Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Butų nuoma neįgaliesiems Izraelyje - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Butų nuoma neįgaliesiems Izraelyje

Butų nuoma neįgaliesiems Izraelyje

           Butų nuoma žmonėms su negalia Izraelio valstybėje: iššūkiai ir galimybės

Ką reiškia būti neįgaliam? Tai daug klaustukų keliantis klausimas, į kurį ne visada įmanoma atsakyti paprastai. Neįgalus asmuo gali būti asmuo, turintis fizinę, emocinę ar dvasinę negalią, ir visais atvejais jo gyvenimas turi būti integruotas į platesnę visuomenę. Viena iš pagrindinių kiekvieno žmogaus teisių yra teisė į malonų būstą, pritaikytą jo poreikiams. Tai pagrindinė teisė, kurios negali atsisakyti nė vienas neįgalus asmuo. Štai kodėl mes susiduriame su unikaliais iššūkiais, kai kalbama apie butų nuomą Izraelio valstybėje.

Butų nuoma Izraelio valstybėje yra sudėtinga problema, net jei žmogus nėra neįgalus. Aukštos kainos, geografiniai apribojimai ir intensyvi konkurencija tarp gyvenviečių ir miestų priverčia dešimtis tūkstančių žmonių ieškoti skirtingoms rinkos tendencijoms pritaikytų sprendimų ir tinkamų gyvenamųjų vietų.

Pastaruoju metu vietos valdžia bando ieškoti būsto sprendimų žmonėms su negalia, tačiau realybė rodo, kad darbo laukia dar daug. Žmonėms su negalia ypač sunku susirasti butą, pritaikytą jų poreikiams. Valdžios institucijos ir įmonės turėtų parengti veiksmingą ir palankią neįgaliesiems palankią politiką, kad padėtų jiems rasti tinkamą būsto sprendimą.

Viena iš pagrindinių problemų Izraelio būsto rinkoje yra neįgaliesiems prieinamų butų ir būsto galimybių stoka šalia neįgaliojo gyvenimo vietos. Todėl žmonių su negalia gyvenamosios vietos pasirinkimas beveik visada yra nepagrįstas ir neatitinka pagrindinių gyvenimo poreikių, todėl žmonės su negalia gali jaustis izoliuoti ir neprisijungti prie visuomenės, kurioje gyvena. Neįgaliųjų artimieji, bandantys padėti jiems rasti tinkamą gyvenamąją vietą, susiduria su daugybe biurokratinių sunkumų. Be to,

Pastaraisiais metais pradėjo kurtis stabilūs sprendimai žmonėms su negalia butų nuomoje. Pavyzdžiui, Izraelio vietos valdžia pradėjo kurti programas, leidžiančias žmonėms su negalia išsinuomoti butus subsidijuotomis kainomis, atitinkančiomis jų finansines galimybes. Be to, privačios įmonės bendradarbiauja su vietos valdžios institucijomis ir viešosiomis institucijomis, kad suteiktų tinkamas būsto galimybes žmonėms su negalia ir jų šeimoms.

Vienas sėkmingiausių šio sprendimo pavyzdžių yra „Karmelio fondas“ Haifos mieste. Fondas padeda finansuoti ir įsigyti butus žmonėms su negalia bei padėti jiems rasti tinkamą ir prieinamą būstą mieste. Tokių projektų sėkmė prisideda prie reikšmingo žmonių su negalia gyvenimo kokybės gerinimo ir suteikia jiems galimybę integruotis į visuomenę taip, kaip kiekvienas yra nusipelnęs.

Tačiau vis dar yra daug iššūkių, kai reikia išsinuomoti butus žmonėms su negalia Izraelio valstybėje. Nuolatinis butų pritaikymas fiziniams ir emociniams nuomininkų poreikiams bei tokiems projektams reikalingas finansavimas kelia itin brangų iššūkį. Be to, dėl problemos suvokimo ir nuolatinio tobulėjimo bėgant laikui padaugėjo prašymų įsigyti prieinamus butus, o tai gali sukelti nusivylimo jausmą ir labai sunkiai valdomas biurokratines komplikacijas.

Apibendrinant galima pasakyti, kad butų nuoma žmonėms su negalia Izraelio valstybėje yra svarbi ir opi problema, kuriai reikia vietos valdžios, valdžios ir privačių įmonių dėmesio. Veiksmai, kurių imamasi žmonėms su negalia skirtinguose miestuose ir vietose skiriasi, todėl jie susiduria su dideliais iššūkiais, kad galėtų sėkmingai atlikti šią užduotį. Pastangos rasti sprendimus dėl butų nuomos žmonėms su negalia Izraelio valstybėje reikalauja atkaklumo, kūrybiško mąstymo ir valdžios bei visuomenės partnerystės, siekiant užtikrinti, kad žmonės su negalia gautų teisę gyventi vertingą gyvenimą, pritaikytuose namuose. jų poreikiams.

 

A. Štai sistemos idėja, apie kurią galvojau:

Sukurkite svetainę arba sistemą, kuri būtų tam tikras „archyvas“, kuriame būtų galima rasti išsamios informacijos apie apleistus ar apleistus projektus. Tai yra: visi atvejai, kai asmuo ar žmonių grupė pradėjo tam tikrą projektą ir dėl tos ar kitos priežasties nebuvo įmanoma jo užbaigti ar tęsti. 

Visi, norintys padėti nustatyti sistemą, gali susisiekti su manimi, Assaf Benyamini, per:

1) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

2) Mano svetainė:  https://www.disability55.com/

B. Toliau pateikiamas pranešimas, kurį 2023 m. rugpjūčio 20 d., sekmadienį, išsiunčiau „Facebook“ techninei pagalbai:

Kodėl (vėl) negaliu siųsti žinučių naudojant „Messenger“ programinę įrangą? Kodėl aš vėl buvau užblokuotas?

Dar kartą patikslinu, kad savo Facebook paskyroje nerašau įžeidimų, neapykantą kurstančių kalbų, grasinimų, šmeižimo ar neapykantos kurstymo ar bet kokių įžeidimų, kurie iš tikrųjų galėtų pateisinti tokio pobūdžio sankciją.

Todėl paprašysiu leisti mane siųsti ir gauti pranešimus naudojant „Messenger“ programinę įrangą.

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. 1) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

2) Nuoroda į mano Facebook profilį: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

C. Žemiau yra įrašas, kurį paskelbiau Facebook grupėje “sustabdyti „Facebook“ priekabiavimą“:

 

„Facebook“ staiga neleidžia man siųsti žinučių per pranešimų programinę įrangą – tiesiog taip ir be jokios priežasties.

Išskyrus pranešimą apie patį blokavimą, „Facebook“ nieko neaiškina.

Ar kas nors susidūrė su tokiu dalyku?

Čia pridedu problemos ekrano kopiją (šios ekrano kopijos antraštė yra hebrajų kalba).

Asafas Benjaminas.

 

D. Žemiau yra elektroninis pranešimas, atsiųstas mano reikalais į Hebrajų universiteto „Klinikinės teisės inicijavimo centrą“ + jų atsakymas į užklausą:

 

Bylos numeris 64226/23 – Benyamini Asaf [nuoroda 66540639]

„Yahoo“ / „Inbox“.

Siyua Mishpati< [email protected] >

turi:

 [email protected]

 kopija:

 [email protected]

 Rugpjūčio 20 d., sekmadienį, 13.02 val.

 Sveiki, Michai

Siunčiu jums užklausą, kurią gavome iš pono Assafo Binyamini, šio el. laiško gavėjo. Pridedami dokumentai perduodami jam leidus.

Assaf susisiekė su mumis dėl teisinės pagalbos, kad gautų pagrindinę pagalbą, pateikdamas viešąją būsto paraišką / peticiją. Iš to, ką man pasakė Assafas, atrodo, kad jis kelis kartus kreipėsi į Būsto ministeriją, kad padidintų savo teisę į paramą nuomai ir būtų pripažintas tinkamu gauti socialinį būstą, tačiau kiekvieną kartą sulaukdavo neigiamo atsakymo. Anot jo, pagrindinė priežastis yra tai, kad jis yra vienišas ir neturi vaikų, o tai jį diskriminuoja, palyginti su kitais kandidatais į Būsto ministeriją, net jei jo medicininė ir asmeninė būklė pateisina pagalbos naudą.

Deja, dėl finansinio indėlio į pareiškėjo kreditą pareiškėjas neatitinka įstatyme nustatytų ekonominių sąlygų gauti teisinį atstovavimą Teisingumo ministerijos teisinės pagalbos vardu. Todėl negalėjome priimti Assafo prašymo ir jo nuodugniai išnagrinėti. Tačiau būčiau labai dėkingas, jei sužinotumėte, ar galite suteikti jam pagalbą per Hebrajų universiteto Klinikinio teisinio švietimo centrą. Su ačiū Adv. Liron Keshet Legal Aid Je District [email protected] Kaip Teisingumo ministerijoje teikiamų paslaugų dalį, kviečiame prisijungti prie „Every Rights“ svetainės adresu https://go.kolz.org. il /g

 

Rugpjūčio 20 d., sekmadienį, 16.40 val.

Sveiki, Liron ir sveiki Assafai,

 

Patikrinsiu, ar atvejis iš principo tinkamas klinikai, net jei tai ir sunkiai sprendžiamas klausimas.

Man reikia šiek tiek laiko išnagrinėti atvejį ir pateikti atsakymą, o bet kokiu atveju, jei dalykas yra tinkamas mūsų gydymui, klinika negalės pradėti gydyti atvejo iki semestro pradžios (spalio pabaigos). .

 

Pagarbiai

 

Advokatas Michalas Gorenas

Tarptautinė žmogaus teisių klinika

Gyventojų atstovavimo periferijoje klinika, klinikinio teisinio mokymo centrasJeruzalės hebrajų universiteto Teisės fakultetas, Izraelis. Telefonas: 972-2-5882569. Faksas: 972-2-5882544.[email protected]
www.cle.huji.ac.il

 

Žiūrėti originalų įrašą

E.  Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Izraelio finansų viceministro Michalo Waldigerio biurui:

Mano laiškas finansų viceministro Michalo Wםldigerio biurui.

Yahoo / išsiųstas

Asafas Benjaminas< [email protected] >

turi:

 [email protected]

Rugpjūčio 19 d., šeštadienį, 20.07 val.

Kam: Finansų viceministro Michalo Waldiger biuras.

  

Tema: nuolatinio būsto sprendimai.

Gerbiamos ponios ir ponai.

Aš, Assaf Binyamini, 50 metų, gyvenu nuomojamame bute Jeruzalės Kiryat Menachem rajone. Gyvenu iš Nacionalinio draudimo instituto gautos invalidumo pašalpos. Be to, iš Statybos ir būsto ministerijos per MGR gaunu maždaug 770 NIS per mėnesį kaip pagalbą nuomos mokėjimui. Nepaisant daugybės prašymų, pagalbos nuomai suma nebuvo atnaujinama daugelį metų – šiuo metu šis maršrutas negali būti tinkamas sprendimas. būsto sprendimas neįgaliesiems. Papildomai: Kai kalbama apie būsto sprendimą neįgaliesiems, kartais atsiranda papildomų išlaidų dėl įvairių prieinamumo funkcijų poreikio. Mano klausimas toks:

Pagarbiai

Assafas Benyamini,

115 Costa Rica Street,

įėjimas A-apartamentai 4, Kiryat Menachem,
Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir neadresuoto skundo Izraelio policijai.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Žemiau yra mano susirašinėjimas su Statybos ir būsto ministerijos Pagalbos būstui gauti vadovu: Jūs išsiuntėte laišką nepažymėtame langelyje – žinutės numeris: 0005204

[email protected]

Rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 9.20 val. Sveiki, išsiuntėte el. laišką į dėžutę, kuri nebuvo pažymėta. Apeliaciją galite pateikti Statybos ir būsto ministerijos internetinėje formoje:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected] _ _

Pagarbiai Statybos ir būsto ministerija, 2023 m. rugpjūčio 16 d., trečiadienis, 08:36:54 GMT+3, viešoji paklausa, atsakinga už paramą būstui<

[email protected]> Parašė: assaf Shalom, dėkoju, kad gavote jūsų prašymą, ir man didelė garbė atsakyti. Nesupratau jūsų prašymo, 2023-07-05 atsakėme į jūsų prašymą dėl buto įsigijimo, pagal kurį galite svarstyti galimybę kreiptis dėl valstybinio buto, per įmonę Magaarr . Dėkojame už supratingumą ir bendradarbiavimą. Pagarbiai Adena Avera Visuomenės tyrimų centras 


Pagalbos būstui administracija [https://hoc-hamecher.microsoftcrmportals.com/misrad_habinui_vehashikun/]

2) Mano ID numeris: 029547403.

3) Žemiau pateikiamas medicininės paslaugos, kurios ieškau, paaiškinimas: Esu vyras 50 m. Jeruzalės sritis, kuri kenčia nuo įvairių fizinių ir psichinių ligų. Pastaraisiais metais mano būklė labai pablogėjo, todėl prireikus vis sunkiau atvykti į klinikas medicininei apžiūrai ar gydymui. Be to, blogėjant valstybės medicinai, man vis sunkiau susirasti medicinos padėjėjų, jei ir kada jų reikia. Štai kodėl aš bandau rasti sprendimą šioje situacijoje, kurioje Dėl prastėjančios sveikatos man vis sunkiau fiziškai nuvykti į klinikas tirtis ar gydytis – jei ir kai reikia. 

4) Terapinė sistema, kurioje atsiduriu:
Asociacija „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“,

6 Ha-Avivit gatvė,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9650816.

Telefono numeriai nakvynės namų biuruose: 972-2-6432551. arba: 972-2-6428351.

Socialinė darbuotoja iš nakvynės namų komandos, kuri valo mano butą: ponia Sara Stora-972-55-6693370. 

5) 2018 07 10 prisijungiau prie judėjimo „Nitgaber“ – skaidrūs neįgalieji. Judėjimu stengiamės veikti skaidrių neįgaliųjų, tai yra žmonių, tokių kaip aš, labui, kurie kenčia nuo rimtų sveikatos problemų, kurios nematomos iš išorės ir dėl to yra diskriminuojamos, palyginti su kitais neįgaliaisiais. . Judėjimo direktorė, kuri yra ir jo įkūrėja, yra Tatjana Kaduchkin, jos telefono numeriai: 972-52-3708001. Arba: 972-3-5346644. Mūsų svetainė:https://www.nitgaber.com/

F. Žemiau rasite publikacijas, kuriomis pasidalinau socialiniame tinkle Facebook:

1) Knesetas neseniai priėmė „Pagrindinį Toros studijų įstatymą“.

Kai rašau čia, kalbu apie Facebook Torą – taip pat savotišką Torą.

Taigi svarstau persikvalifikuoti – ir pateikti prašymą, kad mane pripažintų Toros žinovu.

Tikiuosi, kad šiame darbe gausite gerą atlyginimą.

daug juoko…

TURI

2),Tali Ohaionyra suLéa Koenig Stolper.

Rugpjūčio 15 B-13:19 val.

 

Filmas – Leah Koenig meilės – jos visiška meilė savo velioniui vyrui Zvi Stolper jubiliejui iki jo mirties ir dar 25 metus iki šios dienos, taip pat jos visiška meilė teatrui.

Filme aprašomas Léa susitikimas ir priėmimas tarp tikrojo ir išgalvoto pasaulio, kurį ji patyrė scenoje.

Israel Prize Bride, pirmoji Izraelio teatro ponia!!!

Nuo rugsėjo filmas bus rodomas istorijos kanale {Yes and Hot}.

Premjera 2023-09-23 21:50 šeštadienis Papildomos transliacijos:

2023-09-24 03:04 sekmadienis

2023-09-27 18:45 trečiadienį

2023-09-30 12:25 šeštadienį

Straipsnis, paskelbtas prieš filmo peržiūrą Epic Art Film Festival 2013 Tel Avivo muziejuje

https://www.habama.co.il/Pages/Description.aspx?Subj=1…

Priekaba

https://www.youtube.com/watch?v=clwkVg4_qE0…

3)Choushi mėsainis remti žmones su negalia

Rugpjūčio 2 d. B-17.50 val.

 

Ar bijote eiti į viešas vietas dėl parkavimo problemos?

Jei neturiu savo liftui tinkamos parkavimo vietos, negaliu išlipti iš mašinos. Aš negaliu šokinėti, tai vienintelė galimybė, kurią turiu.

Ženkliai išaugus neįgalumo pažymėjimų skaičiui, tikrai neįgalieji lieka namuose

Neįgaliųjų parkavimo lipdukai skirti padėti tiems, kuriems sunku judėti, tačiau juos išdalijus be atlygio, be sprendimo lieka tie, kuriems jų tikrai reikia. Neįgalieji kalba apie įtampą, kuri juos lydi kaskart išeinant iš namų dėl automobilių statymo klausimo ir nori teisės aktų pakeitimų bei jų vykdymo.

pirmiausia šaltinis| Yishai Almakaïs

Straipsnis pirmame komentare >>

Nuoroda į straipsnį –https://www.makorrishon.co.il/news/yoman/648797/

4)Asafas Benjaminas

Rugpjūčio 15 B-14.28 val.

 

Pasidalinta su visuomene

Žmogus eina keliu vienas, ieškodamas žmonių, galinčių paklausti, ar reikia pasukti į kairę ar į dešinę, kad pasiektų kaimą, kurį bando pasiekti.

Rajone, kur vaikšto vyras, yra dar du kaimai: tiesos sakytojų kaimas – žmonių, kurie visada sako tiesą, ir kitas kaimas melagių – žmonių, kurie visada meluoja.

Žmogus atsitiktinai sutinka žmogų, kurio nori paklausti, ar pakeliui reikia pasukti į dešinę ar į kairę. Nežinia, ar žmogus, kurį vyras sutinka savo kelyje, priklauso tiesos sakytojų ar melagių kaimui.

Taigi ko prieš mus esantis žmogus gali paklausti atsitiktinai sutikto žmogaus, kad žinotų, ar jam pakeliui reikia pasukti į kairę ar į dešinę?

Na, jis turėtų paklausti žmogaus, ką, jo nuomone, į klausimą atsakys kito kaimo (ne kaimo, kuriame jis gyvena) žmonės – gautas atsakymas visada bus neteisingas…

 

5)Asafas Benjaminas

Rugpjūčio 14 B – 23.31 val.

 

Pasidalinta su visuomene 

Žmogus patiria stiprų danties skausmą ir kreipiasi į odontologą.

Klinikos odontologas patikina: nesijaudink, aš padėsiu pamiršti danties skausmą.

Pacientas sėdi ant gydymo kėdės klinikoje:

Odontologas pradeda skusti paciento galvą.

Pacientas šaukia gydytojui: „Ką tu darai? Atėjau dėl dantų gydymo, o ne dėl kirpyklos. »

Gydytojas pacientui atsako: “Būkite kantrūs. Esame gydymo viduryje. Nesijaudinkite, gydymo pabaigoje galėsite pamiršti danties skausmą – kaip ir žadėjau.”

Gydytojas baigia skusti paciento galvą ir pradeda lašinti verdančiu aliejumi ant paciento galvos.

Ligonis šaukia: „Man skauda galvą!!! Ką tu darai, nori mane nužudyti? “.

Gydytojas daro išvadą: Ne. Aš nesistengiu tavęs nužudyti, tik noriu padėti tau pamiršti danties skausmą. Pažadėjau – ir ištesėjau. Dabar galite eiti namo. »

 

6)

Asafas Benjaminas

rugpjūčio 14 d. B-18:12

 

Pasidalinta su visuomene

 

Mes, Naujoji Izraelio klimato partija, norime kartą ir visiems laikams išspręsti temperatūros, oro ir kritulių Izraelyje klausimą.

Pažadame:

1. Ilgų Šrevo dienų nebebus. Licencijos iš mūsų jie negaus ir jų pasirodymas nebus įmanomas.

2. Garantuosime tokį kritulių kiekį, kuris patenkins visus Izraelio ekonomikos poreikius.

3. Potvynių šalyje taip pat nepatvirtinsime.

4. Potvynių operatoriai buvo uždrausti.

5. Be to, daugelis nusikaltėlių taip pat buvo uždrausti.

6. Pažeidusieji 4 ir 5 straipsnius bus siunčiami į specialiai tam skirtas pataisos įstaigas, kur ištisus metus bus 45 laipsniai šilumos – esate įspėti!!

Tad prašysime lipti ant pastatų ir namų stogų ir balsuoti danguje, kad pasirinktum mus!!

7)rugpjūčio 14 d. B-17:59

 

Pasidalinta su visuomene

Išrinktai vyriausybei, Knesetui ir visoms mūsų karalystės valdžios institucijoms.

Mes, Izraelio piliečiai, norime griežtai protestuoti prieš stiprią karščio bangą. Mes pasiruošę priimti 25 laipsnių, o gal net 30 laipsnių, o tam tikromis aplinkybėmis net leistis į kompromisą dėl 32 laipsnių, bet 40 laipsnių visą savaitę? Ar nemanote, kad persistengei??

Todėl paprašysime imtis reikiamų priemonių, kad sureguliuotumėte reikiamą temperatūrą!! Kur yra mūsų puikios saugos paslaugos? Kodėl jie negali atlaikyti šiek tiek normalesnės temperatūros?

Klimato sauga yra vienas iš darbo reikalavimų!!

Neįvykdėte misijos – eikite namo!!

daug juoko…

8)Asafas Benjaminas

Rugpjūčio 14 B-17.15 val.

 

Pasidalinta su visuomene

 

Daugelis klinikų psichologinio gydymo srityje gauna licenciją atlikti “Mahadrin gydymą”:

Psichologai vyrai gydys tik vyrus, o moterys – tik moteris.

Be to, moterims gydyti skirtomis dienomis ir valandomis į klinikas nebus įleidžiami vyrai, o vyrams gydyti skirtomis dienomis ir valandomis – moterys. vienodas atskyrimas.

Moterų organizacijos išreiškia didelį pasitenkinimą: “Kaip gražu. Čia yra puiki teisminių procedūrų ir viešų kampanijų tema.”

“Čia turėsime pašėlusį žiniasklaidos šurmulį – ištisas dienas, per kurias Izraelio valstybės radijo ir televizijos kanalai kalbės tik mūsų tema. Kaip mes smagiai leidžiamės!!”.

daug juoko…

 

9)Asafas Benjaminas

rugpjūčio 14 d. B-11:52

 

Pasidalinta su visuomene 

Pastarosiomis dienomis Izraelio valstybėje tvyrojo didžiulis ir nepakeliamas karštis: dar vakar Jeruzalėje buvo per 40 laipsnių šilumos.

Tačiau kai žmonės naudoja įvairias priemones, kad apsisaugotų nuo karščio, pavyzdžiui, oro kondicionierius, jie pablogina problemą – o kai problema paaštrėja, reikės dar geresnių ar galingesnių oro kondicionierių, o tai savo ruožtu dar labiau pablogins situaciją. situacija. pabloginti aplinkai daromą žalą – ir taip sukuriamas užburtas destruktyvus ciklas, dėl kurio gali išnykti žmonės iš žemės.

Namuose oro kondicionieriaus neturiu, tik ventiliatorių.

Ir trumpai: paaukosiu save aplinkos labui.

Taip pat daug būnu namuose ir beveik niekada neinu į lauką – taigi tam tikru mastu sumažinu oro taršą, kurią sukelia transporto priemonės variklio veikla.

Pavyzdžiui, girdėjau, kad kai kurios oro linijos visame pasaulyje padarė išvadą, kad antsvorio turintys klientai į lėktuvą įkels daugiau ir dėl to padidės degalų sąnaudos. Taip įvairiose pasaulio vietose susiklostė keista praktika, pagal kurią keleiviai lėktuve prieš lipdami į skrydį turi pasisverti – ir kuo sunkesnis keleivis, tuo didesnė lėktuvo bilieto kaina, ir atvirkščiai. : liekni keleiviai brangiai sumokės. mažiau.

Taigi prieš skrisdami lėktuvu turite laikytis dietos…

daug juoko…

 

10)Asafas Benjaminas

Rugpjūčio 9 B-16.44 val.

 

Pasidalinta su visuomene 

Pacientas psichiatrijos skyriuje atsibunda ryte ir sako slaugos personalui: „Sapnavau, kad nužudžiau visus pasaulio psichiatrus“.

Darbuotojai priblokšti: “Apie ką svajojote??? Kas tau suteikė teisę tokį sapnuoti?? Įžūlumas!!!”

Pacientas priduria ir sako: “Bet matau, kad visi gydytojai dar gyvi. Ar galvojote ką nors daryti?”

Sveikatos priežiūros komanda atsako: „Greitai pamatysite, ką mes darome šiuo klausimu. »

Kambaryje suskamba žadintuvas, personalo nariai jėga prispaudžia pacientą prie lovos ir sako vienas kitam: „Dabar duosime jam didelę dozę, jis daugiau niekada neatsikels“. Ar jis sapnavo, kad nužudė? psichiatrai? Pamatysime, apie ką jis svajoja dabar – realiame pasaulyje. »

 

11)Joram Adri

Rugpjūčio 18 B-17.51 ​​val.

 

Shlomo Filberis numeta bombą ir atskleidžia dramatišką charakterį!!

„Jau daugiau nei dešimtmetį Izraelis parduoda „pakaitines oro pajėgas“ – „žemė-žemė“ raketas, tikslias dešimčių ir šimtų kilometrų nuotoliu, daugeliui šalių, kurios nėra pakankamai turtingos arba kurioms nepakankamai gresia pavojus. Smūgių infrastruktūra ir taikiniai už priešo.

Ir tik batsiuvys vaikšto basas, pats Izraelis beveik nesinaudoja šia alternatyva ir vietoj to paleidžia kovinius lėktuvus. Matyt, niekas nenorėjo imtis galingo oro pajėgų fojė.

Dabar pilotai verčia sprendimus priimančius asmenis apsvarstyti alternatyvą bent kai kurioms misijoms, į kurias jie buvo siunčiami anksčiau. »

Po įžeidžiančių kliedesių kairiųjų pasisakymų jie netruko atvykti.

Filberis tęsė ir atsakė į šiuos beprotiškus klausimus:

„Matau, kad visi Ralbimai ir Kaplanas Kaplanas buvo išsiųsti atsakyti į tviterį pagal žinutės puslapį – „Dabar jūs irgi dalyko ekspertas?

Taigi, likus akimirkai prieš išleidžiant visas savo seiles klaviatūroje, IAS, gaminančios ir parduodančios tokias raketas visame pasaulyje, direktorių taryboje viskas buvo draugiškai surašyta.

Taip, aš gerai išmanau temą.

Pradėkite mėtyti gleives. »

Ir į tai sakau: bravo ponui Filberiui, kuris kalba tik apie faktus, skirtingai nuo kliedesių kairiųjų nuodytojų, kurie skelbia beprasmius šūkius.

Spustelkite didžiulį like!!!

Spustelėkite Kitas:  https://www.facebook.com/yoram.adri?mibextid=ZbWKwL

 

12)

aktyvus

Rotemo bendraamžis  Jaučiuosi pozityviai.

4 dienos

 

Rugsėjo 19 d. Psichiatrų asociacija rengia „Rosh Hashanah“ valgį 60 nuostabių kandidatų į psichikos sveikatą, ir aš vis dar neradau įmonės, kuri paaukotų jiems visiems.

Ateik, padėk man suteikti jiems laimės visame sudėtingame gyvenime.

Per pastaruosius dvejus metus NPS asociacija surengė 17 socialinių renginių, o aš ir savanoriai tūkstančius žmonių pradžiuginome nuliniu valstybės biudžetu.

Būčiau labai dėkingas už pagalbą dovanojant ar identifikuojant verslo savininkus

 

13)Yarivas Fisheris

rugpjūčio 13 d. B-12:51

 

Didysis Nof Yam IAS komplekso gedimas užfiksuotas Padlono vardu!

Po apleista Nof Yam pramonės gamyklos teritorija palaidota daugybė statinių nitroglicerino ir sprogmenų, o rimtos pavojaus pasekmės akivaizdžios ant žemės – gaisras, išplitęs per dešimtis dunams ir siekia net 300 metrų nuo Nof Jamo gyventojų rezidencijos.

Kas dar turi nutikti, kad Padalonas atsibustų?!

Užuot bėgęs į vyriausybines įstaigas ir atlikęs tikrai svarbų darbą, Padlonas mieliau šaukia žiniasklaidą ir nusišalina nuo bet kokios realios praktinės atsakomybės, o tai užtikrins Herzlijos žmonių saugumą.

Prisijunkite prie manęs ir palaikykite mane lenktynėse dėl Herzlijos mero,

Nes laikas pabusti.

Mes turime tik vieną Herzliya!

 

14)Asafas Benjaminas

Rugpjūčio 20 d., 12:41

Pasidalinta su visuomene

„Facebook“ nusprendė neleisti man siųsti ir gauti pranešimų per „Messenger“ programinę įrangą – tiesiog taip ir be jokios priežasties.

Todėl iki tolesnio pranešimo asmeninių žinučių siųsti negaliu, o tik atvirai.

Neaišku, kiek laiko galios šis patarimas.

Išskyrus pranešimą apie patį blokavimą, „Facebook“ nieko neaiškina.

Asafas Benjaminas.

Šį rytą (2023 m. rugpjūčio 27 d., sekmadienį) pranešimų siuntimas vėl veikia tinkamai.

„Facebook“ žinoma nieko neskelbia – reikia „atspėti“, kiek ilgai truks problema.

Manau, kad tai nėra tinkamas elgesys – „Facebook“ tikslinga paaiškinti blokavimo pagrindimą, o jei internautas nusipelno „nubausti“ ir užblokuotas, tai „Facebook“ tikslinga paaiškinti, kodėl ir kaip truks blokavimas. ilgas laikas.

Ir, žinoma, nieko neatsitiks, jei „Facebook“ nukryps nuo savo politikos ir taip pat ims reaguoti į klientų prašymus.

 

15)https://www.internationaldays.org/january

Tinklalapis „Tarptautinės dienos“ – svetainė, kurioje kaupiama informacija apie ištisus metus minimas tarptautines dienas: „Tarptautinė gimtosios kalbos diena“, Tarptautinė moters diena“, „Tarptautinė kavos diena“ ir kt.

 

16) Nuspręsta sukurti „tarptautinį aplinkosaugos teismą“, kuriame būtų teisiami žmonės, įmonės ar organizacijos, taip pat valstybių vadovai, praeityje kenkę aplinkos kokybei: gamyklos, išleidusios nuodingas nuotekas į upes, jūras. ar upeliai, asmuo, be rimtos priežasties nukirtęs medį, medžioję asmenys, neteisėtas gyvenimas, nesugebėjimas operatyviai susidoroti su naftos išsiliejimo atvejais ar netinkama objektų, kuriuose laikoma nafta ar branduolinis ginklas, priežiūra ir kt.

Teismas naudojo „Google“ stebėjimo sistemas, siekdamas surasti potencialius nusikaltėlius visame pasaulyje ir patraukti juos atsakomybėn.

Kiek izraeliečių būtų teisiami prieš tokį teismą?

Visais atvejais kaltinamieji, pripažinti kaltais dėl įstatymo, bus siunčiami į specialiai šiam tikslui sukurtą ekologiškų kalėjimų tinklą.

Kaip atrodys ar veiks ekologiškas kalėjimas? Ar kas nors turi idėją?

 

17) Kaip žinote, po Džordžija Meloni beveik prieš metus buvo išrinkta Italijos ministre pirmininke, ji priėmė įstatymą, pagal kurį oficialūs dokumentai vyriausybinėse įstaigose Italijoje turi būti vartojami tik italų kalba (matyt, dar visai neseniai jie vis dažniau vartojo angliškai, o ne itališkai).

Teko girdėti, kad pagal šį Italijoje priimtą įstatymą, kas jį pažeis, bus baudžiamas 100 000 eurų bauda.

Ar jie priims panašų įstatymą Izraelyje dėl hebrajų kalbos?

O jei taip, kokie bus įstatymo straipsniai ir kokio dydžio bauda bus skirta tiems, kurie ministrų dokumentuose vartoja užsienio kalbą? O ką darys naujieji imigrantai, kurie vis dar nemoka hebrajų kalbos, ar kitos gyventojų grupės, pavyzdžiui, užsieniečiai darbuotojai, kurių daugelis taip pat nemoka hebrajų kalbos? O gal jie nuspręs, kaip ir daugeliu kitų Izraelio atvejų, elgtis žiauriai ir neapgalvotai ir taip išprovokuoti daugybę smurtinių incidentų su žmonėmis, kurie tiesiog negali vartoti hebrajų kalbos?

Nenustebčiau, jei Izraelio Valstybė pasirinktų tokį elgesį – kaip žinome, vyriausybinių ministerijų elgesiui daugelyje sričių būdingas godumas ir neatidumas…

18) Įvedamos naujos taisyklės, draudžiančios demonstracijas prie išrinktų pareigūnų (Kneseto narių, ministrų ir ministro pirmininko) namų.

Taigi buvo nuspręsta, kad pasivaikščiojimo išrinkto pareigūno gyvenamojoje vietoje metu:

1. Nešauk.

2. kalbėti draudžiama.

3. Jokio švilpimo.

4. Draudžiama naudoti garso stiprintuvus – garsiakalbius, sirenas ir kt.

5. Jokių mojuojančių ženklų.

6. Draudžiama murmėti protesto žodžius.

7. Izraelio policija šiose vietose atidžiai stebės praeivių lūpų judesius. Tie, kurių lūpų judesiai yra nenormalūs, bus nedelsiant pašalinti iš patalpų.

O, kaip mes pamiršome: iš tikrųjų neleidžiama kvėpuoti praeinant.

Kvėpavimas sukelia oro judėjimą – tai labai trukdo šventam išrinktųjų darbui ir jų gebėjimui suformuluoti teisingą svarstymų rinkinį Tėvynės labui!!

daug juoko…

 

19)Kraujo banko direktorius Izraelyje eina iš proto ir sprendžia dėl naujų kriterijų, kaip atlikti kraujo tyrimus Izraelyje:

Atskiras tyrimas turintiems raudonojo kraujo ir mėlynojo kraujo.

Visi gyventojai bus apibrėžiami kaip žmonės, turintys raudonojo kraujo, ir turės teisę atlikti tik pagrindinį kraujo tyrimą ir be išsamesnių tyrimų, skirtų tam tikros medžiagos kiekiui kraujyje nustatyti, tyrimo tam tikrai ligai nustatyti. ir kt.

Taikant naujas taisykles buvo nuspręsta, kad:

1. Įstatymo prasme raudonojo kraujo turintys asmenys turės galimybę ir toliau tikrintis dabartinėse medicinos struktūrose – sveikatos draudimo poliklinikose ir valstybinėse ligoninėse.

2. Mėlynakraujams bus steigiami medicinos centrai, į šias vietas nebus leidžiamas joks viešasis transportas, autobusai ir taksi. Viešojo transporto priemonių savininkai, kurie, nepaisydami draudimo, pasirinks keliauti į šias vietas, visam likusiam gyvenimui bus išsiųsti į įkalinimo įstaigų tinklą, kuris bus sukurtas specialiai šiam tikslui ir bus apibrėžiamas kaip negalintis būti išbandytas, t. pasakyti: nebegalės imti kraujo.

3. Prie įėjimo į mėlynakraujams skirtas patalpas bus vykdoma griežta kontrolė, į kurią galės patekti tik atitinkamą leidimą turintys asmenys. Visų norinčių patekti į šias patalpas patikrinimas truks vieną valandą, 32 minutes, 21 sekundę ir 541 milisekundę. Šių gydymo įstaigų sargai, viršiję šį patikrinimo laikotarpį, taip pat bus siunčiami į 2 straipsnyje nurodytas įkalinimo įstaigas.

4. Mėlynojo kraujo pažymėjimas bus išduodamas tik vyresniems politikams (ministrui pirmininkui, ministrams ir Kneseto nariams) arba aukšto rango vadovams, kurių atlyginimas yra 200 000 NIS per mėnesį ar daugiau.

5. Kartkartėmis žiniasklaidoje bus skelbiamas užsakytas mėlynakraujų žmonių sąrašas.

6. Demonstracijos prie mėlynakraujų namų bus visiškai uždraustos, o visiems, demonstruojantiems priešais juos, bus skirta mirties bausmė.

Na, aš esu paprastas pilietis, kuris neužima jokių vadovaujančių pareigų ir uždirbu gerokai mažiau nei 200 000 NIS per mėnesį. Tiksliau: yra Valstybinio draudimo instituto invalidumo pašalpa 3591 NIS per mėnesį.

Todėl tikriausiai negalėsiu pasitikrinti per medicinines apžiūras, kurios bus prieinamos tik mėlynojo kraujo žmonėms.

Stengsiuosi į tai atsižvelgti ir nesukelti nenormalių verčių kraujyje…

Hahaha…

20)naujausios žinios Yedioth Ahronth

2022 m. rugsėjo 8 d

Atėjo laikas pripažinti: jums nepavyko.

Manar Hajaj ir jos 14 metų dukra Hadera buvo nušaudytos po savo daugiabučiu, kai iškrovė automobilį apsipirkę prekybos centre. Miriam, Haderos dvynė, pamatė, kaip jos motina ir sesuo šaudė iš taško, ir pabėgo, o žudikas jai šovė į koją.

Dar viena mergina, kuri akimirksniu neteko visos šeimos ir visą gyvenimą turės neštis prieš akis kraujuojančios sesers ir mamos atvaizdą. Miriam negalėjo vakar palydėti savo motinos ir sesers dvynių į laidotuves. Ji neturėjo galimybės su jais atsisveikinti, pagirti, apraudoti jų kapų.

Policija ir Vidaus saugumo ministerija teigia, kad dedamos pastangos išnaikinti nusikalstamumą arabų visuomenėje. Tačiau po kruvinų savaičių čia – nusikaltėliai, išsiųsti pašalinti motinos ir jos dviejų dukterų, dėl savo darbo nužudytas žurnalistas, motina, nušauta laikant savo mažametę mergaitę – Akivaizdu, kad piliečiai yra neatsargūs.

Tai įvyko jūsų tarnybos metu. Pažvelkite į iširusių šeimų pėdsakus, kurie tyli netekties akivaizdoje, pažvelkite į visus tuos, kurie gyvena baimėje ir baimėje, ir pripažinkite, kad nesugebėjote apsaugoti mūsų gatvių.

Nuotrauka: Tal Shahar Hadar Gil-ad Visą kroniką  https://bit.ly/3B3aLJg

 

21)aktyvus

Asafas Benjaminas Profesionali „WordPress-WooCommerce“, „Elementor“, „Crocoblock“ ir kt

13 valandų

 

turi: “Profesionali „WordPress-WooCommerce“, „Elementor“, „Crocoblock“ ir kt“.

Tema: Meta aprašymas WordPress svetainėje.

Gerbiama ponia/pone..

Man priklauso sitedisability55.com, sukurta wordpress.org

Tai daugiakalbė svetainė 67 kalbomis: uzbekų, ukrainiečių, urdu, azerų, italų, indoneziečių, islandų, albanų, amharų, anglų, estų, armėnų, bulgarų, bosnių, birmiečių, baltarusių, bengalų, baskų, gruzinų, vokiečių, danų . , olandų, vengrų, hindi, vietnamiečių, tadžikų, turkų, turkmėnų, telugų, tamilų, graikų, jidiš, japonų, latvių, lietuvių, mongolų, malajų, maltiečių, makedonų, norvegų, nepaliečių, suahilių, sinhalų, kinų, slovėnų, slovakų , ispanų, serbų, hebrajų, arabų, puštų, lenkų, portugalų, filipiniečių, suomių, persų, čekų, prancūzų, korėjiečių, kazachų, katalonų, kirgizų, kroatų, rumunų, rusų, švedų ir tajų.

Mano svetainėje yra įdiegtas „Yoast“ papildinys – ir, kaip žinote, naudodami šį papildinį galite parašyti kiekvieno tinklaraščio įrašo metaaprašą.

Ieškau būdo, kaip automatiškai pritaikyti temos aprašymą prie kalbos, kuria parašytas įrašas, pvz.:

1. meta aprašymas bus toks:

בלוג שעוסק בנושאים הקשורים לנכות, ציבור הנכים ומאבק הנכים בישראל

Kai pranešimas yra hebrajų kalba

2. temos aprašymas bus toks:

A blog that deals with issues related to disability, the disabled community and the struggle of the disabled in Israel

Kai pranešimas yra anglų kalba

3. temos aprašymas bus toks:

ආබාධිත ප්‍රජාව, ආබාධිත ප්‍රජාව සාාව සා෺ිශ෶ඊ ආබාධිතයන්ගේ අරගලය සම්බන්ධ ගැටළු ටයළු ටකිළු ඃම්ගලය සම්බන්ධ නබ්ලොග් අඩවියකි

 

Kai pranešimas yra sinhalų kalba

(Nežinau sinhalų – aprašui parašiau naudoju Google vertėją)

ir tt’.

Kaip automatiškai pritaikyti temos aprašo kalbą prie publikacijos kalbos?

Paminėsiu, kad naudoju papildymuspolylang ir: loco vertimą, norėdamas apibrėžti daugiakalbę svetainę, kurioje rašau.

Pagarbiai

Assafas Benjaminas,

115 Costa Rica Street,

A-butas 4 įėjimas,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir neadresuoto skundo Izraelio policijai.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1. Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2. Nuoroda į mano svetainę:  https://www.disability55.com

3. Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

 

22) Žemiau yra žinutė, kurią parašiau Facebook puslapyje Shufersal tinklo

Šiandien, ketvirtadienį, 2023 m. rugsėjo 7 d.:

Vis dar laukiu siuntos – o kai paskambinu 972-1-800-56-56-56, kad pasidometu kas vyksta su siunta, niekas neatsiliepia!! o taip pat WhatsApp neatsakote Svetainėje rašote, kad siunta ateis 23:19 val.- tai yra: po 23 val.!!! Vėluoja 4 valandas – su įprastu pristatymu į miestą – tiesiog nemandagu!!! Kokia tavo problema laikytis to, kas su tavimi sutarta?? Aš tiesiog pavargau!!! Asafas Benjaminas.

 

Asafas Benjaminas

Sveiki Shufersal: vis dar laukiu pristatymo!! Primenu – turėjai atvykti jau 19:00 – jau daugiau nei 3 valandas vėluoji!!! Aš turiu kitų reikalų gyvenime nei laukti tavęs!!! 21:33 sulaukiau Jūsų atstovo skambučio – skambučio numeriu 972-3-9481077 – ir pokalbio su ja metu man pasakė, kad atvyksite per artimiausią valandą!! tai kodel neateinant?? Kam??? Aš tiesiog pavargau!!!

Assafas Benyaminis.

post Scriptum. Primename, kad mano telefono numeris: 972-58-6784040. O užsakymo numeris: 07974044.

G. Toliau pateikiamas pranešimas, kurį 2023 m. rugpjūčio 24 d., ketvirtadienį, išsiunčiau „Facebook“ techninei pagalbai:

„Facebook“ paskyroje negaliu siųsti pranešimų naudodamas pranešimų siuntimo programinę įrangą.

Noriu patikslinti, kad savo Facebook paskyroje nerašau įžeidimų, neapykantą kurstančių kalbų, grasinimų, šmeižto ar neapykantos kurstymo ar bet kokio pobūdžio įžeidimų, kurie iš tikrųjų galėtų pateisinti tokio pobūdžio sankciją.

Taigi dar kartą prašau leisti man siųsti pranešimus naudojant „Messenger“ programinę įrangą.

Taip pat norėčiau sužinoti, kodėl neatsakote į mano žinutes

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. 1) Nuoroda į mano Facebook paskyrą: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

2) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

H. Žemiau yra mano susirašinėjimas WhatsApp su „Facebook Israel“ darbuotoju:

 

2023-08-23, 18:42 – Pranešimai ir skambučiai yra šifruojami nuo galo iki galo. bet kam už šio pokalbio ribų, net ne „WhatsApp“, jų skaityti ir klausytis neįmanoma. Spustelėkite norėdami gauti daugiau informacijos.

2023-08-23, 18:41 – Assaf Benyamini: Pagalba

2023-08-23, 18:42 – Assaf Benyamini: ‏IMG-20230823-WA0000.jpg (pridėtas failas)

Sveikinimai poniai Rinat Friedman:

Tema: pranešimų paslaugos gedimas.

Gerbiamoji ponia.

Prieš kelias dienas savo Facebook paskyroje gavau pranešimą, kad negaliu siųsti žinučių su pranešimų siuntimo programine įranga.

Noriu patikslinti, kad savo Facebook paskyroje nerašau įžeidimų, neapykantą kurstančių kalbų, grasinimų, šmeižimo ar neapykantos kurstymo ar bet kokių įžeidimų, kurie iš tikrųjų galėtų pateisinti tokio pobūdžio sankciją.

Ką daryti? Kaip galima išspręsti tokį dalyką?

Pagarbiai

Assafas Benyaminis.

 

post Scriptum. 1) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

 

2) Nuoroda į mano Facebook profilį:

https://www.facebook.com/people/%D7%90%D7%A1%D7%A3-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0% D7%99/pfbid0zpW6rYgrdRQfTEuLYDBah3KoarUAmda3GuoNjJmnRte36wxpVYeqLN7VTvoHm71yl/

 

3) Mano Facebook paskyra susieta su el. pašto adresu: [email protected]

4) Mano papildomi el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

5) Čia pridedu problemos ekrano kopiją (pažymėjau raudoną apskritimą aplink klaidos pranešimą).

2023-08-23, 18:42 -+972 50-887-9300: Sveiki, nesu Facebook darbuotojas. Rekomenduoju susisiekti su internetiniu pagalbos centru

2023 8 23, 18:43 -+972 50-887-9300: https://he-il.facebook.com/help

2023-08-23, 18:51 – assaf benyamini: Kaip žinote, pagalbos centre kandidatams niekas neatsako ir nepadeda. Jei „Facebook“ pagalbos centre būtų buvę įmanoma gauti atsakymą, iš pradžių nebūčiau su jumis susisiekusi. Ar apsimeti, kad nedirbi „Facebook“? Na, jūsų vardas yra darbuotojų sąraše. Jūs tikrai dirbate įmonėje. Taigi dar kartą klausiu, kaip gauti atsakymą – ir kodėl feisbuke niekas man neatsako. Tai nėra geras elgesys.

2023-08-23, 19:06 -+972 50-887-9300: Aš nedirbu, o svetainė, apie kurią kalbate, nėra „Facebook“ svetainė

2023-08-24, 11:37 – Assaf Benyamini: Kaip tai įmanoma? Jūsų vardas ir WhatsApp numeris, kurį šiuo metu rašau, kad būtų rodomas „Facebook Israel“ darbuotojų sąraše.

Tik nesuprantu, kodėl tu taip blokuoji žmones veltui ir be jokios priežasties ar pagrindimo, nenurodai ir nepaaiškini blokavimo priežasties ir taip pat nesuteiki žmonėms galimybės susisiekti su tavimi ir ‘gaut atsakymą .

„Facebook“ turi daugiau nei pakankamai išteklių, kad galėtų teikti šiek tiek pagrįstesnę paslaugą.

Jūsų atmetantis požiūris visiškai nesvarbus.

 

I. Štai mano susirašinėjimas su „Access Israel“ asociacija:

  

Kam: Izraelio prieinamumo asociacija.

  

Mano namuose sugedo mikrobangų krosnelė. Ieškau įmonės, iš kurios galėčiau įsigyti naują įrenginį, taip pat gauti pagalbą išvežant seną įrenginį iš vietos, kur jis yra mano bute, kad būtų galima pastatyti naują įrenginį į vietą – veiksmai, kurių negaliu atlikti dėl mano fizinė negalia. Ar žinote kokių nors įmonių iš jų. Ar įmanoma pasinaudoti tokia paslauga? Noriu atkreipti dėmesį, kad žinau, kad jūs neparduodate mikrobangų krosnelių.

Sveikinimai,

Assafas Benyamini,

Kosta Rika g. 115,

įėjimas A-apartamentai 4, Kiryat Menachem,

 

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir neadresuoto skundo Izraelio policijai. Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Šiuo metu mano namuose esančio seno įrenginio išmatavimai: ilgis-31 cm. plotis – 46 cm. Aukštis – 27 cm.

2) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

3) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: 1972assaf@mailfence com arba: [email protected]

Būčiau dėkingas, jei persiųstumėte mano prašymą kitiems Izraelio prieinamumo asociacijos darbuotojams, kurie gali žinoti, kaip man padėti.

Problema ta, kad dėl savo fizinės negalios negaliu pakelti naujo mikrobangų krosnelės, kurią ketinu įsigyti, nuo grindų ant prekystalio – to negaliu padaryti dėl savo fizinės negalios.

Suprantu, kad neturite mikrobangų krosnelėmis prekiaujančių pardavėjų sąrašo.

Kyla klausimas, ką daryti: ką tokioje situacijoje daro neįgalus žmogus.

Gyvenu vienas ir šalia manęs nėra kito žmogaus, kuris galėtų man padėti.

Suprantu, kad jūs asmeniškai nežinote, kaip padėti – galbūt kiti asociacijos darbuotojai žino. Pagarbiai, Asaf Binyamini.

Slėpti pradinį įrašą

2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 13:01:44 GMT+3, Moranas Friedmanas<[email protected]> Parašė:

Aš tai pastebėjau ir padėjau kaip galėdamas.

  

Neturime mikrobangų krosnelių tiekėjų sąrašo.

Pagarbiai

Moranas Fridmanas

Paslaugų prieinamumo palikimas

Prieinamumo konsultacijų skyrius

Izraelio prieinamumo asociacija (AR)

Skatinti neįgaliųjų savarankiškumą ir integraciją

  

Mob.: 972-50-7788416  

Papildymas Izraelio prieinamumo asociacijai

_______________________________

Autorius: Assaf Binyamini <[email protected]>

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 13:00 26 val.

Kam: Moran Friedman <[email protected]>

Tema: Atsakymas: Mano laiškai Izraelio prieinamumo asociacijai.

Moran Shalom:

Nežinau, ar tikrai pastebėjote mano paraiškos turinį.

Be seno gaminio pašalinimo, man taip pat reikia pagalbos nugabenant elektros prietaisą, kurį ketinu įsigyti, į nurodytą vietą savo namuose, kad pradėčiau jį naudoti – ko negaliu padaryti vienas dėl savo fizinės negalios.

Esu tuo įsitikinęs, nes Izraelio prieinamumo asociacija turi informacijos, kaip tokiam neįgaliajam kaip aš gali būti padėti mano aprašytoje situacijoje.

Izraelio prieinamumo asociacija siekia, kad įvairios paslaugos būtų prieinamos žmonėms su negalia.

Tai paslauga, kuria negaliu naudotis dėl savo fizinės negalios.

Taigi man būtų įdomu sužinoti, kas gali padėti tokioje situacijoje.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

  

2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 12:43:18 GMT+3, Moranas Friedmanas<[email protected]> Parašė:

  

Asafas Šalomas.

Tai nėra asociacijos veiklos sritis.

  

Tačiau, mano žiniomis, kiekvienas vežantis didelį elektros gaminį privalo transportavimo metu pašalinti analogišką gaminį, tik reikia iš anksto derinti.

Pagarbiai

  

Moranas Fridmanas

Paslaugų prieinamumo palikimas

Prieinamumo konsultacijų skyrius

Prieinamumo mirtis Izraelis (AR)

  

Skatinti neįgaliųjų savarankiškumą ir integraciją

  

Mob.: 972-50-7788416

  

Papildymas Izraelio prieinamumo asociacijai

 

 _____________________________________

Autorius: Assaf Binyamini <[email protected]>

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 12:40:19

Kam: Luiza Burgos <[email protected]>

 Cc: Darya Boudniatski <[email protected]>

Tema: Mano laiškai Izraelio prieinamumo asociacijai.

Galite paprašyti to, kas jums atneš mikrobangų krosnelę, kad padėtų ją ten, kur norite.

Asociacijoje nėra nė vieno, kuris jums atsakytų daugiau.

 

Pagarbiai

Morano Friedmano paveldo prieinamumo tarnyba

Prieinamumo konsultacijų skyrius

Izraelio prieinamumo asociacija (AR)

Skatinti neįgaliųjų savarankiškumą ir integraciją

 

Mobilusis:972-50-7788416.

sudaryti ratą geresniam Izraelio asociacijos prieinamumui

 Moranas Fridmanas

 Rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 13.16 val.

Bet kokia jūsų problema persiunčiant mano prašymą kitiems asociacijos žmonėms?

Supratau, kad tu negali padėti – gal kiti su tavimi esantys žmonės gali.

  

Sveiki, Moran:

Matau, kad net pats elementariausias prašymas perduoti šį klausimą kitiems asociacijos žmonėms lieka neatsakytas – tiesiog taip ir be jokios priežasties.

Paskelbsiu mūsų susirašinėjimą.

Negalite tiesiog nuspręsti netinkamai elgtis su žmonėmis, kurie kreipiasi į jūsų asociaciją.

tavo žiniai.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis.

 

Slėpti pradinį įrašą

 

2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienis, 13:31:24 GMT+3, Moranas Friedmanas<[email protected]> Parašė:

 

Pateikiau būtent tokius atsakymus, kurių prašėte – bet kuris paslaugų teikėjas gali suteikti jums paslaugą, kurios prašote, tačiau jūs turėsite jos paprašyti. Neturiu jokios priežasties persiųsti jūsų prašymą kitiems žmonėms.

Jei bandymą padėti jums daugiau nei profesinius reikalavimus vertinate kaip įžūlumą, atsiprašau ir kviečiame paskelbti. Tikiuosi, kad paskelbsite ir tai

Tikrai, paskelbsiu visą žinutę.

Priešingai nei rašai čia, tu tikrai nesistengi padėti.

Rašote man agresyvius ir piktus atsakymus – ir aš nesuprantu kodėl. Tu manęs nepažįsti.

Galų gale, ką daryti, jei kreipsiuosi į kitus asociacijos narius? Tam nereikia nieko ar pastangų!! Kodėl nuolat reikalaujate to nedaryti? Kam???

Būtent šį įžūlumą ir bandau pabrėžti.

Mano skundas yra ne tai, kad jūs negalite man padėti – patikėkite, aš puikiai suprantu.

Skundas dėl įžūlumo kyla dėl užsispyrusio atsisakymo suvokti kitus asociacijos elementus, kurie iš tikrųjų galėtų jums padėti – toks veiksmas užtruks daugiausia kelias minutes – ir galbūt daug mažiau.

Gaila, kad taip renkatės elgtis su tais, kurie kreipiasi į jus.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis.

 

Pagarbiai

Dr. Moranas Friedmanas (MD)

Prieinamų paslaugų palikimas

Prieinamumo konsultacijų skyrius

Izraelio prieinamumo asociacija (AR)

 

Skatinti neįgaliųjų savarankiškumą ir integraciją

 

Telefonas: 972-50-7788416 (tik SMS, ačiū)

 

2023 m. rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 1:59:25 GMT+3, Moranas Friedmanas < [email protected] > rašė:

Asaf.

Dar kartą perskaityk ką rašiau.

Bet kurioje vietoje, kurioje pasirinksite įsigyti mikrobangų krosnelę su pristatymu, mikrobangų krosnelė turi būti ten, kur prašote, o ne ant grindų. Transporto metu jie taip pat turės ištuštinti seną mikrobangų krosnelę.

Siūlau to paprašyti iš anksto, užsakant. Bet jūs turite užsakyti ne iš konkrečios vietos, o iš bet kurios vietos, kuri siūlo jus dominančią prekę už teisingą kainą.

Nors atrodo, kad bandai man grasinti, aš nepykstu. Aš atsakiau į tavo klausimą. Nėra jokios priežasties toliau klausti manęs ar kitų asociacijos narių.

Su sėkme.

Pagarbiai

Dr. Moranas Friedmanas (MD)

Prieinamų paslaugų palikimas

Prieinamumo konsultacijų skyrius

Izraelio prieinamumo asociacija (AR)

  

Skatinti neįgaliųjų savarankiškumą ir integraciją

Rugpjūčio 30 d., trečiadienį, 14.11 val.

Vis dar nesuprantu šio klaidinančio atsisakymo nesusisiekti su kitais asociacijos žmonėmis, kurie galbūt galėtų mums padėti.

Priešingai nei rašote čia, įmonės, prekiaujančios mikrobangų krosnelėmis, šiandien iš tikrųjų yra įpareigotos išmesti seną prietaisą dėl šios srities teisės aktų, tačiau jos pastato mikrobangų krosnelę ant žemės ir nepadeda jo nunešti į tinkamą vietą. bute. Kiekvieną kartą galvoju apie mikrobangų krosnelės užsakymus, tačiau jie visada pastato prietaisą ant grindų ir kategoriškai atsisako padėti jį ant prekystalio – ir net jei jiems už tai siūloma papildomai.

Būtent tai ir yra probleminis taškas. Jūsų žiniomis, šioje srityje nėra teisės aktų ar taisyklių.

Vis dar nesuprantu, kodėl jums taip sunku susisiekti su kitais asociacijos nariais. Kaip žinoti, kad jie taip pat neturės sprendimo? Galbūt vienas iš jų žino dalykų, kurių jūs nežinote? Ar net pagalvojote apie tokią galimybę?

 

J. Žemiau pateikiamas pranešimas, kurį išsiunčiau kelių Izraelio valstybės universitetų ir kolegijų arabistikos ir islamo studijų fakultetams:

turi:

 

Kaip žinia, labai didelėse arabų ir islamo pasaulio dalyse nuteistiesiems už nusikaltimus nuosavybei, vagystes ar vagystes įprasta skirti amputacijos bausmę.

 

Ar žinote svetainę kuria nors kalba, kurioje renkamos asmeninės istorijos tų kaltinamųjų arabų ar musulmonų šalyse, kuriems buvo amputuota galūnė po nusikaltimo nuosavybei, už kurį buvo nuteisti?

 

Noriu pabrėžti, kad nesu orientalistė ir neturiu nieko bendra su arabų ar islamo pasaulio studijų sritimi.

Tai klausimas, apie kurį galvojau – ir nieko daugiau.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. Mano svetainė:  https://disability55.com/

K. Toliau pateikiamas pranešimas, kurį siunčiu į įvairias vietas:

TURI:

Tema: Pedikiūro priežiūra.

Gerbiamos ponios / ponai.

Norėčiau pasidomėti pedikiūro priežiūra namuose. Man dėl fizinės negalios labai sunku lankytis pedikiūro salonuose.

Be to, kadangi nesergu cukriniu diabetu, aš neturiu teisės į šį gydymą pagal subsidijuojamą sveikatos draudimo fondų sistemą Izraelyje.

Ar galite pasiūlyti gydymą? Ir jei taip, kokia finansine kaina?

Pagarbiai

Assafas Benyamini,

115 Costa Rica Street,

A-butas 4 įėjimas,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir neadresuoto skundo Izraelio policijai.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] Arba: [email protected] Arba: [email protected] Arba: [email protected]  arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

L. Štai 2 socialinės žiniasklaidos idėjos, apie kurias galvojau:

 

1) Socialinis tinklas „Moterų kandidatūra“ – tinklas, skirtas moterims, kurios anksčiau užėmė vienokias ar kitokias politines ar visuomenines pareigas, arba moterims, kurios ateityje ketina siekti politinių ar visuomeninių postų.

Šiame tinkle moterys galės konsultuotis įvairiais su politine karjera susijusiais klausimais.

 

2) Socialinis tinklas, pavadintas „Namai ir istorija“ – socialinis tinklas, kuriame vartotojai gali dalintis turiniu, susijusiu su jų namais ar gyvenamąja vieta tekstų, nuotraukų, vaizdo įrašų pavidalu ar bet kokiu kitu vartotojų pasirinktu būdu.

M. Mano nuorodos: 

1) icanlocalize.com-Mano vertimo paslaugos 

2) phantombuster.com-generator veda

3) Balsas išgyvena maitinantis Izraelyje

4) projektas „Nepriklausomybės prieglauda“

5) Judėjimas „Socialinio teisingumo centrai Izraelyje“

6) linkvertise.com – gauti mokėjimą už nuorodų bendrinimą

7) antflights.com – tarptautinė svetainė, kurią galima stebėti Kitos pasaulio kosminių skruzdėlių vedybos ir eterinis poravimasis

8)Listennotes.com-Engine podcast’ų paieška

 

            - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -

Print Friendly, PDF & Email