Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> میانجیگری زبانی - מידע לאנשים עם מוגבלויות

میانجیگری زبانی

به:

موضوع: میانجیگری زبانی.

خانم های عزیز/آقایان.

من از سال 2007 در مبارزه معلولان در کشور اسرائیل – و از 10 ژوئیه 2018 به عنوان بخشی از جنبش “nitgaber” – معلولان شفاف که به آن ملحق شدم، این کار را انجام داده ام.

پس از اینکه فعالیت‌های سال‌ها در داخل کشور اسرائیل فایده‌ای نداشت، تصمیم گرفتم به منابع بسیاری در خارج از کشور اسرائیل مراجعه کنم – و این به عنوان آخرین گام از ناامیدی بود.

اما مشکل دیگری وجود دارد: من یک عبری زبان هستم و دانش من در مورد زبان های خارجی بسیار ضعیف است – و به غیر از زبان انگلیسی در سطح متوسط ​​به پایین و زبان فرانسه در سطح بسیار پایین، من هیچ دانش اضافی در این زمینه ندارم.

سوال من از شما این است: آیا شرکتی را می شناسید که خدمات میانجیگری یا میانجیگری زبانی ارائه دهد که احتمالاً در چنین موردی مورد استفاده قرار گیرد؟

با احترام،

آساف بنیامینی

الف. ایمیلی که من برای اساتید گروه مطالعات زنان و جنسیت در دانشگاه حیفا ارسال کردم در زیر آمده است:

به: گروه مطالعات زنان و جنسیت، دانشگاه حیفا.

موضوع: پیشنهادی برای موضوع تحقیق.

خانم های عزیز/آقایان.

در سال‌های قبل از جنگ جهانی اول، ظاهراً سازمانی متشکل از زنان بریتانیایی از یک سو و زنان آلمانی از سوی دیگر وجود داشت – سازمانی که هدف آن ایجاد آشتی بین ملت‌ها و جلوگیری از جنگ بود.

پس از شروع جنگ ظاهراً در اوت 1914، فعالیت این سازمان به طور کامل متوقف شد، زنان انگلیسی که در آن عضویت داشتند به تلاش های جنگی کشور خود پیوستند، اعضای آنها تا این اواخر، زنان آلمانی به جنگ آلمان پیوستند. تلاش – و تا آنجا که معلوم است، این سازمان از بین رفت، منحل شد و فعالیت آن هرگز تجدید نشد.

داستان این سازمان و البته داستان زنانی که در آن عضویت داشتند را از کجا می توان یافت؟ آیا جزییات دیگری در مورد این سازمان وجود دارد (نام سازمان، فعالیت سیاسی و دلایل شکست آن، آیا این سازمان با جنبش حق رای در انگلستان که در اواخر قرن نوزدهم فعال شناخته شده بود، ارتباطی داشته است؟ قرن و غیره)؟

می خواهم به این نکته اشاره کنم که من محقق نیستم و کاری به دانشگاه حیفا ندارم – و این نامه را فقط به عنوان یک پروپوزال ارسال می کنم – و چیزی فراتر از آن نیست.

با احترام،

آصاف بنیامین.

ب. مکاتبات من از شبکه اجتماعی واتس اپ در زیر آمده است:

 

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: هی چه خبر است؟ ما همدیگر را نمی شناسیم، اما می توانم یک سوال بپرسم؟

[23:06، 7.11.2022] عساف بنیامینی: سوال چیست؟

[1:58, 8.11.2022] +972 53-522-2014: عالی، عالی، من شهر هستم، و حقیقت این است که من با شما تماس گرفتم زیرا ما به دنبال افراد جدی بالای 20 سال هستیم که می خواهند یک درآمد اضافی بین 2000-4000 NIS در ماه از اوقات فراغت آنها، از یک کار روزانه دو ساعت از طریق تلفن همراه (بدون نیاز به تجربه قبلی).

میخواستم بپرسم آیا ممکن است برای شما جالب باشد که در اوقات فراغت در مورد امکان درآمد بشنوید؟

[11:23، 8.11.2022] عساف بنیامینی: آیا این شرکت B Hip Global است؟ یا شاید در شرکت Travelor؟

اگر یکی از این دو شرکت است به شما هم توصیه می کنم هر چه سریعتر از آنها فرار کنید.

آنها قول “درآمد منفعل” را به اصطلاح می دهند و برای شروع این فرآیند نیاز به پرداخت دارند. پس از جمع آوری پرداخت ها حتی بعداً آنها به سادگی با پول ناپدید می شوند – و هیچ کس دیگر نمی تواند کمک کند. مطمئناً شما هرگز پولی را که آنها به شما قول داده بودند نخواهید دید.

اینها دروغگو، افراد بد، بسیار پیچیده و همچنین دستکاری هستند.

مطمئناً آشنایی من با آنها (من در یک جلسه B Hip Global در فوریه 2020 – کمی قبل از شروع همه گیری کرونا و تعطیلی های همراه با آن) بودم. بعد از اینکه متوجه دستکاری هایی شدم که آنها در هنگام سوء استفاده از وضعیت ضعیف ترین افراد جامعه انجام می دهند، به آنها ادامه ندادم – و حتی آنها را به مرکز اسرائیلی قربانیان فرقه ها گزارش دادم.

و در پایان: از آنجایی که من به دنبال دردسر نیستم، قصد عضویت ندارم – و اینگونه به شما یا هر کس دیگری توصیه می کنم.

با احترام،

آصاف بنیامین.

[11:38، 8.11.2022] عساف بنیامینی: و من لینک مقاله ای را که در یک کانال تلویزیونی دولتی (اینجا 11) در مورد شرکت B Hip Global پخش شده است، در اینجا برای شما ارسال می کنم.

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Any

سخنان بیشتر غیر ضروری است… با سلام و احترام، assaf benyamini.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: می دانید که ویرایش شده و از نظر قانونی به عنوان حق افترا تعریف شده است

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: عالی داداش، موفق باشی

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: مقالات هیچ کس را به جز نویسندگان تبلیغ نمی کنند

[11:44، 8.11.2022] assaf benyamini: ممکن است شرکت B Hip Global در این مورد علیه کانال اول ادعای سکوت کرده باشد – نمی دانم. این شیوه آنها برای ادامه تهدید و جلوگیری از افشای اعمال مجرمانه آنهاست. آیا پول اضافی دارید که می خواهید به B Hip Global اهدا کنید؟ بنابراین هیچ مشکلی وجود ندارد – با آنها ادامه دهید. من به شما قول می دهم که با آنها پول در نمی آورید – فقط مشکلات و عوارض.

تصمیم با شماست

برای ملاحظه شما

با احترام،

آساف بنیامینی

ج. در زیر پستی است که در گروه فیس بوک “پشتیبانی فنی – برای هر سوال یک پاسخ” به اشتراک گذاشتم:

 

آساف بنیامینی

نویسنده

به: “پشتیبانی فنی – هر سوالی یک پاسخ دارد”.

موضوع: بازرسی تجهیزات.

خانم های عزیز/آقایان.

حدود شش ماه پیش یک کامپیوتر نوت بوک pcdeal.co.il خریدم.

اخیراً (من این کلمات را در 21 اکتبر 2022 می نویسم) رایانه من چندین نقص داشته است که به طور تصادفی رخ می دهد: صفحه سیاهی که ناگهان ظاهر می شود ، رایانه ای که ناگهان یخ می زند و کلیدهای روی صفحه کلید که ناگهان پاسخ نمی دهند.

شرکتی که من کامپیوتر را از آن خریدم (شرکت pcdeal.co.il) در منطقه شمالی اسرائیل واقع شده است – و از آنجایی که من در اورشلیم زندگی می کنم، ظاهراً رایانه را برای آنها آورده ام، تجهیزات را در آزمایشگاه آزمایش کرده و سپس آنها را برمی گردانم. تجهیزات و نصب مجدد آن در محل من یک فرآیند بسیار دست و پا گیر خواهد بود که زمان زیادی طول خواهد کشید (و بنابراین احتمالاً امکان پذیر نخواهد بود – و اگرچه برای همه تجهیزات گارانتی وجود دارد) – و این به این دلیل است که دو مشکل اضافی وجود دارد. اینجا:

1) من ماشین یا گواهینامه رانندگی ندارم – بنابراین نمی توانم خودم کامپیوتر را به آنها بیاورم. به دلیل ناتوانی جسمی، مشکلات اقتصادی و همچنین مسافت قابل توجه جغرافیایی، آوردن وسایل به شرکت با تاکسی امکان پذیر نیست.

2) به دلیل ناتوانی جسمی قادر به بسته بندی وسایل در منزل به تنهایی در کارتن قبل از انتقال به آزمایشگاه نیستم. دقیقاً به همین دلیل، من نمی توانم پس از بازگشت کامپیوتر از آزمایش، از نصب مجدد آن مراقبت کنم.

بنابراین من به دنبال یک شرکت فعال در منطقه بیت المقدس هستم که بتوان این خدمات را از آن دریافت کرد.

برای من کاملاً واضح است که گارانتی رایانه در چنین موردی مرتبط نخواهد بود – با این حال، از آنجایی که این روزها توانایی کار با رایانه یک چیز ضروری است، من نمی توانم یک دوره طولانی چند هفته ای یا شاید حتی را بپردازم. بیشتر که در آن من به رایانه دسترسی نخواهم داشت (این تنها رایانه ای است که در خانه دارم – و در شرایط من نمی توانم رایانه دیگری بخرم).

آیا شرکتی را می شناسید که در منطقه اورشلیم فعالیت می کند که بتواند چنین خدماتی را ارائه دهد؟ و اگر چنین است – با چه هزینه ای؟ مایلم به این نکته اشاره کنم که بسیاری از تکنسین هایی که قبلاً با آنها تماس گرفته ام متأسفانه سعی کرده اند با انواع ترفندهای ظالمانه تقلب کنند: به عنوان مثال: تکنسینی که اصرار داشت فقط در پایان روز کاری و در یک زمان به من مراجعه کند. زمانی که همه فروشگاه ها قبلاً بسته شده بودند – و به این ترتیب او در واقع سعی کرد از من پولی بپردازد و بدون هیچ توجیهی دو برابر قیمت از من بپردازد. یا تکنسین هایی که می خواهند NIS 250 را فقط برای بازرسی از من بگیرند – حتی قبل از اینکه چیزی را روی رایانه چک کنند (و ما در مورد افرادی صحبت می کنیم که از محله دیگری در اورشلیم آمده اند – و هزینه های سوخت واقعاً اینطور نیست. قیمت گزافی که می خواهند را توجیه کنند.

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

د. در زیر پستی است که در صفحه فیس بوک خود نوشتم:

من از سال 2007 در مبارزه معلولان در ایالت اسرائیل – و از 10 ژوئیه 2018 به عنوان بخشی از جنبش “نیتگابر” – معلولان شفاف که به آن پیوستم این کار را انجام داده ام.

پس از اینکه فعالیت‌های سال‌ها در داخل کشور اسرائیل فایده‌ای نداشت، تصمیم گرفتم به منابع بسیاری در خارج از کشور اسرائیل مراجعه کنم – و این به عنوان آخرین گام از ناامیدی بود.

اما یک مشکل وجود دارد: من زبان عبری هستم و به دلیل عدم آشنایی با زبان های خارجی، نمی توانم با بسیاری از مکان هایی که فقط فایل ها یا متون ترجمه شده را به آن ها ارسال می کنم، ارتباط دو طرفه برقرار کنم.

من نسبت به خودم احساس بدی دارم – نمی توانم ناامیدی خود را نشان دهم. هاهاها…

 

E. نامه ای که برای خانم سارا نتانیاهو فرستادم در زیر آمده است:

 

اساف بنیامین< [email protected] >

به:

[email protected]

چهارشنبه 9 تا 16:49 آبان

سلام به خانم سارا نتانیاهو:

 

موضوع: جستجوی کار.

خانم محترم.

این روزها دنبال کار می گردم. اخیراً (این کلمات را در روز یکشنبه 18 اکتبر 2020 می نویسم) در مورد پروژه ای به نام “Honey Badger” خوانده ام – که در چارچوب آن غول های فناوری مانند گوگل یا فیس بوک یک شرکت قراردادی مستقر در شهر مانیل در شهر مانیل را اداره می کنند. فیلیپین نقش کارکنان این شرکت یا سایر شرکت های پیمانکاری (تعداد شرکت های فعال در این زمینه مشخص نیست) حذف محتوای مشکل زا (مواد مخدر، فحشا، پدوفیلیا، پخش اعدام ها یا فعالیت های تروریستی و غیره) است. اینترنت. در سال 2018، دوشنبه می سینمای آلمانی به نام هانس بلاک و موریتز ریسویک فیلم مستندی به نام «پاک کننده های اینترنت» درباره کار کارگران این شرکت ها تولید کردند.

 

سوال من از شما این است که آیا شرکت هایی را می شناسید که در این زمینه فعالیت می کنند که می توانید برای درخواست کار با آنها تماس بگیرید؟

 

اشاره می‌کنم که از ماهیت توهین‌آمیز چنین کاری در رابطه با افرادی که در آن کار می‌کنند کاملاً آگاه هستم: طبق نشریات مختلف، بسیاری از افرادی که در این مشاغل کار می‌کردند خودکشی کردند یا به بیماری‌های روحی و جسمی بسیار جدی مبتلا شدند. در نتیجه قرار گرفتن مداوم و روزانه با محتوای دشوار. اما این من را منصرف نمی کند، و این به این دلیل است که به هر حال چیزی برای از دست دادن در زندگی ام باقی نمانده است – و اکنون چندین سال است که نمی توانم به بازار کار برگردم (همه گزینه های دیگر کمک به سازمان ها، هیئت های شغلی یا تماس با بسیاری از شرکت ها به طور مستقیم خسته شده اند – و برای چندین سال).

 

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) آدرس های ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]  و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]  و: [email protected]

 

2) رزومه – assaf benyamini:

 

مشخصات شخصی: assaf benyamini، تلفن. 029547403.

 

تاریخ تولد: 1972/11/11.

 

آدرس: 115 کاستاریکا خیابان، Kiryat Menachem، اورشلیم، اسرائیل.

 

شماره تلفن: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

 

تحصیلات: 10 سال تحصیل و تحصیل جزئی.

 

خدمت سربازی: معافیت به دلایل پزشکی.

 

تجربه کاری:

 

1991 – کار در نجاری “RESHET” (جنوب تل آویو)

 

1998-2005-کار در کتابخانه ملی، کمک به تیم حرفه ای کتابداران در طیف گسترده ای از وظایف.

1388-1388-کار در زنجیره آوگاد برای دسته بندی اجناس جواهرات.

فوریه-مه 2019-کار در شرکت کامپیوتر HMSOFT

آغاز فوریه 2020 – سه روز کار توزیع روزنامه بین رهگذران در خیابان.

 

داوطلب شدن:

فعال در ستاد مبارزه با معلولین در اسرائیل.

داوطلبانه در مرکز بهره برداری از حقوق شهرداری بیت المقدس برای کمک به جمعیت نیازمند.

اطلاعات عمومی: انگیزه بالا، توانایی بیان خوب شفاهی و نوشتاری، توانایی بداهه گویی و حل مسائل.

با نهادهای جامعه مدنی آشنایی دیرینه دارد.

از ناتوانی جسمی رنج می برد که مانع از بلند کردن بارهای سنگین و ایستادن طولانی مدت روی پاهایم می شود.

 

F. نامه ای که من برای شرکت “logicping.co.il” فرستادم در زیر آمده است:

 

نامه tologicping.co.il».

 

assaf benyamini< [email protected] >

[email protected]

پنجشنبه 19 آبان ساعت 11:39

به: “logicping.co.il”.

        

موضوع: پیوندهای ثابت

خانم های عزیز/آقایان.

من در یک وبلاگ disability5.com می نویسم – وبلاگی که به موضوع افراد دارای معلولیت می پردازد، بر روی سیستم wordpress.org ساخته شده است – و در سرورهای servers24.co.il ذخیره می شود هر پست در وبلاگ من یک پیوند دارد که منجر می شود به آن – که پیوند ثابت است. من به دنبال نرم افزار یا سیستمی در اینترنت هستم که از طریق آن بتوانم همه پیوندهای ثابت من را تا حد امکان به طور گسترده در شبکه توزیع کنم. آیا چنین سیستم ها یا نرم افزارهایی را می شناسید؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا، ورودی A – آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) پیوندهای ثابت وبلاگ disability5.com: لیست شماره گذاری شده:

 

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

یا:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/10/Permalinks-of-post…om-list-numbered/‎

لیست بدون شماره:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

 

یا:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/09/Permalinks-your-Fuss…-disability5-com/‎

 

2) آدرس های ایمیل من:   [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]  یا: [email protected]  یا:    [email protected]  یا:  [email protected]  یا: [email protected]  یا: [email protected] یا: [email protected]

 

G. در زیر پستی است که در صفحه فیس بوک خود در روز پنجشنبه 10 نوامبر 2022 در ساعت 0:39 منتشر کردم:

 

در زیر پیامی را که دقایقی پیش در فیس بوک برای «بزق» نوشتم آمده است:

آساف بنیامینی

درود بر بزق:

چه خواهد شد؟ من مشتری شما از منطقه اورشلیم هستم – و دوباره با مشکلات گشت و گذار مواجه می شوم که ظاهراً چند هفته پیش آنها را برطرف کرده اید: قطع مکرر اینترنت، وب سایت هایی که بارگیری نمی شوند.

مشکلش چیه که یکبار برای همیشه درستش کنی؟

فقط خستم!!! خدمات شما فقط منزجر کننده است!!!

آساف بنیامینی

پست اسکریپتوم شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

برگرد پیش من و درستش کن – من دیگه طاقت تورو ندارم!!!

H. ایمیلی که من به کمیته مالی کنست (پارلمان اسرائیل) فرستادم در زیر آمده است:

نامه به کمیته مالی کنست

assaf benyamini< [email protected] >

به:

[email protected]

پنجشنبه 19 آبان ساعت 11:51

به کمیته مالی کنست سلام بر شما:

اخیراً درخواست تجدیدنظر را برای «کلالیت مشلم» ارسال کردم که درخواست من برای استرداد تجهیزات ضروری ارتوپدی را رد کرد.

من از شما می خواهم که در سیاست و قانون در این زمینه تجدید نظر کنید – افرادی که با کمک هزینه از کارافتادگی موسسه بیمه ملی زندگی می کنند روزهای بسیار سختی را سپری می کنند و در بسیاری از موارد به سادگی نمی توانند هزینه های مالی ناگهانی از این دست را تحمل کنند.

حدس می زنم (اگرچه چک نکردم و راهی برای بررسی آن ندارم) بسیاری از معلولان به دلیل عدم توانایی در پرداخت 600 مثقال برای کفش های ارتوپدی مجبور به ترک این خدمات هستند. من فکر می کنم نیاز فوری به تغییر قوانین و رویه ها در این زمینه وجود دارد. این یک محصول لوکس نیست، بلکه یک تجهیزات پزشکی حیاتی است. برای مرجع شما با احترام، آصاف بنیامینی.

 

به: Clalit Mushlam – سوالات عمومی.

موضوع: کفش های ارتوپدی.

خانم های عزیز/آقایان.

اخیراً (پنجشنبه 13 اکتبر 2022 این کلمات را می نویسم) مجبور شدم کفش ارتوپدی را به مبلغ NIS 600 بخرم – که برای فردی مثل من که با درآمد بسیار کم زندگی می کند بار مالی سنگینی دارد – کمک هزینه از کار افتادگی. از موسسه بیمه ملی

سوال من در این زمینه این است: آیا من مستحق بازپرداخت هستم؟

ممنون میشم اگر تا حد امکان در این مورد توضیح بدید.

خالصانه،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

 

پست اسکریپتوم 1) فایلی دارم که شامل: کپی شناسنامه. تاییدیه کمک هزینه ای که از موسسه بیمه ملی دریافت می کنم. فتوکپی رسید خرید کفش ارتوپدی توسط.

2) وب سایت من:  https://disability5.com/

3) شماره شناسنامه من: 029547403.

4) آدرس های ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

 

I. در اینجا چند ایده وجود دارد که در مورد آنها فکر کردم:       

1) همانطور که می دانید پلتفرم ها، وب سایت ها و نرم افزارهای بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد – در حالی که بسیاری از آنها توضیحی به زبان عبری در مورد نحوه کار، هدف، شرایط استفاده از آنها و غیره ندارند. ویدیوهایی در یوتیوب وجود دارد که در آن می توانید توضیحاتی به زبان عبری در مورد موضوعات مختلف پیدا کنید – با این حال، پلتفرم هایی وجود دارد که در رابطه با آنها توضیحاتی فقط به زبان انگلیسی یا سایر زبان های خارجی وجود دارد – و گاهی اوقات افرادی (از جمله نویسنده این سطور) هستند که درک توضیحات به زبان انگلیسی یا سایر زبان های خارجی برایشان بسیار دشوار است، و آنها در واقع “گمشده” هستند و نمی توانند بفهمند که چند پلتفرم در شبکه کار می کنند. البته، استفاده از خدمات ترجمه خودکار Google Translate یا سایر خدمات ترجمه خودکار به دلیل اشتباهات فراوان در ترجمه ها کمکی نمی کند. در این شرایط، سخنران عبری کمکی دریافت نخواهد کرد، و ترجمه نامشخص پر از اشتباهات تنها باعث سردرگمی و عدم درک بسیار بیشتر خواهد شد. چالش ایجاد یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی است که با وارد کردن آدرس دامنه وب‌سایت یا آدرس اینترنتی مناسب برای توضیح خودکار به زبان عبری در مورد نحوه عملکرد پلت فرم مورد نظر، «می‌داند». چنین سیستمی باید امکان اشتراک گذاری و امکان دریافت توضیحات اضافی را در خود داشته باشد – و این در صورتی که به دلایلی،

البته پس از عملیاتی شدن چنین پلتفرمی، می‌توان به برنامه‌نویسان زبان‌های دیگر پیشنهاد داد که سیستم‌های مشابهی را برای گویشوران همان زبان محلی که به زبان‌های دیگر مسلط نیستند، توسعه دهند.

2) شبکه ای که هدف آن تسهیل بحث در مورد طرح ایده ها – و مخالفت یا رد آنهاست. و معنی: بحث به این صورت انجام می شود: برخی از کاربران در شبکه یک ایده یا بیانیه از یک نوع یا آن را مطرح می کنند – و سایر کاربرانی که به بحث می پیوندند باید سعی کنند ثابت کنند که ایده ارائه شده توسط آن کاربر درست نیست. – و از طرف دیگر، شخصی که این ایده را مطرح می کند باید به تلاش برای دفاع از آن ادامه دهد و توضیح دهد که چرا واقعاً درست است. بحثی که همیشه متشکل از دعاوی و دعوای متقابل خواهد بود.

3) شبکه ای از تظاهرات دستوری. همانطور که می دانیم، فعالان اجتماعی هستند که سعی در ترویج موضوعات مختلف دارند – اما به دلایلی نمی توانند به خیابان بروند و تظاهرات کنند. هدف این شبکه اجتماعی «تطبیق» موضوعاتی خواهد بود که آن فعالان اجتماعی سعی در ترویج آن خواهند داشت و افراد دیگری در همان شبکه که نقش آن‌ها بیرون رفتن و نمایش آن ایده‌ها خواهد بود.

4) شبکه ای از محتوای سانسور شده. همانطور که می دانید، غول های فناوری مانند گوگل، فیس بوک، اپل، آمازون و غیره گاهی کاربران مختلف را به دلیل محتوایی که آن کاربران آپلود می کنند مسدود می کنند. ایده این است که یک شبکه اجتماعی ایجاد کنیم که به عنوان نوعی “پناهگاه” برای همه آن دسته از کاربرانی باشد که مسدود شده اند – و البته چنین شبکه ای هیچ گونه سانسور یا محدودیتی برای آپلود محتوا نخواهد داشت.

5) یک شبکه اجتماعی از محتوای عجیب و غریب. این به معنای یک شبکه اجتماعی است که منحصراً به آپلود مطالب یا ایده های دیوانه کننده یا متوهم اختصاص دارد. بر این اساس هر محتوایی که بیش از حد منطقی یا واقعی باشد بلافاصله مسدود می شود. البته چالش ایجاد الگوریتمی است که هدف آن تلاش برای یافتن محتوایی است که برای مسدود کردن آنها بسیار هوشمند یا منطقی هستند. کاربران می‌توانند درخواست تجدیدنظر کنند – و اگر معلوم شود که محتوای آپلود شده واقعاً توهم‌آمیز و غیرمنطقی یا بیش از حد واقعی است، همان محتوا به سایت بازگردانده می‌شود.

J. نامه ای که به جاهای مختلف فرستادم در زیر آمده است:

به:

موضوع: ارائه دهنده اینترنت خارجی.

خانم های عزیز/آقایان.

من مشتری شرکت “بزق” از منطقه بیت المقدس هستم و مشترک خدمات اینترنت و خط تلفن هستم.

در سال گذشته (این کلمات را در روز جمعه 11 نوامبر 2022 می نویسم – چند ساعت قبل از شبات) یک رفتار ظالمانه از طرف آنها بارها و بارها تکرار شده است: اگرچه من مشترک هستم و بهترین هزینه را نیز پرداخت می کنم. از پول من برای خدمات فیبر نوری، اتصال اینترنت بارها و بارها قطع می شود – دقیقاً همین طور و بدون دلیل. همچنین گاهی اوقات صفحات وب سایت های کاملاً قانونی، به همین صورت و بدون دلیل بالا نمی آیند. همچنین در بسیاری از موارد گشت و گذار در اینترنت بسیار کند می شود – آن هم بدون هیچ دلیل یا توجیهی. هر بار که با تیم های فنی بزق تماس می گیرم، مشکل به موقع حل می شود – با این حال، همیشه مدت کوتاهی بعد دوباره تکرار می شود. من بارها از آنها التماس کرده ام که یک بار برای همیشه همه مشکلات را برطرف کنند.

سوال من این است: آیا از نظر فنی امکان دریافت خدمات از یک ارائه دهنده اینترنت خارجی (واقع در خارج از خاک کشور اسرائیل) وجود دارد؟ یا به دلیل انحصار زیرساخت‌های دسترسی به خانه‌های اسرائیلی «بِزِق» است که حتی اگر بتوانم به یک ارائه‌دهنده اینترنت خارجی وصل شوم، واقعاً معنایی نخواهد داشت و بنابراین چنین آزمایشی در اسرائیل غیرضروری است. مقام اول؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

3) وب سایت من:  https://disability5.com

ک. در زیر ایمیلی که برای یاد وشم فرستادم آمده است:

نامه های من به “یاد وشم – مرجع هولوکاست و خاطره قهرمان”.

یاهو/ارسال شد

          

اساف بنیامین< [email protected] >

[email protected]

جمعه 11 آبان ساعت 11:35

به: “یاد وشم – مرجع یاد هولوکاست و قهرمان”.

موضوع: پیشنهادی برای موضوع تحقیق.

خانم های عزیز/آقایان.

در پایان جنگ جهانی دوم، درخواستی از سوی اتحاد جماهیر شوروی مبنی بر اخراج تمامی اقلیت ها و جمعیت آلمانی از اروپای شرقی مطرح شد. همانطور که می دانیم، اینها جمعیت هایی هستند که در کشورهای مختلف اروپای شرقی زندگی می کردند و پس از امپراتوری اتریش-مجارستان که پس از پایان جنگ جهانی اول متلاشی شد، به آنجا رسیدند. همچنین نقش این جمعیت ها در کمک به ارتش شیطانی آلمان نازی و اشغال آن در اولین مراحل جنگ جهانی دوم به خوبی شناخته شده است. وقتی این تقاضا از سوی روس‌ها می‌آید، از نظر سیاسی و نظامی، این یک مرحله میانی بین پایان جنگ جهانی دوم و آغاز جنگ سرد و مبارزه بین بلوکی بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی بود که پیش می‌آمد. بعد. و از آنجایی که در این مرحله قدرت های غربی که در جنگ پیروز شدند، یعنی: ایالات متحده، انگلستان و فرانسه هنوز با اتحاد جماهیر شوروی در اتحاد بودند، پس برای انجام اخراج به رضایت قدرت های غربی نیاز بود – که در نهایت رضایت خود را اعلام کردند و شرطی را پیش روی روس ها قرار دادند: تقاضای اخراج. انجام شود – و بسیاری از اعمال ظالمانه و وحشتناک در آن علیه مردم غیرنظامی انجام شد. به عنوان بخشی از این اخراج – اخراج جمعیت 16 میلیون آلمانی به وطن خود، یک دوره کوتاه وجود داشت که در آن یک اردوگاه توسط یک یهودی به نام شلومو مورل اداره می شد – اردوگاهی که زندانیان آلمانی در آن زندانی می شدند. و چند سوال در اینجا مطرح می شود: داستان این اردوگاه را از کجا می توان یافت؟ و آیا شلومو مورل یا سایر مدیران در کمپ، آیا ارتباطی با جنبش انتقام جویان دارید؟ و آیا همان شلومو مورل با موتی مورل تبلیغ‌کننده اسرائیلی که در 17 آوریل 2018 در یک تصادف رانندگی در تل‌آویو کشته شد، ارتباط خانوادگی داشت؟

و در خاتمه: من تا به حال در موسسه یاد وشم کار نکرده ام و هیچ دخالت شخصی مستقیمی با موضوع ندارم.

من این کلمات را فقط به عنوان یک پیشنهاد می نویسم – و چیزی بیشتر از آن.

با احترام،

آساف بنیامینی

L. در زیر نامه ای است که به جاهای مختلف فرستادم:

به:

موضوع: کسب درآمد خودکار.

خانم های عزیز/آقایان.

من چندین کانال در شبکه های اجتماعی مختلف دارم که هر از چند گاهی محتوا را در آنها آپلود می کنم.

من به دنبال سرویسی هستم که در آن بتوانم لینک‌ها را به پلتفرم‌های خود آپلود کنم و از همه کانال‌های من به طور خودکار و بدون نیاز به دخالت دائمی من درآمد کسب کند.

آیا شما چنین خدماتی را می شناسید؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

3) وب سایت من:https://disability5.com

م. در زیر پیام ایمیلی است که این روزها شروع به ارسال آن می کنم (این کلمات را در 11 نوامبر 2022 می نویسم) به مکان های مختلف:

به:

موضوع: پیشنهاد پروژه.

خانم های عزیز/آقایان.

من فردی هستم که از ناتوانی جسمی رنج می‌برم، به همین دلیل بلند کردن اشیایی که به طور تصادفی روی زمین می‌افتند (چیزی که تقریباً در همه آپارتمان‌های مسکونی هر از گاهی اتفاق می‌افتد) برایم سخت‌تر می‌شود. من از یک تسهیلات/کمک به نام “کشنده دست” استفاده می کنم – که عبارت است از:

همانطور که می بینید، این وسیله می تواند در مورد جسم جامدی که گاهی اوقات نیاز به بلند شدن از روی زمین باشد، موثر باشد. اما همانطور که می دانید گاهی اوقات مواردی پیش می آید که چیزی که تصادفاً روی زمین می افتد مایع است و جامد نیست، مانند: سوپ به طور تصادفی روی زمین ریخته شده، روغن به طور تصادفی ریخته شده و غیره.

وقتی صحبت از افراد سالم به میان می‌آید، البته، برداشتن پارچه و تمیز کردن چیزهای مورد نیاز مشکلی ندارد – با این حال، افرادی مانند من که از ناتوانی جسمی رنج می‌برند که بدتر و بدتر می‌شود، گاهی اوقات در انجام حرکت عقب و جلو مشکل دارند. با دست در حالی که زمین را با پارچه تمیز می کنید.

به این دلایل، مدت زیادی است که به دنبال محصولی هستم که بتوانم آن را بخرم، که شامل مکانیزم اتصال مناسب برای اکستندر دست باشد که تصویر آن را در اینجا چسبانده ام، و بتواند مایع ریخته شده روی آن را خیس کند. کف (و به دلایلی که ذکر کردم، یک پارچه معمولی در چنین حالتی کار نمی کند).

به این نکته اشاره می کنم که من یک پرستار نیستم، اما به دلیل مشکلات سلامتی قطعا به چنین محصولی نیاز دارم. باید به خاطر داشت که افراد در شرایط من بیشتر وقت خود را تنها می گذرانند و بدون شخص دیگری که بتواند در چنین شرایطی در کنار آنها باشد و کمک کند (و من امروز هم به چنین کمکی نیاز ندارم).

در هر صورت و پس از جستجوهای فراوان که شامل ارجاع سوال به  MILBAT  سازمان، به شرکت هایی که در زمینه تولید محصولات ارگونومیک فعالیت می کنند (همانطور که می دانیم، چنین شرکت هایی در اسرائیل بسیار اندک هستند و از آزمایشاتی که انجام دادم، برای من مشخص شد که مثلاً در کل منطقه اورشلیم وجود دارد. تنها یک تجارت کوچک است که با این کار می کند) و به زنجیره های مختلف و همچنین به کارخانه هایی که مواد پاک کننده تولید می شود، برای من روشن شد که ظاهراً تا امروز چنین محصولی وجود ندارد.

بنابراین، سوال من از شما این است: آیا شما علاقه مند به ارائه چنین پروژه توسعه محصولی به دانشجویانی که در زمینه طراحی محصول تحصیل می کنند، هستید؟

امید من این است که اگر و وقتی چنین محصولی وجود داشته باشد و امکان بازاریابی آن نیز وجود داشته باشد، بتواند به بسیاری از افراد ناتوان یا بیمار دیگر نیز کمک کند.

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس های ایمیل من: [email protected]l یا: [email protected]   یا: [email protected]l یا:  [email protected]  یا: [email protected] یا:   [email protected] یا: [email protected]  یا: [email protected] یا: [email protected]

3) وب سایت من: https://disability5.com

N. پیوندهای من:

1)دستور العمل های وبلاگ تالیا بنجامینی

2)سایت getmunch.com

3)مقاله: چرا کلاهبرداری های اینترنتی موفق می شوند توسط Revital Solomon

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE