" /> پیوستن به پیشنهاد. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
پرش به محتوا
Home » הפוסטים באתר » پیوستن به پیشنهاد.

پیوستن به پیشنهاد.

در 10 ژوئیه 2018، من به جنبش “nitgaber” – معلولان شفاف پیوستم.

ما سعی می‌کنیم به ارتقای حقوق اجتماعی «معلولان شفاف» کمک کنیم، یعنی افرادی مثل من که از ناتوانی‌ها و بیماری‌های جدی رنج می‌برند که به وضوح در بیرون قابل مشاهده نیستند – عدم دید بیرونی که باعث تبعیض شدید حتی در رابطه می‌شود. به سایر گروه های معلول

پیوستن به جنبش برای همه آزاد است و برای آن می توانید با کارگردان، خانم تاتیانا کادوچکین تماس بگیرید:

972-52-3708001. یا: 972-3-5346644.

یکشنبه تا پنجشنبه بین ساعت 11:00 تا 20:00 به وقت اسرائیل – و این به جز تعطیلات یهودیان و تعطیلات مختلف اسرائیل است.

آساف بنیامینی – نامه نویس.

بیشتر بدانید:

https://www.nitgaber.com/

https://disability5.com

پست اسکریپتوم 1) نامه ای که من به شرکت “تجهیزات و سیستم های RDT تجهیزات و سیستم های رادت” فرستادم در زیر آمده است:

—– پیام ارسال شده —– توسط: اساف بنیامینی < [email protected] >

به: [email protected] < [email protected] > ارسال شده در: سه شنبه، 16 اوت 2022، ساعت 20:57:34 GMT+3 موضوع: نامه هایی به “RDT Equipment & Systems” .

به شرکت “Redet Equipment and Systems”.

با درود:

موضوع: تماس تلفنی مشکوک

خانم های عزیز/آقایان.

امروز سه شنبه 16 اوت 2022 ساعت 14:00 با شماره تلفن 972-2-6427757 تماس تلفنی دریافت کردم که خود را کارمند شما معرفی کرد و به زبان عبری روان صحبت می کرد و قاطعانه از معرفی نام خود امتناع کرد. به گفته او، جنبش اجتماعی که من در آن فعال هستم (جنبش “نیتگابر” – افراد ناتوان شفاف) ظاهراً یک یا سایر خدمات اندازه گیری را از شما سفارش داده است. متذکر می شوم که در طول کل مکالمه، هر زمان که صحبت می کردم، صدای خودم را دوبرابر می شنیدم (آیا ممکن است این کار عمدی انجام شده باشد تا مرا گیج کند؟). متذکر می شوم که کل داستان به دو دلیل برای من بسیار عجیب به نظر می رسد:

الف) حوزه های فعالیت جنبش «نیتگابر» – معلولان شفاف به هیچ وجه به حوزه های فعالیت شرکت شما مرتبط نیست.

ب) در جنبش nitgaber ما هرگز خدماتی از شما سفارش نداده ایم.

و با توجه به این شرایط گیج کننده و همچنین مشکوک، برای من روشن نیست که چرا حتی تصمیم به تماس تلفنی با من گرفتید.

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپت. الف) شماره شناسه من: 029547403. ب) آدرس ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: assaf [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

2) نامه ای که من برای “تزیریم بوریم” (نام عبری جنبش “جوانان سوزان”) فرستادم، در زیر آمده است:

 [email protected]

درود بر جنبش «تزیریم بوریم»:

پیام زیر از طرف خانم تاتیانا کادوچکین از جنبش “nitgaber” است.

موضوع: جنبش “نیتگابر” (معلولان “شفاف”)

حدود یک دهه پیش، من، هام، جنبش “nitgaber” را برای افراد ناتوان “شفاف” پایه گذاری کردم. معلولانی که درصدهای بالایی از معلولیت دارند و توانایی کار ندارند اما محدودیت حرکتی ندارند.

جنبش من حدود 1300 نفر از سراسر ایالت اسرائیل را شامل می شود که دارای معلولیت از 75٪ تا 100٪ هستند که برای کار مناسب نیستند و معلولیت حرکتی ندارند یا نیاز به افزایش درصد ناتوانی خود دارند. . این جنبش به این افراد اجازه می دهد تا تمام حقوق خود را از سراسر کشور اسرائیل بیابند و حمایت های مالی خاصی نیز به نیازمندان ارائه می شود.

جنبش ما برای مسکن عمومی مقرون به صرفه و شرایط زندگی مناسب برای گروه جمعیتی فوق الذکر مبارزه می کند. بسیاری از معلولانی که قادر به کار نیستند و 75 تا 100 درصد معلولیت دارند اما محدودیت حرکتی ندارند در شرایط اسفناکی زندگی می کنند.

آنها همان مزایایی را که مستمری بگیرانی که مکمل درآمد دریافت می کنند، دریافت نمی کنند. یعنی تخفیف برای خرید دارو، تخفیف قبض برق و مالیات بر دارایی، تخفیف برای رفت و آمد با وسایل نقلیه عمومی و کمک اجاره مانند مستمری بگیران ندارند، کمک هزینه «گرمایش/سرمایش» و غیره ندارند. . به عبارت دیگر، آنها علیرغم وضعیت وخیم خود، تقریباً از هیچ مزیتی برخوردار نیستند. علاوه بر این، آنها با وجود شرایط سختی که هر روز در آن زندگی می کنند، مستحق مسکن عمومی نیستند.

بین معلولیت های مختلف یک تفاوت اساسی وجود دارد و ما معتقدیم که نباید اینطور باشد!

یک فرد معلول با معلولیت حرکتی، مستحق مسکن عمومی و دریافت کمک اجاره از 3000 تا 3900 NIS در ماه.

همچنین، معلولان دارای معلولیت حرکتی به دلیل اضافه شدن به کمک هزینه پایه که شامل خدمات ویژه، کمک هزینه تحرک و همراه و غیره می شود، کمک هزینه بیشتری نسبت به معلولانی که توسط جنبش نمایندگی می شود، دریافت می کنند.

در چنین شرایطی، اندازه این کمک هزینه ها به 15000-17000 NIS در ماه می رسد. اما در مقابل، معلولانی که جنبش نشان می دهد، که دارای معلولیت حرکتی نیستند، دارای معلولیت 75٪ -100٪ هستند و برای کار مناسب نیستند، فقط ماهیانه 3211 NIS دریافت می کنند!

از اینجا نتیجه می گیرد که این گروه فقیرترین و آسیب پذیرترین جمعیت کشور اسرائیل هستند!!!

در طول سال‌های فعالیتم، با مقامات بسیاری از احزاب مختلف در کنست (پارلمان اسرائیل) و در وزارتخانه‌های مختلف دولت دیدار کردم.

اما متأسفانه یک دهه است که جنبش موفق به ترویج پیشنهادی نشده است که به معلولانی که محدودیت حرکتی ندارند، دارای 75 تا 100 درصد معلولیت هستند و قادر به کار نیستند، مسکن عمومی دریافت کنند یا حداقل میزان کمکی را که در اجاره آپارتمان دریافت می کنند افزایش دهند و حداقل تا حدودی شرایط زندگی خود را بهبود بخشند.

با توجه به موارد فوق، من، تاتیانا کادوچکین، رئیس جنبش “nitgaber” (افراد ناتوان شفاف)،

من مایلم با شما ملاقات کنم تا این پروژه را ترویج دهم و به این افراد کمک کنم تا زندگی آبرومندانه و مناسبتری داشته باشند.

با برکت و امید فراوان، تاتیانا کادوچکین، رئیس جنبش “nitgaber” (معلولان شفاف).

تلفن 1: 972-52-370-8001. تلفن 2: 972-3-534-6644.   

در زیر پیامی را که برای موسی راز عضو کنست (پارلمان اسرائیل) گذاشتم آمده است – که برای ملاقات با او در کنست رسیدم. من برای جلسه سه شنبه 20 آوریل 2021 ساعت 13:30 رسیدم.

20.4.2021

درود بر عضو کنست، موسی راز.

موضوع: مشکل مسکن معلولان.

آقای محترم.

در زیر تعدادی از مسائل مربوط به جمعیت معلول و کم توان ذهنی (جمعیتی که من هم جزو آن ها هستم) آورده شده است که می خواهم در حضور شما مطرح کنم.

من علاقه مند هستم بدانم که تا چه حد می توانید این مسائل را ترویج دهید و/یا اصلاحات فوری قانونی را به منظور بهبود وضعیت، شرایط درمان و شانس ما برای بقا و ادغام در جامعه انجام دهید.

اشاره می‌کنم که از تجربیات گذشته آموخته‌ام که در این نوع جلسات قبل از رسیدن به من می‌گویند که به من اجازه صحبت داده می‌شود تا موضوعاتی را که می‌خواهم در مورد آنها صحبت کنم مطرح کنم – اما در خود جلسه من اجازه صحبت حتی برای یک ثانیه به من داده نمی شود – و اگر بخواهم صحبت کنم، خدای ناکرده به طور خودکار برای یک “اختلال” بسیار جدی در نظر گرفته می شود و بنابراین مأموران امنیتی به من حمله می کنند و من را با شدت تهاجمی اخراج می کنند – و این حتی زمانی که نیازی به آن نیست و کاملاً غیر ضروری است، و همچنین زمانی که کاملاً واضح است که من هیچ “خطری” برای کسی ندارم.

و با دانستن این واقعیت، من این نامه را به شما می‌دهم – فقط در صورتی که این بار نیز این رفتار با من خواهد بود. ظاهراً همین واقعیت که من جرأت می کنم وضعیت اسفبار جامعه معلولان را مطرح کنم به عنوان یک تهدید بسیار جدی تعبیر می شود – اگرچه برای من اصلاً مشخص نیست که دقیقاً چه کسی یا چه چیزی را تهدید می کند. من با این نامه شما و کارمندان دفترتان را ترک می کنم – آن را به خانه خود باز نمی گردانم.

و حالا برای جزئیات خود موضوعات:

1) مشکل تامین مالی/پرداخت اجاره – سالها پیش مشخص شد (و معلوم نیست توسط چه کسی – با این حال احتمالاً این یا آن مقام دولتی است) که معلولانی که در جامعه زندگی می کنند حق دریافت کمک به مبلغ را دارند. 770 مثقال در ماه برای پرداخت اجاره. همانطور که می دانیم، در سال های اخیر افزایش قابل توجهی در قیمت آپارتمان در کشور اسرائیل رخ داده است – و در نتیجه، البته، افزایش قابل توجهی در اجاره بها نیز وجود داشته است. اما مبلغ کمک NIS 770 که سال ها پیش کاملاً خودسرانه و بدون هیچ توضیح و منطقی تعیین شده بود، به روز نمی شود. متأسفانه، حتی پس از مکاتبات فراوان (و ما در مورد حداقل چند هزار یا حتی ده ها هزار نامه صحبت می کنیم، و متأسفانه برای نگارنده این سخنان، این اعداد به هیچ وجه بیش از حد نیستند) که به هر طرف ممکن ارسال شده است: وزارت ساختمان و مسکن و شعب مختلف آن، سایر وزارتخانه های دولتی مانند وزارت دارایی و نخست وزیری. دفتر، بسیاری از روزنامه نگاران که نویسنده این سند شخصاً با آنها صحبت کرده است، بسیاری از وکلا و حتی ادارات تحقیق و سفارت های کشورهای خارجی – هیچ کمکی نمی کند – و در نتیجه، میزان کمک ها به روز نمی شود، بسیاری از افراد معلول به داخل کشور پرتاب می شوند. خیابان و مرگ خود را در آنجا بر اثر گرسنگی، تشنگی یا سرما در زمستان و در عوض در اثر گرمازدگی یا کم آبی در تابستان می بینند. لازم به ذکر است که سازمان های بهره برداری از حقوق مانند انجمن «یدید» (که همانطور که می دانیم، چند ماه پیش بسته شد) یا کلینیک های کمک های حقوقی در دانشگاه ها و کالج هایی که نویسنده این مقاله نیز با آنها در ارتباط است هرگز نمی توانند کمک کنند و دلیل این امر ساده است: مبلغ کمک NIS 770 طبق قانون ارائه می شود. و سازمان های بهره برداری از حقوق فقط طبق قانون موجود می توانند کمک کنند و تنها آدرس در مواردی که تغییرات قانونی ضروری است، کنست است. اما در اینجا وضعیت همچنان پیچیده تر می شود: همانطور که می دانیم، برای یک دوره بسیار طولانی بیش از دو سال هیچ دولت فعالی وجود ندارد و کنست و دولت اسرائیل در واقع در یک دولت انتقالی مستمر قرار دارند. نتیجه مستقیم و ویرانگر این وضعیت عدم امکان انجام اصلاحات اساسی در قانون است که به فوریت مورد نیاز است – که برخی از آنها را در اینجا شرح می دهم. لازم به ذکر است که حتی زمانی که کنست و دولت به درخواست نویسنده این سطور و همچنین درخواست سازمان های معلولین و بسیاری از احزاب دیگر در مورد میزان کمک به اعضای کنست عمل کردند، به طور خودکار به سازمان‌های استثمار حقوق هدایت شدند – و این اگرچه خود اعضای کنست به خوبی می‌دانند که در این مورد سازمان‌های حقوق استثمار نمی‌توانند آدرس باشند، بلکه فقط خودشان هستند.

2) ارتباط با صاحبخانه – موارد زیادی وجود دارد که افراد معلول به دلایل مربوط به بیماری یا ناتوانی خود در مذاکره با صاحبخانه مشکل دارند. در این شرایط، مددکاران اجتماعی باید به عنوان میانجی عمل کنند – و بخش بسیار بزرگی از مددکاران اجتماعی واقعاً نمی‌توانند این نقش را در هر موردی ایفا کنند. و علاوه بر این: کاهش گسترده استانداردهای شغلی مددکاران اجتماعی در سالهای اخیر، همراه با شرایط سخت کار، دستمزد پایین، برخورد ناکافی خانواده های بیماران که در بسیاری از موارد آنها را به ناحق می بینند،

3) وسیله پرداخت بیماران – شرایطی وجود دارد که فرد پس از مدت طولانی اقامت در بیمارستان و بدون عادات زندگی که هنجار تلقی می شود مانند رفتن به سر کار، مسئولیت اداره زندگی خود برای زندگی در جامعه نقل مکان می کند. غالباً الزاماتی که به عنوان شرط عقد قرارداد اجاره قرار می گیرد مانند امضای چک ضمانت برای افراد در این مرحله از زندگی دست نیافتنی است.بسیاری از چارچوب‌های درمانی و توانبخشی که در گذشته وجود داشت (که در یکی از آنها به نویسنده این سند حدود 26 سال پیش هنگام ترک بیمارستان برای زندگی کمکی کمک شد) دامنه فعالیت آنها را در سال‌های اخیر بسته یا به میزان قابل توجهی کاهش داده است – چیزی که ممکن است جلوگیری از توانبخشی افرادی که در این مرحله از زندگی خود بدون این بسته های ضروری درمانی و توانبخشی قادر به پیشرفت نیستند.

4) مشکل مقررات – امروزه در مورد تعهدات و حقوق مالکان آپارتمان از یک سو و اجاره کنندگان آپارتمان از سوی دیگر عدم تعادل کامل وجود دارد. قوانین زیادی وجود دارد که از مالکان در برابر سوء استفاده از دوره های اجاره ای که ممکن است از سوی مستاجران باشد، محافظت می کند. از سوی دیگر، هیچ قانونی برای محافظت از افرادی که در آپارتمان‌ها زندگی می‌کنند در برابر استثمار مالکان وجود ندارد – و در نتیجه در بسیاری از قراردادهای اجاره، بندهای رسوا، سخت‌گیرانه و گاهی غیرقانونی می‌توان یافت – و هیچ قانونی وجود ندارد. با هدف حفاظت از مستاجران این آپارتمان ها که مجبور به امضای این قراردادها هستند. در بسیاری از موارد،

البته این مشکل مربوط به جمعیت است

با این حال، باید در نظر داشت که برخورد با مالکان در این شرایط به طور طبیعی برای جمعیت های محروم مانند معلولان یا بیماران دشوارتر است.

5) مشکل در اطلاع رسانی – در طرح مشکلات ذکر شده و افشای آنها در عرصه عمومی به منظور انجام اصلاحات لازم، مشکلات قابل توجهی وجود دارد. اولویت‌های کنونی رسانه‌های مختلف که تقریباً علاقه‌ای به موضوع ندارند، پراکندگی سازمان‌های معلولان، عدم تمایل بسیاری از عناصر جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم از مشارکت فعال در تلاش‌ها برای اصلاح و بهبود وضعیت – همه اینها بار را سنگین می کند و تلاش برای بالا بردن این مشکلات به آگاهی عمومی را بسیار دشوار می کند، به گونه ای که اعضای کنست مجبور شوند به جای نادیده گرفتن و انجام هیچ کاری، اصلاحات لازم را در قانون انجام دهند. مشکل دیگری در مورد ایجاد یک کمپین تبلیغاتی وجود دارد:

6) زمان انتظار برای درمان – موارد زیادی وجود دارد که در آن افرادی که تا مرحله خاصی از زندگی خود اصلاً به کمک خدمات بهداشت روانی نیاز نداشته اند – اما در نتیجه شرایط دشوار زندگی یا یک رویداد آسیب زا یا دشوار یک نوع یا دیگری به کمک یک متخصص در زمینه سلامت روان نیاز دارد – و البته در بسیاری از موارد این کمک موقت یا یکبار است و مزمن نیست. امروزه، دوره انتظار برای درمان یا کمک های روانی بسیار طولانی است – و در نتیجه عدم کمک به موقع، ممکن است شرایط افراد به طور غیر ضروری بدتر شود. سرمایه گذاری منابع اضافی در سیستم سلامت روان عمومی قطعا می تواند وضعیت را تغییر دهد. باید به خاطر داشت که حتی از نقطه نظر اقتصادی و بودجه نیز هیچ منطقی در چنین رفتاری وجود ندارد: وقتی مردم

7) درمان های دندانپزشکی – همانطور که می دانید، در کشور اسرائیل فردی که نیاز به درمان های دندانپزشکی دارد تقریباً همیشه به پزشکان خصوصی مراجعه می کند – و این به این دلیل است که سیستم بهداشت عمومی در حال حاضر پاسخی در این زمینه ارائه نمی دهد. لازم به ذکر است که معلولان ذهنی و همچنین به طور کلی معلولان که وضعیت مالی آنها در سطح روزمره بسیار دشوار است، حتی بدون ارتباط با درمان های دندانپزشکی، دریافت این درمان ها دشوارتر است، اگر و زمانی که لازم باشد. مجموعه مشکلات روانی جدی و پریشانی شدید اقتصادی باعث می شود که این افراد در مواقع ضروری با یک فرورفتگی شکسته و بن بست کامل مواجه شوند و گاهی با مراقبت های فوری دندانپزشکی مواجه شوند. باید در نظر گرفت که امروزه در واقع هیچ

8) مناطق بستری – شخصی که در حال حاضر نیاز به درمان گسترده روانپزشکی در یک بیمارستان یا کلینیک دولتی دارد فقط می تواند آن را در کلینیک یا بیمارستانی نزدیک به محل زندگی خود دریافت کند. مواردی وجود دارد که بیماران به دلایلی ترجیح می دهند در کلینیک دیگری درمان شوند – نه لزوماً در کلینیک بسیار نزدیک به محل زندگی آنها. بیماران باید آزادی انتخاب داشته باشند – و به بیماری که از درمان در یک کلینیک یا بیمارستان خاص راضی نیست باید این گزینه داده شود که به یک کلینیک یا بیمارستان در جای دیگری نقل مکان کند. این گزینه در حال حاضر در سایر زمینه های پزشکی ارائه شده است – و هیچ دلیلی برای انکار آزادی انتخاب در مورد مکان درمان فقط در زمینه درمان روان وجود ندارد. چه چیزی بیشتر: چنین آزادی انتخاب، اگر داده شود،

9) آگاهی جمعیت – جمعیت عمومی گاهی اوقات مخالفت بسیار قابل توجهی را در مورد درمان های بهداشت روانی که در منطقه زندگی مردم انجام می شود – چیزی که ناشی از عدم آگاهی و عدم شناخت این رشته است – و بدون هیچ گونه اقدامی نشان می دهد. توجیه عملی یا منطقی کاهش مقاومت و بی میلی مردم از طریق یک سیستم اطلاعاتی سیستمی مناسب، قطعاً ممکن است زندگی بیماران و بیمارانی را که به دلیل خود بیماری و ناتوانی در هر صورت زندگی آنها بسیار دشوار است، آسان کند. عدم آگاهی در جامعه ای که ما در آن زندگی می کنیم باعث اعتراض ساکنان به افتتاح خوابگاه ها یا مراکز درمانی در نزدیکی محل زندگی خود می شود – چیزی که منجر به تاخیر قابل توجهی در افتتاح این مراکز می شود. و گاه حتی برای جلوگیری از گشایش آنها در پی دعاوی اقامه شده توسط ساکنان. علاوه بر این، موارد بسیار کمی وجود دارد که در آن آزار و اذیت عمدی مردم نسبت به این مراکز مراقبتی زمانی که آنها در منطقه سکونت خود هستند وجود دارد – و بسیار ممکن است که افزایش آگاهی عمومی منجر به کاهش قابل توجهی در تعداد این موارد

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757.

Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

 

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس ایمیل من: [email protected]

یا: [email protected]

یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]

یا: [email protected]

3) چارچوب درمانی که تا 16 مارس 2021 در آن بودم (به دلیل تداوم کاهش و کاهش بودجه های بهداشتی و رفاهی و عدم رسیدگی به این مسائل در غیاب دولت یا کنست کارآمد) به طور مزمن باقی مانده ام. مبتلا به بیماری ها و مشکلات بسیار جدی بدون هیچ چارچوب درمانی مناسب. تمام تلاش‌های من برای یافتن یک چارچوب درمانی مناسب برای او، می‌توانم به گلدان‌های سفالی تکیه کنم – و نمی‌توان گفت این وضعیت فاجعه‌بار تا چه زمانی ادامه خواهد داشت):

انجمن “رویت” – هاستل “آویویت”،

Ha Avivit St. 6,

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9650816.

شماره تلفن دفاتر خوابگاه:

972-2-6432551. یا: 972-2-6428351.

آدرس ایمیل خوابگاه: [email protected]

مددکار اجتماعی از تیم خوابگاه که با او بودم

تماس: عشرت-972-50-5857185.

4) پزشک خانواده که تحت نظر هستم:

دکتر براندون استوارت،

“خدمات بهداشتی کلالیت” – کلینیک “تایلت”،

6 خیابان دانیل یانووسکی،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9338601.

شماره تلفن مطب کلینیک:

972-2-6738558. مطب کلینیک

شماره فکس: 972-2-6738551.

 

5) جزئیات داروهای معمولی که مصرف می کنم:

  1. داروهای روانپزشکی:

A.Seroquel-

2 قرص 300 میلی گرمی هر شب.

B.Tegretol CR-

400 میلی گرم – هر روز صبح. 400 میلی گرم – هر شب.

C.Effexor-

150 میلی گرم – هر روز صبح. 150 میلی گرم – هر شب.

  1. سیمواستاتین-

10 میلی گرم هر روز در عصر.

 

 

6) در زیر لیستی از مشکلات پزشکی که من از آنها رنج می برم آورده شده است:

 

  1. سندرم بیماری روانی-اجباری OCD و همچنین بیماری که به عنوان اختلال اسکیزو عاطفی تعریف می شود
  2. آرتریت پسوریاتیک.
  3. یک مشکل عصبی که تعریف آن مشخص نیست. علائم اصلی مشکل: افتادن اجسام از دستانم بدون اینکه متوجه شوم، سرگیجه، از دست دادن احساس در برخی از نواحی کف دست و مشکل خاصی در تعادل و وضعیت بدن.
  4. فتق مزمن دیسک در پشت در مهره های 4-5 – که به پاها نیز تابش می کند و راه رفتن را دشوار می کند.
  5. سندرم روده تحریک‌پذیر.
  6. شروع علائم مشکل قلبی از ماه گذشته (این کلمات را در روز پنجشنبه 22 مارس 2018 می نویسم). تا زمان نگارش این سطور، اصل مشکل هنوز مشخص نیست که در بیشتر اوقات روز به صورت درد قفسه سینه، مشکل در تنفس و همچنین در صحبت کردن ظاهر می شود.
  7. ضعف چشمگیر بینایی که از حدود شش ماه پیش شروع شده است (این کلمات را در روز دوشنبه 19 آوریل 2021 می نویسم).

7) اطلاعات شخصی اضافی: سن: 48.

وضعیت تاهل مجرد. تاریخ تولد: 1972/11/11.

 

Print Friendly, PDF & Email