Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs Lėšų rinkimo platformos - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » Lėšų rinkimo platformos

Lėšų rinkimo platformos

TURI:

Tema: įdarbinimo platformų paieška.

Gerbiamos ponios / ponai.

2023 m. liepos mėn. pradžioje sukūriau svetainę scammers-out.com. Svetainės tikslas – tapti platforma interneto vartotojams, norintiems pasikonsultuoti su informacijos saugumu ar sukčiavimu internete susijusiais klausimais. Svetainė scammers-out.com buvo sukurta naudojant wordpress.org sistemą, o forumų sistema svetainėje yra pagrįsta bbpress.org papildiniu.

Ieškau interneto prieglobos įmonės, iš kurios galėčiau užsisakyti šias paslaugas svetainei:

1) Man reikės pagalbos prijungiant svetainę prie tinkamos kompensavimo sistemos, per kurią galėčiau gauti mokėjimus iš svetainėje užsiregistravusių vartotojų.

2) Taip pat man būtų įdomi prieglobos įmonė, kuriai bus perduota svetainė, kad galėčiau teikti techninės pagalbos paslaugas svetainės vartotojams.

3) Man būtų įdomu nuolat palaikyti ryšį su saugyklos įmone, kad būtų galima atidžiai stebėti tiek prisijungimą prie kompensavimo sistemos svetainėje, tiek dėl techninės pagalbos, kuri bus teikiama svetainėje užsiregistravusiems interneto vartotojams.

4) Siekdamas, kad svetainėje užsiregistruotų kuo daugiau interneto vartotojų, aš ją reklamuoju daugiausia platformose. Dėl šios priežasties ir siekiant interneto vartotojams teikti kuo geresnes ir patogesnes paslaugas, man svarbu, kad saugyklos planas apimtų kuo didesnį srautą, taip pat kuo daugiau vietos saugyklai. pats.

5) Man svarbu turėti SSL sertifikatą, kurį šiuo metu turiu svetainės domenui.

6) Žinoma, man būtų įdomu sužinoti, kokia yra saugyklos įmonės politika, susijusi su kiekvienu čia paminėtu punktu.

 

Ir čia yra dar vienas sunkumas/problema: dėl savo sunkios finansinės padėties (gyvenu iš Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pašalpos) negaliu mokėti interneto svetainės prieglobos įmonei, kad ji su jais priglobtų svetainę ir prijungtų ją prie kliringo sistema. Taip pat negaliu apmokėti programuotojams už defektų taisymą aikštelėje – jei yra ir kada yra.

Atkreipiu dėmesį, kad išlaidos yra (apie) kelias dešimtis šekelių per mėnesį daugumoje saugyklų įmonių ir kelis šimtus šekelių, kuriuos reikės sumokėti programuotojams, kad ištaisytų svetainės gedimus – jei ir kada tokių bus. .

Mano klausimas toks: kokia, jūsų nuomone, yra tinkamiausia platforma bandyti surinkti lėšų tokiam projektui?

Pagarbiai

assafas benyaminis.

post Scriptum. 1) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

2) Nuoroda į atitinkamą svetainę:  https://scammers-out.com

3) Svetainė, kurioje galite gauti daugiau informacijos apie mane:  https://www.disability55.com/

4) Ir dar vienas sunkumas, į kurį reikia atsižvelgti: dėl sveikatos būklės esu ribotas mobilumas ir negaliu eiti į susitikimus žmonėms su negalia neprieinamose vietose ir labai toli nuo savo namų (gyvenu Kiryat Menachem kaimynystėje pietvakarių Jeruzalėje). Be to, neturiu nei automobilio, nei vairuotojo pažymėjimo ir važinėju tik viešuoju transportu.

 

A. Idėja tinklalapiui/projektui, apie kurį galvojau – projektas „Darbuotojų įvertinimas“.

Kaip žinome, daugelyje statybos įmonių, kurios egzistavo per visą istoriją (Karalius Dovydas, Biblijos veikėjas, pagal tradiciją pastatęs Jeruzalę, Didžiąją kinų sieną, kuri egzistuoja iki šių dienų ir kurią pagal tradiciją pastatė Mingų dinastijos karaliai XV–XVI amžiuje, Eifelio bokštas Paryžiuje, pastatytas inžinieriaus Gustavas Eifelis ir daugiau) minimi karalių ar aukštuomenės ar aukšto socialinio statuso narių, kurių metu buvo statomi šie projektai, vardai.

 

Tačiau, kaip žinome, šiuos pastatus statė ne šie karaliai ar aukštesniojo socialinio sluoksnio atstovai, o paprasti darbininkai, dirbę laukuose ir apie kuriuos niekada nekalbama.

Todėl projekto „Darbuotojų įvertinimas“ tikslas – pabandyti surinkti asmenines šių paprastų darbininkų istorijas iš įvairių statybos gamyklų per visą istoriją, kad jas būtų galima įkelti į svetainę.

Manau (kaip sugalvotojas), kad kartais šių paprastų darbininkų asmeninės istorijos negali būti mažiau įdomios nei mums visiems žinomos karalių ar aukštuomenės narių istorijos).

 

B. Žemiau pateikiamos žinutės, kuriomis pasidalinau Facebook socialiniame tinkle:

1) Traumą patyręs žmogus su grupe savanorių atvyksta dalyvauti archeologiniuose kasinėjimuose. Savo nuostabai jis sutinka psichologą, kuris jį gydo.

Nukentėjęs žmogus kreipiasi į psichologą ir klausia: „Ką tu čia veiki? “.

Psichologas atsako: „Ką aš čia veikiu? Atėjau padėti kasinėti, kaip ir tu.

Trauma patyręs atsako: “Maniau, kad psichologai gilinasi į savo pacientų sielas. Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad jie taip pat gilinasi į žemę.”

Psichologė atsako: “Tiesa – aš gilinuosi į žmogaus sielą. Tai mano darbas – ir tuo užsiimu visą gyvenimą. Kasdamas randu daug įdomių dalykų. Bet aš manau, kad net kai kasi. žemėje galite rasti daug įdomių dalykų“.

Sužeistasis dvejoja ir nežino, ką atsakyti, o iš įpročio ima krapštyti nosį.

Psichologas tęsia ir sako: “Jūs teisus. Taip pat galite rasti daug įdomių dalykų.

Hahaha…

 

2) Kam: “federacija Izraeliui – autonomija bendruomenėms“.

Tema: Lėšų rinkimo platformos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aš esu Izraelio pilietis ir gyvenu Jeruzalėje. Gimiau 1972 m. pabaigoje, o šiandien, 2023 m., man sukanka 50 metų.

Turiu įvairių negalių ir sveikatos, fizinių ir psichinių problemų, dėl kurių jau daug metų negaliu įsilieti į darbo rinką. Mano gyvenimo aprašymas buvo išsiųstas kelioms dešimtims tūkstančių privačių įmonių (ir, deja, neperdedu šių skaičių) – bet aš tiesiog nerandu tinkamo darbo.

Aš įvairiai bandau apeiti šį sunkumą.

2023 m. liepos mėn. pradžioje sukūriau svetainę sitescammers-out.com. Svetainės tikslas – tapti forumo svetaine, kurioje interneto vartotojai gali konsultuotis vieni su kitais su informacijos saugumu susijusiais klausimais.

Tačiau dabar iškyla dar vienas sunkumas: dėl didelių finansinių sunkumų neturiu galimybių finansuoti finansinių išlaidų, kurių man reikia įmonės steigimui.

Kokios platformos, Jūsų nuomone, yra tinkamiausios tokiam tikslui pritraukti lėšų?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. 1. Nuoroda į atitinkamą svetainę:  https://scammers-out.com

2. Mano telefono numeris (tai yra ir susirašinėjimo numeris WhatsApp socialiniame tinkle): 972-58-6784040.

3. Svetainė, kurioje galite gauti daugiau ir išsamesnės informacijos apie mane:  https://disability55.com/

3) Slapta kurti programėlę pavadinimu „Serika Rabha“.

Naudojantis šia aplikacija, miestai ar aglomeracijos yra nuolat skenuojami, siekiant nustatyti probleminį piliečių elgesį: grasinimus išrinktų pareigūnų gyvybėms demonstracijų metu, ženklų demonstravimą draudžiamose vietose ir kt. Be to, sistema gali padėti išspręsti sunkius nusikaltimus, tokius kaip žmogžudystė, išžaginimas, vagystė ir kt.

Sistemos veikimo mechanizmas nebus skelbiamas.

Didelis pasitenkinimas iš valdžios: “Turime veiksmingą įrankį stebėti oponentus ar potencialius oponentus, kurie kelia grėsmę tvarkai, ramybei ir taikai visuomenėje. Netoleruosime bereikalingo trukdymo – tai trukdo mūsų darbui.”

Na, o kitą kartą eidamas gatve pasistengsiu nedaryti dalykų, kurie, neduok Dieve, galėtų įžeisti valdininkus, kurie turi „išplėstinę šlavimo“ sistemą. Yra įstatymas, kuris draudžia įžeidinėti pareigūnus.

Bet palaukite – kas įžeidžia mūsų valdininkus?

Kaip sužinoti, kaip jų neįžeisti?

Jie neskelbia visuomenei pakankamai aiškių nuostatų šiuo klausimu – labai rimta!!!

daug juoko…

 

4) Žiniose buvo paskelbta, kad protestuojant prieš teisės aktus dėl teismų sistemos permainų, taip pat bus surengtas „mokesčių maištas“.

Bet jie nepaaiškino: kas mokės mokesčius, o kas ne? Ir kokiomis sąlygomis?

Prašau paaiškinimų…

 

5) Kaip žinote, Jungtinėse Amerikos Valstijose gyventojų grupių, kurios niekada nebuvo svarbiose pozicijose, pavyzdžiui, ispanų, įtaka didėja.

Tačiau šių gyventojų grupių bendras yra priešiškas požiūris į Izraelį – tai reiškia, kad po kelių dešimtmečių, jei ir kai šios gyventojų grupės pasieks pagrindines pareigas vyriausybėje – labai įmanoma ir tokiomis aplinkybėmis, kad spaudimas Amerikos visuomenei sumažinti pagalbą Izraeliui ar net ją visiškai sustabdyti, bėgant metams didės

Gali būti, kad pastaruoju metu vyriausybės priemonės ims atsižvelgti į šias tendencijas, priversdamos Izraelį ilgainiui tapti priklausomu nuo kitos galios, pavyzdžiui, Kinijos ar Rusijos.

Žinoma, tai lėtas procesas, kuris užtrunka ir užtruks dar daug metų.

Taip pat gali būti, kad teisiniai įstatymai yra šio proceso dalis, kurio metu Izraelis, siekdamas prisijungti prie Kinijos ar Rusijos, vis labiau perims šių režimų ypatybes, o tai gali lemti nuolatinę žalą ir netgi daug daugiau. žr. šiandien Izraelio pilietines ir žmogaus teises.

Tai galėtų užbaigti visus amerikonizacijos procesus, kuriuos Izraelio visuomenė išgyveno per pastaruosius dešimtmečius.

Ši tendencija daugeliu atžvilgių yra labai problemiška – tačiau, atsižvelgiant į tai, kas vyksta Amerikos visuomenėje, gali būti, kad Izraelio vyriausybės politika šiandien yra labai protinga ir tikrai nėra palaida ar kvaila, kaip teigia kai kurie.

Labai gali būti, kad pasirinkimo nėra ir ignoruoti šiuos ilgalaikius procesus tiesiog neįmanoma.

6) Mes girdime naujienas apie didžiulę ekonominę žalą Izraelio ekonomikai dėl sumažėjusių investicijų į Izraelio ekonomiką dėl naujų teisės aktų.

Kita vertus, tie patys naujienų kanalai praneša apie vis daugiau Izraelio įmonių bendradarbiavimo susitarimų su įvairiomis pasaulio įmonėmis, jų plėtrą ir klestėjimą.

Tai kam tikėti? Ar Izraelio ekonomikos būklė blogėja ar gerėja?

Aš sutrikęs…

 

7) Laivo kapitonas išprotėja ir liepia jūreiviams išgręžti skyles laivo dugne.

Laivo keleiviai išsigandę šaukia jūreiviams: “Ką jūs darote? Vanduo pateks į laivą ir mes paskęsime jūroje!!!”.

Laivo jūreiviai atsako: “Tai yra instrukcija, kurią gavome iš kapitono. Netrukdykite mūsų profesiniam sprendimui!!!”.

 

8) Jie per žinias paskelbė, kad didelė atsargos karių grupė nustojo savanoriauti. Ar yra realus pavojus tolesniam Izraelio valstybės egzistavimui?

Ar atsiras svetima kariuomenė, kuri pasinaudos susidariusia padėtimi užkariauti Izraelį ir jį užvaldyti? Nerimą kelia ir baugina…

Ar tai bus Sirijos kariuomenė, teroristinės organizacijos „Hezbollah“ kariai, Egipto armijos kariai (nors Izraelis turi taikos susitarimą su Egiptu, bet gali būti, kad tokioje situacijoje išreiškiama didžiulė jų neapykanta Izraeliui – o gal toks pat pavojus kils ir iš Jordanijos kariuomenės?). O gal tai bus „Hamas“ kariai iš Gazos ruožo?

Bet kuriuo atveju aišku, kad jei armijai iš arabų šalies ar teroristinei organizacijai pavyks patekti į Izraelio valstybę, tarp mūsų – žydų gyventojų – įvyks labai didelio masto žudynės.

Okupacijos kariai tikrai nesidomės, kas palaiko ar prieštarauja teisingumo sistemos pokyčiams. Be to, jie neskirs vyrų ir moterų, jaunų ar senų, dešiniųjų ar kairiųjų, ir jiems tikrai nerūpės, ar žydai, kuriuos jie bandys nužudyti ir tikriausiai pavyks nužudyti kuo didesnį skaičių, yra religingi, pasaulietiški ar ultragarsiai. – Ortodoksai. Sektantų skirtumai ar kilmės šalys taip pat neturės jokio vaidmens – žydai sefardai ir žydai aškenaziai bus lygiai taip pat aukomis.

Juk juos domina tik vienas dalykas: žudyti žydus.

Žinoma, daug sunkiau žinoti, kaip okupacinės pajėgos elgsis su Izraelio arabais ar palestiniečiais – ar papildys juos į savo gretas ir leis, galima sakyti, dalyvauti „šventėje“ – ar jie bus savimi. aukos?

Tai gal kas nors čia turėtų sustoti ir prisiminti, kad tikrieji priešai yra už sienos, o ne mūsų viduje?

Šią beprotybę reikia liautis!!!

Kai priešiškos armijos bus žemėje, jos grįš ir primins, kas mes esame (kaip jau daug kartų žydų istorijoje buvo nutikę). Tai kodėl gi nesužinojus dabar? Kam laukti, kol kirvis atsidurs ant kaklo – bus per vėlu. Juk mūsų šaltiniuose rašoma, kad „veiksmo pabaiga – pirma mintis“.

Tai gal galime sustoti ir atskirti valdžias?

O juk Tisha B’Av vakarą – turime atrasti sveiką protą, protą ir nuovokumą – kitaip mūsų čia tiesiog nebūtų – ir daugelio iš mūsų čia nebūtų.

Kažkada skaičiau knygą, kurioje aprašyta tokia situacija, knygą, kurioje aprašoma tikrovė, kurioje Izraelis pralaimi Šešių dienų karą ir yra okupuotas arabų šalių. Aprašymai buvo tiesiog baisūs.

Knygos pavadinimas „Jei Izraelis būtų nugalėtas“.

Kitų detalių apie knygą neturiu – neprisimenu nei kas jos autoriai, nei kokia leidykla ją išleido.

9) Dar prieš kurį laiką, jei jie 19 kartų rašė žodį „dog“ „Google“ vertėjuje anglų kalba, išvertus jį į maorių kalbą, o paskui vėl į anglų kalbą, būtų gautas krikščioniškas-mesijinis teiginys, taip pat antisemitinis.

Po to, kai byla buvo paskelbta žiniasklaidoje, problema buvo išspręsta (patikrinau).

Taigi ar tai rodo, kad antisemitizmas egzistavo arba vis dar egzistuoja „Google“?

Įtariu, kad tai buvo ne klaida, o piktavališkas vieno iš įmonės darbuotojo poelgis, kuris išsigando šio reikalo paskelbimo, o paskui puolė, galima sakyti, „taisyti“ problemos.

Anksčiau antisemitizmas, kaip žinome, nuolat keitė savo formas ir būdus – ir tai labai keistas, bet kartu ir nerimą keliantis būdas didelės technologinės įmonės darbuotojai nusprendžia reikšti savo nuomonę.antisemitiškas.

Nežinau, ar tai darę darbuotojai vis dar dirba „Google On“, nes buvo atleisti iš darbo paskelbus naujienas – ir labai abejotina, ar įmanoma apie tai gauti kokios nors informacijos.

Taip pat neskelbtos už veiką tariamai atsakingų asmenų pavardės – ir labai abejotina, ar pavyks gauti atitinkamos informacijos.

10)Asafas Jasuneįgaliųjų su negalia teisių organizavimas

2021 m. lapkričio 28 d

 

Žmonės patenka į pagalbos grupes, aukas ir kitas grupes, kurios gali padėti žmonėms su negalia ir prašo sveikų žmonių pagalbos! Rašykite žinutes aplink Facebook į grupes, kurios nėra susijusios su žmonėmis su negalia ir ten rašykite apie žmonių su negalia situaciją ir apie tai, kad valstybė ignoruoja žmonių su negalia bėdą, pradeda prašyti žmonių pagalbos, daro – jų supratimas apie žmonių su negalia situaciją. žmonių su negalia ir kad mums reikia skubios pagalbos.

 

11)Benjaminas Asafas

liepos 18 d., B-15.43 val.

 

Jau keletą metų buvo kalbama (daugiausia apie kosmoso verslininkus) apie siekį įkurti žmonių kolonijas Marse.

Tačiau ar kas nors išsakė savo nuomonę apie skirtingų religijų atstovų gyvenimų suderinamumą, ar ir kada ten iš tikrųjų bus žmonių? Pavyzdžiui:

1. Islame yra Hajj mitzvot, pagal kurį kiekvienas musulmonas yra įpareigotas bent kartą savo gyvenime atlikti piligriminę kelionę į Meką. Taigi, ką darys musulmonas, gyvenantis Marse? Juk ten Mekos nėra… Ar įmanoma į tai rasti atsakymą Chadife?

2. O dėl žydų: švenčių laikai nustatomi pagal kalendorių, kurį žinome čia, Žemėje, tai yra: 365 dienos – tai, kaip žinote, yra laikotarpis, per kurį Žemė baigia apsisukimą aplink Saulę. Tačiau Marse metų trukmė yra 686 dienos, o Žemės kalendorius bus nereikšmingas ir kita problema: žinoma, kad mėnesio trukmę Žemėje lemia mėnulis: juk mėnuo yra laiko tarpas kurią Mėnulis daro vieną apsisukimą aplink žemę. Tačiau Marse yra ne vienas mėnulis – tai kaip jie nustatys mėnesio trukmę? Ir kaip jie žinos, kada bus šventės? O gal jie pasikliaus halakha, kuri egzistuoja viename iš žydų šaltinių (nežinau, kur tiksliai, žinoma, galite tai patikrinti) – kuri sako, kad žydas, kuris ėjo keliu ir pamiršo, kada buvo šabas, tada jis pradės skaičiuoti dienas nuo tada, kai supras, kad pamiršo savaitės dienų skaičių – ir visa tai, kol jos pasieks žydų bendruomenė, kurioje pagal teisingą dienų skaičių padės jam „atsitiesti“. Bet žydas, pasiekęs Marsą, nepasieks ten jokios žydų bendruomenės, nei jokios bendruomenės – tai kaip jis pradės skaičiuoti savaitės dienas ir metus? tada jis pradės skaičiuoti dienas nuo to momento, kai supras, kad pamiršo savaitės dienų skaičių – ir visa tai iki tol, kol jie pasieks žydų bendruomenę, kur pagal teisingą dienų skaičių padės jam „atsigauti“. Bet žydas, pasiekęs Marsą, nepasieks ten jokios žydų bendruomenės, nei jokios bendruomenės – tai kaip jis pradės skaičiuoti savaitės dienas ir metus? tada jis pradės skaičiuoti dienas nuo to momento, kai supras, kad pamiršo savaitės dienų skaičių – ir visa tai iki tol, kol jie pasieks žydų bendruomenę, kur pagal teisingą dienų skaičių padės jam „atsigauti“. Bet žydas, pasiekęs Marsą, nepasieks jokios ten esančios žydų bendruomenės ar apskritai jokios bendruomenės – tai kaip jis pradės skaičiuoti savaitės dienas ir metus?

Taip pat aišku, kad atostogos, kurias sudaro piligriminė kelionė į tam tikrą fizinę vietą (pvz., 3 Omeras, per kurį jie keliauja į Merono kalną arba teisiųjų kapus Ukrainoje, kur chasidai eina prieš Rosh Hashanah. ) taip pat bus nepasiekiamas – Marse nėra nei Mirono kalno, nei Ukrainos. Taigi kaip jie elgsis? Ar ten gyvenantys žydai paskelbs apie šių festivalių atšaukimą, nes neturi techninės galimybės juos stebėti? O gal jie ras būdą, kaip pakeisti šventės prasmę ir jos papročius, kad juos tikrai būtų galima stebėti ir Marse? Ir jei taip, kaip jie tai padarys? Be to: kaip žinoma judaizme, yra „mitzvos, kurios priklauso nuo žemės“, tai yra:

Ir, žinoma, tokie klausimai kyla ir dėl kitų religijų atstovų: Kalbant apie krikščionybę, Marse nėra nei Kapo bažnyčios, nei Golgotos, nei Hoya Dolorosa.

Man atrodo, kad šiuo metu į šiuos klausimus nereikėtų atsakyti dėl dviejų priežasčių:

1. Šio rašymo metu Marse nėra žmonių gyvenviečių (ir labai abejotina, ar kada nors bus).

2. Šių eilučių autoriui skaudu, kad į jo kreipimusis vis tiek neatsakoma ir neturi nieko bendra su tuo, ko tikėtasi.

DAUG JUOKO…

 

12)Benjaminas Asafas

9-oji

 

Pasidalinta su visuomene

aktyvus

Benjaminas AsafasWordPress

9-oji

 

TURI: “WordPress“.

Man priklauso Webassaf-permalinks.com svetainė, sukurta wordpress.org sistemoje ir saugoma hostgator.com serveriuose.

Naudoju gražų nuorodų įskiepį.

Dabar iškilo problema: nuorodos, kurias bandau įtraukti į sąrašą, neatnaujinamos ir nerodomos.

Saugojimo įmonė „hostgator“ teigia nesprendžianti tokios problemos.

Taigi ką galima padaryti? Kaip galima išspręsti tokią problemą?

Patikslinu, kad nesu nei profesionalas, nei programuotojas ir pats nežinau kaip tokią problemą išspręsti.

Be to, dėl mažų pajamų negaliu mokėti programuotojams, kad jie išspręstų problemą.

Taigi ką mes darome?

Čia pridedu klaidos ekrano kopiją – 177 nuorodos gražiose nuorodose, bet tik 174 iš jų rodomos sąraše.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

 

 

13)

Benjaminas Asafas

23 valandos

 

Pasidalinta su visuomene

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Straipsnis iš Amerikos sitepen knygų atmesti.

Pasirodo, pastaraisiais metais tariamai demokratinėse, atvirose ir pliuralistinėse Jungtinėse Valstijose ryškėja knygų diskvalifikavimo ir cenzūros tendencija.

Viskas pasiekė tokį tašką, kad kai kuriose JAV valstijose yra neteisėta parduoti Biblijos dalis ar jais prekiauti!!

Žinoma, šiandien šis draudimas yra gana kvailas – kadangi galite užsisakyti, o jei uždrausta užsisakyti tam tikrą knygą, galite ją susirasti internete ir atsisiųsti į savo asmeninį kompiuterį namuose, o tada skaityti tiek, kiek norite.

Manau, kad pats baisiausias dalykas visoje istorijoje yra didžiulė energija ir pastangos, kurios šiuo metu dedamos Amerikos visuomenėje dėl knygų cenzūros (priešingai, mes, Izraelio valstybė, esame daug atviresni ir demokratiškesni nei jie yra šiuo požiūriu – juk net tokios knygos kaip hebrajiškas „Mein Kampf“ vertimas ar „Siono vyresniųjų protokolų“ vertimas į hebrajų kalbą yra knygos, kurias galima rasti Izraelyje ir jų pirkimas nėra sutarties pažeidimas. bet koks įstatymas – o amerikiečiai vis dar skelbia demokratijos moralę…).

Manau, kad visos pastangos ir visi ištekliai, kurie dabar yra investuojami Jungtinėse Valstijose į šią juokingą ir bergždžia kovą, galėjo būti skirti sudėtingoms ir daug rimtesnėms šiandienos Amerikos visuomenėje egzistuojančioms problemoms: masinei žiniasklaidai ir nepakeliamiems dalykams išspręsti. ginklų įsigijimo paprastumas, kuris periodiškai išprovokuoja susišaudymus ir žudynes įvairiose vietose. Visą tą energiją taip pat buvo galima nukreipti į kovą su didžiuliu skurdu Jungtinėse Valstijose – šalyje, kuri tokia turtinga, tačiau gatvėse gyvena milijonai benamių…

Jei nebūtų liūdna ir tragiška, būtų galima juoktis…

14) Ir šį kartą rimtas klausimas (nors įtrauktas ir humoras):

Viduramžiais daugelyje žydų bendruomenių buvo asmens, kuris buvo vadinamas „badhanu“, vaidmuo.

Jokerio vaidmuo buvo pasirodyti tokiose šventėse kaip vestuvės, baro / bat mitzvah ceremonijos ir kt. – ir į savo pasakytus anekdotus įtraukė žmonių, kurie džiaugėsi renginiu, vardus.

Šiandien šios praktikos beveik neliko pėdsakų – ir net ultraortodoksų visuomenėje labai sunku rasti kažką panašaus, kuris tapo labai retas net šioje auditorijoje.

Čia iškyla keletas įdomių klausimų:

1. Ar turime kokių nors įrodymų ar istorijų apie šiuos komikus – pasakojimų apie jų gyvenimus, pasirodymus renginiuose ir pan. ?

2. Ar akademijoje yra mokslininkų, kurie dėsto Izraelio minties ar žydų studijų sritis, kurie yra tai tyrinėję? Ir jei taip, apie ką buvo šie tyrimai?

3. Ar šiandien yra privačių organizacijų ar asociacijų, kurios bandė atkartoti šį paprotį ir sugrąžinti jį į šiandien vykstančius renginius ir šventes? Ir jei taip, kodėl šie bandymai yra nesėkmingi?

Pažįstu daug asociacijų ir organizacijų, nors organizacinio konsultavimo tvarkingai niekada nesimokau – ir tokios organizacijos ar asociacijos niekur neradau.

4. Ar buvo skirtumų dėl šio papročio tarp žydų bendruomenių Europoje (ar kitu pavadinimu: aškenazių bendruomenės) ir bendruomenių, egzistavusių islamo šalyse nuo VII amžiaus antrosios pusės – tose šalyse plečiantis musulmonų imperijai? metų?

5. Kokios buvo nežydiškos aplinkos reakcijos į šiuos pokštininkus? Ar skyrėsi valdžios požiūris į juos, palyginti su kitais bendruomenių nariais – ar jie ir jų šeimos patyrė persekiojimą (kraujo sąmokslus, riaušes kryžiaus žygių metu ir pan.), kaip ir visi kiti žydų bendruomenių nariai?

15) Žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad dėl daugelio atsargos karių pasitraukimo iš savo pareigų kovojant su teisės aktais, kuriais per mėnesį ar greičiau kalbama apie vyriausybės siūlomus teisingumo sistemos pakeitimus, gerokai sumažės. kariniuose įgūdžius.

trikdo…

Reikia manyti, kad jei vienos iš arabų šalių kariuomenei pavyks įžengti į Izraelio valstybę, ją visą ar iš dalies okupuoti, įvyks visuotinės žydų žudynės – žudynės, kurių aukomis galime tapti mes visi. .

Žinoma, kur kas mažiau aišku ir labai sunku žinoti, ką tokiu atveju darys Izraelio arabai – ar jie prisijungs prie „šventės“ iš savo pusės, ar dėl interesų konflikto, o daugeliu atvejų taip pat atvirą priešiškumą tarp palestiniečių pabėgėlių iš visų Artimųjų Rytų ir arabų šalių valdžios, jie nuspręs nieko nedaryti ar net bandys aktyviai ir painiai veikti prieš įsiveržiančias armijas.

Arba, kai pagalvoji, gali būti ir trečia galimybė, ir neaišku, kiek tai pagrįsta: aktyvus vienos iš Vakarų valstybių (JAV ar vienos iš paskutiniųjų iš NATO pabėgusių narių) įsikišimas, kuris užkirstų kelią. tokios žudynės veikiant prieš įsiveržusias armijas – Jie visada kalba apie tai, kad JAV ir jų sąjungininkės yra įsipareigojusios Izraelio saugumui…

Žinoma, kitos didžiosios valstybės, t. y. Rusija ar Kinija, vargu ar įsikiš į tokį karą – ir net jei įsikiš, tai bus intervencija arabų šalims, o ne Izraeliui.

16) Dabar žiniose buvo paskelbta, kad yra didelių lengvatų, kurios bus susijusios su medicininių kanapių (kurios, kaip žinote, marihuanos narkotikas) vartojimu.

Be to, protestuodami prieš teisinius įstatymus, daugelis medicinos personalo išvyksta iš Izraelio.

Išvada: nėra jokio gydymo. Galimybė gauti medicininį atsakymą artimiausiu metu bus vis problemiškesnė. Ir ne visi gali naudotis privačiomis medicinos paslaugomis. Aš, pavyzdžiui, gyvenu iš invalidumo pensijos ir greičiausiai artimiausiu metu negalėsiu gydytis.

Kas įmanoma? Imk medicinines kanapes, pamiršk visas bėdas ir tikėk, kad neva „bus gerai“ – net jei aišku, kad nieko čia blogo.

Pacientų pavertimas narkomanais, žinoma, nieko neišspręs, o tik pablogins ir taip labai sudėtingą situaciją. Pamenu, vieną iš paskutinių kartų, kai lankiausi psichiatrijos klinikoje (tai buvo maždaug prieš trejus metus), psichiatras, su kuriuo sutikau, savo iniciatyva iškėlė kanapių klausimą – nors tai nebuvo.. neturėjo nieko bendra su problemomis. Aš jį atnešiau.

Taigi, ar psichiatras, kuris bando įtikinti pacientus vartoti narkotikus (ir taip, aš tai vadinu), tikrai yra gydytojas, kuris bando padėti?

Nemanau – ir labai greitai išėjau iš klinikos ir nebegrįžau.

Kanapių tipo narkotikų vartojimas nėra būdas gydyti psichikos problemą – ir, išskyrus kraštutinius ir retus atvejus, neturėjau nieko, kas apie tai būtų paminėta. Iš tikrųjų tai yra pabėgimas nuo problemos ir nenoras pažvelgti į tiesą – ir aš esu tikras, kad psichiatras, kuris bandė mane įkalbėti, tai puikiai žinojo.

Taigi, ar jis pasidavė kanapių įmonių spaudimui ir tapo jų prekybos atstovu, ar tai yra įžeidžianti psichiatro rekomendacija (o gali būti, kad psichiatrai tai daro daugeliu kitų atvejų) dėl piktybiškumo?

Bet kuriuo atveju, taip negalima elgtis su žmonėmis – ir tai tiesa, aš nesu gydytojas ar psichiatras, bet nereikia būti psichiatru ekspertu, kad tai suprastum.

Taigi pabaigai, gerbiamieji terapeutai: medicinos personalo nebus ir išgydyti nepavyks – sakykit nuoširdžiai, o vaistų nesiūlykite!!!

Tiesiog baisu!!!

 

17)Romanas Volkovskis

Liepos 20 B- 12.50 val.·

Visiems mano rusakalbiams draugams čia su pagyvenusiais tėvais ir seneliais

Buvo bandoma įspėti telefono numerį 972-53-889-2350 (yra daugiau, pridėsiu vėliau)

Jie telefonu ir per WhatsApp (!!!) skambina rusiškai kalbantiems senoliams ir teigia, kad paskyroje aptiktas nenormalus judėjimas.

Jie prašo pateikti asmeninę informaciją ir banko duomenis, kad padėtų policijai išspręsti šią problemą, ir patikslina, kad su niekuo apie tai kalbėtis draudžiama, nes tai yra „slapta policijos veikla“.

Šios įmonės skambina iš Izraelio numerio, bet iš užsienio, todėl jūs#Izraelio policijaTai nėra taip įdomu

 

18)Straipsnis apie bendrovės “Electreon” “elektros kelią” – kelią, kuriuo važiuoja elektromobilis, kuris įkrauna transporto priemonę važiuojant – ir tokiu būdu galite keliauti be apribojimų, nereikės įkrauti akumuliatorių. transporto priemonę – ir, žinoma, sutaupant daug finansinių išlaidų.

Kada Izraelyje bus tokie keliai?

https://www.google.co.il/search…

C. Štai žinutę, kurią išsiunčiau HMO klinikai, kur esu sekamas:

 

2023-08-02

Kam: Klalit Health Services – Tayelet klinika.

Tema: ligos patvirtinimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Mane jūsų klinikoje gydo šeimos gydytojas, vardu Dr. Brandon Stewart.

Neseniai susidūriau su teisine problema dėl tam tikro dalyko. Kaip asmuo, gyvenantis iš Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pašalpos, negaliu sau leisti mokėti už privatų advokatą.

Šioje situacijoje kreipiausi pagalbos į Viešojo gynėjo biurą Jeruzalėje.

Šiandien, 2023 m. rugpjūčio 2 d., trečiadienį, 9.05 val., pokalbio telefonu su jų tarnybos atstovu, vardu Merav, man buvo pasakyta, kad norint gauti iš jų paslaugą, privalau parodyti pažymą apie ligos, kuria sergu, mentalitetą. .

Todėl būčiau dėkingas, jei atsiųstumėte prašymą gydytojui, nes gydytojas atsiųs man patvirtinimą apie psichikos ligą, kuria sergu.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Mano telefonų numeriai:

Slaptame name dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir : [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafben[email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

D. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Izraelio Teisingumo ministerijos Viešųjų tyrimų departamentui:

Asafas Benjaminas < [email protected] >

turi:

 [email protected]

Rugpjūčio 2 d., trečiadienį, 23.18 val.

Kam: Teisingumo departamento viešųjų adresų tarnyba.

Problema: kanceliarijos elgesio problema.

Gerbiamos ponios / ponai.

Neseniai (šiuos žodžius rašau 2023 m. rugpjūčio 2 d., trečiadienį) susidūriau su teisiniu klausimu dėl tam tikro dalyko – man pateikto kaltinamojo akto.

Turiu pabrėžti, kad gyvenu iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto. Dėl šios priežasties negaliu mokėti privačiam advokatui, kuris mane atstovautų. Dėl šios priežasties kreipiausi į Valstybės gynėjo tarnybą su pagalbos prašymu. Tačiau Jeruzalės valstybinio gynėjo biuro pareigūnas, vardu Meravas, įvairiais pasiteisinimais atsisako perduoti jiems mano laišką tolesniam tvarkymui. Manau, kad jo elgesys yra pasipiktinęs: kaip žinome, pareigūnams įstatymas neleidžia spręsti patiems ir nuspręsti neperduoti prašymo profesiniu lygiu tik dėl savavališkų priežasčių. Tai be jokio paaiškinimo ar logikos čia vartojamas įžeidimas. Noriu sužinoti, ką galima padaryti, kad valstybės gynėjas pradėtų nagrinėti mano ieškinį. Mano apeliaciją prašau traktuoti kaip skundą prieš Valstybės gynėjo biurą. Pagarbiai assaf beyamini.. post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403. 2) Mano telefono numeris: 972-58-67840403) Žemiau yra pranešimas, kurį apie tai išsiunčiau Teisingumo ministerijai per socialinį tinklą Facebook: Man paskambino valstybės gynėjo atstovas Meriv. dar šį rytą – ir, anot jos, jie negali toliau nagrinėti mano ieškinio, kol nepateiksiu jiems patvirtinimo apie psichikos ligą, kuria sergu, arba Meravo kalba: „Atnešk man patvirtinimą, kad sergate psichikos liga“. Pažymėsiu, kad tai painu ir nesuprantama – kadangi kaip matote iš mano susirašinėjimo su jais, mano kreipimosi į juos tema neturi nieko bendra su psichinės sveikatos sritimi. Po kelių valandų pas mane grįžo gynėjas ir paaiškino, kad jiems reikia šio patvirtinimo, kad galėčiau būti atleistas nuo kaltinimo. Tai kodėl šiam tikslui neužtenka mano jau išsiųsto socialinio draudimo pajamų patvirtinimo? Nuo kada, norint sumokėti kliento mokesčius, reikia detalizuoti visas psichikos ligas, kuriomis jis serga? Koks ryšys tarp dviejų dalykų? Kodėl jie priekabiauja prie manęs veltui? Taigi kas bus? Ką daryti? Asafas Benjaminas. post Scriptum. Gynėjo el. pašto adresas, su kuriuo kalbėjausi praėjus kelioms valandoms po pokalbio su Meravu: Gynėjas grįžo pas mane ir paaiškino, kad jiems reikia šio patvirtinimo, kad galėčiau būti atleistas nuo kaltinimo. Tai kodėl šiam tikslui neužtenka mano jau išsiųsto socialinio draudimo pajamų patvirtinimo? Nuo kada, norint sumokėti kliento mokesčius, reikia detalizuoti visas psichikos ligas, kuriomis jis serga? Koks ryšys tarp dviejų dalykų? Kodėl jie priekabiauja prie manęs veltui? Taigi kas bus? Ką daryti? Asafas Benjaminas. post Scriptum. Gynėjo el. pašto adresas, su kuriuo kalbėjausi praėjus kelioms valandoms po pokalbio su Meravu: grįžo pas mane gynėjas advokatas ir paaiškino, kad jiems reikia šio patvirtinimo, kad galėčiau būti atleistas nuo kaltinimo. Tai kodėl šiam tikslui neužtenka mano jau išsiųsto socialinio draudimo pajamų patvirtinimo? Nuo kada, norint sumokėti kliento mokesčius, reikia detalizuoti visas psichikos ligas, kuriomis jis serga? Koks ryšys tarp dviejų dalykų? Kodėl jie priekabiauja prie manęs veltui? Taigi kas bus? Ką daryti? Asafas Benjaminas. post Scriptum. Gynėjo el. pašto adresas, su kuriuo kalbėjausi praėjus kelioms valandoms po pokalbio su Meravu: kad būtų atsiskaityta už kliento mokestį, ar reikia detalizuoti visas psichikos ligas, kuriomis jis serga? Koks ryšys tarp dviejų dalykų? Kodėl jie priekabiauja prie manęs veltui? Taigi kas bus? Ką daryti? Asafas Benjaminas. post Scriptum. Gynėjo el. pašto adresas, kuriuo kalbėjausi praėjus kelioms valandoms po pokalbio su Meravu: ar norint sumokėti kliento mokesčius, reikia detalizuoti visas psichikos ligas, kuriomis jis serga? Koks ryšys tarp dviejų dalykų? Kodėl jie priekabiauja prie manęs veltui? Taigi kas bus? Ką daryti? Asafas Benjaminas. post Scriptum. Gynėjo el. pašto adresas, su kuriuo kalbėjausi praėjus kelioms valandoms po pokalbio su Meravu:[email protected] 4) Prie šio prašymo pridedu savo susirašinėjimo su Valstybės gynėjo tarnyba įrašą.


E. Žemiau yra mano susirašinėjimas su mano Kneseto narės Shelly tal-Meiron biuru:

assaf benyamini < [email protected] >

turi:

Shelly Tal Meiron

Rugpjūčio 3 d., ketvirtadienį, 23.40 val.

Kneseto biure („knesetas“ – IZRAELIO parlamentas) Kneseto narys Tal

Meironas, sveikinimai:

Pirmiausia norėčiau padėkoti už jūsų pateiktus prašymus ir už pastangas padėti šiuo klausimu.

Šiuo klausimu pateikiau prašymą Bendrajai ligonių kasai, kurios narys esu, ir Sveikatos apsaugos ministerijai, tačiau jie pagalbos nepatvirtino.

Noriu atkreipti dėmesį, kad yra privačių įmonių, tokių kaip „mydoctor“, per kurias galima užsisakyti paslaugą.Šiuo metu negaliu naudotis šių įmonių paslauga dėl didelių mokesčių už galimybę užsisakyti gydytoją. mano namas esant poreikiui – šimtų, o kartais net tūkstančių šekelių mokėjimai per mėnesį, kurių negaliu finansuoti dėl savo mažų pajamų, kuri remiama Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pašalpa. į priekį ir sugebėti padėti žmonėms, kuriems reikia šios pagalbos. Pagarbiai

assafas benyaminis. Slėpti pradinį įrašą


2023 m. rugpjūčio 3 d., ketvirtadienis, 3:11:48 GMT+3, Shelly Tal Meiron [email protected] >

Sveiki Assafai

Pagal mūsų atliktas apklausas yra sveikatos draudimo paslauga, kurią pagal sąlygas atitinkantys asmenys gali gauti išorinės įmonės paslaugą, kuri atvyksta suteikti jiems priežiūros namuose (įskaitant kraujo tyrimą, tvarsčius ir kt.). ) arba gydytojo paslauga iš fondo, kuri skirta namų ūkiams / slaugos namams / rizikos grupės gyventojams.

Bet ši paslauga yra su sąlyga, kad šeimos gydytojas turi siuntimą.

Naudotis tokiomis privačiomis paslaugomis šiandien neįmanoma, nes neatskleidžiama paciento medicininė byla.

Jei asmuo nori paslaugų namuose, jis turėtų kreiptis į ligonių kasą ir pasidomėti, į ką jam priklauso ir kokią paslaugą gali suteikti dėl savo sveikatos būklės.

Kneseto narys  Tatjana Mazarsky mūsų partijos rengia įstatymo projektą, kuris leis tokius atvejus ateityje, sukuriant vieningą medicininę bylą, bet iki tol, deja, kiekviena medicininė paslauga teikiama iš fondo ir šio fondo papildomų draudimų.

DĖKOJU.

Itzik Selma

Kneseto narės Shelly Tal Meiron patarėja.

972-58-5656777

Nuo: assaf benyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2023 m. liepos 31 d., pirmadienį, 13:47 val.

Kam: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

Tema: Mano laiškas mano Kneseto nario Tal Meiron biurui.

F. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau įvairioms įmonėms:

TURI:

Tema: gynybinės priemonės.

Gerbiamos ponios / ponai.

Kaip žinome, šiuo laikotarpiu turime susidurti su saugumo incidentais arba teroristiniais išpuoliais, kurie, deja, retkarčiais nutinka.

Kai žmogus užpuolamas viešoje vietoje, yra, kaip žinote, 2 atsako variantai: vienas variantas yra atkeršyti ir atsikirsti ta pačia grėsme, o kitas – bandyti bėgti iš vietos, kol pyktis praeina.

Tačiau kalbant apie neįgalų asmenį (o tai juo labiau tiesa, kai kalbama apie asmenį, prikaustytą prie neįgaliojo vežimėlio), nė vienas iš šių kelių neįmanomas.

Mano klausimas, ar buvo pagalvota apie prieinamų ginklų ar ginklų, kurie galėtų padėti neįgaliam žmogui, kūrimą, jei ir kada jis atsidurs tokioje situacijoje?

Ir tiek, kiek tokie ginklai iš tiesų yra techniškai įmanomi, ar jie pagalvojo, kaip nustatyti kriterijus ir bandymus, kurių tikslas bus nustatyti, kurie neįgalieji turės prieigą prie tokių ginklų dėl galimo piktnaudžiavimo tokia teise savigynai?

O gal tai kliedesinė ir beprotiška (arba etiškai ar moraliai nepriimtina) idėja, kuri nenusipelno jokio dėmesio?

ką tu manai?

Patikslinsiu, kad neturiu jokių žinių – nei atvirųjų ginklų, nei prieinamumo srityje, kurias žinau tik kaip neįgalus žmogus, periodiškai ieškantis produktų, kurie man pagal poreikį padėtų kasdieniame gyvenime.

Pagarbiai

Assafas Binyamini.

post Scriptum. 1) Mano telefono numeris: 972-58-6784040.

2) Mano svetainė: https://www.disability55.com

G. Žemiau yra mano susirašinėjimas su pono Nevo Rozi kompanija:

laiškai tonevorozi.co.il“

„Yahoo“ / „Inbox“.

Rugpjūčio 4 d., penktadienį, 21.53 val.

Sveiki, Asafai, labai malonus!

Šiuo metu rekomenduoju pradėti nuo mano rašymo vadovėlių. „YouTube“ kanale galite rasti 32 podcast epizodus (kiekvienas epizodas skirtinga tema), be daugybės trumpų filmuotų rašymo pamokų:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

Su sėkme!

 

2023 m. rugpjūčio 4 d., penktadienis, 13.53 val. assaf benyamini < [email protected] >:

Slėpti pradinį įrašą

turi: “nevorozi.co.il“.

Tema: Gyvenimo istorijos dokumentavimas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Maždaug nuo 2007 m. dalyvauju Izraelio valstybės neįgaliųjų kovoje – kovą, kurią, kaip žinote, taip pat plačiai nušviečia žiniasklaida. Galvojau išbandyti ir reklamuoti imtynes ​​tokiu būdu, kokio nebuvau bandęs iki šiol: dokumentuoti savo gyvenimo istoriją ir paskelbti ją internete. Patikslinu, kad neturiu patirties ar žinių šia tema, todėl bent jau šiame etape (šiuos žodžius rašau kasdien.

2021 m. rugsėjo 12 d., sekmadienis – praėjus kelioms dienoms po Rosh Hashanah) Neturiu aiškaus veiksmų plano ir esu atviras pasiūlymams – ir mielai priimčiau bet kokius pasiūlymus, kurie ateina į galvą.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: [email protected] ir: assafbenyamini@hotmail .com ir: assafff[email protected] ir: [email protected] ir: [email protected]

3) Žemiau pateikiamos kelios nuorodos, kuriose galite rasti daugiau informacijos apie mane ir kovą už žmones su negalia, kurioje aš dalyvauju:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Kadangi esu asmuo, gyvenantis iš labai mažas pajamas – invalidumo pašalpą iš Nacionalinio draudimo instituto – apmokėti mano gyvenimo istorijos dokumentų paslaugą negalima. Ir dar: dėl mano padėties rimtumo net labai didelės nuolaidos man tiesiog nepadės.

Pagarbiai

Nebo Rosi, rašytojas ir literatūros draugas

♫klausytis programos podcast’o – valanda rašymo♫

H. Žemiau yra įrašas, kuriuo pasidalinau „Facebook“ grupėje “viešas apgyvendinimas“:

turi: “viešas apgyvendinimas“.

Tema: MAGAAR. įmonė – jokio atsakymo.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aukščiau nurodytą elektroninį laišką aš išsiunčiau MGR įmonei Jeruzalėje – per juos gaunu pagalbą susimokėti nuomą.

Tačiau jie į šį prašymą nereaguoja.

Manau, kad valstybės tarnautojai valdiškoje įstaigoje, gaunantys atlyginimą iš mokesčių, kuriuos jiems mokame mes, šalies piliečiai, tikrai gali teikti protingą ir geresnę paslaugą.

Jų niekinantis požiūris yra netinkamas.

Taigi kas bus? Ką daryti?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

—– Persiųstas pranešimas —–

Autorius: assaf benyamini < [email protected] >

Kam: Jeruzalės nuoma < [email protected] >

Išsiųsta: antradienį, 2023 m. rugpjūčio 8 d., 11:45:43 AMGMT+3

Tema: Mano laiškai MAGAAR.

MAGAAR. Sveikinimai:

Tema: Aš susisiekiau su jumis iš policijos.

Gerbiamos ponios / ponai.

Prieš kelias dienas išsiunčiau jums policijos iškvietimą.

Norėčiau sužinoti, kodėl neatsakote į šį prašymą.

Pagarbiai

assafas benyaminis.

Mano laiškai MAGAAR 4

yahoo

/

išsiųstas

assaf benyamini < [email protected] >

turi:

[email protected]

Rugpjūčio 6 d., sekmadienį, 13.08 val.

MAGAAR. Sveikinimai:

Tema: socialinis būstas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Esu vienas iš Jūsų klientų iš Jeruzalės srities ir per Jus gaunu pagalbą apmokėti nuomą 770 NIS per mėnesį.

Norėčiau pasitikrinti, ar galiu gauti pigios nuomos butą.

Mano prašymu noriu gauti tvarkingą rašytinę nuorodą Statybos ir būsto departamento vardu.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: 1972assaf @mailfence .com 

arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

I. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau „Vietinis poveikis – valdžios institucijos, įmonės ir bendruomenė bendradarbiauja klimato labui“:

 

yahoo / išsiųstas

assafas benyaminis

[email protected] >

turi:

[email protected]

Rugpjūčio 10 d., ketvirtadienį, 14 val.

Kam: „Vietos įtaka – valdžios institucijos, įmonės ir bendruomenė dirba kartu klimato labui“.

Tema: pagalbinių priemonių paieška.

Gerbiamos ponios / ponai.

Turiu fizinę negalią, kuri bėgant metams vis sunkėjo – nuo ​​nelaimingo atsitikimo darbe, kurį patyriau 1998 m. pradžioje. Dėl tolesnio pablogėjimo pastarosiomis savaitėmis, fiziškai vis sunkiau plauti indus virtuvėje. valgymas.

Noriu pabrėžti, kad aplinkos kokybės klausimas man yra labai svarbus – todėl man neįdomu naudoti vienkartines priemones.

 

Be to, čia yra dar vienas sunkumas: esu žmogus, gyvenantis iš labai mažų pajamų – invalidumo pašalpos iš Nacionalinio draudimo instituto. Dėl šios priežasties brangių pagalbinių priemonių įsigyti jokiu būdu negalima.

Pagalvojau, kad tokioje situacijoje išeitis gali būti vienkartinių ar vienkartinių stalo įrankių pirkimas už priimtiną kainą.

 

Ar žinote įmonių, iš kurių galima įsigyti tokių stalo įrankių?

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040.

Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. Esu neįgalus asmuo su judėjimo negalia, neturiu nei vairuotojo pažymėjimo, nei automobilio. Todėl ieškau įmonių, iš kurių galėčiau užsisakyti produkciją pristatymui į namus.

J. Toliau pateikiamas el. laiškas, kurį išsiunčiau Kneseto finansų komiteto nariams:

Kam: Kneseto finansų komiteto nariams.

Tema: nuolatinio būsto sprendimai.

Gerbiamos ponios / ponai.

Aš, 50 metų Assaf Benyamini, gyvenu nuomojamame bute Jeruzalės Kiryat Menachem rajone.

Gyvenu iš Nacionalinio draudimo instituto invalidumo pensijos. Be to, aš gaunu apie 770 NIS per mėnesį kaip pagalbą nuomai iš Statybos ir būsto ministerijos per MGR

Kaip žinoma, pastaraisiais metais Izraelio valstybėje butų kainos smarkiai išaugo – tai taip pat lėmė nemenką nuomos kainų augimą.

Tačiau nepaisant daugybės prašymų, pagalbos nuomai suma nebuvo atnaujinama jau daug metų – ir šiuo metu šis maršrutas negali būti tinkamas būsto sprendimas neįgaliesiems. Be to: kalbant apie apgyvendinimą žmogui su negalia, kartais atsiranda papildomų išlaidų, nes reikia įvairių prieinamumo priemonių.

Klausiu, ar dabartinė valdžia turi kokių nors planų sudaryti sąlygas žmonėms su negalia gauti nuolatinio būsto sprendimus?

Pagarbiai

Asafas Benjaminas.

post Scriptum. Žemiau yra mano susirašinėjimas su MAGAAR. :

Rugpjūčio 13 d., sekmadienį, 10.51 val

Dokumentai, kuriuos jums siunčiau pastaraisiais metais, yra gana aktualūs – nuo ​​to laiko nepasikeitė.

Tikrai galite persiųsti mano prašymą į nurodytas vietas.

Jūsų reikalavimas nepersiųsti mano prašymo ir tai, kad jūs ir toliau dėl nieko priekabiaujate, yra tikras piktnaudžiavimas jūsų klientais – su tokiu elgesiu susiduriu, deja, ne pirmą kartą.

Slėpti pradinį įrašą

2023 m. rugpjūčio 13 d., sekmadienį, 10:30:18 GMT+3, Jeruzalės nuoma< [email protected] > Parašė:

Taigi aš tau atsakysiu dar kartą.

Mane pasiekė tik medicininiai dokumentai. (Kai kurie iš jų yra labai seni ir nereikšmingi

Prašome atsiųsti tai, ko paprašiau, kitaip negalėsime tęsti apdorojimo.

Atkreipkite dėmesį, kad tai, ką siuntėte pastaraisiais metais, nėra aktualu, jums reikia naujausių dokumentų!!!

Ačiū ir geros dienos.

 

—– Originalus pranešimas —–

Nuo: assaf benyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 13 d., sekmadienį, 10:17 val.

Kam: Jeruzalės nuoma < [email protected] >

Tema: Re: Mano laiškai MGER

Todėl (dar kartą) atkreipiu dėmesį į tai, kad pastaraisiais metais visi šie dokumentai jums jau buvo daug kartų išsiųsti.

2023 m. rugpjūčio 13 d., sekmadienį, 09:38:28 GMT+3, Jeruzalės nuoma< [email protected] > Parašė:

Labas rytas,

Gavau medicininius dokumentus.

Tik paskutiniai šeši mėnesiai yra svarbūs.

2011 m. socialinė ataskaita neaktuali

Be to, reikalingi kiti papildomi dokumentai, nesusiję su medicininiais dokumentais.

Rašau čia ką reikia atsinešti:

2023 m. neįgalumo patvirtinimas

2023 m. mokėjimo duomenys

Nacionalinės Provident komisijos (kuri pripažino jūsų negalią) protokolas apie neveiklumo pažymėjimą arba lapelius 2-7/23 (jei aktyvus) Praėjo 4 mėnesiai detalaus prašymo laiškas kompiuterizuota medicininė ataskaita socialinė ataskaita (jei taikoma) atnaujinta!!

skolos sertifikatai (jei reikia)

Mokesčių deklaracija (galima užpildyti svetainėje)

 

Kol nebus gauti dokumentai, negalėsime tęsti tvarkymo.

Su sėkme,

—– Originalus pranešimas —–

Nuo: assaf benyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis, 11:21 val.

Kam: Jeruzalės nuoma < [email protected] >

Tema: Mano laiškai MAGAAR.

Taip ir nesupratau – kokių dokumentų dabar reikia?

Visi mano medicininiai dokumentai jau daug kartų jums buvo išsiųsti!!!

Tai kame problema zemes ir butu ministerijos vardu tvarkingai atsakyti???

Todėl čia (vėl) pridedu bylą su savo medicininiais dokumentais.

assafas benyaminis.

2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienį, 10:53:45 GMT+3, Jeruzalės nuoma< [email protected] > Parašė:

Prašymai pateikti naujausius dokumentus, priešingu atveju komisija negalės svarstyti prašymo

—– Originalus pranešimas —–

Nuo: assaf benyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienis, 10:52 val.

Kam: Jeruzalės nuoma < [email protected] >

Tema: Re: Mano laiškai MAGAAR

MAGAAR Sveikinimai:

Visi dokumentai, kurių prašote čia, jums jau buvo kelis kartus išsiųsti.

Taigi dar kartą prašau tvarkingo Statybos ir būsto departamento atsakymo dėl socialinio būsto – jūsų atsiųstas atsakymas šiuo klausimu tiesiog nesvarbus!! Geriausi linkėjimai,

assafas benyaminis.

 

2023 m. rugpjūčio 9 d., trečiadienį, 09:45:20 GMT+3, Jeruzalės nuoma< [email protected] > Parašė:

—– Originalus pranešimas —–

Nuo: assaf benyamini < [email protected] >

Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 7 d., pirmadienis, 22.58 val.

Kam: Jeruzalės nuoma < [email protected] >

Tema: Fw: Mano laiškai MAGAAR

 

—– Persiųstas pranešimas —–

Autorius: assaf benyamini < [email protected] >

Kam: [email protected] <[email protected]> Išsiųsta: 2023 m. rugpjūčio 6 d., sekmadienį, 13:08:58 GMT+3

Tema: Mano laiškai MAGAAR.

MAGAAR Sveikinimai:

 

Tema: socialinis būstas.

Gerbiamos ponios / ponai.

Esu vienas iš Jūsų klientų iš Jeruzalės srities ir per Jus gaunu pagalbą apmokėti nuomą 770 NIS per mėnesį.

Norėčiau pasitikrinti, ar galiu gauti pigios nuomos butą.

Mano prašymu noriu gauti tvarkingą rašytinę nuorodą Statybos ir būsto departamento vardu.

Pagarbiai

Assaf Benyamini,

115 Costa Rica Street,

Įėjimas A butas 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalė,

IZRAELAS, pašto kodas: 9662592.

Telefono numeriai: slaptame name dėl priekabiavimo ir skundo Izraelio policijai, kuris nebuvo išnagrinėtas.

Mob.-972-58-6784040. Faksas-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Mano identifikavimo numeris: 029547403.

2) Mano el. pašto adresai: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba : [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected] arba: [email protected]

K. Štai mano susirašinėjimas su amerikiečių aktore Charlize Theron:

Įeikite

Džeksonas

Malonu susipažinti ir kur tu, mano brangioji

Įeikite

אתה שלחת

Aš gyvenu Jeruzalėje-IZRAELIS.

Įeikite

Džeksonas

Gerai

Įeikite

Džeksonas

Taigi ar esate vedęs, ar vienišas su brangiais vaikais

Įeikite

אתה שלחת

Visą šią informaciją rasite žinutėje, kurią jums čia atsiųstau. assafas benyaminis.

Įeikite

אתה שלחת

Bet kas tu esi ? Kodėl tau taip įdomu, ar aš ištekėjusi, ar ne? Prašau man paaiškinti!! assafas benyaminis.

Įeikite

Džeksonas

Aš esu Charlize Theron iš Pietų Afrikos, bet gyvenu Los Andžele, Kalifornijoje, JAV, esu vieniša, ieškau ir esu amerikiečių aktorė.

Įeikite

Džeksonas

Taigi ar esate vedęs, ar vienišas su brangiais vaikais

Įeikite

אתה שלחת

Aš vienišas. Esu 50 metų neįgalus žydas iš Jeruzalės, Izraelio. Negaliu vykti į Los Andželą su tavimi susitikti, tiesiog atsižvelk į tai. assafas benyaminis.

Įeikite

אתה שלחת

O tavo profilyje matau vardą „Jackson August“. Taip pat matau aktorę Charlize Theron, kuri turi kitą feisbuko puslapį – galbūt klasikinį sukčiavimą ir netikrą profilį. assafas benyaminis.

Įeikite

19:57

Džeksonas

Ne, naudojau savo vaikų vardą, kad sukurčiau slaptą privačią paskyrą, kad galėčiau siųsti SMS žinutes draugams

Įeikite

קיבלת תשובה מאתJacksonas

ההודעה המקורית:

Aš vienišas. Esu 50 metų neįgalus žydas iš Jeruzalės, IZRAE…

Bet jei tu mane myli, aš vis tiek galiu atvykti į Izraelį

Įeikite

Džeksonas

Taip ar galime būti geri, artimi, paslaugūs, patikimi ir patikimi draugai, brangioji

Įeikite

אתה שלחת

Taigi istorija, kurią man čia pasakojate, neturi prasmės: jūs esate įžymybė ir turite milijonus (jei ne daugiau) gerbėjų visame pasaulyje – ir jūs naudojate savo slaptą profilį, kad parašytumėte man – privatus asmuo IZRAEJE, kurio niekas neturi. ką nors žino? Kodėl neparašėte, pavyzdžiui, kam nors į JAV, kažkam į Europą ir pan. ? kodel man? Tai labai keista, nieko panašaus nėra pagrįsto paaiškinimo!! Man 50 – aš ne vaikas ir turiu gyvenimiškos patirties – kodėl turėčiau tikėti tokia keista istorija? assafas benyaminis.

Įeikite

21:24 val

Džeksonas

Gerai, mano brangioji, su laiku pažinsime vienas kitą geriau.

 

L. Mano nuorodos:

1) kartu dalijantis motinyste

2) Facebook grupė “moterys👩dalinkitės, konsultuokite ir rekomenduokite🌷“.

3) Facebook puslapyje gynybinis išjungtas“.

4) Moters sielos sveikatos klinika “HAVA”.

5) organizacija “motinos priekyje

6) svetainė novakid.com– Anglų kalbos pamokos vaikams

7)„tikslus“ projektas – skirtas moterų propagavimui tiksliuosiuose moksluose

8)Sąjungų asociacijos kreipiasi į senolį Izraelyje

9)asociacija „dėl jų gerovės“ – Moterys gydytojai ir gydytojų, išgyvenusių holokaustą Izraelyje, adresas

 

           - Ar radote klaidą? Papasakok man apie tai -
Print Friendly, PDF & Email