" /> Kiire meditsiiniline abi - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Kiire meditsiiniline abi

Kiire meditsiiniline abi

Saaja:

Teema: ravi/järelkontrolli probleem.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen 50-aastane Jeruusalemma piirkonnast pärit mees, kes on aastaid kannatanud vaimsete probleemide käes – ja teda ravitakse ka psühhiaatriliste ravimitega.

Kuid juba mitu aastat olen jäänud jälgimata, milliseid psühhiaatrilisi ravimeid võtan. Põhjus: vaimse tervise keskuste psühhiaatrid lõpetasid selle teenuse osutamise. Ma tean, et see kõlab kaugelt ja täiesti absurdselt – aga kahjuks see nii on.

Teisest küljest ja arvestades minu kui riikliku kindlustusinstituudi invaliidsustoetuse toel elava inimese majanduslikke raskusi, ei ole psühhiaatri eraviisiline järelkontroll võimalik.

Ja mis veel: pärast 1998. aasta alguses juhtunud tööõnnetust ning füüsilise tervise aeglast ja järjekindlat halvenemist alates sellest ajast kuni tänaseni on mul üha raskem jõuda füüsiliselt kliinikusse uuringutele või ravile – kui ja millal see on vajalik. . Tervishoiuministeerium ja Üldhaigekassa, kus ma olen kindlustatud, ei anna praegu sellele raskusele vastust.

Otsin lahendust – pean kiiremas korras ravimeid jälgima.

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiil-972-58-6784040. faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1. Minu isikukood: 029547403.

2. Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3. Terapeutiline raamistik, milles ma olen:

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites:

972-2-6432551. või: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli meeskonna sotsiaaltöötaja, kes saadab mind hosteli varjualusesse majja: pr Sara Stora-972-55-6693370.

4. Allpool on e-kiri, mille saatsin hostelis olevale giidile:

Reedel, 13. jaanuaril 2023 kell 9:41:49 PMGMT+2, assaf benyamini [email protected]> Kirjutas:

Hr Verdan La-Zouz, tervitused:

Teema: Minu vastus teie sõnadele 12. jaanuaril 2023:

Lugupeetud härra.

Täiendavalt Teie 12.1.2023 väidetele lisan siia postituse, mille Facebookis kõnealusel teemal kirjutasin. Ma palun teil ja kõigis palvekeeles mitte survestada mind selles küsimuses. Vaimse tervise keskuste psühhiaatrid ei järgi täna ravimeid nagunii – ja ma väldin sinna minekut soovist kaitsta ennast ja oma tervist – ja täpselt samal põhjusel küsin ma teilt ja igas palvekeeles. lõpetage mulle selle peale survestamine!!! Valite reaalsuse nägemise (ja see pole “minu reaalsus”!!! See on reaalsus, millega puutuvad kokku kõik, kes vaimse tervise jaamadesse tulevad).

Ja nüüd tsitaadi enda juurde: 

http://antipsychiatry.org/

The

Antipsühhiaatria

koalitsioon-

Psühhiaatriliste rünnakute ohvrite rahvusvaheline organisatsioon, st: psühhiaatrite poolt toime pandud tõsised inimõiguste rikkumised.

Kas selliseid juhtumeid on ka Iisraeli riigis? Olen veendunud, et neid on – ja palju, psühhiaatria elukutse ainulaadse staatuse tõttu, mis eristab seda kõigist teistest arstikutsetest.

Psühhiaatria elukutse on Iisraelis ainuke amet arstide seas, mille puhul on arstil ka jõustamisvolitused. Psühhiaater võib oma otsusega saata patsiendi sundhaiglaravile – mida ei saa teha ükski muu meditsiini valdkonna arst ja isegi juhtudel, mis võivad seda tõesti õigustada (näiteks insuldi läbi põdenud inimene, mis minu Arvatakse, et on juhtumeid, kus inimene tuleks ravile viia isegi siis, kui ta on selle vastu, ja seda sel lihtsal põhjusel, et sel hetkel ei ole ta pädev otsuseid langetama). Kuigi iga sunniviisiline haiglaravi nõuab ringkonnapsühhiaatri nõusolekut, arvestades, et enamikul juhtudel on patsienti või kogukonnas viibivat inimest tundev isik kogukonna psühhiaater, mitte piirkonna psühhiaater. Sellises olukorras, kus on ühelt poolt psühhiaatriaosakonda hospitaliseerimist mittesooviva patsiendi seisukoht ja teiselt poolt piirkonnapsühhiaatri seisukoht haiglaravi vajalikkuse osas, on täiesti selge. et ringkonnapsühhiaater võtab automaatselt oma professionaalse kolleegi, mitte patsiendi seisukoha.

See reaalsus, mis annab paljudele psühhiaatritele piiramatu võimu ja autoriteedi, paneb paljud neist segadusse, unustama, mille või kelle heaks nad töötavad – ja kõrvalsaadusena kohtan nii mina kui ka paljud teised patsiendid agressiivset ja alandavat suhtumist. psühhiaatrite osa. Nendel põhjustel loobusin vaimse tervise keskuses käimisest, et lihtsalt enda ja oma tervise eest hoolitseda. Mulle on täiesti selge, et siin selgitatud käitumisviis ei võimalda igal juhul järelkontrolli ega ravi. Kahjuks valib terapeutiline raamistik, milles ma kogukonnas viibin, tõlgendada seda reaalsust moonutatud viisil ja esitada oma asju, justkui ei tee koostööd selle “ravi” või “abiga”, mida mulle seal väidetavalt pakutakse. Sellest pole muidugi kasu: oleks üsna rumal minna uuesti vaimse tervise jaamadesse, et taas tõestada seda, mida ma juba paljude aastate kogemuse põhjal tean, mida ma kahjuks patsiendina omandasin. Peale selle muudab mu füüsiline tervis minu jaoks järjest raskemaks füüsiliselt jaamadesse järelkontrolli tuleku – sellele pole Iisraeli riikliku meditsiini raames praegu vastust. Mul pole põhjust pingutada ja sinna jõuda vaid selleks, et endasse imeda südamevalu ja põlgus, mis mind nende juures ootab. minu füüsilise tervise seisukord teeb mul füüsiliselt jaamadesse järelkontrolli tulemise aina raskemaks – sellele pole Iisraeli riikliku meditsiini raames praegu vastust. Mul pole põhjust pingutada ja sinna jõuda vaid selleks, et endasse imeda südamevalu ja põlgus, mis mind nende juures ootab. minu füüsilise tervise seisukord teeb mul füüsiliselt jaamadesse järelkontrolli tulemise aina raskemaks – sellele pole Iisraeli riikliku meditsiini raames praegu vastust. Mul pole põhjust pingutada ja sinna jõuda vaid selleks, et endasse imeda südamevalu ja põlgus, mis mind nende juures ootab.

Tahan rõhutada, et need järeldused ei ole mingil juhul rutakaid ega tormakaid järeldusi – need on järeldused, milleni pidin jõudma pärast asja väga põhjalikku ja süvendatud uurimist ning seda paljude aastate jooksul.

Terapeutilises keskkonnas, kus ma olen, on psühhiaater, kes teeb mõnikord patsientidele kodutööd. Tema saabumine minu majja oleks võinud mingil määral leevendada kannatusi – kuid ühendus, kuhu ma kuulun, keeldub seda kindlalt lubamast – ja andmata oma keeldumise kohta selgitusi või põhjendusi.

Saatja on hr Assaf Binyamini-Dier hosteli “Avivit” kaitstud eluasemest.

Minu ID number: 029547403.

5. Minu perearst:

Dr Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – promenaadi kliinik,

Daniel Yanovsky tänav 6,

Jeruusalemm, postiindeks: 9338601.

Telefoninumber kliiniku kontorites: 972-2-5098282. Faksinumber kliiniku kontorites: 972-2-6738551.

6. Ravimid, mida ma võtan:

Psühhiaatrilised ravimid:

I. Seroquel –

2 tabletti 300 mg igal õhtul.

II. Tegretol CR –

400 mg – igal hommikul. 400 mg – igal õhtul.

III. Effexor –

150 mg – igal hommikul. 150 mg – igal õhtul.

7. Minu terviseprobleemide loetelu:

I. Vaimuhaigus-kompulsiivne sündroom OCD- ja haigus, mida määratletakse kui skisoafektiivset häiret.

II. Psoriaatiline artriit. Seda haigust jälgib Hadassah Ein Keremi haigla reumapolikliinik.

Mind jälgib osakonnajuhataja, Dr Hagit Peleg.

III. Neuroloogiline probleem, mille määratlus pole selge. Tema peamised sümptomid: esemete kukkumine minu käest märkamatult, pearinglus, tundlikkuse kaotus mõnes peopesa piirkonnas ning teatud probleem tasakaalu ja kehahoiakuga.

IV. Krooniline diski song seljas selgroolülidel 4-5 – mis kiirgub ka jalgadesse ja raskendab kõndimist.

V. Ärritatud soole sündroom.

VI. Kardioloogilise probleemi tunnuste algus viimasest kuust (kirjutan seda neljapäeval, 22. märtsil 2018) – ja nende ridade kirjutamise seisuga on probleemi olemus endiselt ebaselge, mis väljendub rindkeres. valud suurema osa päevast, hingamis- ja ka kõneraskused.

VII. Viimastel aastatel ilmnenud märkimisväärne nägemise nõrgenemine (kirjutan neid sõnu neljapäeval, 3. juunil 2021).

Olen sunnitud probleemi hooletusse jätma ja seda mitte käsitlema ning seda nii tõsiste rahaliste raskuste tõttu, kes elavad Kindlustusinstituudi puudetoetusest, kui ka üldise haigekassa väga tülika bürokraatliku käitumise tõttu. Olen liige, kes paljudel juhtudel ei võimalda mul saada vajalikke meditsiinilisi teste või ravi.

A. Allpool on meil, mille saadan erinevatele ettevõtetele:

Saaja:

Kas teie ettevõttel on sidusprogramm?

Kas saate seda täpsustada?

Assaf Benyamini.

*1) minu meiliaadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]hotmail.com ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

2) minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. mobiilside-972-58-6784040.

faks-972-77-2700076.

3) minu postiaadress:

assaf benyamini,

Costa Rica tänav 115/4,

Qiriat Menahemi naabruskond,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

4) minu esimene keel on heebrea (עברית).

5) minu veebisaidid: https://www.disability55.com/ ja: https://assaf-permalinks.com ja: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

B. Allpool on sõnum, mille saatsin Iisraeli osariigi riikliku kindlustusinstituudi tegevjuhile, suurendades Yarona Shalom Teisipäeval, 24. jaanuaril 2023 kell 13:35:

daamile Yarona Shalom Tervitused:

Mina, assaf benyamini, 50-aastane Jeruusalemmast pärit puudega inimene – kes elan riikliku kindlustusinstituudi invaliidsustoetusest ja kuulun nitgaberi liikumisesse – läbipaistvad puudega inimesed. Liikumises püüame tegutseda läbipaistva invaliidide kogukonna nimel – kõigi nende inimeste nimel, kes kannatavad puuete ja raskete terviseprobleemide all, mida väljastpoolt silmaga näha ei ole.

Meie liikumise juht, kes on ühtlasi ka selle asutaja, proua Tatjana Kadutškin, soovib olla koos teiega, kui Riikliku Kindlustusinstituudi peadirektoriga, et näha, mida saab teha puuetega inimeste kogukonna heaks, mille heaks me oleme. üritab tegutseda.

Kas saate temaga ühendust pidada?

Tema telefoninumbrid on:

972-52-3708001. ja-:972-3-5346644.

Parimate soovidega,

assaf benyamini – “nitgaberi” liikumise liige – läbipaistvad puuetega inimesed.

post Scriptum. 1) Minu telefoninumbrid: kodus – 972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

2) Meie liikumise veebisait: https://www.nitgaber.com/news

C. Allpool on mitu postitust, mille avaldasin Facebooki sotsiaalvõrgustikus:

1)Iisraeli kõrgtehnoloogia ettevõte käivitab uue ettevõtmise – “The Demonstration”, mille nimi on.

See on uus suhtlusvõrgustik, kust saate tellida demonstratsioone erinevatel teemadel – tasu eest.

Põhipaketis, mis sisaldab meeleavalduste teemade tõstmist, on ka tasulised teenused:

Eritasu lehvitavate märkide eest (rakenduses saate määrata sellised parameetrid nagu sildi suurus, värv, millega trükitakse tähed, sümbolid, karikatuurid või joonised, samuti saate määrata materjali, millest märk tehakse valmistatud ja selle kandmiseks vajalik käepide. Muidugi on igal materjalil erinev hind).

Eritasu on ka vastasseisu eest politseiga, eritasu valjuhääldi kasutamise eest ja palju muud.

“Meeleavaldust” arendava kõrgtehnoloogiafirma kontorite ees korraldatakse massimeeleavaldus: “Meeleavaldused ei saa olla ainult rikaste pärusmaa!!! Sellist asja ei saa teha!!! See on ebamoraalne! Mida teevad vaesed inimesed, kes tahavad demonstreerida ja protestida sotsiaalse ebaõigluse vastu?

Kõigele vaatamata saab projekt hoogu ja on väga edukas ning ettevõtte töötajad lähevad välja protestima ja ähvardavad:

“Teie meeleavaldus on ebaseaduslik!! Te ei maksnud!! Viime asja hukkamisele!!”.

“Ja pealegi, me ei saa aru, milles see segadus on” – öeldakse seltskonnas.

Maksate auto, bussisõidu või mõne muu toote eest – miks siis mitte maksta ka demonstratsioonide eest? Kas te ei tea, et raha paneb maailma käima?”

Ametivõimud ja valitsusasutused üle kogu maailma on projektiga rahul: “Kui lõbus meil on. Meeleavaldusi on vähem. Ja kui on – siis teenime vähemalt raha. Teeme asju, mis avalikkust häirivad. , paneme nad välja minema ja demonstreerima – ja siis võtame tasu. Milline ilu – meil on suurepärane äri! !”.

lol…

2) 23. jaanuari 2023 postitus:

Viimastel kuudel on Iisraeli riiki rünnanud salapärane viirus (ja ei – ma ei pea silmas koroonat).

Sümptomid: inimesed muutuvad närvilisemaks, ei kuula kedagi ja päris mitmel juhul mandub see ka vägivallaks. Aga meil on õigus: kodanik on riigi klient – ​​ja kliendil, nagu me teame, on alati õigus. Näete seda kõikjal: teedel ja radadel, haridusasutustes ja koolides, haiglates ja kliinikutes, ühistranspordis (aina rohkem bussijuhtide vastu suunatud vägivallajuhtumeid) ja teistes riigiasutustes ja erinevates avalikes asutustes – ka avalikes parkides ja avamaal. Loomulikult ei jää epideemiast mööda ka Knesseti liikmed, kes üksteist kiruvad, karjuvad ja üksteisega pidevalt ebaviisakalt räägivad.

Ja lühidalt: igal pool on inimestel “lühike kaitse” – üha vähem tahetakse peatuda või kedagi teist kuulata. Selles kontekstis on huvitav teada, kas tehakse uuring, mis uurib, milline on keskmine ajavahemik kahe Iisraeli kodaniku vahelises vestluses, mis kestab hetkest, mil inimene hakkab rääkima, kuni vestluspartneri katkestamiseni ja vestluse kuulamise lõpetamiseni. tema. Kas see on paar sekundit? Või äkki isegi sekundi murdosa? Ja kas selliseid uuringuid tehakse ka mujal maailmas? Ja kui jah, siis kas meie olukord Iisraelis on selles osas teiste riikidega võrreldes parem või halvem?

Ja isegi kui sellist uuringut riikliku tähelepanu taseme kohta ei tehta või tehakse (ja võib-olla on võimalik luua “tähelepanuindeks” – selleks, et jälgida elanikkonna tähelepanuandmeid?), kas on võimalik tuvastada sama salapärane viirus, mille tõttu paljud inimesed lõpetavad üksteise kuulamise, segavad üksteise sõnu ebaviisakalt, sõimavad ja muutuvad üha vägivaldsemaks?

Võimalik, et kui see viirus tuvastatakse, õpime paremini tundma selle toimemehhanismi või selle päritolu – või siis leiame võimalusi sellega toimetulemiseks.

Või on tegemist kroonilise või surmava haigusega, nii et miski enam ei aita?

Kallid psühhiaatrid: mis diagnoos siin on? Kuidas nimetaksite seda massilist ja kollektiivset tähelepanuhäiret?

Või olete vahepeal lugemise või kuulamise lõpetanud?

lol…

3) 23. jaanuari 2023 postitus:

Psühhiaatriaosakonnas otsustatakse eranditult kõikidel patsientidel uimastiravi katkestada.

Põhjus: tuleb välja uus määrus, mis võimaldab määrata trahvi patsientidele, kes ründavad meditsiinitöötajaid.

Osakond otsustab määrata rahatrahvi kollektiivkaristuseks kõigile patsientidele, kuna mitmel korral on juhtunud, et patsiendid või nende pereliikmed ei rääkinud töötajatega hästi. Patsientidel pole raha trahvi maksmiseks – nii otsustavad nad osakonnafondi säästuga omamoodi “tasaarvestuse”, mis saavutatakse ravimite mitteostmisega.

Kas see on väljamõeldud stsenaarium? Või suudavad meditsiinimeeskonnad tõesti sellise sammu astuda?

Kus on siis piir? Milliseid lauseid ei tohi öelda arstile, sotsiaaltöötajale ega teistele terapeutidele, mille ütlemise eest pean patsiendina trahvi maksma?

Uudistes teatasid nad sellest lühidalt – miks mitte täpsustada? Verbaalne vägivald on ju ka paljude psühhiaatrite meetodi järgi üks vägivallaliik – kas pole?

Huvitav, miks pole täpsustatud – enne kui patsient teraapiaareenile jõuab, peab ta teadma, millised on mängureeglid, mida ei tohi öelda ja mida tohib – ja ka mis saab, kui sellised ja sellised arstid otsustavad kasutada neid trahve ebaõiglaselt ja ilma asjakohase või sisulise põhjuseta. Muidugi võib esineda ka juhtumeid, kus seda kuritarvitatakse ainult isikliku kättemaksu või kontode likvideerimise eesmärgil – ja ilma objektiivse põhjenduseta või olukorrata, kus meditsiinitöötajaid tõesti rünnati või ta oli ohus.

Kas jõuame olukorrani, kus igale tervisekontrollile, fotole või ühele või teisele ravile sisenevad lisaks meditsiinipersonalile ka politseinikud? Ja millised on nendel juhtudel tule avamise juhised?

Ja muidugi, kuna on oht, et politseinikud või arstid kasutavad neid eeskirju kuritarvitades, võivad nad jõuda järeldusele, et trahvi kuritarvitamise vältimiseks on vaja moodustada inspektorid avalikust erinõukogust. mehhanism, mis lisaks neile luuakse.

Ja lõpuks mis? Iga arstlik läbivaatus hõlmab terve kohtu meeskonda?

Šokeeriv ja piinlik…

Palun tehke mulle järjestatud nimekiri/tabel:

Üks veerg sõnu, mis on lubatud arstidele öelda.

Teises veerus on sõnad, mida ei tohiks arstidele öelda.

Mul on seda väga vaja. Ma võtan tabeli kaasa igale arsti, õe või sotsiaaltöötaja vastuvõtule – kuidas ma muidu tean?

Ma anun – saatke laud – mul pole raha, et tervishoiusüsteemile trahve maksta.

Tabeli saatmise aadress:

Patsient assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

Kohustun: 1. Tagamaks, et see sõnatabel riputatakse igas minu maja ruumis nähtavale kohale.

2.Tooge selle tabeli koopia igale terapeutilisele areenile, kuhu ma lähen.

3. Vestluses meditsiinitöötajaga kasutan ainult neid sõnu, mis esinevad tabelis ja on lubatud kasutada.

4. Sõnad, mida tabelis ei esine või mis on keelatud kasutada sõnade veerus – edaspidi ei ütle ju neid, isegi kui see on ühe kirjeldamiseks hädavajalik või mõni muu meditsiiniline protseduur.

5. Kui ristimine enne arsti juurde jõudmist koju ununeb – kui see teada on, pean ma ju vältima uuringu- või ravikohale tulekut.

Seega ootan kannatamatult – kus on laud?

Niisiis, kallid arstid, te ei usalda Iisraeli postiettevõtet (oh, eks ma ei usalda ka neid)? Tabeli võib mulle ka faksiga saata

mille number on: 972-77-2700076.

või e-posti aadressile: [email protected]

4) Allpool on postitus, mille avaldasin 30. jaanuaril 2023:

Patsient psühhiaatriaosakonnas õendustöötajatele: “Mul on valus. Ma tahan, et te mind uuriksite.”

Õenduspersonal patsiendile: “Ole vait!!! See on psühhiaatriahaigla – mitte teie kodu. Meie ja ainult meie otsustame ravi üle ja millal teil on valus ja millal mitte – ja mitte mingil juhul sina!!! Vaene vaimuhaige!!!”.

Patsient oigab valust: “Aga see on tõesti valus, palun…”.

Õendusmeeskond: “Noh, see patsient ei saa ilmselt aru, mida nad talle räägivad. Me seome teid nüüd nädalaks voodi külge – ja ärge julgege meile enam öelda, et teil on valus !! Vahetus saab varsti läbi ja me läheme koju – ja meil pole praegu jõudu teie lolluste jaoks!!!” .

 

5) Täna, 30. jaanuar 2023 – täpselt 90 aastat kohutavast ja kohutavast ajaloolisest sündmusest.

30. jaanuar 1933 – natside tõus Saksamaal võimule(viide heebrea keeles kirjutatud Wikipedia kirjele)

-Ja seda, mis juhtus pärast seda, ei saa me kunagi unustada…

 

6) Iisraeli idufirma arendab rakendust nimega “Professional and Real” – rakendus, mille eesmärk on võimaldada selle kasutajatel teatada esinevatest professionaalidest, samuti teha koostööd vastavate riigiasutustega (konkurentsiamet, Iisrael). Politsei, kohus jne) – kui ja millal see osutub vajalikuks .

Kui palju inimesi registreeruks sellise rakenduse kasutajaks?

 

D. Allpool on meil, millele saatsin Dr Hagit Peleg Hadassah Ein Keremi haiglast:

Kirjad aadressile Dr Hagit Peleg.  

[email protected]

Neljapäeval, 26. kell 16:28

To Dr Hagit Peleg Tervitused:

Teema: konsultatsioonitaotlus.

Kallis proua.

Viimati, kui mind teie kliinikus läbi vaadati, ütlesite mulle, et nüüd on psoriaasi raviks uued ravimid ja et on võimalik, et isegi minusuguseid inimesi, kes kannatavad tõsiste rahaliste raskuste käes, saavad nüüd aidata “Haverim lerefuah” ühendus Tema juurde suunate sellises olukorras patsiente. 

Pärast seda külastasin oma perearsti – dr Brandon Stewartit – ja sain temast aru, et ta räägib sellest teiega.

Kas sa rääkisid temaga?

Samuti pole minu teada praegu ühtegi ravi, mis psoriaasi saaks ravida – kas see on tõsi? Ja kui see pole tõsi või ebatäpne, kas saaksite selgitada, millised on praeguse seisuga psoriaasi ravivõimalused?

Varem ei tahtnud ma psoriaasi ravimravi saada mõne muu kaalutluse tõttu: suur võimalus põdeda kõrvaltoimeid – ja samal ajal väga lühikesed remissiooniperioodid, mida on võimalik saavutada, kui üldse.

Teie sõnadest sain aru, et see olukord oli tõsi 10-15 aastat tagasi (see on aeg, mil nahaarstid, kelle juures mind uuriti, rääkisid mulle varem mainitud olukorrast, ega soovitanud nimetatud põhjustel bioloogilist ravi) – ja ei vasta tänapäeval enam tõele.

Ja seetõttu tahaksin küsida: Mis on psoriaasi remissiooniperiood, mille saan saavutada, kui hakkan ravima mõne uue ravimiga? Ja mis ravimid need on?

Ja kui uued ravimid tõepoolest võimaldavad mul saavutada psoriaasi pikaajalist remissiooniperioodi ilma tõsiste kõrvaltoimeteta ja on tõepoolest olemas võimalus

kasutades “Haverim lerefuah” ühendus Abi eest ravi rahastamisel – sel juhul oleksin huvitatud sellest, millist protseduuri on vaja uimastiravi saamiseks.

Parimate soovidega,

assaf benyamini – Hadassah Ein Keremi haigla reumapolikliiniku patsient.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

E. Allpool on meil, mille saatsin aadressile “modest.app”:

minu kiri aadressile “modest.app”.

Yahoo / saadetud

assaf Benyamini< [email protected] >

kellele:

[email protected]

Pühapäeval, 29. jaanuaril 2023 kell 15:49

Saaja: “modest.app”.

Teema: Tehnoloogilised tööriistad.

Lugupeetud prouad/härrad.

Alates 2007. aastast olen osalenud võitluses invaliidide eest Iisraelis – võitluses, mida teatavasti ka meedias palju kajastatakse.

Üks vahendeid, mille abil püüame võitlust edendada, on erinevate tehnoloogiliste vahendite kasutamine: sotsiaalvõrgustikesse kirjutamine, veebisaitide avamine ning nende reklaamimine ja täiustamine, virtuaalsete kogukondade haldamine ja nii edasi.

Minu küsimus sellega seoses on järgmine: kas teie ettevõttel või organisatsioonil on võimalik pakkuda tehnoloogilisi tööriistu, mis võivad meid meie võitluses aidata? Ja kui jah, siis millistes valdkondades ja kuidas? Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu veebisaidid: https://www.disability55.com/ ja: https://assaf-permalinks.com ja: https://dev-list-in-the-net.pantheonsite.io

3) 10.7.2018 liitusin ühiskondliku liikumisega nimega “Overcome” – läbipaistvalt puudega. Püüame edendada läbipaistvate puuetega inimeste õigusi, st: minusuguste inimeste õigusi, kes kannatavad meditsiiniliste probleemide ja väga raskete haiguste all, mis ei ole väljapoole silmatorkavalt nähtavad – väline nähtamatus, mis põhjustab meie suhtes väga tugevat diskrimineerimist. 

Liikumise juht, kes on ka selle asutaja, on proua Tatiana Kaduchkin ja teda saab helistada numbril 972-52-3708001.

Telefoni vastamise ajad: pühapäevast neljapäevani kell 11.00-20.00. Iisrael

aeg – välja arvatud juudi pühad ja erinevad Iisraeli pühad.

4) Siin on mõned selgitavad sõnad meie liikumise kohta, nii nagu need ajakirjanduses ilmusid: Tatjana Kadutškin, tavakodanik, otsustas luua liikumise “Overcome” selle abil, mida ta nimetab “Läbipaistvaks puudega”.

Seni on sellele kogunenud umbes 500 inimest üle kogu Iisraeli osariigi

liikumine. Intervjuus Kanal 7 Päevikule räägib ta projektist ja nendest puuetega inimestest, kes ei saa asjaomastelt osapooltelt nõuetekohast ja piisavat abi just seetõttu, et need on läbipaistvad.

Tema sõnul võib puudega elanikkonna jagada kahte rühma: ratastooliga puuetega inimesed ja ratastoolita puudega inimesed. Ta defineerib teist rühma kui “läbipaistvaid puuetega inimesi”, kuna ta ütleb, et nad ei saa samu teenuseid kui ratastooliga puuetega inimesed, kuigi nad on määratletud 75–100-protsendilise puudega. Ta selgitab, et need inimesed ei saa üksi ära elada ja nad vajavad lisateenuseid, millele on õigus ratastooliga puuetega inimestele. Näiteks läbipaistvad invaliidid saavad Kindlustusinstituudilt madalat töövõimetuspensioni, ei saa teatud lisatasusid nagu eriteenuste toetus, saatjatoetus, liikumistoetus ja lisaks saavad nad väiksemat toetust elamuministeeriumilt.

Kadutškini läbiviidud uuringu kohaselt on need läbipaistvad puuetega inimesed leivanäljas hoolimata katsest väita, et 2016. aastal pole Iisraelis leivanäljas inimesi. Tema läbiviidud uuring väidab ka, et enesetappude määr on nende seas kõrge.

Tema asutatud liikumises töötab ta selle nimel, et läbipaistvalt puuetega inimesed kaasataks avalike elamispindade ootenimekirjadesse. Selle põhjuseks on asjaolu, et ta ütleb, et nad ei sisesta tavaliselt neid loendeid, kuigi need peaksid olema abikõlblikud. Ta peab üsna palju kohtumisi Knesseti liikmetega ja osaleb isegi Knesseti asjaomaste komisjonide koosolekutel ja aruteludel, kuid ta ütleb, et need, kes saavad aidata, ei kuula ja kuulajad on opositsioonis ega saa seetõttu aidata.

Nüüd kutsub ta üha rohkem “läbipaistvaid” puuetega inimesi endaga liituma, tema poole pöörduma, et ta saaks neid aidata. Tema hinnangul pole praeguse olukorra jätkumisel pääsu puuetega inimeste meeleavaldusest, kes taotlevad oma õigusi ja põhilisi elatustingimusi.

5) Minu meiliaadressid: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja:  [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected] 

6) Siin on mõned lingid minu profiilidele erinevates sotsiaalvõrgustikes:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8gY

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://assafcontent.ghost.io/

https://www.youtube.com/channel/UCN4hTSj6nwuQZEcZEvicnmA

https://soundcloud.com/user-912428455?utm_source=clipboard&utm_medium=text&utm_campaign=social_sharing

7) Siin on ISRAELI filmitoimetaja Tali Ohaioni Facebooki kirjutatud sõnum:

18 m

Tali Ohaion

6 päeva

dokumentaalfilmile, mille kallal ta on viimastel aastatel töötanud “Esther Cinema – valgest linnast Netflixi põlvkonnani”,

Otsin isiklikke arhiive, fotosid 90ndate Hamkini atmosfäärist reedeti keskpäeval ja üldiselt, samuti Dizengoffi väljakust 80ndate alguses, väljaku lapsi, “friike”, kes varem väljakule kogunesid. .

Võtke ühendust privaatselt või telefonil 972-52-2846954

F. Allpool on meil, mille saatsin aadressile “amodat.com”:

kirjad toamodat.com”.

Yahoo / saadetud

assaf benyamini< [email protected] >

kellele:

[email protected]

Esmaspäeval, 30. kell 13:45  

To: “amodat.com”.

 Teema: Tööideede otsimine.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Olen 50-aastane mees Jeruusalemmast – mees, kes kannatab puude ja raskete haiguste all. Paljude aastate jooksul pole mul õnnestunud tööturule naasta – ja oma olukorra ja piirangute tõttu pean otsima ebatavalisi ideid, mille kaudu seda teha saaksin – ja allpool on mõned näited:

1) Lugesin projektist nimega “The Honey Badger” – mille raames opereerivad tehnoloogiahiiglased nagu Google või Facebook Filipiinidel Manila linnas asuvat lepingulist ettevõtet. Töötajate roll selles ettevõttes või teistes lepingulistes ettevõtetes (selle valdkonnaga tegelevate ettevõtete arv pole teada) on probleemse sisu (narkootikumid, prostitutsioon, pedofiilia, hukkamiste või terroritegevuse ülekanded jne) eemaldamine. Internet. 2018. aastal valmistasid esmaspäeval mail kinosakslased Hans Block ja Moritz Reiswick nende ettevõtete töötajate tööst dokumentaalfilmi “Internetikoristajad”.

Mõtlesin näiteks sellises raamistikus töötamisele.

Juhin tähelepanu, et olen täiesti teadlik sellise töö solvavast olemusest sellega tegelejate suhtes: erinevate väljaannete andmetel surid paljud nendel töökohtadel töötanud inimesed või neil tekkisid väga rasked vaimsed ja füüsilised haigused. pideva ja igapäevase raske sisuga kokkupuutumise tulemus. See aga ei heiduta mind ja seda seetõttu, et mul pole nagunii elus enam midagi kaotada – ja nagu ma juba mitu aastat olen maininud, pole ma saanud tööturule naasta (kõik muud võimalused organisatsioonide abistamine, tööbürood või paljude ettevõtetega otse ühendust võtmine on ammendatud – ja ikka ja jälle palju aastaid).

2) Teatavasti filmivad produktsioonifirmad ja stsenaristid, kes filmivad teatud stseene nende nimel filmide jaoks, mõnikord osasid, milles filmitakse laipu või ilmselt surnuid inimesi. Mõtlesin sellisele laipade kujutamise tööle – töö, mille tegemine ei nõua füüsilist pingutust ja ka raske puue ei tohiks kindlasti segada. Rõhutan, et see ei ole nali ega mingi nali – mõtlen seda täie tõsidusega – ja isegi kui see on võimalik, siis vähemalt esmapilgul tundub see naeruväärne või rumal.

3) Kuulsin, et on olemas tarkvarakoolituse valdkond ehk siis: töötajad, kelle roll on tehisintellekti arendussüsteemidesse andmesisestus ehk masinõpe – töö, mis on teadaolevalt vajalik. Andmeid sisestades “õpetatakse” programme, kuidas teatud olukordades tegutseda või reageerida.

Arvan, et selline töö võib olla suurepärane lahendus nendeks puhkudeks, kus ühelt poolt ei ole füüsilise puude tõttu võimet teha füüsilist tööd või liiga palju pingutada, kuid samas pole piisavalt teadmisi arvutist. programmeerimise alal töötada.

Kuulsin, et Soome vanglates lubatakse vangidel seda tööd teha. Arvasin, et isegi sellisel töökohal on see võimalik ja ma sobin.

Kas teil on veel ideid ebatavalisteks töödeks, kuhu mahuks isegi raske puudega inimene?

Parimate soovidega,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Sissepääs A – Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

3) CV – assaf benyamini:

Isikuandmed: assaf benyamini, ID. 029547403.

Sünniaeg: 11.11.1972. Aadress: 115 Costa Rica St., Kiryat Menachem, Jeruusalemm, Iisrael. 

Telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Haridus: 10 aastat kooliharidust ja osaline immatrikuleerimine. Sõjaväeteenistus: meditsiinilistel põhjustel vabastatud.

Töökogemus:

1998 – töö ettevõttes RESHET Carpentry (Lõuna Tel Aviv)

1998-2005 – Töötanud Rahvusraamatukogus, abistades professionaalset raamatukoguhoidjate meeskonda mitmesuguste ülesannete täitmisel.

2009-2010 – Töötab ehete sorteerimise ketis “Avgad”.

Veebruar-mai 2019-töö arvutifirmas HMSOFT.

Veebruari algus 2020 – kolm tööpäeva tänaval möödujatele ajalehtede jagamist.

vabatahtlik tegevus:

Aktiivne invaliidide võitluse peakorteris. Vabatahtlik Jeruusalemma omavalitsuse õiguste kasutamise keskuses abivajava elanikkonna abistamiseks.

Üldinfo: Väga motiveeritud, kõrge suuline ja kirjalik suhtlemisoskus, improviseerimis- ja probleemide lahendamise oskus. Mul on kodanikuühiskonna organisatsioonidega pikaajaline tutvus.

Mul on füüsiline puue, mis ei lase mul tõsta suuri koormusi ega seista pikka aega jalgadel.

G. Allpool on sõnum, mille postitasin Facebooki lehele kassa mojo“:

Saaja: “Kassa Mojo”.

Re: Reklaamvideod.

Lugupeetud prouad/härrad.

10. juulil 2018 liitusin sotsiaalse liikumisega “Overcome” – läbipaistev puudega inimene (heebrea keeles: תנועת נכים שקופים).

Oma liikumisega püüame edendada läbipaistvate puuetega inimeste õigusi, st:

minusugused inimesed, kes põevad raskeid haigusi ja puudeid ning kannatavad samal ajal väga ulatusliku sotsiaalsete õiguste eiramise all, kuna nende puudel või haigusel pole ilmseid väliseid tunnuseid.

Soovime teada, kas saate meid aidata, tootes meist videoid ja laadite need üles internetti – püüdes seeläbi parandada meie nähtavust veebis ja edendada sel moel meie liikumise eesmärke.

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-Korter 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757.

Mobiil-972-58-6784040. Faks-972-77-2700076.

Post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected]  ja: [email protected] ja: [email protected] ja: [email protected]

3) “Nitgaberi” liikumise praegune juht, kes on ka

liikumise asutaja on proua Tatiana Kaduchkin. Tema telefoninumber on 972-52-3708001 – sellel numbril saate temaga ühendust võtta pühapäevast neljapäevani kella 11.00–20.00, välja arvatud juudi pühade ja erinevate Iisraeli pühade puhul. Tatiana räägib peale heebrea keele ka vene keelt väga kõrgel tasemel. Ma ei tea tema teiste keelte oskuse taset.

 4) Allpool on link meie liikumise veebisaidile:

https://www.nitgaber.com/

5) Siin on mõned selgitavad sõnad meie liikumise kohta, nagu need ajakirjanduses ilmusid:

Tatiana Kaduchkin, tavakodanik, otsustas luua liikumise “Overcome” nn läbipaistvate puuetega inimeste abiga.

Seni on selle liikumisele kogunenud umbes 500 inimest üle kogu Iisraeli osariigi.

Intervjuus Kanal 7 Päevikule räägib ta projektist ja nendest puuetega inimestest, kes ei saa asjaomastelt osapooltelt nõuetekohast ja piisavat abi just seetõttu, et need on läbipaistvad. Tema sõnul võib puudega elanikkonna jagada kahte rühma: ratastooliga puuetega inimesed ja ratastoolita puudega inimesed. Ta määratleb teist rühma kui “läbipaistvaid puuetega inimesi”, kuna ta ütleb, et nad ei saa samu teenuseid, mida saavad ratastooliga puuetega inimesed, kuigi nad on määratletud 75–100-protsendilise puudega. Ta selgitab, et need inimesed ei saa üksi ära elada ja nad vajavad lisateenuseid, millele on õigus ratastooliga puuetega inimestele. Näiteks läbipaistvad invaliidid saavad riigikindlustusinstituudist madalat töövõimetuspensioni,

Kadutškini läbiviidud uuringu kohaselt on need läbipaistvad puuetega inimesed leivanäljas hoolimata katsest väita, et 2016. aastal pole Iisraelis leivanäljas inimesi.

Tema läbiviidud uuring väidab ka, et enesetappude määr on nende seas kõrge. Tema asutatud liikumises töötab ta selle nimel, et läbipaistvalt puuetega inimesed kaasataks avalike elamispindade ootenimekirjadesse. Selle põhjuseks on asjaolu, et ta ütleb, et nad ei sisesta tavaliselt neid loendeid, kuigi need peaksid olema abikõlblikud. Ta peab üsna palju kohtumisi Knesseti liikmetega ja osaleb isegi Knesseti asjaomaste komisjonide koosolekutel ja aruteludel, kuid ta ütleb, et need, kes saavad aidata, ei kuula ja kuulajad on opositsioonis ega saa seetõttu aidata. Nüüd kutsub ta üha rohkem “läbipaistvaid” puuetega inimesi endaga liituma, temaga ühendust võtma, et ta saaks neid aidata.

Tema hinnangul pole praeguse olukorra jätkumisel pääsu puuetega inimeste meeleavaldusest, kes taotlevad oma õigusi ja põhilisi elatustingimusi.

6) Siin on mõned lingid minu profiilidele erinevates sotsiaalvõrgustikes:

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini  

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

 https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0  

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.youtube.com/watch?v=sDIaII3l8g  

https://assafcontent.ghost.io/

7) Kuna meie liikumine on puuetega, töökate inimeste liikumine, kes on üsna sageli sunnitud otsustama ravimite ostmise või esmatarbekaupade ostmise vahel, siis on selge, et seda olukorda ei ole, samuti ei saa me reklaamieelarvet omada. lähitulevikus. Seda tuleb arvesse võtta.  

H. Minu lingid:

1) Nõelavad turistid Iisraelis – mis saab? Millal Iisraeli võimud petturite vastu tegutsevad?

2) võta endaga kaasa Prügiorganisatsioon Kasuta keskkonda

3)firma “Solothum technologies” – keskkonnasõbralik asendusplast

4)ühendus “Give Mouth” – programm, mis on kaitstud noortele seksuaalsuse haavatavuse tõttu

5) assotsiatsioon “vilistatud naeratus”-ühendus, kes aitab toetatud psühholoogilist ja psühhiaatrilist ravi tema mälestuseks Ronit Wolfist

6)kogukond “Subada Israel”

 

Print Friendly, PDF & Email