Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Izraelio žinutė pasauliui. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Izraelio žinutė pasauliui.

 

Jonis Barakas

2014 m. liepos 8 d

Ei, pasauli, kas vyksta?

Taip, tai vėl mes.. Izraelio žmonės.

Šalis tokia maža, kad ant gaublio net neparašysi jos pavadinimo, nes jis netelpa, o dalį reikia užrašyti ant jūros, o dalį ant kaimyninės šalies.

Vienintelė šalis, kurią turi žydų tauta, kurioje jie kalba savo kalba, gyvena savo gyvenimus ir stengiasi, kad toks holokaustas, koks įvyko prieš 60 metų, nepasikartotų…

Šalis, kuri prisidėjo savo žmogiškuoju kapitalu, technologinėmis galimybėmis ir naujovėmis, per 60 gyvavimo metų įnešė didžiulį indėlį į žmoniją.

Turime jums nedidelį prašymą.

Ne, ne, nesijaudinkite, jūs esate užsiėmę ir susirūpinę dėl visuotinio atšilimo, pasaulinės energijos krizės ir ekonominės padėties, mes suprantame. Mes neužimsime daug jūsų laiko.

Be to, kaip tai pasakyti? Mes neturime jums daug reikalavimų. Tik viena tokia pica. Mažas prašymas.

Artimiausiomis dienomis Izraelio gynybos pajėgos (tikiuosi) vyks į galingą ir skausmingą operaciją vietovėje, iš kurios šaudomi teroristai (kurį jūs pats taip apibrėžėte, brangusis pasauli), siekdamos atkurti taiką šalies gyventojams. Izraelis.

Žmonės išeis iš darbo, šeimos atšauks vasaros atostogas, o pastangos bus sutelktos į tuos nusikaltėlius, kuriems tankas ir mokykla yra vienodai svarbūs tikslai. kuriems vaikai yra tinkama ir pagrįsta prieglauda.

Jums „kvailių“ raketų šaudymas į tankiai apgyvendintas vietoves yra „teisėtas“ protesto būdas.

Ne ne, mums nereikia pagalbos su kariais.. Visiškai ne brangus pasaulis.

Mes turime savo karius. Jie yra kvalifikuoti ir motyvuoti. Patikėkite mumis, jie yra geriausi pasaulyje. Geriausia investicija šioje šalyje.

Mes taip pat nenorime ginklų. Mes patys jį kuriame ir investuojame milijardus per metus į technologijas, kad nenukentėtų vaikai ir nekalti žmonės. Mes pasiekėme tikrai gerų atsakomųjų priemonių, iš visų pusių atvykstate mokytis iš mūsų, kaip tinkamai kovoti su asimetrišku karu.

Mums taip pat nereikia, kad palaikytumėte mus žodžiais, jei jums tai per sunku. Galėtų būti gražu, bet vis tiek… tu priklausai nuo arabų naftos, ir mes suprantame, kad nenorite erzinti vaikinų su kepurėlėmis ant galvų ir rankomis ant šivaro.

Juk žinoma, kaip tai pakelia naftos barelio kainą.

Mes prašome tik vieno dalyko.

netrukdyk

Jokia šalis neleis, kad jos gyventojų centrai būtų bombarduojami ir dieną naktį skraidinami raketomis, tikrai ne tokia šalis kaip mūsų, kuri yra bendras Naujojo Džersio dydis.

Nė viena šalis neparodys tolerancijos kaip mes, kai įvairaus amžiaus jos piliečiai taps ilgalaikiu ekstremistinės religinės teroristinės organizacijos, kuri atsisako ją pripažinti, taikiniu.

Buvome pakankamai tylūs, o griausmingą tylą pakeitė sprogimų aidai.

Žinote, brangusis pasaulis, jūsų tylėjimas tokiais klausimais kaip žudynės Sirijoje, žmogaus teisių pažeidimai Kinijoje, mažumų ir LGBT žmonių išnykimas Rusijoje tiesiog rėkia.

Bet kažkodėl kalbant apie vienintelę šalį, kuri stovi tarp beribio žudikiško terorizmo ir Vakarų, staiga turite daug ką pasakyti. Daug.

Taigi tiesiog palikite tai mums.

Mums nereikia, kad mokytumėte mus būti moraliais ir tikrai ne kaip apsaugoti savo šalį. Tam mes čia ir esame.

Bet jei neketinate padėti, kaip daug kartų stovėjote šalia ir matėte, kaip buvo žudomi žydai, už tai, kad esate žydai, tai bent jau nesikiškite.

Tik netrukdyk.

Dėkoju,

visų Izraelio valstybės piliečių.

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE