Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Kaugtöö

Kaugtöö

Saaja:

Teema: kaugõppe tootmine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Tänasel päeval otsin tööd.

Nagu me teame, on praegu 3D-printerite kasutamise tehnoloogia erinevate toodete tootmiseks.

Kas on olemas ka tehnoloogia, mis võimaldab nende printeritega tooteid toota, ilma et oleks vaja printeri läheduses viibida, vaid kaugjuhtimisega või kodusest arvutist juhiseid andes?

Ja kui selline tehnoloogia tänapäeval eksisteerib – kas teate, millised ettevõtted selliseid töid pakuvad? Ja millised isiklikud oskused on selleks vajalikud?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

A. Allpool on meil, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: Kirjanike organisatsioonid.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Kirjutan saidil site disability55.com, mis käsitleb puuetega inimeste teemat.

Sait loodi süsteemis ofwordpress.org – see on mitmekeelne sait 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai.

Otsin oma ajaveebi jaoks nendes keeltes artiklite kirjutamise teenust. Kuid siin on veel üks raskus/probleem: ma olen inimene, kes elab väga väikese sissetulekuga – Riigikindlustusinstituudi puudetoetusega. Sel põhjusel ei saa ma maksta kõrgeid hindu, mida professionaalsed artiklikirjutajad nõuavad.

Kas on olemas suuri professionaalsete ajaveebiartiklite kirjutajate organisatsioone, kellelt saate tellida suures koguses artikleid soodushinnaga?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, postiindeks: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3) Link veebisaidile: https://www.disability55.com/

B. Allpool on sõnum, mille saatsin mitmele arvutiõppe kolledžile:

Saaja:

Teema: Tarkvara testijate kursus.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mitu aastat tagasi (kirjutan neid sõnu 11. veebruaril 2023) tegin ma tööalase testi John Bryce’i kolledž– ja mind leiti sobivaks tarkvara testimise kursusele.

Aga minu osalemine kursusel ei saanud asja. Põhjus: ma ei saanud Riikliku Kindlustusinstituudi puudetoetust saava inimesena tasuda kursuse maksumust, mis oli üle 18 000 NIS.

ma palusin aIisraeli tööhõiveamet kursuse finantseerimisel abistas väga tülikas ja ebaefektiivne bürokraatia, mis koos nende põlgliku suhtumisega takistas mul kursusel osalemast – ja seega pidin sellest loobuma. Arvestada tuleb ka mõningate lisaraskustega. : Mul ei ole autot ega juhilube – ja minu haiguste ja võetavate ravimite tõttu pole see igal juhul võimalik. Samuti olen samal põhjusel väga piiratud liikumisvõimega – ja seetõttu ainuke võimalus, mis mulle sobida võib, on osalemine kaugkursusel – kodus arvuti kaudu.

Tahaksin teada, kas teie koolil on sellise kursuse osas midagi pakkuda.

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja : [email protected]

3)Elulookirjeldus– Assaf Benyamini:

Isikuandmed: Assaf

Benyamini, ID. 029547403.

Sünniaeg: 11.11.1972.

Aadress: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruusalemm, Iisrael.

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757.

Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

haridus:

10 aastat õpinguid ja osaline immatrikuleerimine.

Sõjaväeteenistus: vabastus meditsiinilistel põhjustel.

Töökogemus:

1991 – Töötamine RESHETi puusepatööstuses (Tel Avivi lõunaosa)

1998-2005 – Töötanud Rahvusraamatukogus, abistades professionaalset raamatukoguhoidjate meeskonda mitmesuguste ülesannete täitmisel.

2009-2010 – Töötab ehete sorteerimise ketis “Avgad”.

Veebruar-mai 2019-töö arvutifirmas HMSOFT

Veebruari algus 2020 – kolm päeva tööd tänaval möödujatele ajalehtede jagamisel.

vabatahtlik tegevus:

Aktiivne puuetega inimeste võitluse peakorteris.

vabatahtlik töö

Jeruusalemma omavalitsuse õiguste kasutamise keskuses abivajava elanikkonna abistamiseks.

Üldine informatsioon:

Kõrgelt motiveeritud, kõrge sõna- ja kirjaoskus, improviseerimis- ja probleemide lahendamise oskus.

Tal on pikaajaline tutvus kodanikuühiskonna organisatsioonidega.

Kannatab füüsilist puuet, mis ei lase mul raskeid koormusi tõsta ja pikka aega jalgadel seista.

C. Allpool on meil, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: avatud hanked.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Otsin Internetist seda või teist tüüpi tarkvara või süsteeme, mis on mõeldud erinevatel teemadel “avatud hangete” avaldamiseks.

Kas teate selliseid süsteeme?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. Allpool on näide pakkumisest, mille soovin avaldada avatud süsteemis pakkumiste veebis avaldamiseks:

Pakun oma ajaveebi disability55.com platvormina puuetega inimeste artiklite avaldamiseks kõigis järgmistes 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai.

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

post Scriptum. Minu meiliaadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

D. Allpool on meilisõnum, mille saatsin “Avivit” hostelist giidile:

Asaf Benjamin< [email protected] >

To:

[email protected]

[email protected]

Neljapäeval, 16. veebruaril kell 17.01

Tere Vardan:

Pärast meie kohtumist saatsin selle e-kirja dr Hagit Pelegile Hadassah Ein Keremi haiglast, kus mind jälgitakse psoriaatilise artriidi tõttu, mille all kannatan (statistika kohaselt tekib artriit umbes 16% psoriaasi patsientidest – ja kahjuks , kuulun praegu nende 16% hulka).

Samuti on psoriaasi enda puhul oluline mõista, et:

1) Psoriaasi põhjus pole teada. Esimesed teadlased, kellel õnnestub leida psoriaasi põhjus, ja loomulikult pärast seda, kui avastus on läbinud vastavad akadeemilised vastastikuse eksperdihinnangu testid, saavad need teadlased Nobeli meditsiiniauhinna.

2) Varem oli hüpotees, et põhjus on geneetiline, kuid nad ei suutnud sellele alust leida. See hüpotees põhines asjaolul, et kahes tõestatud geneetilise sugulusega populatsioonirühmas – indiaanlastes ja eskimotes – ei ole psoriaasi juhtumeid kunagi täheldatud. Siiski tuleb meeles pidada, et seda ei saa üheselt kindlaks teha, kuna nagu on ajaloost väga pikka aega teada (tegelikult kuni 16. sajandi lõpuni), ei olnud neil rahvastel valge mehega mingit pistmist – ja me ei saa teada, kas neil oli tõesti psoriaasi juhtumeid või mitte – ning arvestades et ilmselt enamikul nendest rahvastest kirja ei olnud (ja sedagi ei saa üheselt kindlaks teha – sest alati on võimalus, et on olnud perioode, mil kirjutist kirjutati kiiresti riknevatele materjalidele ja sel põhjusel ei ole need tänapäeval meie käsutuses) – siis me ei saa tegelikult teada, kas nendes elanikkonnarühmades pole kunagi esinenud psoriaasi juhtumeid. Varaseimad tõendid, mis meil on, pärinevad hispaania vallutajatelt – kuid loomulikult on need suhteliselt hilised tõendid, millest ei ole võimalik selles küsimuses mingeid järeldusi teha.

3) Psoriaatilise artriidi puhul on selge sooline tunnus: umbes kaks Kolmandik patsientidest on tegelikult patsiendid – ja ainult kolmandik selle haiguse all kannatajatest on mehed. Ma ei tea selle põhjust – võite muidugi küsida spetsialistidelt.

4) Selle valdkonna teadusuuringutele eraldatud eelarved on ilmselt oluliselt väiksemad kui muude haiguste, nagu vähk, südamehaigused või neuroloogilised haigused, nagu Alzheimeri või Parkinsoni tõbi, uurimiseks. Põhjus on lihtne: enamikul juhtudest ei ole psoriaas eluohtlik haigus – ja psoriaasihaigete oodatav eluiga ei erine kogu elanikkonna eeldatavast elueast – ja kui see ei mõjuta elu. elueale ega ka haiguse enda eluohtlikule olemusele, vaid ainult pidevatele kannatustele ja elukvaliteedi olulisele kahjustamisele,

5) Psoriaas tekkis mul umbes 15-aastaselt – aga aastaid ei teadnud ma üldse, et see on psoriaas. Sel põhjusel läheksin alati mõne konkreetse probleemi tõttu dermatoloogi juurde ja kuna me teame, et psoriaasi ravivat ravi ei ole olemas (ja isegi teadlased, kes sellise ravi leiavad, saavad Nobeli meditsiiniauhinna), ei aitaks see kunagi. . Selline olukord kestis kuni 2. jaanuarini 2007, mil käisin dr Avraham Zlotogorski nimelise nahaarsti vastuvõtul, kellelt sain psoriaasi diagnoosi – samuti selgitused haiguse enda ja selle tunnuste kohta.

6) Otsest seost vaimuhaiguse esinemise ja psoriaasi vahel ei ole kunagi tõestatud. On palju vaimselt vigastatud inimesi, kes psoriaasi ei põe, ja palju on psoriaasihaigeid (ja minu omast palju raskemates olukordades), kellel ei ole ühtegi vaimuhaigust ja kes elavad normaalset eluviisi nagu iga teine ​​​​inimene ühiskonnas. Teisest küljest on teada, et stressiolukorrad (vaimne stress, depressioon, ärevus) võivad kindlasti põhjustada psoriaasi sümptomite ägenemist neil, kellel on haigus, kuid seda ainult osadel patsientidel ja mitte kõigil.

7) Surnumere ääres või teistes maailma sarnastes looduspaikades (näiteks Saksamaal Baden-Badenis asuv tuntud ravikoht) võivad mõned patsiendid aidata palju rohkem kui ükski ravimravi. On isegi psoriaasi põdevaid turiste, kes tulevad Iisraeli erinevatest maailma paikadest peamiselt sel eesmärgil. On teada juhtumeid, kus need ravimeetodid viivad haiguse remissioonini. Teada on suure turistide grupi olemasolu (nende arvu ma ei tea – andmed on ilmselt turismiministeeriumi käes, kelle kaudu neid gruppe organiseeritakse), psoriaasihaigeid, kes saabuvad Iisraeli ja sõidavad kohe Surnumere ravi jaoks, et saada haigusest remissioon – ja pärast remissiooniperioodi lõppu või selle lõppu lähenedes,

8) On Pidage meeles, et Surnumere ravimeetodid ei aita ka kõiki patsiente üldiselt. Raske või võimatu on ette teada, millistel juhtudel see aitab ja millistel mitte – ja seda on peaaegu alati võimatu teada enne, kui proovite. Olen juba mitu korda reisinud ja see ei avaldanud minu psoriaasile peaaegu mingit mõju. Ma ei mäleta, mitu korda ma Surnumere äärde tulin – seda oli siiski rohkem kui üks kord ja see ei mõjutanud mind kunagi. Peale selle on raviteenustele endile juurdepääs tänapäeval palju problemaatilisem Surnumeres endas toimuvate muutuste tõttu: vajumisnähtuse süvenemine viimastel aastatel on põhjustanud tervete rannalõikude sulgemise. rand, mis pole suletud, on seal viibimine palju ohtlikum kui varem. Samuti on juba juhtunud, et teedele või teedele, kus minnakse hotellidesse, on tekkinud vajutusaugud – ja tänapäeval on isegi hotellidesse jõudmine ja sealt tagasitulek palju ohtlikum, kui see oli kuni 10 või 15. aastat tagasi – ja loomulikult tuleb ka sellega alati arvestada. Kuulsin, et a Hiljuti töötas üks Iisraeli ettevõte välja tehnoloogia, mis teab, kuidas vajutusi ette ennustada, et saaksite seda kasutada, ja eelnevalt hoiatuse saades sellest ohtlikust piirkonnast lihtsalt lahkuda. See ettevõte ekspordib tehnoloogiat paljudesse maailma paikadesse – ja minu meelest on kahju, et seda tehnoloogiat ei kasutata ka Surnumere piirkonnas – mis on piirkond, kus sellist tehnoloogiat väga vajatakse. Ma ei mäleta ettevõtte nime ja ma ei mäleta

—– Edastatud sõnum —–

Peida algne sõnum  

Autor: assaf benyamini <[email protected]>

kellele: [email protected] <[email protected]>

Saadetud: neljapäeval, 26. jaanuaril 2023 kell 4:28:06 PMGMT+2

Teema: Kirjad dr Hagit Pelegile.  

Rahu olgu dr Hagit Pelegiga:

Teema: konsultatsioonitaotlus.

Kallis proua.

Viimati, kui mind teie kliinikus läbi vaadati, ütlesite mulle, et nüüd on psoriaasi raviks uued ravimid ja et on võimalik, et minusuguseid, kes kannatavad tõsiste rahaliste raskuste käes, saavad nüüd aidata “Meditsiini sõbrad”. ” ühendus, kuhu te selles olukorras patsiente suunate.

Pärast seda külastasin oma perearsti – dr Brandon Stewartit – ja sain temast aru, et ta räägib sellest teiega.

Kas sa rääkisid temaga?

Samuti pole minu teada praegu ühtegi ravi, mis psoriaasi saaks ravida – kas see on tõsi? Ja kui see pole tõsi või ebatäpne, kas saaksite selgitada, millised on praeguse seisuga psoriaasi ravivõimalused?

Varem ei tahtnud ma psoriaasi ravimravi saada mõne muu kaalutluse tõttu: suur võimalus põdeda kõrvaltoimeid – ja samal ajal väga lühikesed remissiooniperioodid, mida on võimalik saavutada, kui üldse.

Teie sõnadest sain aru, et see olukord oli tõsi 10-15 aastat tagasi (see on aeg, mil nahaarstid, kelle juures mind uuriti, rääkisid mulle varem mainitud olukorrast, ega soovitanud nimetatud põhjustel bioloogilist ravi) – ja ei vasta tänapäeval enam tõele.

Ja seetõttu tahaksin küsida: Mis on psoriaasi remissiooniperiood, mille saan saavutada, kui hakkan ravima mõne uue ravimiga? Ja mis ravimid need on?

Ja kui tõesti uued ravimid võimaldavad mul saavutada psoriaasi pikemaajalise remissiooniperioodi ilma tõsiste kõrvalnähtudeta ja on tõesti võimalus kasutada ravi rahastamisel abi saamiseks ühingut “Meditsiinisõbrad” – sel juhul oleks huvitatud sellest, millist protseduuri on vaja uimastiravi saamiseks.

Parimate soovidega,

assaf benyamini – Hadassah Ein Keremi haigla reumapolikliiniku patsient.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

E. Allpool on minu kirjavahetus “Kodanikuühiskonna Foorumiga”:

Adi Arbel< [email protected] >

Saaja:

assaf Benyamini

Esmaspäeval, 13. veebruaril kell 10:23

seal on.

Esmaspäeval, 13. veebruaril 2023 kell 10:13 autor assaf benyamini <‪[email protected]>:

Peida algne sõnum

Kas teie kontorites Jeruusalemmas on juurdepääs puuetega inimestele?

Esmaspäeval, 13. veebruaril 2023 kell 09:59:12 GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Kirjutas:

Meie kontorid asuvad Jeruusalemmas ja mina elan Givatayimis. Saate kohtuda kas meie kontorites või Givatayimi kaubanduskeskuses. Kui soovite, et kohtumine toimuks teie mõlemaga, saatke Tatjanale julgelt meilisõnum, et vältida telefoni purunemist.

Esmaspäeval, 6. veebruaril 2023 kell 19:04 assaf benyamini <‪[email protected]>:

Ma ei kasuta Zoomi. Ma ei tea, kas Tatiana seda tarkvara kasutab. Igal juhul on Tatjana liikluskorraldaja ja seetõttu arvan, et temaga peaks suhe olema. Saate temaga ühendust võtta telefonil 972-52-3708001. Või: 972-3-5346644. pühapäevast neljapäevani kell 11.00-20.00. Parimate soovidega, Asaf Binyamini. PS Juhin tähelepanu, et olen puudega ja haige inimene ning seetõttu pole ma kindel, et pääsen teie Jeruusalemma kontorisse. Kus on teie kontorid? Kas puuetega inimestele on juurdepääsetav? Igal juhul võite minuga igal ajal telefoni teel ühendust võtta. Minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Esmaspäeval, 6. veebruaril 2023 kell 12:21:25 GMT+2, Adi Arbel<[email protected]> Kirjutas:

Tere, Assaf ja Tatiana, täname päringu eest! Minu nimi on Adi ja ma olen kodanikuühiskonna foorumi direktor. Mul on väga hea meel teiega vastavalt teie eelistustele korraldada tutvustav kohtumine Zoomis või meie kontoris Jeruusalemmas. Parimate soovidega, Adi

Pühapäeval, 5. veebruaril 2023 kell 15:22 autor Assaf Binyamini <‪[email protected]>: Saaja: “Kodanikuühiskonna foorum”. Allpool on sõnum proua Tatjana Kadutškini nimel liikumisest “Nitgaber”.

Teema: “Nitgaberi” liikumine (“läbipaistvad” puuetega inimesed)

Kümmekond aastat tagasi asutasin mina, Ham, liikumise “Nitgaber” “läbipaistvate” puuetega inimeste jaoks. Invaliidid, kellel on kõrge puudeprotsent ja kellel puudub töövõime, kuid kellel ei ole liikumispiiranguid. Minu liikumine hõlmab ja esindab umbes 1300 inimest üle kogu riigi, kellel on liikumispuudega 75% kuni 100%, kes ei ole võimelised töötama ja kellel ei ole liikumispuudeid või on vaja tõsta puude protsenti.

Liikumine võimaldab neil inimestel ammendada kõik oma õigused riigi suhtes ning teatud rahalist toetust antakse ka neile, kes seda kõige enam vajavad.

Meie liikumine võitleb soodsate riiklike elamispindade ja piisavate elamistingimuste eest eelnimetatud elanikkonnarühmale.

Paljud töövõimetud puudega inimesed, kellel on 75%-100% puue, kuid kellel ei ole liikumispiiranguid, elavad nukrates tingimustes.

Nad ei saa samu hüvitisi, mida saavad pensionärid, kes saavad lisaks sissetulekut. See tähendab, et neil ei ole allahindlusi ravimite ostmisel, soodustusi elektriarvelt ja kinnisvaramaksult, soodustusi ühistranspordiga sõitmisel ja üüritoetust sarnaselt pensionäridele, neil ei ole õigust saada “kütte/jahutuse” toetusi ja palju muud.

Teisisõnu, hoolimata nende raskest olukorrast ei ole neil peaaegu mingeid hüvitisi.

Lisaks ei ole neil õigust saada riiklikku eluaset hoolimata rasketest tingimustest, milles nad igapäevaselt elavad.

Erinevatel puuetel on põhimõtteline erinevus ja me usume, et see ei tohiks nii olla!

Liikumispuudega inimesel on õigus saada riiklikku eluaset ja ta saab üüriabi vahemikus 3000 kuni 3900 NIS kuus. Samuti saavad liikumispuudega puuetega inimesed suuremaid toetusi kui liikumises esindatud puuetega inimesed tänu põhitoetuse lisandumisele, mis sisaldab muuhulgas eriteenuseid, liikumis- ja kaaslasetoetust jm.

Sellises olukorras ulatub nende toetuste suurus 15 000–17 000 NIS-ni kuus.

Kuid seevastu liikumise poolt esindatud puudega inimesed, kellel puudub liikumispuue, on 75%-100% puudega ja ei ole töövõimelised, saavad ainult NIS 3211 kuus neto! Siit järeldub, et see rühm on Iisraeli riigi kõige vaesem ja haavatavam elanikkond!!! Oma tegevusaastate jooksul kohtusin paljude ametnikega erinevatest Knesseti parteidest ja erinevatest valitsusministeeriumidest. Kahjuks ei ole liikumine juba kümmekond aastat olnud edukas, et edendada ettepanekut, mis võimaldaks liikumispiiranguta puuetega inimestel, kellel on 75–100% puue ja kes ei ole võimelised töötama, saada riiklikku eluaset. või vähemalt suurendada korteri üürimisel saadavat abi ja parandada kasvõi pisut oma elamistingimusi.

Tahaksin teiega kohtuda, et edendada seda projekti ja aidata neil inimestel elada väärikamat ja õigemat elu.

Õnnistuste ja suure lootusega Tatjana Kaduchkin, liikumise “Nitgaber” (läbipaistev puudega) esimees.

 

Telefon 1: 972-52-370-8001

Telefon 2: 972-3-534-6644

Allpool on sõnum, mille ma jätsin Knesseti liikmele Mossi Raz-Asherile temaga Knessetis kohtumiseks. Saabusin teisipäeval, 20. aprillil 2021 kell 13.30.

  1. aprill 2021

Tervitused Knessetile (“Knesset” – Iisraeli parlament) liige Mossi Raz

Teema: Invaliidide eluaseme probleem.

Lugupeetud härra.

Allpool on mitmeid puuetega ja vaimse puudega elanikkonnaga (populatsioon, kuhu ka mina kuulun) seotud küsimusi, mida sooviksin teie ees tõstatada. Mind huvitaks, mil määral suudate neid teemasid edendada ja/või teha kiireloomulisi seadusemuudatusi, et parandada meie olukorda, kohtlemise tingimusi ja meie võimalusi ellu jääda ja ühiskonda integreeruda.

Pean märkima, et varasemast kogemusest olen õppinud, et seda tüüpi koosolekutel öeldakse mulle enne kohalejõudmist, et mulle antakse luba esineda, et tõstatada küsimusi, millest soovin rääkida – koosolekul endal aga ei anta luba rääkida isegi sekundiks – ja kui ma proovin rääkida, jumal hoidku, siis seda peetakse automaatselt väga tõsiseks “häireks” ja seetõttu ründavad turvamehed mind ja ajavad mind väga agressiivselt välja – ja see isegi siis, kui selleks pole vajadust ja kui see on täiesti ebavajalik, ja ka siis, kui on täiesti selge, et ma ei kujuta kellelegi mingit “ohtu”.

Ja teades seda reaalsust, annan teile selle kirja – igaks juhuks ka seekord on selline käitumine minu suhtes. Ilmselt tõlgendatakse juba tõsiasja, et ma julgen puuetega inimeste rasket olukorda välja tuua, väga tõsise ohuna – kuigi mulle pole üldse selge, keda või mida see täpselt ähvardab. Selle kirjaga jätan teid ja teie kontori töötajaid – ma ei vii seda oma koju tagasi.

Ja nüüd teemade endi üksikasjade kohta:

1) Finantseerimise/üüri maksmise probleem – aastaid tagasi tehti kindlaks (ja pole selge, kelle poolt – aga ilmselt on see üks või teine ​​riigiametnik), et kogukonnas elavatel puuetega inimestel on õigus saada abi summas 770 NIS kuus üüri maksmise eesmärgil. Teatavasti on viimastel aastatel Iisraeli osariigis toimunud väga oluline korterite hinnatõus – ja sellest tulenevalt on loomulikult ka üüritase oluliselt tõusnud. Aastaid tagasi täiesti suvaliselt, ilma igasuguse seletuse ja loogikata määratud abisumma NIS 770 aga ei ole uuendamisel. Kahjuks isegi pärast suurt kirjavahetust (ja me räägime vähemalt mõnest tuhandest või isegi kümnetest tuhandetest kirjadest ja kahjuks nende sõnade kirjutaja jaoks) need numbrid pole sugugi liialdatud), mida saadeti igale võimalikule osapoolele: ehitus- ja elamuministeeriumile ja selle erinevatele harudele, teistele valitsuse ministeeriumitele nagu rahandusministeerium ja peaministri büroo, paljudele ajakirjanikele, kellega koos see dokument rääkis isiklikult, Paljud advokaadid ja isegi välisriikide uurimisbürood ja saatkonnad – miski ei aita – ja selle tulemusena ei uuendata abisummat, paljud puudega inimesed visatakse tänavale ja leiavad seal oma surma näljast, janust. või talvel külm ja alternatiivina kuumarabanduse või dehüdratsiooni tõttu suvel. Tuleb märkida, et õiguste ärakasutamise organisatsioonid, nagu ühendus “Yadid” (mis, nagu me teame, suleti paar kuud tagasi) või ülikoolide ja kolledžite õigusabikliinikud, millega ka selle artikli kirjutaja suhtleb, ei saa kunagi aidata ja selle põhjus on lihtne: abi suurus NIS 770 antakse vastavalt seadusele. , ja õiguste ärakasutamise organisatsioonid saavad aidata ainult vastavalt kehtivale seadusele ning ainuke pöördumine juhtudel, kui on vaja teha seadusandlikke muudatusi, on teatavasti Knesset. Kuid siin läheb olukord ainult keeruliseks: nagu me teame, ei ole väga pikka aega, üle kahe aasta, ühtegi toimivat valitsust ning Knesset ja Iisraeli riik on tegelikult pideva üleminekuvalitsuse seisundis. Selle olukorra otsene ja laastav tagajärg on võimaluse puudumine teha seaduses hädavajalikke muudatusi, mis on hädavajalikud – mõnda neist kirjeldan siinkohal. Tuleb märkida, et isegi siis, kui Knesset ja valitsus täitsid nende ridade kirjutaja taotlusi, samuti puuetega inimeste organisatsioonide ja paljude teiste parteide taotlusi Knesseti liikmetele antava abi suuruse kohta, olid automaatselt suunatud õiguste ärakasutamise organisatsioonidele – ja seda isegi siis, kui Knesseti liikmed teavad ise väga hästi, et antud juhul ei saa õiguste kasutamise organisatsioonid olla aadressiks, vaid ainult nemad ise.

2) Suhtlemine üürileandjaga – on palju juhtumeid, kus puuetega inimestel on oma haiguse või puudega seotud põhjustel raskusi üürileandjaga läbirääkimistel. Sellistes olukordades on sotsiaaltöötajad kohustatud tegutsema vahendajatena – ja väga suur osa sotsiaaltöötajatest ei saa seda rolli igal juhul enda kanda võtta. Ja mis veel: viimaste aastate ulatuslikud kärped sotsiaaltöötajate tööstandardites koos keeruliste töötingimuste, madala palga, ebapiisava kohtlemisega patsientide perede poolt, kes sageli peavad neid ebaõiglaseks,

3) Patsiendi maksevahendid – on olukordi, kus inimene kolib elama kogukonda pärast pikka haiglas viibimist ja ilma normatiivsete elamisharjumusteta, nagu töölkäimine, oma eluga toimetuleku eest vastutuse võtmine. jne. Väga sageli on liisingulepingu sõlmimise tingimuseks seatud nõuded, näiteks garantiitšeki allkirjastamine, praeguses eluetapis inimestele kättesaamatud.Paljud varem eksisteerinud ravi- ja taastusraviraamistikud (millest ühes aidati selle dokumendi kirjutajat umbes 26 aastat tagasi haiglast abiellumisel lahkumisel) on sulgenud või oluliselt vähendanud nende tegevust viimastel aastatel – midagi, mis võib vältida taastusravi inimestelt, kes praeguses eluetapis ei saa ilma nende oluliste terapeutiliste ja taastusravi ümbriketa edasi liikuda.

4) Reguleerimise probleem – täna valitseb täielik tasakaalustamatus, mis puudutab ühelt poolt korteriomanike ja teiselt poolt korteriüürnike kohustusi ja õigusi. On palju seadusi, mis kaitsevad üürileandjaid ühe või teise üüriperioodi kuritarvitamise eest, mis üürnike poolt võib olla. Teisest küljest puuduvad seadused, mille eesmärk on kaitsta korterites elavaid inimesi üürileandjate poolt ärakasutamise eest – ja selle tulemusena võib paljudes üürilepingutes leida skandaalseid, karme ja mõnikord isegi ebaseaduslikke klausleid – ja puuduvad ka seadused. mille eesmärk on kaitsta nende korterite üürnikke, kes on sunnitud neile lepingutele alla kirjutama. Paljudel juhtudel, korterite üürnikel ei ole seaduslikku õigust vaidlustada solvavaid klausleid, mis on sõlmitud kinnisvara üürimise tingimusena – ja nad on täielikult avatud korteriomanike kapriisidele ja mõnikord isegi üüriperioodi jooksul ise. Sellistes olukordades on korteriomanikel loomulikult raskem olla ebasoodsas olukorras olevate elanikkonnarühmade jaoks, nagu puuetega inimesed või haiged.

5) Teavitamise raskused – nimetatud raskuste tõstatamine ja avalikule väljatoomine vajalike paranduste tegemiseks on märkimisväärseid raskusi. Erinevate meediakanalite praegused prioriteedid, mida teema vaevalt huvitab, killustatus puuetega inimeste organisatsioonide vahel, paljude meie ühiskonna elementide vastumeelsus osaleda aktiivselt olukorra parandamise ja parandamise katsetes – kõik see koormata ja muuta nende probleemide avalikkuse teadvustamiseks tehtavad jõupingutused väga keeruliseks viisil, mis sunnib Knesseti liikmeid tegema vajalikke muudatusi seadusandluses, selle asemel et jätkata ignoreerimist ja mitte midagi teha. Reklaamikampaania käivitamisel on veel üks raskus:

6) Ooteaeg ravile – on palju juhtumeid, kus inimesed, kes kuni teatud eluetapini ei vajanud üldse vaimse tervise teenuste abi – vaid raskete eluolude või traumaatilise või raske sündmuse tagajärjel. ühel või teisel viisil on vaja vaimse tervise spetsialisti abi – ja loomulikult paljudel juhtudel See on ajutine või ühekordne abi, mitte krooniline. Tänapäeval on ravi või psühholoogilise abi ooteajad väga pikad – õigeaegse abi puudumise tõttu võib inimeste seisund asjatult halveneda. Täiendavate ressursside investeerimine riiklikku vaimse tervise süsteemi võib olukorda kindlasti muuta. Tuleb meeles pidada, et isegi majanduslikust ja eelarvelisest seisukohast ei ole sellisel käitumisel loogikat: kui inimesed nende seisund halveneb pikema ravioote jooksul, nende seisund läheb aina keerulisemaks – ja see, mis oleks võinud olla riigi raha maksma läinud ühekordne abi, muutub veelgi tõsisemaks olukorraks, mis läheb hiljem riigile maksma suure rahalise kulu lõpmatult . Nendel põhjustel on vaja kaaluda riiklikku vaimse tervise süsteemi standardite lisamist ja selle täiustamist – tuleb meeles pidada, et valdav enamus Iisraeli osariigi elanikkonnast ei saa neid ravimeetodeid eraviisiliselt rahastada –, mis maksavad mitusada seeklit. individuaalne seanss. nende olukord läheb aina keerulisemaks – ja see, mis oleks võinud olla riigi raha maksma läinud ühekordne abi, muutub veelgi tõsisemaks olukorraks, mis maksab riigile hiljem suure rahalise kulu Lõpmatult. Nendel põhjustel on vaja kaaluda riiklikku vaimse tervise süsteemi standardite lisamist ja selle täiustamist – tuleb meeles pidada, et valdav enamus Iisraeli osariigi elanikkonnast ei saa neid ravimeetodeid eraviisiliselt rahastada –, mis maksavad mitusada seeklit. individuaalne seanss. nende olukord läheb aina keerulisemaks – ja see, mis oleks võinud olla riigi raha maksma läinud ühekordne abi, muutub veelgi tõsisemaks olukorraks, mis maksab riigile hiljem suure rahalise kulu Lõpmatult. Nendel põhjustel on vaja kaaluda riiklikku vaimse tervise süsteemi standardite lisamist ja selle täiustamist – tuleb meeles pidada, et valdav enamus Iisraeli osariigi elanikkonnast ei saa neid ravimeetodeid eraviisiliselt rahastada –, mis maksavad mitusada seeklit. individuaalne seanss.

7) Hambaravi – nagu teate, läheb Iisraeli osariigis hambaravi vajav inimene peaaegu alati eraarstide juurde – ja seda seetõttu, et riiklik tervishoiusüsteem ei anna praegu selles vallas vastust. Tuleb märkida, et vaimse puudega inimestel ja üldiselt ka puuetega inimestel, kelle majanduslikud raskused on igapäevaselt väga rasked, isegi ilma hambaraviga ühenduseta, on neid ravivõimalusi veelgi raskem saada, kui kui see on vajalik. Tõsiste vaimsete probleemide ja raskete majandusraskuste kombinatsioon põhjustab nende inimeste silmitsi purustatud küna ja vajaduse korral täieliku ummiktee ning mõnikord ka kiireloomulise hambaravi. Tuleb arvestada, et tänapäeval pole tegelikult

8) Haiglaravipiirkonnad – isik, kes vajab hetkel massilist psühhiaatrilist ravi riiklikus haiglas või kliinikus, saab seda ainult kliinikus või haiglas, mis on tema elukoha lähedal. On juhtumeid, kus patsiendid eelistavad ühel või teisel põhjusel saada ravi mõnes teises kliinikus – mitte tingimata selles, mis asub nende elukohapiirkonnale väga lähedal. Patsientidele tuleks anda valikuvabadus – ja patsiendile, kes ei ole konkreetses kliinikus või haiglas raviga rahul, tuleks anda võimalus kolida mujale kliinikusse või haiglasse. See võimalus on antud hetkel kõikides teistes meditsiinivaldkondades – ja ainult psüühilise ravi valdkonnas pole põhjust eitada valikuvabadust ravikoha osas. Veelgi enam: selline valikuvabadus, kui see on antud,

9) Elanikkonna teadlikkus – elanikkond näitab mõnikord väga suurt vastupanu vaimse tervise ravile, mida osutatakse inimeste elukohapiirkonnas – mis tuleneb teadlikkuse puudumisest ja valdkonna tunnustamise puudumisest – ja ilma praktilise või loogilise põhjenduseta. Elanikkonna vastupanu ja vastumeelsuse vähendamine vastava süsteemse infosüsteemi kaudu võib kindlasti muuta patsientide ja patsientide elu lihtsamaks, kelle elu on haiguse ja nende endi puude tõttu igal juhul väga raske. Teadlikkuse puudumine ühiskonnas, kus me elame, põhjustab juhtumeid, kus elanikud on vastuväiteid öömajade või hooldusasutuste avamisele nende elukoha lähedal – see põhjustab märkimisväärseid viivitusi nende asutuste avamisel, ja mõnikord isegi takistada nende avamist pärast elanike esitatud kohtuasju. Veelgi enam: on üsna vähe juhtumeid, kus elanikkonda ahistatakse tahtlikult nende hoolekandeasutuste suunas, kui nad asuvad nende elukohapiirkonnas – ja on väga võimalik, et üldsuse teadlikkuse tõstmine võib kaasa tuua arvu märkimisväärse vähenemise. nendest juhtudest. Lugupidamisega Asaf Binyamini

115 Costa Rica St.,

sissepääs A-korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) Raviraamistik, milles olin kuni 16. märtsini 2021 (tervishoiu- ja hoolekandeeelarve jätkuvate kärbete ja kärbete ning nende probleemide puuduliku käsitlemise tõttu toimiva valitsuse või Knesseti puudumisel) olen krooniliselt jäänud. haiged väga tõsiste haiguste ja probleemidega ilma sobiva raviraamistikuta. Kõik oma katsed leida tema jaoks asjakohane raviraamistik, võin toetuda keraamikatootjatele – ja pole öelda, kui kaua see katastroofiline olukord kestab):

Ühing “Reut” – Hostel “Avivit”,

6 Ha-Avivit Street,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

telefoninumbrid hosteli kontorites: 972-2-6432551. või: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli meeskonna sotsiaaltöötaja, kellega ma suhtlesin: Oshrat-972-50-5857185.

4) Perearst, kelle juures olen jälgimisel:

Dr Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – Hatayeleti kliinik,

6 Daniel Yanovsky tn.

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Kliinikumi esinduste telefoninumbrid:

972-2-6738558. Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

5) Üksikasjad tavapäraste ravimite kohta, mida ma võtan:

1. Psühhiaatrilised ravimid:

I. Seroquel-

2 tabletti 300 mg igal õhtul.

II. Tegretol CR-

400 mg – igal hommikul. 400 mg – igal õhtul.

III. Effexor-

150 mg – igal hommikul. 150 mg – igal õhtul.

2. Sümvastatiin-

10 mg iga päev õhtul.

6) Allpool on loetelu meditsiinilistest probleemidest, mille all ma kannatan:

I. Vaimuhaigus-kompulsiivne sündroom OKH, samuti määratletud haigus

kui skisoafektiivne häire.

II. Psoriaatiline artriit.

III. Neuroloogiline probleem, mille määratlus pole selge. Tema peamised sümptomid: esemete kukkumine minu käest märkamatult, pearinglus, tundlikkuse kaotus mõnes peopesa piirkonnas ning teatud probleem tasakaalu ja kehahoiakuga.

IV. Krooniline diski song seljas selgroolülidel 4-5 – mis kiirgub ka jalgadesse ja raskendab kõndimist.

V. Ärritatud soole sündroom.

VI.. Kardioloogilise probleemi tunnuste algus viimasest kuust (kirjutan neid sõnu neljapäeval, 22. märtsil 2018). Nende ridade kirjutamise seisuga on veel ebaselge probleemi olemus, mis väljendub valudes rinnus suurema osa päevast, hingamis- ja ka kõneraskustes.

VII. Märkimisväärne nägemise nõrgenemine, mis sai alguse umbes kuus kuud tagasi (kirjutan neid sõnu esmaspäeval, 19. aprillil 2021).

7) Täiendavad isikuandmed: Vanus: 48. Perekonnaseis: Vallaline. Sünniaeg: 11.11.1972.

Protest vanaduspensioni tõstmiseks Protesti üks algatajaid: Uri Flom – Tel. 972-54-4725676 E-post: [email protected]

Yigal Grinstein – Tel. 972-50-7534271 E-post: [email protected]

Giora Harlofsky – Tel. 972-52-3820050 E-post: [email protected]

22. detsember 2022

Kogunemishüüd – noorem põlvkond liitub võitlusega.

Meie, teie vanemad, teie vanaemad ja vanaisad, kutsume teid ühinema ja aitama meid meie võitluses täna saadava häbiväärse vanaduspensioni suurendamise nimel,

ja mis ei võimalda paljudel meist väärikalt elada.

Meie tänaste võitlustega liitumine päästab teid vajadusest tagasi tulla ja võidelda

Kui jõuate meie vanusesse.

Meie lapsed ja lapselapsed, meie toetus oli ligilähedane kuni 2003. aastani

Majanduse keskmise palgani ja kuni 2003. aastani oli võimalik oma eluga edasi toimetada,

Mõistliku elatustaseme juures, isegi pärast pensionile jäämist.

Osal meist (mitte kõigil) õnnestus ka säästa, mõnel rohkem ja mõnel vähem, toetavatesse pensioniplaanidesse.

Paljudel meist, kellel ei olnud eelist töötada avalikus teenistuses või suurtes organisatsioonides, pole üldse pensioni ja nad sõltuvad täielikult ainult toetusest. Vaidlust ei ole selles, et toetuse tänane määr ei võimalda minimaalselt inimväärset elu elada.

Paljud küsivad endalt, kuidas oleme end heaoluriigina määratlevas riigis nii täbarasse olukorda jõudnud. Vastus on pehmelt öeldes ahnus ja meie õiguste häbiväärne rikkumine.

Kõik sai alguse 2003. aastal, kui toonane rahandusminister otsustas katkestada seose vanaduspensioni, millest hiljem sai eakate pension, vahendite ja seotuse majanduse keskmise palgaga ning siduda rahandusminister. pension “tarbijaindeksisse”.

Üleöö tegi see käik vanaduspensionist tühjaks ning pension on aastatega oma mõju eaka elule täielikult kaotanud.

Samal ajal kogunes riigikindlustusfondi järk-järgult sadu miljardeid seekeleid.

See on raha, mis on meilt aastakümnete pikkuse tööga ära võetud, et see meile vanaduse saabudes tagasi saaks, et saaksime mõistliku sotsiaalkindlustuse ning saaksime jätkata oma elu adekvaatsel ja lugupidaval tasemel.

Vanaduspensioni lahtiühendamine seotusest “majanduse keskmise palga” indeksiga ja selle sidumine “tarbijaindeksiga” tekitas riigikindlustuses kunstlikult “ülemääraseid vahendeid”, mis ulatusid sadadesse miljarditesse seeklitesse.

Rahandusministeerium pidas riigikassasse kogunenud hiigelsummasid jultunult ülejäägiks ja omastas endale raha, mis oli algusest peale mõeldud üle miljoni kodaniku elementaarse elatustaseme tagamiseks.

ja veteranid (praegu umbes 1 300 000).

Käib ja jätkub vaikimise vandenõu, mille eesmärk on võimaldada selle kuritegeliku röövi jätkumist.

Suhe ületab osapooli!

Kui majanduse kõrgete ametnike palk alates peaministrist läbi ministrite ja knesseti liikmete, riiginõukogude juhtide ja linnapeade kuni riigi äriühingute tegevjuhtide ja teiste avaliku teenistuse kõrgemate ametnike palk on seotud keskmise palgaga aastal. majandust ja seda uuendatakse automaatselt igal aastal

Vanaduspension lükati naiselikkuse kuristikku ja lihtsalt unustati.

Mitte rohkem!

Viimase kahe aastakümne jooksul on riigikindlustusest rahandusministeeriumi eelarveosakonda üle kantud sadu miljardeid seekeleid. Vahendid anti “laenuks” ja kogu kolimine toimus vaikselt kulisside taga ja ilma korraliku reklaamita. Laenu ei tagastatud kunagi. Vastupidi, see kasvas koletuteks mõõtmeteks.

Tuleme tagasi ja palume teie toetust meie õiglases võitluses. Täna oleme meie, homme sina.

Lingid liitumiseks:

Aruteluks avatud grupp (mürarikas grupp): https://chat.whatsapp.com/Juztm79HMFYAWsXETIcKkI

Aruteludeta, kuid regulaarsete värskendustega rühm (vaikne grupp):

https://chat.whatsapp.com/F8j6n3d1HeX8BCmU2c3TIC

Link Facebooki gruppi:

https://www.facebook.com/groups/1120435948847976

Vaadake, kuhu ahnus on jõudnud (graafiku pealkiri on heebrea keeles)

Knesseti (“knesset” – Iisraeli parlament) liikmete palgatõusu graafik meie sõprade inseneri Yehuda Gasseri loal

Giora Harlofsky – üks protestikogukonna Adv.

Giora Harlofsky, Tel. 972-52-3820050 [email protected]

Yigal Grinstein, Tel. 972-50-7534271 [email protected]

Uri Flom, Tel. 972-54-4725676 [email protected]

Minu isikuandmed:

Eesnimi – assaf. Perekonnanimi – benyamini.

Isikukood – 029547403.

Täielik aadress posti kohaletoimetamiseks –

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica St.,

Sissepääs A – Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Minu meiliaadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

Minu veebisait:  https://www.disability55.com/

Adi Arbel, Kodanikuühiskonna kiriklik foorumy

Mida sa tahaksid täna teha? Tundma õppima /foorum ettevõttele tsiviil

saada sündmuste värskendusi Kodanikuühiskonna foorumikanal

jälgi meid tähelepanelikult meie facebooki leht leida viise muutmiseks meie tsiviiltööriistade kast

kasutage meie kogemusi /konsultatsioon ja eskort strateegiline

õppida teiste kogemustest /kood tsiviil avatud

Tea, mis millal juhtub? /kõik lähisündmused

Muutke idee ühe päevaga reaalsuseks /töökoda starter

süvenema riigieelarve keerukustesse/Sukeldumine tasuta

kasutada avalikku teavet enda huvides /valguses välja võtta

Hankige oma uue algatuse jaoks esialgne raha /Grants poni

Saate aru, kuidas Knesseti liikmetega õigesti töötada /efekti retsept

Siit saate teada, kuidas koguda üldsuselt ressursse /Joone hüpata

F. Allpool on postitused, mida jagasin oma Facebooki kontol:

1)Tere õhtust. Järgmist osa ma ei kirjutanud. Kirjanik allkirja ei kirjutanud. Ma levitasin kogu oma jõuga ja palun, et te teeksite sama.

Loodan väga, et poliitikud ja president nende eesotsas ei arva, et me kohtunike ametisse nimetamise komisjoni liikmete arvu tõttu tänavale tuleme…

Me võitleme riigi kadunud hinge eest.

Me ei maga öösiti murega. Meie kompass lehvib ja tunneme, kuidas taevas langeb ja maa väriseb.

Ja me mõistame, et päästjat pole ja me jäime üksi ning nimetasime end lipuks.

Me läheme endast välja, sest sa oled hulluks läinud.

Kohtume oma vanemate ja laste pärast. Sest nii meid on kasvatatud ja nii me neid kasvatame, et armastada riiki ja selle nimel tööd teha, pingutada ja teisi austada…

Ja me lahkume sellepärast, et oleme vihased ja mitte klauslite pärast.

Vihane, et poliitilistest liidritest on saanud korruptsiooni, vihkamise, ahnuse ja auhimu ning ahnuse teejuhid.

Vihased inimesed, kes kõrvale hiilivad ja lahku lähevad, imevad põldu ja riigi tulevikku.

Vihane, et meie maksud loobivad nagu rämpsvarusid selgrootud, saamatute virisejate poolt.

Vihased ülikondades kurjategijad on võtnud seaduse üle, et legaliseerida oma kudemiskassa.

Nad on vihased peaministri peale, kes on valmis riigi põlema ja rahvast lõhki rebima, eeldusel, et ta oma naha päästab.

Ja me lahkume sellepärast, et oleme alandushullusest väsinud ja mitte seaduste väikeste joonte pärast.

Oleme väsinud seinasamblatest, kes meid reeturiteks kutsuvad ja teie vaikite.

Oleme väsinud vaestest ministritest, kes nimetavad meid rassistideks ja aškenazideks, kui meie lastel pole õrna aimugi, kust nad pärit on.

Oleme väsinud sellest, et oleme ummikus Rolexi kelladega, mida meil ei ole ega tule.

Oleme väsinud kuulmast kurjategijate põiklemist ja ministrite teesklemist, et oleme anarhistid.

Me tahame teile öelda, härra president, hõivatud poliitikud ja madalad ajakirjanikud – te jääte suurest ajast ilma.

Ärka üles, sest me elame õudusfilmis ja meil pole kavatsust istuda ja kõrvalt vaadata, et näha, kuidas teievahelised vaidlused lõppevad.

Ärkasime selle peale, et olime vaikimisest väsinud. Sest me võtsime vastutuse.

Ärge otsige juhti, keda saate meilt osta, ja ärge levitage meile väljamõeldud kompromisse. Me ei ole nagu sina.

Me alustasime võitlust ja jätkame võitlust seni, kuni võtate käed ülemkohtust lahti, kuni õpite teist austama (või vähemalt vait jääte) ja kuni võtate iseseisvusdeklaratsiooni oma südamesse.

Mitte hetk tagasi.

Kas sa tunned ka nii? Andke see edasi nii, et see jõuaks paremate kõrvadeni.

2)Rotem Peer

Direktor

Grupi ekspert vaimse tervise konsultantide alal

1 päeva ·

Postituse muutmine selgituse saamiseks:

Oluline on märkida, et on võimalik, et tapja sai tõepoolest trauma. Ma ei välista seda.

Ma lihtsalt arvan, et on palju juhtumeid, kus see nii ei ole ja katse omistada peaaegu iga mõrva vaimsele võitlusele on vigastus tervele elanikkonnale.

Lisaks on statistiliselt selge, et kui võtta valimiks 10 000 inimest, kes ei jookse, võrreldes 10 000 mittejooksva inimesega, on tõenäosus, et keegi on mõrvar, suurem mittejooksva elanikkonna hulgas.

Seaduse järgi on iga mõrvar potentsiaalselt vaimuhaige. Isegi kui tal puudub vaimne taust, saadetakse ta vaimsele kontrollile.

Ja seda, kes oli varem mitu aastat tagasi haiglaravil, ei peeta hingele kahju teinud ning katse õigustada mõrva vaimse võitluse tõttu on lihtsalt ülekohus.

Kõik tahavad vanglast põgeneda ja mis siis saab?

et kõik ajalehed on täis jube häbimärgistavaid lauseid, mis nimetavad peaaegu iga mõrvarit vaimselt häirituks.

Sellest piisab kogu elanikkonna kahjustamiseks.

Selle vastu peaks olema seadus.

Kui etiooplane mõrvab, siis kas me ütleme, et ta mõrvas sellepärast, et on etiooplane?

Kui marokolane mõrvati, siis me ütleme, et ta mõrvas sellepärast, et ta on marokolane?

muidugi mitte!

Mees tapab, sest ta tapab, sest ta on halb inimene.

Skisofreenikud ei ole mõrvarid.

Depressioonis inimesed ei tapa.

Ärevad inimesed ei ole mõrvarid.

Mõistke see nähtus hukka, see sõltub ainult meist endist, sest meist ei hooli keegi ja nende väljaannete tõttu kardavad inimesed vaimse puudega inimesi ja mõistavad neid ühiskonnast, tööst, poliitikast hukka.

Ära anna kätt.

————————————————– —–

Olen väsinud iga mõrvari automaatselt hingede kahjustamisega sidumisest!

Vaimselt kahjustatud inimene ei ole mõrvar!!!!

Mõrvar on mõrvar, sest ta on halb mees.

Ta tahab olla mõrvar, sest tal pole midagi kaotada.

Kurjategija, vägistaja, mõrvar, ründaja on kurjategijad ega ole emotsionaalselt kahjustatud.

Pole ime, et riigis valitsevad vaimse puudega inimeste suhtes häbimärgid, kui igaühest, kes mõrva toime paneb, kirjutatakse, et ta on vaimse puudega.

Võõraste riik

3) assaf Benyamini

10 veebruaris B-20:11

Mõni minut tagasi öeldi uudistes, et täna Jeruusalemmas kohutava rünnaku korraldanud terrorist oli vaimuhaige. Stuudios esitati ka küsimus, mil määral on terroristliku tegevuse tegur või oht see, et neetud terrorist (kes rünnakus hukkus – ja hea, et) on vaimuhaige.

Tuleb meeles pidada, et mitte kõik vaimuhaiged pole terroristid, mõrvarid ega kurjategijad.

Näiteks on mind määratletud vaimse puudega ja ma ei korralda terrorirünnakuid ega ole ühegi kuritegeliku või terroristliku organisatsiooni liige.

See häbimärgistamine, mille kohaselt kõiki vaimuhaigeid määratletakse mõrvarite või kurjategijatena, on väga problemaatiline – ja muudab mõnikord asjakohase ravi osutamise väga keeruliseks.

4) assaf benyamini

7 veebruaris 2023 B-23:25

Mõni minut tagasi teatas uudis maavärinast Jeruusalemma piirkonnas.

Ma elan Jeruusalemmas, Kiryat Menachemi naabruses – ja ma ei tundnud midagi.

Peaks vist minema ja kontrolli minema.

Kes sellist häiret ravib? Millise arsti juurde peaksin pöörduma?

Ja kuidas sellist häiret nimetatakse?

Hahaha…

5)7 veebruaris B- 23:15

Ja seekord tõsine küsimus (mitte mingil juhul huumor):

Umbes kaks-kolm aastat tagasi käivitati Iisraeli osariigis uus ühistranspordiplatvorm: liin, mis teenindab reisijaid Haifast Acresse ja tagasi meritsi, paadiga. Kas seda marsruuti on võimalik kasutada mitmeliini- või tasuta kuupiletitega (sarnaselt bussidega)?

Kas see transporditee on ajaloo jooksul juba olemas olnud? Ja kui jah, siis kellel on selle kohta üksikasju (mis perioodil, milleks marsruuti kasutati, milline oli poliitiline/poliitiline taust jne?)?

Kellel on selle kohta üksikasju?

G. Allpool on e-kiri, mille ma saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: avatud hanked.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Otsin Internetist seda või teist tüüpi tarkvara või süsteeme, mis on mõeldud erinevatel teemadel “avatud hangete” avaldamiseks.

Kas teate selliseid süsteeme?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. Allpool on näide pakkumisest, mille soovin avaldada avatud süsteemis pakkumiste veebis avaldamiseks:

Pakun oma ajaveebi disability55.com platvormina puuetega inimeste artiklite avaldamiseks kõigis järgmistes 67 keeles:Usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma, valgevene, bengali, baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra, nepali, suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene, rootsi ja tai.

Parimate soovidega,

assaf benyamini.

post Scriptum. Minue-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] või: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

H. Allpool on e-kiri, mille ma erinevatesse kohtadesse saatsin:

Saaja:

Teema: avaldamisload.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Mul on 2 YouTube’i kanalit https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

ja:

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

Soovin lubada teistel YouTube’i kasutajatel oma kanalitele videoid lisada. Minu kanalid tegelevad puuetega inimeste teemaga – ja seetõttu olen huvitatud sellest, et saaksin lubada ainult sellel teemal sisu lisada – ja mis tahes keeles.

Kas on võimalik seda teha? Ja kui nii – kuidas?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

I. Allpool on meilisõnum, mille saadan erinevatesse kohtadesse:

Saaja:

Teema: artiklid ajaveebi jaoks.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Blogin disability55.com – üles ehitatud wordpress.org süsteemile.

See on puuetega inimeste teemat käsitlev ajaveeb – mitmekeelne ajaveeb 67 keeles: usbeki, ukraina, urdu, aseri, itaalia, indoneesia, islandi, albaania, amhari, inglise, eesti, armeenia, bulgaaria, bosnia, birma , valgevene, bengali , baski, gruusia, saksa, taani, hollandi, ungari, hindi, vietnami, tadžiki, türgi, türkmeeni, telugu, tamili, kreeka, jidiši, jaapani, läti, leedu, mongoli, malai, malta, makedoonia, norra , nepali , suahiili, singali, hiina, sloveeni, slovaki, hispaania, serbia, heebrea, araabia, puštu, poola, portugali, filipino, soome, pärsia, tšehhi, prantsuse, korea, kasahhi, katalaani, kirgiisi, horvaadi, rumeenia, vene , Rootsi ja Tai.

Soovin lubada veebikasutajatel oma saidile üles laadida artikleid – puuetega inimesi käsitlevaid artikleid, mis võivad olla mis tahes 67 mainitud keeles.

Kas on võimalik seda teha? Ja kui nii – kuidas?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3) Link minu veebisaidile:   https://www.disability55.com/

J. Minu lingid:

1)maailm ja täielik – hinge ja naise tervise keskus

2)push.house-võrgustiku reklaam

3)ühing “purjetamine Haifa”

4)kaitse Idan Dark

5)organisatsioon pöördub abivajajate poole Iisraeli pere – terapeutilised hambad

6)submenow.com-reklaami kanal YouTube

7)world one-Traffic demokraatia globaalne

8)ühistu hingamine võrk-kaminapuud-oht terve

9)saidi clickcease.com partnerite programm

 

Print Friendly, PDF & Email