Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Fundraisingové platformy - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Fundraisingové platformy

MÁ:

Předmět: vyhledávání náborových platforem.

Vážené dámy/pánové.

Na začátku července 2023 jsem založil stránku scammers-out.com. Účelem stránek je sloužit jako platforma pro uživatele internetu, kteří si přejí vzájemně konzultovat otázky týkající se bezpečnosti informací nebo online podvodů. Stránka scammers-out.com byla postavena na systému wordpress.org a systém fóra na této stránce je založen na pluginu bbpress.org.

Hledám webhostingovou společnost, u které si mohu objednat následující služby pro web:

1) Potřebuji pomoc s připojením stránky k vhodnému kompenzačnímu systému, jehož prostřednictvím mohu přijímat platby od uživatelů, kteří se na stránce zaregistrují.

2) Dále by mě zajímala hostingová společnost, na kterou budou stránky převedeny, abych mohl uživatelům stránek poskytovat služby technické podpory.

3) Měl bych zájem být v neustálém kontaktu se skladovací společností za účelem bedlivého sledování jak napojení na kompenzační systém na stránce, tak ohledně technické podpory, která bude nabízena uživatelům internetu, kteří se na stránce zaregistrují.

4) Ambicí je, aby se na stránku zaregistrovalo maximálně uživatelů internetu, já ji inzeruji na maximálně platformách. Z tohoto důvodu a s cílem poskytnout uživatelům internetu co nejlepší a nejpohodlnější službu je pro mě důležité, aby plán úložiště zahrnoval co největší objem provozu a také co nejvíce úložného prostoru pro web. sám.

5) Je pro mě důležité mít SSL certifikát, který aktuálně mám pro doménu webu.

6) Samozřejmě by mě zajímalo, jaká je politika skladovací společnosti ohledně každého z bodů, které jsem zde zmínil.

 

A je zde další potíž/problém: kvůli mé obtížné finanční situaci (žiji z invalidního příspěvku od Národního pojišťovacího ústavu) nejsem schopen zaplatit hostingové společnosti webových stránek, aby u nich web hostovala a připojila web ke zúčtovací systém. Také nejsem schopen platit programátorům za opravy závad na webu – pokud nějaké jsou a když nějaké jsou.

Zdůrazňuji, že náklady jsou (kolem) několika desítek šekelů měsíčně u většiny skladovacích společností a několik stovek šekelů, které bude třeba zaplatit programátorům, aby opravili chyby na webu – pokud a když nějaké budou .

Moje otázka zní: jaká je podle vás nejvhodnější platforma, jak se pokusit získat finanční prostředky na takový projekt?

S pozdravem,

assaf benyamini.

dodatek. 1) Moje telefonní číslo: 972-58-6784040.

2) Odkaz na příslušnou stránku:  https://scammers-out.com

3) Web, kde o mně můžete získat více informací:  https://www.disability55.com/

4) A další úskalí, se kterou je třeba počítat: Jsem kvůli svému zdravotnímu stavu omezen v pohybu a nemohu chodit na schůzky do míst, která nejsou přístupná osobám se zdravotním postižením a jsou velmi daleko od mého bydliště (bydlím v sousedství Kirjat Menachem v jihozápadním Jeruzalémě). Navíc nemám auto ani řidičák a jezdím jen MHD.

 

A. Nápad na web/projekt, o kterém jsem přemýšlel – projekt s názvem „Ocenění zaměstnanců“.

Jak víme, v mnoha stavebních firmách, které existovaly v průběhu historie (král David, biblická postava, která podle tradice postavila Jeruzalém, dodnes existuje Velká čínská zeď, kterou podle tradice postavili králů dynastie Ming v 15. a 16. století, Eiffelova věž v Paříži postavená inženýrem Gustav Eiffel a další) jsou uvedena jména králů či příslušníků šlechty nebo vysokého společenského postavení, za kterého byly tyto projekty stavěny.

Ale jak víme, ti, kdo postavili tyto budovy, nebyli tito králové nebo členové vyšší společenské třídy – ale prostí dělníci, kteří pracovali na polích a o kterých se nikdy nemluví.

Cílem projektu „Ocenění zaměstnanců“ je proto pokusit se shromáždit osobní příběhy těchto jednoduchých dělníků z různých stavebních továren napříč historií, aby je bylo možné nahrát na web.

Myslím si (jako ten, kdo s tím nápadem přišel), že někdy nemohou být osobní příběhy těchto prostých dělníků méně zajímavé než příběhy králů nebo příslušníků šlechty, které všichni známe).

 

B. Níže jsou zprávy, které jsem sdílel na sociální síti Facebook:

1) Traumatizovaný člověk přijede se skupinou dobrovolníků, aby se zúčastnili archeologického vykopávky. Ke svému úžasu potká psychologa, který ho místo toho léčí.

Zraněný se obrátí na psychologa a ptá se ho: „Co tady děláš? “.

Psycholog odpovídá: „Co tady dělám? Přišel jsem pomoci s kopáním, stejně jako ty.

Traumatizovaný odpovídá: “Myslel jsem, že se psychologové ponořili do duší svých pacientů. Nikdy by mě nenapadlo, že se také ponořili do země.”

Psycholog odpovídá: “To je pravda – hraju se v lidské duši. Je to moje práce – a to je to, co dělám celý život. Na svém kopání nacházím spoustu zajímavých věcí. Ale myslím, že i když se hrabe v zemi můžete najít spoustu zajímavých věcí.”

Zraněný váhá a neví, co odpovědět, a ze zvyku se začne dloubat v nose.

Psycholog pokračuje a říká: “Máte pravdu. V tomto vykopávce můžete také najít spoustu zajímavých věcí.”

Ha ha ha…

 

2) Komu: “federace k Izraeli-autonomie komunit“.

Předmět: Fundraisingové platformy.

Vážené dámy/pánové.

Jsem izraelský občan a žiji v Jeruzalémě. Narodil jsem se na konci roku 1972 a dnes, v roce 2023, je mi 50 let.

Trpím různými handicapy a zdravotními, fyzickými i psychickými problémy, kvůli kterým se již řadu let nemohu uplatnit na trhu práce. Můj životopis byl zaslán několika desítkám tisíc soukromých společností (a bohužel ta čísla nepřeháním) – ale nemohu najít vhodnou práci.

Dělám různé pokusy, jak tuto obtíž obejít.

Na začátku července 2023 jsem vytvořil sitecammers-out.com. Účelem stránek je sloužit jako fórum, kde mohou uživatelé internetu vzájemně konzultovat otázky související s bezpečností informací.

Nyní však nastává další úskalí: z důvodu akutní finanční tísně nemám kapacitu na financování finančních nákladů, které potřebuji na založení společnosti.

Které platformy jsou podle vás pro získávání finančních prostředků pro takový účel nejvhodnější?

S pozdravem,

Asaf Benjamin.

dodatek. 1. Odkaz na příslušnou webovou stránku: https://scammers-out.com

2. Moje telefonní číslo (což je zároveň korespondenční číslo na sociální síti WhatsApp): 972-58-6784040.

3. Web, přes který o mně můžete získat další a podrobnější informace: https://disability55.com/

 

3) Tajně vyvíjí aplikaci s názvem „Serika Rabha“.

Pomocí této aplikace jsou neustále skenována města či aglomerace, aby bylo možné identifikovat problematické chování občanů: ohrožení životů volených představitelů při demonstracích, vyvěšování značek na zakázaných místech atd. Kromě toho může systém pomoci vyřešit závažné trestné činy, jako je vražda, znásilnění, krádež atd.

Operační mechanismus systému nebude zveřejněn.

Velká satisfakce od vlády: “Máme účinný nástroj ke sledování odpůrců nebo potenciálních odpůrců, kteří ohrožují pořádek, klid a mír na veřejnosti. Nebudeme tolerovat zbytečné obstrukce – překáží nám to v práci.”

No, až půjdu příště po ulici, pokusím se nedělat věci, které by mohly, nedej bože, urážet úředníky, kteří mají k dispozici systém „rozšířeného zametání“. Existuje zákon, který zakazuje urážet úředníky.

Ale počkat – co uráží naše úředníky?

Jak zjistím, jak je neurazit?

Nezveřejňují předpisy, které jsou veřejnosti v tomto dostatečně jasné – velmi vážné!!!

lol…

 

4) Ve zprávách bylo oznámeno, že v rámci protestů proti legislativě pro změny v soudním systému dojde i k „daňové revoltě“.

Ale nevysvětlili: kdo bude platit daně a kdo ne? A za jakých podmínek?

Prosím o vysvětlení…

 

5) Jak víte, ve Spojených státech roste vliv skupin obyvatelstva, které nikdy nebyly ve významných vlivných pozicích, jako jsou například Hispánci.

Co však mají tyto skupiny obyvatelstva společné, je nepřátelský postoj vůči Izraeli – což znamená, že za několik desetiletí, pokud a až tyto skupiny obyvatelstva dosáhnou klíčových pozic ve vládě – je velmi možné a za těchto okolností, že tlak na americkou společnost snížit pomoc Izraeli, nebo ji dokonce úplně zastavit, v průběhu let poroste

Je možné, že nedávná vládní opatření začnou tyto tendence zohledňovat a donutí Izrael stát se dlouhodobě závislým na jiné mocnosti, jako je například Čína nebo Rusko.

Samozřejmě je to pomalý proces, který trvá a bude trvat ještě mnoho let.

Je také možné, že součástí tohoto procesu je právní legislativa, ve které, aby se Izrael spojil s Čínou nebo Ruskem, bude stále více přijímat charakteristiky těchto režimů – což by mohlo vést k pokračující škodě a ještě mnohem důležitější než to, co my viz dnes v izraelských občanských a lidských právech.

To by mohlo ukončit všechny procesy amerikanizace, kterými izraelská společnost v posledních desetiletích prošla.

Trend je v mnoha ohledech velmi problematický – nicméně vzhledem k tomu, co se děje v americké společnosti, je možné, že politika izraelské vlády je dnes velmi chytrá a opravdu není promiskuitní či hloupá, jak někteří tvrdí.

Je velmi možné, že není na výběr a je prostě nemožné tyto dlouhodobé procesy ignorovat.

6) Ve zprávách slyšíme o obrovských ekonomických škodách pro izraelskou ekonomiku v důsledku snížení investic do izraelské ekonomiky v důsledku nové právní legislativy.

Na druhou stranu stejné zpravodajské kanály hlásí stále více dohod o spolupráci izraelských firem s různými společnostmi po celém světě, jejich expanzi a prosperitu.

Tak proč věřit? Zhoršuje se nebo zlepšuje se stav izraelské ekonomiky?

Jsem zmatený…

 

7) Kapitán lodi se zblázní a nařídí námořníkům, aby vyvrtali díry do dna lodi.

Pasažéři lodi jsou vyděšení a křičí na námořníky: “Co to děláte? Voda vnikne do lodi a my se utopíme v moři!!!”.

Námořníci odpovídají: “Toto je pokyn, který jsme dostali od kapitána. Nezasahujte do našeho profesionálního úsudku!!!”.

 

8) Ve ​​zprávách oznámili, že velká skupina záložníků ukončila dobrovolnou činnost. Existuje reálné nebezpečí pro další existenci Státu Izrael?

Najde se cizí armáda, která využije situace, aby dobyla Izrael a převzala ho? Znepokojující a děsivé…

Bude to syrská armáda, vojáci teroristické organizace Hizballáh, vojáci egyptské armády (Izrael má sice s Egyptem mírovou smlouvu, ale je možné v takové situaci, že se projeví jejich velká nenávist k Izraeli – a možná přijde stejné nebezpečí od jordánské armády?). Nebo to budou vojáci Hamasu z pásma Gazy?

V každém případě je jasné, že pokud se armádě arabské země nebo teroristické organizaci podaří vstoupit do Státu Izrael, dojde mezi námi – židovským obyvatelstvem – k velmi rozsáhlému masakru.

Okupační vojáci nebudou skutečně projevovat žádný zájem o to, kdo podporuje nebo je proti změnám v soudním systému. Také nebudou rozlišovat mezi muži a ženami, mladými nebo starými, pravicí nebo levicí a bude jim opravdu jedno, jestli Židé, které se pokusí zabít a pravděpodobně se jim podaří zabít co největší počet, jsou věřící, sekulární nebo ultra -Ortodoxní. Žádnou roli nebudou hrát ani sektářské rozdíly nebo země původu – sefardští Židé a aškenázští Židé budou pronásledováni úplně stejným způsobem.

Přece jen jedno je bude zajímat: zabíjení Židů.

Samozřejmě je mnohem obtížnější vědět, jak se okupační síly budou chovat k izraelským Arabům či Palestincům – zda ​​je přidají do svých řad a umožní jim takříkajíc se „oslavy“ zúčastnit – nebo budou sami sebou oběti?

Možná by se tu tedy měl někdo zastavit a vzpomenout si, že skuteční nepřátelé jsou za hranicí a ne uvnitř nás?

Tohle šílenství musí skončit!!!

Až budou nepřátelské armády v zemi, vrátí se a připomenou nám, kdo jsme (jak se již mnohokrát v židovské historii stalo). Tak proč to nezjistit hned? Proč čekat, až bude sekera na krku – bude pozdě. Ostatně v našich pramenech se píše, že „konec činu je první myšlenka“.

Takže se možná můžeme zastavit a udělat oddělení moci?

A konec konců, večer Tisha B’Av – musíme najít zdravý rozum, rozum a soudnost – jinak bychom tu prostě nebyli – a spousta z nás by tu nebyla vůbec.

Kdysi jsem četl knihu, ve které je taková situace popsána, knihu, ve které je popsána realita, v níž Izrael prohrává šestidenní válku a je okupován arabskými zeměmi. Popisy byly prostě děsivé.

Název knihy je „Kdyby Izrael byl poražen“.

Žádné další podrobnosti o knize nemám – nepamatuji si, kdo byli její autoři ani v jakém nakladatelství vyšla.

9) Pokud ještě před chvílí napsali slovo „dog“ 19 krát do Google Translate v angličtině, přeložením do maorštiny a poté zpět do angličtiny by vzniklo křesťansko-mesiášské prohlášení a také antisemitské prohlášení.

Po zveřejnění případu v médiích byl problém vyřešen (kontroloval jsem to).

Znamená to tedy, že antisemitismus ve společnosti Google existoval nebo stále existuje?

Tuším, že se nejednalo o chybu, ale o zlomyslný čin ze strany jednoho ze zaměstnanců společnosti, který se zveřejněním věci zalekl a následně přispěchal problém takříkajíc „opravit“.

Antisemitismus, jak víme, v minulosti neustále měnil své formy a metody – a to je velmi zvláštní, ale také znepokojující způsob, jakým se zaměstnanci velké technologické společnosti rozhodují vyjadřovat své názory.antisemitský.

Nevím, zda zaměstnanci, kteří to dělali, stále pracují v Google On, že byli po zveřejnění zprávy propuštěni – a je velmi pochybné, že je možné o tom získat nějaké informace.

Také jména lidí, kteří měli čin údajně na svědomí, nebyla zveřejněna – a je velmi pochybné, že se podaří získat relevantní informace.

10)Asaf Yasu organizace práv zdravotně postižených osob se zdravotním postižením

28 v listopadu 2021

 

Lidé se dostávají do skupin pomoci, dárcovství a jakékoli jiné skupiny, která může pomoci lidem s postižením a požádat o pomoc zdravé lidi! Pište příspěvky kolem Facebooku do skupin, které se netýkají lidí se zdravotním postižením a pište tam o situaci lidí se zdravotním postižením a o tom, že stát ignoruje trápení lidí se zdravotním postižením, začněte žádat lidi o pomoc, udělejte -jejich chápání situace lidé se zdravotním postižením a že potřebujeme naléhavou pomoc.

 

11)Benjamin Asaf

18. července B-15:43

 

Již několik let se mluví (především o vesmírných podnikatelích) o ambici zakládat na Marsu lidské kolonie.

Ale řekl někdo svůj názor na slučitelnost životů příslušníků různých náboženství, jestli a kdy tam skutečně budou lidé? Například:

1. V islámu existuje micvot hadždž, ve kterém je každý muslim povinen, alespoň jednou v životě, vykonat pouť do Mekky. Co tedy udělá muslim žijící na Marsu? Koneckonců, Mekka tam není… Dá se na to najít odpověď v Khadif?

2. A ohledně Židů: časy svátků se určují podle kalendáře, který známe tady na Zemi, tedy: 365 dní – což je, jak víte, doba, během níž Země dokončí revoluci kolem Slunce. Ale na Marsu je délka roku 686 dní a pozemský kalendář bude irelevantní a další problém: je známo, že délku měsíce na Zemi určuje Měsíc: koneckonců měsíc je časový úsek v kterou Měsíc udělá jednu otáčku kolem Země. Ale Mars má více než jeden měsíc – jak tedy určí délku měsíce? A jak budou vědět, kdy jsou prázdniny? Nebo se možná budou spoléhat na halakhu, která existuje v jednom z židovských zdrojů (nevím přesně kde – samozřejmě, můžete zkontrolovat toto) – což říká, že Žid, který šel po silnici a zapomněl, kdy byl šabat, pak začne počítat dny, od kdy si uvědomí, že zapomněl počet dní v týdnu – a to vše, dokud nedosáhnou židovskou komunitu, kde mu pomohou „narovnat“ se podle správného počtu dní. Ale Žid, který se dostane na Mars, se tam nedostane k žádné židovské komunitě, ani žádné společenství – jak tedy začne počítat dny v týdnu a roky? pak začne počítat dny od chvíle, kdy si uvědomí, že zapomněl počet dní v týdnu – a to vše do doby, než se dostanou do židovské komunity, kde mu pomohou „vzpamatovat se“ podle správného počtu dní. Ale Žid, který se dostane na Mars, se tam nedostane k žádné židovské komunitě, ani žádné společenství – jak tedy začne počítat dny v týdnu a roky? pak začne počítat dny od chvíle, kdy si uvědomí, že zapomněl počet dní v týdnu – a to vše do doby, než se dostanou do židovské komunity, kde mu pomohou „vzpamatovat se“ podle správného počtu dní. Ale Žid, který se dostane na Mars, se tam nedostane k žádné židovské komunitě, ani k žádné komunitě – jak tedy začne počítat dny v týdnu a roky?

A je také jasné, že svátky, které se skládají z poutě na určité fyzické místo (jako 3 Omer, během kterého se vydávají na pouť na horu Meron, nebo k hrobkám spravedlivých na Ukrajině, kam jdou chasidi před Roš ha-šana ) bude také nesehnatelné – na Marsu není hora Miron ani Ukrajina. Jak se tedy zachovají? Oznámí Židé, kteří tam žijí, zrušení těchto svátků pro nedostatek technické možnosti je dodržovat? Nebo najdou způsob, jak změnit smysl festivalu a jeho zvyky tak, aby je bylo skutečně možné pozorovat i na Marsu? A pokud ano, jak to udělají? Navíc: jak je známo v judaismu, existují „mitzvos, kteří závisí na zemi“, to znamená:

A takové otázky samozřejmě vyvstávají i ohledně příslušníků jiných náboženství: Pokud jde o křesťanství, na Marsu není ani Hrobka, Golgota, ani Hoya Dolorosa.

Zdá se mi, že v současné době by tyto otázky neměly být zodpovězeny ze dvou důvodů:

1. V době psaní tohoto článku neexistuje na Marsu žádné lidské osídlení (a je velmi pochybné, že někdy bude).

2. Autora těchto řádků bolí, že jeho hovory stejně nejsou zodpovězeny a nemají nic společného s tím, co se očekávalo.

LOL…

 

12)Benjamin Asaf

9

 

Sdíleno s veřejností

aktivní

Benjamin Asaf  WordPress

9

 

MÁ: “WordPress“.

Vlastním web Webassaf-permalinks.com postavený na systému wordpress.org a uložený na serverech hostgator.com.

Používám plugin pro hezké odkazy.

Nyní nastal problém: odkazy, které se snažím přidat do seznamu, se neaktualizují a nezobrazují se.

Hostgator skladovací společnosti tvrdí, že takový problém neřeší.

Co se tedy dá dělat? Jak lze takový problém vyřešit?

Upřesňuji, že nejsem profesionál ani počítačový programátor a nevím, jak takový problém sám vyřešit.

Také kvůli svému nízkému příjmu nemohu zaplatit programátorům, aby problém odstranili.

Tak co budeme dělat?

Zde přikládám snímek obrazovky chyby – 177 odkazů v pěkných odkazech – ale pouze 174 z nich se zobrazuje v seznamu.

S pozdravem,

assaf benyamini.

 

13)

Benjamin Asaf

23 hodin

 

Sdíleno s veřejností

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Článek z amerického sitepenu o odmítnutí knih.

Ukazuje se, že v posledních letech v údajně demokratických, otevřených a pluralitních Spojených státech sílí trend diskvalifikace a cenzury knih.

Věci se dostaly do takového bodu, že v některých státech ve Spojených státech je nezákonné prodávat nebo obchodovat s částmi Bible!!

Dnes je tento zákaz samozřejmě docela hloupý – protože si můžete objednávat, a pokud je zakázáno objednávat určitou knihu, můžete si ji najít online a stáhnout si ji doma do svého osobního počítače a poté číst, kolik chcete.

Myslím, že nejodpornější věcí v celé historii je obrovská energie a úsilí, které je v současné době vynakládáno v americké společnosti s ohledem na cenzuru knih (naproti tomu my ve Státu Izrael jsme mnohem otevřenější a demokratičtější než oni). jsou v tomto ohledu – ostatně i knihy jako hebrejský překlad „Mein Kampf“ nebo hebrejský překlad „Protokolů sionských mudrců“ jsou knihy, které lze nalézt v Izraeli a jejich nákup není porušením jakýkoli zákon – a Američané stále hlásají morálku demokracie…).

Myslím si, že veškeré úsilí a všechny prostředky, které jsou nyní ve Spojených státech investovány do tohoto směšného a marného boje, mohly být zaměřeny na řešení obtížných a mnohem závažnějších problémů, které dnes v americké společnosti existují: masmédia a nesnesitelné snadné získávání zbraní, které periodicky vyvolává střelbu a masakry na různých místech. Bylo také možné nasměrovat všechnu tu energii na konfrontaci s extrémní chudobou ve Spojených státech – zemi tak bohaté, ale s miliony bezdomovců na ulicích…

Kdyby to nebylo smutné a tragické, dalo by se smát…

14) A tentokrát vážná otázka (i když je v tom i humor):

V mnoha židovských komunitách ve středověku existovala role člověka, kterému se říkalo „badhan“.

Úkolem vtipálka bylo objevit se na oslavách, jako jsou svatby, obřady bar/bat micva atd. – a do vtipů, které říkal, zahrnul jména lidí, kteří byli na akci šťastní.

Dnes po této praxi nezůstalo téměř žádné stopy – a dokonce i v ultraortodoxní společnosti je velmi obtížné najít něco takového, co se stalo velmi vzácným i u tohoto publika.

Zde se nabízí několik zajímavých otázek:

1. Máme nějaké důkazy nebo příběhy o těchto komicích – příběhy o jejich životě, vystoupení na akcích atd. ?

2. Jsou na akademii nějací učenci, kteří vyučují oblasti izraelského myšlení nebo židovských studií, kteří na toto téma prováděli výzkum? A pokud ano, o čem tyto studie byly?

3. Existují dnes nějaké soukromé organizace nebo sdružení, které se pokusily tento zvyk zopakovat a vrátit ho zpět do akcí a oslav, které se dnes konají? A pokud ano, proč jsou tyto pokusy neúspěšné?

Znám mnoho spolků a organizací, i když jsem organizační poradenství nikdy spořádaně nestudoval – a nikde jsem takovou organizaci či spolek nenašel.

4. Existovaly rozdíly ohledně tohoto zvyku mezi židovskými komunitami v Evropě (nebo pod jiným názvem: aškenázské komunity) a komunitami, které existovaly v islámských zemích od druhé poloviny 7. století – s expanzí muslimské říše v těch let?

5. Jaké byly reakce nežidovského prostředí na tyto kašpary? Byl rozdíl v přístupu úřadů k nim oproti ostatním členům komunit – nebo byli oni i jejich rodiny pronásledováni (krvavé spiknutí, nepokoje za křížových výprav atd.) jako všichni ostatní členové židovských obcí?

15) Ve zprávách bylo oznámeno, že v důsledku odchodu mnoha záložníků ze svých funkcí v rámci boje proti legislativě, která řeší vládou navrhované změny v justici do měsíce či dříve, dojde k výraznému poklesu ve vojenské dovednosti.

rušivý…

Je třeba předpokládat, že pokud se armádě některé z arabských zemí podaří vstoupit do Státu Izrael a obsadit jej zcela nebo zčásti, dojde k všeobecnému masakru židovského obyvatelstva – k masakru, jehož obětí bychom mohli být my všichni .

Samozřejmě je mnohem méně jasné a velmi obtížné vědět, co v takovém případě udělají izraelští Arabové – připojí se k „oslavě“ ze svého pohledu nebo kvůli střetu zájmů a v mnoha mnoha případech také otevřeného nepřátelství mezi palestinskými uprchlíky z celého Blízkého východu a úřady arabských zemí se rozhodnou nepodniknout nic nebo se dokonce pokusí proti invazním armádám jednat aktivně a matoucím způsobem.

Nebo když se nad tím zamyslíte, může existovat třetí možnost, a není jasné, jak rozumné to může být: aktivní intervence jedné ze západních mocností (Spojené státy nebo jeden z posledních členů, kteří unikli z NATO), která by zabránila takové masakry jednáním proti invazním armádám – Vždy mluví o tom, že Spojené státy a jejich spojenci jsou oddáni bezpečnosti Izraele…

Je samozřejmě nepravděpodobné, že by ostatní velké mocnosti, tedy Rusko nebo Čína, do takové války zasáhly – a i kdyby ano, bude to intervence pro arabské země, nikoli pro Izrael.

16) Nyní bylo ve zprávách oznámeno, že se chystají velké úlevy ve všem, co souvisí s užíváním léčebného konopí (což je, jak víte, droga marihuana).

Na protest proti zákonné legislativě navíc mnoho zdravotníků opouští Izrael.

Závěr: neexistuje žádné lékařské ošetření. Možnost obdržení lékařské odpovědi bude v blízké budoucnosti stále problematičtější. A ne každý může využívat soukromé lékařské služby. Já třeba žiju v invalidním důchodu a pravděpodobně se v nejbližší době nebudu moci léčit.

co je možné? Vezměte si léčebné konopí, zapomeňte na všechny trable a věřte, že prý „bude dobře“ – i když je jasné, že tady nic není.

Udělat z pacientů narkomany samozřejmě nic nevyřeší, jen zhorší již tak velmi složitou situaci. Vzpomínám si, jak jsem jednou naposledy navštívil psychiatrickou kliniku (bylo to asi před třemi lety), kdy psychiatr, se kterým jsem se setkal, vytáhl z vlastní iniciativy téma konopí – i když to nemělo s problémy nic společného. Přinesl jsem ho.

Je tedy psychiatr, který se snaží přesvědčit pacienty, aby užívali drogy (a ano, já tomu tak říkám), opravdu lékař, který se snaží pomoci?

Myslím, že ne – a velmi brzy poté, co jsem opustil kliniku a už se nevrátil.

Užívání drog typu konopí není způsob, jak léčit duševní problém – a kromě extrémních a vzácných případů jsem neměl nic, co by to nějak zmiňovalo. Je to vlastně útěk před problémem a neochota podívat se pravdě do očí – a jsem si jistý, že psychiatr, který se mě snažil namluvit, to moc dobře věděl.

Ustoupil tedy nátlaku konopných společností a stal se jejich obchodním zástupcem, nebo jde o urážlivé doporučení psychiatra (a je možné, že psychiatři tak činí i v mnoha jiných případech) ze zlomyslnosti?

Ať tak či onak, takhle se k lidem nechodí – a je pravda, že nejsem lékař ani psychiatr, ale nemusíte být odborník na psychiatrii, abyste na to přišli.

Takže závěrem, milí terapeuti: nebude zdravotnický personál a nebude možné vyléčit – řekněte mi to upřímně a nenabízejte mi léky!!!

Prostě nehorázné!!!

 

17)Roman Volkovský

20. července B- 12:50 hodin·

Všem mým rusky mluvícím přátelům zde se starými rodiči a prarodiči

Došlo k pokusu o telefonování na číslo 972-53-889-2350 (je jich více, doplním později)

Volají starším lidem na telefon a WhatsApp (!!!) mluví rusky a tvrdí, že na účtu byl zjištěn abnormální pohyb.

Požadují osobní údaje a bankovní údaje, aby pomohli policii vyřešit tento problém, a upřesňují, že je zakázáno o tom s kýmkoli mluvit, protože jde o „tajnou policejní činnost“.

Tyto společnosti volají z izraelského čísla, ale ze zahraničí, takže vy #Izraelská policie Není to tak zajímavé

18)Článek o “elektrické silnici” od společnosti “Electreon” – silnici, po které jezdí elektromobil, který vozidlo dobíjí za jízdy – a můžete tak cestovat bez omezení bez nutnosti dobíjet baterie vozidla – a samozřejmě s obrovskou úsporou finančních nákladů.

Kdy budou silnice v Izraeli takové?

https://www.google.co.il/search…

C. Zde je zpráva, kterou jsem poslal na kliniku HMO, kde jsem sledován:

 

2.8.2023

Komu: Klalit Health Services – Tayelet Clinic.

Předmět: Schválení nemoci.

Vážené dámy/pánové.

Léčí mě na vaší klinice rodinný lékař jménem Dr. Brandon Stewart.

Nedávno jsem narazil na právní problém týkající se určitého případu. Jako člověk, který žije z invalidních dávek od Národního pojišťovacího ústavu, si nemohu dovolit platit soukromého právníka.

V této situaci jsem požádal o pomoc Úřad veřejného ochránce práv v Jeruzalémě.

Během mého telefonického rozhovoru s jejich servisním zástupcem jménem Merav dnes, ve středu 2. srpna 2023 od 9:05, mi bylo řečeno, že abych od nich mohl obdržet službu, musím jim ukázat potvrzení o mentalitě nemoci, kterou trpím. .

Byl bych Vám proto vděčný, kdybyste poslal žádost lékaři, protože lékař mi zašle potvrzení o duševní nemoci, kterou trpím.

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A byt 4,

Kirjat Menahem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Moje telefonní čísla:

V tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla řešena.

Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje identifikační číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a : [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a:[email protected] a: [email protected] a: [email protected]

D. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal oddělení veřejného vyšetřování ministerstva spravedlnosti v Izraeli:

Asaf Benjamin < [email protected] >

má:

 [email protected]

Středa 2. srpna ve 23:18.

Komu: Ozvučovací služba ministerstva spravedlnosti.

Problém: problém úřednického chování.

Vážené dámy/pánové.

Nedávno (tato slova píši ve středu 2. srpna 2023) jsem narazil na právní otázku týkající se určité věci – obžaloby na mou osobu.

Musím podotknout, že žiji s velmi nízkým příjmem – invalidní dávka od NNO. Z tohoto důvodu si nemohu platit soukromého právníka, aby mě zastupoval. Z tohoto důvodu jsem se obrátil na Úřad veřejného ochránce práv s žádostí o pomoc. Úředník z úřadu veřejného ochránce práv v Jeruzalémě jménem Merav jim však s různými výmluvami odmítá předat můj dopis k dalšímu zpracování. Domnívám se, že jeho jednání je nehorázné: jak víme, úředníci se ze zákona nemohou sami soudit a rozhodovat o nepostoupení žádosti na odborné úrovni pouze ze svévolných důvodů. Je to hloupá urážka, která je zde použita bez jakéhokoli vysvětlení nebo logiky. Chci vědět, co lze udělat pro to, aby úřad veřejného ochránce práv začal vyřizovat můj nárok. Berte prosím mé odvolání jako stížnost na Úřad veřejného ochránce práv. S pozdravem 

assaf beyamini.. 

post Scriptum. 1) Moje identifikační číslo: 029547403. 

2) Moje telefonní číslo: 972-58-6784040

3) Níže je zpráva, kterou jsem v této věci zaslal Ministerstvu spravedlnosti prostřednictvím sociální sítě Facebook: Volal mi zástupce z kanceláře veřejného ochránce práv jménem Meriv dnes ráno – a podle ní nemohou pokračovat ve vyřizování mé žádosti, dokud jim nepředložím potvrzení o duševní nemoci, kterou trpím, nebo v jazyce Merav: “Přineste mi potvrzení, že jste duševně nemocný.” Upozorňuji, že je to matoucí a nepochopitelné, protože jak můžete vidět z mé korespondence s nimi, předmět mé výzvy k nim nemá nic společného s oblastí duševního zdraví. O několik hodin později se ke mně vrátil obhájce a vysvětlil mi, že tento souhlas potřebují, než budu moci být zproštěn obvinění. Proč tedy potvrzení o mém příjmu ze sociálního zabezpečení, které jsem jim již zaslal, pro tento účel nestačí? Od kdy je nutné pro zaplacení poplatků klientovi podrobně rozepisovat všechna duševní onemocnění, kterými trpí? Jaká je souvislost mezi těmito dvěma věcmi? Proč mě pořád pro nic za nic obtěžují? Co se tedy stane? Co dělat? Asaf Benjamin. dodatek. E-mailová adresa obhájce, se kterým jsem mluvil několik hodin po rozhovoru s Merav: Obhájce se mi vrátil a vysvětlil mi, že potřebují tento souhlas, abych mohl být zbaven obvinění. Proč tedy potvrzení o mém příjmu ze sociálního zabezpečení, které jsem jim již zaslal, pro tento účel nestačí? Od kdy je nutné pro zaplacení poplatků klientovi podrobně rozepisovat všechna duševní onemocnění, kterými trpí? Jaká je souvislost mezi těmito dvěma věcmi? Proč mě pořád pro nic za nic obtěžují? Co se tedy stane? Co dělat? Asaf Benjamin. dodatek. E-mailová adresa obhájce, se kterým jsem mluvil několik hodin po rozhovoru s Meravem: vrátil se za mnou obhájce a vysvětlil mi, že potřebují tento souhlas, abych mohl být zproštěn obvinění. Proč tedy potvrzení o mém příjmu ze sociálního zabezpečení, které jsem jim již zaslal, pro tento účel nestačí? Od kdy je nutné pro zaplacení poplatků klientovi podrobně rozepisovat všechna duševní onemocnění, kterými trpí? Jaká je souvislost mezi těmito dvěma věcmi? Proč mě pořád pro nic za nic obtěžují? Co se tedy stane? Co dělat? Asaf Benjamin. dodatek. E-mailová adresa obhájce, se kterou jsem mluvil několik hodin po rozhovoru s Merav: za účelem úhrady odměny pro klienta, je nutné podrobně rozepisovat všechny duševní choroby, kterými trpí? Jaká je souvislost mezi těmito dvěma věcmi? Proč mě pořád pro nic za nic obtěžují? Co se tedy stane? Co dělat? Asaf Benjamin. dodatek. E-mailová adresa obhájce, se kterým jsem mluvil několik hodin po rozhovoru s Merav: je nutné, aby bylo možné zaplatit klientovi poplatky, podrobně popsat všechny duševní choroby, kterými trpí? Jaká je souvislost mezi těmito dvěma věcmi? Proč mě pořád pro nic za nic obtěžují? Co se tedy stane? Co dělat? Asaf Benjamin. dodatek. E-mailová adresa obhájce, se kterým jsem mluvil několik hodin po rozhovoru s Meravem:[email protected] 

4) K této žádosti přikládám záznam mé korespondence s Kancelářem veřejného ochránce práv.


E. Níže je moje korespondence s kanceláří mé poslankyně Knessetu Shelly tal-Meiron:

assaf benyamini < [email protected] >

má:

Shelly Tal Meiron

Čtvrtek 3. srpna ve 23:40.

V kanceláři Knesetu (“knesset” – IZRAELSKÝ parlament) člen Knesetu Tal

Meirone, zdravím tě:

Nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaše požadavky a za snahu pomoci s touto záležitostí.

V této souvislosti jsem podal žádost na Všeobecnou zdravotní pokladnu, jejímž jsem členem, a na Ministerstvo zdravotnictví, ale pomůcku neschválili.

Upozorňuji, že existují soukromé společnosti, např. “”mydoktor”, přes které si službu objednáte.Službu těchto společností momentálně nemohu využívat z důvodu vysokých poplatků, které si účtují za možnost objednat se k lékaři můj dům v případě potřeby – platby ve výši stovek a někdy i tisíců šekelů měsíčně, které nemohu financovat z důvodu nízkého příjmu, který je podpořen invalidním příspěvkem Národního institutu pojištění Doufám, že návrh zákona poslankyně Tatiany Mazarsky půjde vpřed a umět pomáhat lidem v situacích, kteří tuto pomoc potřebují. S pozdravem

assaf benyamini. Skrýt původní příspěvek


Čtvrtek, 3. srpna 2023 v 3:11:48 GMT+3, Shelly Tal Meiron [email protected] >

Ahoj Assafe

Podle námi provedených průzkumů existuje služba zdravotního pojištění, že ti, kteří mají podle svých podmínek nárok, mohou využít službu externí společnosti, která jim přijede zajistit domácí péči (včetně vyšetření krve, převazů atd.). ) nebo službu lékaře z fondu, který je určen pro domácnosti / pečovatelské domy / ohrožené obyvatelstvo.

Tato služba je však podmíněna doporučením rodinného lékaře jeho nabídky.

Využít takové soukromé služby dnes není možné, protože není vystavena zdravotní dokumentace pacienta.

Pokud chce člověk domácí službu, měl by se obrátit na svou zdravotní pojišťovnu a zjistit, na co má nárok a jakou službu může vzhledem ke svému zdravotnímu stavu poskytnout.

Člen Knesetu  Taťána Mazarská  naší strany pracuje na návrhu zákona, který takové případy v budoucnu umožní vytvořením jednotné zdravotní dokumentace, ale do té doby je bohužel každá zdravotní služba zajišťována fondem a doplňkovými pojištěními tohoto fondu.

DÍK.

Itzik Selma

Poradce poslankyně Knessetu Shelly Tal Meiron.

972-58-5656777

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odesláno: pondělí 31. července 2023 13:47

Komu: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

Předmět: Můj dopis do kanceláře mého člena Knessetu Tala Meirona.

F. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal různým společnostem:

MÁ:

Předmět: obranná opatření.

Vážené dámy/pánové.

Jak víme, v tomto období se musíme potýkat s bezpečnostními incidenty nebo teroristickými útoky, ke kterým bohužel čas od času dochází.

Když je člověk napaden na veřejném místě, existují, jak víte, 2 možnosti reakce: jednou možností je oplatit se a bránit se stejnou hrozbou a druhou možností je pokusit se z místa utéct, dokud vztek přejde.

Ale pokud jde o zdravotně postiženého (a o to více to platí o člověku upoutaném na invalidní vozík), ani jedna z těchto dvou cest není možná.

Moje otázka zní, uvažovalo se o vývoji dostupných zbraní nebo zbraní, které by mohly pomoci člověku s postižením, pokud a když se ocitne v takové situaci?

A pokud jsou takové zbraně skutečně technicky možné, přemýšleli o tom, jak stanovit kritéria a testy, jejichž účelem bude určit, které osoby se zdravotním postižením budou mít k takovým zbraním přístup, kvůli možnému zneužití takového práva? na sebeobranu?

Nebo je to klamná a bláznivá (nebo eticky či morálně nepřijatelná) myšlenka, která si nezaslouží žádnou pozornost?

co myslíš?

Upřesním, že nemám žádné znalosti – ani v oblasti otevřených zbraní, ani v oblasti přístupnosti, kterou znám pouze jako zdravotně postižená osoba, která pravidelně shání produkty, které by mi podle potřeby pomohly v každodenním životě.

S pozdravem,

Assaf Binyamini.

dodatek. 1) Moje telefonní číslo: 972-58-6784040.

2) Můj web:  https://www.disability55.com

G. Níže je moje korespondence se společností pana Nevo Roziho:

písmena tonevorozi.co.il”

Yahoo/Inbox

Pátek 4. srpna ve 21:53.

Ahoj Asafe, moc pěkné!

V tuto chvíli vám doporučuji začít s mými návody na psaní. Na kanálu YouTube najdete 32 epizod podcastů (každá epizoda na jiné téma) a desítky krátkých natočených návodů na psaní:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

S úspěchem!

 

Pátek 4. srpna 2023 ve 13:53 od assaf benyamini < [email protected] >:

Skrýt původní příspěvek

má: “nevorozi.co.il“.

Téma: Dokumentace životního příběhu.

Vážené dámy/pánové.

Zhruba od roku 2007 se zapojuji do boje zdravotně postižených ve Státu Izrael – boje, který, jak víte, je také široce pokrytý médii. Napadlo mě zkusit a propagovat wrestling způsobem, který jsem do dneška nezkusil: zdokumentovat svůj životní příběh a zveřejnit ho na internetu. Upřesňuji, že na toto téma nemám žádné zkušenosti ani znalosti, a proto alespoň v této fázi (tato slova píšu denně.

Neděle 12. září 2021 – pár dní po Roš Hašana) Nemám jasný akční plán a jsem otevřený návrhům – a rád přijmu jakékoli návrhy, které mě napadnou.

S pozdravem

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A byt 4,

Kirjat Menahem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje identifikační číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Níže je několik odkazů, kde můžete najít více informací o mně a boji za lidi s postižením, do kterého se zapojuji:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

  

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Vzhledem k tomu, že jsem osoba žijící s velmi nízkým příjmem – invalidní dávka od Národního pojišťovacího ústavu – není možné platit za službu dokumentace mého života. A více: vzhledem k závažnosti mé situace mi prostě nepomohou ani velmi vysoké slevy.

S pozdravem,

Nebo Rosi, spisovatel a literární společník

♫ k poslechu programu podcast – hodina psaní♫

H. Níže je příspěvek, který jsem sdílel ve skupině na Facebooku“veřejné bydlení“:

 

má: “veřejné bydlení“.

Předmět: MAGAAR. společnost – žádná odpověď.

Vážené dámy/pánové.

Výše uvedený e-mail jsem odeslal společnosti MGR v Jeruzalémě – prostřednictvím nich dostávám pomoc při placení nájmu.

Na tuto žádost ale nereagují.

Myslím si, že úředníci na úřadu vlády, kteří svůj plat dostávají z daní, které jim platíme my, občané země, určitě dokážou poskytnout rozumné a lepší služby.

Jejich pohrdavý postoj není na místě.

Co se tedy stane? Co dělat?

S pozdravem,

Asaf Benjamin.

—– Přeposlaná zpráva —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Komu: Pronájem Jeruzaléma < [email protected] >

Odesláno: úterý 8. srpna 2023 v 11:45:43 AMGMT+3

Předmět: Moje dopisy MAGAAR.

MAGAAR. Pozdravy:

Předmět: Kontaktoval jsem vás z policie.

Vážené dámy/pánové.

Před pár dny jsem ti poslal výzvu na policii.

Rád bych věděl, proč na tuto žádost neodpovídáte.

S pozdravem,

assaf benyamini.

Moje dopisy MAGAAR 4

yahoo

/

odesláno

assaf benyamini < [email protected] >

má:

[email protected]

Neděle 6. srpna ve 13:08.

MAGAAR. Pozdravy:

Předmět: sociální bydlení.

Vážené dámy/pánové.

Jsem jedním z vašich klientů z oblasti Jeruzaléma a vaším prostřednictvím dostávám pomoc při placení nájemného ve výši 770 NIS měsíčně.

Chtěl bych si ověřit, zda mám nárok na byt s nízkým nájemným.

Přeji si na svou žádost obdržet řádnou písemnou referenci jménem Ministerstva výstavby a bydlení.

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A byt 4,

Kirjat Menahem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje identifikační číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

I. Níže je e-mail, který jsem zaslal na adresu „Místní dopad – úřady, podniky a komunita spolupracující pro klima“:

yahoo/odesláno

assaf benyamini

[email protected] >

má:

[email protected]

Čtvrtek 10. srpna ve 14 hodin.

Komu: „Místní vliv – úřady, podniky a komunita spolupracující pro klima“.

Předmět: hledání pomocných prostředků.

Vážené dámy/pánové.

Mám tělesné postižení, které se v průběhu let zhoršuje – od pracovního úrazu, který jsem měl na začátku roku 1998. Kvůli dalšímu zhoršení v posledních týdnech je stále fyzicky náročnější umýt nádobí v kuchyni po jíst.

Chci zdůraznit, že otázka kvality životního prostředí je pro mě velmi důležitá – a proto nemám zájem používat jednorázové nástroje.

 

Je zde také další problém: Jsem člověk, který žije s velmi nízkým příjmem – invalidní důchod od Národního pojišťovacího ústavu. Z tohoto důvodu není nákup drahých pomůcek v žádném případě možný.

Myslel jsem si, že v takové situaci může být řešením nákup jednorázových nebo jednorázových příborů za rozumné ceny.

 

Znáte nějaké firmy, u kterých se dají takové příbory zakoupit?

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A byt 4,

Kirjat Menahem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. Jsem zdravotně postižená osoba se sníženou pohyblivostí a nevlastním řidičský průkaz ani auto. Proto hledám firmy, u kterých si mohu produkty objednat s doručením domů.

J. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal členům finančního výboru Knessetu:

Komu: Členům finančního výboru Knesetu.

Předmět: řešení trvalého bydlení.

Vážené dámy/pánové.

Já, Assaf Benyamini, 50, bydlím v pronajatém bytě v jeruzalémské čtvrti Kirjat Menachem.

Žiji z invalidního důchodu od Národního pojišťovacího ústavu. Také dostávám asi 770 NIS měsíčně jako pomoc s nájemným od ministerstva výstavby a bydlení prostřednictvím MGR

Jak známo, ceny bytů ve státě Izrael v posledních letech výrazně vzrostly – což vedlo i k výraznému nárůstu cen nájmů.

Přes mnoho žádostí se však již řadu let neaktualizovala výše asistence na nájemné – a tato trasa v současnosti nemůže být adekvátním řešením bydlení pro zdravotně postižené obyvatelstvo. Navíc: pokud jde o řešení ubytování pro osobu se zdravotním postižením, dochází někdy k dalším výdajům kvůli nutnosti různých opatření bezbariérovosti.

Moje otázka zní, má současná vláda nějaké plány, jak umožnit lidem se zdravotním postižením přístup k trvalému bydlení?

S pozdravem,

Asaf Benjamin.

dodatek. Níže je moje korespondence s MAGAAR. :

Neděle 13. srpna v 10:51

Dokumenty, které jsem vám v posledních letech zasílal, jsou docela relevantní – od té doby nedošlo k žádné změně.

Určitě můžete moji žádost přeposlat na určená místa.

Vaše naléhání na nepřeposlání mé žádosti a to, že mě nadále zbytečně obtěžujete, je skutečné zneužívání vašich klientů – s takovým chováním, se kterým jsem se bohužel setkal, bohužel ne poprvé.

Skrýt původní příspěvek

V neděli 13. srpna 2023 v 10:30:18 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napsal:

Tak já vám odpovím znovu.

Jediné dokumenty, které se ke mně dostaly, jsou lékařské dokumenty. (Některé z nich jsou velmi staré a nepodstatné

Zašlete prosím, o co jsem vás požádal, jinak nebudeme moci pokračovat ve zpracování.

Všimněte si, že to, co jste odeslali v posledních letech, není relevantní, potřebujete aktuální dokumenty!!!

Děkuji a hezký den.

 

—–Původní příspěvek—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Odesláno: neděle 13. srpna 2023 10:17

Komu: Pronájem Jeruzaléma < [email protected] >

Předmět: Re: Moje dopisy MGER

Upozorňuji proto (znovu), že všechny tyto dokumenty vám byly v posledních letech mnohokrát zaslány.

V neděli 13. srpna 2023 v 09:38:28 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napsal:

Dobré ráno,

Dostal jsem lékařské dokumenty.

Relevantních je pouze posledních šest měsíců.

Sociální zpráva za rok 2011 irelevantní

Kromě toho jsou potřeba další další dokumenty, které se netýkají lékařských dokumentů.

Zde píšu, co si musíte vzít:

2023 Potvrzení způsobilosti pro invaliditu

Údaje k platbě 2023

Protokol komise National Provident Commission (která uznala vaše postižení) potvrzení o nečinnosti nebo složenky 2-7/23 (pokud jsou aktivní) 4 měsíce po podrobné žádosti, počítačová lékařská zpráva sociální zpráva (pokud existuje) aktuální!!!

Dluhové certifikáty (pokud existují)

daňové přiznání (lze vyplnit přes webové stránky)

 

Dokud dokumenty neobdržíme, nebudeme moci pokračovat ve zpracování.

s úspěchem,

—–Původní příspěvek—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Zasláno: středa 9. srpna 2023 11:21

Komu: Pronájem Jeruzaléma < [email protected] >

Předmět: Moje dopisy MAGAAR.

Tak jsem to nepochopil – jaké dokumenty teď potřebujete?

Všechny mé lékařské dokumenty vám byly zaslány již mnohokrát!!!

V čem je tedy problém dát spořádanou odpověď jménem Ministerstva půdy a bydlení???

Proto zde (opět) přikládám spis s mými lékařskými doklady.

assaf benyamini.

Ve středu 9. srpna 2023 v 10:53:45 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napsal:

Žádosti o poskytnutí aktuálních podkladů, jinak výbor žádost nebude moci projednat

—–Původní příspěvek—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Zasláno: středa 9. srpna 2023 10:52

Komu: Pronájem Jeruzaléma < [email protected] >

Předmět: Re: Moje dopisy MAGAAR

MAGAAR zdravím:

Všechny dokumenty, které zde požadujete, vám již byly několikrát zaslány.

Znovu tedy žádám o řádnou odpověď odboru stavebního a bytového ohledně sociálního bydlení – odpověď, kterou jste mi zaslal, je prostě v dané věci irelevantní!! S pozdravem,

assaf benyamini.

 

Ve středu 9. srpna 2023 v 09:45:20 GMT+3, Jerusalem rent< [email protected] > Napsal:

—–Původní příspěvek—–

Od: assaf benyamini < [email protected] >

Zasláno: pondělí 7. srpna 2023 22:58

Komu: Pronájem Jeruzaléma < [email protected] >

Předmět: Fw: Moje dopisy MAGAAR

 

—– Přeposlaná zpráva —–

Autor: assaf benyamini < [email protected] >

Komu: [email protected] <[email protected]> Odesláno: neděle 6. srpna 2023 ve 13:08:58 GMT+3

Předmět: Moje dopisy MAGAAR.

MAGAAR zdravím:

 

Předmět: sociální bydlení.

Vážené dámy/pánové.

Jsem jedním z vašich klientů z oblasti Jeruzaléma a vaším prostřednictvím dostávám pomoc při placení nájemného ve výši 770 NIS měsíčně.

Chtěl bych si ověřit, zda mám nárok na byt s nízkým nájemným.

Přeji si na svou žádost obdržet řádnou písemnou referenci jménem Ministerstva výstavby a bydlení.

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A byt 4,

Kirjat Menahem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: v tajném domě kvůli obtěžování a stížnosti na izraelskou policii, která nebyla vyřízena.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje identifikační číslo: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

K. Zde je moje korespondence s americkou herečkou jménem Charlize Theron:

Vstupte

jackson

Rád tě poznávám a odkud jsi můj drahý

Vstupte

אתה שלחת

Bydlím v Jeruzalémě – IZRAEL.

Vstupte

jackson

Dobře

Vstupte

jackson

Takže jsi ženatý nebo svobodný s dětmi, drahoušku

Vstupte

אתה שלחת

Všechny tyto informace najdete ve zprávě, kterou jsem vám zaslal zde. assaf benyamini.

Vstupte

אתה שלחת

Ale kdo jsi ? Proč je pro tebe tak zajímavé, jestli jsem vdaná nebo ne? Vysvětlete mi to prosím!! assaf benyamini.

Vstupte

jackson

Jsem Charlize Theron z Jižní Afriky, ale žiji v Los Angeles v Kalifornii v USA a jsem svobodná a hledám a jsem americká herečka

Vstupte

jackson

Takže jsi ženatý nebo svobodný s dětmi, drahoušku

Vstupte

אתה שלחת

Jsem nezadaný. Jsem 50letý židovský invalidní muž z Jeruzaléma, IZRAEL. Nemůžu jet do Los Angeles, abych se s tebou setkal, ber to v úvahu. assaf benyamini.

Vstupte

אתה שלחת

A ve vašem profilu vidím jméno “Jackson August”. Také vidím, že herečka Charlize Theron má další facebookovou stránku – možná klasický podvod a falešný profil. assaf benyamini.

Vstupte

19:57

jackson

Ne, použil jsem jméno svých dětí k vytvoření tajného soukromého účtu pro textové zprávy přátelům

Vstupte

קיבלת תשובה מאתJackson

ההודעה המקורית:

Jsem nezadaný. Jsem 50letý židovský invalidní muž z Jeruzaléma, ISRAE…

Ale jestli mě miluješ, pořád můžu přijet do Izraele

Vstupte

jackson

Takže můžeme být dobří, blízcí, nápomocní, spolehliví a důvěryhodní přátelé, drazí

Vstupte

אתה שלחת

Takže příběh, který mi tady vyprávíte, nedává smysl: jste celebrita a máte miliony (ne-li více) obdivovatelů po celém světě – a používáte svůj tajný profil, abyste mi napsali – soukromé osobě v IZRAELU, z nichž nikdo ví něco? Proč jsi nenapsal třeba někomu do Spojených států, někomu do Evropy atp. ? proč ke mně? To je velmi zvláštní, pro něco takového neexistuje rozumné vysvětlení!! Je mi 50 – nejsem dítě a mám životní zkušenosti – proč bych měl věřit tak zvláštnímu příběhu? assaf benyamini.

Vstupte

21:24

jackson

Ok, miláčku, časem se poznáme lépe.

 

L. Moje odkazy:

1) společné sdílení mateřství

 

2) Facebooková skupina “ženy👩sdílejte, konzultujte a doporučujte🌷“.

 

3) Facebooková stránka “defenzivní off“.

 

4) “HAVA” Klinika pro zdraví ženské duše

 

5) organizace “matky vepředu

 

6) webové stránky novakid.com– výuka angličtiny pro děti

 

7) „precizní“ projekt – pro propagaci žen v exaktních vědách

 

8) Odborová sdružení oslovují starého muže v Izraeli

 

9) sdružení “pro jejich dobro” – Lékařky a adresa lékařů přeživších holocaust v Izraeli”

 

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE