור של משרד המשפטים בישראל:

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום ד׳, 2 באוג׳ ב-23:18

אל: מחלקת פניוות הציבור של משרד המשפטים.

הנדון: בעיית התנהלות פקידה.

א.ג.נ.

לאחרונה(אני כותב דבריי אלו ביום רביעי, ה-2 לאוגוסט 2023) נקלעתי לבעיה משפטית בנושא מסוים-כתב אישום שהוגש כנגדי.

אציין כי אני מתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי. מסיבה זו אין ביכולתי לשלם לעורך-דין פרטי על ייצוג.
מסיבה זו פניתי אל הסנגוריה הציבורית בבקשה לסיוע.
אלא שפקידה בסנגוריה הציבורית בירושלים בשם מירב מסרבת להעביר את מכתבי אליהם להמשך טיפול, וזאת בתואנות ובתירוצים-שונים ומשונים.
אני סבור כי התנהלותה מקוממת: כידוע פקידים לא רשאים על-פי חוק לעשות דין לעצמם ולהחליט שלא להעביר פנייה אל הדרג המקצועי מסיבות של שרירות לב בלבד.
מדובר בהתעמרות סתמית שננקטת כאן ללא שום הסבר או היגיון.
אני מעוניין לדעת מה ניתן לעשות בכדי שהסנגוריה הציבורית תתחיל לטפל בפנייתי.
ראו נא פנייתי זו כתלונה כנגד הסנגוריה הציבורית.
בברכה,
אסף בנימיני.
נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.
2)מספר הטלפון שלי: 058-6784040.
3)להלן הודעה ששלחתי בעניין בו מדובר אל משרד המשפטים דרך הרשת החברתית פייסבוק:
נציגת הסנגוריה הציבורית בשם מירב חזרה אליי היום בבוקר-ולטענתה אין ביכולתם להמשיך ולטפל בפנייתי כל עוד אני לא מציג בפניהם אישור על המחלה הנפשית ממנה אני סובל, או כלשונה של מירב: “תביא לי אישור על כך שאתה חולה נפש”. אציין כי הדבר תמוה ולא מובן-שכן כפי שאתם יכולים לראות מן ההתכתבות שלי עימם נושא פנייתי אליהם כלל אינו קשור לתחום בריאות הנפש. כמה שעות מאוחר יותר חזר אליי עורך דין מן הסנגוריה והסביר לי כי האישור הזה דרוש להם בכדי שניתן יהיה לפתור אותי מאגרה. אז מדוע האישור על גובה ההכנסה שלי מן הביטוח הלאומי אותו כבר שלחיתי אליהם לא מספיק לצורך כך? ממתי בכדי לפתור לקוח מאגרה יש צורך בפירוט כל המחלות הנפשיות מהן הוא סובל? מה בכלל הקשר בין שני הדברים? מדוע הם ממשיכים לטרטר אותי לחינם? אז מה יהיה? מה עושים? אסף בנימיני.

נ.ב. כתובת האי.מייל של עורך-הדין מן הסנגוריה עימו שוחחתי כמה שעות לאחר השיחה עם מירב: [email protected]
4)אני מצרף לפנייתי זו קובץ של ההתכתבות שלי עם הסנגוריה הציבורית.

ה. להלן ההתכתבות שלי עם לשכתה של חברת-הכנסת שלי טל-מירון:

 

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

שלי טל מירון

יום ה׳, 3 באוג׳ ב-23:40

ללשכת חברת-הכנסת שלי טל מירון שלום רב:

ראשית אבקש להודות לכם על הבירורים שערכתם ועל שנסיתם לסייע בעניין.

אני הגשתי בעניין בקשה לקופת חולים כללית בה אני חבר ולמשרד הבריאות, אולם הם לא אישרו לי את הסיוע.

אציין כי ישנן חברות פרטיות, כמו למשל חברת “mydoctor” דרכן כן אפשר להזמין את השירות.
אני לא יכול כיום להיעזר בשירות של חברות אלו בשל התשלומים הגבוהים שהן גובות בעבור האפשרות של הזמנת רופא עד הבית בעת הצורך-תשלומים של מאות ולעתים אף של אלפי שקלים בחודש אותם אין ביכולתי לממן בשל הכנסתי הנמוכה כמי שמתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי.
כולי תקווה כי הצעת החוק של חברת-הכנסת טטיאנה מזרסקי תתקדם ותוכל לסייע לאנשים במצבי שזקוקים לסיוע הזה.
בברכה,
אסף בנימיני.

הסתר הודעה מקורית

ביום חמישי, 3 באוגוסט 2023 בשעה 15:11:48 GMT‎+3‎,‏ שלי טל מירון<[email protected]>‏ כתב/ה

שלום אסף

מבירורים שערכנו, יש שירות של קופות החולים שמי שזכאי לפי התנאים שלהם יכול לקבל שירות על ידי חברה חיצונית שמגיעה ונותנת להם טיפול בבית (כולל לקיחת דם, חבישות וכל מיני) או שירות של רופא מהקופה שמיועד למרותקי בית / סיעודיים / אוכלוסייה בסיכון.

אבל השירות הזה מותנה בהפנייה על ידי רופא המשפחה של הקופה שלו

אי אפשר לשכור היום שירותים פרטיים כאלה בגלל שהתיק הרפואי של החולה לא חשוף.

אם אדם רוצה שירות עד הבית הוא צריך לפנות לקופת החולים שלו ולברר למה הוא זכאי ואיזה שירות הם יכולים לתת לו בעקבות המצב הרפואי שלו.

חברת הכנסת טטיאנה מזרסקי מהמפלגה שלנו עובדת על הצעת חוק שתאפשר מקרים כאלה בעתיד על ידי יצירת תיק רפואי אחוד, אבל עד אז לצערנו כל שירות רפואי זה על ידי הקופה והביטוח המשלים של אותה קופה.

תודה רבה.

איציק סלמה

יועץ לחברת הכנסת שלי טל מירון.

058-5656777

 

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Monday, July 31, 2023 1:47 PM

To: שלי טל מירון‏ <[email protected]>

Subject: מכתבי ללשכת חברת-הכנסת שלי טל-מירון.

ו. להלן המייל ששלחתי לחברות שונות:

אל:

הנדון: אמצעי התגוננות.

א.ג.נ.

כידוע, אנו נאלצים בתקופה זו להתמודד עם אירועים בטחוניים או פגועי טרור שלמרבה הצער מתרחשים מעת לעת.

כאשר אדם מותקף במקום ציבורי יש כידוע 2 אפשרויות תגובה: אפשרות אחת היא להשיב מלחמה ולהיאבק עם אותו מפגע, והאפשרות השנייה היא לנסות ולברוח מן המקום עד יעבור זעם.

אלא שכאשר מדובר באדם נכה(ועל אחת כמה וכמה נכון הדבר כאשר מדובר באדם שמרותק לכיסא גלגלים) אף אחת משתי הדרכים הללו אינן אפשריות.

שאלתי אליכם היא: האם הושקעה מחשבה בפיתוח כלי נשק או אמצעי לחימה נגישים שיוכלו לסייע לאדם נכה, אם וכאשר ייקלע למצב כזה? 

ובמידה ופתוח של אמצעי לחימה כאלו אכן אפשריים ברמה הטכנית-האם חשבו כיצד לקבוע קריטריונים ומבחנים שמטרתם תהיה לקבוע אילו נכים יקבלו גישה לאמצעי לחימה כאלו, וזאת בשל הפוטנציאל של ניצול לרעה של זכות כזו להגנה עצמית?

או שמדובר ברעיון הזוי ומטורף(או בלתי מתקבל על הדעת מבחינה אתית או מוסרית) שכלל אינו ראוי לבחינה כלשהיא?

מה דעתכם?

אציין כי אין לי שום ידע-לא בתחום של פתוח אמצעי לחימה ולא בתחום ההנגשה, אותו אני מכיר רק כאדם נכה שמחפש מעת לעת מוצרים לסיוע בחיי היום יום לפי הצורך.

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. 1)מספר הטלפון שלי: 058-6784040.

2)אתר האינטרנט שלי:  https://www.disability55.com

ז. להלן ההתכתבות שלי עם החברה של מר נבו רוזי:

מכתבי אל “nevorozi.co.il”.2

Yahoo/תיבת דואר נכנס

 

יום ו׳, 4 באוג׳ ב-21:53

 

היי אסף, נעים מאוד!

בנקודה זו, אמליץ לך להתחיל עם הדרכות כתיבה שלי. בערוץ היוטיוב, תוכל למצוא 32 פרקי פודקאסט (כל פרק בנושא אחר), בנוסף לעשרות הדרכות כתיבה מצולמות קצרצרות:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

בהצלחה!

‫בתאריך יום ו׳, 4 באוג׳ 2023 ב-13:53 מאת אסף בנימיני <‪[email protected]‬‏>:‬

הסתר הודעה מקורית

אל:   “nevorozi.co.il“.

הנדון: תיעוד סיפור חיים.

א.ג.נ.

החל משנת 2007 בערך אני משתתף במאבק הנכים במדינת ישראל-מאבק שכידוע סוקר בהרחבה גם באמצעי התקשורת. אני חשבתי לנסות ולקדם את המאבק בדרך אותה טרם נסיתי עד היום: תיעוד סיפור החיים שלי ופרסומו ברשת האינטרנט. אציין כי אין לי כל נסיון או ידע בנושא, ועל כן לפחות בשלב הזה(אני כותב דבריי אלו ביום 

ראשון, ה-12.9.2021-מספר ימים אחרי ראש השנה) אין לי תוכנית פעולה ברורה ואני פתוח להצעות-ואשמח לקבל כל הצעה שרק תעלה בדעתכם.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.

נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מיל שלי: [email protected] ו-: [email protected] ו-: [email protected]  ו-: [email protected] ו-: [email protected] ו-: [email protected] ו-: [email protected] ו-: [email protected] ו-: [email protected]

 

3)להלן מספר קישורים בהם ניתן למצוא מידע נוסף עליי ועל מאבק הנכים בו אני משתתף:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424 

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0 

https://www.nitgaber.com/ 

 

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg 

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY 

  https://assafcontent.ghost.io

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4 

 

https://docs.google.com/document/d/1HXeovUbTnx6pUxriOk8-yvtH_xOCJhHk0AVNkBJLjqk/edit# 

 

 

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b%d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7)מאחר ואני אדם שמתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי-הרי שתשלום עבור השירות של תיעוד סיפור החיים שלי אינו אפשרי. זאת ועוד: בשל חומרת מצבי גם הנחות גבוהות מאוד פשוט לא יעזרו.

בברכה,

נבו רוזי, סופר ומלווה ספרותי

♫ להאזנה לתכנית הפודקאסט – שעת כתיבה ♫

ח. להלן הפוסט ששיתפתי בקבוצת הפייסבוק “דיור ציבורי“:

אל: “דיור ציבורי“.

הנדון: חברת מ.ג.ע.ר.-היעדר מענה.

א.ג.נ.

המייל המצ”ב נשלח על-ידי אל חברת מ.ג.ע.ר. בירושלים-דרכם אני מקבל סיוע לצורך תשלום שכר-דירה.

אלא שהללו אינם משיבים לפנייתי זו.

אני חושב כי פקידים במשרד ממשלתי, שמקבלים את משכורותיהם מן המסים שאנחנו, אזרחי המדינה משלמים להם בהחלט יכולים לתת שירות סביר וטוב יותר.

התייחסותם המזלזלת אינה במקומה.

אז מה יהיה? מה עושים?

בברכה,

אסף בנימיני.

—– הודעה שהועברה —–

מאת: אסף בנימיני <[email protected]>

אל: שכר דירה ירושלים <[email protected]>

נשלח בתאריך: יום שלישי, 8 באוגוסט 2023 בשעה 11:45:43 GMT‎+3‎

נושא: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

לחברת מ.ג.ע.ר. שלום רב:

הנדון: פנייתי אליכם המצ”ב.

א.ג.נ.

הפנייה אליכם המצ”ב נשלחה על-ידי לפני מספר ימים.

אבקש לדעת מדוע אתם אינכם משיבים לפנייתי זו.

בברכה,

אסף בנימיני.

מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.4

Yahoo

/

נשלח

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום א׳, 6 באוג׳ ב-13:08

לחברת מ.ג.ע.ר. שלום רב:

הנדון: דיור ציבורי.

א.ג.נ.

אני לקוח שלכם מאזור ירושלים, ומקבל דרכיכם סיוע לצורך תשלום שכר-דירה בסך 770 שקלים לחודש.

אבקש לבדוק זכאותי לדירה בדיור הציבורי.

אבקש לקבל התייחסות מסודרת בכתב מטעמו של משרד הבינוי והשיכון לבקשתי זו.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.

נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: assafff[email protected] או: [email protected] או: [email protected]

ט. להלן הודעת האי.מייל, אותה שלחתי אל “השפעה מקומית – רשויות, עסקים וקהילה משתפים פעולה למען האקלים“:

Yahoo/נשלח

 

אסף בנימיני <[email protected]>

אל:

[email protected]

יום ה׳, 10 באוג׳ ב-14:00

אל:  “השפעה מקומית – רשויות, עסקים וקהילה משתפים פעולה למען האקלים”.

הנדון: חיפוש אמצעי עזר.

א.ג.נ.

אני סובל מנכות גופנית שהולכת ומחריפה עם השנים-מאז תאונת העבודה אותה עברתי בתחילת שנת 1998. בשל החמרה נוספת שחלה בשבועות האחרונים אני מתקשה פיסית יותר ויותר בפעולה של שטיפת כלים במטבח אחרי האוכל.אציין כי נושא איכות הסביבה חשוב לי מאוד-ולכן אני לא מעוניין להשתמש בכלים חד-פעמיים.
כמו כן ישנו כאן קושי נוסף: אני אדם שמתקיים מהכנסה נמוכה מאוד-מקצבת נכות של המוסד לביטוח לאומי. מסיבה זו רכישת אמצעי עזר שעולים כסף רב הוא בכל מקרה לא אפשרי.
אני חשבתי כי ייתכן ורכישת סכו”ם חד-פעמי או מתכלה במחירים סבירים עשוי להיות הפתרון במצב כזה.
האם אתם מכירים חברות מהן ניתן לרכוש סכו”ם כזה?
בברכה,
אסף בנימיני,
רחוב קוסטה ריקה 115,
כניסה א’-דירה 4,
קרית מנחם,
ירושלים, מיקוד: 9662592.
מספרי טלפון: בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.
נייד-058-6784040. פקס-077-2700076.
נ.ב. אני אדם נכה ומוגבל בניידותי, ואין לי רישיון נהיגה או רכב. לפיכך אני מחפש חברות מהן ניתן להזמין את המוצרים במשלוח עד הבית.

י. להלן המייל אותו שלחתי אל חברי ועדת הכספים של הכנסת:

אל: חברי ועדת הכספים של הכנסת.

הנדון: פתרונות דיור קבע.

א.ג.נ.

אני, אסף בנימיני, בן 50, מתגורר בדירה שכורה בשכונת קרית מנחם שבירושלים.

אני מתקיים מקצבת נכות של המוסד לביטוחו לאומי. כמו כן אני מקבל כ-770 שקלים לחודש כסיוע לצורך תשלום שכר-דירה ממשרד הבינוי והשיכון, דרך חברת מ.ג.ע.ר.

כידוע, מחירי הדירות במדינת ישראל עלו באופן משמעותי בשנים האחרונות-מה שגרר גם עלייה משמעותית במחירי השכירות.

אלא שלמרות פניות רבות סכום הסיוע בשכר-דירה אינו מתעדכן כבר שנים רבות-ומסלול זה אינו יכול כיום להוות פתרון דיור הולם בעבור ציבור הנכים. זאת ועוד: כאשר מדובר על פתרון דיור עבור אדם נכה ישנן לעתים הוצאות נוספות בגלל הצורך בהתאמות נגישות שונות.

שאלתי אליכם היא: האם יש לממשלה הנוכחית תוכניות שמטרתן לאפשר לנכים להגיע לפתרונות של דיור קבע? 

בברכה,

אסף בנימיני.

נ.ב. להלן ההתכתבות שלי עם חברת מ.ג.ע.ר. : 

יום א׳, 13 באוג׳ ב-10:51

המסמכים ששלחתי אליכם בשנים האחרונות רלוונטיים למדי-לא היה מאז ועד היום כל שינוי.

אתם בהחלט יכולים להעביר אתך בקשתי למקומות  המיועדים לכך.

התעקשותכם שלא להעביר את פנייתי והעובדה שאתם ממשיכים לטרטר אותי לחינם מהווה התעללות של ממש בלקוחותיכם-התהנהלות בה אני נתקל, לצערי שלא בפעם הראשונה.

הסתר הודעה מקורית

ביום ראשון, 13 באוגוסט 2023 בשעה 10:30:18 GMT‎+3‎,‏ שכר דירה ירושלים<[email protected]>‏ כתב/ה:

אז אענה לך, שוב.

המסמכים היחידים שהגיעו אליי הם המסמכים הרפואיים.(חלקם מאוד ישנים ולא רלוונטיים

מה שביקשתי ממך תשלח בבקשה, אחרת לא נוכל להמשיך טיפול.

יש לציין שמה ששלחת בשנים האחרונות לא רלוונטי , צריך מסמכים עדכניים!!!

תודה ויום מקסים.

—–Original Message—–

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Sunday, August 13, 2023 10:17 AM

To: שכר דירה ירושלים‏ <[email protected]>

Subject: Re: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

אז אציין(שוב) כי כל המסמכים הללו כבר נשלחו אליכם בשנים האחרונות פעמים רבות.

ביום ראשון, 13 באוגוסט 2023 בשעה 09:38:28 GMT‎+3‎,‏ שכר דירה ירושלים<[email protected]>‏ כתב/ה:

בוקר אור,

קיבלתי את המסמכים הרפואיים.

מה שרלוונטי הוא רק מהחצי שנה האחרונה.

דוח סוציאלי מ2011 לא רלוונטי

מעבר לכך יש עוד מסמכים נוספים  שצריך שלא קשורים למסמכים הרפואיים.

רושמת לך פה מה לצריך להביא:

אישור זכאות לנכות 2023

פירוט תשלומים 2023

פרוטוקול וועדה ביטוח לאומי (שאישרו לך את הנכות) אישור מעמד לא עובד או תלושים 2-7/23 (במידה ועובד) עובר ושב 4 חודשים אחרונים מפורט מכתב בקשה דוח רפואי ממוחשב דוח סוציאלי (אם יש) עדכני!!!

אישורים על חובות(אם יש)

הצהרה על הכנסות (ניתן למלא דרך האתר)

עד שלא יתקבלו המסמכים לא נוכל להמשיך טיפול.

בהצלחה,

—–Original Message—–

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Wednesday, August 9, 2023 11:21 AM

To: שכר דירה ירושלים‏ <[email protected]>

Subject: Re: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

אז לא הבנתי-איזה מסמכים אתם צריכים עכשיו?

כל המסמכים הרפואיים שלי כבר נשלחו אליכם פעמים רבות!!!

אז מה לכל הרוחות הבעיה לתת תשובה מסודרת מטעמו של משרד הביענוי והשיכון???

אז אני מצרף כאן(שוב) קובץ עם המסמכים הרפואיים שלי.

אסף בנימיני.

ביום רביעי, 9 באוגוסט 2023 בשעה 10:53:45 GMT‎+3‎,‏ שכר דירה ירושלים<[email protected]>‏ כתב/ה:

מבקשת להמציא מסמכים עדכניים אחרת ועדה לא תוכל לדון בבקשה

—–Original Message—–

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Wednesday, August 9, 2023 10:52 AM

To: שכר דירה ירושלים‏ <[email protected]>

Subject: Re: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

לחברת מ.ג.ע.ר. שלום רב:

כל המסמכים אותם אתם מבקשים כאן כבר נשלחו על-ידי אליכם פעמים רבות.

אז אני שב ומבקש לקבל תשובה מסודרת מטעמו של משרד הבינוי והשיכון בעניין הדיור הציבורי-התשובה  אותהב שלחתם אליי פשוט לא רלוונטית לעניין!! בברכה, אסף בנימיני.

ביום רביעי, 9 באוגוסט 2023 בשעה 09:45:20 GMT‎+3‎,‏ שכר דירה ירושלים<[email protected]>‏ כתב/ה:

—–Original Message—–

From: אסף בנימיני <[email protected]>

Sent: Monday, August 7, 2023 10:58 PM

To: שכר דירה ירושלים‏ <[email protected]>

Subject: Fw: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

—– הודעה שהועברה —–

מאת: אסף בנימיני <[email protected]>

אל: [email protected] <[email protected]> נשלח בתאריך: יום ראשון, 6 באוגוסט 2023 בשעה 13:08:58 GMT‎+3‎

נושא: מכתבי לחברת מ.ג.ע.ר.

לחברת מ.ג.ע.ר. שלום רב:

הנדון: דיור ציבורי.

א.ג.נ.

אני לקוח שלכם מאזור ירושלים, ומקבל דרכיכם סיוע לצורך תשלום שכר-דירה בסך 770 שקלים לחודש.

אבקש לבדוק זכאותי לדירה בדיור הציבורי.

אבקש לקבל התייחסות מסודרת בכתב מטעמו של משרד הבינוי והשיכון לבקשתי זו.

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-חסוי עקב הטרדות ותלונה במשטרת ישראל שלא טופלה.

נייד-058-6784040.  פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מספר הזהות שלי: 029547403.

2)כתובות האי.מייל שלי: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: [email protected] או: assaffff@protonmail.com או: [email protected] או: [email protected] 

יא. קישורים שלי: 

1. אמהות משתפות יחד

2. קבוצת הפייסבוק “נשים👩משתפות,מתיעצות וממליצות🌷“.

3. דף הפייסבוק “התגוננות נכים“.

4.  מרפאת “חווה” לבריאות הנפש של האישה

5. ארגון “אימהות בחזית

6. אתר novakid.com-לימודי אנגלית לילדים

7. פרויקט “מדויקות”-לקידום נשים במדעים המדויקים

8. איגוד העמותות למען הזקן בישראל

9.  עמותת “למענם”-רופאות ורופאים למען שורדי שואה בישראל”

 – מצאתם טעות? ספרו לי על כך –

Print Friendly, PDF & Email