Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Dzīvokļu īre invalīdiem Izraēlā - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Dzīvokļu īre invalīdiem Izraēlā

Dzīvokļu īre cilvēkiem ar invaliditāti Izraēlas štatā: izaicinājumi un iespējas

Ko nozīmē būt invalīdam? Šis ir jautājums, kas rada daudzas jautājuma zīmes, un ne vienmēr ir iespējams sniegt vienkāršu atbildi. Invalīds var būt cilvēks ar fizisku, emocionālu vai garīgu invaliditāti, un visos gadījumos viņa dzīvei ir jābūt integrētai plašākā sabiedrībā. Viena no katras personas pamattiesībām ir tiesības uz patīkamu mājokli, kas pielāgots viņu vajadzībām. Tās ir pamattiesības, no kurām neviena persona ar invaliditāti nevar atteikties. Tāpēc mēs saskaramies ar unikāliem izaicinājumiem, kad runa ir par dzīvokļu īrēšanu Izraēlas štatā.

Dzīvokļu īrēšana Izraēlas valstī ir grūts jautājums pat tad, ja cilvēks nav invalīds. Augstās cenas, ģeogrāfiskie ierobežojumi un intensīvā konkurence starp apdzīvotām vietām un pilsētām liek desmitiem tūkstošu cilvēku meklēt dažādām tirgus tendencēm pielāgotus risinājumus un meklēt piemērotas dzīvesvietas.

Pēdējā laikā vietējās varas iestādes cenšas rast mājokļu risinājumus cilvēkiem ar invaliditāti, taču realitāte rāda, ka darāmā vēl ir daudz. Cilvēkiem ar invaliditāti ir īpaši grūti atrast savām vajadzībām piemērotu dzīvokli. Iestādēm un uzņēmumiem būtu jāizstrādā efektīva un atbalstoša politika cilvēku ar invaliditāti labā, lai palīdzētu viņiem atrast piemērotu mājokļa risinājumu.

Viena no galvenajām problēmām mājokļu tirgū Izraēlā ir cilvēkiem ar invaliditāti pieejamu dzīvokļu un mājokļu iespēju trūkums cilvēku ar invaliditāti dzīvesvietas tuvumā. Rezultātā cilvēku ar invaliditāti dzīvesvietas izvēle gandrīz vienmēr ir nepamatota un neatbilst pamata dzīves vajadzībām, un cilvēki ar invaliditāti var justies izolēti un nesaistīti ar sabiedrību, kurā viņi dzīvo. Invalīdu radinieki, kuri cenšas viņiem palīdzēt atrast piemērotu dzīvesvietu, saskaras ar daudzām birokrātiskām grūtībām. Turklāt,

Pēdējos gados ir sākuši attīstīties stabili risinājumi cilvēkiem ar invaliditāti dzīvokļu īrēšanai. Piemēram, Izraēlas vietējās varas iestādes ir sākušas izstrādāt programmas, kas ļautu cilvēkiem ar invaliditāti īrēt dzīvokļus par subsidētām cenām, kas atbilst viņu finansiālajām iespējām. Turklāt privātie uzņēmumi sadarbojas ar vietējām iestādēm un valsts iestādēm, lai cilvēkiem ar invaliditāti un viņu ģimenēm nodrošinātu piemērotus mājokļus.

Viens no veiksmīgākajiem šī risinājuma piemēriem ir “Carmel Fund” Haifas pilsētā. Fonds palīdz finansēt un iegādāties dzīvokļus cilvēkiem ar invaliditāti un palīdzēt viņiem atrast piemērotu un pieejamu mājokli pilsētā. Šādu projektu panākumi veicina būtisku cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanos un dod viņiem iespēju integrēties sabiedrībā tā, kā katram pienākas.

Tomēr Izraēlas štatā joprojām ir daudz izaicinājumu, īrējot dzīvokļus cilvēkiem ar invaliditāti. Pastāvīgā nepieciešamība pielāgot dzīvokļus īrnieku fiziskajām un emocionālajām vajadzībām, kā arī šādiem projektiem nepieciešamais finansējums rada ļoti dārgu izaicinājumu. Turklāt problēmas apzināšanās un nepārtraukti uzlabojumi laika gaitā ir palielinājuši pieprasījumus iegādāties pieejamus dzīvokļus, kas var radīt vilšanās sajūtu un birokrātiskus sarežģījumus, kurus ir ļoti grūti pārvaldīt.

Noslēgumā jāsaka, ka dzīvokļu īre cilvēkiem ar invaliditāti Izraēlas štatā ir svarīgs un jutīgs jautājums, kam nepieciešama vietējo iestāžu, valdības un privāto uzņēmumu uzmanība. Darbības, kas tiek veiktas cilvēkiem ar invaliditāti dažādās pilsētās un vietās, ir atšķirīgas, un, lai gūtu panākumus šajā uzdevumā, viņi saskaras ar ievērojamām problēmām. Centieni rast risinājumus īres dzīvokļiem cilvēkiem ar invaliditāti Izraēlas valstī prasa neatlaidību, radošu domāšanu un partnerību starp valdību un sabiedrību, lai nodrošinātu, ka cilvēki ar invaliditāti saņem tiesības dzīvot vērtīgu dzīvi mājā, kas pielāgota viņu vajadzībām.

 

A. Šeit ir ideja sistēmai, par kuru es domāju:

Izveidojiet vietni vai sistēmu, kas kalpos kā sava veida “arhīvs”, lai iegūtu informāciju par novārtā atstātajiem vai pamestajiem projektiem. Proti: visi gadījumi, kad cilvēks vai cilvēku grupa uzsāka kādu konkrētu projektu un tā vai cita iemesla dēļ to nebija iespējams pabeigt vai turpināt.

 

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt izveidot sistēmu, var sazināties ar mani, Assaf Benjamini, izmantojot:

1) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

2) Mana vietne:  https://www.disability55.com/

B. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko es svētdien, 2023. gada 20. augustā, nosūtīju Facebook tehniskajam atbalstam:

Kāpēc (atkal) es nevaru nosūtīt ziņojumus, izmantojot Messenger programmatūru? Kāpēc mani atkal bloķēja?

Es precizēju (atkal), ka savā Facebook kontā nerakstu apvainojumus, naida runu, draudus, neslavas celšanu vai naida runu vai jebkāda veida apvainojumus, kas patiešām varētu attaisnot šāda veida sankcijas.

Tāpēc es lūgšu jūs pilnvarot mani nosūtīt un saņemt ziņojumus, izmantojot Messenger programmatūru.

Asafs Benjamins.

pēcraksts. 1) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

2) Saite uz manu Facebook profilu:https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

C. Zemāk ir ziņa, ko publicēju Facebook grupā “pārtraukt Facebook uzmākšanos“:

 

Facebook pēkšņi neļauj man sūtīt ziņojumus, izmantojot ziņojumapmaiņas programmatūru – tāpat un bez iemesla.

Izņemot ziņu par pašu bloķēšanu, Facebook neko nepaskaidro.

Vai kāds kādreiz ir saskāries ar ko tādu?

Šeit pievienoju problēmas ekrānuzņēmumu (šī ekrānuzņēmuma paraksts ir ebreju valodā).

Asafs Benjamins.

D. Zemāk ir elektroniska ziņa, kas nosūtīta Ebreju universitātes “Klīniskās juridiskās ierosināšanas centram” un viņu atbilde uz pieprasījumu:

 

Lietas numurs 64226/23 — Benyamini Asaf [atsauce 66540639]

Yahoo/Inbox

Sijua Mišpati< [email protected] >

ir:

[email protected]

kopija:

[email protected]

Svētdien, 20. augustā, plkst.13.02.

Sveiks Mihal,

Es pārsūtu jums pieprasījumu, ko saņēmām no Assaf Binjamini kunga, šī e-pasta saņēmēja. Pievienotie dokumenti tiek pārsūtīti ar viņa atļauju.

Assaf sazinājās ar mums, lai saņemtu juridisku palīdzību pamata atvieglojuma saņemšanai, iesniedzot valsts mājokļa pieteikumu/lūgumrakstu. No Assafa man stāstītā šķiet, ka viņš vairākas reizes vērsās Mājokļu ministrijā, lai palielinātu tiesības uz īres palīdzību un tiktu atzīts par tiesīgu saņemt sociālo mājokli, taču katru reizi viņš saņēma noraidošu atbildi. Viņaprāt, galvenais iemesls ir tas, ka viņš ir viens un bez bērniem, kas viņu diskriminē salīdzinājumā ar citiem Mājokļu ministrijas kandidātiem, pat ja viņš ir tādā medicīniskā un personiskā stāvoklī, kas attaisno palīdzības sniegšanu.

Diemžēl pieteikuma iesniedzēja kredītā iemaksātā finanšu depozīta dēļ pieteikuma iesniedzējs neatbilst likumā noteiktajiem ekonomiskajiem nosacījumiem, lai Tieslietu ministrijas juridiskās palīdzības vārdā izmantotu juridisko pārstāvību. Tāpēc mēs nevarējām pieņemt Assaf lūgumu un padziļināti to izskatīt. Tomēr es būtu ļoti pateicīgs, ja uzzinātu, vai varat viņam sniegt palīdzību, izmantojot Ebreju universitātes Klīniskās juridiskās izglītības centru. Ar pateicību Adv. Liron Keshet Legal Aid Je District [email protected] Kā daļu no pakalpojuma, kas jums tiek sniegts Tieslietu ministrijā, mēs aicinām jūs piekļūt vietnei Every Right: https://go.kolz.org. il /g

Svētdien, 20. augustā, pulksten 16:40.

Sveiki Liron un sveiks Assaf!

 

Es pārbaudīšu, vai lieta principā ir piemērota klīnikai, pat ja tas ir grūti risināms jautājums.

Man ir nepieciešams laiks, lai izpētītu lietu un sniegtu atbildi, un jebkurā gadījumā, ja priekšmets ir piemērots mūsu ārstēšanai, klīnika nevarēs uzsākt slimības ārstēšanu līdz semestra sākumam (oktobra beigām). .

 

Ar cieņu

 

Advokāts Mihals Gorens

Starptautiskā cilvēktiesību klīnika

Perifērijas iedzīvotāju reprezentācijas klīnika, klīniskās juridiskās apmācības centrsJeruzalemes Ebreju universitātes Juridiskā fakultāte, Izraēla. Tālrunis: 972-2-5882569. Fakss: [email protected]
www.cle.huji.ac.il

 

Skatīt sākotnējo ziņu

E. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Izraēlas finanšu ministra vietnieka Mihala Valdigera birojam:

Mana vēstule finanšu ministra vietnieka Mihala Voldigera birojam.

Yahoo/nosūtīts

Asafs Benjamins< [email protected] >

ir:

[email protected]

Sestdien, 19. augustā, pulksten 20:07.

Kam: Finanšu ministra vietnieka Mihala Valdigera birojam.

 

Temats: pastāvīgu mājokļu risinājumi.

Cienījamās kundzes un kungi.

Es, Assafs Binjamini, 50 gadus vecs, dzīvoju īrētā dzīvoklī Jeruzalemes Kiryat Menachem apkaimē. Es dzīvoju no Valsts apdrošināšanas institūta saņemtā invaliditātes pabalsta. Turklāt no Būvniecības un mājokļu ministrijas, izmantojot MGR, es saņemu aptuveni 770 NIS mēnesī kā īres maksājumu palīdzību. Neskatoties uz daudzajiem lūgumiem, īres palīdzības summa nav atjaunināta daudzus gadus – un šis maršruts šobrīd nevar būt adekvāts risinājums. mājokļu risinājums invalīdiem. Papildus: runājot par mājokļa risinājumu invalīdiem, dažkārt rodas papildu izdevumi, jo ir nepieciešamas dažādas pieejamības iespējas. Mans jautājums ir šāds:

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

ieeja A-dzīvoklis 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un neadresētu sūdzību Izraēlas policijai.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Zemāk ir mana sarakste ar Būvniecības un mājokļu ministrijas Mājokļu palīdzības vadītāju: Jūs nosūtījāt e-pastu neatzīmētā lodziņā – ziņojuma numurs: 0005204

[email protected]

Trešdien, 16. augustā, plkst. 9:20 Labdien, jūs nosūtījāt e-pastu uz lodziņu, kas nav atzīmēta. Apelāciju var atvērt Būvniecības un mājokļu ministrijas tiešsaistes veidlapā:

https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

Ar cieņu, Būvniecības un mājokļu ministrija trešdien, 2023. gada 16. augustā, plkst. 08:36:54 GMT+3, sabiedrības aptauja, kas atbild par palīdzību mājokļa jomā<

[email protected]> Rakstīja: assaf Shalom, paldies, ka saņēmāt jūsu pieprasījumu, un man ir tas gods atbildēt. Es nesapratu jūsu pieprasījumu, 05.07.2023 mēs atbildējām uz jūsu pieprasījumu par dzīvokļa iegūšanu, saskaņā ar kuru jūs varat apsvērt iespēju pieteikties uz valsts dzīvokli, izmantojot uzņēmumu Magaarr . Paldies par sapratni un sadarbību. Ar cieņu Adena Avera Sabiedrisko uzziņu centrs

Mājokļa palīdzības administrācija [https://hoc-hamecher.microsoftcrmportals.com/misrad_habinui_vehashikun/]2) Mans ID numurs: 029547403.3) Zemāk ir paskaidrojums par medicīnas pakalpojumu, kuru meklēju: Esmu vīrietis 50 gadus vecs no plkst. Jeruzalemes apgabals, kurš cieš no dažādām fiziskām un garīgām slimībām. Pēdējos gados mans stāvoklis ir ievērojami pasliktinājies, padarot arvien grūtāku fizisku apmeklēt klīnikas, lai veiktu medicīnisko pārbaudi vai ārstēšanu, ja un kad tas ir nepieciešams. Turklāt valsts medicīnas pasliktināšanās dēļ man kļūst arvien grūtāk atrast ārsta palīgus, ja un kad tie ir nepieciešami. Tāpēc es cenšos rast risinājumu šai situācijai, kurā Manas veselības pasliktināšanās dēļ man ir arvien grūtāk fiziski doties uz klīnikām, lai veiktu izmeklējumus vai ārstēšanu – ja un kad tas ir nepieciešams. 4) Terapeitiskais ietvars, kurā es atrodos:

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha-Avivit iela 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos: 972-2-6432551. vai: 972-2-6428351.

Sociālā darbiniece no hosteļa komandas, kas uzkopj manu dzīvokli: Sāra Stora-972-55-6693370. 5) 2018. gada 10. jūlijā iestājos kustībā “Nītgaber” – caurspīdīgi invalīdi. Kustībā mēs cenšamies darboties par labu caurspīdīgajiem invalīdiem, tas ir, tādiem cilvēkiem kā es, kuri cieš no nopietnām veselības problēmām, kuras nav redzamas no malas un kuri tāpēc arī tiek diskriminēti salīdzinājumā ar citiem invalīdiem. . Kustības direktore, kas ir arī tās dibinātāja, ir Tatjana Kadučkina, un viņas tālruņa numuri ir: 972-52-3708001. Vai arī: 972-3-5346644. Mūsu vietne:

https://www.nitgaber.com/

F. Zemāk jūs atradīsiet publikācijas, ar kurām esmu dalījies sociālajā tīklā Facebook:

1) Knesets nesen pieņēma “Toras studiju pamatlikumu”.

Rakstot šeit, es runāju par Facebook Toru – arī sava veida Toru.

Tāpēc apsveru iespēju pārkvalificēties – un iesniegt pieteikumu, lai tiktu atzīts par Toras zinātnieku.

Ceru, ka šajā darbā saņemsi labu atalgojumu.

lol…

IR

2),Tali Ohaionir arLea Kēniga Stolpere.

15. augusts B-1:19 plkst.

 

Filma – Leas Kēnigas mīlestības – viņas pilnīgā mīlestība pret savu mūžībā aizgājušo vīru Zvi Stolperu gadu jubilejā līdz viņa nāvei un vēl 25 gadus līdz pat šai dienai, kā arī viņas pilnīgā mīlestība pret teātri.

Filma apraksta Lē sastapšanos un pieņemšanu starp viņas reālo pasauli un izdomāto pasauli, ko viņa piedzīvoja uz skatuves.

Israel Prize Bride, Izraēlas teātra pirmā lēdija!!!

Sākot ar septembri, filma tiks rādīta kanālā History Channel {Yes and Hot}.

Pirmizrāde 23.09.2023 21:50 Sestdien Papildu pārraides:

24.09.2023 03:04 Svētdien

27.09.2023 18:45 trešdien

30.09.2023 12:25 sestdienā

Raksts, kas publicēts pirms filmas demonstrēšanas Epic Art Film Festival 2013 Telavivas muzejā

https://www.habama.co.il/Pages/Description.aspx?Subj=1…

Treileris

https://www.youtube.com/watch?v=clwkVg4_qE0…

3)Choushi burgers atbalstīt cilvēkus ar invaliditāti

2.augustā B-17:50.

 

Vai jums ir bail doties uz sabiedriskām vietām stāvvietu problēmas dēļ?

Ja man nav liftam piemērotas stāvvietas, es nevaru izkāpt no mašīnas. Es nevaru lēkt, tā ir vienīgā iespēja, kas man ir.

Ievērojamais invaliditātes apliecību skaita pieaugums atstāj mājās patiesi invalīdus

Invalīdu stāvvietu uzlīmes paredzētas, lai palīdzētu tiem, kam ir grūtības pārvietoties, taču, tās izsniedzot bez atlīdzības, bez risinājuma paliek tie, kam tās patiešām ir vajadzīgas. Invalīdi runā par spriedzi, kas viņus pavada ikreiz, izejot no mājas saistībā ar autostāvvietu jautājumu un vēlas izmaiņas likumdošanā un to izpildē.

pirmais avots| Jišajs Almakajs

Raksts pirmajā komentārā >>

Saite uz rakstu –https://www.makorrishon.co.il/news/yoman/648797/

4)Asafs Benjamins

15. augusts B-14:28.

Kopīgots ar sabiedrību

Cilvēks iet pa ceļu viens, meklējot cilvēkus, kam varētu jautāt, vai viņam vajadzētu pagriezties pa kreisi vai pa labi, lai sasniegtu ciematu, kuru viņš cenšas sasniegt.

Rajonā, kur vīrietis staigā, ir vēl divi ciemati: patiesības paudēju ciems – cilvēki, kas vienmēr stāsta patiesību, un vēl viens meļu ciems – cilvēki, kuri vienmēr melo.

Vīrietis nejauši satiek cilvēku, kuram vēlas pajautāt, vai pa ceļam jāgriežas pa labi vai pa kreisi. Nav zināms, vai cilvēks, kuru vīrietis satiek savā ceļā, pieder patiesības stāstītāju vai meļu ciematam.

Tātad, ko cilvēks, kas atrodas mūsu priekšā, var jautāt nejauši sastaptajam, lai zinātu, vai viņam ir jāgriežas pa kreisi vai pa labi?

Nu, viņam vajadzētu pajautāt vīrietim, ko, viņaprāt, otra ciema (nevis ciema, kurā viņš dzīvo) cilvēki atbildēs uz jautājumu – atbilde, ko saņemsi, vienmēr būs nepareiza…

 

5)Asafs Benjamins

14. augusts B – 23:31.

Kopīgots ar sabiedrību

 

Cilvēks piedzīvo stipras zobu sāpes un dodas pie zobārsta.

Klīnikas zobārsts viņam apliecina: neuztraucieties, es palīdzēšu aizmirst zobu sāpes.

Pacients sēž uz ārstniecības krēsla klīnikā:

Zobārsts sāk skūt pacienta galvu.

Pacients kliedz ārstam: “Ko jūs darāt? Es atnācu zobārstniecības, nevis friziera dēļ. »

Ārsts pacientam atbild: “Lūdzu, esiet pacietīgs. Esam pašā ārstēšanās vidū. Neuztraucieties, ārstēšanas beigās varēsiet aizmirst par zobu sāpēm – kā jau solīju.”

Ārsts pabeidz pacienta galvas skūšanu un sāk pilināt verdošu eļļu virs pacienta galvas.

Pacients kliedz: “Man sāp galva!!! Ko tu dari, gribi mani nogalināt? “.

Ārsts secina: Nē. Es nemēģinu tevi nogalināt, es tikai vēlos tev palīdzēt aizmirst par zobu sāpēm. Es apsolīju – un turēju. Tagad jūs varat doties mājās. »

 

6)

Asafs Benjamins

14. augusts B-18:12

 

Kopīgots ar sabiedrību

 

Mēs, Jaunā Izraēlas klimata partija, vēlamies uz visiem laikiem atrisināt jautājumu par temperatūru, laikapstākļiem un nokrišņiem Izraēlā.

Mēs apsolām:

1. Garo Šreva dienu vairs nebūs. Viņi no mums nesaņems licenci un viņu parādīšanās nebūs iespējama.

2. Mēs garantēsim tādu nokrišņu daudzumu, kas segs visas Izraēlas ekonomikas vajadzības.

3. Arī plūdu rašanos valstī neapstiprināsim.

4. Plūdu operatori tika aizliegti.

5. Turklāt daudzi vainīgie ir arī pasludināti ārpus likuma.

6. 4. un 5.panta pārkāpējus nosūtīs uz speciāli izveidotām korekcijas iestādēm, kur visu gadu būs 45 grādi – esat brīdināts!!

Tāpēc lūgsim uzkāpt uz ēku un māju jumtiem un balsot debesīs, lai izvēlētos mūs!!

7)14. augusts B-17:59

 

Kopīgots ar sabiedrību

Ievēlētajai valdībai, Knesetam un visām valdības iestādēm mūsu valstībā.

Mēs, Izraēlas pilsoņi, vēlamies asi protestēt pret spēcīgo karstuma vilni. Mēs esam gatavi samierināties ar 25 grādiem, varbūt pat 30 grādiem, un dažos gadījumos pat piekāpjamies 32 grādu robežās, bet 40 grādus uz visu nedēļu? Vai jūs nedomājat, ka esat pārcenties??

Tāpēc lūgsim veikt nepieciešamos pasākumus, lai noregulētu nepieciešamo temperatūru!! Kur ir mūsu lieliskie drošības dienesti? Kāpēc viņi nevar izturēt nedaudz normālāku temperatūru?

Klimata drošība ir viena no darba prasībām!!

Jūs esat izgāzies misijā – brauciet mājās!!

lol…

8)Asafs Benjamins

14. augusts B-17:15.

Kopīgots ar sabiedrību

 

Daudzas klīnikas psiholoģiskās ārstēšanas jomā saņem licenci “Mahadrin ārstēšanas” veikšanai:

Vīriešu psihologi ārstēs tikai vīriešus, bet sievietes – tikai sievietes.

Turklāt dienās un laikos, kas paredzēti sieviešu ārstēšanai, klīnikās nebūs atļauts ieiet vīriešiem, bet vīriešu ārstēšanai paredzētajās dienās un laikos – sievietes klīnikās. vienāda atdalīšana.

Sieviešu organizācijas pauž lielu gandarījumu: “Cik skaisti. Mums šeit ir lielisks priekšmets tiesvedībai un publiskai kampaņai.”

“Mums te būs traka mediju rosība – veselas dienas, kuru laikā Izraēlas Valsts radio un televīzijas kanāli runās tikai par mūsu tēmu. Cik mums jautri!!”.

lol…

 

9)Asafs Benjamins

14. augusts B-11:52

Kopīgots ar sabiedrību

 

Pēdējās dienās Izraēlas štatā bijis stiprs un neizturams karstums: vēl vakar Jeruzalemē bija virs 40 grādiem pēc Celsija.

Bet, ja cilvēki izmanto dažādus līdzekļus, lai pasargātu sevi no karstuma, piemēram, gaisa kondicionierus, tie pasliktina problēmu — un, kad problēma pasliktinās, būs nepieciešami vēl labāki vai jaudīgāki gaisa kondicionieri, kas savukārt pasliktinās situāciju. situāciju. pasliktināt videi nodarīto kaitējumu – un tādējādi tiek izveidots apburtais destruktīvs cikls, kas var izraisīt cilvēku izzušanu no zemes.

Man mājā nav gaisa kondicioniera, tikai ventilators.

Un īsumā: es upurošu sevi vides labā.

Es arī daudz esmu mājās un gandrīz nekad neeju ārā – un tādējādi zināmā mērā samazinu gaisa piesārņojumu, ko rada transportlīdzekļa dzinēju darbība.

Esmu dzirdējis, piemēram, ka dažas aviokompānijas visā pasaulē ir nonākušas pie secinājuma, ka klienti ar lieko svaru lidmašīnā iekraus vairāk un palielinās degvielas patēriņš. Tā dažādās pasaules malās izveidojusies dīvaina prakse, saskaņā ar kuru lidmašīnā pasažieriem ir jānosveras pirms iekāpšanas lidojumā – un jo smagāks pasažieris, jo augstāka ir biļetes cena lidmašīnas cena un otrādi. : slaidie pasažieri maksās dārgi. mazāk.

Tāpēc pirms došanās lidmašīnā ir jāievēro diēta…

lol…

 

10)Asafs Benjamins

9. augusts B-16:44.

Kopīgots ar sabiedrību

 

Psihiatriskās nodaļas pacients no rīta pamostas un medmāsu personālam stāsta: “Es sapņoju, ka nogalināju visus pasaules psihiatrus.”

Darbinieki ir apstulbuši: “Par ko jūs sapņojāt??? Kurš jums devis tiesības ko tādu sapņot?? Nekaunība!!!”

Paciente piebilst un saka: “Bet es redzu, ka visi ārsti vēl ir dzīvi. Vai esat domājuši kaut ko darīt?”

Veselības aprūpes komanda atbild: “Drīz jūs redzēsit, ko mēs darīsim šajā jautājumā. »

Istabā atskan modinātājs, darbinieki ar spēku piesprauž pacientu pie gultas un saka viens otram: “Tagad mēs viņam dosim labu devu, viņš vairs nekad necelsies.” Vai viņš sapņoja, ka nogalināja? psihiatri? Redzēsim, par ko viņš sapņo tagad – reālajā pasaulē. »

 

11)Jorams Adri

 1. augusts B-17:51.

 

Shlomo Filber nomet bumbu un atklāj dramatisku raksturu!

“Jau vairāk nekā desmit gadus Izraēla daudzām valstīm, kuras nav pietiekami bagātas vai nav pietiekami apdraudētas, pārdod “aizstājēju gaisa spēkus” – zeme-zeme raķetes, kas precīzas desmitu un simtu kilometru attālumā. aiz ienaidnieka.

Un tikai kurpnieks staigā basām kājām, pati Izraēla šo alternatīvu gandrīz neizmanto un tā vietā palaiž kaujas lidmašīnas. Acīmredzot neviens negribēja uzņemties spēcīgo gaisa spēku vestibilu.

Tagad piloti liek lēmumu pieņēmējiem apsvērt alternatīvu vismaz dažām misijām, uz kurām viņi iepriekš tika nosūtīti. »

Pēc maldīgo kreiso aizvainojošajām piezīmēm nepagāja ilgs laiks, kad viņi ieradās.

Filbers turpināja un atbildēja uz šiem trakajiem jautājumiem:

“Es redzu, ka visi Ralbims un Kaplans Kaplans tika nosūtīti, lai atbildētu uz tvītu saskaņā ar ziņojuma lapu – “Tagad arī jūs esat priekšmetu eksperts?”

Tāpēc brīdi pirms jūs palaidāt vaļā visas savas sliekas uz tastatūras, IAS direktoru padomē, kas ražo un pārdod šādas raķetes visā pasaulē, lietas ir sarakstītas draudzīgi.

Jā, es labi pārzinu tēmu.

Sāc izmest savas gļotas. »

Un uz to es saku: bravo Fīlbera kungam, kurš runā tikai par faktiem, atšķirībā no maldīgajiem kreisajiem indētājiem, kuri izlaiž bezjēdzīgus saukļus.

Nospiediet milzīgu like!!!

Noklikšķiniet uz Tālāk:   https://www.facebook.com/yoram.adri?mibextid=ZbWKwL

 

12)

aktīvs

Rotem līdzinieksJūtos pozitīvi.

4 dienas

 

19. septembrī Psihiatru asociācija rīko Rosh Hashanah maltīti 60 lieliskiem garīgās veselības kandidātiem, un es joprojām neesmu atradis uzņēmumu, kas ziedotu viņiem visiem.

Nāciet, palīdziet man sagādāt viņiem nelielu laimi visā dzīves sarežģītībā.

Pēdējo divu gadu laikā biedrība NPS ir organizējusi 17 saviesīgus pasākumus, un es un brīvprātīgie esam iepriecinājuši tūkstošiem cilvēku ar nulles valsts budžetu.

Būšu ļoti pateicīgs par jūsu palīdzību, ziedojot vai identificējot uzņēmumu īpašniekus

 

13)Jarivs Fišers

13. augusts B-12:51

 

Nof Yam IAS kompleksa lielā neveiksme ierakstīta Padlon vārdā!

Zem Nof Jamas rūpnīcas pamestās teritorijas ir apraktas neskaitāmas nitroglicerīna un sprāgstvielu mucas, un uz zemes ir redzamas briesmu nopietnās sekas – ugunsgrēks, kas izplatījies pāri desmitiem dunu un sasniedzis pat 300 metrus no Nof Jamas iedzīvotāju dzīvesvietas.

Kam vēl jānotiek, lai Padalons pamostos?!

Tā vietā, lai skrietu uz valsts iestādēm un veiktu patiešām svarīgo darbu, Padlons dod priekšroku kliegt plašsaziņas līdzekļiem un atteikties no jebkādas reālas praktiskas atbildības, kas pasargās Herclijas iedzīvotājus.

Pievienojieties man un atbalstiet mani cīņā par Herclijas mēru,

Jo ir pienācis laiks mosties.

Mums ir tikai viena Herclija!

 

14)Asafs Benjamins

20. augustā plkst. 00:41 ·

Kopīgots ar sabiedrību

Facebook nolēma neļaut man sūtīt vai saņemt ziņas, izmantojot Messenger programmatūru – tāpat un bez iemesla.

Tāpēc līdz turpmākam paziņojumam es nevaru sūtīt privātas ziņas, bet tikai atklāti.

Nav skaidrs, cik ilgi šis padoms būs spēkā.

Izņemot ziņu par pašu bloķēšanu, Facebook neko nepaskaidro.

Asafs Benjamins.

Šorīt (svētdien, 2023. gada 27. augustā) ziņojumapmaiņa atkal darbojas pareizi.

Facebook protams neko nepaziņo – ir “jāuzmin”, cik ilgi problēma turpināsies.

Manuprāt, tā nav piemērota rīcība – Facebook ir pareizi izskaidrot bloķēšanas pamatojumu, un, ja interneta lietotājs ir pelnījis “sodu” un bloķēšanu, tad Facebook ir pareizi paskaidrot, kāpēc un kā bloķēšana turpināsies. ilgs laiks.

Un, protams, nekas nenotiks, ja Facebook atkāpsies no savas politikas un arī sāks atbildēt uz savu klientu pieprasījumiem.

 

15)https://www.internationaldays.org/january

Vietne “Starptautiskās dienas” – vietne, kas apkopo informāciju par starptautiskajām dienām, kas tiek atzīmētas visa gada garumā: “Starptautiskā dzimtās valodas diena”, Starptautiskā sieviešu diena, “Starptautiskā kafijas diena” u.c.

16) Nolemts izveidot “starptautisko vides tiesu”, kurā tiks saukti pie kriminālatbildības cilvēki, uzņēmumi vai organizācijas, kā arī valstu vadītāji, kuri pagātnē ir kaitējuši vides kvalitātei: rūpnīcas, kas upēs, jūrās izlaida toksiskas notekūdeņus. vai strautiem, persona, kas bez pamatota iemesla nocirta koku, cilvēki, kas medīja, nelegāla dzīvošana, nespēja operatīvi risināt naftas noplūdes gadījumus vai sliktas apkopes objektus, kur tiek glabāti naftas vai kodolieroči utt.

Tiesa izmantoja Google novērošanas sistēmas, lai visā pasaulē atrastu iespējamos noziedzniekus un sauktu tos pie atbildības.

Cik daudz izraēliešu tiktu tiesāti šādas tiesas priekšā?

Visos gadījumos apsūdzētie, kas atzīti par vainīgiem likumā, tiks nosūtīti uz ekoloģisko cietumu tīklu, kas tiks izveidots īpaši šim nolūkam.

Kā izskatīsies vai darbosies ekoloģisks cietums? Vai kādam ir kāda ideja?

17) Kā zināms, pēc Džordžija Meloni gandrīz pirms gada tika ievēlēta par Itālijas premjerministru, viņa pieņēma likumu, saskaņā ar kuru oficiālie dokumenti valsts iestādēs Itālijā jālieto tikai itāļu valodā (acīmredzot vēl nesen viņi arvien vairāk lietoja angļu, nevis itāļu valodu).

Dzirdēju, ka saskaņā ar šo Itālijā pieņemto likumu ikviens, kurš to pārkāps, tiks sodīts ar 100 000 eiro.

Vai viņi Izraēlā pieņems līdzīgu likumu attiecībā uz ebreju valodu?

Un, ja jā, kādi būs likuma panti un kāds būs soda apmērs, kas tiks piemērots tiem, kuri ministrijas dokumentos lieto svešvalodu? Un ko darīs jaunie imigranti, kuri joprojām nezina ebreju valodu, vai citas iedzīvotāju grupas, piemēram, ārvalstu strādnieki, no kuriem daudzi arī nezina ebreju valodu? Vai arī viņi nolems, tāpat kā daudzos citos gadījumos Izraēlā, uzvesties vardarbīgi un neapdomīgi un tādējādi izprovocēs daudzus vardarbīgus incidentus ar iedzīvotājiem, kuri vienkārši nevar lietot ebreju valodu?

Es nebrīnītos, ja Izraēlas valsts izvēlētos šādu rīcību – kā zināms, valdības ministriju rīcību daudzās jomās raksturo alkatība un neuzmanība…

18) Tiek ieviesti jauni noteikumi, kas aizliedz demonstrācijas pie vēlētu amatpersonu mājām (Kneseta locekļi, ministri un premjerministrs).

Tādējādi tika nolemts, ka pastaigas laikā vēlētas amatpersonas dzīvesvietā:

1. Nevajag kliegt.

2. runāt ir aizliegts.

3. Nekādas svilpošanas.

4. Aizliegts izmantot skaņas pastiprinātājus – skaļruņus, sirēnas u.c.

5. Nav vicināšanas zīmju.

6. Protesta vārdus muldēt aizliegts.

7. Izraēlas policija šajās vietās rūpīgi uzraudzīs garāmgājēju lūpu kustības. Tie, kuriem būs neparastas lūpu kustības, tiks nekavējoties izņemti no telpām.

Ak, un kā mēs aizmirsām: garāmejot faktiski nav atļauts elpot.

Elpošana izraisa gaisa kustību – kas ļoti traucē ievēlēto amatpersonu svētajam darbam un spējai formulēt pareizu apsvērumu kopumu Tēvzemes labā!!

lol…

 

19)Izraēlas asins bankas direktors kļūst traks un lemj par jauniem kritērijiem asins analīžu veikšanai Izraēlā:

Atsevišķi testi tiem, kam ir sarkanas un zilas asinis.

Iedzīvotāji kopumā tiks definēti kā cilvēki ar sarkanām asinīm, un viņiem būs tiesības tikai uz pamata asins analīzi un bez padziļinātām pārbaudēm, kas paredzētas noteiktas vielas līmeņa noteikšanai asinīs, testu, lai noteiktu noteiktu slimību. utt.

Jauno noteikumu ietvaros tika nolemts, ka:

1. Cilvēkiem ar sarkanām asinīm likuma izpratnē būs iespēja turpināt izmeklējumus pašreizējās medicīnas struktūrās – veselības apdrošināšanas klīnikās un valsts slimnīcās.

2. Tiks izveidoti medicīnas centri zilasiņu cilvēkiem, un šajās vietās nebūs atļauts nokļūt sabiedriskajam transportam, autobusiem un taksometriem. Sabiedriskā transporta transportlīdzekļu īpašnieki, kuri, neskatoties uz aizliegumu, izvēlēsies doties uz šīm vietām, tiks nosūtīti uz visu atlikušo mūžu uz cietumu tīklu, kas tiks izveidots īpaši šim nolūkam un tiks definēts kā nepārbaudāms. teikt: viņiem vairs nevarēs paņemt asinis.

3. Pie ieejām zilasiņu cilvēkiem paredzētajās telpās tiks veikta stingra kontrole, kas ļaus iekļūt tikai personām ar atbilstošu atļauju. Ikviena, kas vēlas iekļūt šajās telpās, pārbaude ilgs vienu stundu, 32 minūtes, 21 sekundi un 541 milisekundi. Šo ārstniecības iestāžu apsargi, kuri pārsniegs šo pārbaudes laiku, tiks nosūtīti arī uz 2.pantā minētajām soda izpildes iestādēm.

4. Zilo asiņu sertifikāts tiks izsniegts tikai augsta ranga politiķiem (premjerministram, ministriem un Kneseta locekļiem) vai augstākajiem vadītājiem, kuru alga ir 200 000 NIS mēnesī vai vairāk.

5. Ik pa laikam medijos tiks publicēts pasūtīts zilasiņu cilvēku saraksts.

6. Demonstrācijas pie zilasiņu namiem tiks pilnībā aizliegtas, un ikvienam, kas demonstrēs to priekšā, tiks piemērots nāvessods.

Nu es esmu vienkāršs pilsonis, kurš neieņem nevienu vadošu amatu un pelnu krietni mazāk par NIS 200 000 mēnesī. Precīzāk: ir Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsts NIS 3591 apmērā mēnesī.

Tāpēc es, visticamāk, nevarēšu pārbaudīties medicīnisko pārbaužu laikā, kas būs pieejamas tikai cilvēkiem ar zilām asinīm.

Es centīšos to ņemt vērā un neizraisīt manās asinīs neparastas vērtības…

Hahaha…

 

20)jaunākās zināšanas Yedioth Ahronth

8 2022. gada septembrī

 

Ir pienācis laiks jums atzīt: jums neizdevās.

Manara Hadža un viņas 14 gadīgā meita Hadera tika nošautas zem savas daudzdzīvokļu ēkas, kad viņas izkrauja automašīnu pēc iepirkšanās lielveikalā. Mirjama, Haderas dvīņumāsa, redzēja, kā viņas māti un māsu nošāva precīzā attālumā, un aizbēga, kamēr slepkava viņai iešāva kājā.

Vēl viena meitene, kura vienā mirklī zaudēja visu ģimeni un viņai visu atlikušo mūžu būs jānēsā acu priekšā līdz nāvei asiņojošas māsas un mātes tēls. Mirjama vakar nevarēja pavadīt savu māti un dvīņu māsu uz bērēm. Viņai nebija iespējas no viņiem atvadīties, uzslavēt, apraudāt viņu kapus.

Policija un Iekšējās drošības ministrija norāda, ka tiek pieliktas pūles, lai arābu sabiedrībā izskaustu noziedzību. Bet pēc šeit pavadītajām asiņainajām nedēļām – noziedznieki, kas nosūtīti likvidēt māti un viņas divas meitas, darba dēļ noslepkavots žurnālists, māte, kas nošauta, turot rokās savu mazo meitiņu, ir skaidrs, ka pilsoņi ir neuzmanīgi.

Tas notika jūsu dienesta laikā. Paskatieties ar savām acīm uz izjukušo ģimeņu pēdām, kuras klusē zaudējuma priekšā, paskatieties uz visiem tiem, kas dzīvo bailēs un šausmās, un atzīstiet, ka jums nav izdevies nodrošināt mūsu ielu drošību.

Foto: Tal Shahar Hadar Gil-ad Pilnai hronikai https://bit.ly/3B3aLJg

 

21)aktīvs

Asafs Benjamins   Profesionāls WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock un citi

13 stundas

 

ir: “Profesionāls WordPress-WooCommerce, Elementor, Crocoblock un citi“.

Priekšmets: Meta apraksts WordPress vietnē.

Cienījamā kundze / kungs!

Man pieder vietne sitedisability55.com, kas izveidota uz wordpress.org

Tā ir daudzvalodu vietne 67 valodās: uzbeku, ukraiņu, urdu, azeri, itāļu, indonēziešu, islandiešu, albāņu, amharu, angļu, igauņu, armēņu, bulgāru, bosniešu, birmiešu, baltkrievu, bengāļu, basku, gruzīnu, vācu, dāņu . , holandiešu, ungāru, hindi, vjetnamiešu, tadžiku, turku, turkmēņu, telugu, tamilu, grieķu, jidiša, japāņu, latviešu, lietuviešu, mongoļu, malajiešu, maltiešu, maķedoniešu, norvēģu, nepāliešu, svahili, singāļu, ķīniešu, slovēņu, slovāku , spāņu, serbu, ebreju, arābu, puštu, poļu, portugāļu, filipīniešu, somu, persiešu, čehu, franču, korejiešu, kazahu, katalāņu, kirgīzu, horvātu, rumāņu, krievu, zviedru un taju.

Manā vietnē ir instalēts Yoast spraudnis — un, kā jūs zināt, izmantojot šo spraudni, varat uzrakstīt metaaprakstu katram emuāra ierakstam.

Es meklēju veidu, kā padarīt tēmas aprakstu automātiski pielāgotu valodai, kurā ieraksts ir rakstīts, piemēram:

1. meta apraksts būs:

בלוג שעוסק בנושאים הקשורים לנכות, ציבור הנכים ומאבק הנכים בישראל

Kad vēstījums ir ebreju valodā

2. tēmas apraksts būs:

A blog that deals with issues related to disability, the disabled community and the struggle of the disabled in Israel

Kad ziņojums ir angļu valodā

3. tēmas apraksts būs:

ආබාධිත ප්‍රජාව, ආබාධිත ප්‍රජාව සාාව සාාව සශ෺ිශබ‚ ආබාධිතයන්ගේ අරගලය සම්බන්ධ ගැටළු ටයළු ටකිතයම්ගලය සම්බන්ධ නබ්ලොග් අඩවියකි

 

Kad ziņojums ir singāļu valodā

(Es nezinu sinhalu — apraksta uzrakstīšanai izmantoju Google tulkotāju)

utt.

Kā automātiski pielāgot motīva apraksta valodu publikācijas valodai?

Es pieminēšu, ka izmantoju papildinājumuspolylang un: loco translation, lai definētu daudzvalodu vietni, kurā rakstu.

Ar cieņu

Assafs Benjamins,

115 Costa Rica Street,

A-dzīvokļa 4 ieeja,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un neadresētu sūdzību Izraēlas policijai.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1. Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2. Saite uz manu vietni:  https://www.disability55.com

3. Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

 

22) Zemāk ir ziņa, kuru es uzrakstīju Facebook lapā   Tīkla Shufersal

Šodien, ceturtdien, 2023. gada 7. septembrī:

Joprojām gaidu sūtījumu – un kad piezvanu uz 972-1-800-56-56-56, lai noskaidrotu, kas notiek ar sūtījumu, neviens neatbild uz tālruni!! un arī WhatsApp neatbild Vietnē tu raksti, ka piegāde pienāks 23:19 – tas ir: pēc 23:00!!! 4h kavēšanās – ar regulāru pilsētas piegādi – vienkārši nepieklājīgi!!! Kāda tev problēma turēties pie tā, kas ar tevi ir saskaņots?? Man vienkārši apnika!!! Asafs Benjamins.

 

Asafs Benjamins

Sveiki Shufersal: Es joprojām gaidu piegādi!! Atgādinājumam – jums bija jāierodas jau 19:00 – jau vairāk nekā 3 stundu kavēšanās!!! Man dzīvē ir citas lietas ko darīt, nevis gaidīt tevi!!! 21:33 man piezvanīja Jūsu pārstāve – zvanīja no

numura 972-3-9481077 – un sarunas laikā ar viņu man teica, ka ieradīsieties tuvākās stundas laikā!! Nu kāpēc tu nenāc?? Par ko??? Man vienkārši ir apnicis!!!

Asafs Benjamini.

pēcraksts. Atgādinām, ka mans tālruņa numurs ir: 972-58-6784040. Un pasūtījuma numurs: 07974044.

G. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko ceturtdien, 2023. gada 24. augustā nosūtīju Facebook tehniskajam atbalstam:

Savā Facebook kontā es nevaru nosūtīt ziņojumus, izmantojot ziņojumapmaiņas programmatūru.

Vēlos precizēt, ka savā Facebook kontā es nerakstu apvainojumus, naida runu, draudus, apmelojumus vai naida runu vai jebkāda veida apvainojumus, kas reāli varētu attaisnot šāda veida sankciju.

Tāpēc es vēlreiz lūdzu atļaut man sūtīt ziņojumus, izmantojot Messenger programmatūru.

Es arī vēlētos uzzināt, kāpēc jūs neatbildat uz manām ziņām

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

pēcraksts. 1) Saite uz manu Facebook kontu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

2) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

H. Zemāk ir mana sarakste WhatsApp ar Facebook Israel darbinieku:

 

23.8.2023., 18:42 — Ziņojumi un zvani ir pilnībā šifrēti. nevienam ārpus šīs tērzēšanas, pat ne vietnē WhatsApp, nav iespējams tos lasīt un klausīties. Noklikšķiniet, lai iegūtu sīkāku informāciju.

23.8.2023., 18:41 – Assafs Benjamini: Palīdziet

23.8.2023., 18:42 — Assafs Benjamini: ‏IMG-20230823-WA0000.jpg (pievienots fails)

Sveicieni Rinatai Frīdmenes kundzei:

Tēma: ziņojumapmaiņas pakalpojuma darbības traucējumi.

Cienījamā kundze.

Pirms dažām dienām savā Facebook kontā saņēmu ziņu, ka nevaru nosūtīt ziņojumus, izmantojot ziņojumapmaiņas programmatūru.

Vēlos precizēt, ka savā Facebook kontā es nerakstu apvainojumus, naida runu, draudus, neslavas celšanu vai naida runu vai jebkāda veida apvainojumus, kas patiešām varētu attaisnot šāda veida sankcijas.

Ko darīt? Kā tādu lietu var atrisināt?

Ar cieņu

Asafs Benjamini.

 

pēcraksts. 1) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

 

2) Saite uz manu Facebook profilu:

https://www.facebook.com/people/%D7%90%D7%A1%D7%A3-%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%A0% D7%99/pfbid0zpW6rYgrdRQfTEuLYDBah3KoarUAmda3GuoNjJmnRte36wxpVYeqLN7VTvoHm71yl/

 

3) Mans Facebook konts ir saistīts ar e-pasta adresi: [email protected]

4) Manas papildu e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

5) Šeit pievienoju problēmas ekrānuzņēmumu (ap kļūdas ziņojumu atzīmēju sarkanu apli).

23.8.2023., 18:42 -+972 50-887-9300: Labdien, es neesmu Facebook darbinieks. Iesaku sazināties ar tiešsaistes palīdzības centru

23.8.2023., 18:43 -+972 50-887-9300: https://he-il.facebook.com/help

23.8.2023, 18:51 – assaf benyamini: Kā zināms, palīdzības centrā neviens kandidātiem neatbild un nepalīdz. Ja Facebook palīdzības centrā būtu iespējams saņemt atbildi, es ar jums nemaz nebūtu sazinājies. Vai jūs izliekaties, ka nestrādājat Facebook? Nu, jūsu vārds parādās darbinieku sarakstā. Jūs noteikti strādājat uzņēmumā. Tāpēc es vēlreiz jautāju, kā saņemt atbildi – un kāpēc neviens Facebook man neatbild. Tā nav laba uzvedība.

23.8.2023, 19:06 -+972 50-887-9300: Es nestrādāju, un vietne, par kuru jūs runājat, nav Facebook vietne

24.8.2023., 11:37 – Assafs Benjamini: Kā tas ir iespējams? Jūsu vārds un WhatsApp numurs, kuru es pašlaik rakstu, lai tiktu parādīts Facebook Izraēlas darbinieku sarakstā.

Es tikai nesaprotu, kāpēc jūs tā bloķējat cilvēkus par velti un bez jebkāda iemesla vai pamatojuma, jūs neprecizējat un nepaskaidrojat bloķēšanas iemeslu un arī nedodat cilvēkiem iespēju sazināties ar jums un “saņemt atbildi” .

Facebook ir vairāk nekā pietiekami daudz resursu, lai sniegtu nedaudz saprātīgāku pakalpojumu.

Jūsu noraidošajai attieksmei nav absolūti nekādas nozīmes.

I. Šeit ir mana sarakste ar asociāciju “Access Israel”:

Kam: Izraēlas pieejamības asociācija.

 

Manā mājā ir salauzta mikroviļņu krāsns. Meklēju uzņēmumu, no kura varētu iegādāties jaunu ierīci, kā arī saņemt palīdzību vecās ierīces izņemšanā no vietas, kur tā atrodas manā dzīvoklī, lai jauno ierīci noliktu vietā – darbības, kuras nevaru veikt sakarā ar mana fiziskā invaliditāte. Vai jūs zināt kādus uzņēmumus no viņiem. Vai ir iespējams gūt labumu no šāda pakalpojuma? Es vēlos norādīt, ka es zinu, ka jūs nepārdodat mikroviļņu iekārtas.

Sveicināti,

Assafs Benjamini,

Costa Rica Street 115,

ieeja A-dzīvoklis 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un neadresētu sūdzību Izraēlas policijai. Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

Pēcraksts. 1) Pašlaik manā mājā esošās vecās ierīces izmēri: garums-31 cm. platums – 46 cm. Augstums – 27 cm.2) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

3) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai: 1972assaf @mailfence .com vai: [email protected]

Būšu pateicīgs, ja pārsūtīsiet manu pieprasījumu citiem Izraēlas pieejamības asociācijas darbiniekiem, kuri varētu zināt, kā man palīdzēt.

Problēma ir tāda, ka savas fiziskās invaliditātes dēļ es nevaru no grīdas uz letes pacelt jaunu mikroviļņu iekārtu, kuru gatavojos iegādāties. To es nevaru izdarīt savas fiziskās invaliditātes dēļ.

Es saprotu, ka jums nav sarakstu ar izplatītājiem, kas pārdod mikroviļņu krāsnis.

Jautājums ir, ko darīt: ko šādā situācijā dara invalīds.

Es dzīvoju viena un man tuvumā nav neviena cita, kas varētu man palīdzēt.

Es saprotu, ka jūs personīgi nezināt, kā palīdzēt – varbūt citi asociācijas darbinieki to dara. Ar cieņu Asaf Binjamini.

Paslēpt sākotnējo ziņu

Trešdien, 2023. gada 30. augustā, plkst. 13:01:44 GMT+3, Morans Frīdmens<[email protected]> Rakstījis:

Es to pamanīju un palīdzēju jums, cik vien varēju.

 

Mums nav mikroviļņu piegādātāju saraksta.

Ar cieņu

Morans Frīdmens

Pakalpojumu pieejamības mantojums

Pieejamības konsultāciju nodaļa

Izraēlas pieejamības asociācija (AR)

Veicināt pieejamību autonomijai un invalīdu integrācijai

 

Mobilais tālrunis: 972-50-7788416

 

Papildinājums Izraēlas pieejamības asociācijai

___________________________________

Autors: Assafs Binjamini <[email protected]>

Nosūtīts: trešdien, 2023. gada 30. augustā, 13:00:26.

Kam: Morans Frīdmens <[email protected]>

Temats: Re: Manas vēstules Izraēlas pieejamības asociācijai.

Moran Šalomā:

Es nezinu, vai tiešām pamanījāt mana pieteikuma saturu.

Papildus vecā izstrādājuma noņemšanai man ir vajadzīga palīdzība, lai elektroierīci, kuru es gatavojos iegādāties, nogādātu norādītajā vietā manā mājā, lai sāktu to lietot — to es nevaru izdarīt viens savas fiziskās invaliditātes dēļ.

Esmu par to pārliecināts, jo Izraēlas pieejamības asociācijai ir informācija par to, kā tādam invalīdam kā es var palīdzēt manis aprakstītajā situācijā.

Izraēlas pieejamības asociācija strādā, lai padarītu dažādus pakalpojumus pieejamus cilvēkiem ar invaliditāti.

Šis ir pakalpojums, kuram nevaru piekļūt savas fiziskās invaliditātes dēļ.

Tāpēc man būtu interesanti uzzināt, kas var palīdzēt šādā situācijā.

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

 

Trešdien, 2023. gada 30. augustā, plkst. 12:43:18 GMT+3, Morans Frīdmens<[email protected]> Rakstījis:

 

Asafs Šaloms.

Tā nav biedrības darbības joma.

 

Taču, cik man zināms, ikvienam, kurš pārvadā lielu elektropreci, ir pienākums transportēšanas laikā izņemt līdzīgu preci, tikai iepriekš jāsaskaņo.

Ar cieņu

 

Morans Frīdmens

Pakalpojumu pieejamības mantojums

Pieejamības konsultāciju nodaļa

Izraēlas pieejamības nāve (AR)

 

Veicināt pieejamību autonomijai un invalīdu integrācijai

 

Mobilais tālrunis: 972-50-7788416

 

Papildinājums Izraēlas pieejamības asociācijai

 

______________________________________

Autors: Assafs Binjamini <[email protected]>

Nosūtīts: trešdien, 2023. gada 30. augustā, plkst. 12:40:19

Kam: Luiza Burgos <[email protected]>

Kopija: Darja Budņatska <[email protected]>

Temats: Manas vēstules Izraēlas pieejamības asociācijai.

Varat lūgt, lai tas, kurš jums atnes mikroviļņu krāsni, novieto to vietā, kur vēlaties.

Asociācijā nav neviena, kas jums sniegtu atbildi tālāk par to.

 

Ar cieņu

Morana Frīdmena kultūras mantojuma pieejamības dienests

Pieejamības konsultāciju nodaļa

Izraēlas pieejamības asociācija (AR)

Veicināt pieejamību autonomijai un invalīdu integrācijai

 

Mobilais:972-50-7788416.

izveidot apli uz labo pusi Izraēlas asociācijas pieejamībai

Morans Frīdmens

Trešdien, 30. augustā, pulksten 13.16.

Bet kāda ir jūsu problēma, pārsūtot manu pieteikumu citiem cilvēkiem asociācijā?

Sapratu, ka tu nevari palīdzēt – varbūt citi cilvēki ar tevi var.

 

Labdien, Moran!

Redzu, ka neatbildēts paliek pat elementārākais lūgums nodot šo lietu citiem cilvēkiem biedrībā – tāpat vien un bez iemesla.

Es publicēšu mūsu savstarpējo saraksti.

Jūs nevarat vienkārši izlemt slikti izturēties pret cilvēkiem, kuri piesakās jūsu asociācijā.

Jūsu zināšanai.

Ar cieņu

Asafs Benjamini.

 

Paslēpt sākotnējo ziņu

 

Trešdien, 2023. gada 30. augustā, plkst. 13:31:24 GMT+3, Morans Frīdmens<[email protected]> Rakstījis:

 

Esmu jums sniedzis tieši tādas atbildes, kuras jūs lūdzāt – jebkurš pakalpojumu sniedzējs var sniegt jums pieprasīto pakalpojumu, taču jums tas būs jālūdz. Man nav iemesla pārsūtīt jūsu pieprasījumu citiem cilvēkiem.

Ja mēģinājumu palīdzēt jums, pārsniedzot profesionālās prasības, jūs uztverat kā nekaunību, es atvainojos, un jūs esat aicināti publicēt. Ceru, ka publicēsi arī šo

Pilnīgi noteikti, es publicēšu ziņu pilnībā.

Pretēji tam, ko jūs šeit rakstāt, jūs patiešām nemēģināt palīdzēt.

Tu man raksti agresīvas un dusmīgas atbildes – un es nesaprotu, kāpēc. Tu mani nepazīsti.

Galu galā, kāda nozīme tam, ja es adresēju savu aicinājumu citiem apvienības dalībniekiem? Tas neprasa neko vai nekādas pūles no tavas puses!! Kāpēc jūs pastāvīgi uzstājat, lai to nedarītu? Par ko???

Tieši šo bezkaunību es cenšos izcelt.

Mana pretenzija nav par to, ka jūs man nevarētu palīdzēt – ticiet man, es ļoti labi saprotu.

Sūdzība par nekaunību ir saistīta ar spītīgo atteikšanos aptvert citus asociācijas elementus, kas patiešām varētu jums palīdzēt – darbība, kas prasīs ne vairāk kā dažas minūtes – un, iespējams, daudz mazāk.

Žēl, ka šādi jūs izvēlaties izturēties pret tiem, kas jums tuvojas.

Ar cieņu

Asafs Benjamini.

 

Ar cieņu

Dr. Morans Frīdmens (MD)

Pieejamo pakalpojumu mantojums

Pieejamības konsultāciju nodaļa

Izraēlas pieejamības asociācija (AR)

 

Veicināt pieejamību autonomijai un invalīdu integrācijai

 

Tālrunis: 972-50-7788416 (tikai SMS, paldies)

 

Trešdien, 2023. gada 30. augustā, plkst. 1:59:25 GMT+3 Morans Frīdmens < [email protected] > rakstīja:

 

 

Asafs.

Izlasi vēlreiz, ko es uzrakstīju.

Jebkurā vietā, kur izvēlaties iegādāties mikroviļņu krāsni ar piegādi, mikroviļņu krāsns jānovieto vietā, kur lūdzat, nevis uz grīdas. Viņiem transportēšanas laikā būs arī jāiztukšo vecā mikroviļņu krāsns.

Iesaku to pieprasīt iepriekš, veicot pasūtījumu. Bet jums nav jāpasūta no konkrētas vietas, bet no jebkuras vietas, kas piedāvā jūs interesējošo preci par godīgu cenu.

Lai arī šķiet, ka tu man centies draudēt, es neesmu dusmīga. Es atbildēju uz jūsu jautājumu. Nav pamata turpināt jautāt man vai citiem asociācijā.

Ar panākumiem.

Ar cieņu

Dr. Morans Frīdmens (MD)

Pieejamo pakalpojumu mantojums

Pieejamības konsultāciju nodaļa

Izraēlas pieejamības asociācija (AR)

 

Veicināt pieejamību autonomijai un invalīdu integrācijai

Trešdien, 30. augustā, pulksten 14.11.

Joprojām nesaprotu šo mulsinošo atteikšanos nekontaktēties ar citiem biedrības cilvēkiem, kuri varbūt varētu mums palīdzēt.

Pretēji tam, ko jūs šeit rakstāt, uzņēmumiem, kas pārdod mikroviļņu iekārtas, šodien saskaņā ar tiesību aktiem šajā jomā ir pienākums vecās ierīces izmest, taču tās noliek mikroviļņu krāsni uz zemes un nepalīdz to nogādāt atbilstošajā vietā. dzīvoklī. Ikreiz, kad esmu pasūtījis mikroviļņu iekārtas prātā, bet viņi vienmēr noliek ierīci uz grīdas un kategoriski atsakās palīdzēt nolikt to uz letes – un pat tad, ja viņiem par to tiek piedāvāts papildus.

Tieši šis ir problemātiskais punkts. Cik jums zināms, šajā jomā nav tiesību aktu vai noteikumu.

Es joprojām nesaprotu, kāpēc jums ir tik problemātiski sazināties ar citiem biedrībā esošajiem cilvēkiem. Kā jūs zināt, ka arī viņiem nebūs risinājuma? Varbūt kāds no viņiem zina lietas, ko jūs nezināt? Vai esat pat domājuši par šādu iespēju?

 

J. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko es nosūtīju arābu un islāma studiju fakultātēm vairākās Izraēlas štata universitātēs un koledžās:

ir:

 

Kā zināms, ļoti lielā daļā arābu un islāma pasaules ir pieņemts piespriest amputācijas sodu tiem, kas notiesāti par mantiskiem noziegumiem, zādzībām vai zādzībām.

 

Vai jūs zināt kādu tīmekļa vietni kādā valodā, kurā apkopoti visu to apsūdzēto personīgie stāsti arābu vai musulmaņu valstīs, kuriem pēc mantiska nozieguma, par kuru viņi tika notiesāti, tika amputēta ekstremitāte?

 

Vēlos uzsvērt, ka neesmu orientālists un man nav nekāda sakara ar arābu vai islāma pasaules studiju jomu.

Tas ir jautājums, par kuru es domāju – un nekas vairāk.

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

pēcraksts. Mana vietne:  https://disability55.com/

K. Tālāk ir ziņa, ko es sūtu uz dažādām vietām:

IR:

Priekšmets: Pedikīra kopšana.

Cienījamās kundzes/kungi.

Vēlos interesēties par pedikīra kopšanu mājās. Man ir ļoti grūti iet uz pedikīra saloniem savas fiziskās invaliditātes dēļ.

Turklāt, tā kā man nav cukura diabēta, man nav tiesību uz šo ārstēšanu saskaņā ar Izraēlas slimokasu subsidēto sistēmu.

Vai varat piedāvāt ārstēšanu? Un, ja jā, par kādām finansiālām izmaksām?

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

A-dzīvokļa 4 ieeja,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un neadresētu sūdzību Izraēlas policijai.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] Vai: [email protected] Vai: [email protected] Vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

L. Šeit ir 2 sociālo mediju idejas, par kurām es domāju:

 

1) Sociālais tīkls ar nosaukumu “Sieviešu kandidatūra” — tīkls, kas paredzēts sievietēm, kuras iepriekš ir ieņēmušas viena vai cita veida politiskos vai sabiedriskos amatus, vai sievietēm, kuras nākotnē plāno kandidēt uz politisko vai sabiedrisko amatu.

Šajā tīklā sievietes varēs konsultēties par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar viņu politisko karjeru.

 

2) Sociālais tīkls ar nosaukumu “Mājas un vēsture” – sociālais tīkls, kurā lietotāji var dalīties ar saturu, kas saistīts ar viņu mājām vai dzīvesvietu tekstu, fotogrāfiju, video vai jebkurā citā lietotāju izvēlētā veidā.

M. Manas saites:

1) icanlocalize.com-Mani tulkošanas pakalpojumi

2) phantombuster.com-generator potenciālie pirkumi

3) Balss izdzīvo barošanu Izraēlā

4) projekts “Patvērums neatkarībai”

5) Kustība “Sociālā taisnīguma centri Izraēlā”

6) linkvertise.com – saņemiet samaksu par saišu kopīgošanu

7) antflights.com — starptautiska vietne, kurai sekot Citas pasaules kosmosa skudru laulības un ēteriskā pārošanās

8) Listennotes.com-Engine Podcast Search

               - Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE