" /> kovos idėjos. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » kovos idėjos.

kovos idėjos.

Kam:

Tema: Ieškokite idėjų.

Gerbiamos ponios / ponai.

2007 m. prisijungiau prie Izraelio neįgaliųjų visuomenės kovos. Nuo 2018 m. liepos 10 d. tai darau kaip „nitgaber“ judėjimo – skaidrių neįgaliųjų – dalis.

Tačiau net ir šiandien (šiuos žodžius rašau 2022 m. rugsėjo 3 d.) kova vis dar įstrigo – buvo žengta daug žingsnių, tarp kurių, be kita ko, buvo demonstracijos, kreipimaisi į spaudą ir daugelį kneseto narių (IZRAELI). parlamentas), o daugiau nepadėjo, o neįgaliųjų padėtis Izraelio valstybėje vis dar yra labai sunki, ir daugelis iš mūsų yra priversti daryti neįmanomą pasirinkimą tarp pagrindinių maisto produktų ir vaistų ar būtinosios medicinos įrangos pirkimo).

Todėl prašysime papildomų idėjų, kad toliau skatintume kovą.

Bet kokios idėjos laukiamos.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

post Scriptum. 1) Mano ID numeris: 029547403.

2) mano el. pašto adresai: [email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]:[email protected]: assafben[email protected]

3)Žemiau pateikiame keletą aiškinamųjų žodžių apie socialinį judėjimą, prie kurio prisijungiau 2018 m. liepos 10 d., kaip jie pasirodė spaudoje:

Tatjana Kaduchkin, eilinė Izraelio valstybės pilietė, nusprendė įkurti „nitgaber“ judėjimą, kad padėtų tiems, kuriuos ji vadina „skaidriais neįgaliaisiais“. Iki šiol prie jos judėjimo prisijungė apie 500 žmonių iš visos IZRAELIO valstybės. Interviu 7-ojo kanalo transliuotojams ji pasakoja apie projektą ir tuos neįgaliuosius, kurie negauna tinkamos ir pakankamos atitinkamų agentūrų pagalbos vien dėl to, kad jos yra skaidrios.

Anot jos, neįgaliuosius galima suskirstyti į dvi grupes: neįgaliuosius su vežimėliu ir neįgaliuosius be vežimėlio. Antrąją grupę ji apibrėžia kaip „skaidrius neįgaliuosius“, nes, anot jos, jie negauna tokių paslaugų kaip neįgalieji su vežimėliais, nors jiems nustatytas 75–100 procentų neįgalumas.

Šie žmonės, aiškina ji, negali pragyventi patys, jiems reikia papildomų paslaugų, kurias turi neįgalieji su vežimėliais. Pavyzdžiui, skaidrūs neįgalieji gauna mažą invalidumo pašalpą iš Nacionalinio draudimo, jie negauna tam tikrų priedų, tokių kaip specialiųjų paslaugų pašalpa, pašalpa palydovams, pašalpa mobilumui, taip pat gauna mažesnę pašalpą iš Būsto ministerijos.

Kaduchkino atlikto tyrimo duomenimis, šie skaidrūs neįgalieji yra alkani duonos, nepaisant bandymo teigti, kad 2016-ųjų Izraelyje duonos alkanų žmonių nėra. Jos atliktame tyrime taip pat teigiama, kad savižudybių skaičius tarp jų yra didelis. Jos įkurtame judėjime ji siekia, kad skaidriai neįgalieji būtų įtraukti į laukiančiųjų valstybinio būsto sąrašus. Taip yra todėl, kad, anot jos, jie paprastai nepatenka į šiuos sąrašus, nors ir turėtų būti tinkami. Ji rengia nemažai susitikimų su Kneseto nariais ir netgi dalyvauja atitinkamų Kneseto komitetų posėdžiuose ir diskusijose, tačiau, pasak jos, tie, kurie gali padėti, neklauso, o tie, kurie klauso, yra opozicijoje ir todėl negali. padėti.

Dabar ji kviečia vis daugiau „skaidrių“ neįgaliųjų prisijungti prie jos, susisiekti, kad ji galėtų jiems padėti. Jos vertinimu, jei situacija ir toliau išliks tokia, kokia yra šiandien, nepabėgs nuo neįgaliųjų demonstracijos, kurios reikalaus savo teisių ir pagrindinių pragyvenimo sąlygų.

4) Žemiau yra judėjimo vadovės ponios Tatjanos Kaduchkin kontaktiniai duomenys:

Jos telefono numeriai:

972-52-3708001. ir: 972-3-5346644.

Jos telefono atsakymo valandos yra nuo sekmadienio iki ketvirtadienio (imtinai) nuo 11:00 iki 20:00 val. – nuo ​​vienuoliktos ryto iki aštuonios vakaro Izraelio laiku, išskyrus žydų šventes ir įvairias Izraelio šventes.

5) Žemiau yra laiško, kurį siunčiau į įvairias vietas, pradžia:

Kam:

Tema: sistemos kūrimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Noriu užsisakyti iš programuotojų šią paslaugą: TTS-TEXT TO SPEECH sistemos sukūrimas

Armėnų, baltarusių, turkmėnų, kirgizų, jidiš ir baskų kalbomis – kalbomis, kurių šiandien naudojau TTS sistemose (play.ht, voicemaker.in ir aivoov.com), bet jos yra mano tinklaraštis disability5.com

Ar tikrai tokia plėtra įmanoma? Ir jei taip, kiek laiko tai užtrunka ir kokios reikalingos finansinės išlaidos?

Norėčiau pabrėžti, kad nesu nei kompiuterių žmogus, nei programuotojas, todėl negaliu patikrinti dalykų.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

6) Žemiau yra mano susirašinėjimas su Facebook grupe “Ateinu pas profesorius”:

Kam: “באים אל הפרופסורים.היסטוריה וארכיאולוגיה

Esu Izraelio pilietis, aktyviai kovojantis už neįgaliųjų populiacijas, kurių rėmuose taip pat kreipiuosi į tarptautines organizacijas, nepriklausančias IZRAELIO Valstybei. Be kita ko, kreipiausi ir į žmones iš Armėnijos.

Kaip žinote, maždaug prieš pustrečių metų tarp Armėnijos ir Azerbaidžano vyko karas dėl įtakos zonų Kalnų Karabacho regione, ir, kaip išgirdau per žinias, Izraelis nebuvo neutralus šiame konflikte ir tapatinamas su Azerbaidžano pusėje.

Todėl tikėjausi, kad, kreipdamasis į žmones iš Armėnijos, kaip IZRAELIO pilietį (ir aš taip prisistačiau) požiūris į mane bus labai blogas.

Labai nustebau, kad iš visų Armėnijos žmonių, su kuriais bendravau internetu, be išimties sulaukiau labai pagarbaus požiūrio ir žmonių, kurie stengėsi padėti net daug daugiau nei žmonės iš bet kurios kitos šalies.

Žinoma, man tai maloni staigmena – vis dėlto, kaip nieko neišmanantis apie armėnų ar azerų kultūrą, manau, kad čia yra visokių dalykų, apie kuriuos aš net nežinau.

Tai kur mano klaidos? ko aš nesuprantu?

Pabrėžiu, kad šio klausimo neužduodu kaip pasimetimą – man tiesiog įdomu sužinoti, kokie paaiškinimai yra tam, ką aprašiau.

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

Davidas Cohenas

Įdomu, koks ryšys tarp neįgaliųjų kovos IZRAELJE ir IZRAELIO valstybės šmeižimo?

Armėnai įvykdė žudynes su žiopliais.

Armėnai visada buvo atsargūs dėl IZRAELIO garbės ir stengiasi su ja konkuruoti, kad pasiektų statusą, kurį žydai sugebėjo suteikti Holokaustui, iš čia jų pagarba mums ir pavydas.

IZRAELAS aktyviai nedalyvauja kare, pasirašė susitarimus parduoti ginklus mūsų draugams azerbaičiams, skirtingai nei armėnams.

Bet kurioje trečiojo pasaulio šalyje jie labai apsidžiaugtų gavę pašalpas, kurias gauna mūsų neįgalieji čia, IZRAELE, ir gyvenimo sąlygas, todėl mano nuomone, Resh kreipimasis į piliečius, uždirbančius geriausiu 400 dolerių, yra juokas ir pasityčiojimas. mėnesį ir gauti iš jų pagalbą kovojant, kai Izraelyje gaunama neįgalumo pašalpa yra daug kartų didesnė, o taip pat tokio statuso žmogaus svajonė – tarpinis iš šių šalių.

 

Davidas Cohenas

Neteigiau, kad tarp neįgaliųjų kovos IZRAELE ir armėnų požiūrio į tautą yra koks nors ryšys.

Aš ką tik iškėliau klausimą kaip žmogus, nieko neišmanantis apie armėnų kultūrą. Atsiprašau jūsų už klausimą – tikrai nežinojau, kad pagal jūsų metodą draudžiama kelti klausimus šia tema. Be to, čia nebandoma šmeižti IZRAELIO Valstybę – tai jūsų išradimas. Taip pat patikslinsiu, kad tiesiogiai nesusisiekiau su Armėnijos piliečiais dėl prašymo skirti finansinių aukų – prašymai buvo visiškai skirtingomis temomis, daugiausia per laisvai samdomų vertėjų svetaines, pvz.fivver.com. Sutinku su jumis, kad neįgaliųjų padėtis IZRAELYJE yra nepamatuojamai geresnė nei neįgaliųjų padėtis tokioje šalyje kaip Armėnija. Ir galima eiti daug toliau: primityvios visuomenės, kuriose tie, kurie nedirba sunkaus fizinio darbo ir nekariauja karuose, neturi šansų išgyventi – ir, žinoma, šiose visuomenėse apie neįgaliųjų teises nėra ką kalbėti. pagyvenę žmonės ar bet koks medicininis gydymas, kurio tiesiog nėra arba yra prieinamas tik tam tikram gyventojų sluoksniui Labai ribotas vaizdas į karalių ir jo artimiausią apylinkę – ar jus domina tai, kad tai mums Izraelio valstybėje? modelis palyginimui? Ir kokia išvada? kad socialinė kančia visada, kaip ir daugelis kitų dalykų mūsų gyvenime, yra santykinis, o ne absoliutus dalykas. Kaip neįgalus asmuo IZRAELIO Valstybėje, aš palyginu tai, ką IZRAELO Valstybė gali be jokių problemų duoti mūsų visuomenei ir palengvinti jai – ir vyriausybės nesėkmių grandinę, dėl kurios neįgalieji gauna daug pinigų. mažiau nei būtina oriai gyventi čia, Izraelyje – ir ne kur kitur. Neįgaliųjų padėties IZRAELIO Valstybėje palyginimas su neįgaliųjų padėtimi neturtingose ​​šalyse (ir net tų, kurių padėtis daug prastesnė nei Armėnijoje), nesudaro pagrindo neįgaliųjų pretenzijoms IZRAELIO Valstybei. . Neabejoju, kad trečiojo pasaulio šalyse gali būti situacijų, kai susižalojus tu ar aš,

 

Davidas Cohenas

assafas benyaminis

Dėl elgesio su armėnais aš jums tiesiog parašiau, kodėl jie, nepaisant karo, elgiasi pagarbiai su IZRAELIAIS.

Žinoma, jums leidžiama užduoti bet kokį norimą klausimą… laisvai.

Vis dar nesuprantu, koks ryšys tarp trečiojo pasaulio šalies piliečių ir neįgaliųjų padėties Izraelyje.

Aš ne tik nelyginau neįgaliųjų Izraelyje su neįgaliaisiais Armėnijoje, bet ir sveikų žmonių padėtį lyginau su neįgaliųjų padėtimi IZRAELYJE – geriau būti neįgaliam IZRAELE nei paprastam piliečiui Armėnijoje.

Vis dar stebiuosi:

Kam neįgaliųjų kovą įtraukti į tarptautinius santykius?

Argi neįmanomas toks IZRAELIO šmeižimas pačiu keisčiausiu ir nereikalingiausiu būdu?

Atsigręžti į kenčiančią tautą ir prieš akis mojuoti reikalavimais, kurie jiems yra svajonė? Kokia iš to nauda? O ką jie turi bendro su neįgaliaisiais?

Ir dar: klausk ko nori ir daryk ka nori, as tik idomu logika ir ar tai turi tokios itakos IZRAELIO valstybes reputacijai?

 

kaipsafas benyaminasi

autorius

 

Davidas Cohenas

Paaiškinsiu (dar kartą), kad nėra bandoma šmeižti IZRAELO Valstybę, o geriausias to įrodymas yra: aš vis dar rašau čia Facebook, o aš esu namuose, o ne sulaikytas Generalinio saugumo rūsiuose. Tarnyba, kur būčiau pasiųsta, jei tikrai būčiau taip pasielgusi… Ir nekeliau jiems jokių reikalavimų: tiesiog per laisvai samdomų darbuotojų svetaines susisiekiau su tais žmonėmis iš Armėnijos – taip pat sumokėjau jiems visą mokestį. už užduotis, už kurias laisvai samdomi darbuotojai iš bet kurios kitos šalies taip pat gautų visą atlygį. Susirašinėdamas su jais labai stengiausi kalbėti akių lygyje – ir tai apėmė tik dalykus, kurie buvo techniškai ir tiesiogiai susiję su užduotimi, kuriai jie taip pat buvo prijungti prie tų pačių svetainių – ir nieko daugiau. Kaip žinote, šiose svetainėse gali registruotis žmonės iš viso pasaulio. Manau (ir tai, žinoma, mano asmeninė nuomonė – ir ne daugiau), kad mes IZRAELIS esame kalti dėl siaubingos moralinės neteisybės, padarytos turėdami akivaizdžiai nekaltą „saugumo eksporto“ pavadinimą, kurio pagrindu buvo gaminami ginklai. Izraelio valstybės dėl godumo yra parduodamos tik režimams ar abejotinoms organizacijoms, vykdančioms masines žudynes, tačiau, žinoma, paprastam izraeliečiui visada bus daug patogiau sakyti tokius dalykus kaip „tai nėra tiesiogiai susiję su manimi“ arba „aš. t apsispręsti“ arba „Tai nepriklauso nuo manęs“ ir kiti teiginiai, dėl kurių galime pasijusti geriau – juk kas iš tikrųjų norėtų pripažinti, kad jų šalies parduotas ginklas naudojamas tokiems baisiems nusikaltimams daryti? Ir jūs klausiate, kodėl neįgaliųjų kovą IZRAELE iškelti į tarptautinių santykių lauką? Na, aš tai darau iš savo pasirinkimo. Į neįgaliųjų kovą Izraelyje prisijungiau 2007 m. – tai yra prieš 15 metų. Bėgant metams aš ir daugelis kitų neįgaliųjų bandėme kovoti su siaubingomis neteisybėmis, dėl kurių daugelis neįgaliųjų visais įmanomais būdais, ir ne tik demonstracijose: daugybė kreipimųsi ir susitikimų su bendruomenės nariais, mirė gatvėje. Knesetas (IZRAELIO parlamentas) kreipiasi į spaudą arba visus įmanomus IZRAELO valstybės sektorius. Po to, kai tiek kartų buvau skriaudžiamas ir melavęs, aš asmeniškai (ir aš Aš tik rašau čia, kaip viskas atrodo iš mano požiūrio taško – ir, žinoma, kitiems viskas gali atrodyti kitaip) Aš visiškai praradau pasitikėjimą įvairiomis valstybės institucijomis. Kaip paskutinę nevilties priemonę kreipiuosi į daugelį tarptautinių organizacijų (o kadangi dažnai kreipiuosi į kalbas, kurių visai nemoku, o tam naudoju iš vertimų įmonių gautus vertimus, todėl daugeliu atvejų siųsti užklausas organizacijoms ar asmenims, visiškai nežinodami, kokia jų tapatybė). Kreipimasis į šalis, esančias už IZRAELO Valstybės ribų, turi du tikslus: siekis užmegzti vienokį ar kitokį bendradarbiavimą tarp Izraelio valstybės neįgaliųjų organizacijų ir kitų šalių neįgaliųjų organizacijų, taip pat bandymas kviesti spaudimą iš išorės sprendimų priėmėjams IZRAELIO Valstybėje, kad jie imtų šiek tiek rimčiau rūpintis mūsų sunkumais. Ar norite, kad tai būtų Izraelio valstybės šmeižimas? Taigi žinote ką: šiuo klausimu prisiimu kaltę sau – kaip paaiškinau, man neliko jokio kito pasirinkimo ar galimybės. Šiai dienai yra ilgas sąrašas klausimų, kurių sprendimas apskritai nepasiūlomas – todėl galite ir toliau man ginčytis, kad šmeižiu IZRAELO Valstybę – ir tuo pat metu užtikrinu, kad niekinamas požiūris daugelis Izraelio valstybės valdžios institucijų daugeliu atvejų iš tikrųjų garantuoja, kad būsiu priverstas tęsti tai dėl pasirinkimo stokos. Ar tikrai Izraelio valstybė pradės rimtai rūpintis, o ne tik pasakyti ir toliau meluoti? Tokiu atveju labai mielai nutraukčiau kovą ir neišsiųsčiau daugiau nei vieno laiško. Tačiau kol kas krypties pasikeitimo šiuo klausimu nematome – o ilgalaikės nepriežiūros ir paniekos politikos tęsimas reiškia, kad niekam daugiau šansų nėra. Taigi ar jūs taip pat norite tai pavadinti IZRAELIO valstybės šmeižtu? Taigi jūs turite visišką teisę taip galvoti apie tuos, kurie tai daro iš savo pasirinkimo – su tuo nesiginčysiu. Pagarbiai, Assaf Benyamini. Taigi ar jūs taip pat norite tai pavadinti IZRAELIO valstybės šmeižtu? Taigi jūs turite visišką teisę taip galvoti apie tuos, kurie tai daro iš savo pasirinkimo – su tuo nesiginčysiu. Pagarbiai, Assaf Benyamini. Taigi ar jūs taip pat norite tai pavadinti IZRAELIO valstybės šmeižtu? Taigi jūs turite visišką teisę taip galvoti apie tuos, kurie tai daro iš savo pasirinkimo – su tuo nesiginčysiu. Pagarbiai, Assaf Benyamini.

 

Davidas Cohenas

kaipSafas Benjaminasi

Net jei šmeižiate Izraelį, jie jūsų nepasodins į kalėjimą. demokratija…

Neteisiu tavęs už skausmą ir nesmerkiu už tavo kančias.

Darykite tai, kas, jūsų manymu, jus patobulins.

Užtikrinu jus, kad joks tarptautinis spaudimas neprivers Izraelio valstybei skirti daugiau pinigų neįgaliesiems, tai yra valstybės vidaus reikalas ir valstybė neįgaliesiems skiria protingas sumas, palyginti su kitomis Vakarų šalimis, todėl tai yra juokinga manyti, kad kas nors įsikiš ir tikrai organizacijos ar žmonės iš trečiojo pasaulio šalių.

Sutinku, kad tikrai negana ir kad galima ir reikia duoti daugiau (o paimti yra iš ko) – bet kaip minėta: joks išorinis spaudimas nepadės – ir taip, tai yra valstybės šmeižimo forma IZRAELIO.

IZRAELIO valstybė yra tokioje vietoje, kur visi jos priešai ieško būdų ją suskirstyti į kategorijas, ir mūsų laimei, dauguma mūsų priešų mielai gyventų čia ir priimtų sąlygas, kurias čia gauna mūsų neįgalieji.

Sveikatos jums

 

Davidas Cohenas

Tu teisus. Kaip paaiškinau, mums, neįgaliesiems, kitos išeities nebelieka.

 

Lioras Pasternakas

Iš mano patirties su armėnais Amerikoje ir Japonijoje jie gerbia žydus „realistiškai, sunkiai ir įtartinai“, ir tai kyla iš krikščionybės, kuri yra praktikuojama Vidurinėje Azijoje, palyginti su Vakarų krikščionybe.

Pastebėjau, kad jie beveik nesako „Jėzus Kristus“, kitaip nei amerikiečiai, o apskritai yra uždari ir nutolę, supratau, kad tokia jų kultūra, o ne kalbėtis ir bendrauti su nesavais žmonėmis. Tokiu būdu, jei jie pasakė gerą žodį, tai yra mandagu.

kaipsafas benyaminasaš .

autorius

Lioras Pasternakas

aciu uz atsakyma. Šiaip įdomiai skamba.

 

Bruria Ginton-Lavender

Lioras Pasternakas

Oho, mano patirtis Šiaurės Amerikoje yra šiek tiek kitokia – aš patiriu ir matau artumą ir brolybę, įskaitant santuokas tarp žydų ir armėnų. Daugelis žydų, beje, taip pat sako „Jėzus Kristus“ arba „Situacija Jėzus“ be jokios religinės intencijos ar kaltinimo, lygiai taip pat daugelis sako „Galingasis Dievas“, „Pasaulio Viešpats“ ir tt Su religine intencija ir be jos. , bet iš įpročio, kuriuo nesiekiama pakenkti, o išreikšti šoką/nustebimą, ar šmaikščius juokelius.

Nesunku suprasti, kad Irano azerbaidžaniečiai, kaip ir kitos Irano nepersų tautos, gali padėti sau ir Artimiesiems Rytams sugrįžti į laikus prieš šiitų revoliuciją. Jei įmanoma, būtų gerai rasti diplomatinį būdą palaikyti broliškus santykius ir su armėnais ne tik dėl to, kad Charlesas Ezenborianas (Ezenboras) atliko labiausiai jaudinantį „Haidišer Maman“, bet ir dėl to, kad jie taip pat patyrė rimtą holokaustą „dėl “ į vergijos religiją (Turkijoje).

7) Žemiau yra mano paskelbtas įrašas socialiniame tinkle Facebook apie Shufersal tinklo elgesį su manimi (pastebėsiu, kad telefono numeriai, kuriais nebuvo atsakyta iš tinklo, yra: 972-1-800-56-56 -56 ir: 972-3-9481515).

 

Šiandien, penktadienį, 2022 m. rugsėjo 2 d., gavau siuntą į namus iš Shufersal-Siuntimas, kuriame taip pat buvo penktadienio Yedioth Ahronth nlaikraštis. Kaip žinote, šeštadieninis Yedioth Ahronot laikraštis kainuoja apie 20 NIS ir, be pagrindinės jo dalies, yra priedai.

Tačiau dėl nežinomų priežasčių „Shufersal“ tinklas nusprendė pristatyti tik pagrindinę laikraščio dalį be priedų.

Manau, kad klientas, užsisakęs prekę ir už ją sumokėjęs, turi gauti tą pačią prekę visą – o ne tik jos dalį. Tai principo reikalas.

Dar daugiau: kai bandau užmegzti telefono ryšį su Shufersal tinklu, kad išsiaiškinčiau reikalą, niekas neatsiliepia ir skambučiai iškart vienas po kito atjungiami.

Manau, kad tai nėra tinkamas elgesio būdas.

Pagarbiai

assafas benyaminas,

115 Kosta Rikos g.,

Įėjimas A-butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

mano telefono numeriai: namuose-972-2-6427757.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

8)Pastebėsiu, kad kalbu hebrajų kalba, o kitų kalbų žinios yra labai ribotos. Išskyrus vidutinį arba žemą anglų kalbos lygį ir labai žemą prancūzų kalbos lygį, daugiau neturiu šios srities žinių.

Rašydamas šį laišką pasinaudojau profesionalios vertimų įmonės pagalba.

9) Žemiau yra keletas nuorodų, per kurias galite rasti daugiau informacijos apie mane ir apie neįgaliųjų kovą Izraelyje, kurioje aš dalyvauju:

 

 https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/AssafBenyamini

https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://anchor.fm/assaf-benyamini

https://open.spotify.com/show/4KKwFBQBwwapfWMb1tvdEw

https://vk.com/id384940173

www.tiktok.com/@assafbenyamini

 https://disability5.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

 https://www.4shared.com/folder/oOyYCabv/_online.html

https://sites.google.com/view/raayonotonline/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

https://sites.google.com/view/shlilibareshet/%D7%91%D7%99%D7%AA

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email