Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Akıl hastalarının hayvanlarla tedavisi - מידע לאנשים עם מוגבלויות
İçeriğe geç
Home » Akıl hastalarının hayvanlarla tedavisi

Akıl hastalarının hayvanlarla tedavisi

Hayvanların zihinsel terapide kullanılması, zihinsel ve duygusal sorunlarla uğraşan insanlara yardım etmek için insan ve hayvan arasındaki özel bağı kullanan alternatif ve etkili bir yöntemdir. Hayvanlar yardımıyla tedavi yaygın olarak kullanılır ve esas olarak psikoterapi, psikolojik tedavi ve grup terapisi alanında bilinir.

İnsan ve hayvan arasındaki insan-yaşam ilişkisi eski çağlardan beri var ve farklı kültürlerin merkezinde yer alıyor. Hayvanlar insanlara duygusal destek, koşulsuz sevgi ve güvenlik duygusu verir. Bu özel bağlantı sayesinde hayvanlar, sıkıntı içinde olan veya travma yaşayan insanlara duygusal, fiziksel ve ruhsal bir tepki verebilir.

Zihinsel terapide hayvanların temel işlevlerinden biri, yaralı kişinin zihinsel ve fiziksel iyileşme süreçlerinin desteklenmesidir. Kaygı, depresyon ve kendine zarar verme duygularını hafifletmeye yardımcı olabilirler. Ayrıca hayvanların zihinsel terapideki önemi.

Ayrıca hayvanların ruh sağlığı hizmetindeki önemi, insanlarla gerçek, sadık ve koşulsuz bir ilişki kurma konusundaki benzersiz yeteneklerine dayanmaktadır. Yargılayıcı olmayan dinleme, derin duygusal bağlantı ve mevcut sevginin ideal modeli olarak hizmet etme yeteneği gibi nitelikler, hayvanlar, kalp kırıklığı veya zihinsel travma yaşayanlar için mükemmel bir cevap sunar.

Hayvanlar yardımıyla yapılan terapi sırasında, kişi hayvanla doğal ve otantik bir şekilde iletişim kurar ve bağ kurar. Sahibinin, kişinin duygularına ve ruh haline göre anlama ve hareket etme konusundaki benzersiz yeteneği, olumlu duygular uyandırabilir ve stres ve depresyon düzeylerini azaltabilir. Kişi ve hayvan arasında kurulan iyileştirici bağlantı, mağdurların şimdiki yere konsantre olmalarını, geçmişi veya geleceği düşünmeyi bırakmalarını ve anı olumlu ve güçlü bir şekilde deneyimlemeye başlamalarını sağlar.

Ek olarak, hayvanların yardımıyla yapılan terapi, kurbanların fiziksel durumunu iyileştirebilir. Birçok araştırmaya göre, hayvanların kan basıncını düşürebildiği, bağışıklık sistemini iyileştirebildiği ve stres seviyelerini azaltabildiği ortaya çıkıyor. Günümüzün ileri teknolojisinin zıtlığı, hayvanlarla olan bağ ve bağ, içinde yaşadığımız karmaşık ve paralı dünya karşısında fiziksel ve ruhsal rahatlık sağlıyor.

Hayvanlar, canlı ve duygusal katkılarına ek olarak, insanın sosyal ve iletişim becerilerini beslemek ve geliştirmek için araçlar olarak da kullanılabilir. Bir hayvan, terapi gruplarındaki insanlar arasında bir köprü görevi görebilir ve katılımcılar arasındaki iletişimi ve bağlantıyı teşvik edebilir. Bu, hayvanların bir insanı kendilerine yakın bir ortamda rahat ve güvenli hissettirme konusundaki doğal yeteneğinden kaynaklanır ve bu da ekibin etkinliğini, söylemini ve tedaviye aktif katılımını teşvik edebilir.

Bununla birlikte hayvanların mental terapi gruplarında tedavi aracı olarak önemi, umut ve rahatlama duygusu sağlama yeteneklerinde yatmaktadır. Hayvanlar, depresyon, kaygı veya travma ile uğraşan insanların yeni bir nefes almalarına ve kendilerini zor anlardan kurtarmalarına yardımcı olan özgürlük ve rahatlık anları yaratır.

Hayvanlar yardımıyla zihinsel terapinin etkili bir şekilde uygulanabilmesi için tedavi sürecinde tanımlanan yönergelere ve kısıtlamalara uyulması önemlidir. Uygun hayvanın seçildiği andan itibaren, hayvanın uygun eğitimden geçmesi ve gerekli gereksinimleri karşılayabilecek durumda olması sağlanmalıdır. Ayrıca, tedavi edilen kişinin ihtiyaçları dikkate alınmalı ve hayvanın kısıtlamaları ve istekleri doğrultusunda tedaviye uygun olacağından emin olunmalıdır.

Özetle, akıl hastalarını hayvanlar yardımıyla tedavi etmek, zihinsel ve duygusal sorunların üstesinden gelmeye yardımcı olmak için insan ve hayvan arasındaki özel ilişkiyi kullanan benzersiz ve etkili bir yöntemdir. Hayvanlar duygusal destek ve güvenlik duygusu sağlar ve ayrıca sosyal ve iletişim becerilerini beslemek ve geliştirmek için bir araç olarak kullanılabilir. Kurbanlar, onların yardımıyla, nefes alma ve huzur anlarını keşfetmelerine yardımcı olan rahat, arkadaş canlısı ve güvenli bir alana kavuşur. Mental terapide hayvanların kullanılması, tedavi gören insanlara iyileşme sürecinde ilerlemeleri ve daha iyi bir yaşam kalitesi deneyimlemeleri için gerekli araçları sağlar.

A. “İsrail’deki Süt Konseyi”ne gönderdiğim mesaj aşağıdadır:

“İsrail’deki Süt Konseyi”ne mektubum.

Yahoo/gönderildi

asaf benyamini< [email protected] >

İle:

[email protected]

4 Haziran Pazar, 12:20

“İsrail’deki Süt Konseyi”ne selamlar:

Konu: Danışmanlık talebi.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Ben 50 yaşında Kudüs’te yaşayan bir erkeğim ve tıbbi tavsiyeler nedeniyle “Activia” yoğurdu alıp tüketiyorum.

Ancak son zamanlarda (bu sözleri 4 Haziran 2023 Pazar günü yazıyorum) büyük pazarlama zincirlerinde bu ürünü bulmanın giderek zorlaştığını fark ettim. Bunun nedenlerini bilmiyorum. Size sorum şu: İsrail’de ürünü doğrudan evime teslim yoluyla sipariş edebileceğim herhangi bir özel perakendeci var mı? Bedensel engelimden dolayı çeşitli satış noktalarına fiziken ulaşamadığımı ve tüm alışverişlerimin kargo ile yapıldığını belirtmek isterim. Şu anda teslimat sipariş ettiğim zincirler Shufersell ve Kwik. Ve adres şahıs bayii değilse şu anda hangi yerlerden ürün sipariş edebilirim?

Mümkün olduğunca detaylı ve açıklayıcı yazarsanız sevinirim.

Saygılarımızla,

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

giriş A-daire 4,Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor. Mobil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: ass [email protected]

B. Facebook sosyal ağında paylaştığım gönderiler aşağıdadır:

1)

asaf benyamini

18 Mayıs B- 23:48

 

Herkese açık olarak paylaşıldı

gül övgü

9 Mayıs’ta B-14:17

Benim gibi kim bilir… babamın bunaması var, üzgünüm

Birisi bir keresinde demanslı birini sevdiğinizde onu iki kez kaybedersiniz demişti, bir kez teşhis konduğunda ve sonra öldüklerinde buna “belirsiz kayıp” denir.

Doktorlar bunu “hızla küçülen bir beyin” olarak tanımladılar. Hastanın beyni yavaş yavaş öldüğü, fiziksel olarak değiştiği ve sonunda sevdiklerinin kim olduğunu unuttuğu için kimsenin bunama olmasını istemem. Hastalar hapsedilebilir, hareket edemez ve yemek yiyemez veya içemez hale gelebilir.

Demans onlara dokunmadığı için bu mesajı kaydıracak insanlar olacak. Belki sevdikleri birinin demansa karşı savaşmasının veya savaşmasının nasıl bir şey olduğunu bilmiyorlardır.

Bu amansız hastalığa farkındalık yaratmak adına, arkadaşlarım bu günlüğü sayfanıza koyarsa çok sevinirim.

Zaman çizelgenize kopyalayıp yapıştırmak için parmağınızı mesajın herhangi bir yerinde tutun.

Teşekkür ederim

Acı çeken arkadaşları veya aile üyeleri olan herkese

2) asaf benyamini

20in Mayıs B-0:00

Herkese açık olarak paylaşıldı

Uluslararası Olimpiyat Komitesi, müsabakaların yapılacağı yeni bir sporun kurulmasına karar verir:

Sürüş sırasında sürücüler tarafından küfür Şampiyonası.

İsrail’i kim temsil etmek ister?

Aday var mı?

yüksek sesle gülmek…

3) asaf benyamini

20 Mayıs’ta B-17:19

Herkese açık olarak paylaşıldı

Oluşturduğum bir grup:

“Hoş haşere kontrol” grubu – Evlerinde haşere kontrol çalışmaları yaptıran ve ilaçlar çalışırken alternatif bir yer bulamayan kişiler ile bu süre zarfında onları misafir etmeye istekli kişiler arasında iletişim kurmak için oluşturulmuş bir grup.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)grup amatör geçmişi

Almog Levi

2 Mart’ta

 

dünyanın en pis işi

16. yüzyıl İngiltere’sinde en çok aranan işlerden biri, taburenin damadı (“sandalyenin çocuğu”) veya başka bir deyişle kralın “popo temizleyicisi” olarak adlandırılıyordu. Bu makamın sahibi padişahın hizmetkarı olup, rahatına dikkat eder ve gerektiğinde kürsü (tuvalet) evinde hazır bulunur ve dışkısını yaptıktan sonra poposunu temizlemekle ilgilenirdi.

Kralın neden bir popo temizleyicisine ihtiyacı vardı? İngiltere’de karşınızdaki kralın Tanrı’nın lütfundan olduğunu ve kraliyet kıçının gerçekten kutsal olduğunu düşünürlerdi, bu yüzden Tanrı’nın lütfuyla karşınızda olan kral kesinlikle kendini silemez…

Bu pozisyon, her kişinin bu pozisyon için kabul edilemeyeceği ve pozisyona atananların gerçekten itiraz edemeyeceği durumlarda, yalnızca soylular veya üst sınıf üyeleri tarafından dolduruldu. Popo temizleyicisi, kralın sırdaşıydı ve onun tüm mahrem meselelerine kelimenin tam anlamıyla yakındı. Kral, siyasi öneme sahip ayrıntıları yakın temizlikçisiyle paylaşırdı ve elbette bilgi güçtür.

VIII.Henry altında bu pozisyon gerçekten tehlikeliydi, çünkü özellikle hayatının ileri evrelerinde paranoyaktı ve her zaman saldırı altında olduğunu düşündü. Karılarından birkaçını ve damadı Norris’i idam etti.

Bu pozisyon, 1901’de VII. Edward’ın tahta çıkmasıyla kaldırıldı.

Bir dahaki sefere işinizin kötü koktuğunu veya tehlikeli olduğunu düşündüğünüzde VIII. Henry’nin temizlikçisini düşünün.

kitlelere tarih

kaynak:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5)asaf benyamini

1 gün

Herkese açık olarak paylaşıldı

Gelin ve damat bir çift, şehirdeki düğün salonundan köydeki evlerine doğru eşeğe binerek yolculuklarına başlarlar.

Birkaç dakika sonra bir grup insanla karşılaştılar ve onlara “Ne zavallı bir eşek. Sırtında iki kişi taşımak zorunda. Bu onun için çok zor” dedi.

Bunu duyan gelin ve damat eşekten inerler ve eşek yanlarında yürürken yürümeye devam ederler.

Birkaç dakika sonra gelin ve damat başka bir grup insanla karşılaşır ve onlara “Bu eşek ne kadar zavallı. Yürümesi o kadar zor ki kimse ona yardım etmiyor” diyor.

Gelin ve damat bunu duyar, eşeği yerden alır ve eşeği ellerine alarak yürümeye devam ederler.

Birkaç dakika daha geçer ve gelinle damat, kendileriyle alay etmeye başlayan başka bir grup insanla tanışır: “Şu iki aptala bakın. Herkes gibi eşeğe binmek yerine eşeği ellerinde taşıyorlar. Haha…”.

Bunu duyan gelin ve damat eşeği nazikçe yere indirip tekrar binerler.

Sonuç: Hayatını yalnızca başkalarının ona söylediklerine göre ve hiçbir düşünce ya da kendini düşünmeden sürdürmeyi seçen kişi…

Cevabı benim yardımım olmadan da tamamlayabilirsiniz…

Veya Yahudi kaynaklarından birinde yazıldığı gibi (Tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum – elbette bunu kontrol edebilirsiniz):

Kendi hayatlarını yaşayan insanlarla hayatlarını yaşayanlar arasında bir fark vardır.

6)asaf benyamini

6 gün

Herkese açık olarak paylaşıldı

Bir Yahudi topluluğunda, topluluğun tüm insanlarının nefret ettiği bir kodaman (ya da geçmişte bu insanlara verdikleri adla “Gvir”) vardı. Herkes onun dünyaya sadaka vermediğinden emindi – çevresinde zor durumda ve yoksulluk içinde insanlar varken bile.

Birçok gün, o beyefendi öldüğünde, topluluk üyelerinden hiçbiri onun için bir methiye söylemeyi kabul etmedi – ona karşı nefret o kadar güçlüydü ki.

Ancak, adamın ölümünü takip eden aylarda, topluluk üyeleri garip bir şey fark ettiler: o beyefendinin ölümüne kadar her gün doldurulan tüm yardım sandıkları, ne de olsa adam öldükten sonra boş kaldı ve kimse onları doldurmadı.

Ancak bu noktada cemaat halkı, hayırseverliğin en büyük fazileti olarak bilinen pek çok bağışı aslında gizlice veren bu beyefendiye yaptıkları yanlışın ve büyük haksızlığın farkına varmışlardır.

Cemaat halkı, adaletsizliğin büyüklüğünden dolayı ondan gerçekten özür dilemek istedi – ama elbette artık çok geçti.

Sonuç: Her türlü konuda kesin kanaatler ortaya koyduğumuzda, bilmediğimiz şeyler olabileceğini her zaman hatırlamalıyız.

7) Shavuot ile ilgili kaynaklardan birinden bir hikaye (Tam olarak nerede olduğunu bilmiyorum – elbette bunu kontrol edebilirsiniz):

Mukaddes Olan’ın, mübarek olsun, Tora’yı dünya milletlerine sunduğu söylenir.

Önce İtalyanlara Tevrat’ı sunar.

İtalyanlar, “Tevrat çerçevesinde nelere dikkat etmeliyiz?” diye soruyorlar.

Kutsanmış olan Kutsal Olan onlara cevap verir: “Öldürmeyeceksin.”

Bunu duyan İtalyanlar Tevrat’ı kabul etmezler ve “Hayır teşekkürler, hayır teşekkürler” diye cevap verirler.

Sonra Kutsal Olan, kutsanmış, Tevrat’ı Fransızlara sunar.

Fransızlar soruyor: “Neyi korumalıyız?”

Kutsanmış Olan Kutsal Olan onlara cevap verir: “Zina etmeyeceksin.”

Bunu duyan Fransızlar da Tevrat’ı kabul etmezler ve “Hayır, teşekkürler, merhamet yok” diye cevap verirler.

Dünyanın Rabbi tüm milletlere böyle sorar – ve her millet, hangi mitsvotları yerine getirmesi gerektiğini anlayarak Tora’yı kabul etmeyi reddeder.

Sonunda Kutsal Olan, O’na şükürler olsun, Yahudilerin yanına gelir ve onlara Tevrat’ı sunar.

Yahudiler kendilerinden önce hiçbir milletin sormadığı bir soru soruyorlar: “Ne kadara mal oluyor?”

Mukaddes Olan, mübarek olsun, Yahudilere cevap verir: “Hiçbir şeye mal olmaz, bedavadır.”

Yahudiler bunu işitir ve Tevrat’ı hemen kabul ederler….

yüksek sesle gülmek…

8)asaf benyamini

24 Mayıs B-19:36

Herkese açık olarak paylaşıldı

Yaşlı bir adamın huzuru, her gün evinin yakınında saatlerce oynayan ve çok gürültü yapan bir grup çocuk tarafından bozulur.

Yaşlı adam onları uzak tutmaya karar verir – ama bunu sofistike bir yöntemle yapar.

Yaşlı adam çocukların yanına çıkar ve onlara der ki: “Burada çok güzel oynuyorsunuz. Burada nasıl oynadığınızı izlemekten gerçekten zevk alıyorum – bugünden itibaren çocuğun buraya gelip oynadığı her gün için her birinize 15 sent vereceğim.”

Ve öyleydi – yaşlı adam çocukların her birine o çocuğun evinin yakınında oynamaya geldiği her gün için 15 sent ödedi.

Bir hafta sonra yaşlı adam tekrar çocukların yanına çıkar ve onlara şöyle der: “Dinleyin, maddi durumum zor. Üzgünüm – ama bugünden itibaren her birinize oynadığım her gün için sadece 8 sent ödeyebilirim – 15 değil”.

Bu durumda, çocukların bir kısmı yerinde oynamak için kaldı – ama bazıları ayrıldı.

Bir hafta daha geçer ve yaşlı adam tekrar çocukların yanına gider ve onlara şöyle der: “Dinleyin, durumum gerçekten zor – bugünden itibaren her birinize oynadığınız her gün için yalnızca bir kuruş ödeyebileceğim.”

Çocuklar bunu duyunca, bütün grup öfkeyle mekanı terk etti ve yaşlı adama şöyle dediler: “Bir sent için burada oynamaya devam etmeye hazır değiliz!!”

yüksek sesle gülmek…

9)asaf benyamini

24 Mayıs B-19:13

Herkese açık olarak paylaşıldı

Yahudi kaynaklarından birinden alınan bir hikaye (bu hikayenin nerede geçtiğini hatırlamıyorum – elbette kontrol edebilirsiniz):

Bir şehirde zengin bir adam ve fakir bir adam yaşıyordu. Fakir adam bir gün evine misafir çağırmak istemiş. Zengin adamın evine yaklaşır ve ondan kendisi için bir vazo ödünç almasını ister – böylece misafirler evinde rahat ve keyifli olsunlar. Fakir adam, zengin adama vazoyu ertesi gün geri vereceğine ve endişelenecek bir şey olmadığına dair güvence verdi. Sonunda zengin adam ikna olur ve vazoyu fakir adama ödünç verir.

Ertesi gün misafirler fakirin evinden çıktıktan sonra zenginin evine gelir ve ona bir yerine iki vazo verir. Zengin adam anlamaz ve sorar: Diğer vazo nereden? Fakir adam ona cevap verdi: Sorma, gece bir mucize oldu – vazo başka bir vazo doğurdu.” Zengin adam anlamadı – bir vazo nasıl doğurabilir? Ama çok çabuk kendi kendine şöyle dedi: Anlamıyorum – ama umurumda değil – Bir vazo kazandım.

Birkaç hafta daha geçer ve fakir adam yine zengin adamın evine gelir ve kendisine gelen misafirler için ona bir çatal bıçak takımı ödünç vermesini ister. Zengin adam fakir adama bir takım çatal bıçak vermeyi kabul eder – ve yine aynı olay tekrar eder: ertesi gün fakir adam zengin adama iki takım çatal bıçak takımı geri verir ve ona o gece başka bir çatal bıçak takımının doğduğunu söyler – ve bu kez zengin adam bunun mantığını anlamaz – ama kabul etmeyi kabul eder – çünkü onu bedava hediyeler almaktan alıkoyan nedir?

Aradan birkaç hafta daha geçer ve fakir adam yine zengin adamın evine gelir ve bu kez ondan altın kandilini kendisine gelen misafirler için ödünç vermesini ister.

Zengin adam teklifi duyunca kendi kendine şöyle düşünür: “Burada iyi bir anlaşmam var. Altın kandilimi fakir adama ödünç vereceğim – ve yarın iki altın kandil alacağım – ne güzel!”.

Böylece zengin adam fakir adama altın lambasını ödünç verir – ancak bu sefer bir gün, iki gün, bir hafta ve bir hafta daha geçer ve fakir adam lambayı geri vermez.

Zengin adam öfkeyle fakirin evine gelir: Niçin lambamı geri vermiyorsun? Nedir??”.

Fakir adam zengin adama cevap verir: “Ne olduğunu sorma. Sana acı haberi verdiğim için üzgünüm ama senden ödünç aldığım altın kandil… söndü!!!”.

Zengin adam daha da sinirlendi: “Söyle bana, benimle dalga mı geçiyorsun? Bir lamba nasıl ölür?”

Zavallı adam ona cevap verir: “Peki bir vazo nasıl doğum yapabilir?”

Sonuç: Hayatının belli bir alanındaki saçmalıkları kabul etmeye istekli olanlar, başka alanlarda da çevrelerinden gelen saçmalıkları kabul ederlerse şaşırmamalılar…

Tüm duygular:

1

Mali Benjian

10)asaf benyamini

24 Mayıs B- 18:23

Herkese açık olarak paylaşıldı

Her şeye gücü yeten yeni kapitalist hükümet tarafından İsrail’de ekonomik cezayı teşvik etmek için kurulan yeni hareket şunları arıyor:

1. Yoksul insanları adalete teslim etmek amacıyla bulmak için devriyeler.

2. Her zaman yeni devriyeler bulmak için alan koordinatörleri.

3. Bir izci işi için kabul, yalnızca en az 2 milyar NIS öz sermayeye sahip olanlar için mümkün olacaktır.

4. Fakir insanları tespit etmeyi ihmal eden izcinin tüm mal varlığına ve parasına derhal el konulacaktır.

5. Adayın geçmişinde cezai imtiyazlar ve uzun hapis cezası.

Ahlaklı veya ahlaklı insanlardan gelen itirazlar sizi ilgilendirmez.

yüksek sesle gülmek…

11) Bir iş görüşmesinde başarısız olmak için ipuçları:

1. Kokulu ve kirli giysilerle gelmek.

2. Görüşmecilere kişisel yaşamları hakkında açıklayıcı sorular sorun (evli/bekar mı, kaç çocuğu var, vb.).

3. Görüşmecilere bağırın.

4. Görüşmeye bir radyo getirin ve ara sıra yüksek sesle açın – görüşmeyle hiçbir ilgisi olmadan.

5. Görüşmeye bir hava spreyi getirin ve görüşmeyi yapanların yüzüne püskürtün – görüşmeyle hiçbir ilgisi olmadan.

6. Görüşmecilere, işe her zaman isyan çıkarmak ve işyerinin veya işyerinin günlük işleyişini bozmak arzusuyla geldiğimizi söyleyin.

7. Görüşmecilere zengin bir suç veya psikiyatrik geçmişinizden bahsedin. Mümkün olduğunca ayrıntılı olması tavsiye edilir.

Daha fazla fikir var mı?

yüksek sesle gülmek…

12) asaf benyamini

Dakika Bir·

Herkese açık olarak paylaşıldı

Çok sayıda yoksul insanın yaşadığı bir Yahudi kasabasından bahsediyorlar – o kadar ki, çok soğuk bir iklime sahip bir bölgede kış aylarında evlerini ısıtmaya özen gösteremezler.

Kasabadan çok uzak olmayan bir yerde, sakinlerinin evlerini ısıtabilmeleri için kasaba halkına bağışta bulunmayı asla kabul etmeyen tanınmış bir Yahudi olmayan hayırsever yaşıyordu.

Sert kış günlerinden birinde, kasabanın hahamı karda dışarı çıkar ve orada yaşayan fakir insanlara bağışta bulunması için hayırseverin evine yalvarır.

Haham, hayırseverin evine gelir, kapıyı açar ve hahamın içeri girmesini teklif eder – sonuçta, adamın konutunun içi sıcak ve rahattır.

Ancak haham adamın evine girmeyi reddeder ve ikisi sohbete devam ederken, hayırsever sürekli olarak hahamı evine girmesi için ikna etmeye çalışır, ancak haham sohbeti hayırseverin kapısının önünde girmeden sürdürmekte ısrar eder.

Sohbet sırasında sürekli ısınan evinde olan ve soğuğu hissetmeyen hayırsever, soğuğu kapı eşiğinde hissetmeye başlar – öyle ki sonunda ikna olur ve kasaba halkına evlerini ısıtmaları için bağışta bulunmayı kabul eder.

Sonuç: Hayatımızda bazen, onları bizim için gösteren kişisel bir deneyim olmadan gerçekten anlaşılamayacak durumlar vardır.

13)

https://rentafriend.com/

arkadaş kiralamak

Talebe göre dünyanın her yerinden farklı insanlarla sohbet etmeye istekli biri olarak kendini sunan bir kişinin (bir tür serbest meslek) para kazanabileceği bir web sitesi.

Alternatif olarak, reklamlarına göre, yalnızlığı hafifletmek amacıyla onlarla sohbet etmek ve bu konuşma için o “serbest çalışana” ödeme yapmak için insanları bulmak mümkündür.

Siteyi veya hizmeti şahsen denemedim – bu yüzden onlar hakkında herhangi bir fikir beyan edemiyorum.

Her durumda – bu, yalnızlığı hafifletmek için çevrimiçi bir hizmettir….

14)kitaplar-Öneriler,İncelemeler,röportajlar

Pesya Sara Zelmanoviç

20Nisan

Lütfen dağıtın!

Ben 91 yaşında bir Holokost mağduruyum. Geçenlerde Holokost sırasındaki çocukluğumu yeni bir kitapta yazdım. “Çocukluk” kitabı, Yad Vashem’in desteğiyle “The Galilean Publishing House” tarafından yayınlandı.

Kitap, Yad Vashem komitesinden geçti ve onların desteği onun tarihsel önemini doğruluyor. Tarihsel arka plan anlatımına gelince, Macaristan’dan sınır dışı edildiğim Avusturya’daki toplama ve çalışma kamplarında 13 yaşındaki bir çocuğun var olma mücadelesini anlatıyor. Hikaye, mantıklı bir açıklaması olmayan mucizelerle dolu.

(Ölüm vadisinden geçsem de sen ayaktasın diye kötülükten korkmam)

Böyle bir kitabı yaygın bir şekilde dağıtmak için ulusal eğitim ihtiyacını açıklamaya gerek yok. Kitap, Stimatsky kitabevlerinde ve Zumat kitaplarında satılmaktadır, ancak varlığı yayınlanmadan dağıtılmayacak ve halka ve gelecek nesillere ulaşmayacaktır.

Medyadaki çoğu kişiden makaleler, röportajlar vb.

Bu yüzden yardımınızı istiyorum. şimdiden teşekkür ederim

Saygılarımla

Yitzhak Walster Ev telefonu: 972-4-6940586 Cep: 972-52-8695778

15)

asaf benyamini

Herkese açık olarak paylaşıldı

3 genç kadın bir otobüste tanışırlar.

İçlerinden biri iki arkadaşına şöyle der: Bilirsin, kocam yıllar geçtikçe bana daha az ilgi gösteriyor.

Kadının iki arkadaşı sorarlar: Peki kocanın mesleği nedir?

Cevap veriyor: Kocam bir manavda satıcı.

İki arkadaşı ona cevap verir: ne istiyorsun – kocan her zaman yeni ve taze mal arıyor …

3 kişiden başka bir kadın da kocasının yıllar geçtikçe kendisine daha az ilgi gösterdiğini söylüyor.

İki arkadaşı ona sorar: “Peki kocanın mesleği nedir?”.

Cevap veriyor: “Biz-bizim bir araba parkımız var.”

İki arkadaşı ona cevap verir: ne istiyorsun – kocan her zaman en yeni modelleri arıyor …

Üçüncü kadın iki arkadaşına, “Biliyorsunuz, yıllar geçtikçe kocam bana daha fazla ilgi gösteriyor” diyor.

Ve iki arkadaşı ona sorar: “Peki kocanızın mesleği nedir?”

Cevap verir: “Kocam bir arkeologdur”….

16) Nehir kıyısında bir kurbağa ve bir akrep buluşuyor.

Akrep kurbağaya döner: “Lütfen nehri geçmeme yardım et. Tek başıma geçemem – yüzme bilmiyorum.”

Kurbağa cevap verir: “Ama beni sokacaksın – ve ikimiz de boğulacağız.”

Akrep: “Seni sokacağım – sırf ikimiz de boğulalım diye – neden!! Sana söz veriyorum – seni sokmayacağım.”

Kurbağa ikna olur, akrebi sırtına alır ve nehri yüzerek geçmeye başlar.

Nehrin ortasında acı geliyor. Kurbağa ve akrep boğularak ölür.

Sonuç: Bir akrep her zaman akrep olarak kalır. Bazı şeyler değiştirilemez veya düzeltilemez.

17) Mahkeme, mesleği elektrikçi olan sanığı ölüm cezasına çarptırdı – elektrikli sandalyeyle infaz.

Mahkeme kararını uygulamak için elektrikçiyi zorla alıp elektrikli sandalyeye bağlayıp çalıştırmaya hazırlanıyorlar.

Ancak infazdan birkaç dakika önce elektrikli sandalye bozulur.

Elektrikçiyle görüşün ve sandalyeyi tamir etmesini isteyin.

Elektrikçi: “Sana ne söyleyebilirim – Sandalyeyi tamir edebilirim ama yapmayacağım. Motivasyonum yok.”

Hahaha…

18) Bir uyarı ile giriş yapacağım: Aşağıda sert ve şok edici grafik açıklamalar var – buna dayanamayanlardan devam etmeleri ve gönderiyi okumaya devam etmemeleri isteniyor (ve hayır – bu hiçbir şekilde şaka veya şaka değil):

Zulümlerinde olağanüstü tıbbi deneylerin yapıldığı – ve hatta Nazilerin diğer toplama veya imha kamplarıyla karşılaştırıldığında bile adı unutulacak olan bir kamp hakkında Holokost döneminden bir hikaye vardır:

Örneğin: bir kişinin tüm vücudunu – boyun bölgesinden beline kadar anestezi kullanmadan açmak. Korkunç bir şekilde, Nazi doktorlarının bu deneyleri yüzlerinde geniş bir gülümsemeyle yaptıkları söyleniyor. Ayrıca, üç aşamayı içeren, acımasızlığında alışılmadık bir tür “ameliyat” hakkında hikayeler de var: ilk aşamada – kurbanın midesini, elbette, herhangi bir anestezi kullanmadan açmak. İkinci aşamada canlı kedileri alıp oluşturulan ortama yerleştireceklerdi. Üçüncü aşamada, içinde canlı kedi olan kurbanın midesini dikerler ve sonra o tutsağı kampın bahçesine atarlar ve son nefesini verene kadar yavaş yavaş ölmesine izin verirlerdi.

Görünüşe göre bu deneylerin kurbanlarının büyük çoğunluğu Yahudilerdi.

Ama yine de bazı sorular var:

Bu deneyler, Dr. Yosef Mangala tarafından yürütülen sözde “tıbbi çalışmaların” bir parçası mıydı?

Hangi yılda ve hangi kampta yer aldılar? Alman subayları arasında deneylerin yapılmasına karşı çıkma girişimleri oldu mu – yoksa onlara verilen destek çok mu büyüktü?

Ve niyeti bu deneyleri yapmak olan ama bir şekilde onları zalim kaderden kurtarmayı başaran mahkumlar var mıydı? Böyle hikayeler var mı?

19) asaf benyamini

bir dakika

ile: “Meclis sosyal.“.

Konu: Platform araması.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Bilişsel gerilemenin eşlik ettiği hastalıklardan ve Alzheimer gibi bunama durumlarından mustarip insanlar için bir uygulama geliştirme fikrini şu şekilde düşündüm:

Bildiğimiz gibi, temel özelliği bilişsel gerileme olan hastalıkları (Alzheimer veya bunama halinin olduğu diğer hastalıklar gibi) olan hastalar, kısa süreli hafıza veya giderek kötüleşen günlük işlevsellik gibi birçok yeteneğini yavaş yavaş kaybediyor. Fikir, bu durumda olan insanlar için tasarlanacak bir yazılım veya sistem kurmaktır. Buradaki zorluk, kişinin kullandığı tüm programları veya sistemleri böyle bir sistemde toplamaktır – ve bir yapay zeka sistemi aracılığıyla, çalışma mekanizması hastalık ilerledikçe daha basit ve daha basit hale gelecektir. Tabii ki, sistemi kullanan kişinin durumuna olabildiğince tam olarak uyum sağlayacak şekilde oluşturmak için, geliştirme sırasında beyin araştırmacılarına danışmak ve işbirliği yapmak gerekecektir,

Sistemin amacı, elbette, bilgisayarı çeşitli amaçlarla kullanmaya alışmış ve bunama noktasına gelen kişilerin, hayatlarının uzun yıllar boyunca kullandıkları sistemlere erişimlerini tamamen kaybetmemelerini ve böylece zaten hastalığın semptomları nedeniyle zaten önemli ölçüde zarar görmüş olan yaşam kalitelerini bir ölçüde iyileştirmelerini sağlamaktır.

Fikrin kendisi için çok fazla.

Bu üzerinde düşündüğüm bir fikir olmasına rağmen, özel hayatımda demans bakımı ile hiçbir ilgim yok.

Şahsen beni ilgilendiren her konuda dikkate alınması gereken bir takım hususlar olduğunu belirtmek isterim:

1. Programlama alanında profesyonel değilim, beyin araştırmaları, biliş veya nöroloji alanlarında da profesyonel değilim – ve bu nedenle böyle bir projeye adım adım eşlik edemeyeceğim.

Bu, üzerinde düşündüğüm bir fikir – ve ilk fikri sağlamanın dışında, projenin başka hiçbir aşamasında yardımcı olamayacağım.

2. Çok düşük bir gelirle yaşıyorum – Ulusal Sigorta Enstitüsünden bir sakatlık ödeneği. Bu nedenle, fikri gerçekleştirmek için herhangi bir bütçe yatırma yeteneğim yok. Dahası, durumumun ciddiyeti nedeniyle, çok yüksek indirimler bile yardımcı olmuyor.

3. Kudüs’ün Kiryat Menachem semtinde yaşıyorum ve arabam ya da ehliyetim yok. Sağlık ve maddi durumum nedeniyle ileride ehliyet alma veya araba alma gibi bir şansım da yok.

Bu nedenle, ikamet ettiğim yerden oldukça uzaktaki şirketlerin ofislerinde danışma toplantılarına gelme imkanım yoktur.

Size sorum şu: Sizce böyle bir projeyi yüklemek, yönetmek ve tanıtmaya çalışmak için en uygun internet platformu hangisidir?

Kişisel bilgilerim:

İlk isim – asaf. Soyadı – benyamini.

Kimlik numarası-029547403.

Tam posta adresi-

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A-daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor.

Mobil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya : [email protected] 

veya: [email protected] veya: [email protected] veya: as [email protected]

İnternet sitem:  https://www.disability55.com/

C. Klalit Sağlık Hizmetleri Kudüs Bölgesi’ne gönderdiğim e-posta aşağıdadır:

Kudüs bölgesinin Genel Sağlık Hizmetlerine mektuplar.

Yahoo/gönderildi

asaf benyamini< [email protected] >

İle:

[email protected]

5 Haziran Pazartesi, 23:09

Kime: Klalit Sağlık Hizmetleri – Kudüs bölgesi.

Konu: Başvurum ekte..

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Bir süre önce Klalit Sağlık Hizmetleri’nin internet sitesine aşağıdaki mesajı bırakmıştım.

Bu uygulamanın tedavisi ile ilgili olarak güncellenmek istiyorum. 1 Haziran 2023 tarihinden itibaren aile hekimine yaptığım ziyaretin özetinin web sitesinin kişisel alanında görünmediğini belirtmek isterim.

Selamlar, asaf benyamini.

14 Mayıs 2023 tarihinde aile hekimimi ziyaret ettim – ve doktor odasından çıktıktan birkaç dakika sonra klinikte EKG testi yaptırdım. Bunun dışında aile hekimine yapılan ziyaretin özeti ve EKG testinin sonucu. “Klalit Online” web sitesinde kişisel alanımda görünmediğimi. Bu nedenle, bu sorunu nasıl aşacağımı bilmek ve bu belgeleri tıbbi dosyamdan görüntülememe ve evdeki kişisel bilgisayarıma indirmeme izin vermekle ilgileniyorum.

Saygılarımla,

asaf benyamini


Kişisel bilgilerim:


İlk isim – asaf. Soyadı – benyamini.

Kimlik numarası – 029547403.

Posta teslimi için tam adres –

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A – Daire 4, Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor. Mobil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] 

veya: [email protected] veya: [email protected] veya: ass [email protected]

İçinde bulunduğum terapötik ortam:

“Reut” derneği – “Avivit” Pansiyonu,

6 Ha-Avivit Caddesi, Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9650816.

Yurt ofislerindeki telefon numaraları: 972-2-6432551. ve: 972-2-6428351.

Birlikte izlenmekte olduğum aile hekimi:

Brandon Stewart,

6 Daniel Yanovsky Caddesi,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9338601.

Klinik ofislerindeki telefon numarası: 972-2-5098282.

Klinik ofislerindeki faks numarası: 972-2-6738551.

Yaş: 50. Medeni durum: Bekar.

D. İşte aklıma gelen bir yazılım fikri:

Ne yazık ki son yıllarda (bu sözleri 6 Haziran 2023 Salı günü yazıyorum) İSRAİL Devletinde anaokullarında küçük çocuklara yönelik istismar vakaları oldu ve bu vakalar, anaokulu öğretmeni veya anaokulundaki eğitim personeli tarafından suç işlediğinden şüphelenildiğinde çocukların ebeveynlerinin kameralar yerleştirmesinden sonra ortaya çıkıyor.

Vakalar polis soruşturmasına ulaştığında, saatlerce süren kayıtları izlemek için gerekli personeli işe almanın zorluğu nedeniyle soruşturma bazen aylarca hatta daha uzun süre ertelenir.

Buradaki zorluk, videoları tarayacak ve zorla yedirilen çocuk, gün içinde ihtiyacı olan ilgiyi göremeyen ihmal edilmiş bir çocuk, anaokulu öğretmeni tarafından dövülen bir çocuk ve daha fazlası gibi istismarın olduğu sorunlu bölümleri araştırmacılara sunacak yapay zeka tabanlı bir yazılım geliştirmektir.

Bu şekilde, soruşturmalar daha verimli hale getirilebilir, insan gücünden tasarruf edilebilir ve sanıklar aleyhindeki yasal işlemlerin daha hızlı ilerlemesinin mümkün olacağı bir duruma yol açılabilir.

E. Aşağıda, yazıştığım Nijerya vatandaşına yardımcı olmak amacıyla çeşitli yerlere gönderdiğim bir e-posta yer almaktadır:

İle:

Ders: Uyguladım.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Son birkaç gün içinde (bu kelimeleri 1 Aralık 2121 Çarşamba günü yazıyorum), ekteki yazışmayı Facebook sosyal ağında Nijerya’da ikamet eden biriyle yaptım – ve ona göre, yukarıdakilerin acil tıbbi yardıma ihtiyacı var. Ama ne yazık ki ihtiyacı olan tıbbi yardım, ülkesindeki sağlık sisteminde yok.

Size sorum şu: Yaşadığı bölgede faaliyet gösteren (ikamet ettiği bölge ve onunla iletişim kurma yolları aşağıdadır) oraya gidip ona yardım edebilecek herhangi bir İsrail veya diğer yardım kuruluşlarını biliyor musunuz?

Saygılarımızla,

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A-Daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, Posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: evde-972-2-6427757.

Mobil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Scriptum’dan sonra. 1) Kimlik numaram: 029547403.

2)E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] 

Kale

Keşke bir gün cSalı 20:59

Kale

hocam buradan iyi akşamlar

Girmek

Kale

Efendim, yardımınıza ihtiyacım var. çok hastayım

Girmek

Üçüncü21:40

Gönderdiğiniz

size nasıl yardımcı olabilirim? Ben doktor değilim ve tıp eğitimim de yok. Bu yüzden size ne yapmanız gerektiğini tavsiye edemem – bence doktorlara sorsanız daha iyi olur – bana değil. Assaf Benyamini.

Girmek

Kale

Efendim bu haftadan beri yataktan bile kalkamıyorum çok hastayım sıtma tifo hastaneye gidecek param yok efendim

Girmek

Üçüncü22:00

Gönderdiğiniz

Yani bu gerçekten çok zor bir problem – Sana ne yazacağımı bilmiyorum. Elbette sihirli çözümler yok. Yaşadığınız bölge hakkında da hiçbir şey bilmiyorum. Ama belki kontrol edebileceğiniz bir şey vardır: bildiğimiz gibi, dünyanın bazı bölgelerinde ve bu, yerel halkın hastaneler gibi tıbbi tedaviye erişiminin olmamasının çok çeşitli nedenlerinden kaynaklanabilir. Bu yerlerin bazılarında, yerel halka bu tür sorunlarda yardım etmeye çalışan uluslararası yardım kuruluşlarının ofisleri var. Yaşadığınız bölgede buna benzer ofislerden haberiniz var mı? ve eğer böyle ofisler varsa, onları arayıp durumu onlara açıklamaya çalışabilir misiniz?

asaf benyamini

Girmek

Üçüncü22:42

Kale

Hmmm Nijerya’da değil

Girmek

Kale

Sanırım içinden ne çıkacaksa kaderime yazacağım

Girmek

Üçüncü 23:33

Gönderdiğiniz

Nijerya’da hangi şehirde yaşıyorsun? ve hangi sokakta/mahallede? Telefon numaranızı yazabilirsiniz? Nijerya bakanlıklarıyla yazışmalarımızı paylaşıyorum – belki onlardan biri yardımcı olabilir. Belki de kesin bilgileriniz bu kuruluşların size daha hızlı ulaşmasını ve size yardımcı olmasını sağlayabilir. Assaf Benyamini.

Girmek

Gönderdiğiniz

Pek çok Nijeryalı doktorun Nijerya’dan aldıkları daha yüksek maaşlar nedeniyle yurtdışında çalışacaklarını okudum – bu doğru mu? Nijerya’da bu kadar az doktor ve tıbbi yardım olmasının nedeni bu mu? Ya da belki sorun bu değil ve başka nedenler var? Assaf Benyamini.

Girmek

9:59

Castle’dan bir yanıt aldınız

Orijinal mesaj:

Pek çok Nijeryalı doktorun yurt dışında çalışacağını okudum çünkü…

Nigeria has intelligent medical practitioners (doctors) but the government don’t take care of them they, don’t give a damn about them most of our doctors are outside countries like you said countries like Saudi Arabia, USA, Canda, UK etc, in previous years our doctors went on strike, strike means stopping work because of government don’t want to give in to their demands like increase of salary the doctors and other medical bodies went on a strike which many patience lost their lives due to no one to examine their ill health condition the morgue filled up with dead bodies on a daily basis

Girmek

Kale

Tüm hükümet yetkililerinin tedavi için gittiği ve burada Nijerya’da kendilerini tedavi etmedikleri bir yerde neden hükümet yetkililerimiz onlarla ilgilensin?

Hastaneye gitmeye karar verirsem, tıbbi tedaviye başlamak için büyük bir meblağ yatırmadan benimle ilgilenmeyecekler ve tedaviden sonra toplam çok büyük bir miktar ödeyeceğim ve o kadar param yok efendim

Girmek

10:23

Kale

Bu ülkeyi sonsuza dek nasıl terk edeceğimi biliyorsam, bir sponsora ihtiyacım var, eğer bulabilirsen mutlu olurum

Girmek

11:30

Gönderdiğiniz

Herhangi bir sponsor hakkında bilgim yok. Yardımcı olabilmemin tek yolu, yazışmalarımızı Nijeryalı yetkililere göndermeye çalışmak, başka şansım yok. Ben sadece basit bir vatandaşım – ve bu gerçekleri değiştiremem veya dünyayı düzeltemem.

Assaf Benyamini.

Girmek

Castle’dan bir yanıt aldınız

Orijinal mesaj:

Herhangi bir sponsor hakkında bilgim yok. yardımcı olabilmemin tek yolu onu göndermeye çalışmak.

sorun yok hocam

Girmek

Kale

Sana bir şey sormama izin ver?

Girmek

Gönderdiğiniz

emin ol ne istersen sorabilirsin

Girmek

Kale

Tamam, seyirciler için teşekkürler efendim

Girmek

Kale

İsrail’de ikamet ediyorsun değil mi?

Bu ıstırap dolu ülkeyi terk etmek ve daha yeşil bir otlak aramak benim hayalimdi. Yani çalışmak, orada çalışabileceğim işçiye ihtiyacı olan insanlar varsa mümkün olup olmadığını bilmek istiyorum.

Girmek

Kale

insanlara bağlı kalmayı sevmiyorum

Girmek

12:35

Gönderdiğiniz

Bağlantılarım yok – ve işçiye ihtiyaç duyan herhangi bir kuruluş veya özel kişiyle kişisel bir tanımam yok. Bu dünyada hepimiz diğer insanlara bağımlıyız – onsuz yaşayabilecek kimse yok. Size derin bir üzüntü ve utançla söyleyebilirim ki, burada İSRAİL’de yetkililer Afrika’dan gelen göçmenlerle çok kötü ilişkiler kuruyor. biz de çok küçük bir ülkeyiz ve hükümetimizin onların gelişini engellemekten başka bir politikası olamaz. Son 3-4 yılda Mısır ile olan güney sınırımıza bu amaçla çok yüksek bir duvar örüldü. Ülkemizde “חוק השבות” – Yahudilerin gelmesine izin veren bir yasa var – ancak diğer grupların gelmemesine izin veriliyor. Yahudi olmayan insanlar zaman zaman çalışmak için geliyorlar ve birkaç yıl sonra yaşamaları gerekiyor. Bu, yetkililerimizin politikasıdır. Aynı zamanda başka ülkelerde -Afrika eyaletlerinde de- yardım etmeye çalışan bazı İSRAİL örgütleri var. Bana telefon numaran, Nijerya’da hangi şehirde yaşadığın ve ayrıca hangi mahallede ve sokakta yaşadığın gibi bazı ek ayrıntılar verirsen seni onlara yönlendirmeye çalışabilirim – tabii ki sadece ilgileniyorsanız. Assaf Benyamini.

1

Girmek

12:54

Şundan bir yanıt aldınız:

Size biraz kendimden bahsetmem gerek detayları anlatmadan önce, çocukluğumdan 5 mayıs 1995’e kadar bu dünyada çok çile çektim, babamı 5 yaşında kaybettim, babam öldüğünden beri işler hiç de öyle olmadı 2014’te liseyi bitirdim ama 2019’a kadar bekledim çünkü daha ileriye gidecek param yok, 2019’da üniversiteye girme riskini almaya karar verdim, bir giriş sınavını yazdım ve üniversiteye kabul edildim. rüyamda ders çalışmak, KRİMİNOLOJİ VE Şato’yu incelemeyi özlüyorum

Orijinal mesaj:

Bağlantım yok – ve herhangi bir kişisel tanımam yok…

GÜVENLİK ÇALIŞMALARI Afrika geleneğinde ailemin tek çocuğu olarak aynı yıl evlendim ve babam geç kaldı zamanında evlenmem gerekiyor bu yüzden bu yılın başlarında eşimle evlendim ciddi bir çocuk doğurma sorunu yaşadı Cs ile prematüre bir bebek doğurdu ve bebeği kaybettik tüm bunlar beni sıkıntıya soktu odak kaybı bu yılın ortasında sizinle konuşurken okulu bıraktım şimdi hayatımızı sürdürmek için yapacak hiçbir şeyimiz yok biz işimiz efendim

Girmek

Kale

Ülke: Nijerya

İkamet edilen eyalet: Ebonyi eyaleti

İkamet edilen kasaba/şehir: Abakaliki

Telefon Numarası: +2348138412994

Girmek

13:37

Gönderdiğiniz

Tamam – Yardımcı olabilecek bir kuruluşa veya derneğe yardım etmeye çalışacağım – ancak herhangi bir söz veremem. Her neyse deneyeceğim.

asaf benyamini

F. Aşağıda, görünüşte var olmayan ve bugün var olan teknolojilerle geliştirilmesi imkansız olan (ve her halükarda, bu yalnızca bir hayal gücüdür ve herhangi bir pratik öneri değildir) bir sistemin tanımı verilmiştir:

Bildiğimiz gibi, dünyanın her bölgesinde insanları rahatsız eden veya tehlikeye atan, hatta bazen yerleşime engel olan doğal olaylar veya zararlı böcekler vardır (Antarktika’da yerleşime izin vermeyen aşırı iklim koşulları, Fransa ve İspanya arasındaki sınır bölgelerinde bulunan ve birçok ahşap evi tehlikeye atan termitler, bu bölgelerde bazen İsrail’de ve diğer Orta Doğu ülkelerinde ortaya çıkan ve tarımsal ürünleri tehdit eden çekirge sürüleri vb.) ve bu bağlamda düşündüğüm fikir:

Aynı bölgede var olan haşerelermiş gibi davranacak robotik böcek sürülerinin nasıl fırlatılacağını “bilecek” yapay zekaya dayalı bir silah sistemi açıktır, böylece yardımcı olmayacak haşere kontrol sistemlerini devreye sokacak düşmanın kafasını elbette robotik böceklere karşı karıştırır. Buradaki fikir, sistemin, operatörleri tarafından yazılan verilere dayanarak hangi böceklerin fırlatıyormuş gibi davrandığını her zaman bilmesidir. Buna ek olarak, bu robotik böceklerin üzerine atış sistemleri yerleştirmek, çok daha büyük bir kafa karışıklığına ve anarşiye neden olabilir. Bu durumda düşman, haşere sorununun çözülmemesinin sebebinin, ilaç kullanımının yetersiz olması ve bu nedenle çok daha yüksek dozda ilaç kullanmasına yol açması gibi bir yanılgıya düşebilir ve bu şekilde çifte zarara neden olabilir – ve tüm bunlar doğrudur,

Aynı hayali senaryoda, ülkeler bu tür silahlara karşı koruma, tespit veya önleme araçları geliştirmeye başlayacak – bu, tüm insanlık tarihinde hiç var olmayan bir kampanya türünü başlatabilir (ve bildiğiniz gibi, bir kişinin veya bir grup insanın geliştirdiği herhangi bir yöntem – her zaman başka bir yerden bir kişi veya bir grup insan olacaktır veya Başka bir zaman, bir öncekini yok edecek veya işleyişine önemli ölçüde müdahale edecek bir sistemi nasıl geliştireceklerini bilecekler. Ve bu ilke her zaman doğrudur: yaşadığımız dünyada sürekli olarak inşa etme ve imha etme sistemleri vardır ve değil sadece insanlar bu şekilde davranır, aynı zamanda doğanın kendisi de – her zaman dönüşümlü olarak inşa eder ve yok eder).

Elbette siber alanda bu sistemlerin düşman tarafından etkinleştirilmesini engellemeye çalışacak işkenceciler de gelişebilir veya alternatif olarak bu silah sistemlerini kullanacak bir ordu aynı siber araçları kullanarak düşmanın dinleme sistemlerini sabote etmeye çalışabilir.

G. Aradığım yazılımın açıklaması aşağıdadır:

Modeline göre yapay zeka kullanılarak otomatik olarak videoların oluşturulabileceği bir yazılım veya sistem arıyorum.filki.ai Aniden çalışmayı durdurana kadar kullandım (onlar aracılığıyla oluşturmaya çalıştığım tüm videolar sessiz ve bu sorunu nasıl çözeceğimi bilmiyorum).

Çok düşük bir gelirle – Ulusal Sigorta Enstitüsü’nden bir engellilik ödeneğiyle – yaşayan bir insan olduğumu ve bu nedenle ücretsiz olarak kullanılabilecek bir yazılım veya böyle bir sistem aradığımı belirtmek isterim.

Bu tip bir sistem biliyor musunuz?

Saygılarımla,

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A-daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İsrail, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor.

Mobil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Scriptum’dan sonra. E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] 

veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected]

H. İşte aklıma gelen bir yazılım fikri:

Ad, e-posta adresi veya telefon numaraları gibi belirli kullanıcı verilerini girmenin mümkün olacağı bir sistem – ve İnterneti taradıktan sonra, detayların bağlı olduğu tüm hesaplara bağlantılar almak mümkün olacaktır.

Bu, birçok sitede hesabı olan ve hepsini hatırlayamayan kullanıcılara yardımcı olabilir – ve böyle bir arama kesinlikle bu durumlarda yardımcı olabilir.

I. “Kupel Ram Produktion Sahramet” firması ile yazışmalarım aşağıdadır:

asaf benyamini< [email protected] >

İle:

Kopel, Zeev

14 Haziran Çarşamba, 15:30

Bunların hepsi benim tarafımdan biliniyor.

Bildiğiniz gibi bir fikri korumak için her zaman patent vekilleri ile düzenli bir şekilde çalışmak gerekir.

Benim durumumda bu, düşük gelirim ve bu ofislerin hizmetleri için ödeme yapamamam nedeniyle hiçbir şekilde mümkün değil.

Her halükarda, bundan para kazanma niyeti yok – burada her iki şekilde de olmayacak.

Amaç, gerçekten de Alzheimer hastalarının refahı için böyle bir sistemin geliştirilmesidir.

Bu konudaki araştırmalarımın tek amacı bu.

Saygılarımla,

asaf benyamini

Orijinal mesajı gizle

14 Haziran 2023 Çarşamba günü 12:32:15GMT+3’te Koppel, Zeev < [email protected] > şunları yazmıştı:

Merhaba Benjamin Bey

Yazı için teşekkürler

Ortaya koyduğun fikir gerçekten çok ilginç

Şirketimiz tüm sonuçlarıyla birlikte böyle bir çözümü kabul edemez.

Cevabımın sizi caydırmasına izin vermeyin, bu zorlu görevi üstlenebilecek birçok büyük yazılım evi var – biri, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam, vb. veya tıp alanındaki girişimler (Google’da bulunabilir)

Dikkat edin, fikri alıp tamamen siz olmadan ve size haber vermeden böyle bir sistem geliştirebilirler…. fikri biraz korumak istiyorsanız, her şeyi açıklamayın.

Tavsiye – kimlik kartı numarasını kişisel bilgilerinizden çıkarın. Kesinlikle bir ilk ilişki kurma aşamasında, göndermemeniz tavsiye edilir.

Saygılarımla

Zeev Kopel

CEO

Copal Ram Yazılım Üretimi (1989) Ltd.

Yahudi Devleti 60

PO 12260

Herzliya

İSRAİL 4676652

Telefon 972-77-2060606

Faks 972-77-2060039

‪14 Haz 2023 Çar 09:46‫’assaf benyamini’ satış < [email protected] > aracılığıyla şunu yazdı:

Kime: “kopelreem.com”.

Konu: Demansı olanlar için yazılım/sistem.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Bilişsel gerilemenin eşlik ettiği hastalıklardan ve Alzheimer gibi bunama durumlarından mustarip insanlar için bir uygulama geliştirme fikrini şu şekilde düşündüm:

Bildiğimiz gibi, temel özelliği bilişsel gerileme olan hastalıkları (Alzheimer veya bunama halinin olduğu diğer hastalıklar gibi) olan hastalar, kısa süreli hafıza veya giderek kötüleşen günlük işlevsellik gibi birçok yeteneğini yavaş yavaş kaybediyor. Fikir, bu durumda olan insanlar için tasarlanacak bir yazılım veya sistem kurmaktır. Buradaki zorluk, kişinin kullandığı tüm programları veya sistemleri böyle bir sistemde toplamaktır – ve bir yapay zeka sistemi aracılığıyla, çalışma mekanizması hastalık ilerledikçe daha basit ve daha basit hale gelecektir. Tabii ki, sistemi kullanan kişinin durumuna olabildiğince tam olarak uyum sağlayacak şekilde oluşturmak için, geliştirme sırasında beyin araştırmacılarına danışmak ve işbirliği yapmak gerekecektir,

Sistemin amacı, elbette, bilgisayarı çeşitli amaçlarla kullanmaya alışmış ve bunama noktasına gelen kişilerin, hayatlarının uzun yıllar boyunca kullandıkları sistemlere erişimlerini tamamen kaybetmemelerini ve böylece zaten hastalığın semptomları nedeniyle zaten önemli ölçüde zarar görmüş olan yaşam kalitelerini bir ölçüde iyileştirmelerini sağlamaktır.

Fikrin kendisi için çok fazla.

Bu üzerinde düşündüğüm bir fikir olmasına rağmen, özel hayatımda demans bakımı ile hiçbir ilgim yok.

Şahsen beni ilgilendiren her konuda dikkate alınması gereken bir takım hususlar olduğunu belirtmek isterim:

1) Programlama alanında profesyonel değilim, beyin araştırmaları, biliş veya nöroloji alanlarında da profesyonel değilim – ve bu nedenle böyle bir projeye adım adım eşlik edemem.

Bu, üzerinde düşündüğüm bir fikir – ve ilk fikri sağlamanın dışında, projenin başka hiçbir aşamasında yardımcı olamayacağım.

2) Çok düşük bir gelirle yaşıyorum – Ulusal Sigorta Enstitüsünden bir sakatlık ödeneği. Bu nedenle, fikri gerçekleştirmek için herhangi bir bütçe yatırma yeteneğim yok. Dahası, durumumun ciddiyeti nedeniyle, çok yüksek indirimler bile yardımcı olmuyor.

3) Kudüs’ün Kiryat Menachem semtinde yaşıyorum ve arabam ya da ehliyetim yok. Sağlık ve maddi durumum nedeniyle ileride ehliyet alma veya araba alma gibi bir şansım da yok.

Bu nedenle, ikamet ettiğim yerden oldukça uzaktaki şirketlerin ofislerinde danışma toplantılarına gelme imkanım yoktur.

Sence böyle bir projeyi teşvik etmek için burada bir adres olabilir mi, yoksa onu bırakıp her şeyi unutmalı mıyım?

Kişisel bilgilerim:

İlk isim – asaf. Soyadı – benyamini.

Kimlik numarası-029547403.

Tam posta adresi-

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A-daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor.

Mobil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya : [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] 

veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected]

İnternet sitem: https://www.disability55.com/

J. İşte üzerinde düşündüğüm bir soru/sorun:

Tüm satranç oyuncularının bildiği gibi, 8 sıra ve 8 sütundan oluşan bir satranç tahtasında, biri diğerinin vuruş menzilinde olmadan tahtaya yerleştirilebilecek vezir sayısı 8’dir.

Öte yandan, 3 sıra ve 3 sütundan oluşan daha küçük bir tahtada, hiçbiri diğerinin vuruş menzilinde olmadan yerleştirilebilecek vezir sayısı 2’dir.

Ancak çok daha büyük panellerde ne olur? Örneğin: 1000 sıra ve 1000 sütundan oluşan hayali bir tahtada – hiçbiri diğerinin vuruş menzilinde olmadan üzerine kaç tane kraliçe yerleştirilebilir? Ya da örneğin 10 milyon sütun ve 100 milyon satırdan oluşan bir panoya – hiçbiri diğerinin vuruş menzili içinde olmadan kaç tane kraliçe yerleştirilebilir?

Ve genel bir kural olarak: x satır ve y sütundan oluşan bir tablomuz olduğunu varsayarsak, biri diğerinin isabet aralığında olmadan yerleştirilebilecek vezir sayısını hesaplamak için kullanılabilecek bir formül bulmak mümkün müdür? Ve örneğin, teorik olarak, örneğin bir milyar satırdan milyarlarca sütuna kadar aynı büyük tahtayı çizebilen ve herhangi biri diğerinin çarpıcı menzilinde olmadan üzerine yerleştirilebilecek kraliçe sayısını hesaplayabilmenin yanı sıra, yazılımın onları hangi karelere doğru yerleştirdiğini bilme yeteneğine de sahip olacak bir tür bilgisayar programı var mı?

Herhangi bir matematikçi veya bilgisayarcı bu sorunu çözmeye çalıştı mı? Ve eğer öyleyse, sonuçları neydi?

K. Facebook sosyal ağı aracılığıyla İSRAİL İnşaat ve Konut Bakanı Sayın Yitzhak Wasserlauf’a gönderdiğim mesaj aşağıdadır:

Gönderdiğiniz

Selam olsun Bakan Yitzhak Wasserlauf’a:

Konu: engelliler için daimi ikamet.

Sayın Bay.

Ben, uzun yıllardır iş piyasasına dönemeyen Kudüslü 50 yaşında bir engelliyim. Şu anda Ulusal Sigorta Enstitüsünden bir engellilik ödeneği ile yaşıyorum ve kirayı ödemek amacıyla ayda yaklaşık 770 NIS yardım alıyorum (ve şimdi bu temel yardımı almaya devam etmekte bir sorun var – ve bununla ilgili ayrıntıları mektubumun ilerleyen kısımlarında bulabilirsiniz). Böyle bir durumda engelli bir kişinin daire satın alma veya herhangi bir daimi ikametgah çözümüne ulaşma şansının olmadığı açıktır. Dahası, İsrail Devleti’ndeki toplu konutların kötüleşen durumu da engellilere hiç şans tanımıyor. Bu hususta siz İmar ve İskan Bakanlığına sormak istediğim soru şudur: Bu sorunlu konu hakkında görüş bildirir misiniz? İnşaat ve İskan Bakanlığı’nın benim durumumdaki engellilerin kalıcı konutlar almasına izin verecek herhangi bir planı var mı?

Saygılarımla,

asaf benyamini

Scriptum’dan sonra. İmar ve İskan Bakanlığı’ndan yanıt gelmemesine ilişkin çeşitli yerlere gönderdiğim e-posta aşağıdadır:

İle:

Ders: İnşaat ve İskan Bakanlığı – yanıt eksikliği.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

MAGAAR şirketi aracılığıyla kendilerinden aldığım kira ödemesine ilişkin yardımın durdurulması kararına ilişkin olarak Yapı ve İskan Bakanlığı Kamu Araştırmaları Dairesi’ne göndermeye çalıştığım yukarıdaki e-postayı, kendilerine göndermeye çalıştığım [email protected] e-postasının bana geri dönmesi ve yerine teslim edilmemesi dışında yanlış bilgilere dayanmaktadır . Ne yapalım? İnşaat ve İskan Bakanlığına bağlı bir müteahhitlik firmasının sadece bürokratik yetersizlik nedeniyle kira yardımı ödemelerini durdurma kararının skandal bir karar olduğunu düşünüyorum. Ayrıca kimse bana geri dönmüyor veya bu konuyla ilgili neler olduğunu bana açıklamıyor. Bu kesinlikle uygun bir davranış değil!! Nüfusun en zayıf kesimlerine neden böyle davranıyorsun? Neden???

Saygılarımla,

asaf benyamini

28.6.2023 bir

Kime: İnşaat ve İskan Bakanlığı – Kamu Araştırmaları Dairesi.

Konu: Kira yardımı.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

Ben Kudüs’ten Assaf Benyamin ve uzun yıllardır MAGGAR firması aracılığıyla İnşaat ve İskan Bakanlığı’ndan kira yardımı alıyorum – kira yardımını aniden durdurma kararı aldı – ve bu yanlış bir bilgiye dayanıyor. Bu konuda kendilerine göndermeye çalıştığım e-postanın tarafıma geri döndüğünü ve yerine ulaşmadığını belirtmek isterim. Üstelik 8583* numaralı telefondan kendilerine ulaşmaya çalıştığımda, aramalar MAGAAR çalışanlarına değil, harici bir telefon hattına yönlendiriliyor. Size basit bir sorum var: Neden bir engelliye bir hiç uğruna böyle işkence yapılsın? Yanlış bilgi nedeniyle kira yardımı neden durduruluyor? Ve neden MAGAAR firmasına telefon veya e-posta ile ulaşıp bu sorunu çözmek mümkün olmuyor? Bu konuda cevap bekliyorum!! Lütfen başvurumu MAGAAR şirketine karşı bir şikayet olarak görün.

Saygılarımla,

Assaf Benyamini.

Scriptum’dan sonra. 1) İçinde bulunduğum terapötik ortam:

Dernek “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit Cad. 6,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İsrail, posta kodu: 9650816.

Yurt ofislerindeki telefon numaraları: 972-2-6432551. Veya: 972-2-6428351.

Pansiyonun e-posta adresi: [email protected]

Dairemde çalışan pansiyon ekibinden sosyal hizmet görevlisi: Bayan Sara Stora-972-55-6693370.

2) MAGAAR firmasına yukarıdaki mesajı göndermeye çalıştığım e-posta adresi: [email protected]

Kime: MAGGAR Company – Kudüs şubesi.

Konu: Polisten gelen mesajınız.

Sayın Hanımefendiler/Efendiler.

26 Haziran 2023 Pazartesi günü saat 19:32’de sizden aşağıdaki mesajı aldım:

Merhaba, kira sürenizin sonunda yardım ödemeleri 07/2023 ayında duracaktır. İnşaat ve İskan Bakanlığı sizi yeni bir kira kontratını ulusal tanımlama sistemi aracılığıyla çevrimiçi bir formda bildirmeye davet ediyor.

https://go.gov.il/contract-update şirket şubesine gelmeye gerek kalmadan. Tabii ki Meger ile iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla detay için *8583 ile iletişime geçebilirsiniz. Selamlar, İnşaat ve İskan Bakanlığı

Dairenin sahibiyle imzaladığım sözleşme (size de bir kopyası verilmişti) 14 Temmuz 2024’te sona erdiği için mesajınızın kafa karıştırıcı ve anlaşılmaz olduğunu belirtmek isterim. Bu nedenlerden dolayı, kira ödemek amacıyla aldığım yardımı neden durdurmaya karar verdiğinizi anlamıyorum – ve bu yanlış bilgilere dayanıyor. Açıklamalar bekliyorum.

Saygılarımla,

asaf benyamini,

115 Kosta Rika Caddesi,

Giriş A-daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, posta kodu: 9662592.

Telefon numaraları: Taciz ve İsrail polisine şikayet nedeniyle gizli bir evde tutuluyor.

Mobil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Scriptum’dan sonra. 1) Kimlik numaram: 029547403.

2) E-posta adreslerim: [email protected] ve: [email protected] ve: [email protected] ve: [email protected] ve: [email protected] ve: [email protected] ve: [email protected] ve: assafff[email protected] ve: [email protected] ve: [email protected]

3) Son bir yılda fiziksel sağlığımda belirgin bir bozulma olduğunu belirtmek isterim. Bu nedenle, meseleyi halletmek için ofislerinize fiziksel olarak gelmek çok zor olacak – ve bu nedenle, bu konuyu düşünmenizi ve meseleyi halletmek için beni size gelmeye zorlamadan evdeki bilgisayar aracılığıyla uzaktan çözmeme izin vermenizi isteyeceğim.

4) Başvuruma şu anda imzaladığım kira kontratının bir kopyasını ekliyorum – bahsedildiği gibi yaklaşık bir yıl önce kontratı imzaladığımda size teslim edilmiş olan kopya.

5) pni [email protected] adresine göndermeye çalıştığım e-posta tarafıma ulaşıp ulaşmadığı için şimdi bu mesajı faks ile gönderiyorum .

L. Şu anda karşı karşıya kaldığım (4 Temmuz 2023 Salı günü bu sözleri yazıyorum) ve ihtiyaç olması halinde İnşaat ve İskan Bakanlığı ile iletişime geçmenin mümkün olmadığı eksiklikler zincirinin açıklaması aşağıdadır:

1) Kira kontratım yaklaşık bir yıl içinde bitiyor – MGR’nin de gayet iyi bildiği bir şey. Onun aracılığıyla yardım alıyorum. Ve buna rağmen ve kira sözleşmesinin bir nüshasının yaklaşık bir yıl önce MJR’ye verilmiş olmasına rağmen Bana, dairemdeki sözleşmenin sözde 7/2023 ayında sona erdiği için onlara yeni bir sözleşme ile gelmem gerektiğinin, aksi takdirde aldığım yardımın durdurulacağının söylendiği bir mesaj göndermeye karar verdiler. Ve kısacası: yanlış bilgilere dayanarak yardımın kesilmesi.

2) MAGAAR firmasına bu konuda yapılan itiraz cevaplanmadı. Verdikleri cevaplardan: “Aktardık”, “dikkat çekilecektir” – tabi bundan bir şey anlamak mümkün değil. Bu tür bir ihmalle karşılaşan bir vatandaş olarak kesinlikle cevap hakkım olduğuna inanıyorum.

3) Bu durumda İnşaat ve İskan Bakanlığına mail atmaya çalıştım. ancak [email protected]’den gönderdiğim e-postalar birer birer bana geri dönüyor ve hedeflerine ulaşmıyor. Bu nedenle, tarafınızca engellenip engellenmediğimi ve neden İnşaat ve İskan Bakanlığı ile e-posta yoluyla iletişim kuramadığımı öğrenmek istiyorum.

4) İki gün önce (bunu 4 Temmuz 2023 Salı günü yazıyorum) MGR’den 100 NIS tutarındaki kira ödemesi amaçlı yardım tutarının hesabıma aktarılacağını bildiren bir mesaj aldım.

Şu anda aylık 770 NIS’e ulaşan bu yardımı uzun yıllardır aldığımı belirtmeliyim – ve neden ayda sadece 100 NIS’e düşürüldüğünü anlamıyorum. Böyle bir hareketin hiçbir gerekçesi olamaz.

5) İnşaat ve İskan Bakanlığı ile e-posta yoluyla iletişime geçme girişimlerimde karşılaştığım hata mesajı:

 

[email protected]

vergi mesajı

10:50

,Hayır Teslimat için yapabilirsiniz: Mektuplarım halkı sorgularİnşaat ve İskan Bakanlığı

Teslim edilemeyen: Konut ve İskan Bakanlığı’nın kamu araştırmalarına yönelik mektuplar

Yahoo/Gelen Kutusu

[email protected]

ile:

[email protected]

4 Temmuz Salı, 10:50

Şu alıcılara veya gruplara teslimat başarısız oldu:

[email protected] ( [email protected] ) Bu alıcıya gönderme izniniz olmadığı için mesajınızı iletmek mümkün olmadı. Alıcının e-posta yöneticisinden size izin vermesini isteyin ve ardından tekrar deneyin.

Yöneticiler için teşhis bilgileri:
Yaratıcı sunucu: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Sunucusu ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission’ı döndürdü; gönderen, alıcının posta kabul edecek gönderenler listesinde olmadığı için alıcıya gönderme yetkisi yok’

Orijinal başlıklar: Alındı: SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il’den (172.24.30.117) yazan

Microsoft SMTP Sunucusu ile SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116)

(sürüm=TLS1_2, şifre=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) kimliği

15.1.2507.6; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:09 +0300

Alınan: mail-int20.gov.il’den (192.168.174.2) tarafından

Microsoft SMTP Sunucusu ile SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117)

(sürüm=TLS1_2, şifre=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) kimlik 15.1.2507.6

Ön Uç Taşıma aracılığıyla; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:09 +0300

Alındı: blue-av10.tehila.gov.il adresinden (bilinmiyor [147.237.70.51])

ESMTP kimliği C933120095250 ile mail-int20.gov.il (Postfix) tarafından

< pnio[email protected] > için ; 4 Temmuz 2023 Sal 10:47:55 +0300 (IDT)

Alındı: blue-av10.tehila.gov.il adresinden (bilinmiyor [127.0.0.1])

ESMTP kimliği 86D41DE050 olan IMSVA (Postfix) tarafından

< pnio[email protected] > için ; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:09 +0300 (IDT)

Alınan: fe-vex-1.insight.gov’dan (bilinmeyen [147.237.71.81])

SMTP kimliği 7B13BDE04E olan blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) tarafından

< pnio[email protected] > için ; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:09 +0300 (IDT)

Alındı: localhost.localdomain’den (localhost [127.0.0.1])

fe-vex-1.insight.gov (Postfix) tarafından SMTP kimliği 4QwFM53TKYz3x6d ile

< pnio[email protected] > için ; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:09 +0300 (IDT)

Alınan: mx2.tehila.gov.il’den (bilinmeyen [147.237.71.4])

ESMTP kimliği 4QwFM43L9Fz3x6G ile fe-vex-1.insight.gov (Postfix) tarafından

< pnio[email protected] > için ; 4 Temmuz 2023 Sal 10:50:08 +0300 (IDT)

Alınan-SPF: Başarılı (mx2.tehila.gov.il: alan adı

assaf1972[email protected], 74.6.128.31’i izin verildiği gibi belirtir

gönderen) kimlik=mailfrom; client-ip=74.6.128.31;

alıcı=mx2.tehila.gov.il;

zarf-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x uyumluluğu=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?hepsi”

Doğrulama-Sonuçları: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (imza zamanı gelecekte) header.i=none; spf=Şifre smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=pass (p=reddet dis=yok) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Sonucu: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pePAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nd2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIErS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Verileri: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEokQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrSırası: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtreli: doğru

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Forwarded-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Salgın Durumu: Hayır, seviye 0, Bilinmiyor – Bilinmiyor

Alındı: Sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com’dan ([74.6.128.31])

ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256 ile mx2.tehila.gov.il tarafından; 04 Temmuz 2023 10:36:35 +0300

DKIM-İmza: v=1; a=rsa-sha256; c=rahat/rahat; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Tarih:Kimden:Kime:Konu:Referanslar:Kimden:Konu:Yanıtla; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDBjzHAlUo9mvqKR1xN1pdLrOtH6/yI6nr m2dXpa7ZJMGOa+tkGwwr2F++ DSFb3tghgl5gt1RjgxGrsjJU7W3Yx3fk8kSITCX2Ta72o0JWSjnQa2bl9cNbxzZA1s4J/H9uU808lf071z+HxfbuPiNRvLB+1xONA+5jwbWsxKpcpUn1qfD 0i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-İŞARETİ: v=1; a=rsa-sha256; c=rahat/rahat; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Tarih:Kimden:Bitişe:Konu:Kimden:Konu; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xTXdRDzWVhH7mQ91Rfe113P9C1tgHqZobiWz4+ FWCr/q87LVcHUkL laADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR1PROtETLZoKE/vihi5+fKssLJomYot5kcrgOGT4/IVGF7KH3ZZ/Vhgu g2Aecj5oW1F6Zs+AEs/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVIlRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic Kimliği: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Alındı: http ile sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com tarafından sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com’dan; Sal, 4 Temmuz 2023 07:50:02 +0000

Tarih: Sal, 4 Temmuz 2023 07:49:58 +0000

X-FireEye: Temiz

Kimden: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Kime: ” [email protected] ” < [email protected] >

Mesaj Kimliği: < [email protected] >

Konu: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME Sürümü: 1.0

İçerik Türü: metin/düz; karakter kümesi=”UTF-8″

İçerik-Transfer-Kodlama: base64

Referanslar: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Ürün Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-Kullanıcı Onaylı-Gönderen: Hayır

X-TMASE Sürümü: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Sonuç: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE UyumluRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Sonuç: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Dönüş Yolu: [email protected]

Orijinal mesajı görüntüle

 

M. “Avivit” Pansiyon personeline gönderdiğim e-posta aşağıdadır:

Son evde.

Yahoo/gönderildi

 

 

assaf benyamini < [email protected] >

Kime: [email protected]  [email protected]

 

6 Temmuz Perşembe, 15:49

 

Merhaba Vardan:

Konu: davranışlarınız.

Sayın Bay.

6 Temmuz 2023 Perşembe günü saat 14:50’de yaptığım ev ziyaretinde anlayamadığım bir nedenle çok agresif bir tavırla geldin ve bana kaba ve kaba bir şekilde – aynen öyle ve sebepsiz yere – saldırmaya başladın.

Bildiğiniz gibi bu benim herhangi bir provokasyonum olmadan gerçekleşti.

Buna devam etmeyi düşünüyorsanız, artık 115 Costa Rica Caddesi’ndeki daireye ev ziyareti yapmamanızı rica edeceğim.

İnsan gibi davranmaya istekli olacak mısın? Böylece daha fazla gelişinizde herhangi bir sorun olmayacaktır. Bir vahşi gibi davranmaya devam etmek istiyor musun? O yüzden gelmesen daha iyi olur, o kadar.

Bazı şeyler basitçe yapılmaz.

Saygılarımla,

assaf benyamini-“Avivit” hostelinin korunaklı konutundan bir sakin.

Scriptum’dan sonra. Kimlik numaram: 029547403

 

N. Bağlantılarım:

1) site “tüm Servis”

2) grup Facebook”yalnızlıktan çıkmak”

3)grup WhatsApp adresi yükleme ödenekleri İsrail’deki yaşlı kadın

4)amerika birleşik devletleri çeviri hizmetleri

5) Haim ile birlikte kurtarma ve kurtarma için “Yeniden Başlayın” derneği kötüye kullanıldı

6) rumble.com video paylaşımı

7) finzmo şirketi

8)Dernek”arkadaşlar”-yolda yardım

9) şirket veri kutusu

10) iyi için travma – travma kurbanları için bir dernek

11)doğum adresi vermek için sırada, kadınların deneyimlediği Şiddet veya aşağılayıcı Referans Doğum zamanında

12) “Herkes için güneş” projesi – güneş çatılarının kurulmasında paylaşılan evlere yardım

13)Körlerin ihtiyaçları için gözleri ve kalbi açan dernek

14) sakatlık maçı – engelli insanlar için uluslararası bir arkadaşlık sitesi

15)koordinatör “kule ışığı”-görme veya körlük Eksiklikleri olan insanlara hitap edin

 

Print Friendly, PDF & Email