" /> Liitumise pakkumine. - מידע לאנשים עם מוגבלויות
Skip to content
Home » הפוסטים באתר » Liitumise pakkumine.

Liitumise pakkumine.

 1. juulil 2018 liitusin liikumisega “nitgaber” – läbipaistvad puuetega inimesed.

Püüame aidata edendada “läbipaistvate puuetega inimeste” sotsiaalseid õigusi, see tähendab: minusuguseid inimesi, kes põevad puuet ja raskeid haigusi, mis ei ole väljapoole silmatorkavalt nähtavad – välise nähtavuse puudumine, mis põhjustab tõsist diskrimineerimist isegi suhetes. teistele puuetega rühmadele.

Liikumisega liitumine on avatud kõigile soovijatele ning selleks saab ühendust võtta direktori proua Tatjana Kadutškiniga:

972-52-3708001. või: 972-3-5346644.

Pühapäevast neljapäevani kella 11.00-20.00 Iisraeli aja järgi – ja see ei kehti juudi pühade ja erinevate Iisraeli pühade puhul.

assaf benyamini – kirjakirjutaja.

Lisateave:

https://www.nitgaber.com/

https://disability5.com

post Scriptum. 1) Allpool on kiri, mille saatsin ettevõttele “Radet equipment and systems RDT Equipment & Systems”:

—– Sõnumi edastas —–: Asaf Binyamini < [email protected] >

aadressile : [email protected] < [email protected] > Saadetud: teisipäeval, 16. augustil 2022 kell 20:57:34 GMT+3 Teema: Kirjad aadressile “RDT seadmed ja süsteemid” .

Ettevõttele “Redet Equipment and Systems”.

Tervitused:

Teema: kahtlane telefonikõne.

Lugupeetud prouad/ härrad.

Täna, teisipäeval, 16. augustil 2022 kell 14.00 helistas mulle minu telefoninumbril 972-2-6427757 end teie töötajana esitlenud naine, kes rääkis soravalt heebrea keelt ja keeldus kategooriliselt end nimepidi tuvastamast. Tema sõnul tellis seltskondlik liikumine, milles ma olen aktiivne (“nitgaber” liikumine – läbipaistvad puuetega inimesed), väidetavalt teilt üht või teist mõõtmisteenust. Märgin ära, et kogu vestluse jooksul kuulsin end kahekordselt, kui ma rääkisin (kas on võimalik, et seda tehti meelega, et mind segadusse ajada?). Märgin, et kogu lugu kõlab minu jaoks väga kummaliselt kahel põhjusel:

 1. a) Liikumise “nitgaber” tegevusvaldkonnad – läbipaistvad puuetega inimesed ei ole kuidagi seotud teie ettevõtte tegevusvaldkondadega.
 2. b) Nitgaberi liikumisel pole me teilt kunagi teenust tellinud.

Ja neid mõistatuslikke ja ka kahtlasi asjaolusid silmas pidades jääb mulle arusaamatuks, miks te üldse otsustasite minuga telefoni teel ühendust võtta.

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757. Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

Post scriptum. A) Minu ID number: 029547403. B) Minu e-posti aadressid: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: assaf [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

2) Allpool on kiri, mille saatsin “Tzeirim Boarimile” (liikumise “põletavad noored” heebrea nimi):

 [email protected]

Tervitused liikumisele “Tzeirim Boarim”:

Järgnev on sõnum proua Tatjana Kadochkini nimel liikumisest “nitgaber”.

Teema: “nitgaberi” liikumine (“läbipaistvad” puuetega inimesed)

Kümmekond aastat tagasi asutasin mina, Ham, liikumise “nitgaber” “läbipaistvate” puuetega inimeste jaoks. Puuetega inimesed, kellel on kõrge puudeprotsent ja kellel puudub töövõime, kuid kellel ei ole liikumispiiranguid.

Minu liikumine hõlmab ja esindab umbes 1300 inimest üle kogu Iisraeli osariigi, kelle puue on vahemikus 75% kuni 100%, kes ei ole töövõimelised ja kellel ei ole liikumispuudeid või kes vajavad puude protsentide tõstmist. . Liikumine võimaldab neil inimestel leida kõik oma õigused üle kogu Iisraeli osariigi ning teatud rahalist toetust antakse ka neile, kes seda kõige rohkem vajavad.

Meie liikumine võitleb soodsa avaliku eluaseme ja piisavate elamistingimuste eest eelnimetatud elanikkonnarühmale. Paljud töövõimetud puudega inimesed, kellel on 75%-100% puue, kuid kellel ei ole liikumispiiranguid, elavad nukrates tingimustes.

Nad ei saa samu hüvitisi, mida saavad pensionärid, kes saavad ka sissetulekulisa. See tähendab, et neil ei ole soodustusi ravimite ostmisel, soodustusi elektriarvelt ja kinnisvaramaksult, soodustusi ühistranspordis sõitmisel ja pensionäridele sarnaseid üüriabi, neil ei ole õigust saada “kütte/jahutuse” toetusi ja palju muud. . Teisisõnu, hoolimata nende raskest olukorrast ei ole neil peaaegu mingeid hüvitisi. Lisaks ei ole neil õigust saada riiklikku eluaset hoolimata rasketest tingimustest, milles nad igapäevaselt elavad.

Erinevatel puuetel on põhimõtteline erinevus ja me usume, et see ei tohiks nii olla!

Liikumispuudega puudega isik, kellel on õigus saada riiklikku eluaset ja kes saab üüritoetust vahemikus 3000–3900 NIS kuus.

Samuti saavad liikumispuudega puuetega inimesed suuremaid toetusi kui liikumisega esindatud puuetega inimesed tänu põhitoetuse täiendustele, mis sisaldab muuhulgas eriteenuseid, liikumis- ja kaaslase toetust jpm.

sellises olukorras ulatub nende toetuste suurus 15 000–17 000 NIS-ni kuus. Kuid seevastu liikumise poolt esindatud puudega inimesed, kellel puudub liikumispuue, on 75%-100% puudega ja ei ole töövõimelised, saavad ainult NIS 3211 kuus neto!

Sellest järeldub, et see rühm on Iisraeli osariigi vaeseim ja haavatavam elanikkond!!!

Oma tegevusaastate jooksul kohtusin paljude ametnikega erinevatest parteidest Knessetis (Iisraeli parlament) ja erinevates valitsusministeeriumides.

Kuid kahjuks pole juba kümmekond aastat õnnestunud liikumisel propageerida ettepanekut, mis võimaldaks liikumispiiranguta puudega inimestel, kellel on 75-100% puue ja kes ei ole töövõimeline, saada avalikku eluaset või vähemalt suurendada korteri üürimisel saadavat abi ja parandada vähemalt mõnevõrra nende elamistingimusi.

Eeltoodut silmas pidades olen mina, liikumise “nitgaber” (läbipaistvad puuetega inimesed) esimees Tatjana Kadutškin

Tahaksin teiega kohtuda, et edendada seda projekti ja aidata neil inimestel elada väärikamat ja õigemat elu.

Õnnistuste ja suure lootusega Tatjana Kaduchkin, liikumise “nitgaber” (läbipaistev puudega) esimees.

Telefon 1: 972-52-370-8001. Telefon 2: 972-3-534-6644.

Allpool on sõnum, mille ma jätsin Knesseti (ISRAELI parlamendi) liikmele Mossi Razile – saabusin temaga Knessetisse kohtuma. Saabusin koosolekule teisipäeval, 20. aprillil 2021 kell 13.30.

20.4.2021

Tervitused Knesseti liikmele Mossi Razile.

Teema: Invaliidide eluasemeprobleem.

Lugupeetud härra.

Allpool on mitmeid puuetega ja vaimse puudega elanikkonnaga (populatsioon, kuhu ka mina kuulun) seotud küsimusi, mida sooviksin teie ees tõstatada.

Mind huvitaks, mil määral olete võimeline neid teemasid edendama ja/või tegema kiireloomulisi seadusemuudatusi, et parandada meie olukorda, ravitingimusi ning ellujäämise ja ühiskonda integreerumise võimalusi.

Juhin tähelepanu sellele, et varasemast kogemusest olen õppinud, et seda tüüpi koosolekutel öeldakse mulle enne kohalejõudmist, et mulle antakse luba esineda, et tõstatada küsimusi, millest soovin rääkida – koosolekul endal aga ei anta luba rääkida isegi sekundiks – ja kui ma proovin rääkida, siis jumal hoidku seda peetakse automaatselt väga tõsise “häirimise” pärast ja seetõttu ründavad turvamehed mind ja ajavad mind väga agressiivselt välja – ja see isegi siis, kui selleks pole vajadust ja kui see on täiesti ebavajalik, ja ka siis, kui on täiesti selge, et ma ei kujuta kellelegi mingit “ohtu”.

Ja teades seda reaalsust, annan teile selle kirja – igaks juhuks ka seekord on selline käitumine minu suhtes. Ilmselt tõlgendatakse juba tõsiasja, et ma julgen välja tuua puuetega inimeste olukorra, väga tõsise ohuna – kuigi mulle pole üldse selge, keda või mida see täpselt ähvardab. Selle kirjaga jätan teid ja teie kontori töötajaid – ma ei vii seda oma koju tagasi.

Ja nüüd teemade endi üksikasjade kohta:

1) Finantseerimise/üürimaksmise probleem – aastaid tagasi tehti kindlaks (ja pole selge, kelle poolt – aga ilmselt on see üks või teine ​​riigiametnik), et kogukonnas elavatel puuetega inimestel on õigus saada abi summas 770 seeklit kuus üüri maksmise eesmärgil. Teatavasti on viimastel aastatel Iisraeli osariigis toimunud väga oluline korterite hinnatõus – ja sellest tulenevalt on loomulikult ka oluliselt tõusnud üür. Aastaid tagasi täiesti suvaliselt, ilma igasuguse seletuse ja loogikata määratud abisumma NIS 770 aga ei ole uuendamisel. Kahjuks isegi pärast suurt kirjavahetust (ja me räägime vähemalt mitmest tuhandest või isegi kümnetest tuhandetest kirjadest) ja nende sõnade kirjutaja kahjuks pole need numbrid sugugi ülearu), mis saadeti igale võimalikule osapoolele: ehitus- ja elamuministeeriumile ja selle erinevatele harudele, teistele valitsuse ministeeriumitele nagu rahandusministeerium ja peaministri ministeerium. Büroo, paljud ajakirjanikud, kellega selle dokumendi autor isiklikult rääkis, Paljud advokaadid ja isegi välisriikide uurimisbürood ja saatkonnad – miski ei aita – ja selle tulemusena ei uuendata abisummat, paljud puuetega inimesed visatakse tänaval ja leiavad seal oma surma talvel nälja, janu või külma tõttu ning suvel kuumarabanduse või dehüdratsiooni tõttu. Tuleb märkida, et õiguste ärakasutamise organisatsioonid, nagu ühendus “Yadid” (mis, nagu me teame, suleti paar kuud tagasi) või ülikoolide ja kolledžite õigusabikliinikud, millega ka käesoleva artikli kirjutaja suhtleb, ei saa kunagi aidata ja selle põhjus on lihtne: abisumma NIS 770 on ette nähtud vastavalt seadusele , ja õiguste ärakasutamise organisatsioonid saavad aidata ainult vastavalt kehtivale seadusele ja ainuke pöördumine juhtudel, kui on vaja seadusandlikke muudatusi, on teatavasti Knesset. Kuid siin läheb olukord ainult keeruliseks: nagu me teame, ei ole väga pikka aega enam kui kahe aasta jooksul ühtegi toimivat valitsust ning Knesset ja Iisraeli riik on tegelikult pideva üleminekuvalitsuse seisundis. Selle olukorra otsene ja laastav tagajärg on võimaluse puudumine teha seaduses hädavajalikke muudatusi, mis on hädavajalikud – mõnda neist kirjeldan siinkohal. Tuleb märkida, et isegi siis, kui Knesset ja valitsus tegutsesid nende ridade kirjutaja taotluste, samuti puuetega inimeste organisatsioonide ja paljude teiste parteide taotluste põhjal Knesseti liikmetele antava abi suuruse kohta, olid automaatselt suunatud õiguste ärakasutamise organisatsioonidele – ja seda isegi siis, kui Knesseti liikmed teavad ise väga hästi, et antud juhul ei saa õiguste kasutamise organisatsioonid olla aadressiks, vaid ainult nemad ise.

2) Suhtlemine üürileandjaga – on palju juhtumeid, kus puuetega inimestel on oma haiguse või puudega seotud põhjustel raskusi üürileandjaga läbirääkimistel. Sellistes olukordades on sotsiaaltöötajad kohustatud tegutsema vahendajatena – ja väga suur osa sotsiaaltöötajatest ei saa seda rolli igal juhul enda kanda võtta. Ja mis veel: viimaste aastate ulatuslikud kärped sotsiaaltöötajate tööstandardites koos keeruliste töötingimuste, madala palga, ebapiisava kohtlemisega patsientide perede poolt, kes sageli peavad neid ebaõiglaseks,

3) Patsiendi maksevahendid – on olukordi, kus inimene kolib elama kogukonda pärast pikka haiglas viibimist ja ilma normatiivsete elamisharjumusteta, nagu töölkäimine, oma eluga toimetuleku eest vastutuse võtmine. jne. Väga sageli on liisingulepingu sõlmimise tingimuseks seatud nõuded, näiteks garantiitšeki allkirjastamine, praeguses eluetapis inimestele kättesaamatud.Paljud varem eksisteerinud ravi- ja taastusraviraamistikud (millest ühes aidati selle dokumendi kirjutajat umbes 26 aastat tagasi haiglast abiellumisel lahkumisel) on sulgenud või oluliselt vähendanud nende tegevust viimastel aastatel – midagi, mis võib vältida taastusravi inimestelt, kes praeguses eluetapis ei saa ilma nende oluliste terapeutiliste ja taastusravi ümbriketa edasi liikuda.

4) Reguleerimise probleem – täna valitseb ühelt poolt korteriomanike ja teiselt poolt korteriüürnike kohustuste ja õiguste osas täielik tasakaalustamatus. On palju seadusi, mis kaitsevad üürileandjaid ühe või teise üüriperioodi kuritarvitamise eest, mis üürnike poolt võib olla. Teisest küljest puuduvad seadused, mille eesmärk on kaitsta korterites elavaid inimesi üürileandjate poolt ärakasutamise eest – ja selle tulemusena võib paljudes üürilepingutes leida skandaalseid, karme ja mõnikord isegi ebaseaduslikke klausleid – ja puuduvad ka seadused. mille eesmärk on kaitsta nende korterite üürnikke, kes on sunnitud neile lepingutele alla kirjutama. Paljudel juhtudel,

Loomulikult on see probleem elanikkonnas

Siiski tuleb arvestada, et sellistes olukordades on üürileandjatega suhtlemine loomulikult raskem ebasoodsas olukorras olevate elanikkonnarühmade jaoks, nagu puuetega inimesed või haiged.

5) Teavitamise raskus – nimetatud raskuste esiletõstmine ja nende avalikustamiseks vajalike paranduste tegemiseks on märkimisväärseid raskusi. Erinevate meediakanalite praegused prioriteedid, mida teema peaaegu ei huvita, puuetega inimeste organisatsioonide killustatus, paljude meie ühiskonna elementide vastumeelsus osaleda aktiivselt olukorra parandamise ja parandamise katsetes – kogu see koormus ja raskendab jõupingutusi nende probleemide avalikkuse teadvustamiseks viisil, mis sunnib Knesseti liikmeid tegema seadusandluses vajalikke muudatusi, selle asemel et jätkata ignoreerimist ja mitte midagi tegemata. Reklaamikampaania käivitamisel on veel üks raskus:

6) Ooteaeg ravile – on palju juhtumeid, kus inimesed, kes kuni teatud eluetapini ei vajanud üldse vaimse tervise teenuste abi – vaid raskete eluolude või traumaatilise või raske sündmuse tagajärjel. ühel või teisel viisil on vaja vaimse tervise valdkonna professionaali abi – ja loomulikult paljudel juhtudel See on ajutine või ühekordne abi, mitte krooniline. Tänapäeval on ravi või psühholoogilise abi ooteajad väga pikad – õigeaegse abi puudumise tõttu võib inimeste seisund asjatult halveneda. Täiendavate ressursside investeerimine riiklikku vaimse tervise süsteemi võib olukorda kindlasti muuta. Tuleb meeles pidada, et isegi majanduslikust ja eelarvelisest seisukohast ei ole sellisel käitumisel loogikat: kui inimesed

7) Hambaravi – Nagu teate, läheb Iisraeli osariigis hambaravi vajav inimene peaaegu alati eraarstide juurde – ja seda seetõttu, et riiklik tervishoiusüsteem ei anna praegu selles vallas vastust. Tuleb märkida, et vaimse puudega inimestel ja üldiselt ka puuetega inimestel, kelle rahaline olukord on igapäevaselt väga raske, isegi ilma hambaraviga seotuseta, on neid ravivõimalusi veelgi raskem saada, kui kui see on vajalik. Tõsiste vaimsete probleemide ja raskete majandusraskuste kombinatsioon põhjustab nende inimeste silmitsi purustatud küna ja vajaduse korral täieliku ummiktee ning mõnikord ka kiireloomulise hambaravi. Tuleb arvestada, et täna ei ole tegelikult

8) Haiglaravipiirkonnad – isik, kes vajab hetkel massilist psühhiaatrilist ravi riiklikus haiglas või kliinikus, saab seda ainult kliinikus või haiglas, mis on tema elukoha lähedal. On juhtumeid, kus patsiendid eelistavad ühel või teisel põhjusel saada ravi mõnes teises kliinikus – mitte tingimata selles, mis asub nende elukohapiirkonnale väga lähedal. Patsientidele tuleks anda valikuvabadus – ja patsiendile, kes ei ole konkreetses kliinikus või haiglas raviga rahul, tuleks anda võimalus kolida mujale kliinikusse või haiglasse. See võimalus on antud hetkel kõikides teistes meditsiinivaldkondades – ja ainult psüühilise ravi valdkonnas pole põhjust eitada valikuvabadust ravikoha osas. Veelgi enam: selline valikuvabadus, kui see on antud,

9) Elanikkonna teadlikkus – üldine elanikkond näitab mõnikord väga suurt vastuseisu vaimse tervise ravile, mida pakutakse inimeste elukohapiirkonnas – mis tuleneb teadlikkuse puudumisest ja valdkonna tunnustamise puudumisest – ja ilma igasuguse praktiline või loogiline põhjendus. Elanikkonna vastupanu ja vastumeelsuse vähendamine vastava süsteemse infosüsteemi kaudu võib kindlasti muuta lihtsamaks patsientide ja patsientide elu, kelle elu on haiguse ja puude enda tõttu igal juhul väga raske. Teadlikkuse puudumine ühiskonnas, kus me elame, põhjustab elanike vastuväiteid öömajade või raviasutuste avamisele nende elukoha lähedal – mis toob kaasa märkimisväärseid viivitusi nende asutuste avamisel, ja mõnikord isegi takistada nende avamist pärast elanike esitatud kohtuasju. Veelgi enam: on üsna vähe juhtumeid, kus elanikkonda ahistatakse tahtlikult nende hoolekandeasutuste suunas, kui nad viibivad nende elukohapiirkonnas – ja on väga võimalik, et üldsuse teadlikkuse tõstmine võib kaasa tuua hooldekodude märgatava vähenemise. nende juhtumite arv.

Lugupidamisega

assaf benyamini,

115 Costa Rica tänav,

Sissepääs A-korterisse 4,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9662592.

minu telefoninumbrid: kodus-972-2-6427757.

Mobiil-972-58-6784040.

Faks-972-77-2700076.

 

post Scriptum. 1) Minu isikukood: 029547403.

2) Minu e-posti aadressid: [email protected]

või: [email protected]

või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected] või: [email protected]

või: [email protected]

3) Raviraamistik, milles olin kuni 16. märtsini 2021 (tervishoiu- ja hoolekandeeelarve jätkuvate kärbete ja kärbete ning nende probleemide puuduliku käsitlemise tõttu toimiva valitsuse või Knesseti puudumisel) olen krooniliselt jäänud. haiged väga tõsiste haiguste ja probleemidega ilma sobiva raviraamistikuta. Kõik oma katsed leida talle asjakohane raviraamistik võin toetuda savipottidele – ja pole öelda, kui kaua see katastroofiline olukord kestab):

Ühing “Reut”-Hostel “Avivit”,

Ha Avivit 6,

Kiryat Menachem,

Jeruusalemm,

Iisrael, postiindeks: 9650816.

Telefoninumbrid hosteli kontorites:

972-2-6432551. Või: 972-2-6428351.

Hosteli e-posti aadress: [email protected]

Hosteli meeskonna sotsiaaltöötaja, kellega koos olin

kontakt: Oshrat-972-50-5857185.

4) Perearst, kelle juures olen jälgimisel:

Dr Brandon Stewart,

“Klalit Health Services” – kliinik “tayelet”,

Daniel Yanovsky tänav 6,

Jeruusalemm,

IISRAEL, sihtnumber: 9338601.

Kliinikumi esinduste telefoninumbrid:

972-2-6738558. Kliiniku kabinet

faksinumber: 972-2-6738551.

 

5) Üksikasjad tavapäraste ravimite kohta, mida ma võtan:

 1. Psühhiaatrilised ravimid:
 1. Seroquel-

2 tabletti 300 mg igal õhtul.

B.Tegretol CR-

400 mg – igal hommikul. 400 mg – igal õhtul.

C .Effexor-

150 mg – igal hommikul. 150 mg – igal õhtul.

 1. simvastatiin –

10 mg iga päev õhtul.

 

 

6) Allpool on loetelu meditsiinilistest probleemidest, mille all ma kannatan:

 

 1. Vaimuhaigus-kompulsiivne sündroom OCD, samuti haigus, mida määratletakse kui skisoafektiivset häiret
 2. Psoriaatiline artriit.
 3. Neuroloogiline probleem, mille määratlus pole selge. Probleemi põhisümptomid: esemed, mis kukuvad minu käest märkamatult, pearinglus, tundekaotus mõnes peopesa piirkonnas ning teatud probleem tasakaalu ja kehahoiakuga.
 4. Krooniline diski song seljas selgroolülidel 4-5 – mis kiirgub ka jalgadesse ja raskendab kõndimist.
 5. Ärritunud soole sündroom.
 6. Kardioloogilise probleemi tunnuste algus viimasest kuust (kirjutan neid sõnu neljapäeval, 22. märtsil 2018). Nende ridade kirjutamise seisuga on veel ebaselge probleemi olemus, mis väljendub valudes rinnus suurema osa päevast, hingamis- ja ka kõneraskustes.
 7. Märkimisväärne nägemise nõrgenemine, mis sai alguse umbes kuus kuud tagasi (kirjutan neid sõnu esmaspäeval, 19. aprillil 2021).

7) Täiendavad isikuandmed: Vanus: 48.

Perekonnaseis: vallaline. Sünniaeg: 11.11.1972.

 

Print Friendly, PDF & Email