Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Kalbinis tarpininkavimas. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Kalbinis tarpininkavimas.

Kalbinis tarpininkavimas.

Kam:

Tema: Lingvistinis tarpininkavimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Neįgaliųjų kovoje Izraelio valstybėje dalyvauju nuo 2007 metų – nuo 2018 m. liepos 10 d. tai darau kaip judėjimo „nitgaber“ – skaidrių neįgaliųjų, prie kurio prisijungiau, dalis.

Po daugelio metų veikla IZRAELIO Valstybėje nedavė jokios naudos, nusprendžiau kreiptis į daugelį šaltinių už IZRAELO Valstybės ribų – ir tai buvo paskutinis nevilties žingsnis.

Tačiau yra ir kita problema: aš moku hebrajų kalbą, o mano užsienio kalbų žinios yra labai prastos – ir be anglų kalbos nuo vidutinio iki žemo lygio ir prancūzų kalbos labai žemo lygio, aš neturiu jokių papildomų žinių šioje srityje.

Mano klausimas jums yra toks: ar žinote įmonių, kurios teikia kalbinį tarpininkavimą ar tarpininkavimo paslaugą, kuri galėtų būti panaudota tokiu atveju?

Pagarbiai

assafas benyaminis.

A. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Haifos universiteto Moterų ir lyčių studijų katedros dėstytojams:

Kam: Haifos universiteto Moterų ir lyčių studijų katedra.

Tema: Pasiūlymas dėl tyrimo temos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Prieš Pirmąjį pasaulinį karą, matyt, viena vertus, egzistavo britų moterų organizacija, kita vertus, vokiečių moterų organizacija – organizacija, kurios tikslas buvo susitaikyti tarp tautų ir užkirsti kelią karui.

1914 metų rugpjūtį prasidėjus karui, šios organizacijos veikla buvo visiškai sustabdyta, joje buvusios britės prisijungė prie savo šalies karo pastangų, jų organizacijos narės dar visai neseniai, vokietės prisijungė prie Vokietijos karo. pastangų – ir, kiek žinoma, ši organizacija išnyko, iširo ir jos veikla niekada nebuvo atnaujinta.

Kur galima rasti šios organizacijos istoriją ir, žinoma, moterų, kurios buvo jos narės, istorijas? Ar yra kokių nors kitų detalių apie šią organizaciją (koks buvo organizacijos pavadinimas, politinė veikla ir žlugimo priežastys, ar ši organizacija turėjo ryšių su sufražistų judėjimu Anglijoje, kuris, kaip buvo žinoma, veikė XIX a. amžiuje ir pan.)?

Norėčiau atkreipti dėmesį, kad nesu mokslininkas ir neturiu nieko bendra su Haifos universitetu – ir šį laišką siunčiu tik kaip pasiūlymą – ir nieko daugiau.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

B. Žemiau yra mano susirašinėjimas iš WhatsApp socialinio tinklo:

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: Ei, kas vyksta? Mes vienas kito nepažįstame, bet ar galiu užduoti klausimą?

[23:06, 7.11.2022] Assaf Binyamini: Koks klausimas?

[1:58, 2022 11 8 papildomos pajamos 2000-4000 NIS per mėnesį iš laisvo laiko, iš darbo dvi valandas per dieną mobiliuoju telefonu (ankstesnė patirtis nebūtina).

Norėjau pasiteirauti, ar būtų įdomu išgirsti apie galimybę užsidirbti laisvalaikiu?

[11:23, 8.11.2022] Assaf Binyamini: Ar tai B Hip Global įmonė? O gal „Travelor“ kompanijoje?

Jei tai viena iš šių dviejų įmonių, taip pat rekomenduočiau kuo greičiau nuo jų bėgti.

Jie žada, taip sakant, „pasyvias pajamas“, reikalaudami, kad procesas būtų pradėtas. Surinkę mokėjimus dar vėliau jie tiesiog dingsta su pinigais – ir niekas nebegalės padėti. Žinoma, jūs niekada nematysite pinigų, kuriuos jie pažadėjo jums uždirbti.

Tai melagiai, blogi žmonės, labai rafinuoti ir taip pat manipuliuojantys.

Žinoma, mano pažintis su jais (buvau B Hip Global susitikime 2020 m. vasario mėn. – prieš pat koronaviruso epidemijos pradžią ir ją lydinčius uždarymus). Pastebėjęs manipuliacijas, kurias jie daro pasinaudodamas silpniausių visuomenės žmonių padėtimi, aš su jais netęsiau – net pranešiau apie jas Izraelio kultų aukų centrui.

Ir pabaigai: kadangi aš neieškau bėdų, tai ir neketinu prisijungti – taip ir rekomenduoju tau ar bet kam kitam.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

[11:38, 2022 11 8

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Bet koks

tolesni žodžiai nereikalingi… Pagarbiai, assaf benyamini.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Jūs žinote, kad tai buvo redaguota ir teisiškai apibrėžta kaip teisė į šmeižtą

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Puikus broli, sėkmės

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Straipsniai nereklamuoja nieko, išskyrus rašytojus

[11:44, 8.11.2022] assaf benyamini: Gali būti, kad bendrovė „B Hip Global“ pirmajam kanalui šiuo klausimu pareiškė ieškinį dėl tylėjimo – nežinau. Tai yra jų būdas toliau grasinti ir užkirsti kelią jų nusikalstamoms veikoms atskleisti. Ar turite papildomų pinigų, kuriuos norite paaukoti „B Hip Global“? Taigi nėra problemų – tęskite su jais. Pažadu, kad su jais neuždirbsi – tik bėdos ir komplikacijos.

Sprendimas yra jūsų.

už jūsų dėmesį.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

C. Žemiau yra įrašas, kuriuo pasidalinau Facebook grupėje „Techninė pagalba – atsakymas į kiekvieną klausimą“:

assafas benyaminis

autorius

Kam: „Techninė pagalba – kiekvienas klausimas turi atsakymą“.

Tema: Įrangos patikrinimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Maždaug prieš šešis mėnesius įsigijau nešiojamąjį kompiuterį pcdeal.co.il.

Pastaruoju metu (šiuos žodžius rašau 2022 m. spalio 21 d.) mano kompiuteryje buvo keli gedimai, kurie atsiranda atsitiktinai: staiga atsiranda juodas ekranas, staiga užšąla kompiuteris ir staiga nereaguojantys klaviatūros klavišai.

Įmonė, iš kurios pirkau kompiuterį (įmonė pcdeal.co.il), yra šiauriniame IZRAELIO regione – kadangi aš gyvenu Jeruzalėje, matyt, atvežu jiems kompiuterį, išbandžiau įrangą laboratorijoje, o paskui grąžinu įranga ir jos iš naujo įdiegimas pas mane bus labai sudėtingas procesas, kuris užtruks ilgai (todėl greičiausiai nebus įmanomas – ir nors visai įrangai yra garantija) – ir taip yra todėl, kad yra du papildomi sunkumai čia:

1) Neturiu nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo – taigi neturiu galimybių pats jiems atsinešti kompiuterio. Dėl mano fizinės negalios, ekonominių sunkumų bei nemažo geografinio atstumo įrangos atvežti į įmonę taksi taip pat neįmanoma.

2) Dėl savo fizinės negalios negaliu namuose pats supakuoti įrangos į kartoninę dėžę prieš perkeliant ją į laboratoriją. Lygiai dėl tos pačios priežasties negaliu pasirūpinti, kad kompiuteris būtų iš naujo įdiegtas po bandymo.

Todėl ieškau Jeruzalės srityje veikiančios įmonės, iš kurios būtų galima gauti šią paslaugą.

Man visiškai aišku, kad garantija kompiuteriui tokiu atveju nebus aktuali – tačiau, kadangi šiais laikais galimybė dirbti kompiuteriu yra esminis dalykas, negaliu sau leisti ilgesnio kelių savaičių, o gal net daugiau, kai neturėsiu prieigos prie kompiuterio (tai vienintelis kompiuteris, kurį turiu namuose – ir mano situacijoje negaliu sau leisti nusipirkti kito kompiuterio).

Ar žinote Jeruzalės teritorijoje veikiančią įmonę, kuri gali pasiūlyti tokią paslaugą? O jei taip – kokia kaina? Norėčiau atkreipti dėmesį, kad daugelis technikų, su kuriais jau susisiekiau, deja, bandė apgauti įvairiausiais siaubingais triukais: pavyzdžiui: technikas, kuris tvirtino, kad gali ateiti pas mane tik savo darbo dienos pabaigoje, tam tikru laiku. kai visos parduotuvės jau buvo uždarytos – ir tokiu būdu jis iš tikrųjų be jokio pagrindo bandė atsiskaityti už mane ir imti dvigubą kainą. Arba technikai, kurie nori paimti iš manęs NIS 250 tik dėl apžiūros – dar net nieko nepatikrinus kompiuteryje (o mes kalbame apie žmones, kurie atvyksta iš kito Jeruzalės rajono – o kuro išlaidos tikrai ne pateisina pernelyg didelę jų prašomą kainą.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

D. Žemiau yra įrašas, kurį parašiau savo Facebook puslapyje:

Neįgaliųjų kovoje IZRAELO Valstybėje dalyvauju nuo 2007 m., o nuo 2018 m. liepos 10 d. tai darau kaip judėjimo „Natagver“ – skaidrūs neįgalieji, prie kurio prisijungiau ir aš, dalis.

Po daugelio metų veikla Izraelio Valstybėje nedavė jokios naudos, nusprendžiau kreiptis į daugelį šaltinių už Izraelio valstybės ribų – ir tai buvo paskutinis nevilties žingsnis.

Tačiau yra problema: kalbu hebrajų kalba ir dėl užsienio kalbų stokos negaliu bendrauti su daugeliu vietų, į kurias siunčiu tik išverstus failus ar tekstus.

Jaučiuosi labai blogai dėl savęs – tiesiog negaliu išreikšti savo nevilties. Hahaha…

E. Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau poniai Sarai Netanyahu:

Asafas Benjaminas< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Trečiadienį, lapkričio 9-16:49 val

Sveiki, ponia Sarah Netanyahu:

Tema: darbo paieška.

Brangi ponia.

Šiomis dienomis ieškau darbo. Neseniai (šiuos žodžius rašau sekmadienį, 2020 m. spalio 18 d.) perskaičiau apie projektą „Honey Badger“, kurio metu technologijų milžinai, tokie kaip „Google“ ar „Facebook“, valdo Manilos mieste įsikūrusią rangos kompaniją. Filipinai. Darbuotojų pareiga šioje įmonėje ar kitose sutartinėse įmonėse (šia sfera užsiimančių įmonių skaičius nežinomas) yra pašalinti probleminį turinį (narkotikai, prostitucija, pedofilija, egzekucijos ar teroristinės veiklos transliacijos ir kt.) iš Internetas. 2018 m. pirmadienį Gegužės kino teatrai vokiečiai Hansas Blockas ir Moritzas Reiswickas sukūrė dokumentinį filmą „Interneto valytojai“ apie šių įmonių darbuotojų darbą.

Mano klausimas jums: ar žinote apie šia sritimi užsiimančias įmones, į kurias galite kreiptis dėl darbo?

Pažymėsiu, kad puikiai suprantu tokio darbo įžeidžiantį pobūdį dirbančiųjų atžvilgiu: įvairių publikacijų duomenimis, daugelis šiuos darbus dirbusių žmonių nusižudė arba susirgo labai sunkiomis psichinėmis ir fizinėmis ligomis. dėl nuolatinio ir kasdieninio sudėtingo turinio poveikio. Bet tai manęs neatbaido ir taip yra todėl, kad ir taip nebeturiu ko prarasti gyvenime – ir jau daug metų negaliu grįžti į darbo rinką (visi kiti pagalbos organizacijoms, darbo biržoms ar susisiekimo būdai). daugelis įmonių tiesiogiai buvo išnaudotos – ir daugelį metų).

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir:  [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

2) CV – assaf benyamini:

Asmens duomenys: assaf benyamini, Tel. 029547403.

Gimimo data: 1972 11 11.

Adresas: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzalė, IZRAELAS.

Telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

Išsilavinimas: 10 metų mokslas ir dalinė branda.

Karinė tarnyba: atleidimas nuo medicininių priežasčių.

Darbo patirtis:

1991 m. – darbas „RESHET“ dailidėse (Pietų Tel Avive)

1998-2005-Darbas Nacionalinėje bibliotekoje, padedantis profesionaliai bibliotekininkų komandai atliekant įvairias užduotis.

2009-2010-Darbas papuošalų rūšiavimo prekių tinkle “Avgad”.

2019 m. vasario-gegužės mėn.-darbas kompiuterių įmonėje HMSOFT

2020 m. vasario mėnesio pradžia – trijų dienų darbas dalijant laikraščius praeiviams gatvėje.

savanorystė:

Aktyvus neįgaliųjų kovos štabe IZRAELE.

Savanoriška veikla Jeruzalės savivaldybės teisių išnaudojimo centre padedant nepasiturintiems gyventojams.

Bendra informacija: labai motyvuotas, gebėjimas gerai reikšti žodžiu ir raštu, gebėjimas improvizuoti ir spręsti problemas.

Turi ilgametę pažintį su pilietinės visuomenės organizacijomis.

Kenčia nuo fizinės negalios, dėl kurios negaliu kelti didelių krovinių ir ilgai stovėti ant kojų.

F. Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau įmonei „logicping.co.il“:

laiškai tologicping.co.il“.

assaf benyamini< [email protected] >

[email protected]

Lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 11.39 val

Kam: “logicping.co.il”.

Tema: Nuolatinės nuorodos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Rašau blogdisability5.com – dienoraštyje, kuriame nagrinėjama žmonių su negalia problema, sukurta wordpress.org sistemos pagrindu – ir saugoma servers24.co.il serveriuose Kiekviename mano tinklaraščio įraše yra nuoroda, vedanti į tai – kuri yra nuolatinė nuoroda. Ieškau programinės įrangos ar sistemos internete, per kurią galėčiau platinti visas Mano nuolatinės nuorodos yra platinamos kuo plačiau tinkle. Ar žinote tokias sistemas ar programinę įrangą?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica g., A įėjimas – apartamentai 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Tinklaraščio disability5.com nuolatinės nuorodos: Sunumeruotas sąrašas:

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

arba:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/10/Permalinks-of-post…om-list-numbered/‎

Nenumeruotas sąrašas:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

arba:

https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io/2022/10/09/Permalinks-your-Fuss…-disability5-com/‎

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

G. Žemiau yra įrašas, kurį paskelbiau savo Facebook puslapyje 2022 m. lapkričio 10 d., ketvirtadienį, 0:39:

Žemiau yra žinutė, kurią parašiau prieš kelias minutes, čia „Facebook“ „Bezeq“:

assafas benyaminis.

Sveikinimai Bezeq:

Kas bus? Esu jūsų klientas iš Jeruzalės – ir vėl susiduriu su naršymo problemomis, kurias tariamai ištaisėte prieš kelias savaites: pasikartojantys atsijungimai nuo interneto, neįsikeliančios svetainės.

Kas per velnias per problema, kai reikia tai išspręsti kartą ir visiems laikams?

Tiesiog pavargau!!! Jūsų aptarnavimas tiesiog šlykštus!!!

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. Mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040.

Grįžk pas mane ir jau taisyk – nebeturiu tau jėgų!!!

H. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Kneseto finansų komitetui (IZRAELIO parlamentui):

Laiškai Kneseto finansų komitetui

assaf benyamini< [email protected] >

Kam:

[email protected]

Lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 11.51 val

Kneseto finansų komitetui Tebūnie taika:

Neseniai išsiunčiau kreipimąsi į „Clalit Mushlam“, kuris atmetė mano prašymą grąžinti pinigus už būtiniausią ortopedinę įrangą.

Raginu persvarstyti politiką ir teisės aktus šiuo klausimu – žmonėms, gyvenantiems iš Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pašalpos, išgyvena labai sunku ir daugeliu atvejų jie tiesiog negali pakęsti staigių tokio pobūdžio finansinių išlaidų.

Darau prielaidą (nors netikrinau ir neturiu kaip patikrinti), kad daugelis neįgaliųjų yra priversti atsisakyti šios paslaugos, nes negali sumokėti 600 šekelių už ortopedinius batus. Manau, kad šiuo atžvilgiu reikia skubiai keisti teisės aktus ir procedūras. Tai ne prabangos prekė, o svarbi medicinos įranga. Jūsų nuorodai. Pagarbiai, Asafas Binyamini.

Kam: Clalit Mushlam – vieši paklausimai.

Tema: ortopediniai batai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Neseniai (šiuos žodžius rašau ketvirtadienį, 2022 m. spalio 13 d.) man teko įsigyti ortopedinius batus už 600 NIS – tai tokiam žmogui kaip aš, gyvenančiam iš labai mažas pajamas, yra didelė finansinė našta – invalidumo pašalpa. iš Nacionalinio draudimo instituto.

Mano klausimas šiuo klausimu yra toks: ar aš turiu teisę į pinigų grąžinimą?

Būčiau dėkingas, jei paaiškintumėte kuo daugiau apie tai.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Kosta Rika g.

įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Turiu failą, kuriame yra: mano asmens tapatybės kortelės kopija. Patvirtinimas dėl pašalpos, kurią gaunu iš Nacionalinio draudimo instituto. Ortopedinių batų pirkimo kvito kopija.

2) Mano svetainė:https://disability5.com/

3) Mano ID numeris: 029547403.

4) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: ass.benyamin[email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

I. Štai keletas idėjų, apie kurias galvojau:

1) Kaip žinote, internete yra daugybė platformų, svetainių ir programinės įrangos – nors daugelis jų neturi paaiškinimų hebrajų kalba apie jų veikimo būdą, paskirtį, naudojimo sąlygas ir pan. Žinoma, „YouTube“ yra vaizdo įrašų, kuriuose galite rasti paaiškinimų hebrajų kalba įvairiomis temomis, tačiau yra platformų, kurių atžvilgiu yra paaiškinimai tik anglų ar kitomis užsienio kalbomis, o kartais yra žmonių (įskaitant šių eilučių rašytoją), kurie labai sunku suprasti paaiškinimus anglų ar kitomis užsienio kalbomis, o jie iš tikrųjų yra „pamesti“ ir negali suprasti, kiek platformų tinkle veikia. Žinoma, naudotis automatinio vertimo paslaugomis Google Translate ar kitomis automatinio vertimo paslaugomis nepadeda dėl daugybės vertimų klaidų. Šioje situacijoje hebrajų kalba kalbėtojas nesulauks pagalbos, o neaiškus vertimas, kupinas klaidų, tik sukels daug daugiau sumaišties ir nesupratimo. Iššūkis – sukurti dirbtiniu intelektu pagrįstą sistemą, kuri įvedusi svetainės domeno adresą arba url „žinotų“, tinkanti automatiškai hebrajų kalba aiškiai paaiškinti, kaip veikia numatyta platforma. Tokia sistema turi apimti galimybę dalintis ir gauti papildomų paaiškinimų – ir tai, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių

Žinoma, pradėjus veikti tokiai platformai, bus galima siūlyti kitų kalbų programuotojams kurti panašias sistemas ta pačia vietine kalba kalbantiems, kurie nemoka kitų kalbų.

2) Tinklas, kurio tikslas yra palengvinti diskusijas apie idėjų kėlimą ir joms prieštaraujantį ar paneigimą. Ir prasmė: diskusija vyksta taip: koks nors vartotojas tinkle iškelia vienokią ar kitokią idėją ar teiginį – o kiti į diskusiją įsijungę vartotojai turi bandyti įrodyti, kad to vartotojo iškelta mintis nėra tiesa. – ir, kita vertus, idėją iškėlęs asmuo turi ir toliau stengtis ją apginti ir aiškinti, kodėl ji iš tiesų yra teisinga. Diskusija, kuri visada susideda iš pretenzijų ir priešpriešinių pretenzijų.

3) Demonstracijų užsakymo tinklas. Kaip žinome, yra visuomenininkų, kurie bando propaguoti įvairias problemas, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali išeiti į gatvę ir demonstruoti. Šio socialinio tinklo tikslas bus „sulyginti“ problemas, kurias bandys propaguoti tie socialiniai aktyvistai, ir kitus tame pačiame tinkle esančius žmones, kurių vaidmuo bus išeiti ir demonstruoti tas idėjas.

4) Cenzūruoto turinio tinklas. Kaip žinia, technologijų gigantai, tokie kaip Google, Facebook, Apple, Amazon ir kt., kartais blokuoja skirtingus vartotojus dėl vienokio ar kitokio turinio, kurį tie vartotojai įkelia. Idėja yra sukurti socialinį tinklą, kuris būtų tam tikra „prieglobstis“ visiems tiems vartotojams, kurie buvo užblokuoti – ir, žinoma, tokiame tinkle nebus cenzūros ar apribojimų įkelti turinį.

5) Keisto turinio socialinis tinklas. Tai reiškia socialinį tinklą, kuris bus skirtas tik beprotiškam ar kliedesiui keliančiam turiniui ar idėjoms įkelti. Atitinkamai bet koks turinys, kuris yra per daug logiškas ar tikroviškas, bus nedelsiant užblokuotas. Žinoma, iššūkis bus sukurti algoritmą, kurio tikslas bus pabandyti surasti per daug protingą ar logišką turinį, kad būtų galima jį užblokuoti. Vartotojai galės pateikti apeliaciją – ir jei paaiškės, kad įkeltas turinys iš tiesų yra kliedesinis ir nelogiškas arba per daug tikroviškas, tas pats turinys bus grąžintas į svetainę.

J. Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau į įvairias vietas:

Kam:

Tema: užsienio interneto tiekėjas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Esu „Bezeq“ įmonės klientas iš Jeruzalės, užsisakiau interneto ryšio ir telefono linijos paslaugą.

Pastaraisiais metais (šiuos žodžius rašau penktadienį, 2022 m. lapkričio 11 d. – likus kelioms valandoms iki Šabo) vėl ir vėl kartojosi ypač piktinantis jų elgesys: nors esu prenumeratorius, taip pat mokau geriausiai. iš mano pinigų už šviesolaidinę paslaugą vėl ir vėl atsijungia interneto ryšys – Tiesiog taip ir be jokios priežasties. Be to, kartais visiškai teisėtų svetainių tinklalapiai neatsiranda tiesiog taip ir be jokios priežasties. Taip pat daugeliu atvejų naršymas internete tampa labai lėtas – taip pat be jokios priežasties ar pateisinimo. Kaskart susisiekus su „Bezeq“ techninėmis komandomis, problema išsprendžiama laiku – tačiau po kurio laiko ji visada kartojasi. Aš daug kartų jų maldau, kad išspręstų visas problemas kartą ir visiems laikams,

Mano klausimas toks: ar techniškai įmanoma gauti paslaugą iš užsienio interneto tiekėjo (esančio už Izraelio valstybės teritorijos ribų)? O gal dėl to, kad „Bezeq“ turi monopolį infrastruktūroje, kuri pasiekia namus Izraelyje, net jei man pavyks prisijungti prie užsienio interneto tiekėjo, tai faktiškai neturės jokios reikšmės, todėl toks testas yra nereikalingas. pirma vieta?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, Pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. mobilusis-972-58-6784040. faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafff[email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) Mano svetainė: https://disability5.com

K. Žemiau yra el. laiškas, kurį išsiunčiau Yad Vashem:

Mano laiškai „Yad Vashem – Holokausto ir didvyriško atminimo valdžiai“.

Yahoo / išsiųstas

 

Asafas Benjaminas< [email protected] >

[email protected]

Lapkričio 11 d., penktadienį, 11:35 val

Kam: „Yad Vashem – Holokausto ir herojiško atminimo institucija“.

Tema: Pasiūlymas dėl tyrimo temos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Antrojo pasaulinio karo pabaigoje Sovietų Sąjunga pareikalavo deportuoti visas vokiečių mažumas ir gyventojus iš Rytų Europos. Kaip žinome, tai įvairiose Rytų Europos šalyse gyvenusios populiacijos, kurios ten atvyko po Austrijos-Vengrijos imperijos, kuri subyrėjo po Pirmojo pasaulinio karo pabaigos. Taip pat gerai žinomas šių gyventojų vaidmuo padedant piktoms nacistinės Vokietijos armijoms ir jos okupacijai pirmaisiais Antrojo pasaulinio karo etapais. Kai reikalavimas kyla iš rusų pusės, politiniu ir kariniu požiūriu tai buvo tarpinis etapas tarp Antrojo pasaulinio karo pabaigos ir Šaltojo karo pradžios bei tarpblokinės JAV ir Sovietų Sąjungos kovos. vėliau. Ir kadangi šiame etape karą laimėjo Vakarų valstybės, būtent: JAV, Anglija ir Prancūzija, vis dar buvo sąjungoje su Sovietų Sąjunga, tada norint įvykdyti deportaciją reikėjo Vakarų valstybių sutikimo – kurios galiausiai davė sutikimą ir iškėlė rusams sąlygą: reikalavo deportuoti. Jame buvo įvykdyta daug žiaurumo ir siaubo veiksmų prieš civilius gyventojus. Vykdant šią deportaciją – 16 milijonų vokiečių gyventojų deportaciją atgal į tėvynę, trumpą laiką veikė žydo Shlomo Morel valdoma stovykla – stovykla, kurioje buvo kalinami vokiečių kaliniai. Ir čia kyla keletas klausimų: Kur galima rasti šios stovyklos istoriją? O Shlomo Morelis ar kiti stovyklos vadovai, ar turite ryšį su Keršytojų judėjimu? Ir ar tas pats Shlomo Morel turėjo šeimos ryšį su IZRAELIO reklamuotoju Motti Morelu, kuris, kaip žinoma, žuvo automobilio avarijoje Tel Avive 2018 m. balandžio 17 d.?

Ir pabaigai: aš niekada nedirbau Yad Vashem institute ir neturiu tiesioginio asmeninio ryšio su šiuo reikalu.

Rašau šiuos žodžius tik kaip pasiūlymą – ir nieko daugiau.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

L. Žemiau yra laiškas, kurį išsiunčiau į įvairias vietas:

Kam:

Tema: automatinis pajamų gavimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Skirtinguose socialiniuose tinkluose turiu kelis kanalus, į kuriuos karts nuo karto įkeliu turinį.

Ieškau paslaugos, į kurią galėčiau įkelti nuorodas į savo platformas ir kuri automatiškai gautų pajamų iš visų mano kanalų, be nuolatinio mano dalyvavimo.

Ar žinote tokią paslaugą?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

Izraelis, Pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. mobilusis-972-58-6784040. faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) mano el. pašto adresas: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafbenyamini@hotmail .com ir: assaffff@protonmail.com ir : [email protected] ir: [email protected]

3) Mano svetainė: https://disability5.com

M. Žemiau yra el. pašto žinutė, kurią šiomis dienomis pradedu siųsti (šiuos žodžius rašau 2022 m. lapkričio 11 d.) į įvairias vietas:

Kam:

Tema: Projekto pasiūlymas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Esu žmogus, turintis fizinę negalią, dėl kurios man vis sunkiau pakelti netyčia ant grindų nukritusius daiktus (tai, kaip žinoma, karts nuo karto nutinka beveik kiekviename gyvenamajame bute). Aš naudoju priemonę / pagalbinę priemonę, vadinamą „rankų ilgintuvu“, kuri yra:

Kaip matote, šis prietaisas gali būti efektyvus, kai kalbama apie kietą objektą, kurį kartais reikia pakelti nuo grindų. Bet kaip žinote, kartais pasitaiko atvejų, kai netyčia ant grindų nukrenta skystis, o ne kieta medžiaga, pvz.: netyčia ant grindų išsiliejo sriuba, netyčia išsiliejo aliejus ir pan.

Kalbant apie sveikus žmones, žinoma, nėra problemų paimti skudurą ir išvalyti tai, ko reikia – tačiau tokie žmonės kaip aš, kenčiantys nuo vis blogėjančios fizinės negalios, kartais sunkiai juda pirmyn ir atgal. ranka valydami grindis skuduru.

Dėl šių priežasčių ilgai ieškojau gaminio, kurį galėčiau įsigyti, kuriame būtų tinkamas rankinio ilgintuvo, kurio nuotrauką pridėjau čia, tvirtinimo mechanizmas, kuris galėtų sugerti išsiliejusį skystį. grindys (o dėl mano minėtų priežasčių įprastas skuduras tokiu atveju neatlieka darbo).

Pažymėsiu, kad nesu slaugantis žmogus, bet dėl sveikatos sunkumų man tokio produkto tikrai reikia. Reikia atsiminti, kad mano situacijoje esantys žmonės didžiąją laiko dalį praleidžia vieni, ir be kito žmogaus, kuris galėtų būti šalia ir padėti tokioje situacijoje (o man tokios pagalbos šiandien irgi nereikia).

Bet kokiu atveju ir po daugelio paieškų, kurios taip pat apėmė klausimo nukreipimą įMILBATASorganizacijai, įmonėms, kurios užsiima ergonominių gaminių gamyba (kaip žinome, tokių įmonių IZRAELE yra labai mažai, o iš mano atliktų bandymų man tapo aišku, kad, pavyzdžiui, visoje Jeruzalės teritorijoje yra yra tik vienas mažas verslas, kuris tuo užsiima) ir įvairiems tinklams bei gamykloms, kuriose gaminamos valymo medžiagos, man tapo aišku, kad šiandien tokio produkto, matyt, nėra.

Todėl mano klausimas jums toks: ar jums būtų įdomu pasiūlyti tokį produkto kūrimo projektą studentams, studijuojantiems gaminių dizaino kryptį?

Tikiuosi, kad jei ir kai bus toks produktas, taip pat bus finansinių galimybių jį parduoti, jis galės padėti ir daugeliui kitų neįgalių ar sergančių žmonių.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757. Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] 

3) Mano svetainė:https://disability5.com

N. Mano nuorodos:

1)Talios Benjamini tinklaraščio receptai

2)svetainė getmunch.com

3)Straipsnis: Kodėl pasiseka sukčiavimui internete – Revital Solomon

Print Friendly, PDF & Email