Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Krizės pasekmės. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Krizės pasekmės.

Kam:

Tema: Apsauga nuo krizės padarinių

Gerbiami pone ir ponia.

Kaip žinote, jau keletą dienų (rašau 2022 m. birželio 3 d.) nerimaujama dėl rimtos mitybos saugumo krizės visame pasaulyje. Taip yra dėl kelių aplinkybių:

1) Rusijos ir Ukrainos karas, beveik visiškai sustabdęs galimybę įvežti kviečius, grūdus ir kukurūzus išten, kuri, kaip žinoma, sudaro apie 30–40 procentų turimų šių pasėlių atsargų visame pasaulyje, ir, kita vertus, yra didžiulis šių produktų importo iš Kinijos ir Indijos potencialas, kurio šiais laikais toli gražu neįmanoma. įvykdoma, o tai padaryti labai sunku ir dėl politinių priežasčių (šalys, kurios istorijoje buvo Vakarų imperijų aukos, dabar nenori bendradarbiauti, mato vakarų pasaulį kaip kaltą dėl krizės, o tokia situacija yra), ir už tai belieka sumokėti.Žinoma, bandymai paaiškinti šių šalių valdovams, kad krizė yra tarptautinė ir galiausiai nuo jos pasekmių nukentės visi pasaulio gyventojai, nepaisant to, kas kaltas. – šie paaiškinimai kurčia ausis, dažnai – istorinis pyktis ir mintys,sekė buvusių kolonijinių jėgų noras atkeršyti, o tai daug svarbiau nei nuoširdus rūpestis dėl besitęsiančios ir aštrėjančios pasaulinės krizės, kuri galiausiai pakenks ir joms).

2) COVID krizės sugrįžimas į Kiniją, kurios uostai, kaip žinoma, vaidina labai svarbų vaidmenį prekyboje daugeliu žaliavųmaisto pramonė pasaulyje. Atsinaujinus krizei ir griežtai uždarius ten, daroma didelė žala jūrų transporto ir iš ten kilusios prekybos galimybei tinkamai veikti, todėl sumažėja daugelio produktų pasiūla.

3) Kaip žinote, pastaraisiais mėnesiais visame pasaulyje smarkiai išaugo degalų kainos, todėl didėja transportavimo ir sandėliavimo vėsinimo kaštai, o tai, žinoma, padidina produktų, įskaitant pagrindinius maisto poreikius, kainas. pasaulis.

4) Nesibaigiančios ir destruktyvios klimato krizės pasekmės: sausros, plotų, tinkamų perdirbti ar žemės ūkiui, susitraukimas, bendras nusausinimas pagal kritulių kiekį: labai dideli lietaus kiekiai, iškrintantys per trumpą laiką, sukeliantys didžiulius potvynius ir potvynius, be žalos žmonių gyvybei ir turtui, kenkia ir žemės ūkio naudmenoms. Kita vertus, mes išgyvename labai ilgus laikotarpius, kartais daugelį metų, kai dėl kritulių trūkumo ir ilgų sausrų nėra galimybės išlaikyti daugelio pasėlių.

Be to, dykumėjimo tendencija ir ekstremalios karščio bangos išsenka vandens šaltinius, o tai, be abejo, kelia labai rimtą grėsmę didelėms gyventojų grupėms, taip pat labai apsunkina žemės ūkio ir maisto tiekimo išlaikymą visame pasaulyje. .

5) Ir Izraeliui būdinga priežastis: eismo spūstys uostuose, tiek Haifos, tiek Ašdodo uoste, dėl kurių Izraelio valstybės importuotojai yra priversti padengti perteklines išlaidas, kurias sukelia užsienio laivybos kompanijų. Kaip žinote, šios problemos nebuvoilgą laiką išspręstas dėl politinių priežasčių ir neišspręstų problemų darbo santykių srityje Izraelio valstybėje.

 

Kaip žinote, šios realybės pasekmės yra kainų padidėjimas, nuo kurio daugiausia kenčia, kaip visada, silpnosios klasės, patiriančios ekonominę bėdą įvairiose šalyse.

Kaip neįgalus asmuo, gyvenantis iš pašalpos ir priklausantis šioms kategorijoms, norėčiau paklausti: ar šiuo metu Lietuvoje yra kokių nors politinių ir (arba) visuomeninių organizacijų?Izraelis ar kitose pasaulio vietose, kurių tikslas yra pabandyti sumažinti žalą šiems žmonėms ir padėti jiems išgyventi? Ar turite informacijos apie tai?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas

Kosta Rika St. Nr. 115,

Įėjimas A. – Butas Nr. 4,

Kiryat Menachem

Jeruzalė

Izraelis, Pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: Pagrindinis -972-2-6427757 .

Mob.- 972- 58-6784040.

Fakso numeris–97277-2700076.

Madame B. 1) Mano ID numeris: 029547403

2) Mano el. pašto adresas: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

Ir: [email protected]

3) Pažymėsiu, kad priklausau nusilpusiai populiacijai ir gyvenu iš ainvalidumo pašalpa iš Nacionalinio draudimo instituto. Todėl aš taip pat priklausau populiacijai, kuri tikrai gali būti sužeistasmarkiausiu ir sunkiausiu būdu.

4) Mano svetainė:/https://disability5.com

5) Ir aš turiu papildomą klausimą: ar šiuo metu yra mokslinių ir (arba) technologinių tyrimų sritys, kurios gali paskatinti tokius ar kitus sprendimus? Ir jei taip, kokiu mastu jie skatina ir gauna tyrimus irplėtros biudžetų iš pasaulio vyriausybių?

6) Žemiau yra keletas nuorodų į straipsnius (hebrajų kalba), kurie neseniai buvo paskelbti Izraelio spaudoje šia tema:

https://www.israelhayom.co.il/business/article/8528423

 

https://www.calcalist.co.il/world_news/article/ryi9v2cvc

 

https://www.mako.co.il/nexter-magazine/bite_from_tomorrow/Article-4375d0721cd1d71026.htm

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001400653

7) Pastebėsiu, kad esu hebrajiškai kalbantis žmogus, o užsienio kalbų žinios labai ribotos. Išskyrus vidutinio ir žemo lygio anglų kalbą ir labai žemo lygio prancūzų kalbą, daugiau šios srities žinių neturiu.

Surašyti šį dokumentą man padėjo profesionali vertimų įmonė.

 

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE