" /> idejas cīņai. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » idejas cīņai.

idejas cīņai.

Kam:

Priekšmets: Meklēt idejas.

Cienījamās kundzes/kungi.

  1. gadā es pievienojos Izraēlas invalīdu cīņai. No 2018. gada 10. jūlija to daru “nitgaber” kustības – caurspīdīgo invalīdu – ietvaros.

Tomēr arī šodien (es rakstu šos vārdus 2022. gada 3. septembrī) cīņa joprojām ir iestrēgusi – daudzi soļi, kas ir sperti, kas cita starpā ietvēra demonstrācijas, aicinājumus presei un daudziem kneseta biedriem (IZRAĒLIJA parlaments), un vairāk nav palīdzējuši, un Izraēlas štatā invalīdu stāvoklis joprojām ir ļoti grūts, un daudzi no mums ir spiesti izdarīt neiespējamo izvēli starp pamata pārtikas produktu iegādi un medikamentu vai būtiskākā medicīniskā aprīkojuma iegādi).

Tāpēc lūgsim papildus idejas, lai turpinātu cīņu veicināt.

Jebkādas idejas ir apsveicamas.

Sveicieni,

assafs benyamini.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3)Tālāk sniegti daži paskaidrojoši vārdi par sabiedrisko kustību, kurai pievienojos 2018. gada 10. jūlijā, kā tie parādījās presē:

Parasta Izraēlas valsts pilsone Tatjana Kadučkina nolēma izveidot “nitgaber” kustību, lai palīdzētu tiem, kurus viņa dēvē par “caurspīdīgajiem invalīdiem”. Līdz šim viņas kustībai ir pievienojušies aptuveni 500 cilvēku no visas IZRAĒLAS valsts. Intervijā 7. kanāla raidorganizācijām viņa stāsta par projektu un tiem invalīdiem, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām aģentūrām tikai tāpēc, ka tās ir caurskatāmas.

Viņasprāt, invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēslu un invalīdi bez ratiņkrēsla. Otro grupu viņa definē kā “caurspīdīgus invalīdus”, jo, pēc viņas teiktā, viņi nesaņem tādus pašus pakalpojumus kā invalīdi ar ratiņkrēsliem, lai gan viņiem ir noteikta 75-100 procentu invaliditāte.

Viņa skaidro, ka šie cilvēki paši nevar iztikt, un viņiem ir nepieciešama papildu pakalpojumu palīdzība, kas pienākas invalīdiem ar ratiņkrēsliem. Piemēram, caurspīdīgie invalīdi saņem zemu invaliditātes pabalstu no Valsts apdrošināšanas, viņi nesaņem atsevišķas piemaksas, piemēram, speciālo pakalpojumu pabalstu, pavadoņu pabalstu, pārvietošanās pabalstu, kā arī viņi saņem mazāku pabalstu no Mājokļu ministrijas.

Saskaņā ar Kadučkina veikto pētījumu, šie caurspīdīgie invalīdi ir izsalkuši pēc maizes, neskatoties uz mēģinājumu apgalvot, ka 2016. gada Izraēlā nav cilvēku, kas izsalkuši pēc maizes. Viņas veiktais pētījums arī norāda, ka pašnāvību līmenis viņu vidū ir augsts. Viņas dibinātajā kustībā viņa strādā, lai caurspīdīgi invalīdus iekļautu valsts mājokļu gaidīšanas sarakstos. Tas ir tāpēc, ka, pēc viņas teiktā, viņi parasti neietilpst šajos sarakstos, lai gan tiem vajadzētu būt atbilstīgiem. Viņa rīko diezgan daudzas tikšanās ar Kneseta deputātiem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sanāksmēs un diskusijās, taču, pēc viņas teiktā, tie, kas spēj palīdzēt, neklausa, bet tie, kas klausās, ir opozīcijā un tāpēc nevar. palīdzēt.

Tagad viņa aicina arvien vairāk “caurspīdīgu” invalīdu pievienoties, sazināties ar viņu, lai viņa varētu viņiem palīdzēt. Viņasprāt, ja situācija turpināsies tāda, kāda tā ir šodien, neizbēgt no invalīdu demonstrācijas, kas prasīs savas tiesības un iztikas pamatnosacījumus.

4) Tālāk ir norādīta kustību vadītājas Tatjanas Kadučkinas kontaktinformācija:

Viņas tālruņu numuri:

972-52-3708001. un: 972-3-5346644.

Viņas telefona atbildes laiks ir no svētdienas līdz ceturtdienai (ieskaitot) no pulksten 11:00 līdz 20:00 – no vienpadsmitiem rītā līdz astoņiem vakarā pēc IZRAĒLAS laika, izņemot ebreju svētkus un dažādas Izraēlas brīvdienas.

5) Zemāk ir vēstules sākums, kuru nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: sistēmas izveide.

Cienījamās kundzes/kungi.

Esmu ieinteresēts pasūtīt šādu pakalpojumu no programmētājiem: TTS-TEXT TO SPEECH sistēmas uzstādīšana

Armēņu, baltkrievu, turkmēņu, kirgīzu, jidiša un basku valodās — valodās, kuras neietilpst TTS sistēmās, kuras es izmantoju šodien (play.ht, voicemaker.in un aivoov.com), taču tās ir manā valodā. emuārs disability5.com

Vai tiešām šāda attīstība ir iespējama? Un ja jā, cik ilgs laiks ir nepieciešams, un kādas ir nepieciešamās finansiālās izmaksas?

Jāpiebilst, ka es neesmu ne dators, ne programmētājs, tāpēc man nav iespējas pārbaudīt lietas.

Sveicieni,

assafs benyamini.

6) Zemāk ir mana sarakste ar Facebook grupu “Nāk pie profesoriem”:

Kam: “באים אל הפרופסורים.היסטוריה וארכיאולוגיה

Esmu Izraēlas pilsonis, kurš aktīvi iesaistās cīņā par invalīdu populācijām, kuras ietvaros es vēršos arī pie starptautiskām organizācijām ārpus IZRAĒLAS valsts. Cita starpā es uzrunāju arī cilvēkus no Armēnijas.

Kā zināms, pirms aptuveni divarpus gadiem notika karš starp Armēniju un Azerbaidžānu par ietekmes zonām Kalnu Karabahas reģionā, un pēc ziņām dzirdētā Izraēla nebija neitrāla šajā konfliktā un identificējās ar Azerbaidžānas pusē.

Tāpēc es gaidīju, ka, uzrunājot cilvēkus no Armēnijas, kā IZRAĒLAS pilsoni (un es par tādu arī sevi pieteicu), attieksme pret mani būs ļoti slikta.

Man par lielu pārsteigumu es saņēmu no visiem cilvēkiem no Armēnijas, ar kuriem sazinājos caur internetu, un bez izņēmuma ļoti cieņpilnu attieksmi un cilvēkus, kuri centās palīdzēt pat daudz vairāk nekā cilvēki no jebkuras citas valsts.

Protams, man tas ir patīkams pārsteigums – tomēr kā cilvēks, kurš neko nezina par armēņu vai azerbaidžānu kultūru, pieņemu, ka šeit ir visādas lietas, par kurām es pat nezinu.

Tātad, kur ir manas kļūdas? ko es nesaprotu?

Uzsveru, ka es neuzdodu šo jautājumu kā spītību – man vienkārši ir interesanti uzzināt, kādi ir skaidrojumi manis aprakstītajam.

Sveicieni,

Asafs Benjamins.

Deivids Koens

Interesanti, kāda saistība starp invalīdu cīņu IZRAĒLĀ un IZRAĒLAS valsts nomelnošanu?

Armēņi veica slaktiņu ar žagariem.

Armēņi vienmēr ir bijuši piesardzīgi pret IZRAĒLAS godu un cenšas ar to konkurēt, lai sasniegtu to statusu, kādu ebreji spēja piešķirt holokaustam, no tā izriet viņu cieņa pret mums un arī skaudība.

IZRAĒLA neieņēma aktīvu vietu karā, tā parakstīja līgumus par ieroču pārdošanu azeriešiem, kuri ir mūsu draugi, atšķirībā no armēņiem.

Jebkurā trešās pasaules valstī viņi būtu ļoti priecīgi saņemt pabalstus, ko saņem mūsu invalīdi šeit, IZRAĒLĀ, un dzīves apstākļiem, tāpēc, manuprāt, Reša vēršanās pie pilsoņiem, kuri pelna labākajā gadījumā 400 dolārus, ir joks un ņirgāšanās. mēnesi un saņemt no viņiem palīdzību cīņā, kad invaliditātes pabalsts, ko viņi saņem Izraēlā, ir daudzkārt lielāks un arī sapnis par šo valstu starpnieku šajā statusā.

 

Deivids Koens

Es neapgalvoju, ka ir kāda saistība starp invalīdu cīņu IZRAĒLĀ un armēņu attieksmi pret tautu

Es tikko uzdevu jautājumu kā cilvēks, kurš neko nezina par armēņu kultūru. Es atvainojos, ka uzdevu jautājumu – es tiešām nezināju, ka saskaņā ar jūsu metodi ir aizliegts uzdot jautājumus par šo tēmu. Arī šeit nav mēģināts nomelnot IZRAĒLAS valsti – tas ir jūsu izdomājums. Es arī precizēšu, ka es tieši nesazinājos ar Armēnijas pilsoņiem saistībā ar pieprasījumu pēc finanšu ziedojumiem – pieprasījumi bija par pilnīgi citām tēmām, galvenokārt izmantojot ārštata tīmekļa vietnes, piemēram,fivver.com. Es piekrītu jums, ka invalīdu stāvoklis IZRAĒLĀ ir neizmērojami labāks nekā invalīdu stāvoklis tādā valstī kā Armēnija. Un ir iespējams iet daudz tālāk: primitīvas sabiedrības, kurās tiem, kas nestrādā smagu fizisko darbu un nekaro, nav izredžu izdzīvot – un, protams, šajās sabiedrībās nav ko runāt par invalīdu tiesībām. vecāka gadagājuma cilvēki vai jebkāda veida ārstniecība, kas vienkārši neeksistē – vai ir pieejama tikai kādam iedzīvotāju slānim Ļoti ierobežots skatījums uz karali un viņa tuvāko apkārtni – vai jūs interesē tas, ka mēs esam Izraēlas valstī? modelis salīdzināšanai? Un kāds ir secinājums? ka sociālās ciešanas vienmēr, tāpat kā daudzas citas lietas mūsu dzīvē, ir relatīvas, nevis absolūtas. Kā invalīds IZRAĒLAS štatā es salīdzinu to, ko IZRAĒLAS valsts bez problēmām var sniegt mūsu sabiedrībai un atvieglot viņu darbu, un valdības neveiksmju ķēdi, kuru dēļ invalīdi saņem daudz mazāk par minimālo, kas nepieciešams, lai dzīvotu cienīgi šeit Izraēlā – un ne kur citur. Salīdzinājums starp invalīdu situāciju IZRAĒLAS valstī un invalīdu situāciju nabadzīgajās valstīs (un pat tajās, kas atrodas daudz sliktākā situācijā nekā Armēnija) nav pamats invalīdu prasībām pret IZRAĒLAS valsti. . Es nešaubos, ka trešās pasaules valstīs ļoti labi var būt situācijas, kurās, ja tu vai es gūstam savainojumus,

 

Deivids Koens

assafs benyamini

Runājot par attieksmi pret armēņiem, es jums vienkārši uzrakstīju, kāpēc viņi, neskatoties uz karu, izturas cieņpilni pret IZRAĒLIEM.

Protams, jums ir atļauts uzdot jebkuru jautājumu, kuru vēlaties… brīvi.

Joprojām nesaprotu, kāda saistība ir starp trešās pasaules valsts pilsoņiem un invalīdu situāciju Izraēlā.

Es ne tikai nesalīdzināju invalīdus Izraēlā ar invalīdiem Armēnijā, bet es salīdzināju veselo cilvēku situāciju ar invalīdu situāciju IZRAĒLĀ – labāk būt invalīdam IZRAĒLĀ nekā parastam pilsonim Armēnijā.

Es joprojām brīnos:

Kāpēc invalīdu cīņa jāienes starptautiskajās attiecībās?

Vai šī IZRAĒLAS apmelošana visdīvainākajā un nevajadzīgākajā veidā nav iespējama?

Vērsties pie ciešanas tautas un vicināt viņu acu priekšā prasības, kas viņiem ir sapnis? Kāds no tā labums? Un kāds viņiem sakars ar invalīdiem?

Un vēl: prasi ko gribi un dari ko gribi, es tikai brīnos par loģiku un vai tam ir tāda ietekme uz IZRAĒLAS valsts reputāciju?

 

safs benyaminsi

autors

 

Deivids Koens

Precizēšu (atkal), ka nav mēģinājums nomelnot IZRAĒLAS valsti, un vislabākais pierādījums tam ir: es joprojām rakstu šeit Facebook, un esmu mājās, nevis apcietinājumā Vispārējās drošības dienesta pagrabos. Serviss, uz kurieni mani būtu sūtīts, ja tiešām būtu ko tādu izdarījis… Un nekādas prasības viņu priekšā neizvirzu: vienkārši sazinājos ar tiem cilvēkiem no Armēnijas caur ārštata mājaslapām – un arī samaksāju pilnu samaksu. par uzdevumiem, par kuriem pilnu samaksu saņemtu arī ārštata darbinieki no jebkuras citas valsts. Savā sarakstē ar viņiem es ļoti centos runāt acu līmenī — un tajā bija iekļautas tikai lietas, kas bija tehniski un tieši saistītas ar uzdevumu, kura veikšanai tās arī bija savienotas ar tām pašām vietnēm — un nekas cits. Kā jūs zināt, šīs vietnes ir atvērtas reģistrācijai cilvēkiem no visas pasaules. Es domāju (un tas, protams, ir mans personīgais viedoklis – un nekas vairāk kā tas), ka mēs IZRAĒLĀ esam vainīgi šausmīgā morālā netaisnībā, kas pieļauta ar šķietami nevainīgu nosaukumu “drošības eksports”, kuras ietvaros tika ražoti ieroči. Izraēlas valstis mantkārības dēļ tiek pārdotas tikai režīmiem vai apšaubāmām organizācijām, kas veic masu slepkavības, taču, protams, vidusmēra IZRAĒLIEŠI vienmēr būs daudz ērtāk sakot, piemēram, “tas nav tieši saistīts ar mani” vai “es to daru”. t izlemt par to” vai “Tas nav atkarīgs no manis” un citi apgalvojumi, kas var likt mums justies labāk, galu galā, kurš tiešām būtu gatavs atzīt, ka viņu valsts pārdotais ierocis tiek izmantots tik šausmīgu noziegumu izdarīšanai? Un jūs jautājat, kāpēc invalīdu cīņa IZRAĒLĀ tiek publiskota starptautisko attiecību jomā? Es to daru pēc izvēles. Es pievienojos invalīdu cīņai IZRAĒLĀ 2007. gadā – tas ir, pirms 15 gadiem. Gadu gaitā es un daudzi citi invalīdi esam mēģinājuši cīnīties ar šausmīgajām netaisnībām, kuru dēļ daudzi invalīdi jau ir gājuši bojā uz ielas visos iespējamos veidos, un ne tikai demonstrācijās: neskaitāmos aicinājumos un tikšanās ar biedriem. Knesets (IZRAĒLAS parlaments) aicina presi vai visus iespējamos IZRAĒLAS valsts sektorus. Pēc tam, kad tik daudz reižu tiku ļaunprātīgi izmantots un melojis, es personīgi (un es Es tikai rakstu šeit, kā lietas izskatās no mana skatu punkta – un, protams, citiem lietas var izskatīties savādāk) Es pilnībā zaudēju uzticību dažādām valsts iestādēm. Kā pēdējo izmisuma līdzekli es vēršos pie daudzām starptautiskām organizācijām (un, tā kā es bieži vēršos pie valodām, kuras es vispār nezinu, un šim nolūkam izmantoju tulkojumus, ko esmu ieguvis no tulkošanas uzņēmumiem, tāpēc daudzos gadījumos es sūtīt pieprasījumus organizācijām vai privātpersonām, nemaz nezinot, kas ir viņu identitāte). Aicinājumiem pusēm ārpus IZRAĒLAS valsts ir divi mērķi: mēģinājums panākt tāda vai cita veida sadarbību starp IZRAĒLAS Valsts invalīdu organizācijām un invalīdu organizācijām no citām vietām, kā arī mēģinājums izdarīt spiedienu no malas uz lēmumu pieņēmējiem IZRAĒLAS štatā, lai viņi sāktu mazliet nopietnāk rūpēties par mūsu grūtībām. Vai vēlaties to uzskatīt par IZRAĒLAS valsts apmelošanu? Tātad jūs zināt, ko: šajā jautājumā es uzņemos vainu uz sevi – kā jau paskaidroju, man nebija atstāta neviena cita izvēle vai iespēja. No šodienas ir garš saraksts ar problēmām, kurām vispār netiek piedāvāts risinājums – tāpēc jūs varat turpināt man iebilst, ka es apmeloju IZRAĒLAS valsti, un tajā pašā laikā apliecinu, ka nievājošā attieksme daudzas, daudzas IZRAĒLAS valsts iestādes tik daudzos gadījumos faktiski garantē, ka izvēles trūkuma dēļ būšu spiests to turpināt. Vai IZRAĒLAS valsts patiešām sāks nopietni rūpēties, un nevis vienkārši pateikt un turpināt melot? Tādā gadījumā es būtu ļoti priecīgs pārtraukt cīņu un nesūtu vairāk pat vienu vēstuli. Taču tikmēr mēs neredzam nekādas virzības maiņas šajā jautājumā – un ilgstošas ​​nolaidības un nicināšanas politikas turpināšana nozīmē, ka nekam citam nav izredžu. Tātad jūs vēlaties saukt arī šo IZRAĒLAS valsts nomelnošanu? Tātad jums ir visas tiesības tā domāt par tiem, kas to dara pēc izvēles – es ar to nestrīdos. Ar cieņu, Assaf Benjamini. Tātad jūs vēlaties saukt arī šo IZRAĒLAS valsts nomelnošanu? Tātad jums ir visas tiesības tā domāt par tiem, kas to dara pēc izvēles – es ar to nestrīdos. Ar cieņu, Assaf Benjamini. Tātad jūs vēlaties saukt arī šo IZRAĒLAS valsts nomelnošanu? Tātad jums ir visas tiesības tā domāt par tiem, kas to dara pēc izvēles – es ar to nestrīdos. Ar cieņu, Assaf Benjamini.

 

Deivids Koens

Safs Benjaminsi

Pat ja jūs smagi apmelosiet Izraēlu, viņi jūs neieliks cietumā. demokrātija…

Un es tevi netiesāju par tavām sāpēm un netiesāju par tavām ciešanām.

Dariet to, ko domājat, ka tas jūs virzīs uz priekšu.

Es apliecinu, ka nekāds starptautisks spiediens neliks IZRAĒLAS valstij piešķirt vairāk naudas invalīdiem, tā ir valsts iekšējā lieta un valsts dod invalīdiem saprātīgas summas, salīdzinot ar citām rietumvalstīm, tāpēc tas ir smieklīgi domāt, ka kāds iejauksies un noteikti organizācijas vai cilvēki no trešās pasaules valstīm.

Piekrītu, ka tiešām ir par maz un var un vajag dot vairāk (un ir no kā ņemt) – bet kā jau minēts: nekāds ārējs spiediens nelīdzēs – un jā, tas ir valsts nomelnošanas veids. IZRAĒLA.

IZRAĒLAS valsts atrodas vietā, kur visi tās ienaidnieki meklē veidus, kā to klasificēt, un mums par laimi lielākā daļa mūsu ienaidnieku būtu priecīgi šeit dzīvot un pieņemt apstākļus, kādus šeit saņem mūsu invalīdi.

Lai jums laba veselība

 

Deivids Koens

Tev taisnība. Kā jau paskaidroju, mums kā invalīdiem citu iespēju neatliek.

 

Liors Pasternaks

No manas pieredzes ar armēņiem gan Amerikā, gan Japānā viņi ciena ebrejus “reāli, smagi un aizdomīgi”, un tas izriet no kristietības, kas tiek praktizēta Vidusāzijā salīdzinājumā ar Rietumu kristietību.

Es pamanīju, ka viņi gandrīz nesaka “Jēzus Kristus” atšķirībā no amerikāņiem, un vispār viņi ir noslēgti un attālināti, es sapratu, ka tā ir viņu kultūra, nevis runāt un sazināties ar cilvēkiem, kas nav savējie. Tādā veidā, ja viņi teica labu vārdu, tas ir pieklājīgi.

safs benyaminses .

autors

Liors Pasternaks

paldies par atbildi. Izklausās interesanti jebkurā gadījumā.

 

Brūrija Gintone-Lavanda

Liors Pasternaks

Oho, mana pieredze Ziemeļamerikā ir nedaudz atšķirīga – es piedzīvoju un redzu tuvību un brālību, tostarp laulības starp ebrejiem un armēņiem. Starp citu, daudzi ebreji arī saka “Jēzus Kristus” vai “Suite Jēzus” bez jebkāda reliģiska nodoma vai apsūdzības, tāpat daudzi saka “Varenais Dievs”, “Pasaules Kungs” utt. Ar un bez reliģiska nodoma. , bet aiz ieraduma, kura mērķis nav kaitēt, bet gan paust šoku/izbrīnu, vai asprātīgus jokus.

Nav grūti saprast, ka Irānas azerbaidžāņi, tāpat kā citas Irānas nepersiešu tautas, var palīdzēt sev un Tuvajiem Austrumiem atgriezties laikos pirms šiītu revolūcijas. Ja iespējams, būtu labi atrast diplomātisku veidu, kā palikt brālīgas attiecībās arī ar armēņiem, ne tikai tāpēc, ka Čārlzs Ezenborians (Ezenbors) izpildīja aizkustinošāko “Haidišeru Maman”, bet arī tāpēc, ka viņi arī cieta nopietnu holokaustu “pateicoties verdzības reliģijai (Turcijā).

7) Zemāk ir ieraksts, ko publicēju sociālajā tīklā Facebook par Shufersal tīkla uzvedību pret mani (piezīmēšu, ka tālruņa numuri, uz kuriem netika atbildēts no tīkla, ir: 972-1-800-56-56 -56 un: 972-3-9481515).

 

Šodien, piektdien, 2022. gada 2. septembrī, saņēmu piegādi uz mājām no Šufersal-Piegāde, kas ietvēra arī piektdienas Yedioth Ahronth navīze. Kā zināms, sestdienas Yedioth Ahronoth laikraksts maksā apmēram NIS 20, un tajā, izņemot galveno daļu, ir iekļauti pielikumi.

Tomēr nezināmu iemeslu dēļ Shufersal ķēde nolēma piegādāt tikai galveno laikraksta daļu bez pielikumiem.

Uzskatu, ka klients, pasūtot preci un par to maksājot, viņam jāsaņem tā pati prece pilnībā – nevis tikai daļa no tās. Tas ir principa jautājums.

Vēl vairāk: mēģinot nodibināt telefonisku kontaktu ar Shufersal tīklu, lai noskaidrotu lietu, neviens neatbild uz tālruni un zvani viens pēc otra uzreiz tiek atvienoti.

Es uzskatu, ka tā nav pareiza rīcība.

Sveicieni,

Assafs Benjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

mani tālruņu numuri: mājās-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

8)Atzīmēšu, ka runāju ebreju valodā un manas zināšanas citās valodās ir ļoti ierobežotas. Izņemot vidēju vai zemu angļu valodas līmeni un ļoti zemu franču valodas līmeni, man nav papildu zināšanu šajā jomā.

Lai uzrakstītu šo vēstuli, es izmantoju profesionāla tulkošanas uzņēmuma palīdzību.

9) Zemāk ir vairākas saites, caur kurām jūs varat atrast vairāk informācijas par mani un par invalīdu cīņu Izraēlā, kurā es piedalos:

 

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/AssafBenyamini

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://open.spotify.com/show/4KKwFBQBwwapfWMb1tvdEw

https://vk.com/id384940173

www.tiktok.com/@assafbenyamini

 https://disability5.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.4shared.com/folder/oOyYCabv/_online.html

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

Print Friendly, PDF & Email