Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Invalīdu populācijas pasaulē - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Invalīdu populācijas pasaulē

Cilvēce ietver ļoti dažādas populācijas un cilvēku grupas visā pasaulē. Starp īpašajām un vecākajām grupām ir cilvēku ar invaliditāti populācijas. Tas nozīmē nepieciešamību veidot unikālu pieeju šiem cilvēkiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem fiziskajā, emocionālajā un sociālajā jomā. Sociālais un politiskais grozījums, kas paplašina cilvēku ar invaliditāti tiesības un aizsardzību visā pasaulē, ir svarīgs un taisnīgs, taču joprojām ir daudz izaicinājumu, ar kuriem jāsastopas ikdienā.

Kultūra un valoda ir ārkārtīgi svarīgas iedzīvotāju daudzveidības daļas visā pasaulē, un cilvēku ar invaliditāti vidū ne mazāk un ne vairāk. Dažviet tā ir kultūra ar kopīgu valodu, kas ļauj šai grupai izpausties un piedalīties sabiedriskajā dzīvē dabiskā veidā. Un citviet cilvēku invaliditāte var apgrūtināt vai dažreiz pat pilnībā kavēt šo integrāciju.

Viena no lielākajām un daudzveidīgākajām iedzīvotāju grupām, ko skārusi fiziski traucējumi, ir sabiedrība, kas cieš no akluma vai redzes traucējumiem. Cilvēki ar smagām redzes problēmām nevar pārvaldīt savu dzīvi un ikdienas aktivitātes, piemēram, pārvietošanos pa pilsētas ielām, iepirkšanos, meklēšanu internetā un daudz ko citu. bez atbilstošas ​​palīdzības un norādījumiem. Digitālās tehnoloģijas mūsdienās piedāvā daudzus veidus, kā palīdzēt neredzīgajiem vai vājredzīgajiem iedzīvotājiem – un ir jādara viss iespējamais, lai šīs tehnoloģijas būtu pieejamas un lietojamas pēc iespējas plašāk.

Arī emocionālajā un garīgajā sfērā ir jāattiecas uz cilvēku ar invaliditāti populācijām. Runājot par emocionālām vai psiholoģiskām problēmām, tam var būt arī emocionāla ietekme uz dažādām invalīdu sociālajām aprindām, tāpēc ir svarīgi nodrošināt atbilstošu psiholoģisko atbalstu un izprast šo cilvēku unikālās vajadzības, kas saskaras ar invalīdu. atspējota ar vienu vai otru frekvenci.

Lai radītu nepieciešamos apstākļus un uzlabotu cilvēku ar invaliditāti dzīves kvalitāti, ļoti svarīgi ir investēt izglītībā. Neskatoties uz izaicinājumiem, lielākā daļa cilvēku ar invaliditāti var iegūt pietiekamu izglītību un piedalīties darba tirgū. Ir svarīgi radīt iespējas katram un katram atrast darbu un iegūt atbilstošu apmācību, lai būtu vienlīdzīgas iespējas savā dzīvē.

Vēl viens no galvenajiem izaicinājumiem ir transporta pieejamība un piekļuve veselības pakalpojumiem, kas ir savietojami ar cilvēku ar invaliditāti unikālajām vajadzībām. Sabiedriskais transports, kā arī invalīdiem pieejamie privātie transportlīdzekļi var būt lielisks instruments invalīdu integrācijai sabiedrībā – tāpat kā transporta pieejamības trūkums var izraisīt lielāku invalīdu un iedzīvotāju ar invaliditāti sociālo atstumtību.

A. 2023. gada 16. septembrī es atvēru kontu vietnē justpaste.it. Šajā vietnē es augšupielādēju ziņas 88 valodās:

Uzbeku, ukraiņu, urdu, azeri, itāļu, indonēziešu, islandiešu, īru, albāņu, amharu, angļu, igauņu, esperanto, afrikandu, armēņu, bulgāru, bosniešu, birmiešu, baltkrievu, bengāļu, basku, gudžaratu, gruzīnu, galisiešu, vācu, Dāņu, holandiešu, ungāru, hindi, velsiešu, vjetnamiešu, zulu, khmeru, tadžiku, turku, turkmēņu, telugu, tamilu, javiešu, grieķu, jidiša, japāņu, kurdu surāna, laosa, latviešu, lietuviešu, maoru, mongoļu , malajiešu, malagasiešu , maltiešu, malajalu, maķedoniešu, maratu, norvēģu, nepāliešu, svahili, somāļu, sundāņu, singāļu, ķīniešu, slovēņu, slovāku, spāņu, serbu, ebreju, arābu, puštu, poļu, portugāļu, filipīniešu, somu, pandžabu, persiešu, čehu , franču, korejiešu, kazahu, katalāņu, kirgīzu, kannadu, horvātu, kreoliešu, rumāņu, krievu, zviedru, taju, tigriņu.

Saite uz manu kontu:  https://justpaste.it/u/assaf_benyamin2

B. Šeit ir dažas idejas programmatūrai un/vai interneta sistēmām, par kurām es domāju:

 

1) Meklējiet pēc trūkstošiem vārdiem vai frāzēm — kā zināms, interneta meklētājprogrammas sniedz sērfotājiem visus rezultātus, kuros parādās sērfotāja ievadītais meklēšanas vārds vai frāze.

Izaicinājums ir ieviest programmatūras lielākajās meklētājprogrammās (piemēram, Google, Microsoft Bing u.c.), kas sērfotājiem, kuri par to interesējas, dos iespēju veikt sava veida “trūkstošo meklēšanu” – visu informāciju meklēt internetā. kas neietver rūdīto meklēšanas vienumu.

Piemēram: kad sērfotājs ieraksta frāzi “restorāni Ņujorkā”, viņš saņems tikai informāciju, kas neietver šos meklēšanas vārdus.

2) Ziņu vietnes izveide ar nosaukumu “Pilsoņu kari mūsu laikos” – ziņu vietne, kurā tiks aplūkotas ziņas par pilsoņu kariem, kas ik pa laikam notiek dažādās pasaules vietās.

3) Spraudnis satura pievienošanai WordPress – Kā zināms, ir WordPress vietnes, kurās ir liels ziņu skaits. Ja lietotājs vēlas, piemēram, katra emuāra ieraksta beigās pievienot frāzi “Pilns bibliogrāfiskais saraksts ir šīs vietnes bibliogrāfiskā saraksta lapā”, uzdevums var būt nomākts un nogurdinošs, ja ir liels skaits ziņu, kurām viņi vēlas pievienot frāzi.

Tāpēc ideja ir izstrādāt spraudni, kas ļaus pievienot

frāze (ebreju valodā) “הרשימה הביבליוגראפית המלאה נמצאת בעמוד ‘רשימה ביבליוגראפית’ באתר זה” vai jebkura cita frāze, ko lietotājs izvēlas lielam skaitam ziņu ar vienu klikšķi, un bez nepieciešamības pievienot frāzi katrai ziņai atsevišķi- Un tas vienkāršā un vienkāršā veidā, ko var pielāgot arī lietotājiem, kuri nav programmētāji vai koda eksperti.

Vēlams arī iespējot spraudņa sinhronizāciju ar PolyLanguage vai citiem WordPress spraudņiem, ar kuru palīdzību tiek veidotas daudzvalodu mājas lapas, lai būtu iespējams, piemēram, pievienot frāzi šajā valodā visiem ierakstiem, kas rakstīti noteiktā valodā. valoda – arī ar vienu klikšķi.

piemēram:

1. Visām ziņām angļu valodā ar vienu klikšķi pievienojiet frāzi:

“The full bibliographic list is on the ‘Bibliographic list’ page on this website”

2. Visām ziņām ķīniešu valodā ar vienu klikšķi pievienojiet frāzi:

 “完整的書目列表位於本網站的‘書目列表’頁面”

 

(Es nezinu ķīniešu valodu — izmantoju Google tulkotāju, no kurienes nokopēju šo frāzi)

utt.

 

C. Tālāk ir norādīti vairāki ieraksti, kurus es kopīgoju sociālajā tīklā Facebook:

1)

Asafs Benjamins

13 septembrī B-9:46

 

Kopīgots ar sabiedrību

 

Dīvains jautājums:

Pēdējos gados tiek runāts par to, ka tas ir iespējams un nākotnē uz planētas Marss būs cilvēku apmetne.

Kāda ir ebreju haļača nostāja šajā jautājumā? Vai saskaņā ar Halača teikto ir atļauta vai aizliegta atstāt Zemi un pārvietoties uz Marsu? Un vai šajā jautājumā ir atšķirība starp to, ko pavēl ebrejs un ko pavēl pagāns?

interesanti…

 

2)Asafs Benjamins

15 septembrī B-22:44

 

Kopīgots ar sabiedrību

Čārlijs Auflegers

 1. gada 7. jūlijs

 

Vīrietis iet pa ielu un kliedz lauku sūdi, lauku sūdi… policists viņu aptur uz vietas un atved uz ātro tiesu.

Tiesnesis jautā, apzinoties, ka vīrietis saka jā. Tiesnesis jautā, kas jums jāsaka, pirms es pasludinu jūsu spriedumu? Vīrietis atbild, es neteicu, kurā valstī. Par tiesas traucēšanu tiesnesis policistam uzliek naudas sodu.

Abi pamet tiesu, policijas filtrs, lauku sūdi. Vīrietis viņam saka, ka es tev tā teicu!

Un tagad Maika stilā, kurš pārtrauca rakstīt.

Šodien es biju liecinieks aizraujošam un šokējošam gadījumam Izraēlā. Tūriste no Krievijas, cienījama ārste, medicīnas skolas pasniedzēja un viņas vecākā meita ieradās atvaļinājumā Izraēlā. Robežkontrolē jautāja, kur viņi atradīsies? Viņi iesniedza ielūgumu no viesnīcas Aškelonā. Viņiem tika liegta ieceļošana valstī un viņi tika deportēti, pamatojoties uz to, ka Aškelona nav tūristu galamērķis un viņi viņiem netic.

Sūda valsts.

3)Asafs Benjamins

24 septembrī B-10:22

 

Kopīgots ar sabiedrību

Karavīrs, kurš pamet lidojumu kursu, nolemj pievienoties kādai no pretgaisa aizsardzības vienībām, kas atbild par pretgaisa raķešu ekspluatāciju.

Kad karavīram jautā, kāpēc no visām armijas daļām viņš nolēma pievienoties tieši šai vienībai, viņš atbild

“Protams, es nolēmu pievienoties vienībai, kas ekspluatē pretgaisa raķetes. Ja es nelidos, neviens nelidos.”:

4)Asafs Bendžamins

23 septembrī B-13:41

 

Kopīgots ar sabiedrību

https://www.israelhayom.co.il/…/hashavua/article/13002739

Raksts (ebreju valodā) par izglītības sistēmu vēsturi pasaulē.

Izrādās, skolas tādā formātā, kādu mēs šodien pazīstam Rietumu pasaulē, aizsākās Prūsijā, 18. gadsimta sākumā.

Ko mēs zinām par Ēnoha sistēmām vai skolām agrākos vēstures posmos (piemēram, viduslaikos vai senatnē)?

Un kā ir ar Ēnoha sistēmām karaļvalstīs vai valstīs, kas vispār nebija Rietumu pasaules daļa (piemēram, Ēnoha sistēma senajos Tuvajos Austrumos – Šumerā, Akadā vai Asīrijā, kā arī Ēnoha sistēmās – ja tādas pastāvēja Indijas kultūras, piemēram, inku karaļvalstis, acteki vai Kito valstība – protams, pirms Spānijas iekarošanas Fransisko armijas rokās tās izklīda 16. gadsimta beigās) – ko mēs par to zinām šodien?

 

5)Asafs Benjamins

26 septembrī B-12:33

 

Kopīgots ar sabiedrību

No sieviešu organizācijas nāk prasība sākt kriminālizmeklēšanu:

“Karalim Salamanam bija 1000 sievu – nopietna daudzsievības lieta!!! Mēs pieprasām nekavējoties sākt izmeklēšanu pret viņu!! Un visus afērā iesaistītos saukt pie atbildības!!”.

lol…

6) Sīkāka informācija

Administratoru komanda ir noraidījusi jūsu ziņu sadaļā Jautājiet ārstam | grupa Medicīnas darbinieki Pūļa gudrības.

pirms 12 stundām

Asafs Benjamins Jautājiet ārstam personālam medicīnas gudrībām

14 stundas ·

uz: “Jautājiet ārstam personālam medicīnas gudrībām“.

Priekšmets: klīnikas meklēšana.

Cienījamās kundzes/kungi!

Pirmdien, 2023. gada 2. oktobrī, pulksten 11:30 no rīta saņēmu ģimenes ārsta nosūtījumu uz kolorektālo klīniku Jeruzalemes Vispārējās veselības fonda klīnikā “Ha-Teilat”.

Tomēr, kad es vērsos klīnikas birojā, klīnikas darbinieks kategoriski atteicās man pateikt, kur ir šādas klīnikas. Es viņai jautāju, lai viņa mēģinās pārbaudīties datorā klīnikā, kur ir šādas klīnikas, viņa atbildēja ar nicinājumu un pilnīgu nevērību.

Klīnikas tālruņa numurs ir 972-2-5098282.

Protams, pats notikums nemaz nepārsteidz – šāda nejauša un bezjēdzīga fonda apdrošināto ļaunprātīga izmantošana atkārtojas jau daudzus gadus.

Un praktiskā līmenī: es vēlētos uzzināt, kā es varu iegūt informāciju par klīnikām, kurās tiek veikta kolorektālā uzraudzība Jeruzalemes apgabalā (pilsētā, kurā es dzīvoju).

Es nevarēšu uzsākt terapeitisko novērošanu, nezinot, kur ir šādas klīnikas un kā ar tām sazināties.

Ar laba vēlējumiem,

Asafs Benjamins.

pēcraksts. 1. Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

2. Mans ID numurs: 029547403.

atsauksmes

Labdien, es nevaru ierosināt šo jautājumu, baidoties no apmelošanas

 

7)Apmulsuša cilvēka ieraksts (brīdinājums par lasīšanu: saprātīgiem un normāliem cilvēkiem lūgums ziņu nelasīt):

Kreisie manā situācijā nespēj rīkoties invalīdu labā.

Iemesls: kreisā spārna ideoloģija atbalsta tiesību piešķiršanu nelabvēlīgā situācijā esošiem iedzīvotājiem, taču, pārbaudot lietas, ir skaidri redzams, ka šī ideoloģija neeksistē vai tiek piemērota pasaulei praksē, un kreisie. -spārnu partijas, ja un kad tās sasniedz varas vai varas pozīcijas, uztraucas par invalīdu un trūcīgo iedzīvotāju diskrimināciju – un praktiskā līmenī viņi pasaulei nedod savu sociālistisko un it kā “sociālo” ideoloģiju.

No otras puses, pat labējie cilvēki manā situācijā nekad nevarēs rīkoties invalīdu un trūcīgo labā, un šoreiz labējās ideoloģijas dēļ, kas patiešām tiek īstenota, ja un kad šīs partijas nonāks varas pozīcijās vai jauda:

Galu galā kapitālistiskais pasaules uzskats apgalvo, ka talantīgākie un gudrākie cilvēki sabiedrībā ir tie, kuri zina, kā gūt panākumus biznesā – jeb tautas valodā runājot, “pelnīt naudu”.

Līdz ar to, ja cilvēks sasniedz nabadzības stāvokli, viņš, iespējams, ir stulbs – un, ja viņš ir stulbs, tad viņš noteikti ir pelnījis nomirt badā uz ielas (un es uzsvēršu, ka es tā nedomāju – tomēr tas ir tas, kas kapitālisma pasaules uzskats saka).

Protams, šis pasaules uzskats ir stingri pretstatā nepieciešamībai palīdzēt grūtībās nonākušiem cilvēkiem: galu galā, saskaņā ar kapitālistisko pasaules uzskatu, viņi ir neatņemama sabiedrības stulbo cilvēku daļa – un viņi ir pelnījuši dzīvot grūtībās un nabadzībā. viņu dzīves.

Tāpēc es nekad neticēšu kreisajam cilvēkam, kurš saka, ka “vēlas man palīdzēt” – un tikpat pilnībā ticēšu labējiem, kas to sola.

Un īsumā: neviena valdība vai režīms – ne no labējiem, ne no kreisajiem – nekad nebūs ieinteresēts palīdzēt invalīdiem vai trūcīgajiem – un katrs no tiem dažādu iemeslu dēļ – un ar katru no tiem tiks izteikta diskriminācija savādāk – bet tā tik un tā būs tieši tāda pati diskriminācija.

Secinājums man ir tāds, ka nav cerību.

Vai tu izlasīji manu ierakstu? Kāds kauns – es savus vārdus ievadīju ar izteiktu lasīšanas brīdinājumu, un es nevaru būt atbildīgs par tiem, kas uzstāj, ka izlasa to, ko raksta sarežģīta persona…

 

8)Pasaulē parādās jauna paraža: mikrorajoni un dzīvojamie rajoni, kas paredzēti tikai akadēmiķiem – tiem, kuriem ir maģistra grāds vai augstāks. Visi pārējie iedzīvotāji dzīvo citās un daudz mazākās teritorijās. Pie ieejas akadēmiskajos rajonos ir stingra apsardze, kuras mērķis ir ieviest jaunos segregācijas likumus.

Es neesmu akadēmiķis. Man pat nav pilnas imatrikulācijas apliecības – tas nozīmē, ka turpmāk uz daudzām jomām nevarēšu nokļūt mūžīgi.

Bet pagaidiet – patiesībā, kas man rūp? Es tik un tā neizeju no mājas.

Ja akadēmiķi to vēlas saukt par “muļķu mājām” vai par barbaru mitekļiem (tādi nosaukumi tiek doti visiem tiem dzīvojamiem rajoniem ārpus akadēmiķu dzīvesvietām) – man tiešām ir vienalga.

No manas puses, lai viņi tur paliek un viss.

9)

https://smsbomber.co.in/

Indijas vietne – pēc viņu domām, ziņas var nosūtīt caur itSMS ir pilnīgi bez maksas (neesmu mēģinājis viņu sistēmu – nezinu, vai tā patiešām darbojas).

Bet ššš…

Lūdzu, nestāstiet mobilo sakaru uzņēmumiem…

lol…

 

10) Uzņēmums ar nosaukumu “The New Alphabets” izstrādā lietotni ar tādu pašu nosaukumu.

Šī ir lietojumprogramma, ar kuras palīdzību interneta lietotāji var izveidot simbolu kopu, kas veidos burtus, un pēc tam izstrādāt jaunu valodu, pamatojoties uz to ar jaunu vārdu krājumu, bez savienojuma ar kādu no pasaulē runātajām valodām. šodien.

Lietojumprogramma, izmantojot savu mehānismu, bloķē fontu vai vārdu krājuma izveidi, kas ir pārāk līdzīgs jebkurai valodai, kas pašlaik tiek izmantota mūsu pasaulē.

Daudzas valstis nolemj pasludināt uzņēmumu ārpus likuma un neļaut izmantot sistēmu: “Mēs nevēlamies cilvēkus, kuri ir pārāk gudri – tas ir bīstami. Mēs esam pret bīstamām idejām. Lai neviens neuzdrošinās mainīt mūsu seju un sabotēt mūsu lingvistisko hegemoniju Gudrība ir vienmēr, bet vienmēr atrodama tikai pie mums – valdībām un uzņēmējiem, kas strādā pie mums (vai patiesībā mēs esam ar viņiem – nejauciet – mēs šeit neatzīstam kļūdu – ka neviens neuzdrošināsies tā domāt!!).Ir ļoti svarīgi saglabāt ideoloģisko vienotību – un visi, kas no tās novirzās, strādā pret sabiedrības vienotību un integritāti. Un par sabiedriskā miera uzturēšanu, un kā neatņemamu sastāvdaļu mūsu centienos novērst bīstamu domas, mēs parūpēsimies, lai dažādos saziņas līdzekļos – radio, televīzijā un presē – būtu pilnīga ideoloģiskā vienveidība.”

Kad šie valdību lēmumi, kurus pēdējās centās turēt noslēpumā, kļūst zināmi sabiedrībai, sākas protests, kas tiek apspiests ar lielu nežēlību.

Pasaules valdībās ir liels gandarījums: “Mums ir izdevies panākt pasaules mieru – sadarbību mūsu ideoloģiskās vienotības veicināšanai. Neviens vairs nevarēs apdraudēt mūsu statusu – cik mēs esam jautri!!”.

 

11)Psihiatriskās nodaļas vadītājs paliek traks, un nolemj amputēt kājas visiem, kas tiek atbrīvoti no nodaļas – tieši tā un bez iemesla.

Pacientu ģimenes iesniedz sūdzības Veselības ministrijai un pārējām iestādēm – sūdzības, kas tiek uztvertas ar nicinošu attieksmi un pilnīgu necaurredzamību.

Ģimenes savās bēdās nolemj vērsties pie medijiem, kas stingri atsakās izdevuma publicēšanu:

“Mēs trīcējam no bailēm. Viņi pret mums iesniegs tiesas prāvas par neslavas celšanu – labāk, ja pacientiem tiek amputētas kājas, nekā mēs zaudējam naudu, kas mums jātērē.”

 

12) Izraēlas valsts vismaz šķietami sevi definē kā demokrātisku valsti.

Taču praksē tas nenotiek, jo katrs izteikums, ko izteicis kāds, kas nepatīk citai personai, noved pie situācijas, kad tai personai, kura ir teikusi viņa teikto, nekavējoties draud apsūdzība par apmelošanu – un, protams, lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Izraēlas Valsts (ieskaitot mani) nevar tikt galā ar prāvām par apmelošanu un klusēšanas prāvām saistīto finansiālo izmaksu dēļ.

Tāpēc man ir ieteikums: kad pilsonis ieradīsies publiskā vietā, piemēram, televīzijas studijā, radio vai jebkurā citā vietā, kur notiek diskusija par noteiktu tēmu, viņš savā priekšā redzēs zīmi, uz kuras tiks uzlikti pasākuma organizatori. pasākumā tiks sakārtots saraksts ar visiem vārdiem ebreju vai citās valodās, kurus šajā pasākumā ir atļauts izrunāt.

Protams, pēc katra pilsonim uzdotā jautājuma viņš būs spiests iziet cauri atļauto vārdu sarakstam un izmantot tos tikai savu atbilžu sniegšanai, jo, lietojot jebkuru citu vārdu, tiks ierosināta lieta par apmelošanu. netiks galā – un protams arī līdz lielām sirdssāpēm.

Vai mani iesūdzēs tiesā par apmelošanu par šiem vārdiem? Kādus aizliegtos vārdus es šeit lietoju?

Kurš ir aizvainots?

Kas par katastrofu…

Hahaha…

 

13) Saskaņā ar pētījumiem, kas veikti kriminoloģijas jomā, viņi atklāja, ka pastāv sadarbība starp noziedzniekiem vai noziedzīgām organizācijām no ebreju sektora un viņu “kolēģiem” no arābu sabiedrības Izraēlā.

Tātad, kurš teica, ka Izraēlā nav ebreju un arābu līdzāspastāvēšanas?

fakts, ka ir.

Uz šīs sadarbības pamata ir iespējams un iespējams uzsākt sarunas par mieru – fakts ir tāds, ka tas ir iespējams…

lol…

 

14) Pasaulē parādās jauna paraža: mikrorajoni un dzīvojamie rajoni, kas paredzēti tikai akadēmiķiem – ar maģistra grādu vai augstāku. Visi pārējie iedzīvotāji dzīvo citās un daudz mazākās teritorijās. Pie ieejas akadēmiskajos rajonos ir stingra apsardze, kuras mērķis ir ieviest jaunos segregācijas likumus.

Es neesmu akadēmiķis. Man pat nav pilnas imatrikulācijas apliecības – tas nozīmē, ka turpmāk uz daudzām jomām nevarēšu nokļūt mūžīgi.

Bet pagaidiet – patiesībā, kas man rūp? Es tik un tā neizeju no mājas.

Ja akadēmiķi to vēlas saukt par “muļķu mājām” vai par barbaru mitekļiem (tādi nosaukumi tiek doti visiem tiem dzīvojamiem rajoniem ārpus akadēmiķu dzīvesvietām) – man tiešām ir vienalga.

No manas puses, lai viņi tur paliek un viss.

Patīk

komentēt

dalīšanās

D. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es nosūtīju profesoram Šikmam Bresleram:

 

Autors: Assafs Binjamini < [email protected] >

uz:  [email protected] < [email protected] >

Nosūtīts: sestdien, 2023. gada 9. septembrī, plkst. 12:12:35 GMT+3

Priekšmets: Manas vēstules profesoram Šikmam Bresleram.

 

Kam: profesors Šikma Breslers, sveicieni:

Priekšmets: Ietekmētāju palīdzība.

Cienījamā kundze.

2007. gadā pievienojos Izraēlas invalīdu cīņai. No 2018. gada 10. jūlija es to daru kā daļu no caurspīdīgās invalīdu kustības “Natgver”, kurai pievienojos.

Kā zināms, cilvēkiem, kuri mēģina internetā reklamēt dažādas lietas, piemēram, produktus, sev piederošas mājaslapas un daudzos gadījumos arī dažāda veida sociālās cīņas, dažkārt palīdz tīklu ietekmētāji – slaveni cilvēki (tā sauktās “slavenības”), kas reklamē. viņu idejas par ārkārtīgi augstu samaksu.

Mans jautājums jums ir: vai jūs zināt ekonomikas modeli, ar kura palīdzību pat tādi cilvēki kā es, kuri dzīvo ar zemiem ienākumiem, var integrēties šādā formātā?

Jānorāda, ka mūsu starpā nav nekādas personiskas paziņas – par tevi dzirdēju no medijiem.

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

 

Tālruņa numuri: slepenā mājā uzmākšanās dēļ un sūdzība Izraēlas policijai, kas tā nebija

apstrādāts. Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Mana vietne: https://www.disability55.com

3) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

4) Terapeitiskais stāvoklis, kurā esmu:

Biedrība “Reut” – hostelis “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9650816.

Tālruņa numuri hosteļa birojos: 972-2-6432551. Vai arī: 972-2-6428351.

Sociālā darbiniece no hosteļa komandas, kas strādā manā dzīvoklī: Sāras kundze

Stora-972-55-6693370.

5) 2018. gada 10. jūlijā iestājos kustībā “Nitgaber” – caurspīdīgi invalīdi. Kustībā mēs cenšamies darboties caurspīdīgo invalīdu vārdā, tas ir: tādi cilvēki kā es, kuri cieš no nopietnām veselības problēmām, kas nav redzami no ārpuses, un rezultātā tiek diskriminēti arī attiecībā pret citiem invalīdiem. .

Kustības direktore, kas ir arī tās dibinātāja, ir Tatjana Kadučkina, un viņas tālruņu numuri ir:

972-52-3708001. Vai arī: 972-3-5346644.

Mūsu mājas lapa:   https://www.nitgaber.com/

 

E. Tālāk ir sniegts ziņojums, ko es nosūtīju Hadassah Ein Kerem slimnīcas sabiedrisko uzziņu nodaļai Jeruzālemē.

 

Manas vēstules Hadassah Ein Kerem slimnīcas sabiedrisko izziņu nodaļai.

Asafs Benjamins< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Ceturtdiena, 28. septembris-13:08

Kam: Hadassah Ein Kerem slimnīca — Sabiedrisko izziņu nodaļa.

 

Priekšmets: Testēšanas rindas problēma.

Cienījamās kundzes/kungi.

Pierakstīju laiku uz ehokardiogrāfijas izmeklējumu, kas jāveic steidzami – pēc ārstu ieteikuma, pie kuriem tiku izmeklēta.

Pārbaude bija paredzēta svētdien, 2023. gada 8. oktobrī, pulksten 11:30.

Tomēr institūta darbinieki paši nolēma atcelt tikšanos un pārcelt to uz 2023. gada 22. oktobri – un par to mani negaidīti informēja telefona zvanā no numura 972-2-6777901 – ceturtdien, 2023. gada 28. septembrī plkst. 12:14. Visi mani mēģinājumi paskaidrot darbiniekiem Institūts, ka šis ir pārbaudījums, kas man jāveic steidzami un ka to nevar atlikt uz 22.10.2023, ieskrēja sienā ignorēšanas veidā. Kad jautāju, lai man piedāvā kaut kādu situācijas risinājumu, atbildēju noliedzoši.

Tātad, ko mēs darām? Ko tieši jūs sagaidāt no pacienta šādā situācijā? Viņu uzvedība ir vienkārši skandaloza. Es nešaubos, ka pretēji tā institūta ierēdnes vārdiem, ar kuru runāju (nezinu, kā viņu sauc), viņiem nav iespējas it kā veikt pārbaudi pirms pulksten 10.22. 2023 Šāda iespēja pastāv – viņi vienkārši guļ ar apņēmīgu pieri.

Sveicieni,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A — dzīvoklis 4,
Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Ģimenes ārsts, pie kura esmu uzraudzībā:

Dr. Brendons Stjuarts,

“Clalit” veselības pakalpojumi – klīnika “HATAYELET”,

6 Daniela Janovska iela,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9338601.

Tālruņa numurs klīnikas birojos: 972-2-5098282. Faksa numurs klīnikas birojos: 972-2-6738551.

F. Tālāk ir aprakstīta problēma, kas man radās klīnikā, kurā es ārstējos:

Kam:

Priekšmets: Veselības apdrošināšanas klīnika – atbildes trūkums.

Cienījamās kundzes/kungi!

Ārkārtas ziņu nosūtīju vispārējai slimokasei, kurā esmu uzraudzībā, uz faksa numuru:972-2-6738551.

Šī ir Vispārējās slimokases klīnika “Hatayelet” Jeruzalemē.

Bet viņi nereaģē uz šo pieprasījumu.

Arī mēģinot sazināties ar klīniku pa tālruni uz numuru

Tālrunis 972-2-5098282 Uz tālruņa zvaniem neviens neatbild – un pēc neilga laika zvans tiek atvienots.

Mēģinot sazināties ar Kalalit veselības dienestiem, izmantojot sociālo tīklu WhatsApp, es saņēmu šādu ziņojumu:

Pēc maniem datiem, nav iespējams turpināt procesu vietnē WhatsApp.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, varat sazināties ar savas klīnikas sekretāri.

Tu vēl neesi iestājies koledžā?

To var izdarīt vienkārši un ātri šeit:

https://r.clalit.co.il/yj6hlzp

 

Un, ievadot šo saiti, es tieku (atkal) novirzīts uz “Klelit Online” vietnes personīgo zonu, kur nav iespējams nosūtīt pieprasījumus klīnikai.

nu ko mēs darām?

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

9.2023

 

Sveiciens promenādes klīnikā:

Priekšmets: pieprasījumi klīnikai.

Cienījamās kundzes/kungi!

Mani jūsu klīnikā ārstē ģimenes ārsts Dr.Brendons Stjuarts.

Es vēlētos lūgt klīniku:

1) Es vēlos atjaunot savu parasto medikamentu receptes:

TEGRETOL CR

SEROQUEL

EFFEXOR

Paskaidrojumi par šo lietu man nav vajadzīgi – tās ir zāles, kuras lietoju regulāri jau daudzus gadus.

Nosūtu jums šo pieprasījumu pa faksu, jo vietnes “Klelit Online” sistēma neļauj man iesniegt pieprasījumu caur viņiem.

2) Un jautājums ārstam:

Vai man vajadzētu vai ir ieteicams vakcinēties pret gripu? Un es dzirdēju, ka ir arī vakcīna pret jauno koronavīrusa celmu. Vai man arī vajadzētu saņemt šo vakcīnu?

Jebkurā gadījumā, ja man patiešām ir ieteicama šo vakcīnu saņemšana, es būtu ieinteresēts uzzināt, kāda ir nepieciešamā procedūra.

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini ir klīnikas pacients.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

3) Jūs varat sūtīt man sertifikātus un/vai ieteikumus uz manu e-pasta adresi:

[email protected]

vai uz manu faksa numuru: 972-77-2700076.

G. Tālāk ir norādīts e-pasts, ko es nosūtīju uz dažādām vietām:

 

Kam:

Priekšmets: Zāļu/preparātu pasūtīšana.

Cienījamās kundzes/kungi!

Nesen saņēmu ģimenes ārsta ieteikumu lietot ziedi ar nosaukumu Rectosurin.

Bet tagad ir radusies problēma: šīs ziedes nav noliktavā vispārējos veselības dienestos, kuru dalībnieks es esmu, un to nevar pasūtīt no tiem.

Vēlos uzzināt, no kā var pasūtīt šīs ziedes, ar kurām man jāsāk ārstēšana.

Ar laba vēlējumiem,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēla, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

H. Zemāk ir e-pasts, kuru es domāju nosūtīt uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: meklējiet briesmu centru.

Cienījamās kundzes/kungi!

Esmu 51 gadu vecs invalīds (mani vārdi rakstīti 4.10.2023) – un dažādu slimību dēļ esmu spiesta ik pa laikam doties uz slimnīcām – un šajā nolūkā man šobrīd palīdz Yad Sarah asociācijas briesmu centrs.

Taču nelaimīgā incidenta un to pavadošo sirdssāpju dēļ vēlos viņus pamest un meklēt citu neatliekamās palīdzības centru.

Vai zināt kādu uzņēmumu, kur var saņemt šo pakalpojumu? Un ja jā – par kādām izmaksām?

Ar laba vēlējumiem,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

Izraēlas pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

 

pēcraksts. 1) Tālāk ir sniegta informācija par lietu, kas man nesen bija ar asociāciju “Yad Sarah”.

 

Kam:

Priekšmets: formas problēma.

Cienījamās kundzes/kungi.

Piektdien, 2023. gada 29. septembrī, plkst. 17:17 es ierados Hadassah Ein Kerem slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļā, un tas bija saistīts ar intensīvām sāpēm, kuras es jutu. Apelācija tika vērsta caur biedrības “Yad Sarah” krīzes centru.

Lai es varētu nokārtot jautājumu par finansiālo parādu Magen David Adom organizācijai, man ir nepieciešams, lai apvienība “Yad Sara” nosūtītu man rakstisku nosūtījuma veidlapu (mans nosūtījums uz nelaimes centru, izmantojot ierīci manā mājā. bija verbāls).

Taču manās sarunās ar biedrības Yad Sara darbiniekiem no svētdienas, 2023. gada 1. oktobra, kļuva skaidrs, ka viņi nav gatavi man sūtīt apstiprinājumu, un tas ar dīvainu apgalvojumu, ka “atgriezīsies lietas kārtotājs. strādāt tikai pēc Sukkotas”.

Protams, šeit nav ko “ārstēt” – viss, ko es viņiem prasīju, bija atsūtīt man nosūtījumu – apstiprinājumu par nosūtījumu, ka man bija jādodas uz neatliekamās palīdzības numuru.

Es vienkārši nevaru saprast, kāpēc veidlapas nosūtīšanai, kas ilgst ne vairāk kā pusminūti, vajadzētu būt tik sarežģītai lietai.

nu ko mēs darām?

Man vienkārši ir apnikušas šīs nevajadzīgās un stulbās spēles – es nesaprotu, kas pie velna viņiem ir problēma ar formas nosūtīšanu!!!

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

2) Mans ID numurs: 029547403.

3) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

I. Manas saites:

 

1) ISRAGEM — Izraēlas seksa un dzimumu izpratnes medicīnas biedrība

2)Biedrība “Acis uz ceļa”.

3) feministu organizāciju vietņu portāls femlinks.co.il Izraēlā

4) Savienošanās-konsultācija Ebreju sievišķais-personiskais

5)  istaba Ārstes – sieviešu grupa Izraēlā

6)Sieviešu sirds veselības centrs – Hadassah Ein Kerem slimnīca

7)Instrukcijas “Saglabājiet acis”-palīdzība rehabilitācijai no pornogrāfijas

8)undetectable.ai – nenosakāms mākslīgā intelekta rakstīšanas rīks

9)SMM qqtube.com — iegādājieties vai izmēģiniet sekotājus, skatījumus, atzīmes Patīk un daudz ko citu bez maksas

                - Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE