Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> černé listiny - מידע לאנשים עם מוגבלויות

černé listiny

Na:

Předmět: Online stránky.

Vážené paní/pánové.

Jak víte, na internetu existují webové stránky nebo software, jehož účelem je poškodit uživatele, jako je phishing, spoofing atd.

Kde najdu seznam takových stránek?

Pozdravy,

assaf benyamini.

 

A. Níže jsou příspěvky, které jsem sdílel na sociální síti Facebook:

1)Člověk přichází na psychiatrickou léčbu.

Pacient (třese se): “Mám velmi vážné obavy a úzkosti.”

Psychiatr (zvyšuje hlas, křičí a rozčiluje se): “Vězte, že pokud nepřestanete se svými strachy, zabiju vás a omámím vás drogami, které vám dám!!! A ať je to jasné – ne pojď ke mně s obavami!!! Chápeš to??” .

Ha ha ha…

2) Člověk přichází k lékaři kvůli bolesti žaludku.

Pacient: “Bolí mě břicho. Těžko se mi tráví jídlo.”

Doktor: “Řekni mi-proč si ze mě děláš srandu?? Tak co si myslíš o trávení jídla-to je fakt, že trávím!!! Když můžu ty můžeš taky-nejsi jiný než ostatní!! Tak už tráv !!”.

Pacient (hořce pláče a vyděšeně): “Ale já mám opravdu bolesti, je to pro mě opravdu těžko stravitelné – pochopte mě”.

Doktor (rozčiluje se ještě víc): “Když jsem ti řekl, abys strávil, tak to strávíš!! Nehádej se se mnou – jsem lékař a jsem profesionál – mistr světa ve zdravovědě a moudrosti.” . Opovažuješ se se mnou hádat? Vím lépe než ty, jak se cítíš – strávit už jídlo a okamžitě opustit kliniku!!”.

3) Člověk přijde k psychiatrovi:

“Pane doktore, prosím, dejte mi něco na uklidnění… prosím, nejsem klidný.”

Psychiatr: “Prosím, pojďte se mnou na dvůr – uděláme si krátký pěstní souboj. Určitě vás to uklidní.”

Pacient: “Dobře”.

Psychiatr (spustí poplach): “Je tady násilný pacient, který se odváží zvednout ruku proti lékařům – a nejen proti lékařům, ale i proti mně – člověku, pro kterého existuje slunce a měsíc!!! Zastavte ho okamžitě – je nebezpečný!!! Kvůli němu už nebude slunce!!!”

lol…

4) Osoba hospitalizovaná na psychiatrickém oddělení navštíví lékaře:

“Pane doktore, bolí mě hlava.”

Doktor: “Zítra máte rozhovor s psychologem – musíte zjistit, proč si myslíte, že vás bolí hlava.”

Pacient: “Nemyslím si, že mě bolí hlava – opravdu mě bolí. Prosím zkontrolujte mě!!”.

Doktor: “Víš, proč tě bolí hlava? Protože nemáš mozek. Hloupé lidi bolí hlava pořád – tak to je!!! Přišel jsi na psychiatrii – znamení, že jsi hloupý!!!”.

Pacient (křičí – a pak padá na podlahu a ztrácí vědomí): “Už to nezvládnu – zkontroluj mě!! Prosím!”.

Psychiatr na oddělení (naštve se, vezme pacienta násilím a hodí ho do jednoho z pokojů): “Přestaňte hrát hry!! Brzy skončím směnu a půjdu domů – vaše bolesti hlavy zajímají babičku!!!” .

 

5) Pacient na psychiatrii k lékaři: “Mám myšlenky.”

Psychiatr (vzteká se): “Máš co?? Myšlenky?? Tohle je psychiatrické oddělení a tady nemyslíš!!! Neodvažuj se myslet na to, co si smíš myslet!! Jsem varuji vás naposledy!!!”

Pacient: “Ale já mám opravdu myšlenky. Myslel jsem, že jsem byl na návštěvě u vás doma.”

Psychiatr (vzteká se ještě víc): “Nikdy, ale nikdy nenavštívíš můj dům!! Ty spratku!! Studoval jsem na univerzitě a mám tituly a ty jsi nemocný – tak zůstaň nemocný!! Okamžitě přestaň, ale okamžitě se svými myšlenkami! !!”.

Pacient: “Ale to není pravda – smím myslet.”

Lékaři se mezi sebou radí: “Dejme mu uklidňující injekce – že se celý měsíc nebude moci hnout z postele. Ať se poučí – myslet smíme jen my psychiatři.”

 

6) Pacient hospitalizovaný na psychiatrickém oddělení přistoupí k lékaři a ptá se: „Řekni mi, vyznáš se v psychiatrii?“.

Psychiatr: “Co je to za hloupou otázku? Samozřejmě psychiatrii znám. Vystudoval jsem bakaláře, druhý, třetí a čtvrtý – a pro vás také páťák!!! Studoval jsem na nejvyšší univerzitě psychiatrické vědy a lékařskou moudrost – psychiatři vynalezli moudrost!!! Vím o psychiatrii všechno a znám ji jako své boty!!”.

Pacient: “A opravdu znáte dlaň?”.

Psychiatr (začíná se vztekat): “Přestaň se na mě zlobit a ptát se mě na hloupé otázky!!! Znám svou dlaň – kdo by neznal svou dlaň??”.

Pacient: “Já. Neznám dlaň.”

Psychiatr (spustí poplach na oddělení): “Je tady dřímající pacient – klade hloupé otázky, nezná dlaň a co je nejhorší – je hrubý k jejich výsosti psychiatrům!!”.

Pacient: “Jen jsem si s tebou dělal srandu – samozřejmě, že znám dlaň.”

Psychiatr: “Pošleme tě teď na měsíc na samotku – možná se tak naučíš nebýt hrubý na psychiatry. Nekecáme – budeš s námi mluvit pořád, ale vždy se skloněnou hlavou.” a tvoje oči sklopené – rozumíš tomu??A neodvažuj se to někdy zkusit, nebo dokonce pomyslet na to se smát S námi!! Jsme 10x o 1000 chytřejší než ty-poškozený-psychedelický ubožák. Možná je to tak jak se naučíš!!!”

7) Probíhá velká konference Asociace psychiatrů.

Ředitel konference otevírá svá slova a říká:

“My, psychiatři a zastánci světa a vesmíru pro cokoli a všechno, potřebujeme diskutovat o odstranění nežádoucích prvků duševně nemocných z naší společnosti, abychom vytvořili lepší životní prostředí pro nás všechny. Kdo je proti?”

Ticho v sále.

Najednou na scénu vstupuje mentálně postižený člověk vydávající se za psychiatra z odboru, který tajně poslouchal slova: „Myslím, že by bylo dobré, aby se mentálně postižení začlenili do společnosti – bylo by to dobré pro nás i pro společnost. ve kterém žijeme.”

Ředitel konference: “Nyní musím chytit neposlušného psychiatra, odstranit ho ze svazu, suspendovat ho a postavit před soud.”

V sále vypukne rozruch. Účastníci sjezdu požadují po řediteli zatčení jejich přítele, jehož pravou totožnost nikdo nezná a který mezitím z místa činu v panice utekl. Ředitel sjezdu začne muže pronásledovat – za výkřiků účastníků sjezdu: „Rychle ho chyťte. Tohle je svatá záležitost!!!“.

Zatímco byli na ulici, prchající muž nasedl do auta a začal z místa ujíždět. Ředitel srazu také nasedá do auta a honička pokračuje ulicemi města.

Ředitel sdružení psychiatrů jede divoce a bezohledně – k smrti přejede dva lidi, zatímco jeho auto narazí a uvízne ve stromě, který byl na ulici – a k jeho smůle poblíž policejní stanice.

Policisté řidiče okamžitě zastavují – svažují mu obě ruce pouty a žádají ho, aby své jednání a svou divokou jízdu vysvětlil.

Řidič psychiatr vysvětluje policii: “Teď jsem vedl svatou honičku.”

Policisté se zlobí a nasazují pouta i na nohy podezřelého: “Pojďte s námi na zatčení!!! Uvidíme, kdo je svatější než kdo – my nebo vy!!!”.

8) Psychiatr na oddělení se ptá pacienta: “Jak se dnes máš?”.

Pacient: “Jsem v pořádku… Jsem v pořádku… Jsem v pořádku…”.

Psychiatr začíná ztrácet trpělivost a zlobit se: “O co jsem tě žádal? Stačí říct, jak se máš? Tak proč sakra nemůžeš odpovědět!!”.

Pacient: “Jsem v pořádku… Jsem v pořádku… Jsem v pořádku…”.

Psychiatr násilně odvede pacienta ke komisi: “To ti nepomůže – odpovíš, až se tě psychiatr na něco zeptá!!!”.

V komisi zasedá mnoho členů personálu a při jejím otevření se pacienta zeptá: „Jak se jmenujete?“.

Pacient: “Moje jméno… moje jméno… moje jméno…”.

Psychiatr v komisi: “Co se bude dít? Nejste ani připraveni vyslovit své jméno – takže v případě, že jste nerozuměl, zeptám se znovu: Jak se jmenujete? A tentokrát odpovíte!!! “.

Pacient: “Moje jméno… moje jméno… moje jméno…”.

Psychiatr se rozzlobí a pacientem silně zatřese: “Okamžitě nám řekněte své jméno!!”.

Pacient ztrácí vědomí a zkolabuje.

Psychiatr volá na pohotovost a operátor odpovídá: „Dobrý den, jak mohu pomoci?“.

Psychiatr: Máme tady pacienta, který ztratil vědomí a zkolaboval. Rychle ho vezměte na jednotku intenzivní péče.”

Operátor: “A jak se jmenuje pacient?”.

Psychiatr: “Nesouhlasil s tím, aby nám řekl své jméno – ale to je jedno. Jeho život je v ohrožení – pojďte rychle!!!”.

Operátor: “Je mi líto – ale bez jména pacienta nemohu zahájit hovor.”

Personál na pokoji lékaře: “Tak to je jedno, řekněte své jméno – hlavní je, že zachrání pacienta!!”.

Psychiatr: “Co když řeknu své jméno?? Je tam limit!!! On je pacient a já jsem psychiatr!!!”.

Psychiatr se vrací k operátorovi a prosí: “Neznám jméno pacienta – ale to nevadí. Pojďte rychle a už se o něj postarejte. Nechci zodpovědnost za pacienta, který zemřel na mém oddělení! !!”.

Operátor: “Je mi to moc líto – ale zemře na vašem oddělení. To jsou postupy. Procedury jsou důležitější než záchrana života – s tím budete jistě souhlasit!!”.

9) Po ulici jde muž s kapsami plnými prázdných igelitových tašek. Jde kolem policista a ptá se: Co to máš v kapsách?“ Občan: „V kapsách nic nemám.“ Občan pokračuje v chůzi.

Cestu mu zatarasí policista a znovu se ptá: “Ukaž, co máš v kapsách!!!”.

Policista sáhne muži do kapes: “To ti nepomůže – ty mi řekni, co máš v kapsách!!”. Občan se dotkne policistovy ruky a vysvětluje: “Nic – jen prázdné igelitky!!!”. Policista: “Dotkl jste se mé ruky!!! Jste zatčen za maření policisty při výkonu služby!!!”.

Ha ha ha…

10) A tentokrát úplně jiný příběh – vážný a v žádném případě humor jakéhokoli druhu. Příběh je zřejmě skutečným příběhem – který jsem před mnoha lety (tato slova píšu v prosinci 2022) ústně slyšel od člověka, jehož jméno nebo jakékoli identifikační údaje o něm nebudu z důvěrných důvodů psát.

Upozorňuji, že dodnes nevím, zda byl tento velmi konkrétní příběh zapsán.

 

Příběh začíná v Německé Výmarské republice, která, jak víme, existovala od konce první světové války až do nástupu nacistického režimu 30. ledna 1933.

Jeden Žid pracuje pro německého továrníka jménem Miller (jak víte, velmi běžné německé jméno). Každé ráno, po příchodu do práce, říká židovský dělník svému zaměstnavateli: “Dobré ráno, pane Millere.” Pozdrav “dobré ráno” je zjevně docela rutinní – a bez zvláštních významů.

Od chvíle, kdy se nacisté dostali k moci, se jejich cesty rozešly: Žid byl stejně jako mnoho jeho přátel vyhozen z práce a deportován do ghetta – a tentýž Miller narukoval do Wehrmachtu.

Uplyne ještě pár let – a následkem pronásledování Židů, které se, jak víme, stále zhoršovalo, je ten Žid poslán do koncentračního tábora – a skončí v jedné z nechvalně proslulých “selekcí”.

Najednou před sebou vidí stejného pana Millera, který zřejmě ve stejném táboře zastával vedoucí pozici. Žid Millera pozná – ale Miller ho nepoznává. Chvíli předtím, než měl být poslán na vyhlazení, stojí Žid před panem Millerem a říká mu: “Dobré ráno, pane Millere.” Pan Miller si najednou vzpomene na svého bývalého zaměstnance a jeho pozdrav “dobré ráno” – a říká: “Ne. Okamžitě vás propouštím. Postarám se, aby se vám nic nestalo.” Pokud je známo, pan Miller skutečně dodržel svůj slib a enormně riskoval svůj život a postaral se o to, aby jeho bývalý zaměstnanec nebyl popraven – a zřejmě že Žid skutečně přežil holocaust – a to vše díky onomu „dobrému ránu“ prohlášení, které bylo v té době tak zjevně nesmyslné.

Samozřejmě zde může vyvstat spousta morálně obtížných otázek (tentýž Žid přežil, zatímco mnoho jeho přátel zemřelo). A mrazivý je i závěr: jak se něco, co se tehdy zdálo tak bezvýznamné, stalo najednou tak osudným.

Upozorňuji, že nemám další podrobnosti, které zde chybí: Nevím, o jaký tábor se jednalo, jaký rok nebo datum nebo jak se ten Žid jmenoval a co se s ním stalo po druhé světové válce a Holocaust skončil. A samozřejmě tady chybí spousta dalších detailů, jako ve kterém městě v Německu se ta továrna nacházela, co se tam vyrábělo a jestli ten Němec dostal právo Spravedlivého mezi národy – to všechno mi není známo.

11)Starší muž v pokročilém stádiu demence nastupuje do taxíku. Předá řidiči lístek, na kterém je napsáno místo, kam potřebuje jet.

Řidič: “Ubíhám metr.” Cestující neodpovídá.

Řidič: “Dobře, zapni si pás.” Cestující nereaguje.

Řidič (rozzlobený a sám si zapíná pás spolujezdce): “Co máš za problém – jaký máš problém s pásem!!”. Cestující nereaguje.

Taxi jede a přijíždí na místo určení.

Řidič: “Na co se tak díváš? Zaplať mi a vystup z taxíku!!”.

Cestující: “Zapomněl jsem peníze.”

Řidič: “Přestaňte už s těmi nesmysly!! Zaplaťte mi – pokud ne, objednám vám policejní auto!”.

Cestující: “Co je to policie?”.

Řidič: “Brzy ti ukážu, co je to policie. Volal jsem jim. Brzy přijdou.” Cestující nereaguje.

Přijíždí policie a taxikář jim říká: “Je tady cestující, který mi není ochoten zaplatit – a tvrdí, že neví, co je policie.”

Policajti: “No, brzy bude vědět, co je policie zač!!”.

Policisté se obracejí na cestujícího: “Pojďte prosím s námi. Bereme vás do vazby!!”. Cestující nereaguje.

Policisté jsou naštvaní, vezmou pasažéra násilím do auta a odvezou ho k zatčení.

Na policejní stanici se zadrženého ptají: “Jak se jmenujete? Z čeho jste obviněn?”.

Zatčený muž: “Co? Dům???”.

Policejní vyšetřovatelé: “Odpovězte, na co se vás ptáte!! Neptali jsme se vás na dům – ptáme se, za co jste zatčen!!!”.

Zatčený muž: “Domů, domů”.

Vyšetřovatelé se zadrženému posmívají: “Pravděpodobně má problém s porozuměním. Dáme ho na noc do vazby – pomůžeme mu začít rozumět.”

V noci zadržený zemřel – a policie brzy ráno najde jeho tělo a začne se smát: “Podívejte – nezapomněl zemřít. Znamení, že měl vynikající paměť. Podařilo se nám zatknout velmi nebezpečného zločince – Shafo, a čest ti za tvou odhodlanou aktivitu, vysokou operativní úroveň a velkou profesionalitu, s jakou jsme zatkli gaunera, který neplatí za jízdu taxíkem!!“.

 

B. Níže jsou mé dopisy adresované „filmindependent.org“:

můj dopis na “filmindependent.org”.

Yahoo/odesláno

Asaf Benjamin<[email protected]>

Na:

[email protected]

Neděle 11. prosince v 16:24

Komu: “filmindependent.org”.

Předmět: Technologické nástroje.

Vážené paní/pánové.

Od roku 2007 se účastním boje za zdravotně postižené v Izraeli – boje, o kterém je známo, že je také široce medializován.

Jedním z prostředků, kterými se snažíme v boji pokročit, je používání různých technologických nástrojů: psaní na sociálních sítích, otevírání webových stránek a snaha o jejich propagaci a zlepšování, správa virtuálních komunit a tak dále.

Moje otázka v tomto ohledu zní: Je možné, aby vaše společnost nebo organizace nabídla technologické nástroje, které nám mohou pomoci v našem boji? A pokud ano – v jakých oblastech a jak?

S pozdravem,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-Apartmán 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Můj web: https://www.disability55.com/

3) Dne 10.7.2018 jsem se připojil k sociálnímu hnutí s názvem “Překonat” – transparentně znemožněn. Snažíme se prosazovat práva transparentních zdravotně postižených, tedy: lidí jako já, kteří trpí zdravotními problémy a velmi vážnými chorobami, které nejsou navenek nápadně viditelné – vnější neviditelnost, která nás velmi silně diskriminuje.

Ředitelkou hnutí, která je zároveň jeho zakladatelkou, je paní Tatiana Kaduchkinová a lze ji kontaktovat na

čísle 972-52-3708001.

Telefonická odezva: neděle až čtvrtek od 11:00 do 20:00. Izraelský čas – kromě židovských svátků a různých izraelských svátků.

4) Zde je několik vysvětlujících slov o našem hnutí, jak se objevila v tisku:

Tatiana Kaduchkin, obyčejná občanka, se rozhodla založit „Překonat“

hnutí s pomocí toho, co nazývá „Transparent Disabled“. Za její hnutí se zatím sešlo asi 500 lidí z celého Státu Izrael. V rozhovoru pro Channel 7 Diary hovoří o projektu a těch zdravotně postižených, kterým se nedostává řádné a dostatečné pomoci od příslušných stran jen proto, že jsou transparentní.

Postiženou populaci lze podle ní rozdělit na dvě skupiny: invalidy na vozíku a invalidy bez vozíku. Druhou skupinu definuje jako „transparentně postižené“, protože podle ní nedostávají stejné služby jako invalidé s invalidním vozíkem, i když jsou definováni jako postižení 75–100 procent. Tito lidé se podle ní nedokážou uživit sami a potřebují služby navíc, na které mají invalidní vozíky nárok. Transparentní invalidé například pobírají nízký invalidní důchod od NNO, nedostávají některé příplatky jako příspěvek na zvláštní služby, příspěvek na doprovod, příspěvek na mobilitu a také dostávají nižší příspěvek od ministerstva bydlení.

Podle studie, kterou provedl Kaduchkin, tito průhlední postižení hladoví po chlebu navzdory pokusu tvrdit, že v Izraeli v roce 2016 nejsou žádní lidé hladoví po chlebu. Studie, kterou provedla, také uvádí, že míra sebevražd mezi nimi je vysoká.

V hnutí, které založila, usiluje o zařazení transparentně postižených na pořadníky na veřejné bydlení. Je to proto, že říká, že obvykle tyto seznamy nezapisují, i když se předpokládá, že jsou způsobilé. Pořádá několik schůzí s poslanci Knessetu a dokonce se účastní schůzí a diskusí příslušných výborů v Knesetu, ale říká, že ti, kteří mohou pomoci, neposlouchají a posluchači jsou v opozici, a proto nemohou pomoci. Nyní vyzývá stále více „transparentních“ handicapovaných, aby se k ní přidali, obrátili se na ni, aby jim mohla pomoci. Podle jejího názoru, bude-li situace pokračovat jako dnes, nebude úniku před demonstrací handicapovaných, kteří se budou domáhat svých práv a základních podmínek pro své živobytí.

5) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected]

6) Zde je několik odkazů na mé profily na různých sociálních sítích:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Zde je zpráva, kterou na Facebooku napsala filmová redaktorka ISRAELI Tali Ohaion:

18m

Tali Ohaion 6 dní

za dokument, na kterém v posledních letech pracovala

“Esther Cinema – od Bílého města po generaci Netflix”,

Hledání osobních archivů, fotografií atmosféry v Hamkinu v 90. letech v pátek v poledne a vůbec, stejně jako z Dizengoffova náměstí na počátku 80. let, děti z náměstí, „podivíni“, kteří se scházeli na náměstí .

Kontaktujte prosím soukromě nebo telefonicky 972-52-2846954

C. Níže je moje korespondence s „Centrem pro právo, vědu a technologii“:

Do „Centra práva, vědy a techniky“.“.

Yahoo/Inbox

 Centrum pro vědu a techniku

Assaf Arab Tov je služba, která je poskytována za poplatek, musíte za ni platit a nepoužívat programy na obcházení, které porušují práva vlastníka. Tento e-mail zároveň nepředstavuje právní poradenství. Dobrý večer v pondělí 28. listopadu 2022 v 15:05 od Assaf Binyamini < [email protected] >

Úterý 6. prosince v 18:50

Centrum pro právo vědy a techniky

Ahoj Asafe, ptal jste se, zda je používání takového softwaru povoleno nebo zakázáno podle zákona ve státě Izrael? A odpověď je ne. co jsi myslel svou otázkou? V úterý 6. prosince 2022 v 19:36 od Assaf Binyamini < [email protected] >:

Úterý 6. prosince v 19:57

Asaf Benjamin< [email protected] >

na:

Centrum pro právo vědy a techniky

Pondělí 12. prosince v 9:53

Nerozumím otázce.

Ve své otázce jsem myslel přesně to, na co jsem se ptal – o softwaru, který umožňuje obsahovým webům obejít paywally.

Napsal jste mi, že je to zákonem zakázáno – a zdá se mi, že jsem na to rozhodně dostal odpověď.

Zdravím vás, Assaf Benyamini.

Skrýt původní zprávu

V úterý, 6. prosince 2022 v 19:57:05 GMT+2, Centrum pro právo vědy a techniky<[email protected]> Napsal:

Ahoj Assaf

Ptali jste se, zda je používání takového softwaru povoleno nebo zakázáno podle zákona ve Státu Izrael?

A odpověď je ne.  

co jsi myslel svou otázkou?

V úterý, 6. prosince 2022 v 18:50:16 GMT+2, Centrum pro právo vědy a techniky<[email protected]> Napsal:

Assaf dobrý večer

Placená služba musí být zaplacena

a nepoužívat programy na obcházení, které porušují práva vlastníků. Tento e-mail zároveň nepředstavuje právní radu

dobrý večer

V pondělí 28. listopadu 2022 v 15:05 Assaf Binyamini <[email protected]>:

Komu: “Centrum práva, vědy a techniky”.

Problém: otázka zákonnosti.

Vážené paní/pánové.

Jak víte, na internetu je mnoho obsahových stránek, kde je přístup k materiálům na nich nalezeným podmíněn platbou – to, čemu se říká „paywall“.

Existuje také software nebo webové stránky, jako je tlačítko služby otevřeného přístupu, které nabízejí způsoby, jak obejít tyto paywally a skutečně získat plný přístup k obsahu, který je obvykle podmíněn platbou, aniž byste museli platit vůbec.

Je používání takového softwaru povoleno nebo zakázáno v souladu se zákony státu Izrael? Existují nějaké precedenty slyšení u soudů, které se zabývaly tím-či tím, že v této věci, stejně jako v mnoha jiných otázkách, legislativa nedostihla technologii, která pokročila mnohem rychleji, a proto není v této věci žádná zmínka? Izraelská legislativa? Jaký je zde právní stav?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

Pozdravy,

Centrum pro vědu a techniku.

2 Yitzhak Rabin St BSR City TowerI| 11. patro | Petah Tikva, Izrael 4951738

Poštovní adresa: PO 3206, Petah Tikva, Izrael 4952801 | Tel: 972-3-7746699 | www.lms.org.il

Pozdravy,

Centrum pro právo vědy a techniky

2 Yitzhak Rabin St BSR City TowerI| 11. patro | Petah Tikva, Izrael 4951738

Poštovní adresa: PO 3206, Petah Tikva, Izrael 4952801 | Tel: 03-7746699 | www.lms.org.il

D. Níže je dopis, který posílám na různá místa:

Na:

Předmět: Hledání pracovních nápadů.

Vážené paní/pánové.

Jsem 50letý muž z Jeruzaléma – muž, který trpí postižením a vážnými nemocemi. Dlouhá léta se mi nedaří vrátit se na trh práce – a vzhledem ke své situaci a omezením musím hledat nekonvenční nápady, pomocí kterých bych to mohl udělat – a níže je několik příkladů:

1) Četl jsem o projektu s názvem „The Honey Badger“ – v rámci kterého technologickí giganti jako Google nebo Facebook provozují smluvní společnost se sídlem ve městě Manila na Filipínách. Úlohou zaměstnanců v této společnosti, případně v jiných smluvních společnostech (počet společností působících v této oblasti není znám) je odstraňovat problematický obsah (drogy, prostituce, pedofilie, přenosy poprav či teroristické činnosti atd.) z Internet. V roce 2018 vytvořili Monday May Cinema Germans Hans Block a Moritz Reiswick dokumentární film s názvem „Internet Cleaners“ o práci pracovníků v těchto společnostech.

Přemýšlel jsem například o práci v takovém frameworku.

Zdůrazňuji, že jsem si plně vědom urážlivého charakteru takové práce ve vztahu k těm, kteří se jí zabývají: podle různých publikací mnoho lidí, kteří v těchto zaměstnáních pracovali, zemřelo, případně se u nich vyvinula velmi vážná duševní a fyzická onemocnění jako např. výsledkem neustálého a každodenního vystavení obtížnému obsahu. To mě však neodrazuje, a to proto, že stejně nemám v životě co ztratit – a jak jsem již mnoho let zmiňoval, nemohu se vrátit na trh práce (všechny ostatní možnosti pomáhat organizacím, pracovním radám nebo přímo kontaktovat mnoho společností – a po mnoho let).

2) Jak víte, produkční společnosti a scénáristé, kteří jejich jménem natáčejí určité scény pro filmy, někdy natáčejí sekce, ve kterých se natáčejí mrtvoly nebo zjevně mrtví lidé. Přemýšlel jsem o takové práci portrétování mrtvol – práce, která k tomu nevyžaduje žádnou fyzickou námahu a také těžké postižení by rozhodně nemělo překážet.

Zdůraznil bych, že se nejedná o žádný vtip ani vtip – myslím to se vší vážností – a i když je to možné, alespoň na první pohled to bude vypadat směšně nebo hloupě.

3) Slyšel jsem, že existuje oblast softwarového školení, tedy: zaměstnanci, jejichž rolí je zadávání dat do systémů vývoje umělé inteligence nebo strojového učení – práce, o které se ví, že je nezbytná. Zadáním dat se programy „naučí“, jak jednat nebo reagovat v určitých situacích.

Myslím si, že tento typ práce může být výborným řešením pro ty případy, kde na jedné straně chybí schopnost

Dělat fyzickou práci nebo příliš velkou námahu kvůli tělesnému postižení, ale zároveň nejsou ani znalosti

Dostatek počítačů pro práci v programování.

Slyšel jsem, že ve finských věznicích nechali vězně dělat tuto práci.

Říkal jsem si, že i v takové práci to jde a zapadnu.

Máte nějaké další nápady na neobvyklá zaměstnání, kam se vejde i člověk s těžkým zdravotním postižením?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Curriculum Vitae – Asaf Binyamini:

Osobní údaje: Assaf Benyamini, Tel. 029547403.

Datum narození: 11.11.1972.

Adresa: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzalém, Izrael.

Telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

Vzdělání: 10 let školní docházky a částečná imatrikulace.

Vojenská služba: výjimka ze zdravotních důvodů.

Pracovní zkušenost:

1991 – Práce v truhlářství „RESHET“ (Jižní Tel Aviv)

1998-2005-Působení v Národní knihovně, asistování profesionálnímu týmu knihovníků při nejrůznějších úkolech.

2009-2010-Práce v řetězci “Avgad” pro třídění šperků.

Únor-květen 2019-práce v počítačové společnosti HMSOFT.

Začátek února 2020 – tři pracovní dny distribuce novin kolemjdoucím na ulici.

dobrovolnictví:

Aktivní v bojovém velitelství zdravotně postižených.

Dobrovolnictví v Centru pro využívání práv magistrátu Jeruzaléma na pomoc potřebným obyvatelům.

Všeobecné informace: vysoce motivovaný, schopnost dobře ústně i písemně artikulovat, schopnost improvizovat a řešit problémy.

S organizacemi občanské společnosti se znám dlouho.

Trpím tělesným postižením, které mi brání zvedat těžká břemena a dlouho stát na nohou.

E. Níže je uveden e-mail, který posílám na různá místa:

Na:

Předmět: propagace webových stránek.

Vážené paní/pánové.

Vlastním stránky https://www.disability55.com/ která se zabývá problematikou osob se zdravotním postižením. Stránka byla postavena v systému wordpress.org.

Toto je vícejazyčný web v 67 jazycích:uzbečtina, ukrajinština, urdština, azerština, italština, indonéština, islandština, albánština, amharština, angličtina, estonština, arménština, bulharština, bosenština, barmština, běloruština, bengálština, baskičtina, gruzínština, němčina, dánština, holandština, maďarština, hindština, vietnamština, tádžičtina, turečtina, turkmenština, telugština, tamilština, řečtina, jidiš, japonština, lotyština, litevština, mongolština, malajština, maltština, makedonština, norština, nepálština, svahilština, sinhálština, čínština, slovinština, slovenština, španělština, srbština, hebrejština, arabština, paštština, polština, portugalština, filipínština, finština, perština, čeština, francouzština, korejština, kazašština, katalánština, kyrgyzština, chorvatština, rumunština, ruština, švédština a thajština.

Hledám systém, kterým bych mohl stránky propagovat.

Kdo si myslíte, že s tím může pomoci?

Pozdravy,

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Uvedu, že jsem se tématem propagace webu nikdy nezabýval – a nemám na toto téma žádné znalosti ani školení.

2) Moje IČO: 029547403.

3) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

4) Používám operační systém Windows 10

5) Surfuji na internetu pomocí prohlížeče Chrome a používám značné zvětšení písmen na obrazovce kvůli problémům se zrakem.

6) Upozorňuji, že jsem zdravotně postižená osoba, která je vyživována invalidním příspěvkem od NNO, a proto jsou mé možnosti ohledně úhrady pomoci v této věci krajně problematické.

F. Níže je uveden e-mail, který posílám na různá místa:

Na:

Předmět: online archivy.

Vážené paní/pánové.

Snažím se najít sociální síť, jejímž polem působnosti je nahrávání různých archivů či sbírek (fotografie z různých období, unikátní fotografie a další).

Znáte takovou síť?

Pozdravy,

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

příspěvek Scriptum.1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: 029547403walla.co.il nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Můj web:  https://www.disability55.com/

G. Níže je uvedena e-mailová zpráva, kterou posílám na různá místa:

Na:

Předmět: služby psaní.

Vážené paní/pánové.

Vlastním stránky https://www.disability55.com/ která se zabývá problematikou osob se zdravotním postižením. Stránka byla postavena v systému wordpress.org.

Toto je vícejazyčný web v 67 jazycích:uzbečtina, ukrajinština, urdština, azerština, italština, indonéština, islandština, albánština, amharština, angličtina, estonština, arménština, bulharština, bosenština, barmština, běloruština, bengálština, baskičtina, gruzínština, němčina, dánština, holandština, maďarština, hindština, vietnamština, tádžičtina, turečtina, turkmenština, telugština, tamilština, řečtina, jidiš, japonština, lotyština, litevština, mongolština, malajština, maltština, makedonština, norština, nepálština, svahilština, sinhálština, čínština, slovinština, slovenština, španělština, srbština, hebrejština, arabština, paštština, polština, portugalština, filipínština, finština, perština, čeština, francouzština, korejština, kazašština, katalánština, kyrgyzština, chorvatština, rumunština, ruština, švédština a thajština.

Hledám službu psaní článků pro můj web v těchto jazycích.

Znáte nějakou společnost, která může takovou službu poskytovat?

Pozdravy,

Asaf Binyamin,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] 

3) Používám operační systém Windows 10

4) Surfuji na internetu pomocí prohlížeče Chrome a používám značné zvětšení písmen na obrazovce kvůli problémům se zrakem.

H. Níže je dopis, který jsem zaslal jeruzalémské pobočce Národního pojišťovacího institutu (poslal jsem na adresu:

Národní pojišťovací ústav – okres Jeruzalém,

4 Shimon Ben Tset Street,

Jeruzalém

IZRAEL, PSČ: 9414704.):

15.12.2022

Komu: Národní pojišťovací institut – okres Jeruzalém.

Předmět: funkční zpráva.

V pondělí 21. listopadu 2022 ve 14:00 navštívila můj byt zdravotní sestra z Národního pojišťovacího ústavu – a to poté, co jsem podal žádost na pana vrchního ministra – speciální služby.

Ráno se mě ptali na různé otázky ohledně léčby drogami, mého zdravotního stavu a každodenního fungování.

Předpokládám, že po takovém nachlazení o tom sestra NNO napsala úhlednou zprávu.

Mám zájem dostávat zprávu napsanou o mně.

Pokud nejste připraveni mi zprávu poslat, požádám vás o vysvětlení důvodů.

Také bych měl zájem o aktuální informace o stavu reklamace.

Pozdravy,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Zdravotní sestra Národního pojišťovacího ústavu, která zkontrolovala můj byt: Sima-972-50-7225432.

4) Terapeutické prostředí, ve kterém se nacházím:

Sdružení “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9650816.

Telefonní čísla do kanceláří hostelu: 972-2-6432551. a: 972-2-6428351.

E-mailová adresa hostelu: [email protected]

Sociální pracovnice z hostelu, která dělá domácí úkoly v mém bytě: paní Sarah

stora-972-55-6693370.

5) Rodinný lékař, u kterého jsem sledován:

Dr. Brandon Stewart,

Clalit Health Services – klinika „Hatayelet“,

Ulice Daniela Yanovského 6,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9338601.

telefonní číslo do kanceláře Klinika: 972-2-5098282. Faxové číslo v

kanceláře klinik: 972-2-6738551.

6) Další osobní údaje: Datum narození: 11.11.1972. Věk: 50. Rodinný stav: Svobodný.

I. Níže je dopis, který posílám na různá místa:

Na:

Předmět: Psaní pro blog.

Vážené paní/pánové.

Vlastním stránky https://www.disability55.com/ která se zabývá problematikou osob se zdravotním postižením. Stránka byla postavena v systému wordpress.org.

Toto je vícejazyčný web v 67 jazycích:uzbečtina, ukrajinština, urdština, azerština, italština, indonéština, islandština, albánština, amharština, angličtina, estonština, arménština, bulharština, bosenština, barmština, běloruština, bengálština, baskičtina, gruzínština, němčina, dánština, holandština, maďarština, hindština, vietnamština, tádžičtina, turečtina, turkmenština, telugština, tamilština, řečtina, jidiš, japonština, lotyština, litevština, mongolština, malajština, maltština, makedonština, norština, nepálština, svahilština, sinhálština, čínština, slovinština, slovenština, španělština, srbština, hebrejština, arabština, paštština, polština, portugalština, filipínština, finština, perština, čeština, francouzština, korejština, kazašština, katalánština, kyrgyzština, chorvatština, rumunština, ruština, švédština a thajština.

Hledám společnosti, které platí za publikování článků na webech v těchto jazycích.

Znáte takovou službu?

Pozdravy,

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: 029547403walla.co.il nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Používám operační systém

Windows 10

4) Surfuji na internetu pomocí prohlížeče Chrome a používám značné zvětšení písmen na obrazovce kvůli problémům se zrakem.

J. Moje odkazy:

1) kanál rumble.com-Asaf Benjamin

2) Překladatelské služby

3) stránky acast.com

4) Síť patreon.com

5)vydělávejte peníze s magenet.com

- Našli jste chybu? Řekni mi o tom -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE