Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> توضیح به زبان چینی - מידע לאנשים עם מוגבלויות

توضیح به زبان چینی

به:

موضوع: آژانس های تبلیغاتی چینی.

خانم های عزیز/آقایان.

در سال 2007، من به مبارزه معلولان در اسرائیل پیوستم، که هنوز هم در آن شرکت می کنم – و از 10 ژوئیه 2018، این کار را به عنوان بخشی از جنبش “nitgaber” – معلولان شفاف، جنبشی که تاسیس شده و در حال حاضر مدیریت می شود، انجام می دهم. توسط خانم تاتیانا کادوچکین.پس از اینکه تلاش‌های متعدد و متنوع برای پیشبرد مبارزه در داخل کشور اسرائیل ناموفق بود، من به طور همزمان شروع به تماس با عوامل بسیاری از جامعه بین‌المللی کردم.

این درخواست‌ها دو هدف دارند: تلاش برای اعمال فشار از بیرون بر تصمیم‌گیرندگان در کشور اسرائیل به‌گونه‌ای که آنها شروع به پرداختن جدی‌تر به مصیبت‌های عمومی معلولان کنند، و همچنین آرزوی برقراری تماس یا برقراری ارتباط همکاری هر نوع بین سازمان های معلولین از کشورهای مختلف جهان.

به عنوان بخشی از این تلاش‌ها، در میان چیزهای دیگر، سعی می‌کنم به سازمان‌ها یا افراد با نفوذ در چین یا در جمعیت‌های چینی زبان در سراسر جهان برسم.همانطور که می دانیم، وضعیت پیچیده است: در 20-30 سال گذشته، دو روند متناقض در سیاست دولت چین وجود دارد که به طور همزمان و در کنار هم وجود دارند.از یک طرف، به دلیل سیاست چین برای توسعه و قرار گرفتن خود به عنوان یک قدرت جهانی، سعی می کند تا جایی که ممکن است به نقاط مختلف جهان “اسلحه بفرستد” که البته حوزه ارتباطات را نیز از دست نمی دهد.از سوی دیگر، البته روند متناقضی سانسور شدید اعمال شده توسط رژیم چین بر بسیاری از رسانه ها وجود دارد.

در چنین واقعیتی، بسیار دشوار است که بدانیم چگونه می توان با توجه به دسترسی به جمعیت چینی زبان اقدام کرد.بنابراین، من به دنبال آژانس های تبلیغاتی هستم که بتوانند در هر چیزی که مربوط به ارائه مشاوره، راهنمایی و راهنمایی است، کمک کنند.آیا چنین آژانس های تبلیغاتی را می شناسید؟

با احترام،

آساف بنیامینی.

پست اسکریپتومالف) محیط درمانی که در آن هستم:

انجمن “رویت” – هاستل “آویویت”،

خیابان HaAvivit، 6،

Kiryat Menachem،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9650816.

شماره تلفن دفاتر هاستل: 972-2-6432551 .

و: 972-2-6428351.مدیر هاستل: آقای یوگنی پیکین.

ب) پزشک خانواده که تحت نظر هستم:

دکتر براندون استوارت،

Clalit Health Services – کلینیک “Hatayelet” ، اورشلیم

، خیابان Daniel Yanovsky، شماره 6، کد پستی: 9338601. شماره تلفن در دفاتر کلینیک: 972-2-6738558.شماره فکس در مطب های کلینیک: 972-2-6738551.

 

ج) در زیر چند کلمه توضیحی در مورد جنبشی که در 10 ژوئیه 2018 به آن پیوستم آمده است، همانطور که در مطبوعات منتشر شد: تاتیانا کادوچکین، یک شهروند عادی، تصمیم گرفت جنبش “nitgaber” را برای کمک به کسانی که او “معلولان شفاف” می نامد تأسیس کند. ‘.تاکنون حدود 500 نفر از سراسر کشور اسرائیل به جنبش او پیوسته اند.او در گفت‌وگو با یومان از کانال هفت، از این پروژه و آن دسته از افراد معلولی می‌گوید که صرفاً به دلیل شفاف بودن، کمک‌های مناسب و کافی از سوی نهادهای مربوطه دریافت نمی‌کنند.به گفته وی، جمعیت معلولان را می توان به دو دسته تقسیم کرد: معلولان با ویلچر و معلولان بدون ویلچر.

او گروه دوم را «معلولان شفاف» تعریف می‌کند، زیرا به گفته او، آنها خدماتی مشابه معلولان با ویلچر دریافت نمی‌کنند، حتی اگر به عنوان معلول 75 تا 100 درصدی تعریف شوند.او توضیح می دهد که این افراد نمی توانند به تنهایی امرار معاش کنند و به کمک خدمات اضافی که معلولان ویلچر دارند نیاز دارند.به عنوان مثال معلولان شفاف از بیمه ملی کمک هزینه کم از کارافتادگی دریافت می کنند، مکمل های خاصی مانند کمک هزینه خدمات ویژه، کمک هزینه همراه، کمک هزینه تردد دریافت نمی کنند و از وزارت مسکن نیز کمک هزینه کمتری دریافت می کنند.طبق تحقیقات انجام شده توسط کادوچکین،این معلولان شفاف گرسنه نان هستند علیرغم تلاش برای ادعای اینکه در اسرائیل 2016 هیچ گرسنه نان وجود ندارد.تحقیقاتی که او انجام داد همچنین بیان می کند که میزان خودکشی در بین آنها بالاست.

در جنبشی که او تأسیس کرد، او برای قرار دادن معلولان شفاف در لیست انتظار مسکن عمومی تلاش می کند.این به این دلیل است که به گفته او، آنها معمولاً با وجود اینکه واجد شرایط هستند، وارد این لیست ها نمی شوند.او جلسات زیادی با اعضای کنست برگزار می کند و حتی در جلسات و بحث های کمیته های مربوطه در کنست شرکت می کند، اما به گفته او کسانی که می توانند کمک کنند گوش نمی دهند و کسانی که گوش می دهند در اپوزیسیون هستند و بنابراین نمی توانند کمک کنند. کمک.اکنون او از افراد ناتوان “شفاف” بیشتری می خواهد که به او بپیوندند و با او تماس بگیرند تا بتواند به آنها کمک کند.به گفته وی، اگر وضعیت به همین منوال پیش برود، راه گریزی از تظاهرات معلولینی که خواستار حقوق و شرایط اولیه معیشت خود هستند، نیست.

د) راه های برقراری ارتباط با تاتیانا کادوچکین، در روزهای یکشنبه تا پنج شنبه بین ساعت 11:00 الی 20:00 به وقت اسرائیل – و این به جز تعطیلات یهودی و تعطیلات مختلف اسرائیل به شماره تلفن: 972- 52-3708001.و: 972-2-5346644.

ه) ایمیلی که از انجمن “Ezer Mitzion” برای دکتر Bracha Zisser فرستادم در زیر آمده است:

 

نامه من به دکتر Bracha Zisser.

یاهو/ناسوت اساف بنیامینی

روز سه شنبه 9 آگوست 2022، برنامه آقای یاکوف ایچلر (“KAN HALAYLA”) را گوش دادم که در آن به روی آنتن رفتید و در مورد پروژه مهم اهدای مغز استخوان که توسط انجمن “Ezer Mitzion” سازماندهی شده بود و در مورد جمعیت هایی که می تواند برای جوانی که اخیراً به بیماری شدید خونی مبتلا شده و نیاز به اهدای فوری دارد مناسب باشد.در سخنان خود در پخش اعلام کردید که گروه هایی که برای اهداء کمک مناسب هستند یهودیانی از سوریه، ترکیه، بلغارستان و لهستان هستند.من یک یهودی متولد اسرائیل هستم – و همه پدربزرگ و مادربزرگ من، هم از خانواده هسته ای و هم از خانواده کمی گسترده تر، قبل از جنگ جهانی دوم و هولوکاست از لهستان آمده بودند.بعد از آن در گوگل نوشتم “مغز استخوان، آیا من در پایگاه داده هستم”- و بعد از وارد کردن شماره شناسه برایم مشخص شد که در پایگاه داده نیستم.توضیح در مورد من با استفاده از شماره شخصی در زمان خدمت در ارتش اسرائیل امکان پذیر نیست – و این به این دلیل است که من در ارتش اسرائیل خدمت نکرده ام و بنابراین چنین شماره ای در مورد من وجود ندارد.

از این رو، تصمیم گرفتم به منظور بررسی شایستگی خود نزد شما بیایم – و هنگامی که امروز چهارشنبه 10 اوت 2022 ساعت 3:38 بعد از ظهر به شعبه انجمن “Ezer Mitzion” در اورشلیم در 11 بیت رسیدم. خیابان حدفوس در محله گیوت شاول به من گفتند که نمی توانم به استخر ملحق شوم.دلیل (به گفته منشی در محل): عضویت در پایگاه فقط تا سن 45 سالگی امکان پذیر است (من فردی 49 ساله هستم).

بنابراین برخلاف زمانی که آمدم به خانه خود برگشتم.آیا می توانید برای من توضیح دهید که چرا افراد بالای 45 سال نمی توانند به پایگاه داده بپیوندند؟همچنین اشاره می‌کنم که من یک فرد ناسالم هستم که از یک سری بیماری‌های زمینه‌ای رنج می‌برم – و همچنین به‌عنوان یک بیماری مزمن، به طور مرتب داروهای روان‌پزشکی مصرف می‌کنم.آیا این در مورد امکان پیوستن به پایگاه داده نیز معنی دارد؟

با احترام،

assaf benyamini،

خیابان کاستاریکا 115،

ورودی 1-آپارتمان 4،

Kiryat Menachem،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592. شماره تلفن:

در منزل-972-2-6427757.Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) به این نکته اشاره می کنم که اینجانب یک فرد معلول و نیازمند هستم و به همین دلیل متاسفانه نمی توانم کمک های مالی را به پروژه بسیار مهمی که شما مدیریت می کنید واریز کنم.آیا راهی وجود دارد که بتوانم به پروژه کمک کنم؟

3) آدرس ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: assaffff @protonmail.com یا: [email protected] یا: [email protected] و

) در زیر لینک های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می توانید اطلاعات بیشتری در مورد من کسب کنید:

 

https://www.nitgaber.com/

 

https://disability5.com

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

https://anchor.fm/assaf-benyamini

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE