Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Garīgi ievainoto ārstēšana ar dzīvnieku palīdzību - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Garīgi ievainoto ārstēšana ar dzīvnieku palīdzību

Dzīvnieku izmantošana garīgajā terapijā ir alternatīva un efektīva metode, kas izmanto īpašo saikni starp cilvēku un dzīvnieku, lai palīdzētu cilvēkiem, kas nodarbojas ar garīgām un emocionālām problēmām. Ārstēšana ar dzīvnieku palīdzību ir plaši izmantota un pazīstama galvenokārt psihoterapijas, psiholoģiskās ārstēšanas un grupu terapijas jomā.

Cilvēka un dzīvnieka cilvēka dzīvībai svarīgā saikne pastāv kopš seniem laikiem un ir dažādu kultūru centrā. Dzīvnieki sniedz cilvēkiem emocionālu atbalstu, beznosacījumu mīlestību un drošības sajūtu. Izmantojot šo īpašo savienojumu, dzīvnieki var sniegt emocionālu, fizisku un garīgu reakciju cilvēkiem, kuri ir nokļuvuši nelaimē vai piedzīvo traumu.

Viena no galvenajām dzīvnieku funkcijām mentālajā terapijā ir cietušās personas garīgo un fizisko atveseļošanās procesu veicināšana. Tie var palīdzēt mazināt trauksmi, depresiju un paškaitējumu. Turklāt dzīvnieku nozīme garīgajā terapijā.

Turklāt dzīvnieku nozīme garīgās veselības aprūpē balstās uz to unikālo spēju radīt patiesas, lojālas un beznosacījumu attiecības ar cilvēkiem. Tādas īpašības kā netiesājoša klausīšanās, dziļa emocionāla saikne un spēja kalpot par ideālu pašreizējās mīlestības modeli, dzīvnieki piedāvā perfektu atbildi tiem, kas cieš no sirds sāpēm vai garīgām traumām.

Terapijas laikā ar dzīvnieku palīdzību cilvēks sazinās un sazinās ar dzīvnieku dabiskā un autentiskā veidā. Īpašnieka unikālā spēja izprast un darboties atbilstoši savām emocijām un noskaņojumam var izraisīt pozitīvas emocijas un samazināt stresa un depresijas līmeni. Ārstnieciskā saikne, kas izveidota starp cilvēku un dzīvnieku, ļauj upuriem koncentrēties uz pašreizējo vietu, pārstāt domāt par pagātni vai nākotni un sākt izjust mirkli pozitīvi un spēcīgi.

Turklāt terapija ar dzīvnieku palīdzību var uzlabot cietušo fizisko stāvokli. Saskaņā ar daudziem pētījumiem izrādās, ka dzīvnieki var pazemināt asinsspiedienu, uzlabot imūnsistēmu un samazināt stresa līmeni. Mūsdienu progresīvo tehnoloģiju kontrasts, saikne un saikne ar dzīvniekiem nodrošina fizisku un garīgu komfortu, saskaroties ar sarežģīto un finansēto pasauli, kurā mēs dzīvojam.

Papildus dzīvajam un emocionālajam ieguldījumam dzīvnieki var tikt izmantoti arī kā instrumenti cilvēku sociālo un komunikācijas spēju kopšanai un uzlabošanai. Dzīvnieks var kalpot kā tilts starp cilvēkiem terapijas grupās un veicināt komunikāciju un saikni starp dalībniekiem. Tas izriet no dzīvnieku dabiskās spējas likt cilvēkam justies ērti un droši sev tuvā vidē, kas var veicināt komandas aktivitāti, diskursu un aktīvu līdzdalību ārstēšanā.

Līdztekus tam dzīvnieku kā ārstniecības līdzekļu nozīme garīgās terapijas grupās ir viņu spēja nodrošināt cerības un relaksācijas sajūtu. Dzīvnieki rada brīvības un komforta mirkļus, kas palīdz cilvēkiem, kas saskaras ar depresiju, trauksmi vai traumām, iegūt jaunu elpu un izglābties no grūtajiem brīžiem.

Lai efektīvi veiktu garīgo terapiju ar dzīvnieku palīdzību, svarīgi ievērot ārstēšanas procesā noteiktās vadlīnijas un ierobežojumus. Jau no atbilstošā dzīvnieka izvēles brīža ir jānodrošina, lai dzīvnieks izietu atbilstošu apmācību un spētu izpildīt nepieciešamās prasības. Tāpat jāņem vērā ārstējamās personas vajadzības un jāpārliecinās, ka dzīvnieks būs piemērots ārstēšanai atbilstoši saviem ierobežojumiem un vēlmēm.

Rezumējot, garīgi ievainoto ārstēšana ar dzīvnieku palīdzību ir unikāla un efektīva metode, kas izmanto īpašās attiecības starp cilvēku un dzīvnieku, lai palīdzētu tikt galā ar garīgām un emocionālām problēmām. Dzīvnieki sniedz emocionālu atbalstu un drošības sajūtu, kā arī var tikt izmantoti kā līdzeklis sociālo un komunikācijas prasmju kopšanai un uzlabošanai. Ar viņu palīdzību cietušie iegūst ērtu, draudzīgu un drošu telpu, kas palīdz atklāt elpas un miera mirkļus. Dzīvnieku izmantošana garīgajā terapijā sniedz ārstētajiem cilvēkiem nepieciešamos instrumentus, lai virzītos uz priekšu dzīšanas procesā un piedzīvotu labāku dzīves kvalitāti.

A. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko es nosūtīju Piena padomei Izraēlā:

Mana vēstule “Piena padomei Izraēlā”.

Yahoo/nosūtīts

assafs benyamini< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Svētdien, 4. jūnijā pulksten 12:20

Sveiciens “Piena padomei Izraēlā”:

Temats: Konsultācijas pieprasījums.

Cienījamās kundzes/kungi.

Esmu 50 gadus vecs vīrietis, kurš dzīvo Jeruzalemē un pērku un lietoju jogurtu “Activia” ārstu ieteikumu dēļ.

Tomēr nesen (es rakstu šos vārdus svētdien, 2023. gada 4. jūnijā) pamanīju, ka arvien grūtāk ir atrast šo produktu lielākajās mārketinga ķēdēs. Es nezinu iemeslus tam. Mans jautājums jums ir šāds: vai Izraēlā ir kādi privāti mazumtirgotāji, no kuriem es varu pasūtīt preci ar piegādi tieši uz manu māju? Vēlos norādīt, ka fiziskās invaliditātes dēļ fiziski nevaru sasniegt dažādas tirdzniecības vietas, un visi mani pirkumi tiek veikti ar piegādi. Ķēdes, no kurām šobrīd pasūtu piegādes, ir Shufersell un Kwik. Un, ja adrese nav privātie mazumtirgotāji, no kurām vietām es šobrīd varu pasūtīt preci?

Es būtu pateicīgs, ja jūs pēc iespējas vairāk paskaidrotu un paskaidrotu.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica St.,

ieeja A-dzīvoklis 4, Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

Pēcraksts. Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai [email protected] vai [email protected] vai : [email protected]

B. Tālāk ir norādītas ziņas, kuras es kopīgoju sociālajā tīklā Facebook:

1)

assafs benyamini

18 maijā B- 23:48

 

Kopīgots ar sabiedrību

rožu slavēšana

9 maijā B-14:17

Kas tāpat kā es zina…manam tēvam ir demence, skumji

Kāds reiz ir teicis, ka, mīlot kādu ar demenci, jūs to pazaudējat divreiz, vienreiz, kad viņam tiek diagnosticēta, un tad, kad viņš nomirst, to sauc par “neviennozīmīgu zaudējumu”.

“Strauji sarūkošas smadzenes” ir tā, kā to raksturoja ārsti. Es nevienam nenovēlētu demenci, jo pacienta smadzenes lēnām mirst, tās mainās fiziski un galu galā aizmirst, kas ir viņu tuvinieki. Pacienti var būt ierobežoti, nevar kustēties un nevar ēst vai dzert.

Būs cilvēki, kas ritinās šo ziņojumu, jo demence viņus nav skārusi. Varbūt viņi nezina, kā tas ir, ja tuvinieks cīnās vai cīnās pret demenci

Cenšoties palielināt izpratni par šo nežēlīgo slimību, es būtu pateicīgs, ja mani draugi šo dienu ievietotu jūsu lapā.

Turiet pirkstu jebkurā ziņojuma vietā, lai kopētu un ielīmētu savā laika skalā.

Paldies

Visiem tiem, kam bija draugi vai ģimenes locekļi, kuri cieta

2)assafs benyamini

20 maijā B-0:00

Kopīgots ar sabiedrību

Starptautiskā Olimpiskā komiteja lemj par jauna sporta veida izveidi, kurā notiks sacensības:

Šoferu lamāšanās čempionāts braukšanas laikā.

Kurš vēlas pārstāvēt Izraēlu?

Vai ir kādi kandidāti?

lol…

3)assafs benyamini

20 maijā B-17:19

Kopīgots ar sabiedrību

Mana izveidota grupa:

Grupa “Patīkamā kaitēkļu apkarošana” – grupa kontakta veidošanai starp cilvēkiem, kuru mājās tiek veikti kaitēkļu apkarošanas darbi un kuriem nav alternatīvas vietas, kur var atrasties, kamēr pesticīdi darbojas, un cilvēkiem, kuri būs gatavi viņus šajā laika periodā uzņemt.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)grupas amatieru vēsture

Almogs Levijs

2 martā

 

Smirdīgākais darbs pasaulē

Viens no pieprasītākajiem darbiem 16. gadsimta Anglijā tika saukts par ķebļa līgavaini (“krēsla zēns”) vai, citiem vārdiem sakot, “karaļa dibena tīrītājs”. Šī amata ieņēmējs bija ķēniņa kalps, viņš rūpējās par savu komfortu un vajadzības gadījumā atradās krēsla (tualetes) mājā un rūpējās par aizmugures sakopšanu pēc defekācijas.

Kāpēc karalim bija vajadzīgs dibena tīrīšanas līdzeklis? Anglijā mēdza uzskatīt, ka karalis tavā priekšā ir no Dieva žēlastības un karaliskais dibens patiešām ir svēts, tāpēc karalis, kurš ir tavā priekšā no Dieva žēlastības, noteikti nevar noslaucīt sevi…

Šo amatu ieņēma tikai muižnieki vai augstākās šķiras pārstāvji, kad ne katrs varēja tikt pieņemts šim amatam un tiem, kam šis amats bija iecelts, nevarēja īsti iebilst. Muca tīrītājs bija karaļa uzticības persona un bija burtiski tuvu visām viņa intīmajām lietām. Karalis dalījās politiski nozīmīgas detaļās ar savu tuvāko apkopēju, un, protams, zināšanas ir spēks.

Henrija VIII laikā šī pozīcija bija patiešām bīstama, jo viņš bija paranoiķis, it īpaši savas dzīves progresīvās stadijās, un vienmēr domāja, ka viņam tiek uzbrukts. Viņš izpildīja nāvessodu vairākām savām sievām, kā arī Norisam, savam līgavainim.

Šis amats tika atcelts 1901. gadā, kad tronī stājās Edvards VII.

Tāpēc nākamreiz, kad uzskatāt, ka jūsu darbs ir smirdošs vai bīstams, padomājiet par Henrija VIII uzmavu tīrītāju.

vēsture masām

avots:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5)assafs benyamini

1 dienas

Kopīgots ar sabiedrību

Pāris, līgava un līgavainis, sāk ceļu no kāzu norises vietas pilsētā uz mājām ciematā, jājot uz ēzeļa.

Pēc dažām minūtēm viņi satiek cilvēku grupu, kas viņiem saka: “Kāds nabaga ēzelis. Viņam ir jānes divi cilvēki mugurā. Tas viņam ir tik grūti.”

Līgava un līgavainis to dzird, nokāpj no ēzeļa un turpina staigāt, kamēr ēzelis iet viņiem blakus.

Pēc dažām minūtēm līgava un līgavainis satiek citu cilvēku grupu, kas viņiem saka: “Cik nabags ir šis ēzelis. Viņam ir tik grūti staigāt – un neviens viņam nepalīdz.”

Līgava un līgavainis to dzird, paņem ēzeli un turpina staigāt, nesot ēzeli rokās.

Paiet vēl dažas minūtes, un līgavainis un līgavainis satiek citu cilvēku grupu, kas sāk viņus ņirgāties: “Paskatieties uz šiem diviem stulbajiem cilvēkiem. Tā vietā, lai brauktu uz ēzeļa kā visi citi, viņi nes ēzeli rokās. Haha…”.

Līgava un līgavainis to dzird, uzmanīgi nolaiž ēzeli zemē un atkal uzkāp uz tā.

Secinājums: Tas, kurš izvēlas vadīt savu dzīvi tikai saskaņā ar to, ko viņam saka citi cilvēki, un bez jebkādām pārdomām vai pašdomāšanas ir…

Jūs varat aizpildīt atbildi pat bez manas palīdzības…

Vai arī kā rakstīts vienā no ebreju avotiem (nezinu precīzi, kur – jūs, protams, varat pārbaudīt šo):

Ir atšķirība starp cilvēkiem, kuri dzīvo savu dzīvi, un tiem, kuru dzīves tās dzīvo.

6)assafs benyamini

6 dienas

Kopīgots ar sabiedrību

Vienā ebreju kopienā dzīvoja magnāts (vai kā viņi agrāk sauca šos cilvēkus: “Gvir”), kuru visi kopienas cilvēki ienīda. Ikviens bija pārliecināts, ka viņš nedod labdarību pasaulei – pat tad, ja apkārt ir cilvēki, kas atrodas šausmīgā situācijā un nabadzībā.

Daudzas dienas, kad šis kungs aizgāja mūžībā, neviens no kopienas locekļiem nepiekrita teikt viņam slavinājumu – tik spēcīgs bija naids pret viņu.

Taču mēnešos, kas sekoja vīrieša nāvei, kopienas biedri pamanījuši dīvainu lietu: visi labdarības fondi, kas līdz šī kunga nāvei tika pildīti katru dienu, galu galā, kad vīrietis aizgājis mūžībā, tie palikuši tukši un neviens tos nepiepildīja.

Tikai šajā brīdī kopienas ļaudis saprata kļūdas lielumu un šausmīgo netaisnību, ko viņi bija nodarījuši šim kungam – kurš patiesībā slepeni sniedza daudzus ziedojumus, kas, kā zināms, ir labdarības augstākais tikums.

Sabiedrības ļaudis ļoti vēlējās viņam atvainoties par netaisnības apmēru, taču, protams, jau bija par vēlu.

Secinājums: kad mēs izsakām stingru viedokli par visa veida jautājumiem, mums vienmēr jāatceras, ka var būt lietas, ko mēs nezinām.

7) Stāsts no viena no avotiem, kas saistīti ar Shavuot (nezinu, kur tieši – jūs, protams, varat pārbaudīt šo):

Ir teikts, ka Svētais, lai Viņš ir svētīts, piedāvā Toru pasaules tautām.

Vispirms viņš piedāvā Toru itāļiem.

Itāļi jautā: “Kas mums ir jāievēro Toras ietvaros?”.

Svētais, lai Viņš ir svētīts, viņiem atbild: “Tev nebūs nogalināt.”

Itāļi to dzird, atsakās pieņemt Toru un atbild: “Nē, paldies, nē.”

Tad Svētais, lai Viņš ir svētīts, piedāvā Toru frančiem.

Franči jautā: “Ko mums vajadzētu uzturēt?”

Svētais, lai Viņš ir svētīts, viņiem atbild: “Tev nebūs laulību pārkāpt.”

Franči to dzird un arī atsakās pieņemt Toru un atbild: “Nē, paldies, nav žēlastības”.

Tā pasaules Kungs lūdz visas tautas – un katra tauta atsakās pieņemt Toru, saprotot, kurš micvots tai jāpilda.

Beidzot Svētais, svētīts, nāk pie ebrejiem un piedāvā viņiem Toru.

Ebreji uzdod jautājumu, ko neviena cita tauta pirms viņiem nav uzdevusi: “Cik tas maksā?”

Svētais, svētīts, atbild ebrejiem: “Tas neko nemaksā. Tas ir bez maksas.”

Ebreji to dzird un nekavējoties pieņem Toru….

lol…

8)assafs benyamini

24 maijā B-19:36

Kopīgots ar sabiedrību

Kāda sirma vīra mieru iztraucē bērnu bariņš, kas katru dienu daudzas stundas spēlējas pie viņa mājas un rada lielu troksni.

Vecais vīrs nolemj viņus atturēt, taču dara to ar izsmalcinātu metodi.

Vecais vīrs iziet pie bērniem un saka viņiem: “Jūs te ļoti jauki spēlējaties. Man ļoti patīk skatīties, kā jūs te spēlējaties – no šodienas maksāšu katram 15 centus par katru dienu, kad bērns te atnāk un spēlējas.”

Un tā arī bija – vecais vīrs maksāja 15 centus katram no bērniem par katru dienu, kad bērns ieradās spēlēties pie viņa mājas.

Pēc nedēļas vecais vīrs atkal iziet ārā pie bērniem un saka: “Klausieties, man ir grūts finansiālais stāvoklis. Atvainojiet – bet no šodienas es varu katram no jums maksāt tikai 8 centus par katru spēles dienu – nevis 15”.

Šajā situācijā daļa bērnu palika spēlēties uz vietas – bet daļa aizgāja.

Paiet vēl nedēļa, un vecais vīrs atkal iziet ārā pie bērniem un saka: “Klausieties, mana situācija tiešām ir grūta – no šodienas es varēšu katram maksāt tikai vienu centu par katru rotaļu dienu.”

To dzirdot bērni, visa grupa dusmās pameta vietu, un teica vecajam vīram: “Par vienu centu mēs neesam gatavi šeit turpināt spēlēt!!”

lol…

9) assafs benyamini

24 maijā B-19:13

Kopīgots ar sabiedrību

Stāsts ņemts no viena no ebreju avotiem (neatceros, kur šis stāsts parādās – jūs, protams, varat pārbaudīt):

Vienā pilsētā dzīvoja bagāts vīrs un nabags. Kādu dienu nabags gribēja uzaicināt viesus savā mājā. Viņš pieiet pie bagātnieka mājas un lūdz viņam aizņemties vāzi – lai ciemiņiem būtu ērti un patīkami pie viņa. Nabaga vīrs apliecināja bagātajam, ka nākamajā dienā viņš viņam atdos vāzi un ka viņam nav par ko uztraukties. Beidzot bagātais ir pārliecināts un aizdod nabagam vāzi.

Nākamajā dienā pēc tam, kad ciemiņi izgājuši no nabaga mājas, viņš ierodas bagātnieka mājā un vienas vāzes vietā atdod viņam divas vāzes. Bagātais nesaprot un jautā: No kurienes otra vāze? Nabags viņam atbildēja: Neprasi, naktī notika brīnums – no vāzes piedzima cita vāze.” Bagātnieks nesaprata – kā vāze varēja dzemdēt? Bet ļoti ātri pie sevis teica: Es nesaprotu – bet ko man interesē – es nopelnīju vāzi.

Paiet vēl dažas nedēļas, un nabags atkal ierodas bagātā vīra mājā un lūdz aizdot viņam galda piederumu komplektu viesiem, kas nāk pie viņa. Bagātais piekrīt aizdot nabagam galda piederumu komplektu – un atkal atkārtojas tas pats gadījums: nākamajā dienā nabags Viņš atdod bagātajam divus galda piederumu komplektus un stāsta, ka tajā vakarā piedzima vēl viens galda piederumu komplekts – un šoreiz bagātais vīrs nesaprot tā loģiku – bet piekrīt pieņemt – jo tas, kas viņam traucē saņemt bezmaksas dāvanu.

Paiet vēl dažas nedēļas, un nabags atkal ierodas bagātā vīra mājā un šoreiz lūdz aizdot savu zelta lampu viesiem, kas pie viņa nāk.

Bagātais, izdzirdot piedāvājumu, pie sevis nodomā: “Man te ir labs darījums. Es nabagam aizdošu savu zelta lampu – un rīt saņemšu divas zelta lampas – kas par skaistumu!!”.

Tā bagātais aizdod nabagam savu zelta lampu, izņemot to, ka šoreiz paiet diena, divas dienas, nedēļa un vēl viena nedēļa, un nabags neatdod lampu.

Bagātais ierodas nabaga mājā dusmu pilns: Kāpēc tu man neatdod manu lampu? Kas ir??”.

Nabaga vīrs atbild bagātajam: “Nejautā, kas noticis. Atvainojos, ka pavēstīju rūgtās ziņas, bet zelta lampa, ko no tevis aizņēmos… tā ir mirusi!!!”.

Bagātais kļuva vēl dusmīgāks: “Sakiet, vai jūs par mani ņirgāties? Kā var nomirt lampa?”.

Nabags viņam atbild: “Un kā vāze var dzemdēt?”.

Secinājums: tiem, kuri ir gatavi pieņemt absurdus savā dzīvē kādā noteiktā jomā – nav jābrīnās, ja viņi pieņem absurdus no apkārtnes arī citās jomās…

Visas emocijas:

1

Mali Bendzjana

10) assafs benyamini

24 maijā B- 18:23

Kopīgots ar sabiedrību

Jaunā kustība ekonomiskās sodīšanas veicināšanai Izraēlā, ko izveidoja jaunā visvarenā kapitālistu valdība, meklē:

1. patruļas, lai atrastu nabadzīgos cilvēkus, lai sauktu viņus pie atbildības.

2. Teritorijas koordinatori, lai visu laiku atrastu jaunas patruļas.

3. Pieņemšana skauta darbā būs iespējama tikai tiem, kuru pašu kapitāls ir vismaz 2 miljardi NIS.

4. Skautam, kurš nevērīgi nenoskaidro nabadzīgo cilvēku atrašanās vietu, nekavējoties tiks konfiscēti visi viņa īpašumi un nauda.

5. Kriminālas privilēģijas un ilgs cietumsods kandidāta pagātnē.

Apelācijas no morāliem vai ētiskiem cilvēkiem jūs neinteresēs.

lol…

11) Padomi, kā neizdosies darba intervijā:

1. ierodas smirdīgs un ar netīrām drēbēm.

2. Uzdodiet intervētājiem rupjus jautājumus par viņu personīgo dzīvi (vai viņi ir precējušies/neprecējušies, cik bērnu viņiem ir utt.).

3. kliegt uz intervētājiem.

4. Ņemiet līdzi radio uz interviju un laiku pa laikam ieslēdziet to lielā skaļumā — bez nekāda sakara ar pašu interviju.

5. Uz interviju paņemiet līdzi izsmidzināmu gaisa atsvaidzinātāju un izsmidziniet to intervētāju sejā – bez nekāda sakara ar pašu interviju.

6. Pastāstiet intervētājiem, ka mēs vienmēr nākam uz darbu ar vēlmi izraisīt nekārtības un traucēt uzņēmuma vai darba vietas ikdienas darbību.

7. Pastāstiet intervētājiem par bagātu kriminālo vai psihiatrisko vēsturi. Ieteicams pēc iespējas detalizētāk.

Vai ir vēl idejas?

lol…

12) assafs benyamini

Pirmā minūte·

Kopīgots ar sabiedrību

Viņi stāsta par vienu ebreju pilsētu, kurā dzīvoja daudzi nabadzīgi cilvēki — tik ļoti, ka viņi nevarēja parūpēties par savu māju apkuri ziemas mēnešos apgabalā ar ļoti aukstu klimatu.

Netālu no pilsētas dzīvoja pazīstams pagānu filantrops, kurš nekad nepiekristu ziedot pilsētas iedzīvotājiem, lai tās iedzīvotāji varētu apsildīt savas mājas.

Kādā no bargajām ziemas dienām pilsētas rabīns iziet sniegā un dodas uz labdara māju, lai lūgtu viņu ziedot tur dzīvojošajiem nabagiem.

Labvēļa mājā ierodas rabīns, kurš atver durvis un piedāvā rabīnam ienākt – galu galā vīrieša rezidencē ir silti un mājīgi.

Taču rabīns atsakās ienākt vīrieša mājā – un abi turpina sarunu, kamēr labdaris nemitīgi cenšas pārliecināt rabīnu ienākt viņa mājā, taču rabīns uzstāj, ka sarunu turpinās uz labdara sliekšņa, neieejot iekšā.

Sarunas laikā labdaris, kurš vienmēr atrodas apsildāmajā mājoklī un nejūt aukstumu, sāk sajust auksto laiku uz sliekšņa – tik ļoti, ka viņš beidzot pārliecinās un piekrīt ziedot pilsētiņas ļaudīm māju apkurei.

Secinājums: mūsu dzīvē dažreiz ir situācijas, kuras nav īsti saprotamas bez personīgas pieredzes, kas mums tās ilustrē.

 

13)

https://rentafriend.com/

izīrē draugu

Tīmekļa vietne, ar kuras starpniecību var nopelnīt, ja persona piedāvā sevi kā tādu, kurš ir gatavs sarunāties ar dažādiem cilvēkiem no visas pasaules atbilstoši pieprasījumam (sava ​​veida ārštata darbs).

Alternatīvi, atkarībā no tā, ko viņi reklamē, ir iespējams atrast cilvēkus, lai ar viņiem sarunātos, lai mazinātu vientulību un saņemtu samaksu šim “ārštata darbiniekam” par šo sarunu.

Es personīgi neesmu izmēģinājis vietni vai pakalpojumu – tāpēc nevaru izteikt nekādu viedokli par tiem.

Jebkurā gadījumā – tas ir tiešsaistes pakalpojums vientulības mazināšanai….

14)grāmatas-Ieteikumi,Recenzijas,intervijas

Pesija Sāra Zelmanoviča

20. aprīlī

Lūdzu izplatīt!

Es esmu 91 gadu veca holokausta pārdzīvotāja. Es nesen rakstīju par savu bērnību holokausta laikā jaunā grāmatā. Grāmatu “Bērnība” izdeva “The Galilean Publishing House” ar Yad Vashem atbalstu.

Grāmata izturēja Yad Vashem komiteju, un viņu atbalsts apstiprina tās vēsturisko nozīmi. Runājot par vēsturiskā fona aprakstu, tas stāsta par 13 gadus veca zēna cīņu par eksistenci koncentrācijas un darba nometnēs Austrijā, kur mani izraidīja no Ungārijas. Stāsts ir pilns ar brīnumiem, kuriem nav loģiska izskaidrojuma.

(Kaut arī es staigāšu pa nāves ieleju, es nebaidīšos no ļauna, jo jūs stāvat)

Nav vajadzības skaidrot valsts izglītības nepieciešamību plaši izplatīt šādu grāmatu. Grāmata ir pārdošanā Stimatsky grāmatnīcās un Zumat grāmatās, taču bez tās pastāvēšanas publicēšanas tā netiks izplatīta un nenonāks pie sabiedrības un nākamajām paaudzēm.

Lielākajai daļai mediju cilvēku lūdzu man palīdzēt, publicējot rakstus, intervijas utt., bet viņi atteicās, jo neesmu tik slavens cilvēks, lai saņemtu reitingus pēc viņu domām.

Tāpēc es lūdzu jūsu palīdzību. Jau iepriekš pateicos

Ar laba vēlējumiem

Yitzhak Walster Mājas tālrunis: 972-4-6940586 Mobilais: 972-52-8695778

15)

assafs benyamini

Kopīgots ar sabiedrību

Autobusā satiekas 3 jaunas sievietes.

Viena no viņām saka saviem diviem draugiem: zini, mans vīrs ar gadiem izrāda arvien mazāku interesi par mani.

Sievietes divi draugi viņai jautā: Un kāda ir tava vīra profesija?

Viņa atbild: Mans vīrs ir pārdevējs dārzeņu veikalā.

Abi draugi viņai atbild: ko tu gribi – tavs vīrs vienmēr meklē jaunas un svaigas preces…

Cita sieviete starp 3 arī stāsta, ka vīrs ar gadiem izrāda arvien mazāku interesi par viņu.

Abi draugi viņai jautā: “Un kāda ir jūsu vīra profesija?”.

Viņa atbild: “Mums-mums ir daudz automašīnu.”

Abi draugi viņai atbild: ko tu gribi – tavs vīrs vienmēr meklē jaunākās modeles…

Trešā sieviete stāsta saviem diviem draugiem: “Ziniet, mans vīrs ar gadiem izrāda arvien lielāku interesi par mani.”

Un abi draugi viņai jautā: “Un kāda ir tava vīra profesija?”

Viņa atbild: “Mans vīrs ir arheologs”….

16) Upes krastā satiekas varde un skorpions.

Skorpions vēršas pret vardi: “Lūdzu, palīdziet man tikt pāri upei. Es pats nevaru to šķērsot – es nemāku peldēt.”

Varde atbild: “Bet tu mani iedzelsi – un mēs abi noslīksim.”

Skorpions: “Es tevi iedzelšu – lai mēs abi noslīktu – kāpēc!! Es tev apsolu – es tevi nedzēšu.”

Varde ir pārliecināta, nes skorpionu uz muguras un sāk peldēt pāri upei.

Upes vidū nāk dzelt. Varde un skorpions noslīkst un mirst.

Secinājums: Skorpions vienmēr paliek skorpions. Dažas lietas nevar mainīt vai labot.

17) Tiesa apsūdzētajam, pēc profesijas elektriķim, piespriež nāvessodu – nāvessodu pie elektriskā krēsla.

Viņi ar varu paņem elektriķi un piesien pie elektriskā krēsla un gatavojas to aktivizēt, lai izpildītu tiesas lēmumu.

Taču dažas minūtes pirms nāvessoda izpildes sabojājas elektriskais krēsls.

Sazinieties ar elektriķi un lūdziet viņam salabot krēslu.

Elektriķis: “Ko lai saka – es varu salabot krēslu, bet es nedarīšu. Man nav motivācijas.”

Hahaha…

18) Ievadā brīdināšu: šeit ir skarbi un šokējoši grafiski apraksti – tie, kas to nevar izturēt, tiek lūgti turpināt un neturpināt ieraksta lasīšanu (un nē – tas nekādā gadījumā nav joks vai joks):

Ir stāsts no holokausta laikmeta par nometni, kur savā nežēlībā tika veikti neparasti medicīniski eksperimenti – un pat salīdzinot ar citām nacistu koncentrācijas vai iznīcināšanas nometnēm, to nosaukums tiks aizmirsts:

Piemēram: atverot visu cilvēka ķermeni – no kakla zonas līdz viduklim, neizmantojot anestēzijas līdzekļus. Šausminoši tiek teikts, ka nacistu ārsti veica šos eksperimentus ar platu smaidu sejā. Ir arī stāsti par savā nežēlībā neparastu “operāciju”, kas ietvēra trīs posmus: pirmajā posmā – cietušā vēdera atvēršanu, protams, bez anestēzijas līdzekļu lietošanas. Otrajā posmā viņi ņemtu dzīvus kaķus un ievietotu tos izveidotajā vidē. Trešajā posmā viņi sašuva upura vēderu ar dzīvu kaķi, un tad viņi iemeta šo ieslodzīto nometnes pagalmā un ļāva viņam mirt lēnā nāvē, līdz viņš izelpoja.

Acīmredzot lielākā daļa šo eksperimentu upuru bija ebreji.

Bet joprojām ir daži jautājumi:

Vai šie eksperimenti bija daļa no tā sauktajiem “medicīniskajiem pētījumiem”, ko veica doktors Josefs Mangala?

Kurā gadā tās notika un kurā nometnē? Vai vācu virsnieku vidū bija kādi mēģinājumi iebilst pret eksperimentu veikšanu, vai arī atbalsts tiem bija milzīgs?

Un vai bija ieslodzīto gadījumi, kad bija nodoms veikt šos eksperimentus, taču viņiem vienā vai otrā veidā izdevās viņus izglābt no nežēlīgā likteņa? Vai ir tādi stāsti?

19)assafs benyamini

viena minūte

uz: “Parlaments sociālajā jomā.“.

Temats: Platformas meklēšana.

Cienījamās kundzes/kungi.

Es domāju par šādu ideju izstrādāt lietojumprogrammu cilvēkiem, kuri cieš no slimībām, kuras pavada izziņas pasliktināšanās un demences apstākļi, piemēram, Alcheimera slimība:

Kā zināms, pacienti ar slimībām, kuru galvenā īpašība ir kognitīvā pavājināšanās (piemēram, Alcheimera slimība vai citas slimības, kurām ir demences stāvoklis), pakāpeniski zaudē daudzas spējas, piemēram, īstermiņa atmiņu vai ikdienas darbību, kas pakāpeniski pasliktinās. Ideja ir izveidot programmatūru vai sistēmu, kas būtu paredzēta cilvēkiem, kuri atrodas šādā situācijā. Izaicinājums ir apkopot šādā sistēmā visas programmas vai sistēmas, ko cilvēks izmanto – un ar mākslīgā intelekta sistēmas palīdzību darbības mehānisms kļūs vienkāršāks un vienkāršāks, slimībai progresējot. Protams, lai sistēmu uzbūvētu tā, lai tā maksimāli precīzi pielāgotos tās lietotāja situācijai, izstrādes gaitā būs nepieciešams konsultēties un sadarboties ar smadzeņu pētniekiem,

Sistēmas mērķis, protams, ir ļaut cilvēkiem, kuri ir pieraduši izmantot datoru dažādiem mērķiem un kuri atrodas uz demences robežas, pilnībā nezaudēt piekļuvi sistēmām, kuras viņi bija pieraduši lietot daudzus savas dzīves gadus – un tādējādi zināmā mērā uzlabot savu dzīves kvalitāti, kas jau ir būtiski bojāta pašas slimības simptomu rezultātā.

Tik daudz par pašu ideju.

Lai gan šī ir ideja, par kuru es domāju, manā personīgajā dzīvē nav nekāda sakara ar demences aprūpi.

Vēlos norādīt, ka it visā, kas attiecas uz mani personīgi, ir jāņem vērā vairākas lietas:

1. Es neesmu profesionālis programmēšanas jomā, ne arī profesionālis smadzeņu pētniecības, izziņas vai neiroloģijas jomā – un šī iemesla dēļ es nevarēšu soli pa solim pavadīt šādu projektu.

Šī ir ideja, par kuru es domāju, un, izņemot sākotnējās idejas sniegšanu, es nevarēšu palīdzēt nevienā citā projekta posmā.

2. Es dzīvoju ar ļoti zemiem ienākumiem – invaliditātes pabalstu no Valsts apdrošināšanas institūta. Tāpēc man nav nekādu iespēju idejas realizācijā ieguldīt nekādus budžetus. Un vēl vairāk: manas situācijas nopietnības dēļ pat ļoti lielas atlaides vienkārši nepalīdzēs.

3. Es dzīvoju Kiryat Menachem rajonā Jeruzalemē, un man nav ne automašīnas, ne vadītāja apliecības. Veselības un finansiālā stāvokļa dēļ arī nav nekādu izredžu, ka turpmāk varēšu iegūt autovadītāja apliecību vai iegādāties auto.

Līdz ar to mana iespēja ierasties uz konsultatīvajām sanāksmēm uzņēmumu birojos, kas atrodas ievērojami tālu no manas dzīvesvietas, nepastāv.

Mans jautājums jums ir: kāda, jūsuprāt, ir piemērotākā interneta platforma šāda projekta augšupielādei, vadīšanai un popularizēšanai?

Mani personas dati:

Vārds – assafs. Uzvārds – benyamini.

Personas numurs-029547403.

Pilna pasta adrese –

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

Manas e-pasta adreses: [email protected] vai : [email protected] vai : [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]  vai: [email protected]  vai: [email protected]

Mana vietne: https://www.disability55.com/

C. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Klalitas veselības pakalpojumu Jeruzalemes apgabalam:

Vēstules Jeruzalemes apgabala vispārējiem veselības dienestiem.

Yahoo/nosūtīts

assafs benyamini< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Pirmdien, 5. jūnijā, pulksten 23:09

Kam: Klalit Health Services – Jeruzalemes rajons.

Temats: Mans pieteikums pievienots šeit..

Cienījamās kundzes/kungi.

Pirms kāda laika Klalit Health Services vietnē atstāju šādu ziņojumu.

Es vēlētos saņemt jaunāko informāciju par šīs lietojumprogrammas apstrādi. Vēlos norādīt, ka mājaslapas personīgajā zonā neparādās kopsavilkums par manu ģimenes ārsta apmeklējumu no 2023.gada 1.jūnija.

Sveicināti, Assaf Benjamini.

2023. gada 14. maijā apmeklēju savu ģimenes ārstu – un dažas minūtes pēc iziešanas no ārsta kabineta veicu EKG pārbaudi klīnikā. Izņemot to, ka kopsavilkums par vizīti pie ģimenes ārsta, kā arī EKG testa rezultāts. ka es neparādījos savā personīgajā sadaļā “Klalit Online” vietnē. Tāpēc man ir interese uzzināt, kā pārvarēt šo problēmu, un ļaut man apskatīt šos dokumentus no manas medicīniskās lietas un lejupielādēt tos savā personālajā datorā mājās.

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.


Mani personas dati:

Vārds – assafs. Uzvārds – benyamini.

Personas numurs – 029547403.

Pilnīga adrese pasta piegādei –

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica St.,

Ieeja A — dzīvoklis 4, Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta. Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

Terapeitiskais stāvoklis, kurā es esmu:

Biedrība “Reut” – Hostelis “Avivit”,

6 Ha-Avivit Street, Kiryat Menachem,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos: 972-2-6432551. un: 972-2-6428351.

Ģimenes ārsts, pie kura esmu uzraudzībā:

Dr. Brendons Stjuarts,

Daniela Janovska ielā 6,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9338601.

Tālruņa numurs klīnikas birojos: 972-2-5098282.

Faksa numurs klīnikas birojos: 972-2-6738551.

Vecums: 50. Ģimenes stāvoklis: Neprecējies.

D. Šeit ir programmatūras ideja, par kuru es iedomājos:

Diemžēl pēdējos gados (šo vārdus rakstu otrdien, 2023.gada 6.jūnijā) IZRAĒLAS štatā ir bijuši gadījumi, kad bērnudārzos tiek ļaunprātīgi izmantoti mazi bērni, kas tiek atklāti pēc tam, kad bērnu vecāki uzstāda kameras, ja un kad rodas aizdomas par bērnudārza audzinātājas vai bērnudārza audzinātāja noziedzīgām darbībām.

Kad lietas nonāk policijas izmeklēšanā, izmeklēšana dažkārt tiek aizkavēta uz vairākiem mēnešiem vai pat ilgāk, jo ir grūti savervēt personālu, kas nepieciešams daudzu stundu ierakstu noskatīšanai.

Izaicinājums ir izstrādāt uz mākslīgā intelekta balstītu programmatūru, kas skenēs videoklipus un prezentēs pētniekiem problemātiskās sadaļas, kurās notiek vardarbība, piemēram: bērns, kurš tiek barots ar varu, novārtā atstāts bērns, kurš dienas laikā nesaņem viņam nepieciešamo uzmanību, bērns, kuru piekauj bērnudārza audzinātāja utt.

Tādā veidā izmeklēšanu var padarīt efektīvāku, ietaupīt darbaspēku – un radīt situāciju, kad būs iespējams ātrāk virzīties uz priekšu tiesvedībā pret apsūdzēto.

E. Zemāk ir e-pasts, ko es nosūtīju uz dažādām vietām, mēģinot palīdzēt Nigērijas pilsonim, ar kuru es sarakstījos:

Kam:

Priekšmets: ES pieteicos.

Cienījamās kundzes/kungi.

Pēdējās dienās (šo vārdus rakstu trešdien, 2121. gada 1. decembrī) sociālajā tīklā Facebook veicu pievienoto saraksti ar kādu Nigērijas iedzīvotāju – un, pēc viņa teiktā, augstākminētajam nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība. Bet diemžēl viņam nepieciešamā medicīniskā palīdzība viņa valsts veselības sistēmā nepastāv.

Mans jautājums jums ir šāds: vai jūs zināt kādas Izraēlas vai citas palīdzības organizācijas, kas darbojas viņa dzīvesvietas apgabalā (zemāk ir norādīta viņa dzīvesvieta un saziņas veidi), kas varētu tur nokļūt un viņam palīdzēt?

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-Dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: mājās-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) e-pasta adreses : [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected]  vai: [email protected]

pils

Es vēlos kādu dienu es otrdien 20:59

pils

Labvakar no šejienes, kungs

Ievadiet

pils

Kungs, man ir vajadzīga jūsu palīdzība. Es esmu ļoti slims

Ievadiet

Trešais 21:40

Tu aizsūtiji

ko es varu palīdzēt? Es neesmu ārsts, un man nav medicīniskās izglītības. Tāpēc es nevaru jums ieteikt, kā rīkoties – es domāju, ka labāk pajautājiet ārstiem, nevis man. Asafs Benjamini.

Ievadiet

pils

Sir, kopš šonedēļ es nevaru pat piecelties no gultas, esmu ļoti slima ar malāriju un vēdertīfu, nav naudas, lai dotos uz slimnīcu, kungs

Ievadiet

Trešais 22:00

Tu aizsūtiji

Tāpēc tā patiešām ir ļoti sarežģīta problēma – es nezinu, ko jums rakstīt. Protams, nav maģisku risinājumu. Es arī neko nezinu par apgabalu, kurā dzīvojat. Bet varbūt ir kaut kas, ko varat pārbaudīt: kā mēs zinām, dažos pasaules reģionos, un tas var notikt dažādu iemeslu dēļ, kuru dēļ vietējiem iedzīvotājiem nav pieejama medicīniskā aprūpe, piemēram, slimnīcām. Dažās no šīm vietām ir starptautisko labdarības organizāciju biroji, kas cenšas palīdzēt vietējiem iedzīvotājiem šādās problēmās. Vai jūs zināt par šādiem birojiem jūsu dzīvesvietā? un ja ir tādi kantori varbūt pamēģini viņiem piezvanīt un izskaidrot situāciju?

assafs benyamini.

Ievadiet

Trešais22:42

pils

Hmm, ne Nigērijā

Ievadiet

pils

Es domāju, ka es ielikšu savu likteni tajā, kas iznāks

Ievadiet

Trešais 23:33

Tu aizsūtiji

Kurā pilsētā Nigērijā tu dzīvo? un kurā ielā/apkaimē? Vai vari uzrakstīt savu telefona numuru? Es dalos mūsu sarakstē ar Nigērijas ministrijām – varbūt kāda no tām var palīdzēt. Varbūt jūsu precīzā informācija var palīdzēt šīm organizācijām ierasties un palīdzēt jums ātrāk. Asafs Benjamini.

Ievadiet

Tu aizsūtiji

Es lasīju par to, ka daudzi Nigērijas ārsti dodas strādāt uz ārzemēm, jo ​​viņiem ir lielākas algas, ko viņi saņem no Nigērijas. Vai tā ir taisnība? Vai tas ir iemesls, kāpēc Nigērijā ir tik maz ārstu un medicīniskās palīdzības? Vai varbūt tā nav problēma, un ir citi iemesli? Asafs Benjamini.

Ievadiet

9:59

Jūs saņēmāt atbildi no Pils

Sākotnējais ziņojums:

Es lasīju par to, ka daudzi Nigērijas ārsti gatavojas strādāt uz ārzemēm, jo…

Nigērijā ir inteliģenti praktizējoši ārsti (ārsti), bet valdība par viņiem nerūpējas, nedomājiet, ka lielākā daļa mūsu ārstu ir ārpus valstīm, kā jūs teicāt tādās valstīs kā Saūda Arābija, ASV, Kanda, Apvienotā Karaliste utt., iepriekšējos gados mūsu ārsti streikoja, streiks nozīmē darba apturēšanu valdības dēļ nevēlas padoties viņu algu prasībām, kuru dēļ ārsti nevēlas piekāpties, piemēram, streiki lai pārbaudītu viņu slikto veselības stāvokli, morgs katru dienu piepildījās ar mirušajiem

Ievadiet

pils

Kāpēc mūsu valdības ierēdņi rūpēsies par viņiem tur, kur visas valdības amatpersonas brauc ārstēties un neārstē sevi šeit Nigērijā, tas ir ļoti apkaunojoši un žēl, ka mēs, pilsoņi, esam tie, kas no tā cieš visvairāk

Ja es nolēmu doties uz slimnīcu, viņi mani neapmeklēs, neiemaksājot lielu naudas summu, lai sāktu ārstēšanu, un pēc ārstēšanas es samaksāšu kopā milzīgu naudas summu, un man tādas naudas nav, kungs

Ievadiet

10:23

pils

Ja es zinu, kā es varu atstāt šo valsti uz visiem laikiem, man ir nepieciešams sponsors, ja jūs to varat iegūt, es būšu laimīgs

Ievadiet

11:30

Tu aizsūtiji

Nezinu par kādu sponsoru. vienīgais veids, kā es varu palīdzēt, ir mēģināt publicēt mūsu saraksti Nigērijas iestādēm — man nav citu iespēju. Es esmu tikai vienkāršs pilsonis – un es nevaru mainīt šos faktus vai labot pasauli.

Asafs Benjamini.

Ievadiet

Jūs saņēmāt atbildi no Pils

Sākotnējais ziņojums:

Nezinu par kādu sponsoru. vienīgais veids, kā es varu palīdzēt, ir mēģināt to publicēt.

Nav problēmu, kungs

Ievadiet

pils

Ļaujiet man kaut ko pajautāt?

Ievadiet

Tu aizsūtiji

noteikti vari jautāt ko vien vēlies.

Ievadiet

pils

Labi, paldies kungs par auditoriju

Ievadiet

pils

Vai jūs dzīvojat Izraēlā?

Tas ir bijis mans sapnis pamest šo ciešanu valsti, lai izceļotu un meklētu zaļākas ganības. Es domāju darbu. Es gribu zināt, vai tas ir iespējams, ja jums ir cilvēki, kuriem ir vajadzīgi strādnieki, ar kuriem es varētu strādāt?

Ievadiet

pils

Man nepatīk būt atkarīgam no cilvēkiem

Ievadiet

12:35

Tu aizsūtiji

Man nav sakaru — un man nav nekādas personiskas atpazīstamības ar organizācijām vai privātpersonām, kurām nepieciešami strādnieki. Šajā pasaulē mēs visi esam atkarīgi no citiem cilvēkiem – nav neviena cilvēka, kurš bez tā varētu dzīvot. Ar dziļām skumjām un kaunu varu jums teikt, ka šeit, IZRAĒLĀ, varas iestādes ļoti slikti izturas pret imigrantiem no Āfrikas. mēs esam arī ļoti maza valsts, un mūsu valdība nevar īstenot nekādu citu politiku, kā vien nepieļaut viņu ierašanos. Mūsu dienvidu robežā ar Ēģipti šim nolūkam pēdējos 3-4 gados tika uzcelta ļoti augsta siena. Mūsu valstī ir “חוק השבות” – likums, kas ļauj ebreju cilvēkiem ierasties, bet ne citām grupām. Cilvēki, kas nav ebreji, laiku pa laikam ierodas strādāt, un viņiem jādzīvo pēc dažiem gadiem. tāda ir mūsu varas iestāžu politika. Tajā pašā laikā dažas IZRAĒLĀS organizācijas cenšas palīdzēt citās valstīs – arī Āfrikas valstīs. Ja jūs man sniedzat kādu papildu informāciju, piemēram, savu tālruņa numuru, kurā Nigērijas pilsētā jūs dzīvojat, kā arī kurā apkaimē un ielā, es varu mēģināt jūs atsaukties uz tiem — protams, tikai tad, ja jūs tas interesē. Asafs Benjamini.

1

Ievadiet

12:54

Jūs saņēmāt atbildi no

Man jāpastāsta nedaudz par sevi, pirms sniedzu savu informāciju, esmu tik daudz cietis šajā pasaulē no bērnības līdz dzimšanas dienai 1995. gada 5. maijā es pazaudēju savu tēti 5 gadu vecumā, kopš mans tētis nomira, viss nav bijis tā, kā tam vajadzēja būt, es pabeidzu vidusskolu 2014. gadā, bet gaidīju, līdz 2014. gadā riskēju, jo neriskēju, universitāte es uzrakstīju iestājeksāmenu, noliku un tiku uzņemta universitātē, lai studētu sapņu kursu, esmu ilgojies studēt KRIMINOLOĢIJU UN pili

Sākotnējais ziņojums:

Man nav sakaru, un man nav nekādas personiskas atpazīstamības ar…

Drošības studijas, kuras es apprecējos tajā pašā gadā, jo Āfrikas tradīcijās kā vienīgajam vecāku bērnam un manam tēvam kavējas, man ir jāprecas sākumā, tāpēc es apprecējos ar savu sievu šī gada sākumā, viņai bija nopietna problēma bērnu piegādi

Ievadiet

pils

Valsts: Nigērija

Dzīvesvietas valsts: Ebonyi štats

Pilsēta/dzīvesvieta: Abakaliki

Tālruņa numurs: +2348138412994

Ievadiet

13:37

Tu aizsūtiji

Labi – es mēģināšu palīdzēt kādai organizācijai vai biedrībai, kas var palīdzēt, bet es nevaru neko apsolīt. Katrā ziņā es mēģināšu.

assafs benyamini.

F. Tālāk ir sniegts sistēmas apraksts, kura šķietami neeksistē un kuru nav iespējams attīstīt ar mūsdienu tehnoloģijām (un jebkurā gadījumā tas ir tikai iztēle, nevis jebkāda veida praktisks priekšlikums):

Kā zināms, katrā pasaules reģionā ir dabas parādības vai kaitīgi kukaiņi, kas traucē cilvēkus vai apdraud tos, vai dažkārt pat novērš jebkādu iespēju apmesties (ārkārtējie klimatiskie apstākļi Antarktīdā, kas nepieļauj nekādu apmetņu pastāvēšanu, termīti, kas sastopami Francijas un Spānijas pierobežas zonās, kas apdraud daudzās koka mājas, kas šajos apgabalos, ir lauksaimniecības un citur Izraēlas draudi, un citreiz sliekšņu bari). ideja, par kuru es domāju šajā kontekstā, ir:

Ir atvērta uz mākslīgā intelekta balstīta ieroču sistēma, kas “pratīs” palaist robotu kukaiņu barus, kas uzdosies par kaitēkļiem, kas eksistē tajā pašā teritorijā, tādējādi mulsinot ienaidnieku, kurš aktivizēs kaitēkļu kontroles sistēmas, kas nepalīdzēs, protams, pret robotu kukaiņiem. Ideja ir tāda, ka sistēma vienmēr zinās, kuri kukaiņi izliekas palaist, pamatojoties uz tās operatoru ievadītajiem datiem. Turklāt šaušanas sistēmu uzstādīšana uz šiem robotu kukaiņiem var izraisīt daudz lielāku apjukumu un anarhiju. Šajā situācijā ienaidnieks var maldīgi domāt, ka iemesls, kāpēc kaitēkļu problēma netiek atrisināta, ir nepietiekama pesticīdu lietošana, tādējādi liekot viņam lietot pesticīdus daudz lielākās devās un tādā veidā radīt dubultu kaitējumu – un tas viss ir taisnība,

Tajā pašā iedomātajā scenārijā valstis sāks izstrādāt aizsardzības, atklāšanas vai pārtveršanas līdzekļus pret šāda veida ieročiem – kas var atvērt kampaņu, kas nekad nav pastāvējusi visā cilvēces vēsturē (un, kā zināms, jebkurš līdzeklis, ko cilvēks vai cilvēku grupa attīsta – vienmēr būs cilvēks vai cilvēku grupa no citas vietas vai Citreiz viņi zinās, kā izveidot sistēmu, kas pastāvīgi iejauksies šajā pasaulē, kurā pastāv patiesā sistēma, kas pastāvīgi iznīcinās tās iepriekšējās sistēmas darbību. celtniecība un iznīcināšana, un tā uzvedas ne tikai cilvēki, bet arī pati daba – visu laiku pamīšus būvē un posta) .

Protams, kiberlaukā var attīstīties arī spīdzinātāji, kuri mēģinās traucēt ienaidnieka šo sistēmu aktivizēšanu, vai arī armija, kas izmantos šīs ieroču sistēmas, mēģinās izmantot tos pašus kiberinstrumentus, lai sabotētu ienaidnieka pārtveršanas sistēmas.

G. Tālāk ir sniegts programmatūras, ko meklēju, skaidrojums:

Meklēju programmatūru, vai sistēmu, ar kuras palīdzību var automātiski izveidot video, izmantojot mākslīgo intelektu, pēc modeļa filki.ai Es to izmantoju līdz šodienai, kad pēkšņi pārstāja darboties (visi videoklipi, kurus mēģinu izveidot caur tiem, klusē, un es nezinu, kā atrisināt šo problēmu).

Vēlos norādīt, ka esmu cilvēks, kurš dzīvo ar ļoti zemiem ienākumiem – Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalstu, un tāpēc meklēju programmatūru vai šādu sistēmu, ko var izmantot bez maksas.

Vai jūs zināt šāda veida sistēmu?

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēla, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai : [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

H. Šeit ir programmatūras ideja, par kuru es iedomājos:

Sistēma, kurā būs iespējams ievadīt noteiktus lietotāja datus, piemēram, vārdu, e-pasta adresi vai tālruņu numurus – un pēc interneta skenēšanas būs iespējams saņemt saites uz visiem kontiem, ar kuriem rekvizīti ir saistīti.

Tas var palīdzēt lietotājiem, kuriem ir konti daudzās vietnēs un kuri nevar tos visus atcerēties, un šāda meklēšana noteikti var palīdzēt šādos gadījumos.

I. Šī ir mana sarakste ar uzņēmumu “Kupel Ram Produktion Sahramet”:

assafs benyamini< [email protected] >

Kam:

Koppels, Zēvs

Trešdien, 14. jūnijā, pulksten 15.30

Visas šīs lietas man ir zināmas.

Kā zināms, idejas nosargāšanai vienmēr ir nepieciešams sakārtots darbs ar patentpilnvaroto biroju.

Manā gadījumā tas nekādā gadījumā nav iespējams manu zemo ienākumu un nespējas samaksāt par šo biroju apkalpošanu dēļ.

Jebkurā gadījumā ar to nav nodoma pelnīt – te tā arī nenotiks.

Mērķis ir, lai šāda sistēma patiešām tiktu izstrādāta Alcheimera slimnieku labklājībai.

Tas ir vienīgais mērķis maniem jautājumiem par šo tēmu.

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

Slēpt sākotnējo ziņojumu

Trešdien, 2023. gada 14. jūnijā, plkst. 12:32:15 GMT+3, Koppel, Zeev < [email protected] > rakstīja:

Sveiki, Bendžamina kungs

Paldies, ka rakstījāt

Jūsu izvirzītā ideja patiešām ir ļoti interesanta

Mūsu uzņēmums nevar pieņemt šādu risinājumu ar visām no tā izrietošajām sekām

Neļaujiet manai atbildei jūs atbaidīt, ir daudzas lielas programmatūras kompānijas, kas var uzņemt šo izaicinājumu — One, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam utt., vai jaunizveidotie uzņēmumi medicīnas jomā (var atrast Google).

Ņemiet vērā, ka viņi var pārņemt ideju un izstrādāt šādu sistēmu pilnīgi bez jums un jūs neinformējot…. ja vēlaties nedaudz aizsargāt ideju, neatklājiet visu

Padoms – noņemiet ID kartes numuru no saviem personas datiem. Ieteicams to nesūtīt, noteikti sākotnējo attiecību nodibināšanas stadijā

Ar laba vēlējumiem

Zēvs Kopels

izpilddirektors

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Ebreju valsts 60

PO 12260

Herclija

IZRAĒLA 4676652

Tālrunis 972-77-2060606

Fakss 972-77-2060039

‪Trešdien, 2023. gada 14. jūnijā, plkst. 9:46‫’assaf benyamini’, izmantojot pārdošanu < [email protected] > rakstīja:

Kam: “kopelreem.com”.

Temats: programmatūra/sistēma tiem, kam ir demence.

Cienījamās kundzes/kungi.

Es domāju par šādu ideju izstrādāt lietojumprogrammu cilvēkiem, kuri cieš no slimībām, kuras pavada izziņas pasliktināšanās un demences apstākļi, piemēram, Alcheimera slimība:

Kā zināms, pacienti ar slimībām, kuru galvenā īpašība ir kognitīvā pavājināšanās (piemēram, Alcheimera slimība vai citas slimības, kurām ir demences stāvoklis), pakāpeniski zaudē daudzas spējas, piemēram, īstermiņa atmiņu vai ikdienas darbību, kas pakāpeniski pasliktinās. Ideja ir izveidot programmatūru vai sistēmu, kas būtu paredzēta cilvēkiem, kuri atrodas šādā situācijā. Izaicinājums ir apkopot šādā sistēmā visas programmas vai sistēmas, ko cilvēks izmanto – un ar mākslīgā intelekta sistēmas palīdzību darbības mehānisms kļūs vienkāršāks un vienkāršāks, slimībai progresējot. Protams, lai sistēmu uzbūvētu tā, lai tā maksimāli precīzi pielāgotos tās lietotāja situācijai, izstrādes gaitā būs nepieciešams konsultēties un sadarboties ar smadzeņu pētniekiem,

Sistēmas mērķis, protams, ir ļaut cilvēkiem, kuri ir pieraduši izmantot datoru dažādiem mērķiem un kuri atrodas uz demences robežas, pilnībā nezaudēt piekļuvi sistēmām, kuras viņi bija pieraduši lietot daudzus savas dzīves gadus – un tādējādi zināmā mērā uzlabot savu dzīves kvalitāti, kas jau ir būtiski bojāta pašas slimības simptomu rezultātā.

Tik daudz par pašu ideju.

Lai gan šī ir ideja, par kuru es domāju, manā personīgajā dzīvē nav nekāda sakara ar demences aprūpi.

Vēlos norādīt, ka it visā, kas attiecas uz mani personīgi, ir jāņem vērā vairākas lietas:

1) Es neesmu profesionālis programmēšanas jomā, ne arī profesionālis smadzeņu izpētes, izziņas vai neiroloģijas jomā – un šī iemesla dēļ es nevaru soli pa solim pavadīt šādu projektu.

Šī ir ideja, par kuru es domāju, un, izņemot sākotnējās idejas sniegšanu, es nevarēšu palīdzēt nevienā citā projekta posmā.

2) Es dzīvoju ar ļoti zemiem ienākumiem – invaliditātes pabalstu no Valsts apdrošināšanas institūta. Tāpēc man nav nekādu iespēju idejas realizācijā ieguldīt nekādus budžetus. Un vēl vairāk: manas situācijas nopietnības dēļ pat ļoti lielas atlaides vienkārši nepalīdzēs.

3) Es dzīvoju Kiryat Menachem rajonā Jeruzalemē, un man nav ne automašīnas, ne autovadītāja apliecības. Veselības un finansiālā stāvokļa dēļ arī nav nekādu izredžu, ka turpmāk varēšu iegūt autovadītāja apliecību vai iegādāties auto.

Līdz ar to mana iespēja ierasties uz konsultatīvajām sanāksmēm uzņēmumu birojos, kas atrodas ievērojami tālu no manas dzīvesvietas, nepastāv.

Vai jūs domājat, ka šeit varētu būt kāda adrese, lai mēģinātu reklamēt šādu projektu, vai arī man tas jāatsakās un jāaizmirst par visu?

Mani personas dati:

Vārds – assafs. Uzvārds – benyamini.

Personas numurs-029547403.

Pilna pasta adrese –

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected] vai : [email protected] vai: [email protected]  vai: [email protected] vai: [email protected]

Mana vietne:  https://www.disability55.com/

J. Šeit ir jautājums/problēma, par kuru es domāju:

Kā visi šaha spēlētāji zina, šaha galdā ar 8 rindām un 8 kolonnām dāmu skaits, kuras var novietot uz galda, nevienai no tām neatrodoties otra sitienu diapazonā, ir 8.

No otras puses, mazākā dēlī ar 3 rindām un 3 kolonnām dāmu skaits, kuras var novietot, nevienai no tām neatrodoties otra sitienu diapazonā, ir 2.

Bet kas notiek daudz lielākos paneļos? Piemēram: iedomātā dēlī ar 1000 rindām un 1000 kolonnām — cik dāmu var novietot uz tā, neviena no tām neatrodas citas redzamā diapazonā? Vai arī dēlī, kurā ir, piemēram, 10 miljoni kolonnu un 100 miljoni rindu — cik dāmu var novietot, neviena no tām neatrodas citas redzamā diapazonā?

Un vispārējs noteikums: pieņemot, ka mums ir tabula ar x rindām un y kolonnām, vai ir iespējams atrast formulu, ar kuru var aprēķināt dāmu skaitu, kuras var novietot, nevienai no tām neatrodoties otras trāpījumu diapazonā? Un vai, piemēram, teorētiski ir kāda datorprogramma, kas var uzzīmēt vienu un to pašu lielu tāfeli, piemēram, miljards rindu reiz miljards kolonnu, un kas ne tikai spēj aprēķināt dāmu skaitu, kuras tajā var novietot, nevienai no tām neatrodoties citas redzamā diapazonā, bet arī programmatūrai būs iespēja zināt, kuros kvadrātos tās precīzi novietot?

Vai kāds matemātiķis vai datorzinātājs kādreiz ir mēģinājusi atrisināt šo problēmu? Un, ja jā, kādi bija viņu secinājumi?

K. Zemāk ir ziņa, ko es nosūtīju caur sociālo tīklu Facebook IZRAĒLAS būvniecības un mājokļu ministram Jičakam Vaserlaufa kungam:

Tu aizsūtiji

Lai miers ministram Jičakam Vaserlaufam:

Temats: pastāvīgā dzīvesvieta invalīdiem.

Dārgais Kungs.

Esmu 50 gadus vecs invalīds no Jeruzalemes, kurš ilgus gadus nav varējis atgriezties darba tirgū. Pašlaik es dzīvoju no Valsts apdrošināšanas institūta saņemtā invaliditātes pabalsta un saņemu aptuveni 770 NIS mēnesī kā palīdzību īres nomaksai (un tagad ir problēmas ar šīs būtiskās palīdzības saņemšanas turpināšanu – un sīkāka informācija par to vēlāk manā vēstulē). Skaidrs, ka šādā situācijā invalīdam nav nekādu izredžu iegādāties dzīvokli vai panākt kādu pastāvīgās dzīvesvietas risinājumu. Un vēl vairāk: valsts mājokļu stāvokļa pasliktināšanās Izraēlas štatā arī nedod nekādas iespējas invalīdiem. Jautājums, ar kuru es vēlētos vērsties pie jums, Būvniecības un mājokļu ministrijas, šajā jautājumā ir: Vai jūs sniedzat savu viedokli par šo problemātisko jautājumu? Vai Būvniecības un mājokļu ministrijai ir kādi plāni, kas ļaus manā situācijā esošiem invalīdiem joprojām iegūt pastāvīgu dzīvesvietu?

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

pēcraksts. Zemāk ir e-pasts, ko nosūtīju uz dažādām vietām saistībā ar Būvniecības un mājokļu ministrijas atbildes trūkumu:

Kam:

Priekšmets: Būvniecības un mājokļu ministrija – atbildes trūkums.

Cienījamās kundzes/kungi.

Mēģinu nosūtīt augstāk minēto e-pastu Būvniecības un mājokļu ministrijas Sabiedrisko uzziņu departamentam – saistībā ar lēmumu pārtraukt palīdzību īres nomaksai, ko saņemu no viņiem ar uzņēmuma MAGAAR starpniecību -, un tas ir balstīts uz nepareizu informāciju, izņemot to, ka e-pasts, kuru mēģinu viņiem nosūtīt, ir [email protected], un tā adresāts man nav piegādāts . Ko darīt? Uzskatu, ka lēmums pārtraukt īres palīdzības maksājumus tikai un vienīgi Būvniecības un mājokļu ministrijas pasūtītāja sliktas birokrātiskās rīcības dēļ ir skandalozs lēmums. Arī neviens ar mani neatgriežas un nepaskaidro, kas notiek ar šo lietu. Tā vienkārši nav pareiza rīcība!! Kāpēc jūs tā izturaties pret iedzīvotāju vājākajām daļām? Kāpēc???

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

28.6.2023 a

Kam: Būvniecības un mājokļu ministrija – Sabiedrisko izziņu departaments.

Temats: īres palīdzība.

Cienījamās kundzes/kungi.

Es esmu Assafs Benjamins no Jeruzalemes, un daudzus gadus esmu saņēmis palīdzību īres maksāšanai no Būvniecības un mājokļu ministrijas ar uzņēmuma MAGGAR starpniecību, kas pēkšņi nolēma pārtraukt īres palīdzību, pamatojoties uz nepareizu informāciju. Vēlos norādīt, ka e-pasts, ko cenšos viņiem nosūtīt šajā jautājumā, man atgriežas un netiek piegādāts galamērķim. Vēl vairāk: mēģinot viņus sasniegt pa tālruņa numuru 8583*, zvani tiek novirzīti uz ārējo uzticības tālruni, nevis MAGAAR darbiniekiem. Man jums ir vienkāršs jautājums: kāpēc invalīds būtu tā jāspīdzina par velti? Kāpēc palīdzība īres nomaksai tiek pārtraukta, pamatojoties uz nepareizu informāciju? Un kāpēc pie velna nav iespējams sazināties ar uzņēmumu MAGAAR pa telefonu vai e-pastu, lai ar viņiem nokārtotu lietu? Gaidu atbildi par šo lietu!! Lūdzu, skatiet manu pieteikumu kā sūdzību pret uzņēmumu MAGAAR.

Ar laba vēlējumiem,

assafs Benjamini.

pēcraksts. 1) Terapeitiskais stāvoklis, kurā esmu:

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēla, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos: 972-2-6432551. Vai arī: 972-2-6428351.

Hosteļa e-pasta adrese: [email protected]

Sociālā darbiniece no hosteļa komandas, kas strādā manā dzīvoklī: Sāra Stora-972-55-6693370.

2) E-pasta adrese, uz kuru mēģināju nosūtīt augstāk minēto ziņu uzņēmumam MAGAAR: [email protected]

Kam: MAGGAR Company – Jeruzalemes filiāle.

Temats: Jūsu ziņa no policijas.

Cienījamās kundzes/kungi.

Pirmdien, 2023. gada 26. jūnijā, plkst. 19:32 es saņēmu no jums šādu ziņojumu:

Labdien, Jūsu līzinga termiņam beidzoties atbalsta maksājumi tiks pārtraukti 07/2023 mēnesī. Būvniecības un mājokļu ministrija aicina ziņot par jaunu īres līgumu tiešsaistes formā, izmantojot valsts identifikācijas sistēmu https://go.gov.il/contract-update bez nepieciešamības ierasties uzņēmuma filiālē. Jūs, protams, varat sazināties ar Megeru. Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar *8583. Sveicināti, Būvniecības un mājokļu ministrija

Vēlos norādīt, ka Jūsu vēstījums ir mulsinošs un nesaprotams, jo līgums, kuru es parakstīju ar dzīvokļa īpašnieku (kura kopija arī Jums tika iedota) beidzas 2024. gada 14. jūlijā. Īres līgums, kuru es parakstu, ir uz diviem gadiem nevis uz gadu – un tāpēc tas beidzas pēc nedaudz vairāk kā gada, nevis šajās dienās. Šo iemeslu dēļ man nav skaidrs, kāpēc jūs nolēmāt pārtraukt palīdzību, ko es saņemu īres maksāšanai, un tas ir balstīts uz nepareizu informāciju. Gaidu paskaidrojumus.

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) Vēlos norādīt, ka pēdējā gada laikā mana fiziskā veselība ir ievērojami pasliktinājusies. Šī iemesla dēļ man būs ļoti grūti fiziski ierasties jūsu birojā, lai nokārtotu šo lietu – un tāpēc es lūgšu jūs izskatīt šo lietu un ļaut man nokārtot lietu attālināti, izmantojot datoru mājās, nepiespiežot mani ierasties pie jums, lai nokārtotu šo lietu.

4) Savam pieteikumam pievienoju Jums īres līguma kopiju, kuru šobrīd parakstu – to kopiju, kura, kā minēts, Jums tika piegādāta apmēram pirms gada, kad es parakstīju nomas līgumu.

5) Tagad es jums nosūtu šo ziņojumu pa faksu, jo e-pasts, kuru mēģināju jums nosūtīt uz  [email protected] , atgriezās pie manis un nesasniedza galamērķi.

L. Tālāk ir aprakstīta izlaidumu ķēde, ar kuru šobrīd saskaros (šo vārdus rakstu otrdien, 2023. gada 4. jūlijā), kuru dēļ nav iespējams sazināties ar Būvniecības un mājokļu ministriju, ja un kad tas ir nepieciešams:

1) Mans īres līgums beidzas apmēram pēc gada – tas ir arī MGR labi zināms. Ar viņas starpniecību es saņemu palīdzību. Un, neskatoties uz to, un neskatoties uz to, ka īres līguma kopija tika iedota apmēram pirms gada MJR. Viņi nolēma man nosūtīt ziņu, kurā bija teikts, ka, tā kā manā dzīvoklī beidzas līgums, it kā 2023. gada 7. mēnesī man jānāk pie viņiem ar jaunu līgumu, pretējā gadījumā saņemtā palīdzība tiks pārtraukta. Un īsumā: palīdzības pārtraukšana, pamatojoties uz nepareizu informāciju.

2) Apelācija uzņēmumam MAGAAR šajā sakarā netika atbildēta. No viņu atbildēm: “Mēs pārskaitījām”, “par to parūpēsies” – no tā, protams, neko nevar saprast. Uzskatu, ka man kā pilsonim, kurš saskaras ar šāda veida neizdarību, noteikti pienākas atbilde.

3) Šajā situācijā es mēģināju nosūtīt e-pastu Būvniecības un mājokļu ministrijai. izņemot to, ka e-pasta ziņojumi, kurus es sūtu no [email protected] , atgriežas pie manis pa vienam un netiek piegādāti galamērķī. Tāpēc vēlos uzzināt, vai jūs esat bloķējis mani un kāpēc es nevaru sazināties ar Būvniecības un mājokļu ministriju pa e-pastu.

4) Pirms divām dienām (rakstu otrdien, 2023. gada 4. jūlijā) saņēmu ziņu no MGR, kas informē, ka atbalsta summa īres maksas nomaksai 100 NIS apmērā tiks pārskaitīta uz manu kontu.

Jānorāda, ka es jau daudzus gadus esmu saņēmis šo palīdzību, kas šobrīd ir 770 NIS mēnesī, un es nesaprotu, kāpēc tā tika samazināta līdz tikai 100 NIS mēnesī. Šādam solim nav nekāda attaisnojuma.

5) Kļūdas ziņojums, ar kuru es saskaros, neveiksmīgi mēģinot sazināties ar Būvniecības un mājokļu ministriju pa e-pastu:

 

[email protected]

nodokļu ziņa

10:50

,Nē Jūs varat piegādei: Manas vēstules iztaujā sabiedrībuBūvniecības un mājokļu ministrija

Nepiegādājams: vēstules Mājokļu un mājokļu ministrijas publiskajiem jautājumiem

Yahoo/Inbox

[email protected]

uz:

[email protected]

Otrdien, 4. jūlijā pulksten 10:50

Piegāde šiem adresātiem vai grupām neizdevās:

[email protected] ( [email protected] ) Nevarēja piegādāt jūsu ziņojumu, jo jums nav atļaujas sūtīt šim adresātam. Lūdziet adresāta e-pasta administratoram piešķirt jums atļauju, pēc tam mēģiniet vēlreiz.

Diagnostikas informācija administratoriem:
Izveidotāja serveris: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Server atgrieza ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; nav pilnvarots sūtīt adresātam, jo ​​sūtītājs nav adresāta sūtītāju sarakstā, no kuriem pieņemt pastu

Sākotnējie nosaukumi: Saņemts: no SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117), autors

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) ar Microsoft SMTP serveri

(versija=TLS1_2, šifrs=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id

15.1.2507.6; Otrdien, 2023. gada 4. jūlijā, 10:50:09 +0300

Saņemts: no mail-int20.gov.il (192.168.174.2) līdz

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) ar Microsoft SMTP serveri

(versija=TLS1_2, šifrs=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id 15.1.2507.6

izmantojot Frontend Transport; Otrdien, 2023. gada 4. jūlijā, 10:50:09 +0300

Saņemts: no blue-av10.tehila.gov.il (nezināms [147.237.70.51])

pa pastu-int20.gov.il (Postfix) ar ESMTP id C933120095250

priekš < [email protected] >; Otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 10:47:55 +0300 (IDT)

Saņemts: no blue-av10.tehila.gov.il (nezināms [127.0.0.1])

IMSVA (Postfix) ar ESMTP id 86D41DE050

priekš < [email protected] >; Otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 10:50:09 +0300 (IDT)

Saņemts: no fe-vex-1.insight.gov (nezināms [147.237.71.81])

autors: blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) ar SMTP id 7B13BDE04E

priekš < [email protected] >; Otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 10:50:09 +0300 (IDT)

Saņemts: no localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

autors fe-vex-1.insight.gov (Postfix) ar SMTP id 4QwFM53TKYz3x6d

priekš < [email protected] >; Otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 10:50:09 +0300 (IDT)

Saņemts: no mx2.tehila.gov.il (nezināms [147.237.71.4])

autors fe-vex-1.insight.gov (Postfix) ar ESMTP id 4QwFM43L9Fz3x6G

priekš < [email protected] >; Otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 10:50:08 +0300 (IDT)

Saņemts-SPF: caurlaide (mx2.tehila.gov.il: domēns

[email protected] norāda 74.6.128.31 kā atļautu

sūtītājs) identitāte = pasts no; klienta-ip=74.6.128.31;

uztvērējs=mx2.tehila.gov.il;

envelope-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?viss”

Autentifikācijas rezultāti: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (parakstīšanas laiks ir nākotnē) header.i=none; spf=Iziet smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=pass (p=noraidīt dis=nav) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Rezultāts: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIErS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCMapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hfTZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: taisnība

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X pārsūtīts — par: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Nē, 0. līmenis, Nezināms – Nezināms

Saņemts: no sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

mx2.tehila.gov.il, izmantojot ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256; 2023. gada 4. jūlijs, 10:36:35 +0300

DKIM-paraksts: v=1; a=rsa-sha256; c=atslābināts/atslābināts; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Datums:No:Kam:Tēma:Atsauces:No:Tēma:Atbildēt-Kam; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDBjzHAlKRIxy p i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c=atslābināts/atslābināts; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Datums:No:Līdz:Tēma:No:Tēma; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xHTXdRDzm3 4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR43PROtETLZoKE/vihi5gGFZ55GFGTsLkGFV7+ hgug2Aecj5oW1F6Zs+AE/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVILRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Saņemts: no sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com ar sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com ar HTTP; Otrdien, 2023. gada 4. jūlijā, 07:50:02 +0000

Datums: otrdiena, 2023. gada 4. jūlijs, 07:49:58 +0000

X-FireEye: tīrs

No: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Kam: ” [email protected] ” < [email protected] >

Ziņojuma ID: < [email protected] >

Temats: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

MIME versija: 1.0

Satura veids: teksts/vienkāršs; rakstzīmju kopa = “UTF-8”

Satura pārsūtīšana-kodēšana: base64

Atsauces: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Product-Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-User-Approved-Sender: Nē

X-TMASE-versija: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Rezultāts: 10–1.617500-10.000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Rezultāts: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Atgriešanās ceļš: [email protected]

Skatīt sākotnējo ziņojumu

 

M. Zemāk ir e-pasts, ko nosūtīju hosteļa “Avivit” darbiniekiem:

Pēdējā mājā.

Yahoo/nosūtīts

  

assafs benyamini < [email protected] >

Uz: [email protected]  [email protected]

 

Ceturtdien, 6. jūlijā pulksten 15:49

 

Sveiki, Vardhan!

Temats: jūsu uzvedība.

Dārgais Kungs.

Man neskaidru iemeslu dēļ mājas vizītes laikā, kas bija šodien, ceturtdien, 2023.gada 6.jūlijā plkst.14:50, Jūs ieradāties ar ļoti agresīvu attieksmi un sākāt rupji un vulgāri uzbrukt man – tieši tāpat un bez iemesla.

Kā zināms, tas notika bez manas provokācijas.

Es paskaidrošu, ka, ja jūs plānojat to turpināt, es lūgšu vairs neapmeklēt dzīvokli Kostarikas ielā 115.

Vai tu būsi gatavs rīkoties kā cilvēks? Tātad ar jūsu turpmāko ierašanos nebūs nekādu problēmu. Vai vēlaties turpināt rīkoties kā mežonis? Tāpēc ir labāk, ja jūs vienkārši nenākat, un viss.

Dažas lietas vienkārši nav izdarītas.

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini – iedzīvotājs no hosteļa “Avivit” aizsargātā mājokļa.

pēcraksts. Mans ID numurs: 029547403

 

N. Manas saites:

1) vietne “viss pakalpojums”

2) grupa Facebook “iziet no vientulības”

3)grupas WhatsApp adreses augšupielādes pabalsti vecene Izraēlā

4)Amerikas Savienoto Valstu tulkošanas pakalpojumi

5) Biedrība “Begin re” – lai glābtu un glābtu With Haim izturētu ļaunprātīgu izmantošanu

6) rumble.com video koplietošana

7) finzmo uzņēmums

8)Biedrība “draugi” – palīdzība ceļā

9) uzņēmuma datu lodziņš

10) trauma uz labu – biedrība traumu upuriem

11)līnija dzemdēt-adrese sievietes piedzīvoja Atsauce vardarbīgu vai pazemojošu Laikā dzimšanas

12) projekts “saule ikvienam” – palīdzība māju koplietošanā saules enerģijas jumtu ierīkošanā

13)Asociācijas darbība, kas atver acis un sirdi manām vajadzībām neredzīgajiem

14) invaliditātes mačs – starptautiska iepazīšanās vietne cilvēkiem ar invaliditāti

15)koordinators “torņa gaisma”-uzrunā cilvēkus ar redzes traucējumiem vai aklumu

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE