Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Izraelio teisinė sistema ir neįgaliųjų visuomenė - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Izraelio teisinė sistema ir neįgaliųjų visuomenė

Izraelio teisinė sistema ir neįgaliųjų visuomenė

Pastaraisiais metais Izraelio teisinė sistema išgyveno reikšmingą reformų procesą, kuris labai paveikė neįgaliųjų visuomenę. Reforma apėmė galiojančių įstatymų priėmimo pakeitimus, naujų įstatymų kūrimą ir požiūrio bei teisinių procesų pasikeitimą.

Viena iš pagrindinių problemų, kurią sprendžia naujieji įstatymai, yra neįgaliųjų teisės. Anksčiau neįgaliųjų bendruomenė susidūrė su daugybe sunkumų, kai bandė remtis Izraelio teisine sistema. Teismo procesas buvo sudėtingas, neaiškus ir sunkiai orientuojamas. 1998 m. Kneseto priimtas Neįgaliųjų teisių įstatymas buvo gana stiprus, tačiau vis tiek susidūrė su daugybe sunkumų ir užsitęsusių procesų.

Vykdant reformą naujais teisės aktais buvo detalizuotos ir praturtintos neįgaliųjų teisės, taip pat sukurti paprastesni ir lengviau valdomi mechanizmai. Pavyzdžiui, neįgaliesiems buvo paskelbtos įvairios teisės įvairiose jų gyvenimo srityse, taip pat buvo įtraukti neįgaliesiems atleidimo nuo teisminio proceso tvarka.

Izraelio teisinės sistemos pokyčiai padėjo neįgaliajai visuomenei veiksmingiau susitvarkyti su teisine sistema ir jų teisėms buvo skiriamas pagrindinis vaidmuo priimant įstatymus ir teisiniuose procesuose.

Vykdant reformą, bendradarbiaujant Vyriausybės ministerijoms ir neįgaliųjų bendruomenių organizacijoms, buvo sukurtas ir pagalbos neįgaliesiems centras. Centras neįgaliesiems teikia informaciją ir teisines konsultacijas, padeda orientuotis teisinėje sistemoje ir žalos atlyginimo procesuose.

Reforma taip pat paskatino sukurti naujas ir pažangias technologijas, skirtas neįgaliesiems padėti teisinėje sistemoje. Pavyzdžiui, kurti išmaniąją programinę įrangą, kuri identifikuoja neįgaliųjų poreikius ir siūlo jiems pritaikytus sprendimus. Tai leidžia neįgaliesiems veiksmingiau gauti reikiamą paramą ir veiksmingiau gauti kompensaciją.

Ir pabaigai:

Izraelio teisinės sistemos reforma reikšmingai ir teigiamai paveikė neįgaliųjų bendruomenę. Nauji įstatymai ir nauji mechanizmai skirti padėti neįgaliesiems susidoroti su sistema.

 

 

A. Žemiau yra el. pašto žinutė, kurią tuo metu siunčiau į įvairias vietas:

Kam: kam tai gali būti aktualu.

Tema: judėjimas „Nematomi neįgalieji“.

Gerbiamasis Pone/Ponia,

Pastaraisiais metais esu neįgaliųjų kovos, kurioje dalyvauju, partneris, kurio tikslas – invalidumo išmokas pakelti iki tokio lygio, kuris leistų mums, neįgaliesiems Izraelyje, pasiekti minimalų orų gyvenimo būdą.

Vykdydamas šią kovą, 2018 m. liepos 10 d. atvykau į Kneseto Skaidrumo komiteto posėdį dėl valstybinio būsto. Ši data taip pat žymi Viešojo būsto dieną.

Komitete sutikau moterį, vardu Tatjana Kaduchkin, kuri įkūrė socialinį judėjimą „Nitgaber“ („Mes įveiksime“) – judėjimą, siekiantį propaguoti nematomų neįgaliųjų teises, tai yra žmonių, kenčiančių nuo sunkių sveikatos problemų. taip pat sunkios negalios, tačiau iš pirmo žvilgsnio apie jų negalią nieko nebuvo galima pastebėti ir jie atrodo kaip bet kuris kitas žmogus. Tai, kad ten žmonių (taip pat ir mano) negalia yra išoriškai nematomos priežastys, praktiškai diskriminacija ir atsisakymas suteikti jiems daug teisių, suteiktų kitiems neįgaliesiems – valdžios institucijos dažnai taiko labai paviršutinišką ir lėkštą požiūrį, dėl kurio žmonės pažymimi. šioje grupėje kaip tariamai „sveikas“.

Savo naujuoju judėjimu, „Nitgaberio“ judėjimu, stengiamės kovoti su šiuo plačiai paplitusiu atsisakymu suteikti mums teises, didinti visuomenės ir Izraelio sprendimus priimančių asmenų informuotumą šia tema.

Dėl šios priežasties dalinuosi šia žinute socialinėje žiniasklaidoje ir būsiu dėkingas, jei kas nors susidurs su ja ir toliau dalinsis ja socialinėje žiniasklaidoje, interneto forumuose ir kiek įmanoma daugiau sistemų.

Ir prieš baigiant, dar viena smulkmena: judėjimo įkūrėjos ponios Tatjanos Kaduchkin telefono numeris yra 972-52-3708001 ir šiomis dienomis ji pasiekiama nuo 11 iki 20 val.

Tavo,

Assafas Binyamini

115 Kosta Rika g.

A įėjimas – apartamentai Nr. 4,

Kiryat Menachem

Jeruzalė, pašto kodas: 9662592

Telefono numeriai:

Pagrindinis – 972-2-6427757

Mobilus – 972-52-4575172

Faksas – 972-77-2700076

 PS: 1) Mano ID numeris: 029547403

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

 3) Gydymo įstaiga, kurioje gydausi:

NVO „Reut“ – nakvynės namai „Avivit“.

Haavivit g. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė, pašto kodas: 9650816

Nakvynės namų biurų telefono numeriai:

972-2-6432551 arba: 972-2-6428351

Nakvynės namų el. pašto adresas: [email protected]

4) Nakvynės namų „Avivit“ socialinė darbuotoja, kai susitikau su ja 2017 m. gruodžio 12 d., antradienį, 13.30 val., uždraudė man pateikti bet kokius duomenis apie ją ir/ar kitus „Avivit“ nakvynės namų darbuotojus ar „ Reut“ nevyriausybinė organizacija.

5) Mano gydantis bendrosios praktikos gydytojas:

Daktaras Michaelas Halabas

„Clalit Medical Services“ – „Borochov“ klinika

KIryat Yovel

Jeruzalė, pašto kodas: 9678150

Klinikos biuro telefono numeris:

972-2-6440777

Klinikos biuro fakso numeris:

972-2-6438217

6) Papildomi asmens duomenys: Amžius: 47. Šeiminė padėtis: Netekėjusi.

Gimimo data: 1972 m. lapkričio 11 d.

  

7) Žemiau pateikiamas trumpas „Nitgaber“ judėjimo paaiškinimas, pasirodęs spaudoje:

Eilinė pilietė Tatjana Kaduchkin nusprendė įkurti „Nitgaber“ judėjimą, kad padėtų tiems, kuriuos ji vadina „nematomais neįgaliaisiais“. Iki šiol prie jos judėjimo prisijungė maždaug 500 žmonių iš visų Izraelio vietų. Interviu „Channel 7“ ji pasakoja apie projektą ir apie tuos neįgaliuosius, kurie negauna tinkamos ir pakankamai pagalbos iš atitinkamų šalių tik todėl, kad yra nematomi.

Ji sako, kad neįgaliuosius galima suskirstyti į dvi grupes: neįgalieji su vežimėliu ir neįgalieji be vežimėlio. Antrąją grupę ji apibrėžė kaip „Nematomus neįgaliuosius“, nes, anot jos, jie negauna tų pačių paslaugų, teikiamų neįgaliesiems su vežimėliais, nepaisant to, kad jų negalia yra 75–100 proc.

Šie žmonės, anot jos, negali užsidirbti pragyvenimui, jiems reikalinga tolimesnių paslaugų, į kurias turi teisę neįgalieji su vežimėliais, pagalba. Pavyzdžiui, nematomi neįgalieji gauna mažesnes invalidumo išmokas iš Valstybinio draudimo instituto ir negauna tam tikrų priedų, tokių kaip specialiųjų paslaugų pašalpos ir mobilumo pašalpos, taip pat jie gauna mažesnes pašalpas iš Būsto ministerijos.

Kaduchkino atlikto tyrimo duomenimis, šie „nematomi neįgalieji“ yra skurdžiai, nepaisant bandymo teigti, kad 2016 m. Izraelyje niekas nebada. Jos tyrimai taip pat rodo, kad jų savižudybių procentas yra didelis. Jos įsteigtame judėjime ji siekia įtraukti „Nematomus neįgaliuosius“ į viešojo būsto laukiančiųjų sąrašą. Taip yra todėl, kad, pasak jos, jie paprastai neįtraukiami į šiuos sąrašus, nors formaliai turi teisę į tai. Ji rengia daug susitikimų su Kneseto nariais ir netgi dalyvauja atitinkamų Kneseto komitetų posėdžiuose ir diskusijose, tačiau sako, kad žmonės, kurie gali padėti, neklauso, o tie, kurie klauso, yra opozicijoje, todėl padėti yra bejėgiai.

Dabar ji kviečia vis daugiau „Nematomų neįgaliųjų“ prisijungti prie jos, kad galėtų jiems padėti. Ji skaičiuoja, kad jei viskas tęsis taip, kaip yra šiandien, neliks nieko kito, kaip tik surengti neįgaliųjų demonstraciją, reikalaudama jų teisių ir būtiniausių pragyvenimo šaltinių.

8) Čia yra nuoroda į mūsų judėjimo Facebook puslapį:

https://www.facebook.com/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%AA-%D7%A0%D7% AA%D7%92%D7%91%D7% A8-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

9) Štai mano susirašinėjimas su Maria Krivosheina iš semrush.com interneto svetainės:

Sveiki Assafai,

Taip prašau. Būčiau dėkingas, jei galėtumėte man pateikti išsamios informacijos apie savo projektą ir lūkesčius iš SEMrush

Iš anksto dėkoju!

Geriausi linkėjimai

Marija

Marija Krivošeina

Sąskaitos valdytojas

Telefonas: + 442032870265

paštas: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

2019 m. spalio 14 d., pirmadienį, 22.13 valAsafas Benjaminas‎ < [email protected] > rašė:

„Kolegų“ neturiu – mūsų judėjimas labai mažas – ir tikimės, kad ateityje jis bus didesnis. Mūsų veikla mums yra labai svarbi – nuo ​​šiol galiu pateikti jūsų duomenis visoms platformoms, į kurias rašau, jei manote, kad turite noro, taip pat galimybę informuoti visuomenę ir taip pat susijusius teisės aktus visame pasaulyje, kurie gali skatinti visuomenę. neįgaliųjų. Jei sutinkate ir pritariate, aš pradedu tai daryti.

Assafas Benyamini.

2019 m. spalio 14 d., 15:13, Marija Krivošeina rašė:

Sveiki Assafai,

Tikiuosi, kad tau viskas gerai. Noriu pranešti, kad praėjusią savaitę bandžiau susisiekti su ponia Kadočkin, deja, nesėkmingai.

Esant galimybei galite duoti mano tel. numerį savo kolegoms ir paprašykite jos man paskambinti?

Iš anksto dėkoju!

Geriausi linkėjimai,

Marija Krivošeina

Sąskaitos valdytojas

Telefonas: + 442032870265

paštas: [email protected]

2019 m. spalio 4 d., penktadienį, 23:17 valAsafas Benjaminas‎ < [email protected] > rašė:

Neturiu svetainės. Stengiuosi skatinti neįgaliųjų populiaciją. Galite pasikalbėti su mūsų vadove ponia. Kadochkin-ji neturi elektroninio pašto adreso. Galite skambinti jai telefono numeriu 972-52-3708001. Žinau, kad ji kalba rusų kalba kaip gimtoji, o hebrajų – išmoko Izraelyje. Nesu tikras, ar ji taip pat kalba angliškai – galbūt… Assafas Benjaminas.

Gerai 20:17:30, Maria Krivosheina rašė:

Sveiki Assafai,

Dėkojame už išsamų atsiliepimą.

 Gerai 20:17:30, Maria Krivosheina rašė:

Sveiki Assafai,

Dėkojame už išsamų atsiliepimą

Ar teisingai supratau, kad norite reklamuoti savo svetainę?

Jei norite, galiu pasikalbėti su ponia Kadočkin. Ar galėtumėte man atsiųsti ponios Kadočkin el. laišką?

Iš anksto dėkoju!

Geriausi linkėjimai,

Marija

Marija Krivošeina

Sąskaitos valdytojas

Telefonas: + 442032870265

paštas: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

Šio el. laiško turinys ir prie jo pridedami dokumentai (jei taikoma) yra konfidencialūs ir skirti tik laiške nurodytam gavėjui. Griežtai draudžiama dalytis bet kuria šio pranešimo dalimi ir (arba) čia pridėtais dokumentais (jei taikoma) su trečiosiomis šalimis be raštiško siuntėjo sutikimo. Jei šį pranešimą gavote per klaidą, atsakykite į šį pranešimą ir ištrinkite jį, kad galėtume užtikrinti, kad tokia klaida nepasikartotų ateityje.

2019 m. spalio 2 d., trečiadienį, 17.23 valAsafas Benjaminas‎ < [email protected] > rašė:

  

Stengiuosi reklamuoti mūsų akciją – žmones, kenčiančius nuo negalios problemų. Štai dar keli paaiškinimai apie judėjimą, prie kurio prisijungiau pernai. Taip pat galite pasikalbėti su mūsų judėjimo vadove – ji kalba hebrajų ir rusų kalbomis. Nežinau, ar ji taip pat kalba angliškai, mes stengiamės reklamuoti išoriškai nematomus neįgaliuosius, todėl mūsų pilietinės teisės nėra įgyvendinamos. norėtume ištaisyti šią neteisybę.

mūsų vadovė yra ponia. Tatjana Kadochkin, ir ji yra pasiekiama savo telefono numeriu 972-52-3708001 nuo

Sekmadieniais–ketvirtadieniais nuo 11 iki 20 val., išskyrus žydų šventes.

mūsų judėjimas vadinamas hebrajišku pavadinimu „nitgaber“.

 *Čia yra nuoroda į mūsų judėjimo facebook puslapį:

https://www.facebook.com/movement-netgabr-105177934167352/?modal=admin_todo_tour

 _____________________________________________

  

2019 m. spalio 1 d., 13:33, Marija Krivošeina rašė:

Sveiki Assafai,

mano vardas Maria, aš esu SEMrush Company paskyros vadybininkė.

Rašau jums dėl jūsų prašymo. Ar galėtumėte nurodyti, kokios pagalbos jums reikia? Ar norėtumėte sužinoti raktinius žodžius, pagal kuriuos reitinguojamos tokios svetainės?

Iš anksto dėkoju!

Geriausi linkėjimai,

Marija

Marija Krivošeina

Telefonas: + 442032870265

paštas: [email protected]

SEMrush www.semrush.com

Šio el. laiško turinys ir prie jo pridedami dokumentai (jei taikoma) yra konfidencialūs ir skirti tik laiške nurodytam gavėjui. Griežtai draudžiama dalytis bet kuria šio pranešimo dalimi ir (arba) čia pridėtais dokumentais (jei taikoma) su jokia trečiąja šalimi, be

rašytinis siuntėjo sutikimas. Jei šį pranešimą gavote per klaidą, atsakykite į šį pranešimą ir ištrinkite jį, kad galėtume užtikrinti, kad tokia klaida nepasikartotų ateityje.  

10) Štai mano susirašinėjimas su Didžiosios Britanijos parlamento nare Caroline Lucas:

Gerbiamas Assafai,

Labai dėkojame už jūsų el. laišką. Pasirūpinsiu, kad Karolina kuo greičiau jį pamatytų. Bijau, kad ji neturi galimybių susirašinėti su rinkimuose nepriklausančiais asmenimis, bet ji matys jūsų pranešimą.

Linkėjimai, Eno

Caroline Lucas vardu

Caroline Lucas, Braitono paviljono parlamentarė

Bendruomenių rūmai

Londonas SW1A 0AA

Telefonas: 020 7219 7025

El. paštas: [email protected]

Svetainė www.carolinelucas.com

Facebook /carolinelucas.page

Twitter @carolinelucas

Jei norite gauti savaitinius Caroline Lucas naujienų biuletenius el. paštu, atsakykite į šį pranešimą, temos eilutėje nurodydami „el. pašto biuletenį“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip naudojama jūsų asmeninė informacija, kaip užtikriname jūsų informacijos saugumą ir jūsų teises gauti informaciją apie jus, apsilankykite:

https://www.carolinelucas.com/get-in-touch

Nuo: Assaf Binyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2019 m. spalio 17 d. 10:37

Kam: LUCAS, Caroline < [email protected] >; [email protected]

Tema: nematoma negalia.

11) Čia yra nuoroda į mano paypal sąskaitą:

Mokėkite Asaf Benjamin naudodami PayPal

 

  

B. Toliau pateikiamas mano 2023 m. kovo 26 d. susirašinėjimas su asociacija „Access Israel“:

 Kovo 25 d., šeštadienį, 18.23 val

biuras< [email protected] >

į:

assafas benyaminis

Kovo 26 d., sekmadienį, 9.53 val

Sveiki, Assafai, manau, kad turėtumėte ieškoti fondų ir (arba) aukų internete.

Aš tikrai nežinau.

Galima kreiptis į Neįgaliųjų lygių teisių komisiją.

Geriausi linkėjimai,

Nira Ben Yair – Izraelio prieinamumo asociacijos (AR) direktorė 580341204 už nepriklausomybės ir neįgaliųjų integracijos prieinamumo skatinimą
http://www.aisrael.org| Rasa. 972-9-7640400 | Mobilus 972-54-2422973 | faksu. 972-9-7451127 Būtume labai dėkingi, jei taip pat padėtumėte mums kažkuo nedideliu ir svarbiu, kad būtų skatinamas Izraelio pasiekiamumas. Spustelėkite čia, kad rastumėte ratą Izraelio prieinamumo asociacijos naudai

Slėpti pradinį pranešimą

—–Orginali žinutė—–

 

Nuo: assaf benyamini <[email protected]>

Išsiųsta: 2023 m. kovo 25 d., šeštadienį, 18:24

Į: biurą <[email protected]>

Tema: Mano laiškai „Negishut Israel“ asociacijai

Kam: „Prieikite prie Izraelio“ asociacija.

Klausime: priedas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Ieškau indaplovės, kurią būtų galima pastatyti ant stalviršio taip, kad būtų lengviau mano situacijoje esantiems neįgaliam žmogui, kuriam sunku nusilenkti plauti indus, bet taip pat nenoriu naudoti vienkartinės indus dėl to daromos žalos aplinkai.

Bet čia yra ir kita problema: aš esu žmogus, kuris gyvenu iš labai mažų pajamų – Valstybinio draudimo instituto invalidumo pašalpos ir negaliu mokėti už šias priemones.

Mano klausimas jums: ar žinote kokių nors fondų ar labdaros organizacijų, kurios galėtų padėti tokioje situacijoje?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Kosta Rikos g.,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: namuose – paslaptyje dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Vieta mano namuose, kur galite įdėti atitinkamo tipo indaplovę:

Ilgis – 55 cm. Plotis – 30 cm. Aukštis – 50 cm.

2) Mano ID numeris: 029547403.

3) mano el.pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

C. Toliau pateikiamas el. pašto pranešimas, kurį siunčiu į įvairias vietas:

Kam:

Ieškau daugiakalbės ai video kūrimo sistemos – ir nemokamo modelio.

Ar žinote įmonių, kurios man galėtų patarti tokias sistemas?

Assaf Benyamini,

115/4 Costa Rica Street,

Qiriat Menahem rajonas,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto adresas: 9662592.

*1) mano telefono numeriai: namuose – slapta dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

korinis-972-58-6784040. faksas-972-77-2700076.

2) mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafff[email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) mano svetainė:    https://www.disability55.com/

4) mano pirmoji kalba yra hebrajų (עברית).

5) Nenaudoju priartinimo, skype ar kitos vaizdo konferencijų programinės įrangos.

D. Toliau pateikiamos idėjos programinei įrangai / sistemoms internete, apie kurias galvojau:

1) Atidarykite svetainę / sistemą, pavadintą „Hebrajų kalbos versijos“.

Tokios sistemos tikslas būtų programinės įrangos, interneto puslapių ir įvairių svetainių vertimas iš užsienio kalbų į hebrajų kalbą.

Kaip žinome, šiandien ši operacija yra įmanoma naudojant automatinio vertimo paslaugas, tokias kaip Google Translate, tačiau automatinio vertimo paslaugos, kaip žinome, turi daug klaidų – tiek, kad kartais neįmanoma suprasti dalykų prasmės.

Todėl daugeliu atvejų žmogaus vertėjo pakaitalo nėra, todėl svetainė “Hebrew Versions” bus pagrįsta tik žmonių vertėjų darbu, o ne automatinėmis vertimo sistemomis.

Žinoma, tokiu būdu bus galima padaryti įvairias interneto sistemas prieinamas ir nemokantiems hebrajų kalbos kitų kalbų.

Be to: bus galima pasiūlyti atviras sistemas kalbantiems bet kuria kita kalba (pavyzdžiui: atvira sistema ispanakalbiams, kurie nemoka kitų kalbų, išskyrus ispanų, atvira sistema rusakalbiams, kurie nemoka kitų kalbų rusų ir kt.).

 

2) Atidarykite svetainę pavadinimu „Asmeninis finansinis modelis“:

Ketinama atidaryti dirbtiniu intelektu paremtą sistemą, kuri bus skirta tinklo vartotojams, turintiems idėjų atidaryti skirtingas sistemas ar svetaines.

Vartotojas turės užpildyti atitinkamus duomenis, pvz., trumpą nagrinėjamos idėjos paaiškinimą, nuorodas į idėjos savininko profilius socialiniuose tinkluose, nuorodą į vartotojo svetainę (jei yra), taip pat idėjos paaiškinimą. savininko finansinė padėtis.

Tokios sistemos iššūkis bus, remiantis visų šių duomenų analize, parašyti tam vartotojui, koks ekonominis modelis jam yra teisingiausias pagal asmens duomenis, taip pat pateikti rekomendacijas, kurios jam bus teisingos. individualizuotas būdas.

E. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį tuo metu išsiunčiau į įvairias vietas:

Kam:

Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui (pridedamas)

Gerbiamasis Pone/Ponia,

Neseniai vedžiau čia pridėtą susirašinėjimą su Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetu.

Bandau suprasti, ką turėčiau daryti tokioje situacijoje: Įstatymas reikalauja pranešti apie pas mane dirbančią namų tvarkytoją, kita vertus, paradoksalu, kad man neleidžia tai padaryti… Ir priežastis: iš manęs tikimasi, kad aš, neįgalus asmuo, turintis pensiją iš Valstybinio draudimo įstaigos, mokėčiau tokias pat įmokas, kaip ir Rangovas ar stambios įmonės savininkas. Rangovas ar didelės įmonės savininkas gali pasirūpinti pensijų išmokėjimu, bet aš to negaliu.

Čia buvo sukurta aklavietė, kurioje įvairios Izraelio valstybės institucijos nesiūlo man sprendimo ir nieko nedaro, išskyrus siuntinėjimą pirmyn ir atgal, iš vienos į kitą. Ir prieš pateikiant visą vaizdą, norėčiau jūsų paklausti: ar galite įsikišti? Taip siekiama priversti Izraelio valstybės valdžios institucijas pasiūlyti pagrįstą problemos, su kuria susiduriu, sprendimą.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis

Fw – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

2019-06-08

Taigi bandau suprasti – koks turėtų būti sprendimas pagal jūsų metodą: Ar man reikia grįžti – ne iš pranešimo? Kur logika – priėjai įstatymą – o paskui neleidi piliečiui jo laikytis, o tu visaip nori mane paversti pažeidėju.

Ar man reikia grįžti prie ataskaitų neteikimo? Man atrodo, kad jūsų sukurtoje situacijoje tai yra vienintelė išeitis.

Noriu žinoti, kaip tai padaryti.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis

Pirmadienį, 2019 m. rugpjūčio 5 d., 13:16:35 [email protected] Kneseto darbo socialinės gerovės ir sveikatos komitetas +3 GMT> rašė:

Mielas pone

Pridedame Nacionalinės draudimo įstaigos atsakymą.

Jei prašote pakeisti įstatymą, galite parašyti Kneseto nariams, tikėdamiesi, kad ši tema juos sudomins.

Atkreipkite dėmesį, kad Knesetas šiuo metu atostogauja per rinkimus ir nėra tikras, kad šiuo metu jis gali būti priimtas įstatymais.

Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštu: [email protected]

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

Iš: Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw – Assaf Benyamini – Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

 

Kam:

2019-06-08 Fw – Yahoo paštas: Assaf Benyamini –Fw: mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui 2019-06-08

 

Nacionalinė draudimo įstaiga

Viešųjų skundų skyrius

Mielas pone,

Čia pridedamas Assafo Benyamini laiškas.

Būsime dėkingi už atsakymą į jo kreipimąsi.

 Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštas: [email protected]

 

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

 

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

[Forma: Assaf Benyamini [paštas [email protected]

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:39

Kam: vrevach[email protected] Darbo socialinės gerovės ir sveikatos komitetas

Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

Fw – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

2019-06-08

Fw Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.      2019-06-08

Nuo: Assaf Benyamini < [email protected]

Kam: < [email protected] > Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Išsiųsta data: antradienis, 2019 m. rugpjūčio 6 d., 08:59:21 GMT +3

tema: Assaf Benyamini FW: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

Valstybinio draudimo įstaiga sprendimo nepateikia, todėl susisiekiau su Jumis.

2019 m. rugpjūčio 6 d., antradienis, 08:42:19 GMT +3

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

<[email protected] > rašė:

 

Mielas pone,

Turėtumėte tai išsiaiškinti Valstybinio draudimo įstaigoje

 Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštu: [email protected]

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

Nuo: Assaf Benyamini [paštas < [email protected]

2019 m. rugpjūčio 5 d., pirmadienis, 14.37 val

adresu: vrevach[email protected] Darbo socialinės gerovės ir sveikatos komitetas

FW- Assaf Benyamini Re: tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

„Atsakymas“, kurį pateikia Nacionalinė draudimo įstaiga, yra visiškai ne atsakymas – čia ne „darbdavių inkasacija“ – iš manęs, kaip vargstančiam asmeniui, gyvenančiam iš pragyvenimo pašalpos, negali būti priskaičiuotos lygiai tokios pat sumos, kaip ir iš rangovo, kuris valdo didelę įmonę.

Kadangi esu stokojantis žmogus, bet kokiu atveju negaliu mokėti pensijos pas mane dirbančiai namų tvarkytojai. Kad ir ką darytum – aš tiesiog negaliu atsipirkti!!!

2019-05-08

Kam: Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetas

Tema: Mano pakartotinis kreipimasis

Gerbiamasis Pone/Ponia

Šiandien, pirmadienį, 2019-05-08, išsiunčiau jums prisegtą žinutę, bet jūs į ją neatsakėte. 14:45 susisiekiau su jumis telefonu, bet komiteto atstovas, su kuriuo kalbėjausi, griežtai atsisakė nukreipti mane pas tuos kompetentingus, bet padėjo ragelį.

Ir dėl to aš kreipiuosi į jus (vėl) savo klausimą ir pabandykite suprasti, ką aš, kaip pilietis, turėčiau daryti tokioje situacijoje, kai jūs, viena vertus, priėmėte įstatymą ir man neleidžiate kita vertus, jai paklusti.

Šį kartą laukiu tikro ir dalykiško atsakymo, o ne praeities, menkinančių atsakymų ciklo.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis

2019-05-08

Re – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

Nuomotojas: Assaf Benyamini ( [email protected] )

Kam: [email protected]

Data: pirmadienis, 2019-05-08 GTM +3 14:36

„Atsakymas“, kurį pateikia Nacionalinė draudimo įstaiga, yra visiškai ne atsakymas – čia ne „darbdavių inkasacija“ – iš manęs, kaip vargstančiam asmeniui, gyvenančiam iš pragyvenimo pašalpos, negali būti priskaičiuotos lygiai tokios pat sumos, kaip ir iš rangovo, kuris valdo didelę įmonę.

Kadangi esu stokojantis žmogus, bet kokiu atveju negaliu mokėti pensijos pas mane dirbančiai namų tvarkytojai. Kad ir ką darytum – aš tiesiog negaliu atsipirkti!!!

Taigi bandau suprasti – koks turėtų būti sprendimas pagal jūsų metodą: Ar man reikia grįžti – ne iš pranešimo? Kur logika – priėjai įstatymą – o paskui neleidi piliečiui jo laikytis, o tu visaip nori mane paversti pažeidėju.

Ar man reikia grįžti prie ataskaitų neteikimo? Man atrodo, kad jūsų sukurtoje situacijoje tai yra vienintelė išeitis.

Noriu žinoti, kaip tai padaryti.

Pagarbiai

Assafas Benyaminis

Pirmadienį, 2019 m. rugpjūčio 5 d., 13:16:35 GMT +3

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

<[email protected] > rašė:

Mielas pone

Štai Nacionalinės draudimo įstaigos atsakymas.

Jei prašote pakeisti įstatymą, galite parašyti Kneseto nariams, tikėdamiesi, kad ši tema juos sudomins.

Atkreipkite dėmesį, kad Knesetas šiuo metu atostogauja per rinkimus ir nėra tikras, kad šiuo metu jis gali būti priimtas įstatymais.

Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštu: [email protected]

 

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

 

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

Iš: Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw – Assaf Benyamini – Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

Kam:

Nacionalinė draudimo įstaiga

Viešųjų skundų skyrius

Mielas pone,

Čia pridedamas Assafo Benyamini laiškas.

 

2019-05-08

Re – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

Būsime dėkingi už atsakymą į jo kreipimąsi.

Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

El. paštas: [email protected]

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

—-

[Nuo: Assaf Benyamini[ paštas adresu: [email protected]

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:20 val

Kam:<[email protected] >Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

2019-05-08

Fw – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

Fw – Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

Iš: Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas [email protected]

Norėdami: [email protected]

Data: Pirmadienis, 2019 m. rugpjūčio 5 d., 13:16 GMT +3

 

Mielas pone

Štai Nacionalinės draudimo įstaigos atsakymas.

Jei prašote pakeisti įstatymą, galite parašyti Kneseto nariams, tikėdamiesi, kad ši tema juos sudomins.

Atkreipkite dėmesį, kad Knesetas šiuo metu atostogauja per rinkimus ir nėra tikras, kad šiuo metu jis gali būti priimtas.

Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštu: [email protected]

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Knesetas tausoja aplinką. Venkite be reikalo spausdinti el

Iš: Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:39

[email protected] >Cc: [email protected]

Fw – Assaf Benyamini – Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

Kam:

Nacionalinė draudimo įstaiga

Viešųjų skundų skyrius

2019-05-08

Fw – Yahoo paštas: Assaf Benyamini – Fw: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui.

Mielas pone,

Čia pridedamas Assafo Benyamini laiškas.

Būsime dėkingi už atsakymą į jo kreipimąsi.

 

Pagarbiai, Main Ben Ami – vyresnysis parlamento koordinatorius

Telefonas: 972-2-6408068 faksas: 972-2-6408315

Paštu: [email protected]

 

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Knesetas tausoja aplinką. Prašome be reikalo nespausdinti el

[Forma: Assaf Benyamini [paštas [email protected]

Išsiųsta: 2019 m. birželio 30 d., sekmadienį, 14:39

Kam: vrevach[email protected] Darbo socialinės gerovės ir sveikatos komitetas

Tema: Mano laiškas Kneseto darbo ir socialinės gerovės komitetui

pgf failą Assaf Benyamini

Nacionalinis draudimo institutas    Viešųjų skundų skyrius

Iki: 2019-07-07

Ponia Main Ben Ami – vyresnioji parlamento koordinatorė

Knesetas

Darbo socialinės rūpybos ir sveikatos komitetas

Jeruzalė        

byla: 40738/72

ID 02954740/3

Brangi ponia,

Tema: Inkasacija iš darbdavių -Mr. Assafas Benyaminis

Jūsų laiškas nuo 2019-06-30

Čia yra pridėta 2019 m. birželio 12 d. atsakymo, gauto tiesiai ponui Benyamini iš mūsų vietinio padalinio, kopija.

Pagarbiai

Eti Kohen /parašas/

Viešųjų skundų skyrius

Kopija: p. Eli Nazri – Jeruzalės skyriaus viršininkas

Jeruzalė, Šd. Vatzman 13 g., pašto kodas 91909, telefonas 972-2-6709070,

faksas: 972-2-6525038, mūsų adresas skambinti internetu: www.btl.gov.il

1741711

Nacionalinis draudimo institutas    Jeruzalės filialas

2019 m. birželio 12 d

Kam:

Ponas Assafas Benyaminis

115 Kosta Rika g., ap.4

Jeruzalė 9662592

Tema: Jūsų 2019-05-26 kreipimasis

 

Atsakydamas į Jūsų prašymą aukščiau nurodyta tema, norėčiau atsakyti, kad bendros invalidumo pašalpos gavėjai nėra atleidžiami nuo draudimo įmokų už darbuotojus, kuriuos jie įdarbina namų ūkyje. Todėl esate apmokestinami pagal įstatymus (mokesčių tarifai nurodyti jums atsiųstoje mokėjimo knygelėje).

Atkreiptinas dėmesys, kad prireikus kitų pagalbos kasdienėje veikloje, galite pateikti pretenziją dėl teisės į specialiąsias paslaugas patikrinimo.

Pagarbiai

Ortal Mizrahi   

Jeruzalės skyriaus viršininkas

Nukopijuoti: Viešųjų skundų skyrius

Nacionalinis draudimo institutas – pagrindinė buveinė

Shimon Ben Shetakh 4 g., 91007, telefonas: 972-2-6755675, faksas: 972-2-6755447 [email protected]

 

 

Kam:

Tema: buitinė.

Gerbiamasis Pone/Ponia

Apie 2018 metų gruodžio mėnesio pradžią žiniasklaidoje išgirdau, kad yra naujas įstatymas, kuris reikalauja, kad kiekvienas, įdarbinantis savo namuose darbuotoją, padedantį jam valyti ar atlikti kitus namų ruošos darbus, pasirašyti su darbuotoju tvarkingą darbo sutartį ir atsiskaityti autoritetai. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad dėl mano fizinės negalios maždaug nuo 2002 m. pas mane ateina namų tvarkytoja; ji atlieka valymo darbus už atlygį. Tačiau per tą laiką išsikrausčiau iš kelių gyvenamųjų butų (ar šis faktas susijęs su tema?) Ir pagal poreikį retkarčiais skambinau namų tvarkytojai – tada ji neturėjo įprastų valandų ar dienų darbo, o taip pat atvykimo dažnis kartais svyravo. Pastaraisiais metais ji dažniausiai ateina kartą per tris savaites.

Norėčiau pažymėti, kad iš savo pažinties su ja žinau, kad tai vaivorykštės dienos moteris, kuri tikriausiai nenorės bendradarbiauti sudarant darbo sutartį – kaip kažkas

Atkreipiu dėmesį, kad mano pažintis su ja žinau, kad tai vargšė moteris tikriausiai nenori bendradarbiauti rengiant darbo sutartį – kaip iš Valstybinio draudimo įstaigos pragyvenimo pašalpos jos greičiausiai nebus. domėjosi, kad pastaroji žinotų apie kitą savo pajamų šaltinį. Kita vertus, aš nenoriu būti pažeidėjas ar elgtis neteisėtai.

Kaip turėčiau elgtis? Ką tu manai apie tai?

Pagarbiai

assafas benyaminis

Asmeniniai duomenys:

 Vardas Assaf Pavardė Benjaminas

ID Nr. 029547403

Visas pašto adresas:

Assafas Benyaminis

115 Kosta Rika g.,

A įėjimas – 4 butas,

Kiryat Menahem,

Jeruzalė, pašto indeksas 9662592.

Telefono numeriai: namuose – 972-2-6427757

Mob. 972-52-4575172. Faksas: 972-77-2700076

Mano elektroninis paštas:

walla.co.il@029547403 arba:

[email protected]  arba:

[email protected]     arba:

[email protected] arba:

[email protected]

Terapinė sistema, kurioje aš esu:

„Reut“ asociacija – „Avivit“ nakvynės namai,

Haavivit g. 6,

Kiryat Menahem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto indeksas 9650816.

Nakvynės namų biuro telefono numeriai:

972-2-6432551 arba:

972-2-6428351

Nakvynės namų el.

[email protected]

Nakvynės namų „Avivit“ socialinė darbuotoja mano susitikime su ja antradienį 2017-12-12 13:30 griežtai uždraudė pateikti bet kokius duomenis apie ją ir/ar kitus „Avivit“ nakvynės namų ar „Reut“ darbuotojus. asociacija.

Šeimos gydytoja, kuri mane stebėjo:

Dok. Michaelas Halavas,

“Klalit medicinos tarnyba” – klinika “Borohov”

63 Borohov g.,

Kiryat Yuval

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto indeksas 9678150

Klinikos biuro telefonai:

972-2-6440777

Klinikos biuro fakso numeris: 972-2-6438217

Amžius: 46. Šeimos statusas: Vienišas.

Minėta subjekto namų tvarkytoja: ponia Yehudit Kohel.

Jos telefono numeris: 972-50-2169965 arba

972-55-2288208

Gimtadienis: 1972-11-11

Parašas

………………………………………….

Iš hebrajų kalbos į anglų kalbą išvertė TatianaTirgumim Office

972-54-5516860                                                               

 

F. Žemiau yra el. pašto žinutė, kurią tuo metu siunčiau į įvairias vietas:

Kam:

Tema: Ieškoti labdaros organizacijų.

Gerbiamas ponia IR P.

Pastaraisiais metais dalyvavau Izraelio valstybės kovoje už neįgaliuosius – kovą, kuri plačiai žinoma ir žiniasklaidoje. Tačiau net ir po ilgų kovos metų tapo aišku, kad Izraelio valstybės neįgaliesiems ir kitoms socialiai remtinoms gyventojų grupėms vis dar nėra pagrįsto sprendimo. Žinoma, Koronos epidemija, kuri skaudėjo pastaraisiais mėnesiais (šiuos žodžius rašau sekmadienį, 2020 m. liepos 12 d.), gerokai pablogino situaciją – ir ne tik neįgaliųjų.

gyventojų: daugelis žmonių, praradusių galimybę užsidirbti pragyvenimui, tiesiogine prasme tapo alkani duonos. Klausiu jūsų: ar pažįstate labdaros organizacijas ar verslo žmones, kurie gali padėti palengvinti šių gyventojų grupių padėtį, ir atsižvelgiant į tai, kad niekas nežino, kiek ilgai ši situacija tęsis?

Vėliau savo laiške aprašysiu visuomenės, kuriai priklausau – neįgaliųjų – sunkumus.

1) Mano ID Nr.: 02947403

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

3) Mano globos organizacija:

Reuth – Avivit Hostel

6 Haavivit g.

Kiryat Menachem,

Jeruzalė

IZRAELAS, pašto adresas: 9650816.

Nakvynės namų biuro telefono nr.: +972-2-6432551 arba +972-2-5428351

Nakvynės namų el. paštas: [email protected]

4) 2017 m. gruodžio 12 d. 13.30 val. susitikime su „Avivit Hostel“ socialine darbuotoja man buvo aiškiai uždrausta atskleisti bet kokius jos duomenis ir (arba) kitus „Avivit Hostel“ arba „Reuth“ darbuotojus.

5) Mano šeimos gydytojas:

Daktaras Michaelas Halavas

„Clalit Healthcare Services“, „Ir Ganim“ filialas

63 Borochovo g.

Kiryat Yovel,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto adresas: 9678150.

Klinikos telefono nr.: +972-2-6440777, faksas: +972-2-6438217.

6) Žemiau yra mano korespondentas su socialine darbuotoja iš Reuto 2020 m. sausio pabaigoje:

2020 1 25

Gerb. ponia Tal Lotan,

Re: Butas adresu 115 Costa Rica St.

Noriu pranešti, kad žaliuzės svetainėje įstrigo ir jų negalima perkelti. Ar nakvynės namų personalas gali tai sutvarkyti? (Nežinau, kaip tai ištaisyti, ar turiu paskambinti buto savininkui). Ką tu manai? Pagarbiai

Assaf Benyamini, „Avivit“ pagalbinio gyvenimo nakvynės namų gyventojas

PS

Neseniai išsiunčiau jums pridėtą laišką paprastu paštu per Israel Postal Company. Būčiau dėkingas, jei atsakytumėte į mano iškeltą klausimą.

2020 1 12.

Gerb. ponia Tal Lotan,

Re: Nuomos laikotarpis

Mano buto nuomos sutartis baigiasi 2020 m. liepos 14 d. Manau, kad yra kur svarstyti prašyti buto savininkės paaiškinti, ar ji sutinka pratęsti nuomos sutartį. Pažymiu, kad noriu toliau gyventi bute, tačiau jeigu buto savininkas nenori pratęsti nuomos sutarties, turiu atitinkamai pasiruošti ir pradėti ieškoti kito buto.

Pagarbiai

assafas benyaminis, gyvenantis nakvynės namuose „Avivit“.

PS Mano ID Nr.: 029547403

Mano laiškas socialiniam darbuotojui Tal Lotan 10

Yahoo / gaunamas paštas

Assaf Benyamini 15

sausio 15:50 val

iki +6

Tal

Assafas Benyaminis

As nesuprantu. Kada ketinate užduoti klausimą buto savininkui? KADA? Iš atsakymo „Įprasta praktika prieš tris mėnesius“ neįmanoma suprasti, kada ketini jai užduoti šį klausimą. (Aš norėčiau kuo greičiau, nes, priešingai nei ankstesniais atvejais, kai persikrausčiau, šį kartą mano

sveikata blogesnė ir aš negaliu asmeniškai susikrauti savo daiktų. Jei turėsiu persikraustyti butus, šį kartą man bus daug sunkiau fiziškai, todėl visas procesas užtruks daug ilgiau. Tačiau emociškai būtų daug lengviau. Todėl dar kartą klausiu, ar mano pastabos buvo nesuprastos: kada ketinate šiuo klausimu paklausti buto savininko?

Pagarbiai

Assaf Benyamini, „Avivit“ pagalbinio gyvenimo nakvynės namų gyventojas

2020 m. sausio 26 d., sekmadienis, GMT+2 10:46:27

TAL LOTAN [email protected] rašė 26

sausio 12:28 val

TAL LOTAN [email protected]

Kam: Assafas Benyaminis

sausio 26 d., 14:09

Susisieksime su jumis kitą mėnesį. Tiesiog atsižvelkite į tai, kad pagal sutartį galite įspėti prieš tris mėnesius.

2020 m. sausio 26 d., sekmadienį, 12:29 nuo Assafo Benyamini

<[email protected]>

Rodyti pradinį pranešimą

Assafas Benyaminis <[email protected]>

Kam: Tal Lotan

2020 m. sausio 26 d., 14:13 val

Gerai. Ačiū.

2020 m. sausio 26 d., sekmadienį, 14:09:58 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rašė

Slėpti pradinį pranešimą

Susisieksime su jumis kitą mėnesį. Tiesiog atsižvelkite į tai, kad pagal sutartį galite įspėti prieš tris mėnesius.

2020 m. sausio 26 d., sekmadienį, 12:29 nuo Assafo Benyamini

<[email protected]>

As nesuprantu. Kada ketinate užduoti klausimą buto savininkui? KADA? Iš atsakymo „Įprasta praktika prieš tris mėnesius“ neįmanoma suprasti, kada ketini jai užduoti šį klausimą. (Aš norėčiau kuo greičiau, nes, priešingai nei ankstesniais atvejais, kai persikrausčiau, šį kartą mano

sveikata blogesnė ir aš negaliu asmeniškai susikrauti savo daiktų. Jei turėsiu persikraustyti butus, šį kartą man bus daug sunkiau fiziškai, todėl visas procesas užtruks daug ilgiau. Tačiau emociškai būtų daug lengviau. Todėl dar kartą klausiu, ar mano pastabos buvo nesuprastos: kada ketinate šiuo klausimu paklausti buto savininko?

Pagarbiai

Assaf Benyamini, „Avivit“ pagalbinio gyvenimo nakvynės namų gyventojas

2020 m. sausio 26 d., sekmadienį, 14:09:58 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rašė

Sveiki, įprasta įspėti prieš tris mėnesius, bet galima ir anksčiau.

Šeštadienį, 2020 m. sausio 25 d., 20:00 iš Assaf Benyamini

<[email protected]>

Suprantu, bet kada ketini užduoti šį klausimą?

2020 m. sausio 25 d., šeštadienį, 19:46:52 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rašė

Dar per anksti, net jei jūs sakote, kad hipotetiškai norite pratęsti, bet ji privalo.

Trumpai tariant, per anksti.

Šeštadienį, 2020 m. sausio 25 d., 19:07 nuo Assaf Benyamini <[email protected]> — Pranešimas išsiųstas —-

Nuo: Assaf Benyamini <[email protected]>

Kam: TAL [email protected]

Išsiųsta: šeštadienį, šeštadienį, 2020 m. sausio 25 d., 16:31:35 GMT+2 Re: Mano laiškas socialiniam darbuotojui Tal Lotan

gerai. Kokia jūsų nuomonė apie antrąjį mano užduotą klausimą (klausiu buto savininkės, ar ji ketina pratęsti nuomos sutartį ar ne)? Natūralu, kad jei butų savininkai nesutiks pratęsti nuomos sutarties po 2020 m. liepos 14 d., turėsiu ieškoti kito gyvenamojo būsto sprendimo (o šį kartą asmeninių daiktų susipakavimas užtruks daug ilgiau dėl pablogėjusios sveikatos, o tai neleis supakuosi pats).

Assafas Benyaminis

2020 m. sausio 25 d., šeštadienį, 16:22:17 GMT+2

TAL LOTAN [email protected] rašė

Sveiki Assafai. Dėl žaliuzių tai paprašysiu Barucho pasižiūrėti, o jei bus didesnis gedimas, kreipsiuosi į Sigalitą.

Assaf kaip tikslai, kuriuos reikia pasiekti.

7) Toliau pateikiamas 17 puslapių socialinis pranešimas, parašytas apie mane 2011-06-28.

* Noriu pažymėti, kad atvykau reabilitacijai į Kfar Shaul psichiatrijos ligoninę Jeruzalėje 1994 m. kovo 8 d., o ne 2004 m., kaip buvo klaidingai parašyta šiame pranešime.

 

REUT bendruomenės psichikos sveikatos registruota draugija „Avivit“ nakvynės namai

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzalė 96508, telefaksas: 972-2-6432551

El. paštas: [email protected]

2011 m. birželio 28 d

į

MGAR kompanija

Re: Assaf Binyamini, Id. ne. 29547403 – Psichosocialinė ataskaita

Bendra kilmė: Assafas gimė 1972 m., bakalauras, gyvena vienas bute, esančiame HaRakefet g. pagal saugomo būsto (saugomo būsto) statusą, reabilitacijos krepšelio vardu, gyvena iš neįgalumo pašalpos. psichikos negalios.

Assafas yra vyriausias sūnus keturių žmonių šeimoje. Jo tėvai išsiskyrė, kai jam buvo aštuoneri, tėvų santykiai santuokos metu apibūdinami kaip atšiaurūs. Tėvas vedė dar kartą, o Assafas iš šios santuokos turėjo tris pusbrolius ir seseris. Po skyrybų Assafas liko su mama ir seserimi.

Nuo vaikystės Assafas kentėjo nuo emocinių ir motorinių sunkumų. Pakeitęs gyvenamąją vietą, būdamas 4 metų, jis nustojo kalbėti. Jis buvo nukreiptas į psichoterapiją terapiniame darželyje. Assafas buvo tylus vaikas, atsiribojęs, popietes skaitydavo istorijos knygas, dirbdavo prie kompiuterių, vienintelė jo socialinė veikla buvo šachmatų žaidimai.

Paauglystėje jo psichikos būklė labai pablogėjo, jam išsivystė persekiojimo kliedesiai (Neįskaitomi), be kita ko, prieš tėvo žmoną. Buvo eksponuojamas bandymas nusižudyti ir kelis kartus buvo hospitalizuotas Geha psichikos sveikatos centre. Bandymas jį reabilituoti buvo atliktas nakvynės namuose Petah Tikvoje, tačiau tai nepavyko. Nuo šio amžiaus jis nebebuvo integruotas į jokius rėmus, buvo socialiai atstumtas vaikas, keistas elgesys taip pat sukėlė didelę aplinkos agresiją, o tai dar labiau pablogino jo būklę.

20-ies pradžioje Assafas kentėjo nuo įvairių simptomų, iš kurių pagrindiniai buvo obsesinis kompulsinis reiškinys, apimantis ir savęs žalojimą – tokios fizinės savęs žalojimo apraiškos tokiu būdu nebegrįžo, tačiau šiuo metu Assafas žaloja save būdas jis panaudoja siekdamas susidoroti su visuomene ir jį supančia realybe (o šiuo klausimu – daugiau informacijos bus pateikta tęsinyje).

2004 m. Assafas buvo paguldytas į Kfar Shaul reabilitacijos skyrių, o iš ten su Enosh psichikos sveikatos asociacijos palyda persikėlė į saugomą būstą (apsaugotą būstą). Bėgant metams, kai jis gydėsi Reabilitacijos skyriuje, jo būklė pagerėjo, įkyrūs simptomai labai susilpnėjo, nebuvo pastebėta psichozinio turinio, pavyzdžiui, kliedesių ar haliucinacijų. Assafą lydėjo Kfar Shaul psichiatrijos ligoninės reabilitacijos komanda, jis ir toliau buvo lydimas savo gyvenamojoje vietoje per Enosh psichikos sveikatos asociaciją, jam buvo suteiktas psichiatrinis gydymas, jo psichikos sveikatos būklė stabilizavosi ir jis gyvena savarankiškai bendruomenėje.

Assafas keletą metų savanoriškai dirbo Izraelio nacionalinėje bibliotekoje, tačiau paliko ją dėl pablogėjusios fizinės būklės. Vėliau Assafas apie pusantrų metų dirbo Ha’Meshakem Sheltered Company (2005–2006 m.). Anot jo, jis išvyko dėl sunkumų su personalu. Vėliau jis dirbo apsaugotoje gamybinėje gamykloje HaOman g. ir išvyko dėl transportavimo sunkumų bandydamas atvykti į šią darbo vietą. Per 2006 – 2007 metus pamažu prastėjo jo fizinė ir psichinė būklė, nuo to laiko jis kenčia nuo psichikos ir fizinių problemų sankaupos – nugaros, virškinimo problemų, psoriazinės būklės pablogėjimo, sąnarių problemų, sunkesnių ir. dažnesni nerimo priepuoliai. Assafas prarado pasitikėjimą viešosiomis paslaugomis, jis teigia, kad prastėja paslaugų kokybė ir darbuotojų profesionalumas. Jis nutraukė ryšius ir santykius su

Enosh psichikos sveikatos asociacija,

bandė apgyvendinti palydą per Kidum

REUT bendruomenės psichikos sveikatos registruota draugija „Avivit“ nakvynės namai

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzalė 96508, telefaksas: 972-2-6432551

El. paštas: [email protected]

asociacija, kuri nepasisekė. 2007 m. balandžio mėn. jis kreipėsi į Tzohar asociaciją, privačią asociaciją, užsiimančią reabilitacija ir sveikimu.

2007 m. lapkričio mėn. jis buvo nukreiptas į Reut bendruomenės psichikos sveikatos registruotą draugiją ir jam buvo suteiktas saugomo būsto (globojamo būsto) statusas „Avivit“ nakvynės namuose, o jį lydi nakvynės namų darbuotojai.

Mūsų palydos metu, teikiamos per pastaruosius trejus metus, galima pastebėti Assafo psichinės sveikatos būklės pablogėjimą ir pateikiami keli šio pablogėjimo rodikliai:

1. Assafo įtarumo lygis didėja, įtarimas, kurį sustiprina pesimistinė pasaulėžiūra, absoliutus nepasitikėjimas ir tikėjimas bet kokiu terapiniu veiksniu, nesvarbu, ar jis būtų medicininis, psichiatrinis ar profesionalus. Santykiai, kuriuos jis palaiko su Nakvynės namų darbuotojais, yra labai daliniai, jis atsisako priimti gidus (instruktorius) iš Nakvynės namų ir yra pasirengęs palaikyti ryšį tik su socialiniu darbuotoju, kurį taip pat laiko sistemos, kuri nepripažįsta. siekti jo gerovės.

2. Polinkis į atsiskyrimą, kuris pablogėja. Assafas nėra susijęs su jokia socialine sistema. Jis nepalaiko jokių draugiškų žmonių santykių, ne su Nakvynės namais gyventojai, ir, kaip minėta aukščiau, nei su gidais (instruktoriais) iš Nakvynės namų, nei su savo šeima, nuo kurios taip pat atsiriboja, beveik iki visiško atsiskyrimo (žodis „beveik“ vartojamas, nes jo motina primygtinai reikalauja išlaikyti ryšį, nepaisant jo pasipriešinimo). Jis nedalyvauja jokiame bendruomenės gyvenime, šeštadieniais ir švenčių dienomis atsiduria visiškoje vienatvėje, nereaguoja į jokį pasiūlymą prisijungti prie tam tikros sistemos, renginio, švenčių išvakarėse ir panašiai.

3. Susipainiojimas ir susidūrimai su terapiniais veiksniais: per trejus metus, per kuriuos lydėjome Assafą, jis sugebėjo apsikeisti tarp kelių HMO šeimos gydytojų, kai kurie iš jų aiškiai siekė jo gerovės, tačiau nežinojo, kaip tai nustatyti. Jis ginčijosi ir ginčijosi su Psichikos sveikatos bendruomenės klinikos Kiryat Yovel darbuotojais ir visiškai atsisakė ten tęsti psichiatrinę priežiūrą. Ten irgi darbuotojai bandė prieiti prie jo, tačiau jis to nepastebėjo. Nepaisant to, kad jis daugiausia kenčia nuo šios istorijos, jis kreipėsi į kiekvieną su psichine sveikata susijusį subjektą, siekdamas gauti alternatyvų psichiatrinį stebėjimą. Galiausiai, po mūsų kreipimosi į Ir Ganim HMO, buvo pasiektas tam tikras susitarimas, viršijantis įstatymo raidę, leidžiantis atlikti reikiamą stebėjimą HMO.

4. Nakvynės namų ir lydinčiosios asociacijos boikotas: nors jis ir toliau gauna palydą Reut bendruomenės psichikos sveikatos registruotos draugijos vardu, jis atsisako atvykti pats į nakvynės namus, o susitikimai vyksta tik kaip namų iškvietimai. Jo įtarumas ir priešiškumas nukreiptas į Nakvynės namų darbuotojus ir gyventojus, jis netgi rašo skundus ir labai skundžiasi dėl pačios palydos. Nepaisant to, tam tikras normalaus tikrovės sprendimo lygis egzistuoja ir, nepaisant pykčio ir skundų, jis iki šiol susilaikė nuo santykių su mumis nutraukimo.

5. Didėjantis nerimo lygis: Assafas labai nerimauja dėl savo būsimos ateities tiek dėl savo psichikos sveikatos, tiek dėl apgyvendinimo galimybių, tiek dėl finansinės ir egzistencinės. Toks nerimo lygis verčia jį gyventi nepakeliamame stygiuje ir griežtai.

6. Susilaikymas ir taupymas kasdieniame gyvenime: Assafas įsitikinęs, kad netolimoje ateityje jis taps benamis ir dėl savo svarstymų taupo elektros energiją ir taupo bet kokias kitas išlaidas, todėl ne šildo savo butą žiemos metu, nešildo maisto ir neleidžia patirti jokio malonumo ar pasitenkinimo. Jis taip pat taupo, kai kalbama apie jo sveikatos problemas, tokias kaip dantų gydymas ar vaistai, kurie gali palengvinti jo patiriamas fizines kančias ir skausmus.

REUT bendruomenės psichikos sveikatos registruotoji draugija

„Avivit“ nakvynės namai

Avivit Hostel, 6 Avivit St., Jeruzalė 96508, telefaksas: 972-2-6432551

El. paštas:[email protected]

7. Įkyrus susirašinėjimas ir rašymas į visus įmanomus veiksnius, kurie, jo manymu, jo istorija gali paliesti jo širdį, todėl verčia jį teikti pagalbą plačiame susirašinėjime, tapo jo gyvenimo praktika, jis rašo, fotografuoja ir kartais platina dešimtimis kopijų. , Vyriausybės kanceliarijai, Kneseto nariams, periodiniai leidiniai ir žurnalai, asociacijos, advokatų kontoros, privačios įstaigos ir subjektai, verslo vietos ir kt. Daugeliu atvejų jis negauna jokių atsakymų, tam tikrais atvejais sulaukia šiek tiek dėmesio – tokia praktika jo gyvenimui suteikė prasmę ir turinį. Pasak jo, tol, kol bus gyvas, jis tęs ir tai yra jo būdas kovoti už teises, kurių nusipelnė.

8. Sunkumai prisitaikant prie darbo vietų: per visą laikotarpį Assafas keitėsi keliomis darbo vietomis kiekvieną kartą dėl sunkumų ar prieinamumo arba skundų dėl jo darbo sąlygų. Tačiau reikia pastebėti, kad neseniai jis pats susirado verslo vietą, kurioje dirba tris kartus per savaitę, ir kol kas juo džiaugiasi. Pats Assafas šia vieta nelabai tiki, tačiau šiandien ir pastaruosius du mėnesius jam pavyko ištverti.

Apibendrinant: neabejotina, kad jo psichikos įvaizdis nėra įprastas, yra keletas gebėjimų, kurie yra santykinai išsaugoti, pavyzdžiui: pažinimo gebėjimai, jo žodinės ir rašytinės raiškos galimybės, kita vertus, sunkus psichinis sužalojimas. Jis yra uždarame vienatvės ir nevilties rate. Jo simptomų pobūdis neleidžia sulaukti jokios pagalbos ar paramos, jis įsitikinęs, kad visas pasaulis prieš jį, kad nėra išeities, o padėtis tik blogės. Psichikos priepuolių įprastine prasme nėra, tačiau yra pykčio priepuolių ir didelės agresijos, kurios šiuo metu daugiausia nukreiptos į mamą, kai ji išdrįsta jį aplankyti (tai buvo daug blogiau, kai jis gyveno su partneriu, kuris kentėjo nuo stiprių pykčio priepuolių). , ir dėl to buvome priversti nutraukti jų butų bendriją). Kalbant apie Assafą, jausmas toks, kad visa struktūra yra hermetiška paranojiška struktūra, jo tikrovės vertinimas yra labai ydingas ir netinkamas, o tai ypač akivaizdu, kai jis neidentifikuoja norinčių jam padėti ir visus atstumia. Galima pastebėti poveikio mažėjimą iki žmogiškų emocijų nebuvimo, net ir artimų žmonių ar globėjų/terapeutų, su kuriais jis kasdien bendrauja, atžvilgiu. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. jo tikrovės sprendimas yra labai ydingas ir neadekvatus, o tai ypač akivaizdu, kai jis neidentifikuoja žmonių, kurie nori jam padėti, ir visus atstumia. Galima pastebėti poveikio mažėjimą iki žmogiškų emocijų nebuvimo, net ir artimų žmonių ar globėjų/terapeutų, su kuriais jis kasdien bendrauja, atžvilgiu. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. jo tikrovės sprendimas yra labai ydingas ir neadekvatus, o tai ypač akivaizdu, kai jis neidentifikuoja žmonių, kurie nori jam padėti, ir visus atstumia. Galima pastebėti, kad poveikis mažėja iki tol, kol nėra jokių žmogiškų emocijų, net artimų žmonių ar globėjų/terapeutų, su kuriais jis kasdien bendrauja, atžvilgiu. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. su kuriais jis kasdien bendrauja. Dominuojanti emocija, kuri jį valdo, yra neviltis, kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena. kuri vis blogėja. Tai turi įtakos jo gyvenimo kokybei, jau nekalbant apie itin žemą gyvenimo lygį, kuriame jis išgyvena.

Kaip asmenį, kuris jį lydėjo pastaruosius dvejus metus ir iš pokalbių su jį gydžiusiu psichiatru, nekyla abejonių, kad jo elgesio sunkumai, psichikos problemos, pykčio priepuoliai ir panašiai yra susiję ir kyla iš jo psichikos sutrikimas, todėl jo bukas, įžeidžiantis ir piktinantis elgesys taip pat turėtų būti vertinamas kaip jo problemų simptomas, o ne kaip atskira jų dalis.

Naomi Harpaz

Socialinis darbuotojas

„Avivit“ nakvynės namai

Ir Ganim.

8) Toliau pateikiami kai kurie paaiškinimai / detalės apie neįgaliųjų būsto būklę.

1. Finansavimo/nuomos mokėjimo problema – prieš daugelį metų (ir neaišku kieno, o, matyt, kažkokio valdžios pareigūno) buvo nuspręsta, kad bendruomenėje gyvenantys neįgalieji turi teisę gauti 770 NIS per mėnesį nuomai mokėti. Kaip žinoma, Izraelyje namų kainos smarkiai išaugo

pastaraisiais metais, natūraliai traukiant ir nuomą. Tačiau NIS 770 figūra, visiškai savavališkai nustatyta prieš daugelį metų be jokio paaiškinimo ar logikos, nebuvo atnaujinta.

Deja, net ir po gausaus susirašinėjimo (tūkstančiai ar net dešimtys tūkstančių laiškų, ir, šio autoriaus apgailestavimui, šie skaičiai neperdeda), išsiųsti visoms įmanomoms šalims – įvairiems stalams prie Būsto ir statybos ministerijos, kitų ministerijų, pavyzdžiui, Finansų ministerija ir Ministro Pirmininko biuras, daugybė žurnalistų, su kuriais šis autorius kalbėjosi asmeniškai, daugybė advokatų ir net tyrimų firmų bei užsienio šalių ambasadų – niekas nepadėjo. Dėl to pagalbos suma nebuvo atnaujinta ir daugelis neįgaliųjų išvaromi į gatves, kad mirtų nuo bado, troškulio ar šalčio žiemą arba nuo karščio smūgio ir dehidratacijos vasarą.

Pažymėtina, kad teisių gynimo organizacijos, tokios kaip Yedid: The Association for Community Empowerment ir universitetų bei kolegijų teisinės pagalbos klinikos, su kuriomis susirašinėja šis autorius, niekada negali padėti dėl paprastos priežasties: NIS 770 pagalbos suma yra nustatytas įstatymais, o teisių gynimo organizacijos gali padėti įgyvendinti galiojančius įstatymus. Vienintelis adresas, kur reikia teisės aktų pataisų, yra Knesetas.

Tačiau reikalai tik komplikuojasi: kaip žinoma, ilgą laiką (šios eilutės parašytos penktadienį, 2020 m. sausio 17 d.) Izraelyje vyksta viena rinkimų kampanija po kitos ir net treti rinkimai, numatyti po šešių savaičių. nebūtinai skelbs veikiančios vyriausybės sukūrimą. Pažymėtina, kad net kai Knesetas ir vyriausybė atsakė į šio autoriaus ir neįgaliųjų organizacijų bei daugelio kitų užklausas pagalbos klausimais, Kneseto nariai automatiškai nukreipė užklausas teisių organizacijoms, nors Kneseto nariai puikiai supranta, kad šiuo atveju organizacijos nėra adresas; jie patys yra.

2. Bendravimas su butų savininkais: yra daug atvejų, kai neįgalieji dėl negalios ar ligos stengiasi derėtis su butų savininkais. Tokiomis aplinkybėmis socialiniai darbuotojai turi būti tarpininkai, o dauguma socialinių darbuotojų tikrai negali prisiimti šio vaidmens kiekvienu atveju. Be to, pastaraisiais metais smarkiai sumažėjo socialinių darbuotojų etatų, kartu su sunkiomis darbo sąlygomis, mažu atlyginimu, dažnu netinkamu gydymu iš pacientų šeimų pusės, kurios dažnai nepagrįstai mano, kad socialiniai darbuotojai yra atsakingi už netinkamai prižiūrimus artimuosius. gauti – kartu su neįmanomu darbo krūviu, kuris kartais verčia nepaisyti skubių ar pavojingų atvejų, dar labiau apsunkina neįgaliųjų ieškant tinkamo buto ir socialinio darbuotojo pagalbos.

3. Pacientų atsiskaitymo priemonės – pasitaiko atvejų, kai žmogus po ilgo gulėjimo ligoninėje persikelia gyventi į bendruomenę ir neturi įprastų gyvenimo įpročių, tokių kaip ėjimas į darbą ar atsakomybės už savo gyvenimo tvarkymą. Dažnai nuomos sutarties pasirašymo sąlygos, pavyzdžiui, garantinis patikrinimas, šiuo gyvenimo tarpsniu žmonėms yra nepasiekiamos. Ankstesnės gydymo ir reabilitacijos įstaigos (vieną iš kurių šis autorius naudojo prieš 25 metus, kai buvo išrašytas iš ligoninės į pagalbinio gyvenimo įstaigą) pastaraisiais metais buvo uždarytos arba sumažino jų veiklą, taip užkertant kelią žmonių reabilitacijai šiame gyvenimo etape. , kurie negali pasiekti pažangos be šių kritinių gydymo ir reabilitacijos struktūrų. 

4. Reguliavimo problemos – šiuo metu yra visiškas butų savininkų ir nuomininkų teisių ir pareigų disbalansas iš kitos pusės. Daugelis įstatymų saugo butų savininkus nuo galimo nuomininkų piktnaudžiavimo nuomos terminu; ir atvirkščiai, nėra įstatymų, kurie apsaugotų nuomininkus nuo butų savininkų piktnaudžiavimo. Vadinasi, nuomos sutartyse yra daug skandalingų, drakoniškų, o kartais net neteisėtų straipsnių, o nuomininkus, verčiamus pasirašyti nuomos sutartis, apsaugoti nėra įstatymų. Daugeliu atvejų nuomininkai neturi teisinės teisės prieštarauti žalingoms sąlygoms, kurias jie privalo pasirašyti kaip sąlygą nuomodami turtą, ir yra visiškai veikiami buto savininkų kaprizingumo, kartais net nuomos laikotarpiu. Akivaizdu, kad tai yra visų gyventojų problema,

  1. Sunkumai aiškinant – yra didelių sunkumų dėl iškeltų sunkumų ir jų atskleidimo viešoje erdvėje, siekiant atlikti reikiamus pakeitimus. Įvairių, šia tema nedominančių žiniasklaidos priemonių dabartiniai prioritetai, susiskaldymas tarp neįgaliųjų organizacijų, daugelio visuomenės, kurioje gyvename, partijų nesidomėjimas imtis aktyvaus vaidmens, siekiant taisyti ir gerinti situaciją, sveria ir labai trukdo pastangoms didinti visuomenės informuotumą apie šias problemas taip, kad Kneseto nariai būtų priversti taisyti įstatymus, o ne toliau juos ignoruoti ir nieko nedaryti. Yra dar vienas sunkumas, susijęs su reklamos kampanijos pradžia:

9) Nuoroda į „YouTube“ kanalą, kurį atidariau balandžio 28 d 2020 m.:

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

10)2018 m. rugpjūčio 10 d. prisijungiau prie socialinio judėjimo „We Shall

Įveikti“ – judėjimas, siekiantis atstovauti žmonių interesams

skaidrūs neįgalieji, ty žmonės, kenčiantys nuo rimtų sveikatos problemų, kurios nėra akivaizdžiai išorinės nuo nematomumo, kuris labai plačiu mastu paneigia pilietines ir socialines teises.

Jo vadovė ir judėjimo įkūrėja yra Tatjana Kadočkin, su kuria galima susisiekti telefonu 972-52-3708001 nuo sekmadienio iki ketvirtadienio nuo 11 iki 20 val., išskyrus žydų ir Izraelio šventes.

Pridedu nuorodą į mūsų

judėjimo svetainė: https://www.nitgaber.com/

11) mano telefono numeriai:

namuose-972-2-6427757.

korinis-972-52-4575172.

faksas-972-77-2700076.

12) Daugiau asmeninės informacijos:

Gimimo data: 1972 m. lapkričio 11 d. Šeiminė padėtis: netekėjusi.

G. Daug metų Izraelio valstybės gerovės ir socialinių paslaugų ministerija kategoriškai atsisakė gydyti psichikos ligonius. Psichikos ligonių priežiūra Izraelyje buvo patikėta Sveikatos apsaugos ministerijai. Tais atvejais, kai Sveikatos apsaugos ministerija negalėtų padėti evakuotam psichikos negalią turinčiam asmeniui, jis būtų nukreipiamas į Gerovės ministeriją, nepaisant to, kad Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojai visada puikiai žinojo, kad Gerovės ministerija negydo. protiškai atsilikęs. Gerovės ministerija savo ruožtu niekada nesutiko gydyti psichikos ligonių – ir vėl nukreiptų žmogų į Sveikatos apsaugos ministeriją.

Taip susidarė situacija, kai vargstantiems psichiškai sužalotiems žmonėms, kuriems prireikė Gerovės ministerijos pagalbos, faktiškai atsidūrė įlūžęs lovelis, o įvairios vyriausybinės ministerijos nieko nedarytų, tik nukreiptų skurstantį psichikos sužalotą asmenį pirmyn ir atgal. biuras kitam. Pažymėtina, kad šių eilučių rašytojas yra ne kartą susidūręs su tokia situacija.

Tokia buvo realybė iki šiol (šie žodžiai parašyti sekmadienį, 2023 m. balandžio 2 d. – likus kelioms dienoms iki Paschos).

Tačiau per pastaruosius metus įvyko pasikeitimų, ir tai įvyko dėl teisės aktų

Teisės teisės Neįgaliųjų gerovė(tekstas hebrajų kalba), kuriame teigiama, kad tam tikromis situacijomis Socialinių reikalų ministerija galės padėti psichiškai sužalotiems asmenims, kurie tuo pačiu metu gydomi Sveikatos apsaugos ministerijoje.

Šis įstatymas buvo įregistruotas Izraelio Valstybės įstatymų knygoje 2022 m. liepos 22 d.

Šiandien, sekmadienį, 2023 m. balandžio 2 d., neaišku, kokiais atvejais ar situacijose Izraelio valstybės gerovės ministerija iš tiesų gali padėti psichiškai sužeistiesiems.

 

Manau, kad ši informacija turėtų būti kuo lengvesniu ir paprastu būdu prieinama Gerovės ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojams, taip pat psichiškai sužalotai visuomenei.

Noriu atkreipti dėmesį, kad nuoroda, kurią pridėjau prie Neįgaliųjų gerovės teisių įstatymo (įstatymo tekstas hebrajų kalba), buvo paimta iš

svetainė Izzy Shapiro namai.

H. Žemiau pateikiami įrašai, kuriais pasidalinau socialiniame tinkle Facebook:

1) Žemiau yra įrašas, kurį parašiau Shufersal tinklo Facebook puslapyje:

Shalom Shufersal grandinė:

Užsisakiau pristatymą šiandien, kuris turėjo atvykti 13:00 val.

Kai bandau susisiekti su jūsų klientų aptarnavimo tarnyba telefonu

Niekas neatsiliepia numeriu 1-800-56-56-56 kitame telefono linijos gale.

Gaunamas automatinis atsakymas, kad siunta atvyks tik 16:22 val

Taigi aš klausiu jūsų:

1. Ar daugiau nei trijų valandų atidėjimas pristatymui mieste jums atrodo logiškas ar pagrįstas?

2. Ar tai reiškia, kad nuo šiol turiu užsakyti siuntą likus maždaug 3 valandoms iki to, kai noriu, kad jis atvyktų (ty: turiu jūsų svetainėje pažymėti 11:00, kad pristatymas atvyktų 14:00, pažymėkite 13:00 jei noriu, kad siuntinys atvyktų 16:00 ir pan.)?

3. Ir kodėl jūsų klientų aptarnavimo tarnyba neatsiliepia telefonu?

Tikrai tikiuosi geresnio aptarnavimo!!!!

Net jei vėluoji – atsiliepk bent telefonu!!!!

Asafas Benjaminas.

 

2)tu nusiuntei

Į Shufersal Shalom:

Užsisakiau pristatymą šiandien, kuris turėjo atvykti 13:00 val.

Kai bandau susisiekti su jūsų klientų aptarnavimo tarnyba telefonu

Niekas neatsiliepia numeriu 1-800-56-56-56 kitame telefono linijos gale.

Gaunamas automatinis atsakymas, kad siunta atvyks tik 16:22 val

Taigi aš klausiu jūsų:

1. Ar jums atrodo logiška ar pagrįsta pristatymo vėlavimas mieste daugiau nei tris valandas?

2. Ar tai reiškia, kad nuo šiol turiu užsakyti siuntą likus maždaug 3 valandoms iki to, kai noriu, kad jis atvyktų (ty: turiu pažymėti jūsų adresą 11:00, kad siuntinys atvyktų 14:00, pažymėkite 13: 00, jei noriu, kad siuntinys atvyktų 16:00:00 ir panašiai)?

3. O kodėl jūsų klientų aptarnavimo tarnyba neatsiliepia telefonu?

Tikrai tikiuosi geresnio aptarnavimo!!!!

Net jei vėluoji – atsiliepk bent telefonu!!!!

Asafas Benjaminas.

Shufersal

Shufersal

Sveiki, kalbi Tamara

tu nusiuntei

Taigi kas bus? Kodėl neateisi? O ko po velnių irgi neatsiliepiate į telefoną??? Kodėl??? Tiesiog pavargau!!!

Shufersal

Shufersal

Visų pirma, tai, kas atsitiko, yra delsimas, kuris kartais nutinka

Įkėlimas vėlavo ir dėl to vėlavo, jūs teisus, kad neteisinga būti vėlavimo priežastimi ir kad mes neatsiliepiame

Tačiau mūsų linija veikia kaip įprasta, o skambučius gauname kaip įprastai

Nežinau, kodėl negavome jūsų skambučio

Žinoma, tai, kas atsitiko, yra vienkartinis gedimas ir daugiau nepasikartos

Man bus labai malonu įskaityti jums užsakymo pristatymo mokestį, kad parodytume, jog tikrai atsiprašome ir ateityje pagerinsime savo paslaugas

tu nusiuntei

Viskas gerai – įskaitykite mane už siuntimo mokestį. Bet kaip su pačia siunta? Matau, tu dar neatėjai!! O tai siunta, kuri turėjo atvykti 13:00 val.!!! Gyvenime turiu ir kitų reikalų, ne tik laukti tavęs!!!!

Shufersal

Shufersal

Iš ko yra tapatybės pažymėjimas?

tu nusiuntei

Mano ID numeris: 029547403

tu nusiuntei

Tai kas naujo? Jau 16:35 – kodėl tu neatėjai? Kodėl???

Shufersal

Atsiprašau už laukimą

Shufersal

Matau, kad jūsų rezervacija yra nuo 16:00 iki 18:00

Shufersal

Shufersal

Ir ji turėtų jus pasiekti bet kurią minutę

tu nusiuntei

Tai kas???? Kad kurjeris man paskambins, jei neras vietos!!! Ir mano rezervacija skirta 13.00 val. – o ne 16.00 – 18.00 – kam meluoti?

Shufersal

Shufersal

aš nemeluoju

Tai aš matau sistemoje

tu nusiuntei

Jūs meluojate – rezervacija skirta 13:00 val. Štai dėl ko su jumis buvo susitarta.

Prašau gerbti su jumis sudarytus susitarimus!!!

Shufersal

Shufersal

Turėjo būti gedimas, perduodu paaiškinimui

Priskiriu jums siuntimo mokestį ir to nebus ateityje

tu nusiuntei

Palaimintas tikintysis… Tai, ką pažadate, kad „ateityje nebus“, visada atsitinka ir visada kartojasi. Kodėl turėčiau tavimi tikėti?

Shufersal

Shufersal

Atsiprašau, kad tokia jūsų patirtis su mumis

Žinau apie save, kad kaip atstovas stengiuosi tvarkyti užklausas ir teikti geriausias paslaugas, o kai pasakysiu, kad ką nors sutvarkysiu, reikalas bus išspręstas ir jums nėra dėl ko jaudintis

tu nusiuntei

Tikrai… mes jau girdėjome apie tai…

Shufersal

Shufersal

Aš suprantu jus, pone, bet, deja, tai yra mano atsakymas ir jis nepasikeis.

tu nusiuntei

Šios pretenzijos yra prieš Shufersal elgesį, o ne prieš jus asmeniškai.

Rašykite į Shufersal

Suprantu, jūsų prašymas perduotas gydymui ir nesijaudinkite, aš pasirūpinsiu, kad būtų pasirūpinta ir kad taip neatsitiktų

Žinoma, aš jau įskaičiau jus prie 30 NIS siuntimo mokesčio

3)Štai mano susirašinėjimas su Shufersal socialiniame tinkle whatsapp:

Sveiki, Shufersal: Užsakiau iš jūsų siuntą, kuri turėjo atvykti šiandien 13:00 val. Kodėl neateisi?

Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

Sveiki, labai ačiū už jūsų paklausimą.

Esu Shufersel automatinis atsakiklis, pabandysiu jums padėti užduodamas keletą trumpų klausimų.

Jei nepavyks, čia prisijungs atstovas, kuris mielai padės

Mieli klientai, turite galimybę atidaryti paraišką „paspaudimo paslauga“ pridėtoje nuorodoje ir mes su jumis susisieksime per darbo dieną

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Koks jūsų socialinio draudimo numeris? Tik nepamirškite įvesti visų 9 skaitmenų.

029547403

Pas mus turite atvirą užsakymą, kurjeris turėtų atvykti 2023-02-04 16:22 val.

Pasirinkite temą, kurią galime aptarnauti:

Atsakyti…

1 – Ačiū, viskas

2 – gaukite šio užsakymo sąskaitą faktūrą el. paštu

3 – susirašinėti su atstovu

4 – Gaukite sąskaitą faktūrą ir susirašinėkite su atstovu

3

Gydymą perduodu serviso atstovui, kuris susisieks su Jumis po kelių akimirkų.

Ačiū už kantrybę

Sveiki, mano vardas Orenas, tik tikrinu

Į Shufersal Shalom:

Šiandien iš jūsų užsakiau siuntą, kuri turėjo atvykti 13:00 val. Kodėl neateisi?

Geriausi linkėjimai,

Assaf Benyamini,

115 Kosta Rikos g.,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,…

Ačiū, kad palaukėte.

Dabar kalbejau su kurjeriu, jam buvo pasakyta, kad del delsimo kelyje, nes jis atvyks apie 15 min.

Įskaitau jums siuntimo mokestį

gerai. Aš lauksiu pasiuntinio namuose. Jei jis neatvyks per 15 minučių, susisieksiu dar kartą. Asafas Benjaminas.

Džiaugiuosi galėdamas būti paslaugu, geros dienos

Matau, kad pasiuntinys vis dar neatvyko – ir jis su manimi nesusisiekia.

Praėjo gerokai daugiau nei 15 minučių.

Sveiki, labai ačiū už jūsų paklausimą.

Esu Shufersel automatinis atsakiklis, pabandysiu jums padėti užduodamas keletą trumpų klausimų.

Jei nepavyks, čia prisijungs atstovas, kuris mielai padės

Mieli klientai, turite galimybę atidaryti paraišką „paspaudimo paslauga“ pridėtoje nuorodoje ir mes su jumis susisieksime per darbo dieną

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Koks jūsų socialinio draudimo numeris? Tik nepamirškite įvesti visų 9 skaitmenų.

029547403

Pas mus turite atvirą užsakymą, kurjeris turėtų atvykti 2023-02-04 16:22 val.

Pasirinkite temą, kurią galime aptarnauti:

Atsakyti…

1 – Ačiū, viskas

2 – gaukite šio užsakymo sąskaitą faktūrą el. paštu

3 – susirašinėti su atstovu

4 – Gaukite sąskaitą faktūrą ir susirašinėkite su atstovu

3

Gydymą perduodu serviso atstovui, kuris susisieks su Jumis po kelių akimirkų.

Ačiū už kantrybę

Sveiki, mano vardas Edenas, ką daryti?

Užsakiau siuntinį, kuris turėjo atvykti 13:00 val.

Tai kodėl tau neatėjus?

Jau rašiau čia jūsų serviso atstovams, kad rašė, kad pasiuntinys atvyks po 15 min.

Praėjo daug daugiau nei 15 minučių, o pasiuntinys neatėjo ir su manimi nesusisiekė.

Kas bus?

Taigi kas bus? Kodėl siunta neatkeliauja?

Dar nepristatė?

Jau 16:35 – tai kodėl tu neatėjai? Bent pasiuntinys susisieks su manimi!!!

Kas bus,???

Sveiki, labai ačiū už jūsų paklausimą.

Esu Shufersel automatinis atsakiklis, pabandysiu jums padėti užduodamas keletą trumpų klausimų.

Jei nepavyks, čia prisijungs atstovas, kuris mielai padės

Mieli klientai, turite galimybę atidaryti paraišką „paspaudimo paslauga“ pridėtoje nuorodoje ir mes su jumis susisieksime per darbo dieną

https://www.shufersal.co.il/CustomerService

(https://www.shufersal.co.il/CustomerService)

Koks jūsų socialinio draudimo numeris? Tik nepamirškite įvesti visų 9 skaitmenų.

029547403

Pas mus turite atvirą užsakymą, kurjeris turėtų atvykti 2023-02-04 16:22 val.

Pasirinkite temą, kurią galime aptarnauti:

Atsakyti…

1 – Ačiū, viskas

2 – gaukite šio užsakymo sąskaitą faktūrą el. paštu

3 – susirašinėti su atstovu

4 – Gaukite sąskaitą faktūrą ir susirašinėkite su atstovu

[16:38, 2.4.2023] Shufersal: Perduodu tvarkymą serviso atstovui, kuris susisieks su Jumis po kelių akimirkų.

Ačiū už kantrybę

[16:39, 2.4.2023] Shufersal: Sveiki, mano vardas Angelica, aš pasirūpinsiu jūsų prašymu, tikrinu

[16:41, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Tai kodėl, po velnių, siunta neatvyksta?

Ir kodėl pasiuntinys nesusisiekia su manimi? Kodėl????

Jau rašiau čia keliems jūsų aptarnavimo atstovams – ir kiekvieną kartą, kai užklausa prasideda – ir po trumpo laiko baigiasi.

Nebeturiu tam jėgų!!!! Tiesiog pavargau!!!

Kur tavo atsakomybė???

[16:42, 2.4.2023] Shufersal: Aš ką tik kalbėjausi su pasiuntiniu, jis yra gatvėje, jis ateis pas jus po 2 minučių

[16:44, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Taigi noriu pamatyti, ar jis tikrai atvyks. Šiandien jau rašei man, kad tuoj atvyks pasiuntinys – o paskui neatvyko.

Taigi tegu būna kartu su siunta!!!!

Nustokite žaisti šiuos žaidimus!!!!

[16:45, 2.4.2023] Shufersal: Labai atsiprašau, paskambinau jam ir jis man pasakė, kad yra gatvėje ir ateina

[16:46, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Tai kodėl jis neateina? Jūs man rašote apie pusantros valandos, kad tuoj atvyks pasiuntinys ir jis neatvyks!!!

[16:47, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Ar tu juokauji?

[16:48, 2.4.2023] Shufersal: Mes nejuokaujame, mes jums sakome, ką mums sako pasiuntinys, aš paskambinau pasiuntiniui, jis atsiliepė ir pasakė, kad yra jūsų gatvėje ir ateis pas jus 2 minutes, galiu jam paskambinti dar kartą

[16:50, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Taigi jis turėtų man paskambinti, jei neras buto, ir aš jam paaiškinsiu, kaip su manimi susisiekti.

Mano telefono numeris yra;

58-6784040-972.

[16:50, 2.4.2023] Shufersal: dabar jam skambinu

[16:51, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Taigi pasakyk jam, kad man paskambintų – parašyti 7 skaitmenis telefone tikrai nėra sunku ar sudėtinga.

[16:52, 2.4.2023] Shufersal: Nusiunčiau jį ir liepiau paskambinti tuo telefono numeriu, kurį man užregistravote

[16:54, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Tai kodėl jis neskambina? Nebeturiu jėgų šitam nesąmonei!!!!

Kas per velnias per telefone renkant 7 skaitmenis???

[16:58, 2.4.2023] Shufersal: Ar pasiuntinys dar neskambino?

[17:00, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Jis paskambino prieš kelias minutes – ir aš jam paaiškinau, kaip ten patekti – bet matau, kad jis neateina. Galite tiesiog išprotėti nuo šių kvailų žaidimų!!! Tiesiog pavargau!!!

[17:02, 2.4.2023] Schufersl: Aš ką tik kalbėjausi su kurjeriu, jis pasakė, kad pristatė siuntą

[17:02, 2.4.2023] Assaf Binyamini: Dabar pasiuntinys atvyko – daugiau nei 4 valandos po su jumis sutarto laiko!!! Tiesiog gėda!!! gėda!!!

4)assafas benyaminis

17 kovo B- 18:19

Bendrinama su visuomene

https://www-mako-co-il.translate.goog/hix-special/Article-dfada8301a48481026.htm?fbclid=IwAR2e4t5iiQOh_xDUAi9yUlE_hCg1HNbQoT8k0Siae0Siae0S73mtrlx=en_ptrl=7_ptrlx&j_w_hlxxu

Adnan Okhter – sektos Turkijoje, kuri veikė 90-aisiais, lyderis.

Kiek žinoma, vyras šiuo metu sėdi kalėjime Turkijoje – Turkijos teismas jam skyrė 1075 metų laisvės atėmimo…

Bėgant metams jį aplankė ir susitiko daug aukšto rango Izraelio pareigūnų, tarp jų ministrai pirmininkai, vyresnieji ministrai, žinomi verslininkai, Kneseto nariai, IDF vyresnieji generolai ir net vyriausieji rabinai.

Ką jie rado pas jį?:

Kodėl tiek daug vyresnio amžiaus izraeliečių norėjo su juo susitikti?

Ar kas nors turi tam paaiškinimą?

 

 

Asafas Benjaminas

Padavė apeliacinį skundą dėl 1075 metų laisvės atėmimo bausmės – ir kaip atsaką teismas jam bausmę padidino iki… 8658 metų nelaisvės. O vyrui dabar jau 66 metai, vadinasi, jis vis tiek vienaip ar kitaip baigs gyvenimą kalėjime – tai kodėl neužtenka 1075 metų laisvės atėmimo bausmės? Ką išgyvena teisėjai Turkijos teisme?

 

5)asociacija, kuri nedelsdama padėtų mano išgyvenusiems holokaustą(šis facebook puslapis yra hebrajų kalba)

Kovo 6 d. B- 18:29 val

 

Purimas yra saldus net Holokaustą išgyvenusiems žmonėms, sergantiems diabetu ir širdies ligomis!

Šiandien iškeliavo šimtai asociacijos savanorių pagamintų patiekalų iš specialių ingredientų diabetikams ir širdies ligoniams.

Mums reikia jūsų aukų, kad nupirktume daugiau žaliavų, kad galėtume pagaminti laimingų saldumynų Holokaustą išgyvenusiems Haifoje, Jeruzalėje ir pietuose.

Paaukoti galite paspaudę nuorodą:  https://secure.cardcom.solutions/e/UF1F

6)Inovatyvus žalos atlyginimo plėtojimas naudojant chatgpt (straipsnis hebrajų kalba):

https://www.pc.co.il/news/379076/

 

7) Silvijos Licht paskaita (hebrajų kalba) onkologijos istorijos srityje:

https://www.youtube.com/watch?v=X5v2dXuDtw4

8) Straipsnis (hebrajų kalba) apieProgramėlė „Albi“ – programėlė, kuri bando palengvinti demencija ar Alzheimerio liga sergantiems žmonėms:

https://www.ynet.co.il/activism/article/B1E7XRVju

 

assafas benyaminis

Palauk, apie ką aš parašiau? Atsiprašau, aš pamiršau

9) Ministras pirmininkas teisiamas, nuteisiamas kalėti ir sėdi į kalėjimą.

Į kambarį įeina naujas kalinys ir premjeras, ir jie jam sako: čia yra dvigulė lova – tu miegosi apačioje, o šis vaikinas šalia tavęs bus lovoje viršuje.

Buvęs premjeras: Ką??? Buvau premjeras – nusipelniau miegoti lovoje viršuje!!!

Sargybiniai: Nesiginčykite su mumis – čia sprendžiame mes, o ne jūs!!

Buvęs premjeras ir naujasis kalinys: Žinai ką – turiu idėją. Esame demokratinė šalis (vis dar). Padėkime biuletenius kambario centre – ir visi kambaryje esantys kaliniai balsuos dėl lemtingo klausimo:

Ar Ministras Pirmininkas miega lovoje viršuje ar lovoje apačioje?

Dauguma spręs…

daug juoko…

10)Demonstrantai baiminasi, kad Izraelis pavirs diktatūra.

Kaip žinome, diktatoriškuose režimuose veikia slaptoji policija, kuri nuolat seka piliečius, siekdama stebėti galimą pasipriešinimą valdžiai.

Kaip vadinsis Bibi Netanyahu slaptoji policija? Ar kas nors turi idėją?

Oi… Paminėjau lyderio pavardę – ar man dėl to bus paduotas teismas?

Aš susirūpinęs…

11) Norime pranešti apie naujos įmonės – „Streikuojančių piliečių“ įkūrimą.

Tarp siūlomų darbų:

1. Kelių kliūtys. 

2. Fizinių smūgių gavimas ir davimas su policininkais.

3. Profesinis keiksmažodis. Turintieji kūrybinį prakeiksmo repertuarą gaus specialią premiją – detaliau apie tai bus pateikta vėliau. 

4. Provokacijų kurstymas. Provokacijų patirtis iš ankstesnių demonstracijų – privalumas.

5. Garsiakalbis ir garsiakalbių operatoriai.

6. Kūrybinių protesto performansų kūrėjai. Šiuo tikslu statoma speciali studija.

Apgailestaudami pranešame, kad šiandien streikuojame.

daug juoko…

12)Ir šį kartą rimtas klausimas (jokiu būdu ne joks pokštas):

 Kaip žinote, Habibas Bourguiba buvo Tuniso prezidentas 1957–1987 m. ir mirė 2000 m., sulaukęs 97 metų.

Teigiama, kad viename Arabų lygos susitikimų, kuriame dalyvavo, jis bandė įtikinti savo kolegas iš kitų arabų šalių nesileisti į tolesnius karus prieš Izraelį. Kadangi Bourguiba, kaip žinoma, buvo nusiteikęs priešiškai ir netgi labai griežtai nusiteikęs prieš Izraelį (taip pat turėjo aiškų antisemitinį požiūrį, kuris jo valdymo metu sukėlė daug priekabiavimo prieš žydų bendruomenę, o tai baigėsi 1967 m. deportacija), per Šešių dienų karą, pasinaudodamas tuo, kad karo metu žiniasklaida Internacionalas nagrinėjo karo įvykius ir net neužsiminė apie žydų išvarymą) – juk ši jo rekomendacija savo draugams iš š. Arabų Lyga buvo neatsiejama jo laikytos antisemitinės linijos dalis. Matyt čia buvo vidinis prieštaravimas: kaip lyderis, kuris taip priešiškai nusiteikęs Izraeliui, gali patarti arabų šalims susilaikyti nuo karo prieš Izraelį? Tačiau stebėtina, ar ne, rekomendacija buvo neatsiejama antiizraelietiškos ir antisemitinės Bourguiba linijos dalis: jis bandė paaiškinti savo draugams iš Arabų lygos, kad nesant realios ir pakankamai stiprios išorinės grėsmės, Izraelio valstybė iširs iš vidaus dėl vidinių konfliktų ir kivirčų (ar galima ką nors suprasti apie šias dienas ir diskusijas apie teismų sistemos reformą?). Dėl šios priežasties Bourguiba tiesioginę karinę konfrontaciją su Izraeliu vertino kaip kažką, kas nepasiteisina arabų šalių tikslui panaikinti Izraelio valstybę, bet iš tikrųjų sukelia visiškai priešingą rezultatą, o tai, jo nuomone,

Kaip žinoma, kitų arabų šalių atstovai nesutiko su tokia Burguibos pozicija – kuriai, kiek žinoma, nepritarė nė viena arabų šalis.

Čia vis dar yra keletas atvirų klausimų:

1. Kokiais metais įvyko šis susitikimas? Ar tai buvo Bourguibos prezidentavimo metu? Ir jei Bourguiba atvyko į šį susitikimą ne savo prezidentavimo metu (prieš ar po jo) – kaip tai buvo priimta Tunise?

2. Ar yra šio susitikimo protokolas? O jei susirinkimo protokolas nebuvo paskelbtas – kokios to priežastys? Ir jei protokolas egzistuoja, ar jis kada nors buvo išverstas į hebrajų kalbą?

3. Kokie buvo tos ješivos geopolitiniai kontekstai? Ir ar arabų šalyse buvo visuomenės, kuri palaikė tokį Bourguibos požiūrį į konfrontaciją su Izraeliu – ar opozicija buvo visiška ir plati?

įdomus…

  

13)”išskirtinumas malonumas“ – karinis „dalinys“ su abejotina ir nusikalstama veikla Šiaurės Korėjos armijoje.

Ar gali būti, kad moterys iš Vakarų šalių bando įsiskverbti į šį padalinį šnipinėjimo tikslais? Ar gali būti, kad tokiu būdu bandoma rinkti informaciją apie tai, kas vyksta Šiaurės Korėjoje? Arba įsiskverbti į šį padalinį, kad būtų pašalinta „gyvatės galva“ (Kim Jong Unas)?

Atsakymų apie tai, matyt, nėra… net jei tokia veikla ir būtų – tikėtina, kad jokia šalies žvalgybos organizacija to neprisipažintų…

14)Izraelio valstybėje steigiama nauja sporto lyga – automobilių lenktynės darbo vietoms.

Pirmųjų lenktynių dalyviai:

1. „Histadrut“ psichiatrų komanda.

2. Policijos komanda (būtina priėmimo į komandą sąlyga: ne mažiau 15 atvejų, kai kandidatas įrodė gebėjimą panaudoti jėgą ir sumušti protestuotojus. Kandidatas turi pridėti tai įrodančius vaizdo įrašus).

3. Kneseto darbuotojų komanda.

4. Valstybinių įmonių vadovų komanda. 

kas laimės? Kas pasielgs su didesniu grobuoniškumu?

Bet kuri kita darbovietės komanda, kuri ateityje norėtų dalyvauti konkurse, turės pagrįstai įrodyti grobuonišką elgesį.

Paraiškos, nepateikusios pakankamai plėšrūnų įrodymų, nebus svarstomos.

Varžybų metu visiems Izraelio gyventojams bus įvesta komendanto valanda – išskyrus policijos pareigūnų, kurie ją vykdys, sąrašą.

Gyventojas, varžybų dienomis pagautas didesniu nei vieno metro, dviejų centimetrų, dviejų milimetrų, 3 mikronų ir 15 milikronų atstumu nuo savo namų durų, likusiam laikui bus paguldytas į psichopatinį sulaikymo centrą. gyvenimą.

daug juoko…

 

15) Ir šį kartą rimtas reikalas ir jokiu būdu ne pokštas:

Kaip žinome, nenormalaus ir didelio intensyvumo triukšmas gali sukelti rimtų sveikatos sutrikimų ar net mirtį. Tačiau, kiek žinoma, šiuo metu nėra jokių akustinių įrankių, kuriais būtų galima smogti, pavyzdžiui, priešui karo metu tiesioginiame rikiuotėje per pabūklus, patrankas ar raketas.

Ar gali būti, kad tokie ginklai yra kuriami skirtingoms pasaulio kariuomenėms slapta? Ir anapus paradokso (neįprasto garso intensyvumo ginklai, kurie atidaromi… tyliai) – kaip tokių ginklų egzistavimas, jei ir kada jie bus sukurti, paveiks būsimą mūšio lauką?

Galbūt galima pabandyti įsivaizduoti, tačiau galima tik manyti, kad šiandien neįmanoma gauti atsakymų į tai…

16) Koks žiaurumas vairuotojo atžvilgiu Bat-Yam (Bat-Yam-miestas Izraelio valstijoje)!!

Kokie blogi žmonės yra mūsų pasaulyje!!

Tiesiog gėda!!!!

https://fb.watch/jIk_Klu_d0/

(Vaizdo įrašas ir paaiškinimai yra hebrajų kalba)

I. Žemiau yra pranešimas, kurį palikau 2023 m. balandžio 4 d. „Google Israel“ įmonės Facebook puslapyje:

Sveikinimai įmonei “Google Israel”:

2023 m. kovo 13 d. atidariau „YouTube“ kanalą

https://www.youtube.com/channel/UCbVyfaoRzsde7YEEvGpeULw

Tačiau šiuo metu susiduriau su problema: neįmanoma įkelti naujų vaizdo įrašų. Priežastis: negaliu užbaigti patvirtinimo proceso, kurio reikalauja „YouTube“ sistema, ir nuolat užstringu.

Ką daryti? Kaip galima įveikti šią ydą?

Geriausi linkėjimai,

Asafas Binyaminas,

115 Kosta Rikos g.,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeris: 972-58-6784040.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403

2) Aptariamas „YouTube“ kanalas yra susietas su el. pašto [email protected]

3) Čia pridedu klaidos pranešimo, kurį gaunu per nesėkmingus bandymus įkelti vaizdo įrašus į kanalą, ekrano kopiją.

 

J. Mano nuorodos:

1) svetainė freelancer.com

2)koordinatorė mokslinė Ateitis

3)Turėkite informaciją apie Harney – krikščionybės ekspertą

4)festivalis “sujungtas” – patirtis, kurią mergina užsakė mamoms ir mergaitėms

5)projektuoti Izraelio drugelį

6)demokratinis institutas

7)redakcinė kolegija “mygtukas”

8)projektas „she space“ – akademinės studijos, susijusios su moterų erdvės pramone

9)Asociacija „Rezervuotos vietos“-prieinamumas rodo kultūrą vaikams, turintiems neurologinių sunkumų

10)“Čia pastatas”-dailidžių dirbtuvės klajoklis

11)bitchute.com tinklas

- Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email