Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs واقعیت حقوقی - מידע לאנשים עם מוגבלויות
پرش به محتوا
Home » הפוסטים באתר » واقعیت حقوقی

واقعیت حقوقی

به:

موضوع: یک پوچ قانونی.

خانم های عزیز/آقایان.

امروز (یکشنبه 25 دسامبر 2022 این کلمات را می نویسم) در کشور اسرائیل رقم شگفت انگیز 98 درصد محکومیت در دادگاه ها وجود دارد. این بدان معناست که تقریباً هر فردی که علیه او کیفرخواست تنظیم می شود، به طور خودکار محکوم می شود و دادگاه هیچ تحقیقی در مورد پرونده او انجام نمی دهد. معنای این چیزها وحشتناک و وحشتناک است: بسیاری از افرادی که به دلیل بی عدالتی در زندان می نشینند – در حالی که تنها گناه آنها دادگاهی است که هیچ تحقیقی در مورد جرمی که این افراد به آن متهم شده اند انجام نداده است.

من همچنین فکر می کنم که ارتباط مستقیمی بین مجازات های سبک (و حتی گاهی مضحک) وجود دارد که دادگاه های کشور اسرائیل برای مجرمانی که مرتکب جرایم بسیار جدی می شوند و سوء استفاده از دستگاه های مختلف حاکم در کشور اسرائیل نسبت به جنایتکارانی که در آنها مقصر شناخته می شوند، اعمال می کند. افراد بیمار، ناتوان یا نیازمند. من شک ندارم که بسیاری از مردم این را انکار خواهند کرد و قویاً استدلال می کنند که هیچ ارتباطی بین این دو چیز وجود ندارد. من همانطور که گفته شد مانند آنها فکر نمی کنم. از این گذشته، حکیمان قبلاً گفته اند که “کسی که به ظالم رحم کند در نهایت با مهربانان ظلم می کند.” معلوم می شود که این بینش ابدی که در منابع یهود آمده است، پس از گذشت 2000 سال از بیان آن همچنان معتبر است.

من فکر می کنم این واقعیت نیاز فوری به اصلاح دارد.

با احترام،

آصاف بنیامین.

A. در زیر پیامی است که من به مکان های مختلف ارسال می کنم:

به:

موضوع: پیشنهادی برای انتشار.

خانم های عزیز/آقایان.

من مالک blogdisability55.com هستم. وبلاگ در سیستم wordpress.org ساخته شده است و وبلاگ من دارای ترافیک بالایی از موج سواران است.

این یک وبلاگ چند زبانه به 67 زبان است: ازبکی، اوکراینی، اردو، آذری، ایتالیایی، اندونزیایی، ایسلندی، آلبانیایی، آمهری، انگلیسی، استونیایی، ارمنی، بلغاری، بوسنیایی، برمه ای، بلاروسی، بنگالی، باسکی، گرجی، آلمانی، دانمارکی , هلندی، مجارستانی، هندی، ویتنامی، تاجیکی، ترکی، ترکمنی، تلوگو، تامیلی، یونانی، ییدیش، ژاپنی، لتونیایی، لیتوانیایی، مغولی، مالایی، مالتی، مقدونی، نروژی، نپالی، سواحیلی، سینهالی، چینی، اسلوونیایی، اسلواکی ، اسپانیایی، صربی، عبری، عربی، پشتو، لهستانی، پرتغالی، فیلیپینی، فنلاندی، فارسی، چکی، فرانسوی، کره ای، قزاقستانی، کاتالان، قرقیزی، کرواتی، رومانیایی، روسی، سوئدی و تایلندی.

من به دنبال سرویسی برای انتشار مطالب مختلف (مقالات، فیلم ها، عکس ها و …) در یک وبلاگ هستم – و این برای هزینه ای است که صاحب وبلاگ در قبال آن دریافت می کند.

آیا شما چنین خدماتی را می شناسید؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس های ایمیل من: [email protected]  و:  [email protected]  و:  [email protected]  و: [email protected] و:  [email protected]   و:  [email protected]  و:  [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

ب.. در زیر فایلی است که در یکی از گروه های واتس اپ که من در آن حضور داشتم ارسال شده است:

اعتراض به افزایش مستمری سالمندی

یکی از آغاز کنندگان اعتراض: اوری فلوم – شماره تلفن: 972-54-4725676 آدرس ایمیل: [email protected]

Yigal Grinstein – شماره تلفن: 972-50-7534271 آدرس پست الکترونیکی: [email protected]

Giora Kharlofsky – شماره تلفن: 972-52-3820050. آدرس ایمیل: [email protected]

22 دسامبر 2022

یک فریاد تجمع – نسل جوان به مبارزه می پیوندد.

 

ما پدر و مادر، مادربزرگ و پدربزرگ شما هستیم و شما را به پیوستن و کمک دعوت می کنیم.

برای ما در مبارزه برای افزایش مستمری شرم آور پیری که امروز دریافت می کنیم،

و به بسیاری از ما اجازه نمی دهد با عزت زندگی کنیم.

پیوستن به مبارزات ما امروز شما را از نیاز به بازگشت و مبارزه نجات می دهد

وقتی به سن ما رسیدی

بچه ها و نوه های ما کمک هزینه ما تا سال 2003 نزدیک بود

به میانگین دستمزد در اقتصاد، و تا سال 2003 امکان ادامه مدیریت زندگیمان وجود داشت.

با یک استاندارد معقول زندگی، حتی پس از بازنشستگی.

برخی از ما (نه همه ما) نیز توانستیم در برنامه ها پس انداز کنیم، برخی بیشتر و برخی کمتر

مستمری های حمایتی

برای بسیاری از ما که نتوانستیم در خدمات عمومی یا سازمان های بزرگ کار کنیم،

اصلا حقوق بازنشستگی وجود ندارد و آنها کاملا به حقوق بازنشستگی متکی هستند. شکی نیست که نرخ کمک هزینه امروز اجازه یک زندگی حداقلی با عزت را نمی دهد.

بسیاری از خود می پرسند که چگونه در کشوری که خود را به عنوان یک دولت رفاهی تعریف می کند، به چنین وضعیت اسفباری رسیده ایم. پاسخ این است که به آرامی،

طمع و نقض شرم آور حقوق ما.

همه چیز از سال 2003 شروع شد، زمانی که وزیر دارایی آن زمان تصمیم گرفت ارتباط بین پول مستمری سالمندی را که بعداً به حقوق بازنشستگی سالمندان تبدیل شد، و ارتباط با میانگین دستمزد در اقتصاد را قطع کند و مستمری به “شاخص مصرف کننده.”

این حرکت یک شبه حقوق بازنشستگی سالمندی را خالی کرد و با گذشت سالها، مستمری به طور کامل تأثیر خود را بر زندگی سالمندان از دست داد.

همزمان صدها میلیارد مثقال به تدریج در صندوق بیمه ملی انباشته شد.

این پولی است که طی چندین دهه کار از ما گرفته شده است تا زمانی که به سن پیری رسیدیم به ما بازگردانده شود، امنیت اجتماعی معقولی به ما بدهد و به ما اجازه دهد در سطح مناسب و محترمانه به زندگی خود ادامه دهیم.

قطع ارتباط مستمری سالمندی از پیوند به شاخص «متوسط ​​دستمزد در اقتصاد» و پیوند آن با «شاخص مصرف‌کننده» به‌طور مصنوعی «مازاد وجوه» را در بیمه ملی ایجاد کرد و به صدها میلیارد مثقال رسید.

وزارت دارایی با وقاحت، مبالغ هنگفتی را که در صندوق بیمه ملی انباشته شده بود، مازاد دانست و پولی را که از ابتدا برای تأمین سطح زندگی بیش از یک میلیون شهروند در نظر گرفته بود، به خود اختصاص داد.

و جانبازان (در حال حاضر حدود 1300000).

توطئه سکوت وجود دارد و همچنان ادامه دارد که هدف آن اجازه دادن به ادامه این سرقت جنایتکارانه است.

رابطه بین طرفین!

 

در حالی که حقوق مقامات ارشد در اقتصاد از نخست وزیر از طریق وزرا و اعضای کنست، روسای شوراهای عمومی و شهرداران، مدیران عامل شرکت های دولتی و سایر مقامات ارشد در خدمات عمومی شروع می شود.

به میانگین حقوق در اقتصاد مرتبط است و هر سال به طور خودکار به روز می شود –

مستمری سالمندی به ورطه زنانگی تنزل یافت و به سادگی فراموش شد.

بیشتر نه!

طی دو دهه گذشته، صدها میلیارد مثقال از بیمه ملی به بخش بودجه وزارت مالیه منتقل شده است. وجوه به صورت «قرض» داده شد و کل این حرکت در پشت صحنه و بدون تبلیغات مناسب انجام شد.

وام هرگز بازپرداخت نشد. برعکس، به نسبت رشد کرد

هیولا.

ما برمی گردیم و از شما در مبارزه عادلانه خود حمایت می کنیم. امروز هست

ما فردا هستیم، تو هستی

لینک های عضویت:

گروه باز برای بحث (گروه پر سر و صدا)

https://chat.whatsapp.com/Juztm79HMFYAWsXETIcKkI

گروهی بدون بحث اما با به روز رسانی منظم (گروه خاموش)

https://chat.whatsapp.com/F8j6n3d1HeX8BCmU2c3TIC

پیوند به گروه فیس بوک

https://www.facebook.com/groups/1120435948847976

 

ببینید طمع به کجا رسیده است (این نمودار به زبان عبری نوشته شده است):

 

نمودار افزایش حقوق اعضای کنست (پارلمان اسرائیل) توسط دوستان ما مهندس یهودا گاسر

گیورا هارلوفسکی – یکی از بنیانگذاران جامعه اعتراضی-وکلا.

نیرا استوپای شوارتز – شرکت مدیریت جامعه اعتراضی.

ییگال گرینشتین – بنیانگذاران جامعه معترض.

اوری فلوم – یکی از بنیانگذاران جامعه اعتراضی.

 

Giora Harlofsky، شماره تلفن: 972-52-3820050 [email protected]

 

Yigal Grinstein، شماره تلفن: 972-50-7534271 [email protected]

 

اوری فلوم شماره تلفن: 972-54-4725676 [email protected]

 

ج. چند پستی که در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کرده ام:

1)مرد ناشنوا در خیابان در حال مرگ است. او از کنار یک مهدکودک عبور می کند – و دقیقاً در همان لحظه یک ماشین پلیس از آنجا عبور می کند.

پلیس رو به مرد ناشنوا می کند، به بچه هایی که آنجا بازی می کنند اشاره می کند و از مرد ناشنوا می پرسد: «بگو اینها بچه های شما هستند؟».

مرد ناشنوا پاسخی نمی دهد.

یک پلیس عصبانی می شود و صدایش را بلند می کند: “اینها بچه های شما هستند؟ لطفاً جواب بدهید که از شما چه می پرسند!!”.

شخص ناشنوا نمی شنود – و بنابراین پاسخی هم نمی دهد.

پلیس عصبی از ماشین پیاده می شود: “به من بگو، چه چیزی را نمی شنوی؟ من از شما یک سوال پرسیدم – قبلاً به من پاسخ دهید!!!”.

ناشنوا یادداشتی را از جیب خود بیرون می آورد که می گوید او ناشنوا است و نمی تواند صدای مردم را بشنود یا به آنها پاسخ دهد – و به مربی مهدکودک اشاره می کند که از آنها مراقبت می کند.

پلیس: “میفهمم – اما تو دستگیر شدی. وقتی پلیس به یک شهروند خطاب می کند، همیشه، اما همیشه باید جواب بدهد!!! آیا شما ناشنوا هستید؟ مشکل شما – این قانون است!!!”.

 

2) فرشته ای با انسانی ملاقات می کند و به او پیشنهاد می کند: “می خواهم به شما نشان دهم که جهنم چگونه است و همچنین بهشت ​​چگونه است.”

مردی مبهوت می شود و با امتناع پاسخ می دهد: “من همیشه کنجکاو بوده ام که ببینم جهنم و بهشت ​​چگونه است. اما در این بین من زنده هستم – پس از مرگم، وقتی به دنیای دیگر رفتم به هر حال می دانم. “

مالاک پاسخ می دهد: “نگران نباش – من یک تور بسیار کوتاه فقط چند دقیقه ای به شما خواهم داد – و بلافاصله پس از آن شما را به زندگی زمینی خود باز می گردم.”

شخص متقاعد شده و با درخواست موافقت می کند.

فرشته: “اول، من به شما نشان خواهم داد که جهنم چگونه است.”

به جایی می رسید که گروهی دور یک کاسه سوپ نشسته اند. اما هیچ یک از آنها موفق به خوردن از سوپ نمی شوند. دلیل: قاشق ها خیلی بلند هستند و هیچ کس نمی تواند با قاشقی که در اختیار دارد از سوپ بخورد. همه آنها کور، بسیار لاغر و نادیده گرفته به نظر می رسند.

فرشته‌ای اضافه می‌کند و می‌گوید: اکنون بیا تا به تو نشان دهم که بهشت ​​چگونه است.

به جای دیگری می رسیم که دوباره گروهی دور یک کاسه سوپ نشسته اند – فقط این بار همه در حال خوردن از سوپ هستند و از آن لذت می برند. دلیل: هرکس با قاشق درازی که در اختیار دارد، جلوی خود را در دایره می دهد تا از آش بخورد.

البته نتیجه گیری روشن است…

 

3) پست زیر پستی است که در صفحه فیس بوک Ha’ad Kaan B (شبکه B) نوشتم:

آصاف بنیامین

در برنامه “امشب اینجا”، پخش کننده دقایقی پیش گفت که ایالت واتیکان کوچکترین کشور جهان است. خب این درست نیست نه چندان دور از واتیکان کشوری به نام سان مارینو (که محله ای در شهر رم است – اما به عنوان یک کشور جداگانه و نه بخشی از ایتالیا تعریف می شود) وجود دارد. همچنین، در چند کیلومتری غرب شهر لیورپول در انگلستان، یک نهاد دولتی وجود دارد که از نظر مساحت نیز کوچکتر از واتیکان است – که فقط حدود 27 نفر را شامل می شود – یک ایالت جزیره ای در وسط دریا. ظاهراً کسی که واقعاً می تواند عنوان کوچکترین کشور جهان را به دست آورد، شاهزاده سیلند است – که در واقع شامل یک برج دیدبانی در وسط کانال Lemanche است – و از امروز فقط حدود 2 ساکن در قلمرو خود دارد. با این حال، این کشور توسط کشورهای جهان به عنوان یک نهاد دولتی جداگانه به رسمیت شناخته نشده است. کوچکترین کشور جهان که به عنوان یک نهاد دولتی مستقل نیز شناخته می شود، احتمالا سن مارینو است و نه واتیکان.

 

4)https://www.youtube.com/watch?v=a1dFMnzvQsU

سخنرانی پروفسور مردخای کیدار درباره حقیقت پشت جام جهانی در قطر که چند روز پیش به پایان رسید (سخنرانی به زبان عبری است):

فکر می کنم هرکسی که به نوعی در این به اصطلاح «جشن فوتبال» شرکت کرد، ننگی برای همیشه بر پیشانی خود خواهد داشت.

لطفا گوش دهید – آیا زندگی انسان دیگر ارزشی ندارد؟ بالاخره چند هزار کارگر بی بضاعت با جان خود هزینه ساخت تاسیسات را دادند!!! پس چرا به حساب نمیاد؟ چون از جمعیت محروم جهان سوم هستند؟

فرهنگی که در آن یک بازی فوتبال – دویدن 22 نفر به دنبال توپ از جان انسان ها مهمتر است – یک فرهنگ وحشی و غیراخلاقی است!!!

ننگ بر دنیا و بشریت که اصلا اجازه چنین کاری را دادند!!!!

و فراموش نکنیم که قطر نیز از سازمان های تروریستی حمایت می کند – مانند سازمان حماس که خون این همه اسرائیلی را ریخت!!!

من فقط شرمنده همه اسرائیلی هایی هستم که برای تماشای بازی ها به آنجا رفتند.

هیچ دلیلی برای همکاری با این شرکت فاسد وجود نداشت – و مایه شرمساری است که ما چنین کردیم.

 

آصاف بنیامین

و دولت اسرائیل همکاری را انتخاب کرد – و دولتی که اینگونه رفتار می کند به هیچ دلیلی نمی تواند اخلاقی و روشنفکر باشد!!

 

5)قانون جدیدی تصویب شد که بر اساس آن هر معلول ذهنی یا دارای مشکلات روانی موظف است در نزدیکی منزل خود در مکانی برجسته تابلویی قرار دهند که این خبر را اعلام کند.

یک فرد آسیب دیده که در شهر زندگی می کند تصمیم می گیرد از قانون تبعیت نکند، اما مقامات به سهم خود این مقررات را اجرا نمی کنند.

اهالی محله هر شب در مقابل خانه آن مرد تظاهراتی ترتیب می دهند و از بلندگو صدا می زنند: “از قبل یک تابلو نصب کن – صدمه دیده ای و مردم باید این را بدانند و مراقب شما باشند!”.

مرد به طرف معترضان می رود: “از جان من چه می خواهید؟ من هیچ تابلویی نصب نمی کنم – من هم مثل شما ساکن هستم. مرا رها کنید.”

اهالی: “نه. ما شما را تنها نمی گذاریم. تا قانون را رعایت نکنید و تابلو را نصب نکنید، نمی گذاریم شب بخوابید!!!”.

هاهاها…

 

6) اخطاریه ای از شهرداری به منزل یک بیمار روانی ارسال می شود: «محله و شهر ما محیط زندگی عادی مردم عادی است، بنابراین و بر این اساس از شما و به هر زبانی درخواست می کنیم. در صورت درخواست، فوراً علائم بیماری خود را متوقف کنید. عدم پیروی از دستورالعمل ها منجر به تخلیه فوری از شهر ما می شود.”

دو هفته می گذرد و مأموران اجرای احکام با حکم تخلیه از راه می رسند: «شما قانون و دستور مقامات را نادیده می گیرید – ما مجبوریم شما را از ملک بیرون کنیم».

ساکن: اما من جای دیگری برای بودن ندارم.

بازرسان شهرداری: “ما علاقه ای نداریم. این مشکل شماست – شما دستور توقف علائم بیماری خود را دریافت کردید و به سادگی ما را متوقف کردید. اکنون بلافاصله آپارتمان خود را تخلیه کنید و بلافاصله شهر ما را ترک کنید!!!”.

 

7) بیماران در بخش روانپزشکی برای یک مهمانی حنوکا آماده می شوند و شروع به خواندن می کنند: “ما آمدیم تا تاریکی را بیرون کنیم…”.

کارکنان بخش: “تظاهرات را فوراً متفرق کنید!!!! شما بیماران روانپزشکی هستید – و شما تاریکی مطلق و مطلق هستید!” حق ندارید آواز بخوانید ما تاریکی را برای راندن آورده ایم – بالاخره شما تاریکی هستید. !!”.

روانپزشکان در بخش هر بیمار را با همراهی نیروی کمکی به زور به اتاقش می برند: “اینجا مهمانی نخواهی داشت!!! اینجا دیسکوتک نیست!!”.

 

8) خشکسالی شدید حاکم می شود – و کمبود شدید آب حتی برای نوشیدن ایجاد می شود.

دولت (با حمایت عموم مردم): “ما بیماران روانی را از حق استفاده از آب برای هر نیاز یا علاقه ای محروم خواهیم کرد. آنها می توانند از تشنگی بمیرند – چیز مهمی نیست. ما می خواهیم به هر حال از شر آنها خلاص شویم.”

 

9) همه مدارس دارای دوربین متصل به هاب مرکزی هستند. هر بار که یکی از بچه ها به معلمی فحش می دهد، بلافاصله جلوی او را می گیرند.

آیا دانش آموزان در مدارس می مانند؟

 

10) خانه سالمندان در حال خصوصی سازی است. یک شرکت خصوصی شروع به مدیریت مکان می کند و صاحب شرکت شروع به فکر کردن در مورد چگونگی به حداکثر رساندن سود اقتصادی می کند. از جمله مراحل پیشنهادی وی:

 1. کاهش چشمگیر جیره غذایی و دارویی ساکنان.
 2. کاهش قابل توجه تعداد تخت ها – از امروز هر گروه از سالمندان در یک تخت می خوابند – چرا برای خرید یک تخت برای هر نفر این همه هزینه صرف می شود؟
 3. لغو کلیه فعالیت ها و کلاس ها.
 4. لغو خانواده-بازدید کنندگان ممکن است منجر به یک مبارزه عمومی شود که آنها در مورد این موضوع رهبری خواهند کرد که ممکن است موفقیت برنامه را به خطر بیندازد.

اعضای مدیریت محلی با این طرح موافقت می کنند و آن را تأیید می کنند: “به هر ترتیبی، سالمندان چند سال دیگر خواهند مرد – حداقل ما پول را پس انداز خواهیم کرد.”

 

 

11) شهردار در شهر آباد، بودجه های زیادی به دست می آورد که در آموزش، رفاه و … سرمایه گذاری می کند.

شهردار تمام وجوه را از قمار آنلاین غیرقانونی و بردهای قمار در کازینوهای سراسر جهان – و حتی از تجارت اجساد انسان – به دست می آورد.

ساکنان: نکته اصلی این است که شهردار به فکر ما و کیفیت زندگی ما باشد. به ما چه اهمیتی می دهد که او پول را از کجا بیاورد و جای دیگری چه کند.

د. در زیر پستی است که در گروه فیس بوک به اشتراک گذاشتم “مربع خبرچین – صحنه خبرچین در اسرائیل“:

به: “میدان اطلاعات گرایان – صحنه خبرچینان در اسرائیل”.

موضوع: اطلاعات پلتفرم

خانم های عزیز/آقایان.

من در چندین شبکه اجتماعی و پلتفرم های مختلف در اینترنت پروفایل دارم.

من به دنبال اطلاعاتی در مورد یک پلتفرم/سرویس هستم که در آن بتوانم مطالب مختلف (مقالات، کلیپ های ویدئویی، عکس و غیره) مرتبط با موضوع افراد دارای معلولیت را منتشر کنم – و این در ازای پرداختی که برای این کار دریافت خواهم کرد. محتوا می تواند به 67 زبان زیر باشد:

ازبکی، اوکراینی، اردو، آذری، ایتالیایی، اندونزیایی، ایسلندی، آلبانیایی، آمهری، انگلیسی، استونیایی، ارمنی، بلغاری، بوسنیایی، برمه ای، بلاروسی، بنگالی، باسکی، گرجی، آلمانی، دانمارکی، هلندی، مجارستانی، هندی، ویتنامی، تاجیکی، ترکی، ترکمنی، تلوگو، تامیلی، یونانی، ییدیش، ژاپنی، لتونیایی، لیتوانیایی، مغولی، مالایی، مالتی، مقدونی، نروژی، نپالی، سواحیلی، سینهالی، چینی، اسلوونیایی، اسلواکی، اسپانیایی، صربی، عبری، عربی، پشتو، لهستانی، پرتغالی، فیلیپینی، فنلاندی، فارسی، چکی، فرانسوی، کره ای، قزاقستانی، کاتالان، قرقیزستانی، کرواتی، رومانیایی، روسی، سوئدی و تایلندی.

به نظر شما چگونه می توان چنین اطلاعاتی را یافت؟

با احترام،

اساف بنیامین

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم پیوندهایی به حساب‌های من در پلتفرم‌های مختلف که در آن من پیشنهاد انتشار محتوا را دارم:

1.https://www.disability55.com/

2.https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 1. https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg
 2. https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

5.. https://parler.com/assafss

 1. https://gettr.com/user/assafbenyamini72
 2. https://www.webtalk.co/assaf.benyamini
 3. https://vk.com/id384940173
 4. https://anchor.fm/assaf-benyamini

10.https://soundcloud.com/user-912428455

 

E. در زیر نامه ای است که اخیراً از موسسه بیمه ملی اسرائیل دریافت کردم (من می خواهم به این نکته اشاره کنم که برای رسیدن به آپارتمان من باید 4 پله بالا بروید – نه 10 پله که به اشتباه در این نامه آمده است:

 

تلفن موسسه بیمه از کارافتادگی کشور: *6050 یا 972-4-8812345

فکس: 972-2-6755594

شعبه بیت المقدس، ساعات پاسخگویی: یکشنبه تا پنجشنبه 8:00 الی 17:00.

پذیرایی: | یکشنبه ها، سه شنبه ها و پنجشنبه ها از ساعت 8:30 تا 13:00. به وقت اسرائیل

خیابان بن سیره 20

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9418114.

شماره پرونده: 0 235-3 4740

 

به افتخار:

آساف بنیامینی

کاستاریکا 15 آپارتمان 4

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

 

فایل: 02954740-3

صحبت های او بس است، تیشپایگ

8 نوامبر 2022

موضوع: کمک هزینه خدمات ویژه – ادعای شما از 2022/10/19

به اطلاع شما می رسانیم که ادعای شما برای کمک هزینه خدمات ویژه را رد کرده ایم.

دلیل تعویق این است که برای انجام بیشتر کارهای روزانه به کمک دیگران وابسته نیستید.

شما حق دارید ظرف 90 روز پس از دریافت این اخطار به کمیته استیناف خدمات ویژه اعتراض کنید.

یک درخواست تجدیدنظر کتبی و مستدل باید در نزدیکترین شعبه موسسه بیمه ملی به محل سکونت شما ارائه شود.

کمیته استیناف ممکن است این تصمیم را تأیید، لغو یا تغییر دهد.

برای اطلاع شما، هرگونه مکاتبه یا درخواست مکرر به بیمه ملی و همچنین درخواست کمک حقوقی، تمدید نمی کند.

مهلت درخواست تجدید نظر.

خالصانه،

آگیو رون-اولین

منشی دعاوی

ناتوانی عمومی

 

صفحه 1 از 13

 

موسسه ملی بیمه – برای استفاده داخلی.

4 شماره شناسنامه مهر فیش بیمه از کارافتادگی

فقط خدمات ویژه

تایپ کنید

(اسکن) صفحات سند

ارزیابی وابستگی – پرستار

بنیامینی آصاف شماره شناسنامه: 029547403

ارزیابی در تاریخ 21 نوامبر 2022 از ساعت 14:00 انجام شد. آزمون با هماهنگی قبلی انجام شد.

فقط برای پرستار معلول بیمه کشور در مصاحبه شرکت کنید.

موضوع با کارت شناسایی شناسایی شد.

ترکیب خانواده – به تنهایی زندگی کنید.

آیا ترتیبات زندگی خاصی وجود دارد: مسکن سرپناه خوابگاه “Avivit” از طرف انجمن “Reot” به عنوان بخشی از “Sel Shikom”.

سرایدار اصلی معلول: سارا استورا رابطه: مددکار اجتماعی. شماره تلفن او: 972-55-6693370.

این فرم به زبان مردانه است اما هم زن و هم مرد را مخاطب قرار می دهد.

 

 

صفحه 2 از 13

نام بیمارستان دلیل بستری شدن در بیمارستان! 0

(ماه و سال)

تصور فرد معلول و محدودیت های او (توضیح مختصر):

او شبیه همسن و سالش است، اندامی باریک، رنگ پوست معمولی، عینک، شنوایی معمولی، شلوار، پیراهن و کفش های باز دارد.

بدن و لباسش تمیز به نظر می رسید. ضروری به نظر می رسد، در مورد موضوع صحبت می کند، بدون وقفه در روند تفکر، محدودیتی در حرکات اندام وجود ندارد

 

نظافت فردی فرد معلول و محیط اطرافش.

10 پله منتهی به ورودی آپارتمانش. خانه دارای 2 اتاق خواب، حمام با سینک و توالت بدون لوازم جانبی است. خانه کمی به هم ریخته است. در اتاق نشیمن ،

اشیاء بسته بندی شده به تعداد روی مبل

 

درمان های ویژه با درجه بندی فرکانس-بدون.

 

چارچوبی برای مراقبت روزانه که در آن فرد معلول اقامت می کند (مرکز روزانه، باشگاه، بیمارستان روزانه، باشگاه شغلی) – هیچ.

 

صفحه 3 از 13

نام شاکی: عساف بنیامینی. شماره شناسنامه: 029547403.

نام سرویس آدرس و شماره تلفن! نوع خدمات ارائه شده؛ نام مسئول زمان اتصال

آخری:

! 1. دفتر خدمات اجتماعی – رسیدگی نمی شود.

 1. سبد توانبخشی مددکار اجتماعی سارا استورا باکور بیت آهارون دو روز پیش.
 2. پزشک خانواده بیمه سلامت عمومی: دکتر استوارت-باکرون سه ماه پیش گذشته.
 3. بیمارستان حداسه عین کرم شش ماه پیش در سرما نزد روماتولوژیست

درمان برای پذیرش در موسسه.

آیا او قبل از ورود به موسسه درمان را آغاز کرد – خیر.

به گفته وی، او به دلیل احساس استرس و فشار روحی، به دلیل مبارزاتی که برای معلولان در کشور اسرائیل دارد، خوب نخوابیده است. شب ها بیدار می شود تا خودش به دستشویی برود.

به طور مستقل در طول روز متحرک است

هر دو بریس را در روز و شب کنترل می کند و به کمک عصا به سمت توالت متحرک است و در پانسمان از زانو تا کمر و تمیز کردن ترشحات مستقل است.

او روزی یک بار و به تنهایی لباس عوض می کند. شب ها لباسش را عوض می کند تا تنها بخوابد.

صورت و دست ها را به طور مستقل می شویند، به تنهایی حمام می کنند. به گفته خودش، او حدود 4 بار در هفته حمام می کند

در وعده های غذایی صبح و عصر ساندویچ، ناهار: سفارش غذای آماده برای تحویل. تنهایی می خورد و می نوشد

در طول روز، معلولان عمدتاً از طریق ارتباط از طریق رایانه و شبکه های اجتماعی در مبارزه شرکت می کنند.

در این رابطه با اتوبوس به جلسات سفر می کند.

 

صفحه 4 از 13

نام شاکی: عساف بنیامینی. شماره شناسنامه: 029547403.

شماره کمیته.

تاریخ کمیسیون – هیچ.

خدمات و کمک های موجود (اقدامات کمکی که می تواند برای مراقبت شخصی، برای خانواده و نظارت انجام شود) – هیچ کدام

کمک بدون هزینه

نظرات در مورد کیفیت و مناسب بودن کمک (پرداختی و بدون پرداختی) و رضایت خانواده (در صورت عدم کمک، یا مناسب نبودن یا ناکافی بودن کمک، دلیل و تغییرات یا اضافات مورد نظر را بیان کنید):

،

از درمان موجود راضی است.

 

خدمات و کمک هایی که خانواده مایل به دریافت آن هستند:

کمک هزینه خدمات ویژه

 

آیا محصولات جاذب مورد نیاز هستند: نوع، اندازه و مقدار مورد نیاز در روز را مشخص کنید:

هیچ چی.

نکات (در خصوص موارد مهمی که در سایر قسمت های گزارش بیان نشده است):

 

آزمودنی در حین مصاحبه به این موضوع می پردازد، بدون اینکه مشکلی در تفکر داشته باشد، هیچ گونه خطری برای دیگران یا خود نشان نداده و افکار خودکشی در کار نباشد.

،

صفحه 5 از 13

 

بیماری های تهاجمی یا ناپایدار (ماهیت حمله، تأثیر درمان های پزشکی، داروها یا حملات بر عملکرد را در نمره علائم و شرح کامل آن نشان می دهد):

هیچ چی.

 

صفحه 6 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره کمیته خیر

عملیات روزانه (لطفاً فقط یک گزینه را در هر بخش عملکرد علامت بزنید):

آیا قابلیت های کاربردی برای انجام اقدامات دقیق وجود دارد؟ به هر سطح عملکرد یک عمل یک امتیاز داده می شود:

مستقل-0 امتیاز. به کمک کمی نیاز دارد – 4 امتیاز. به کمک زیادی نیاز دارد – 8 امتیاز. کاملاً وابسته – 12 امتیاز

| شرح عملکرد (بلند شدن، راه رفتن، نشستن، افتادن):

| دیدم سوژه بلند شد و از روی صندلی نشست، با قدم های معمولی راه رفت، ثابت به نظر می رسید

| کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

| چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

محبوس در رختخواب نمی تواند به تنهایی پایین بیاید یا چند قدم بردارد – 12 امتیاز.

در ویلچر و نیاز به کمک برای انتقال به صندلی یا رانندگی با آن – 12 امتیاز.

از ویلچر 8 نقطه ای موتوردار استفاده می کند.

موبایل با یا بدون دستگاه، اما هنگام راه رفتن یا ایستادن به کمک یک فرد نیاز دارد – 8 امتیاز.

از ویلچر استفاده می کند اما خود را به صندلی منتقل می کند و در خانه رانندگی می کند – 4 امتیاز.

نظارت / همراهی در حین تحرک – 4 امتیاز.

مستقل با یک دستگاه (واکر، عصا) – 0 امتیاز.

پیاده روی رایگان – 0 امتیاز.

 

تن پوش:

 

شرح عملکرد (پوشیدن و درآوردن پیراهن، شلوار، دامن، لباس، کفش، جوراب): 1

سوژه ابتدا گزارش داد که به تنهایی لباس می پوشد. هیچ مشکلی مشاهده نشد

 

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

 

به کمک نیاز به پانسمان بالا و پایین – 12 امتیاز.

برای قرار دادن بالا یا پایین به کمک نیاز دارید – 8 امتیاز.

نیاز به کمک سبک (کفش، جوراب، دکمه، دستگاه های مونتاژ) – 4 امتیاز.

نیاز به تقویت 4 امتیازی دارد.

نیاز به نظارت بدون کمک فعال – 4 امتیاز.

 

نابینایی کل 90% یا بیشتر (نابینایی که در یکی از بخش های فوق رتبه بندی نشده است به دلیل محدودیت اولیه در این بخش اعتبار داده می شود) – 4 امتیاز.

 

 

صفحه 7 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره Ada-in. تاریخ راه اندازی

 

به عملیات روزانه ادامه دهید (لطفا فقط یک گزینه را در هر بخش تابع علامت بزنید)

 

شرح عملکرد (شستشوی صورت، دست ها، بدن، پاک کردن، اصلاح، سر همپوشانی):

آزمودنی گزارش داد که صورت و دست های خود را به طور مستقل می شویند. حتی به گفته خودش تنها حمام می کند. هیچ مشکلی مشاهده نشد.

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

نیاز به کمک کامل برای حمام کردن از جمله صورت، دست ها و بدن یا حمام کردن در رختخواب – 12 امتیاز.

در برخی از فعالیت های حمام کردن به کمک فعال نیاز دارد – 8 امتیاز.

نیاز به کمک سبک (تراش کردن، روی هم قرار گرفتن سر، پاها و غیره) – 4 امتیاز.

نیاز به تشویق – 4 امتیاز.

نیاز به کمک برای آماده سازی شرایط استحمام (ورود به حمام، حضور و تمرین) – 4 امتیاز.

حمام کردن بدون کمک – 0 امتیاز.

 

خوردن و آشامیدن:

 

شرح عملکرد (خوردن با قاشق، خوردن مواد جامد، نوشیدن از فنجان، گرم کردن و سرو غذا):

آزمودنی بیان می کند که می تواند یک بشقاب را روی میز گرم کرده و سرو کند. حتی از برداشت من قادر به گرم کردن و خدمت است. هیچ مشکلی مشاهده نشد. تنهایی می خورد و می نوشد

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

نیاز به تغذیه کامل (از جمله نوشیدن و پروب) – 12 امتیاز.

 

برای خوردن یا آشامیدن به کمک جزئی نیاز دارد – 8 امتیاز.

 

در غذا خوردن به کمک نیاز دارد، حتی نمی تواند نان، نوشیدنی های گرم یا سرد مصرف کند – 4 امتیاز.

اگر به او یادآوری نکنید، او غذا نمی خورد/نیاز به تشویق دارد – 4 امتیاز.

قادر به گرم کردن غذا برای خود -4 امتیاز.

نیاز به کمک / نظارت در گرمایش و سرو – 4 امتیاز.

 

نابینایی کل 90% یا بیشتر (نابینایی که در یکی از بخش های فوق رتبه بندی نشده است به دلیل محدودیت اولیه در این بخش اعتبار داده می شود) – 4 امتیاز.

خوردن و آشامیدن بدون کمک – 0 امتیاز.

 

صفحه 8 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره Ada-in. تاریخ راه اندازی

به عملیات روزانه ادامه دهید (لطفاً فقط یک گزینه را در هر بخش عملکرد علامت بزنید):

 

بهداشت شخصی:

 

شرح عملکرد (کنترل بریس ها، استفاده از توالت شامل تحرک، پانسمان و بهداشت شخصی).

هر دو بریس را در روز و شب کنترل می کند و به کمک عصا به سمت توالت متحرک است و در پانسمان از زانو تا کمر و تمیز کردن ترشحات مستقل است.

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: هیچ کمکی لازم نیست.

هر دو اسفنکتر (مدفوع و ادرار) را کنترل نمی کند از خود مراقبت نمی کند و کاملاً به کمک دیگران وابسته است – 12 امتیاز

روز و شب یکی از اسفنکترها (مدفوع یا ادرار) را کنترل نمی کند، از خود مراقبت نمی کند و کاملاً به کمک دیگران وابسته است – 8 امتیاز.

از خدمات استفاده می کند اما برای 2 یا 3 مورد از عناصر زیر به کمک نیاز دارد: تحرک، لباس پوشیدن، مراقبت شخصی پس از ترخیص – 8 امتیاز.

از خدمات استفاده می کند اما برای یکی از این موارد به کمک نیاز دارد: تحرک، لباس پوشیدن، مراقبت شخصی پس از ترخیص – 4 امتیاز.

از توالت یا گلدان یا بطری استفاده می کند اما به کمک کمی نیاز دارد – 4 امتیاز.

تا حدی کنترل می کند (از جمله خیس کردن هر شب) و از خود مراقبت نمی کند – 4 امتیاز.

ترشحات را کنترل می کند، یا در حمام با استفاده از لوازم جانبی مستقل است (کیف خود را تغییر می دهد و غیره) – 0 امتیاز.

 

نیاز به نظارت در خانه:

 

 1. درک و جهت گیری فرد معلول. لازم است در طی مصاحبه به صورت غیرمستقیم مشخص شود که محل سکونت، تاریخ تولد، نام پدر، نام پزشک و … مشخص است. فرد باید بر برداشت از فعالیت های روزانه فرد معلول، از جمله جهت گیری در اتاق های خانه، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه و پاسخ هایی که در حین بازدید می دهد تکیه کند:

جهت گیری در زمان و مکان، جزئیاتی را از دستور کار به یاد آورد.

 1. شرح رفتار در حین ملاقات (همکاری، بی تفاوتی، آرام، پرخاشگر و…).

ساکت، آرام، هوشیار، همکاری.

 1. رویدادها و حوادث 3 ماه گذشته (نوع رویداد، فراوانی و منبع آگاهی): ندارد.
 2. نظارت واقعی (تکیه بر دستور جلسه و سایر اطلاعات): ندارد.

چه کسانی در تمام ساعات روز در کنار معلولان هستند:

مربی و مددکار اجتماعی از سل شکوم در طول روز به طور متناوب.

چند و چند ساعت در روز تنها می ماند: بیشتر ساعات روز را تنها می گذارند.

 

صفحه 9 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره Ada-in. تاریخ راه اندازی

 

house operationsIADL (لطفا فقط یک گزینه را در هر بخش عملکرد علامت بزنید):

* آیا قابلیت های کاربردی برای انجام اقدامات دقیق وجود دارد؟ به هر سطح عملکرد یک عمل یک امتیاز داده می شود-

مستقل = 0 امتیاز، نیاز به کمک کم = 1 امتیاز، نیاز به کمک زیاد = 2 امتیاز، کاملا وابسته = 3 امتیاز.

شرح عملکرد (برنامه ریزی غذا، آماده سازی کل: برش، پخت و پز و غیره):

آزمودنی گزارش داد که از درد دست رنج می برد، به گفته خودش نمی تواند غذا درست کند. با اینکه می گوید بی انگیزه است اما غذای آماده سفارش می دهد.

از برداشت من قادر به تهیه یک غذای سبک.

 

کمک مورد نیاز: تهیه غذا.

چه کسی معمولا کمک می کند: غذای آماده سفارش می دهد.

قادر به انجام هیچ اقدام آماده سازی غذا نیست – 3 امتیاز.

نمی تواند آشپزی کند اما می تواند از آنچه در خانه موجود است یا از قبل آماده شده است برای خودش غذا درست کند – 2 امتیاز.

قادر به درست کردن یک ساندویچ یا خوردن یک محصول آماده در بسته بندی ساده – 2 امتیاز.

قادر به تهیه یک وعده غذایی بدون عارضه (املت، سالاد) – 1 امتیاز.

قادر به برنامه ریزی و تهیه یک وعده غذایی – 0 امتیاز.

 

فعال سازی دستگاه:

 

شرح عملکرد استفاده از لوازم خانگی اولیه مانند تلفن. بخاری و مانند آن):

دستگاه ها را به تنهایی کار می کند

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

قادر به کار با دستگاه های الکتریکی در هر 3 نقطه نیست.

فقط می توانید از دکمه اضطراری استفاده کنید یا یک شماره ثابت را شماره گیری کنید – 2 امتیاز.

قادر به کار فقط با دستگاه های الکتریکی طراحی شده برای عملیات قبل از 2 نقطه.

قادر به شماره گیری فقط شماره های از پیش تعیین شده، قادر به دریافت تماس های تلفنی-1 امتیاز.

 

قادر به کار و استفاده از وسایل برقی فقط در سطح پایه یا با فشار بدنی متوسط ​​/ سبک – 1 امتیاز.

قادر به کار و استفاده از وسایل برقی بدون کمک – 0 امتیاز.

 

 

صفحه 10 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره Ada-in. تاریخ راه اندازی |

 

به عملیات خانگی ادامه دهید (لطفاً فقط یک گزینه را در هر بخش عملکرد علامت بزنید).

شرح عملکرد (سفارش، تمیز کردن، استفاده از ماشین لباسشویی، لباسشویی تاشو، جارو کردن و غیره):

سوژه به گفته خودش از درد پا و دست رنج می برد، بی انگیزه است، به گفته خودش نمی تواند خانه را نگهداری کند. از تصور من قادر به انجام کارهای خانه سبک هستم.

کمک مورد نیاز: نظافت منزل

چه کسی معمولا کمک می کند: خانه دار.

 

قادر به انجام هیچ گونه فعالیت یا انجام فعالیت موثر نگهداری از خانه نیست – 3 امتیاز.

قادر به انجام اقداماتی که نیاز به استفاده از قدرت یا ثبات در طول زمان دارند – 2 امتیاز.

قادر به انجام تنها وظایف اصلی خانه داری به طور جزئی یا نامنظم – 2 امتیاز.

قادر به انجام فقط کارهای سبک خانه مانند جارو کردن، شستن ظروف و نظافت اولیه – 1 امتیاز.

قادر به انجام اقداماتی است که نیاز به قدرت دارد، اما قادر به انجام برای مدت طولانی نیست – 1 امتیاز.

قادر به نگهداری، سفارش و تمیز کردن خانه به تنهایی – 0 امتیاز.

 

دارو:

 

شرح عملکرد (ترتیب داروها و مصرف آنها):

به تنهایی دارو مصرف می کند

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست

به هیچ وجه قادر به مراقبت از رضایت دارویی نیست (تامین و مصرف دارو)، بدون کمک دارو مصرف نمی کند – 3 امتیاز.

نیاز به تهیه روزانه داروها، به دلیل ماهیت بیماری و نیاز به تعادل روزانه، اما به طور مستقل – 2 امتیاز.

برای تهیه یک جعبه دارویی هفتگی به کمک نیاز داشتم اما به طور مستقل – 1 امتیاز.

دارو را به طور مستقل در دوز صحیح و به طور منظم مصرف می کند، از جمله تغییر دوز در صورت لزوم – 0 امتیاز.

 

صفحه 11 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. شماره Ada-in. تاریخ راه اندازی )

 

عملیات خانگی IADL را ادامه دهید (لطفاً فقط یک گزینه را در هر بخش عملکرد علامت بزنید).

 

خريد كردن:

 

شرح عملکرد (برنامه ریزی برای خرید، تمایز بین محصولات، انجام خرید و پرداخت):

سوژه گفت که از درد دست و پا رنج می برد و به گفته خودش نمی تواند خریدهای پیچیده ای انجام دهد. به گفته خودش، او فقط برای چند کالا خرید می کند.

نیاز به کمک: خرید به دلیل ناتوانی جسمی.

چه کسی معمولاً کمک می کند: تحویل می دهد.

 

اصلاً قادر به برنامه ریزی یا انجام خرید نیست یا قادر به تمایز بین محصولات مختلف نیست – 3 امتیاز.

به دلیل محدودیت فیزیکی شدید قادر به خرید در خارج از منزل نیستید اما قادر به پرداخت و تمایز بین محصولات – 2 امتیاز.

قادر به خرید هفتگی یا پیچیده – 2 امتیاز.

امکان خرید فقط تعداد کمی از کالاها به دلیل محدودیت فیزیکی – 1 امتیاز.

برنامه ریزی و خرید به صورت مستقل – 0 امتیاز.

 

ترتیبات نهادی و مالی:

 

شرح کارکرد (برخورد با موسسات در مدیریت پرداخت ها و حساب ها):

به تنهایی در مقابل نهادها و سازمان ها رفتار می کند.

کمک مورد نیاز: بدون نیاز به کمک.

چه کسی معمولا کمک می کند: نیازی به کمک نیست.

قادر به رسیدگی به امور مالی یا سازمانی با موسسات نیست – 3 امتیاز.

به دلیل ناتوانی حسی یا ذهنی به کمک و راهنمایی نیاز دارد – 2 امتیاز.

امور خود را به طور مستقل مدیریت می کند، اما به دلیل محدودیت فیزیکی به کمک نیاز دارد – 1 امتیاز.

درگیر و به طور مستقل به امور خود رسیدگی می کند – 0 امتیاز.

 

صفحه 12 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. ְ شماره آدا این. تاریخ کمیسیون در.

 

توسط پرستار پر شود:

 

مجموع امتیازات (در هر موردی که پزشک درخواست بحث داشته باشد، پس از بحث نمره زیر پر می شود):

تحرک در خانه-0 امتیاز. بهداشت فردی – 0 امتیاز خوردن و آشامیدن – 0 امتیاز حمام کردن-0 امتیاز

لباس-0 امتیاز ترتیبات سازمانی – 0 امتیاز. خرید-1 امتیاز. درمان دارویی-0 امتیاز.

خانه داری-1 امتیاز. فعال سازی دستگاه – 0 امتیاز آماده سازی غذا – 1 امتیاز.

 

مجموع: 3 امتیاز

ְ

دفتر بهداشت

 

امضای پرستار: دستیاران امضا. نام پرستار: اوزاری سیما. کد پرستار:____ تاریخ: 21 نوامبر 2022

زمان پایان: _____

کل زمان برای تست های وابستگی (از جمله سفر و پر کردن پرسشنامه): _______

ساعت پایان: 15:00

 

 

صفحه 13 از 13

نام شاکی اسف بنیامین است. شماره شناسنامه-029547403. ; شماره Ada-in. تاریخ تشکیل کمیته

ضمیمه نتایج ارجاع برای تست وابستگی برای افراد ناتوان.

شاخه:

به منشی رسیدگی به دعاوی معلولیت:

 

کارت شناسایی:

نام فرد معلول:

نشانی:

تلفن:

کف:

ورود:

 

جزئیات ارزیابی وابستگی (فقط یک گزینه را بررسی کنید):

 

 1. ارزیابی وابستگی در تاریخ تکمیل شد: (به منظور ارزیابی ____ در تیرها ساخته شد).
 2. ارزیابی به دلیل امتناع از همکاری در زمان خانه داری در موارد زیر تکمیل نشده است:

 

بازگشت بدون ارزیابی وابستگی، انجام شده در خانه توسط یک پرستار در خانه معلولان

 

 1. بازدید از منزل انجام شد و فرد معلول در خانه پیدا نشد. تاریخ های بازدید: 1. ___ 2. ___
 2. بازدید از منزل انجام شد اما آدرس موجود نیست/ فرد معلول در آدرس زندگی نمی کند. تاریخ بازدید: ___
 3. در بازدید از منزل مشخص شد که فرد معلول فوت کرده است. تاریخ بازدید: ____
 4. در بازدید از منزل مشخص شد که فرد معلول برای مدت نامعلومی در بیمارستان بستری است و ارزیابی وابستگی نمی تواند در عرض دو هفته تکمیل شود. تاریخ بازدید: ____

 

 

بدون ارزیابی وابستگی و بدون بازدید از منزل از خانه فرد معلول به دلیل اطلاعات در مورد:

 

 1. مرگ
 2. بستری شدن در بیمارستان
 3. به شهر دیگری منتقل شده یا نمی توان آن را قرار داد.

 

مخارج سفر:

 1. با ماشین شخصی _____ کیلومتر.
 2. در حمل و نقل عمومی ____ مثقال.
 3. با تاکسی (حومه) ______ شیکل (هزینه تاکسی بر تعداد بازدید در همان سفر تقسیم می شود)

 

تاریخ____ نام پرستار_____ شماره شناسنامه_____ امضا_____

 

 

کد پرستار____ موقعیت 1

کد اجرا______ تاریخ اجرا (آخرین تاریخ)______

 

 1. ____ کیلومتر 2. ____ مثقال-هزینه سفر.

کد مرکزی____ موقعیت 2 (از آزمون وابستگی).

 

 

 

F. پیوندهای من:

1)کانال خدا-یوتیوب معلولان

2)اطلاعات صوتی روشن غیر فعال است

3)برای کسب درآمد باگین راک

4)دزدگیر شخصی safesound

5)ترجمه اسناد

6)خانواده های سازمان به قتل می رسند و به قتل می رسند

7)سایت fivever.com

 

Print Friendly, PDF & Email