Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Çince açıklama. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Çince açıklama.

-e doğru:

 Konu: Çin reklam ajansları.

Sevgili Hanımlar.

2007 Yılında İsrail’de halen yer aldığım engellilerin mücadelesine katıldım – ve 10 Temmuz 2018 itibariyle bunu “nitgaber” hareketinin bir parçası olarak yapıyorum – şeffaf engelliler, şu anda Bayan Tatiana Kaduchkin tarafından kurulan ve yönetilen bir hareket. İsrail Devleti içindeki mücadeleyi ilerletmek için yapılan birçok ve çeşitli girişimlerin başarısız olmasından sonra, aynı anda uluslararası toplumdan birçok faktörle iletişim kurmaya başladım.

Bu itirazların iki amacı vardır: İsrail Devleti’ndeki karar alıcılara dışarıdan gelen baskıyı davet etme girişimi, böylece engelli halkın durumunu biraz daha ciddiye almaya başlamaları ve engelli örgütler arasında bir tür temas veya işbirliği kurma arzusu. dünyanın farklı ülkeleri.

Bu çabaların bir parçası olarak, diğer şeylerin yanı sıra, Çin’deki veya dünyadaki Çince konuşan nüfuslardaki etkili kuruluşlara veya insanlara ulaşmaya çalışıyorum. Bildiğimiz gibi, durum karmaşık: son 20-30 yılda, Çin hükümetinin politikasında aynı anda yan yana var olan iki çelişkili eğilim var. Bir yandan, Çin’in kendisini bir dünya gücü olarak geliştirme ve konumlandırma politikası nedeniyle, dünyanın mümkün olduğu kadar çok yerine “silah göndermeye” çalışıyor ve bu da elbette iletişim alanını da kaçırmıyor. Öte yandan, Çin rejiminin birçok medya organına uyguladığı şiddetli sansürün çelişkili eğilimi elbette var.

Böyle bir gerçeklikte, Çince konuşan nüfuslara ulaşma konusunda nasıl ilerleneceğini bilmek son derece zordur.Bu nedenle, tavsiye, rehberlik ve yönlendirme sağlanmasıyla ilgili her konuda yardımcı olabilecek reklam ajansları arıyorum.Böyle reklam ajansları biliyor musunuz?

Saygılarımla,

assaf benyamini.

Scriptum’dan sonra. A) Bulunduğum tedavi ortamı:

“Reut” derneği – Hostel “Avivit”,

6 HaAvivit St.,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İsrail, posta kodu: 9650816.

Hostel ofislerinin telefon numaraları: 972-2-6432551 .

ve: 972-2-6428351.Pansiyon yöneticisi: Sayın Yevgeni Paikin.

B) İzlendiğim aile hekimi:

Brandon Stewart,

Clalit Sağlık Hizmetleri – “Hatayelet” Kliniği,

6 Daniel Yanovsky St.,

Kudüs,

İsrail, posta kodu: 9338601.

Klinik ofislerindeki telefon numarası: 972-2-6738558.

Klinik ofislerindeki faks numarası: 972-2-6738551.

C) 10 Temmuz 2018’de katıldığım hareketle ilgili basında yer alan bazı açıklamalar aşağıdadır: Sıradan bir vatandaş olan Tatiana Kaduchkin, ‘şeffaf engelliler’ olarak adlandırdığı kişilere yardım etmek için ‘nitgaber’ hareketini kurmaya karar verdi. ‘.Şimdiye kadar, İsrail’in her yerinden yaklaşık 500 kişi hareketine katıldı.Kanal 7’den Yoman’a verdiği röportajda projeden ve ilgili kurumlardan şeffaf oldukları için yeterli ve yeterli yardım alamayan engellilerden bahsediyor.Ona göre engelli nüfusu tekerlekli sandalyeli engelliler ve tekerlekli sandalyesiz engelliler olmak üzere iki gruba ayrılabilir.

İkinci grubu “şeffaf engelliler” olarak tanımlıyor çünkü ona göre yüzde 75-100 engelli olarak tanımlansalar da tekerlekli sandalyeli engellilerle aynı hizmetleri almıyorlar.Bu insanların kendi başlarına geçimlerini sağlayamadıklarını ve tekerlekli sandalyeli engellilerin hakkı olan ek hizmetlerin yardımına ihtiyaçları olduğunu açıklıyor.Örneğin şeffaf engelliler Devlet Sigorta’dan düşük malullük ödeneği almakta, özel hizmet ödeneği, refakatçi ödeneği, hareket ödeneği gibi bazı ek ödemeler almamakta ve ayrıca İskan Bakanlığı’ndan daha düşük bir ödenek almaktadır.Kaduchkin’in yaptığı araştırmaya göre,bu şeffaf engelliler, 2016 İsrail’inde ekmeğe aç insan olmadığını iddia etme girişimine rağmen ekmeğe aç.Yaptığı araştırma da aralarında intihar oranlarının yüksek olduğunu belirtiyor.

Kurduğu harekette şeffaf engellileri toplu konut bekleme listelerine almak için çalışıyor.Bunun nedeni, ona göre, uygun olmaları gerektiği halde genellikle bu listelere girmemeleridir.Knesset üyeleriyle epeyce toplantı yapıyor ve hatta Knesset’teki ilgili komitelerin toplantı ve tartışmalarına bile katılıyor, ancak ona göre yardım edebilecek olanlar dinlemiyor ve dinleyenler muhalefette ve dolayısıyla yapamıyor. Yardım Edin.Şimdi gitgide daha fazla sayıda “şeffaf” engelliyi kendisine katılmaya, onlara yardım edebilmesi için kendisiyle iletişime geçmeye çağırıyor.Tahminine göre durum bugün olduğu gibi devam ederse haklarını ve temel geçim koşullarını talep edecek engellilerin yapacağı gösteriden kaçış olmayacak.

D) Tatiana Kadochkin ile İsrail saatine göre Pazar-Perşembe günleri 11:00-20:00 saatleri arasında iletişim kurma yolları – ve bu, Yahudi bayramları ve çeşitli İsrail tatilleri hariç, telefon numaralarına: 972- 52-3708001.ve: 972-2-5346644.

E) “Ezer Mitzion” derneğinden Dr. Bracha Zisser’e gönderdiğim e-posta aşağıdadır: Dr. Bracha Zisser’e mektubum.

Yahoo/Nasvet Asaf Binyamini

9 Ağustos 2022 Salı günü Yaakov Eichler’in yayına girdiğiniz programını (“KAN HALAYLA”) dinledim ve “Ezer Mitzion” derneği tarafından düzenlenen önemli kemik iliği bağışı projesini ve bu projede yer alan popülasyonları anlattım. Yakın zamanda şiddetli kan hastalığına yakalanan ve acil bağışa ihtiyacı olan genç adam için bağış için uygun olabilir.Yayındaki sözlerinizde bağışa uygun grupların Suriye, Türkiye, Bulgaristan ve Polonya’dan gelen Yahudiler olduğunu belirtmişsiniz.Ben İsrail’de doğmuş bir Yahudiyim – ve hem çekirdek aileden hem de biraz daha geniş aileden olan tüm büyükanne ve büyükbabam, II. Dünya Savaşı ve Holokost’tan önce Polonya’dan geldi.Ondan sonra Google’a “kemik iliği, veritabanında mıyım” yazdım.- ve kimlik numaramı girdikten sonra veritabanında olmadığım anlaşıldı.Benim durumumdaki açıklama, İSRAİL ordusunda görev yaparken kişisel bir numaranın uygulanmasıyla mümkün değildir – ve bunun nedeni, İSRAİL ordusunda hizmet etmemiş olmamdır ve bu nedenle benim durumumda böyle bir numara yoktur.

Bu nedenle, uygunluğumu kontrol etmek amacıyla size gelmeye karar verdim – ve bugün geldiğimde, 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü öğleden sonra 3:38’de Kudüs’teki “Ezer Mitzion” derneğinin 11 Beit’teki şubesine geldim. Givat Shaul semtindeki Hadfus Caddesi’nde havuza giremeyeceğim söylendi.Sebebi (sekreterin yerinde söylediğine göre): Veritabanına katılmak ancak 45 yaşına kadar mümkündür (49 yaşında bir insanım).

Bu yüzden geldiğim zamanın aksine evime döndüm.45 yaş üstü kişilerin neden veri tabanına giremediğini bana açıklayabilir misiniz?Ayrıca altta yatan bir dizi hastalıktan muzdarip sağlıksız bir insan olduğumu ve ayrıca kronik bir hastalık olarak bazı psikiyatrik ilaçları düzenli olarak kullandığımı da belirteceğim.Bunun veritabanına katılma olasılığı açısından da bir anlamı var mı?

Saygılarımla,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Giriş 1-Daire 4,

Kiryat Menachem,

Kudüs,

İSRAİL, Posta kodu: 9662592. Telefon numaraları:

evde-972-2-6427757.Mobil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Scriptum’dan sonra.1) Kimlik numaram: 029547403.

2) Özürlü ve muhtaç biri olduğumu ve bu nedenle yürüttüğünüz çok önemli projeye maalesef maddi bağış aktaramayacağımı belirtmek isterim.Projeye yardımcı olabileceğim herhangi bir yol var mı?

3) E-posta adreslerim: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected] veya: [email protected]

F) Hakkımda daha fazla bilgi alabileceğiniz çeşitli linkler aşağıdadır:

https://www.nitgaber.com/ 

https://disability5.com 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA 

https://anchor.fm/assaf-benyamini 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE