Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Līdzekļu vākšanas platformas - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Līdzekļu vākšanas platformas

IR:

Priekšmets: personāla atlases platformu meklēšana.

Cienījamās dāmas/kungi!

2023. gada jūlija sākumā es izveidoju vietni scammers-out.com. Vietnes mērķis ir kalpot par platformu interneta lietotājiem, kuri vēlas savstarpēji konsultēties par jautājumiem, kas saistīti ar informācijas drošību vai krāpšanu tiešsaistē. Vietne scammers-out.com tika izveidota, izmantojot sistēmu wordpress.org, un vietnes forumu sistēma ir balstīta uz bbpress.org spraudni.

Meklēju tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, no kura varētu pasūtīt šādus pakalpojumus vietnei:

1) Man būs nepieciešama palīdzība vietnes savienošanai ar atbilstošu kompensācijas sistēmu, ar kuras palīdzību es varu saņemt maksājumus no lietotājiem, kuri reģistrējas vietnē.

2) Mani interesētu arī hostinga uzņēmums, kuram vietne tiks nodota, lai varētu sniegt tehniskā atbalsta pakalpojumus vietnes lietotājiem.

3) Es būtu ieinteresēts pastāvīgi sazināties ar uzglabāšanas uzņēmumu, lai rūpīgi uzraudzītu gan pieslēgumu kompensācijas sistēmai vietnē, gan par tehnisko atbalstu, kas tiks piedāvāts interneta lietotājiem, kuri reģistrējas vietnē.

4) Mērķis, lai vietnē reģistrētos maksimāli interneta lietotāji, es to reklamēju maksimāli daudzās platformās. Šī iemesla dēļ, kā arī lai nodrošinātu interneta lietotājiem pēc iespējas labāku un ērtāku pakalpojumu, man ir svarīgi, lai krātuves plānā būtu iekļauts pēc iespējas lielāks trafika apjoms, kā arī pēc iespējas lielāka vieta vietnei. pati par sevi.

5) Man ir svarīgi, lai man būtu SSL sertifikāts, kas man šobrīd ir vietnes domēnam.

6) Protams, man būtu interesanti uzzināt, kāda ir uzglabāšanas uzņēmuma politika attiecībā uz katru no šeit minētajiem punktiem.

 

Un šeit ir vēl viena grūtība/problēma: manas sarežģītās finansiālās situācijas dēļ (es dzīvoju no Valsts apdrošināšanas institūta saņemtā invaliditātes pabalsta) es nevaru samaksāt tīmekļa vietnes mitināšanas uzņēmumam, lai tā mitinātu vietni un izveidotu savienojumu ar vietni. klīringa sistēma. Kā arī nevaru samaksāt programmētājiem par defektu novēršanu vietnē – ja tādi ir un kad tādi ir.

Es norādīšu, ka izmaksas ir (aptuveni) daži desmiti šekeļu mēnesī lielākajā daļā uzglabāšanas uzņēmumu un daži simti šekeļu, kas būs jāmaksā programmētājiem, lai novērstu vietnes defektus — ja un kad tādi ir. .

Mans jautājums ir šāds: kāda, jūsuprāt, ir vispiemērotākā platforma, lai mēģinātu piesaistīt līdzekļus šādam projektam?

Ar cieņu

assafs benyamini.

pēcraksts. 1) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

2) Saite uz attiecīgo vietni:  https://scammers-out.com

3) Vietne, kurā varat iegūt vairāk informācijas par mani:  https://www.disability55.com/

4) Un vēl viena grūtība, kas jāņem vērā: man ir ierobežotas mobilitātes veselības stāvokļa dēļ, un es nevaru doties uz sanāksmēm vietās, kas nav pieejamas cilvēkiem ar invaliditāti un ļoti tālu no manām mājām (es dzīvoju Kiryat Menachem apkaime Jeruzalemes dienvidrietumos). Turklāt man nav ne automašīnas, ne autovadītāja apliecības un braucu tikai ar sabiedrisko transportu.

 

A. Ideja vietnei/projektam, par kuru es domāju – projekts ar nosaukumu “Darbinieku atzinība”.

Kā zināms, daudzos būvniecības uzņēmumos, kas pastāvējuši visā vēsturē (ķēniņš Dāvids, Bībeles personība, kas saskaņā ar tradīciju uzcēla Jeruzalemi, Lielo Ķīnas mūri, kas pastāv līdz mūsdienām un kuru saskaņā ar tradīciju uzcēla Mingu dinastijas karaļi 15. un 16. gadsimtā, inženiera celtais Eifeļa tornis Parīzē Gustavs Eifelis un vēl) tiek minēti karaļu vai muižnieku vai augsta sociālā statusa pārstāvju vārdi, kuru laikā šie projekti tika būvēti.

 

Bet, kā mēs zinām, tie, kas cēla šīs ēkas, nebija šie karaļi vai augstākās sociālās kārtas pārstāvji, bet gan vienkārši strādnieki, kas strādāja uz lauka un par kuriem nekad netiek runāts.

Tāpēc projekta “Darbinieku atzinība” mērķis ir mēģināt apkopot šo vienkāršo strādnieku personīgos stāstus no dažādām celtniecības rūpnīcām vēstures gaitā, lai šos stāstus augšupielādētu vietnē.

Es domāju (kā tas, kurš radīja ideju), ka dažkārt šo vienkāršo strādnieku personīgie stāsti nevar būt mazāk interesanti kā stāsti par mums visiem zināmajiem karaļiem vai muižniecības pārstāvjiem.

 

B. Tālāk ir norādīti ziņojumi, kurus es kopīgoju Facebook sociālajā tīklā:

1) Traumatizēta persona ierodas kopā ar brīvprātīgo grupu, lai piedalītos arheoloģiskajos izrakumos. Viņam par izbrīnu viņš satiek psihologu, kurš viņu ārstē.

Cietušais vēršas pie psihologa un jautā viņam: “Ko tu šeit dari? “.

Psihologs atbild: “Ko es te daru? Es atnācu palīdzēt rakšanā, tāpat kā jūs.

Traumatizētais atbild: “Es domāju, ka psihologi iedziļinās savu pacientu dvēselēs. Es nekad nebūtu domājis, ka viņi iedziļinās arī zemē.”

Psihologs atbild: “Tā ir taisnība – es rakos cilvēka dvēselē. Tas ir mans darbs – un tas ir tas, ko es daru visu mūžu. Es savā rakšanā atrodu daudz interesantu lietu. Bet es domāju, ka arī tad, kad rok zemē jūs varat atrast daudz interesantu lietu.”

Cietušais vilcinās un nezina, ko atbildēt, un aiz ieraduma sāk raut degunu.

Psihologs turpina un saka: “Jums ir taisnība. Šajā rakšanā var atrast arī daudz interesantu lietu.”

Hahaha…

 

2) Kam: “federācija Izraēlai – autonomija kopienām“.

Temats: Līdzekļu vākšanas platformas.

Cienījamās dāmas/kungi!

Es esmu Izraēlas pilsonis un dzīvoju Jeruzalemē. Esmu dzimis 1972. gada beigās un šodien, 2023. gadā, man ir 50 gadi.

Es ciešu no dažādām invaliditātēm un veselības, fiziskām un garīgām problēmām, kuru dēļ ilgus gadus nespēju iekļauties darba tirgū. Mans CV ir nosūtīts vairākiem desmitiem tūkstošu privātu uzņēmumu (un diemžēl es nepārspīlēju šos skaitļus) – bet es vienkārši nevaru atrast piemērotu darbu.

Es veicu dažādus mēģinājumus apiet šīs grūtības.

2023. gada jūlija sākumā es izveidoju vietni sitescammers-out.com. Vietnes mērķis ir kalpot kā foruma vietne, kurā interneta lietotāji var konsultēties viens ar otru par jautājumiem, kas saistīti ar informācijas drošību.

Taču tagad ir vēl viena grūtība: akūto finansiālo grūtību dēļ man nav iespēju finansēt uzņēmuma dibināšanai nepieciešamos finanšu izdevumus.

Kuras platformas, jūsuprāt, ir vispiemērotākās līdzekļu piesaistei šādam mērķim?

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

pēcraksts. 1. Saite uz attiecīgo vietni:  https://scammers-out.com

2. Mans tālruņa numurs (kas ir arī sarakstes numurs WhatsApp sociālajā tīklā): 972-58-6784040.

3. Tīmekļa vietne, caur kuru var iegūt vairāk un sīkāku informāciju par mani:   https://disability55.com/

 

3) Slepus izstrādāt lietotni ar nosaukumu “Serika Rabha”.

Izmantojot šo aplikāciju, pilsētas vai aglomerācijas tiek pastāvīgi skenētas, lai identificētu problemātisku iedzīvotāju uzvedību: draudus ievēlēto amatpersonu dzīvībām demonstrāciju laikā, zīmju izvietošanu aizliegtās vietās utt. Turklāt sistēma var palīdzēt atrisināt nopietnus noziegumus, piemēram, slepkavības, izvarošanu, zādzības utt.

Sistēmas darbības mehānisms netiks publicēts.

Liels gandarījums no valdības: “Mums ir efektīvs instruments, lai uzraudzītu oponentus vai potenciālos oponentus, kuri apdraud kārtību, mieru un mieru sabiedrībā. Mēs necietīsim nevajadzīgus šķēršļus – tas traucē mūsu darbam.”

Nu nākamreiz, kad iešu pa ielu, centīšos nedarīt lietas, kas, nedod Dievs, varētu aizskart amatpersonas, kuru rīcībā ir “paplašinātā slaucīšanas” sistēma. Ir likums, kas aizliedz apvainot amatpersonas.

Bet pagaidiet – kas apvaino mūsu ierēdņus?

Kā es zināšu, kā izvairīties no viņu aizvainošanas?

Viņi par to nepublicē sabiedrībai pietiekami skaidrus noteikumus – ļoti nopietni!!!

lol…

 

4) Ziņās tika paziņots, ka protestu ietvaros pret likumdošanu par izmaiņām tiesu sistēmā notiks arī “nodokļu dumpis”.

Bet viņi nepaskaidroja: kurš maksās nodokļus un kurš nemaksās? Un ar kādiem nosacījumiem?

Paskaidrojumus lūdzu…

 

5) Kā zināms, Amerikas Savienotajās Valstīs pieaug to iedzīvotāju grupu ietekme, kuras nekad nav bijušas ievērojamās ietekmes pozīcijās, piemēram, spāņu izcelsmes.

Tomēr šīm iedzīvotāju grupām kopīgs ir naidīga attieksme pret Izraēlu, kas nozīmē, ka pēc dažām desmitgadēm, ja un kad šīs iedzīvotāju grupas sasniegs galvenos amatus valdībā, ir ļoti iespējams un šādos apstākļos spiediens uz Amerikas sabiedrību. samazināt palīdzību Izraēlai vai pat to pilnībā pārtraukt, ar gadiem palielināsies

Iespējams, ka valdības nesenie pasākumi sāks ņemt vērā šīs tendences, liekot Izraēlai ilgtermiņā kļūt atkarīgai no citas varas, piemēram, Ķīnas vai Krievijas.

Protams, tas ir lēns process, kas prasa un prasīs vēl daudzus gadus.

Iespējams arī, ka tiesību akti ir daļa no šī procesa, kurā, lai savienotos ar Ķīnu vai Krieviju, Izraēla arvien vairāk pārņems šo režīmu raksturīgās iezīmes, kas var novest pie pastāvīga kaitējuma un pat daudz svarīgāka par to, ko mēs skatīt šodienu Izraēlas pilsoniskajās un cilvēktiesībās.

Tas varētu izbeigt visus amerikanizācijas procesus, kuriem Izraēlas sabiedrība ir gājusi cauri pēdējo desmitgažu laikā.

Tendence daudzējādā ziņā ir ļoti problemātiska – tomēr, ņemot vērā Amerikas sabiedrībā notiekošo, iespējams, ka Izraēlas valdības politika šodien ir ļoti gudra un tiešām nav izlaidīga vai muļķīga, kā daži apgalvo.

Ļoti iespējams, ka nav izvēles un vienkārši nav iespējams ignorēt šos ilglaicīgos procesus.

6) Ziņās mēs dzirdam par milzīgu ekonomisko kaitējumu Izraēlas ekonomikai, ko izraisīja investīciju samazināšanās Izraēlas ekonomikā, ko izraisīja jaunie tiesību akti.

Savukārt tie paši ziņu kanāli arvien vairāk ziņo par Izraēlas uzņēmumu sadarbības līgumiem ar dažādiem uzņēmumiem visā pasaulē, to paplašināšanos un uzplaukumu.

Tad kāpēc ticēt? Vai Izraēlas ekonomikas stāvoklis pasliktinās vai uzlabojas?

Esmu apjucis…

 

7) Kuģa kapteinis kļūst traks un pavēl jūrniekiem izurbt caurumus kuģa dibenā.

Kuģa pasažieri nobijušies kliedz jūrniekiem: “Ko jūs darāt? Ūdens iekļūs kuģī un mēs noslīksim jūrā!!!”.

Kuģa jūrnieki atbild: “Šī ir instrukcija, ko saņēmām no kapteiņa. Nejaucieties mūsu profesionālajā spriedumā!!!”.

 

8) Viņi ziņās paziņoja, ka liela grupa rezervistu pārtraukusi brīvprātīgo darbu. Vai pastāv reālas briesmas Izraēlas valsts turpmākai pastāvēšanai?

Vai būs sveša armija, kas izmantos situāciju, lai iekarotu Izraēlu un pārņemtu to? Satraucoši un biedējoši…

Vai tā būs Sīrijas armija, teroristu organizācijas Hezbollah karavīri, Ēģiptes armijas karavīri (lai gan Izraēlai ir miera līgums ar Ēģipti, taču šādā situācijā ir iespējams, ka tiek pausts viņu lielais naids pret Izraēlu – un varbūt tādas pašas briesmas radīs Jordānijas armija?). Vai arī tie būs Hamas karavīri no Gazas joslas?

Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka, ja Izraēlas valstī izdosies iekļūt kādas arābu valsts armijai vai teroristu organizācijai, mūsu – ebreju – iedzīvotāju vidū notiks ļoti vērienīgs slaktiņš.

Okupācijas karavīri tiešām neizrādīs nekādu interesi par to, kurš atbalsta vai iebilst pret izmaiņām tieslietu sistēmā. Turklāt viņi nešķiros vīriešus un sievietes, jaunus vai vecus, labējos vai kreisos, un viņiem patiešām būs vienalga, vai ebreji, kurus viņi mēģinās nogalināt un, iespējams, izdosies nogalināt pēc iespējas lielāku skaitu, ir reliģiozi, laicīgi vai ultra. – pareizticīgie. Arī sektantiskām atšķirībām vai izcelsmes valstīm nebūs nekādas nozīmes – sefardi ebreji un aškenazi ebreji tiks upuri tieši tāpat.

Galu galā viņus interesēs tikai viena lieta: ebreju nogalināšana.

Protams, ir daudz grūtāk zināt, kā okupācijas spēki izturēsies pret Izraēlas arābiem vai palestīniešiem – vai viņi tos papildinās savās rindās un ļaus piedalīties, tā sakot, “svinībās” – vai viņi paši būs upuri?

Tad varbūt kādam šeit vajadzētu apstāties un atcerēties, ka īstie ienaidnieki ir pāri robežai, nevis mūsos?

Šis vājprāts ir jābeidz!!!

Kad naidīgās armijas atradīsies zemē, tās atgriezīsies un atgādinās mums, kas mēs esam (kā tas ir noticis daudzas reizes ebreju vēsturē). Kāpēc gan to neuzzināt tagad? Kāpēc gaidīt, kamēr cirvis būs uz kakla – būs par vēlu. Galu galā mūsu avotos ir rakstīts, ka “darba beigas ir pirmā doma”.

Tātad, varbūt mēs varam apstāties un veikt varas dalīšanu?

Un galu galā Tisha B’Av vakarā mums ir jāatrod veselais saprāts, saprāts un spriestspēja – pretējā gadījumā mēs vienkārši nebūtu šeit – un daudzi no mums nemaz nebūtu šeit.

Reiz lasīju grāmatu, kurā aprakstīta šāda situācija, grāmatu, kurā aprakstīta realitāte, kurā Izraēla zaudē Sešu dienu karu un ir arābu valstu okupēta. Apraksti bija vienkārši biedējoši.

Grāmatas nosaukums ir “Ja Izraēla tiktu uzvarēta”.

Citu detaļu par grāmatu man nav – neatceros, kas bija tās autori un kāds izdevējs to izdevis.

9) Vēl pirms kāda laika, ja viņi 19 reizes uzrakstīja vārdu “dog” Google tulkotājā angļu valodā, to pārtulkojot maoru valodā un pēc tam atpakaļ angļu valodā, tiktu iegūts kristīgi mesiānisms un arī antisemītisks apgalvojums.

Pēc lietas publicēšanas medijos problēma tika atrisināta (pārbaudīju).

Tātad, vai tas norāda, ka Google pastāvēja vai joprojām pastāv antisemītisms?

Man ir aizdomas, ka tā nebija kļūda, bet gan kāda uzņēmuma darbinieka ļaunprātīga rīcība, kuru nobiedēja lietas publicēšana un pēc tam steidzās, tā teikt, “novērst” problēmu.

Agrāk antisemītisms, kā zināms, nemitīgi mainīja savas formas un metodes – un tas ir ļoti dīvains, bet arī satraucošs veids, kādā liela tehnoloģiju uzņēmuma darbinieki nolemj paust savu viedokli.antisemītisks.

Es nezinu, vai darbinieki, kuri to izdarīja, joprojām strādā Google On, jo viņi tika atlaisti pēc ziņu publicēšanas, un ir ļoti apšaubāmi, vai par to ir iespējams iegūt informāciju.

Tāpat nav publicēti to cilvēku vārdi, kuri, iespējams, bija atbildīgi par šo aktu – un ir ļoti apšaubāmi, ka attiecīgu informāciju var iegūt.

10)Asafs Jasu invalīdu ar invaliditāti tiesību organizēšana

28, 2021. gada novembrī

 

Cilvēki iesaistās palīdzības grupās, ziedojumos un jebkurā citā grupā, kas var palīdzēt cilvēkiem ar invaliditāti un lūgt palīdzību veseliem cilvēkiem! Raksti ap Facebook grupās, kas nav saistītas ar cilvēkiem ar invaliditāti, un raksti tur par cilvēku ar invaliditāti situāciju un to, ka valsts ignorē cilvēku ar invaliditāti nožēlojamo stāvokli, sāk lūgt palīdzību cilvēkiem, dara – viņu izpratni par situāciju cilvēkiem ar invaliditāti un ka mums ir nepieciešama steidzama palīdzība.

 

11)Bendžamins Asafs

18. jūlijs B-15:43.

 

Jau vairākus gadus tiek runāts (galvenokārt par kosmosa uzņēmējiem) par ambīcijām izveidot cilvēku kolonijas uz Marsa.

Bet vai kāds ir devis savu viedokli par dažādu reliģiju pārstāvju dzīves saderību, vai un kad tur tiešām būs cilvēki? Piemēram:

1. Islāmā ir Hadža mitzvots, kurā katram musulmanim ir pienākums vismaz vienu reizi dzīvē doties svētceļojumā uz Meku. Ko tad darīs uz Marsa dzīvojošs musulmanis? Galu galā Mekas tur nav… Vai Hadifā uz to iespējams rast atbildi?

2. Un attiecībā uz ebrejiem: svētku laiki tiek noteikti pēc kalendāra, ko mēs zinām šeit uz Zemes, tas ir: 365 dienas – tas, kā jūs zināt, ir laika posms, kurā Zeme veic apgriezienu ap Sauli. Bet uz Marsa gada garums ir 686 dienas, un Zemes kalendāram nebūs nozīmes un vēl viena problēma: zināms, ka mēneša garumu uz Zemes nosaka Mēness: galu galā mēnesis ir laika periods ko mēness veic vienu apgriezienu ap zemi. Bet Marsam ir vairāk nekā viens pavadonis – kā viņi noteiks mēneša garumu? Un kā viņi zinās, kad būs brīvdienas? Vai varbūt viņi paļausies uz halakhu, kas pastāv vienā no ebreju avotiem (es nezinu, kur tieši – protams, jūs varat pārbaudīt šo) – kas saka, ka ebrejs, kurš gāja pa ceļu un aizmirsa, kad bija Šabats, viņš sāks skaitīt dienas no brīža, kad sapratīs, ka ir aizmirsis nedēļas dienu skaitu – un tas viss, līdz tie sasniedz ebreju kopiena, kur viņi palīdzēs viņam “iztaisnot” atbilstoši pareizajam dienu skaitam. Bet ebrejs, kurš sasniedz Marsu, nesasniegs nevienu ebreju kopienu tur, nedz arī kāda kopiena vispār – kā tad viņš sāks skaitīt nedēļas dienas un gadus? tad viņš sāks skaitīt dienas no brīža, kad sapratīs, ka ir aizmirsis nedēļas dienu skaitu – un tas viss līdz brīdim, kad viņi sasniegs ebreju kopienu, kur palīdzēs viņam “atveseļoties” atbilstoši pareizajam dienu skaitam. Bet ebrejs, kurš sasniedz Marsu, nesasniegs nevienu ebreju kopienu tur, nedz arī kāda kopiena vispār – kā tad viņš sāks skaitīt nedēļas dienas un gadus? tad viņš sāks skaitīt dienas no brīža, kad sapratīs, ka ir aizmirsis nedēļas dienu skaitu – un tas viss līdz brīdim, kad viņi sasniegs ebreju kopienu, kur palīdzēs viņam “atveseļoties” atbilstoši pareizajam dienu skaitam. Bet ebrejs, kurš sasniedz Marsu, nesasniegs nevienu tur esošo ebreju kopienu vai vispār kādu kopienu – kā tad viņš sāks skaitīt nedēļas dienas un gadus?

Un ir arī skaidrs, ka brīvdienas, kas sastāv no svētceļojuma uz noteiktu fizisku vietu (piemēram, 3 Omer, kura laikā viņi dodas svētceļojumā uz Merona kalnu vai taisnīgo kapiem Ukrainā, kur hasīdi dodas pirms Rosh Hashanah ) arī būs nesasniedzams – uz Marsa nav ne Mirona kalna, ne Ukrainas. Tātad, kā viņi uzvedīsies? Vai tur dzīvojošie ebreji paziņos par šo svētku atcelšanu, jo trūkst tehnisko iespēju tos noturēt? Vai arī viņi atradīs veidu, kā mainīt svētku nozīmi un paražas, lai tos tiešām būtu iespējams novērot arī uz Marsa? Un ja tā, kā viņi to darīs? Turklāt: kā zināms jūdaismā, ir “mitzvo, kas ir atkarīgi no zemes”, tas ir:

Un, protams, šādi jautājumi rodas arī attiecībā uz citu reliģiju pārstāvjiem: Kas attiecas uz kristietību, uz Marsa nav ne kapa baznīcas, ne Golgātas, ne Hoya Dolorosa.

Man šķiet, ka šobrīd uz šiem jautājumiem nevajadzētu atbildēt divu iemeslu dēļ:

1. Šajā rakstīšanas brīdī uz Marsa nav cilvēku apmetnes (un ir ļoti apšaubāmi, ka kādreiz būs).

2. Šo rindu autoram sāp tas, ka uz viņa zvaniem tik un tā neatbild, un nav nekāda sakara ar to, kas tika gaidīts.

LOL…

 

12)Bendžamins Asafs

9

 

Kopīgots ar sabiedrību

aktīvs

Bendžamins Asafs  WordPress

9

 

IR: “WordPress“.

Man pieder Webassaf-permalinks.com vietne, kas izveidota uz wordpress.org sistēmas un saglabāta hostgator.com serveros.

Es izmantoju skaistu saišu spraudni.

Tagad ir problēma: saites, kuras mēģinu pievienot sarakstam, netiek atjauninātas un netiek rādītas.

Krātuves uzņēmums hostgator apgalvo, ka nerisina šādu problēmu.

Tātad, ko var darīt? Kā šādu problēmu var atrisināt?

Precizēju, ka neesmu ne profesionālis, ne datorprogrammētājs un nezinu, kā pats atrisināt šādu problēmu.

Turklāt savu zemo ienākumu dēļ es nevaru samaksāt programmētājiem, lai tie atrisinātu problēmu.

Tātad, ko mēs darām?

Es šeit pievienoju kļūdas ekrānuzņēmumu — 177 saites skaistās saitēs, bet tikai 174 no tām tiek rādītas sarakstā.

Ar cieņu

assafs benyamini.

 

13)

Bendžamins Asafs

23 stundas

 

Kopīgots ar sabiedrību

https://pen.org/…/banned-usa-growing-movement-to…/

Raksts no amerikāņu sitepen grāmatu noraidīšanai.

Izrādās, ka pēdējos gados it kā demokrātiskajās, atvērtajās un plurālistiskajās Amerikas Savienotajās Valstīs ir vērojama pieaugoša grāmatu diskvalifikācijas un cenzūras tendence.

Lietas ir nonākušas tiktāl, ka dažos ASV štatos ir aizliegts pārdot vai tirgot Bībeles daļas!

Protams, šodien šis aizliegums ir diezgan stulbs – tā kā jūs varat pasūtīt, un, ja ir aizliegts pasūtīt noteiktu grāmatu, varat to atrast tiešsaistē un lejupielādēt savā personālajā datorā mājās, un pēc tam lasīt tik daudz, cik vēlaties.

Manuprāt, visbriesmīgākā lieta visā vēsturē ir milzīgā enerģija un pūles, kas šobrīd tiek pieliktas amerikāņu sabiedrībā saistībā ar grāmatu cenzūru (turpretim mēs Izraēlas štatā esam daudz atvērtāki un demokrātiskāki nekā viņi ir šajā ziņā – galu galā pat tādas grāmatas kā “Mein Kampf” ebreju tulkojums vai “Ciānas vecāko protokolu” tulkojums ebreju valodā ir grāmatas, kuras var atrast Izraēlā, un to iegāde nav pārkāpums jebkurš likums – un amerikāņi joprojām sludina demokrātijas morāli…).

Es domāju, ka visas pūles un visi resursi, kas tagad tiek ieguldīti Amerikas Savienotajās Valstīs šajā smieklīgajā un veltīgajā cīņā, varēja būt vērsti uz to sarežģīto un daudz nopietnāko problēmu risināšanu, kas mūsdienās pastāv Amerikas sabiedrībā: masu mediji un nepanesamie. ieroču iegūšanas vieglums, kas periodiski izraisa apšaudes un slaktiņus dažādās vietās. Visu šo enerģiju bija iespējams arī novirzīt galējai nabadzībai Amerikas Savienotajās Valstīs – valstī, kas ir tik bagāta, bet uz ielām ir miljoniem bezpajumtnieku…

Ja nebūtu skumji un traģiski, varētu pasmieties…

14) Un šoreiz nopietns jautājums (lai gan iekļauts arī humors):

Daudzās ebreju kopienās viduslaikos bija cilvēka loma, kuru sauca par “badhanu”.

Jokera loma bija parādīties tādās svinībās kā kāzas, bāra/sikspārņu mitzvas ceremonijas utt. – un viņš savos jokos iekļāva to cilvēku vārdus, kuri bija priecīgi par notikumu.

Mūsdienās no šīs prakses gandrīz nav palicis pēdas – un pat ultraortodoksālajā sabiedrībā ir ļoti grūti atrast kaut ko līdzīgu, kas ir kļuvis ļoti reti pat šajā auditorijā.

Šeit rodas daži interesanti jautājumi:

1. Vai mums ir kādi pierādījumi vai stāsti par šiem komiķiem – stāsti par viņu dzīvi, uznācieniem pasākumos utt. ?

2. Vai akadēmijā ir kādi zinātnieki, kas māca Izraēlas domas vai ebreju studiju jomas, kas ir veikuši pētījumus par to? Un, ja jā, par ko bija šie pētījumi?

3. Vai mūsdienās ir kādas privātas organizācijas vai asociācijas, kas ir mēģinājušas atkārtot šo paražu un atgriezt to šodien notiekošajos pasākumos un svinībās? Un ja tā, kāpēc šie mēģinājumi ir neveiksmīgi?

Zinu daudzas biedrības un organizācijas, lai gan nekad neesmu kārtīgi mācījies organizāciju konsultēšanu – un nekur tādu organizāciju vai biedrību neatradu.

4. Vai attiecībā uz šo paražu pastāvēja atšķirības starp ebreju kopienām Eiropā (vai ar citu nosaukumu: aškenazu kopienas) un kopienām, kas pastāvēja islāma valstīs no 7. gadsimta otrās puses – līdz ar musulmaņu impērijas paplašināšanos šajās valstīs? gadiem?

5. Kādas bija neebreju vides reakcijas pret šiem draiskuļiem? Vai bija atšķirība varas iestāžu attieksmē pret viņiem, salīdzinot ar citiem kopienu locekļiem – vai arī viņi un viņu ģimenes cieta no vajāšanas (asins sazvērestības, nemieri krusta karu laikā utt.) tāpat kā visi pārējie ebreju kopienu locekļi?

15) Ziņās ir izskanējis, ka sakarā ar daudzu rezervistu atvaļināšanu no amatiem, cīnoties pret likumdošanu, kas mēneša vai ātrāka laikā paredz valdības ierosinātās izmaiņas tieslietu sistēmā, būs ievērojams samazinājums. militārajā prasmē.

satraucoši…

Jāpieņem, ka gadījumā, ja kādas arābu valsts armijai izdosies iekļūt Izraēlas valstī, to pilnībā vai daļēji okupējot, notiks vispārējs ebreju slaktiņš – slaktiņš, par kura upuriem mēs visi varētu kļūt. .

Protams, ir daudz mazāk skaidrs un ļoti grūti zināt, ko tādā gadījumā darīs Izraēlas arābi – vai viņi pievienosies “svinībām” no sava viedokļa vai interešu konflikta dēļ, un daudzos gadījumos arī atklāto naidu starp palestīniešu bēgļiem no visiem Tuvajiem Austrumiem un arābu valstu varas iestādēm, viņi nolems neko nedarīt vai pat mēģinās aktīvi un mulsinoši rīkoties pret iebrūkošajām armijām.

Vai arī, padomājot par to, var būt trešā iespēja, un nav skaidrs, cik tā var būt saprātīga: kāda no Rietumu lielvarām (ASV vai vienas no pēdējām dalībvalstīm, kas aizbēga no NATO) aktīva iejaukšanās, kas novērstu. tādi slaktiņi, darbojoties pret iebrūkošajām armijām – Viņi vienmēr runā par to, ka ASV un to sabiedrotie ir apņēmušies nodrošināt Izraēlas drošību…

Protams, maz ticams, ka citas lielvaras, t.i., Krievija vai Ķīna, iejauksies šādā karā – un pat ja tā iejauksies, tā būs iejaukšanās arābu valstīm, nevis Izraēlai.

16) Ziņās tagad ir paziņots, ka ir lieli atvieglojumi, kas būs visā, kas saistīts ar medicīnisko kaņepju (kas, kā zināms, marihuānas narkotika) lietošanu.

Turklāt, protestējot pret tiesību aktiem, daudzi medicīnas darbinieki pamet Izraēlu.

Secinājums: medicīniskās palīdzības nav. Iespēja saņemt medicīnisko atbildi tuvākajā laikā būs arvien problemātiskāka. Un ne visi var izmantot privātos medicīnas pakalpojumus. Es, piemēram, dzīvoju no invaliditātes pensijas un visticamāk tuvākajā laikā nevarēšu ārstēties.

Kas ir iespējams? Paņemiet ārstniecisko kaņepes, aizmirstiet visas nepatikšanas un ticiet, ka it kā “būs labi” – pat ja ir skaidrs, ka šeit nekas nav kārtībā.

Pacientu pārvēršana par narkomāniem, protams, neko neatrisinās, bet tikai pasliktinās jau tā ļoti sarežģīto situāciju. Atceros, ka vienu no pēdējām reizēm, kad devos uz psihiatrisko klīniku (tas bija apmēram pirms trim gadiem), psihiatrs, ar kuru satiku, pēc paša iniciatīvas aktualizēja kaņepju jautājumu – lai gan tam nebija nekāda sakara ar problēmām. Es viņu atvedu.

Tātad, vai psihiatrs, kurš mēģina pārliecināt pacientus lietot narkotikas (un jā, tā es to saucu), tiešām ir ārsts, kurš cenšas palīdzēt?

Es tā nedomāju – un ļoti drīz pēc tam, kad es pametu klīniku un vairs neatgriezos.

Kaņepju veida narkotiku lietošana nav veids, kā ārstēt psihiskas problēmas – un, izņemot ārkārtējus un retus gadījumus, man nebija nekas, kas to kaut kādā veidā pieminētu. Patiesībā tā ir bēgšana no problēmas un nevēlēšanās stāties acīs patiesībai – un esmu pārliecināts, ka psihiatrs, kurš mēģināja mani pierunāt, to ļoti labi zināja.

Tātad, vai viņš padevās kaņepju uzņēmumu spiedienam un kļuva par to tirdzniecības pārstāvi, vai arī tas ir aizskarošs psihiatra ieteikums (un iespējams, ka psihiatri to dara daudzos citos gadījumos) ļaunprātības dēļ?

Katrā ziņā tā nav veids, kā izturēties pret cilvēkiem – un tā ir taisnība, es neesmu ārsts vai psihiatrs, taču jums nav jābūt psihiatram ekspertam, lai to saprastu.

Tātad nobeigumā, cienījamie terapeiti: medicīnas personāla nebūs un izārstēt nebūs iespējams – sakiet godīgi, un nepiedāvājiet zāles!!!

Vienkārši nežēlīgi!!!

 

17)Romāns Volkovskis

20. jūlijs B- 12:50.·

Visiem maniem krievvalodīgajiem draugiem šeit ar gados vecākiem un vecvecākiem

Ir mēģināts zvanīt tālruņa numuram 972-53-889-2350 (ir vēl, pievienošu vēlāk)

Viņi zvana veciem cilvēkiem pa telefonu un WhatsApp (!!!) runājot krieviski un apgalvo, ka kontā konstatēta nenormāla kustība.

Viņi lūdz sniegt personīgo informāciju un bankas rekvizītus, lai palīdzētu policijai atrisināt šo problēmu, un norāda, ka par to ir aizliegts ar kādu runāt, jo tā ir “policijas slepenā darbība”.

Šie uzņēmumi zvana no Izraēlas numura, bet no ārzemēm, lai jūs #Izraēlas policija Tas nav tik interesanti

 

18)Raksts par uzņēmuma “Electreon” “elektroceļu” – ceļu, pa kuru pārvietojas elektromobilis, kurš uzlādē transportlīdzekli braukšanas laikā – un tādā veidā var pārvietoties bez ierobežojumiem bez nepieciešamības uzlādēt akumulatorus transportlīdzekli — un, protams, ar milzīgiem finanšu izmaksu ietaupījumiem.

Kad Izraēlā būs šādi ceļi?

https://www.google.co.il/search…

C. Šis ir ziņojums, ko nosūtīju HMO klīnikai, kur man seko:

 

2.8.2023

Kam: Klalit Health Services — Tayelet Clinic.

Priekšmets: slimības apstiprināšana.

Cienījamās dāmas/kungi!

Mani jūsu klīnikā ārstē ģimenes ārsts Dr. Brendons Stjuarts.

Es nesen saskāros ar juridisku problēmu saistībā ar noteiktu lietu. Tā kā es dzīvoju no Valsts apdrošināšanas institūta saņemtā invaliditātes pabalsta, es nevaru atļauties maksāt par privāto advokātu.

Šajā situācijā es meklēju palīdzību Valsts aizstāvju birojā Jeruzalemē.

Šodien, trešdien, 2023. gada 2. augustā, no plkst. 9:05, telefona sarunā ar viņu dienesta pārstāvi Meravu man teica, ka, lai saņemtu pakalpojumu no viņiem, man jāuzrāda izziņa par slimības mentalitāti, ar kuru slimoju. .

Tāpēc būšu pateicīgs, ja varētu nosūtīt lūgumu ārstam, jo ​​ārsts man atsūtīs apstiprinājumu par garīgo slimību, ar kuru slimoju.

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Mani tālruņu numuri:

Slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

D. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Izraēlas Tieslietu ministrijas Publiskās izmeklēšanas departamentam:

Asafs Bendžamins < [email protected] >

ir:

 [email protected]

Trešdien, 2. augustā, pulksten 23.18.

Kam: Tieslietu departamenta Publiskās uzrunas dienests.

Jautājums: kancelejas uzvedības problēma.

Cienījamās dāmas/kungi!

Nesen (es rakstu šos vārdus trešdien, 2023. gada 2. augustā) saskāros ar juridisku jautājumu par konkrētu lietu – pret mani iesniegtu apsūdzību.

Jāpiebilst, ka dzīvoju ar ļoti zemiem ienākumiem – invaliditātes pabalstu no Valsts apdrošināšanas institūta. Šī iemesla dēļ es nevaru maksāt privātam advokātam, lai tas mani pārstāvētu. Šī iemesla dēļ es vērsos Valsts aizstāvju birojā ar lūgumu pēc palīdzības. Taču ierēdnis no Jeruzalemes valsts aizstāvja biroja vārdā Meravs ar dažādiem attaisnojumiem atsakās pārsūtīt viņiem manu vēstuli tālākai apstrādei. Uzskatu, ka viņa rīcība ir nežēlīga: kā zināms, amatpersonām likums neļauj spriest pašas un pieņemt lēmumu nepārsūtīt pieprasījumu profesionālajā līmenī tikai patvaļīgu apsvērumu dēļ. Tas ir ārprātīgs apvainojums, kas šeit tiek izmantots bez jebkāda paskaidrojuma vai loģikas. Vēlos uzzināt, ko var darīt, lai aizstāvības birojs sāktu izskatīt manu prasību. Lūdzu uzskatīt manu apelāciju kā sūdzību pret Valsts aizstāvja biroju. Ar cieņu 

assaf beyamini.. 

post Scriptum. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403. 

2) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040

3) Zemāk ir ziņa, ko par to nosūtīju Tieslietu ministrijai, izmantojot sociālo tīklu Facebook: Man piezvanīja valsts aizstāvja biroja pārstāvis Merivs. šorīt – un, pēc viņas teiktā, viņi nevar turpināt izskatīt manu prasību, kamēr es viņiem neiesniegšu apstiprinājumu par garīgo slimību, ar kuru slimoju, vai Merava valodā: “Atnesiet man apstiprinājumu, ka esat garīgi slims.” Es norādīšu, ka tas ir mulsinoši un nesaprotami, jo kā redzat no manas sarakstes ar viņiem, mana vēršanās pie viņiem tēmai nav nekāda sakara ar garīgās veselības jomu. Pēc dažām stundām pie manis atgriezās aizstāvis un paskaidroja, ka viņiem ir vajadzīgs šis apstiprinājums, pirms mani var atbrīvot no apsūdzības. Tātad, kāpēc šim nolūkam nepietiek ar maniem sociālās apdrošināšanas ienākumiem, ko es viņiem jau nosūtīju? Kopš kura laika, lai maksātu klienta honorārus, ir jānorāda visas garīgās slimības, ar kurām viņš slimo? Kāda ir saistība starp abām lietām? Kāpēc viņi mani turpina uzmākties par velti? Kas tad notiks? Ko darīt? Asafs Benjamins. pēcraksts. Aizstāvja e-pasta adrese, ar kuru runāju dažas stundas pēc sarunas ar Meravu: Pie manis atgriezās aizstāvis un paskaidroja, ka viņiem ir vajadzīgs šis apstiprinājums, lai es varētu tikt atbrīvots no apsūdzības. Tātad, kāpēc šim nolūkam nepietiek ar maniem sociālās apdrošināšanas ienākumiem, ko es viņiem jau nosūtīju? Kopš kura laika, lai maksātu klienta honorārus, ir jānorāda visas garīgās slimības, ar kurām viņš slimo? Kāda ir saistība starp abām lietām? Kāpēc viņi mani turpina uzmākties par velti? Kas tad notiks? Ko darīt? Asafs Benjamins. pēcraksts. Aizstāvības advokāta e-pasta adrese, ar kuru runāju dažas stundas pēc sarunas ar Meravu: aizstāvības advokāts atgriezās pie manis un paskaidroja, ka viņiem ir vajadzīgs šis apstiprinājums, lai mani varētu atbrīvot no apsūdzības. Tātad, kāpēc šim nolūkam nepietiek ar maniem sociālās apdrošināšanas ienākumiem, ko es viņiem jau nosūtīju? Kopš kura laika, lai maksātu klienta honorārus, ir jānorāda visas garīgās slimības, ar kurām viņš slimo? Kāda ir saistība starp abām lietām? Kāpēc viņi mani turpina uzmākties par velti? Kas tad notiks? Ko darīt? Asafs Benjamins. pēcraksts. Aizstāvja e-pasta adrese, ar kuru runāju dažas stundas pēc sarunas ar Meravu: lai nokārtotu klienta honorāru, vai ir nepieciešams sīki aprakstīt visas garīgās slimības, ar kurām viņš cieš? Kāda ir saistība starp abām lietām? Kāpēc viņi mani turpina uzmākties par velti? Kas tad notiks? Ko darīt? Asafs Benjamins. pēcraksts. Aizstāvja e-pasta adrese, ar kuru runāju dažas stundas pēc sarunas ar Meravu: vai, lai samaksātu klienta honorārus, ir jānorāda visas garīgās slimības, ar kurām viņš slimo? Kāda ir saistība starp abām lietām? Kāpēc viņi mani turpina uzmākties par velti? Kas tad notiks? Ko darīt? Asafs Benjamins. pēcraksts. Aizstāvības advokāta e-pasta adrese, ar kuru runāju dažas stundas pēc sarunas ar Meravu: [email protected] 

4) Šim pieprasījumam pievienoju ierakstu par manu saraksti ar Valsts aizstāvja biroju.


E. Tālāk ir mana sarakste ar manas Kneseta locekles Šellijas Tal-Meironas biroju:

assafs benyamini < [email protected] >

ir:

Šellija Tala Meirona

Ceturtdien, 3. augustā plkst.23.40.

Kneseta (“knesets” — IZRAĒLAS parlaments) birojā Kneseta loceklis Tals

Meiron, sveicieni:

Pirmkārt, es vēlos pateikties par jūsu izteiktajiem lūgumiem un centieniem palīdzēt šajā jautājumā.

Šajā sakarā es iesniedzu pieprasījumu vispārējai slimokasei, kuras biedrs esmu, un Veselības ministrijai, taču viņi atbalstu neapstiprināja.

Vēlos norādīt, ka ir privāti uzņēmumi, piemēram, “mydoctor”, ar kuru starpniecību var pasūtīt pakalpojumu.Šo firmu pakalpojumu šobrīd nevaru izmantot, jo tie iekasē augsto maksu par iespēju pasūtīt ārstu. mana māja nepieciešamības gadījumā-maksājumi simtiem un dažreiz pat tūkstošiem šekeļu mēnesī ko nevaru finansēt savu zemo ienākumu dēļ,kuru atbalsta Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalsts.Ceru ka kongresmenes Tatjanas Mazarskas likumprojekts aizies uz priekšu un spēt palīdzēt cilvēkiem situācijās, kurām šī palīdzība ir nepieciešama. Ar cieņu

assafs benyamini. Slēpt sākotnējo ziņu

 

Ceturtdiena, 2023. gada 3. augusts, plkst. 3:11:48 GMT+3, Shelly Tal Meiron [email protected] >

Sveiks Assaf

Saskaņā ar mūsu veiktajām aptaujām pastāv veselības apdrošināšanas pakalpojums, uz kuru atbilstoši nosacījumiem tie, kas ir tiesīgi, var saņemt ārēja uzņēmuma pakalpojumu, kas ierodas, lai sniegtu viņiem aprūpi mājās (t.sk. asins analīzes, pārsēju u.c. ) vai ārsta pakalpojumu no fonda, kas paredzēts mājsaimniecībām / pansionātiem / riska iedzīvotājiem.

Bet šis pakalpojums ir atkarīgs no ģimenes ārsta nosūtījuma par viņa piedāvājumu.

Mūsdienās šādus privātos pakalpojumus nav iespējams izmantot, jo pacienta medicīniskā lieta netiek atklāta.

Ja cilvēks vēlas saņemt pakalpojumu mājās, viņam jāsazinās ar slimokasi un jānoskaidro, kas viņam pienākas un kādu pakalpojumu var sniegt veselības stāvokļa dēļ.

Kneseta biedrs  Tatjana Mazarska mūsu partijas strādā pie likumprojekta, kas turpmāk ļaus šādus gadījumus, veidojot vienotu medicīnisko kartotēku, bet līdz tam diemžēl katru medicīnisko pakalpojumu sniedz fonds un šī fonda papildapdrošināšanas.

PALDIES.

Itzik Selma

Kneseta locekļa Šellijas Talas Meironas padomnieks.

972-58-5656777

No: assaf benyamini < [email protected] >

Nosūtīts: pirmdien, 2023. gada 31. jūlijā, 13:47.

Kam: Shelly Tal Meiron < [email protected] >

Temats: Mana vēstule mana Kneseta locekļa Tala Meirona birojam.

F. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju dažādiem uzņēmumiem:

IR:

Temats: aizsardzības pasākumi.

Cienījamās dāmas/kungi!

Kā mēs zinām, šajā periodā mums nākas saskarties ar drošības incidentiem vai teroristu uzbrukumiem, kas diemžēl ik pa laikam notiek.

Kad personai uzbrūk sabiedriskā vietā, ir, kā zināms, 2 atbildes iespējas: viena iespēja ir atriebties un cīnīties ar tādiem pašiem draudiem, bet otra iespēja ir mēģināt aizbēgt no vietas, līdz niknums pāriet.

Bet, ja runa ir par invalīdu (un tas vēl jo vairāk attiecas uz personu, kas atrodas ratiņkrēslā), neviens no šiem diviem ceļiem nav iespējams.

Mans jautājums ir, vai ir padomāts par pieejamu ieroču vai ieroču izstrādi, kas varētu palīdzēt cilvēkam ar invaliditāti, ja un kad viņš nonāk šādā situācijā?

Un, ciktāl šādi ieroči patiešām ir tehniski iespējami, vai viņi ir domājuši par to, kā izveidot kritērijus un pārbaudes, kuru mērķis būs noteikt, kuriem invalīdiem būs pieejami šādi ieroči, ņemot vērā iespējamo šādu tiesību ļaunprātīgu izmantošanu pašaizsardzībai?

Vai arī tā ir maldinoša un traka (vai ētiski vai morāli nepieņemama) ideja, kas nav pelnījusi nekādu izskatīšanu?

ko tu domā?

Precizēšu, ka man nav zināšanu – ne atklāto ieroču jomā, ne pieejamības jomā, ko zinu tikai kā invalīds, kurš periodiski meklē preces, kas pēc vajadzības man palīdzētu ikdienā.

Ar cieņu

Asafs Binjamini.

pēcraksts. 1) Mans tālruņa numurs: 972-58-6784040.

2) Mana vietne: https://www.disability55.com

G. Zemāk ir mana sarakste ar Nevo Rozi kunga uzņēmumu:

vēstules tonevorozi.co.il”

Yahoo/Inbox

Piektdien, 4. augustā plkst.21.53.

Sveiki, Asaf, ļoti laipns!

Šajā brīdī es iesaku jums sākt ar manām rakstīšanas pamācībām. YouTube kanālā varat atrast 32 aplādes epizodes (katra epizode par citu tēmu), kā arī desmitiem īsu filmētu rakstīšanas pamācību:

https://www.youtube.com/channel/UCWnmSbaecp0AgamBTo4GFgQ

Ar panākumiem!

 

Piektdien, 2023. gada 4. augustā, plkst. 13:53 autors assafs benyamini < [email protected] >:

Slēpt sākotnējo ziņu

ir: “nevorozi.co.il“.

Tēma: Dzīves stāsta dokumentēšana.

Cienījamās dāmas/kungi!

Kopš 2007. gada esmu iesaistījies Izraēlas valsts invalīdu cīņā – cīņā, par kuru, kā zināms, arī plašsaziņas līdzekļi. Es domāju izmēģināt un popularizēt cīņu tādā veidā, kādu līdz šim nebiju mēģinājusi: dokumentēt savu dzīvesstāstu un ievietot to internetā. Es precizēju, ka man nav pieredzes vai zināšanu par šo tēmu, un tāpēc vismaz šajā posmā (es rakstu šos vārdus katru dienu.

Svētdiena, 2021. gada 12. septembris — dažas dienas pēc Rosh Hashanah) Man nav skaidra rīcības plāna, un esmu atvērts ieteikumiem — un labprāt pieņemtu visus ieteikumus, kas ienāks prātā.

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected] un: [email protected]

3) Zemāk ir vairākas saites, kur varat atrast vairāk informācijas par mani un cīņu par cilvēkiem ar invaliditāti, kurā esmu iesaistīts:

 https://www.webtalk.co/assaf.benyamini

https://www.facebook.com/profile.php?id=100066013470424

https://twitter.com/MPn5ZoSbDwznze0

https://www.nitgaber.com/

https://www.youtube.com/channel/UCX17EMVKfwYLVJNQN9Qlzrg

https://www.youtube.com/watch?v=TNLEE5KIdK4

https://assafcontent.ghost.io

https://docs.google.com/document/d/1MMRR3Djnk8dBUglAH6AZgidhy-zOgO7K4CUKEhJxX18/edit

 

 

https://shavvim.co.il/2021/07/22/%d7%90%d7%a0%d7%99-%d7%9c%d7%90-%d7%90%d7%95%d7%9b %d7%9c%d7%aa-%d7%99%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%9c%d7%9e%d7%99%d7%9d-%d7% aa%d7%9b%d7%99%d7%a8%d7%95-%d7%90%d7%aa-%d7%94%d7%a0%d7%9b%d7%99%d7%9d/

 

7) Tā kā esmu persona, kas dzīvo ar ļoti zemiem ienākumiem – Valsts apdrošināšanas institūta invaliditātes pabalstu – apmaksa par manas dzīves vēstures dokumentācijas pakalpojumu nav iespējama. Un vēl: manas situācijas nopietnības dēļ pat ļoti lielas atlaides man vienkārši nepalīdzēs.

Ar cieņu

Nebo Rosi, rakstnieks un literārais kompanjons

♫Klausīties aplādes programmu — stunda rakstīšanas♫

H. Zemāk ir ziņa, kuru es kopīgoju Facebook grupā  “valsts mājokļi“:

 

ir: “valsts mājokļi“.

Temats: MAGAAR. uzņēmums – nav atbildes.

Cienījamās dāmas/kungi!

Iepriekš minēto e-pastu es nosūtīju MGR uzņēmumam Jeruzalemē – caur viņiem es saņemu palīdzību, lai samaksātu īri.

Bet viņi nereaģē uz šo pieprasījumu.

Domāju, ka ierēdņi valsts iestādē, kuri saņem algu no nodokļiem, ko mēs, valsts pilsoņi, viņiem maksājam, noteikti var sniegt saprātīgu un labāku apkalpošanu.

Viņu nievājošā attieksme ir nevietā.

Kas tad notiks? Ko darīt?

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

—– Pārsūtīts ziņojums —–

Autors: assaf benyamini < [email protected] >

Kam: Jeruzalemes noma < [email protected] >

Nosūtīts: otrdien, 2023. gada 8. augustā, plkst. 11:45:43 AMGMT+3

Temats: Manas vēstules MAGAAR.

MAGAAR. Sveicieni:

Temats: Es sazinājos ar jums no policijas.

Cienījamās dāmas/kungi!

Pirms dažām dienām es jums nosūtīju policijas zvanu.

Es vēlētos uzzināt, kāpēc jūs neatbildat uz šo pieprasījumu.

Ar cieņu

assafs benyamini.

Manas vēstules MAGAAR 4

Yahoo

/

nosūtīts

assafs benyamini < [email protected] >

ir:

[email protected]

Svētdien, 6. augustā plkst.13.08.

MAGAAR. Sveicieni:

Temats: sociālais mājoklis.

Cienījamās dāmas/kungi!

Esmu viens no jūsu klientiem no Jeruzalemes apgabala un caur jums saņemu palīdzību īres maksāšanā 770 NIS mēnesī.

Vēlos pārbaudīt savas tiesības uz zemu īres dzīvokli.

Vēlos pēc mana pieprasījuma saņemt sakārtotu rakstisku uzziņu Būvniecības un mājokļu departamenta vārdā.

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: 1972assaf@mailfence2assaf .com vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

I. Tālāk ir sniegts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju vietējai ietekmei — iestādes, uzņēmumi un kopiena sadarbojas klimata labā:

 

yahoo/nosūtīts

assafs benyamini

[email protected] >

ir:

[email protected]

Ceturtdien, 10. augustā, plkst.14.

Kam: “Vietējā ietekme – varas iestādes, uzņēmumi un kopiena strādā kopā klimata labā”.

Temats: palīglīdzekļu meklēšana.

Cienījamās dāmas/kungi!

Man ir fiziska invaliditāte, kas gadu gaitā pasliktinās – kopš nelaimes gadījuma darbā, ko piedzīvoju 1998. gada sākumā. Tā kā pēdējo nedēļu laikā ir vēl vairāk saasinājies, pēc tam nomazgāt traukus virtuvē kļūst fiziski grūtāk. ēšana.

Gribu uzsvērt, ka vides kvalitātes jautājums man ir ļoti svarīgs – un tāpēc es neesmu ieinteresēts izmantot vienreizējās lietošanas instrumentus.

 

Šeit ir arī vēl viena grūtība: es esmu cilvēks, kurš dzīvo ar ļoti zemiem ienākumiem – invaliditātes pabalstu no Valsts apdrošināšanas institūta. Šī iemesla dēļ dārgu palīglīdzekļu iegāde nekādā gadījumā nav iespējama.

Uzskatīju, ka šādā situācijā risinājums varētu būt vienreizējās lietošanas vai vienreizējās lietošanas galda piederumu iegāde par saprātīgām cenām.

 

Vai zināt kādas firmas, no kurām var iegādāties šādus galda piederumus?

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040.

Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. Esmu invalīds ar kustību traucējumiem un man nav ne autovadītāja apliecības, ne automašīnas. Tāpēc meklēju uzņēmumus, no kuriem varu pasūtīt produkciju piegādei uz mājām.

J. Tālāk ir norādīts e-pasta ziņojums, ko nosūtīju Kneseta Finanšu komitejas locekļiem:

Kam: Kneseta Finanšu komitejas locekļi.

Temats: pastāvīgu mājokļu risinājumi.

Cienījamās dāmas/kungi!

Es, 50 gadus vecais Assafs Benjamini, dzīvoju īrētā dzīvoklī Jeruzalemes Kiryat Menachem rajonā.

Es dzīvoju no Valsts apdrošināšanas institūta saņemtās invaliditātes pensijas. Turklāt es saņemu apmēram 770 NIS mēnesī kā īres palīdzību no Būvniecības un mājokļu ministrijas caur MGR

Kā zināms, cenas dzīvokļiem Izraēlas štatā pēdējos gados ir būtiski pieaugušas – kas arī izraisījis ievērojamu īres cenu pieaugumu.

Taču, neskatoties uz daudzajiem lūgumiem, īres palīdzības apmērs nav aktualizēts jau daudzus gadus – un šis maršruts šobrīd nevar būt adekvāts mājokļa risinājums invalīdiem. Turklāt: runājot par izmitināšanas risinājumu personai ar invaliditāti, dažkārt rodas papildu izdevumi, jo ir nepieciešama dažāda pieejamības kārtība.

Mans jautājums ir, vai pašreizējai valdībai ir kādi plāni nodrošināt cilvēkiem ar invaliditāti piekļuvi pastāvīga mājokļa risinājumiem?

Ar cieņu

Asafs Benjamins.

pēcraksts. Zemāk ir mana sarakste ar MAGAAR. :

Svētdien 13.augustā plkst.10:51

Dokumenti, kurus es jums nosūtīju pēdējos gados, ir diezgan būtiski – kopš tā laika nav notikušas nekādas izmaiņas.

Jūs noteikti varat pārsūtīt manu pieprasījumu uz norādītajām vietām.

Jūsu uzstājība nepārsūtīt manu pieteikumu un tas, ka jūs turpināt mani bezjēdzīgi vajāt, ir patiesa jūsu klientu ļaunprātīga izmantošana – ar tādu rīcību es sastapos, diemžēl ne pirmo reizi.

Slēpt sākotnējo ziņu

Svētdien, 2023. gada 13. augustā, plkst. 10:30:18 GMT+3, Jeruzalemes īre< [email protected] > Rakstīja:

Tāpēc es jums atbildēšu vēlreiz.

Vienīgie dokumenti, kas mani sasniedza, ir medicīniskie dokumenti. (Daži no tiem ir ļoti veci un neatbilstoši

Lūdzu, sūtiet to, ko es jums lūdzu, pretējā gadījumā mēs nevarēsim turpināt apstrādi.

Ievēro, ka pēdējos gados sūtītais nav aktuāls, vajag aktuālus dokumentus!!!

Paldies un labu dienu.

 

—–Sākotnējā ziņa —–

No: assaf benyamini < [email protected] >

Nosūtīts: svētdien, 2023. gada 13. augustā, 10:17.

Kam: Jeruzalemes noma < [email protected] >

Temats: Re: Manas vēstules MGER

Tāpēc es atgādinu (atkal), ka visi šie dokumenti jums jau ir nosūtīti vairākkārt pēdējos gados.

Svētdien, 2023. gada 13. augustā, plkst. 09:38:28 GMT+3, Jeruzalemes īre< [email protected] > Rakstīja:

Labrīt,

Es saņēmu medicīniskos dokumentus.

Svarīgi ir tikai pēdējie seši mēneši.

 1. gada sociālais ziņojums nav būtisks

Papildus tam ir nepieciešami arī citi papildu dokumenti, kas nav saistīti ar medicīniskajiem dokumentiem.

Es rakstu šeit, kas jums jāņem līdzi:

 1. gada invaliditātes atbilstības apstiprinājums
 2. gada maksājuma informācija

Valsts Provident komisijas protokols (kas atzina jūsu invaliditāti) bezdarbības apliecība vai lapiņas 2-7/23 (ja aktīva) 4 mēneši pēc detalizētas pieteikuma vēstules datorizēta medicīniskā izziņa sociālā atskaite (ja attiecināma) ir atjaunināta!!

Parādu sertifikāti (ja tādi ir)

Nodokļu deklarācija (var aizpildīt tīmekļa vietnē)

 

Kamēr nebūs saņemti dokumenti, nevarēsim turpināt apstrādi.

Ar panākumiem,

—–Sākotnējā ziņa —–

No: assaf benyamini < [email protected] >

Nosūtīts: trešdien, 2023. gada 9. augustā, 11:21.

Kam: Jeruzalemes noma < [email protected] >

Temats: Manas vēstules MAGAAR.

Tāpēc es nesapratu – kādus dokumentus jums tagad vajag?

Visi mani medicīniskie dokumenti jums jau ir daudzkārt nosūtīti!!!

Tad kāda problēma Zemes un dzīvokļu ministrijas vārdā sniegt sakārtotu atbildi???

Tāpēc es šeit (atkal) pievienoju failu ar saviem medicīniskajiem dokumentiem.

assafs benyamini.

Trešdien, 2023. gada 9. augustā, plkst. 10:53:45 GMT+3, Jeruzalemes īre< [email protected] > Raksta:

Pieprasa iesniegt aktuālos dokumentus, pretējā gadījumā komisija pieprasījumu nevarēs apspriest

—–Sākotnējā ziņa —–

No: assaf benyamini < [email protected] >

Nosūtīts: trešdien, 2023. gada 9. augustā, 10:52.

Kam: Jeruzalemes noma < [email protected] >

Temats: Re: Manas vēstules MAGAAR

MAGAAR Sveicieni:

Visi šeit pieprasītie dokumenti jums jau ir nosūtīti vairākas reizes.

Tāpēc es vēlreiz lūdzu sakārtotu atbildi no Būvniecības un mājokļu departamenta saistībā ar sociālajiem mājokļiem – jūsu atsūtītā atbilde šajā jautājumā vienkārši nav svarīga!! Ar laba vēlējumiem,

assafs benyamini.

 

Trešdien, 2023. gada 9. augustā, plkst. 9:45:20 GMT+3, Jeruzalemes īre< [email protected] > Rakstīja:

—–Sākotnējā ziņa —–

No: assaf benyamini < [email protected] >

Nosūtīts: pirmdien, 2023. gada 7. augustā, 22:58.

Kam: Jeruzalemes noma < [email protected] >

Temats: Fw: Manas vēstules MAGAAR

 

—– Pārsūtīts ziņojums —–

Autors: assaf benyamini < [email protected] >

Kam: [email protected] <[email protected]> Nosūtīts: svētdien, 2023. gada 6. augustā, plkst. 13:08:58 GMT+3

Temats: Manas vēstules MAGAAR.

MAGAAR Sveicieni:

 

Priekšmets: sociālās mājas.

Cienījamās dāmas/kungi!

Esmu viens no jūsu klientiem no Jeruzalemes apgabala un caur jums saņemu palīdzību īres maksāšanā 770 NIS mēnesī.

Vēlos pārbaudīt savas tiesības uz zemu īres dzīvokli.

Vēlos pēc mana pieprasījuma saņemt sakārtotu rakstisku uzziņu Būvniecības un mājokļu departamenta vārdā.

Ar cieņu

Assafs Benjamini,

115 Costa Rica Street,

Ieeja A dzīvoklī 4,

Kirjats Menahems,

Jeruzaleme,

IZRAĒLA, pasta indekss: 9662592.

Tālruņa numuri: slepenā mājā sakarā ar uzmākšanos un sūdzību Izraēlas policijai, kas netika izskatīta.

Mob.-972-58-6784040. Fakss 972 77 2700076.

pēcraksts. 1) Mans identifikācijas numurs: 029547403.

2) Manas e-pasta adreses: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected] vai: [email protected]

K. Šeit ir mana sarakste ar amerikāņu aktrisi Šarlīzi Teronu:

Ievadiet

džeksons

Prieks iepazīties un kur tu esi no mana dārgā

Ievadiet

אתה שלחת

Es dzīvoju Jeruzalemē-IZRAĒLĀ.

Ievadiet

džeksons

Viss kārtībā

Ievadiet

džeksons

Vai jūs esat precējies vai neprecējies ar bērniem, dārgi

Ievadiet

אתה שלחת

Visu šo informāciju jūs atradīsiet ziņojumā, ko es jums nosūtīju šeit. assafs benyamini.

Ievadiet

אתה שלחת

Bet kas tu esi? Kāpēc jums ir tik interesanti, vai es esmu precējies vai nē? Lūdzu paskaidrojiet man!! assafs benyamini.

Ievadiet

džeksons

Es esmu Šarlīze Terona no Dienvidāfrikas, bet es dzīvoju Losandželosā, Kalifornijā, ASV, esmu viena, meklēju un esmu amerikāņu aktrise

Ievadiet

džeksons

Vai jūs esat precējies vai neprecējies ar bērniem, dārgi

Ievadiet

אתה שלחת

ES esmu viens. Es esmu 50 gadus vecs ebreju vīrietis ar invaliditāti no Jeruzalemes, IZRAĒLĀ. Es nevaru doties uz Losandželosu, lai jūs satiktu, vienkārši ņemiet to vērā. assafs benyamini.

Ievadiet

אתה שלחת

Un es tavā profilā redzu vārdu “Džeksons Augusts”. Es arī redzu, ka aktrisei Šarlīzei Teronai ir cita facebook lapa – varbūt klasiska krāpniecība un viltus profils. assafs benyamini.

Ievadiet

19:57

džeksons

Nē, es izmantoju savu bērnu vārdu, lai izveidotu slepenu privātu kontu, lai nosūtītu īsziņas draugiem

Ievadiet

 קיבלת תשובה מאת  Džeksons

ההודעה המקורית:

ES esmu viens. Es esmu 50 gadus vecs ebreju vīrietis ar invaliditāti no Jeruzalemes, ISRAE…

Bet, ja tu mani mīli, es joprojām varu ierasties Izraēlā

Ievadiet

džeksons

Tā mēs varam būt labi, tuvi, izpalīdzīgi, uzticami un uzticami draugi, dārgais

Ievadiet

אתה שלחת

Tātad stāstam, ko man šeit stāstāt, nav jēgas: jūs esat slavenība un jums ir miljoniem (ja ne vairāk) cienītāju visā pasaulē — un jūs izmantojat savu slepeno profilu, lai rakstītu man — privātpersonai IZRAĒLĀ, no kuras neviens nav. kaut ko zina? Kāpēc tu nerakstīji, piemēram, kādam uz ASV, kādam Eiropā utt. ? kāpēc man? Tas ir ļoti dīvaini, kaut kam tādam nav saprātīga izskaidrojuma!! Man ir 50 – es neesmu bērns un man ir dzīves pieredze – kāpēc lai es ticu tik dīvainam stāstam? assafs benyamini.

Ievadiet

21:24

džeksons

Labi, ar laiku, mīļā, mēs viens otru iepazīsim labāk.

 

L. Manas saites:

1)daloties mātes statusā kopā

 

2) Facebook grupa “sievietes👩dalieties, konsultējieties un iesakiet🌷“.

 

3) Facebook lapa “aizsardzības off“.

 

4) Sieviešu dvēseles veselības klīnika “HAVA”.

 

5) organizācija “mātes priekšā

 

6) vietne novakid.com– Angļu valodas nodarbības bērniem

 

7) “precīzs” projekts – sieviešu popularizēšanai eksaktajās zinātnēs

 

8) Arodbiedrību asociācijas uzrunā sirmgalvi ​​Izraēlā

 

9) biedrība “Viņu labā” – Ārstes sievietes un Izraēlā holokaustu pārdzīvojušo ārstu adrese

 

            - Vai atradāt kļūdu? Pastāsti man par to -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE