Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Liečba duševne zranených pomocou zvierat - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Liečba duševne zranených pomocou zvierat

Využitie zvierat v mentálnej terapii je alternatívna a účinná metóda, ktorá využíva špeciálne spojenie medzi človekom a zvieraťom na pomoc ľuďom, ktorí riešia psychické a emocionálne problémy. Liečba pomocou zvierat je široko používaná a známa hlavne v oblasti psychoterapie, psychologickej liečby a skupinovej terapie.

Ľudsko-životne dôležité spojenie medzi človekom a zvieraťom existuje od pradávna a je centrom rôznych kultúr. Zvieratá dávajú ľuďom emocionálnu podporu, bezpodmienečnú lásku a pocit bezpečia. Prostredníctvom tohto špeciálneho spojenia môžu zvieratá poskytnúť emocionálnu, fyzickú a duchovnú odpoveď ľuďom, ktorí sú v núdzi alebo zažívajú traumu.

Jednou z hlavných funkcií zvierat v mentálnej terapii je podpora duševných a fyzických procesov hojenia zranenej osoby. Môžu pomôcť zmierniť pocity úzkosti, depresie a sebapoškodzovania. Okrem toho význam zvierat v mentálnej terapii.

Okrem toho, dôležitosť zvierat v starostlivosti o duševné zdravie je založená na ich jedinečnej schopnosti vytvárať skutočný, lojálny a bezpodmienečný vzťah s ľuďmi. Vlastnosti, ako je počúvanie bez odsudzovania, hlboké emocionálne spojenie a schopnosť slúžiť ako ideálny model súčasnej lásky, zvieratá ponúkajú dokonalú odpoveď tým, ktorí trpia zlomeným srdcom alebo duševnou traumou.

Počas terapie pomocou zvierat človek komunikuje a spája sa so zvieraťom prirodzeným a autentickým spôsobom. Jedinečná schopnosť majiteľa chápať a fungovať podľa svojich emócií a nálady môže vyvolať pozitívne emócie a znížiť úroveň stresu a depresie. Liečivé spojenie vytvorené medzi človekom a zvieraťom umožňuje obetiam sústrediť sa na prítomné miesto, prestať myslieť na minulosť alebo budúcnosť a začať prežívať daný okamih pozitívnym a silným spôsobom.

Okrem toho terapia pomocou zvierat môže zlepšiť fyzický stav obetí. Podľa mnohých štúdií sa ukazuje, že zvieratá dokážu znížiť krvný tlak, zlepšiť imunitný systém a znížiť hladinu stresu. Kontrast dnešnej vyspelej technológie, spojenie a spojenie so zvieratami poskytuje fyzický a duchovný komfort tvárou v tvár zložitému a financovanému svetu, v ktorom žijeme.

Okrem ich živého a emocionálneho prínosu môžu byť zvieratá použité aj ako nástroje na výchovu a zlepšenie sociálnych a komunikačných schopností človeka. Zviera môže slúžiť ako most medzi ľuďmi v terapeutických skupinách a podporovať komunikáciu a spojenie medzi účastníkmi. Je to odvodené od prirodzenej schopnosti zvierat, aby sa človek cítil pohodlne a bezpečne v prostredí, ktoré je im blízke, čo môže podporiť aktivitu tímu, diskurz a aktívnu účasť na liečbe.

Spolu s tým význam zvierat ako liečebných nástrojov v skupinách mentálnej terapie spočíva v ich schopnosti poskytnúť pocit nádeje a relaxácie. Zvieratá vytvárajú chvíle slobody a pohodlia, ktoré pomáhajú ľuďom trpiacim depresiou, úzkosťou alebo traumou nabrať nový dych a zachrániť sa z ťažkých chvíľ.

Na efektívne vykonávanie mentálnej terapie s pomocou zvierat je dôležité dodržiavať pokyny a obmedzenia definované v procese liečby. Od okamihu výberu vhodného zvieraťa je potrebné zabezpečiť, aby zviera prešlo príslušným výcvikom a bolo schopné spĺňať požadované požiadavky. Taktiež treba brať do úvahy potreby ošetrovanej osoby a uistiť sa, že zviera bude vhodné na ošetrenie podľa jeho obmedzení a želaní.

Stručne povedané, liečba duševne zranených pomocou zvierat je jedinečná a účinná metóda, ktorá využíva špeciálny vzťah medzi človekom a zvieraťom na pomoc pri riešení psychických a emocionálnych problémov. Zvieratá poskytujú emocionálnu podporu a pocit bezpečia a môžu byť tiež použité ako nástroj na výchovu a zlepšenie sociálnych a komunikačných zručností. S ich pomocou obete získajú pohodlný, priateľský a bezpečný priestor, ktorý im pomáha objaviť chvíle dýchania a pokoja. Využitie zvierat v mentálnej terapii dáva liečeným ľuďom potrebné nástroje, aby napredovali v liečebnom procese a zažili lepšiu kvalitu života.

Odpoveď: Nižšie je odkaz, ktorý som poslal „Mliečnej rade v Izraeli“:

Môj list „Mliečnej rade v Izraeli“.

Yahoo/odoslané

assaf benyamini< [email protected] >

Komu:

[email protected]

V nedeľu 4. júna o 12:20

Pozdravujem „Mliečnu radu v Izraeli“:

Vec: Žiadosť o konzultáciu.

Vážené dámy/páni.

Som 50-ročný muž, ktorý žije v Jeruzaleme a kupujem a konzumujem jogurt „Activia“ kvôli lekárskym odporúčaniam.

Nedávno (tieto slová píšem v nedeľu 4. júna 2023) som si však všimol, že je čoraz ťažšie nájsť tento produkt vo veľkých marketingových reťazcoch. Dôvody na to nepoznám. Moja otázka na vás znie: Existujú v Izraeli súkromní predajcovia, od ktorých si môžem objednať produkt doručením priamo do môjho domu? Chcel by som upozorniť, že kvôli svojmu telesnému postihnutiu sa nemôžem fyzicky dostať na rôzne predajné miesta a všetky moje nákupy sa uskutočňujú doručením. Reťazce, z ktorých momentálne objednávam dodávky, sú Shufersell a Kwik. A ak adresa nie je súkromní predajcovia, z ktorých miest si môžem momentálne produkt objednať?

Ocenil by som, keby ste mi to čo najviac rozviedli a vysvetlili.

S pozdravom,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

vchod A-apartmán 4,Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

Post Scriptum. Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] 

alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

B. Nižšie sú uvedené príspevky, ktoré som zdieľal na sociálnej sieti Facebook:

1)

assaf benyamini

18 v máji B- 23:48

 

Zdieľané s verejnosťou

ruža chvála

9 v máji B-14:17

Kto ako ja vie…môj otec má demenciu, smutné

Niekto raz povedal, že keď milujete niekoho s demenciou, stratíte ho dvakrát, raz, keď je diagnostikovaný a potom, keď zomrie, sa tomu hovorí „nejednoznačná strata“.

„Rýchlo sa zmenšujúci mozog“ tak to opísali lekári. Demenciu by som neprial nikomu, keďže pacientovi pomaly odumiera mozog, fyzicky sa mení a nakoniec zabudne, kto sú ich blízki. Pacienti môžu skončiť uzavretí, neschopní pohybu a neschopní jesť ani piť.

Nájdu sa ľudia, ktorí budú listovať touto správou, pretože sa ich demencia nedotkla. Možno nevedia, aké to je, keď milovaná osoba bojuje alebo bojuje proti demencii

V snahe zvýšiť povedomie o tejto krutej chorobe by som ocenil, keby to moji priatelia mohli umiestniť na vašu stránku.

Ak chcete skopírovať a prilepiť na svoju časovú os, podržte prst kdekoľvek v správe.

Ďakujem

Všetkým, ktorí mali priateľov alebo rodinných príslušníkov, ktorí trpeli

2) assaf benyamini

20 v máji B-0:00

Zdieľané s verejnosťou

Medzinárodný olympijský výbor rozhoduje o založení nového športu, v ktorom sa budú súťažiť:

Majstrovstvá v nadávaní vodičov počas jazdy.

Kto chce reprezentovať Izrael?

Sú nejakí kandidáti?

lol…

3) assaf benyamini

20 v máji B-17:19

Zdieľané s verejnosťou

Skupina, ktorú som vytvoril:

Skupina „Príjemná kontrola škodcov“ – skupina na nadviazanie kontaktu medzi ľuďmi, ktorí majú vo svojich domoch vykonávané deratizačné práce a nemajú alternatívne miesto, kde by mohli byť, kým pesticídy účinkujú, a ľuďmi, ktorí budú ochotní ich hostiť počas toto časové obdobie.

https://assaf-permalinks.com/5vlp

4)história skupiny amatérov

Almog Levi

2 v marci

 

Najsmradľavejšia práca na svete

Jedno z najvyhľadávanejších zamestnaní v Anglicku 16. storočia sa nazývalo Groom of the stool („chlapec zo stoličky“) alebo inými slovami „čistič zadkov“ kráľa. Nositeľom tejto funkcie bol kráľovský sluha, staral sa o jeho pohodlie a v prípade potreby bol prítomný v dome kresla (záchod) a staral sa o očistenie zadku po defekácii.

Prečo kráľ potreboval čistič zadku? V Anglicku si mysleli, že kráľ pred vami je z milosti Božej a kráľovský zadok je skutočne svätý, takže kráľ, ktorý je pred vami z milosti Božej, sa určite nemôže utrieť…

Táto funkcia bola obsadzovaná iba šľachticmi alebo príslušníkmi vyššej triedy, keď nie každý mohol byť prijatý na túto pozíciu a tí, ktorí boli na túto pozíciu pridelení, nemohli skutočne namietať. Čistič zadkov bol kráľovým dôverníkom a ku všetkým jeho intímnym záležitostiam mal doslova blízko. Kráľ by sa podelil o podrobnosti politického významu so svojím blízkym čističom a samozrejme, že vedomosti sú moc.

Za Henricha VIII bola táto pozícia skutočne nebezpečná, pretože bol paranoidný najmä v pokročilých štádiách svojho života a vždy si myslel, že je napadnutý. Popravil niekoľko svojich manželiek, ako aj Norrisa, svojho ženícha.

Táto pozícia bola zrušená v roku 1901, s nástupom na trón Eduarda VII.

Takže keď si nabudúce budete myslieť, že vaša práca je páchnuca alebo nebezpečná, spomeňte si na čistič zadku Henricha VIII.

históriu pre masy

zdroj:

https://he.m.wikipedia.org/…/%D7%A0%D7%A2%D7%A8_%D7%91…

 

5) assaf benyamini

1 dni

Zdieľané s verejnosťou

Pár, nevesta a ženích, začínajú svoju cestu z miesta svadby v meste do svojho domova na dedine na somárovi.

O pár minút stretnú skupinu ľudí, ktorí im hovoria: “Aký úbohý somár. Musí niesť dvoch ľudí na chrbte. Je to pre neho také ťažké.”

Nevesta a ženích to počujú, zosadnú z osla a pokračujú v chôdzi, zatiaľ čo oslík kráča vedľa nich.

O pár minút neskôr svadobčania stretnú ďalšiu skupinu ľudí, ktorí im hovoria: “Aký je tento somárik chudák. Tak ťažko sa mu chodí – a nikto mu nepomáha.”

Nevesta a ženích to počujú, zdvihnú osla a pokračujú v chôdzi, nesúc osla v rukách.

Prejde ešte pár minút a ženích a nevesta stretnú ďalšiu skupinu ľudí, ktorí sa im začnú posmievať: “Pozrite sa na týchto dvoch hlúpych ľudí. Namiesto toho, aby jazdili na somárovi ako všetci ostatní, nesú osla v rukách. Haha.” …”.

Nevesta a ženích to počujú, jemne spustia osla na zem a nasadnú späť.

Záver: Ten, kto sa rozhodne viesť svoj život len ​​podľa toho, čo mu hovoria iní ľudia a bez akéhokoľvek uváženia a uvažovania o sebe, je….

Odpoveď môžete doplniť aj bez mojej pomoci…

Alebo ako je napísané v jednom zo židovských zdrojov (neviem presne kde – toto si samozrejme môžete overiť):

Je rozdiel medzi ľuďmi, ktorí žijú svoj život, a tými, ktorých životy žijú ich.

6) assaf benyamini

6 dní

Zdieľané s verejnosťou

V jednej židovskej komunite bol magnát (alebo ako títo ľudia v minulosti volali: „Gvir“), ktorého všetci ľudia z komunity nenávideli. Každý si bol istý, že svetu nedáva charitu – aj keď sú okolo neho ľudia v núdzi a chudobe.

Počas mnohých dní, keď tento pán zomrel, nikto z členov komunity nesúhlasil, aby sa za neho pochválil – taká silná bola nenávisť voči nemu.

V mesiacoch, ktoré nasledovali po mužovej smrti, si však členovia komunity všimli zvláštnu vec: všetky charitatívne fondy, ktoré sa až do smrti toho pána plnili každý deň, napokon, keď muž zomrel, zostali prázdne. a nikto ich nenaplnil.

Až v tomto bode si ľudia v komunite uvedomili závažnosť chyby a hroznej nespravodlivosti, ktorú spôsobili tomuto pánovi – ktorý v skutočnosti dával veľa darov tajne, čo je známe ako najvyššia cnosť lásky.

Ľudia z komunity sa mu naozaj chceli ospravedlniť za veľkosť nespravodlivosti – ale už bolo samozrejme neskoro.

Záver: keď si vytvárame pevné názory na všetky druhy problémov, vždy by sme mali pamätať na to, že môžu existovať veci, ktoré nevieme.

7) Príbeh z jedného zo zdrojov súvisiacich so Shavuotom (neviem presne odkiaľ – samozrejme si to môžete overiť):

Hovorí sa, že Svätý, nech je požehnaný, ponúka Tóru národom sveta.

Najprv ponúka Tóru Talianom.

Taliani sa pýtajú: „Čo musíme dodržiavať v rámci Tóry?“.

Svätý, nech je požehnaný, im odpovedá: “Nezabiješ.”

Taliani to počujú, odmietajú prijať Tóru a odpovedajú: “Nie, ďakujem, nie.”

Potom Svätý, nech je požehnaný, ponúka Tóru Francúzom.

Francúzi sa pýtajú: “Čo by sme mali zachovať?”

Svätý, nech je požehnaný, im odpovedá: “Nescudzoložíš.”

Francúzi to počujú a tiež odmietajú prijať Tóru a odpovedajú: „Nie, ďakujem, nie zľutovanie“.

Takto Pán sveta žiada všetky národy – a každý národ odmieta prijať Tóru, uvedomujúc si, ktorý micvot musí splniť.

Nakoniec Svätý, nech je požehnaný, prichádza k Židom a ponúka im Tóru.

Židia kladú otázku, ktorú si pred nimi nepoložil žiadny iný národ: “Koľko to stojí?”

Svätý, nech je požehnaný, odpovedá Židom: “Nič to nestojí. Je to zadarmo.”

Židia to počujú a okamžite prijímajú Tóru….

lol…

8) assaf benyamini

24 v máji B-19:36

Zdieľané s verejnosťou

Pokoj starého muža narúša skupinka detí, ktoré sa každý deň dlhé hodiny hrajú v blízkosti jeho domu a robia poriadny hluk.

Starý pán sa ich rozhodne držať preč – no robí to sofistikovanou metódou.

Starý pán vyjde k deťom a hovorí im: „Veľmi pekne sa tu hráte, veľmi ma baví sledovať, ako sa tu hráte – oddnes budem každému z vás platiť 15 centov za každý deň, keď sem dieťa príde a bude sa hrať. “

A tak sa aj stalo – starec zaplatil každému z detí 15 centov za každý deň, keď sa dieťa prišlo hrať do jeho domu.

O týždeň ide starý pán opäť za deťmi a hovorí im: “Počúvajte, moja finančná situácia je ťažká. Prepáčte – ale od dnes môžem každému z vás zaplatiť len 8 centov za každý deň hry – nie 15.” “.

V tejto situácii sa časť detí ostala hrať na mieste – časť však odišla.

Prejde ďalší týždeň a starý pán opäť vyjde za deťmi a hovorí im: “Počúvajte, moja situácia je naozaj ťažká – od dnešného dňa budem môcť každému z vás zaplatiť len jeden cent za každý deň hry.”

Keď to deti počuli, celá skupina v hneve odišla a starému pánovi povedali: “Za jeden cent nie sme pripravení tu ďalej hrať!!”

lol…

9) assaf benyamini

24 v máji B-19:13

Zdieľané s verejnosťou

Príbeh prevzatý z jedného zo židovských zdrojov (nepamätám si, kde sa tento príbeh objavil – môžete si ho samozrejme skontrolovať):

V jednom meste žil bohatý muž a chudobný muž. Jedného dňa chcel nebohý muž pozvať hostí do svojho domu. Pristúpi k boháčovmu domu a požiada ho, aby mu požičal vázu – aby sa u neho hostia cítili pohodlne a príjemne. Chudobný uistil boháča, že mu vázu na druhý deň vráti a že sa nemá čoho obávať. Nakoniec sa boháč presvedčí a požičia chudobnému vázu.

Na druhý deň, keď hostia odídu z domu nebohého, príde do domu boháča a namiesto jednej mu vráti dve vázy. Boháč nechápe a pýta sa: Odkiaľ je tá druhá váza? Chudák mu odpovedal: Nepýtaj sa, v noci sa stal zázrak – váza porodila ďalšiu vázu.” Boháč nechápal – ako mohla váza porodiť? Ale veľmi rýchlo si povedal: Ja don Nechápem – ale čo ma to zaujíma – zarobil som si na vázu.

Prejde ešte niekoľko týždňov a chudobný opäť príde k boháčovi a požiada ho, aby mu požičal súpravu príborov pre hostí, ktorí k nemu prídu. Boháč súhlasí s tým, že chudobnému požičia súpravu príborov – a opäť sa opakuje tá istá situácia: na druhý deň chudobný vráti boháčovi dve súpravy príborov a povie mu, že sa zrodila ďalšia súprava príborov. noc – a tentoraz boháč nerozumie logike toho – ale súhlasí s prijatím – pretože to, čo mu bráni v prijímaní darov zadarmo.

Prejde ešte pár týždňov a chudobný opäť príde do boháčovho domu a tentoraz ho požiada, aby požičal svoju zlatú lampu pre hostí, ktorí k nemu prídu.

Keď boháč počuje ponuku, pomyslí si: “Mám tu dobrý obchod. Požičiam svoju zlatú lampu chudobnému – a zajtra dostanem dve zlaté lampy – aká krása!!”.

Bohatý teda požičiava chudobnému svoju zlatú lampu – ibaže tentoraz uplynie deň, dva dni, týždeň a ďalší týždeň a chudobný lampu nevráti.

Boháč prichádza do domu chudobného plný hnevu: Prečo mi nevrátiš moju lampu? Čo je??”.

Chudobný odpovedá boháčovi: “Nepýtaj sa, čo sa stalo. Prepáč, že ti hovorím trpkú správu, ale zlatá lampa, ktorú som si od teba požičal… je mŕtva!!!”.

Boháč sa ešte viac nahneval: “Povedz, robíš si zo mňa srandu? Ako môže lampa zomrieť?”.

Chudák mu odpovedá: “A ako môže váza rodiť?”.

Záver: tí, ktorí sú ochotní akceptovať absurdity vo svojom živote v určitej oblasti, by sa nemali čudovať, ak absurdity od svojho okolia prijímajú aj v iných oblastiach…

Všetky emócie:

1

Mali Benjian

10) assaf benyamini

24 v máji B- 18:23

Zdieľané s verejnosťou

Nové hnutie na podporu ekonomických trestov v Izraeli, ktoré založila nová všemocná kapitalistická vláda, hľadá:

1. hliadky na nájdenie chudobných ľudí za účelom ich postavenia pred súd.

2. Oblastní koordinátori neustále lokalizujú nové hliadky.

3. Prijatie na miesto skauta bude možné len pre tých, ktorí majú vlastný kapitál aspoň 2 miliardy NIS.

4. Skautovi, ktorý zanedbá lokalizáciu chudobných ľudí, okamžite zhabú všetok majetok a peniaze.

5. Trestné výsady a vysoký trest odňatia slobody v minulosti kandidáta.

Odvolania od ľudí s morálkou alebo etikou vás nebudú zaujímať.

lol…

11) Tipy, ako neuspieť na pracovnom pohovore:

1. prísť zapáchajúci a so špinavým oblečením.

2. Pýtajte sa priamočiare otázky o ich osobnom živote (sú vydaté/nevydaté, koľko majú detí atď.).

3. kričať na anketárov.

4. Na pohovor si prineste rádio a občas ho zapnite na vysokú hlasitosť – bez toho, aby to malo so samotným rozhovorom čokoľvek spoločné.

5. Na pohovor si prineste osviežovač vzduchu v spreji a nastriekajte ho do tváre anketárov – bez toho, aby to malo niečo spoločné so samotným pohovorom.

6. Povedzte anketárom, že vždy prichádzame do práce s túžbou vyvolávať nepokoje a narúšať každodenný chod podniku alebo pracoviska.

7. Povedzte anketárom o bohatej kriminálnej alebo psychiatrickej minulosti. Odporúča sa byť čo najpodrobnejší.

Ešte nejaké nápady?

lol…

12) assaf benyamini

Prvá minúta·

Zdieľané s verejnosťou

Rozprávajú o jednom židovskom meste, kde žilo veľa chudobných ľudí – až tak, že sa v zimných mesiacoch v oblasti s veľmi chladnou klímou nedokázali postarať o vykurovanie svojich domovov.

Neďaleko mesta žil známy pohanský filantrop, ktorý by nikdy nesúhlasil s darom pre obyvateľov mesta, aby si obyvatelia mohli vykurovať svoje domy.

V jeden z drsných zimných dní vyjde mestský rabín do snehu a zájde do domu dobrodinca, aby ho prosil, aby daroval chudobným ľuďom, ktorí tam žijú.

Do domu dobrodinca prichádza rabín, ktorý otvára dvere a ponúka rabínovi vojsť – napokon v mužovom príbytku je teplo a útulne.

Ale rabín odmietne vstúpiť do mužovho domu – a obaja pokračujú v rozhovore, zatiaľ čo dobrodinec sa neustále snaží presvedčiť rabína, aby vstúpil do jeho domu, ale rabín trvá na tom, že bude pokračovať v rozhovore na prahu dobrodinca bez toho, aby vstúpil.

Počas rozhovoru dobrodinca, ktorý je vždy vo svojom vykúrenom dome a nepociťuje chlad, začína pociťovať chladné počasie na prahu dverí – až sa nakoniec presvedčí a súhlasí s tým, že daruje obyvateľom mesta za vykurovanie svojich domovov.

Záver: v našich životoch sa niekedy vyskytujú situácie, ktoré sa naozaj nedajú pochopiť bez osobnej skúsenosti, ktorá nám ich ilustruje.

13)

https://rentafriend.com/

prenajať kamarátovi

Web, prostredníctvom ktorého môžete zarábať peniaze tým, že sa človek ponúkne ako niekto, kto je ochotný viesť rozhovory s rôznymi ľuďmi z celého sveta podľa dopytu (druh práce na voľnej nohe).

Prípadne podľa toho, čo inzerujú, je možné lokalizovať ľudí, aby sme s nimi viedli rozhovory za účelom zmiernenia osamelosti – a za platbu tomu „freelancerovi“ za ten rozhovor.

Osobne som stránku ani službu neskúšal – takže k nim nemôžem vyjadriť žiadny názor.

V každom prípade – ide o online službu na zmiernenie osamelosti….

14)knihy-Odporúčania,Recenzie,rozhovory

Pesya Sara Zelmanovich

20. apríla

Prosíme o distribúciu!

Som 91-ročný, ktorý prežil holokaust. Nedávno som písal o svojom detstve počas holokaustu v novej knihe. Knihu „Detstvo“ vydalo „The Galilean Publishing House“ s podporou Yad Vashem.

Kniha prešla výborom Yad Vashem a ich podpora potvrdzuje jej historický význam. Pokiaľ ide o opis historického pozadia, hovorí o boji o existenciu 13-ročného chlapca v koncentračných a pracovných táboroch v Rakúsku, kam som bol deportovaný z Maďarska. Príbeh je plný zázrakov, ktoré nemajú logické vysvetlenie.

(Aj keď pôjdem údolím smrti, nebudem sa báť zlého, pretože stojíš)

Je zbytočné vysvetľovať národnú vzdelávaciu potrebu širokej distribúcie takejto knihy. Kniha je na predaj v kníhkupectvách Stimatsky a Zumat books, no bez zverejnenia jej existencie nebude distribuovaná a nedostane sa k verejnosti a budúcim generáciám.

Požiadal som väčšinu ľudí z médií, aby mi pomohli publikovaním článkov, rozhovorov atď., ale odmietli, pretože nie som natoľko známa osobnosť, aby som dostal hodnotenie podľa ich názoru.

Preto vás prosím o pomoc. Vopred dakujem

S Pozdravom

Yitzhak Walster Telefón domov: 972-4-6940586 Mobil: 972-52-8695778

15)

assaf benyamini

Zdieľané s verejnosťou

Stretnú sa 3 mladé ženy v autobuse.

Jedna z nich hovorí svojim dvom kamarátkam: Viete, môj manžel o mňa v priebehu rokov prejavuje čoraz menší záujem.

Dvaja priatelia ženy sa jej pýtajú: A aké je povolanie vášho manžela?

Ona odpovedá: Môj manžel je predavač v obchode so zeleninou.

Jej dve kamarátky jej odpovedajú: čo chceš – tvoj manžel stále hľadá nový a čerstvý tovar…

Ďalšia žena z 3 tiež hovorí, že jej manžel o ňu v priebehu rokov prejavuje čoraz menší záujem.

Jej dve kamarátky sa jej pýtajú: “A aké je povolanie tvojho manžela?”.

Ona odpovedá: “Máme veľa áut.”

Jej dve kamarátky jej odpovedajú: čo chceš – tvoj manžel stále hľadá najnovšie modely…

Tretia žena hovorí svojim dvom kamarátkam: “Vieš, môj manžel o mňa v priebehu rokov prejavuje stále väčší záujem.”

A jej dve kamarátky sa jej pýtajú: “A aké je povolanie tvojho manžela?”

Ona odpovedá: “Môj manžel je archeológ”….

16) Na brehu rieky sa stretnú žaba a škorpión.

Škorpión sa obráti na žabu: “Prosím, pomôž mi prejsť cez rieku. Sám ju neprejdem – neviem plávať.”

Žaba odpovedá: “Ale ty ma uštipneš – a obaja sa utopíme.”

Škorpión: “Upichnem ťa – len aby sme sa obaja utopili – prečo!! Sľubujem ti – neubodnem.”

Žaba je presvedčená, nesie škorpióna na chrbte a začne plávať cez rieku.

Uprostred rieky prichádza žihadlo. Žaba a škorpión sa utopia a zomrú.

Záver: Škorpión vždy zostáva škorpiónom. Niektoré veci sa nedajú zmeniť ani opraviť.

17) Súd odsudzuje obžalovaného, ​​povolaním elektrikára, na trest smrti – poprava elektrickým kreslom.

Násilím zoberú elektrikára a priviažu ho k elektrickému kreslu a pripravia sa na jeho aktiváciu, aby bolo možné vykonať rozhodnutie súdu.

No pár minút pred popravou sa elektrické kreslo pokazí.

Kontaktujte elektrikára a požiadajte ho, aby stoličku opravil.

Elektrikár: “Čo vám poviem – stoličku môžem opraviť, ale nie. Nemám motiváciu.”

Hahaha…

18) Na úvod uvediem varovanie: nasledujúci text obsahuje drsné a šokujúce grafické popisy – tých, ktorí to nevydržia, žiadame, aby postúpili ďalej a nepokračovali v čítaní príspevku (a nie – v žiadnom prípade nejde o vtip alebo vtip akéhokoľvek druhu ):

Z dôb holokaustu sa traduje príbeh o tábore, kde sa vo svojej krutosti vykonávali mimoriadne lekárske experimenty – a aj v porovnaní s inými koncentračnými či vyhladzovacími tábormi nacistov sa ich meno zabudne:

Napríklad: otvorenie celého tela človeka – od oblasti krku až po pás bez použitia anestetík. Otrasne sa hovorí, že nacistickí lekári robili tieto experimenty so širokým úsmevom na tvári. Existujú aj príbehy o akejsi „chirurgickej operácii“ nezvyčajnej svojou krutosťou, ktorá zahŕňala tri fázy: v prvej fáze – otvorenie žalúdka obete, samozrejme, bez použitia anestetík. V druhej fáze by vzali živé mačky a umiestnili ich do vytvoreného média. V tretej fáze zašili obeti žalúdok so živou mačkou vo vnútri – a potom toho väzňa hodili na dvor tábora a nechali ho zomrieť pomalou smrťou, kým nevydýchol.

Zrejme prevažná väčšina obetí týchto experimentov boli Židia.

Ale stále je tu niekoľko otázok:

Boli tieto experimenty súčasťou takzvaných „medicínskych štúdií“, ktoré viedol doktor Yosef Mangala?

V ktorom roku sa konali a v ktorom tábore? Boli medzi nemeckými dôstojníkmi nejaké pokusy postaviť sa proti uskutočneniu experimentov – alebo bola podpora pre nich ohromujúca?

A boli prípady väzňov, ktorých zámerom bolo uskutočniť tieto experimenty, no tak či onak sa im podarilo zachrániť ich pred krutým osudom? Existujú nejaké takéto príbehy?

19) assaf benyamini

jedna minúta

komu: “Parlament sociálny.“.

Predmet: Vyhľadávanie platformy.

Vážené dámy/páni.

Myslel som na nasledujúcu myšlienku vývoja aplikácie pre ľudí, ktorí trpia chorobami, ktoré sú sprevádzané poklesom kognitívnych funkcií a stavmi demencie, ako je Alzheimerova choroba:

Ako vieme, pacienti s chorobami, ktorých hlavnou charakteristikou je úpadok kognitívnych funkcií (ako je Alzheimerova choroba alebo iné choroby, pri ktorých je stav demencie), postupne strácajú mnohé schopnosti, ako je krátkodobá pamäť alebo každodenné fungovanie, ktoré je postupne sa zhoršuje. Cieľom je vytvoriť softvér alebo systém, ktorý bude navrhnutý pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v tejto situácii. Výzvou je zhromaždiť v takomto systéme všetky programy alebo systémy, ktoré daný človek používa – a prostredníctvom systému umelej inteligencie sa operačný mechanizmus bude s progresiou choroby čoraz jednoduchší. Samozrejme, aby sme systém postavili tak, aby sa čo najpresnejšie prispôsobil situácii človeka, ktorý ho používa, pri vývoji bude potrebné konzultovať a spolupracovať s výskumníkmi mozgu,

Cieľom systému je, samozrejme, umožniť ľuďom, ktorí sú zvyknutí používať počítač na rôzne účely a sú na pokraji demencie, aby úplne nestratili prístup k systémom, na ktoré boli zvyknutí dlhé roky svojho života. – a tým do istej miery zlepšiť kvalitu ich života, ktorý je už značne poškodený v dôsledku príznakov samotného ochorenia.

Toľko k samotnej myšlienke.

Aj keď je to myšlienka, nad ktorou som premýšľal, v osobnom živote nemám nič spoločné so starostlivosťou o demenciu.

Chcel by som zdôrazniť, že vo všetkom, čo sa ma osobne týka, je potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí:

1. Nie som profesionál v oblasti programovania, ani profesionál v oblastiach výskumu mozgu, kognície či neurológie – a z tohto dôvodu nebudem môcť sprevádzať takýto projekt krok za krokom.

Toto je nápad, nad ktorým som premýšľal – a okrem poskytnutia prvotného nápadu nebudem môcť pomôcť v žiadnej ďalšej fáze projektu.

2. Žijem z veľmi nízkeho príjmu – invalidný príspevok od NÚZ. Preto nemám možnosť investovať žiadne rozpočty do realizácie nápadu. A čo viac: vzhľadom na vážnosť mojej situácie jednoducho nepomôžu ani veľmi vysoké zľavy.

3. Bývam vo štvrti Kirjat Menachem v Jeruzaleme a nemám auto ani vodičský preukaz. Vzhľadom na moju zdravotnú a finančnú situáciu tiež nie je šanca, že sa mi v budúcnosti podarí urobiť si vodičský preukaz alebo si kúpiť auto.

Preto moja možnosť prísť na poradenské stretnutia do kancelárií firiem, ktoré sú značne vzdialené od môjho bydliska, neexistuje.

Moja otázka na vás znie: Aká je podľa vás najvhodnejšia internetová platforma na nahranie takéhoto projektu, jeho riadenie a snahu o jeho propagáciu?

Moje osobné údaje:

Krstné meno – assaf. Priezvisko – benyamini.

Identifikačné číslo-029547403.

Úplná poštová adresa –

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo : [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]  alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

Môj web:  https://www.disability55.com/

C. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal do jeruzalemského okresu Klalit Health Services:

Listy Všeobecným zdravotným službám okresu Jeruzalem.

Yahoo/odoslané

assaf benyamini< [email protected] >

Komu:

[email protected]

Pondelok 5. júna o 23:09

Komu: Klalit Health Services – okres Jeruzalem.

Predmet: Moja žiadosť je priložená tu..

Vážené dámy/páni.

Pred časom som na stránke Klalit Health Services zanechal nasledujúcu správu.

Chcel by som dostávať aktuálne informácie o zaobchádzaní s touto aplikáciou. Upozorňujem, že zhrnutie mojej návštevy u rodinného lekára od 1.6.2023 sa nezobrazuje v osobnej časti stránky.

Zdravím vás, assaf benyamini.

14. mája 2023 som navštívil svojho rodinného lekára – a pár minút po odchode z lekárskej izby som si v ambulancii urobil EKG test. Okrem toho súhrn návštevy u rodinného lekára, ako aj výsledok EKG testu. že som sa nevyskytoval v mojej osobnej oblasti na stránke „Klalit Online“. Preto mám záujem vedieť, ako prekonať tento problém a umožniť mi prezerať si tieto dokumenty z mojej zdravotnej dokumentácie a stiahnuť si ich do môjho osobného počítača doma.

S Pozdravom,

assaf benyamini.


Moje osobné údaje:

Krstné meno – assaf. Priezvisko – benyamini.

IČO – 029547403.

Kompletná adresa na doručovanie pošty –

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

Vchod A – Apartmán 4, Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]  alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

Terapeutické prostredie, v ktorom sa nachádzam:

Združenie “Reut” – Hostel “Avivit”,

6 Ha-Avivit Street, Kirjat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9650816.

Telefónne čísla v kanceláriách hostela: 972-2-6432551. a: 972-2-6428351.

Rodinný lekár, u ktorého som sledovaný:

Dr. Brandon Stewart,

Ulica Daniela Yanovského 6,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9338601.

Telefónne číslo v kanceláriách kliniky: 972-2-5098282.

Faxové číslo v kanceláriách kliniky: 972-2-6738551.

Vek: 50. Rodinný stav: Slobodný.

D. Tu je softvérový nápad, na ktorý som myslel:

Žiaľ, v posledných rokoch (tieto slová píšem v utorok 6. júna 2023) sa v štáte IZRAEL vyskytli prípady týrania batoliat v materských školách, ktoré sa zistia po tom, ako rodičia detí nainštalujú kamery, ak a kedy dôjde k podozrenie z trestných činov zo strany učiteľky MŠ alebo výchovného zamestnanca MŠ.

Keď sa prípady dostanú až k policajnému vyšetrovaniu, vyšetrovanie sa niekedy oneskorí o mnoho mesiacov alebo aj dlhšie z dôvodu ťažkostí s náborom personálu potrebného na sledovanie mnohých hodín nahrávok.

Úlohou je vyvinúť softvér založený na umelej inteligencii, ktorý bude skenovať videá a prezentovať výskumníkom problematické časti, v ktorých dochádza k zneužívaniu, ako napríklad: dieťa, ktoré je kŕmené násilím, zanedbávané dieťa, ktorému sa nevenuje pozornosť. potrebuje cez deň, dieťa, ktoré bije učiteľka v škôlke a iné.

Týmto spôsobom možno zefektívniť vyšetrovanie, ušetriť pracovné sily – a viesť k situácii, keď bude možné rýchlejšie napredovať v súdnom konaní proti obvineným.

E. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal na rôzne miesta v snahe pomôcť nigérijskému občanovi, s ktorým som si dopisoval:

Komu:

Predmet: Prihlásil som sa.

Vážené dámy/páni.

V posledných dňoch (tieto slová píšem v stredu 1. decembra 2121) som na sociálnej sieti Facebook viedol priloženú korešpondenciu s obyvateľom Nigérie – a podľa neho vyššie uvedené potrebuje neodkladnú lekársku pomoc. Ale lekárska pomoc, ktorú potrebuje, bohužiaľ v zdravotnom systéme v jeho krajine neexistuje.

Moja otázka pre vás znie: Poznáte nejaké izraelské alebo iné humanitárne organizácie, ktoré pôsobia v oblasti, kde žije (nižšie je oblasť jeho bydliska a spôsoby, ako ho kontaktovať), ktoré by sa tam mohli dostať a pomôcť mu?

S pozdravom,

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-Apartmán 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: doma-972-2-6427757.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) E-mailové adresy [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

Hrad

Prial by som si jedného dňa, v utorok 20:59

Hrad

Pane, dobrý večer odtiaľto

Zadajte

Hrad

Pane, potrebujem vašu pomoc. som veľmi chorý

Zadajte

Tretia 21:40

poslal si

čo môžem pomôcť? Nie som lekár – a nemám lekárske vzdelanie. Takže vám nemôžem poradiť, čo máte robiť – myslím, že by ste sa mali opýtať lekárov – nie mňa. Assaf Benyamini.

Zadajte

Hrad

Pane, keďže tento týždeň nemôžem ani vstať z postele, som veľmi chorý na maláriu a týfus, nie sú peniaze, aby som mohol ísť do nemocnice, pane

Zadajte

Tretia 22:00

poslal si

Tak to je naozaj veľmi ťažký problém – neviem čo ti mám napísať. Samozrejme, neexistujú žiadne magické riešenia. Tiež neviem nič o oblasti, v ktorej žijete. Ale možno existuje niečo, čo by ste si mohli overiť: ako vieme, v niektorých regiónoch sveta sa to môže stať z rôznych dôvodov, keď miestni obyvatelia nemajú prístup k lekárskej starostlivosti. zaobchádzanie ako v nemocniciach. V niektorých z týchto miest sú kancelárie medzinárodných charitatívnych organizácií, ktoré sa snažia pomôcť miestnemu obyvateľstvu v takýchto problémoch. Viete o takýchto kanceláriách v oblasti, kde bývate? a ak su taketo urady skus im zavolat a vysvetlit im situaciu?

assaf benyamini.

Zadajte

Tretia 22:42

Hrad

Hmmm nie v Nigérii

Zadajte

Hrad

Hádam vložím svoj osud do toho, čo vyjde

Zadajte

Tretia 23:33

poslal si

V ktorom meste v Nigérii bývaš? a v akej ulici/oblasti? Môžete napísať svoje telefónne číslo? Zdieľam našu korešpondenciu s nigérijskými ministerstvami – možno jedno z nich môže pomôcť. Možno, že vaše presné údaje môžu pomôcť týmto organizáciám prísť a pomôcť vám rýchlejšie. Assaf Benyamini.

Zadajte

poslal si

Čítal som o tom, že veľa nigérijských lekárov odíde pracovať do zahraničia kvôli vyšším platom, ktoré dostanú z Nigérie – je to pravda? Je toto dôvod, prečo je v Nigérii tak málo lekárov a lekárskej pomoci? Alebo možno nie je problém a existujú iné dôvody? Assaf Benyamini.

Zadajte

9:59

Dostali ste odpoveď od hradu

Pôvodná správa:

Čítal som o tom, že veľa nigérijských lekárov odchádza pracovať do zahraničia, pretože…

Nigéria má inteligentných lekárov (lekárov), ale vláda sa o nich nestará, je im to jedno, väčšina našich lekárov je mimo krajín, ako ste povedali, krajiny ako Saudská Arábia, USA, Canda, Spojené kráľovstvo atď. v predchádzajúcich rokoch štrajkovali naši lekári, štrajk znamená zastavenie práce kvôli vláde, ktorá nechce ustúpiť ich požiadavkám ako zvýšenie platov lekári a iné zdravotnícke orgány štrajkovali, kvôli ktorým prišli mnohí trpezliví o život aby preskúmali ich zlý zdravotný stav, márnica sa denne zapĺňala mŕtvymi telami

Zadajte

Hrad

Prečo sa o nich budú starať naši vládni úradníci tam, kde všetci vládni úradníci cestujú na liečenie a neliečia sa tu v Nigérii, je to veľmi hanebné a škoda, že my, občania, sme tí, ktorí to trpia najviac

Ak by som sa rozhodol ísť do nemocnice, nebudú sa mi venovať bez toho, aby zložili veľkú sumu peňazí na začatie lekárskeho ošetrenia a po ošetrení zaplatím celkovo obrovské množstvo peňazí a také peniaze nemám, pane

Zadajte

10:23

Hrad

Ak viem, ako môžem navždy opustiť túto krajinu, potrebujem sponzora, ak ho môžete získať, budem šťastný

Zadajte

11:30

poslal si

O žiadnom sponzorovi neviem. jediný spôsob, ako môžem pomôcť, je poslať našu korešpondenciu nigérijským úradom – nemám žiadne iné možnosti. Som len obyčajný občan – a nemôžem tieto fakty zmeniť ani napraviť svet.

Assaf Benyamini.

Zadajte

Dostali ste odpoveď od hradu

Pôvodná správa:

O žiadnom sponzorovi neviem. jediný spôsob, ako môžem pomôcť, je skúsiť to uverejniť.

Nie je problém pane

Zadajte

Hrad

Chcem sa ťa niečo opýtať?

Zadajte

poslal si

urcite sa mozes pytat co chces.

Zadajte

Hrad

Ok, ďakujem, pane za publikum

Zadajte

Hrad

Ty bývaš v Izraeli?

Mojím snom bolo opustiť túto krajinu utrpenia, vycestovať a hľadať zelenšie pastviny Myslím prácu Chcem vedieť, či je to možné, ak máte ľudí, ktorí tam potrebujú robotníkov, s ktorými môžem pracovať?

Zadajte

Hrad

Nerád závisím od ľudí

Zadajte

12:35

poslal si

Nemám kontakty – a nemám žiadne osobné uznanie so žiadnymi organizáciami alebo súkromnými ľuďmi, ktorí potrebujú robotníkov. V tomto svete sme všetci závislí od iných ľudí – neexistuje človek, ktorý by bez nich dokázal žiť. S hlbokým zármutkom a hanbou vám môžem povedať, že tu v IZRAELI majú úrady veľmi zlý vzťah k imigrantom z Afriky. sme tiež veľmi malá krajina a naša vláda nemôže mať žiadnu inú politiku okrem zabránenia ich príchodu. V posledných 3-4 rokoch bol na našej južnej hranici s Egyptom na tento účel postavený veľmi vysoký múr. V našej krajine je “חוק השבות” – zákon, ktorý umožňuje židovským ľuďom prísť – ale nie iným skupinám. Nežidovskí ľudia prichádzajú z času na čas do práce – a po niekoľkých rokoch musia žiť. toto je politika našich orgánov. Zároveň existuje niekoľko organizácií ISRAELI, ktoré sa snažia pomáhať v iných krajinách – aj v štátoch Afriky. Ak mi poskytnete nejaké ďalšie podrobnosti, ako je vaše telefónne číslo, v ktorom meste v Nigérii žijete a tiež v ktorej štvrti a ulici, pokúsim sa vás na ne odkázať – samozrejme len ak o to máte záujem. Assaf Benyamini.

1

Zadajte

12:54

Dostali ste odpoveď od

Musím vám povedať niečo o sebe predtým, ako vám poviem svoje podrobnosti, toľko som trpel na tomto svete od detstva až do dňa, keď som sa narodil 5. mája 1995, stratil som otca vo veku 5 rokov, odkedy môj otec zomrel. Nebolo to tak, ako to malo byť Skončil som strednú školu v roku 2014, ale čakal som do roku 2019, pretože nemám peniaze na pokračovanie, v roku 2019 som sa rozhodol riskovať a vstúpiť na univerzitu Napísal som prijímaciu skúšku, ktorú som zložil a bol som prijatý univerzite študovať ny vysnívaný kurz Túžil som študovať KRIMINOLÓGIU A Hrad

Pôvodná správa:

Nemám spojenie a nemám žiadne osobné uznanie s…

BEZPEČNOSTNÉ ŠTÚDIE Oženil som sa v tom istom roku, pretože v africkej tradícii ako jediné dieťa mojich rodičov a môj otec mešká, potrebujem sa oženiť včas, a tak som sa oženil s manželkou začiatkom tohto roka, mala vážny problém s pôrodom, ktoré porodila predčasne narodené dieťa cez Cs a stratili sme dieťa, toto všetko ma priviedlo do ťažkostí stratu sústredenia v polovici tohto roka som odišiel zo školy, teraz sa s vami rozprávam, nemáme čo robiť, aby sme si udržali život, sme práca, pane

Zadajte

Hrad

Krajina: Nigéria

Štát bydliska: štát Ebonyi

Mesto bydliska: Abakaliki

Telefónne číslo: +2348138412994

Zadajte

13:37

poslal si

Ok – pokúsim sa pomôcť organizácii alebo združeniu, ktoré môže pomôcť – ale nemôžem nič sľúbiť. Každopádne skúsim.

assaf benyamini.

F. Nižšie je uvedený popis systému, ktorý zjavne neexistuje a nie je možné ho vyvinúť s technológiami, ktoré dnes existujú (a v každom prípade je to len predstavivosť a nie praktický návrh akéhokoľvek druhu):

Ako vieme, v každom regióne sveta sa vyskytujú prírodné javy alebo škodlivý hmyz, ktorý obťažuje ľudí, ohrozuje ich, prípadne dokonca bráni akejkoľvek možnosti usadiť sa (extrémne klimatické podmienky v Antarktíde, ktoré neumožňujú existenciu žiadnych osád, termity nájdené v pohraničných oblastiach medzi Francúzskom a Španielskom, ktoré ohrozujú množstvo drevených domov, že v týchto oblastiach sú roje kobyliek, ktoré sa niekedy objavujú v Izraeli a iných krajinách na Blízkom východe a ohrozujú poľnohospodárske plodiny atď.) a myšlienka, ktorú som si myslel v tomto kontexte je:

Otvorený je zbraňový systém založený na umelej inteligencii, ktorý bude „vedieť“ vypúšťať roje robotického hmyzu, ktorý sa bude vydávať za škodcov vyskytujúcich sa v rovnakej oblasti, čím zmätie nepriateľa, ktorý aktivuje systémy na ničenie škodcov, ktoré nepomôžu. samozrejme proti robotickému hmyzu. Myšlienkou je, že systém bude vždy vedieť, ktorý hmyz predstiera štart na základe údajov zadaných jeho operátormi. Okrem toho môže montáž streleckých systémov na tento robotický hmyz spôsobiť oveľa väčší zmätok a anarchiu. V tejto situácii si nepriateľ môže mylne myslieť, že dôvodom, prečo sa problém so škodcami nerieši, je nedostatočné používanie pesticídov, čo ho prinúti používať pesticídy v oveľa vyššej dávke a spôsobiť tak dvojnásobné škody – a to všetko je pravda. ,

V rovnakom imaginárnom scenári začnú krajiny vyvíjať prostriedky na ochranu, odhaľovanie alebo zachytávanie zbraní tohto typu – čo môže spustiť typ kampane, ktorá v celej histórii ľudstva nikdy neexistovala (a ako viete, akékoľvek prostriedky, človek alebo skupina ľudí sa vyvíja – vždy to bude človek alebo skupina ľudí z iného miesta alebo Inokedy budú vedieť vyvinúť systém, ktorý zničí ten predchádzajúci alebo výrazne zasiahne do jeho chodu.A tento princíp je vždy pravda: vo svete, v ktorom žijeme, neustále existujú systémy výstavby a deštrukcie a takto sa správajú nielen ľudia, ale aj samotná príroda – neustále sa striedavo buduje a ničí) .

Samozrejme, v kybernetickej oblasti sa môžu vyvinúť aj mučitelia, ktorí sa budú snažiť narušiť aktiváciu týchto systémov nepriateľom, prípadne sa armáda, ktorá bude tieto zbraňové systémy používať, pokúsi použiť rovnaké kybernetické nástroje na sabotáž nepriateľských odpočúvacích systémov. .

G. Nižšie je uvedené vysvetlenie softvéru, ktorý hľadám:

Hľadám softvér, prípadne systém, pomocou ktorého sa dajú automaticky vytvárať videá pomocou umelej inteligencie, podľa vzorufilki.aiPoužíval som ho až do dnešného dňa, keď zrazu prestal fungovať (všetky videá, ktoré sa cez ne pokúšam vytvoriť sú tiché a neviem, ako tento problém vyriešiť).

Podotýkam, že som človek, ktorý žije z veľmi nízkeho príjmu – invalidného príspevku od NÚZ, a preto hľadám softvér alebo taký systém, ktorý sa dá bezplatne používať.

Poznáte systém tohto typu?

S Pozdravom,

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

Izrael, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]  alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

H. Tu je softvérový nápad, na ktorý som myslel:

Systém, do ktorého bude možné zadávať určité používateľské údaje ako meno, e-mailovú adresu alebo telefónne čísla – a po skenovaní internetu bude možné dostávať odkazy na všetky účty, s ktorými sú údaje prepojené.

To môže pomôcť používateľom, ktorí majú účty na mnohých stránkach a nevedia si ich všetky zapamätať – a takéto vyhľadávanie môže v týchto prípadoch určite pomôcť.

I. Nasleduje moja korešpondencia so spoločnosťou “Kupel Ram Produktion Sahramet”:

assaf benyamini< [email protected] >

Komu:

Koppel, Zeev

Streda 14. júna o 15:30 hod

Všetky tieto veci sú mi známe.

Ako viete, na ochranu myšlienky je vždy potrebné riadne spolupracovať s kanceláriou patentových zástupcov.

V mojom prípade to v žiadnom prípade nie je možné z dôvodu môjho nízkeho príjmu a neschopnosti zaplatiť za službu týchto úradov.

V každom prípade nie je zámerom na tom zarobiť – tu sa to ani inak nestane.

Cieľom je, aby sa takýto systém skutočne vyvinul pre blaho pacientov s Alzheimerovou chorobou.

Toto je jediný účel mojich otázok na túto tému.

S Pozdravom,

assaf benyamini.

Skryť pôvodnú správu

V stredu, 14. júna 2023 o 12:32:15 GMT+3, Koppel, Zeev < [email protected] > napísal:

Dobrý deň pán Benjamin

Ďakujem za napísanie

Nápad, ktorý si priniesol, je skutočne veľmi zaujímavý

Naša spoločnosť nemôže akceptovať takéto riešenie pre všetky jeho dôsledky

Nenechajte sa odradiť mojou odpoveďou, existuje veľa veľkých softvérových spoločností, ktoré dokážu zdvihnúť túto rukavicu – jeden, Matrix, Emet Maschut, Chilan, Melam atď. alebo startupy v oblasti medicíny (nájdete ich na Google)

Všimnite si, že môžu vziať nápad a vyvinúť takýto systém úplne bez vás a bez toho, aby vás informovali….ak chcete nápad trochu chrániť, neprezrádzajte to celé

Rada – odstráňte číslo občianskeho preukazu z osobných údajov. Odporúča sa neposielať, určite vo fáze nadväzovania počiatočného vzťahu

S Pozdravom

Zeev Kopel

CEO

Copal Ram Software Production (1989) Ltd

Židovský štát 60

PO 12260

Herzliya

IZRAEL 4676652

Telefón 972-77-2060606

Fax 972-77-2060039

‪V stredu 14. júna 2023 o 9:46‫’assaf benyamini ‘cez predaj < [email protected] > napísal:

Komu: “kopelreem.com”.

Predmet: softvér/systém pre ľudí s demenciou.

Vážené dámy/páni.

Myslel som na nasledujúcu myšlienku vývoja aplikácie pre ľudí, ktorí trpia chorobami, ktoré sú sprevádzané poklesom kognitívnych funkcií a stavmi demencie, ako je Alzheimerova choroba:

Ako vieme, pacienti s chorobami, ktorých hlavnou charakteristikou je úpadok kognitívnych funkcií (ako je Alzheimerova choroba alebo iné choroby, pri ktorých je stav demencie), postupne strácajú mnohé schopnosti, ako je krátkodobá pamäť alebo každodenné fungovanie, ktoré je postupne sa zhoršuje. Cieľom je vytvoriť softvér alebo systém, ktorý bude navrhnutý pre ľudí, ktorí sa nachádzajú v tejto situácii. Výzvou je zhromaždiť v takomto systéme všetky programy alebo systémy, ktoré daný človek používa – a prostredníctvom systému umelej inteligencie sa operačný mechanizmus bude s progresiou choroby čoraz jednoduchší. Samozrejme, aby sme systém postavili tak, aby sa čo najpresnejšie prispôsobil situácii človeka, ktorý ho používa, pri vývoji bude potrebné konzultovať a spolupracovať s výskumníkmi mozgu,

Cieľom systému je, samozrejme, umožniť ľuďom, ktorí sú zvyknutí používať počítač na rôzne účely a sú na pokraji demencie, aby úplne nestratili prístup k systémom, na ktoré boli zvyknutí dlhé roky svojho života. – a tým do istej miery zlepšiť kvalitu ich života, ktorý je už značne poškodený v dôsledku príznakov samotného ochorenia.

Toľko k samotnej myšlienke.

Aj keď je to myšlienka, nad ktorou som premýšľal, v osobnom živote nemám nič spoločné so starostlivosťou o demenciu.

Chcel by som zdôrazniť, že vo všetkom, čo sa ma osobne týka, je potrebné vziať do úvahy niekoľko vecí:

1) Nie som profesionál v oblasti programovania, ani profesionál v oblastiach výskumu mozgu, kognície či neurológie – a z tohto dôvodu nemôžem sprevádzať takýto projekt krok za krokom.

Toto je nápad, nad ktorým som premýšľal – a okrem poskytnutia prvotného nápadu nebudem môcť pomôcť v žiadnej ďalšej fáze projektu.

2) Žijem z veľmi nízkeho príjmu – invalidný príspevok od NÚZ. Preto nemám možnosť investovať žiadne rozpočty do realizácie nápadu. A čo viac: vzhľadom na vážnosť mojej situácie jednoducho nepomôžu ani veľmi vysoké zľavy.

3) Bývam vo štvrti Kiryat Menachem v Jeruzaleme a nemám auto ani vodičský preukaz. Vzhľadom na moju zdravotnú a finančnú situáciu tiež nie je šanca, že sa mi v budúcnosti podarí urobiť si vodičský preukaz alebo si kúpiť auto.

Preto moja možnosť prísť na poradenské stretnutia do kancelárií firiem, ktoré sú značne vzdialené od môjho bydliska, neexistuje.

Myslíte si, že by tu mohla byť nejaká adresa v snahe propagovať takýto projekt, alebo to mám opustiť a zabudnúť na celú vec?

Moje osobné údaje:

Krstné meno – assaf. Priezvisko – benyamini.

Identifikačné číslo-029547403.

Úplná poštová adresa –

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

Moje e-mailové adresy: [email protected] alebo: [email protected] alebo : [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected] alebo: [email protected]

Môj web:  https://www.disability55.com/

J. Tu je otázka/problém, nad ktorým som rozmýšľal:

Ako všetci šachisti vedia, na šachovnici s 8 riadkami a 8 stĺpcami je počet dám, ktoré možno umiestniť na šachovnicu bez toho, aby sa niektorá z nich nachádzala v dosahu tej druhej, 8.

Na druhej strane, na menšej doske s 3 riadkami a 3 stĺpcami je počet dám, ktoré možno umiestniť bez toho, aby sa niektorá z nich nachádzala v dosahu druhej, 2.

Čo sa však deje v oveľa väčších paneloch? Napríklad: na pomyselnej doske s 1 000 riadkami a 1 000 stĺpcami – koľko dám na ňu možno umiestniť bez toho, aby sa niektorá z nich ocitla v dosahu tej druhej? Alebo napríklad na hracej ploche s 10 miliónmi stĺpcov a 100 miliónmi riadkov – koľko dám môže byť umiestnených bez toho, aby niektorá z nich bola v dosahu tej druhej?

A ako všeobecné pravidlo: za predpokladu, že máme tabuľku obsahujúcu x riadkov a y stĺpcov – je možné nájsť vzorec, ktorý možno použiť na výpočet počtu dám, ktoré možno umiestniť bez toho, aby sa jedna z nich nachádzala v dosahu iné? A existuje napríklad teoreticky nejaký počítačový program, ktorý dokáže nakresliť tú istú veľkú tabuľu napríklad s miliardou riadkov a miliardou stĺpcov, čo okrem toho, že dokáže vypočítať počet dám, ktoré na ňu možno umiestniť? bez toho, aby bol ktorýkoľvek z nich v dosahu toho druhého, bude mať softvér tiež schopnosť vedieť, do ktorých políčok ich presne umiestniť?

Pokúsili sa niekedy nejakí matematici alebo počítačoví ľudia tento problém vyriešiť? A ak áno, aké boli ich závery?

K. Nižšie je správa, ktorú som poslal prostredníctvom sociálnej siete Facebook ministrovi výstavby a bývania v IZRAELI, pánovi Yitzhakovi Wasserlaufovi:

poslal si

Mier s ministrom Jicchakom Wasserlaufom:

Vec: trvalý pobyt pre ZŤP.

Drahý pane.

Som 50-ročná zdravotne postihnutá osoba z Jeruzalema, ktorá sa dlhé roky nedokázala vrátiť na trh práce. Momentálne žijem z príspevku v invalidite od Národného inštitútu poistenia – a dostávam približne 770 NIS mesačne ako pomoc na účely platenia nájomného (a teraz je problém s ďalším poberaním tejto základnej pomoci – a podrobnosti o tom neskôr v mojom list). Je jasné, že v takejto situácii nemá zdravotne postihnutá osoba šancu na kúpu bytu ani na riešenie trvalého pobytu. A čo viac: Zhoršujúci sa stav verejných bytov v Izraelskom štáte tiež nedáva postihnutým žiadnu šancu. Otázka, ktorú by som chcel v tejto veci adresovať vám, Ministerstvu výstavby a bývania, je: Vyjadrujete svoj názor na túto problematickú tému? Má ministerstvo výstavby a bývania nejaké plány, ktoré umožnia ľuďom so zdravotným postihnutím v mojej situácii stále získať trvalý pobyt?

S Pozdravom,

assaf benyamini.

post Scriptum. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal na rôzne miesta v súvislosti s nedostatočnou odpoveďou z ministerstva výstavby a bývania:

Komu:

Predmet: Ministerstvo výstavby a bývania – chýbajúca odpoveď.

Vážené dámy/páni.

Uvedený e-mail sa snažím poslať na Oddelenie verejných dopytov Ministerstva výstavby a bývania – ohľadom rozhodnutia o zastavení pomoci na úhradu nájomného, ​​ktoré od nich dostávam cez spoločnosť MAGAAR – a to na základe nesprávne informácie okrem toho, že e-mail, ktorý sa im snažím poslať, je [email protected] , vráti sa mi a nebol doručený na miesto určenia. Čo robiť? Domnievam sa, že rozhodnutie zastaviť platby pomoci na nájomné len z dôvodu zlého byrokratického postupu zmluvnej spoločnosti Ministerstva výstavby a bývania je škandalózne rozhodnutie. Nikto sa mi tiež neozve ani mi nevysvetlí, čo sa v tejto veci deje. Toto jednoducho nie je správne správanie!! Prečo sa takto správate k najslabším vrstvám obyvateľstva? Prečo???

S Pozdravom,

assaf benyamini.

28.6.2023 a

Komu: Ministerstvo výstavby a bývania – Odbor verejnej ankety.

Predmet: Pomoc pri prenájme.

Vážené dámy/páni.

Som Assaf Benyamin z Jeruzalema a už mnoho rokov dostávam pomoc na zaplatenie nájomného od Ministerstva výstavby a bývania prostredníctvom spoločnosti MAGGAR – ktorá sa rozhodla náhle zastaviť pomoc pri prenájme – a to na základe nesprávnych informácií. Upozorňujem, že e-mail, ktorý sa im v tejto veci snažím poslať, sa mi vracia a nie je doručený na miesto určenia. A čo viac: keď sa ich pokúsim zastihnúť na telefónnom čísle 8583*, hovory smerujú na externú horúcu linku a nie na zamestnancov MAGAAR. Mám na vás jednoduchú otázku: prečo by mal byť postihnutý človek takto mučený pre nič za nič? Prečo je pomoc na platenie nájomného zastavená na základe nesprávnych informácií? A prečo, preboha, nie je možné kontaktovať spoločnosť MAGAAR telefonicky alebo e-mailom a vec s ňou vyriešiť? Čakám na odpoveď v tejto veci!! Prosím, vnímajte moju žiadosť ako sťažnosť na spoločnosť MAGAAR.

S Pozdravom,

assaf Benyamini.

post Scriptum. 1) Terapeutické prostredie, v ktorom sa nachádzam:

Združenie “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit St. 6,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

Izrael, PSČ: 9650816.

Telefónne čísla v kanceláriách hostela: 972-2-6432551. Alebo: 972-2-6428351.

E-mailová adresa hostela: [email protected]

Sociálna pracovníčka z hostelového tímu, ktorá pracuje v mojom byte: pani Sara Stora-972-55-6693370.

2) E-mailová adresa, na ktorú som sa snažil poslať vyššie uvedenú správu spoločnosti MAGAAR: [email protected]

Komu: Spoločnosť MAGGAR – pobočka Jeruzalem.

Predmet: Vaša správa od polície.

Vážené dámy/páni.

V pondelok 26. júna 2023 o 19:32 som od vás dostal nasledujúcu správu:

Dobrý deň, po skončení nájmu sa vám v mesiaci 07/2023 zastavia výplaty pomôcok. Ministerstvo výstavby a bývania Vás vyzýva, aby ste nový nájom nahlásili online formou cez národný identifikačný systém https://go.gov.il/contract-update bez nutnosti prísť na pobočku spoločnosti. Samozrejme môžete kontaktovať Meger. Pre viac informácií môžete kontaktovať *8583. S pozdravom, Ministerstvo výstavby a bývania

Upozorňujem, že Vaša správa je mätúca a nezrozumiteľná, keďže zmluva, ktorú som podpísal s vlastníkom bytu (ktorej kópiu ste dostali aj vy) končí 14. júla 2024. Nájomná zmluva, ktorú podpisujem je na dva roky a nie jeden rok – a teda končí o niečo vyše roka a nie v týchto dňoch. Z týchto dôvodov mi nie je jasné, prečo ste sa rozhodli zastaviť pomoc, ktorú dostávam za účelom platenia nájomného – a to na základe nesprávnych informácií. Čakám na vysvetlenia.

S Pozdravom,

assaf benyamini,

Kostarická ulica 115,

Vchod A-byt 4,

Kiryat Menachem,

Jeruzalem,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefónne čísla: v tajnom dome kvôli obťažovaniu a sťažnosti na izraelskú políciu, ktorá nebola vybavená.

Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

post Scriptum. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected]

a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Chcel by som upozorniť, že za posledný rok došlo k výraznému zhoršeniu môjho fyzického zdravia. Z tohto dôvodu sa budem veľmi ťažko fyzicky dostavovať do Vašich kancelárií za účelom vybavenia veci – a preto Vás žiadam, aby ste túto vec zvážili a umožnili mi vybaviť vec na diaľku cez počítač doma bez núti ma, aby som prišiel za tebou, aby som záležitosť vyriešil.

4) K mojej žiadosti Vám prikladám kópiu nájomnej zmluvy, ktorú práve podpisujem – kópiu, ktorá Vám bola, ako už bolo spomenuté, doručená asi pred rokom pri podpise nájomnej zmluvy.

5) Túto správu vám teraz posielam faxom, pretože e-mail, ktorý som sa vám pokúsil poslať na adresu [email protected] , sa mi vrátil a nedorazil do cieľa.

L. Nasleduje popis reťazca opomenutí, s ktorými sa momentálne stretávam (tieto slová píšem v utorok 4. júla 2023), kvôli ktorým nie je možné kontaktovať Ministerstvo výstavby a bývania, či a kedy je to potrebné:

1) Nájomná zmluva mi končí asi o rok – to je dobre známe aj MGR. Prostredníctvom nej dostávam pomoc. A napriek tomu, a napriek tomu, že kópiu nájomnej zmluvy dostali asi pred rokom na MJR Rozhodli sa mi poslať správu, v ktorej bolo povedané, že keďže zmluva v mojom byte končí, vraj v mesiaci 7. /2023 Musím za nimi prísť s novou zmluvou, inak bude pomoc, ktorú dostávam, zastavená. A v skratke: zastavenie pomoci na základe nesprávnych informácií.

2) Odvolanie spoločnosti MAGAAR v tejto súvislosti nebolo zodpovedané. Z ich odpovedí: “Preniesli sme”, “o to bude postarané” – z toho sa samozrejme nedá nič pochopiť. Verím, že ako občan, ktorý sa stretne s takýmto opomenutím, mám určite právo na odpoveď.

3) V tejto situácii som sa pokúsil poslať email na ministerstvo výstavby a bývania. okrem toho, že e-maily, ktoré posielam [email protected] , sa mi vracajú jeden po druhom a nedoručujú sa na miesto určenia. Preto by ma zaujímalo, či som bol Vami zablokovaný a prečo sa nemôžem obrátiť na Ministerstvo výstavby a bývania prostredníctvom e-mailu.

4) Pred dvoma dňami (píšem to v utorok 4. júla 2023) som dostal správu od MGR, ktorá oznamuje, že pomoc na účely platenia nájomného vo výške 100 NIS bude poukázaná na môj účet.

Podotýkam, že túto pomoc dostávam už mnoho rokov, ktorá v súčasnosti predstavuje 770 NIS mesačne – a nerozumiem, prečo bola znížená len na 100 NIS mesačne. Takýto krok nemá žiadne opodstatnenie.

5) Chybové hlásenie, s ktorým sa stretávam pri neúspešných pokusoch kontaktovať ministerstvo výstavby a bývania prostredníctvom e-mailu:

 

[email protected]

daňová správa

10:50

,Nie Môžete na doručenie: Moje listy sa pýtajú verejnosťMinisterstva výstavby a bývania

Nedoručiteľné: listy na verejné otázky Ministerstva bývania a bývania

Yahoo/Inbox

[email protected]

komu:

[email protected]

V utorok 4. júla o 10:50

Doručenie týmto príjemcom alebo skupinám zlyhalo:

[email protected] ( [email protected] ) Vašu správu nebolo možné doručiť, pretože nemáte povolenie na odoslanie tomuto príjemcovi. Požiadajte správcu e-mailu príjemcu, aby vám udelil povolenie, a skúste to znova.

Diagnostické informácie pre administrátorov:
Server tvorcu: SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il

[email protected] Remote Server vrátil ‘550 5.7.129 RESOLVER.RST.RestrictedToRecipientsPermission; nie je oprávnený odosielať príjemcovi, pretože odosielateľ nie je na zozname príjemcov na prijímanie pošty od príjemcu

Pôvodné názvy: Prijaté: z SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) od

SVPEXC16.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.116) so serverom Microsoft SMTP

(verzia=TLS1_2, šifra=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id

15.1.2507.6; Ut, 4 Jul 2023 10:50:09 +0300

Prijaté: z mail-int20.gov.il (192.168.174.2) od

SVPEXC17.prod.root.moch.gov.il (172.24.30.117) so serverom Microsoft SMTP

(verzia=TLS1_2, šifra=TLS_ECDHE_RSA_WITH_AES_128_GCM_SHA256) id 15.1.2507.6

cez Frontend Transport; Ut, 4 Jul 2023 10:50:09 +0300

Prijaté: z blue-av10.tehila.gov.il (neznáme [147.237.70.51])

poštou-int20.gov.il (Postfix) s ESMTP id C933120095250

pre < [email protected] >; Ut, 4 Jul 2023 10:47:55 +0300 (IDT)

Prijaté: z blue-av10.tehila.gov.il (neznáme [127.0.0.1])

od IMSVA (Postfix) s ESMTP id 86D41DE050

pre < [email protected] >; Ut, 4 Jul 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Prijaté: z fe-vex-1.insight.gov (neznáme [147.237.71.81])

od blue-av10.tehila.gov.il (Postfix) s SMTP id 7B13BDE04E

pre < [email protected] >; Ut, 4 Jul 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Prijaté: z localhost.localdomain (localhost [127.0.0.1])

od fe-vex-1.insight.gov (Postfix) s SMTP id 4QwFM53TKYz3x6d

pre < [email protected] >; Ut, 4 Jul 2023 10:50:09 +0300 (IDT)

Prijaté: z mx2.tehila.gov.il (neznáme [147.237.71.4])

od fe-vex-1.insight.gov (Postfix) s ESMTP id 4QwFM43L9Fz3x6G

pre < [email protected] >; Ut, 4 Jul 2023 10:50:08 +0300 (IDT)

Received-SPF: Pass (mx2.tehila.gov.il: doména of

[email protected] označuje 74.6.128.31 ako povolené

odosielateľ) identita=mailfrom; client-ip=74.6.128.31;

receiver=mx2.tehila.gov.il;

obálka-from=” [email protected] “;

x-sender=” [email protected] “; x-conformance=spf_only;

x-record-type=”v=spf1″; x-record-text=”v=spf1 ptr:yahoo.com

ptr:yahoo.net ?all”

Autentifikácia-Výsledky: mx2.tehila.gov.il; dkim=permerror (čas podpisu je v budúcnosti) header.i=none; spf=Pass smtp.mailfrom=assaf 1 [email protected] ; dmarc=pass (p=odmietnuť dis=none) d=yahoo.co.il

IronPort-SDR: 64a3cc04_EIZf14anoutOMAcikn5kCFXbCOlDmLDJCtqXmQIOWovm5Ng

CMTowFLm/25TShKOEUlXVrMoIiwaULsmCDTYCQw==

X-IPAS-Result: =?us-ascii?q?A0FbAADizqNkhx+ABkpaHQEBAQEJARIBBQUBgXsIAQsBg?=

=?us-ascii?q?jKBSjEHCBQzhFKGdYEopzGBfhMBAQxEBAEBAwEDOIRHGCqFSwIkATQJDgECA?=

=?us-ascii?q?wEBAQEBAwIDAQEBAQEBAwEBAQQBAQECAQECBAIBAQEBAhABAQEjFwcOECeFa?=

=?us-ascii?q?AEMCIIvIn1WAQEBLSsCRz8GIxEMAQE4DwkcAiYCAgJKCwYTgn4pgX8BAzEDj?=

=?us-ascii?q?SSQeIs5gRoCFoEBggkBAQYEAwIDr2uBX4EfCR14LQGESAqILTeBP4J4gg1Cg?=

=?us-ascii?q?UuFU4I5AoNEgmcHCY4ShV8HMoxwgSdvgR43Z3oCCQIRZ4EICF4mgUk+Ag1VC?=

=?us-ascii?q?wtjHIEACUyBeQICEToUU18ZGwMHAwh9EC8HBC8mBgkYCCclBlEHFxYkCRMVQ?=

=?us-ascii?q?QSCMYEnCoENPwMSDhGCV2E8G06CagkXCwM4U4EGElIDCQMHBSwdQAMLGA1LE?=

=?us-ascii?q?Sw1FBtHAYEHF2OBVyJIql4BAQGOFQm0OWYJAQYCXoIvORssmxaGBTMulxuSD?=

=?us-ascii?q?5gkIJEzkhOEWDWBLjqBXIJegUlPAxcCD44gGTiFc40pRDFFCw6CBAGJQgEB?=

IronPort-PHdr: A9a23:KRhAJhT2qD47+8/zA5lfNDlaQNpsoumaAWYlg6HPa5pwe6iut67vI

FbYra00ygOTA8OCsLkd0bOe8/i5HzBavNDZ6DFKWacPfiFGoP1epxYnDs+BBB+zB9/RRAt+I

v5/UkR49WqwK0lfFZW2TVTTpnqv8WxaQU2nZkJ6KevvB4Hdkdm82fys9J3PeQVIgye2ba9vI

BmsogjdqMgbjZF/Jqs/xRfFv2VEd/lLzm9sOV6fggzw68iu8JNj6Shcp+4t+8tdWqjmYqo0S

qBVAzshP20p/sPgqAPNTRGI5nsSU2UWlgRHDg3Y5xzkXZn/rzX3uPNl1CaVIcP5Q7Y0WS+/7

6hwUx/nlD0HNz8i/27JjMF7kb9Wrwigpxx7xI7UfZ2VOf9jda7TYd8WWWxMVdtXWidcAI2zc

pEPAvIPM+hYsYfzpEYAohSiCgejCuPhzSRFhmPt0qIhz+gsCx3K0Q4mEtkTsHrUttL1NKIKX

OKwy6nKyCjIbfZT2zv+7YrEcRUjrfKRVr93a8XR0lIvGBnLjlmNrYHoPS2Z2+QCvmWA7+tvT

+Kvi2kgqw1rvjevwd0giojNho8MzF3P6Cp2zpovK9KiVE57fcCrEIFWtyyCKod4Td8vT31pt

SokyrAIuZC2cDYXxZk6wxPSb+KKfomG7x79V+ucISt1iXx7db+ihRu//1atx/H8W8e631hGs

ixImcTPuHAVzxHe6MeKRuF880u7xDqDyQPe5vtKLEwpk6fQNoQvzaQqlpUJtETOBi/2l1vyj

K+Rbkgk4e+o6+LmYrr6qJKQK4B5hhj+P6kvgMCwHeM4Mg4VX2ie4+Swzrjj8lf4QLVOlPE5i

afZvI7AKcUbvKG5AwhV0oE55xmjCDem1cwUnXgBLF1bZBKKl4rkNl7ULP35F/uznkqgnTRxy

/3II7HtGpDNIWLCkLflc7Z98UlcyA8rwN9F/JJUEasOIPzuVkL1ttHUEB80PgOvzufnEtp91

oQeWWWVDqCFN6Peq16I5uY3L+mKf4AaoCz9JOQ95/7ykX85nkcQcbSx0ZsNdH+4BuhmI1meY

Xf0mtcBF2YKvg0iTOHxjV2CViJcZ3aoU6Iz4TE7FpiqDYbHRtPlvLvUlj+9H5pKTmVBAVDKH

nD2MYSAEb9YcCSTJdNJlzsPVf6uTJFn1BX45yHgzL8yye0zssr/+nWsM5c9s+TIjhg8rG0rV

ZnB+3CET2Zz2GgPAT4yivMs6Xdhw0uOhPARy8dTEsZesqshunQSbdryuVgAOr/UQXbcoXBU

AO8T9erCi11Bso634pXOx45U86621SL1iapArpAjfjDDYcs/PfGmzDrOs8o+DaJ2IE7klBgS

8RGL2zgjal6uEybXtaVwxjGyf7rQOAa2yjAnI/i5W+e5gdEXQ5xVayDUncBIERS/pz15ULHG

qejE7EqKBFG04bCmapFbNzvgh1aRfLucNXFK2O303uwCF6G26+RdoerM2UQ1SnQEg4FxgYU+

3vVfRMmCHKZqnnFRCdrCUqpZkrt9edkr3buR1Qvxg/TPhI7iuad6xcVgvvaQPRV37ZX8Csko

i9/SU60xMmeS8LVvQdjca5AKd88+wJB0mTU9kRxa42pL6dlwFUZNQVz16/3/y1+EZ4I0c069

jU2wQpzLave31RfMTKcj9j8PbjeK2+6+x7KCeae00rF2djPq/hVtagQulzjuwbvHU1k8nEv3

9RO0nSa74nHF0JNDdSvFB9tp14h/vnTeWEl6pnR1GFwPKXR0HeKwN8vCOY/i16hc9pZLKKYB

Vr3GsweCdKpLb9ikFyoYxQYeeFKofFoeZ3gLqHWnvXyb4MC1Hq8gG9K4Z5wyBeJ53A6VuPI3

pIMhf6fwE2GU2SZ7h/pv8bplIRDfTxXEHC4zH2uDZVKb6MrLNlRVDuGMsS3wdI4jJmrWnoSp

zvBTxsWndSkfxafdQm31BZL3EpO8CP9xHeQ3jV0lDZvpa3Z3SiEkKzyMREAPGBMXmxri1zhd

JOsgecdWky5PG1L3FO1oFz3zK9BqOFjPnHeFA1WKjPuITgoAeOg86CPaMlV5NY0vDVLBa6iN

EuCROe1uwcAgTLqH2xZgjs8clTI8t3hgwYomWudK3E1qnfFMZZ5wROVjDQzbe9Y3j0BAiJ/z

zjTVAHUAg==

IronPort-Data: A9a23:by23fKs+Mm3TZ9VrLrV57EKOSOfnVORaMUV32f8akzHdYApBsoF/q

tZmKWrVMvvZamHxKdklYYvl/RsG6p6DnIM2Sgtkq38xRXgS9ZOVVN+UB3mrAy7DdceroGCLT

Sk9QoKZcJ1rFC+0SjOFaOWJQaxUjPnQLlbaILCaYngZqShMEX9+10oLd9YR29Iu257ha++0k

Yuai9XFP1O40CJDPGsR6qaSwDtip/2aVAkw5zTSXtgV+geH/5UpJMhHf/rpcCOkGtM88tOSH

o4v8pnmpgs1wD92V7tJop6jGmUWT7jbOxS5i3Y+c8BOVTAb+0Teeo5iXBYtQR8/Zwehxrid+

/0U3XCEcjrFC4WX8Agrv7u0JAklVUFO0OevzXGX6JbLnhOeKxMAyd02ZK09FdRwFupfWzEer

aRwxJngoXlvisrvqI9XRNWAiex7a8/iPaYj+UtMlx7lI/0NApHcXbnzsIowMDcY3qiiHN7FY

MwYYmE3MFGdPVtEPVEMDYh4me6pgj/1fWceuVuVoq1x6G/WpOBz+OexdoSTI4baA54M9qqbj

jquE2DRCwoBPdLGmGXfry6El+bPmiS9U4VUFbnQGvtC3gTCmjdPWUx+uV2TuMnhpnCPQNhjF

GtJ6hgWlYIjzEOkQYyoN/G/iCXY4UZFBII4//cBwBmLy63IywOeDWhCQTlfLt0i3PLaXhQx0

VmIlIixWXky7vueTnSG863SqDqzPW4fIzVEdCYESgxD6N7myG0usv7RZo4kFqe0q+G2Ix2q7

AykpwN9hqoNkfdegs1X4mv7qz6ro5HISCs86QPWQn+p42tFiGiNONHABb/zsqgoEWqJcrWSl

CRfwpfEtYjiGbnIy3zTEbxXdF28z6zdWAAwl2KDCHXIG96F33mofphX+i0WyKxBa5pcKGKBj

KP7nw5OrK5UJnjCUEOaS5m2DcUhlvC8UIm7EPvTaMFLeN50fQ6DuitgPwiB1mDqlw4nlqRX1

XannSSEUidy5UdPlmPeqwIhPVkDm3hWKYT7GMiT8vhf+eDCDEN5sJ9cWLd0Usg37bmfvCLe+

MtFOs2Bxn13CbOuMnWPoNZJfAlUdhDX4KwaTeQJJ4ZvxSI5QAkc5wP5mNvNhqQ8w/gOxrugE

o+VBBAEoLYAuZE3AV7WNSg6N+uHsWdXvHs7OitpN1jxs0XPkq7whJrzg6AfJOF9nMQ6laAcZ

6BcJ62oXK8VIhyZoGt1UHUIhNc/HPhdrVnSZHXNjflWV8IIejElDfe/IVu3qHBWUXbs3Sb8y

pX5vj7mrVM4b1gK4AvrhDiHlgzZUaE1wboqBRn7MZNIdV/y8YNnDSX0g7Vla4sPMBjPjH/Sn

QqfHR5S96GHrp4X4ev5o/mOj76oNO9iQWtcPW3QtoitOQfgo2GM/I5nUcSzRw77al/awquZS

N9u/6nOC8FfxFdumKhgIolv1pM7tofOpacF7wFKH0frTlWMC5FgKSKg3ftNm/Br1J4AnyacB

3Ow+sdQKOiLMtK4CFQ6BREEa96b3qo+gQji7vUSIWSr3HZJwYCGCRlqZzjLrRBjAYRaYYAX/

v8DhMso0CmDuDcVHY+FvB9p50Kzc00KC/gjiZNKUa7t0hEKzHMba7PiKybG2rO9QPQSDRByO

R6Spq7Jp4oE93r4a3BpSET8h7tMt6oBqDVh7QEkJW3QvvHnm/Vu/hla0QpvfzRv1h8djt5CY

Dl6BXZUe5eL0Sxj3vVYfmaWHApEOh2V12rxx3YNl0zbV0OYbXPMHkJsJdey+F0lzEwEcgh55

L24zEPXYQTuduz13QowXhdrkOy8bNpT8gaZpturMf7YFLYHYB3koJSUW0w2lzXdD/gcumj7t

Mhx3eMpaaTEJS8a+KI6LI+B1IUvchOPJU0cYPdH4qkMGWP5ahjq/QSzcWS0XN1HIdrW+k7lF

/1RItlrUja78SfT8wEkBbAGMuJ2lqRx5f4pWLDiFUgZuZSx8xtrt5Px8HDlpWkJGt9Br+c0G

rnzRRmjTFOCpCJzsHDfieV5IU+qSIEgSCyg+fGq4cMLOokmsuoxQXot07CxgWqZADFn8z2Qo

gnHQa3clM5m9qhBgKruFbdlFSyvCNauStmNzh+/g+5OYfzLL83KkQEf8XvjHgZOOIouS8ZFr

quMvPH3zXH6ku4PCU6BoKa4Fo5N+cmWd8hUOJiuLHBlwA2zaPW16B4Ho22FOZhFle1G3faeR

iy6VpqUVcUUUNJj1nFqe3BgMxICOZ/WMIbkhw2A9sqpNDZM/zDDHt2d8V3RUVp6bQ4NYp33N

R/1sa2h5/det4V9OyUHDPBHXb59Dk3oA4UjUuHy7hyaMzGRoleCs5Sziz4lzy/vD32fMcfl4

KDqQgr1WwSytZrpkvBYkd1WlT8GAElthdIfehomxOd3rDSmAEotD/UvAb9fBr56yiXNhYzFP

hftZ24cOADBdDVjcySkxu/8Xw2aV9c8Cv2gKhMHp0qrOjqLXqWeC75c9wBl0Xd8Wh3n6MqFc

dg+2HnBDiKd86FTZ9Q4x6KE2L985/bg2Hg311j3kJXyDzYgELw67iFdMzQXZxPXMfPmtRvtF

TE5S1kRFQv/AQT0HN17cnFYJAABsXm9h380ZCOI25DEt5/d0OREz+blNvru1qEYKv4HP6MKW

Wi9Ul7lD7p6AZDPkfBBVxMVbW1cUZpn3fRW6IfyTA0VmOe77SImO6vuWAIRGdo69lc3/0z1z

1GR3pT1OKhJxI29FlFbJcXlNq+dik4xMgw=

IronPort-HdrOrdr: A9a23:vz6n2Kwj6jfTp+kM139dKrPw1b1zdoMgy1knxilNYDZSddGVkN

3rufgd2wL04QxhI03I/urwXpVoIEmskqKdhLN7AV7MZmjbUQeTTL2KjrGSpwEIeReOlNK1vJ

0IG8ZD4Z/LfCFHZK3BkWyF+rgbsbq6GdiT9J/j5kYodydMS4slwiVYLkKgMmNQLTMtObMJUK

Cb4cpM4xqMEE55Uu2LQkMCWOjI4/nl/aiLXfZTbyRL1DWz

X-Talos-CUID: 9a23:rqAY72E1Mo+LjdRNqmI/s0gdG+UZMUfxlljsDUSTSmd2VqGsHAo=

X-Talos-MUID: 9a23:IWJDDAmJ02k30Wu6eqwDdnp7BJ9E3ZW1AnwytsgWifG8Hz1INDiS2WE=

X-IronPort-Anti-Spam-Filtered: pravda

X-IronPort-AV: E=McAfee;i=”6600,9927,10760″; a=”61943499″

X-IronPort-AV: E=Sophos;i=”6.01,180,1684789200″;

d=”scan’208″;a=”61943499″

X-Forwarded-For: 74.6.128.31

X-IronPort-Outbreak-Status: Nie, úroveň 0, Neznámy – Neznámy

Prijaté: od sonic304-56.consmr.mail.bf2.yahoo.com ([74.6.128.31])

od mx2.tehila.gov.il s ESMTP/TLS/ECDHE-RSA-AES128-GCM-SHA256; 4. júla 2023 10:36:35 +0300

Podpis DKIM: v=1; a=rsa-sha256; c = uvoľnený/uvoľnený; d=yahoo.co.il; s=s2048; t=1688457002; bh=nl0lpRw8UHFthcZYXVKVMSCXZMTK+EFLtM/FRiT8w1M=; h=Dátum:Od:Komu:Predmet:Odkazy:Od:Predmet:Odpoveď-Komu; b=Y1z+462oETDRimloEQ2SW6Pa0HynKprhdr1Yu2QRAF7fEHIvjHWPC7iECNXcrx+0iyCRr9BcPSUV50et0wfDBGye3C5Vsog0fjnoroIeWoYopxDB9mv0Hal rm2dXpa7ZJMGOa+tkGwwr2F++ DSFb3tghgl5gt1RjgxGrsjJU7W3Yx3fk8kSITCX2Ta72o0JWSjnQa2bl9cNbxzZA1s4J/H9uU808lf071z+WXH071z+WXH1x D0i9ZaeX5PCpJQQAz97eb3EZpT4toh1Joef9I9Koin3qm FufXYKeOD+Eg==

X-SONIC-DKIM-SIGN: v=1; a=rsa-sha256; c = uvoľnený/uvoľnený; d=yahoo.com; s=s2048; t=1688457003; bh=enm17tWKyZzzhUMDiMofnlmeope3AnMQtfJO1XcxGKE=; h=X-Sonic-MF:Dátum:Od:Komu:Predmet:Od:Predmet; b=s46Y2bzp94lfUGuDtc9RZu0mO0Hsv1LdB1VwAZr24SLd3CWY/ptSjo84F4qg59UsW/zOnuhq+rHLZ2mgsFJAkyOh0CK4y60Dj5xh3P9Rob1mQ1zWVH 4+FWCr/q87LVcHUkL lADzTDWBbHvnEBOWT1oTdAcRwfc4Fwp0ALECN2TIAnXefmSLd8IdjOa2gS/CNnDFVXSDppBuZ5rwfqR1PROtETLZoKE/viKL3kZGF/viKL4+ZGFVKs gug2Aecj5oW1F6Zs+AEs/L4Q6SSMcecO/F4oxvkgtx CUcVmupo0ICRyr+/g==

X-YMail-OSG: nsMvjPYVM1npv2CKl_wuThvmoCtPIeFpVvezsXST0tfXjL6t2eTN5K0gYV9TBZX

lMRu0ADQDf8BZ2PfkWB63KmJH318JDrSKtFo_y4WA2myn6HhHQk7xSRKQpKGCu.KTUhZmXJr8h86

DMPgjnvgkv9kBxx9XVr_ZRVG_rUIDjwmOZmswXMO7M4po66zaJWmrxttke3jQjxw1gzplQO_uzTm

7_WeYYl.eRfRLZmXzfGlgRenJtdupMNDCpYdkCy.iKMtR7Im5RIl5fpGLaCEZAkGu1cF8boqHPKI

aU7BqY49B.OuYZtN1dPv057lhNAU8UXiaL36.Y3tgCGk5u2dPryDI0OkbhYoZqesEkhiTAroPbfb

kbHXQVgHLj0lIf_fME_jEEbIGdvrp36euWv2mIJgK_z77OMVFr9SKmDYwYo3EXsitQj0Knj8VAWc

qJ6SESAirUYrc4Qk1Um64y5IrOjktXXnddvRA6cyCt6IXkFdDISMYTbmQ7mWgIj9rnzQhtSLkaVb

pMQlC0U3jDrZwxKPVVYLfejnqfYuzL3cI91JL.MJEWq1l8ZhiDVMHwpknC5Hx2J0S6fAetHpSgLu

bWu8fxkjXu8TOdHVcloLCQMr45wjVUAIwXHekdXWOXff6BKtjqEWUf5RkPvlaUFBEwgraZ_nW5t0

oJMn6W1iOljh2uUGODRqvNfz2k_id_2g2rW5ui2GgIAcAhTURMfbPLmevAyr793KyS2qSf_Ybe2H

NaidTfaBu8lygDg5Oi8vmdcx05oW4F0sQ2vc5hbhPwkJ5LUz6vXNY_PtKfcb.KJ8nNO7sMFByp_1

DMQYnNrgWMa5IP.nj2uP4SWcPjwo.uEAapUhwnV8DhuswVspus_eWk7H8YQg_eGVrtvWlTgTV4Hs

Luxmf7a8wBrJ_03l_qPw5sH2_GYJCMgDkYtZy_4w2ANIkcDf4_ZRJxjve9IZqVcPsdU3uWMLDLVI

hmXyWegKo3Km18kFsm3guhgoMwN_4UzqMrgngeVRRLILSKTcG3E.T.9N31Ljhy2gyExI07gIRbkC

0pOtHGSPP2e.oKJBoAIT7eDRXF.WE4szFdM2KPoeydm.9ulBIVGh4qkzwJZ0RSoyNoclk.nTxCym

gpuum.LWsaScF7LjFmDoiz24VNorbTCk2XNFoj.kJaHX5iC_ORjtGOnsOO0RwzPOoNigVMPiy4Zs

a0.GcX0KQKjloU9CBwrxP7pe9V5wCpCTzTIupTlMaoMyxcv91HsZS78dwOJTPb_S_zOMYkDonnDu

rSWF.E7gn8kFqMyz26Qu0Uoy86gyAH_tdduZX5shUrTZ0NzOOgX1VFuq2Ixd1ug6F76.SVIlRk9m

8VQ2FqpEesGsx3IfCKa1A4aTdIYj2.aI42KhvMPfSX2NjI4Smnp_D189or_aZxO9wpD1IeFwF9rr

QExV9BBsJVPIaqeNb154NSbbtnYpbX8Hz.VsfILPUoDaJwodLlkQoJGHcZ4YORE078DXD646FoZM

M_I9.iQe47cIGL10mxuiGTD2dHW7Z3MK_4VWAeso_Ty27HzVynP_0jd3xbQixyRUj8ULJx_pn9Ta

meVrqtsiwwbLGeQ6to2nyykBs7KHMJEWU96KEjz9zdM.vrlWuGqokSgyF2.33wdqQVhVwIzBhK5w

O46ayCBp0tBpf_f0qWb6Y7P.qNX1yWqx0RXKdQ3ZVvqjFGxSK17rcM6UduPbAQSE4AnUS6LrMXF5

6odb51pA0kolTg_hbrGECUEModVA9LZqZ_wCV_EfdFV28gcxzFuvnHxtkrcWaCkNJjKh0hOOhNsn

0Zar7zQaRH1jdEer0mrfkDt63aMXc7cyqsjOnbUDfKNMbp4HV5mkFknpuCWzI76wAr05lTc5rI3Y

sEkxaUnoj4ahmnELxhxgKJgTu3XY_Dp3RusWLAv_B1w5id8c8kyEix4ebrWR6FEpGkECdeNQGB2X

iwAupuuFs0k.o_865zNFgbny5foSVlQgMtbv8OQbKmaJn.PgWKmAgK5qBq7.7G3ESYowVhod7Qof

ZdWKq5l5IWSjrdLGsccYvEYzBe9YWFQOTEEA4ct.BggICBxaGbxYr_NdEX5jYEIevZ3_PbCWIDQo

k7p2W3iWWU5iGk3F1Q6CvD0.YhofSpqT276u53VGgI5nsfi5YXCcjUkolkQL4kZh5URARuKzb4t2

zuevKT7G7Xyn1MUP99G98MIVYGpXHNT5jyRCxsmtC3F6AZCkgpyYA1bB4ugnKTdMkPidBI5jVXKp

Urcxb2uBtTdzuE8wdwQukNMue0O4NxKVr

X-Sonic-MF: < [email protected] >

X-Sonic-ID: af7799b6-11f0-40dd-83a2-bd7a2380c81e

Prijaté: od sonic.gate.mail.ne1.yahoo.com od sonic304.consmr.mail.bf2.yahoo.com s HTTP; Ut, 4 Jul 2023 07:50:02 +0000

Dátum: Ut, 4. júl 2023 07:49:58 +0000

X-FireEye: Čistý

From: =?UTF-8?B?15DXodejINeR16DXmdee15nXoNeZ?= < [email protected] >

Komu: ” [email protected] ” < [email protected] >

ID správy: < [email protected] >

Predmet: =?UTF-8?B?157Xm9eq15HXmSDXnNek16DXmdeV16og15TXpteZ15HXldeoINep?=

=?UTF-8?B?15wg157Xqdeo15Mg15TXkdeZ15XXoNeZINeV15TXqdeZ15vXldef?=

Verzia MIME: 1.0

Content-Type: text/plain; charset=”UTF-8″

Content-Transfer-Encoding: base64

Referencie: < [email protected] >

X-Mailer: WebService/1.1.21612 YMailNorrin

X-TM-AS-GCONF: 00

X-TM-AS-Product-Ver: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.0.1002-27730.006

X-TM-AS-User-Approved-Sender: Nie

X-TMASE-Verzia: IMSVA-9.1.0.2073-9.0.1002-27730.006

X-TMASE-Result: 10–1,617500-10,000000

X-TMASE-MatchedRID: Rpvkh2AwXOWz6cuM28lPHapLARk+zpBZtH69phJ53CUaGIQDC5wF+++5

f0cB5RxO4vM1YF6AJbaYRPlDELJ5/NLvsKjhs0ldGZ01ekRz+6TEQdG7H66TyHEqm8QYBtMO3ft

RIGpY0Rrj1UB+xZEHgKJQa03QxmtWIi4bQZGSnIUZ+XtYnA/XBHYvaRV+KhtG9D/BTIrPG/VCxK

4D+6GnlMmpcJmRLO19peVR1sJRFU+MGswxhm3ug9wVp0dG4pR9Mcp09utvdsU=

X-TMASE-SNAP-Result: 1.821001.0001-0-2-1:0,12:0,22:0,33:0,34:0-0

Návratová cesta: [email protected]

Zobraziť pôvodnú správu

 

M. Nižšie je uvedený e-mail, ktorý som poslal personálu hostela “Avivit”:

V poslednom dome.

Yahoo/odoslané

  

assaf benyamini < [email protected] >

Komu: [email protected]  [email protected]

 

štvrtok 6. júla o 15:49

 

Ahoj Vardhan:

Predmet: Vaše správanie.

Drahý pane.

Z mne nie celkom jasných dôvodov ste počas domácej návštevy, ktorá bola dnes, štvrtok 6.7.2023 o 14:50, prišli s veľmi agresívnym prístupom a začali ste ma hrubo a vulgárne napádať – ako napr. to a bez dôvodu.

Ako viete, stalo sa to bez akejkoľvek provokácie z mojej strany.

Vysvetlím vám, že ak máte v úmysle v tomto pokračovať, požiadam vás, aby ste už nenavštevovali byt na ulici Costa Rica 115.

Budete ochotní konať ako ľudská bytosť? Takže pri vašom ďalšom príchode nebude žiadny problém. Chcete sa aj naďalej správať ako divá? Takže je lepšie, ak jednoducho neprídete a je to.

Niektoré veci sa jednoducho nerobia.

S Pozdravom,

assaf benyamini-obyvateľ z chráneného bývania ubytovne “Avivit”.

post Scriptum. Moje IČO: 029547403

 

N. Moje odkazy:

1) stránka “všetky služby”

2) skupinový Facebook “odchod z osamelosti”

3)skupinové príspevky na nahrávanie adries WhatsApp stará žena v Izraeli

4)prekladateľské služby v Spojených štátoch

5) Asociácia “Begin re” – na záchranu a záchranu With Haim prešlo zneužívanie

6) zdieľanie videa rumble.com

7) spoločnosť finzmo

8)Asociácia “priatelia” – pomoc na ceste

9) firemná dátová schránka

10) trauma for good – združenie pre obete traumy

11)linka na pôrod-adresa žien zažila Referencie násilné alebo ponižujúce Načas pôrodu

12) projekt “slnko pre každého” – pomoc domom zdieľaná pri zriaďovaní solárnych striech

13)Asociácia akcie otvárajúca oči a srdce pre moje potreby nevidomých

14) handicap match – medzinárodná zoznamka pre ľudí so zdravotným postihnutím

15)koordinátor “vežové svetlo” – oslovuje ľudí s nedostatočným zrakom alebo slepotou

              - Našli ste chybu? Povedz mi o tom -
Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE