Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs פרסום תמורת אחוזים - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Home » פרסום תמורת אחוזים

פרסום תמורת אחוזים

אל:

הנדון: מודל פרסומי.

א.ג.נ.

בשנת 2007 הצטרפתי למאבק הנכים בישראל, ומיום 10.7.2018 אני עושה זאת במסגרת תנועת “נתגבר” אליה הצטרפתי. בתנועת “נתגבר” אנו מנסים לקדם את זכויותיהם של “הנכים השקופים”-אנשים כמוני שסובלים מנכויות ובעיות בריאות קשות שאינן נראות באופן בולט כלפי חוץ-מה שגורם לאפליה גם ביחס לנכים אחרים.

אציין כי אני, וגם חבריי למאבק נתקלים בקושי משמעותי מאוד בכל הנוגע להפצת המסרים שלנו והבאתם לידיעת הציבור הרחב: היעדר תקציב. אנו אנשים שמתקיימים מקצבאות נכות של המוסד לביטוח לאומי-ובמצבנו לא יכול להיות לנו תקציב כלשהוא לכך. כמובן שכאשר מדובר באנשים שנאלצים להתלבט יום יום בין רכישת מצרכי מזון בסיסיים לרכישת תרופות גם הנחות גבוהות מאוד פשוט לא יעזרו. המצב שלי באופן אישי מעט טוב יותר בזכות קרובי משפחה שעוזרים לי-אולם גם אני בסופו של דבר אדם שחי מקצבה, וגם לי אין יכולת לשלם לאורך זמן למשרדי פרסום בעבור קמפיינים בנושא.

שאלתי אליכם היא: האם קיים מודל כלכלי בתחום הפרסום, במסגרתו מתאפשר פרסום תמורת אחוזים(בדומה, למשל למה שקיים בחלק ממשרדי עורכי הדין שעוסקים בתביעות כספיות, שבמקום גביית שכר-טרחה מן הלקוח מקבלים אחוז מסוים מסכום התביעה במידה ומצליחים בהליך המשפטי)?

ובמידה ואכן קיים מודל כזה-איך הוא נקרא, ואילו חברות עוסקות בכך?

בברכה,

אסף בנימיני,

רחוב קוסטה ריקה 115,

כניסה א’-דירה 4,

קרית מנחם,

ירושלים, מיקוד: 9662592.

מספרי טלפון: בבית-02-6427757. נייד-058-6784040.

פקס-077-2700076.

נ.ב. 1)מנהלת תנועת “נתגבר”, שהיא גם המייסדת שלה היא הגברת טטיאנה קדוצ’קין, ומספר הטלפון שלה הוא:

052-3708001.

ניתן ליצור עימה קשר טלפוני בימי ראשון עד חמישי בין השעות 11:00-20:00.

אתר האינטרנט של תנועתנו: https://www.nitgaber.com/

2) להלן מספר מלות הסבר על התנועה שלנו, כפי שהופיעו בעיתונות:

 טטיאנה קדוצ’קין, אזרחית מהשורה, החליטה להקים את תנועת ‘נתגבר’ לעזרתם של מי שהיא מכנה אותרם ‘הנכים השקופים’. עד כה התכנסו אל התנועה שלה כ-500 איש מכל רחבי הארץ. בראיון ליומן ערוץ 7 היא מספת על המיזם ועל אותם נכים שלא זוכים לסיוע ראוי ומספיק מהגורמים הרלוונטיים, רק משום שהם שקופים.

לדבריה את אוכלוסיית הנכים ניתן לחלק לשתי קבוצות: נכים עם כסא גלגלים ונכים ללא כסא גלגלים. את הקבוצה השנייה היא מגדירה כ”נכים שקופים” מפני שלדבריה אינם מקבלים את אותם השירותים כפי שמקבלים הנכים עם כסא הגלגלים, למרות שהם מוגדרים בעלי 75-100 אחוזי נכות.

אנשים אלו, היא מסבירה, אינם יכולים להתפרנס לבד, והם זקוקים לעזרת השירותים הנוספים שזכאים להם הנכים עם כסאות הגלגלים. לדוגמא, הנכים השקופים מקבלים קצבת נכות נמוכה מביטוח לאומי, לא מקבלים תוספות מסוימות כמו קצבת שירותים מיוחדים, קצבת מלווה, קצבת ניידות וכן הם מקבלים קצבה נמוכה יותר ממשרד השיכון.

לפי המחקר שערכה קדוצ’קין נכים שקופים אלו רעבים ללחם למרות הניסיון לטעון שבישראל של 2016 אין אנשים רעבים ללחם. עוד קובע המחקר שביצעה כי אחוזי ההתאבדות בקרבם גבוהים. בתנועה שהקימה היא פועלת להכנסת הנכים השקופים לרשימות ההמתנה לדיור ציבורי. זאת מאחר ולדבריה הם אינם נכנסים לרשימות אלו בדרך כלל למרות שהם אמורים להיות זכאים. היא מקיימת לא מעט מפגשים עם חברי כנסת ואף משתתפת בישיבות ודיוני ועדות רלוונטיות בכנסת, אך לדבריה המסוגלים לסייע אינם מקשיבים והמקשיבים נמצאים באופוזיציה ולכן אינם יכולים לסייע.

כעת היא קוראת לעוד ועוד נכים “שקופים” לחבור אליה, לפנות אליה על מנת שתוכל לסייע להם. להערכתה לו יימשך המצב כפי שהוא כיום לא יהיה מנוס מהפגנת נכים שיתבעו את זכויותיהם ואת התנאים הבסיסיים למחייתם.

3)אתר האינטרנט שלי:

https://disability5.com/

 

4))מספר הזהות שלי: 029547403.

5)כתובות האי.מייל שלי [email protected] או:    [email protected]  או: [email protected]  או: [email protected] או: [email protected]

או: [email protected] או: ass.beny[email protected] או: [email protected] או: [email protected]

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email