Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> ایده هایی برای مبارزه - מידע לאנשים עם מוגבלויות

ایده هایی برای مبارزه

به:

موضوع: جستجوی ایده ها

خانم های عزیز/آقایان.

در سال 2007 من به مبارزات مردم ناتوان در اسرائیل پیوستم. از 10 ژوئیه 2018، من این کار را به عنوان بخشی از جنبش “nitgaber” – معلولان شفاف انجام می دهم.

با این حال، حتی امروز (من این کلمات را در 3 سپتامبر 2022 می نویسم) مبارزه هنوز گیر کرده است – گام های زیادی برداشته شده است، که از جمله شامل تظاهرات، درخواست از مطبوعات و بسیاری از اعضای کنست (اسرائیل) می شود. پارلمان)، و تعداد بیشتری کمکی نکرده اند، و وضعیت جمعیت معلول در کشور اسرائیل هنوز بسیار دشوار است، و بسیاری از ما مجبور به انتخاب غیرممکن بین خرید مواد غذایی اولیه و خرید دارو یا تجهیزات پزشکی ضروری هستیم.

بنابراین، ما برای ادامه ترویج مبارزه، ایده های اضافی را درخواست خواهیم کرد.

هر ایده ای پذیرفته می شود.

با احترام،

آساف بنیامینی .

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس های ایمیل من: [email protected] یا:[email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]  یا:   [email protected] یا: [email protected] یا:    [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

3)در زیر برخی از کلمات توضیحی در مورد جنبش اجتماعی که در 10 ژوئیه 2018 به آن پیوستم، همانطور که در مطبوعات منتشر شد آورده شده است:

تاتیانا کادوچکین، یک شهروند عادی کشور اسرائیل، تصمیم گرفت جنبش “nitgaber” را برای کمک به کسانی که او آنها را “معلولان شفاف” می نامد تأسیس کند. تاکنون حدود 500 نفر از سراسر کشور اسرائیل به جنبش او پیوسته اند. او در گفت‌وگو با گویندگان شبکه هفت از این پروژه و معلولانی می‌گوید که صرفاً به دلیل شفاف‌سازی از کمک‌های مناسب و کافی از سوی دستگاه‌های مربوطه دریافت نمی‌کنند.

به گفته وی، جمعیت معلولان را می توان به دو دسته تقسیم کرد: معلولان با ویلچر و معلولان بدون ویلچر. او گروه دوم را «معلولان شفاف» تعریف می‌کند، زیرا به گفته او، آنها خدماتی مشابه معلولان با ویلچر دریافت نمی‌کنند، حتی اگر به عنوان معلول 75 تا 100 درصدی تعریف شوند.

او توضیح می دهد که این افراد نمی توانند به تنهایی امرار معاش کنند و به کمک خدمات اضافی نیاز دارند که معلولان با ویلچر از آن برخوردار هستند. به عنوان مثال معلولان شفاف از بیمه کل کشور کمک هزینه کم از کارافتادگی دریافت می کنند، مکمل های خاصی مانند کمک هزینه خدمات ویژه، کمک هزینه همراه، کمک هزینه تردد و همچنین کمک هزینه کمتری از وزارت مسکن دریافت می کنند.

طبق تحقیقات انجام شده توسط کادوچکین، این معلولان شفاف علیرغم تلاش برای ادعای اینکه در اسرائیل 2016 هیچ گرسنه نان وجود ندارد، گرسنه نان هستند. تحقیقاتی که او انجام داد همچنین بیان می کند که میزان خودکشی در بین آنها بالاست. در جنبشی که او تأسیس کرد، او برای قرار دادن معلولان شفاف در لیست انتظار مسکن عمومی تلاش می کند. این به این دلیل است که به گفته او، آنها معمولاً با وجود اینکه واجد شرایط هستند، وارد این لیست ها نمی شوند. او جلسات زیادی با اعضای کنست برگزار می کند و حتی در جلسات و بحث های کمیته های مربوطه در کنست شرکت می کند، اما به گفته او کسانی که می توانند کمک کنند گوش نمی دهند و کسانی که گوش می دهند در اپوزیسیون هستند و بنابراین نمی توانند کمک کنند. کمک.

اکنون او از افراد ناتوان “شفاف” بیشتر و بیشتری می خواهد که به او بپیوندند و با او تماس بگیرند تا بتواند به آنها کمک کند. به گفته وی، اگر وضعیت به همین منوال پیش برود، راه گریزی از تظاهرات معلولان که خواستار حقوق خود و شرایط اولیه معیشت خود هستند، نیست.

4) در زیر اطلاعات تماس با مدیر جنبش، خانم تاتیانا کادوچکین آمده است:

شماره تلفن های او:

972-52-3708001. و: 972-3-5346644.

ساعات پاسخگویی تلفنی او یکشنبه تا پنجشنبه (شامل) از ساعت 11:00 صبح تا 8:00 بعد از ظهر – از یازده صبح تا هشت شب به وقت اسرائیل، به استثنای تعطیلات یهودیان و تعطیلات مختلف اسرائیل است.

5) در زیر ابتدای نامه ای است که به جاهای مختلف فرستادم:

به:

موضوع: ایجاد سیستم

خانم های عزیز/آقایان.

من علاقه مند به سفارش خدمات زیر به برنامه نویسان هستم: راه اندازی سیستم TTS-TEXT TO SPEECH

به زبان‌های ارمنی، بلاروسی، ترکمنی، قرقیزی، ییدیش و باسکی – زبان‌هایی که در سیستم‌های TTS که من امروز استفاده می‌کنم (play.ht، voicemaker.in و aivoov.com) نیستند – اما روی من هستند. وبلاگ disability5.com

آیا واقعا چنین توسعه ای امکان پذیر است؟ و اگر بله چقدر طول می کشد و هزینه های مالی مورد نیاز چقدر است؟

باید اشاره کنم که من نه یک شخص کامپیوتر هستم و نه یک برنامه نویس – بنابراین راهی برای بررسی چیزها ندارم.

با احترام،

آساف بنیامینی .

6) مکاتبات من با گروه فیس بوک “آمدن به اساتید” در زیر آمده است:

به: “באים الی הפרופסורים.هیستوریا وارشیاولوژیا

من یک شهروند اسرائیلی هستم که در مبارزه برای جمعیت معلولان فعال هستم و در چارچوب آن از نهادهای بین المللی خارج از کشور اسرائیل نیز درخواست می کنم. از جمله به افرادی از ارمنستان هم خطاب کردم.

همانطور که می دانید حدود دو سال و نیم پیش بین ارمنستان و آذربایجان بر سر مناطق تحت نفوذ منطقه قره باغ کوهستانی جنگی درگرفت و طبق آنچه در اخبار شنیدم اسرائیل در این درگیری بی طرف نبوده و خود را با طرف آذری

بنابراین، انتظار داشتم که وقتی به عنوان یک شهروند اسرائیلی به مردم ارمنستان مراجعه می‌کنم (و خودم را چنین معرفی کردم) نگرش نسبت به من بسیار بد باشد.

با کمال تعجب، از تمام افرادی که از ارمنستان با آنها از طریق اینترنت در ارتباط بودم، و بدون استثنا رفتار بسیار محترمانه ای دریافت کردم، و افرادی که سعی کردند حتی بیشتر از مردم هر کشور دیگری کمک کنند.

البته، این برای من یک شگفتی خوشایند است – با این حال، به عنوان کسی که چیزی در مورد فرهنگ ارمنی یا آذری نمی‌دانم، تصور می‌کنم همه چیز در اینجا وجود دارد که من حتی در مورد آنها نمی‌دانم.

پس اشتباهات من کجاست؟ چه چیزی را نمی فهمم؟

تأکید می‌کنم که من این سؤال را به‌عنوان سرپیچی از هر نوع نمی‌پرسم – من فقط علاقه‌مندم بدانم توضیحاتی که برای آنچه توضیح داده‌ام چیست.

با احترام،

آصاف بنیامین.

دیوید کوهن

من نمی دانم چه ارتباطی بین مبارزه معلولان در اسرائیل و افترا به دولت اسرائیل وجود دارد؟

ارامنه قتل عام با بوق مرتکب شدند.

ارمنی ها همیشه نسبت به ناموس اسرائیل محتاط بوده اند و سعی می کنند با آن رقابت کنند تا به جایگاهی که یهودیان به هولوکاست دادند برسند و از این رو به ما احترام می گذارند و همچنین حسادتشان را نیز در پی دارد.

اسرائیل در جنگ حضور فعالی نداشت، قراردادهایی را برای فروش اسلحه به آذری هایی که دوست ما هستند، بر خلاف ارمنی ها امضا کرد.

در هر کشور جهان سومی از دریافت کمک هزینه ای که معلولان ما اینجا در اسرائیل و شرایط زندگی دریافت می کنند، بسیار خوشحال خواهند شد، بنابراین به نظر من این یک شوخی و تمسخر است که رش به شهروندانی که در بهترین حالت 400 دلار درآمد دارند، است. یک ماه و در مبارزه از آنها کمک بگیرید، در حالی که کمک هزینه معلولیتی که آنها در اسرائیل دریافت می کنند چندین برابر است و همچنین رویای فردی با این وضعیت متوسط ​​این کشورها است.

 

دیوید کوهن

من ادعا نکردم که ارتباطی بین مبارزه معلولان در اسرائیل و نگرش ارامنه به ملت وجود دارد.

من فقط به عنوان کسی که چیزی در مورد فرهنگ ارمنی نمی دانم یک سوال مطرح کردم. بابت طرح سوال از شما پوزش می طلبم – من واقعا نمی دانستم که طبق روش شما طرح سوال در این زمینه ممنوع است. همچنین، در اینجا هیچ تلاشی برای تهمت زدن به دولت اسرائیل وجود ندارد – این اختراع شماست. من همچنین توضیح خواهم داد که من مستقیماً با شهروندان ارمنستان در مورد درخواست هیچ کمک مالی تماس نگرفتم – درخواست ها در موضوعات کاملاً متفاوت بود، عمدتاً از طریق وب سایت های فریلنسر مانندfivever.com. من با شما موافقم که وضعیت معلولان در اسرائیل بی اندازه بهتر از وضعیت معلولان در کشوری مانند ارمنستان است. و می توان خیلی فراتر رفت: جوامع بدوی که در آنها کسانی که در کار سخت بدنی کار نمی کنند یا در جنگ ها نمی جنگند شانسی برای بقا ندارند – و البته در این جوامع چیزی در مورد حقوق معلولان وجود ندارد. افراد مسن یا هر نوع درمان پزشکی که به سادگی وجود ندارد – یا فقط برای قشری از مردم قابل دسترسی است. دید بسیار محدودی از پادشاه و اطرافیان او – آیا شما علاقه مندید که این برای ما در ایالت اسرائیل وجود داشته باشد. مدل برای مقایسه؟ و نتیجه چیست؟ که پریشانی اجتماعی همیشه، مانند بسیاری چیزهای دیگر در زندگی ما، یک امر نسبی است تا یک امر مطلق. به عنوان یک فرد معلول در ایالت اسرائیل، مقایسه ای که من انجام می دهم بین آنچه که دولت اسرائیل می تواند بدون هیچ مشکلی به مردم ما بدهد و کار را برای آنها آسان کند – و زنجیره ای از شکست های دولت است که باعث می شود جمعیت معلول دریافت های زیادی داشته باشد. کمتر از حداقل لازم برای زندگی با عزت در اینجا در اسرائیل – و نه در هر جای دیگر. مقایسه وضعیت معلولان در دولت اسرائیل و وضعیت معلولان در کشورهای فقیر (و حتی آنهایی که وضعیت بسیار بدتر از ارمنستان دارند) مبنای ادعای معلولان نسبت به دولت اسرائیل نیست. . من شک ندارم که در کشورهای جهان سوم به خوبی ممکن است شرایطی پیش بیاید که اگر من یا شما مجروح شوید،

 

دیوید کوهن

آساف بنیامینی

در مورد برخورد با ارامنه، من فقط برای شما نوشتم که چرا آنها با وجود جنگ با اسرائیلی ها محترمانه رفتار می کنند.

البته شما مجاز هستید هر سوالی را که می خواهید بپرسید… آزادانه.

من هنوز نمی فهمم چه ارتباطی بین شهروندان یک کشور جهان سوم و وضعیت معلولان در اسرائیل وجود دارد.

من نه تنها معلولان در اسرائیل را با افراد معلول در ارمنستان مقایسه نکردم، بلکه وضعیت افراد سالم را با وضعیت افراد معلول در اسرائیل مقایسه کردم – بهتر است در اسرائیل معلول باشید تا یک شهروند عادی در ارمنستان.

هنوز در تعجبم:

چرا مبارزه معلولان را وارد روابط بین الملل کنیم؟

آیا این افترا به اسرائیل به عجیب ترین و غیر ضروری ترین شکل ممکن نیست؟

به مردمی رنج کشیده روی بیاورند و با خواسته هایی که برایشان آرزوست جلوی چشمانشان موج بزنند؟ فایده آن چیست؟ و چه ربطی به معلولین دارند؟

و باز هم: بپرس که چه می خواهی و چه می خواهی بکن، من فقط در مورد منطق تعجب می کنم و آیا این چنین تأثیری بر آبروی کشور اسرائیل دارد؟

 

مانندصف بنیامینمن

نویسنده

 

دیوید کوهن

من (دوباره) تصریح می کنم که هیچ تلاشی برای تهمت زدن به دولت اسرائیل وجود ندارد و بهترین دلیل آن این است: من هنوز در فیس بوک در اینجا می نویسم و ​​در خانه هستم و در زیرزمین های امنیت عمومی در بازداشت نیستم. سرویس، جایی که من واقعاً چنین کاری انجام می دادم به کجا اعزام می شدم … و هیچ درخواستی از آنها ندارم: من فقط از طریق وب سایت های فریلنسر با آن افراد از ارمنستان تماس گرفتم – و همچنین پرداخت کامل را به آنها پرداخت کردم. برای وظایفی که فریلنسرها از هر کشور دیگری نیز به طور کامل پرداخت خواهند شد. در مکاتباتی که با آنها داشتم، خیلی سعی کردم در سطح چشم صحبت کنم – و این فقط شامل مواردی بود که از نظر فنی و مستقیم به وظیفه ای که آنها نیز به همان وب سایت ها متصل بودند مرتبط بودند – و هیچ چیز دیگری. همانطور که می دانید این سایت ها برای ثبت نام برای افراد از کشورهای سراسر جهان باز است. من فکر می کنم (و البته این نظر شخصی من است – و چیزی بیشتر از آن) که ما در اسرائیل مرتکب یک بی عدالتی اخلاقی وحشتناک هستیم که تحت عنوان ظاهراً بی گناه “صادرات امنیتی” – که در چارچوب آن سلاح های تولید شده در دولت اسرائیل به دلایل طمع فقط به رژیم‌ها یا سازمان‌های مشکوکی فروخته می‌شود که مرتکب قتل‌های دسته‌جمعی می‌شوند – اما مسلماً اسرائیلی‌های متوسط ​​همیشه راحت‌تر از گفتن جملاتی مانند “مستقیماً به من ربطی ندارد” یا “من نمی‌کنم” فروخته می‌شوند. در مورد آن تصمیم نگیرید” یا “این به من بستگی ندارد” و جملات دیگری که می تواند باعث شود ما نسبت به خود احساس بهتری داشته باشیم – بالاخره، چه کسی واقعاً حاضر است بپذیرد که سلاح فروخته شده توسط کشورشان برای ارتکاب چنین جنایات وحشتناکی استفاده می شود؟ و شما می‌پرسید که چرا مبارزه مردم معلول در اسرائیل را وارد عرصه روابط بین‌الملل می‌کنید؟ خوب، من این کار را خارج از اختیار انجام می دهم. من در سال 2007 – یعنی 15 سال پیش – به مبارزات معلولان در اسرائیل پیوستم. در طول سال‌ها، من و بسیاری از معلولان دیگر تلاش کرده‌ایم تا با بی‌عدالتی‌های وحشتناکی مبارزه کنیم که به همین دلیل بسیاری از معلولان به هر طریق ممکن مرگ خود را در خیابان پیدا کرده‌اند، و نه تنها در تظاهرات: درخواست‌ها و ملاقات‌های بی‌شماری با اعضای انجمن کنست (پارلمان اسرائیل)، از مطبوعات یا هر بخش ممکن در داخل کشور اسرائیل درخواست می کند. بعد از اینکه بارها مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و به او دروغ گفتند، من شخصا (و من من فقط در اینجا می نویسم که اوضاع از دیدگاه من چگونه به نظر می رسد – و البته برای دیگران ممکن است همه چیز متفاوت به نظر برسد) اعتمادم را به مقامات مختلف دولتی از دست دادم. به عنوان آخرین راه ناامیدی، به بسیاری از سازمان‌های بین‌المللی مراجعه می‌کنم (و از آنجایی که اغلب به زبان‌هایی که اصلاً نمی‌دانم روی می‌آورم و از ترجمه‌هایی که از شرکت‌های ترجمه به دست آورده‌ام برای این منظور استفاده می‌کنم، بنابراین در بسیاری از موارد من درخواست ها را برای سازمان ها یا افراد بدون اینکه اصلاً بدانند هویت آنها چیست ارسال کنید). درخواست‌ها به طرف‌های خارج از کشور اسرائیل دو هدف دارد: تلاش برای ایجاد همکاری از این نوع بین سازمان‌های معلولان در دولت اسرائیل و سازمان‌های معلولان از سایر نقاط. و همچنین تلاشی برای اعمال فشار از بیرون بر تصمیم گیرندگان در دولت اسرائیل تا آنها شروع به رسیدگی جدی تر به سختی های ما کنند. آیا می خواهید این را توهین به دولت اسرائیل بدانید؟ پس می دانید که: در این موضوع من تقصیر را به گردن خودم می پذیرم – همانطور که توضیح دادم هیچ گزینه یا امکان دیگری برایم باقی نماند. از امروز، فهرست بلندبالایی از مسائلی وجود دارد که هیچ راه حلی برای آنها ارائه نشده است – بنابراین می توانید به استدلال علیه من ادامه دهید که من دولت اسرائیل را بدنام می کنم – و در عین حال به شما اطمینان می دهم که رفتار تحقیرآمیز بسیاری از مقامات در کشور اسرائیل در بسیاری از موارد واقعاً تضمین می کنند که من مجبور خواهم شد به دلیل عدم انتخاب به این کار ادامه دهم. آیا دولت اسرائیل واقعاً شروع به مراقبت جدی خواهد کرد؟ و نه اینکه فقط آن را بگوییم و به دروغ گفتن ادامه دهیم؟ در آن صورت من بسیار خوشحال خواهم شد که دعوا را متوقف کنم و حتی یک نامه بیشتر نفرستم. اما در این میان هیچ تغییر جهتی در این زمینه نمی بینیم – و ادامه سیاست بلندمدت غفلت و بی اعتنایی به این معناست که فرصتی برای چیز دیگری وجود ندارد. پس آیا شما هم می خواهید این را افترا به کشور اسرائیل بنامید؟ بنابراین شما حق دارید در مورد کسانی که این کار را بدون انتخاب انجام می دهند، چنین فکر کنید – من با آن بحث نمی کنم. با احترام، آساف بنیامینی. پس آیا شما هم می خواهید این را افترا به کشور اسرائیل بنامید؟ بنابراین شما حق دارید در مورد کسانی که این کار را بدون انتخاب انجام می دهند، چنین فکر کنید – من با آن بحث نمی کنم. با احترام، آساف بنیامینی. پس آیا شما هم می خواهید این را افترا به کشور اسرائیل بنامید؟ بنابراین شما حق دارید در مورد کسانی که این کار را بدون انتخاب انجام می دهند، چنین فکر کنید – من با آن بحث نمی کنم. با احترام، آساف بنیامینی.

 

دیوید کوهن

مانندصف بنیامینمن

حتی اگر به اسرائیل تهمت بدی بزنی، تو را زندانی نمی کنند. دموکراسی…

و من تو را به خاطر درد و رنجت قضاوت نمی کنم.

کاری را انجام دهید که فکر می کنید باعث پیشرفت شما می شود.

من به شما اطمینان می دهم که هیچ فشار بین المللی باعث نمی شود که دولت اسرائیل پول بیشتری به معلولان بدهد، این یک موضوع داخلی کشور است و دولت نسبت به سایر کشورهای غربی مبالغ معقولی به معلولان می دهد، بنابراین مضحک است. فکر کردن که کسی مداخله خواهد کرد و قطعا سازمان ها یا افرادی از کشورهای جهان سوم.

قبول دارم که واقعاً کافی نیست و ممکن و لازم است که بیشتر بدهیم (و کسی هست که از آن برداشت شود) – اما همانطور که گفته شد: هیچ فشار خارجی کمکی نمی کند – و بله، این نوعی افترا به دولت است. اسرائیل

کشور اسرائیل در جایی است که همه دشمنانش به دنبال راه هایی برای دسته بندی آن هستند و خوشبختانه اکثر دشمنان ما از زندگی در اینجا خوشحال می شوند و شرایطی را که معلولان ما در اینجا دارند را می پذیرند.

سلامتی شما

 

دیوید کوهن

حق با شماست. همانطور که توضیح دادم، ما به عنوان معلول هیچ گزینه دیگری نداریم.

 

لیور پاسترناک

از تجربه من با ارامنه در آمریکا و ژاپن، آنها به یهودیان به شیوه ای “واقع بینانه، سنگین و مشکوک” احترام می گذارند و این از مسیحیتی که در آسیای مرکزی در مقایسه با مسیحیت غربی انجام می شود ناشی می شود.

من متوجه شدم که آنها بر خلاف آمریکایی ها به سختی می گویند “عیسی مسیح” و در کل آنها بسته و دور هستند، متوجه شدم که این فرهنگ آنهاست نه اینکه با افرادی که خودشان نیستند صحبت کنند و ارتباط برقرار کنند. اینجوری اگر حرف محبت آمیزی بزنند ادب است.

مانندصف بنیامینمن .

نویسنده

لیور پاسترناک

از پاسخ شما متشکریم. به هر حال جالب به نظر می رسد.

 

برویا گینتون-اسطوخودوس

لیور پاسترناک

وای، تجربه من در آمریکای شمالی کمی متفاوت است – من صمیمیت و برادری را تجربه کرده و می بینم، از جمله ازدواج بین یهودیان و ارامنه. اتفاقاً بسیاری از یهودیان بدون هیچ قصد یا اتهام مذهبی «عیسی مسیح» یا «عیسی سوئیت» نیز می‌گویند، همانطور که بسیاری می‌گویند «خدای توانا»، «رب جهان» و غیره. با نیت دینی و بدون نیت دینی ، اما از روی عادتی که قصد آسیب رساندن ندارد، بلکه برای ابراز شوک/حیرت یا شوخی های شوخ طبعانه است.

درک اینکه آذری های ایران نیز مانند سایر مردمان غیرفارس ایران می توانند به خود و خاورمیانه کمک کنند تا به روزهای قبل از انقلاب شیعه بازگردند، دشوار نیست. در صورت امکان، خوب است راه دیپلماتیکی برای باقی ماندن در روابط برادرانه با ارامنه نیز پیدا شود، نه تنها به این دلیل که چارلز ازنبوریان (ازنبور) تاثیرگذارترین “حیدیشر مامان” را اجرا کرد، بلکه به این دلیل که آنها نیز “به دلیل هولوکاست جدی” متحمل شدند. “به دین برده داری (در ترکیه).

7) در زیر پستی را که در شبکه اجتماعی فیس بوک در مورد رفتار شبکه شوفرسال با من منتشر کردم آورده شده است (تذکر می کنم که شماره تلفن هایی که در آنها از شبکه پاسخ داده نشده است: 972-1-800-56-56 هستند. -56 و: 972-3-9481515).

 

امروز جمعه 2 سپتامبر 2022 تحویل در منزلم از شufersal-حمل دریایی، که شامل Yedioth Ahronoth nکاغذ کاغذی همانطور که می دانید، یک روزنامه شنبه یدیعوت آحارونوت حدود 20 NIS هزینه دارد و علاوه بر قسمت اصلی آن، مکمل هایی نیز دارد.

با این حال، به دلایل نامعلومی، زنجیره شوفرسال تصمیم گرفت که تنها قسمت اصلی روزنامه را بدون مکمل تحویل دهد.

من معتقدم وقتی مشتری محصولی را سفارش می دهد و هزینه آن را پرداخت می کند، باید همان محصول را به طور کامل دریافت کند – نه فقط بخشی از آن. یک امر اصولی است.

چه اینکه وقتی می‌خواهم برای روشن شدن موضوع با شبکه شوفرسال تماس تلفنی برقرار کنم، هیچ‌کس به تلفن پاسخ نمی‌دهد و بلافاصله تماس‌ها یکی پس از دیگری قطع می‌شود.

من معتقدم که این روش رفتار درستی نیست.

با احترام،

اساف بنیامین

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

8)متذکر می شوم که من عبری صحبت می کنم و دانش من در مورد سایر زبان ها بسیار محدود است. به جز زبان انگلیسی متوسط ​​به پایین و زبان فرانسه بسیار پایین، دانش بیشتری در این زمینه ندارم.

برای نوشتن این نامه از کمک یک شرکت ترجمه حرفه ای استفاده کردم.

9) در زیر چندین لینک وجود دارد که از طریق آنها می توانید اطلاعات بیشتری در مورد من و مبارزه معلولان در اسرائیل که در آن شرکت می کنم بیابید:

 

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/AssafBenyamini

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://open.spotify.com/show/4KKwFBQBwwapfWMb1tvdEw

https://vk.com/id384940173

www.tiktok.com/@assafbenyamini

 https://disability5.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.4shared.com/folder/oOyYCabv/_online.html

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

ا            - شتباهی پیدا کردی؟ به من در مورد آن بگویید -

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE