Visit BlogAdda.com to discover Indian blogs getLinks(); ?> Lingvistické zprostředkování. - מידע לאנשים עם מוגבלויות

Lingvistické zprostředkování.

Na:

Předmět: Lingvistické zprostředkování.

Vážené paní/pánové.

Od roku 2007 se účastním boje handicapovaných ve Státu Izrael – a od 10. července 2018 tak činím v rámci hnutí „nitgaber“ – transparentní handicapovaní lidé, ke kterému jsem se přidal.

Poté, co po mnoho let byla činnost uvnitř státu IZRAEL k ničemu, rozhodl jsem se obrátit na mnoho zdrojů mimo stát IZRAEL – a to jako poslední krok zoufalství.

Ale je tu další problém: mluvím hebrejsky a moje znalosti cizích jazyků jsou extrémně slabé – a kromě angličtiny na střední až nízké úrovni a francouzštiny na velmi nízké úrovni nemám v této oblasti žádné další znalosti.

Můj dotaz na Vás zní: Znáte nějaké firmy, které poskytují jazykovou mediaci nebo zprostředkovatelskou službu, kterou by bylo možné v takovém případě případně využít?

Pozdravy,

assaf benyamini.

Odpověď: Níže je e-mail, který jsem zaslal lektorům katedry ženských a genderových studií na univerzitě v Haifě:

Komu: Katedra ženských a genderových studií Univerzity v Haifě.

Předmět: Návrh výzkumného tématu.

Vážené paní/pánové.

V letech před první světovou válkou zřejmě existovala organizace britských žen na jedné straně a německých žen na straně druhé – organizace, jejímž účelem bylo přinést usmíření mezi národy a zabránit válce.

Po vypuknutí války v srpnu 1914 byla činnost této organizace zcela zastavena, Britky, které byly jejími členy, se zapojily do válečného úsilí své země, jejich členky organizace donedávna, Němky se zapojily do německé války úsilí – a pokud je známo, tato organizace zanikla, rozpadla se a její činnost již nebyla nikdy obnovena.

Kde najdete příběh této organizace a samozřejmě příběhy žen, které byly jejími členkami? Existují nějaké další podrobnosti o této organizaci (jaký byl název organizace, její politická činnost a důvody jejího selhání, měla tato organizace spojení se sufragistickým hnutím v Anglii, o kterém bylo známo, že bylo aktivní na konci 19. století atd.)?

Rád bych upozornil, že nejsem výzkumník a nemám nic společného s Haifskou univerzitou – a tento dopis zasílám pouze jako návrh – a nic nad rámec toho.

Pozdravy,

Asaf Benjamin.

B. Níže je moje korespondence ze sociální sítě WhatsApp:

 

[13:04, 7.11.2022] +972 53-522-2014: Ahoj, co se děje? Neznáme se, ale můžu se zeptat?

[23:06, 7.11.2022] Assaf Binyamini: Jaká je otázka?

[1:58, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Skvělé, skvělé, jsem Shahar a pravdou je, že jsem vás kontaktoval, protože hledáme vážné lidi nad 20 let, kteří chtějí vytvořit přivýdělek mezi 2000-4000 NIS měsíčně ze svého volného času, ze zaměstnání na dvě hodiny denně přes mobil (bez nutnosti předchozí praxe).

Chtěla jsem se zeptat, jestli by Vás mohlo zajímat slyšet o možnosti příjmu ve volném čase?

[11:23, 8.11.2022] Assaf Binyamini: Je to společnost B Hip Global? Nebo třeba ve společnosti Travelor?

Pokud je to jedna z těchto dvou společností, také bych vám doporučil, abyste od nich co nejrychleji utekli.

Slibují tak říkajíc „pasivní příjem“, vyžadující platby k zahájení procesu. Poté, co inkasují platby ještě později, s penězi jednoduše zmizí – a nikdo už nebude moci pomoci. Samozřejmě nikdy neuvidíte peníze, které vám slíbili, že vyděláte.

Jsou to lháři, špatní lidé, velmi sofistikovaní a také manipulativní.

Určitě moje známost s nimi (byl jsem na setkání B Hip Global v únoru 2020 – krátce před vypuknutím korona epidemie a uzavírek, které ji provázely). Poté, co jsem si všiml manipulací, které dělají, když využívají strádání nejslabších lidí ve společnosti, nepokračoval jsem v nich – a dokonce jsem je nahlásil do Izraelského centra pro oběti kultů.

A na závěr: vzhledem k tomu, že nehledám potíže, nemám v úmyslu se přidat – a tak to doporučuji vám nebo komukoli jinému.

Pozdravy,

Asaf Benjamin.

[11:38, 8.11.2022] Assaf Binyamini: A posílám vám sem odkaz na článek, který odvysílala státní televize (zde 11) o společnosti B Hip Global

https://www.youtube.com/watch?v=VmqOIDlDR24Any

další slova jsou zbytečná… S pozdravem assaf benyamini.

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Víte, že to bylo upraveno a právně definováno jako právo na pomluvu

[11:39, 8.11.2022] +972 53-522-2014: ?

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Pěkný brácho, hodně štěstí

[11:41, 8.11.2022] +972 53-522-2014: Články nepropagují nikoho kromě spisovatelů

[11:44, 8.11.2022] assaf benyamini: Je možné, že společnost B Hip Global v této věci podala žalobu o mlčení proti prvnímu kanálu – nevím. Je to jejich způsob, jak nadále vyhrožovat a zabránit odhalení jejich kriminálních činů. Máte peníze navíc, které chcete věnovat B Hip Global? Není tedy žádný problém – pokračujte v nich. Slibuji vám, že s nimi nevyděláte peníze – jen potíže a komplikace.

Rozhodnutí je na tobě.

k vašemu zvážení.

Pozdravy,

assaf benyamini.

C. Níže je příspěvek, který jsem sdílel ve skupině na Facebooku “Technická podpora – na každou otázku odpověď”:

 

assaf benyamini

autor

Komu: “Technická podpora – každá otázka má odpověď”.

Předmět: Kontrola zařízení.

Vážené paní/pánové.

Asi před šesti měsíci jsem si koupil notebook pcdeal.co.il.

Nedávno (tato slova píši 21. října 2022) měl můj počítač několik náhodných poruch: černá obrazovka, která se náhle objeví, počítač, který náhle zamrzne, a klávesy na klávesnici, které náhle nereagují.

Společnost, od které jsem počítač koupil (společnost pcdeal.co.il), se nachází v severním regionu v IZRAELU – a protože žiji v Jeruzalémě, zřejmě jsem jim počítač přivezl, otestoval zařízení v laboratoři a poté vrátil zařízení a jeho přeinstalace u mě bude velmi těžkopádný proces, který bude trvat dlouho (a proto to pravděpodobně nebude možné – a přestože na všechna zařízení je záruka) – a to proto, že jsou zde další dvě potíže tady:

1) Nemám auto ani řidičák – takže nemám možnost si k nim počítač přivézt sám. Vzhledem k mému tělesnému postižení, mé ekonomické nouzi a také značné geografické vzdálenosti není možné dovézt zařízení do firmy taxíkem.

2) Vzhledem ke svému tělesnému postižení nejsem schopen zařízení před převozem do laboratoře sám doma zabalit do kartonu. Z úplně stejného důvodu se nemohu postarat o přeinstalaci počítače poté, co se vrátí z testu.

Proto hledám společnost působící v oblasti Jeruzaléma, u které lze tuto službu získat.

Je mi naprosto jasné, že záruka na počítač v takovém případě nebude relevantní – ale jelikož je schopnost pracovat s počítačem v dnešní době zásadní věcí, nemohu si dovolit delší dobu několika týdnů nebo snad i více, ve kterém nebudu mít přístup k počítači (toto je jediný počítač, který doma mám – a v mé situaci si nemohu dovolit koupit další počítač).

Znáte firmu, která působí v oblasti Jeruzaléma a může takovou službu nabídnout? A pokud ano – za jakou cenu? Chtěl bych upozornit, že mnoho techniků, které jsem již kontaktoval, se bohužel pokusilo podvádět nejrůznějšími nehoráznými triky: například: technik, který trval na tom, že ke mně může přijít pouze na konci svého pracovního dne v určitou dobu. když už byly všechny obchody zavřené – a tímto způsobem se na mě vlastně pokusil zaplatit a bezdůvodně mi naúčtovat dvojnásobnou cenu. Nebo technici, kteří si ode mě chtějí vzít 250 NIS jen kvůli inspekci – ještě předtím, než vůbec něco zkontrolují v počítači (a to mluvíme o lidech, kteří pocházejí z jiné čtvrti v Jeruzalémě – a náklady na palivo opravdu nejsou ospravedlnit přemrštěnou cenu, kterou požadují.

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

D. Níže je příspěvek, který jsem napsal na svou facebookovou stránku:

Od roku 2007 se účastním boje handicapovaných ve státě IZRAEL – a od 10. července 2018 tak činím v rámci hnutí „Nitgaber“ – transparentní handicapovaní lidé, ke kterému jsem se přidal.

Poté, co po mnoho let byla činnost uvnitř Státu Izrael k ničemu, rozhodl jsem se obrátit na mnoho zdrojů mimo Stát Izrael – a to jako poslední krok zoufalství.

Je tu ale problém: mluvím hebrejsky a kvůli neznalosti cizích jazyků nemohu vést obousměrnou komunikaci s mnoha místy, kam posílám pouze přeložené soubory nebo texty.

Cítím se ze sebe velmi špatně – prostě nedokážu předvést své zoufalství. Ha ha ha…

 

E. Níže je dopis, který jsem poslal paní Sáře Netanjahuové:

 

Asaf Benjamin< [email protected] >

Na:

[email protected]

Středa 9. listopadu – 16:49

Dobrý den paní Sarah Netanjahuové:

 

Předmět: hledání práce.

Vážená paní.

V těchto dnech hledám práci. Nedávno (tato slova píši v neděli 18. října 2020) jsem četl o projektu s názvem „Honey Badger“ – v rámci kterého technologickí giganti jako Google nebo Facebook provozují smluvní společnost se sídlem ve městě Manila v Filipíny. Úlohou zaměstnanců v této společnosti, případně v jiných smluvních společnostech (počet společností působících v této oblasti není znám) je odstraňovat problematický obsah (drogy, prostituce, pedofilie, přenosy poprav či teroristické činnosti atd.) z Internet. V roce 2018 vytvořili Monday May Cinema Germans Hans Block a Moritz Reiswick dokumentární film s názvem „Internet Cleaners“ o práci pracovníků v těchto společnostech.

 

Můj dotaz na Vás zní: Víte o firmách, které se věnují tomuto oboru, na které se můžete obrátit za účelem žádosti o zaměstnání?

 

Zdůrazňuji, že jsem si plně vědom urážlivého charakteru takové práce ve vztahu k těm, kteří se jí zabývají: podle různých publikací mnoho lidí, kteří v těchto zaměstnáních pracovali, spáchalo sebevraždu, případně se u nich vyvinula velmi vážná duševní a fyzická onemocnění. v důsledku neustálého a každodenního vystavení obtížnému obsahu. To mě ale neodrazuje, a to proto, že stejně nemám v životě co ztratit – a už mnoho let se nemohu vrátit na trh práce (všechny další možnosti pomoci organizacím, pracovním úřadům nebo kontaktování mnoho společností bylo přímo vyčerpáno – a to již mnoho let).

 

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

Telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: assafben [email protected]

 

2) Pokračovat – assaf benyamini:

 

Osobní údaje: assaf benyamini, Tel. 029547403.

 

Datum narození: 11.11.1972.

 

Adresa: 115 Costa Rica Street, Kiryat Menachem, Jeruzalém, IZRAEL.

 

Telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040. Fax-972-77-2700076.

 

Vzdělání: 10 let školní docházky a částečná imatrikulace.

 

Vojenská služba: výjimka ze zdravotních důvodů.

 

Pracovní zkušenost:

 

1991 – Práce v truhlářství „RESHET“ (Jižní Tel Aviv)

 

1998-2005-Působení v Národní knihovně, asistování profesionálnímu týmu knihovníků při nejrůznějších úkolech.

2009-2010-Práce v řetězci “Avgad” pro třídění šperků.

Únor-květen 2019-práce v počítačové společnosti HMSOFT

Začátek února 2020 – tři dny práce při distribuci novin kolemjdoucím na ulici.

 

dobrovolnictví:

Aktivní v bojovém velitelství zdravotně postižených v IZRAELU.

Dobrovolnictví v Centru pro využívání práv magistrátu Jeruzaléma na pomoc potřebným obyvatelům.

Všeobecné informace: vysoce motivovaný, schopnost dobře ústně i písemně artikulovat, schopnost improvizovat a řešit problémy.

Má dlouholeté zkušenosti s organizacemi občanské společnosti.

Trpí tělesným postižením, které mi brání zvedat těžká břemena a dlouho stát na nohou.

 

F. Níže je dopis, který jsem zaslal společnosti „logicping.co.il“:

 

dopisy tologicping.co.il”.

 

assaf benyamini< [email protected] >

[email protected]

Čtvrtek 10. listopadu v 11:39

Komu: “logicping.co.il”.

        

Předmět: Trvalé odkazy.

Vážené paní/pánové.

Píšu na blogu disability5.com – blogu, který se zabývá problematikou lidí se zdravotním postižením, postaveného na systému wordpress.org – a uloženého na serverech servers24.co.il Každý příspěvek na mém blogu má odkaz, který vede na to – což je trvalý odkaz. Hledám software nebo systém na internetu, přes který mohu distribuovat všechny Moje trvalé odkazy jsou distribuovány v co největší míře na internetu. Znáte takové systémy nebo software?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St., vchod A – apartmán 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Trvalé odkazy blogu disability5.com: Číslovaný seznam:

 

https://docs.google.com/document/d/1hCnam0KZJESe2UwqMRQ53lex2LUVh6Fw3AAo8p65ZQs/edit?usp=sharing

nebo:

 https://assaf-permalinks.com/2023/01/15/פרמלינקס-של-פוסט…om-רשימה-ממוספרת/ ‎

Nečíslovaný seznam:

https://docs.google.com/document/d/1PaRj3gK31vFquacgUA61Qw0KSIqMfUOMhMgh5v4pw5w/edit?usp=sharing

 

nebo:

https://assaf-permalinks.com/2023/01/15/פרמלינקס-של-פוסט…m-רשימה-לא-ממוספ/

 

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

 

G. Níže je příspěvek, který jsem zveřejnil na své facebookové stránce ve čtvrtek 10. listopadu 2022 v 0:39:

 

Níže je zpráva, kterou jsem napsal před několika minutami zde na Facebooku pro „Bezeq“:

assaf benyamini.

Zdravím Bezeq:

Co bude? Jsem váš zákazník z oblasti Jeruzaléma – a opět mám problémy se surfováním, které jste údajně před pár týdny vyřešili: opakované odpojování od internetu, nenačítání webových stránek.

Jaký je sakra problém to opravit jednou provždy?

Prostě dost!!! Vaše služba je prostě hnusná!!!

assaf benyamini.

dodatek. Moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Vrať se ke mně a už to naprav – už na tebe nemám sílu!!!

H. Níže je uveden e-mail, který jsem zaslal finančnímu výboru Knesetu (parlament ISRAELI):

Dopisy finančnímu výboru Knesetu

assaf benyamini< [email protected] >

Na:

[email protected]

Čtvrtek 10. listopadu v 11:51

Finančnímu výboru Knesetu Mír s vámi:

Nedávno jsem poslal výzvu “Clalit Mushlam”, která zamítla mou žádost o vrácení peněz za základní ortopedické vybavení.

Vyzývám vás, abyste v této věci přehodnotili politiku a legislativu – lidé, kteří žijí z invalidního příspěvku od Národního pojišťovacího ústavu, to mají velmi těžké a v mnoha případech prostě neunesou náhlé finanční výdaje tohoto druhu.

Předpokládám (ač jsem to nekontroloval a nemám jak to ověřit), že mnoho handicapovaných je nuceno tuto službu vzdát kvůli neschopnosti zaplatit 600 šekelů za ortopedickou obuv. Myslím si, že je v tomto ohledu naléhavá potřeba změnit legislativu a postupy. Nejedná se o luxusní produkt, ale o kritické lékařské vybavení. Pro vaši informaci. S pozdravem Asaf Binyamini.

 

Komu: Clalit Mushlam – veřejné dotazy.

Předmět: ortopedická obuv.

Vážené paní/pánové.

Nedávno (tato slova píšu ve čtvrtek 13. října 2022) jsem si musel pořídit ortopedickou obuv v hodnotě 600 NIS – což je velká finanční zátěž pro člověka jako já, který žije s velmi nízkým příjmem – příspěvek na invaliditu z Národního institutu pojištění.

Moje otázka v této souvislosti zní: mám nárok na vrácení peněz?

Ocenil bych, kdybyste to mohl co nejvíce rozvést.

S pozdravem,

assaf benyamini,

115 Costa Rica St.,

vchod A-apartmán 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

 

dodatek. 1) Mám soubor, který obsahuje: kopii mého občanského průkazu. Potvrzení o příspěvku, který dostávám od Národního pojišťovacího ústavu. Fotokopie dokladu o nákupu ortopedické obuvi od.

2) Můj web: https://disability5.com/

3) Moje IČO: 029547403.

4) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: assaffff@ protonmail.com  nebo: ass.benyamin[email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

 

I. Zde je několik nápadů, o kterých jsem přemýšlel:

        

1) Jak víte, na internetu je mnoho a mnoho platforem, webových stránek a softwaru – zatímco mnoho z nich nemá vysvětlení v hebrejštině, pokud jde o způsob jejich práce, jejich účel, podmínky pro jejich používání atd. Samozřejmě, na YouTube jsou videa, kde najdete vysvětlení v hebrejštině na různá témata – existují však platformy, pro které existují vysvětlení pouze v angličtině nebo jiných cizích jazycích – a někdy se najdou lidé (včetně pisatele těchto řádků), kteří je velmi obtížné porozumět vysvětlení v angličtině nebo jiných cizích jazycích a ve skutečnosti jsou „ztraceni“ a nemohou pochopit, kolik platforem na síti funguje. Samozřejmě, používání automatických překladatelských služeb Google Translate nebo jiných automatických překladatelských služeb nepomáhá kvůli mnoha chybám v překladech. V této situaci se hebrejskému mluvčímu nedostane pomoci a nejasný překlad plný chyb jen způsobí mnohem větší zmatek a nepochopení. Úkolem je vytvořit systém na bázi umělé inteligence, který po zadání adresy domény webu nebo adresy URL „pozná“, která je vhodná k tomu, aby v hebrejštině automaticky vysvětlila, jak zamýšlená platforma funguje. Takový systém musí zahrnovat možnost sdílení a možnost obdržet další vysvětlení – a to v případě, že z toho či onoho důvodu

Po zprovoznění takové platformy bude samozřejmě možné navrhnout programátorům v jiných jazycích, aby vyvinuli podobné systémy pro mluvčí stejného místního jazyka, kteří neovládají plynule jiné jazyky.

2) Síť, jejímž účelem je usnadnit diskuse o vznášení myšlenek – a jejich rozporování nebo vyvracení. A význam: diskuse je vedena následovně: nějaký uživatel v síti přinese nápad nebo prohlášení toho či onoho druhu – a ostatní uživatelé, kteří se připojí k diskusi, se musí pokusit dokázat, že myšlenka předložená tímto uživatelem není pravdivá. – a na druhé straně osoba, která myšlenku předložila, se musí nadále snažit ji obhajovat a vysvětlit, proč je skutečně pravdivá. Diskuse, která se bude vždy skládat z tvrzení a protinároků.

3) Síť předvádění objednávek. Jak víme, existují sociální aktivisté, kteří se snaží prosazovat různá témata – ale z toho či onoho důvodu nejsou schopni vyjít na ulici a demonstrovat. Účelem této sociální sítě bude „spárovat“ témata, která se tito sociální aktivisté budou snažit prosazovat, a další lidi ve stejné síti, jejichž úlohou bude vycházet a demonstrovat za tyto myšlenky.

4) Síť cenzurovaného obsahu. Jak víte, technologickí giganti jako Google, Facebook, Apple, Amazon atd. někdy blokují různé uživatele kvůli tomu či onomu obsahu, který tito uživatelé nahrávají. Smyslem je vytvořit sociální síť, která bude sloužit jako jakýsi „úkryt“ pro všechny ty uživatele, kteří byli zablokováni – a taková síť samozřejmě nebude mít cenzuru ani omezení jakéhokoli druhu na nahrávání obsahu.

5) Sociální síť s podivným obsahem. To znamená sociální síť, která se bude věnovat výhradně nahrávání bláznivého nebo klamného obsahu nebo nápadů. V souladu s tím bude jakýkoli obsah, který je příliš logický nebo realistický, okamžitě zablokován. Úkolem bude samozřejmě vyvinout algoritmus, jehož cílem bude pokusit se najít obsah, který je příliš chytrý nebo logický na to, aby je zablokoval. Uživatelé budou moci podat odvolání – a pokud se ukáže, že nahraný obsah je skutečně klamný a nelogický nebo příliš realistický, stejný obsah se na stránky vrátí.

J. Níže je dopis, který jsem poslal na různá místa:

Na:

Předmět: zahraniční poskytovatel internetu.

Vážené paní/pánové.

Jsem zákazníkem firmy „Bezeq“ z oblasti Jeruzaléma a předplácím si službu připojení k internetu a telefonní linky.

V posledním roce (tato slova píši v pátek 11. listopadu 2022 – pár hodin před šabatem) se z jejich strany znovu a znovu opakovalo obzvláště pobuřující chování: i když jsem předplatitel, a také platím nejlépe z mých peněz za optickou službu se internetové připojení znovu a znovu odpojuje – Jen tak a bez důvodu. Někdy se také nezobrazují webové stránky zcela legitimních stránek, jen tak a bez důvodu. V mnoha případech se také surfování po internetu stává velmi pomalým – také bez jakéhokoli důvodu nebo ospravedlnění. Pokaždé, když kontaktuji technické týmy Bezeq, je problém včas vyřešen – vždy se však po krátké době znovu opakuje. Mnohokrát jsem je prosil, aby jednou provždy vyřešili všechny problémy,

Můj dotaz zní: Je technicky možné přijímat službu od zahraničního poskytovatele internetu (nacházejícího se mimo území Státu Izrael)? Nebo je to kvůli tomu, že „Bezeq“ má monopol na infrastrukturu, která se dostane do domácností v Izraeli, že i když se mi podaří připojit k zahraničnímu poskytovateli internetu, nebude to mít vlastně žádný význam a proto je takový test zbytečný v první místo?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) moje e-mailové adresy: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Můj web: https://disability5.com

K. Níže je e-mail, který jsem odeslal do Yad Vashem:

Moje dopisy „Jad Vašem – Úřadu pro připomenutí holocaustu a hrdinství“.

Yahoo/odesláno

          

Asaf Benjamin< [email protected] >

[email protected]

Pátek 11. listopadu v 11:35

Komu: “Jad Vašem – Úřad pro připomenutí holocaustu a hrdinství”.

Předmět: Návrh výzkumného tématu.

Vážené paní/pánové.

Na konci druhé světové války se objevil požadavek Sovětského svazu deportovat všechny německé menšiny a obyvatelstvo z východní Evropy. Jak víme, jedná se o populace, které žily v různých zemích východní Evropy a které se tam dostaly po Rakousku-Uhersku, které se po skončení první světové války rozpadlo. Je také dobře známá role těchto populací při pomoci zlým armádám nacistického Německa a jeho okupaci v prvních fázích druhé světové války. Když požadavek přichází ze strany Rusů, politicky a vojensky to byl mezistupeň mezi koncem druhé světové války a začátkem studené války a meziblokovým bojem mezi Spojenými státy a Sovětským svazem, který nastane. později. A protože v této fázi západní mocnosti, které vyhrály válku, konkrétně: Spojené státy, Anglie a Francie, byly stále ve spojenectví se Sovětským svazem, pak k provedení deportace byl zapotřebí souhlas západních mocností – které nakonec souhlas daly a kladly Rusům podmínku: požadavek, aby deportace být proveden-A bylo v něm spácháno mnoho krutých a hrůzných činů na civilním obyvatelstvu. V rámci této deportace – deportace 16 milionů obyvatel Němců zpět do vlasti, došlo ke krátkému období, kdy fungoval tábor provozovaný Židem jménem Shlomo Morel – tábor, kde byli vězněni němečtí vězni. A vyvstává zde několik otázek: Kde lze najít příběh tohoto tábora? A udělal Shlomo Morel nebo jiní manažeři v táboře, máte spojení s hnutím Avengers? A měl tentýž Shlomo Morel rodinné spojení s ISRAELI inzerentem Motti Morelem, o kterém je známo, že byl zabit při autonehodě v Tel Avivu 17. dubna 2018?

A na závěr: Nikdy jsem v institutu Yad Vashem nepracoval a nemám v této záležitosti žádný přímý osobní vztah.

Tato slova píšu pouze jako návrh – a nic víc než to.

Pozdravy,

assaf benyamini.

L. Níže je dopis, který jsem poslal na různá místa:

Na:

Předmět: Automatické zpeněžení.

Vážené paní/pánové.

Mám několik kanálů na různých sociálních sítích, kam čas od času nahrávám obsah.

Hledám službu, do které mohu nahrát odkazy na své platformy a která bude monetizovat všechny mé kanály automaticky a bez nutnosti mého neustálého zapojení po celou dobu.

Znáte takovou službu?

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

Izrael, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. mobil-972-58-6784040. fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) moje e-mailová adresa: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: [email protected] a: assaf[email protected] a: [email protected] a: [email protected]

3) Můj web: https://disability5.com

M. Níže je emailová zpráva, kterou začínám v těchto dnech (tato slova píšu 11. listopadu 2022) rozesílat na různá místa:

Na:

Předmět: Návrh projektu.

Vážené paní/pánové.

Jsem člověk, který trpí tělesným handicapem, kvůli kterému je pro mě čím dál těžší zvedat věci, které náhodou spadnou na podlahu (což je známo, že se čas od času stává téměř v každém obytném bytě). Používám zařízení/pomůcku s názvem „prodlužovač ruky“ – což je:

Jak vidíte, toto zařízení může být účinné, pokud jde o pevný předmět, který je někdy potřeba zvednout z podlahy. Ale jak víte, někdy jsou případy, kdy to, co náhodně spadne na podlahu, je kapalina, nikoli pevná látka, jako například: polévka náhodně rozlitá na podlahu, náhodně rozlitý olej atd.

Pokud jde o zdravé lidi, samozřejmě není problém vzít hadr a uklidit, co je potřeba – nicméně lidé jako já, kteří trpí stále horším a horším tělesným postižením, mají někdy potíže s pohybem tam a zpět rukou při čištění podlahy hadrem.

Z těchto důvodů jsem dlouho sháněl produkt, který bych si mohl zakoupit, který by obsahoval vhodný upevňovací mechanismus pro prodlužovač ruky, jehož obrázek zde přikládám, a který by dokázal vsáknout rozlitou tekutinu podlaha (a z důvodů, které jsem uvedl, normální hadr v takovém případě nedělá práci).

Upozorňuji, že nejsem kojící osoba, ale vzhledem ke zdravotním potížím takový produkt rozhodně potřebuji. Je třeba mít na paměti, že lidé v mé situaci tráví většinu času sami a bez dalšího člověka, který jim může být v takové situaci po boku a pomoci (a ani já dnes takovou pomoc nepotřebuji).

V každém případě a po mnoha hledáních, která zahrnovala také odkazování na otázkuMILBATorganizaci, firmám, které se zabývají výrobou ergonomických produktů (jak víme, takových firem je v IZRAELU velmi málo a z testů, které jsem dělal, mi např. vyplynulo, že v celé oblasti Jeruzaléma existuje je jen jedna malá firma, která se tím zabývá) a do různých řetězců a také do továren, kde se vyrábějí čisticí prostředky, mi bylo jasné, že žádný takový produkt dnes zřejmě neexistuje.

Moje otázka na vás proto zní: měli byste zájem nabídnout takový projekt vývoje produktu studentům studujícím obor produktový design?

Doufám, že pokud a až bude takový produkt existovat a bude i finanční proveditelnost jeho marketingu, bude schopen pomoci i mnoha dalším handicapovaným nebo nemocným lidem.

Pozdravy,

assaf benyamini,

115 Costa Rica Street,

Vchod A-byt 4,

Kirjat Menachem,

Jeruzalém,

IZRAEL, PSČ: 9662592.

moje telefonní čísla: doma-972-2-6427757. Mobil-972-58-6784040.

Fax-972-77-2700076.

dodatek. 1) Moje IČO: 029547403.

2) Moje e-mailové adresy: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected] nebo: [email protected]

3) Můj web: https://disability5.com

N. Moje odkazy:

1)blogové recepty Talie Benjamini

2)stránky getmunch.com

3)Článek: Proč jsou podvody na internetu úspěšné – Revital Solomon

Print Friendly, PDF & Email
WP Radio
WP Radio
OFFLINE LIVE