Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Izraēlas tiesību sistēma un sabiedrība ar invaliditāti - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Izraēlas tiesību sistēma un sabiedrība ar invaliditāti

 Pēdējos gados Izraēlas tiesību sistēma ir piedzīvojusi nozīmīgu reformu procesu, kas ir būtiski ietekmējis sabiedrību ar invaliditāti. Reforma ietvēra izmaiņas esošo likumu pieņemšanā, jaunu likumu radīšanu un pieejas un tiesisko procesu maiņu.

Viens no galvenajiem jautājumiem, ko risina jaunie likumi, ir invalīdu tiesības. Agrāk invalīdu kopiena saskārās ar daudzām grūtībām, kad viņi mēģināja atsaukties uz Izraēlas tiesību sistēmu. Tiesas process bija sarežģīts, neskaidrs un grūti orientējams. Invalīdu tiesību likums, ko Knesets pieņēma 1998. gadā, bija samērā spēcīgs, taču joprojām saskārās ar daudzām grūtībām un ilgstošiem procesiem.

Reformas ietvaros jaunais tiesību akts precizēja un bagātināja invalīdu tiesības, kā arī radīja vienkāršākus un vieglāk orientējamus mehānismus. Piemēram, invalīdiem tika pasludinātas dažādas tiesības dažādās viņu dzīves jomās, kā arī tika pievienoti atbrīvošanas procesi no tiesvedības invalīdiem.

Izmaiņas Izraēlas tiesību sistēmā palīdzēja invalīdiem efektīvāk tikt galā ar tiesību sistēmu un izvirzīja viņu tiesības par galveno lomu likumu pieņemšanā un juridiskajos procesos.

Reformas ietvaros, sadarbojoties valdības ministrijām un invalīdu kopienas organizācijām, tika izveidots arī palīdzības centrs invalīdiem. Centrs invalīdiem sniedz informāciju un juridiskas konsultācijas, palīdz orientēties tiesību sistēmā un kompensācijas procesos.

Reformas rezultātā tika izstrādātas arī jaunas un progresīvas tehnoloģijas, lai atbalstītu invalīdus tiesību sistēmā. Piemēram, izstrādājot viedo programmatūru, kas identificē invalīdu vajadzības un piedāvā viņiem pielāgotus risinājumus. Tas ļauj invalīdiem efektīvāk saņemt nepieciešamo atbalstu un efektīvāk piekļūt kompensācijai.

Un noslēgumā:

Izraēlas tiesību sistēmas reforma nozīmīgi un pozitīvi ietekmēja invalīdu kopienu. Jaunie likumi un jaunie mehānismi ir izstrādāti, lai palīdzētu invalīdiem tikt galā ar sistēmu.

 

A. Zemāk ir e-pasta ziņojums, ko es toreiz nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam: uz ko tas var attiekties.

Priekšmets: kustība “Neredzamie invalīdi”.

Godātais kungs/kundze!

Pēdējos gados esmu partneris invalīdu cīņā, kurā es piedalos, lai paaugstinātu invaliditātes pabalstus līdz līmenim, kas ļaus mums, invalīdiem Izraēlā, sasniegt minimālu cienīgu dzīvesveidu.

Šīs cīņas ietvaros es 2018. gada 10. jūlijā ierados Kneseta Pārredzamības komitejas sesijā par valsts mājokļiem. Šajā datumā tiek atzīmēta arī Valsts mājokļu diena.

Komitejā es satiku sievieti Tatjanu Kadučkinu, kura izveidoja sociālu kustību ar nosaukumu “Nitgaber” (“Mēs uzvarēsim”) – kustību, kas cenšas veicināt neredzamu invalīdu tiesības, tas ir, cilvēku, kas cieš no smagām medicīniskām problēmām. kā arī smagas invaliditātes, taču no pirmā acu uzmetiena par viņu invaliditāti neko nevarēja pamanīt, un viņi izskatās tāpat kā jebkura cita persona. Tas, ka tur cilvēku (arī manas) invaliditāte ir ārēji neredzami cēloņi, praksē diskriminācija un atteikšanās nodrošināt viņiem daudzas tiesības, kas piešķirtas citiem invalīdiem – valsts institūcijas bieži vien pieņem ļoti virspusēju un sekli pieeju, kas noved pie cilvēku iezīmēšanas. šajā grupā kā it kā “veselīgi”.

Mūsu jaunajā kustībā “Nītgabera” mēs cenšamies cīnīties pret šo plaši izplatīto atteikšanos nodrošināt mums tiesības, lai veicinātu izpratni par šo tēmu gan plašā sabiedrībā, gan Izraēlas lēmumu pieņēmēju vidū.

Šī iemesla dēļ es dalos ar šo ziņojumu sociālajos medijos — un būšu pateicīgs, ja kāds ar to saskarsies, lai turpinātu dalīties ar to sociālajos medijos, interneta forumos un pēc iespējas vairāk ietvaru.

Un, pirms es beigšu, vēl viena detaļa: kustības dibinātājas Tatjanas Kadučkinas tālruņa numurs ir 972-52-3708001, un viņa šajās dienās ir pieejama no pulksten 11:00 līdz 20:00.

Jūsu

Asafs Binjamini

115 Kostarika st.

Ieeja A — dzīvoklis 4,

Kirjats Menahems

Jeruzaleme, pasta indekss: 9662592

Tālruņa numuri:

Sākums – 972-2-6427757

Mobilais tālrunis – 972-52-4575172

Fakss — 972-77-2700076

PS: 1) Mans ID numurs: 029547403

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Terapeitiskā iestāde, kurā ārstējos:

NVO “Reut” – hostelis “Avivit”.

6 Haavivit st.,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme, pasta indekss: 9650816

Tālruņa numuri hosteļa birojos:

972-2-6432551 vai: 972-2-6428351

Hosteļa e-pasta adrese: [email protected]l

4) Hosteļa “Avivit” sociālā darbiniece, satiekot viņu otrdien, 2017. gada 12. decembrī, plkst. 13:30, man aizliedza sniegt jebkādu informāciju par viņu un/vai citiem hosteļa “Avivit” darbiniekiem vai ” Reut” NVO.

5) Mans ārstējošais ģimenes ārsts:

Dr Maikls Halabs

“Clalit Medical Services” – klīnika “Borochov”.

KIRjats Jovels

Jeruzaleme, pasta indekss: 9678150

Klīnikas biroja tālruņa numurs:

972-2-6440777

Klīnikas biroja faksa numurs:

972-2-6438217

6) Papildu personas dati: Vecums: 47. Ģimenes stāvoklis: Neprecējies.

Dzimšanas datums: 1972. gada 11. novembris.

  

7) Zemāk ir īss skaidrojums par “Nītgabera” kustību, kas parādās presē:

Parastā pilsone Tatjana Kadučkina nolēma izveidot “Nītgaberu” kustību, lai palīdzētu tiem, kurus viņa sauc par “neredzamajiem invalīdiem”. Līdz šim viņas kustībai ir pievienojušies aptuveni 500 cilvēku no visām Izraēlas vietām. Intervijā 7.kanālam viņa stāsta par projektu un par tiem invalīdiem, kuri nesaņem pienācīgu un pietiekamu palīdzību no attiecīgajām pusēm tikai tāpēc, ka ir neredzami.

Viņa stāsta, ka invalīdus var iedalīt divās grupās: invalīdi ar ratiņkrēslu un invalīdi bez ratiņkrēsla. Viņa definēja otro grupu kā “neredzamos invalīdus”, jo, viņa saka, viņi nesaņem tādus pašus pakalpojumus, kas tiek sniegti invalīdiem ar ratiņkrēsliem, neskatoties uz to, ka viņiem ir 75–100% invaliditāte.

Viņa skaidro, ka šie cilvēki paši nevar nopelnīt iztiku, un viņiem nepieciešama turpmāku pakalpojumu palīdzība, uz ko pienākas invalīdiem ar ratiņkrēsliem. Piemēram, neredzamie invalīdi saņem mazākus invaliditātes pabalstus no Valsts apdrošināšanas institūta un nesaņem atsevišķus papildinājumus, piemēram, speciālo pakalpojumu pabalstus un mobilitātes pabalstus, kā arī mazākus pabalstus no Mājokļu ministrijas.

Saskaņā ar Kadučkina veikto pētījumu šie “neredzamie invalīdi” ir trūcīgi, neskatoties uz mēģinājumu apgalvot, ka 2016. gada Izraēlā neviens nejūt badu. Viņas pētījumi arī liecina, ka viņu pašnāvību procenti ir augsti. Viņas izveidotajā kustībā viņa strādā, lai valsts mājokļu gaidīšanas sarakstam pievienotu “Neredzamos invalīdus”. Tas ir tāpēc, ka, viņa saka, viņi parasti neietilpst šajos sarakstos, lai gan viņiem ir formāli tiesības uz to. Viņa rīko daudzas tikšanās ar Kneseta locekļiem un pat piedalās attiecīgo Kneseta komiteju sesijās un diskusijās, taču viņa saka, ka cilvēki, kas var palīdzēt, neklausās, un tie, kas klausās, ir opozīcijā un tādējādi ir bezspēcīgi palīdzēt.

Tagad viņa aicina arvien vairāk “neredzamo invalīdu” pievienoties viņai, lai viņa varētu viņiem palīdzēt. Viņa lēš, ja viss turpināsies tā, kā tas ir šodien, nekas cits neatliks kā vien rīkot invalīdu demonstrāciju, lai pieprasītu viņu tiesības un pamata iztikas līdzekļus.

8) Šeit ir saite uz mūsu kustības facebook lapu: https://www.facebook.com/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%A0%D7% AA%D7%92%D7%91%D7% A8-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

9) Šeit ir mana sarakste ar Mariju Krivošeinu no vietnes semrush.com:

Sveiki, Assaf,

Jā, lūdzu. Es būtu pateicīgs, ja jūs sniegtu man sīkāku informāciju par savu projektu un jūsu cerībām no SEMrush

Pateicos jau iepriekš!

Ar laba vēlējumiem

Marija

Marija Krivošeina

konta pārvaldnieks

Tālrunis: + 442032870265

E-pasts: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

  

Pirmdien, 2019. gada 14. oktobrī, plkst. 22:13Asafs Bendžamins‎ < [email protected] > rakstīja:

Man nav “kolēģu” – mūsu kustība ir ļoti maza – un ceram, ka nākotnē tā būs lielāka. Mūsu darbība mums ir ļoti svarīga, un es varu sniegt jūsu informāciju no šī brīža visām platformām, kurām es rakstu, ja uzskatāt, ka jums ir vēlme, kā arī iespēja daudz vairāk informēt sabiedrību, kā arī attiecīgos tiesību aktus visā pasaulē, kas var veicināt sabiedrību. invalīdiem. Ja jūs piekrītat un piekrītat, es sākšu to darīt.

Asafs Benjamini.

  

  

 1. gada 14. oktobrī 15:13, Marija Krivošeina rakstīja:

Sveiki, Assaf,

Es ceru, ka jums ir labi. Vēlos jūs informēt, ka pagājušajā nedēļā mēģināju sazināties ar Kadočkinas kundzi diemžēl nesekmīgi.

Ja iespējams, varat iedot manu tel. numuru saviem kolēģiem un palūdziet viņai piezvanīt man, lūdzu?

Pateicos jau iepriekš!

Ar laba vēlējumiem,

Marija Krivošeina

konta pārvaldnieks

Tālrunis: + 442032870265

E-pasts: [email protected]

Piektdien, 2019. gada 4. oktobrī, plkst. 23:17Asafs Bendžamins‎ < [email protected] > rakstīja:

Man nav tīmekļa vietnes. Es cenšos veicināt invalīdu populāciju. Jūs varat runāt ar mūsu menedžeri Mrs. Kadochkin-viņai nav e-pasta adreses. Jūs varat viņai piezvanīt pa tālruņa numuru 972-52-3708001. Es zinu, ka viņa runā krievu valodā kā pirmā valoda un ebreju valodu viņa apguva Izraēlā. Es neesmu pārliecināts, ka viņa runā arī angliski – varbūt … Assaf Benjamin.

Labi 20:17:30, Marija Krivošeina rakstīja:

Sveiki, Assaf,

Paldies par jūsu detalizētajām atsauksmēm.

 Labi 20:17:30, Marija Krivošeina rakstīja:

Sveiki, Assaf,

Paldies par jūsu detalizētajām atsauksmēm

Vai es pareizi sapratu, ka vēlaties reklamēt savu vietni?

Ja vēlaties, es varu runāt ar Kadočkinas kundzi. Vai jūs, lūdzu, varētu man nosūtīt Kadočkinas kundzes e-pastu?

Pateicos jau iepriekš!

Ar laba vēlējumiem,

Marija

Marija Krivošeina

konta pārvaldnieks

Tālrunis: + 442032870265

E-pasts: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

Šī e-pasta saturs un šeit pievienotie dokumenti (ja tādi ir) ir konfidenciāli un paredzēti tikai ziņojumā norādītajam adresātam. Ir stingri aizliegts koplietot jebkuru šī ziņojuma daļu un/vai šeit pievienotos dokumentus (ja attiecināms) ar trešo pusi bez sūtītāja rakstiskas piekrišanas. Ja šo ziņojumu saņēmāt kļūdas dēļ, lūdzu, atbildiet uz šo ziņojumu un izdzēsiet to, lai mēs varētu nodrošināt, ka turpmāk šāda kļūda neatkārtojas.

Trešdien, 2019. gada 2. oktobrī, plkst. 17:23Asafs Bendžamins‎ < [email protected] > rakstīja:

  

Cenšos popularizēt mūsu kampaņu – cilvēkus, kuri cieš no invaliditātes problēmām. Lūk, vēl daži paskaidrojuma vārdi par kustību, kurai pievienojos pagājušajā gadā. Varat arī aprunāties ar mūsu kustības vadītāju – viņa runā ebreju un krievu valodā. Nezinu, vai viņa runā arī angliski, mēs cenšamies popularizēt cilvēkus ar ārēji neredzamiem invalīdiem – tā rezultātā mūsu pilsoniskās tiesības netiek pildītas. mēs vēlētos labot šo netaisnīgo situāciju.

mūsu menedžere ir kundze. Tatjana Kadočkina, un viņa ir pieejama pa savu tālruņa numuru 972-52-3708001 no plkst.

11:00 līdz 20:00 no svētdienas līdz ceturtdienai, izņemot ebreju svētku dienas.

mūsu kustību sauc ebreju valodā “nitgaber”.

 *Šeit ir saite uz mūsu kustības facebook lapu:

https://www.facebook.com/movement-netgabr-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

 _____________________________________________

  

  

  

 1. gada 1. oktobrī 13:33, Marija Krivošeina rakstīja:

Sveiki, Assaf,

mani sauc Marija, es esmu uzņēmuma SEMrush konta menedžere.

  

Es rakstu jums jūsu pieprasījuma dēļ. Vai varat, lūdzu, precizēt, kāda veida palīdzība jums ir nepieciešama? Vai vēlaties uzzināt atslēgvārdus, pēc kuriem tiek vērtētas šādas vietnes?

Pateicos jau iepriekš!

Ar laba vēlējumiem,

Marija

Marija Krivošeina

Tālrunis: + 442032870265

E-pasts: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

Šī e-pasta saturs un šeit pievienotie dokumenti (ja tādi ir) ir konfidenciāli un paredzēti tikai ziņojumā norādītajam adresātam. Ir stingri aizliegts koplietot jebkuru šī ziņojuma daļu un/vai šeit pievienotos dokumentus (ja piemērojams) ar kādu trešo pusi, bez

sūtītāja rakstiska piekrišana. Ja šo ziņojumu saņēmāt kļūdas dēļ, lūdzu, atbildiet uz šo ziņojumu un izdzēsiet to, lai mēs varētu nodrošināt, ka turpmāk šāda kļūda nenotiek.  

10) Šeit ir mana sarakste ar Lielbritānijas parlamenta locekli Kerolīnu Lūkasu:

Cienījamais Assaf!

Liels paldies par jūsu e-pasta ziņojumu. Es parūpēšos, lai Kerolaina to redzētu pēc iespējas ātrāk. Es baidos, ka viņai nav iespēju sazināties ar personām, kas nav vēlēšanām, bet viņa redzēs jūsu ziņojumu.

Ar vislabākajiem vēlējumiem, Eno

Kerolainas Lūkasas vārdā

Caroline Lucas, Braitonas paviljona deputāte

apakšpalāta

Londona SW1A 0AA

Tālrunis: 020 7219 7025

E-pasts: [email protected]

Tīmekļa vietne www.carolinelucas.com

Facebook /carolinelucas.page

Twitter @carolinelucas

Ja vēlaties saņemt iknedēļas e-pasta ziņu biļetenus no Caroline Lucas, lūdzu, atbildiet uz šo ziņojumu, temata rindiņā ierakstot “e-pasta biļetens”.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā tiek izmantota jūsu personiskā informācija, kā mēs nodrošinām jūsu informācijas drošību un jūsu tiesības piekļūt informācijai, kas mums ir par jums, lūdzu, apmeklējiet vietni: https://www.carolinelucas.com/get-in-touch

No: Assafs Binjamini < [email protected] >

Nosūtīts: 2019. gada 17. oktobrī plkst. 10:37

Kam: LUCAS, Caroline < [email protected] >; [email protected]

Priekšmets: neredzama invaliditāte.

11) Šeit ir saite uz manu PayPal kontu:

 Maksājiet Asaf Benjamin, izmantojot PayPal  

B. Tālāk ir sniegta mana 2023. gada 26. marta sarakste ar asociāciju Access Israel:

 Sestdien, 25. martā, pulksten 18:23

birojs< [email protected] >

uz:

assafs benyamini

Svētdien, 26. martā pulksten 9:53

Sveiki, Assaf, es domāju, ka jums vajadzētu meklēt internetā fondus un/vai ziedojumus.

Es īsti nezinu.

Ir iespēja sazināties ar Personu ar invaliditāti vienlīdzības komisiju.

Ar laba vēlējumiem,

Nira Ben Yair — Izraēlas pieejamības asociācijas (AR) direktore 580341204, lai veicinātu pieejamību invalīdu neatkarībai un integrācijai
  https://www-aisrael-org.translate.goog/?_x_tr_sl=iw&_x_tr_tl=lv&_x_tr_hl=en&_x_tr_pto=wapp | Rasa. 972-9-7640400 | Mobilais 972-54-2422973 | fakss. 972-9-7451127 Mēs būtu ļoti pateicīgi, ja arī jūs mums palīdzētu ar kaut ko mazu un svarīgu Izraēlas pieejamības veicināšanai. Noklikšķiniet šeit, lai pievienotu loku Izraēlas pieejamības asociācijai

 Slēpt sākotnējo ziņojumu

—–Oriģinālā ziņa —–

 

No: assaf benyamini <[email protected]>

Nosūtīts: sestdien, 2023. gada 25. martā, 18:24

Uz: birojs <[email protected]>

Priekšmets: Manas vēstules biedrībai “Negishut Israel”.

Kam: biedrība “Piekļuve Izraēlai”.

Jautājumā: aksesuārs.

Cienījamās kundzes/kungi!

Meklēju trauku mazgājamo mašīnu, ko var novietot uz letes, tā, lai manā situācijā esošiem cilvēkiem ar invaliditāti būtu vieglāk noliekties, lai mazgātu traukus, taču es arī nevēlos izmantot vienreizējo. traukus, jo tas nodara kaitējumu videi.

Bet šeit ir vēl viena problēma: es esmu cilvēks, kurš dzīvo ar ļoti zemiem ienākumiem – Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalstu, un es nespēju samaksāt par šiem līdzekļiem.

Mans jautājums jums ir: vai jūs zināt kādus fondus vai labdarības organizācijas, kas var palīdzēt šādā situācijā?

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

  

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: mājās — noslēpumā, jo uzmākšanās un Izraēlas policijai iesniegta sūdzība, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Vieta manā mājā, kur var novietot attiecīgā tipa trauku mazgājamo mašīnu:

Garums – 55 cm. Platums-30 cm. Augstums – 50 cm.

2) Mans ID numurs: 029547403.

3) mans e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: assafbenyamini@hotmail.com vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

C. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es sūtu uz dažādām vietām:

Kam:

Meklēju daudzvalodu AI video veidošanas sistēmu – un bezmaksas modelī.

Vai jūs zināt uzņēmumus, kas var man ieteikt šādas sistēmas?

Assafs Benjamini,

115/4 Costa Rica Street,

Qiriat Menahem apkārtne,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta adrese: 9662592.

*1) mani tālruņu numuri: mājās — konfidenciālā vietā saistībā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijā, kas netika izskatīta.

mobilais-972-58-6784040. fakss 972 77 2700076.

2) manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] 

un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) mana vietne: https://www.disability55.com/

4) mana pirmā valoda ir ebreju (עברית).

5) Es neizmantoju tālummaiņu, skype vai kādu citu videokonferences programmatūru.

D. Tālāk ir sniegtas idejas programmatūrai/sistēmām internetā, par kurām es domāju:

1) Atveriet vietni/sistēmu ar nosaukumu “Ebreju versijas”.

Šādas sistēmas mērķis būtu programmatūras, tīmekļa lapu un dažādu vietņu tulkošana no svešvalodām ebreju valodā.

Kā zināms, mūsdienās šī darbība ir iespējama, izmantojot automātiskās tulkošanas pakalpojumus, piemēram, Google Translate, taču automātiskās tulkošanas pakalpojumos, kā zināms, ir daudz kļūdu – tik daudz, ka dažreiz nav iespējams saprast lietu nozīmi.

Tāpēc daudzos gadījumos cilvēku tulkotāju nevar aizstāt, un tāpēc vietne “Ebreju versijas” tiks balstīta tikai uz cilvēku tulkotāju darbu, nevis uz automātiskajām tulkošanas sistēmām.

Protams, tādā veidā būs iespējams dažādas interneta sistēmas padarīt pieejamas ebreju valodā runājošajiem, kuri nezina citas valodas.

Turklāt: būs iespējams piedāvāt atvērtas sistēmas jebkuras citas valodas runātājiem (piemēram: atvērtā sistēma spāniski runājošajiem, kas nezina citas valodas, izņemot spāņu valodu, atvērtā sistēma krievvalodīgajiem, kuri nezina citas valodas bez krievu valoda utt.).

 

2) Atveriet vietni ar nosaukumu “Personīgais finanšu modelis”:

Iecere ir atvērt uz mākslīgā intelekta balstītu sistēmu, kas būs paredzēta tīkla lietotājiem, kuriem ir idejas atvērt dažādas sistēmas vai mājaslapas.

Lietotājam būs jāaizpilda attiecīgie dati, piemēram, īss attiecīgās idejas skaidrojums, saites uz idejas īpašnieka profiliem sociālajos tīklos, saite uz lietotāja vietni (ja tāda ir), kā arī idejas skaidrojums. īpašnieka finansiālais stāvoklis.

Šādas sistēmas izaicinājums būs, balstoties uz visu šo datu analīzi, uzrakstīt šim lietotājam, kurš viņam ir vispareizākais ekonomiskais modelis, pamatojoties uz personas datiem, kā arī sniegt ieteikumus, kas viņam būs pareizi. personalizētā veidā.

 

E. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es tajā laikā nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai (pielikumā)

Godātais kungs/kundze!

Nesen es vadīju šeit pievienoto saraksti ar Kneseta Darba un sociālās labklājības komiteju.

Es mēģinu saprast, kas man jādara šādā situācijā: Likums man prasa ziņot par saimnieci, kas strādā pie manis – no vienas puses, no otras puses, un paradoksālā kārtā man neļauj. lai to izdarītu… Un iemesls: no manis tiek sagaidīts, ka man, invalīdam, kas saņem pensiju no Apdrošināšanas iestādes, būtu jāmaksā tādi paši maksājumi kā Izpildītājam vai liela uzņēmuma īpašniekam. Par pensiju maksājumiem var parūpēties darbuzņēmējs vai liela uzņēmuma īpašnieks, bet es to nevaru.

Šeit tika izveidots strupceļš, kurā dažādas Izraēlas valsts iestādes man nepiedāvā risinājumu un neko nedara, kā vien sūta mani šurpu turpu, no vienas uz otru. Un, pirms tiks sniegts viss attēls, es vēlētos jums pajautāt: vai varat iejaukties? Tas tiek darīts, lai piespiestu Izraēlas valsts iestādes piedāvāt saprātīgu risinājumu problēmai, ar kuru es saskaros.

Sveicieni,

Asafs Benjamini

Fw — Yahoo pasts: Assaf Benyamini — Fw: vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.

08.06.2019

Tāpēc es mēģinu saprast – kādam vajadzētu būt risinājumam pēc jūsu metodes: Vai man ir jāatgriežas – ne no ziņošanas? Kur loģika – tu esi pieņēmis likumu – un tad neļauj pilsonim to uzturēt, un tu gribi visādi mani pārvērst par likumpārkāpēju.

Vai man ir jāatgriežas pie ziņošanas neesamības? Man šķiet, ka jūsu izveidotajā situācijā šī ir vienīgā iespēja.

Es gribu zināt, kā to izdarīt.

Sveicieni,

Asafs Benjamini

Pirmdien, 2019. gada 5. augustā, 13:16:35 [email protected] Kneseta Darba sociālās labklājības un veselības komiteja +3 GMT> rakstīja:

dārgais Kungs

Šeit pievienota Valsts apdrošināšanas iestādes atbilde.

Ja lūdzat mainīt likumu, varat rakstīt Kneseta biedriem, cerot, ka tēma viņus ieinteresēs.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Knesets pašlaik atrodas vēlēšanu atvaļinājumā un nav pārliecināts, ka to pašlaik var pieņemt likumdošanā.

Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

No: Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw — Assafs Benjamini — mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

 

Kam:

8.06.2019 Fw — Yahoo pasts: Assaf Benjamini –Fw: mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai 8.6.2019.

 

Valsts apdrošināšanas iestāde

Publisko sūdzību nodaļa

Dārgais Kungs,

Šeit pievienota Assaf Benjamini vēstule.

Būsim pateicīgi par jūsu atbildi uz viņa apelāciju.

 Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

 

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

 

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

[Veidlapa: Assaf Benjamini [pasts [email protected]

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:39

Kam: [email protected] Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Temats:Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

Fw — Yahoo pasts: Assaf Benjamini — Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.

08.06.2019

Fw Assaf Benyamini – Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.      08.06.2019

No: Assafs Benjamini < [email protected]

Uz: < [email protected] > Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Nosūtīts datumā: otrdiena, 2019. gada 6. augusts, 08:59:21 GMT +3

tēma: Assaf Benjamini FW: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.     

Valsts apdrošināšanas iestāde risinājumu nesniedz, tāpēc sazinājos ar jums.

Otrdiena, 2019. gada 6. augusts, 08:42:19 GMT +3

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

<[email protected] > rakstīja:

 

dārgais Kungs,

Jums tas jānoskaidro Valsts apdrošināšanas iestādē

 Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

No: Assaf Benjamini [pasts uz < [email protected]

Pirmdiena, 2019. gada 5. augusts, 14:37

Uz: [email protected] Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

FW- Assaf Benjamini Re: tēma: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

Valsts apdrošināšanas iestādes sniegtā “atbilde” nav nekāda atbilde – šeit nav “iekase no darba devējiem” – no manis kā trūcīgas personas, kas dzīvo no iztikas pabalsta, nevar iekasēt tieši tādas pašas summas, kādas iekasēja. no darbuzņēmēja, kurš pārvalda lielu uzņēmumu.

Tā kā esmu trūcīga persona, es vienalga nevaru samaksāt pensiju saimniecei, kura strādā pie manis. Lai ko tu darītu – es vienkārši nevaru to nomaksāt!!!

8.05.2019

Kam: Kneseta Darba un sociālās labklājības komiteja

Priekšmets: Mana atkārtota apelācija

Godātais kungs/kundze!

Šodien, pirmdien, 2019.05.08., es nosūtīju jums pievienoto ziņojumu, bet jūs uz to neatbildējāt. 14:45 es sazinājos ar jums pa tālruni, bet komitejas pārstāvis, ar kuru es runāju, kategoriski atteicās mani nosūtīt pie tiem, kas ir kompetenti šajā jautājumā, bet viņš man nolika klausuli.

Un šajā sakarā es atsaucos uz jums (atkal) savu jautājumu un mēģinu saprast, kas man kā pilsonim būtu jādara situācijā, kurā jūs, no vienas puses, esat pieņēmis likumu – un neļaujat man lai tam paklausītos, no otras puses.

Šoreiz gaidu faktisku un lietišķu atbildi, nevis pagātnes, nievājošu atbilžu ciklu.

Sveicieni,

Asafs Benjamini

8.05.2019

Re – Yahoo pasts: Assaf Benjamini – Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.  

Uzraksts: Assafs Benjamini ( [email protected] )

Kam: [email protected]

Datums: pirmdiena, 8.5.2019. GTM +3 14:36

Valsts apdrošināšanas iestādes sniegtā “atbilde” nav nekāda atbilde – šeit nav “iekase no darba devējiem” – no manis kā trūcīgas personas, kas dzīvo no iztikas pabalsta, nevar iekasēt tieši tādas pašas summas, kādas iekasēja. no darbuzņēmēja, kurš pārvalda lielu uzņēmumu.

Tā kā esmu trūcīga persona, es vienalga nevaru samaksāt pensiju saimniecei, kura strādā pie manis. Lai ko tu darītu – es vienkārši nevaru to nomaksāt!!!

Tāpēc es mēģinu saprast – kādam vajadzētu būt risinājumam pēc jūsu metodes: Vai man ir jāatgriežas – ne no ziņošanas? Kur loģika – tu esi pieņēmis likumu – un tad neļauj pilsonim to uzturēt, un tu gribi visādi mani pārvērst par likumpārkāpēju.

Vai man ir jāatgriežas pie ziņošanas neesamības? Man šķiet, ka jūsu izveidotajā situācijā šī ir vienīgā iespēja.

Es gribu zināt, kā to izdarīt.

Sveicieni,

Asafs Benjamini

Pirmdien, 2019. gada 5. augustā, plkst. 13:16:35 GMT +3

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

<[email protected] > rakstīja:

dārgais Kungs

Lūk, atbilde no Valsts apdrošināšanas iestādes.

Ja lūdzat mainīt likumu, varat rakstīt Kneseta biedriem, cerot, ka tēma viņus ieinteresēs.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Knesets pašlaik atrodas vēlēšanu atvaļinājumā un nav pārliecināts, ka to pašlaik var pieņemt likumdošanā.

Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

 

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

 

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

No: Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw – Assaf Benjamini – Temats: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

Kam:

Valsts apdrošināšanas iestāde

Publisko sūdzību nodaļa

Dārgais Kungs,

Šeit pievienota Assaf Benjamini vēstule.

 

8.05.2019

Re – Yahoo pasts: Assaf Benjamini – Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.

Būsim pateicīgi par jūsu atbildi uz viņa apelāciju.

Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

E-pasts: [email protected]

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

—-

[No: Assaf Benjamini[ pasts uz: [email protected]

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:20

Kam:<[email protected] >Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Priekšmets: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

8.05.2019

Fw — Yahoo pasts: Assaf Benjamini — Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.

Fw – Assaf Benjamini – Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

No: Darba sociālās labklājības un veselības komiteja [email protected]

Uz: [email protected]

Datums: pirmdiena, 2019. gada 5. augusts, 13:16 GMT +3

 

dārgais Kungs

Lūk, atbilde no Valsts apdrošināšanas iestādes.

Ja lūdzat mainīt likumu, varat rakstīt Kneseta biedriem, cerot, ka tēma viņus ieinteresēs.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Knesets pašlaik atrodas vēlēšanu atvaļinājumā un nav pārliecināts, ka tas šobrīd var tikt pieņemts.

Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

No: Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw – Assaf Benjamini – Temats: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

Kam:

Valsts apdrošināšanas iestāde

Publisko sūdzību nodaļa

8.05.2019

Fw — Yahoo pasts: Assaf Benjamini — Fw: Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai.

Dārgais Kungs,

Šeit pievienota Assaf Benjamini vēstule.

Būsim pateicīgi par jūsu atbildi uz viņa apelāciju.

 

Ar cieņu Main Ben Ami — vecākais parlamentārais koordinators

Tālrunis: 972-2-6408068 fakss: 972-2-6408315

Pasts: [email protected]

 

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Knesets saglabā vidi. Lūdzu, izvairieties no nevajadzīgas e-pasta drukāšanas

[Veidlapa: Assaf Benjamini [pasts uz [email protected]

Nosūtīts: svētdien, 2019. gada 30. jūnijā, 14:39

Kam: [email protected] Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Temats:Mana vēstule Kneseta Darba un sociālās labklājības komitejai

pgf fails Assaf Benjamini

Nacionālais apdrošināšanas institūts   Publisko sūdzību nodaļa

Līdz: 07/07/2019

Main Ben Ami kundze — vecākā parlamentārā koordinatore

Knesets

Darba sociālās labklājības un veselības komiteja

Jeruzaleme       

lieta: 40738/72

ID 02954740/3

Cienījamā kundze!

Priekšmets: Iekasēšana no darba devējiem -Mr. Asafs Benjamini

Jūsu vēstule no 30.06.2019

Šeit ir pievienota atbildes kopija tieši Benjamini kungam no mūsu vietējās filiāles, kas datēta ar 2019. gada 12. jūniju.

Ar cieņu

Eti Kohen /paraksts/

Publisko sūdzību nodaļa

Kopija: Eli Nazri kungam – Jeruzalemes nodaļas vadītājam

Jeruzaleme, Shd. Vatzman 13 st, pasta indekss 91909, tālrunis 972-2-6709070,

fakss: 972-2-6525038, mūsu adrese tiešsaistes zvaniem: www.btl.gov.il

1741711

Nacionālais apdrošināšanas institūts   Jeruzalemes filiāle

 1. gada 12. jūnijs

Kam:

Assafs Benjamini kungs

115 Costa Rica st., ap.4

Jeruzaleme 9662592

Temats: jūsu apelācija, kas datēta ar 26.05.2019

 

Atbildot uz Jūsu pieprasījumu par iepriekš minēto, vēlos atbildēt, ka vispārējā invaliditātes pabalsta saņēmēji netiek atbrīvoti no apdrošināšanas prēmiju maksājumiem par darbiniekiem, kurus viņi nodarbina mājsaimniecībā. Līdz ar to no jums tiek iekasēta maksa saskaņā ar likumu (maksas likmes norādītas algas grāmatiņā, kas jums tika nosūtīta).

Jāpiebilst, ka, ja ikdienas darbībās nepieciešama apkārtējo palīdzība, var iesniegt prasību par tiesību uz specdienestiem pārbaudi.

Ar cieņu

Ortāls Mizrahi 

Jeruzalemes nodaļas priekšnieks

Kopēt uz:Publisko sūdzību nodaļa

Valsts apdrošināšanas institūts — galvenais birojs

Shimon Ben Shetakh 4 st., 91007, tālrunis: 972-2-6755675, fakss: 972-2-6755447 [email protected]

 

 

Kam:

Priekšmets: mājsaimniecība.

Godātais kungs/kundze!

Apmēram 2018. gada decembra sākumu medijos dzirdēju, ka ir jauns likums, kas paredz, ka ikvienam, kurš pie sevis pieņem darbā strādnieku, kas viņam palīdz uzkopšanas vai citos mājas darbos, jāparaksta ar darbinieku kārtīgs darba līgums un jāatskaitās. iestādes. Jāpiebilst, ka manas fiziskās invaliditātes dēļ apmēram kopš 2002. gada pie manis nāk mājkalpotāja; viņa veic uzkopšanas darbus par samaksu. Taču pa šo laiku esmu pārvācies no vairākiem dzīvojamiem dzīvokļiem (vai šis fakts attiecas uz tēmu?) Un ik pa laikam zvanīju mājkalpotājai, pēc vajadzības – tad viņai nebija regulāras darba stundas vai dienas, un arī ierašanās biežums ik pa laikam bija mainīgs. Pēdējos gados viņa parasti ierodas reizi trīs nedēļās.

Jāpiebilst, ka pēc iepazīšanās ar viņu zinu, ka šī ir varavīksnes dienas sieviete, kura visticamāk nevēlētos sadarboties ar darba līguma noformēšanu – kā kāds

Atzīmēju, ka mana iepazīšanās ar viņu zinu, ka šī ir nabaga sieviete, iespējams, nevēlas sadarboties ar darba līguma sagatavošanu – kā tāda, kas iztiek no Valsts apdrošināšanas iestādes iztikas pabalsta, visticamāk, viņa nebūs. interesējās, ka pēdējā zina par citu ienākumu avotu. No otras puses, es nevēlos būt likumpārkāpējs vai rīkoties nelikumīgi.

Kā man rīkoties? Ko tu par to domā?

Ar cieņu

assafs benyamini

Personas dati:

 Vārds Assaf Uzvārds Bendžamins

ID # 029547403

Pilna pasta adrese:

Asafs Benjamini

115 Costa Rica st.,

Ieeja A – dzīvoklis 4,

Kirjat Menahema,

Jeruzaleme, pasta indekss 9662592.

Tālruņa numuri: mājās – 972-2-6427757

Mob.972-52-4575172. Fakss: 972-77-2700076

Mans e-pasts:

walla.co.il@029547403 vai:

[email protected]  vai:

[email protected]     vai:

[email protected] vai:

[email protected]

Terapeitiskais ietvars, kurā es esmu:

Biedrība “Reut” – Hostelis “Avivit”,

6 Haavivit st.,

Kirjat Menahema,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss 9650816.

Hosteļa biroja tālruņu numuri:

972-2-6432551 vai:

972-2-6428351

Hosteļa e-pasts:

[email protected]

Hosteļa “Avivit” sociālā darbiniece manā tikšanās reizē ar viņu otrdien, 12.12.2017 plkst. 13:30 ir stingri aizliegusi sniegt jebkādu informāciju par viņu un/vai par citiem hosteļa “Avivit” vai “Reut” darbiniekiem. asociācija.

Ģimenes ārste, kas mani novēroja:

Doc. Mihaels Halavs,

“Klalit medicīnas dienests” – klīnika “Borohov”

63 Borohov st.,

Kirjats Juvals

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss 9678150

Klīnikas biroja tālruņa numuri:

972-2-6440777

Klīnikas biroja faksa numurs: 972-2-6438217

Vecums: 46. Ģimenes stāvoklis: Neprecējies.

Minētā subjekta mājkalpotāja: Jehudita Kohela kundze.

Viņas tālruņa numurs: 972-50-2169965 vai

972-55-2288208

Dzimšanas diena: 11/11/1972

Paraksts

…………………………………………..

No ebreju valodas angļu valodā tulkojusi TatianaTirgumim Office

                                             972-54-5516860

 

F. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko es tajā laikā nosūtīju uz dažādām vietām:

Kam:

Priekšmets: Labdarības organizāciju meklēšana.

Cienījamā kundze UN kungs!

Pēdējos gados esmu iesaistījies Izraēlas valsts invalīdu cīņā – cīņā, kas plaši pazīstama arī medijos. Tomēr pat pēc daudzu gadu cīņas kļuva skaidrs, ka Izraēlas štatā joprojām nav saprātīga risinājuma invalīdu un citu nelabvēlīgā situācijā esošu iedzīvotāju mājokļu jomā. Protams, korona epidēmija, kas ir sāpīga pēdējos mēnešos (es rakstu šos vārdus svētdien, 2020. gada 12. jūlijā), ir ievērojami pasliktinājusi situāciju – un ne tikai invalīdus.

iedzīvotāju: daudzi cilvēki, kuri zaudējuši spēju nopelnīt iztiku, burtiski ir kļuvuši izsalkuši pēc maizes. Es jums jautāju: vai jūs zināt labdarības organizācijas vai biznesa cilvēkus, kas var palīdzēt atvieglot šo iedzīvotāju grupu nožēlojamo stāvokli, un, ņemot vērā to, ka neviens nezina, cik ilgi situācija turpināsies?

Vēlāk savā vēstulē es aprakstu sabiedrības, kurai piederu, – invalīdu – grūtībām.

1) Mans ID nr.: 02947403

2) Mani e-pasti: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

3) Mana aprūpes organizācija:

Reita – hostelis Avivit

6 Ha’avivit St.

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme

IZRAĒLA, pasta adrese: 9650816.

Hosteļa biroja tālruņa nr.: +972-2-6432551 vai +972-2-5428351

Hosteļa e-pasts: [email protected]

4) Tikšanās reizē ar Avivit Hostel sociālo darbinieku 2017. gada 12. decembrī pulksten 13:30 man tika nepārprotami aizliegts izpaust viņas datus un/vai citus Avivit Hostel vai Reuth darbiniekus.

5) Mans ģimenes ārsts:

Dr. Mihaels Halavs

Clalit Healthcare Services, Ir Ganim filiāle

63 Borochov St.

Kirjats Jovels,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta adrese: 9678150.

Klīnikas tālruņa nr.: +972-2-6440777, fakss: +972-2-6438217.

6) Tālāk ir sniegta mana korespondente ar sociālo darbinieku no Reitas 2020. gada janvāra beigās:

25.1.2020

Cienījamā Tal Lotan kundze!

Re: Dzīvoklis adresē 115 Costa Rica St.

Vēlos informēt, ka viesistabas žalūzijas ir iestrēgušas un tās nevar pārvietot. Vai hosteļa darbinieks var to salabot? (Es nezinu, kā to labot, vai man ir jāzvana dzīvokļa īpašniekam, lai to izdarītu). Ko tu domā? Ar cieņu

Assafs Benjamini, Avivit asistētās dzīvesvietas hosteļa iedzīvotājs

PS

Es nesen nosūtīju jums pievienoto vēstuli pa parasto pastu, izmantojot Izraēlas pasta uzņēmumu. Būšu pateicīgs, ja atbildētu uz manis uzdoto jautājumu.

12.1.2020.

Cienījamā Tal Lotan kundze!

Re: Nomas termiņš

Īres līgums manam dzīvoklim beidzas 2020. gada 14. jūlijā. Uzskatu, ka ir pamats apsvērt iespēju lūgt dzīvokļa īpašnieci precizēt, vai viņa piekrīt īres līguma pagarināšanai. Atzīmēju, ka vēlos turpināt dzīvot dzīvoklī, bet, ja dzīvokļa īpašnieks nevēlas pagarināt īres līgumu, man attiecīgi jāsagatavojas un jāsāk meklēt cits dzīvoklis.

Ar cieņu

assaf benyamini, Avivit asistētās dzīvesvietas hosteļa iedzīvotājs

PS Mans ID nr.: 029547403

Mana vēstule sociālajam darbiniekam Talam Lotānam 10

Yahoo/ienākošais pasts

Assafs Benjamini 15

janvārī pulksten 15:50

ar +6

Tal

Asafs Benjamini

ES nesaprotu. Kad plānojat uzdot jautājumu dzīvokļa īpašniekam? KAD? No atbildes “Trīs mēnešus iepriekš ir ierasta prakse” nav iespējams saprast, kad plānojat viņai uzdot šo jautājumu. (Es dodu priekšroku pēc iespējas ātrāk, jo atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad pārvācos, šoreiz mans

veselība ir sliktāka, un es nevaru personīgi pakot savas mantas. Ja man būs jāpārvieto dzīvokļi, šoreiz man būs daudz grūtāk fiziski, un tāpēc viss process prasīs daudz ilgāku laiku. Tomēr emocionāli tas būtu daudz vieglāk. Tāpēc es vēlreiz jautāju, vai manas piezīmes netika saprastas: kad jūs domājat par šo jautājumu jautāt dzīvokļa īpašniekam?

Ar cieņu

Assafs Benjamini, Avivit asistētās dzīvesvietas hosteļa iedzīvotājs

Svētdiena, 2020. gada 26. janvāris, GMT+2 plkst. 10:46:27

TAL LOTAN [email protected] rakstīja 26

janvāris 12:28

TAL LOTAN [email protected]

Kam: Asafs Benjamini

26. janvārī plkst.14:09

Mēs ar jums sazināsimies nākamajā mēnesī. Vienkārši ņemiet vērā, ka saskaņā ar līgumu jūs varat brīdināt trīs mēnešus iepriekš.

Svētdien, 2020. gada 26. janvārī, plkst. 12:29 no Assafa Benjamini

<[email protected]>

Parādiet sākotnējo ziņojumu

Asafs Benjamini <[email protected]>

Kam: Tals Lotans

 1. gada 26. janvārī, plkst. 14:13

Labi. Paldies.

Svētdien, 2020. gada 26. janvārī, plkst. 14:09:58 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rakstīja

Slēpt sākotnējo ziņojumu

Mēs ar jums sazināsimies nākamajā mēnesī. Vienkārši ņemiet vērā, ka saskaņā ar līgumu jūs varat brīdināt trīs mēnešus iepriekš.

Svētdien, 2020. gada 26. janvārī, plkst. 12:29 no Assafa Benjamini

<[email protected]>

ES nesaprotu. Kad plānojat uzdot jautājumu dzīvokļa īpašniekam? KAD? No atbildes “Trīs mēnešus iepriekš ir ierasta prakse” nav iespējams saprast, kad plānojat viņai uzdot šo jautājumu. (Es dodu priekšroku pēc iespējas ātrāk, jo atšķirībā no iepriekšējām reizēm, kad pārvācos, šoreiz mans

veselība ir sliktāka, un es nevaru personīgi pakot savas mantas. Ja man būs jāpārvieto dzīvokļi, šoreiz man būs daudz grūtāk fiziski, un tāpēc viss process prasīs daudz ilgāku laiku. Tomēr emocionāli tas būtu daudz vieglāk. Tāpēc es vēlreiz jautāju, vai manas piezīmes netika saprastas: kad jūs domājat par šo jautājumu jautāt dzīvokļa īpašniekam?

Ar cieņu

Assafs Benjamini, Avivit asistētās dzīvesvietas hosteļa iedzīvotājs

Svētdien, 2020. gada 26. janvārī, plkst. 14:09:58 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rakstīja

Sveiki, ir pieņemts brīdināt trīs mēnešus iepriekš, bet tas ir iespējams arī ātrāk.

Sestdien, 2020. gada 25. janvārī plkst. 20:00 no Assaf Benjamini

<[email protected]>

Es saprotu, bet kad jūs domājat uzdot šo jautājumu?

Sestdien, 2020. gada 25. janvārī, plkst. 19:46:52 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rakstīja

Ir par agru, pat ja jūs sakāt, ka hipotētiski vēlaties pagarināt, bet viņai tas ir jādara.

Īsāk sakot, ir par agru.

Sestdien, 2020. gada 25. janvārī, plkst. 19:07 no Assaf Benjamini <[email protected]> — Ziņa nosūtīta —-

No: Assafs Benjamini <[email protected]>

Kopā [email protected]

Nosūtīts: sestdien, sestdien, 2020. gada 25. janvārī, plkst. 16:31:35 GMT+2 Re: Mana vēstule sociālajam darbiniekam Talam Lotānam

Labi. Kāds ir jūsu viedoklis par otro manis uzdoto jautājumu (jautājot dzīvokļa īpašniecei, vai viņa plāno atjaunot īres līgumu vai ne)? Likumsakarīgi, ka gadījumā, ja dzīvokļu īpašnieki nepiekritīs īres līguma pagarināšanai pēc 2020. gada 14. jūlija, man būs jāmeklē cits dzīvojamās telpas risinājums (un šoreiz personīgo mantu sakravāšana prasīs krietni ilgāku laiku, jo pasliktinās veselība, kas neļaus iesaiņoju pats).

Asafs Benjamini

Sestdien, 2020. gada 25. janvārī, plkst. 16:22:17 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rakstīja

Sveiki, Assaf. Kas attiecas uz žalūzijām, palūgšu Baruhu paskatīties, un ja būs lielāka kļūme, sazināšos ar Sigalitu.

Assaf kā mērķi, kas jāsasniedz.

7) Šis ir 17 lappušu Sociālais ziņojums, kas par mani tika uzrakstīts 28.06.2011.

* Vēlos norādīt, ka es ierados uz rehabilitāciju Kfar Shaul Psihiatriskajā slimnīcā Jeruzalemē 1994. gada 8. martā, nevis 2004. gada laikā, kā kļūdaini rakstīts šajā ziņojumā.

 

REUT kopienas garīgās veselības reģistrētā biedrība “Avivit” hostelis

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzaleme 96508, telefakss: 972-2-6432551

E-pasts: [email protected]

 1. gada 28. jūnijs

uz

Uzņēmums MGAR

Re: Assafs Binjamini, Id. Nē. 29547403 – Psihosociālais ziņojums

Vispārējā izcelsme: Assafs ir dzimis 1972. gadā, vecpuisis, dzīvo viens dzīvoklī HaRakefet ielā ar aizsargājamās dzīvesvietas statusu (pajumti) rehabilitācijas groza vārdā, viņš iztiek no invaliditātes pabalsta uz fona. ar garīgu invaliditāti.

Assafs ir vecākais dēls četru cilvēku ģimenē. Viņa vecāki izšķīrās, kad viņam bija astoņi gadi, attiecības starp vecākiem laulības laikā tiek raksturotas kā skarbas. Tēvs apprecējās atkārtoti, un Assafam no šīs laulības bija trīs pusbrāļi un māsas. Pēc šķiršanās Assafs palika kopā ar māti un māsu.

Kopš bērnības Assafs cieta no emocionālām un motoriskām grūtībām. Pēc dzīvesvietas maiņas 4 gadu vecumā viņš pārstāja runāt. Viņš tika nosūtīts uz psihoterapiju terapeitiskajā bērnudārzā. Assafs bija kluss bērns, kurš mēdza norobežoties, pēcpusdienas stundas pavadīja lasot vēstures grāmatas, strādājot pie datoriem, viņa vienīgā sabiedriskā darbība bija šaha spēļu ietvaros.

Pusaudža gados viņa garīgās veselības stāvoklis stipri pasliktinājās, viņam attīstījās vajāšanas maldi (Nelasāmi), cita starpā pret tēva sievu. Tika izstādīts pašnāvības mēģinājums, un viņš vairākas reizes tika hospitalizēts Gehas garīgās veselības centrā. Mēģinājums viņu reabilitēt tika veikts hostelī Petah Tikvā, taču tas neizdevās. Kopš šī vecuma viņš vairs nebija integrēts nekādos rāmjos, viņš bija sociāli atstumts bērns, viņa dīvainā uzvedība izraisīja arī lielu apkārtējās agresiju pret viņu, un tas vēl vairāk pasliktināja viņa stāvokli.

20 gadu sākumā Asafs cieta no dažādiem simptomiem, no kuriem galvenie bija obsesīvi kompulsīvie simptomi, kas ietvēra arī paškaitējumu – šādas fiziskas paškaitējuma izpausmes šādā veidā nekad nav atgriezušās, taču šobrīd Asafs nodara sev pāri, izmantojot manierē viņš

izmanto, lai tiktu galā ar sabiedrību un realitāti, kas viņu ieskauj (un par šo jautājumu – sīkāka informācija tiks sniegta turpinājumā).

2004. gadā Assafs tika hospitalizēts Kfar Shaul Rehabilitācijas departamentā, un no turienes viņš Enosh Garīgās veselības asociācijas pavadībā pārcēlās uz aizsargātu apmešanās vietu (pajumti). Gadu gaitā, kad viņš ārstējās Rehabilitācijas nodaļā, viņa stāvoklis uzlabojās, obsesīvi-kompulsīvie simptomi ievērojami vājinājās, un netika novērots psihotisks saturs, piemēram, maldi vai halucinācijas. Assafu pavadīja Kfar Shaul psihiatriskās slimnīcas rehabilitācijas komanda, viņš turpināja saņemt eskortu savā dzīvesvietā ar Enosh Garīgās veselības asociācijas starpniecību, viņš saņēma psihiatrisku ārstēšanu, viņa garīgās veselības stāvoklis ir stabilizējies un viņš dzīvo neatkarīgi sabiedrībā.

Assafs vairākus gadus brīvprātīgi strādāja Izraēlas Nacionālajā bibliotēkā, taču viņš aizgāja, jo bija pasliktinājies viņa fiziskais stāvoklis. Pēc tam Assafs apmēram pusotru gadu strādāja Ha’Meshakem Sheltered Company (2005–2006). Pēc viņa teiktā, viņš aizgāja, jo bija grūtības ar personālu. Pēc tam viņš strādāja aizsargātā ražotnē HaOman ielā, un, mēģinot ierasties šajā darba vietā, aizbrauca transportēšanas grūtību dēļ. Laikā no 2006. līdz 2007. gadam ir notikusi pakāpeniska viņa fiziskā un garīgā stāvokļa pasliktināšanās, un kopš tā laika viņš cieš no garīgo un fizisko problēmu uzkrāšanās – muguras problēmām, gremošanas problēmām, psoriātiskā stāvokļa pasliktināšanās, locītavu problēmām, smagākiem un biežākas trauksmes lēkmes. Assafs ir zaudējis ticību sabiedriskajiem dienestiem, viņš apgalvo, ka pasliktinās apkalpošanas kvalitāte un darbinieku profesionalitāte. Viņš ir pārtraucis savas attiecības un attiecības ar

Enosh garīgās veselības asociācija,

mēģināja izmitināt eskortu, izmantojot Kidum

REUT kopienas garīgās veselības reģistrētā biedrība “Avivit” hostelis

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzaleme 96508, telefakss: 972-2-6432551

E-pasts: [email protected]

asociācija, kas nav izdevusies. 2007. gada aprīlī viņš vērsās pie Tzohar asociācijas, privātas asociācijas, kas nodarbojas ar rehabilitāciju un atveseļošanos.

2007. gada novembrī viņš tika nosūtīts uz Reutas kopienas garīgās veselības reģistrēto biedrību, un viņam tika piešķirts aizsargātas naktsmītnes (patversmes mājokļa) statuss hostelī Avivit, un viņu pavada hosteļa darbinieki.

Mūsu eskorta laikā, kas tiek nodrošināts pēdējo trīs gadu laikā, ir novērojama Assafa garīgās veselības stāvokļa pasliktināšanās, un sekojoši ir vairāki rādītāji par šo pasliktināšanos:

1. Assafa aizdomu līmenis pieaug, aizdomas, ko pastiprina pesimistisks pasaules uzskats, absolūts uzticības un ticības trūkums jebkuram terapeitiskam faktoram, neatkarīgi no tā, vai tas ir medicīnisks, psihiatrs vai profesionālis. Viņa attiecības ar hosteļa darbiniekiem ir ļoti daļējas, viņš atsakās pieņemt gidus (instruktorus) no hosteļa un ir gatavs uzturēt kontaktus tikai ar sociālo darbinieku, kuru viņš arī uzskata par tādas sistēmas pārstāvi, kura meklēt viņa labklājību.

2. Tieksme uz noslēgtību, kas pasliktinās. Assafs nav saistīts ar kādu sociālo sistēmu. Viņš neuztur nekādas draudzīgas cilvēciskas attiecības, ne ar hosteli

iemītniekiem un, kā minēts iepriekš, ne ar hosteļa gidiem (instruktoriem), ne ar ģimeni, no kuras viņš arī distancējas, gandrīz līdz pilnīgai atdalīšanai (vārds “gandrīz” tiek lietots, jo viņa māte uzstāj uz uzturēšanu). savienojums, neskatoties uz viņa pretestību). Viņš nepiedalās nevienā kopienas dzīvē, sestdienās un svētku dienās atrodas pilnīgā vientulībā, viņš nereaģē uz piedāvājumu pievienoties noteiktam ietvaram, pasākumam, svētku priekšvakariem un tamlīdzīgi.

3. Sapīšanās un sastapšanās ar terapeitiskiem faktoriem: trīs gadu laikā, kuru laikā pavadījām Assafu, viņam izdevās apmainīties ar vairākiem HMO ģimenes ārstiem, daži no viņiem nepārprotami meklēja viņa labklājību, taču viņš nezināja, kā lai to identificētu. Viņš strīdējās un strīdējās ar Kiryat Yovel garīgās veselības kopienas klīnikas darbiniekiem un tieši atteicās tur turpināt savu psihiatrisko uzraudzību. Arī tur darbinieki mēģināja nākt viņam pretī, taču viņš to nepamanīja. Neskatoties uz to, ka viņš ir galvenais šī stāsta cietējs, viņš vērsās pie katras ar garīgo veselību saistītās struktūras, lai iegūtu alternatīvu psihiatrisko uzraudzību. Visbeidzot, pēc mūsu apelācijas Ir Ganim HMO, tika panākta noteikta kārtība, kas pārsniedz likuma burtu, ļaujot HMO veikt nepieciešamo uzraudzību.

4. Hosteļa un eskorta asociācijas boikots: lai gan viņš pastāvīgi saņem eskortu Reutas kopienas garīgās veselības reģistrētās biedrības vārdā, viņš atsakās pats ierasties hostelī, un tikšanās notiek tikai kā mājas zvani. Viņa aizdomas un naidīgums ir vērsti pret hosteļa darbiniekiem un iedzīvotājiem, viņš pat raksta sūdzības un ļoti sūdzas par pašu eskortu. Neskatoties uz to, zināms normāls sprieduma līmenis pastāv, un, neskatoties uz dusmām un sūdzībām, viņš līdz šim ir atturējies no attiecību pārtraukšanas arī ar mums.

5. Pieaugošs trauksmes līmenis: Assafs ir ļoti noraizējies par savu gaidāmo nākotni gan attiecībā uz viņa psihiatrisko veselību un izmitināšanas iespējām, gan arī finansiāli un eksistenciāli. Šāds trauksmes līmenis liek viņam dzīvot nepanesamā trūkuma un taupības apstākļos.

6. Atturība un taupība ikdienas dzīvē: Asafs ir pārliecināts, ka ne tik tālā nākotnē viņš kļūs par bezpajumtnieku, un savu apsvērumu dēļ viņš taupa elektroenerģiju un ietaupa uz jebkādiem citiem izdevumiem, un tāpēc viņš to nedara. silda dzīvokli pa ziemu, nesilda ēst un neļaujas piedzīvot nekādu baudu vai gandarījumu. Viņš arī taupa, kad runa ir par viņa veselības jautājumiem, piemēram, zobu ārstēšanu vai medikamentiem, kas varētu mazināt fiziskās ciešanas un sāpes, no kurām viņš cieš.

REUT kopienas garīgās veselības reģistrētā biedrība

Hostelis “Avivit”.

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzaleme 96508, telefakss: 972-2-6432551

E-pasts:[email protected]

7. Obsesīva iesaistīšanās sarakstē un rakstīšanā, ņemot vērā visus iespējamos faktorus, kas, viņaprāt, viņa stāsts varētu aizkustināt viņa sirdi, tādējādi liekot viņam sniegt palīdzību plašā sarakstē, ir kļuvusi par viņa dzīves praksi, viņš raksta, fotografē un dažreiz izplata desmitiem eksemplāru. , valdības birojiem, Kneseta deputātiem,

periodiskie izdevumi un žurnāli, asociācijas, advokātu biroji, privātas struktūras un organizācijas, uzņēmējdarbības vietas un citi. Vairumā gadījumu viņš nesaņem nekādas atbildes, atsevišķos gadījumos viņš saņem zināmu uzmanību – šī prakse piešķīra viņa dzīvei jēgu un saturu. Pēc viņa teiktā, kamēr viņš ir dzīvs, viņš turpinās, un tas ir viņa veids, kā cīnīties par tiesībām, kuras viņš ir pelnījis.

8. Grūtības pielāgoties darba vietām: visā laika periodā Assafs apmainījās ar vairākām darba vietām, katru reizi pamatojoties uz grūtībām vai pieejamību vai sūdzībām par viņa darba noteikumiem. Tomēr jāatzīmē, ka nesen viņš pats atrada uzņēmumu, kas viņu nodarbina trīs reizes nedēļā, un līdz šim viņi ir apmierināti ar viņu. Pats Assafs šai vietai īpaši netic, tomēr šodien un pēdējos divus mēnešus viņam ir izdevies izturēt.

Rezumējot: nav šaubu, ka viņa psihiatriskais tēls nav izplatīts, ir vairākas spējas, kas ir relatīvi saglabātas, piemēram: kognitīvās spējas, viņa mutiskās un rakstiskās izteiksmes spējas un, no otras puses, smaga garīga trauma. Viņš atrodas noslēgtā vientulības un izmisuma lokā. Viņa simptomu raksturs neļauj viņam saņemt palīdzību vai atbalstu, viņš ir pārliecināts, ka visa pasaule ir pret viņu, ka nav izejas un situācija tikai pasliktināsies. Psihotisku uzliesmojumu ierastajā izpratnē nav, tomēr pastāv dusmu lēkmes un smaga agresija, kas šobrīd galvenokārt ir vērsta uz māti, kad viņa uzdrošinās viņu apciemot (tas bija daudz sliktāk, kad viņš dzīvoja kopā ar partneri, kurš cieta no viņa smagajām dusmu lēkmēm). , un rezultātā mēs bijām spiesti pārtraukt viņu dzīvokļu partnerību). Attiecībā uz Assafu sajūta ir tāda, ka visa struktūra ir hermētiska paranojas struktūra, viņa spriedums par realitāti ir ļoti nepilnīgs un neadekvāts, un tas ir īpaši acīmredzami, ja viņš neatpazīst cilvēkus, kuri vēlas viņam palīdzēt, un viņš visus atgrūž. Ir iespējams pamanīt efekta samazināšanos līdz pat cilvēcisku emociju neesamībai, pat attiecībā uz tuviem cilvēkiem vai aprūpētājiem/terapeiti, ar kuriem viņš ikdienā saskaras. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. viņa spriedums par realitāti ir ļoti nepilnīgs un neadekvāts, un tas ir īpaši acīmredzami, ja viņš neatpazīst cilvēkus, kuri vēlas viņam palīdzēt, un viņš visus atgrūž. Ir iespējams pamanīt efekta samazināšanos līdz pat cilvēcisku emociju neesamībai, pat attiecībā uz tuviem cilvēkiem vai aprūpētājiem/terapeiti, ar kuriem viņš ikdienā saskaras. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. viņa spriedums par realitāti ir ļoti nepilnīgs un neadekvāts, un tas ir īpaši acīmredzami, ja viņš neatpazīst cilvēkus, kuri vēlas viņam palīdzēt, un viņš visus atgrūž. Ir iespējams pamanīt efekta samazināšanos līdz pat cilvēka emociju trūkumam, pat attiecībā uz tuviem cilvēkiem vai aprūpētājiem/terapeitiem, ar kuriem viņš ikdienā saskaras. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. ar kuru viņš ikdienā sazinās. Dominējošā emocija, kas viņu kontrolē, ir izmisums, kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek. kas turpina pasliktināties. Tas ietekmē viņa dzīves kvalitāti, nemaz nerunājot par ārkārtīgi zemo dzīves līmeni, kurā viņš iztiek.

Kā personai, kas viņu pavadīja pēdējos divus gadus, kā arī no sarunām ar psihiatru, kurš viņu ārstēja, nav šaubu, ka viņa uzvedības grūtības, garīgās problēmas, dusmu lēkmes un tamlīdzīgi ir saistīti un izriet no viņa psihiskie traucējumi un tāpēc viņa rupjā, aizvainojošā un nežēlīgā uzvedība arī ir jāuzskata par viņa problēmu simptomu, nevis kā atsevišķu to daļu.

Naomi Harpaza

Sociālais darbinieks

Hostelis Avivit

Ir Ganim.

8) Tālāk sniegti daži paskaidrojumi/detaļas par invalīdu mājokļa stāvokli.

1. Finansēšanas/īres maksāšanas problēma – pirms daudziem gadiem (un nav skaidrs, kurš, bet šķiet, ka kāds valsts ierēdnis) tika nolemts, ka invalīdiem, kas dzīvo sabiedrībā, ir tiesības saņemt 770 NIS mēnesī, lai maksātu īri. Kā zināms, Izraēlā mājokļu cenas ir strauji pieaugušas

pēdējos gados likumsakarīgi paceļot arī īri. Bet NIS 770 skaitlis, kas ir pilnīgi patvaļīgi iestatīts pirms daudziem gadiem bez jebkāda paskaidrojuma vai loģikas, nav atjaunināts.

Diemžēl pat pēc plašās sarakstes (tūkstošiem vai pat desmitiem tūkstošu vēstuļu, un par nožēlu šim autoram šie skaitļi nav pārspīlēti), izsūtīti visām iespējamajām pusēm – dažādiem galdiem Mājokļu un būvniecības ministrijā, citās ministrijās, piemēram, Finanšu ministrija un Ministru prezidenta birojs, daudzi žurnālisti, ar kuriem šis autors ir personīgi runājis, daudzi advokāti un pat izmeklēšanas firmas un ārvalstu vēstniecības – nekas nav palīdzējis. Rezultātā palīdzības apjoms nav atjaunināts, un daudzi invalīdi tiek izmesti ielās, lai nomirtu badā, slāpēs vai aukstumā ziemā vai karstuma dūriena un dehidratācijas dēļ vasarā.

Jāatzīmē, ka tiesību aizsardzības organizācijas, piemēram, Yedid: The Association for Community Empowerment un universitāšu un koledžu juridiskās palīdzības klīnikas, ar kurām šis autors atbilst, nekad nevar palīdzēt vienkārša iemesla dēļ: palīdzības apjoms NIS 770 ir likumā noteiktas, un tiesību organizācijas var palīdzēt īstenot spēkā esošos tiesību aktus. Vienīgā adrese, kur ir nepieciešami grozījumi tiesību aktos, ir Knesets.

Taču lietas kļūst tikai sarežģītākas: kā zināms, ilgu laiku (šīs rindas tika rakstītas piektdien, 2020. gada 17. janvārī) Izraēla ir bijusi vienā vēlēšanu kampaņā pēc otras un pat trešās vēlēšanas, kas paredzētas pēc sešām nedēļām, ne vienmēr vēstīs par funkcionējošas valdības izveidi. Jāatzīmē, ka pat tad, kad Knesets un valdība atbildēja uz šī autora un invalīdu organizāciju un daudzu citu palīdzības jautājumu, Kneseta locekļi automātiski nosūtīja pieprasījumus tiesību aizsardzības organizācijām, lai gan Kneseta locekļi pilnībā apzinās, ka šajā gadījumā organizācijas nav adrese; viņi paši ir.

2. Saziņa ar dzīvokļu īpašniekiem: ir daudz gadījumu, kad invalīdiem ir grūtības vienoties ar dzīvokļu īpašniekiem savas invaliditātes vai slimības dēļ. Šādos apstākļos sociālajiem darbiniekiem ir jākalpo par starpniekiem, un vairums sociālo darbinieku nevar uzņemties šo lomu katrā gadījumā. Turklāt pēdējos gados ievērojami samazinājušies sociālo darbinieku amatu skaits, kā arī sarežģīti darba apstākļi, zems atalgojums, bieža nepareiza ārstēšana no pacientu ģimeņu puses, kuras bieži vien nepamatoti uzskata sociālos darbiniekus par atbildīgiem par saviem vainīgi aprūpētajiem radiniekiem. saņemt – kopā ar neiespējamo darba slodzi, kas dažkārt liek atstāt novārtā steidzamus vai bīstamus gadījumus, vēl vairāk apgrūtinot invalīdu iespējas atrast piemērotu dzīvokli un palīdzēt sociālajam darbiniekam.

3. Pacientu maksāšanas līdzekļi – ir gadījumi, kad cilvēks pēc ilgstošas ​​slimnīcas pārceļas uz dzīvi sabiedrībā un viņam trūkst ierasto dzīves ieradumu, piemēram, iet uz darbu vai uzņemties atbildību par savas dzīves kārtošanu. Bieži vien īres līguma noslēgšanas nosacījumi, piemēram, garantijas pārbaude, cilvēkiem šajā dzīves posmā ir nesasniedzami. Iepriekšējās ārstniecības un rehabilitācijas struktūras (vienu no kurām šis autors izmantoja pirms 25 gadiem, kad viņš tika izrakstīts no slimnīcas uz stacionāro palīdzību) pēdējos gados ir slēgtas vai ir samazinājušas savu darbību, tādējādi liedzot cilvēkiem rehabilitāciju šajā dzīves posmā. , kuri nevar progresēt bez šīm kritiskajām ārstēšanas un rehabilitācijas struktūrām.

4. Normatīvās problēmas – šobrīd valda pilnīga nelīdzsvarotība attiecībā uz dzīvokļu īpašnieku tiesībām un pienākumiem no vienas puses un īrnieku, no otras puses. Daudzi likumi dzīvokļu īpašniekus aizsargā pret iespējamu īres termiņa ļaunprātīgu izmantošanu no īrnieku puses; un otrādi, nav tiesību aktu, kas aizsargātu īrniekus pret dzīvokļu īpašnieku ļaunprātīgu izmantošanu. Līdz ar to nomas līgumos ir iekļauti daudzi skandalozi, drakoniski un dažkārt pat nelikumīgi punkti, un nav tiesību aktu, kas aizsargātu īrniekus, kuri ir spiesti parakstīt nomas līgumus. Daudzos gadījumos īrniekiem nav likumīgu tiesību iebilst pret kaitīgām klauzulām, kas viņiem jāparaksta kā nosacījums īpašuma izīrēšanai, un viņi ir pilnībā pakļauti dzīvokļu īpašnieku kaprīzumam, dažreiz pat īres laikā. Acīmredzot tā ir problēma visiem iedzīvotājiem,

5. Grūtības skaidrojumos – ir būtiskas grūtības saistībā ar izvirzītajām grūtībām un to izpaušanu publiskajā telpā, lai veiktu nepieciešamos grozījumus. Dažādu mediju pašreizējās prioritātes, kuras tēma neinteresē, sašķeltība starp invalīdu organizācijām, ļoti daudzu sabiedrības, kurā mēs dzīvojam, pušu neieinteresētība uzņemties aktīvu lomu centienos labot un uzlabot situāciju sver un ievērojami kavē centienus palielināt sabiedrības informētību par šīm problēmām tādā veidā, kas liks Kneseta locekļiem grozīt likumus, nevis turpināt tos ignorēt un neko nedarīt. Ir vēl viena problēma saistībā ar reklāmas kampaņas uzsākšanu:

9) Saite uz YouTube kanālu, kuru atvēru 28. aprīlī 2020:

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

10)2018. gada 10. augustā es pievienojos sabiedriskajai kustībai ar nosaukumu “We Shall

Pārvarēt” – kustība, kas cenšas pārstāvēt intereses

caurspīdīgi invalīdi, proti: cilvēki, kuri cieš no nopietnām veselības problēmām, kas nav uzkrītoši ārpus neredzamības, kas ļoti plašā mērogā liedz pilsoniskās un sociālās tiesības.

Tās vadītāja un kustības dibinātāja ir Tatjana Kadočkina, kuru iespējams sazināties pa tālruni 972-52-3708001 no svētdienas līdz ceturtdienai no pulksten 11 līdz 20 – izņemot ebreju un Izraēlas svētku dienas.

Es pievienoju saiti uz mūsu

kustības vietne: https://www.nitgaber.com/

11) mani tālruņu numuri:

mājās-972-2-6427757.

mobilais-972-52-4575172.

fakss 972 77 2700076.

12) Sīkāka personiskā informācija:

Dzimšanas datums: 1972. gada 11. novembrī Ģimenes stāvoklis: Neprecējies.

G. Daudzus gadus Izraēlas valsts Labklājības un sociālo pakalpojumu ministrija kategoriski atteicās ārstēt garīgi slimos. Garīgi slimo aprūpe Izraēlā tika uzticēta Veselības ministrijai. Gadījumos, kad Veselības ministrija nevarētu palīdzēt evakuētajai personai ar garīgiem traucējumiem, tiks nosūtīta uz Labklājības ministriju, un tas neskatoties uz to, ka Veselības ministrijas darbinieki vienmēr ļoti labi zināja, ka Labklājības ministrija neārstē ar garīgiem traucējumiem. Savukārt Labklājības ministrija nekad nepiekrita ārstēties, ja runa bija par garīgi slimiem cilvēkiem – un nosūtīs cilvēku atkārtoti uz Veselības ministriju.

Tas radīja situāciju, kurā trūcīgie garīgi ievainotie, kuriem bija nepieciešama Labklājības ministrijas palīdzība, faktiski atradās sasistas siles priekšā, un dažādas valdības ministrijas neko nedarīja, izņemot trūcīgo garīgi cietušo personu no vienas puses. biroju citam. Jāpiebilst, ka šo rindu autors ar šo situāciju ir saskāries ne reizi vien.

Tāda ir bijusi realitāte līdz mūsdienām (šie vārdi ir rakstīti svētdien, 2023. gada 2. aprīlī – dažas dienas pirms Pasā).

Bet pēdējā gada laikā ir notikušas izmaiņas, un tas ir saistīts ar tiesību aktiem

Likuma tiesības Cilvēku ar invaliditāti labklājība(teksts ir ebreju valodā), kurā teikts, ka noteiktās situācijās Sociālo lietu ministrija varēs palīdzēt garīgi cietušajiem, kuri vienlaikus ārstējas Veselības ministrijā.

Šis likums tika reģistrēts Izraēlas Valsts likumu grāmatā 2022. gada 22. jūlijā.

Uz šodienu, svētdienu, 2023.gada 2.aprīli, nav skaidrs, kādi ir tie gadījumi vai situācijas, kurās Izraēlas Valsts Labklājības ministrija patiešām var palīdzēt garīgi cietušajiem.

 

Uzskatu, ka šī informācija pēc iespējas vieglā un vienkāršā veidā ir jādara pieejama gan Labklājības ministrijas darbiniekiem, gan Veselības ministrijas darbiniekiem, gan arī garīgi cietušajai sabiedrībai.

Vēlos norādīt, ka saite, ko pievienoju Invalīdu labklājības tiesību likumam (likuma teksts ir ebreju valodā), tika ņemta no

vietne Izzy Shapiro mājas.

 

H. Zemāk ir ieraksti, kurus es kopīgoju sociālajā tīklā Facebook:

1) Zemāk ir ziņa, ko rakstīju Shufersal tīkla Facebook lapā:

Shalom Shufersal ķēde:

Es pasūtīju piegādi šodienai, kurai bija jāpienāk pulksten 13:00.

Kad mēģinu sazināties ar jūsu klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni

Neviens neatbild uz numuru 1-800-56-56-56 otrā tālruņa līnijas galā.

Ir automatizēta atbilde, kurā teikts, ka sūtījums pienāks tikai pulksten 16:22

Tāpēc es jums jautāju:

1. Vai piegādes kavēšanās pilsētā, kas pārsniedz trīs stundas, jums šķiet loģiska vai saprātīga?

2. Vai tas nozīmē, ka turpmāk man piegāde ir jāpasūta apmēram 3 stundas pirms vēlos, lai tā pienāktu (t.i.: man jūsu vietnē jāatzīmē 11:00, lai piegāde pienāktu 14:00, atzīmējiet 13:00 ja es vēlos, lai piegāde pienāk 16:00 utt. )?

3. Un kāpēc jūsu klientu apkalpošanas dienests neatbild uz tālruni?

Noteikti gaidu saprātīgāku apkalpošanu!!!!

Pat ja kavējies – vismaz atbildi uz telefonu!!!!

Asafs Benjamins.

 

2)Tu aizsūtiji

Uz Shufersal Shalom:

Es pasūtīju piegādi šodienai, kurai bija jāpienāk pulksten 13:00.

Kad mēģinu sazināties ar jūsu klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni

Neviens neatbild uz numuru 1-800-56-56-56 otrā tālruņa līnijas galā.

Ir automatizēta atbilde, kurā teikts, ka sūtījums pienāks tikai pulksten 16:22

Tāpēc es jums jautāju:

1. Vai piegādes kavēšanās pilsētā, kas pārsniedz trīs stundas, jums šķiet loģiska vai saprātīga?

2. Vai tas nozīmē, ka no šī brīža man ir jāpasūta piegāde apmēram 3 stundas pirms vēlos, lai tā pienāktu (ti: man ir jāatzīmē jūsu adrese uz 11:00, lai piegāde pienāktu 14:00, atzīmējiet 13: 00, ja vēlos, lai piegāde pienāk 16:00:00 un tamlīdzīgi)?

3. Un kāpēc jūsu klientu apkalpošanas dienests neatbild uz tālruni?

Noteikti gaidu saprātīgāku apkalpošanu!!!!

Pat ja kavējies – vismaz atbildi uz telefonu!!!!

Asafs Benjamins.

Shufersal

Shufersal

Sveiki, runā Tamāra

Tu aizsūtiji

Kas tad notiks? Kāpēc tu nenāc? Un kāpēc pie velna tu arī neatbild uz telefonu??? Kāpēc??? Vienkārši apnicis!!!

Shufersal

Shufersal

Pirmkārt, lieta, kas notika, ir kavēšanās, kas dažreiz notiek

Ielāde aizkavējās un tāpēc kavēšanās notika, jums taisnība, ka mēs esam nepareizi, ka esam aizkavēšanās cēlonis un ka mēs neatbildam uz tālruni

Bet mūsu līnija darbojas kā parasti, un zvanus saņemam kā parasti

Es nezinu, kāpēc mēs nesaņēmām jūsu zvanu

Protams, atkal notikušais ir vienreizēja kļūme, un tā vairs neatkārtosies

Es ar prieku ieskaitīšu jums pasūtījuma nosūtīšanas maksu, lai parādītu, ka mēs patiesi atvainojamies un turpmāk uzlabosim savus pakalpojumus.

Tu aizsūtiji

Tas ir labi — ieskaitiet man piegādes maksu. Bet kā ir ar pašu sūtījumu? Es redzu, ka tu vēl neesi ieradies!! Un tas ir sūtījums, kuram bija jāpienāk 13:00!!! Man dzīvē ir citas lietas ko darīt, ne tikai gaidīt tevi!!!!

Shufersal

Shufersal

No kā, lūdzu, ir identitātes apliecība?

Tu aizsūtiji

Mans ID numurs: 029547403

Tu aizsūtiji

Nu, kas jauns? Ir jau 16:35 – kāpēc tu nenāc? Kāpēc???

Shufersal

Es atvainojos par gaidīšanu

Shufersal

Es redzu, ka jūsu rezervācija ir no 16:00 līdz 18:00

Shufersal

Shufersal

Un viņai vajadzētu jūs sasniegt jebkurā minūtē

Tu aizsūtiji

Nu ko???? Ka man piezvanīs kurjers, ja nevarēs atrast vietu!!! Un mana rezervācija ir uz 13:00 – nevis uz 16:00 – 18:00 – kāpēc melot?

Shufersal

Shufersal

Es nemeloju

Tas ir tas, ko es redzu sistēmā

Tu aizsūtiji

Jūs melojat – rezervācija ir uz 13:00. Tas ir tas, par ko ar jums tika panākta vienošanās.

Lūdzu, ievērojiet ar Jums noslēgtos līgumus!!!

Shufersal

Shufersal

Laikam bija kļūme, nododu precizēšanai

Es jums ieskaitu piegādes maksu, un tas vairs nenotiks

Tu aizsūtiji

Svētīgs ir ticīgais… Tas, ko jūs solāt, ka “nākotnē nenotiks”, vienmēr notiek un vienmēr atkārtojas. Kāpēc lai es tev ticu?

Shufersal

Shufersal

Man žēl, ka šī ir jūsu pieredze ar mums

Es zinu par sevi, ka kā pārstāvis daru visu iespējamo, lai izskatītu pieprasījumus un sniegtu vislabāko pakalpojumu, un, kad saku, ka kaut ko risināšu, lieta tiks izskatīta, un jums nav par ko uztraukties.

Tu aizsūtiji

Tiešām… mēs par to jau dzirdējām…

Shufersal

Shufersal

Es jūs saprotu, kungs, bet diemžēl šī ir mana atbilde un tā nemainīsies.

Tu aizsūtiji

Šīs prasības ir vērstas pret Shufersal rīcību, nevis pret jums personīgi.

Rakstiet Shufersal

Es saprotu, jūsu pieprasījums ir pārsūtīts uz ārstēšanu un neuztraucieties, es parūpēšos, lai tas tiktu nokārtots un kas tāds nenotiks

Protams, es jau esmu jums ieskaitījis papildus piegādes maksai 30 NIS

3)Šeit ir mana sarakste ar Shufersal whatsapp sociālajā tīklā:

Labdien, Shufersal! Es pasūtīju no jums sūtījumu, kuram bija jāpienāk šodien plkst. 13:00. Kāpēc tu nenāc?

Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

Sveiki! Liels paldies par jūsu jautājumu.

Es esmu Shufersel automātiskais atbildētājs, es centīšos jums palīdzēt, uzdodot dažus īsus jautājumus.

Ja man neizdosies, šeit pievienosies pārstāvis, kurš labprāt palīdzēs

Cienījamie klienti, jums ir iespēja atvērt pieteikumu pievienotajā saitē esošajā “klikšķināšanas pakalpojumā” un mēs ar jums sazināsimies darba dienas laikā

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Kāds ir jūsu sociālās apdrošināšanas numurs? Vienkārši neaizmirstiet ievadīt visus 9 ciparus.

029547403

Jums ir atvērts pasūtījums pie mums, kurjeram paredzēts ierasties 04.02.2023 plkst. 16:22.

Izvēlieties, kuru tēmu mēs varam jums apkalpot:

Atbildēt…

1 – Paldies, tas arī viss

2-  Saņemiet rēķinu par šo pasūtījumu pa e-pastu

3 – sarakstīties ar pārstāvi

4 – Saņemiet rēķinu un sarakstieties ar pārstāvi

3

Ārstēšanu nododu servisa pārstāvim, kurš pēc pāris mirkļiem ar Jums sazināsies.

Paldies par pacietību

Sveiki, mani sauc Orens, es tikai pārbaudu

Uz Shufersal Shalom:

Es šodien pasūtīju no jums sūtījumu, kuram bija jāpienāk pulksten 13:00. Kāpēc tu nenāc?

Ar laba vēlējumiem,

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,…

Paldies par gaidīšanu.

Tagad esmu runājis ar kurjeru, viņam teica, ka tas ir saistīts ar kavēšanos ceļā, jo viņš ieradīsies apmēram pēc 15 minūtēm.

Es jums ieskaitīju piegādes maksu

Labi. Gaidīšu mājās ziņnesi. Ja viņš neieradīsies 15 minūšu laikā, sazināšos vēlreiz. Asafs Benjamins.

Priecājos par pakalpojumu, lai jums jauka diena

Es redzu, ka ziņnesis joprojām nav ieradies – un arī viņš ar mani nesazinās.

Ir pagājušas vairāk nekā 15 minūtes.

Sveiki! Liels paldies par jūsu jautājumu.

Es esmu Shufersel automātiskais atbildētājs, es centīšos jums palīdzēt, uzdodot dažus īsus jautājumus.

Ja man neizdosies, šeit pievienosies pārstāvis, kurš labprāt palīdzēs

Cienījamie klienti, jums ir iespēja atvērt pieteikumu pievienotajā saitē esošajā “klikšķināšanas pakalpojumā” un mēs ar jums sazināsimies darba dienas laikā

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Kāds ir jūsu sociālās apdrošināšanas numurs? Vienkārši neaizmirstiet ievadīt visus 9 ciparus.

029547403

Jums ir atvērts pasūtījums pie mums, kurjeram paredzēts ierasties 04.02.2023 plkst. 16:22.

Izvēlieties, kuru tēmu mēs varam jums apkalpot:

Atbildēt…

1 – Paldies, tas arī viss

2- Saņemiet rēķinu par šo pasūtījumu pa e-pastu

3 – sarakstīties ar pārstāvi

4 – Saņemiet rēķinu un sarakstieties ar pārstāvi

3

Ārstēšanu nododu servisa pārstāvim, kurš pēc pāris mirkļiem ar Jums sazināsies.

Paldies par pacietību

Sveiki, mani sauc Eden, ko es varu darīt?

Es pasūtīju piegādi, kurai bija jāpienāk pulksten 13:00.

Tad kāpēc tu nenāc?

Es jau šeit rakstīju jūsu servisa pārstāvjiem, ka viņi rakstīja, ka ziņnesis ieradīsies pēc 15 minūtēm.

Ir pagājušas daudz vairāk kā 15 minūtes un ziņnesis nav atnācis un ar mani nav sazinājies.

Kas būs?

Kas tad notiks? Kāpēc sūtījums nepienāk?

Vēl nav piegādāts?

Ir jau 16:35 – tad kāpēc tu nenāc? Vismaz ziņnesis ar mani sazināsies!!!

Kas būs,???

Sveiki! Liels paldies par jūsu jautājumu.

Es esmu Shufersel automātiskais atbildētājs, es centīšos jums palīdzēt, uzdodot dažus īsus jautājumus.

Ja man neizdosies, šeit pievienosies pārstāvis, kurš labprāt palīdzēs

Cienījamie klienti, jums ir iespēja atvērt pieteikumu pievienotajā saitē esošajā “klikšķināšanas pakalpojumā” un mēs ar jums sazināsimies darba dienas laikā

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Kāds ir jūsu sociālās apdrošināšanas numurs? Vienkārši neaizmirstiet ievadīt visus 9 ciparus.

029547403

Jums ir atvērts pasūtījums pie mums, kurjeram paredzēts ierasties 04.02.2023 plkst. 16:22.

Izvēlieties, kuru tēmu mēs varam jums apkalpot:

Atbildēt…

1 – Paldies, tas arī viss

2- Saņemiet rēķinu par šo pasūtījumu pa e-pastu

3 – sarakstīties ar pārstāvi

4 – Saņemiet rēķinu un sarakstieties ar pārstāvi

[16:38, 2.4.2023] Shufersal: Nododu kārtošanu servisa pārstāvim, kurš pēc brīža ar Jums sazināsies.

Paldies par pacietību

[16:39, 2.4.2023] Shufersal: Sveiki, mani sauc Andželika, es parūpēšos par jūsu pieprasījumu, es pārbaudu

[16:41, 2.4.2023] Assaf Binjamini: Kāpēc, pie velna, sūtījums nepienāk?

Un kāpēc ziņnesis ar mani nesazinās? Kāpēc????

Esmu šeit jau rakstījis vairākiem jūsu servisa pārstāvjiem — un katru reizi, kad tiek sākta izmeklēšana, un pēc neilga laika tas tiek pārtraukts.

Man tam vairs nav spēka!!!! Vienkārši apnicis!!!

Kur tava atbildība???

[16:42, 2.4.2023] Shufersal: Es tikko runāju ar ziņnesi, viņš ir uz ielas, viņš nāks pie jums pēc 2 minūtēm

[16:44, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Tāpēc es gribu redzēt, vai viņš patiešām ierodas. Šodien tu jau man rakstīji, ka ziņnesis gatavojās ierasties – un tad viņš neieradās.

Tātad lai nāk kopā ar sūtījumu!!!!

Beidz spēlēt šīs spēles!!!!

[16:45, 2.4.2023] Shufersal: Man ļoti žēl, es viņam piezvanīju un viņš man teica, ka ir uz ielas un nāk

[16:46, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Kāpēc viņš nenāk? Tu man raksti apmēram pusotru stundu, ka sūtnis drīz ieradīsies un viņš nenāk!!!

[16:47, 2.4.2023] Assaf Binjamini: Vai jūs jokojat?

[16:48, 2.4.2023] Šufersals: Mēs nejokojam, mēs jums stāstām, ko mums saka ziņnesis, es zvanīju ziņnesim, viņš atbildēja un teica, ka viņš ir uz jūsu ielas un ka viņš nāks pie jums 2 minūtes, varu viņam piezvanīt vēlreiz

[16:50, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Tāpēc viņam ir jāzvana man, ja viņš nevarēs atrast dzīvokli, un es viņam paskaidrošu, kā ar mani sazināties.

Mans tālruņa numurs ir;

58-6784040-972.

[16:50, 2.4.2023] Šufersals: Es viņam tagad zvanu

[16:51, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Tāpēc sakiet, lai viņš man piezvana – tālrunī uzrakstīt 7 ciparus tiešām nav grūti vai sarežģīti.

[16:52, 2.4.2023] Shufersal: Es viņu aizsūtīju un teicu, lai zvana uz tālruņa numuru, kuru man reģistrējāt

[16:54, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Kāpēc viņš nezvana? Man vairs nav spēka šīm nejēdzībām!!!!

Kāda velna pēc telefonā rakstīt 7 ciparus???

[16:58, 2.4.2023] Shufersal: Vai ziņnesis vēl nav zvanījis?

[17:00, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Viņš zvanīja pirms dažām minūtēm, un es viņam paskaidroju, kā tur nokļūt, bet es redzu, ka viņš nenāk. No šīm stulbajām spēlēm var vienkārši trakot!!! Vienkārši apnicis!!!

[17:02, 2.4.2023] Šufersls: Es tikko runāju ar kurjeru, viņš teica, ka ir piegādājis sūtījumu

[17:02, 2.4.2023] Assafs Binjamini: Tagad ziņnesis ir ieradies – vairāk kā 4 stundas pēc ar tevi norunātā laika!!! Vienkārši apkaunojums!!! kauns!!!

4)assafs benyamini

17 martā B- 18:19

Kopīgots ar sabiedrību

https://www-mako-co-il.translate.goog/hix-special/Article-dfada8301a48481026.htm?fbclid=IwAR2e4t5iiQOh_xDUAi9yUlE_hCg1HNbQoT8k0Siae0Siae0S73ptrl=w_ptrl=7_trlx&j_w_hl_xxu

Adnans Okhters ir sektas vadītājs Turcijā, kas darbojās 90. gados.

Cik zināms, vīrietis šobrīd sēž cietumā Turcijā – tiesa Turcijā viņam piesprieda 1075 gadu cietumsodu…

Gadu gaitā viņu apmeklēja un tikās daudzas Izraēlas augstākās amatpersonas, tostarp premjerministri, augstākie ministri, labi pazīstami uzņēmēji, Kneseta locekļi, IDF vecākie ģenerāļi un pat galvenie rabīni.

Ko viņi atrada pie viņa?:

Kāpēc tik daudzi vecākie izraēlieši gribēja ar viņu tikties?

Vai kādam ir šim izskaidrojums?

 

 

Asafs Benjamins

Iesniedza apelācijas sūdzību par piespriesto 1075 gadu cietumsodu – un kā atbildi tiesa sodu palielināja līdz… 8658 gadiem cietumā. Un vīrietim tagad ir 66 gadi, kas nozīmē, ka viņš tā vai citādi savu mūžu cietumā beigs tik un tā – kāpēc tad nepietiek ar 1075 gadu cietumsodu? Ko pārdzīvo tiesneši Turcijā?

 

5)asociācija, lai nekavējoties palīdzētu maniem holokaustā izdzīvojušajiem(šī facebook lapa ir ebreju valodā)

6martā B- 18:29

 

Purim ir salds pat holokaustu pārdzīvojušajiem ar diabētu un sirds slimībām!

Šodien izgāja simtiem asociācijas brīvprātīgo ēdienu piegādes no īpašām sastāvdaļām diabēta un sirds slimniekiem.

Mums ir nepieciešami jūsu ziedojumi, lai iegādātos vairāk izejvielu, lai sagādātu laimīgus saldumus holokaustu izdzīvojušajiem Haifā, Jeruzalemē un dienvidos.

Ziedot var, izmantojot saiti: https://secure.cardcom.solutions/e/UF1F

6)Novatoriska bojājumu attīstība ar chatgpt palīdzību (raksts ebreju valodā):

https://www.pc.co.il/news/379076/

 

7) Silvijas Lihtas lekcija (ebreju valodā) onkoloģijas vēstures jomā:

https://www.youtube.com/watch?v=X5v2dXuDtw4

8) pants (ebreju valodā) parLietotne “Albi” — lietotne, kas mēģina atvieglot demences vai Alcheimera slimības slimniekiem:

https://www.ynet.co.il/activism/article/B1E7XRVju

 

assafs benyamini

Pagaidiet, par ko es rakstīju? Piedod – aizmirsu

9) Premjerministru tiesā notiesā, viņam piespriež cietumsodu un viņš nonāk cietumā.

Istabā ienāk jaunais ieslodzītais un premjers, un viņi viņam saka: šeit ir divguļamā gulta – tu gulēsi zemāk, un šis puisis tev blakus būs gultā augšā.

Bijušais premjers: Ko??? Es biju premjers – esmu pelnījis gulēt augšstāva gultā!!!

Apsargi: Nestrīdieties ar mums – šeit lemjam mēs, nevis jūs!!

Bijušais premjers un jaunais ieslodzītais: Ziniet ko – man ir ideja. Mēs esam demokrātiska valsts (joprojām). Noliksim balsošanas biļetenus istabas centrā – un visi telpā esošie ieslodzītie balsos par liktenīgo jautājumu:

Vai Ministru prezidents guļ gultā augšā vai gultā zemāk?

Vairākums lems…

lol…

10)Demonstranti baidās, ka Izraēla pārvērtīsies par diktatūru.

Kā zināms, diktatoriskajos režīmos pastāv slepenpolicija, kas pastāvīgi seko pilsoņiem, lai uzraudzītu iespējamo pretestību varas iestādēm.

Kā sauks Bibi Netanjahu slepenpoliciju? Vai kādam tur ir kāda ideja?

Ups… nosaucu līdera vārdu – vai mani par to iesūdzēs tiesā?

Es esmu noraizējies…

11) Vēlamies paziņot par jauna uzņēmuma dibināšanu – “Pilsoņi streiko”.

Starp piedāvātajiem darbiem:

1. Ceļu bloķēšana.

2. Fizisku sitienu saņemšana un došana ar policistiem.

3. Profesionāla zvērests. Tie, kuriem ir radošs lāsta repertuārs, saņems īpašu bonusu – sīkāka informācija par to tiks sniegta vēlāk.

4. Kurināšana uz provokācijām. Pieredze provokācijās no iepriekšējām demonstrācijām tiek uzskatīta par priekšrocību.

5. Skaļrunis un skaļruņu operatori.

6. Radošo protesta izrāžu veidotāji. Šim nolūkam tiek būvēta īpaša studija.

Ar nožēlu paziņojam, ka šodien streikojam.

lol…

12)Un šoreiz nopietns jautājums (nekādā ziņā ne joks):

 Kā zināms, Habibs Burguiba bija Tunisijas prezidents no 1957. līdz 1987. gadam, un viņš aizgāja mūžībā 2000. gadā 97 gadu vecumā.

Runā, ka vienā no Arābu līgas sanāksmēm, kurā piedalījies, viņš centies pārliecināt kolēģus no pārējām arābu valstīm, lai viņi neiet tālākos karos pret Izraēlu. Tā kā Burguibai, kā zināms, bija naidīga attieksme un pat ļoti barga nostāja pret Izraēlu (un arī bija izteikta antisemītiska attieksme, kas viņa valdīšanas laikā izraisīja daudzas vajāšanas pret ebreju kopienu, kas vainagojās ar 1967. gada deportāciju), Sešu dienu kara laikā, izmantojot to, ka kara laikā mediji The International aplūkoja kara notikumus un pat nepieminēja ebreju izraidīšanu) – galu galā šis viņa ieteikums draugiem no plkst. Arābu līga bija viņa izvēlētās antisemītiskās līnijas neatņemama sastāvdaļa. Acīmredzot šeit bija iekšēja pretruna: kā pret Izraēlu tik naidīgs līderis var ieteikt arābu valstīm atturēties no karadarbības pret Izraēlu? Bet pārsteidzoši vai nē, ieteikums bija neatņemama antiizraēliešu un antisemītiskā nostāja, ko Burguiba izvēlējās: viņš mēģināja izskaidrot saviem draugiem no Arābu līgas, ka, ja nav reālu un pietiekami spēcīgu ārējo draudu, Izraēlas valsts iekšējo konfliktu un strīdu dēļ izjuks no iekšpuses (vai var kaut ko saprast par šīm dienām un debatēm ap tiesu sistēmas reformu?). Šī iemesla dēļ Burguiba uzskatīja tiešu militāru konfrontāciju ar Izraēlu kā kaut ko tādu, kas nekalpo arābu valstu mērķim likvidēt Izraēlas valsti, bet patiesībā rada tieši pretēju rezultātu, kas, pēc viņa domām,

Kā zināms, pārējo arābu valstu pārstāvji nepieņēma šo Burguibas nostāju – kuru, cik zināms, neatbalstīja neviena arābu valsts.

Šeit joprojām ir daži atklāti jautājumi:

1. Kurā gadā notika šī tikšanās? Vai tas bija Burguibas prezidentūras laikā? Un, ja Burguiba ieradās uz šo tikšanos ārpus savas prezidentūras (pirms vai pēc tās) – kā to uzņēma Tunisijā?

2. Vai ir šīs sanāksmes protokols? Un, ja sanāksmes protokols netika publicēts – kādi bija iemesli tam? Un, ja protokols pastāv, vai tas kādreiz ir tulkots ebreju valodā?

3. Kādi bija šīs ješivas ģeopolitiskie konteksti? Un vai arābu valstīs bija sabiedrības, kas atbalstīja šo Burguibas pieeju attiecībā uz konfrontāciju ar Izraēlu – vai arī opozīcija bija totāla un visaptveroša?

interesanti…

  

13)”singularitāte prieks“- militārā “vienība” ar apšaubāmu un noziedzīgu darbību Ziemeļkorejas armijā.

Vai ir iespējams, ka sievietes no Rietumvalstīm mēģina iefiltrēties šajā vienībā spiegošanas nolūkos? Vai iespējams, ka šādi tiek mēģināts ievākt informāciju par Ziemeļkorejā notiekošo? Vai arī iefiltrējoties šajā vienībā, lai mēģinātu likvidēt “čūskas galvu” (Kimu Čenunu)?

Acīmredzot par to atbildes nav… pat ja tāda darbība pastāv – visticamāk nevienas valsts izlūkorganizācija tajā neatzītos…

14)Izraēlas štatā tiek dibināta jauna sporta līga: autosacīkstes darba vietām.

Pirmā brauciena dalībnieki:

1. Histadrut psihiatru komanda.

2. Policijas komanda (nepieciešams nosacījums uzņemšanai komandā: vismaz 15 gadījumi, kad kandidāts demonstrēja spēju pielietot spēku un sist protestētājus. Kandidātam jāpievieno video, kas to pierāda).

3. Kneseta strādnieku komanda.

4. Valdības uzņēmumu vadītāju komanda.

kurš uzvarēs? Kurš rīkosies ar lielāku plēsonību?

Jebkurai citai darbavietas komandai, kas ir ieinteresēta piedalīties konkursā nākotnē, būs jāpierāda plēsonīga uzvedība saprātīgā līmenī.

Pieteikumi bez pietiekama plēsonības pierādījuma netiks izskatīti.

Sacensību laikā visiem Izraēlas iedzīvotājiem tiks noteikta komandantstunda – izņemot to policistu sarakstu, kuri to izpildīs.

Iedzīvotājs, kurš sacensību dienās pieķerts vairāk nekā viena metra, divu centimetru, divu milimetru, 3 mikronu un 15 milimikronu attālumā ārpus savas mājas durvīm, tiks ievietots psihopātu izolatorā uz atlikušo laiku. dzīvi.

lol…

 

15) Un šoreiz nopietna lieta, un nekādā gadījumā ne joks:

Kā zināms, neparasti un ārkārtējas intensitātes troksnis var izraisīt nopietnus veselības bojājumus vai pat nāvi. Taču, cik zināms, pašlaik nav tādu akustisku instrumentu, kas ar ieročiem, lielgabaliem vai raķetēm tiešā formācijā trāpītu, piemēram, ienaidniekam kara laikā.

Vai ir iespējams, ka šādi ieroči tiek izstrādāti dažādām pasaules armijām slepenībā? Un ārpus paradoksa (ieroči ar neparastu skaņas intensitāti, kas tiek atvērti… klusi) – kā šādu ieroču esamība, ja un kad tie tiks izstrādāti, ietekmēs nākotnes kaujas lauku?

Var mēģināt iztēloties, taču var tikai pieņemt, ka šodien atbildes par šo jautājumu nav iespējams saņemt…

16) Kāda cietsirdība pret autovadītāju Bat-Yam (Bat-Yam-city Izraēlas štatā)!!

Kādi ļauni cilvēki ir mūsu pasaulē!!

Vienkārši apkaunojums!!!!

https://fb.watch/jIk_Klu_d0/

(Video un paskaidrojumi ir ebreju valodā)

I. Zemāk ir ziņa, ko atstāju 2023. gada 4. aprīlī uzņēmuma “Google Israel” Facebook lapā:

Sveicieni uzņēmumam “Google Israel”:

 1. gada 13. martā es atvēru YouTube kanālu

https://www.youtube.com/channel/UCbVyfaoRzsde7YEEvGpeULw

Taču šobrīd man ir radusies problēma: nav iespējams augšupielādēt jaunus videoklipus. Iemesls: es nevaru pabeigt verifikācijas procesu, ko pieprasa YouTube sistēma, un es atkārtoti iestrēgstu.

Ko darīt? Kā šo vainu var pārvarēt?

Ar laba vēlējumiem,

Asafs Binjamins,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A-dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numurs: 058-6784040.

pēcraksts. 1) Mans ID numurs: 029547403

2) Attiecīgais YouTube kanāls ir saistīts ar e-pasta [email protected]

3) Es pievienoju šeit kļūdas ziņojuma ekrānuzņēmumu, ko saņemu neveiksmīgos mēģinājumos augšupielādēt videoklipus kanālā.

 

 

J. Manas saites:

1) vietne freelancer.com

2)koordinators zinātniskais Nākotne

3)Noliktavā informācija aptvers Harniju — kristietības ekspertu

4)festivāls “connected” – pieredze, ko meitene pasūtīja mātēm un meitenēm

5)projicējiet Izraēlas tauriņu

6)demokrātiskais institūts

7)redkolēģija “poga”

8)projekts “viņa telpa” — akadēmiskie pētījumi, kas saistīti ar sieviešu telpas nozari

9)Biedrība”rezervētās vietas”-pieejamība rāda kultūru bērniem ar grūtībām neiroloģisku

10)“Šeit ēka”-galdniecības nomadu darbnīcas

11)bitchute.com tīkls

      - Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE