Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> درمان مصدومان روانی با کمک حیوانات - מידע לאנשים עם מוגבלויות

درمان مصدومان روانی با کمک حیوانات

استفاده از حیوانات در روان درمانی روشی جایگزین و موثر است که از ارتباط ویژه بین یک فرد و حیوان برای کمک به افرادی که با مشکلات روحی و روانی سروکار دارند استفاده می کند. درمان با کمک حیوانات عمدتاً در زمینه روان درمانی، درمان روانشناختی و گروه درمانی استفاده می شود و شناخته شده است.

ارتباط انسان-حیاتی بین انسان و حیوان از دوران باستان وجود داشته و در مرکز فرهنگ های مختلف قرار دارد. حیوانات به افراد حمایت عاطفی، عشق بی قید و شرط و احساس امنیت می دهند. از طریق این ارتباط خاص، حیوانات می توانند پاسخ عاطفی، جسمی و روحی را به افرادی که در پریشانی یا تجربه ضربه هستند ارائه دهند.

یکی از کارکردهای اصلی حیوانات در روان درمانی، ارتقای فرآیندهای شفای روحی و جسمی مصدوم است. آنها می توانند به کاهش احساس اضطراب، افسردگی و آسیب به خود کمک کنند. علاوه بر این، اهمیت حیوانات در روان درمانی.

علاوه بر این، اهمیت حیوانات در مراقبت از سلامت روان مبتنی بر توانایی منحصر به فرد آنها در ایجاد یک رابطه واقعی، وفادار و بدون قید و شرط با انسان است. حیوانات با ویژگی هایی مانند گوش دادن بدون قضاوت، ارتباط عاطفی عمیق و توانایی خدمت به عنوان الگوی ایده آل عشق فعلی، پاسخ کاملی را به کسانی ارائه می دهند که از شکستگی قلبی یا آسیب های روانی رنج می برند.

در طول درمان با کمک حیوانات، فرد به صورت طبیعی و اصیل با حیوان ارتباط برقرار می کند. توانایی منحصر به فرد مالک برای درک و عملکرد مطابق با احساسات و خلق و خوی خود می تواند احساسات مثبت را برانگیزد و سطح استرس و افسردگی را کاهش دهد. ارتباط شفابخش ایجاد شده بین فرد و حیوان به قربانیان این امکان را می دهد که بر مکان حال تمرکز کنند، به گذشته یا آینده فکر نکنند و شروع به تجربه لحظه ای مثبت و قدرتمند کنند.

علاوه بر این، درمان با کمک حیوانات می تواند وضعیت جسمانی قربانیان را بهبود بخشد. با توجه به بسیاری از مطالعات، مشخص شده است که حیوانات می توانند فشار خون را کاهش دهند، سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشند و سطح استرس را کاهش دهند. تضاد تکنولوژی پیشرفته امروزی، ارتباط و ارتباط با حیوانات، آسایش جسمی و روحی را در مواجهه با دنیای پیچیده و مالی که در آن زندگی می کنیم، فراهم می کند.

حیوانات علاوه بر سهم زندگی و عاطفی خود می توانند به عنوان ابزاری برای پرورش و بهبود توانایی های اجتماعی و ارتباطی انسان نیز مورد استفاده قرار گیرند. یک حیوان می تواند به عنوان پلی بین افراد در گروه های درمانی عمل کند و ارتباط و ارتباط بین شرکت کنندگان را تشویق کند. این از توانایی طبیعی حیوانات برای ایجاد احساس راحتی و امنیت در یک محیط نزدیک به آنها ناشی می شود که می تواند فعالیت تیم، گفتمان و مشارکت فعال در درمان را ارتقا دهد.

در کنار این، اهمیت حیوانات به عنوان ابزار درمانی در گروه های روان درمانی در توانایی آنها برای ایجاد حس امید و آرامش است. حیوانات لحظاتی از آزادی و آسایش را ایجاد می کنند که به افرادی که با افسردگی، اضطراب یا تروما دست و پنجه نرم می کنند کمک می کند تا نفس تازه ای بگیرند و خود را از لحظات سخت نجات دهند.

برای انجام روان درمانی با کمک حیوانات به شیوه ای موثر، رعایت دستورالعمل ها و محدودیت های تعریف شده در روند درمان مهم است. از لحظه انتخاب حیوان مناسب، باید اطمینان حاصل شود که حیوان تحت آموزش های مناسب قرار می گیرد، و می تواند شرایط مورد نیاز را برآورده کند. همچنین باید نیازهای فرد تحت درمان را در نظر گرفت و مطمئن شد که حیوان با توجه به محدودیت ها و خواسته های خود برای درمان مناسب خواهد بود.

به طور خلاصه درمان مجروحان روانی با کمک حیوانات روشی منحصر به فرد و مؤثر است که از ارتباط ویژه انسان و حیوان برای مقابله با مشکلات روحی و روانی استفاده می کند. حیوانات حمایت عاطفی و احساس امنیت می کنند و همچنین می توانند به عنوان ابزاری برای پرورش و بهبود مهارت های اجتماعی و ارتباطی استفاده شوند. با کمک آنها، قربانیان فضایی راحت، دوستانه و امن به دست می آورند که به آنها کمک می کند لحظات تنفس و آرامش را کشف کنند. استفاده از حیوانات در روان درمانی ابزارهای لازم را در اختیار افراد تحت درمان قرار می دهد تا در روند درمان پیشرفت کنند و کیفیت زندگی بهتری را تجربه کنند.

الف. در زیر پیامی را که به «شورای شیر در اسرائیل» فرستادم آمده است:

نامه من به “شورای شیر در اسرائیل”.

یاهو/ارسال شد

آساف بنیامینی< [email protected] >

به:

[email protected]

یکشنبه 4 خرداد ساعت 12:20

درود بر «شورای شیر در اسرائیل»:

موضوع: درخواست مشاوره

خانم های عزیز/آقایان.

من مردی 50 ساله هستم که در اورشلیم زندگی می کنم و به دلیل توصیه های پزشکی ماست “اکتیویا” را خریداری و مصرف می کنم.

با این حال، اخیرا (من این کلمات را در یکشنبه، 4 ژوئن 2023 می نویسم) متوجه شدم که یافتن این محصول در زنجیره های اصلی بازاریابی به طور فزاینده ای دشوار است. دلایل این را نمی دانم. سوال من از شما این است: آیا هیچ خرده فروش خصوصی در اسرائیل وجود دارد که بتوانم محصول را با تحویل مستقیم به خانه خود از آنها سفارش دهم؟ این نکته را متذکر می شوم که به دلیل ناتوانی جسمی نمی توانم از نظر جسمی به مراکز فروش مختلف برسم و تمامی خریدهایم به صورت تحویل انجام می شود. زنجیره هایی که من در حال حاضر از آنها تحویل سفارش می دهم، Shufersell و Kwik هستند. و اگر آدرس فروشگاه های خصوصی نیست، در حال حاضر از کدام مکان ها می توانم محصول را سفارش دهم؟

ممنون میشم اگه بتونید تا حد امکان توضیح بدید.

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-آپارتمان 4، کیریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم. آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

ب. در زیر پست هایی وجود دارد که من در شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک گذاشته ام:

1)

آساف بنیامینی

18 در ماه مه B- 23:48

 

به اشتراک گذاشته شده با عموم

ستایش گل رز

9 در ماه مه B-14:17

کی مثل من میدونه…پدرم زوال عقل داره غمگین

شخصی یک بار گفت وقتی کسی را که مبتلا به زوال عقل است دوست دارید دو بار او را از دست می دهید، یک بار وقتی تشخیص داده می شود و سپس وقتی می میرد به آن “از دست دادن مبهم” می گویند.

پزشکان آن را “مغزی که به سرعت در حال کوچک شدن است” توصیف کردند. برای کسی آرزوی زوال عقل نمی کنم زیرا مغز بیمار کم کم می میرد، آنها از نظر جسمی تغییر می کنند و در نهایت فراموش می کنند که عزیزانشان چه کسانی هستند. بیماران ممکن است در نهایت محدود شوند، قادر به حرکت و ناتوانی در خوردن یا نوشیدن باشند.

افرادی هستند که این پیام را مرور می کنند زیرا زوال عقل آنها را لمس نکرده است. شاید آنها ندانند که داشتن یکی از عزیزان در حال مبارزه یا مبارزه با زوال عقل چگونه است

در تلاش برای افزایش آگاهی در مورد این بیماری ظالمانه، اگر دوستان این روز را در صفحه شما قرار دهند، سپاسگزار خواهم بود.

انگشت خود را در هر نقطه از پیام نگه دارید تا در خط زمانی خود کپی و جایگذاری کنید.

متشکرم

به همه کسانی که دوستان یا اعضای خانواده ای داشتند که رنج می بردند

2) آساف بنیامینی

20 ماه مه B-0:00

به اشتراک گذاشته شده با عموم

کمیته بین المللی المپیک در مورد ایجاد یک ورزش جدید که در آن مسابقات برگزار می شود تصمیم می گیرد:

قهرمانی فحش دادن توسط رانندگان در حین رانندگی.

چه کسی می خواهد نماینده اسرائیل باشد؟

آیا نامزدی وجود دارد؟

روده بر شدن از خنده…

3) آساف بنیامینی

20 در ماه مه B-17:19

به اشتراک گذاشته شده با عموم

گروهی که من ایجاد کردم:

گروه “کنترل آفات خوشایند” – گروهی برای برقراری ارتباط بین افرادی که کارهای کنترل آفات را در منازل خود انجام می دهند و مکان جایگزینی ندارند که بتوانند در حین کار آفت کش ها در آنجا حضور داشته باشند و افرادی که مایل به میزبانی آنها در طول مدت هستند. این دوره زمانی

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)تاریخچه آماتورهای گروهی

آلموگ لوی

2 در مارس

 

بدبوترین شغل دنیا

یکی از مشاغلی که در قرن شانزدهم در انگلستان بسیار مورد توجه بود، داماد چهارپایه (“پسر صندلی”) یا به عبارت دیگر “پاک‌کن باسن” پادشاه نام داشت. دارنده این منصب خادم شاه بود، از آسایش او مراقبت می کرد و در مواقع لزوم در خانه کرسی (توالت) حاضر می شد و پس از اجابت مزاج به نظافت پشت سرش می پرداخت.

چرا پادشاه به پاک کننده باسن نیاز داشت؟ در انگلستان فکر می کردند که پادشاهی که روبروی شماست به لطف خداست و باسن شاهی واقعا مقدس است، پس پادشاهی که به لطف خدا در مقابل شماست، مطمئنا نمی تواند خود را پاک کند…

این سمت فقط توسط اشراف یا افراد طبقه بالا پر می شد، در حالی که هر فردی نمی توانست برای این سمت پذیرفته شود و کسانی که این منصب را تعیین می کردند واقعاً نمی توانستند مخالفت کنند. پاک کننده قنداق، معتمد پادشاه بود و به معنای واقعی کلمه به تمام مسائل صمیمی او نزدیک بود. پادشاه جزئیات اهمیت سیاسی را با نظافتچی نزدیک خود در میان می گذاشت و البته دانش قدرت است.

در دوران هنری هشتم این موقعیت واقعاً خطرناک بود زیرا او به خصوص در مراحل پیشرفته زندگی خود پارانوئید بود و همیشه فکر می کرد که مورد حمله قرار گرفته است. او چند تن از همسرانش و همچنین نوریس، دامادش را اعدام کرد.

این موقعیت در سال 1901 با به سلطنت رسیدن ادوارد هفتم لغو شد.

بنابراین دفعه بعد که فکر می‌کنید کارتان بدبو یا خطرناک است، به پاک کن هنری هشتم فکر کنید.

تاریخ برای توده ها

منبع:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5) آساف بنیامینی

1 روز

به اشتراک گذاشته شده با عموم

یک زوج عروس و داماد سوار بر الاغ سفر خود را از محل برگزاری عروسی در شهر تا خانه خود در روستا آغاز می کنند.

دقایقی بعد با گروهی روبرو می شوند که به آنها می گویند: “چه بیچاره الاغی، باید دو نفر را روی پشتش حمل کند، برایش خیلی سخت است.”

عروس و داماد این را می شنوند، از الاغ پیاده می شوند و همانطور که الاغ کنار آنها راه می رود به راه خود ادامه می دهند.

چند دقیقه بعد، عروس و داماد با گروه دیگری از مردم روبرو می شوند که به آنها می گویند: “این الاغ چقدر بیچاره است، راه رفتن برای او سخت است – و هیچکس به او کمک نمی کند.”

عروس و داماد این را می شنوند، الاغ را برمی دارند و در حالی که الاغ را در دست دارند به راه می روند.

دقایقی دیگر می گذرد و عروس و داماد با گروه دیگری از مردم روبرو می شوند که شروع به تمسخر آنها می کنند: “این دو نفر احمق را نگاه کنید، به جای اینکه مثل بقیه سوار الاغ شوند، خر را در دستان خود حمل می کنند. هاها. ..”.

عروس و داماد این را می شنوند، الاغ را به آرامی روی زمین می اندازند و دوباره سوار می شوند.

نتیجه: کسی که تصمیم می گیرد زندگی خود را صرفاً بر اساس آنچه دیگران به او می گویند و بدون هیچ ملاحظه ای یا خود اندیشی هدایت کند، …

حتی بدون کمک من می توانید پاسخ را کامل کنید…

یا همانطور که در یکی از منابع یهودی نوشته شده است (من دقیقاً نمی دانم کجا – البته می توانید این را بررسی کنید):

بین افرادی که زندگی خود را می گذرانند و کسانی که زندگی آنها را انجام می دهند تفاوت وجود دارد.

6) آساف بنیامینی

6 روز

به اشتراک گذاشته شده با عموم

در یکی از جوامع یهودی یک سرمایه دار (یا به قول آنها در گذشته به این افراد: “گویر”) وجود داشت که همه افراد جامعه از او متنفر بودند. همه مطمئن بودند که او به دنیا صدقه نمی دهد – حتی وقتی افرادی در اطراف او هستند که در تنگنا و فقر هستند.

در بسیاری از روزهایی که آن آقا از دنیا رفت، هیچ یک از افراد جامعه حاضر نشدند برای او مداحی کنند – نفرت نسبت به او بسیار شدید بود.

اما در ماه‌های بعد از مرگ این مرد، اعضای جامعه متوجه یک نکته عجیب شدند: تمام وجوه صدقه که تا زمان مرگ آن آقا هر روز پر می‌شد، بالاخره یک بار که مرد از دنیا رفت، خالی ماند. و کسی آنها را پر نکرد.

تازه در این مرحله بود که مردم جامعه به بزرگی اشتباه و ظلم وحشتناکی که در حق آن آقا مرتکب شده بودند – که در واقع کمک های زیادی را در خفا انجام داده بودند – که بالاترین فضیلت صدقه شناخته می شود – پی بردند.

مردم جامعه واقعاً می خواستند از او به خاطر بزرگی بی عدالتی عذرخواهی کنند – اما البته دیگر خیلی دیر شده بود.

نتیجه: وقتی در مورد انواع مسائل نظر قاطعانه می دهیم، همیشه باید به یاد داشته باشیم که ممکن است چیزهایی وجود داشته باشد که نمی دانیم.

7) داستانی از یکی از منابع مربوط به Shavuot (من دقیقاً نمی دانم کجا – البته می توانید این را بررسی کنید):

گفته می شود که آن حضرت تبارک و تعالی تورات را به اقوام جهان عرضه می دارد.

ابتدا تورات را به ایتالیایی ها عرضه می کند.

ایتالیایی ها می پرسند: “در چارچوب تورات چه چیزهایی باید رعایت کنیم؟”

قدوس مبارک باد به آنها پاسخ می دهد: «شما نکشید».

ایتالیایی ها این را می شنوند، از پذیرش تورات امتناع می ورزند و پاسخ می دهند: نه ممنون، نه متشکرم.

آن گاه حضرت قدسی، تورات را به فرانسویان تقدیم می کند.

فرانسوی ها می پرسند: چه چیزی را باید حفظ کنیم؟

قدوس مبارک باد به آنها پاسخ می دهد: زنا نکنید.

فرانسوی ها این را می شنوند و آنها نیز از پذیرش تورات امتناع می ورزند و پاسخ می دهند: نه سپاس، نه رحمت.

این گونه است که پروردگار جهان از همه ملت ها می خواهد – و هر ملتی از پذیرش تورات امتناع می ورزد و متوجه می شود که تورات باید کدام میتزووت را برآورده کند.

سرانجام حضرت قدس سره به سوی یهودیان می آید و تورات را به آنان عرضه می کند.

یهودیان سؤالی می پرسند که قبل از آنها هیچ قومی نپرسیده است: «هزینه آن چقدر است؟

قدوس، مبارک باد، به یهودیان پاسخ می دهد: “هزینه ای ندارد، رایگان است.”

یهودیان این را می شنوند و بلافاصله تورات را می پذیرند ….

روده بر شدن از خنده…

8) آساف بنیامینی

24 در ماه مه B-19:36

به اشتراک گذاشته شده با عموم

آرامش یک پیرمرد توسط گروهی از کودکان که هر روز ساعت ها در نزدیکی خانه او بازی می کنند و سر و صدای زیادی به راه می اندازند، به هم می ریزد.

پیرمرد تصمیم می گیرد آنها را دور نگه دارد – اما این کار را با روشی پیچیده انجام می دهد.

پیرمرد پیش بچه ها می رود و به آنها می گوید: “شما اینجا خیلی خوب بازی می کنید. من واقعاً از تماشای بازی شما در اینجا لذت می برم – از امروز به بعد برای هر روزی که کودک به اینجا می آید و بازی می کند 15 سنت می دهم. “

و همینطور هم شد – پیرمرد به ازای هر روزی که آن کودک برای بازی در نزدیکی خانه او می آمد به هر یک از کودکان 15 سنت پرداخت می کرد.

یک هفته بعد، پیرمرد دوباره پیش بچه ها رفت و به آنها گفت: “بشنوید، وضعیت مالی من سخت است. متاسفم – اما از امروز فقط می توانم برای هر روز بازی 8 سنت پرداخت کنم – نه 15 سنت. “.

در این شرایط، برخی از بچه ها ماندند تا در محل بازی کنند – اما برخی از آنها رفتند.

یک هفته دیگر می گذرد و پیرمرد دوباره پیش بچه ها می رود و به آنها می گوید: “گوش کنید، وضعیت من واقعاً سخت است – از امروز می توانم برای هر روز بازی به هر یک از شما فقط یک سنت پرداخت کنم.”

بچه ها با شنیدن این حرف همه گروه با عصبانیت محل را ترک کردند و به پیرمرد گفتند: برای یک سانت حاضر نیستیم اینجا بازی کنیم!!

روده بر شدن از خنده…

9) آساف بنیامینی

24 در ماه مه B-19:13

به اشتراک گذاشته شده با عموم

داستانی که از یکی از منابع یهودی گرفته شده است (یادم نیست این داستان کجا آمده است – البته می توانید آن را بررسی کنید):

در یک شهر یک مرد ثروتمند و یک مرد فقیر زندگی می کردند. روزی فقیر می خواست مهمان به خانه اش دعوت کند. او به خانه مرد ثروتمند نزدیک می شود و از او می خواهد که گلدانی برای او قرض بگیرد – تا مهمانان در محل او راحت و خوشایند باشند. مرد فقیر به مرد ثروتمند اطمینان داد که روز بعد گلدان را به او پس خواهد داد و او هیچ نگرانی ندارد. سرانجام مرد ثروتمند متقاعد شد و گلدان را به مرد فقیر قرض داد.

فردای آن روز پس از خروج مهمانان از خانه فقیر به خانه مرد ثروتمند می رسد و به جای گلدان دو گلدان را به او برمی گرداند. مرد ثروتمند نمی فهمد و می پرسد: گلدان دیگر از کجاست؟ فقیر جواب داد: نپرس، شب معجزه ای رخ داد – گلدان گلدان دیگری به دنیا آورد. نمی فهمم – اما من چه اهمیتی دارم – یک گلدان به دست آوردم.

چند هفته دیگر می گذرد و مرد فقیر دوباره به خانه مرد ثروتمند می آید و از او می خواهد که برای مهمانانی که به سراغش می آیند مجموعه ای از کارد و چنگال به او قرض دهد. مرد ثروتمند می پذیرد که یک سری کارد و چنگال به مرد فقیر قرض دهد – و دوباره همان اتفاق تکرار می شود: روز بعد مرد فقیر دو ست کارد و چنگال را به مرد ثروتمند پس می دهد و به او می گوید که یک سری کارد و چنگال دیگر متولد شده است که شب – و این بار مرد ثروتمند منطق آن را نمی فهمد – اما قبول می کند – زیرا چیزی که او را از دریافت هدایای مجانی باز می دارد.

چند هفته دیگر می گذرد و مرد فقیر دوباره به خانه مرد ثروتمند می آید و این بار از او می خواهد که چراغ طلایش را برای مهمانانی که به او می آیند قرض دهد.

وقتی مرد ثروتمند این پیشنهاد را می شنود، با خود فکر می کند: “من اینجا یک معامله خوب دارم. چراغ طلای خود را به فقیر قرض می دهم – و فردا دو چراغ طلا به من می رسد – چه زیبا!!”.

بنابراین مرد ثروتمند چراغ طلایی خود را به فقیر قرض می دهد – با این تفاوت که این زمان یک روز، دو روز، یک هفته و یک هفته دیگر می گذرد و فقیر چراغ را پس نمی دهد.

ثروتمند پر از عصبانیت به خانه فقیر می رسد: چرا چراغم را به من پس نمی دهی؟ چیست؟؟”.

فقیر به پولدار پاسخ می دهد: نپرس چه شده، متاسفم که خبر تلخ را به تو می گویم، اما چراغ طلایی که از تو قرض گرفتم… مرده است!!!.

مرد ثروتمند عصبانی تر شد: “به من بگو، آیا مرا مسخره می کنی؟ چگونه یک چراغ می میرد؟”

فقیر به او پاسخ می دهد: «و چگونه گلدان زاییده است؟»

نتیجه: کسانی که مایل به پذیرش پوچ در زندگی خود در یک منطقه خاص هستند – اگر پوچ های اطراف خود را در زمینه های دیگر نیز بپذیرند نباید تعجب کنند …

همه احساسات:

1

مالی بنجیان

10) آساف بنیامینی

24 در ماه مه B- 18:23

به اشتراک گذاشته شده با عموم

جنبش جدید برای تشویق مجازات اقتصادی در اسرائیل که توسط دولت قدرتمند سرمایه داری جدید ایجاد شد به دنبال این است:

1. گشت زنی برای یافتن افراد فقیر به منظور محاکمه آنها.

2. هماهنگ کننده های منطقه برای مکان یابی گشت های جدید همیشه.

3. پذیرش شغل پیشاهنگی فقط برای کسانی امکان پذیر خواهد بود که دارای حداقل 2 میلیارد NIS باشند.

4. پیشاهنگی که در یافتن افراد فقیر کوتاهی کند، بلافاصله تمام دارایی و پول او مصادره می شود.

5.امتیازات کیفری و حبس طولانی مدت در گذشته نامزد.

درخواست های افراد با اخلاق یا اخلاقی برای شما جالب نخواهد بود.

روده بر شدن از خنده…

11) نکاتی برای شکست خوردن در مصاحبه شغلی:

1. ورود بدبو و با لباس های کثیف.

2. از مصاحبه کنندگان سؤالات صریح در مورد زندگی شخصی آنها بپرسید (آیا آنها متاهل یا مجرد هستند، چند فرزند دارند و غیره).

3. بر سر مصاحبه کنندگان فریاد بزنید.

4. یک رادیو برای مصاحبه بیاورید و گهگاه آن را با صدای بلند روشن کنید – بدون اینکه کاری به خود مصاحبه داشته باشد.

5. اسپری خوشبو کننده هوا به مصاحبه بیاورید و آن را به صورت مصاحبه کنندگان اسپری کنید – بدون اینکه کاری به خود مصاحبه داشته باشد.

6. به مصاحبه کنندگان بگویید که ما همیشه با میل به راه انداختن شورش و اخلال در فعالیت های روزمره کسب و کار یا محل کار سر کار می آییم.

7. به مصاحبه کنندگان در مورد سابقه جنایی یا روانپزشکی غنی بگویید. توصیه می شود تا حد امکان دقیق باشد.

ایده های بیشتری دارید؟

روده بر شدن از خنده…

12) آساف بنیامینی

دقیقه یک·

به اشتراک گذاشته شده با عموم

آنها از یک شهر یهودی می گویند که در آن افراد فقیر زیادی زندگی می کردند – به طوری که آنها قادر به مراقبت از گرم کردن خانه های خود در ماه های زمستان در منطقه ای با آب و هوای بسیار سرد نبودند.

نه چندان دور از شهر، یک نیکوکار یهودی معروف زندگی می کرد که هرگز حاضر نشد به مردم شهر کمک مالی کند تا ساکنان آن بتوانند خانه های خود را گرم کنند.

در یکی از روزهای سخت زمستان، خاخام شهر زیر برف می رود و به خانه خیر می رود تا از او بخواهد که به فقرای ساکن آنجا کمک کند.

خاخام به خانه خیر می رسد که در را باز می کند و به خاخام پیشنهاد می کند که وارد شود – بالاخره داخل خانه مرد گرم و دنج است.

اما خاخام از ورود به خانه مرد امتناع می ورزد – و آن دو به گفتگو ادامه می دهند، در حالی که نیکوکار مدام در تلاش است تا خاخام را متقاعد کند که وارد خانه او شود، اما خاخام اصرار دارد که بدون ورود به درب خانه خیر، گفتگو را ادامه دهد.

در حین گفتگو، نیکوکار که همیشه در خانه گرم شده خود است و سرما را احساس نمی کند، سردی هوا را در آستانه خانه احساس می کند – تا آنجا که در نهایت متقاعد می شود و موافقت می کند که برای مردم شهر کمک کند. گرم کردن خانه هایشان

نتیجه: در زندگی ما گاهی اوقات موقعیت هایی وجود دارد که واقعاً نمی توان آنها را بدون تجربه شخصی که آنها را برای ما نشان می دهد درک کرد.

13)

https://rentafriend.com/

اجاره یک دوست

وب‌سایتی که از طریق آن می‌توانید توسط فردی که خود را به عنوان فردی که مایل به گفتگو با افراد مختلف از سراسر جهان بنا به تقاضا (نوعی شغل فریلنسر) است، کسب درآمد کنید.

از طرف دیگر، با توجه به آنچه که آنها تبلیغ می کنند، می توان افراد را به منظور گفتگو با آنها به منظور کاهش تنهایی – و برای پرداخت به آن “فریلنسر” برای آن مکالمه، مکان یابی کرد.

من شخصاً سایت یا سرویس را امتحان نکرده ام – بنابراین نمی توانم نظری در مورد آنها بیان کنم.

در هر صورت – این یک سرویس آنلاین برای کاهش تنهایی است ….

14)کتاب-توصیه ها، نقدها، مصاحبه ها

پسیا سارا زلمانوویچ

20 آوریل

لطفا توزیع کنید!

من یک بازمانده هولوکاست 91 ساله هستم. اخیراً در کتابی جدید درباره دوران کودکی ام در هولوکاست نوشتم. کتاب «کودکی» با حمایت یاد وشم توسط «نشر گالیله» منتشر شد.

این کتاب به تصویب کمیته یاد وشم رسید و حمایت آنها مؤید اهمیت تاریخی آن است. با توجه به شرح پیشینه تاریخی، از مبارزه برای زندگی یک پسر 13 ساله در اردوگاه های کار اجباری و کار اجباری در اتریش، جایی که من از مجارستان تبعید شدم، می گوید. داستان پر از معجزات است که هیچ توضیح منطقی ندارد.

(اگرچه در وادی مرگ قدم بردارم، از شر نمی ترسم زیرا تو ایستاده ای)

نیازی به توضیح نیاز آموزشی ملی برای توزیع گسترده چنین کتابی نیست. این کتاب در کتابفروشی‌های استیماتسکی و کتاب‌های زومات به فروش می‌رسد، اما بدون انتشار موجودیت آن توزیع نمی‌شود و به دست عموم و نسل‌های آینده نمی‌رسد.

من از اکثر اهالی رسانه خواستم که با انتشار مقاله، مصاحبه و … به من کمک کنند، اما آنها نپذیرفتند، زیرا من آنقدر معروف نیستم که بتوانم طبق نظر آنها امتیاز بگیرم.

به همین دلیل از شما کمک می خواهم. پیشاپیش از شما تشکر میکنم

با احترام

تلفن Yitzhak Walster Home: 972-4-6940586 موبایل: 972-52-8695778

15)

آساف بنیامینی

به اشتراک گذاشته شده با عموم

3 زن جوان در اتوبوس با هم آشنا می شوند.

یکی از آنها به دو دوستش می گوید: می دانید که شوهرم در این سال ها کمتر به من علاقه نشان می دهد.

دو دوست زن از او می پرسند: و شغل شوهرت چیست؟

او پاسخ می دهد: شوهرم فروشنده سبزی فروشی است.

دو دوستش به او پاسخ می دهند: چه می خواهی – شوهرت همیشه به دنبال کالاهای نو و تازه است…

زن دیگری از بین این 3 نفر نیز می گوید که شوهرش در طول سال ها کمتر و کمتر به او علاقه نشان می دهد.

دو دوستش از او می پرسند: “و شغل شوهرت چیست؟”

او پاسخ می دهد: “ما ماشین زیادی داریم.”

دو دوستش به او پاسخ می دهند: چه می خواهی – شوهرت همیشه دنبال جدیدترین مدل هاست…

زن سوم به دو دوستش می گوید: “می دانید، شوهرم در طول سال ها علاقه بیشتری به من نشان می دهد.”

و دو دوستش از او می پرسند: و شغل شوهرت چیست؟

پاسخ می دهد: شوهرم باستان شناس است…

16) قورباغه و عقرب در ساحل رودخانه به هم می رسند.

عقرب رو به قورباغه می کند: “لطفا به من کمک کنید از رودخانه عبور کنم. من خودم نمی توانم از آن عبور کنم – من شنا بلد نیستم.”

قورباغه پاسخ می دهد: “اما تو مرا نیش خواهی زد – و ما هر دو غرق خواهیم شد.”

عقرب: نیشت میزنم – فقط برای اینکه هر دو غرق بشیم – چرا!!بهت قول میدم – نیشت نمیزنم.

قورباغه متقاعد می شود، عقرب را بر پشت خود حمل می کند و شروع به شنا کردن در عرض رودخانه می کند.

وسط رودخانه نیش می آید. قورباغه و عقرب غرق می شوند و می میرند.

نتیجه: یک عقرب همیشه عقرب باقی می ماند. بعضی چیزها را نمی توان تغییر داد یا اصلاح کرد.

17) دادگاه یک متهم را که حرفه برق است به اعدام – اعدام با صندلی برقی محکوم می کند.

برقکار را به زور می گیرند و به صندلی برقی می بندند و آماده می شوند تا برای اجرای حکم دادگاه آن را فعال کنند.

اما چند دقیقه قبل از اعدام، صندلی برقی خراب می شود.

با برقکار تماس بگیرید و از او بخواهید صندلی را تعمیر کند.

برقکار: “من به شما چه بگویم – می توانم صندلی را درست کنم، اما نمی توانم. انگیزه ای ندارم.”

هاهاها…

18) با یک هشدار مقدمه می کنم: موارد زیر حاوی توضیحات گرافیکی خشن و تکان دهنده است – از کسانی که تحمل آن را ندارند خواسته می شود ادامه دهند و به خواندن پست ادامه ندهند (و نه – این به هیچ وجه شوخی یا شوخی نیست. ):

داستانی از دوران هولوکاست در مورد اردوگاهی وجود دارد که در آن آزمایش‌های پزشکی فوق‌العاده‌ای در قساوت آنها انجام شد – و حتی در مقایسه با دیگر اردوگاه‌های کار اجباری یا کشتار نازی‌ها، نام آنها فراموش خواهد شد:

به عنوان مثال: باز کردن کل بدن یک فرد – از ناحیه گردن تا کمر بدون استفاده از مواد بیهوشی. به طرز وحشتناکی گفته می‌شود که پزشکان نازی این آزمایش‌ها را با لبخندی گسترده بر لبان خود انجام دادند. همچنین داستان هایی در مورد نوعی “جراحی” غیرعادی در بی رحمی آن وجود دارد که شامل سه مرحله بود: در مرحله اول – باز کردن شکم قربانی، البته بدون استفاده از مواد بیهوشی. در مرحله دوم گربه های زنده را می گرفتند و در محیط ایجاد شده قرار می دادند. در مرحله سوم، شکم قربانی را با گربه زنده داخل آن می دوختند – و سپس آن زندانی را به حیاط اردوگاه می انداختند و اجازه می دادند با مرگ آهسته بمیرد تا آخرین نفس خود را بکشد.

ظاهرا اکثریت قریب به اتفاق قربانیان این آزمایش ها یهودی بودند.

اما هنوز چند سوال وجود دارد:

آیا این آزمایشات بخشی از به اصطلاح «مطالعات پزشکی» بود که توسط دکتر یوسف مانگالا انجام شد؟

در چه سالی و در کدام اردو برگزار شد؟ آیا در میان افسران آلمانی تلاش هایی برای مخالفت با انجام آزمایش ها وجود داشت – یا حمایت از آنها بسیار زیاد بود؟

و آیا مواردی از زندانیان وجود داشت که قصد انجام این آزمایشات را داشتند اما به هر طریقی توانستند آنها را از سرنوشت ظالمانه نجات دهند؟ آیا چنین داستان هایی وجود دارد؟

19) آساف بنیامینی

یک دقیقه

به: “پارلمان اجتماعی“.

موضوع: جستجوی پلتفرم

خانم های عزیز/آقایان.

من به ایده زیر فکر کردم برای توسعه یک برنامه کاربردی برای افرادی که از بیماری هایی که با زوال شناختی همراه است و شرایط زوال عقل مانند آلزایمر رنج می برند:

همانطور که می دانیم بیماران مبتلا به بیماری هایی که مشخصه اصلی آنها زوال شناختی است (مانند آلزایمر یا سایر بیماری هایی که در آنها حالت زوال عقل وجود دارد) به تدریج بسیاری از توانایی ها مانند حافظه کوتاه مدت یا عملکرد روزانه را از دست می دهند. به تدریج رو به وخامت است. ایده ایجاد نرم افزار یا سیستمی است که برای افرادی که در این شرایط هستند طراحی شود. چالش این است که در چنین سیستمی همه برنامه‌ها یا سیستم‌هایی را که فرد استفاده می‌کند جمع آوری کنیم – و از طریق یک سیستم هوش مصنوعی مکانیسم عملکرد با پیشرفت بیماری ساده‌تر و ساده‌تر می‌شود. البته برای ساختن سیستم به گونه ای که تا حد امکان خود را با موقعیت شخصی که از آن استفاده می کند تطبیق دهد، در طول توسعه، مشورت و همکاری با محققان مغز ضروری است.

البته هدف این سیستم این است که به افرادی که عادت به استفاده از رایانه برای مقاصد مختلف دارند و در آستانه زوال عقل هستند اجازه دهد تا به طور کامل دسترسی به سیستم‌هایی را که سال‌های زیادی از زندگی خود از آنها استفاده می‌کردند از دست ندهند. – و بنابراین تا حدی کیفیت زندگی خود را بهبود می بخشد، که در حال حاضر به طور قابل توجهی در نتیجه علائم خود بیماری آسیب دیده است.

خیلی برای خود ایده.

اگرچه این ایده ای است که من به آن فکر کردم، اما در زندگی شخصی ام کاری با مراقبت از زوال عقل ندارم.

می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که در هر چیزی که شخصاً به من مربوط می‌شود، چند نکته وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:

1. من نه در زمینه برنامه نویسی حرفه ای هستم و نه در زمینه تحقیقات مغز، شناخت یا عصب شناسی – و به همین دلیل نمی توانم چنین پروژه ای را قدم به قدم همراهی کنم.

این ایده ای است که من در مورد آن فکر کردم – و جدا از ارائه ایده اولیه، نمی توانم در هیچ مرحله دیگری از پروژه کمک کنم.

2. من با درآمد بسیار کم زندگی می کنم – کمک هزینه از کار افتادگی از موسسه بیمه ملی. بنابراین، من توانایی سرمایه گذاری هیچ بودجه ای برای تحقق این ایده را ندارم. و چه چیزی بیشتر: به دلیل جدی بودن وضعیت من، حتی تخفیف های بسیار بالا نیز کمکی نمی کند.

3. من در محله Kiryat Menachem در اورشلیم زندگی می کنم و ماشین و گواهینامه رانندگی ندارم. همچنین با توجه به وضعیت سلامتی و مالی، امکانی وجود ندارد که در آینده بتوانم گواهینامه رانندگی بگیرم یا خودرو بخرم.

بنابراین، توانایی من برای حضور در جلسات مشاوره در دفاتر شرکت هایی که به طور قابل توجهی از محل سکونت من فاصله دارند وجود ندارد.

سوال من از شما این است: به نظر شما مناسب ترین بستر اینترنتی برای بارگذاری چنین پروژه ای، مدیریت آن و تلاش برای تبلیغ آن چیست؟

مشخصات شخصی من:

نام – آساف. نام خانوادگی – بنیامینی.

شماره شناسنامه-029547403.

آدرس پستی کامل –

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

وب سایت من:  https://www.disability55.com/

ج. ایمیلی که به بخش خدمات بهداشتی و درمانی کلالیت اورشلیم فرستادم در زیر آمده است:

نامه به خدمات بهداشت عمومی منطقه اورشلیم.

یاهو/ارسال شد

آساف بنیامینی< [email protected] >

به:

[email protected]

دوشنبه 5 ژوئن ساعت 23:09

به: خدمات بهداشتی Klalit – منطقه اورشلیم.

موضوع: درخواست من در اینجا پیوست شده است..

خانم های عزیز/آقایان.

چند وقت پیش پیام زیر را در سایت خدمات بهداشتی درمانی کلالیت گذاشتم.

من می خواهم در مورد درمان این برنامه به روز باشم. لازم به ذکر است که خلاصه ویزیت من با پزشک خانواده از تاریخ 1 ژوئن 2023 در قسمت شخصی وب سایت ظاهر نمی شود.

با سلام، اساف بنیامینی.

در 14 مه 2023 به پزشک خانواده ام مراجعه کردم – و چند دقیقه پس از خروج از اتاق پزشک، آزمایش EKG را در کلینیک انجام دادم. به جز خلاصه ویزیت پزشک خانواده و همچنین نتیجه آزمایش EKG. که من در منطقه شخصی خود در وب سایت “کلالیت آنلاین” ظاهر نشدم. بنابراین، من علاقه مندم که بدانم چگونه می توان بر این مشکل غلبه کرد و به من اجازه داد این اسناد را از پرونده پزشکی خود مشاهده کرده و آنها را در رایانه شخصی خود در خانه دانلود کنم.

با احترام،

آساف بنیامینی


مشخصات شخصی من:


نام – آساف. نام خانوادگی – بنیامینی.

شماره شناسنامه – 029547403 .

آدرس کامل برای تحویل پست –

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A – آپارتمان 4، Kiryat Menachem،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

محیط درمانی که من در آن هستم:

انجمن “رویت” – خوابگاه “آویویت”،

خیابان ها آوویت 6، کیریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9650816.

شماره تلفن های دفاتر خوابگاه: 972-2-6432551. و: 972-2-6428351.

پزشک خانواده که تحت نظر هستم:

دکتر براندون استوارت،

6 خیابان دانیل یانووسکی،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9338601.

شماره تلفن در مطب های کلینیک: 5098282-2-972.

شماره فکس در مطب های کلینیک: 972-2-6738551.

سن: 50. وضعیت تأهل: مجرد.

D. اینجا یک ایده نرم افزاری است که من به آن فکر کردم:

متأسفانه در سالهای اخیر (این سخنان را در روز سه شنبه 6 ژوئن 2023 می نویسم) در ایالت اسرائیل مواردی از سوء استفاده از کودکان نوپا در مهدکودک ها مشاهده می شود که پس از نصب دوربین توسط والدین کودکان در صورت وجود و در صورت وجود این موارد کشف می شود. مشکوک شدن به اعمال مجرمانه توسط مربی مهدکودک یا کادر آموزشی مهدکودک.

هنگامی که پرونده ها به تحقیقات پلیس می رسد، به دلیل دشواری جذب پرسنل مورد نیاز برای تماشای چندین ساعت ضبط ضبط شده، تحقیقات گاهی ماه ها یا حتی بیشتر به تأخیر می افتد.

چالش توسعه نرم‌افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی است که ویدئوها را اسکن می‌کند و بخش‌های مشکل‌آفرینی را که در آن سوء استفاده وجود دارد، مانند: کودکی که به زور تغذیه می‌شود، کودکی که مورد غفلت قرار می‌گیرد که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، به محققان ارائه می‌کند. او در طول روز به کودکی که توسط معلم مهدکودک مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و غیره نیاز دارد.

به این ترتیب می توان تحقیقات را کارآمدتر کرد، نیروی انسانی را صرفه جویی کرد – و به وضعیتی منجر شد که روند رسیدگی قضایی به متهم با سرعت بیشتری ممکن شود.

E. در زیر ایمیلی وجود دارد که من برای کمک به شهروند نیجریه ای که با او مکاتبه داشتم به مکان های مختلف ارسال کردم:

به:

موضوع: درخواست دادم.

خانم ها/آقایان عزیز.

در چند روز گذشته (که این سخنان را در روز چهارشنبه 1 دسامبر 2121 می نویسم) مکاتبات پیوست را در شبکه اجتماعی فیس بوک با یکی از اهالی نیجریه انجام دادم – و به گفته وی، فرد فوق نیاز به کمک فوری پزشکی دارد. اما متأسفانه کمک های پزشکی مورد نیاز او در نظام سلامت کشورش وجود ندارد.

سوال من از شما این است: آیا سازمان‌های امدادی اسرائیلی یا سایر سازمان‌های امدادی را می‌شناسید که در منطقه‌ای که او زندگی می‌کند (در زیر منطقه سکونت و راه‌های ارتباط با او) فعالیت می‌کنند که بتوانند به آنجا برسند و به او کمک کنند؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در منزل-972-2-6427757.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس ایمیل [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

قلعه

کاش روزی سه شنبه 20:59 باشد

قلعه

آقا عصر بخیر از اینجا

وارد

قلعه

آقا من به کمک شما نیاز دارم من خیلی مریضم

وارد

سوم 21:40

شما فرستادید

چه کمکی می توانم کنم من پزشک نیستم – و تحصیلات پزشکی ندارم. بنابراین من نمی توانم به شما توصیه کنم که چه کاری انجام دهید – فکر می کنم بهتر است از پزشکان بپرسید – نه من. عساف بنیامینی.

وارد

قلعه

آقا از این هفته من حتی نمیتونم از رختخواب بلند شم خیلی مریض مالاریا و حصبه هستم پول ندارم برم بیمارستان آقا

وارد

22:00 سوم

شما فرستادید

بنابراین واقعاً مشکل بسیار دشواری است – نمی دانم برای شما چه بنویسم. مطمئنا هیچ راه حل جادویی وجود ندارد. من همچنین درباره منطقه ای که در آن زندگی می کنید چیزی نمی دانم. اما شاید چیزی وجود داشته باشد که بتوانید بررسی کنید: همانطور که می دانیم، در برخی از مناطق جهان، و می تواند به دلایل مختلفی رخ دهد که مردم محلی به پزشکی دسترسی ندارند. درمان مانند بیمارستان در برخی از این مکان ها دفاتر سازمان های خیریه بین المللی وجود دارد که سعی در کمک به مردم محلی در چنین مشکلاتی دارند. آیا از چنین دفاتری در منطقه ای که زندگی می کنید اطلاعی دارید؟ و اگر چنین دفاتری وجود دارد، شاید سعی کنید با آنها تماس بگیرید و وضعیت را برای آنها توضیح دهید؟

آساف بنیامینی

وارد

سوم 22:42

قلعه

هوم در نیجریه نیست

وارد

قلعه

حدس می‌زنم سرنوشتم را در چیزی که بیرون می‌آید قرار می‌دهم

وارد

سوم 23:33

شما فرستادید

در کدام شهر نیجریه زندگی می کنید؟ و در کدام خیابان/محله؟ میشه شماره تلفنت رو بنویسی من مکاتبات خود را با وزارتخانه های نیجریه به اشتراک می گذارم – شاید یکی از آنها بتواند کمک کند. شاید جزئیات دقیق شما بتواند به این سازمان ها کمک کند تا سریعتر وارد شوند و به شما کمک کنند. عساف بنیامینی.

وارد

شما فرستادید

من در مورد بسیاری از پزشکان نیجریه ای خواندم که به دلیل حقوق بالاتری که از نیجریه می گیرند به خارج از کشور کار می کنند – آیا این درست است؟ آیا این دلیل کم بودن تعداد پزشکان و کمک های پزشکی در نیجریه است؟ یا شاید موضوع این نیست و دلایل دیگری هم وجود دارد؟ عساف بنیامینی.

وارد

9:59

شما پاسخی از Castle دریافت کردید

پیام اصلی:

من در مورد بسیاری از پزشکان نیجریه ای خواندم که به خارج از کشور می روند زیرا …

نیجریه پزشکان (پزشکان) باهوشی دارد اما دولت از آنها مراقبت نمی کند، به آنها توجهی نمی کند، بیشتر پزشکان ما خارج از کشور هستند مانند کشورهایی مانند عربستان سعودی، ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلیس و غیره. در سال‌های گذشته پزشکان ما اعتصاب کردند، اعتصاب یعنی توقف کار به دلیل اینکه دولت نمی‌خواهد تسلیم خواسته‌های آن‌ها شود، مانند افزایش حقوق، پزشکان و سایر دستگاه‌های پزشکی اعتصاب کردند که صبر بسیاری از مردم جان خود را از دست دادند. برای بررسی وضعیت بد سلامتی آنها، سردخانه هر روز پر از اجساد می شد

وارد

قلعه

چرا مقامات دولتی ما در جایی که همه مقامات دولتی برای درمان به بیرون سفر می کنند از آنها مراقبت می کنند و خودشان را در اینجا در نیجریه معالجه نمی کنند بسیار شرم آور و حیف است که ما آنها شهروندان هستیم که بیشترین آسیب را می بینیم.

اگر تصمیم گرفتم به بیمارستان بروم بدون واریز مبلغ هنگفتی برای شروع درمان به من مراجعه نمی کنند و بعد از درمان در مجموع مبلغ هنگفتی می پردازم و چنین پولی ندارم قربان

وارد

10:23

قلعه

اگر بدانم چگونه می توانم این کشور را برای همیشه ترک کنم، به یک اسپانسر نیاز دارم، اگر بتوانی یکی از آنها را بگیری، خوشحال خواهم شد

وارد

ساعت 11:30

شما فرستادید

من در مورد هیچ اسپانسر اطلاعی ندارم. تنها راهی که می‌توانم کمک کنم این است که مکاتبات خود را به مقامات نیجریه ارسال کنم – من هیچ امکان دیگری ندارم. من فقط یک شهروند ساده هستم – و نمی توانم این حقایق را تغییر دهم یا دنیا را اصلاح کنم.

عساف بنیامینی.

وارد

شما پاسخی از Castle دریافت کردید

پیام اصلی:

من در مورد هیچ اسپانسر اطلاعی ندارم. تنها راهی که می توانم کمک کنم این است که آن را پست کنم.

مشکلی نیست قربان

وارد

قلعه

اجازه بدهید از شما چیزی بپرسم؟

وارد

شما فرستادید

مطمئن باشید می توانید هر چه می خواهید بپرسید

وارد

قلعه

باشه آقا ممنون از مخاطب

وارد

قلعه

شما ساکن اسرائیل هستید درست است؟

رویای من این بوده است که این کشور پر رنج را ترک کنم تا به بیرون سفر کنم و به دنبال مرتع سرسبز باشم. منظورم کار است، می‌خواهم بدانم اگر افرادی دارید که به نیروی کار در آنجا نیاز دارند که بتوانم با آنها کار کنم، ممکن است؟

وارد

قلعه

من دوست ندارم به افراد وابسته باشم

وارد

12:35

شما فرستادید

من ارتباطی ندارم – و هیچ شناخت شخصی با هیچ سازمان یا افراد خصوصی که به کارگر نیاز دارند، ندارم. در این دنیا همه ما به افراد دیگر وابسته هستیم – هیچ فردی نمی تواند بدون آن زندگی کند. من می توانم با تأسف و شرم عمیق به شما بگویم که در اینجا در اسرائیل مقامات با مهاجران آفریقایی بسیار بد رفتار می کنند. ما نیز کشور بسیار کوچکی هستیم و دولت ما نمی تواند سیاست دیگری جز جلوگیری از ورود آنها داشته باشد. در 3-4 سال گذشته یک دیوار بسیار بلند در مرز جنوبی ما با مصر برای این منظور ساخته شد. در کشور ما “חוק השבות” وجود دارد – قانونی که یهودیان را قادر می سازد که بیایند – اما نه گروه های دیگر. افراد غیر یهودی هر از گاهی برای کار می آیند – و آنها باید بعد از چند سال زندگی کنند. این سیاست مقامات ما است. در عین حال، برخی از سازمان‌های اسرائیلی تلاش می‌کنند در کشورهای دیگر – همچنین در ایالات آفریقا – کمک کنند. اگر جزئیات بیشتری مانند شماره تلفن خود، در کدام شهر در نیجریه زندگی می کنید و همچنین در کدام محله و خیابان به من بدهید، می توانم سعی کنم شما را به آنها ارجاع دهم – البته فقط اگر به آن علاقه مند باشید. عساف بنیامینی.

1

وارد

12:54

شما پاسخی دریافت کردید

قبل از اینکه جزئیاتم را به شما بدهم، باید کمی در مورد خودم به شما بگویم، من از کودکی تا زمانی که به دنیا آمدم در این دنیا بسیار رنج کشیده ام. اینطور نبود که دبیرستانم را در سال 2014 تمام کردم اما تا سال 2019 منتظر ماندم زیرا پولی برای ادامه تحصیل نداشتم، در سال 2019 تصمیم گرفتم برای ورود به دانشگاه ریسک کنم، امتحان ورودی نوشتم که قبول شدم و در آن پذیرفته شدم. دانشگاه برای تحصیل در رشته رویا من آرزو داشتم جرم شناسی و قلعه بخوانم

پیام اصلی:

من ارتباطی ندارم – و هیچ شناخت شخصی با …

مطالعات امنیتی من در همان سال ازدواج کردم زیرا طبق سنت آفریقایی به عنوان تنها فرزند پدر و مادرم و پدرم دیر کرده است، باید به موقع ازدواج کنم، بنابراین اوایل امسال با همسرم ازدواج کردم او در زایمان با مشکل جدی روبرو شد که او به دنیا آورد. یک نوزاد نارس از طریق Cs و ما بچه را از دست دادیم همه اینها باعث شد من در اواسط امسال در سختی از دست دادن تمرکز کنم مدرسه را رها کردم چون با شما صحبت می کنم اکنون کاری برای حفظ زندگی خود نداریم، ما شغل هستیم قربان

وارد

قلعه

کشور: نیجریه

ایالت محل سکونت: ایالت آبونی

شهر/شهر محل سکونت: آباکالیکی

شماره تلفن: +2348138412994

وارد

13:37

شما فرستادید

خوب – من سعی خواهم کرد به یک سازمان یا انجمن کمک کنم – اما نمی توانم چیزی قول بدهم. به هر حال سعی می کنم.

آساف بنیامینی

F. در زیر توضیحی درباره سیستمی ارائه شده است که ظاهراً وجود ندارد و توسعه آن با فناوری های امروزی غیرممکن است (و در هر صورت، این فقط یک تخیل است و نه یک پیشنهاد عملی):

همانطور که می دانیم در هر منطقه ای از جهان پدیده های طبیعی یا حشرات مضری وجود دارد که مردم را آزار می دهد یا آنها را به خطر می اندازد و یا حتی گاهی از احتمال سکونت جلوگیری می کند (شرایط شدید آب و هوایی در قطب جنوب که اجازه وجود هیچ گونه سکونتگاهی، موریانه را نمی دهد. یافت شده در مناطق مرزی بین فرانسه و اسپانیا که خانه های چوبی زیادی را به خطر می اندازد که در این مناطق انبوهی از ملخ ها وجود دارد که گاهی در اسرائیل و سایر کشورهای خاورمیانه ظاهر می شوند و محصولات کشاورزی و غیره را تهدید می کنند) و ایده ای که من فکر کردم. در مورد در این زمینه است:

یک سیستم تسلیحاتی مبتنی بر هوش مصنوعی باز است، که می‌داند چگونه دسته‌هایی از حشرات روباتیک را پرتاب کند که وانمود می‌کنند آفاتی هستند که در همان منطقه وجود دارند، بنابراین دشمن را سردرگم می‌کند که سیستم‌های کنترل آفات را فعال می‌کند که کمکی نمی‌کنند. البته در برابر حشرات روباتیک ایده این است که سیستم همیشه بر اساس داده‌های تایپ شده توسط اپراتورها می‌داند که کدام حشرات تظاهر به پرتاب می‌کنند. علاوه بر این، نصب سیستم های تیراندازی روی آن حشرات رباتیک ممکن است باعث سردرگمی و هرج و مرج بسیار بیشتری شود. در این شرایط ممکن است دشمن به اشتباه فکر کند که دلیل حل نشدن مشکل آفات استفاده ناکافی از سموم دفع آفات است و در نتیجه باعث می شود از سموم دفع آفات با دوز بسیار بالاتر استفاده کند و از این طریق آسیب مضاعف به بار آورد – و همه اینها درست است. ،

در همان سناریوی خیالی، کشورها شروع به توسعه ابزارهای حفاظت، کشف یا رهگیری در برابر سلاح هایی از این نوع خواهند کرد – که می تواند نوعی کمپین را باز کند که هرگز در تمام تاریخ بشر وجود نداشته است (و همانطور که می دانید، هر وسیله ای که شخص یا گروهی از افراد توسعه می‌یابند – همیشه یک فرد یا گروهی از افراد از مکان دیگری خواهند بود یا زمانی دیگر می‌دانند که چگونه سیستمی را توسعه دهند که سیستم قبلی را از بین ببرد یا به طور قابل توجهی در عملکرد آن اختلال ایجاد کند. و این اصل همیشه وجود دارد. درست است: در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم، دائماً سیستم های ساخت و ساز و تخریب وجود دارد و نه تنها انسان ها، بلکه خود طبیعت نیز این گونه رفتار می کنند – همیشه به طور متناوب می سازند و تخریب می کنند).

البته ممکن است شکنجه گرانی نیز در زمینه سایبری ایجاد شوند که سعی کنند در فعال سازی این سیستم ها توسط دشمن اختلال ایجاد کنند یا ارتشی که از این سیستم های تسلیحاتی استفاده می کند سعی می کند از همان ابزار سایبری برای خرابکاری سیستم های رهگیری دشمن استفاده کند. .

G. در زیر توضیحی در مورد نرم افزار مورد نظر من آمده است:

من به دنبال نرم افزار یا سیستمی هستم که با کمک آن بتوان با استفاده از هوش مصنوعی فیلم ها را به طور خودکار ساخت filki.ai من تا امروز از آن استفاده کردم که ناگهان از کار افتاد (تمام ویدیوهایی که سعی می کنم از طریق آنها ایجاد کنم بی صدا هستند و نمی دانم چگونه این مشکل را حل کنم).

این نکته را متذکر می شوم که من فردی هستم که با درآمد بسیار کم – کمک هزینه از کارافتادگی بیمه کشوری زندگی می کنم و به همین دلیل به دنبال نرم افزار یا چنین سیستمی هستم که بتوان از آن رایگان استفاده کرد.

آیا سیستمی از این نوع می شناسید؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا : [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

H. در اینجا یک ایده نرم افزاری است که من به آن فکر کردم:

سیستمی که در آن امکان وارد کردن داده‌های کاربر خاص مانند نام، آدرس ایمیل یا شماره تلفن وجود خواهد داشت – و پس از اسکن اینترنت، امکان دریافت لینک به تمام حساب‌هایی که جزئیات به آن‌ها مرتبط است، وجود خواهد داشت.

این می تواند به کاربرانی که در بسیاری از سایت ها حساب دارند و نمی توانند همه آنها را به خاطر بسپارند کمک کند – و مطمئناً چنین جستجویی می تواند در این موارد کمک کند.

I. مکاتبات من با شرکت “Kupel Ram Produktion Sahramet” به شرح زیر است:

آساف بنیامینی< [email protected] >

به:

کوپل، زیو

چهارشنبه 14 ژوئن ساعت 15:30

همه این چیزها برای من معلوم است.

همانطور که می دانید، برای محافظت از یک ایده، همیشه لازم است که به طور منظم با دفتر وکلای ثبت اختراع کار کنید.

در مورد من به دلیل درآمد کم و ناتوانی در پرداخت هزینه خدمات این دفاتر به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

در هر صورت، هیچ قصدی برای کسب درآمد از این راه وجود ندارد – در هر صورت این اتفاق نخواهد افتاد.

هدف این است که چنین سیستمی واقعاً برای رفاه بیماران آلزایمر ساخته شود.

این تنها هدف من از پرس و جو در این موضوع است.

با احترام،

آساف بنیامینی

مخفی کردن پیام اصلی

در روز چهارشنبه، 14 ژوئن 2023، ساعت 12:32:15GMT+3، Koppel, Zeev < [email protected] > نوشت:

سلام آقای بنیامین

ممنون که نوشتی

ایده ای که شما مطرح کردید واقعاً بسیار جالب است

شرکت ما نمی تواند چنین راه حلی را با همه پیامدهای آن بپذیرد

اجازه ندهید پاسخ من شما را ناامید کند، بسیاری از شرکت‌های بزرگ نرم‌افزاری وجود دارند که می‌توانند این دستکش را انتخاب کنند – one، Matrix، Emet Maschut، Chilan، Melam، و غیره یا استارت‌آپ‌هایی در زمینه پزشکی (در گوگل می‌توانید پیدا کنید)

توجه داشته باشید که آنها می توانند ایده را بگیرند و چنین سیستمی را کاملاً بدون شما و بدون اطلاع شما توسعه دهند …. اگر می خواهید کمی از ایده محافظت کنید ، همه چیز را فاش نکنید.

مشاوره – شماره کارت شناسایی را از مشخصات شخصی خود حذف کنید. توصیه می شود حتماً در مرحله برقراری رابطه اولیه ارسال نکنید

با احترام

زیو کوپل

مدیر عامل

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

دولت یهود 60

PO 12260

هرتزلیا

اسرائیل 4676652

تلفن 972-77-2060606 فکس 972-77-2060039

‪در چهارشنبه، 14 ژوئن 2023، ساعت 9:46 صبح‫’اصاف بنیامینی’ از طریق فروش < [email protected] > نوشت:

به: “kopelreem.com”.

موضوع: نرم افزار/سیستم برای مبتلایان به زوال عقل.

خانم های عزیز/آقایان.

من به ایده زیر فکر کردم برای توسعه یک برنامه کاربردی برای افرادی که از بیماری هایی که با زوال شناختی همراه است و شرایط زوال عقل مانند آلزایمر رنج می برند:

همانطور که می دانیم بیماران مبتلا به بیماری هایی که مشخصه اصلی آنها زوال شناختی است (مانند آلزایمر یا سایر بیماری هایی که در آنها حالت زوال عقل وجود دارد) به تدریج بسیاری از توانایی ها مانند حافظه کوتاه مدت یا عملکرد روزانه را از دست می دهند. به تدریج رو به وخامت است. ایده ایجاد نرم افزار یا سیستمی است که برای افرادی که در این شرایط هستند طراحی شود. چالش این است که در چنین سیستمی همه برنامه‌ها یا سیستم‌هایی را که فرد استفاده می‌کند جمع آوری کنیم – و از طریق یک سیستم هوش مصنوعی مکانیسم عملکرد با پیشرفت بیماری ساده‌تر و ساده‌تر می‌شود. البته برای ساختن سیستم به گونه ای که تا حد امکان خود را با موقعیت شخصی که از آن استفاده می کند تطبیق دهد، در طول توسعه، مشورت و همکاری با محققان مغز ضروری است.

البته هدف این سیستم این است که به افرادی که عادت به استفاده از رایانه برای مقاصد مختلف دارند و در آستانه زوال عقل هستند اجازه دهد تا به طور کامل دسترسی به سیستم‌هایی را که سال‌های زیادی از زندگی خود از آنها استفاده می‌کردند از دست ندهند. – و بنابراین تا حدی کیفیت زندگی خود را بهبود می بخشد، که در حال حاضر به طور قابل توجهی در نتیجه علائم خود بیماری آسیب دیده است.

خیلی برای خود ایده.

اگرچه این ایده ای است که من به آن فکر کردم، اما در زندگی شخصی ام کاری با مراقبت از زوال عقل ندارم.

می‌خواهم به این نکته اشاره کنم که در هر چیزی که شخصاً به من مربوط می‌شود، چند نکته وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:

1) من نه در زمینه برنامه نویسی حرفه ای هستم و نه در زمینه تحقیقات مغز، شناخت یا عصب شناسی – و به همین دلیل نمی توانم چنین پروژه ای را قدم به قدم همراهی کنم.

این ایده ای است که من در مورد آن فکر کردم – و جدا از ارائه ایده اولیه، نمی توانم در هیچ مرحله دیگری از پروژه کمک کنم.

2) من با درآمد بسیار کم زندگی می کنم – کمک هزینه از کار افتادگی از موسسه بیمه ملی. بنابراین، من توانایی سرمایه گذاری هیچ بودجه ای برای تحقق این ایده را ندارم. و چه چیزی بیشتر: به دلیل جدی بودن وضعیت من، حتی تخفیف های بسیار بالا نیز کمکی نمی کند.

3) من در محله Kiryat Menachem در اورشلیم زندگی می کنم و ماشین و گواهینامه رانندگی ندارم. همچنین با توجه به وضعیت سلامتی و مالی، امکانی وجود ندارد که در آینده بتوانم گواهینامه رانندگی بگیرم یا خودرو بخرم.

بنابراین، توانایی من برای حضور در جلسات مشاوره در دفاتر شرکت هایی که به طور قابل توجهی از محل سکونت من فاصله دارند وجود ندارد.

آیا فکر می‌کنید آدرسی در اینجا وجود دارد که تلاشی برای ترویج چنین پروژه‌ای باشد، یا باید آن را رها کنم و همه چیز را فراموش کنم؟

مشخصات شخصی من:

نام – آساف. نام خانوادگی – بنیامینی.

شماره شناسنامه-029547403.

آدرس پستی کامل –

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

وب سایت من:  https://www.disability55.com/

ج. در اینجا یک سوال/مشکل است که من در مورد آن فکر کردم:

همانطور که همه شطرنج بازان می دانند، در یک صفحه شطرنج 8 ردیفی و 8 ستونی تعداد ملکه هایی که می توان روی تخته قرار داد بدون اینکه هیچ یک از آنها در محدوده ضربه دیگری قرار بگیرند 8 عدد است.

از طرفی در یک تخته کوچکتر از 3 ردیف و 3 ستون، تعداد ملکه هایی که می توان بدون قرار گرفتن هیچ کدام در محدوده ضربه دیگری قرار داد، 2 عدد است.

اما در پانل های بسیار بزرگتر چه اتفاقی می افتد؟ به عنوان مثال: در یک تخته خیالی از 1000 ردیف و 1000 ستون – چند ملکه را می توان روی آن قرار داد بدون اینکه هیچ یک از آنها در محدوده قابل توجه دیگری قرار گیرند؟ یا مثلاً در تابلویی از 10 میلیون ستون و 100 میلیون ردیف – چند ملکه را می توان بدون اینکه هیچ یک از آنها در محدوده قابل توجه دیگری قرار گیرد قرار داد؟

و به عنوان یک قاعده کلی: با فرض اینکه ما یک جدول از ردیف‌ها و ستون‌های y داریم، آیا می‌توان فرمولی را پیدا کرد که بتوان از آن برای محاسبه تعداد ملکه‌هایی استفاده کرد که می‌توان بدون اینکه هیچ یک از آنها در محدوده ضربه قرار گیرند، قرار گیرند. دیگر؟ و آیا مثلاً از نظر تئوری نوعی برنامه رایانه ای وجود دارد که بتواند همان تخته بزرگ مثلاً یک میلیارد ردیف را در یک میلیارد ستون ترسیم کند که جدا از اینکه بتواند تعداد ملکه هایی را که می توان روی آن قرار داد محاسبه کرد. بدون اینکه هیچ یک از آنها در محدوده قابل توجه دیگری قرار گیرند، نرم افزار همچنین این توانایی را خواهد داشت که بداند آنها را به طور دقیق در کدام مربع قرار می دهد؟

آیا تا به حال هیچ ریاضی دان یا کامپیوتری برای حل این مشکل تلاش کرده است؟ و اگر چنین است، نتیجه گیری آنها چه بوده است؟

در زیر پیامی را که از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک به وزیر ساخت و ساز و مسکن در اسرائیل، آقای اسحاق واسرلاف فرستادم، آمده است:

شما فرستادید

درود بر وزیر اسحاق واسرلوف:

موضوع: اقامت دائم معلولان.

آقای محترم.

من یک معلول 50 ساله اهل بیت المقدس هستم که سال هاست نتوانسته ام به بازار کار برگردم. من در حال حاضر با کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی زندگی می کنم – و حدود 770 NIS در ماه به عنوان کمک برای پرداخت اجاره دریافت می کنم (و اکنون مشکلی برای ادامه دریافت این کمک ضروری وجود دارد – و جزئیات در مورد آن بعداً در من حرف). واضح است که در چنین شرایطی یک فرد معلول هیچ شانسی برای خرید آپارتمان یا رسیدن به راه حلی برای اقامت دائم ندارد. و چه چیزی بیشتر: وضعیت رو به وخامت مسکن عمومی در کشور اسرائیل نیز هیچ فرصتی به معلولان نمی دهد. سوالی که می خواهم در این مورد از شما وزارت ساختمان و مسکن مطرح کنم این است: آیا نظر خود را در مورد این موضوع مشکل آفرین می گویید؟ آیا وزارت ساخت و ساز و مسکن برنامه ای دارد که به افراد معلول در شرایط من اجازه دهد همچنان اقامت دائم بگیرند؟

با احترام،

آساف بنیامینی

پست اسکریپتوم ایمیلی که به جاهای مختلف ارسال کردم در مورد عدم پاسخگویی از طرف وزارت ساختمان و مسکن در زیر آمده است:

به:

موضوع: وزارت ساختمان و مسکن – عدم پاسخگویی.

خانم های عزیز/آقایان.

سعی می کنم ایمیل فوق را به ریاست استعلامات عامه وزارت ساختمان و مسکن – در مورد تصمیم به توقف کمک برای پرداخت اجاره ای که از طریق شرکت MAGAAR از آنها دریافت می کنم – ارسال کنم و این بر اساس اطلاعات نادرست به جز اینکه ایمیلی که من می‌خواهم برایشان بفرستم [email protected] است به من برمی‌گردد و به مقصد تحویل داده نشده است. چه باید کرد؟ من معتقدم که تصمیم برای توقف پرداخت کمک اجاره صرفاً به دلیل عملکرد بد بوروکراتیک توسط یک شرکت قراردادی وزارت ساختمان و مسکن، تصمیمی رسواکننده است. همچنین هیچ کس به من پاسخ نمی دهد یا برای من توضیح نمی دهد که در این مورد چه خبر است. این رفتار درست نیست!! چرا با ضعیف ترین اقشار مردم اینطور رفتار می کنید؟ چرا؟؟؟

با احترام،

آساف بنیامینی

2023/6/28 الف

به: وزارت ساختمان و مسکن – ریاست استعلامات عامه.

موضوع: کمک به اجاره.

خانم های عزیز/آقایان.

من عساف بنیامین از اورشلیم هستم و سال هاست که از طریق شرکت MAGGAR – که تصمیم به قطع ناگهانی کمک به اجاره – و این بر اساس اطلاعات نادرست، برای پرداخت اجاره بها از وزارت ساخت و ساز و مسکن دریافت می کنم. این نکته را متذکر می شوم که ایمیلی که در این مورد برایشان ارسال می کنم به من برمی گردد و به مقصد تحویل نمی شود. علاوه بر این: وقتی سعی می کنم با شماره تلفن 8583* با آنها تماس بگیرم، تماس ها به یک خط تلفن خارجی می رود و نه به کارکنان MAGAAR. من یک سوال ساده از شما دارم: چرا یک معلول باید بیهوده اینطور شکنجه شود؟ چرا کمک به پرداخت اجاره بها بر اساس اطلاعات نادرست متوقف می شود؟ و چرا نمی توان از طریق تلفن یا ایمیل با شرکت MAGAAR تماس گرفت تا موضوع را با آنها حل و فصل کرد؟ منتظر جواب در این مورد هستم!! لطفاً درخواست من را به عنوان شکایت علیه شرکت MAGAAR ببینید.

با احترام،

اساف بنیامینی

پست اسکریپتوم 1) محیط درمانی که من در آن هستم:

انجمن “رویت” – هاستل “آویویت”،

Ha Avivit St. 6,

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9650816.

شماره تلفن دفاتر خوابگاه: 6432551-2-972. یا: 972-2-6428351.

آدرس ایمیل خوابگاه: [email protected]

مددکار اجتماعی از تیم خوابگاه که در آپارتمان من کار می کند: خانم سارا استورا-972-55-6693370.

2) آدرس ایمیلی که سعی کردم پیام فوق را به شرکت MAGAAR ارسال کنم: [email protected]

به: شرکت MAGGAR – شعبه اورشلیم.

موضوع: پیام شما از پلیس.

خانم های عزیز/آقایان.

دوشنبه 26 ژوئن 2023 ساعت 19:32 پیام زیر را از جانب شما دریافت کردم:

با سلام، در پایان مدت اجاره، پرداخت های کمک در ماه 2023/07 متوقف می شود. وزارت ساختمان و مسکن از شما دعوت می کند اجاره نامه جدید را به صورت آنلاین از طریق سامانه شناسایی ملی گزارش دهید.  https://go.gov.il/contract-update  بدون نیاز به مراجعه به شعبه شرکت البته می توانید با Meger تماس بگیرید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با *8583 تماس بگیرید. با سلام، وزارت ساختمان و مسکن

من می خواهم به این نکته اشاره کنم که پیام شما گیج کننده و غیرقابل درک است، زیرا قراردادی که با صاحب آپارتمان امضا کردم (که یک نسخه از آن نیز به شما داده شد) در تاریخ 14 ژوئیه 2024 به پایان می رسد. اجاره نامه ای که من امضا می کنم برای آن است. دو سال و نه یک سال – و بنابراین در کمی بیش از یک سال به پایان می رسد و نه این روزها. به این دلایل، برای من روشن نیست که چرا تصمیم گرفتید کمک هایی را که به منظور پرداخت اجاره دریافت می کنم متوقف کنید – و این بر اساس اطلاعات نادرست است. منتظر توضیحات هستم

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]   و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

3) مایلم به این نکته اشاره کنم که در سال گذشته وضعیت جسمانی من بدتر شده است. به همین دلیل، آمدن فیزیکی به دفاتر شما برای حل و فصل موضوع بسیار دشوار خواهد بود – و بنابراین از شما می خواهم که این موضوع را در نظر بگیرید و به من اجازه دهید که موضوع را از راه دور و از طریق رایانه در خانه بدون مشکل حل کنم. مرا مجبور کرد که برای حل و فصل موضوع نزد شما بیایم.

4) من یک نسخه از اجاره نامه ای را که در حال حاضر در حال امضای آن هستم به درخواست خود پیوست می کنم – نسخه ای که همانطور که گفته شد حدود یک سال پیش هنگام امضای اجاره نامه به شما تحویل داده شد.

5) اکنون این پیام را از طریق فکس برای شما ارسال می کنم، زیرا ایمیلی که سعی کردم برای شما به آدرس 

[email protected] ارسال کنم به من برگشت و به مقصد نرسید.

ل- شرح زیر زنجیره ای از حذفیات است که در حال حاضر با آن مواجه هستم (این کلمات را در روز سه شنبه 13 تیر 1392 می نویسم) که به دلیل آن امکان تماس با وزارت ساختمان و مسکن در صورت و زمان وجود ندارد. نیاز به آن وجود دارد:

1) اجاره نامه من در حدود یک سال به پایان می رسد – چیزی که MGR نیز به خوبی از آن آگاه است. من از طریق او کمک دریافت می کنم. و با وجود این و با وجود اینکه یک نسخه از اجاره نامه حدود یک سال پیش به MJR داده شده بود، آنها تصمیم گرفتند برای من پیامی ارسال کنند که در آن گفته شده بود از آنجایی که قرارداد آپارتمان من به پایان می رسد، ظاهراً در 7 ماه /2023 باید با یک قرارداد جدید پیش آنها بیایم، در غیر این صورت کمکی که دریافت می کنم متوقف می شود. و به طور خلاصه: قطع کمک ها بر اساس اطلاعات نادرست.

2) به درخواست شرکت MAGAAR در این خصوص پاسخی داده نشد. از پاسخ آنها: “ما منتقل کردیم”، “به آن رسیدگی می شود” – البته نمی توان از این چیزی فهمید. من معتقدم که به عنوان یک شهروند که با این نوع حذف مواجه می شود، قطعاً مستحق پاسخ هستم.

3) در این شرایط سعی کردم به وزارت ساختمان و مسکن ایمیل بزنم. با این تفاوت که ایمیل هایی که از [email protected] می فرستم یکی یکی برای من برمی گردد و به مقصد نمی رسد. بنابراین، می خواهم بدانم که آیا من توسط شما مسدود شده ام و چرا نمی توانم از طریق ایمیل با وزارت ساختمان و مسکن تماس بگیرم.

4) دو روز پیش (این مطلب را در روز سه شنبه 13 تیر 1392 می نویسم) پیامی از MGR دریافت کردم که به اطلاع می رساند مبلغ کمک به منظور پرداخت اجاره به مبلغ 100 NIS به حساب من واریز می شود.

باید اشاره کنم که من سال هاست که این کمک را دریافت می کنم که در حال حاضر به 770 NIS در ماه می رسد – و نمی دانم که چرا این کمک ها به 100 NIS در ماه کاهش یافته است. هیچ توجیهی برای چنین حرکتی وجود ندارد.

5) پیغام خطایی که طی تلاش های ناموفق خود برای تماس با وزارت ساختمان و مسکن از طریق ایمیل با آن مواجه می شوم:

 

[email protected]

پیام مالیاتی

ساعت 10:50

,نه شما می توانید برای تحویل: نامه های من از مردم درخواست می کند وزارت ساختمان و مسکن

غیر قابل تحویل: نامه به استعلام عمومی وزارت مسکن و مسکن

Yahoo/Inbox

[email protected]

به:

[email protected]

سه شنبه 4 تیر ساعت 10:50

تحویل به این گیرندگان یا گروه ها انجام نشد:

[email protected] ( [email protected] ) امکان ارسال پیام شما وجود نداشت زیرا شما اجازه ارسال به این گیرنده را ندارید. از سرپرست ایمیل گیرنده بخواهید به شما اجازه دهد، سپس دوباره امتحان کنید.

اطلاعات تشخیصی برای مدیران:
سرور سازنده: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Server بازگشت ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; مجاز به ارسال به گیرنده نیست زیرا فرستنده در لیست فرستنده گیرنده برای پذیرش نامه نیست.

عنوان اصلی: دریافت: از SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) توسط

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) با سرور Microsoft SMTP

(نسخه=TLS1_2، رمز=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) شناسه

15.1.2507.6; سه شنبه 4 ژوئیه 2023 10:50:09 + 0300

دریافت: از mail-int20.gov.il (192.168.174.2) توسط

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) با سرور SMTP Microsoft

(نسخه=TLS1_2، رمز=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) شناسه 15.1.2507.6

از طریق Frontend Transport. سه شنبه 4 ژوئیه 2023 10:50:09 + 0300

دریافت شده: از blue-av10.tehila.gov.il (ناشناس [147.237.70.51])

توسط mail-int20.gov.il (Postfix) با شناسه ESMTP C933120095250

برای < [email protected] >؛ سه شنبه، 4 ژوئیه 2023، 10:47:55 + 0300 (IDT)

دریافت شده: از blue-av10.tehila.gov.il (ناشناس [127.0.0.1])

توسط IMSVA (Postfix) با شناسه ESMTP 86D41DE050

برای < [email protected] >؛ سه شنبه، 4 ژوئیه 2023، 10:50:09 + 0300 (IDT)

دریافت شده: از fe-vex-1.insight.gov (نامشخص [147.237.71.81])

توسط blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) با شناسه SMTP 7B13BDE04E

برای < [email protected] >؛ سه شنبه، 4 ژوئیه 2023، 10:50:09 + 0300 (IDT)

دریافت شده: از localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

توسط fe-vex-1.insight.gov (Postfix) با شناسه SMTP 4QwFM53TKYz3x6d

برای < [email protected] >؛ سه شنبه، 4 ژوئیه 2023، 10:50:09 + 0300 (IDT)

دریافت شده: از mx2.tehila.gov.il (ناشناس [147.237.71.4])

توسط fe-vex-1.insight.gov (Postfix) با شناسه ESMTP 4QwFM43L9Fz3x6G

برای < [email protected] >؛ سه شنبه، 4 ژوئیه 2023، 10:50:08 + 0300 (IDT)

Received-SPF: Pass (mx2.tehila.gov.il: دامنه از

[email protected] 74.6.128.31 را به عنوان مجاز تعیین می کند

فرستنده) شناسه = ایمیل از client-ip=74.6.128.31;

گیرنده=mx2.tehila.gov.il;

envelope-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?all”

احراز هویت-نتایج: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (زمان امضا در آینده است) header.i=none; spf=Pass smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=pass (p=reject dis=none) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-نتیجه: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIERS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVedCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: درست است

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Forwarded-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: خیر، سطح 0، ناشناخته – ناشناخته

دریافت: از sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

توسط mx2.tehila.gov.il با ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256؛ 04 جولای 2023 10:36:35 +0300

DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=آرام/آرام; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=تاریخ:از:به:موضوع:مرجع:از:موضوع:پاسخ-به; b = y1z+462oetdrimloeq2sw6pa0hynkprhdr1yu2qraf7fehivjhwpc7iecnxcrx+0iycrrr9bcpsuv50et0wfdbgye3c5vsog0fjnoroveoyopxdbjzhaluo9mvqkrluro9mvqkrluro9mvqkr1xr6r6pdbgye3c5 zjmgoa+tkgwwr2f ++ dsfb3tghgl5gt1rjgxgrsjju7w3yx3fk8ksitcx2ta72o0jwsjnqa2bl9cnbxzza1s4j/h9uu808lf071z+hxfbupinablbinablbinabupinablbupinabl 9ZAEX5PCPJQQAZ97EB3EZPT4TOH1JOEF9I9KOIN3QM FUFXYKEOD+EG ==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c=آرام/آرام; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:تاریخ:از:به:موضوع:از:موضوع; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xTXHFwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xTXHFwAZr24SLd3CWY z4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR1PROtviETLi5kZomFoKS 7KH3ZZ/Vhgug2Aecj5oW1F6Zs+AEs/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVIlRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

دریافت: از sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com توسط sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com با HTTP; سه شنبه 4 ژوئیه 2023 07:50:02 + 0000

تاریخ: سه شنبه 4 ژوئیه 2023 07:49:58 +0000

X-FireEye: تمیز

از: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

به: ” [email protected] ” < [email protected] >

شناسه پیام: < [email protected] >

موضوع: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME-نسخه: 1.0

نوع محتوا: متن/ساده. charset = “UTF-8”

Content-Transfer-Encoding: base64

مراجع: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Product-Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-User-Approved-Sender: خیر

X-TMASE-Version: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-نتیجه: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-نتیجه: 1.821001.0001-0-2-1:0،12:0،22:0،33:0،34:0-0

مسیر بازگشت: [email protected]

مشاهده پیام اصلی

 

M. در زیر ایمیلی که برای کارکنان هاستل “Avivit” فرستادم آمده است:

در خانه آخر

یاهو/ارسال شد

 

 

assaf benyamini < [email protected] >

به: [email protected]  [email protected]

 

پنجشنبه 15 تیر ساعت 15:49

 

سلام واردان:

موضوع: رفتار شما

آقای محترم.

به دلایلی که برای من روشن نیست، در حین بازدید از منزل که امروز پنج شنبه 15 تیر 1392 ساعت 14:50 بود، با حالتی بسیار تهاجمی وارد شدید و شروع به حمله به من گستاخانه و مبتذل کردید – دقیقاً مانند که و بدون دلیل

همانطور که می دانید این اتفاق بدون هیچ تحریکی از طرف من رخ داد.

من روشن می‌کنم که اگر قصد ادامه دادن به این موضوع را دارید، از شما می‌خواهم که دیگر از آپارتمان در خیابان کاستاریکا 115 بازدید نکنید.

آیا حاضرید مانند یک انسان رفتار کنید؟ بنابراین هیچ مشکلی در ورود بعدی شما وجود نخواهد داشت. آیا می خواهید مانند یک وحشی رفتار کنید؟ پس بهتر است فقط نیایید و تمام.

برخی از کارها به سادگی انجام نمی شود.

با احترام،

اساف بنیامینی- ساکن مسکن سرپناه خوابگاه “آویویت”.

پست اسکریپتوم شماره شناسنامه من: 029547403

 

N. پیوندهای من:

1) سایت “همه خدمات”

2) گروه فیس بوک “بیرون رفتن از تنهایی”

3)گروهی واتساپ آدرس آپلود کمک هزینه پیرزن در اسرائیل

4)خدمات ترجمه ایالات متحده

5) انجمن”شروع دوباره”-به نجات و نجات با Haim گذشت سوء استفاده

6) به اشتراک گذاری ویدیو rumble.com

7) شرکت finzmo

8)انجمن “دوستان” – کمک در راه

9) جعبه اطلاعات شرکت

10) تروما برای خوب – انجمنی برای قربانیان تروما

11)خط تولد نشانی زنان مرجع خشونت آمیز یا تحقیرآمیز در زمان تولد

12) پروژه “خورشید برای همه” – کمک به خانه های مشترک در ایجاد سقف های خورشیدی

13)انجمن عمل باز چشم و قلب برای نیازهای من نابینایان

14) مسابقه معلولیت – یک سایت دوستیابی بین المللی برای افراد دارای معلولیت

15)هماهنگ کننده “نور برج”-خطاب به افراد دارای نقص بینایی یا نابینایی 

 

             - اشتباهی پیدا کردی؟ به من در مورد آن بگویید -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE