Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> پلتفرم های جمع آوری کمک های مالی - מידע לאנשים עם מוגבלויות

پلتفرم های جمع آوری کمک های مالی

دارد:

موضوع: جستجو برای سیستم عامل های استخدام.

خانم ها/آقایان عزیز.

در ابتدای جولای 2023، سایت scammers-out.com را راه اندازی کردم. هدف سایت این است که به عنوان یک پلتفرم برای کاربران اینترنتی که مایلند در مورد سؤالات مربوط به امنیت اطلاعات یا کلاهبرداری آنلاین با یکدیگر مشورت کنند، خدمت کند. سایت scammers-out.com بر روی سیستم wordpress.org و سیستم انجمن در سایت بر اساس افزونه bbpress.org ساخته شده است.

من به دنبال یک شرکت میزبانی وب هستم که بتوانم خدمات زیر را برای وب سایت از آن سفارش دهم:

1) برای اتصال سایت به یک سیستم جبران خسارت مناسب که از طریق آن می توانم از کاربرانی که در سایت ثبت نام می کنند پرداختی دریافت کنم به کمک نیاز دارم.

2) همچنین به شرکت میزبانی که سایت به آن منتقل می شود علاقه مند هستم تا بتوانم خدمات پشتیبانی فنی را به کاربران سایت ارائه دهم.

3) مایلم در تماس دائمی با شرکت ذخیره سازی باشم تا هم اتصال به سیستم جبران خسارت موجود در سایت و هم در مورد پشتیبانی فنی که برای کاربران اینترنتی که در سایت ثبت نام می کنند ارائه شود از نزدیک نظارت کنم.

4) جاه طلبی این است که حداکثر کاربران اینترنتی در سایت ثبت نام کنند، من آن را در حداکثر پلتفرم ها تبلیغ می کنم. به همین دلیل و به منظور ارائه هرچه بهتر و راحت‌ترین سرویس به کاربران اینترنتی، برای من مهم است که طرح ذخیره‌سازی حداکثر حجم ترافیک و همچنین فضای ذخیره‌سازی هرچه بیشتر سایت را شامل شود. خود

5) داشتن گواهی SSL که در حال حاضر برای دامنه وب سایت دارم برای من مهم است.

6) البته، مایلم بدانم سیاست شرکت ذخیره سازی در مورد هر یک از نکاتی که در اینجا ذکر کردم چیست.

 

و مشکل/مشکل دیگری در اینجا وجود دارد: به دلیل شرایط سخت مالی من (من با کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی زندگی می کنم) نمی توانم به یک شرکت میزبان وب سایت برای میزبانی وب سایت با آنها و اتصال وب سایت به آنها پول پرداخت کنم. یک سیستم تسویه حساب همچنین، من نمی توانم به برنامه نویسان برای رفع ایرادات سایت – در صورت وجود و در صورت وجود، پول پرداخت کنم.

اشاره می کنم که هزینه ها در اکثر شرکت های ذخیره سازی (حدود) چند ده مثقال در ماه است و چند صد مثقال است که باید به برنامه نویسان پرداخت شود تا ایرادهای سایت را برطرف کنند – در صورت وجود و در صورت وجود نقص .

سوال من این است: به نظر شما مناسب ترین بستر برای تلاش برای جذب سرمایه برای چنین پروژه ای چیست؟

خالصانه،

آساف بنیامینی

پست اسکریپتوم 1) شماره تلفن من: 972-58-6784040.

2) پیوند به سایت مورد نظر: https://scammers-out.com

3) وب سایتی که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد من دریافت کنید: https://www.disability55.com/

4) و یک مشکل دیگر که باید در نظر گرفته شود: من به دلیل وضعیت سلامتی خود محدودیت حرکتی دارم و نمی توانم در مکان های غیرقابل دسترس برای افراد دارای معلولیت و بسیار دور از خانه خود به جلسات بروم (من در محله Kiryat Menachem در جنوب غربی اورشلیم). ضمن اینکه ماشین و گواهینامه رانندگی ندارم و فقط با وسایل نقلیه عمومی تردد می کنم.

 

الف. ایده ای برای وب سایت/پروژه ای که به آن فکر می کردم – پروژه ای به نام “قدردانی از کارمندان”.

همانطور که می دانیم، در بسیاری از شرکت های ساختمانی که در طول تاریخ وجود داشته اند (شاه داوود، یک شخصیت کتاب مقدس که طبق سنت، اورشلیم را ساخت، دیوار بزرگ چین که تا به امروز وجود دارد و طبق سنت، توسط پادشاهان سلسله مینگ در قرن 15 و 16، برج ایفل در پاریس ساخته شده توسط مهندس گوستاو ایفل و بیشتر) نام پادشاهان یا اعضای اشراف یا منزلت اجتماعی بالا که طی آن این پروژه ها ساخته شده اند ذکر شده است.

 

اما همانطور که می دانیم، کسانی که این ساختمان ها را ساختند این پادشاهان یا اعضای طبقه اجتماعی بالا نبودند – بلکه کارگران ساده ای بودند که در مزارع کار می کردند و هرگز از آنها صحبت نمی شود.

بنابراین، هدف پروژه «قدردانی از کارمندان» تلاش برای جمع‌آوری داستان‌های شخصی این کارگران ساده از کارخانه‌های مختلف ساختمانی در طول تاریخ است تا این داستان‌ها در وب‌سایت بارگذاری شود.

من فکر می کنم (به عنوان کسی که این ایده را مطرح کرد) که گاهی اوقات داستان های شخصی این کارگران ساده نمی تواند کمتر از داستان های پادشاهان یا اعضای اشراف که همه ما می شناسیم جالب باشد.

 

ب. پیام هایی که در شبکه اجتماعی فیس بوک به اشتراک گذاشتم در زیر آمده است:

1) یک فرد آسیب دیده با گروهی از داوطلبان برای شرکت در حفاری باستان شناسی وارد می شود. در کمال تعجب او با روانشناسی ملاقات می کند که در عوض او را درمان می کند.

مصدوم به روانشناس مراجعه می کند و از او می پرسد: «تو اینجا چه کار می کنی؟ “.

روانشناس پاسخ می دهد: «من اینجا چه کار می کنم؟ من هم مثل شما آمدم تا در حفاری ها کمک کنم.

آسیب دیده پاسخ می دهد: “من فکر می کردم که روانشناسان در روح بیماران خود فرو می روند. هرگز فکر نمی کردم آنها نیز در زمین فرو رفته باشند.”

روانشناس پاسخ می دهد: “درست است – من در روح انسان حفاری می کنم. این کار من است – و این کاری است که من در تمام عمرم انجام داده ام. من چیزهای جالب زیادی در حفاری خود پیدا می کنم. اما فکر می کنم حتی وقتی حفاری می کنید. در زمین، می توانید چیزهای جالب زیادی پیدا کنید.”

مصدوم مردد می شود و نمی داند چه جوابی بدهد و از روی عادت شروع به برداشتن بینی می کند.

روانشناس ادامه می دهد و می گوید: “حق با شماست، در این حفاری چیزهای جالب زیادی هم می توانید پیدا کنید.”

هاهاها…

 

2) به:  “فدراسیون به اسرائیل – خودمختاری به جوامع“.

موضوع: پلتفرم های جمع آوری کمک های مالی

خانم ها/آقایان عزیز.

من یک شهروند اسرائیلی هستم و در اورشلیم زندگی می کنم. من در اواخر سال 1972 به دنیا آمدم و امروز در سال 2023 50 ساله هستم.

من از انواع ناتوانی ها و مشکلات سلامتی، جسمی و روحی رنج می برم که به دلیل آن سال ها است که نمی توانم در بازار کار جا بیفتم. رزومه من برای چند ده هزار شرکت خصوصی ارسال شده است (و متأسفانه در این اعداد اغراق نمی کنم) – اما من فقط نمی توانم شغل مناسبی پیدا کنم.

من تلاش های مختلفی برای دور زدن این دشواری انجام می دهم.

در ابتدای ژوئیه 2023 سایت sitescammers-out.com را ایجاد کردم. هدف این سایت این است که به عنوان یک سایت انجمن خدمت کند که در آن کاربران اینترنت بتوانند در مورد مسائل مربوط به امنیت اطلاعات با یکدیگر مشورت کنند.

اما در حال حاضر، یک مشکل دیگر وجود دارد: به دلیل مشکلات مالی حاد، من توانایی تامین هزینه های مالی را که برای تاسیس شرکت نیاز دارم را ندارم.

به نظر شما کدام بسترها برای جذب سرمایه برای چنین هدفی مناسب هستند؟

خالصانه،

آصاف بنیامین.

پست اسکریپتوم 1. پیوند به وب سایت مورد نظر:  https://scammers-out.com

2. شماره تلفن من (که شماره مکاتبه در شبکه اجتماعی واتس اپ نیز هست): 972-58-6784040.

3. وب سایتی که از طریق آن می توانید اطلاعات بیشتر و دقیق تری در مورد من دریافت کنید:  https://disability55.com/

 

3) توسعه مخفیانه یک برنامه به نام “Serika Rabha”.

با استفاده از این اپلیکیشن، شهرها یا تجمعات به طور مداوم اسکن می شوند تا رفتار مشکل ساز شهروندان شناسایی شود: تهدید علیه جان مقامات منتخب در طول تظاهرات، نمایش علائم در مکان های ممنوعه و غیره. علاوه بر این، این سیستم می تواند به حل جرایم جدی مانند قتل، تجاوز جنسی، سرقت و غیره کمک کند.

مکانیسم عملکرد سیستم منتشر نخواهد شد.

رضایت بزرگ از دولت: “ما ابزار موثری برای نظارت بر مخالفان یا مخالفان بالقوه ای داریم که نظم، آرامش و صلح در جامعه را تهدید می کنند. ما مانع تراشی های غیر ضروری را تحمل نخواهیم کرد – این کار ما را مختل می کند.”

خوب، دفعه بعد که در خیابان قدم می زنم، سعی می کنم کارهایی انجام ندهم که خدای ناکرده ممکن است به مسئولانی که سیستم «جاروی گسترده» در اختیار دارند توهین کند. قانونی وجود دارد که توهین به مقامات را ممنوع می کند.

اما صبر کنید – چه چیزی به مقامات ما توهین می کند؟

چگونه بدانم چگونه از توهین به آنها جلوگیری کنم؟

آنها مقرراتی را منتشر نمی کنند که به اندازه کافی برای مردم در این مورد روشن باشد – بسیار جدی!!!

روده بر شدن از خنده…

 

4) در خبرها اعلام شد که در ادامه اعتراضات به قانون تغییرات در نظام قضایی، «شورش مالیاتی» نیز صورت خواهد گرفت.

اما آنها توضیح ندادند: چه کسی مالیات خواهد پرداخت و چه کسی مالیات نخواهد داد؟ و در چه شرایطی؟

توضیحات لطفا…

 

5) همانطور که می دانید، در ایالات متحده، نفوذ گروه های جمعیتی که هرگز در موقعیت های نفوذ قابل توجهی قرار نگرفته اند، مانند اسپانیایی ها در حال افزایش است.

با این حال، وجه مشترک این گروه های جمعیتی، نگرش خصمانه نسبت به اسرائیل است – به این معنی که در چند دهه، اگر و زمانی که این گروه های جمعیتی به پست های کلیدی در حکومت برسند – بسیار محتمل است و در این شرایط، فشار بر جامعه آمریکا کاهش کمک به اسرائیل یا حتی توقف کامل آن، در طول سال ها افزایش خواهد یافت

ممکن است اقدامات اخیر دولت شروع به در نظر گرفتن این تمایلات کند و اسرائیل را وادار کند که در درازمدت به قدرت دیگری مانند چین یا روسیه وابسته شود.

البته این روند کندی است که سال‌های زیادی طول می‌کشد و طول می‌کشد.

همچنین ممکن است قوانین قانونی بخشی از این فرآیند باشد، که در آن، اسرائیل برای برقراری ارتباط با چین یا روسیه به طور فزاینده ای ویژگی های این رژیم ها را اتخاذ کند – که می تواند منجر به آسیب مداوم و حتی بسیار مهم تر از آنچه ما باشد. امروز را در حقوق مدنی و بشر اسرائیل ببینید.

این می‌تواند به تمام فرآیندهای آمریکایی‌سازی که جامعه اسرائیل در دهه‌های گذشته طی کرده است، پایان دهد.

این روند از بسیاری جهات بسیار مشکل ساز است – با این حال، با توجه به آنچه در جامعه آمریکا اتفاق می افتد، این امکان وجود دارد که سیاست امروز دولت اسرائیل بسیار هوشمندانه باشد و آن طور که برخی می گویند واقعاً بی بند و بار یا احمقانه نباشد.

بسیار ممکن است که هیچ انتخابی وجود نداشته باشد و به سادگی غیرممکن است که از این فرآیندهای طولانی مدت چشم پوشی کنیم.

6) در اخبار می شنویم که در نتیجه کاهش سرمایه گذاری در اقتصاد اسرائیل در نتیجه قوانین قانونی جدید، به اقتصاد اسرائیل آسیب اقتصادی زیادی وارد شده است.

از سوی دیگر، همین شبکه های خبری از قراردادهای همکاری هر چه بیشتر شرکت های اسرائیلی با شرکت های مختلف در سراسر جهان، گسترش و رونق آنها خبر می دهند.

پس چرا باور کنیم؟ آیا وضعیت اقتصاد اسرائیل رو به وخامت است یا بهبود می یابد؟

من گیج شدم…

 

7) ناخدای یک کشتی دیوانه می شود و به ملوان ها دستور می دهد تا کف کشتی را سوراخ کنند.

مسافران کشتی ترسیده و به ملوان ها فریاد می زنند: چه کار می کنید، آب وارد کشتی می شود و ما در دریا غرق می شویم!!!.

ملوانان کشتی پاسخ می دهند: “این دستوری است که از ناخدا دریافت کرده ایم. در قضاوت حرفه ای ما دخالت نکنید!!!”

 

8) در خبرها اعلام کردند که گروه زیادی از نیروهای ذخیره از داوطلب شدن منصرف شده اند. آیا خطر واقعی برای ادامه حیات دولت اسرائیل وجود دارد؟

آیا ارتش خارجی وجود خواهد داشت که از این موقعیت برای فتح اسرائیل و تصرف آن استفاده کند؟ ناراحت کننده و ترسناک…

آیا ارتش سوریه، سربازان سازمان تروریستی حزب الله، سربازان ارتش مصر (اگرچه اسرائیل با مصر قرارداد صلح دارد، اما ممکن است در چنین شرایطی نفرت شدید آنها از اسرائیل ابراز شود – و شاید همان خطر از جانب ارتش اردن خواهد آمد؟). یا این سربازان حماس از نوار غزه خواهند بود؟

در هر صورت، واضح است که اگر ارتشی از یک کشور عربی یا یک سازمان تروریستی موفق به ورود به کشور اسرائیل شود، قتل عام بسیار گسترده ای در میان ما – جمعیت یهودی – رخ خواهد داد.

سربازان اشغالگر واقعاً هیچ علاقه ای به حمایت یا مخالفت با تغییرات در سیستم قضایی نشان نمی دهند. همچنین، آنها بین مرد و زن، جوان یا پیر، راست یا چپ تفاوتی قائل نخواهند شد، و واقعاً برایشان اهمیتی نخواهد داشت که یهودیانی که تلاش خواهند کرد و احتمالاً در کشتن هرچه بیشتر افراد ممکن است، مذهبی، سکولار یا افراطی باشند یا خیر. -ارتدکس تفاوت‌های فرقه‌ای یا کشورهای مبدأ نیز هیچ نقشی ندارند – یهودیان سفاردی و یهودیان اشکنازی دقیقاً به همان شیوه قربانی خواهند شد.

به هر حال، فقط یک چیز آنها را مورد توجه قرار می دهد: کشتن یهودیان.

البته، دانستن اینکه نیروهای اشغالگر چگونه با اعراب یا فلسطینی‌های اسرائیلی رفتار خواهند کرد بسیار دشوارتر است – آیا آنها را به صفوف خود اضافه می‌کنند و به آنها اجازه می‌دهند به اصطلاح در “جشن” شرکت کنند یا خودشان قربانی خواهند شد؟

پس شاید کسی اینجا باید بایستد و به یاد بیاورد که دشمنان واقعی آن سوی مرز هستند نه درون ما؟

این جنون باید متوقف شود!!!

هنگامی که ارتش های متخاصم در زمین باشند، باز خواهند گشت و به ما یادآوری می کنند که ما کی هستیم (همانطور که قبلاً بارها در تاریخ یهودیان اتفاق افتاده است). پس چرا الان متوجه نشدیم؟ چرا صبر کنیم تا تبر روی گردن ما بیاید – خیلی دیر خواهد شد. از این گذشته در منابع ما نوشته شده است که «عاقبت فعل اول فکر است».

پس شاید بتوانیم توقف کنیم و تفکیک قوا انجام دهیم؟

و بالاخره در غروب تیشا بااو – باید عقل، عقل و قضاوت پیدا کنیم – وگرنه اینجا نبودیم – و بسیاری از ما اصلاً اینجا نبودیم.

من یک بار کتابی خواندم که در آن چنین وضعیتی شرح داده شده است، کتابی که در آن واقعیتی توصیف شده است که در آن اسرائیل در جنگ شش روزه شکست خورده و توسط کشورهای عربی اشغال شده است. توصیفات فقط ترسناک بود.

نام کتاب «اگر اسرائیل شکست می خورد» است.

من جزییات دیگری در مورد کتاب ندارم – یادم نیست نویسندگان آن چه کسانی بودند یا توسط چه ناشر منتشر شده است.

9) تا همین چند وقت پیش، اگر 19 بار کلمه “dog” را در گوگل ترنسلیت به زبان انگلیسی می نوشتند، ترجمه آن به مائوری و سپس دوباره به انگلیسی منجر به یک بیانیه مسیحی- مسیحی و همچنین ضد یهود می شد.

پس از انتشار این پرونده در رسانه ها، مشکل حل شد (بررسی کردم).

بنابراین آیا این نشان می دهد که یهودی ستیزی در گوگل وجود داشته یا هنوز وجود دارد؟

من گمان می کنم که این یک اشتباه نبوده بلکه یک اقدام بدخواهانه از سوی یکی از کارمندان شرکت بوده است که با انتشار این موضوع ترسیده و سپس برای “رفع” مشکل به اصطلاح عجله کرده است.

در گذشته، یهودی ستیزی، همانطور که می دانیم، دائماً شکل ها و روش های خود را تغییر داده است – و این یک روش بسیار عجیب و در عین حال نگران کننده است که در آن کارمندان یک شرکت بزرگ فناوری تصمیم می گیرند نظرات خود را بیان کنند.

نمی‌دانم آیا کارمندانی که این کار را انجام می‌دهند هنوز در Google On کار می‌کنند یا نه که پس از انتشار خبر از کار بیکار شدند یا خیر – و امکان دستیابی به اطلاعاتی در این مورد بسیار مشکوک است.

همچنین اسامی افرادی که گفته می شود مسئول این عمل بوده اند منتشر نشده است – و به دست آوردن اطلاعات مرتبط بسیار مشکوک است.

10)آصاف یاسوسازمان حقوق معلولان دارای معلولیت

28 نوامبر 2021

 

مردم وارد گروه های کمک، کمک های مالی و هر گروه دیگری می شوند که می تواند به افراد دارای معلولیت کمک کند و از افراد سالم کمک می خواهد! در اطراف فیس بوک در گروه هایی که مربوط به افراد دارای معلولیت نیستند پست بنویسید و در آنجا در مورد وضعیت افراد دارای معلولیت بنویسید و اینکه دولت وضعیت اسفبار افراد دارای معلولیت را نادیده می گیرد، شروع به درخواست کمک از مردم کنید، – درک آنها از وضعیت افراد دارای معلولیت و اینکه ما به کمک فوری نیاز داریم.

 

11)بنیامین آصاف

18 ژوئیه B-3:43 بعد از ظهر.

 

چند سالی است که (عمدتاً در مورد کارآفرینان فضایی) در مورد جاه طلبی برای ایجاد مستعمرات انسانی در مریخ صحبت شده است.

اما آیا کسی نظر خود را در مورد سازگاری زندگی اعضای مذاهب مختلف، اینکه آیا و چه زمانی واقعاً مردم آنجا خواهند بود، ارائه کرده است؟ مثلا:

1. در اسلام، مراسم حج وجود دارد که در آن هر مسلمانی موظف است حداقل یک بار در زندگی خود به زیارت مکه بپردازد. پس مسلمانی که در مریخ زندگی می کند چه خواهد کرد؟ بالاخره مکه آنجا نیست… آیا در خدیف می توان پاسخی برای آن پیدا کرد؟

2. و در مورد یهودیان: اوقات اعیاد بر اساس تقویمی که ما در زمین می دانیم تعیین می شود، یعنی: 365 روز – که همانطور که می دانید مدت زمانی است که در طی آن زمین یک چرخش به دور خورشید را کامل می کند. اما در مریخ طول سال 686 روز است و تقویم زمین نامربوط خواهد بود و یک مشکل دیگر: طول ماه روی زمین مشخص است که ماه تعیین می کند: هر چه باشد، یک ماه دوره زمانی است در که ماه یک دور به دور زمین می چرخد. اما مریخ بیش از یک قمر دارد – پس چگونه طول ماه را تعیین می کنند؟ و چگونه می دانند که تعطیلات چیست؟ یا شاید آنها به یک هالاخا تکیه کنند که در یکی از منابع یهودی وجود دارد (من دقیقاً نمی دانم کجا – البته، می توانید این را بررسی کنید) – که می گوید یک یهودی که در جاده راه می رفت و فراموش کرده بود چه زمانی شبات بوده است، از زمانی که متوجه می شود تعداد روزهای هفته را فراموش کرده است شروع به شمارش روزها می کند – و همه اینها تا زمانی که به آنها برسند. یک جامعه یهودی که در آن به او کمک خواهند کرد تا با توجه به تعداد روزهای صحیح “صاف شود”. اما یک یهودی که به مریخ می رسد به هیچ جامعه یهودی در آنجا نمی رسد. و نه هیچ جامعه ای – پس چگونه او شروع به شمارش روزهای هفته و سال ها خواهد کرد؟ سپس از لحظه‌ای که متوجه می‌شود تعداد روزهای هفته را فراموش کرده است، شروع به شمارش روزها می‌کند – و همه اینها تا زمانی که به یک جامعه یهودی برسند، جایی که به او کمک می‌کنند تا با توجه به تعداد روزهای صحیح “بهبود” برسد. اما یک یهودی که به مریخ می رسد به هیچ جامعه یهودی در آنجا نمی رسد. و نه هیچ جامعه ای – پس چگونه او شروع به شمارش روزهای هفته و سال ها خواهد کرد؟ سپس از لحظه‌ای که متوجه می‌شود تعداد روزهای هفته را فراموش کرده است، شروع به شمارش روزها می‌کند – و همه اینها تا زمانی که به یک جامعه یهودی برسند، جایی که به او کمک می‌کنند تا با توجه به تعداد روزهای صحیح “بهبود” برسد. اما یک یهودی که به مریخ می رسد، به هیچ جامعه یهودی در آنجا نمی رسد، یا اصلاً به هیچ جامعه ای نمی رسد – پس چگونه او شروع به شمارش روزهای هفته و سال ها می کند؟

و همچنین واضح است که تعطیلاتی که شامل زیارت یک مکان فیزیکی خاص است (مانند 3 عمر، که در طی آن به کوه مرون زیارت می کنند، یا مقبره های صالحان در اوکراین، جایی که حسیدیان قبل از روش هاشانه می روند. ) نیز دست نیافتنی خواهد بود – در مریخ نه کوه میرون وجود دارد و نه اوکراین. پس چگونه رفتار خواهند کرد؟ آیا یهودیانی که در آنجا زندگی می کنند، لغو این جشنواره ها را به دلیل عدم امکان فنی برگزاری آن اعلام خواهند کرد؟ یا راهی برای تغییر معنای جشنواره و آداب و رسوم آن پیدا خواهند کرد تا واقعاً بتوان آنها را در مریخ نیز مشاهده کرد؟ و اگر چنین است، چگونه این کار را انجام خواهند داد؟ علاوه بر این: همانطور که در یهودیت شناخته شده است، “میتسووهایی که به زمین وابسته هستند” وجود دارد، یعنی:

و البته چنین سؤالاتی در مورد اعضای سایر ادیان نیز مطرح می شود: تا آنجا که به مسیحیت مربوط می شود، در مریخ نه کلیسای مقبره، گلگوتا و نه هویا دولوروسا وجود دارد.

به نظر من در حال حاضر به دو دلیل نباید به این سوالات پاسخ داد:

1. از زمان نگارش این مقاله، هیچ سکونت انسانی در مریخ وجود ندارد (و به شدت مشکوک است که وجود داشته باشد).

2. نویسنده این سطور از اینکه به هیچ وجه به تماس هایش پاسخ داده نمی شود و ربطی به آنچه انتظار می رود ندارد آسیب دیده است.

روده بر شدن از خنده…

 

12)بنیامین آصاف

9

 

با عموم به اشتراک گذاشته شده است

فعال

بنیامین آصاف  وردپرس

9

 

دارد: “وردپرس“.

من صاحب سایت Webassaf-permalinks.com هستم که بر روی سیستم wordpress.org ساخته شده و در سرورهای hostgator.com ذخیره شده است.

من از یک افزونه پیوندهای زیبا استفاده می کنم.

اکنون یک مشکل وجود دارد: پیوندهایی که می خواهم به لیست اضافه کنم به روز نمی شوند و نشان داده نمی شوند.

شرکت ذخیره سازی hostgator ادعا می کند که چنین مشکلی را مدیریت نمی کند.

پس چه می توان کرد؟ چگونه می توان چنین مشکلی را حل کرد؟

من مشخص می کنم که من نه یک برنامه نویس حرفه ای و نه یک برنامه نویس کامپیوتر هستم و نمی دانم چگونه چنین مشکلی را خودم حل کنم.

همچنین به دلیل درآمد کم نمی توانم برای رفع مشکل به برنامه نویس ها پول پرداخت کنم.

پس چه کار کنیم؟

من یک اسکرین شات از خطا را در اینجا پیوست می کنم – 177 پیوند در پیوندهای زیبا – اما تنها 174 مورد از آنها در لیست نشان داده می شوند.

خالصانه،

آساف بنیامینی

13)

بنیامین آصاف

23 ساعت

 

با عموم به اشتراک گذاشته شده است

https://pen.org/…/banned-USa-growing-movement-to…/

مقاله ای از سایت پن آمریکایی برای رد کتاب.

به نظر می رسد که در سال های اخیر در ایالات متحده ی به ظاهر دموکراتیک، باز و کثرت گرا، روند فزاینده ای در رد صلاحیت و سانسور کتاب ها وجود داشته است.

کار به حدی رسیده است که در برخی از ایالت های آمریکا فروش یا تجارت قطعات کتاب مقدس غیرقانونی است!!

البته، امروزه این ممنوعیت کاملا احمقانه است – از آنجایی که می توانید سفارش دهید و اگر سفارش یک کتاب خاص ممنوع است، می توانید آن را به صورت آنلاین پیدا کنید و آن را در رایانه شخصی خود در خانه بارگیری کنید و سپس به اندازه دلخواه بخوانید.

من فکر می کنم ظالمانه ترین چیز در تمام تاریخ، انرژی و تلاش عظیمی است که در حال حاضر در جامعه آمریکا در رابطه با سانسور کتاب ها انجام می شود (در مقابل، ما در اسرائیل بسیار بازتر و دموکراتیک تر از آنها هستیم. از این نظر هستند – بالاخره حتی کتاب‌هایی مانند ترجمه عبری «من کمپف» یا ترجمه عبری «پروتکل‌های بزرگان صهیون» کتاب‌هایی هستند که در اسرائیل یافت می‌شوند و خرید آنها نقض آن نیست. هر قانونی – و آمریکایی ها هنوز اخلاق دموکراسی را موعظه می کنند…).

من فکر می کنم تمام تلاش ها و همه منابعی که اکنون در ایالات متحده در این مبارزه مضحک و بیهوده سرمایه گذاری می شود، می توانست برای حل مشکلات دشوار و بسیار جدی تری باشد که در جامعه امروز آمریکا وجود دارد: رسانه های جمعی و غیرقابل تحمل. سهولت در دستیابی به سلاح که به طور دوره ای باعث تیراندازی و کشتار در مکان های مختلف می شود. همچنین می‌توان تمام این انرژی را برای مقابله با فقر شدید در ایالات متحده به کار برد – کشوری که ثروتمند است، اما میلیون‌ها بی‌خانمان در خیابان‌ها…

اگر غم انگیز و غم انگیز نبود، می شد خندید…

14) و این بار یک سوال جدی (البته طنز هم در آن گنجانده شده است):

در بسیاری از جوامع یهودی در قرون وسطی نقش شخصی وجود داشت که به او «بادهان» می گفتند.

نقش جوکر حضور در جشن هایی مانند عروسی، مراسم بار/خفاش میتزوه و غیره بود. – و در جوک ها نام افرادی که در این مراسم خوشحال بودند را می گفت.

امروزه تقریباً هیچ اثری از این عمل باقی نمانده است – و حتی در جامعه افراطی ارتدوکس یافتن چیزی مانند این بسیار دشوار است که حتی در این مخاطبان بسیار نادر شده است.

چند سوال جالب اینجا مطرح می شود:

1. آیا ما مدرک یا داستانی در مورد این کمدین ها داریم – داستان هایی در مورد زندگی آنها، حضور در رویدادها و غیره؟ ?

2. آیا در آکادمی دانش پژوهی وجود دارد که در زمینه های تفکر اسرائیلی یا یهودی شناسی تدریس می کند که در این زمینه تحقیق کرده باشد؟ و اگر چنین است، این مطالعات در مورد چه بوده است؟

3. آیا امروزه سازمان‌ها یا انجمن‌های خصوصی وجود دارند که سعی کرده‌اند این رسم را تکرار کنند و آن را به رویدادها و جشن‌های امروزی برگردانند؟ و اگر چنین است، چرا این تلاش ها ناموفق است؟

من انجمن ها و تشکل های زیادی را می شناسم، هرچند که هیچ وقت مشاوره سازمانی را به طور منظم مطالعه نکرده ام – و چنین تشکل یا انجمنی را در هیچ کجا پیدا نکردم.

4. آیا بین جوامع یهودی اروپا (یا با نام دیگر: جوامع اشکنازی) و جوامعی که از نیمه دوم قرن هفتم در کشورهای اسلامی وجود داشتند – با گسترش امپراتوری مسلمانان در آن ها، در مورد این رسم اختلافاتی وجود داشت. سال ها؟

5. واکنش محیط غیر یهودی نسبت به این شوخی ها چه بود؟ آیا تفاوتی در نگرش مقامات نسبت به آنها در مقایسه با سایر اعضای جوامع وجود داشت – یا آنها و خانواده هایشان مانند سایر اعضای جوامع یهودی مورد آزار و اذیت (توطئه های خون، شورش در طول جنگ های صلیبی و غیره) قرار گرفتند؟

15) در خبرها اعلام شده است که با توجه به بازنشستگی بسیاری از نیروهای ذخیره از سمت خود در چارچوب مبارزه با قوانین مربوط به تغییرات پیشنهادی دولت در نظام قضایی ظرف یک ماه یا کمتر، کاهش قابل توجهی خواهد داشت. در مهارت نظامی

ناراحت کننده…

باید فرض کرد که اگر ارتش یکی از کشورهای عربی موفق شود که وارد کشور اسرائیل شود و آن را به طور کامل یا جزئی اشغال کند، یک قتل عام عمومی جمعیت یهودی رخ خواهد داد – قتل عام که همه ما می توانیم قربانی آن باشیم. .

البته، دانستن اینکه اعراب اسرائیل در چنین موردی چه خواهند کرد – آیا آنها از دیدگاه خود به “جشن” خواهند پیوست یا به دلیل تضاد منافع، و در بسیاری از موارد نیز بسیار کمتر روشن و بسیار دشوار است. دشمنی آشکار بین آوارگان فلسطینی از سراسر خاورمیانه با مقامات کشورهای عربی، تصمیم خواهند گرفت که هیچ کاری انجام ندهند و یا حتی سعی کنند به شکلی فعال و گیج کننده علیه ارتش های متجاوز اقدام کنند.

یا وقتی به آن فکر می کنید، ممکن است احتمال سومی وجود داشته باشد و مشخص نیست که چقدر منطقی است: مداخله فعال یکی از قدرت های غربی (ایالات متحده یا یکی از آخرین اعضایی که از ناتو فرار کرده است) که مانع از آن شود. چنین قتل عام هایی با اقدام علیه ارتش های متجاوز – آنها همیشه از این واقعیت صحبت می کنند که ایالات متحده و متحدانش به امنیت اسرائیل متعهد هستند …

البته بعید است که دیگر قدرت‌های بزرگ، یعنی روسیه یا چین، در چنین جنگی مداخله کنند و اگر هم دخالت کنند، مداخله برای کشورهای عربی خواهد بود و نه برای اسرائیل.

16) اکنون در اخبار اعلام شده است که در همه موارد مربوط به مصرف حشیش طبی (که همانطور که می دانید ماده مخدر ماری جوانا است) تسکین های اساسی وجود دارد.

علاوه بر این، در اعتراض به قوانین قانونی، بسیاری از پرسنل پزشکی اسرائیل را ترک می کنند.

نتیجه: هیچ درمان دارویی وجود ندارد. امکان دریافت پاسخ پزشکی در آینده نزدیک بیشتر و بیشتر مشکل ساز خواهد شد. و همه نمی توانند از خدمات پزشکی خصوصی استفاده کنند. به عنوان مثال، من با حقوق بازنشستگی از کارافتادگی زندگی می کنم و احتمالاً در آینده نزدیک نمی توانم تحت درمان قرار بگیرم.

چه چیزی ممکن است؟ حشیش طبی را مصرف کنید، همه مشکلات را فراموش کنید و باور کنید که ظاهراً “خوب خواهد شد” – حتی اگر واضح باشد که اینجا هیچ مشکلی وجود ندارد.

تبدیل بیماران به معتاد به مواد مخدر البته هیچ چیز را حل نمی کند، بلکه فقط وضعیت بسیار دشوار را بدتر می کند. یادم می آید یکی از آخرین باری که به یک کلینیک روانپزشکی رفتم (حدود سه سال پیش بود) روانپزشکی که با او ملاقات کردم به ابتکار خودش موضوع حشیش را مطرح کرد – اگرچه اینطور نبود. ربطی به مشکلات نداشت. او را آوردم.

بنابراین، آیا روانپزشکی که سعی می کند بیماران را به استفاده از مواد مخدر متقاعد کند (و بله، این چیزی است که من آن را می نامم) واقعاً پزشکی است که سعی می کند کمک کند؟

من فکر نمی کنم – و خیلی زود بعد از اینکه کلینیک را ترک کردم و دیگر برنگشتم.

استفاده از مواد مخدر از نوع حشیش راهی برای درمان یک مشکل روانی نیست – و به جز موارد شدید و نادر بود که من چیزی نداشتم که به هیچ وجه به آن اشاره کرده باشد. این در واقع فرار از یک مشکل و بی میلی برای رویارویی با حقیقت است – و مطمئنم روانپزشکی که سعی کرد مرا تشویق کند این را به خوبی می دانست.

پس آیا او تسلیم فشار شرکت‌های شاهدانه شد و نماینده فروش آنها شد یا این توصیه توهین آمیزی است که روانپزشک (و ممکن است در بسیاری موارد دیگر روانپزشکان انجام دهند) از روی بدخواهی است؟

در هر صورت، این روشی برای درمان مردم نیست – و درست است، من پزشک یا روانپزشک نیستم، اما برای فهمیدن این موضوع لازم نیست روانپزشک متخصص باشید.

پس در پایان درمانگران عزیز: هیچ کادر پزشکی وجود نخواهد داشت و امکان درمان وجود نخواهد داشت – صادقانه بگویید و به من دارو پیشنهاد نکنید!!!

فقط ظالمانه!!!

 

17)رومن ولکوفسکی

20 ژوئیه B- 12:50 بعد از ظهر.·

به همه دوستان روسی زبانم که اینجا با پدر و مادر مسن و پدربزرگ و مادربزرگم هستند

یک تلاش تلفنی به شماره 972-53-889-2350 وجود دارد (بیشتر وجود دارد، بعداً اضافه خواهم کرد)

آنها با تلفن و واتس اپ (!!!) به زبان روسی با سالمندان تماس می گیرند و ادعا می کنند که یک حرکت غیرعادی در حساب کاربری شناسایی شده است.

آنها برای کمک به پلیس برای حل این مشکل، اطلاعات شخصی و اطلاعات بانکی را درخواست می‌کنند و تصریح می‌کنند که گفت‌وگو در این مورد با کسی ممنوع است زیرا این یک “فعالیت مخفی پلیس” است.

این شرکت ها از یک شماره اسرائیلی تماس می گیرند اما از خارج از کشور پس شما #پلیس اسرائیل آنقدرها هم جالب نیست

 

18) مقاله ای در مورد “جاده برقی” از شرکت “الکترون” – جاده ای که در آن وسیله نقلیه برقی حرکت می کند که در حین رانندگی وسیله نقلیه را شارژ می کند – و به این ترتیب می توانید بدون محدودیت و بدون نیاز به شارژ مجدد باطری سفر کنید. وسیله نقلیه – و البته با صرفه جویی در هزینه های مالی.

چه زمانی جاده های اسرائیل اینگونه خواهد شد؟

https://www.google.co.il/search…

ج. این پیامی است که من به کلینیک HMO که در آن دنبال شده ام فرستادم:

 

2.8.2023

به: خدمات بهداشتی و درمانی کلالیت – کلینیک تایلت.

موضوع: تایید بیماری.

خانم ها/آقایان عزیز.

من در کلینیک شما توسط یک پزشک خانواده به نام دکتر براندون استوارت درمان می شوم.

من اخیراً در مورد یک پرونده خاص با یک مشکل حقوقی مواجه شدم. من به عنوان فردی که با مزایای معلولیت از موسسه بیمه ملی زندگی می کند، نمی توانم هزینه یک وکیل خصوصی را پرداخت کنم.

در این شرایط از دفتر دفاع عمومی در اورشلیم کمک خواستم.

طی مکالمه تلفنی امروز چهارشنبه 2 مرداد 1392 از ساعت 9:05 صبح با نماینده خدمات آنها به نام مراو به من گفته شد که برای دریافت خدمت از آنها باید گواهی روحیه بیماری را به آنها نشان دهم. .

بنابراین اگر درخواستی را برای دکتر ارسال کنید ممنون می شوم زیرا پزشک تأییدیه بیماری روانی که از آن رنج می برم برای من ارسال می کند.

خالصانه،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A آپارتمان 4،

کریات مناهم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من:

در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که به آن رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسایی من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

D. ایمیلی که به بخش تحقیقات عمومی وزارت دادگستری در اسرائیل فرستادم در زیر آمده است:

اساف بنیامین < [email protected] >

دارد:

 [email protected]

چهارشنبه 2 مرداد ساعت 23:18

به: خدمات آدرس عمومی وزارت دادگستری.

موضوع: مشکل رفتار دفتری.

خانم ها/آقایان عزیز.

اخیراً (چهارشنبه 2 آگوست 2023 این سخنان را می نویسم) در مورد موضوعی به یک مسئله حقوقی برخورد کردم – کیفرخواستی که علیه من تنظیم شد.

باید اشاره کنم که من با درآمد بسیار کم زندگی می کنم – کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی. به همین دلیل نمی توانم برای وکالت به وکیل خصوصی پول بدهم. به همین دلیل با تقاضای مساعدت به دفتر وکلای دادگستری مراجعه کردم. با این حال، یکی از مقامات دفتر مدافع عمومی اورشلیم به نام مراو از ارسال نامه من برای رسیدگی بیشتر به بهانه های مختلف خودداری می کند. من معتقدم که رفتار او ظالمانه است: همانطور که می دانیم، مقامات طبق قانون اجازه ندارند خودشان قضاوت کنند و تصمیم بگیرند که درخواستی را در سطح حرفه ای فقط به دلایل خودسرانه ارسال نکنند. این توهینی است که در اینجا بدون هیچ توضیح و منطقی استفاده شده است. می خواهم بدانم چه کاری می توان انجام داد تا وکیل عمومی رسیدگی به ادعای من را آغاز کند. خواهشمند است به استیناف اینجانب به عنوان یک شکایت از دفتر وکلای عمومی تلقی شود. ارادتمند assaf beyamini.. post Scriptum. 1) شماره شناسایی من: 029547403. 2) شماره تلفن من: 972-58-67840403) در زیر پیامی که در این مورد از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک به وزارت دادگستری ارسال کردم آمده است: نماینده دادگستری به نام مریو با من تماس گرفت. امروز صبح برگشت – و به گفته او تا زمانی که تایید بیماری روانی که از آن رنج می‌برم یا به زبان مراو: “تأیید بیماری روانی برای من بیاورید” نمی‌توانند به رسیدگی به ادعای من ادامه دهند. من اشاره می کنم که این گیج کننده و غیرقابل درک است – زیرا، همانطور که از مکاتبات من با ایشان متوجه شدید موضوع درخواستی که از ایشان دارم ربطی به حوزه سلامت روان ندارد. چند ساعت بعد، یک وکیل مدافع نزد من آمد و توضیح داد که آنها قبل از اینکه بتوانم از اتهام من تبرئه شوم به این تأییدیه نیاز دارند. پس چرا تاییدیه درآمد تامین اجتماعی من که قبلا برای آنها ارسال کردم برای این منظور کافی نیست؟ از چه زمانی برای پرداخت حق الزحمه یک مددجو باید تمام بیماری های روانی که او از آن رنج می برد به تفصیل بیان شود؟ چه ارتباطی بین این دو چیز وجود دارد؟ چرا مدام بیهوده مرا اذیت می کنند؟ پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟ آصاف بنیامین. پست اسکریپتوم آدرس ایمیل وکیل مدافع که ساعاتی پس از گفتگو با مراو با او صحبت کردم: یک وکیل مدافع به من مراجعه کرد و توضیح داد که برای رفع اتهام نیاز به این تایید دارند. پس چرا تاییدیه درآمد تامین اجتماعی من که قبلا برای آنها ارسال کردم برای این منظور کافی نیست؟ از چه زمانی برای پرداخت حق الزحمه یک مددجو باید تمام بیماری های روانی که او از آن رنج می برد به تفصیل بیان شود؟ چه ارتباطی بین این دو چیز وجود دارد؟ چرا مدام بیهوده مرا اذیت می کنند؟ پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟ آصاف بنیامین. پست اسکریپتوم آدرس ایمیل وکیل مدافعی که چند ساعت پس از گفتگو با مراو با او صحبت کردم: یک وکیل مدافع نزد من آمد و توضیح داد که آنها به این تأیید نیاز دارند تا بتوانم از اتهام من تبرئه شوم. پس چرا تاییدیه درآمد تامین اجتماعی من که قبلا برای آنها ارسال کردم برای این منظور کافی نیست؟ از چه زمانی برای پرداخت حق الزحمه یک مددجو باید تمام بیماری های روانی که او از آن رنج می برد به تفصیل بیان شود؟ چه ارتباطی بین این دو چیز وجود دارد؟ چرا مدام بیهوده مرا اذیت می کنند؟ پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟ آصاف بنیامین. پست اسکریپتوم آدرس ایمیل وکیل مدافع که چند ساعت پس از گفتگو با مراو با او صحبت کردم: برای تسویه حق الوکاله، آیا لازم است تمام بیماری های روانی که او از آن رنج می برد به تفصیل بیان شود؟ چه ارتباطی بین این دو چیز وجود دارد؟ چرا مدام بیهوده مرا اذیت می کنند؟ پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟ آصاف بنیامین. پست اسکریپتوم آدرس ایمیل وکیل مدافعی که چند ساعت پس از گفتگو با مراو با او صحبت کردم: برای پرداخت حق الزحمه موکل، آیا لازم است تمام بیماری های روانی که وی از آن رنج می برد، به طور دقیق بیان شود؟ چه ارتباطی بین این دو چیز وجود دارد؟ چرا مدام بیهوده مرا اذیت می کنند؟ پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟ آصاف بنیامین. پست اسکریپتوم آدرس ایمیل وکیل مدافعی که چند ساعت پس از گفتگو با مراو با او صحبت کردم:[email protected] 4) من سوابق مکاتبات خود با دفتر دفاع عمومی را به این درخواست پیوست می کنم.


ه. در زیر مکاتبات من با دفتر نماینده من در کنست، شلی تل میرون آمده است:

assaf benyamini < [email protected] >

دارد:

شلی تال میرون

پنجشنبه 3 مرداد ساعت 23:40

در دفتر کنست (“کنست” – پارلمان اسرائیل) عضو کنست، تال

میرون، با سلام:

قبل از هر چیز از شما به خاطر درخواست هایی که کرده اید و تلاش برای کمک به این موضوع تشکر می کنم.

در این زمینه درخواستی را به صندوق سلامت عمومی که عضو آن هستم و به وزارت بهداشت ارائه کردم اما آنها این کمک را تایید نکردند.

لازم به ذکر است که شرکت های خصوصی مانند “mydoctor” وجود دارند که از طریق آنها می توانید خدمات را سفارش دهید که من در حال حاضر نمی توانم از خدمات این شرکت ها استفاده کنم به دلیل هزینه های بالایی که برای امکان سفارش پزشک می گیرند. خانه من در صورت نیاز – پرداخت صدها و گاهی حتی هزاران مثقال در ماه که به دلیل درآمد کم که با کمک هزینه از کار افتادگی مؤسسه بیمه ملی پشتیبانی نمی شود، نمی توانم آن را تامین کنم. جلو بروید و بتوانید در موقعیت هایی که به این کمک نیاز دارند کمک کنید.

آساف بنیامینی مخفی کردن پست اصلی


پنجشنبه، 3 اوت 2023، ساعت 3:11:48 GMT+3، Shelly Tal Meiron [email protected] >

سلام عساف

طبق بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم، خدمات بیمه درمانی وجود دارد که افرادی که با توجه به شرایط خود واجد شرایط هستند، می‌توانند از خدمات یک شرکت خارجی که برای مراقبت در منزل (از جمله آزمایش خون، پانسمان و غیره) به آنها مراجعه می‌کند، دریافت کنند. ) یا خدمت پزشک از صندوقی که برای خانوارها / خانه های سالمندان / جمعیت در معرض خطر در نظر گرفته شده است.

اما این خدمت مشروط به ارجاع توسط پزشک خانواده پیشنهاد وی می باشد.

امروزه استفاده از چنین خدمات خصوصی غیرممکن است زیرا پرونده پزشکی بیمار در معرض دید قرار نمی گیرد.

اگر فردی خواهان خدمات در منزل است، باید با صندوق بیمه سلامت خود تماس گرفته و بداند که با توجه به وضعیت سلامتی خود چه خدماتی را می‌تواند ارائه دهد.

عضو کنست  تاتیانا مازارسکی  حزب ما در حال کار بر روی لایحه ای است که با تشکیل پرونده پزشکی واحد امکان چنین مواردی را در آینده فراهم کند، اما تا آن زمان متاسفانه هر خدمات درمانی توسط صندوق و بیمه های تکمیلی این صندوق ارائه می شود.

با تشکر.

ایتزیک سلما

مشاور شلی تال میرون، عضو کنست.

972-58-5656777

از: assaf benyamini < [email protected] >

ارسال شده: دوشنبه 31 جولای 2023 ساعت 13:47

به: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

موضوع: نامه من به دفتر عضو کنست، تال میرون.

F. ایمیلی که به شرکت های مختلف فرستادم در زیر آمده است:

دارد:

موضوع: اقدامات دفاعی

خانم ها/آقایان عزیز.

همانطور که می دانیم در این مدت باید با حوادث امنیتی و یا حملات تروریستی که متأسفانه هرازگاهی رخ می دهد مقابله کنیم.

هنگامی که فردی در یک مکان عمومی مورد حمله قرار می گیرد، همانطور که می دانید، 2 گزینه برای پاسخ وجود دارد: یک گزینه این است که با همان تهدید مقابله کنید، و گزینه دیگر این است که سعی کنید از محل فرار کنید تا زمانی که خشم می گذرد

اما وقتی صحبت از یک فرد معلول می شود (و این در مورد فردی که روی ویلچر بسته شده است بیشتر صادق است) هیچ یک از این دو مسیر امکان پذیر نیست.

سوال من این است که آیا فکری برای توسعه سلاح‌ها یا سلاح‌های در دسترس که بتواند به یک فرد معلول کمک کند، در صورت قرار گرفتن در چنین موقعیتی و زمانی که در چنین شرایطی قرار می‌گیرد، صورت گرفته است؟

و تا آنجا که چنین سلاح هایی واقعاً از نظر فنی امکان پذیر است، آیا آنها به چگونگی تعیین معیارها و آزمایش هایی فکر کرده اند که هدف از آن تعیین اینکه کدام افراد معلول به چنین سلاح هایی دسترسی خواهند داشت، به دلیل سوء استفاده احتمالی از چنین حقی. برای دفاع از خود؟

یا این یک ایده هذیانی و دیوانه وار (یا از نظر اخلاقی یا اخلاقی غیرقابل قبول) است که شایسته توجه نیست؟

شما چی فکر میکنید؟

من مشخص می کنم که هیچ دانشی ندارم – نه در زمینه سلاح های باز و نه در زمینه دسترسی، که فقط به عنوان یک فرد معلول می شناسم که به طور دوره ای محصولاتی را جستجو می کند تا در صورت لزوم در زندگی روزمره به من کمک کند.

خالصانه،

عساف بنیامینی.

پست اسکریپتوم 1) شماره تلفن من: 972-58-6784040.

2) وب سایت من:  https://www.disability55.com

G. مکاتبات من با شرکت آقای Nevo Rozi در زیر آمده است:

نامه tonevorozi.co.il”

Yahoo/Inbox

جمعه 4 مرداد ساعت 21:53

سلام اساف خیلی مهربون

در این مرحله، توصیه می کنم با آموزش های نوشتن من شروع کنید. در کانال یوتیوب، می‌توانید 32 قسمت پادکست (هر قسمت با موضوعی متفاوت)، علاوه بر ده‌ها فیلم آموزشی کوتاه برای نوشتن پیدا کنید:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

با موفقیت!

 

جمعه 4 آگوست 2023 ساعت 13:53 توسط assaf benyamini < [email protected] >:

مخفی کردن پست اصلی

دارد: “nevorozi.co.il“.

موضوع: مستندسازی یک داستان زندگی

خانم ها/آقایان عزیز.

از حدود سال 2007، من درگیر مبارزه معلولان در کشور اسرائیل بوده‌ام – مبارزه‌ای که همانطور که می‌دانید به طور گسترده توسط رسانه‌ها نیز پوشش داده می‌شود. به تلاش و ترویج کشتی به روشی فکر کردم که تا امروز امتحان نکرده بودم: مستند کردن داستان زندگی ام و گذاشتن آن در اینترنت. من مشخص می کنم که هیچ تجربه یا دانشی در این زمینه ندارم و بنابراین حداقل در این مرحله (این کلمات را روزانه می نویسم.

یکشنبه 12 سپتامبر 2021 – چند روز پس از روش هشانا) من برنامه عملی روشنی ندارم و آماده پیشنهادات هستم – و خوشحال می شوم هر پیشنهادی را که به ذهنم می رسد بپذیرم.

خالصانه

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A آپارتمان 4،

کریات مناهم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسایی من: 029547403.

2) آدرس های ایمیل من: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

3) در زیر چندین لینک وجود دارد که در آن می توانید اطلاعات بیشتری در مورد من و مبارزه برای افراد دارای معلولیت که در آن شرکت دارم بیابید:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) از آنجایی که من فردی هستم که با درآمد بسیار پایین زندگی می کنم – کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه کشوری – پرداخت خدمات اسناد سابقه زندگی ام امکان پذیر نیست. و بیشتر: با توجه به جدی بودن وضعیت من، حتی تخفیف های بسیار بالا به سادگی به من کمک نمی کند.

خالصانه،

نبو روزی، نویسنده و همراه ادبی

♫برای گوش دادن به برنامه پادکست-یک ساعت نوشتن♫

H. در زیر پستی است که در گروه فیس بوک به اشتراک گذاشتم “اقامتگاه همگانی“:

 

دارد: “اقامتگاه همگانی“.

موضوع: MAGAAR. شرکت – بدون پاسخ

خانم ها/آقایان عزیز.

ایمیل فوق توسط من به شرکت MGR در اورشلیم ارسال شد – از طریق آنها برای پرداخت اجاره کمک دریافت می کنم.

اما آنها به این درخواست پاسخ نمی دهند.

من فکر می کنم که کارمندان دولتی در یک اداره دولتی که حقوق خود را از مالیات هایی که ما شهروندان کشور به آنها می پردازیم دریافت می کنند، مطمئناً می توانند خدمات معقول و بهتری ارائه دهند.

نگرش تحقیرآمیز آنها نابجا است.

پس چه خواهد شد؟ چه باید کرد؟

خالصانه،

آصاف بنیامین.

—– پیام ارسال شده —–

توسط: assaf benyamini < [email protected] >

به: اجاره اورشلیم < [email protected] >

ارسال شده: سه شنبه 8 آگوست 2023 ساعت 11:45:43 AMGMT + 3

موضوع: نامه های من به MAGAAR.

MAGAAR. با درود:

موضوع: از پلیس با شما تماس گرفتم.

خانم ها/آقایان عزیز.

چند روز پیش با پلیس تماس گرفتم.

می خواهم بدانم چرا به این درخواست پاسخ نمی دهید؟

خالصانه،

آساف بنیامینی

نامه های من به MAGAAR 4

یاهو

/

ارسال شد

assaf benyamini < [email protected] >

دارد:

[email protected]

یکشنبه 6 مرداد ساعت 13:08

MAGAAR. با درود:

موضوع: مسکن اجتماعی

خانم ها/آقایان عزیز.

من یکی از مشتریان شما از منطقه اورشلیم هستم و از طریق شما برای پرداخت اجاره به مبلغ 770 NIS در ماه کمک دریافت می کنم.

من می خواهم واجد شرایط بودن خود را برای یک آپارتمان کم اجاره بررسی کنم.

مایلم بنا به درخواست خود از طرف وزارت ساختمان و مسکن یک مرجع منظم به صورت کتبی دریافت کنم.

خالصانه،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A آپارتمان 4،

کریات مناهم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسایی من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: assaffff@protonmail .com یا: [email protected] یا: [email protected]

I. ایمیلی که به «تأثیر محلی – مقامات، کسب‌وکارها و جامعه با هم برای آب‌وهوا» فرستادم، در زیر آمده است:

 

یاهو / ارسال شد

آساف بنیامینی

[email protected] >

دارد:

[email protected]

پنجشنبه 10 مرداد ساعت 14

به: “نفوذ محلی – مقامات، مشاغل و جامعه با هم برای آب و هوا کار می کنند”.

موضوع: جستجوی وسایل کمکی

خانم ها/آقایان عزیز.

من یک ناتوانی جسمی دارم که در طول سال ها بدتر شده است – از زمان حادثه ای که در محل کارم در ابتدای سال 1998 رخ داد. به دلیل تشدید بیشتر در هفته های اخیر، شستن ظروف در آشپزخانه به طور فزاینده ای دشوارتر شده است. غذا خوردن.

من می خواهم تأکید کنم که موضوع کیفیت محیط برای من بسیار مهم است – و بنابراین علاقه ای به استفاده از ابزار یکبار مصرف ندارم.

 

همچنین، مشکل دیگری در اینجا وجود دارد: من فردی هستم که با درآمد بسیار کم زندگی می کنم – کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی. به همین دلیل خرید کمک های گران قیمت به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

فکر می کردم در چنین شرایطی خرید کارد و چنگال یکبار مصرف یا یکبار مصرف با قیمت مناسب می تواند راه حل باشد.

 

آیا شرکتی را می شناسید که بتوان از آن چنین کارد و چنگال هایی تهیه کرد؟

خالصانه،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A آپارتمان 4،

کریات مناهم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم من یک معلول کم حرکت هستم و گواهینامه رانندگی و ماشین ندارم. بنابراین من به دنبال شرکت هایی هستم که بتوانم محصولات را برای تحویل درب منزل از آنها سفارش دهم.

J. ایمیلی که برای اعضای کمیته مالی کنست فرستادم در زیر آمده است:

به: اعضای کمیته مالی کنست.

موضوع: راهکارهای مسکن دائمی

خانم ها/آقایان عزیز.

من، عساف بنیامینی، 50 ساله، در یک آپارتمان اجاره ای در محله کریات مناخیم اورشلیم زندگی می کنم.

من با مستمری از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی زندگی می کنم. همچنین، من ماهانه حدود 770 NIS به عنوان کمک اجاره از وزارت ساخت و ساز و مسکن از طریق MGR دریافت می کنم.

همانطور که مشخص است، قیمت آپارتمان ها در کشور اسرائیل در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است – که منجر به افزایش قابل توجه قیمت اجاره نیز شده است.

با این حال، علی‌رغم درخواست‌های فراوان، سال‌هاست که میزان کمک‌های اجاره به‌روزرسانی نشده است – و این مسیر در حال حاضر نمی‌تواند راه‌حل مناسبی برای مسکن افراد معلول باشد. علاوه بر این: هنگامی که صحبت از راه حل اقامت برای یک فرد معلول می شود، گاهی اوقات به دلیل نیاز به ترتیبات مختلف دسترسی، هزینه های اضافی وجود دارد.

سوال من این است که آیا دولت فعلی برنامه ای برای دسترسی افراد دارای معلولیت به راه حل های مسکن دائمی دارد؟

خالصانه،

آصاف بنیامین.

پست اسکریپتوم در زیر مکاتبات من با MAGAAR است. :

یکشنبه 13 مرداد ساعت 10:51

اسنادی که در سال های اخیر برای شما ارسال کردم کاملاً مرتبط هستند – از آن زمان تاکنون تغییری ایجاد نشده است.

شما مطمئناً می توانید درخواست من را به مکان های تعیین شده ارسال کنید.

اصرار شما برای فوروارد نکردن درخواست من و این واقعیت که همچنان بیهوده به آزار و اذیت من ادامه می دهید، سوء استفاده واقعی از مشتریان شماست – رفتاری که من با آن مواجه شده ام، متاسفانه برای اولین بار نیست.

مخفی کردن پست اصلی

یکشنبه 13 آگوست 2023 ساعت 10:30:18 GMT + 3، اورشلیم rent< [email protected] > نوشته شده توسط:

پس من دوباره به شما پاسخ خواهم داد.

تنها مدارکی که به دست من رسید مدارک پزشکی است. (بعضی از آنها بسیار قدیمی و بی ربط هستند

لطفاً آنچه را که از شما خواسته ام بفرستید، در غیر این صورت نمی توانیم به پردازش ادامه دهیم.

توجه داشته باشید مطالبی که در سالهای اخیر ارسال کرده اید مربوط نمی شود، نیاز به مدارک به روز دارید!!!

ممنون و روز بخیر

 

—–پست اصلی —–

از: assaf benyamini < [email protected] >

ارسال شده: یکشنبه 13 اوت 2023 ساعت 10:17 ق.ظ.

به: اجاره اورشلیم < [email protected] >

موضوع: Re: نامه های من به MGER

بنابراین (دوباره) اشاره می کنم که همه این اسناد قبلاً در موارد متعدد در سال های اخیر برای شما ارسال شده است.

یکشنبه 13 اوت 2023 ساعت 09:38:28 GMT + 3، اورشلیم rent< [email protected] > نوشته شده توسط:

صبح بخیر،

مدارک پزشکی را دریافت کردم.

فقط شش ماه گذشته مربوط است.

گزارش اجتماعی 2011 نامربوط است

فراتر از آن، مدارک اضافی دیگری نیز مورد نیاز است که مربوط به مدارک پزشکی نیست.

آنچه را که باید بیاورید اینجا می نویسم:

تاییدیه صلاحیت معلولیت 2023

جزئیات پرداخت 2023

پروتکل کمیسیون تامین ملی (که معلولیت شما را به رسمیت شناخت) گواهی عدم فعالیت یا ورقه های 2-7/23 (در صورت فعال بودن) 4 ماه گذشته نامه درخواستی دقیق گزارش اجتماعی گزارش پزشکی کامپیوتری (در صورت وجود) به روز است!!!

گواهی بدهی (در صورت وجود)

اظهارنامه مالیاتی (از طریق وب سایت قابل تکمیل است)

 

تا زمانی که مدارک دریافت نشود، نمی توانیم به پردازش ادامه دهیم.

با موفقیت،

—–پست اصلی —–

از: assaf benyamini < [email protected] >

ارسال شده: چهارشنبه 9 اوت 2023 ساعت 11:21 ق.ظ.

به: اجاره اورشلیم < [email protected] >

موضوع: نامه های من به MAGAAR.

پس من متوجه نشدم – الان به چه مدارکی نیاز دارید؟

تمام مدارک پزشکی من قبلا بارها برای شما ارسال شده است!!!

پس چه اشکالی دارد که از طرف وزارت زمین و مسکن پاسخ دستوری بدهیم؟؟؟

بنابراین من در اینجا (دوباره) پرونده ای را با مدارک پزشکی خود پیوست می کنم.

آساف بنیامینی

چهارشنبه، 9 آگوست 2023، ساعت 10:53:45 GMT + 3، اورشلیم rent< [email protected] > نوشته شده توسط:

درخواست ارائه مدارک به روز می کند، در غیر این صورت کمیته قادر به بحث در مورد درخواست نخواهد بود

—–پست اصلی —–

از: assaf benyamini < [email protected] >

ارسال شده: چهارشنبه 9 اوت 2023 ساعت 10:52 ق.ظ.

به: اجاره اورشلیم < [email protected] >

موضوع: Re: نامه های من به MAGAAR

ماگار با سلام:

تمام اسنادی که در اینجا درخواست می کنید قبلاً چندین بار برای شما ارسال شده است.

بنابراین من مجدداً درخواست پاسخ منظم از وزارت ساختمان و مسکن در مورد مسکن اجتماعی را دارم – پاسخی که برای من ارسال کردید در این مورد ربطی ندارد!! با احترام،

آساف بنیامینی

 

چهارشنبه، 9 اوت 2023، ساعت 09:45:20 GMT + 3، اورشلیم rent< [email protected] > نوشته شده توسط:

—–پست اصلی —–

از: assaf benyamini < [email protected] >

ارسال شده: دوشنبه 7 آگوست 2023 ساعت 22:58

به: اجاره اورشلیم < [email protected] >

موضوع: Fw: نامه های من به MAGAAR

 

—– پیام ارسال شده —–

توسط: assaf benyamini < [email protected] >

به: [email protected] <[email protected]> ارسال شده: یکشنبه، 6 اوت 2023، ساعت 13:08:58GMT+3

موضوع: نامه های من به MAGAAR.

ماگار با سلام:

 

موضوع: مسکن اجتماعی

خانم ها/آقایان عزیز.

من یکی از مشتریان شما از منطقه اورشلیم هستم و از طریق شما برای پرداخت اجاره به مبلغ 770 NIS در ماه کمک دریافت می کنم.

من می خواهم واجد شرایط بودن خود را برای یک آپارتمان کم اجاره بررسی کنم.

مایلم بنا به درخواست خود از طرف وزارت ساختمان و مسکن یک مرجع منظم به صورت کتبی دریافت کنم.

خالصانه،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A آپارتمان 4،

کریات مناهم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: در یک خانه مخفی به دلیل آزار و اذیت و شکایت به پلیس اسرائیل که رسیدگی نشد.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسایی من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

در اینجا مکاتبات من با بازیگر آمریکایی به نام شارلیز ترون است:

وارد

جکسون

از آشنایی با شما خوشحالم و از کجایی عزیزم

وارد

אתה שלחת

من در اورشلیم-اسرائیل زندگی می کنم.

وارد

جکسون

خیلی خوب

وارد

جکسون

پس متاهل هستی یا مجرد با بچه های عزیز

وارد

אתה שלחת

تمام این اطلاعات را در پیامی که اینجا برای شما فرستادم پیدا خواهید کرد. آساف بنیامینی

وارد

אתה שלחת

اما شما کی هستید ؟ چرا اینقدر براتون جالبه که من متاهلم یا نه؟ لطفا برای من توضیح دهید!! آساف بنیامینی

وارد

جکسون

من شارلیز ترون از آفریقای جنوبی هستم اما در لس آنجلس کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا زندگی می کنم و مجرد هستم و به دنبال آن هستم و یک بازیگر آمریکایی هستم.

وارد

جکسون

پس متاهل هستی یا مجرد با بچه های عزیز

وارد

אתה שלחת

من مجرد هستم. من یک مرد معلول یهودی 50 ساله از اورشلیم، اسرائیل هستم. من نمی توانم برای ملاقات با شما به لس آنجلس بروم، فقط این را در نظر بگیرید. آساف بنیامینی

وارد

אתה שלחת

و من در پروفایل شما نام “جکسون آگوست” را می بینم. من همچنین می بینم که بازیگر شارلیز ترون صفحه دیگری در فیس بوک دارد – شاید یک کلاهبرداری کلاسیک و پروفایل جعلی. آساف بنیامینی

وارد

19:57

جکسون

نه، من از نام فرزندانم برای ایجاد یک حساب خصوصی مخفی برای ارسال پیامک به دوستانم استفاده کردم

وارد

קיבלת תשובה מאת جکسون

ההודעה המקורית:

من مجرد هستم. من یک مرد 50 ساله معلول یهودی هستم از اورشلیم، اسرائیل…

اما اگر مرا دوست داری، باز هم می توانم به اسرائیل بیایم

وارد

جکسون

پس آیا ما می توانیم دوستان خوب، صمیمی، مفید، قابل اعتماد و قابل اعتماد باشیم عزیز

وارد

אתה שלחת

بنابراین داستانی که در اینجا به من می گویید بی معنی است: شما یک سلبریتی هستید و میلیون ها (اگر نه بیشتر) تحسین کننده در سراسر جهان دارید – و از پروفایل مخفی خود برای نوشتن برای من استفاده می کنید – یک شخص خصوصی در اسرائیل که هیچ کس از آن خبر ندارد. چیزی می داند؟ چرا مثلا به یکی در آمریکا، یکی در اروپا و … ننوشتی؟ ? چرا به من این خیلی عجیبه، هیچ توضیح معقولی برای همچین چیزی وجود نداره!! من 50 ساله هستم – من بچه نیستم و تجربه زندگی دارم – چرا باید چنین داستان عجیبی را باور کنم؟ آساف بنیامینی

وارد

21:24

جکسون

باشه عزیزم با گذشت زمان ما همدیگرو بهتر میشناسیم

L. پیوندهای من:

1) به اشتراک گذاشتن مادری با هم

 

2) گروه فیس بوک “خانم ها 👩اشتراک گذاری کنید، مشورت کنید و توصیه کنید🌷“.

 

3) صفحه فیس بوک “دفاعی خاموش“.

 

4) کلینیک سلامت روح زنان “هاوا”.

 

5) سازمان  “مادران در مقابل

 

6) وب سایت novakid.com– آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

 

7) پروژه “دقیق” – برای ارتقای زنان در علوم دقیق

 

8) انجمن های اتحادیه خطاب به پیرمرد در اسرائیل

 

9) انجمن “به نفع خود” – زنان پزشک و آدرس پزشکان بازمانده از هولوکاست در اسرائیل”

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE