Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> پیامدهای بحران - מידע לאנשים עם מוגבלויות

پیامدهای بحران

 

به:

موضوع: حفاظت از پیامدهای بحران

آقا و خانم محترم

همانطور که می دانید، برای چند روز (اینها را در 3 ژوئن 2022 می نویسم) نگرانی در مورد وقوع یک بحران جدی در زمینه امنیت تغذیه در سراسر جهان وجود دارد، این به دلیل تعدادی از شرایط است:

1) جنگ روسیه و اوکراین که تقریباً به طور کامل امکان واردات گندم، غلات و ذرت را متوقف کرد.در آنجا که مشخص است حدود 30 تا 40 درصد از ذخایر موجود این محصولات در سراسر جهان را تشکیل می دهد و از طرفی پتانسیل عظیمی برای واردات این محصولات از چین و هند وجود دارد که امروزه امکان انجام آن وجود ندارد. اعدام شد، و انجام این کار به دلایل سیاسی نیز بسیار دشوار است (کشورهایی که در طول تاریخ قربانی امپراتوری های غربی بوده اند، اکنون حاضر به همکاری نیستند، زیرا جهان غرب را مقصر بحران می بینند، و وضعیت چنین است. و فقط باید بهای آن را بپردازد.البته تلاش برای توضیح به حاکمان این کشورها این است که بحران بین المللی است و در نهایت همه ساکنان جهان فارغ از اینکه مقصر کیست از عواقب آن رنج خواهند برد. – این توضیحات با گوش‌های ناشنوا و اغلب خشم و تفکر تاریخی مواجه می‌شوند.به دنبال آن میل به انتقام گرفتن از سوی قدرت های استعماری سابق، که بسیار مهمتر از نگرانی خالصانه از بحران جاری و تشدید کننده جهانی است که در نهایت به آنها نیز آسیب خواهد رساند.

2) بازگشت بحران کووید به چین که بنادر آن نقش بسیار مهمی در تجارت بسیاری از مواد خام در چین دارد.صنایع غذایی در جهان در پی بازگشت بحران و قرنطینه های شدید در آنجا، امکان عملکرد صحیح حمل و نقل و تجارت دریایی که از آنجا ناشی می شود، آسیب قابل توجهی ایجاد می کند که باعث کاهش عرضه بسیاری از محصولات می شود.

3) همانطور که می دانید در ماه های اخیر افزایش قابل توجهی در قیمت سوخت در سراسر جهان مشاهده شده است که این امر باعث افزایش هزینه های حمل و نقل و نگهداری در سرمایش و البته به تبع آن افزایش قیمت محصولات از جمله نیازهای اولیه مواد غذایی در جهان.

4) پیامدهای پایان ناپذیر و مخرب بحران اقلیمی: خشکسالی، انقباض مناطق مناسب برای فرآوری یا کشت کشاورزی، زهکشی کل از نظر میزان بارندگی: بارندگی بسیار زیاد در بازه های زمانی کوتاه که باعث سیل و سیل گسترده می شود که علاوه بر خسارات جانی و مالی انسان، به مناطق کشاورزی نیز آسیب می رساند. از سوی دیگر، دوره های زمانی بسیار طولانی را سپری می کنیم، گاهی اوقات چندین سال که به دلیل کمبود بارندگی و دوره های طولانی خشکسالی امکان حمایت از بسیاری از محصولات وجود ندارد.

علاوه بر این، روند بیابان زایی و موج گرمای شدید باعث کاهش منابع آبی می شود که البته تهدیدی بسیار جدی برای جمعیت های بزرگ به شمار می رود و همچنین تامین کشاورزی و تامین مواد غذایی در سراسر جهان را بسیار دشوار می کند. .

5) و یک دلیل خاص اسرائیل: ترافیک در بنادر، چه در بندر حیفا و چه در بندر اشدود، که باعث می شود واردکنندگان در کشور اسرائیل مجبور به جذب هزینه اضافی ناشی از آن شوند. شرکت های حمل و نقل خارجی همانطور که می دانید این مشکل وجود نداشته استبرای مدت طولانی به دلایل سیاسی و مشکلات حل نشده در زمینه روابط کار در کشور اسرائیل حل شد.

 

همانطور که می دانید نتایج این واقعیت افزایش قیمت هاست که متضرر اصلی آن مثل همیشه طبقات ضعیفی هستند که در کشورهای مختلف در مضیقه اقتصادی هستند.

به عنوان یک فرد معلول که با کمک هزینه زندگی می کند و به این دسته ها تعلق دارد، می خواهم بپرسم: آیا در حال حاضر سازمان های سیاسی و/یا عمومی در ایالت وجود دارد.اسرائیل یا در سایر نقاط جهان، هدفشان تلاش برای کاهش آسیب این افراد و کمک به آنها برای زنده ماندن است؟ آیا اطلاعاتی در این مورد در اختیار شماست؟

با احترام،

آساف بنیامین

خیابان کاستاریکا شماره 115،

ورودی A.- آپارتمان 4،

کریات مناخیم

اورشلیم

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن: خانه -972-2-6427757 .

موبایل- 972- 58-6784040.

شماره فکس–97277-2700076.

مادام ب 1) شماره شناسنامه من: 029547403

2) ایمیل من: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

و: [email protected]

3) متذکر می شوم که من به جمعیت ضعیف تعلق دارم و روی الف زندگی می کنمکمک هزینه از کارافتادگی از سوی موسسه بیمه ملی. بنابراین من نیز به جمعیتی تعلق دارم که مطمئناً ممکن است آسیب ببینندبا چنین بحرانی به سخت ترین و سخت ترین راه.

4) وب سایت من:/https://disability5.com

5) و من یک سوال اضافی دارم: آیا در حال حاضر زمینه های تحقیقاتی علمی و/یا فناوری وجود دارد که پتانسیل هدایت راه حل هایی مانند این یا راه حل های دیگر را دارد؟ و اگر بله، تا چه اندازه در حال ترویج و دریافت تحقیقات وبودجه توسعه از سوی دولت های جهان؟

6) در زیر تعدادی پیوند به مقالات (به زبان عبری) که اخیراً در مطبوعات اسرائیل در این زمینه منتشر شده است آورده شده است:

https://www.israelhayom.co.il/business/article/8528423

 

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/ryi9v2cvc

 

https://www.mako.co.il/nexter-magazine/bite_from_tomorrow/Article-4375d0721cd1d71026.htm

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001400653

7) متذکر می شوم که من فردی عبری زبان هستم و دانش من در مورد زبان های خارجی بسیار محدود است. به جز زبان انگلیسی متوسط ​​به پایین و زبان فرانسه سطح بسیار پایین، دانش بیشتری در این زمینه ندارم.

یک شرکت ترجمه حرفه ای برای نوشتن این سند به من کمک کرد.

                  - اشتباهی پیدا کردی؟ به من در مورد آن بگویید -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE