Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> کمک فوری پزشکی - מידע לאנשים עם מוגבלויות

کمک فوری پزشکی

به:

موضوع: مشکل درمان / پیگیری

خانم های عزیز/آقایان.

من مردی 50 ساله از منطقه اورشلیم هستم که سال ها از مشکلات روانی رنج می بردم – و همچنین تحت درمان با داروهای روانپزشکی هستم.

اما چندین سال است که بدون نظارت بر داروهای روانپزشکی که مصرف می کنم، مانده ام. دلیل: روانپزشکان ایستگاه های سلامت روان ارائه این خدمات را متوقف کردند. می دانم که دور از ذهن و کاملاً پوچ به نظر می رسد – اما متأسفانه اینطور است.

از سوی دیگر و با توجه به مشکلات اقتصادی من به عنوان فردی که با کمک هزینه از کارافتادگی از موسسه بیمه ملی زندگی می کنم، امکان پیگیری خصوصی توسط روانپزشک وجود ندارد.

و علاوه بر این: به دنبال یک حادثه کار در ابتدای سال 1998 و بدتر شدن آهسته و مداوم سلامت جسمانی ام از آن زمان تا به امروز، من از لحاظ فیزیکی در مراجعه به کلینیک ها برای معاینه یا درمان – در صورت لزوم و در صورت لزوم، با مشکل رو به افزایشی مواجه هستم. . وزارت بهداشت و صندوق بیمه سلامت همگانی که من در آن بیمه هستم در حال حاضر هیچ پاسخی به این سختی نمی دهند.

من به دنبال راه حلی هستم – باید فوراً دارو را پیگیری کنم.

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1. شماره شناسنامه من: 029547403.

2. آدرس ایمیل من: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا:  [email protected] یا: [email protected] یا:  [email protected]

3. چارچوب درمانی که در آن قرار دارم:

انجمن “رویت” – هاستل “آویویت”،

Ha Avivit St. 6,

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، زیپ: 9650816.

شماره تلفن دفاتر خوابگاه:

972-2-6432551. یا: 972-2-6428351.

آدرس ایمیل خوابگاه: [email protected]

مددکار اجتماعی از تیم خوابگاه که من را تا خانه سرپناه خوابگاه همراهی می کند: خانم سارا استورا-972-55-6693370.

4. ایمیلی که برای راهنمای هاستل فرستادم در زیر آمده است:

روز جمعه، 13 ژانویه 2023، ساعت 9:41:49 بعد از ظهر به وقت محلی +2، assaf benyamini [email protected]> نوشته شده توسط:

درود به آقای وردان لازوز:

موضوع: پاسخ من به سخنان شما از روز 12 ژانویه 2023:

آقای محترم.

در کنار ادعاهای شما از 12.1.2023، پستی را که در فیس بوک در مورد موضوع مورد نظر نوشتم را در اینجا ضمیمه می کنم. از شما و به هر زبان خواهشی می خواهم که در این مورد به من فشار نیاورید. روانپزشکان مراکز بهداشت روان امروز به هر حال دارو را دنبال نمی کنند – و من به دلیل تمایل به محافظت از خودم و سلامتم از رفتن به آنجا پرهیز می کنم – و دقیقاً به همان دلیلی که از شما می خواهم و به هر زبان درخواستی، برای اینکه در این مورد به من فشار نیاورید!!! شما انتخاب می کنید که واقعیت را ببینید (و این “واقعیت من” نیست!!! این واقعیتی است که هر کسی که به ایستگاه های سلامت روان می آید با آن مواجه می شود).

و حالا برای خود نقل قول:  

http://antipsychiatry.org/

را

ضد روانپزشکی

ائتلاف-

سازمان بین المللی قربانیان حملات روانی، یعنی: نقض جدی حقوق بشر توسط روانپزشکان.

آیا در کشور اسرائیل نیز چنین مواردی وجود دارد؟ من متقاعد شده ام که وجود دارد – و بسیاری از آنها، به دلیل موقعیت منحصر به فردی که حرفه روانپزشکی دارد و آن را از هر حرفه پزشکی دیگر متمایز می کند.

حرفه روانپزشکی تنها حرفه در بین حرفه های پزشکی در اسرائیل است که در آن پزشک نیز دارای اختیارات اجرایی است. روانپزشک با تصمیم خود می تواند بیمار را به بستری اجباری بفرستد – کاری که هیچ پزشکی در هیچ رشته پزشکی نمی تواند انجام دهد و حتی در مواردی که واقعاً می تواند آن را توجیه کند (مثل فردی که دچار سکته مغزی شده است. مواردی وجود دارد که باید شخص را به معالجه برد حتی اگر در آن زمان مخالف باشد و این به این دلیل ساده است که در آن لحظه آن شخص صلاحیت تصمیم گیری را ندارد). اگرچه هر بستری اجباری نیاز به تایید روانپزشک منطقه دارد، با توجه به اینکه در اکثریت قریب به اتفاق موارد فردی که بیمار یا فرد جامعه را می شناسد، روانپزشک جامعه است و نه روانپزشک منطقه. در چنین شرایطی وقتی از یک طرف موضع بیمار که تمایلی به بستری شدن در بخش روانپزشکی ندارد و از طرف دیگر موضع روانپزشک منطقه در مورد نیاز به بستری بودن وجود دارد، کاملاً مشخص است. که روانپزشک منطقه به طور خودکار موقعیت همکار حرفه ای خود را اتخاذ می کند نه موقعیت بیمار.

این واقعیت، که به بسیاری از روانپزشکان قدرت و اختیار نامحدود می دهد، باعث می شود بسیاری از آنها گیج شوند، فراموش کنند برای چه کاری یا چه کسی کار می کنند – و به عنوان یک محصول جانبی، من و بسیاری از بیماران دیگر با رفتاری تهاجمی و تحقیرآمیز روبرو می شویم. بخشی از روانپزشکان به این دلایل من از رفتن به مرکز بهداشت روان صرف نظر کردم تا فقط از خودم و سلامتی مراقبت کنم. برای من کاملاً واضح است که نحوه رفتاری که در اینجا توضیح دادم در هر صورت اجازه پیگیری و درمان را نخواهد داد. متأسفانه، چارچوب درمانی که من در آن جامعه هستم، این واقعیت را به شکلی تحریف‌شده تفسیر می‌کند و چیزهای خودم را ارائه می‌کند، گویی تصمیم می‌گیرد با «درمان» یا «کمکی» که ظاهراً در آنجا به من پیشنهاد می‌شود، همکاری نکنم. البته فایده ای نداره: برای من بسیار احمقانه خواهد بود که دوباره به مراکز بهداشت روان مراجعه کنم، فقط برای اثبات دوباره آنچه که قبلاً بر اساس سالها تجربه ای که متأسفانه به عنوان یک بیمار به دست آورده بودم، می دانم. جدای از آن، وضعیت سلامت جسمانی من، آمدن فیزیکی به ایستگاه ها برای پیگیری را برای من بیش از پیش دشوار می کند – و در حال حاضر هیچ پاسخی برای این موضوع در چارچوب پزشکی عمومی در اسرائیل وجود ندارد. دلیلی وجود ندارد که تلاش کنم و به آنجا برسم فقط برای جذب درد دل و حقارتی که در محل آنها در انتظارم است. وضعیت سلامت جسمانی من، آمدن فیزیکی به ایستگاه ها برای پیگیری را برای من روز به روز دشوارتر می کند – و در حال حاضر هیچ پاسخی برای این موضوع در چارچوب پزشکی عمومی در اسرائیل وجود ندارد. دلیلی وجود ندارد که تلاش کنم و به آنجا برسم فقط برای جذب درد دل و حقارتی که در محل آنها در انتظارم است. وضعیت سلامت جسمانی من، آمدن فیزیکی به ایستگاه ها برای پیگیری را برای من روز به روز دشوارتر می کند – و در حال حاضر هیچ پاسخی برای این موضوع در چارچوب پزشکی عمومی در اسرائیل وجود ندارد. دلیلی وجود ندارد که تلاش کنم و به آنجا برسم فقط برای جذب درد دل و حقارتی که در محل آنها در انتظارم است.

من می خواهم تأکید کنم که این نتیجه گیری ها به هیچ وجه نتیجه گیری های عجولانه یا عجولانه نیستند – این نتایجی است که من باید پس از یک بررسی بسیار دقیق و عمیق در مورد موضوع و طی سال ها به آنها می رسیدم.

در محیط درمانی که من هستم، یک روانپزشک وجود دارد که گاهی اوقات تکالیف بیماران را انجام می دهد. آمدن او به خانه من می‌توانست تا حدودی از ناراحتی‌ها بکاهد – اما انجمنی که من در آن هستم قاطعانه اجازه نمی‌دهد – و بدون ارائه هیچ توضیح یا دلیلی برای امتناع آنها.

فرستنده آقای عساف بنیامینی دیر از مسکن سرپناه خوابگاه “آویویت” است.

شماره شناسنامه من: 029547403.

5. پزشک خانواده من:

دکتر براندون استوارت،

“خدمات بهداشتی کلالیت” – کلینیک تفرجگاهی،

6 خیابان دانیل یانووسکی،

اورشلیم، کد پستی: 9338601.

شماره تلفن در مطب های کلینیک: 5098282-2-972. شماره فکس در مطب های کلینیک: 972-2-6738551.

6. داروهایی که مصرف می کنم:

داروهای روانپزشکی:

I. سروکل –

2 قرص 300 میلی گرمی هر شب.

Tegretol CR .II –

400 میلی گرم – هر روز صبح. 400 میلی گرم – هر شب.

III. افکسور –

150 میلی گرم – هر روز صبح. 150 میلی گرم – هر شب.

7. لیست مشکلات پزشکی که من از آنها رنج می برم:

I. سندرم بیماری روانی-اجباری OCD- و بیماری که به عنوان اختلال اسکیزو عاطفی تعریف می شود.

II. آرتریت پسوریاتیک. این بیماری توسط کلینیک سرپایی روماتولوژی بیمارستان حداسح عین کرم کنترل می شود.

من توسط مدیر بخش تحت نظر هستم، دکتر هاگیت پلگ.

III. یک مشکل عصبی که تعریف آن مشخص نیست. علائم اصلی او: افتادن اجسام از دستانم بدون توجه من، سرگیجه، از دست دادن حس در برخی از نواحی کف دست و مشکل خاصی در تعادل و وضعیت بدن.

IV. فتق مزمن دیسک در پشت در مهره های 4-5 – که به پاها نیز تابش می کند و راه رفتن را دشوار می کند.

V. سندرم روده تحریک پذیر.

VI. شروع علائم یک مشکل قلبی از ماه گذشته (این را در روز پنجشنبه 22 مارس 2018 می نویسم) – و تا زمان نوشتن این سطور، اصل مشکل هنوز مشخص نیست که در قفسه سینه ظاهر می شود. درد در بیشتر روز، مشکل در تنفس و همچنین در صحبت کردن.

VII. ضعف چشمگیر بینایی که در سال های اخیر رخ داده است (این کلمات را در روز پنجشنبه 3 ژوئن 2021 می نویسم).

من مجبورم از این مشکل غافل شوم و آن را درمان نکنم، و این هم به دلیل مشکلات مالی شدید به عنوان فردی که با کمک هزینه از کارافتادگی موسسه بیمه ملی زندگی می کند و هم به دلیل عملکرد بسیار دست و پا گیر بوروکراسی یک صندوق بیمه سلامت عمومی است. من عضوی هستم که در بسیاری از موارد به من اجازه نمی دهد آزمایشات پزشکی یا درمان های مورد نیاز خود را انجام دهم.

A. در زیر ایمیلی است که من برای شرکت های مختلف ارسال می کنم:

به:

آیا شرکت شما یک برنامه وابسته دارد؟

می توانید در مورد آن توضیح دهید؟

عساف بنیامینی.

*1) آدرس های ایمیل من:[email protected] و: [email protected] و: [email protected]  و: [email protected] و: [email protected] و:   [email protected] و: [email protected] و: [email protected] و: [email protected]

2) شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. cellular-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

3) آدرس پستی من:

آساف بنیامینی،

115/4 خیابان کاستاریکا،

محله قیریات مناهم

اورشلیم،

اسرائیل، زیپ: 9662592.

4) زبان اول من عبری (עברית) است.

5) وب سایت های من:https://www.disability55.com/ و: https://assaf-permalinks.com  

و:  https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

 

ب. پیامی که به مدیر عامل مؤسسه ملی بیمه دولت اسرائیل فرستادم، در زیر آمده است. یارونا شالوم در روز سه شنبه 24 ژانویه 2023 ساعت 1:35 بعد از ظهر:

به خانم یارونا شالوم با درود:

من، اساف بنیامینی، یک معلول 50 ساله از اورشلیم – که با کمک هزینه ناتوانی موسسه بیمه ملی و عضو جنبش “nitgaber” زندگی می کنم – معلولان شفاف. در جنبش ما سعی می کنیم به نمایندگی از جامعه معلولان شفاف – همه افرادی که از ناتوانی و مشکلات بهداشتی شدید رنج می برند که در خارج به وضوح قابل مشاهده نیستند، عمل کنیم.

مدیر جنبش ما که بنیانگذار آن نیز هست، خانم تاتیانا کادوچکین، مایل است به عنوان مدیرکل موسسه بیمه ملی در کنار شما باشد تا ببیند برای جامعه معلولانی که برای آن هستیم چه می توان کرد. تلاش برای عمل کردن

آیا می توانید با او در ارتباط باشید؟

شماره تلفن های او عبارتند از:

972-52-3708001. and-:972-3-5346644.

با احترام،

اساف بنیامینی – عضو جنبش “نیتگابر” – معلولان شفاف.

پست اسکریپتوم 1) شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

2) وب سایت جنبش ما:  https://www.nitgaber.com/news

ج. در زیر چندین پست را در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر کردم:

1)یک شرکت پیشرفته اسرائیلی در حال راه اندازی یک سرمایه گذاری جدید است – “تظاهرات” نام آن است.

این یک شبکه اجتماعی جدید است که در آن می توانید تظاهراتی را در موضوعات مختلف – با هزینه – سفارش دهید.

بسته اصلی، که شامل طرح موضوعات برای تظاهرات است، خدمات پولی نیز دارد:

پرداخت ویژه برای تابلوهای تکان دادن (در اپلیکیشن می توانید پارامترهایی مانند اندازه علامت، رنگی که حروف، نمادها، کارتون ها یا نقاشی ها در آن چاپ می شود و همچنین می توانید متریالی را که علامت از آن ساخته می شود، تعریف کنید. ساخته شده و دسته مورد نیاز برای حمل آن.البته هر ماده قیمت متفاوتی دارد).

همچنین برای رویارویی با پلیس، هزینه ویژه برای استفاده از بلندگو و بسیاری موارد دیگر هزینه ویژه ای در نظر گرفته شده است.

تظاهرات گسترده ای در مقابل دفاتر شرکت فناوری پیشرفته که “تظاهرات” را توسعه می دهد برگزار می شود: “تظاهرات نمی تواند فقط قلمرو ثروتمندان باشد! شما نمی توانید چنین کاری انجام دهید این غیر اخلاقی است! مردم فقیری که می خواهند علیه بی عدالتی های اجتماعی تظاهرات و اعتراض کنند چه خواهند کرد؟

با وجود همه چیز، پروژه شتاب بیشتری می گیرد و بسیار موفقیت آمیز است و کارکنان شرکت به اعتراض می پردازند و آنها را تهدید می کنند:

“تظاهرات شما غیرقانونی است!! پول ندادید!! ما موضوع را به اعدام منتقل می کنیم!!”.

آنها در شرکت می گویند: “و علاوه بر این، ما نمی فهمیم که این غوغا برای چیست”.

شما برای یک ماشین، برای سواری با اتوبوس، یا برای هر محصول دیگری پول می پردازید – پس چرا برای تظاهرات نیز هزینه ای نمی پردازید؟ نمی دانی که پول دنیا را می چرخاند؟”

مقامات و ادارات دولتی در سرتاسر جهان از این پروژه راضی هستند: “چقدر به ما خوش می گذرد. ​​تظاهرات کمتری خواهد بود. و اگر برگزار شود – حداقل از آن پول در خواهیم آورد. کارهایی انجام خواهیم داد که باعث ناراحتی عمومی شود. ، ما آنها را وادار می کنیم بیرون بروند و تظاهرات کنند – و سپس هزینه ای دریافت می کنیم. چه زیبایی – ما یک تجارت عالی داریم!”.

روده بر شدن از خنده…

2) پست مورخ 23 ژانویه 2023:

در ماه های اخیر، کشور اسرائیل مورد حمله یک ویروس مرموز قرار گرفته است (و نه – منظورم کرونا نیست).

علائم: مردم عصبی تر می شوند، به هیچ کس گوش نمی دهند و در موارد بسیار کمی نیز به خشونت تبدیل می شود. اما حق با ماست: شهروند مشتری دولت است – و همانطور که می دانیم مشتری همیشه حق دارد. شما آن را همه جا می بینید: در جاده ها و مسیرها، در موسسات آموزشی و مدارس، در بیمارستان ها و درمانگاه ها، در حمل و نقل عمومی (روز به روز موارد خشونت علیه رانندگان اتوبوس) و در سایر ادارات دولتی و نهادهای عمومی مختلف – همچنین در پارک های عمومی و در فضای باز البته اپیدمی از دست اعضای کنست هم نمی افتد که به یکدیگر فحش می دهند، فریاد می زنند و مدام با هم صحبت های بی ادبانه می کنند.

و به طور خلاصه: مردم در همه جا یک “فیوز کوتاه” دارند – با تمایل کمتر و کمتری برای توقف یا گوش دادن به دیگران. در این زمینه، جالب است بدانید که آیا مطالعه‌ای انجام می‌شود که بررسی کند میانگین مدت زمان مکالمه بین دو شهروند اسرائیلی از لحظه شروع صحبت کردن تا زمانی که شریک مکالمه‌اش او را قطع می‌کند و گوش نمی‌دهد چقدر است. به او. چند ثانیه می شود؟ یا شاید حتی کسری از ثانیه؟ و آیا چنین تحقیقاتی در سایر نقاط جهان انجام خواهد شد؟ و اگر چنین است، آیا وضعیت ما در اسرائیل از این نظر بهتر است یا بدتر از کشورهای دیگر؟

و حتی اگر چنین مطالعه ای در مورد میزان توجه ملی انجام نشود یا انجام شود (و شاید بتوان «شاخص توجه» را – به منظور نظارت بر داده های توجه جمعیت ایجاد کرد؟) – آیا می توان همان ویروس مرموز که باعث می‌شود بسیاری از مردم به حرف‌های یکدیگر گوش ندهند، بی‌رحمانه حرف‌های یکدیگر را قطع کنند، فحش دهند و هر روز خشن‌تر شوند؟

این امکان وجود دارد که اگر این ویروس شناسایی شود، مکانیسم اثر آن یا از کجا آمده است – یا پس از آن ممکن است راه هایی برای مقابله با آن پیدا کنیم.

یا این یک بیماری مزمن یا لاعلاج است، بنابراین هیچ چیز دیگر کمکی نمی کند؟

روانپزشکان عزیز: تشخیص اینجا چیست؟ این اختلال توجه جمعی و توده ای را چه می نامید؟

یا در این مدت از خواندن یا گوش دادن دست کشیده اید؟

روده بر شدن از خنده…

3) پست مورخ 23 ژانویه 2023:

در بخش روانپزشکی تصمیم گرفته شده است که درمان دارویی برای همه بیماران بدون استثنا قطع شود.

دلیل: قرار است آیین نامه جدیدی صادر شود که به بیمارانی که به کادر پزشکی حمله می کنند جریمه اعمال شود.

این بخش تصمیم می گیرد که جریمه را به عنوان یک مجازات دسته جمعی برای همه بیماران اعمال کند، زیرا چندین مورد از بیماران یا اعضای خانواده آنها “خوب صحبت نکردند” با اعضای کارکنان. بیماران پولی برای پرداخت جریمه ندارند – بنابراین آنها تصمیم می گیرند با پس انداز صندوق بخش، نوعی “افست” انجام دهند که با نخریدن داروها به دست می آید.

آیا این یک سناریوی تخیلی است؟ یا واقعا تیم های پزشکی قادر به انجام چنین اقدامی خواهند بود؟

پس خط کجاست؟ چه جملاتی را نباید به پزشک، مددکار اجتماعی یا سایر درمانگران گفت که من به عنوان یک بیمار باید جریمه بپردازم؟

در اخبار به اختصار اعلام کردند – چرا مشخص نکنید؟ به هر حال، خشونت کلامی نیز طبق روش بسیاری از روانپزشکان نوعی خشونت است – اینطور نیست؟

تعجب می کنم که چرا مشخص نشده است – قبل از اینکه بیمار به عرصه درمانی برسد، باید بداند که قوانین بازی چیست، چه چیزی مجاز نیست و چه چیزی مجاز است – و همچنین اگر فلان پزشک تصمیم بگیرد چه می شود. به ناعادلانه و بدون هیچ دلیل مرتبط یا ماهوی به این جریمه ها متوسل شوند. البته ممکن است مواردی نیز وجود داشته باشد که از این فقط برای انتقام گیری شخصی یا انحلال حساب ها سوء استفاده شود – و بدون هیچ توجیه عینی یا موقعیتی که در آن کادر پزشکی واقعا مورد حمله قرار گرفته یا در خطر بوده است.

آیا به وضعیتی می رسیم که برای هر معاینه پزشکی، عکس، یا درمان از این نوع، پلیس هم وارد شود – علاوه بر کادر پزشکی؟ و دستورالعمل آتش باز در این موارد چگونه خواهد بود؟

و البته از آنجایی که خطر سوء استفاده افسران پلیس یا پزشکان از این مقررات وجود دارد، ممکن است به این نتیجه برسند که برای جلوگیری از سوء استفاده از جریمه، نیاز به تشکیل بازرسان شورای عمومی ویژه است. مکانیسمی که علاوه بر آنها ایجاد خواهد شد.

و در آخر چی؟ هر معاینه پزشکی شامل یک تیم از یک دادگاه کامل است؟

تکان دهنده و شرم آور…

لطفاً یک لیست/جدول منظم برای من تهیه کنید:

یک ستون از کلماتی که مجاز است به پزشکان گفته شود.

در ستون دوم کلماتی وجود دارد که نباید به پزشکان گفته شود.

من واقعا به آن نیاز دارم. من نمودار را برای هر قرار ملاقات با پزشک، پرستار یا مددکار اجتماعی خواهم برد – در غیر این صورت چگونه می توانم بدانم؟

التماس می کنم – جدول را برای من بفرست – من پولی ندارم که جریمه نظام سلامت را بدهم.

آدرس ارسال جدول:

بیمار آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-فلت 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

متعهد می شوم: 1. اطمینان حاصل کنم که این جدول کلمات در هر یک از اتاق های خانه من در مکانی برجسته آویزان شده است.

2. یک نسخه از این جدول را به هر عرصه درمانی که خواهم رفت بیاورید.

3. در گفتگو با یکی از اعضای کادر پزشکی فقط از کلماتی که در جدول آمده و مجاز به استفاده هستند استفاده خواهم کرد.

4. کلماتی که در جدول ظاهر نمی شوند یا در ستون کلماتی هستند که استفاده از آنها ممنوع است – بالاخره از این به بعد آنها را نخواهند گفت، حتی اگر برای توصیف یک مورد ضروری باشد. یا یک روش پزشکی دیگر

5. در صورت فراموش کردن غسل تعمید در خانه قبل از رسیدن به پزشک – بالاخره وقتی این موضوع مشخص شد، باید از آمدن به محل معاینه یا درمان اجتناب کنم.

پس من بی صبرانه منتظرم – میز کجاست؟

پس دکترهای عزیز به شرکت پست اسرائیل اعتماد ندارید (اوه درسته – من هم بهشون اعتماد ندارم)؟ شما همچنین می توانید جدول را با فکس برای من ارسال کنید

که شماره آن: 972-77-2700076 می باشد.

یا به ایمیل: [email protected]

4) در زیر پستی است که در 30 ژانویه 2023 منتشر کردم:

یک بیمار در بخش روانپزشکی خطاب به پرسنل پرستاری: “درد دارم، می خواهم مرا معاینه کنید.”

پرسنل پرستاری به بیمار: “خفه شو!!! اینجا یک بیمارستان روانپزشکی است – خانه شما نیست. ما و فقط ما در مورد درمان تصمیم می گیریم، چه زمانی درد دارید و چه زمانی که نیستید – و به هیچ وجه اینطور نیست. تو!!!بیچاره بیمار روانی!!».

یک بیمار از شدت درد ناله می کند: “اما واقعا درد دارد، لطفا…”.

تیم پرستاری: “خب، این بیمار احتمالاً متوجه نمی شود که آنها به او چه می گویند. ما اکنون شما را برای یک هفته به تخت می بندیم – و دیگر جرات نکنید به ما بگویید که درد دارید. !!به زودی شیفت تموم میشه و ما میریم خونه – و فعلا طاقت مزخرفات شما رو نداریم!!!” .

 

5) امروز 30 ژانویه 2023 – دقیقاً 90 سال از رویداد وحشتناک و وحشتناک تاریخی می گذرد.

30 ژانویه 1933 – به قدرت رسیدن نازی ها در آلمان(اشاره به مدخل ویکی پدیا که به زبان عبری نوشته شده است)

و آنچه بعد از آن اتفاق افتاد هرگز نمی توانیم فراموش کنیم …

 

6) یک شرکت تازه تاسیس اسرائیلی در حال توسعه برنامه ای به نام “حرفه ای و واقعی” است – برنامه ای که هدف آن اجازه دادن به کاربرانش برای گزارش جعل هویت افراد حرفه ای و همچنین همکاری با مقامات دولتی مربوطه (مرجع رقابت، اسرائیل) است. پلیس، دادگاه ها، و غیره) – اگر و در صورت لزوم.

چند نفر برای چنین برنامه ای ثبت نام می کنند؟

 

د. در زیر ایمیلی که به آن فرستادم آمده است دکتر هاگیت پلگ از بیمارستان هداسه عین کرم:

نامه هایی به دکتر هاگیت پلگ.

 

 [email protected]

 پنجشنبه بیست و ششم ساعت 16:28

به دکتر هاگیت پلگ با درود:

موضوع: درخواست مشاوره

خانم محترم .

آخرین باری که در کلینیک شما معاینه شدم، به من گفتید که در حال حاضر داروهای جدیدی برای درمان پسوریازیس وجود دارد و این امکان وجود دارد که حتی افرادی مانند من که از مشکلات مالی شدید رنج می برند، اکنون بتوانند با کمک انجمن «هاوریم لرفواه». شما بیماران را در این شرایط به او ارجاع می دهید.

 پس از آن به پزشک خانواده ام – دکتر براندون استوارت – مراجعه کردم و از او فهمیدم که در این مورد با شما صحبت خواهد کرد.

با او صحبت کردی؟

همچنین، تا آنجا که من می دانم، در حال حاضر هیچ درمانی وجود ندارد که بتواند پسوریازیس را درمان کند – آیا این درست است؟ و اگر این درست یا نادرست است، می‌توانید توضیح دهید که از امروز، چه گزینه‌هایی برای درمان پسوریازیس وجود دارد؟

در گذشته، به دلیل ملاحظات دیگری نمی‌خواستم درمان دارویی برای پسوریازیس دریافت کنم: شانس بالای ابتلا به عوارض جانبی – و در عین حال دوره‌های بهبودی بسیار کوتاه که می‌توان به آن دست یافت.

از صحبت های شما فهمیدم که این وضعیت 10-15 سال پیش درست بود (یعنی زمانی که متخصصان پوستی که با آنها معاینه شده بودم وضعیتی را که قبلاً ذکر کردم به من گفتند و به دلایل ذکر شده درمان بیولوژیکی را توصیه نکردند) – و امروز دیگر درست نیست

و بنابراین می‌خواهم بپرسم: در صورت شروع درمان با یکی از داروهای جدید، دوره بهبودی در پسوریازیس چیست؟ و اینها کدام داروها هستند؟

همچنین، و اگر واقعاً داروهای جدید می توانند به من اجازه دهند که دوره بهبودی طولانی مدت در پسوریازیس را بدون عوارض جانبی شدید به دست بیاورم و در واقع این امکان وجود دارد که

استفاده كردن انجمن «هاوریم لرفواه». برای کمک به تامین مالی درمان – در این صورت من علاقه مندم که بدانم برای دریافت درمان دارویی چه روشی لازم است.

با احترام،

آساف بنیامینی – بیمار در کلینیک روماتولوژی سرپایی بیمارستان حدسا عین کرم.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

E. ایمیلی که به “modest.app” فرستادم در زیر آمده است:

نامه من به “modest.app”.

یاهو/ارسال شد

  

 اساف بنیامینی< [email protected] >

 به:

 [email protected]

 یکشنبه 29 ژانویه 2023 ساعت 3:49 بعد از ظهر

 

به: “modest.app”.

موضوع: ابزارهای تکنولوژیکی

خانم ها/آقایان عزیز.

از سال 2007، من در مبارزه برای معلولان در اسرائیل شرکت کرده ام – مبارزه ای که شناخته شده است که به طور گسترده در رسانه ها نیز پوشش داده می شود.

یکی از ابزارهایی که برای پیشبرد مبارزه تلاش می کنیم، استفاده از ابزارهای تکنولوژیک مختلف است: نوشتن در شبکه های اجتماعی، باز کردن وب سایت ها و تلاش برای ارتقا و بهبود آنها، مدیریت جوامع مجازی و غیره.

سوال من در این زمینه این است: آیا ممکن است شرکت یا سازمان شما ابزارهای تکنولوژیکی را ارائه دهد که بتواند در مبارزه ما به ما کمک کند؟ و اگر چنین است – در چه زمینه هایی و چگونه؟ با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040.

فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم 1) شماره شناسنامه من: 029547403. 

2) وب سایت های من:  https://www.disability55.com/   و:  https://assaf-permalinks.com و: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

 

3) در تاریخ 10.7.2018 به یک جنبش اجتماعی به نام “غلبه بر” پیوستم – به طور شفاف ناتوان. ما سعی می کنیم حقوق معلولان شفاف را ترویج کنیم، یعنی افرادی مانند من که از مشکلات پزشکی و بیماری های بسیار جدی رنج می برند که در بیرون به وضوح قابل مشاهده نیست – نامرئی بودن خارجی که باعث تبعیض بسیار شدید علیه ما می شود.

مدیر جنبش، که بنیانگذار آن نیز می باشد، خانم تاتیانا کادوچکین است و می توانید با شماره 3708001-52-972 تماس بگیرید.

زمان پاسخگویی تلفنی: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:00 الی 20:00. اسرائيل

زمان – به جز تعطیلات یهودی و تعطیلات مختلف اسرائیل. 

4) در اینجا چند کلمه توضیحی در مورد جنبش ما وجود دارد، همانطور که در مطبوعات ظاهر شد: تاتیانا کادوچکین، یک شهروند عادی، تصمیم گرفت جنبش “غلبه بر” را با کمک آنچه او “معلولان شفاف” می نامد تأسیس کند.

تاکنون حدود 500 نفر از سراسر کشور اسرائیل برای آن گرد هم آمده اند

جنبش. او در گفت‌وگو با دفتر خاطرات شبکه هفت، از این پروژه و آن دسته از معلولانی می‌گوید که فقط به دلیل شفاف‌سازی از کمک‌های مناسب و کافی از طرف‌های مربوطه دریافت نمی‌کنند.

به گفته وی، جمعیت معلولان را می توان به دو گروه معلولان با ویلچر و معلولان بدون ویلچر تقسیم کرد. او گروه دوم را «معلولان شفاف» تعریف می‌کند، زیرا می‌گوید که آنها خدماتی مشابه معلولان با ویلچر دریافت نمی‌کنند، حتی اگر به عنوان معلول 75 تا 100 درصدی تعریف شوند. او توضیح می دهد که این افراد نمی توانند به تنهایی امرار معاش کنند و نیازمند خدمات اضافی هستند که معلولان با ویلچر از آن برخوردار هستند. به عنوان مثال، معلولان شفاف مستمری از کارافتادگی کم از بیمه کل کشور دریافت می کنند، از الحاقیه خاصی مانند کمک هزینه خدمات ویژه، کمک هزینه اسکورت، کمک هزینه تردد و همچنین کمک هزینه کمتری از وزارت مسکن دریافت می کنند.

بر اساس مطالعه ای که توسط کادوچکین انجام شد، این افراد ناتوان شفاف علیرغم تلاش برای ادعای اینکه در اسرائیل در سال 2016 هیچ گرسنه نان وجود ندارد، گرسنه نان هستند. مطالعه ای که او انجام داد همچنین بیان می کند که میزان خودکشی در بین آنها بالاست.

در جنبشی که او تأسیس کرد، او تلاش می کند تا معلولان شفاف را در لیست انتظار برای مسکن عمومی قرار دهد. این به این دلیل است که او می گوید آنها معمولاً در این لیست ها وارد نمی شوند حتی اگر قرار است واجد شرایط باشند. او جلسات زیادی با اعضای کنست برگزار می کند و حتی در جلسات و بحث های کمیته های مربوطه در کنست شرکت می کند، اما می گوید کسانی که می توانند کمک کنند گوش نمی دهند و شنوندگان مخالف هستند و بنابراین نمی توانند کمک کنند.

او اکنون از افراد ناتوان “شفاف” بیشتری می خواهد که به او بپیوندند و به او مراجعه کنند تا بتواند به آنها کمک کند. به گفته وی، اگر وضعیت به همین منوال پیش برود، هیچ راه فراری از تظاهرات معلولانی که حقوق و شرایط اولیه معیشت خود را مطالبه خواهند کرد، نیست. 

5) آدرس های ایمیل من: [email protected]  و: [email protected] و: [email protected] و:  [email protected] و: [email protected] و: [email protected]   و:  [email protected] و: [email protected] و:  [email protected]

6) در اینجا چند پیوند به نمایه های من در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

 

7) این پیامی است که توسط تالی اوهایون تدوینگر فیلم اسرائیل در فیس بوک نوشته شده است:

18 متر

تالی اوهایون

6 روز

برای مستندی که در سال های اخیر روی آن کار کرده است «سینما استر – از شهر سفید تا نسل نتفلیکس»،

به دنبال آرشیو شخصی، عکس هایی از فضای هامکین در دهه 90 در روزهای جمعه ظهر و به طور کلی و همچنین از میدان دیزنگوف در اوایل دهه 80، بچه های میدان، “فریک ها” که در میدان جمع می شدند. .

لطفا به صورت خصوصی یا با شماره تلفن 972-52-2846954 تماس بگیرید

F. ایمیلی که به “amodat.com” فرستادم در زیر آمده است:

نامه toamodat.com».

یاهو/ارسال شد

 

 آساف بنیامینی< [email protected] >

 به:

 [email protected]

 دوشنبه 30 ام ساعت 13:45  

تیo: “amodat.com”.

 موضوع: جستجوی ایده های شغلی

خانم های عزیز/آقایان.

من مردی 50 ساله از اورشلیم هستم – مردی که از معلولیت و بیماری های جدی رنج می برد. سال‌هاست که نمی‌توانم به بازار کار برگردم – و به دلیل شرایط و محدودیت‌هایم باید به دنبال ایده‌های غیر متعارفی باشم که از طریق آنها بتوانم این کار را انجام دهم – و در زیر چندین نمونه آورده شده است:

1) من در مورد پروژه ای به نام “The Honey Badger” خواندم – که در چارچوب آن غول های فناوری مانند گوگل یا فیس بوک یک شرکت قراردادی مستقر در شهر مانیل در فیلیپین را اداره می کنند. نقش کارکنان این شرکت یا سایر شرکت های پیمانکاری (تعداد شرکت های فعال در این زمینه مشخص نیست) حذف محتوای مشکل زا (مواد مخدر، فحشا، پدوفیلیا، پخش اعدام ها یا فعالیت های تروریستی و غیره) است. اینترنت. در سال 2018، دوشنبه می سینمای آلمانی به نام هانس بلاک و موریتز ریسویک فیلم مستندی به نام «پاک کننده های اینترنت» درباره کار کارگران این شرکت ها تولید کردند.

مثلا داشتم به کار در چنین چارچوبی فکر می کردم.

اشاره می کنم که من کاملاً از ماهیت توهین آمیز چنین کاری در رابطه با افرادی که در آن مشغول به کار هستند آگاه هستم: بر اساس نشریات مختلف، بسیاری از افرادی که در این مشاغل کار می کردند فوت کردند یا به طور متناوب به بیماری های روحی و جسمی بسیار جدی مبتلا شدند. نتیجه قرار گرفتن مداوم و روزانه با محتوای دشوار است. با این حال، این من را منصرف نمی کند، و این به این دلیل است که به هر حال چیزی برای از دست دادن در زندگی ام باقی نمانده است – و همانطور که چندین سال است اشاره کرده ام، نمی توانم به بازار کار برگردم (همه گزینه های دیگر کمک به سازمان‌ها، هیئت‌های شغلی یا تماس مستقیم با بسیاری از شرکت‌ها به پایان رسیده است – و سال‌هاست.

2) همانطور که می دانید، شرکت های سازنده و فیلمنامه نویسانی که از طرف آنها صحنه های خاصی را برای فیلم های سینمایی می گیرند، گاهی اوقات قسمت هایی را فیلمبرداری می کنند که در آن اجساد یا افراد ظاهراً مرده فیلمبرداری می شود. من به چنین شغلی فکر می کردم که جسدها را به تصویر می کشد – شغلی که برای انجام آن نیازی به تلاش بدنی ندارد و همچنین یک معلولیت شدید قطعاً نباید دخالت کند. تاکید می کنم که این یک شوخی یا شوخی نیست – با جدیت می گویم – و حتی اگر ممکن باشد، حداقل در نگاه اول، مسخره یا احمقانه به نظر می رسد.

3) من شنیدم که یک زمینه آموزش نرم افزار وجود دارد، یعنی: کارمندانی که نقش آنها ورود داده ها در سیستم های توسعه هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی است – کارهایی که ضروری شناخته شده است. با وارد کردن داده ها، به برنامه ها آموزش داده می شود که چگونه در موقعیت های خاص عمل یا واکنش نشان دهند.

من فکر می کنم این نوع کار می تواند راه حلی عالی برای مواردی باشد که از یک طرف توانایی انجام کار فیزیکی یا تلاش بیش از حد به دلیل ناتوانی جسمی وجود ندارد، اما در عین حال دانش کافی از رایانه وجود ندارد. برای کار در برنامه نویسی

شنیده ام که در زندان های فنلاند به زندانیان اجازه انجام این کار داده می شود. فکر می کردم حتی در چنین کاری هم ممکن است و می توانم جا بیفتم.

آیا ایده دیگری برای مشاغل غیرمعمولی دارید که حتی یک فرد دارای معلولیت شدید می تواند در آن جا شود؟

با احترام،

آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A – آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، کد پستی: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پست اسکریپتوم. 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

2) آدرس های ایمیل من:  [email protected]  یا: [email protected]  یا:  [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected] یا: [email protected]  یا: [email protected]  یا: [email protected]  یا: [email protected]

3) رزومه – assaf benyamini:

مشخصات شخصی: assaf benyamini، ID. 029547403.

تاریخ تولد: 1972/11/11. آدرس: 115 کاستاریکا خیابان، Kiryat Menachem، اورشلیم، اسرائیل.

شماره تلفن: در منزل-972-2-6427757. Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

تحصیلات: 10 سال تحصیل و تحصیل جزئی. خدمت سربازی: به دلایل پزشکی معاف است.

تجربه کاری:

1998-کار در نجاری RESHET (South Tel Aviv)

1998-2005-کار در کتابخانه ملی، کمک به تیم حرفه ای کتابداران در طیف گسترده ای از وظایف.

1388-1388-کار در زنجیره آوگاد برای دسته بندی اجناس جواهرات.

فوریه-مه 2019-کار در شرکت کامپیوتر HMSOFT.

آغاز فوریه 2020 – سه روز کاری توزیع روزنامه بین رهگذران در خیابان.

داوطلب شدن:

 

فعال در ستاد مبارزه با معلولین. داوطلبانه در مرکز بهره برداری از حقوق شهرداری بیت المقدس برای کمک به جمعیت نیازمند.

اطلاعات عمومی: با انگیزه بالا، مهارت های ارتباطی کلامی و نوشتاری بالا، توانایی بداهه گویی و حل مسائل. من با نهادهای جامعه مدنی آشنایی دیرینه دارم.

من از ناتوانی جسمی رنج می برم که مانع از بلند کردن بارهای سنگین و ایستادن طولانی مدت روی پاهایم می شود.

G. در زیر پیامی است که در صفحه فیس بوک ارسال کردم. موجو باکس آفیس“:

به: “باکس آفیس موجو”.

پاسخ: فیلم های تبلیغاتی

خانم ها/آقایان عزیز.

در 10 ژوئیه 2018، من به یک جنبش اجتماعی به نام “غلبه بر” – ناتوانان شفاف (به عبری: תנועת נכים שקופים).

 ما در جنبش خود تلاش می کنیم تا حقوق معلولان شفاف را ارتقا دهیم، یعنی:

افرادی مثل من که از بیماری ها و ناتوانی های جدی رنج می برند و در عین حال به دلیل اینکه معلولیت یا بیماری آنها هیچ ویژگی ظاهری آشکاری ندارد، از محرومیت از حقوق اجتماعی در مقیاس بسیار گسترده رنج می برند.

مایلیم بدانیم که آیا می‌توانید با تولید ویدیوهای مربوط به ما و آپلود آنها در اینترنت به ما کمک کنید – بنابراین سعی کنید دید خود را در وب بهبود بخشید و از این طریق اهداف جنبش خود را ارتقا دهید.

 با احترام،

 آساف بنیامینی،

115 خیابان کاستاریکا،

ورودی A-آپارتمان 4،

کریات مناخیم،

اورشلیم،

اسرائیل، زیپ: 9662592.

شماره تلفن های من: در منزل-972-2-6427757.

Mobile-972-58-6784040. فکس-972-77-2700076.

پost Scriptum. 1) شماره شناسنامه من: 029547403.

 2) آدرس های ایمیل من: [email protected]  و: [email protected]  و:  [email protected] و: [email protected]

3) مدیر فعلی جنبش “نیتگابر” که او نیز می باشد

بنیانگذار جنبش، خانم تاتیانا کادوچکین است. شماره تلفن او 972-52-3708001 است – و شما می توانید با این شماره در روزهای یکشنبه تا پنجشنبه بین ساعت 11:00-20:00 با او تماس بگیرید – به جز تعطیلات یهودیان و تعطیلات مختلف اسرائیل. تاتیانا به غیر از زبان عبری، روسی نیز در سطح بسیار بالایی از زبان مادری صحبت می کند. من سطح دانش او از زبان های دیگر را نمی دانم.

 4) در زیر پیوندی به وب سایت جنبش ما وجود دارد:

  https://www.nitgaber.com/

5) در اینجا چند کلمه توضیحی در مورد جنبش ما، همانطور که در مطبوعات آمده است، آورده شده است:

 تاتیانا کادوچکین، یک شهروند عادی، تصمیم گرفت جنبش “غلبه بر” را با کمک افرادی که “معلولان شفاف” می نامد، تشکیل دهد.

 تاکنون حدود 500 نفر از سراسر کشور اسرائیل برای حرکت آن گردهم آمده اند.

 او در گفت‌وگو با دفتر خاطرات شبکه هفت، از این پروژه و آن دسته از معلولانی می‌گوید که فقط به دلیل شفاف‌سازی از کمک‌های مناسب و کافی از طرف‌های مربوطه دریافت نمی‌کنند. به گفته وی، جمعیت معلولان را می توان به دو گروه معلولان با ویلچر و معلولان بدون ویلچر تقسیم کرد. او گروه دوم را «معلولان شفاف» تعریف می‌کند، زیرا می‌گوید آنها خدمات مشابهی را که معلولان با ویلچر دریافت می‌کنند، دریافت نمی‌کنند، حتی اگر به عنوان معلول 75 تا 100 درصدی تعریف شوند. او توضیح می دهد که این افراد نمی توانند به تنهایی امرار معاش کنند و نیازمند خدمات اضافی هستند که معلولان با ویلچر از آن برخوردار هستند. به عنوان مثال، معلولان شفاف مستمری از کارافتادگی کم از موسسه بیمه ملی دریافت می کنند.

 بر اساس مطالعه ای که توسط کادوچکین انجام شد، این افراد ناتوان شفاف علیرغم تلاش برای ادعای اینکه در اسرائیل در سال 2016 هیچ گرسنه نان وجود ندارد، گرسنه نان هستند.

 مطالعه ای که او انجام داد همچنین بیان می کند که میزان خودکشی در بین آنها بالاست. در جنبشی که او تأسیس کرد، او تلاش می کند تا معلولان شفاف را در لیست انتظار برای مسکن عمومی قرار دهد. این به این دلیل است که او می گوید آنها معمولاً در این لیست ها وارد نمی شوند حتی اگر قرار است واجد شرایط باشند. او جلسات زیادی با اعضای کنست برگزار می کند و حتی در جلسات و بحث های کمیته های مربوطه در کنست شرکت می کند، اما می گوید کسانی که می توانند کمک کنند گوش نمی دهند و شنوندگان مخالف هستند و بنابراین نمی توانند کمک کنند. او اکنون از افراد ناتوان “شفاف” بیشتر و بیشتری می خواهد که به او بپیوندند و با او تماس بگیرند تا بتواند به آنها کمک کند.

 به نظر او، اگر وضعیت به همین منوال پیش برود، هیچ راه فراری از تظاهرات معلولانی که حقوق و شرایط اولیه معیشت خود را مطالبه خواهند کرد، نیست.

 6) در اینجا چند پیوند به نمایه های من در شبکه های اجتماعی مختلف وجود دارد:

 

  https://www.webtalk.co/assaf.benyamini  

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0  

  https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg  

  https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY  

  https://assafcontent.ghost.io/

  

 7) از آنجایی که جنبش ما یک جنبش معلولان و افراد سختکوش است که اغلب مجبور به تصمیم گیری بین خرید دارو و خرید مواد غذایی اولیه هستند – واضح است که این وضعیت وجود ندارد و ما نمی توانیم بودجه تبلیغاتی داشته باشیم. در آینده قابل پیش بینی این باید در نظر گرفته شود.

  

H. پیوندهای من:

1) نیش زدن به گردشگران در اسرائیل – چه خواهد شد؟ چه زمانی مقامات در اسرائیل علیه متقلبان اقدام خواهند کرد؟

2) سازمان زباله را با خود ببرید از محیط زیست استفاده کنید

3)شرکت “Solothum Technology” – جایگزین پلاستیک سازگار با محیط زیست

4)انجمن “دهان بده” – برنامه ای که برای جوانان به دلیل آسیب پذیری جنسی محافظت می شود

5) انجمن “لبخند سوت زده”-پیوند کسی که به درمان های یارانه ای روانی و روانپزشکی به خاطره او از رونیت ولف کمک می کند

6)جامعه “سوبادا اسرائیل”

 

                  - اشتباهی پیدا کردی؟ به من در مورد آن بگویید -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE